680 myśli w temacie “Najnowsze doniesienia naukowe! Opracowano maseczkę uniwersalną…

 1. W lutym Szumowinski mówił, że maseczki nie działają. A teraz od 16 kwietnia przymus okupanta ich noszenia. Czy to efekt posmarowania łapy?

  Ja postuluję po prostu zakończyć ten cyrk. Szkoda czasu i atłasu.

  1. Anamiko, Ja na pewno nie założę ,a moją facjatę 🙂 żadnej nakazowej maseczki, dobrze, że mieszkam na peryferiach miasta, bo tu ja rządcę się swoimi prawami.

   Zapasów w Pomgosiu posiadam nawet na 4 wojnę światową, to przeczekam, ale się nie ugnę.
   Bardzo , bardzo współczuję tym Braciom i Siostrom którzy mieszkają zamknięci w blokowiskach.

   Bądźcie silni Duchem Źródła, przesyłam moc energii serca, jestem z Wami i myślę czule o Was.
   Pamiętajcie, to MY jesteśmy WYGRANYMI, nie to pustynno-kosmiczne i krwiożercze tałatajstwo.

   🌻 🌼 🌷 🌹 🌺 🍀 🍁🌷 💗 💛 💚 💙 💜 dla Was kwiaty z mojego ogrodu i energię serca przesyłam.

  2. Stwierdzili, że na maseczkach można zarobić. Tanio kupić, drogo sprzedać 😉 U eskimosów hajs się zawsze musi zgadzać, wiec jest nakaz noszenia.

 2. A sekta smoleńska wyległa dziś tłumnie na ulice Warszawy…Bez maseczek, rękawiczek i przepisowej odległości między sobą…Maja nas za durne bydło? Bo o ukryty przekaz dla mas ich nie posądzam.

   1. Fejs- pejs poprzez „niezależnego weryfikatora” „zweryfikował ” mój post do tyczący Billego Gatesa. Zdaniem weryfikatora nie mam racji pisząc,że Bill Gates ma plany depopulacyjne. Trudno się dziwić, jeśli Zuckerberg i Gates to jedna paczka.

  1. Może zapytaj naszego dyżurnego katolika? 😉 😉 😉
   W Łodzi jest niezła z tym afera. Jakiś proboszcz poinformował rodziców że „za tydzień są komunie” … i koniec ;D Hajs się musi zgadzać.
   B.artoszko

  2. O prawdziwej Komunii mówił Pan Marek Taran w swoim wystąpieniu we Wiedzy dla Wszystkich.
   Ludzie, Pobudka! Kto jeszcze śpi!

   1. Twój gravatar od początku kogoś mi przypomina. To nie jest jakaś znana aktorka? Pozdrawiam! Deszczowo w Lublinie, ale można w końcu pospać sobie. Sława!

   2. Dziękuję, Szanowni Panowie 🙏
    Śpiewie Ptaka, to prawie ja. Chciałam dać moje ostatnie zdjęcie, ale ma ono jedną wadę : jestem na nim w koronie. A dziś korona kojarzy się, niestety z 👑świrusem. Jestem trochę ekscentryczna, ale do 👑świrusowego szaleństwa daleko mi 😀

   3. Ale księżniczka Karam’u może przecież nosić koronę co nie? 😉 😛 A tym bardziej Maharani Kapurthali 😉 🔆🔆🔆
    B.artoszko

 3. Biotechnologia i implanty
  „Zarząd Hemp & Wood S.A. informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel umowę […]

  Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy SARS i MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych.
  Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Hemp & Wood będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.”

  https://biotechnologia.pl/biotechnologia/podpisanie-umowy-dotyczacej-zawiazania-spolki-biotechnologicznej-produkujacej-implanty-umozliwiajace-wczesne-wykrywanie-biomarkerow-sygnalizujacych-infekcje-wirusowe,19732?fbclid=IwAR2Fr-DC72QBhrKVT4yrco7VhAuaRTl4tUiincyLhLkPFK3jtzgyumzx0Xs

  Hemp & Wood. Chyba chodzi o te firme
  http://www.hempandwood.pl/pl/relacje-inwestorskie/rada-nadzorcza

  1. Chciałam przestrzec przed robieniem testów owej firmy rasy onej, ale mi zeżarło cały komentarz.

   1. To takie testy, że i koza i szafa trzydrzwiowa okaza się zainfekowane 👑świrusem 😋😋😋😋😋

   1. Te czipy były wprowadzane około 10 lat temu. Wówczas w internetach w Stanach gadali o tym nieco. Jeśli dobrze kojarzę całość opiera się na RFID (technologia używana obecnie do śledzenia przesyłek). Taką osobę można by potem umieścić w Paczkomacie i nadać priorytetem 🙂

    Raczej te informacje / firmy to jakieś spady jadące na oparach finansowania umierającego już tworu. Mam przeczucie, że chodzi o generowanie ostatnim tchem, rzutem na taśmę, ostatek pożywki strachu.

    Obserwując miniony tydzień zauważyłem względny spokój w przestrzeni. Czyżby cisza przed weekendową burzą?

   1. Powiem Wam, że kiedy czytam o tych implantach autentycznie bierze mnie na wymioty…..
    Odrzuca mnie fizycznie ten temat.
    Czuję obrzydzenie do tych, którzy próbują to przeforsować.

   2. A tu jeden z komentarzy pod tymi cipami:

    „Pamiętacie Acta2 jak szybko padło tak samo to padnie gdy ludzie wyjda na ulice oni nie mają żadnej władzy nad ludźmi.”

   3. Corona virus

    Stoi w kolejce zamaskowany.
    Mózg ma już dawno amputowany.
    Stoi i sapie, dyszy i dmucha,
    a spod maseczki grzybica bucha.

    Już ledwo sapie, już ledwo zipie,
    marzy już tylko o mikrochipie.
    Wyciąga telefon, dzwoni do Billa,
    i nieźle tam się do niego przymila:
    „cały kraj sprzedam i Ci ofiaruję,
    daj tylko szczepionkę, bo zaraz zwariuję.
    Nieważne czy będzie ona bezpieczna
    na pewno dla wszystkich ma być konieczna”.

    Lecz choćbyś zapodał sobie tysiąc szczepionek,
    a drugie tysiąc Twój współmałżonek.
    Nigdy nie będzie wokół sterylnie,
    a wolności, nie da się wstrzyknąć dożylnie.

    Monika Djakowska

   4. Szczepionki które chce nam wmusić WHO są tylko ich ostatnim podrygiem przed ich samounicestwieniem.
    W – wojna
    H – hybryd
    O – ostateczna

    „Z internetu znikają informacje, które w niekorzystnym świetle przedstawiają Światową Organizację Zdrowia. Choć doniesienia wskazujące na poważne nadużycia WHO są prawdziwe i wielokrotnie potwierdzane – organizacja najwyraźniej robi wiele, aby nie docierały do opinii publicznej.”

    dalej czytaj na:

    https://robertbrzoza.pl/post/who-jak-recydywa-przeprowadza-kolejna-operacje-klamstw

 4. Patent, który mógłby unieszkodliwić Monsanto i zmienić świat…

  Jeżeli masz zamiar coś dzisiaj przeczytać i udostępnić, niech to będzie ten artykuł. Jego zawartość ma potencjał wywrócenia świata do góry nogami na wiele sposobów, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Podczas gdy Monsanto nie chciałoby, aby ten artykuł rozprzestrzenił się w internecie, prosimy cię tylko o udostępnienie go. Udostępnij te informacje, aby mogły dotrzeć do możliwie jak największej liczby ludzi.

  https://dobrewiadomosci.net.pl/13265-patent-ktory-moglby-unieszkodliwic-monsanto-i-zmienic-swiat/

  1. Gdy nasza przepiękna planeta zostanie już wyzwolona, Monsanto/Bayer czeka poważny proces o zbrodnie przeciwko ludzkości, a to nie są żarty.

   Sprawa dotyczy również pozostałych koncernów biotechnologicznych (np. ludobójczej firmy Senomyx) oraz wszystkich dużych firm farmaceutycznych, które od dwóch lat wycofują już z aptecznych świątyń śmierci dowody rzeczowe swoich zbrodni. Na szczęście produkty te są zarchiwizowane przez niektóre kancelarie prawne, które zarobią krocie na procesach sądowych.

   1. Mam nadzieję, że szummoszlomozwida & consortes, choć są tylko marionetkami, też czeka sprawiedliwy trybunał za zbrodnie ludobójstwa przeciw Narodowi Polskiemu. Milosevic zmarł, jak mówią, na serce w mamrze w Hadze a Karadzic ma dożywocie.

   2. Dlatego to był jeden z głównych dwóch powodów (obok żałosnych zarobków), dla którego odszedłem od tego zawodu. Współczesna biotechnologia to więcej szkód, niż pożytku, choć są też pozytywne strony, jak chociażby terapie genowe, które uratowały już zdrowie i życie pewnie milionów ciężko chorych ludzi.

   3. Monsanto/Bayer = BASF = IG Farben piękną mają tradycję, a jak niemiaszki lubią, gdy im się tę historię przypomina 🙂

   4. Szumowski i Morawiecki pod sąd jako przedstawiciele zbrodniczego rządu trucicieli.

    „Ten, kto nakłania do szczepień (niezgodnych z dna danej jednostki), powinien być uznany za zbrodniarza wojennego, ponieważ eksperymenty na spacyfikowanych narodach, jest działaniem przestępczym, opartym na ideologii obozów koncentracyjnych (1) … Agresja wytwarzana przez media i rząd, jest bronią osób słabych, bojących się o swoje fetyszystyczne (8) pozycje …
    Przestępcy nie polemizują w sposób logiczny, unikają prawdy i dyprecjonują adwersarza za pomocą wymuszonej ciszy i sekretnych oraz przestępczych działań (2). Morawiecki i Szumowski (3), to fetyszyści i blagierzy, ukrywający się za fetyszami licznych, teatralnych ról (4), odbiegających od sensu prawdziwego życia.
    Cały świat, protestuje przeciw fałszywej ideologii koronawirusa, podczas gdy media, spychają temat buntu społeczności lokalnych w odmęt niebytu.”

    Całość czytaj na blogu Tamar Dnia Myśli

  2. Bylam niedawno kupic ziemie w szkolce roslinnej i gdy wychodzilam mlody czlowiek spytal sprzedawce czy ma randup. A ten powiedzial: niestety mam. Nie wiem co bylo dalej ale nawet ci ktorzy sprzedaja juz nie maja checi tego sprzedawac. Byc moze ten sprzedawca uswiadomil klienta. Sama kupilam preparat grzybowy do usuwania pni poszwald

   1. Elity eugeniczne maja spore tradycje w walce z ludzkoscia, a litania mozliwosci likwidacji niepotrzennych im ludzi byly obmyslane w oparach drogich cygar przez bankierow z wall street czy city of london. Osobiscie lubie sledzic niechlubne tradycje IBM, ktorej fachowcy od zawsze rozmyslaly jak przeliczyc, zaznakowac ikontrolowac ludzi jak bydlo. Juz w 1933 roku Berlin byl siedziba IBM na Europe pod patronatem i przyzwoleniem Hitlera, a w 1938 koncern ow dokonuje na terenie Polski pierwszego powszechnego spisu ludnosci. Kiedy w 1939 roku Niemcy wchodza do Polski wiedza dokladnie gdzie i kto mieszka oraz kogo wywlec na rynek aby zasadzic pare kul centralnie w czolo.

    A taki numer obozowy to ci dopiero tradycja ktora popedzila w ramach eksperymentow wojnnych tak aby po wojnie przyznawac kazdemu obywatelomi numery idnetyfikacyjne ;pesele.social security itd… tymi tradycjami IBM nie pochwalila sie chyba na procesie Norymberskim. Zapewne tatuazami ktore drukowaly obozowe spece tez mogly by uchodzic za nowatorskie obmyslanki tej korporacji tak jak system przesylania informacji z obozow koncentracyjnych do glownej bazy danej w Berlinie, aby dalej wysyla to za ocean do specjalistow z Instytutu Eugeniki. I nikt nigdy ich za to nie rozliczyl i tylko dlatego mogli dalej rozwijac swoje chore pomysly w celu niszczenia ludzi i calych narodow. Wyglada mi na to ze spadkobiercy tych eugenikow maja sie dobrze i w rozbuchanym pedzie realizuja ciag dalszy eugeniczno faszystowskich doswiadczen a najgorsze jest to ze ludzie im na to pozwalaja. Czy obywatel ma jeszcze cos do powiedzenia?? Czy My mozemy i mamy prawo sie bronic przed eugenicznymi prawami administracji czy jestesmy tylko niewolnikami.

    .https://www.youtube.com/watch?v=5iYY8GAI_ww

   2. „A taki numer obozowy to ci dopiero tradycja ktora popedzila w ramach eksperymentow wojnnych tak aby po wojnie przyznawac kazdemu obywatelomi numery idnetyfikacyjne ;pesele.social security itd”
    Pracowałam kiedyś w pewnej korporacji. Po wierzchu wszystko ok. Bardzo dobre wynagrodzenie, bonusy i dodatkowa kasa. Kiedyś zorganizowano imprezę plenerową i na wejściu każdemu dawali bransoletki z numerami. Numery na rękach. Zapaliło mi się czerwone światełko. W tył zwrot i do domu. I tak nie jem mięsa i nie pije alkoholu. Zaczęłam przyglądać się bardziej korporacji i coraz więcej znajdywałam podobieństw do obozu koncentracyjnego, i czułam, że mimo powierzchownej normy, jest straszny odsys energetyczny. Dalam nogę.


 5. …a tymczasem pojadam listki wrotycza na surowo. Kwiatków jeszcze nie ma.Wie Ktoś ile tych listków można zjeść na raz..
  albo skrzyp jem prosto z pola…na surowo…
  a póżniej śpie na łące wśród ziół…. 😉 🔆🔆🔆

   1. Tak, mnóstwo, od lat.

    Serdecznik, Wrotycz, Mniszek, Pokrzywa, Dziurawiec, Tasznik, Bluszczyk, Babka, Koniczyna, Krwawnik, Melisa, Rozmaryn, Piołun, Wierzbówka Kiprzyca, Wierzbówka Drobnokwiatowa…

   2. Suszone, odwary, nalewki alkoholowe, czy „zawieszone” np. w oliwie?

   3. Żżarło tekst…Pisałam o pączkach sosny..🔆🔆🔆
    Teraz nie przegapcie pączków sosny.
    Najlepsze na oddech..
    W latach osiemdziesiątych woziłam do lasu sosnowego
    chorych na płuca…Błagali mnie żeby ich zawieżć do lasu sosnowego jak nic już nie pomagało…
    Nie bagatela to skoro chorzy czują jako ratunek..
    Kalinko ja robię konfitury i nalewkę z pączków sosny…
    …no i żuję na surowo…tak żuję właśnie jak TAW pisze.

   4. Tak, dziękuję, Justynko, zapomniałem o Młodych Pędach Sosny, które rok temu 4-letnia szamanka zalała Miodem, robiąc swoją pierwszą w tym wcieleniu miksturkę, która tak posmakowała mojej Mamie, że mi ją zaanektowała… 😃🔆🌱

    W tym sezonie robię taką ilość, by nikomu nie zabrakło… 😂

  1. Justynko 5 kwiatuszków to wiem , że jeszcze nie ma skutków ubocznych, tak piszą mądre książki o ziołach.

   Ja zaparzam codziennie herbatkę ziołową z 5 kwiatków Wrotyczu, łyżką Czystka, łyżką kwiatów Mniszka, łyżką suszonej Pokrzywy i suszem ze Szczeci, też na tę niby Boleriozę.
   Taki litrowy dzbanuszek wypijam przez cały dzień.

   Mam też w butelce 0,25 l do połowy zapełnionej suszonymi kwiatkami i zalanej spirytusem.
   Codziennie zażywam łyżeczkę na noc, na leczenie Bolierozy, choć tak naprawdę oprócz laboratoryjnej diagnozy o jej „posiadaniu” to nic mi nie dolega. 🙂

  1. …Kwiaty głogu teraz są..smakują jak anyż…no i znów mi się przypomniała nalewka anyżówka/Górale przywieżli/ zajefajna…
   no i tak można przypominać w nieskończonośc dobroczynność naszych RODzimych ziół spode proga..
   Jak kasa leci …zobaczcie ceny za naturkę..
   https://allegro.pl/listing?string=p%C4%85czki%20sosny&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-engag-dict45-hea-1-2-0513
   Mówię Wam…Anyżówka wymiata…
   https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=any%C5%BC

   1. Anyżówkę uwielbiają Francuzi, tzw. Pastis 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s