Zamknięto lasy. Czy naprawdę w lesie jest ryzyko zarażenia się koronawirusem? Większe niż dobro, jakie ludziom w sytuacji granicznej daje obcowanie z naturą?

Obudzimy się wkrótce w dyktaturze, gdzie po lasach będą chodzić tylko myśliwi.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-tymczasowy-zakaz-wstepu-do-lasow/lh0j62n

autor: Joanna Bator

źródło: .https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=585863555347664&id=210936136173743&ref=page_internal&tn=%2As%2As-R

317 myśli w temacie “Leśna biegaczka, pisarka Joanna Bator komentuje zakaz wstępu do lasu

  1. Nikt i nic nie zabroni chodzić mi do lasu, chodziłam, chodzę i będę chodzić, bo tylko jeszcze w lasach jest odczuwalna dla Nas ta prawdziwa ziemska WOLNOŚĆ.
   Nie mam na myśli tej drugiej, wolności Duszy i Siebie, bo tą ma każdy w Sobie o ile pozbędzie się STRACHU, a z tym jak jest to właśnie oglądamy po ogłoszeniu sztucznej pandemii koronoświrusa.

 1. Do lasu, do lasu, do lasu by się szło!
  🌲❤️🌲 I tak właśnie cała rodziną robimy.
  Dziś było pięknie i słonecznie.

  1. z wiatrem we włosach…
   Chciałabym nawiązać z Tobą kontakt 😃 Jeśli też zechcesz mnie poznać to moje namiary są u Tawa…

 2. Komentarz z you tube
  Andrzej U.:
  „obecnie bandycka POLIN-cja daje mandaty Polakom przechodzącym parkami w obrębie swoich miast i kieruje Sprawy do Sądów – Okupacja i bezprawie zaciska pętle na Polsce i Polakach – do syjonistycznych bandytów z PIS – zgodnie z legalna Konstytucją żaden przepis ani żadna ustawa nie może być w sprzeczności z potocznie rozumianym Prawem ! – takie prawo jest na mocy Konstytucji Nielegalne ! – zatem uważajcie POLIN-cjanci niedługo będziecie oskarżeni tak samo jak zbrodniarze nazistowscy w Norymberdze … i co jeden z drugim POLIN-cjant będzie się tłumaczyć że wykonywał rozkazy ! – tamci także wykonywali tylko rozkazy – Pamiętajcie !”

  1. Tak będą się tłumaczyć, że wykonywali rozkazy, bo co innego powiedzą? A Norymberga to była szopka i tylko garstka nazistów odpowiadała, a reszta w tym ich amerykańscy wspólnicy i bankierzy nie ponieśli żadnej kary. Pisze o tym Anthony C. Sutton w książce „Wall Street i Hitler”.

   1. „Ludziom można wmówić wszystko”
    Powiedział jeden celebryta z kk.. dawno
    Teraz. Sam drży. Mówię… Sam pracowałeś na to..
    Teraz wyciszyć się i odpocząć.

   1. Dlatego zachowajmy wewnętrzny spokoj, pozostając w „oku cyklonu”, gdzyż to też jest bardzo ważny czas, „portal”, aby pozostać SOBĄ. Gdyż od tego roku będzie mocno zależeć to, co będzie w przyszłości dla nas.

    Szaman Tańcujący z Wiatrem w innych nieco słowach mówi to samo..

 3. Kochani, oczywiście że lasy nie sprawiają żadnego zagrożenia, tym bardziej że żadnego zagrożenia tzw koronawirusem nie ma. Niczym się od nikogo nie zarażamy, wiedzą to dokładnie Ci co studiowali germańską. Wiedzą o tym również twary. Nawet wirusolodzy nie są do końca przekonani czy to co nazywa się wirusami nie jest białkami własnymi organizmu, bo owo coś nie występuje w wyizolowanej formie, poza organizmem. Do szczepionek na szczęście jeszcze daleko, póki co nie martwiłbym się tym przesadnie, tym bardziej że cały półświatek alternatywny aż o tym trąbi. Natomiast to co obecnie się dzieje IMO idzie w stronę zamknięcia ludzi w domach na siłę i smażenia ich technologią, czym dokładnie ? nie wiemy, maszty 5G, blue beam / starlinki, chemtrailsy ? a może wszystko naraz ? jedno jest pewne, bardzo im się spieszy, reset i 676 miał wyjść niby trochę później, a tu proszę wychodzi na to że zaczynają już teraz. Kochani, może najwyższy czas rozpocząć operację Gandhi ??!

 4. Jak statki na niebie. Pamietacie te piosenke? Cos widac, caly czas bylo w nawet w najprpstrzej formie przekazywane tzw. masom.

 5. Chodzi o odebranie praw obywatelskich po przez pogwalcenia konstytucji o ile w danych krajach jakas obywatelska jest ..w polska byla ustalana w Moskiwe?Nowym Jorku? no ale bynajmnie nie ustawiali jej Polacy dla siebie ale to tak na marginesie.

  Nie wlaz do lasu,nie rozmawiaj,maska na ryj,rekawice na lapy,trzymaj odleglosc ,nie wylaz z domu…nie zadawaj pytan…my wladza wlaczymy z virusem aby Cie ochronic obywatelu.

  Obywatelu pytam wiec czy powrocisz do swojego dawnego zycia,praw,przywilejow ,ktore sa norma i ludzkim prawem do funkcjonowania na naszej planecie.

  Czy ktos w koncu lub jakas wieksza ilosc ludzi wlaczy swoj mozg na prawidlowe postrzeganie i zacznie zadawac pytania sobie i administracji na temat virusa,ograniczen i w ktorym kierunku zmierzamy??

  1. Ja jeszcze raz powtórzę, że jeżeli nie odrzucimy STRACHU KTÓRY ZABIJA SŁABYCH LUDZI tzn nieświadomych, to PRZEEGRAMY WSZYSTKO CO NAJCENNIEJSZE, NAJPIĘKNIESZE I NAJWSPANIALSZE czyli NAS SIEBIE.
   Dlatego wysyłam całą MOC ŹRÓDŁA która jest we mnie, zaginam TU I TERAZ czasoprzestrzeń i unicestwiam wszelkie ciemne siły ciemności rządzące jeszcze chwilowo na naszej planecie i odsyłam w miejsce ich przeznsczenia.

   1. Pięknie i prawdziwie po Lechicku postąpiła prawdziwa Polka
    biegaczka Justyna Kowalczyk, nie bała się wyrazić swojego zdania na temat idiotycznej niby kwarantanny, czyli ZNIEWOLENIA ludzi słabych, ludzi STRACHU.

   2. „Akcja kontrwywiadu wojskowego. Żołnierz, który siał dezinformację już namierzony”.

    Już wojsko się buntuje i nie chce brać udziału w pacyfikowaniu ludności.

   3. Halo! Chodzę w Gaje i na ruczaje z rodziną i chodzić będę, w słońcu się wygrzewam i chlonę boską energię:) Chodzę bez masek i rękawiczek i na widok innych nie przechodzę na drugą stronę 😉 Rozsiewam dobre wieści gdzie mogę. Ściskam Was mocno kochana TAWERNO!

 6. Nie podoba mi się ten Qanon. Medytacja ogólnoświatowa na profilu Qanon Polska. Jak słyszę „ogólnoświatowy”, to od razu wiadomo, o kogo chodzi.

  1. Spróbuję uporządkować pewne kwestie.

   Odbywająca się obecnie Transformacja na naszej przepięknej planecie jest na fraktalu politycznym sterowana przez „nowe” (nowe po gadach/reptilach) pozaziemskie cywilizacje, które stoją za Trumpem i Putinem. QAnon jest biurem piarowym „nowego pana” planety.

   Nowy pan planety, by uniknąć łamania kosmicznego Prawa Nieingerencji, musi robić Zmianę na naszej – Ziemian – energii. Energię pobiera ze zbiorowych medytacji.

   Tu rodzi się pytanie: Czy my sami nie jesteśmy w stanie wyzwolić planety spod gadziej okupacji?

   Odpowiedź: Nie jesteśmy, bo śpimy, a gady górują przewagą technologiczną.

   Nowy „pan planety” dogadał się ze „starym” panem co do warunków przejęcia władzy nad planetą.

   Oczywiście jest to tzw. okres przejściowy w długim, skomplikowanym, wielofazowym i wielopoziomowym procesie rozpadu matrixa i budowy „nowego świata”.

   Tyle o fraktalu politycznym, teraz fraktal duchowy:

   Wielka Zmiana przychodzi tylko od wewnątrz. Tylko zmieniając siebie, zmieniamy świat.

   Im szybciej sami siebie podniesiemy na niepodległość, tym szybciej w pełni wyzwolimy planetę.

   1. „Wielka Zmiana przychodzi tylko od wewnątrz. Tylko zmieniając siebie, zmieniamy świat.”

    Otóż to ,tylko i wyłącznie, powtarzam, tylko i wyłącznie zależy to od NAS SAMYCH, od każdego z NAS INDYWIDUALNIE.

    To jest tak jak nikt za mnie nie może si w….ć, tak nikt nikogo nie wyzwoli z jego STRACHU, a tylko STRACH o coś, przed kimś jest powodem, że ludzie żyją w ciemnej strefie 3D zamiast w 5D , czyli w ciemnej dupie Słonia.

    Bardzo wiele ludzi TU i TERAZ już żyje na tej Planecie w 5D, bo są Świadomi Siebie i swojego JESTESTWA.

    Żadna obca nacja nie jest zainteresowana naszym odzyskaniem pełni Świadomości, oprócz oczywiście ŹRÓDŁA Wszechrzeczy, a którego fraktalem jest każdy z nas.

   2. Oglądają te gadzie tefełeny u mnie w domu i niestety muszę tego trochę słuchać a wygląda to tak: wydzwonią albo wyskajpują jakiegoś systemowego cwelebrytę czy innego wichrzyciela i nakręcają spiralę strachu. Nie wychodź z domu bo umrzesz, umyj ręce bo umrzesz, dziś umarło 20 osób gdzieś tam. Te płatne dziwkiz mendiów przechodza same siebie, poważne miny, poważny ton. Żaden z nich nie mówi o podnoszeniu swojej odporności czy wewnętrznym spokoju by jej nie obniżać. Tylko strach strach i strach i ta ich głupia nadzieja ,że system ich uratuje. Nie, nie uratuje bo systemu już nie ma upadł i żadne ich zaklęcia czy prośby modlitwy go nie przywrócą. Masz rację Słowianko od nas zależy tylko co nowego będzie a im będzie więcej ludzi świadomych i przebudzonych tym lepszy nowy system stworzymy.

   3. Tak. Musi zrobić zmianę. Nie chce ale musi. Zwabieni Ludziel do pozornie wygodnych miast . Historia toczy się … jak już nie jeden raz. Ludzie zatracili
    Instynkty.
    Prawdziwe życie jest w terenie, powietrzu, przyRODzie.
    Przyroda zabezpiecza żywienie, Słońce
    Ociepla. Słoneczka na cały mily dzień

   4. Zaiste to jest transformacja..przezyja Ci ktorzy zaczna logicznie myslec..zadajcie pytania .. co stalo sie z ich naszym zyciem ; gdzie sa miejsca zarobkowania, ktore stworzyliscie aby utrzymac rodziny i rzady …sa zniszczone..bedziecie mogli je odbudowac i oddtworzyc? zostaliscie zamknieci w domach jak wiezniowie w obozach z ulepszonymi juz obostrzeniami typu zakazy na NIE BEDZIESZ…ludzi rzady zaczynaja pilnowac dronami,helikopterami straszac grzywnymi,wiezieniem a nawet kula w glowe …kiedy obudzicie sie w tym wiezieniu domowym… to czesc zada sobie pytanie ..co sie stalo z tym wszystkim,?? z naszymi prawami, zyciem rodzinnym i mozliwosciami przemieszczania ,rozwoju fizycznego,duchowego ?z przyszloscia nasz i naszych DZIECI!!!??

    Kiedy w koncu zajarzymy o co tu chodzi, to czy ci ktorzy doprowadzili do tej sytuacji na skale globalna, beda mogli sie jeszcze utrzymac u wladzy?schowac w swoich bunkrach?dalej nas klamac i wykorzystywac, odsysajac nasza energie,nasz owoc pracy? Czy garstka szalencow ma prawo do az takiej zbrodni na ludzkosci?????

   5. Pamiętacie „Wojnę światów” Szulkina? Z Romkiem Wilhelmim w roli głównej? Tak mi się przypomniało, cyt. za Wiki o filmie:” Główny nacisk położony został na wpływ mediów na rzeczywistość, na jej kreowanie (co jest zresztą hasłem przewodnim stacji telewizyjnej w tym filmie) zamiast prezentowania. Media i władze agresywnie współpracują z najeźdźcami – organizują aparat przymusowego oddawania krwi i zapewniania Marsjanom miłości przez pozbawienie ludzi tego, co kochali do tej pory. Po kilkunastu dniach Marsjanie odlatują, a media zaczynają ich przedstawiać jako krwawych najeźdźców.” Wizjoner? Albo wszyscy czytali Orwella i oglądali Szulkina ha ha

   6. Piszę ogólnikowo nie osobiście 5D to gęstość w której chcą nas zatrzymać , wiele osób jest tam i na tym ich rozwój się zatrzymał .
    OSHO użył słów Jezus był ponad mistykami Serca , po mojemu to próbował przekazać . Kolejna sprawa to technologia przez którą odpalają w ludziach programy różne przeróżne i człowiek człowiekowi wilkiem się staje , więc o czym mowa ? Dlatego ludzie nie mogą się zjednoczyć . Moja Dusza powiedziała jakiś moment temu teraz się okaże kto żyję jako Jedno a kto tylko o tym piendoli . No normalnie 🙂 cóż mam rzec , nic tylko se obserwuje i zastanawiam się wciąż jak rozwalić to techno -srechno . Bo odpalić przez nie kogoś to dla nich pryszcz . Zmiana przychodzi tylko od nas samych , to prawda ważne być może aby łączyć ją z wiedzą i wtedy mamy większy obraz tego co się wokoło nas dzieje i dlaczego ludzie nie mogą się zjednoczyć .

   7. Tak. Uśpili czujność. Śpiące ludy. Ha. Powiedz im. Dali gadżety jak kiedyś Indianom swiecidelka za wszelkie dobra i Prawa.
    Błogosławie Was na tenczas

   1. Przepiękne Bazanty widzę teraz na polu
    Spacerują wokół samic wysiadujących.
    Ochrona

 7. Wczoraj miałam bardzo paskudny dzień…już dawno takiego się nie miałam. Dotychczas bliscy mi ludzie pozamieniali się w zimne ,potwory’…
  Do tego przywlokły się uczucia bezsilności, bezradności (według medycyny germańskiej to pierwszy krok do zaburzenia zdrowia), smutek i przygnębienie oraz …zdziwienie…
  Nie dowierzałam, że to dzieje się naprawdę, bo przecież już dawno tak nie miałam, bo przecież od jakiegoś długiego już czasu unosiłam się na dosyć wysokich, stabilnych energiach.
  Byłam bardzo dzielna, silna.
  Tak wiele przeszłam i doświadczyłam.
  A w młodości tyle cierpienia i psychicznego bólu…
  Czułam, że mam to wszystko za sobą…
  Bo mam. To już moja przeszłość jakże odległa.
  Byłam z siebie taka dumna, a tu proszę bach! – znowu zostałam na przymus wrzucona do rzeczywistości, w której nie chcę być. Której nie wybrałam. Dlaczego tak się stało (?)
  Po co (?) znowu te bardzo trudne warunki, czasami niemożliwe do wytrzymania…
  Dalej mam się hartować (?)
  To jest trochę jak sen…Niestety koszmarny.

  W nocy nie mogłam spać…czasami przejeżdżał pociąg…słychać je tutaj. Uwielbiam pociągi i ich kojące odgłosy. Ich turkot i świst…
  Obudziłam się – jest tak pięknie..wiosenie i przyjemnie.
  Zaczęłam ruszać się – ćwiczyć i skakać na skakance. Stękałam przy tym i czasem krzyknęłam (uwalnianie emocji też jest bardzo ważne)
  Od razu poczułam się lepiej.

  Za godzinkę wybieram się ma…bieganie.
  To mój pierwszy raz, to będzie mój pierwszy dzień 😀 Dzień truchtania…ha.ha.
  Córka będzie mi towarzyszyć. Trzymajcie za mnie kciuki ☺
  A jeśli ktoś z Was ma buty do biegania do oddania, nr 39 to przyjmę z wielką wdzięcznością 💝 Strój do biegania również mile widziany (rozmiar M, 38) – wiecie będę miała wtedy jeszcze większą motywację 🎈🌞

  Ruch jest nam bardzo potrzebny. Jakikolwiek. Można zacząć od prostych ćwiczeń…
  Wzmacnia naszą psychikę.
  Umysł i emocje mam jak to się mówi potocznie – ogarnięte, ale ciało…słabiutkie.
  Najwyższy czas by to zmienić !
  Małymi krokami. Do przodu.
  Nie oglądając się za siebie.
  Przeszłości już nie zmienię.
  Przyszłość niepewna – jak zawsze !!! – tylko, że o tym zapominamy. Jedne co pewne – to zmiana i nieustanne zmiany.

  Jedyne co istnieje to totalne tu i teraz.
  Do biegu gotowa ?
  Start 😂

  ,,Z pewnością nikt nie może uniknąć w życiu cierpienia, ale każdy nawet w środku wielkiej udręki ma szansę by wykorzystać tkwiący we wszystkich ludziach potencjał, którego największą wartością jest

  Zdolność do zmiany indywidualnej tragedii w osobiste zwycięstwo.

  To jest wolność stawiania czoła wszystkim przeciwnościom jakie mogą nas w życiu spotkać.
  To jak zareagujemy na niemożliwe do zmiany warunki – zależy wyłącznie od nas samych.

  Jeśli nie możemy zmienić danej sytuacji – zawsze pozostaje nam ostateczna wolność – by zmienić naszą postawę wobec tej sytuacji’
  VICTOR FRANKL

  1. Jestem już po ☺…nogi obolałe,
   ale było wspaniale.
   Córka mnie dopingowała. Pośmiałyśmy się też. Z podziwem patrzyłam na pozostałych biegających…ale córka powiedzała, że po miesiącu biegania będę już na innym poziomie (nie to co teraz ha.ha)
   Umówilyśmy się na codzienne ćwiczenia i bieganie 😃
   Oświeciło mnie jak dużo mam szczęścia…zwłaszcza w tych chorych czasach…
   wychodzę tu z domu, a wokół mnie kilka hektarów wolnej przestrzeni- pól i łąk.
   Och jak dobrze. Jak cudownie! Jak pięknie.
   Co za wolność w tym zniewolonym czasie.
   A do torów kolejowych niecałe pół kilometra…i teren do brykania ☺
   Zmieniam swoją postawę do obecnej sytuacji.
   I co okazuje się? – że sytuacja pobudziła mnie do dalszego rozwoju ,do ruchu i biegania. I igieł sosny zebrania na -herbatkę…i inhalację.

   Pozdrawiam wszystkich co zaczynają od małych kroków.
   Jestem z Wami, a Wy ze mną.
   Dziękuję 💝
   Doceniajmy to co mamy 🌱🌼🌱

   1. Ale mandat i tak ci dadzą.
    Możesz nie płacić, ale zdejmą ci z konta i tyle.
    Pozostaje wtedy droga ( szarpanina) sądowa.

   2. Spokojnie, pan premier Jerzy Z. jednym słowiańskim dekretem anuluje cały gadzi obłęd.

    Oni doskonale wiedzą, że są na wylocie, więc nie mają już nic do stracenia – i idą w zaparte. Efekt będzie taki, że Naród ich wkrótce pogoni, bo to są „odpady ewolucyjne”, „istoty dążące do rozkładu”. Szczegóły tutaj:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2019/09/06/15-ludzkosci-to-gady-odpady-ewolucyjne-istoty-dazace-do-rozkladu-wyklad-joanny-rajskiej-i-moniki-rajskiej-o-ewolucyjnej-roli-jaszczurow-w-naszej-galaktyce/

   3. TAW, a mógłbyś jakieś ramy czasowe przybliżyć, jeśli oczywiście znasz i możesz… kiedy mamy otwierać szampana? Żeby wznieść toast za Premiera Jerzgo Ziębę! Już go chłodzić?

   4. Odpowiem nie wprost: pan Trump, jeśli chce wygrać wybory, musi wyczyścić całą planetę z okupacyjnych nierządów. Żółte Kamizelki były sponsorowane przez jego opcję. To samo szykuje się i u nas, gdy Słońce mocniej przygrzeje…

    Takie to NaRODów dzieje 🔆

    *

    Obecny nierząd od lat nas grilluje, a obecnie i sam jednocześnie jest grillowany. Opcja Trumpa ich wciągnęła w pułapkę bez wyjścia, a oni są na tyle zaślepieni, że dali się wciągnąć; są teraz w klinczu.

    A Polacy im nie darują tego gigantycznego KŁAMSTWA okupionego wielotygodniowym systemowym zastraszaniem i utratą wynagrodzeń (ludziom się kończą pieniądze, a pracownicy korpo zmuszani są do podpisywania „próśb” o obniżkę wypłat o tysiąc złotych miesięcznie!)…

    Swoim psim swędem wyczuwam w powietrzu przygotowania do wybuchu „powstania warszawskiego”, jakiego świat jeszcze nie widział… 🔥

    *

    Na dziś nie chciałbym więcej na ten temat. To są moje najnowsze odczyty.

   5. „idą w zaparte”
    To widać po twarzach. Takie miny mają ludzie cierpiący na chroniczne zaparcia. Polecam kayam churna w tym wypadku.
    Ostatnio mam szczęście 💩😁na oglądanie i spotykanie ludzi z zapartym stolcem albo obesralkow drystajacych na mile że strachu. W ramach relaksu pogram dziś na flecie do zaklinania węży 😀😁

   6. No to co dziś odpierdalają w knsejmie to już dramat nad dramaty. żydokomuna raz zdobytej władzy nie odda a po nich choćby potop. A takie to cwane te narodniki wybrane takie ynteligentne a tylko kraść i oszukiwać potrafią.
    A paszła won jak to zwykli mawiać

   7. T.O. powiedział cytuje z pamięci – wszyscy byliśmy „źli” wszyscy bez wyjątku 🙂 de Mello opisuje to mniej więcej tak .: Każdy kto śpi jest „zły” każdy . Czyż to nie ulga dowiedzieć się że nie jesteś lepszy od innych . Moja Dusza zaś kiedyś powiedziała poprzez wyparcie ludzkość nigdzie nie dojdzie , a jak zacznie się odpalać pamięć wsteczna to świat zamilknie cokolwiek tzn. Bo póki co to każdy bazuje na wspomnieniu tego życia , przynajmniej z nas większość . I już prostuje bo mechanizmy to mechanizmy . Nikogo nie usprawiedliwiam , nie mam na myśli tego co oni robią , ale nas jako gatunek , jeśli z zaznaczeniem na jeśli wczoraj napłynęły do mnie informacje właściwe ( o których nie będę pisać bo wszystko weryfikuje wielokrotnie) to my na końcu się bardzo zdziwimy ci co mają poczucie humoru będą się śmiać , ci którzy mają w sobie programy KK nie wiem jak to będzie. Napłynęło do mnie też ( póki co traktuję to jako ciekawostkę ) że my musimy wrócić wszyscy jako jedno i jeśli tak jest w istocie , to długo się będą nami bawić .

    Podobno w lasach walą wycinkę i dlatego jest zakaz wchodzenia do niego . No i nie weź człeku deski w ręce.

    Dobrego Dnia Kochani nie dajmy się im zwariować , bo ten obłęd czas kończyć .

   8. A odnośnie tej całek kapsuły życia ( szał samozbawienia) moje ciało jest moim i nikt mnie nie zmusi do włożenia swojego tyłka w tą kapsułę > nie jestem najmądrzejszym człekiem na świecie , jednakże wystarczającym by zakumać pewną kwestię co nowsza technologia to od poprzedniej gorsza , po latach się okazuje że jednak stare żarówki były dobre , stare lodówki itd itp
    Niech jeszcze walną hasło po co szczepienia? mamy kapsułe nowego wcielenia-zbawienia 😀 żryj ile chcesz nie dbaj o siebie rób co chcesz a my cię w kapsułę zapraszamy w net 😀 i życie wieczne będziesz mieć pod warunkiem że cię będzie na to stać … bo kto powiedział że będzie to darmocha ? Oczywiście to jest moje subiektywne postrzeganie , każdy ma prawo widzieć je inaczej .

   9. Ja mam już żółty kubraczek. I w dodatku iryzujacy😁
    Na kłamstwa jestem głucha jak pień. Prawda jest wielka i ona zwycięży.
    Panu Jerzemu Ziębie i Wszystkim ludziom dobrej Woli życzę zdrowia i powodzenia. Błogosławie wszystkim ze szczerego ♥️ Parszywcom dziękuję i odsyłam ich „dary” z wdzięcznością.
    Na Rosji mówią :za adin abman paltora. PRAWO Karmy działa bez zarzutu jak Prawo grawitacji. Po trzykroc Amen😋😋😋😋😋😋😋😋

   10. Karma tyczy tylko Ludzi , dlatego robią wszystko naszymi rękoma i w ten sposób są ponad karmą , czyli ją omijają 🙂 a my walimy kołowrót tych samych zdarzeń .Czym jest Karma? w moim zrozumieniu ,nie mówię że tak jest i jest to prawda absolutna która de facto nie istnieje . Punkt widzenia zależny od punku siedzenia i Świadomości danej osoby. Karma została zastąpiona abyśmy jako ludzkość nie weszli w totalną głębinę otchłani , aby dana osoba/osoby zmieniły coś w sowim życiu. I tak dzięki temu świat jeszcze całkiem nie runął . Życzenie komuś karmy to działanie przeciw sobie samemu jako gatunkowi to jak Ci z KK co wołają o pomstę do nieba przeciw sobie samym . Moja wypowiedź jest ogólnikowa w temacie KARMA . Zaznaczam już 🙂 Dusza mówi do mnie tak Jedyną Karmę jako mamy to SŁOIK/ MATRIX i dopóki w nim siedzimy wszyscy jedziemy na tym samym wozie . A jak się tu znaleźliśmy to jeszcze nie wiem , wiem że nikt z niego wyjść nie może kiedy sobie chce, wszyscy jesteśmy ich więźniami .

   11. A właśnie , odnośnie Karmy czyli walenie poprzez nas kołowrotu powtarzalności błędów gatunku ludzkiego . Napłynęło to już do mnie stosunkowo dawno , podzielę się tym z zaznaczeniem że tylko się dzielę tym co do mnie napłynęło .

    Dopóki Ludzkość nie zacznie rozwiązywać różne problemy w dobry sposób , dopóty będziemy walić ten sam kołowrót . Zapytałam siebie co tzn , odwrotny kierunek rozwiązania dotychczasowych problemów, które budują życie , świadomość a nie niszczą kosztem innych , jednakże to może zaistnieć w momencie podniesienia się świadomości . Czy tak jest ? Nie wiem niech każdy sam się zastanowi czy rozwiązywanie dotychczasowe problemów tzw życia coś rozwiązało ? Po mojemu nic nie rozwiązało , mało tego musiało nas to chyba w oczy walnąć byśmy to dostrzegli . NIE TĘDY DROGA

    Dobra powiedziała co wiedziała 😀 lecę na ogródek i co wam powiem to wam powiem jak nauczę się latać to na niebie będą rozbłyski , jakbyście je zobaczyli -znaczy udało mi się . Deska Iskrzy 😀 😂 😂 😂

 8. „A do torów kolejowych niecałe pół kilometra…i teren do brykania ☺”

  ha ha ha, zamiast „do brykania”, to w pierwszej chwili przeczytałem „do bzykania” 🤣 🤣 🤣 To jakieś omamy. Nie wiedziałem, że mi jeszcze takie rzeczy w głowie…😜

  1. Vikingu, tereny wokół torów kolejowych oczywiście mogą służyć też innym sprawom… Jednak aktualnie w tych czasach za dużo ludzi spaceruje wokół torów. Jednym słowem za dużo tam gapiów 😂

   Vikingu, aż dziw bierze, że nie masz Dziewczyny… Teraz w tym czasie ktoś do przytulania i kochania to prawdziwy Skarb 💎
   Poza tym my kobiety działamy kojąco i łagodząco na Wasze stany zdenerwowań, złości i wściekłości itp., itd.

   Życzę Ci odnalezienia takiego Skarbu w Twoim życiu.

   1. Światłoczuła Melissko , coś w tym jest, bo właśnie działasz na mnie kojąco. Gdyby nie Ty, to prawdopodobnie zamieniłbym się w bestię siekającą mieczem samurajskim jak popadnie 😁
    Wyrosły mi kły i czuje się jak Dziki Zwierz, który by brykał w lesie cały dzień, a na koniec zasnął jak niemowlak w Twoich ramionach 😀 Aha, wcześniej musiałabyś mnie umyć, po tym brykaniu po lesie i umyć mą sierść, a nawet wyszorować kły, bo inaczej bym dokazywał i rozpierdolił całe posłanie. Ot, taki ze mnie drań 🤣 🤣 🤣 😜

   2. Vikingu, moje ramiona juź zajęte, ale dzięki za miłe słowa.
    Wysłuchaj-cie super cudnej piosenki ,Najwięcej smaku jest w polskim chłopaku’ 💝
    ,Włosi i Hiszpanie nie są już w stanie’ 😂
    .https://youtu.be/LQGRyjzGWUI

   1. Taw: ja też mogę :). Dziś z rodziną byliśmy na ponad 2h spacerze i opalanku :). Wokół tylko zieloni przyjaciele i ptaszki. Po prostu Cud Natury!!!
    Też polecam!

  1. może Majka?
   zaskoczyła mnie pozytywnie swoją psychodelią a znałem ja tylko z piosenek dla dzieci

   W wersji problem
   Piekło jest w nas https://youtu.be/RsR2Zpup1vU

   W wersji oryginalnej
   Spisek owadów https://youtu.be/2HIMGIW9Lhk

   Sam nie wiem, co gorsze / lepsze?

   ps. jak już się tak cofamy sentymentalnie do starych dobrych czasów to Seksmisja dziś była na polszmacie o 15 od 12 lat. Morał z tego filmu taki, że nawet w głębokiej komunie wiedzieli, że aby przetrwać należy żyć w zgodzie z naturą. A teraz???

 9. Słyszałeś TAW albo ktoś tu może o niejakiej Pavlinie Klemm, Plejadiance? Dostaje podobno przekazy od swoich i pisze książki i je wydaje. Na razie są po niemiecku i czesku. Ostatnio dała ludzkości przekaz w związku z koronawirusem z 19.03. Szuka tłumacza, aby przekazać wiedzę Polakom.
  W tym ostatnim przekazie podała, że obecne święta wielkanocne będą dla ludzkości wielkim historycznym krokiem po którym linia czasowa zacznie wracać do pierwotnego stanu. Święta te przyniosą Ziemi duże ilości kosmicznego światła, wzmacniając światło chrystusowe i przynoszące jego świadomość. Wszyscy, którzy przygotowali się i otwarli swoje serca będą przyjmować te informacje i kosmiczne częstotliwości. Przez to nastąpi duży kwantowy czneprzeskok świadomości co zmieni linię czasową z negatywnej na pozytywną. Kluczem jest ludzkie serce.
  Dalej mówi że obecna generacja Ziemian się mocno zmienia i że niedługo rozpoczną się zmiany, które będą przywracać pierwotny boski stan. Czas jaki się rozpoczyna przyniesie wspaniałe i pozytywne zmiany.
  Łączcie się z czystą, boską esencją ludzkiej rasy. Wtedy boska inteligencja połączy was z czystą esencją duszy ludzkości. Ona połączy się z czystą częstotliwością boskiej energii i inteligencji. Można używać do tego celu kodu liczbowego 8787. Zwizualizujcie go lub przenieście na wodę i pijcie ją łyczkami.
  Ciemne elementy próbują przejąć kontrolę nad całokształtem wydarzeń na Ziemi, lecz rozbłysk kosmicznego światła, który pochodzi z boskiego źródła jest nie do zatrzymania. Prosimy wszystkich mieszkańców tej planety o wzmożone zaufanie dla pozytywnej przyszłości ludzkości.
  Prosimy wspierajcie przez ufność w pozytywną przyszłość nie tylko samych siebie, ale także innych dzięki waszemu pozytywnemu spojrzeniu na ową sytuację.
  W każdy poniedziałek od 21:00 do 21:20 pracujemy i wspomagamy energetycznie każdego kto potrzebuje pomocy i pragnie podwyższyć swoją świadomość. Stworzyliśmy pole energetyczne dla tych którzy potrzebują pomocy. Każdy może z niego korzystać. W każdy poniedziałek od 21 do 21:20 przesyłamy kosmiczne informacje i częstotliwości dla wszystkich, którzy się z nami połączą siłą swoich myśli i intencją.
  W dni wielkanocne wszyscy ludzie, którzy są na to otwarci będą przyjmować pełne światło, chrystusowe promienie, które się w naszych sercach połączą w wielkie światło. To światło przetransformuje negatywne linie czasowe i przestrzenne danego człowieka. To światło ludzkiego serca wytworzy między ludźmi reakcję łańcuchową i pomoże te negatywne linie czasowe i negatywne rzeczywistości przetransformować.
  My świetliste istoty plejadiańskie przedstawiamy wam medytację, którą możecie przeprowadzić na święta wielkanocne. My będziemy cię w tym wspierać. (Potem są szczegóły medytacji).
  Całość tu https://www.youtube.com/watch?v=Qmz05dAVboU

  Nasi nowi zarządcy planetarni chcą nam pomóc pozbyć się gadów stąd. Przekaz brzmi kojąco dla serca, ale mam wątpliwości co do tego 8787 i tej medytacji, w której też to wg tego przekazu trzeba wymawiać. Czy wg ciebie TAW to nie jest jakiś klucz do wyssania z nas energii?

  1. Powiem oczywistą oczywistość: nic nikomu nie doradzam, niech każdy kieruje się swoim czujem, choć czasami trudno odróżnić czuja od wkrętki.

   Moja prywatna obserwacja:

   Już prawie całe polskie środowisko alternatywne zostało przejęte przez „nowego pana planety”. Ofensywa jest przeogromna.

  2. Jeżeli to ona jest na tym zdjęciu to ślicznota:-)

   Zgadzam się z TAWem. Osobiście to nie mam zaufania do takich górnolotnych tekstów o sercu i o energii chrystusowej itp.
   Wielu od lat coś obiecuje i obiecuje. Osobiście to jestem tym zmęczony.

  1. Jest nowina bracia rząd przegrywa głosowanie i zmierza ku wizerunkowej autodestrukcji
   https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25848827,pis-przegrywa-ws-wyborow-kiedy-wroci-projekt-opozycja-triumfuje.html
   https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/politolodzy-oceniaja-dymisje-gowina-czy-rzad-upadnie-aa-1Mof-9Mmy-cRNC.html
   https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/6477234,koronawirus-gospodarka-firmy-rzad-pis-po-wybory-prezydenckie-epidemia-pandemia-polska.html
   https://shareinfo.pl/gowin-polski-nie-stac-na-stan-kleski-zywiolowej-bo-pieniedzy-starczyloby-na-najwyzej-3-miesiace/
   https://nczas.com/2020/04/06/morawiecki-chce-nowych-podatkow-i-walki-z-rajami-bosak-to-polska-powinna-byc-rajem-podatkowym-video/
   https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/bill-cooper-czlowiek-ktory-ujawnil-tajemnice-nwo/3y02fmf
   https://dziennikpolski24.pl/polskie-firmy-rodzinne-do-czerwca-zbankrutujemy-rzadowa-tarcza-nas-nie-chroni-rzad-proponuje-nowa-tarcze-wciaz-szokujaco-slaba/ar/c1-14900439
   Polskie firmy rodzinne: do czerwca zbankrutujemy, rządowa tarcza nas nie chroni.
   I bardzo dobrze że tanieje
   Ropa naftowa tanieje. Oddala się widmo porozumienia największych producentów surowca
   https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/ropa-naftowa-wti-brent-cena-kurs-notowania-6-kwietnia-2020/3lqt7bd

   Ta jeszcze ważniejsza
   Wiadomość pędzi lotem błyskawicy bo portale i media głównego ścieku wyśmiewają to (głupsza część społeczeństwa określa nas średniowieczem i foliarzami) czyniąc tylko gigantyczną reklamę na naszą korzyść)
   Ludzie w Anglii (tam spłonęły co najmniej 7 ale walka dopiero się rozkręca,to dopiero rozgrzewka) i na całym świecie rozpoczęli podpalenia nadajników i przekaźników Sieci 5G po wiadomości że promieniowanie elektromagnetyczne i radiacja 5G powodują ułatwienia rozprzestrzeniania Koronowirusa i wzrost śmiertelności
   https://cyfrowa.rp.pl/technologie/45866-ataki-na-maszty-5g-po-fali-internetowych-fakenewsow-o-wirusie?utm_source=rp&utm_medium=teaser_redirect
   https://antyweb.pl/covid-19-5g-nadajniki-youtube/
   https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/inne/w-wielkiej-brytanii-zniszczono-stacje-bazowa-powod-koronawirus-i-5g/pbmnpjz

   https://cyfrowa.rp.pl/gadzety/45626-koronawirus-uderzyl-w-smartfony-5g-wielkie-opoznienia
   YOUTUBE banuje i cenzuruje filmy łączące sieć 5G ze szkodliwością zdrowotną i Koronowirusem
   https://pclab.pl/news83955.html
   https://naekranie.pl/aktualnosci/youtube-usunie-filmy-laczace-covid-19-z-5g-1586169467
   https://www.dobreprogramy.pl/YouTube-bedzie-blokowac-teorie-spiskowe-o-wplywie-5G-na-koronawirusa,News,107269.html
   https://nczas.com/2020/04/06/absurdy-w-czasach-zarazy-naczelna-lekarz-szkocji-zlamala-wlasny-zakaz/
   https://nczas.com/2020/04/06/filantrop-gates-sfinansuje-badania-nad-szczepionka-na-koronawirusa-w-tle-swiatowe-ministerstwo-zdrowia/
   https://nczas.com/2020/04/06/czeski-humor-kreca-juz-sitcom-o-czasach-koronawirusa/
   Producenci leków przewidują, że już w czerwcu w polskich aptekach może zabraknąć wielu specyfików, w tym paracetamolu i ibuprofenu. Wszystko dlatego, że Indie przestały produkować substancje czynne.
   https://nczas.com/2020/04/06/zabraknie-wielu-lekow-szpitale-musza-oszczedzac-farmaceuci-przewiduja-rychle-zalamanie/
   Brytyjski premier w szpitalu
   https://nczas.com/2020/04/06/coraz-gorszy-stan-borisa-johnsona-premier-wielkiej-brytanii-lezy-w-szpitalu-pod-tlenem/
   Braun ostro w Sejmie:
   Każdy dzień, każdy tydzień ujawnia rozdźwięk między celami deklarowanymi, a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie.
   Budujecie Państwo totalnej inwigilacji.
   https://nczas.com/2020/04/06/braun-ostro-w-sejmie-bedziecie-teraz-zwalczac-bohatersko-skutki-katastrofy-psychozy-ktora-sami-nakrecacie-video/
   Dochód podstawowy
   https://www.rp.pl/Wynagrodzenia/304069935-Pandemia-moze-wprowadzic-dochod-podstawowy.html?utm_source=cyfrowa&utm_medium=red_poleca
   Wirus na pokładzie lotniskowca
   https://nczas.com/2020/04/03/koronawirus-kapitan-uss-theodore-roosevelt-zwolniony-obsluga-reaktora-nuklearnego-nie-zostanie-ewakuowana/
   https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fkoronawirus-na-swiecie-dowodca-amerykanskiego-lotniskowca-uss-theodore-roosevelt-zakazony-6496751619213441a&src01=f1e45

   1. Z tymi reaktorami to nie są żarty przynajmniej dla mnie bo mam Marię 5 km w linki prostej od domu a jak jebnie to skarżenie aż do Piaseczna.

  1. Myślę, że są dwie opcje tej paranoi, 😀 albo pozaziemskie statki lądują? , albo pustynni Polin sobie szykują?
   A może Wy macie jakieś koncepcje w sprawie tych idiotycznych posunięć?
   Po prostu jaja jak berety. 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

   1. Opcja, która stoi za Trumpem wpycha obecny nierząd w Polsce w kanał. Niektórzy z nich już wiedzą, co jest grane i się w porę ewakuują. W skrócie chodzi o to, by Polacy ich znienawidzili i wreszcie pogonili.

    Obecny pan Rezydent nie wygra drugiej kadencji, gdyż serwery wyborcze zostały już przejęte przez nową opcję.

   2. Skoro nie PAD, to kto? Bosak z niskim poparciem? Ten by sie chyba dogadal z JZ. Kamysz? Moze to jeszcze lepszy kandydat. Ten zawsze z wladza, wiec prawdopodobnie by sie dostosowal i poszedl na wspolprace.
    Ja sie w tym roku raczej nie wybieram na wybory. Nie ma na kogo glosowac. Jeszcze sie zastanowie, ale raczej nie wezme udzialu.

   3. Naprawde? Ja tylko pamietam jak kiedys sie tlumaczyl, ze nie ma wiadomych korzeni i ze jego dziadek, czy pradziadek nie jest „tym” Bosakiem z Krakowa, o ktorym huczy internet (napisalo mi sie z Karkowa).
    A tak na marginesie… We wlasciwym czasie im wszystkim gina dokumenty.

   4. Kwaśny siedzi w szwajcarskim bunkrze, Kulczyk być może w swojej jaskini na Dolnym Śląsku, a może oni w tych lasach mają jakieś podziemne wejścia do podziemnych kryjówek? No w sumie każdy się boi resetu, gady też…I chodzi tu o jakąś cykliczną katastrofę z jakimś niebieskim ciałem, Tak sobie myślę, jeżeli oni wiedzą więcej, a wiedzą, bo wiedza tajemna nie musi oznaczać jakiś zaklęć i czarów, może oznaczać wiedzę z zakresu przeszłych faktów historycznych(z czymś ten 33 stopień wtajemniczenia musi się wiązać) dlatego epatują ta dziwna symboliką wszędzie, liczba 666, 676, 616, niekoniecznie oznacza liczbę bestii a cykliczność resetów, czyli wielkiego bum!

   5. Może hrabia Potocki choć on hrabią nie jest, ale twierdzi, że jest legalnym prezydentem II RP. Tyle, że to mało realne, bo mało kto w Polsce wie o jego istnieniu.

   6. Jak to powiedziała moja księgowa piękna żydoweczkę sobie Krzysiula wziął i to tuż przed wyborami. Sam na aryjczyka nie wygląda a one Ariami gardzą choć się ewidentnie ślinią bo instynkt każe im szukać najlepszego reproduktora z najlepszymi genami XD

 10. „Ale mandat i tak ci dadzą.
  Możesz nie płacić, ale zdejmą ci z konta i tyle.
  Pozostaje wtedy droga ( szarpanina) sądowa.”

  A może nie dać się spisać? Dawno nie miałem do czynienia z nimi, więc nie wiem. Chodzi mi po głowie, aby po prostu odmówić podania swoich danych. Zmuszą mnie siłą? Mogę się bronić, ale nie wiem, czy nie wpakuje się w jakiś kryminał 🙂 Co sądzisz TAWie, o tym, aby iść w zaparte i nie podawać swoich danych?

  1. Policjanci mają zryte berety licznymi szkoleniami (programowanie umysłu). To bioroboty, więc z nimi lepiej grzecznie. Oni nie mają poczucia humoru. Znajoma rozwiodła się z mężem policjantem – mówi, że nie dało się żyć.

   1. To sytuacja nie jest wesoła, bo nie chce żyć w państwie policyjnym. Dopóki policja ma takie uprawnienia jakie ma, nie czuje się wolny w kRAJu. Nie dziwię się teraz ludziom, którzy nie chodzą do lasu czy do parku, skoro grozi mandat 30 tys. Adream ma racje.

   2. Zastanowię się jeszcze, bo jak puszczą mi nerwy, to może odmówię podania danych tzw. policjantom. Zależy od sytuacji, bo waham się jeszcze. Czuje wielką wściekłość na to co się obecnie dzieje w Polsce. Nie mam rodziny i dzieci, więc nie mam nic do stracenia, ewentualnie życie ( brzmi trochę jak patos ). Zobaczę, bo muszę ochłonąć, nie myślę teraz racjonalnie i jestem Wściekły. Nie czuje się wolny obecnie w kRAJu i wkurzyłem się na to, jak się Nas Polaków traktuje.

  1. Benjamin Fulford
   Podobno prawdziwe zdjęcie Angeli Merkel z ojcem Hitlerem
   https://benjaminfulford.net/2020/04/06/global-system-collapse-and-mass-arrests-proceeding-reset-inevitable/

   https://meditation539.com/?p=12707

   .https://www.youtube.com/watch?v=o5qcWBocHAg

   Grzegorz Braun do Morawieckiego: Nowa Wspaniała Normalność
   patrz. „Nowy Wspaniały Świat” Aldous Huxley
   Mówił o NWO innymi słowami

   Czy PIS wyłączy Internet w Polsce?
   YouTube prawdopodobnie na polecenie rządu morawieckiego usunął jeden z fimów telewizji wRealu24 z prawdą o koronowirusa pt. „To nie koronawirus nas zabija… Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!” Dr Shiva wRealu24
   https://wrealu24.pl/to-nie-koronawirus-nas-zabija-za-rok-wprowadza-powszechne-szczepionki-dr-shiva-wrealu24/

   Tu część na innej stronie
   https://www.cda.pl/video/491550441

   .https://www.youtube.com/watch?v=cMGvy6eRci0

   .https://www.youtube.com/watch?v=hSGG98erPF8

   .https://www.youtube.com/watch?v=i_9XWdxNBtU

   .https://www.youtube.com/watch?v=jo8dmUWL_NY

   .https://www.youtube.com/watch?v=8ZAFSnlfuu0

   .https://www.youtube.com/watch?v=4ew45aax6AU

   1. ah to brał w żyłę gram amfetaminy dziennie, jego doktorek robił mu czasem 20 zastrzyków dziennie. Całe nazistowskie Niemcy ćpały pochodna amfetaminy a jak Jankesi to odkryli to swoich faszerowali czymś podobnym. Ale tego na histerii się nie dowiesz

   2. Max Spiers mówił, że ciemni mają technologię regresji wieku, a dr Mengele żyje do dziś. Nic nie jest niemożliwe.

   3. [Pawel] ciemni mają technologię regresji wieku
    —————-
    Mlodo nie wygladaja. Zaden z nich nie powstrzymal procesu starzenia; zaden z nich nie zatrzymal sie w przedziale wiekowym 30-40. Jak wyglada Soros? Czym dluzej zyje, tym bardziej upodabnia sie do jaszczurki.😉 Wory pod oczami swiadcza o chorobach nerek. A jak wyglada „krolowa” brytyjska? Jak figurka woskowa. Geba wygladzona, ale zaawansowany wiek i tak widac. Owszem, wielu z nich cieszy sie lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym (bez choroby Alzheimera, zaawansowanego artretyzmu i byc moze bez pieluch) niz przecietny zjadacz chleba i trzyma sie dobrze „jak na swoj wiek”, ale i tak nie jest w stanie przezyc w ludzkich cialach wiecej niz 100 lat z kawalkiem.

 11. „Zwlekać z wpłatą, przeciągać w czasie wpłatę. A najlepiej odmówić przyjęcia mandatu, a sprawa w sądzie wygrana.”

  Aha, czyli podać dane, ale odmówić przyjęcia mandatu?
  Dobrze, że mnie TAWie ostrzegłeś, bo naprawdę miałem taki plan, aby nie podawać swoich danych-nie dać się spisać. Kto wie, czy nie była by z tego jakaś awantura siłowa, tym bardziej, że przecież trenuje…Nie mam zaufania do policji i kojarzą mi się z przemocą. Mam w rodzinie policjanta ( już kiedyś napisałem o tym ). Zawsze był dla mnie kumplem ( wyjątek potwierdza regułę ), ale jest już dawno na emeryturze i wyjechał z Polski, więc pewnie by mi nie pomógł, gdybym potrzebował protekcji.

   1. Tak, w tej chwili noszenie dowodu nie jest już konieczne – potrafią zidentyfikować każdego w dwie minuty. Każdy policjant ma w zdalnej bazie m.in. wszystkie kolejne wersje naszego dowodu osobistego – nawet w przypadku zanim zdążymy odebrać jego nową wersję w urzędzie!

    Kontrola w państwie niewolniczym jest coraz bardziej totalna.

 12. Fulford w dzisiejszym raporcie pisze, że wojsko robi porządki z kabalistami w podziemnych bazach i uwalnia dzieci a potem je przenosi na pokład statków szpitalnych Mercy i Comfort. Wygląda więc na to, że potwierdza wcześniejsze pogłoski o uwolnieniu dzieci z podziemnych baz. A jeśli tak to koniec tej mfii jest bliski.

   1. Na tym filmiku z USA, co podałam, widać, jak pod ziemią w jakimś mieście w USA są wybuchy, strzelanina, widać ogień w kratce kanalizacyjnej…

   2. Teraz widzę, że filmik Rafała to ten sam co ode mnie dwa dni temu, Taw, nie oglądasz tego co podaję? Wiedział byś o przełomowym wydarzeniu już wcześniej:P

   3. O uwolnionych dzieciach wiem od kilku dni. Przełomowe wydarzenie.

    W piątek ponad tydzień temu wyraźnie poczułem, że coś ważnego przełamało się na przestrzeni. To musiało być to. (Zawsze kilka dni mija, nim tajne info trafia do mediów).

   4. Uwolnienie dzieci.
    TAWie, mam pytanie. Czy w Polsce okrutne rytualy z udzialem znanych osob z „polskiej” sceny politycznej i srodowisk antypolskich tez mialy miejsce?
    Tak sie zastanawiam, czy taki Mateusz M albo chociazby Radek S nie musieli sie czasami czyms „zasluzyc”, aby dostac eksponowane stanowiska? Nie tak latwo przeciez zostac bankierem Rotszyldow. Drugi z wymienionych, wedlug Witolda G, lubi wciagac nosem bialy proszek. Czyzby nie mogl zniesc presji? A moze wyrzuty sumienia?
    Ktos gdzies okreslil bankierow mianem „szczury Rotszyldow”. Krotko, ale dobitnie.

   5. W swoim czasie wszystko zostanie wyświetlone przez boskie światło prawdy, gdyż „apokalypsis” znaczy „podniesienie zasłony”, „ujawnienie”.

    „Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło” (Łk 8, 17).

    Używki w świecie celebryckim to norma.

  1. Wg Qanona ok 10 kwietnia minie 10 dni „ciemnosci” tj operacja ratowania dzieci. potem ujawnienie, a papiez bedzie mial ciezki maj .

   PS. TAWie jak odczytujesz postać Arona a dokładniej informacje które czasem podanie nt różnych osób lub wydarzeń?

 13. Witam. Tak sobie dzis pomyslalam o zamknieciu lasow. Oczywiscie wkurza mnie to bo staram sie byc jak tylko moge na lonie przyrody. I postanowilam pomyslec o tym bez zlosci. I przyszlo takie info ze moze las potrzebuje odetchnac od ludzi. Teraz czas lęgów. W masywie Ślezy np co weekend tlumy. Na Raduni rowerzysci tak zryli poszycie ze czesc zostala ogrodzona bo urzadzali nielegalne jazdy po kilkanascie osob. Itd. Itp. Las stal sie modny i super. Ale… Tak jak krokusy zadeptane w Tatrach. Wiem ze kazdy z nas mysli ze on umie zachowac sie w lesie ale spojrzmy na to z perspektywy przyrody. Bedzie jej lepiej pare dni bez ludzi. Co nie znaczy ze nie tesknie.

 14. ha ha Uspokoiłem się, bo jest na YT nowe wideo mojego ulubionego aktora kina akcji. Film „Avengement” jest według mnie najlepszym obecnie filmem Scotta, i on też tak uznał, dając go na pierwsze miejsce swojej listy Top. Lubię mordobicie w kinie, jeżeli ci źli, dostają ciężki łomot ha ha. Poprawił mi się humor i nawet się łagodny zrobiłem 😉 https://www.youtube.com/watch?v=mBobcVyuyEU

 15. Leżę w łóżku czekając na sen, który nie chce nadejść, myślę o systemie w jakim żyjemy. Stawiając pierwszą cegłę kłamstwa na temat wszechświata, naszego pochodzenia i przekłamując prawdę, twórcy matrixa za zaczęli budować wieżę. Z biegiem czasu dokładali cegieł (kłamstw, oszczerstw itp) dalej ją budując. Jak każda wieża tak i ta musi w końcu się rozpaść pod ciężarem własnym. Tak samo jest z systemem. Zniszczy się sam. To było nie uniknione. Wszystko osiągnowszy masę krytyczną rozpada się. Twórcy zagubili się we własnym geniuszu, myśląc że są nieomylni, że mogą kreować świat. Tylko głupi się nie myli…

 16. „Kontrola w państwie niewolniczym jest coraz bardziej totalna.”

  Mi się nawet amorów odechciało, a tej Dziewczyny którą chce poznać, już sporo czasu nie widuję na ulicy. Ręce opadają i coś jeszcze…;-) Czuje jakąś Głupkowatość w powietrzu i popadam w dziwne stany, raz chce lać mordy tych coś stworzyli ten chory system, a po jakimś czasie czuje euforię. Innym razem spokój, a później znowu agresje 🙂

  1. Poczytaj o regulowaniu oddechu w medytacji typu zen. Oddechem można regulować eMOCje.

   Do Przesilenia Letniego wszystko się będzie czyścić (Tadeusz Owsianko nazywa ten proces „dopalaniem kodów Starego Świata”), a nasze pola bezposrednio reagują na rekalibrację przestrzeni w kierunku wzorcowości. Nasze pola przestrajają się, przepinają się na wzorcową matrycę, stąd te fluktuacje.

   „Władcy” o tym wiedzą, dlatego izolują niewolników od kontaktu z Naturą. Ale prawidłowo oddychać nikt nikomu nie zabroni 😉

   1. Mam nadzieję, że do lata zostanie zniesiona kwarantanna, bo mam zarezerwowany pobyt w Sobótce i bardzo się na niego cieszę. Od trzech lat tam się wybieram i ciągle lądowałam gdzie indziej, myślę, że tym razem się uda. Czuję potrzebę odwiedzenia Ślęży i Radunii.

 17. „No to co dziś odpierdalają w knsejmie, to już dramat nad dramaty”.

  Trochę tego oglądałem i czułem jakąś „fetyszystyczną Głupkowatość w powietrzu Matrixowym”, złość i trochę też się śmiałem z tych person, tzw. elit:-)

 18. Dlaczego nie możemy się zjednoczyć? ano dlatego, że zjednoczyć możemy się tylko świadomie na poziomie Serca – Duszy i odrzucając STRACH o to co materialne-ziemskie, a z tym jak jest to właśnie obserwujemy.

  Moc jest w każdym z Nas, i to jest pewna PEWNOŚĆ, wystarczy porzucić STRACH i jesteśmy nie do pokonania. ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s