392 myśli w temacie “Śruba zdarzeń jest dokręcana, ale włos nam z głowy nie spadnie – Tadeusz Owsianko

 1. Trochę dziś opadły mi ręce. Wierzyłem, że czas jaki ludzie spędzą w domach, na zwolnionych obrotach, skłoni ich do refleksji wszelakich.

  Tak się jednak nie stało, generalnie wszystko co zostanie powiedziane jest bezkrytycznie i bezrefleksyjnie łykane przez publikę, a następnie traktowane jako święte i niepodważalne.

  Szkoda.

  Manipulowanie ludźmi jest przerażająco łatwe..

  1. Gdyby ludzie czyt, Polacy aż tak bardzo dali się manipulować, nie wyściubiali by nosa w ogóle z domu, a jednak chodzą na spacery, ba, nawet robią sobie pikniki na wolnym powietrzu, co spotyka się ze świętym oburzeniem tych zmanipulowanych. Ci, którzy medytują dla naszej Mateczki Gai też nie są ulegli manipulacji i mają pokój w sercu i robią swoje. 🌳🌳🔆🌳🌳

  2. Kochani, co Wy na to, filmy gościa, który się nazywa Harald Thiers i dużo ostatni mówi na temat tego co dzieje się za kulisami.
   Der 22.03.2020 – Ein historischer Moment: Endsieg über die dunklen Kräfte in den höheren Dimensionen.
   22 marca 2020 godz. 6 rano – historyczny moment w trwającej wiele tysięcy lat historii ludzkości! Na wyższych poziomach (w wyższych wymiarach) odniesione zostało ostateczne zwycięstwo sił światła nad siłami ciemności!
   Od niezliczonych tysięcy lat zarówno cała ludzkość na ziemi, jak i cała nasza galaktyka była w 87% opanowana przez istoty nie będące ludźmi! Miliony planet naszej galaktyki, zamieszkałych przez pozytywnie nastawione cywilizacje były zniewolone.
   Wyzwolenie naszej galaktyki z pomocą pozostałych 13% pozytywnych sił było dla wielu absolutnie niemożliwe. Jednak teraz 20 marca 2020 niemożliwe stało się rzeczywiście możliwe dzięki temu, że ostatnie zbrojne jednostki ciemnych sił – flota składająca się z 10 statków kosmicznych (o wymiarach ok. 7×3 km, operująca w 6 wymiarze) z załogą liczącą jeden milion w każdym w przeciągu 5 godzin została kompletnie zniszczona.
   Jedynie wtedy, gdy starcie w wyższych wymiarach rozstrzygnięte zostało na korzyść sił światła, możliwe jest również uwolnienie ludzkości w 3 wymiarze. A zatem stworzona zostały obecnie podstawa do uwolnienia. Tym samym stoimy teraz na progu nowej ery! Jak tylko prezydent Trump z pomocą zarówno własnych, jak i sprzymierzonych sił zbrojnych na całym świecie wyłapie wszystkich członków głębokiego państwa, w tym całej pedofilskiej siatki, satanistów i wszystkich pozostałych przedstawicieli ciemnej strony, nic ale to absolutnie nic nie przeszkodzi w budowaniu złotego wieku Ziemi.
   Również w naszym 3 wymiarze („tu na dole”) w najbliższych tygodniach siły światła odniosą pełne zwycięstwo i w następnej kolejności społeczność światowa zostanie dokładnie poinformowana o przestępstwach działającego na cały świecie kabała, stworzony zostanie nowy system finansowy (bez odsetek i odsetek od odsetek) i rozpocznie się zupełnie nowy okres w historii ludzkości; okres dobrobytu, pełni zdrowia, najnowszych technologii, bez braku i cierpienia, czas pokoju i harmonii na całym świecie! Możemy zatem już zacząć świętować!!!!!!
   Rozpętana przez siły ciemności histeria związana z Koronawirusem zostanie przez siły światła wykorzystana do całkowitego wytępienia na całym świecie głębokiego państwa, aresztowania przestępców będących jego członkami i odsunięcie ich na zawsze od władzy.

   Takie szybkie tłumaczenie specjalnie dla Was ;-))

   1. Dziękuję za dobre wieści 🙂 To byłoby spójne z tym, co mówi Owsianko w takim sensie, że wydarzenie centralne zapoczątkowane przez stary system stanie się wydarzeniem centralnym dającym początek nowej rzeczywistości.

 2. Jeżeli od kilku dni czujecie się źle, to już wiadomo dlaczego.
  Mamy sztorm geomagnetyczny, a co za tym idzie, wiatr solarny. wskaźnik 6 w skali 0-9 (czerwony słupek)

  Wskaźniki stacji A i K pokazują fluktuacje (przypadkowe odchylenia, wahania) w polu magnetycznym, powiązane z określonymi lokalizacjami geograficznymi. Wskaźniki mają zakres od 0 do 9.
  ——————-
  The Station A and K indices

  Ziemia zaznaczona jako żółta kropka. Szkoda, ze tej animacji nie można zatrzymać. Daty zmieniają się w tempie błyskawicznym, ale i tak można zauważyć, ze kolejne dni zapowiadają się na bardzo intensywne. Ziemia dalej będzie smagana wiatrem solarnym.
  https://iswa.gsfc.nasa.gov/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-01-23+00%3A44%3A00&window=-1&cygnetId=261

  https://solarimg.com/surealtime/

 3. Tajemnicze słowa prezydenta Trumpa.

  Fragment:
  „i nie przestanę, dopóki nie wygramy. To będzie wielkie zwycięstwo. To będzie zwycięstwo, które według mnie nastąpi o wiele wcześniej, niż początkowo zakładano. Teraz atakuje. Wróg atakuje. 144 krajów w tej chwili. 144, to jest nie do pomyślenia. Nigdy czegoś takiego nie było. To jest podstępne. […]
  ———————————-
  „[…] and I will not stop until we win. This will be a great victory. This is going to be a victory. It’s going to be a victory that in my opinion will happen much sooner than originally expected. It’s now attacking. The enemy is attacking. 144 countries at this moment. 144, that’s unthinkable. There’s never been anything like this. And it’s vicious. It is vicious” […].

  .https://www.youtube.com/watch?v=aHaVMXCWTgQ

   1. Ciekawe, czy na kilka dni zostanie wyłączony internet i TV. W każdym bądź razie trzeba się z tym liczyć.

   2. Słyszałam opinię, że internet będzie na kilka dni wyłączony dlatego, żeby przerwać możliwość porozumiewania się tych złych, bo oni też z netu korzystają. Ale jeśli już, to tylko na kilka dni, więc nie ma co panikować. Im prędzej, tym lepiej, będzie prędzej po wszystkim.

   3. Takie kilkudniowe przymusowe odcięcie od jakichkolwiek wiadomości byłoby nawet przyjemne.🙂

   4. Laszko, nic nie jest warte tego, by żałować czasu poświęconego na sen, który jest wspaniałym naturalnym lekiem na uspokojenie, wyciszenie naszych umęczonych komórek tworzących nasze Ziemskie ciało.
    Wszak w zdrowym ciele zdrowy Duch chce mieszkać i przebywać.

    Ciągłe zasyfianie naszych myśli i emocji zewnętrznymi niby rewelacjami tworzy w Nas dopiero chaos i ciągłe niezdrowe napięcie.

    Ja myślę, źe takie np. trzydniowe odizolowanie siebie od zewnętrznych galopujących, często destrukcyjnych wiadomości dałoby każdemu z Nas pewien rodzaj wewnętrznego wyciszenia i poukładamia w cichości Serca siebie i swoich emocji oraz podjęcia właściwych kroków w swoim życiu, wybierając to, co pochodzi ze Światła Źródła wszystkiego, co najlepsze.

    Czy myślisz, że owym wprowadzonym Stanem Wyjątkowym, wymuszającym by ludzie siedzieli w domach odilozowani przed komputerami i innymi technologicznymi urządzeniami, wprowadza się uspokojenie?

    Ja twierdzę, że ten stan to nic innego jak wytworzenie potężnych ilości emocji strachu, stresu i napięcia, co przekłada się w Moc złej desyrukcyjnej ENERGII, która nie zbuduje nam naszego upragnionego Spokoju, Szczęścia, Radości i Dobrobytu.

    Odpuśćmy więc sobie niezdrową ekstytację i ciągłe napięcia emocjonalme, a skupmy się na swoich wnętrzach, bo tam tkwi całkowite WYZWOLENIE z ucisku każdego z NAS.

    😘 Milego dnia życzę Tobie i wszystkim Lechitom. SŁAWA !!!!

   5. Droga Ewo, u mnie ta ekscytacja jest jak najbardziej pozytywna, a złe wiadomości z telewizorni… Ja uspokajam znajomych wpadających w panikę, bo i takich mam. A nadzorcy wprowadzą w nas to, na co pozwolimy… Ja wiem, że całe zamieszanie z koroną jest po to, żeby wywołać strach, panikę z jednej strony ale z drugiej, żeby posprzątać na świecie, o czym, też wielu tu u TAWa i on sam pisze.

    Dla mnie to przymusowe odosobnienie jest czymś czego od dawna chciałam. Innym, którzy wpadają w panikę tłumaczę, żeby spróbowali się wyciszyć, podaję informacje odkłamujące panikę przekazywaną przez massmendia….

    Nie wiem dlaczego mój wpis o ekscytacji tym co się dzieje został tak negatywnie zrozumiany…

    Ja jeśli się ekscytuję, to tylko i wyłącznie pozytywnie.

    Ale dziękuję za troskę i próbę,wytłumaczenia mi tego co od dawna wiem😉.

    Również pozdrawiam. Ciebie i wszystkich, którzy czytają. Nie dajcie się zwariować najbardziej zwariowanymi wpisami. I nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie.

   6. Fulford pisze, że mogą puścić wielki impuls elektromagnetyczny przez Ziemię i wtedy wysiądzie elektronika i internet na kilka dni. A czy tak będzie to zależy od efektu akcji z Blue Beam.

  1. Jeszcze dodam, ze widziałam video, na którym Trump cos podpisuje i kończąc mówi do kogoś od niechcenia, ze zostało 144 dni i 144….. dokładnie nie powtórzę. W każdym bądź razie padło 144 days i 144 czegoś tam, może minut. Wszystko to „w blasku reflektorów” głównych stacji telewizyjnych. Jeżeli znajdę to video, to załączę.

   1. Trump:„Przez 144 dni ustanowiliśmy rekordowy rynek akcji”
    luty 2020; chcąc nie chcąc główne media tez zacytowały
    ———————
    CNBC
    According to a press pool report, Trump said: “For 144 days, we set a record stock market. It means 401Ks, it means jobs. Four trillion dollar companies: Apple, Amazon, Google, Microsoft. You have MAGA. The trillion dollar club.”

    https://www.cnbc.com/2020/02/11/trump-heaps-praise-on-trillion-dollar-tech-club-calling-four-big-companies-maga.html

 4. To co podaje Harald Thiers zgadza się z tym co pisze w ostatnim raporcie Fulford. Według jego źródeł kraje takie jak Włochy, Portugalia, Francja czy Belgia są zamknięte i trwa tam masowe wyłapywanie członków chazarskiej mafii. Pisze też znowu o planowanym seansie Blue Beam i o tym, że w Hiszpanii 19.03. na jednym z kościołów pojawił się demon. Postać została stworzona przez jakiegoś młodego Hiszpana na komputerze i wyświetlona na kościele. Fulford podaje linka do hiszpańskiej strony z 6-minutowym filmem, na którym jest pokazane jak tworzony jest demon. Jest też mowa o tym, że demontowany jest system finansowy i ma być wprowadzony nowy jak to określa Fulford kapitalistyczno-komunistyczny na wzór tego co jest w Chinach czy w Singapurze.
  I jeszcze ciekawostka – Fulford pisze, że pewnego dnia w czasie w którym był w stanie świadomości medytacyjnej dostał telepatyczny przekaz i zapisał coś takiego: efekt Pseudo-Caria = placebo przechodzi na wyższy stan fraktalny” (o ile dobrze przetłumaczyłem). Pisał, że nie miał pojęcia o co tu chodzi. W internecie znalazł coś i wywnioskował, że chodzi o posadzenie jakiegoś krzewu na pustyni, a on będzie absorbował wodę i umożliwi wzrost drzewom, co sprawi że pustynia zmieni się szybko w las.
  Na koniec pisze, że to co w tej chwili siły światła próbują osiągnąć dzięki fałszywej pandemii i planowanego pokazu Blue Beam z fałszywym biblijnym scenariuszem czasów końca ma na celu transformację naszej planety na wyższy stan.
  Swój najnowszy raport kończy stwierdzeniem, że gdy społeczność Białego Smoka pokona chazarię ludzie wkrótce zaczną żyć na innych planetach, a naszą populację czeka wykładniczy wzrost.

   1. IW mądra kobietko ja na paradygmacie serca bodajże (wkleję linka jak znajdę) przeczytałam takie zdanie
    Teraz przychodzą energię Źródła i będą zmieniane na kody Źródlane ? w tych dniach dobrze zostać w domu , możesz wyjść ale na odpowiedzialność własnej DUSZY ?!!! no jaja po prostu , jak czytam taki tekst to se swoje wiem . Kombinują a my nie mamy być tego świadkami . Oczywiście kolejna strona która wykorzystuje w temacie korona wirusa .

   2. A moze ta ???

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2020/03/24/koronawirus-to-medialna-sciema/comment-page-1/?unapproved=86932&moderation-hash=1d7c13cf2593b9b896c11bcec2e5e92c#comment-86932

    Bo czyzby to byl tylko przypadek ?
    Ja tu wklejam na bloga Rosline SMOKA, ktora mi PRZESTRZEN I PRZODKOWIE znalezli pare tygodni temu, a Wy tu piszecie o roslinie 🙂 , ktora zauwazy Bractwo Bialego Smoka.
    Argemona Mexicana, Zolty Mak, rosnie na terenach pustynnych

    No ciekawe 🙂
    A w Noc Panskiego Przemienienia latem 2017 czy 2018 na Niebie przez ponad godzine widnial Ogromny Bialy Smok z Chmur, ktory obserwowalam. Ten widok emenowal potega, spokojem, przyjaznia.

    A co do roslin, to MORINGA tez tu przychodzi na mysl 🙂
    Chociaz MURUNGA, Drzewo Chrzanowe czy tez Drzewo Ognistego Konia to DRZEWO ❤
    Chociaz moze byc krzewem 😉 , bo ma od 5 do 12 metrow.

    https://lh3.googleusercontent.com/proxy/qz7iST8nuYliHhW-_VnePPdCol6I2eHUazpI4nQKceuld5VXk6du32HuA-gVBR9cIuK6X53mURUs8l8TFsYMql-Ifs723ERfcD0aoYPh5pUhqlyTSoe0KfTAP4Em3UsPKuHg0xujI8mUqXtT-Sqdfp9EKg_V
    Aha !
    Chodzi o WODE ❤

    Nasionka MURUNGI oczyszczaja wode !
    3 nasionka na litr wody i 90 minut ! Zanieczyszczenia opadaja i wystarczy przefiltrowac przez cos.

   1. Tak słucham Haralda, mówi teraz o korona wirusie…Zamknęli nas teraz w domach, ciekawa jestem czy nie dlatego byśmy się nie interesowali zbytnio przyspieszonym trybem montażu 5G? Do tego wzmożone wcześniejsze posypy naszego pięknego nieba…Medytujmy ze wzmożona siłą!

   2. Piję codziennie napar z Moringi, nasion nie posiadam, i nie wiedziałam, że mają moc oczyszczania Wody.
    Dziekuję Arkono 💓

  1. Kalinko ja powiem tak byłaś tam ? widziałaś coś na własne oczy ? słyszałaś ? nie ? to nie ma powodu w cokolwiek wierzyć , patrzyć z dystansem , to co dziś wydaje się prawdą jutro może już nią nie być . Ludzie są na poziomach jakich są , prawda odkrywana jest w kawałkach z różnych powodów. Natomiast na własnym życiu nauczyłam się jak „ludzie”potrafią perfidnie okłamywać innych , plotkować , wymyślać i sterować/ manipulować innymi ,wchodzi w to wiele innych czynników. U mnie temat jest prosty nie było mnie przy czymś , nie widziałam , nie dot kłam, nie mam powodu w coś wierzyć komuś na słowo. Oczywiście wypowiadam te słowa z poziomu świadomości na dzień dzisiejszy , bo w większym zrozumieniu wiem, iż wybaczyć to pojąć iż nie ma czego wybaczać .

   Cudownego Dnia Wszystkim

   1. MI kochana, sama wiesz, bo o tym pisałaś, że nie wszystko co się zobaczy jest prawdą, więc nie warto wierzyć nawet temu co się zobaczy.

    A właściwie chciałam napisać, że nieraz to czego nie widzimy może być najprawdziwszą prawdą, a to co widzimy może być jedynie projekcją hologramów.

   2. „A właściwie chciałam napisać, że nieraz to czego nie widzimy może być najprawdziwszą prawdą, a to co widzimy może być jedynie projekcją hologramów.”

    Jesteśmy „Uratowani” !!!! Powiem więcej kto ma implant/pieczęć na 3 oku nawet jemu nie może wierzyć do końca Jak już wiemy jest technologia która może na niebie wyświetlać różne rzeczy , to samo odnośnie prywatnej przestrzeni . Ale to są hologramy . I tak wiele osób dało się wkręcić że atakujemy siebie nawzajem , w czasie otwartego jeszcze astrala . Walka między nami a Śmietankę spijały Gady. Jeśli chodzi o ową technologię napuszczaną na mnie a której rozumowo nie jestem w stanie ogarnąć jedynie obserwować pewne rzeczy to powiem tak na jedno jest to genialne na drugie nazwałabym to faktycznie dzieckiem szatana. Może kiedyś opiszę „swoje” doświadczenia , których sama jeszcze w pełni nie ogarniam .

    Co do celebrytów nie chodziło mi o to że są to kłamstwa ( w pewnych tematach jestem od dawien dawna ) może to i dobrze bo na raz dostałabym na głowę chyba faktycznie. Mówię żeby nie wyciągać z byt pochopnych wniosków i nie ufać wszystkiemu na ślepo. Bo ślepa wiara kończy się jak kończy przykładem jest korona wirus .

    Dobrego Dnia Wszystkim

  2. Kalino, gdy kilka lat temu po raz pierwszy o tym usłyszałam, byłam w szoku, nie chcę teraz mówić, czy uwierzyłam, czy nie, ale z pewnością miałam nadzieję, że to teoria spiskowa, fake news. Ale te informacje, chociaż ciężko dostępne, były jednak w internecie. Potem sprawa Clintonów, Epsteina, Lolita samolotów, Podesta, Pizzagate.. Tego było zbyt dużo, żeby to było wymyślone, to było też zbyt straszne, żeby ktoś mógł takie coś wymyślić. Mimo tego cały czas miałam nadzieję, że to fake news…

   u nas w Polsce Pan Bednarz bardzo nagłaśniał sprawę wywozu polskich dzieci, po których ślad ginął. Rosja, Rumunia albo Bułgaria zabroniły „adopcji” zagranicznych. Ludzie z pierwszych stron gazet czasami dawali coś do zrozumienia, niektórzy całkiem jawnie (zespół Ramstein w teledysku Deutschland) inni półsłówkami. Wczoraj po wysłuchaniu Haralda Thiers zrobiło się dla mnie jasne dlaczego żona księcia Monako ciągle taka nieszczęśliwa chodzi, ma zawsze takie smutne oczy . Od czasu ślubu, jej wcześniejsze zdjęcia były inne, miała śmiejące się oczy.

   Dziś przeczytałam, że rosyjskie wojskowe samoloty były we Włoszech, niby z pomocą, niby Polska ich nie przepuściła przez nasze terytorium, ale nie jest tak, że poleciały tam, żeby odebrać aresztowanych? O Watykanie ucichło…

   https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-polski-msz-dementuje-wstrzymanie-rosyjskich-przelotow-do-wloch/rhthv5k

 5. Świat nie jest taki jaki oglądamy oczami, ten właściwy jest taki jaki odbieramy w sercu.
  Bo Serce to najpiękniejsze słowo świata, jak śpiewa w piosence Irena Santor,to w sercu kiełkuje i rodzi się miłość i DOBRO.

  TEKST PIOSENKI: SERCE TO NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWO ŚWIATA tekst oryginalny

  Pytałeś czemu w oczach moich blask
  Świat pełen słońca lśnień i prawd
  Dlaczego pieśń rozbrzmiewa
  I radośnie dźwięczy śpiewa
  W nas promienny czas

  Dlaczego miłość otuliła świat
  Ptak piosnki nuci pachnie kwiat
  Jest jedno małe słowo
  Co zmieniło w baśń tęczową świat
  Znasz słowo to

  Serce to najpiękniejsze słowo świata
  Serce to w życiu najcudniejszy skarb
  Serce – miłości hymn co w słońce wzlata
  To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar

  Serce płonący wiecznie w piersiach ogień
  Serce to najcudniejszy w życiu skarb
  Serce to czyjeś imię takie drogie
  To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł

  Dlaczego miłość otuliła świat
  Ptak piosnki nuci pachnie kwiat
  Jest jedno małe słowo
  Co zmieniło w baśń tęczową świat
  Znasz słowo to

  Serce to najpiękniejsze słowo świata
  Serce to w życiu najcudniejszy skarb
  Serce – miłości hymn co w słońce wzlata
  To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar.

  1. .https://www.youtube.com/watch?v=AyaQjhxoeH4

   Сердце, тебе не хочется покоя!
   Сердце, как хорошо на свете жить!
   Сердце, как хорошо, что ты такое!
   Спасибо, сердце, что ты умеешь так любить
   Tak, jak dobrze na świecie żyć! Jak dobrze SERCE, że TY TAKIE, a nie inne, jak dobrze, że potrafisz TAK KOCHAĆ!

  1. Ja żyję spokojnie, bez pośpiechu. Już dawno wypisałam się z matriksowych prac. Pracuję tylko tyle, ile wystarcza na skromne życie. Mam zatem czas a zatrzymanie się i na Życie. Robię to, co chcę i kiedy chcę. Sama sobie jestem Panią. Mogę jechać, gdzie chce i kiedy mam na to ochotę. Zapewniam wszystkich przekąsow, że do podróży nie trzeba wielkich pieniędzy. Znam takich, co podróżują za darmo. A tak a propos o zamkniętych granicach. Są otwarte. I wszystkich też nie kontrolują. Panikarze w Polsce panikują, a granice są pomimo zamknięcia otwarte.Panikarze widzą to, czego nie ma a nie widzą tego co jest. A dziś na przykład jest piękna pogoda🙏🌞🥰

   1. Tak, dziwne to wszystko i śmieszne wręcz, do porannych telewizji przybywają goście by pobyć tam przez chwilę i nawoływać do pozostania w domach ha ha, ekipa telewizyjna to też ogrom ludzi. Przy realnym zagrożeniu to rozumiem tylko coś takiego jeśli chodzi o wiadomości ale takie poranne pierdu pierdu? I jakoś nikt nie wyłapuje tych manipulacji, o przepraszam moje dziecko właśnie wyłapało i zwróciło mi na to uwagę, bo ja tych zabawiaczy z TV nie oglądam…A tak na marginesie, niesamowity skok ciśnienia w nocy, odczułam to z taką mocą, że mnie obudziło – było dziś ok 1044 hP – za to NIEBO czyściutkie, błękitne i Słońce jak pochodnia!

   2. Tak, Anamiko, „panikarze widzą to, czego nie ma, a nie widzą tego, co jest”.

    Ja już od dawna nie żyję w 3D, ja tylko do niego wkraczam, kiedy jeszcze muszę. 👣🤣

    Mój nowy piękny świat jest tylko dostępny dla mnie, ale pragnę z całego serca, by wszystkie Iskry Źródła doznały tego szczęścia i błogości, jest tylko jedno „ale”, każdy musi do tego dojść Sam, nie można tego „gotowego świata” nikomu podać na tacy.

    Gdyby to było takie łatwe i możliwe, to każdy żyłby już w takim świecie, bo ja codziennie wysyłam w przestrzeń energię tego cudownego świata dla wszystkich Iskier Źródła, ale jak widać, nie ma jej komu odbierać.

    Jeszcze raz przypomnę, zwracajmy w dzisiejszych czasach uwagę na niby nieistotne drobiazgi, bo one są nam pokazywane po Coś.
    Dam taki poniższy przykład.

    Do mnie dzisiaj wróciła dzika bezdomna kotka Tygryska, którą całą zimę karmiłam, była w ciąży.
    Wczoraj o niej pomyślałam, a ona dzisiaj zjawiła się z jednym małym wychudzonym kociakiem, który się mnie wcale nie bał. Jak go prosiłam: choć do mnie, to podchodził, i dał się pogłaskać, co było dla mnie szokiem.

    Oczywiście otworzyłam puszeczkę z karmą dla 🐈 kotków i oboje z mamą zjedli, co im nałożyłam na miseczkę w mojej altance.

    Sprawiły mi niesamowitą radość tymi swoimi odwiedzinami w ogrodzie.
    Skąd one wiedziały, że o nich wczoraj myślałam?
    Jestem jednak szczęściarą w życiu, bo natura i przyroda kocha mnie, tak jak ja ją.

    Wczoraj też znalazłam w pojemniku do mycia nóg przed wejściem do basenu, maleńką 2 cm Żabkę, myślałam, że nie żyje, bo tak nieruchomo leżała na wodzie, wyciągnęłam ją z wody i położyłam na liściu Funkii, a potem sobie pomyślałam, że ja nic nie wiem, jak odżywiają się takie maleńkie Żabki pozostawione same sobie.
    Muszę się jeszcze dużo, dużo nauczyć.

    Mam dzisiaj wyjątkowo miły dzień, pomimo tego całego światowego i powyborczego rozgardiaszu.

    Wam życzę też takiego miłego. 💓💓🐀

   3. 🙏 Piękny komentarz, SłowiAnko Kochana. Ja też życzę wszystkim tego samego, co sobie. Każdy zasługuje na miłość, radość, szczęście i dostatek.

 6. Tak często prosimy Boga,
  o to aby zmienił sytuację,
  w której jesteśmy.
  A może ON postawił Nas
  w tej sytuacji,
  żeby ona zmieniła Nas?

  Chyba musimy się z tym przespać , przemyśleć i coś postanowić zmienić.

  1. To tak jak ze skamleniem do Boga, że świat jest zły i pytanie Go, dlaczego On tego nie zmieni. A odp jest jedna. On to zostawił, abyśmy my to zmienili.

   1. nie znasz boga a znasz odpowiedź,gratulacje^^
    ps.zmienić to se możesz podpaskę albo pampersa komuś i tylko tyle
    ps2.ta gra ma zasady,albo grasz albo wychodzisz

   2. taki jeden – nomen omen. Łatwo jest być chamskim, jak nie trzeba pokazać facjaty i podać swojego chociażby prawdziwego imienia. Zamiast pisać durne grypsy zgłoś się do pomocy potrzebującym. Idź i zmień pampersa staruszkowi, co umiera teraz w domu pomocy społecznej.

   3. Anamiko, to co tu i teraz to lekcja dla ludzkości, przekaz subtelny, bo nie każdy wyłapuje. Nie każdy dziwi się dlaczego świat przyrody bez działalności człowieka nagle ODŻYWA! Nie każdy odczytuje znaki i zastanawia się nad nimi, a przecież wystarczy spojrzeć w niebo, wystarczy spojrzeć na kwiaty i zatrzymać się na chwilę, wystarczy posłuchać własnego serca…

 7. PRZEPIĘKNY WIERSZ POLKI, KTÓRA MIESZKA WE WŁOSZECH
  – głęboka refleksja nad naszym życiem,
  nad empatią dla drugiego człowieka,
  nad tym, co w życiu najważniejsze.

  „Nadeszła ta chwila i zatrzymał się świat
  Na tę jedną chwilę.. Której zawsze brak
  Na ten jeden uśmiech… jeden czuły gest
  Na wytarcie łez.. Starej piosnki tekst

  Zatrzymał się świat, bo za szybko biegł
  Już nie widział traw, nie szanował drzew
  W pośpiechu, bez uczuć, bez gestów i słów
  Biegał do wieczora i od rana znów

  Bez bajki dla dziecka, bez kwiatka dla mam
  Na dzwonek budzika, w inny wymiar…
  Sam bez słowa otuchy i ślepy na ból
  Gdzie pieniądze Bogiem, gdzie mobilny król

  I nastała cisza… Przebudzenia czas
  Gdy docenisz siebie i dostrzeżesz nas
  Gdy na chwilę przystaniesz- odnajdziesz chwilę
  Utulisz matkę… Docenisz dziewczynę

  Z dzieckiem porozmawiasz-nareszcie w realu
  Dziadka uściskasz nie kupę metalu
  Z babcią pożartujesz też bez klawiatury
  W mózgu pozalepiasz niepamięci dziury

  Zatrzymał się świat w obliczu trucizny
  Bo ziemia – nasz świat musi leczyć blizny
  Gdy morowy swąd wypływa z czeluści
  I tym razem ziemia… już nam nie popuści

  Zapomniały dzieci, że podorastają
  że tu gośćmi są i wciąż długi mają
  Teraz przyszła chwila i nas zatrzymała
  By ludzka istota wreszcie pomyślała…”

 8. “Kiedy sobie uświadomisz, że niczego ci nie brakuje, cały świat będzie należał do ciebie.”

  — Lao – Tse

  1. Niczego mi nie brakuje, ale chce ujrzeć MI w czerwonej sukni 😉
   MI, kup tę suknię, bo Ty w czerwonej sukni mnie trzymasz jeszcze na tym Blogu 😜 Gdyby nie owa czerwona suknia i Ty w nią ubrana, to już bym leżał w rowie trzymając w ręku soczek owocowy i pijąc owy soczek, myślał o Tobie pląsającej w czerwonej sukni wśród kwiatów rozmaitych 😀 😊 😉

  2. Tak mam, cały Świat do mnie należy, bo On jest we mnie, w moim sercu. 😘 Milego dnia życzę z 💓💓

 9. „Idu kupić se czerwoną sukienkę bez jaj a co mi tam 😂 😂 😂 ”

  Hura ! w końcu to o czym marzyłem skrycie, aby ujrzeć Ciebie w czerwonej sukni się klaruje 😁 Na samą myśl się ożywiłem i włosy mi się podniosły do góry ( a mam dość długie ostatnio ) 😄
  Dzisiaj sobie komponuje muzykę, ale teraz zrobiłem przerwę i wszedłem na Bloga. Przez ową czerwoną sukienkę, z wrażenia drżą mi dłonie, więc jak ja będę groł ha ha

  1. 😂 😂 😂 😂 😂 😂
   Wiedziałam ViS wiedziałam twoje marzenia sczytałam
   😂 😂 😂 Nie bydziesz Groł Chopie no jak? 😂 😂 😂

 10. Aniu kochana, to była taka metafora, bo mnie ciężej jest wypędzić z łóżka, niż od niego odgrodzić 😉, swoje muszę wyspać, a do tego jestem oazą spokoju – obecnie na chorobowym połączonym z Home Office. Jestem bardzo pozytywnie podekscytowana, ale nie jakoś ekstremalnie, tym co się dzieje. Cieszę się, że tak wszystko przyspieszyło. Obserwuję zmiany, uspokajając zaniepokojonych, niekiedy wręcz panikujących ludzi, telefonicznie, bo przez chorobę (zaplanowaną przeze mnie) nie wychodzę z domu.

  Po prostu skakać mi się chce z radości, że coraz bliżej jest to, co nastąpić musi.

  1. „Po prostu skakać mi się chce z radości, że coraz bliżej jest to, co nastąpić musi”.

   Oby nastąpiło, bo jak się wkurzę, to wyjdę na ulice z mieczem samurajskim i zrobię ciach 😀 Mam miecze samurajskie (oczywiście repliki).

 11. Dziękuję TAW,

  Minuta mocy prawisz?? To ja w tej minucie spotkałam jakąć mocarną kobietę z mojej przeszłości. Posturą i ubraniem przypominała mi królową Bonę. Nie znam żadnej takiej kobiety w moim rodzie. Ale znam niewiele… Ona siedziała na tronie, ja u jej nóg, z głową na jej kolanach, ona mnie po głowie głaskała i przekazywała spokój, miłość…

  Ciekawe, czy to przesłanie było tylko dla mnie, czy dla wszystkich PoLachów?

  Bo królowa Bona raczej nie była moją pra, pra, prababcią.

  1. To była Pramacierz, czyli Czarna Madonna…

   To był przekaz do Polachów, za który Ci bardzo dziękuję, Droga Laszko Polaszko 🔆

   Bona = Dobro

   Królowa Bona = Obfitość Natury (włoszczyzna) 🍅🍓🍊🍋🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍎🍌

   1. 👏🏼👏🏼👏🏼 Sława PoLachom. Wszystkim, tym, którzy wiedzą kim są, i tym, którzy tego nie wiedzą, tym, którzy mówią słowo i tym, którzy mówią…. innymi językami. I języka słowa nie znają. WSZYSTKIM

    znamienne, że to w czasie nowiu się stało, że ta medytacja sama mnie przeciągnęła do tego momentu….

    Tam stało się jeszcze coś innego, coś bardziej osobistego, polsko-niemieckiego,

    TAW, spróbuję zadzwonić jutro, albo pojutrze, to opowiem….

 12. W Indiach jest wielka blokada. 1.3 bilionowy kraj zamknięty w domach. Kto wychodzi, tego policja bije niemiłosiernie, że o innych represjachnie wspomnę. Wszystkie loty są odwołane. Nikt nie może się wydostać.

  1. W moim mieście wczoraj tez wprowadzili stan wyjątkowy.

   W Ontario wszystkie firmy z wyjątkiem strategicznych są zamknięte. Otwarte markety spożywcze, apteki oraz niektóre sklepy. Ani w supermarketach, ani na ulicach paniki się nie czuje.
   Ludziska w domach, a ja szlam sobie ulica i czułam powiew WOLNOŚCI. Przestrzeń i wolność. Coraz częściej temperatura w granicach 8 C.

   1. Jest pozytywna strona tego taka ,iz korpobankierzy sami w stope strzelili sobie, uziemniajac ludzi w domach.Nie beda dostawac haraczow w postaci splat za domy,podatki i inne daniny.Negatywna taka ,ze moze byc to zaplanowane w celu kolejnego kroku;wyeliminowac gotowke i chipowania.Chyba jednak, ze cos im wyszlo z pod kontroli .

   2. „Pamiętaj, – cel nigdy nie usprawiedliwia środków. Gdy ludzie na wysokich stanowiskach zaczną pogardzać innymi, będzie to wyzwanie dla ludzi świadomych swej duchowości na całym świecie,by poprzez swój osobisty rozwój powstrzymali ogólna degradację, a następnie pociągnęli za sobą tych, którzy zapomnieli o swej boskiej godności. ”
    J. Murfphy

   3. Dobrze Piszesz . New Age ma piękną domenę nic nie rób ! Taki jest rozwój Duchowy . Czytaj bądź bierny . Każda osoba tak mi się zdaje czuje , kiedy trzeba nic nie robić a kiedy trza wziąć deskę i zrobić . Ciekawe że świat ciągle wmawia mi iż ten mój bunt /zadzior jest negatywny i ciągle słyszę sama świata nie zmienisz ! a kto to gada , ci bierni . Zgadzam się sama świata nie zmienię . Jednakże jestem jaka jestem i z deską mi do twarzy .

    Buziaczki ślę

   4. MI kochana, niedawno miałam rozkminkę z moim ślubnym na ten temat. Zaczął się czepać, że ja w tym internecie ciągle siedzę, głupoty gadam, bo i tak nawet jak komuś coś powiem, to nic nie zmieni. I niepotrzebnie się w te wszystkie rzeczy wciągam, bo świat jest jaki jest, polityka jest jaka jest i pojedynczy człowiek nic nie może zmienić.

    Ja na to zadałam kilka pytań, które zostały bez odpowiedzi (której notabene nie oczekiwałam)

    czy marudzenie na każdy możliwy temat i nieruszanie tyłka, żeby coś zmienić jest ok??

    Czy skoro pojedynczy człowiek nic zmienić nie może, to milion pojedynczych człowieków też nic nie zmieni?

    i kilka innych w podobnym temacie, bardzo spokojnym głosem zadane… no cóż, Zamilkło się mu…

    A teraz tak na poważnie, często mam wrażenie, że niektórych ludzi doprowadza do szału mój spokój…

    Szczególnie, gdy ktoś chce mnie w jakiś sposób zaatakować, a ja zachowuję spokój… mam wrażenie, że to najsilniejsza „broń”. bo niektórzy dostają białej gorączki… a ja zostaję spokojna….

   5. Drogi Devingo, chyba wszyscy myślący samodzielnie widzą lub czują, że korona ma drugie, trzecie, a może i czwarte dno. Myślę, że negatywy, o których wspominasz, nie przejdą, już nie:)

    Jestem dobrej mysli, choć wiem, że nowa rzeczywistość, w której znajdziemy się po akcji z wirusem, nie będzie łatwa. Nie wszyscy sobie poradzą, ale i Ty, i wszyscy na tym blogu dadzą radę, przecież o tym wiesz:)

   6. [Devingo] Nie beda dostawac haraczow w postaci splat za domy,podatki i inne daniny
    ————
    Szybkimi krokami zbliza sie reset finansowy, a glowny szef Goldman Sachs dostaje podwyzke. Rzekomo za swoja prace w roku 2019.

    „Goldman Sachs CEO David Solomon got a 20% raise to $27.5 million for his work leading the bank in 2019. His pay package includes a $2 million annual salary, $7.65 million in a cash bonus, and $17.85 million in performance-linked stock units, the company disclosed Friday in a filing.”

    https://www.cnbc.com/2020/03/20/goldman-sachs-ceo-david-solomon-gets-a-20percent-raise-to-27point5-million-for-his-work-in-2019.html

   7. Laszko skąd ja to znam 😂 😂 😂
    Cytuje
    „świat zawsze taki był jest i będzie ”
    „jak jesteś taka mądra to pokaż”po czym
    „udało ci się przypadkowo” 😂 😂 😂
    „nic nie możesz” bla bla bla

    Powiadam tak -jedna istota może więcej niż 100 baranów idących za ciul wie jakim jezusem z nazaretu .

    Spokój tak i owszem może doprowadzić do białej gorączki . I jak ktoś dostanie białej gorączki to uwaga talerze mogą lecieć 😂 😂 😂
    Śmiech jest najlepszym rozjemcą . Ujmę to tak Skarbię jak widzę że ktoś jest sterowany przestaję dyskutować . Z kim mam dyskutować z programem ? 🙂

    Ściskam Cię Mocno Mocno.

 13. „Potrzebne jest finalne cięcie, Drogi V&S.”

  Lubię białą broń ( bardziej od broni palnej ). Oprócz mieczy samurajskich, mam jeszcze Nasze Polskie szable. Według mnie broń palna, nie wymaga znowu aż takiej odwagi jak posługiwanie się bronią białą. Miecze, szable, topory, wymagały sporej odwagi na polu bitwy i konfrontacji z bliska z przeciwnikiem. Nie było chowania się w krzakach. W tamtych czasach nie było przecież snajperów, którzy sobie wygodnie siedzieli na dachu, tylko twarzą w twarz stawało się na polu z innym rycerzem…

  1. Dobrze piszesz, Drogi ViS! Szczera prawda.

   Ja noszę zawsze kirpan ze sobą. Mogę go nawet zabrać ze sobą do samolotu. Każdy Sikh to znakomity szermierz.

 14. My Iskry Źródła przyszliśmy tu na tę Przepiękną Planetę, aby zmienić doświadczenia zaprogramowanej ludzkości i zmienić naturę doświadczeń tutaj na Ziemi dla naszego gatunku.

  Przybyły też kontrolujące NAS i Matkę Ziemię elity ciemnej strony mocy, które znają PRAWDĘ.

  W obecnym czasie rzucają w Nas wszystkim, co mają, jak choćby koronawirusem, by tylko przedłużyć swój pobyt tu na Ziemi, widzimy to teraz jasno, chociaż jeszcze nie wszyscy.

  Ja wiem, że jest to tylko desperacka próba utrzymania władzy poprzez strach, wojnę, chorobę.
  Ich panowanie jednak się skończyło, i teraz to oni się boją, co mnie niezmiernie cieszy. 🙂 🙂

  Ciemni manipulują Ludźmi poprzez religijny strach, strach przed Bogiem i niepójściem do nieba. Jest to doskonały przykład kontrolowania ludzkich umysłów poprzez strach.

  Strach to stan umysłu, iluzja i złowieszczy sposób na utrzymanie ludzkości pod kontrolą.

  A że część z Nas wyłamuje się z tego stanu umysłu i przechodzi w wyższy stan świadomości, czyni Nas zdolnymi do tworzenia niewykonywalnego i zaczynamy latać. 🙂

  Z taką łatwością nas do tej pory kontrolowano, ponieważ byliśmy trzymani w tak niskiej częstotliwości, że nie udało nam się uzyskać dostępu do tego wyższego stanu świadomości i całej wiedzy i informacji, które się z tym wiążą.

  Utrzymywano nas, manipulując naszą świadomością.
  Więc tych, którzy boją się coś stracić, łatwo kontrolować, dlatego ci ciemni psychopaci teraz żyją w skrajnym strachu przed obudzeniem się ludzkości, poszerzającej swoją świadomość, ponieważ tracą wszystko, co oznacza całkowitą utratę kontroli nad całym Światem.

  Teraz już wiedzą, że przegrali i że jesteśmy nie do zatrzymania, tego się obawiają.

  Kluczem do naszego wyzwolenia i szczęścia jest nasze przebudzenie, zjednoczenie się i opór, a nie strach, który zabija.

  Błogosławię Nas, Wszystkie Iskierki Źródła, bo my jesteśmy przecież wszyscy JEDNO. 💗💛💚💙💜

 15. To piękno dla Was Moi Kochani dedykuję, z taką radością z jaką w dniu dzisiejszym bije moje SERCE.
  Łączmy się dzisiaj razem w pięknych energiach naszych SERC w miłości do naszej Ojczyzny i całej Matki Ziemi.

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=kM1xIQ62WVQ&feature=emb_logo

  Julio Iglesias & Stevie Wonder

  Moja miłość jest cieplejsza niż uśmiech,
  Moja miłość daje siebie każdemu potrzebującemu dziecku,
  Jeśli cię zapytają, kto jest moją prawdziwą miłością
  Powiedz im, że prawdą mojej miłości jest pozwolić, żeby ich miłość się spełniła.

  Moja miłość widzi miłość, która nie ma twarzy
  I żyje, by kochać poprzez czas i przestrzeń.
  Jeśli wszystko o mojej miłości pasuje do ciebie,
  Wtedy możesz powiedzieć, że też jesteś moją miłością.

  Niech moja miłość rozświetla cały świat
  Po każdy szczyt górski i wieżę.
  Niech poczuje ją każda dusza,
  Niech rozleje się wszędzie,
  Niech dotrze do każdego serca,
  Do każdego pozbawionego praw człowieka,
  Aż będzie wszechobecna i już nie będzie bólu.

  Nasza miłość widzi, że miłość jest kluczem do pokoju.
  Będziemy się modlić, aż do zakończenia wszystkich wojen na świecie.
  Być może ty lub ktoś kogo znasz wystarczająco, powie, że czuje się jak my,
  Niech więc nasza wszechświatowa piosenka będzie wolna.

  Niech nasza miłość rozświetla cały świat,
  Po każdy szczyt górski i wieżę.
  Niech poczuje ją każda dusza,
  Niech rozleje się wszędzie,
  Niech dotrze do każdego serca,
  Do każdego pozbawionego praw człowieka,
  Aż będzie wszechobecna i już nie będzie bólu.

  Wypowiadajmy słowa miłości do wszystkich, których spotkamy,
  Do bogatych i biednych, bo miłość jest równa.
  Wznieśmy ludzkość,
  Rozprzestrzeniajmy miłość na całym świecie.
  Niech wszystkie jej siły połączą się w jedno,
  Żeby wygnać wszelkie oznaki zła
  Z wszystkich dolin, lądów i mórz
  Nasza miłość to wszyscy ludzie”.

  1. Przepiękne Aniu 🌹 🌺 🍀 … mogę słuchać na okrągło…

   „Moja miłość widzi miłość, która nie ma twarzy
   I żyje, by kochać poprzez czas i przestrzeń.”…

   „Niech nasza miłość rozświetla cały świat,…
   Niech poczuje ją każda dusza,
   Niech rozleje się wszędzie,
   Niech dotrze do każdego serca,
   Do każdego pozbawionego praw człowieka,
   Aż będzie wszechobecna i już nie będzie bólu.”

 16. A to tylko taki dodatek, coś rozjaśniający przed moją modlitwo-rozmowo-medytacją od 15 -16-tej.

  „Pozostaw swój los w swych własnych rękach

  ,,Tutaj nauczano bardzo mądrze: – ,,Zapomnij o sobie i służ innym”. Tylko tyran mógł napisać te słowa! Nie możesz służyć innym, istoto, pokąd najpierw nie służyłeś sobie. Nie możesz kochać innej istoty pokąd nie ustanowisz najwyższej władzy w twym własnym bycie, bo jak dowiesz się czym jest to co robisz pokąd sam tego nie doświadczysz? Bądź samo-lubny, że tak powiem – kochaj sam Siebie. Rób to co przynosi ci szczęście i żyj wolny. Wtedy będziesz mógł, tak jak. Mistrz, kochać wszystkich, bez względu na to czy z wzajemnością czy nie. Wyobraź sobie Boga jako Samo-lubnego! A więc, On jest Samolubny, bo gdyby nim nie był, nie byłoby cię tutaj!”
  – Ramtha

  ,Pozostaw swój los w swych własnych rękach. Inni nie dbają o twe życie, oni troszczą się tylko o swoje. Oni nie interesują się tym co ty masz do Dowiedzenia, tylko tym co chcą usłyszeć lub chcą powiedzieć aby wyrazić siebie”.
  – Ramtha

 17. Dolny Śląsk o Niebo lepiej odkąd ograniczyli loty liniowców. Dziś był przepiękny zachód słońca ( bądź jego symulacji). Oby to był koniec srebrnego Nieba. Dodam, że zanim wystrzeliła ta paranoja z fikcyjnym kowidem aktywność była bardzo wzmożona. Martwi mnie starlink który co kilka dni lata nam nad głowami. Niech Wszechświat nam sprzyja. Patrzcie w Niebo

 18. A za mna znowu chodzi obraz, ktory kiedys zamiescilam na blogu.
  W jaskini widze wielkie wbite w ziemie igły. Jest ich kilka. Jaskinia skreca, wiec nie jestem w stanie zobaczyc, co jest dalej, ale czuje, ze tych igieł jest wiecej. Ucha igielne polaczone sa z soba sznurowymi mostami. Przechodze przez ucho i ide po moscie. Czuje fizycznie przyjemny chłód jaskini.

 19. Czy to prawda, ze aresztuja celebrytow? Moj maly eksperyment

  Wczoraj na Twitterze ktos podal print screen strony californiaarrests.org (aresztowania w Kaliforni).
  1. w glownej rubryce nazwisko Tom Hanks, a dokladniej Thomas Jeffrey Hanks
  2. w rubryce „wiek” 63
  3. w rubryce „krewni” Rita Wilson Hanks
  Powpisywalam tez nazwiska innych „znanych i lubianych” oskarzanych przez Q o dystrybucje adrenochromu (m.in. Madonna, DeGeneres, Rita Hanks, Alec Baldwin (Alexander)). Te nazwiska sa w rejestrze. Mozna tam znalezc rowniez Stevena Spielberga, Barbre Streisand i Kim Basinger. Dalej mi sie nie chcialo wpisywac, tam pewnie wkrotce bedzie polowa Hollyweirdu. Ktos moze sie żachnąć i powiedziec, ze to lista starych spraw karnych; jakies wybryki po pijaku z lat mlodosci, narkotykowe ekscesy itp I tu moze miec racje. W zwiazku z tym postanowilam to sprawdzic przeprowadzajac maly eksperyment. Znam nazwiska dwoch Polakow aresztowanych w USA. Pierwszy przyklad, to sprawa sprzed 35 lat, drugi, to sprawa bieżąca, postepowanie w toku. I co sie okazalo? Oni na liscie sa. Te dwa zapisy roznia sie tym, ze przy sprawie zamknietej nie ma podanego wieku, przy otwartej jest podany.

  Idac za tropem, na liscie jest cala rodzina Hanksow, rodzice i dwoch synow. Tak wiec……… chyba naprawde rozpoczelo sie obrączkowanie.

  ***mimo, ze strona odnosi sie do Kaliforni, w wyszukiwarce mozna zaznaczyc inny stan albo wybrac „nationwide”, warunkiem jest wpisanie wlasciwego pierwszego imienia i nazwiska

  https://www.californiaarrests.org/

 20. Kanadyjski portal CBC zastanawia sie co zrobic, aby taktownie zniechecic Kanadyjczykow (w artykule uzyto tego wlasnie sformulowania) do krytycznego wypowiadania sie o technologii 5G oraz do kwestionowania pandemii. Nie chodzi tu tylko o wypowiadanie sie na forach publicznych, ale i o prywatne e-maile. Rozumiem wiec, ze juz sobie nielegalnie poczytali to i owo. Jak na razie do sprawy odniosl sie wyzej wymieniony portal i wniosl pewne restrykcje. W komentarzach nie wolno juz uzywac nickow, a pelne imie i nazwisko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s