Coraz częstsze manifestacje zakamuflowanych sztucznymi chmurami spodków. Zdjęcia robione przed chwilą. Szczególne wrażenie robi jeden z nich – z idealnie geometrycznie zakrojonym stożkiem, zawieszony nad drugim spodkiem.

Mam słaby aparat w starym smartfonie, na żywo widok jest o wiele bardziej spektakularny. Kliknij w fotę w celu jej powiększenia.

Jako „nawiązania i konteksty” prezentuję fotografię zakamuflowanych sztucznymi chmurami statków Plejadian zawieszonych nad ich bazą – piramidą Fuji w Japonii:

Zwracajmy uwagę na tego typu sztuczne chmury oraz na sztuczne chmury w kształcie kilkunastokilometrowych cygar.

Dzieje się…

autor: TAW

152 myśli w temacie “Coraz częstsze manifestacje zakamuflowanych sztucznymi chmurami statków UFO

   1. Przypomniały mi się czasy stanu wojennego, rok 1982, jechałam na Oazę do Kończyć W. (to taka niewielka miejscowość w pasie przygranicznym, koło Cieszyna) w kurtce moro ha ha. Gadżety takie były niedozwolone wtedy, można było za to dostać po głowie…Albo wynosiłam z siostrą ulotki solidarnościowe w siatkach, ciotka moja była działaczką solidarnościowa na naszej KWK Mysłowice. Zaraz po ogłoszeniu stanu wojennego pobiegłyśmy do cioci zobaczyć czy wszystko gra…Tej nocy jej nie zabrali o dziwo, bo nie wpuściła jak się dobijali, więc wyniosłyśmy kilka siat ulotek i biegiem przez miasto do swego domu by je ukryć – taki oto wkład w walkę z systemem miałam, w sumie byłam jeszcze dzieckiem(17 lat)… Więc? DO BOJU POLKO! Trza się organizować, bo w kupie raźniej!
    Pamiętam taki sen, dawno temu to było, bo nie było jeszcze u nas w Polsce tzw. trąb powietrznych…A śniły mi się takie trąby, wiry przemieszczające się ulicami mojego miasta, pamiętam, że nie można było nam ludziom spotykać się w kościołach( w czasach Odnowy to KK bardzo wspierało Solidarność i społeczność, gdzie teraz są?), więc przemykaliśmy ulicami do miejsc potajemnych spotkań…Wtedy myślałam będąc osoba wierzącą, że zdążaliśmy do miejsc, gdzie w tajemnicy są odprawiane msze św., ale być może ten sen dotyczył naszych czasów?

   2. To jest ten jeden z powodów wojsk USA w Polsce i ćwiczeń Defender 2020 , czyli USA pomoże wykrzesać iskrę która wyjdzie z Polski (Są też żołnierze USA Słowiańskiego pochodzenia.
    Ćwiczenie w 2020 roku odbędzie się w 10 krajach Europy. Powiązane z nim działania będą realizowane w 5 fazach począwszy od lutego do sierpnia 2020 roku.
    Ta faza krzesanie iskry to może w maju.
    https://www.wojsko-polskie.pl/defender-europe-20/

  1. Sarko, gdybyś Ty wiedziała jak mnie podnosisz… na Duchu oczywiście😁, to byś rumieńców dostała jak burak 🤣 🤣 🤣

  1. Sprawa bulwersująca z tym podejrzanym sypaniem, mówiąc delikatnie… 🤔 Już chciałem tam lecieć i ich posiekać mieczem samurajskim, ale Sara mnie tak uspokoiła, że teraz jestem bardzo łagodniutki (nie wiem, czy to źle, czy dobrze? 😁). Oj Saro, Saro, co ty ze mną zrobiłaś? 😲 Dziewczyno! opamiętaj się, nie szalej 🤣😉: https://www.youtube.com/watch?v=yDhOYYttbAU

   1. Jest dość wcześnie, a Sara już na nogach, prawdopodobnie bez śniadania i śpiewa 😄

    Może powinienem wstawać wcześniej od niej i być porannym ptaszkiem, albo Ptakiem…? 😁😉 Idę sobie nalać kawy i posłucham śpiewu Sary, bo Dziewczę bardzo Urodziwe, ma ładny głos, czuję ciary i stanął mi włos 😀😉: https://www.youtube.com/watch?v=iT59MrNGL4A

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s