156 myśli w temacie “Koronawirus to medialna ściema

   1. TAW – proszę Cię, przestań się bawić w Nostradamusa i rzucać tymi terminami na prawo i lewo. Prawda jest taka, że nie wiemy, kiedy i kto będzie sądzony…Wszystko zależy od ustaleń, kto pójdzie siedzieć, a kto zniknie bez wieści.

   2. Wszystko ok, żaden atak w Twoją stronę, ale inaczej brzmi „Moim zdaniem/Czuję, że za kilka za tygodni…”, niż „już za kilka tygodni…” – prawda? Wszyscy byśmy chcieli, żeby to się już skończyło z happy endem, ale w taki sposób robisz innym – wielu, którzy Ci bardzo ufają (ja też się do nich zaliczam) – nadzieję, że coś się wydarzy, a wcale tak być nie musi. Mam nadzieję, że rozumiesz, co chcę przekazać 🙂

    Dzisiaj Szumowski zapowiedział, że będziemy nosić maseczki rok albo dwa – już to widzę, jak w lecie Polacy będą się w jakiś gaciach na twarzach gotować przy 30-stopniowym upale 😀

   1. Mam nadzieję że wirus niedługo zniknie, może w maju a może nieco pozniej a do szczepień nie dojdzie. Ja nie będę się szczepic nikt mnie do tego nie zmusi

 1. „Dzisiaj Szumowski zapowiedział, że będziemy nosić maseczki rok albo dwa – już to widzę, jak w lecie Polacy będą się w jakiś gaciach na twarzach gotować przy 30-stopniowym upale 😀”

  Ha ha, to chore! Jakoś nie wyobrażam sobie ludzi na plaży nudystów w maseczkach, gdzie wszystko pokazują światu…, ale usta i nos zakryte 😀 No chyba, że jakiś golas, uzna to za perwersję i nowe doznanie i będzie tak paradował 🤣 🤣 🤣

   1. Zgadzam się, brzmi lepiej i jest adekwatne do zwidów szumowiny po zażyciu czegoś tam. 😀 😀

  1. A on, ten tzw. minister zdrowia, to sobie boks trenuje ha ha.
   Co z tego, że „minister zdrowia” trenuje boks, jak nic z tego pozytywnego nie wynika? Ali, Tyson, czy nawet filmowy Rocky, są lepsi i co istotne, nie nawoływali do noszenia maseczek 😁

  1. Skoro pęka monolityczna dotąd mafia medyczna, oznacza, że przyszły nowe rozkazy wraz ze wspaciem finansowym zza oceanu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że nieruchawi dotąd lekarze wzięli się nagle do ideowej społecznej działalności dla dobra ludzkości… 😉

   Czyli, jak zapowiadałem, zaczyna się w Polsce ruszać… 😀

   Tylko patrzeć, jak kolejni psychopaci z nierządu znajdą się już wkrótce na społecznej patelni…

   1. Oni powinni znaleźć się w durnych chatach czyli durdomach, jak to ślicznie mówią na Rosji.

 2. Fundacja Rockefellera zamierza podwyzszyc liczbe testowanych na koronawirusa Amerykanow do 30 mln na tydzien. Do tej pory przetestowano 1.3% populacji.

  Etap 1 – testowanie 30 mln ludzi na tydzien
  Etap 2 – monitorowanie ok. 300 tys poprzez odpowiednio przeszkolonych „nadzorcow” tzw. contact tracers

  Tak, to nowy zawod; godzinowa stawka brutto $17-22/h, 57 tys dolarow rocznie (link ponizej), praca 8, 10 albo 12 godzin dziennie. Obowiazkiem „bezpieki” bedzie m.in. przeprowadzanie telefonicznych rozmow z wszystkimi, ktorzy weszli w kontakt z zarazonymi w celu ewaluacji ich zdrowia pod katem potencjalnego zarazenia

  Etap 3 – uruchomienie cyfrowej platformy (w domysle: z danymi rzekomo zakazonych nieszczesnikow i wszystkich, ktorzy weszli z nimi w kontakt)

  Video
  https://mobile.twitter.com/DeepStateExpose/status/1257984591316516864

  https://www.businessinsider.com/how-to-apply-contact-tracer-work-remotely-with-benefits-2020-5

  „Tracers are expected to call everyone who recently came in contact with a person diagnosed with COVID-19, conduct a „symptom check” by phone, and then refer them for testing according to established protocols.”

 3. Brazylia.
  Co tam jest takiego szczególnego, że wciera się ludziom na siłę 👑świrusa? Pokazuje się fałszywe cmentarze, wymyślone pogrzeby fikcyjnych ludzi? Produkcja taśmowa cmentarzy i trupów. Tak przerysowane, że aż widać, że to ustawka.

 4. Francja i Polska w czolowce, Kanada….. szkoda gadac.
  Wedlug sondazu (5-13 maja 2020) najnizsze zaufanie do:

  swojego rzadu maja
  – Francuzi (ok. 30%)
  – Polacy (troche powyzej 30%)

  do mediow:
  – Francuzi (25%),
  – Brytyjczycy (30%)
  – Polacy (ok. 40%)
  – Wlosi (ok. 40%)

  do sluzby zdrowia:
  – Polacy (70%), najnizej ze wszystkich badanych

  https://nczas.com/2020/05/21/polacy-najbardziej-nieufni-w-czasie-pandemii-koronawirusa-nie-ufamy-rzadowi-i-mediom-sondaz/

  1. Stosunek Polaków do nierządów jest warunkowany historycznie.

   Pamiętam podobne badania, ale poziomu zaufania społecznego w Europie (gdzieś mniej więcej sprzed 20 lat). Wyszło, że najbardziej nieufnym narodem w Europie są oczywiście Polacy. Najbardziej ufnym z kolei okazali się Duńczycy.

   1. Czym wieksze zaufanie danej spolecznosci (narodu) do sluzby zdrowia, tym mniej jej sie moze ostac.😉

   2. Jeżeli ludzie się zgodzą, by rząd kontrolował ich żywność i leczenie …
    Ludzie się zgodzili.
    Są w opłakanym stanie z duszą niewolnika.
    Czy Ludzie mogą to zmienić, mając duszę niewolnika?
    Zawsze znajdzie się pośród nich taki, który wskaże drogę do wolności.

    Od pradziejów Człowiek wyzwala się; z niewoli, z niedoli, z niewiedzy, z niemocy…
    Czynił to w sposób powolny, ewolucyjny lub gwałtowny, rewolucyjny.
    Obecnej rewolucji umysłowej ostatnich dziesięcioleci towarzyszyło uśpienie Ludzi, którzy oddali władzę nad sobą w ręce innych.
    Zaszło to tak daleko, że wydają mi się możliwe jedynie dwa scenariusze i jednocześnie całkiem realne; albo Światowa Rewolucja Ludzkości obali wszelką zniewalającą władzę, albo czeka nas Orwell 1984.
    Wszak na scenie dziejów tacy Ludzie jak Orwell nie pojawiają się, by opowiadać bajki do snu, lecz ostrzec przed tym, co może nastąpić jako jeden z przyszłych wariantów.

    Myślę, że jak nigdy dotąd przyszłość Ludzi znalazła się w ich rękach.
    I to nie w dwóch czy pięciu pojedynczych państwach, ale całej Ludzkości.

    Miłego!

 5. Na początku tajnej operacji „Korono-zwid” pisałem, że mam wrażenie, że ktoś poliński nierząd zwabia w pułapkę…

  I wygląda mi na to, że ktoś ich celowo wsadził na minę…

  Sprawa jest bardzo gruba – i właściwie już przesądziła los okupantów Polski…

  https://wyborcza.pl/7,75398,25965040,respiratory-od-handlarza-bronia-z-czarnej-listy-onz-znamy-szczegoly.html

  Masowo już wypływają coraz to pikantniejsze „okoliczności towarzyszące” supertajnej 🤫 operacji „Korono-zwid”… 😵

  1. Braun mówił niedawno, że możemy spotkać któregoś z polityków dyndającego na latarni w pobliżu sejmu. Kto sieje wiatr, gniew narodu będzie zbierał.

  2. Droga Krysiu z lasu lub znad morza, jak Cię znam, to wiem, że będziesz ze mną polemizować, ale przecież na tym polegają nasze, jak Ty to śmiesznie zwiesz, nasze „rozkminania”. 🙂 🙂

   Otóż ja mam już takie wewnętrzne przekonanie, nie oglądając i nie słuchając żadnych podpowiedzi z zewnątrz, że MY PRAWDZIWI LUDZIE, nie hybrydy, jesteśmy już na tyle przebudzeni, a zwłaszcza dzięki KORONOśWIRUSOWEJ nagonce, że w niedługim czasie rozbłyśniemy Światłem światłości SERC, a potem to już będzie piękna podróż bez trzymanki w Nowe Życie na Matce Gai. 🙂 🙂

   Będziemy kreować swój los z głębi naszych pięknych SERC, czego ja życzę wszystkim Iskierkom Źródła.
   Wiem, że nie wszyscy tak uczynią, ale szansę dostaje przecież każdy, bo każdy ma wybór i moc kreacji swojego życia Tu i Teraz.

   No to teraz śmiało wal we mnie, tylko nie zgniłymi jajami, ale swoimi argumentami, nie napiszę jakimi, ale Ty wiesz, o czym ja myślę. 😀 😀

   1. Zapomniałam dodać, że tym tygodniu NOWIU, nasze MOCE kreujące są tak bardzo zwierlokrotnione, że warto zwolnić swoje życie dnia dzisiejszego, usiąść w medytacyjnym skupieniu i kreować swoje i nasze Tu i Teraz, to bardzo ważne, co nasze myśli kreują, ale tylko w połączeniu z SERCEM.

  3. Naszła mnie jeszcze jedna refleksja. Obecnie wszystkie lewizny i szemrane sprawy wychodzą dość szybko, gdzie do nie dawna politycy bezkarnie, bezceremonialnie robili co chcieli, a wszystko co niewygodne lądowało pod dywanem lub na dnie rzeki. Dobrze, że się uczepili ministra chorób, może pierwszy pójdzie na dno razem z tonącym okrętem.

   Pomyślcie ile tego działo się w przeszłości i ile podobnych spraw nigdy nie wyszło na naszym podwórku. To nasz mały kurniczek, kawałek tego świata, ile takich wałów działo się za kulisami i zamkniętymi drzwiami na przestrzeni lat. Jeden wielki spektakl.

   Haha… z tej perspektywy „wybory” są tylko zabawnym cyrkiem z kolorowymi karteczkami na końcu 🙂

   1. Chcieliby, by im się ich plan dalszego zniewalania NAS udał do końca, ale nie przewidzieli tak szybkiego przebudzania się NAS „MAS” ISKIER ŹRÓDŁA.

    „KIEDY WYWRÓCĄ STOLIK KŁAMSTW
    Techniki, jakie się obecnie stosuje, opierają się na świadomym oszustwie, zaplanowanej inżynierii społecznej i psychologicznym behawioryzmie, który aplikuje się ogromnym segmentom światowej populacji poprzez całkiem posłuszne media, które pracują ręka w rękę z kliką bankierów, polityków i korporacji, a których celem nie jest nic innego, niż totalitarna kontrola wszelkich aspektów ludzkiej działalności, a także ludzkiego mózgu.

    Tak długo jak uda się przedstawić to gigantyczne koronawirusowe oszustwo, jako realną próbę chronienia obywateli, a nie oszukania ich, tak długo lockdown może być utrzymywany. Dzięki niemu można szybko sprofanować fundamentalne konstytucyjne prawa obywateli, żyjących w tak zwanych krajach demokratycznych.

    Jednak gdy tylko krytyczna masa obywateli przejrzy przez zasłonę i przestanie kupować to kłamstwo, wtedy stolik zostanie wywrócony. Będzie to z dużym prawdopodobieństwem coś pomiędzy stopniowym dochodzeniem do prawdy, a gwałtownym załamaniem się kłamstwa założycielskiego. Naszym zadaniem w obecnej chwili jest stać się katalizatorem tego procesu.

    Nie lekceważąc bynajmniej faktu, że każda pojedyncza śmierć i wszystkie razem przedwczesne zgony, którym można by zapobiec, niosą ze sobą autentyczne poczucie straty, to jednak uderzający absurd, polegający na tym, że coś, co jest odmianą wirusa zwykłej grypy, daje uzasadnione podstawy do zniszczenia życia miliardom ludzi i pozbawienia ich źródeł dochodu, musi być nazwany po imieniu: to jest akt zaplanowanego ludobójstwa.

    Minęło już wystarczająco dużo czasu i zostało zgromadzonych wystarczająco wiele dowodów, żeby ustalić, że zgonów przypisywanych Covid – 19 – ze wszystkimi zastrzeżeniami, z jakimi należy podchodzić do statystyk – jest mniej, niż ma to miejsce w czasie zwyczajnej grypy, jaka nawiedza kraje półkuli północnej w okresie jesienno – zimowym. Ich ilość stanowi jedynie skromny ułamek zgonów z powodu raka, chorób serca i innych chorób, jakie trapią współczesne społeczeństwa.”

    Autor: prisonplanet.pl

   2. Ten ,,AKT ZAPLANOWANEGO LUDOBÓJSTWA” SłowiAneczko SŁONECZKO łatwo wyleczyć 🙂
    śmiech, radość, miłość i kochanie, a do tego Artemizja (królowa)

    ( Pierwsza irańska kobieta – admirał
    We współczesnym Iranie kultywowana jest pamięć o Artemizji, przy czym uważana jest ona za pierwszą irańską kobietę – dowódcę floty i żeglarza. ”
    Jako perska wasalka wzięła udział w wyprawie króla Kserksesa I na Grecję w 480 p.n.e. Artemizja osobiście dowodziła swoimi pięcioma statkami. Jako jedyna osoba z otoczenia Kserksesa odradzała stoczenie bitwy morskiej z Grekami….”

    ,,Według tradycji irańskiej pomiędzy królem Kserksesem a Artemizją miał nawiązać się burzliwy romans, co miało doprowadzić do oddalenia jego żony Estery, kobiety żydowskiego pochodzenia (ta była z kolei inspiracją dla obchodzonego w żydowskiej tradycji święta Purim)..”

    JAK TWIERDZI Prezydent Madagaskaru, Andry Rajoelina MAJĄ LEKARSTWO Covid-Organics”
    Napój pochodzi z ARTEMIZJI – rośliny o udowodnionych właściwościach przeciwmalarycznych – i innych rodzimych ziół.
    https://www.glosgminny.pl/prezydent-madagaskaru-wzywa-wszystkie-kraje-afrykanskie-do-opuszczenia-who/?fbclid=IwAR11W3sWUB4gZG_AzG54CwwZLSTTylIYZU338KZxbvILddTDX9CFPvsVYA4

    NASZA ARTEMIZJE: Piołun i Wrotycz 🙂

    Nigeria pozywa Chiny na 200 mld USD za tortury psychiczne związane z C-19
    https://www.glosgminny.pl/nigeria-pozywa-chiny-na-200-mld-usd-za-tortury-psychiczne-zwiazane-z-c-19/

    https://nczas.com/2020/05/23/kongres-pis-wybierze-nowe-wladze-partii-kaczynski-odchodzi-na-polityczna-emerture-to-pewnie-nie-bede-ja/

   3. ONZ i jej nadbudowki sztrzelaja sobie w stope podwazajac jenoczesnie ustawy ktore wytorzyly z biegiem lat. Nie dosc ze ta masonska orgazniacja jest na utrzymaniu panstw to za te coroczne haracze zbierane od narodow probuja ograniczac wolosc ,prawo wyboru i mozliwosc obrony siebie i rodziny.Czy ludzie stracili instynkt samozoachowawczy?

    Powszechna Deklaracja Praw Człowieka = http://www.unic.un.org.pl/dokumenty/deklaracja.php

    http://www.unic.un.org.pl/dokumenty/deklaracja.php

    Czytaj Artykuł 3 – Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby.
    Jesteśmy wolni ?

    Co do Polskiej Konstytucji tez nalezalo by zaczac ja egzekwowac wobec sadow i administracji oraz rzadzacych ktorzy nagminie pluja w twarz Polakom jednoczesnie gwlacac owa konstytucje.Za zlodziejstwo wladzy powinni odpowiadac i byc rozliczeni. Polacy w Sejmie i Senacie nie ma zadnych przedstawicieli reperezentujacych ich samych i ich wyborow.

   4. Devingo, jesteśmy w tym systemie wolni na tyle, że możemy robić, co chcemy i myśleć, co chcemy, dopóki jest to zgodne z odgórnie przyjętą „normą”. Jeżeli podważamy cokolwiek, to docieramy do granicy „wolności” i zaczynają się mniejsze lub większe represje.

 6. Słyszy się, że Afryka nie daje się tak łatwo jak „cywilizowane” kontynenty/kraje. Dobrze, niech się wszytko klaruje i jedziemy dalej ze zmianą 🙂

 7. Elaszko dziękuję Ci 💗 💛 💚za tyle ważnych wiadomości na temat planowanych szczepień, które jak my wiemy nie dojdą do skutku, bo ich kreatorów już na tej Przepięknej Planecie nie będzie, gdyż zjadają już swoje podkulone ogony.

  PS. ja dzisiaj już ugotowałam litr bardzo mocnego wywaru z kwiatów Wrotyczu, którym spryskam mszyce na Wiciokrzewie. 🙂

  1. SlowiAno, a czym pryskasz pomidory i kabaczki? Dwa dni temu wystawilam sadzonki na zewnatrz. W przeciagu kilku godzin liscie zrobily sie biale i zmarnialy. Dwie calkowicie do wyrzucenia, inne chyba da sie uratowac. Usunelam chore liscie i spryskalam roztworem ze swiezych drozdzy i wody (niektorzy rozpuszczaja w mleku). A takie dorodne i zdrowe byly w domu! Baklazan tez do niczego, mam nadzieje, ze sie podniesie.
   Nie wiem co sie stalo. Nie wyglada mi to na plesn. Nie byl to szok temperaturowy (chyba, ze wietrzyk zaszkodzil); temperatura na zewnatrz wynosila 22 C. Moze to te smugi chemiczne?

   1. Kalinko, zrobiłaś tym maleństwom po prostu szok termiczno -słoneczny, jak poobrywałaś zmarniałe listki to dobrze, bo nie wniknie w sadzonki choroba grzybowa.
    Zaaklimatyzują się szybko, po wsadzeniu do ziemi.

    Ja ogórki, dynie, patisony , cukinie i pomidory i wszystkie warzywa opryskuję wywarem z mieszanki z Wrotyczu, Pokrzywy i Skrzypu, opryskuję raz w tygodniu wieczorem.
    Jest to bowiem nawóz i ochrona przed robalami i grzybami.
    Natomiast pomidory dodatkowo podlewam i opryskuję
    też raz w tygodniu wodą z mlekiem, wtedy mi nie chorują, w zeszłym roku zbierałam jeszcze pomidory przed wigilią, takie były zdrowe.
    Na 10 litrów wody litr mleka.

   2. Dzieki. SlowiAnko, juz nie takie malenstwa. Pomidory maja po pol metra. Jeden kabaczek ma 2 kwiatki.

   3. Ja moje już tydzień temu wysadziłam do gruntu, bo na odmianie Holenderskiej mam już zalążki owocowe.
    Ja najbardziej lubię odmianę zwaną Polskie Krakowskie, mam też Bawole Serca, jest kapryśna w uprawie. 😃

 8. Zaplanowali zamknięcie Nas w domach, by wywołać w Nas moc energii STRACHU którą się żywią te gadzie pomioty.
  **********************************************************
  „Covid 19 – Nowa doktryna szoku

  Czytelnicy głośnej książki „Doktryna szoku” autorstwa Naomi Klein na pewno mają w pamięci to, jak zastosowano szybki i ostry szok (głównie ekonomiczny) jako narzędzie zaprogramowane przez chicagowską szkołę ekonomii do operacji zmiany reżimów w krajach, które opierały się amerykańskiej hegemonii w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku.

  Ten neokolonialny napad został dokonany w pewnej liczbie krajów południowoamerykańskich, na Bliskim Wschodzie, ale także w Europie Wschodniej. W 1989 roku Jeffrey Sachs ze szkoły chicagowskiej doprowadził do zaprzepaszczenia całego dorobku polskiej Solidarności, przedstawiając się jako libertariański antykomunista, który przywozi dary z Zachodu.

  Te dary okazały się zatrute. Sachs zinfiltrował cieszący się ogromnym poparciem, robotniczy ruch dążący do Trzeciej Drogi między socjalizmem i kapitalizmem, a następnie doprowadził do tego, że kraj został spętany drakońską pożyczką z Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Warunki jej spłaty doprowadziły do zniszczenia krajowego przemysłu.
  Bardzo podobny scenariusz został powtórzony w Grecji. Tym razem nałożyła je na nią Komisja Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Europejski Bank Centralny znane pod wspólną nazwą Trojki.

  Teraz doktryna szoku wróciła z nową siłą. Jednak tym razem nie w wymiarze narodowym, ale światowym. Jest realizowana pod pretekstem fałszywego wirusa, który rzekomo wydostał się z laboratorium w chińskim Wuhan na początku tego roku.

  Pierwszym krokiem tego nowego i zaplanowanego napadu było przekonanie połowy światowej populacji do zamknięcia się w domach i wprowadzenie jej w stan paraliżującego strachu. Zabieg ten został wprowadzony przez poinstruowane media głównego nurtu, bombardujące ludzi siejącymi panikę informacjami o tym jak ów wirus dotyka wszystkich dziedzin życia i wywołuje nieuleczalne choroby.”

  Autor: prisonplanet.pl

   1. Naprawdę, aż miło 🙂

    Dla takich chwil warto żyć 🙂

    (Po prostu przepacowałeś programy RODowe i wyszedłeś z paradygmatu walki. Tym samym uprzątnąłeś Ogródek Dziejów dla swojego Potomstwa, które nie musi już kontynuować traumy RODu. To samo dotyczy pracy wewnętrznej każdego z nas – jesteśmy tu po to, by sprzątać Ogródek Dziejów) 🙂

   2. Gratulacje Devingo ja miałem podobnie jakiś czas temu , bardziej takie poczucie. Bo wg Bashara za każdą mikro sekundą jesteśmy „oddzielnymi” kopiami czyli możliwe jest gwałtowny kwantowy przeskok. Chociaż w nas dzieje się to z reguły przez proces. Ostatnimi dni i to już chyba nie pierwszy raz jak przesłuchiwałem sobie nagrań Bashara aby szybciej przerobić swój ‚ogródek’ cofałem parę razy w tył w kółko i wracałem do obwiązków codziennych i porzucając chronologię umysłu (tak na chwilę jakbyś przysnał) to słyszę jeszcze raz to samo ale już bez cofania (zapętlenie czasu?) myki z zegarkiem gdzie musiałem 2x z rzędu poprawiać datownik 10 i 11 maja wspominałem na forum TAW :). Także powodzenia i dalszych sukcesów życzę 🙂

 9. W poludniowym Ontario na wtorek zapowiadaja 37 C (ze wspolczynnikiem wilgotnosci) oraz burze; na potencjale grad. Sadzonki trzeba bedzie wniesc do domu. Juz gdzies tam przewinelo sie pierwsze tornado.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s