Uwaga! Podczas nocnych głosowań koalicja „bandy czworga” PiS-PO-Lewica-PSL w szalonym tempie przepchnęła bardzo niebezpieczną ustawę! Wykorzystali kwestię #koronawirus, by uchwalić ustawę wprowadzającą prawodawstwo stanu wyjątkowego, restrykcyjne przepisy ograniczające wolności obywatelskie i swobodę gospodarczą, a także ograniczanie odpowiedzialności władzy za skutki walki z wirusem!
To wykorzystywanie paniki do powiększania prerogatyw państwowych kosztem wolności obywateli!

Rząd wcześniej informował, że nadzwyczajne posiedzenie Sejmu będzie miało charakter tylko informacyjny, uspokajano wszystkich obywateli, że sytuacja jest pod kontrolą, tymczasem w skrytości pracowano nad nowym prawem. Wygląda na to, że Polacy po prostu zostali okłamani. PO, Lewica i PSL przyłożyły rękę do tej skandalicznej ustawy i zagłosowały razem z PiS, tylko #Konfederacja głosowała przeciwko, w obronie obywateli i zdrowego rozsądku!

Dobra wiadomość jest taka, że dzięki naszej inicjatywie udało się wykreślić z tej złej ustawy jeden z wielu szkodliwych punktów, czyli Art. 13, który nie pozwalałby na odszkodowania dla obywateli za szkody wyrządzone mu przez władzę w ramach walki z wirusem. Przedstawiliśmy też poprawki, które ograniczyłyby szkodliwość tej ustawy i skracałyby długość obowiązywania ustawy do 6 miesięcy, ale zostało to odrzucone przez koalicję „bandy czworga”. Jako jedyna siła polityczna w Sejmie nie boimy się mówić całej prawdy, prosimy o UDOSTĘPNIANIE!

źródło: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/photos/a.1972780433028557/2228274767479121/?type=3&theater

*

Grzegorz Braun z mównicy sejmowej o niebezpiecznej dla obywateli specustawie ws. koronawirusa.

.https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/vb.1971966879776579/602137783671455/?type=3&theater

*

Konfederacja ws. skandalicznej i niebezpiecznej dla obywateli specustawy w kwestii koronawirusa:

https://youtu.be/JLIPsGL9GdA

*

Janusz Korwin-Mikke w Sejmie o koronawirusie: Szerzycie panikę! Straszycie ludzi! | Sejm (2.03.2020)

https://youtu.be/QXO_vSf0KzY

343 myśli w temacie “KORONAWIRUS ZDEMASKOWANY. Wiadomo już, dlaczego potrzebna była ta medialna szopka…

 1. z grubsza 3 410 000 Polakow, czyli jakies +/- 5% ogolu
  ———————
  „W minionym tygodniu hitem telewizji okazały się transmisje mszy świętych. […]
  Telewizje, chcąc zachęcić ludzi do pozostania w domach i pomóc im w zdalnym uczestnictwie w niedzielnym obrzędzie, zaproponowały w swoich ramówkach transmisje na żywo.

  […] najczęściej oglądaną była msza święta z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Transmisję z obrzędu na kanale TVP 1 oglądało 2,26 mln widzów.

  […] Najlepsze okazało się TVP Info, które oglądało średnio ponad pół miliona widzów. Tuż za nią uplasował się TVN24, który włączyło średnio prawie 450 tys. osób. W czołowej dziesiątce najchętniej wybieranych kanałów w Polsce znalazło się jeszcze miejsce dla Polsat News, który wybrało średnio nieco ponad 200 tys. osób.”

  https://teleshow.wp.pl/rekordowa-ogladalnosc-mszy-swietej-w-telewizji-stacje-informacyjne-z-wysokimi-wynikami-6489853956241025a

  1. ” najczęściej oglądaną była msza święta z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. ”
   To potezny O-Srodek Mocy, Prastary O-Srodek Mocy. Ta Moc jest caly czas dzialajaca, niezaleznie od Imienia, jakie nosi ❤

  1. Zapowiadałem co najmniej pół roku wcześniej, że w styczniu 2020 przyjdą nowe rozkazy zza oceanu, a ok. 20 stycznia wybuchła „wirusowa” afera – i się zaczęło… 🙂

   Niech żyje Wolna Planeta 🌈🌄

   Wolnym Ludziom SŁAWA! 🔆

   1. Niech żyje Wolna Planeta 🌈🌄

    Wolnym Ludziom SŁAWA! 🔆

    Właśnie tak!

   1. Zauwazylam, ze jedno z ostatnich nagran z udzialem Ewy Paweli obejrzalo ponad 1 mln 300 tys ludzi.

   2. To oznacza tylko jedno: Jutub przestał wreszcie fałszować statystyki 😉

    Gdyby jeszcze Pejsbuk zaprzestał tego procederu, bo wg moich wglądów Jerzy Zięba ma już ponad 3 miliony subskrybentów 😀

   3. A mi się coś popsuło albo mnie zablokowali i przycisk skomentuj na you tube u mnie nie działa. Mogę sobie pisać ale zatwierdzić nie mam jak. Cóż może tam na górze uznali, że nie powinienem tracić czasu na pisanie komentarzy na you tube.

  2. Super info, Kalinko 🙂
   Podesłano mi to, wiec warto zapoznać się i przeanalizować:

   „Szybko i bez obróbki – dzisiejsza rozmowa między Benjaminem Fulfordem i Robertem Steele daje trochę rozeznania w obecnym chaosie, oraz nadzieję, że sprawy mogą wyglądać lepiej, niż się nam wydaje. Sprawa jest rozwojowa, próbujemy nadążyć ze śledzeniem najważniejszych informacji”.

   FULFORD i STEELE razem o WIRUSIE, STANIE WOJENNYM i ŁAPANCE ZŁYCH MASONÓW 13 MARCA 2020 https://www.youtube.com/watch?v=T2ZxQP0zrjM

 2. Kochani, nadchodzi następna zmiana, właśnie na stronie Welt.de przeczytałam:

  Die US-Regierung will amerikanischen Bürgern mit Schecks und „Cash“ aushelfen. Queen Elizabeth hat alle königlichen Termine mit großem Publikum abgesagt. Außerdem verlässt sie London. Alle Entwicklungen im Liveticket

  Während die Wirtschaft immer stärker durch die Coronavirus-Pandemie belastet wird, will die US-Regierung Bürgern zur Unterstützung Geld schenken. „Wir wollen unverzüglich Schecks verschicken. Amerikaner brauchen jetzt Cash, und damit meine ich in den nächsten zwei Wochen“, sagte US-Finanzminister Steve Mnuchin bei einer Pressekonferenz. Wie hoch diese Schecks sein werden, werde gerade noch ermittelt. Mnuchin konnte nichts konkreteres zu diesem Entschluss sagen. Präsident Trump betonte nur: „Wir wollen etwas Großes auf den Weg bringen“.

  Tu tłumaczenie:

  Rząd USA chce pomóc obywatelom amerykańskim czekami i „gotówką”. Królowa Elżbieta odwołała wszystkie królewskie spotkania z dużą publicznością. Opuszcza także Londyn. Wszystkie zmiany w leivticket na żywo.

  Ponieważ pandemia koronawirusa nadal mocno obciąża gospodarkę, rząd Stanów Zjednoczonych chce przekazać pieniądze na pomoc obywatelom. „Chcemy natychmiast wysłać czeki. Amerykanie potrzebują teraz gotówki, a przez to mam na myśli w ciągu najbliższych dwóch tygodni – powiedział sekretarz skarbu Steve Mnuchin na konferencji prasowej. Na jaką kwotę będą opiewać czeki jest jeszcze ustalane. Mnuchin nie mógł powiedzieć nic bardziej szczegółowego na temat tej decyzji. Prezydent Trump podkreślił tylko: „Chcemy coś wielkiego zapoczątkować”.

  TAW o tym też pisałeś… dochód gwarantowany, pierwszy krok?

  1. No to mamy wreszcie Bezwarunkowy Dochód Podstawowy❗😀
   💰💰🔆💰💰

   Kurczę, to dzieje się w realu, nie do wiary, że tak szybko. Dziękuję, Droga Laszko, za tak cudną ewangelię dnia. Zdrowia i Dobrobytu nam wszystkim 🔆😀

  2. Teraz mi się przypomniało. Niedawno się dowiedziałam, ze jest cos takiego jak „DeepL translator” (tłumacz internetowy). Mówią, ze lepszy od „Google translator”.

   Z angielskiego przetłumaczę, z francuskiego tez jako tako, ale np. z włoskiego, czy niemieckiego ni w ząb.

   https://www.deepl.com/en/translator

   1. Kalino, tłumaczenia z niemieckiego możecie do mnie podsyłać, fakt, że podpieram się internetowymi tłumaczami, bo nie przepadam za pisaniem i nie chce mi się całych tekstów pisać, ale zawsze przed puszczeniem dostosowuję sens tego co automat przetłumaczył do tego co stoi w originalnym tekście.

    Dzięki za linka z tłumaczem, z pewnością się przyda.

   2. ale chyba ten translator nie jest lepszy.. przetłumaczyłam w nim ten tekst, wyszły jeszcze większe głupoty niż na tłumaczu google. 🤣🤣Oni czyba to robią celowo, żeby ludzie nie mogli dowiedzieć się, tego co się gdzie indziej dzieje.

   3. Dzieki Laszko.
    Co do angielskiego i francuskiego…… Do tych dwoch jezykow, a przynajmniej do pierwszego nie musze miec tlumacza internetowego, chyba, ze tekst trudny i jakies fachowe slownictwo; wtedy musze sie wspomoc.

  3. „Chcemy natychmiast wysłać czeki. Amerykanie potrzebują teraz gotówki”.

   Istotna jest FORMA pomocy. To znaczy GOTOWKA !
   Czeki takze, bo to jest widzialna, a nie wirtualna forma platnosci.
   Wiele Wysokich Bytow sie skupia obrazujac…
   Latwe nie jest.
   Nie obiecano przeciez, ze bedzie latwo.

   1. Otóż to, nikt nie obiecał, że będzie łatwo.
    Ale poruszę pewną kwestię, która mnie nurtuje od jakiegoś czasu.

    Chcą nas wykończyć (różne rasy). Abstrakcja totalna, ponieważ oni nie mają w tym żadnego celu, chyba że mówimy o genach, z których już nie mają korzyści. Gdyby chcieli nas rozwalić, to już by rozwalili (5 obiegów poprzednich mówi samo za siebie).

    PRZEBUDZENIE

    Teraz wyłapują cały holywwooooood. Pytanie, dlaczego ten hoooooolywwwwood pracował na przebudzenie ludzkości?
    Tak Filmy jak
    MatriX
    Faceci w Czerni
    IT
    Sztuczna Inteligencja
    Gwiezdne Wojny
    Władca Pierścieni
    Kroniki Narni,
    ale najbardziej zastanawia mnie TRUMAN SHOW – tyle lat temu ktoś przewidział wyjście ze słoika? A to ciekawe.

    Pójdę dalej myślą, gatunek ewolucyjny w naszym obiegu się zdegradował – kto ma z tego jakie korzyści? Nikt 🙂 Więc gatunek ludzki zaczął się przebudzać. Sam z Siebie? Jak widać po wielu portalach, raczej nie. Więc można przypuszczać pewne rzeczy. Ziemię rozwalono 5-krotnie, ale gatunek ludzki przecież przetrwał. Czyli kto? No, może te dzieci, które mają zostać dopiero poczęte w zdrowym świecie, gdzie geny będą cenne dla kogoś też.

    Zaznaczam, to są moje rozmyślania. Póki co, możemy to ująć w formę teorii. Powiadają: nie myśl samodzielnie. A ja mówię: takiego wała. I choćby mi tu złote góry chcieli dać, to będę się zastanawiać, jaki mają w tym cel. Wolni to będziemy, jak rozwalimy słoik. A póki co, to toczy się Gra. Najlepiej dać niewolnikowi to, czego oczekuje, i zamknąć nią dziurę. Myśl, że tak jest dzięki Tobie, bo jeszcze Grobalom zajrzysz pod nogę.

    Dobrego Dnia Wszystkim

   2. Wczoraj Pracując w Ogrodzie, napłynęła do mnie pewna scena z dawno temu oglądanego filmu. Podobno żadne treści w życiu nie przychodzą przypadkiem. Opiszę pokrótce tę scenę.

    Na Ziemi nastąpiło Przebudzenie, którym kierowała pomoc z kosmosu. Ludzie uznali ich za zbawców. Świat zaczął wracać do normy – Ziemia, Natura, Zdrowie. Ci ludzie zostali RODzicami Zdrowych dzieci urodzonych w zdrowych warunkach, bez gmo, w miłości i pewnej świadomości. Po czym po wielu, wielu latach przyleciał statek, a z niego wyszły Istoty z Rogami. Ludzie byli w szoku, ponieważ odebrano im ich dzieci, a planetę unicestwili dopiero wtedy ją unicestiono. Na pytanie jednego z ludzi, dlaczego tak, odpowiedzieli coś w ten deseń: bo was się już nie da uratować. Po mojemu geny były za bardzo zdeformowane DNA. Czy tak właśnie było w poprzednich 5 obiegach?

    Dlatego ja uparcie będę powtarzać: wierzę, że w nic nie wierzę, a moje Ja nie bez powodu poprowadziło mnie drogą, w którą w depłam. Jak się w coś wdepnie, to się wie, co czym śmierdzi.

   3. ” Na pytanie jednego z ludzi, dlaczego tak, odpowiedzieli coś w ten deseń: bo was się już nie da uratować. ”

    Jednym slowem film zrobiony przez „hejterow” z antyzycia.
    Ukradli Dzieci – SYMBOL ZYCIA I PRZYSZLOSCI, a gdy juz RODzice i Planeta nie byli potrzebni, to zniszczyli – wydali Ich na Smierc.
    Tak postepuja „moberzy”.
    Jak juz wysacza energie zyciowa, to wyrzucaja (najlepiej „po cichu” i rekoma tych od „brudnej roboty”)

    Podstawowe Prawa – Kony :
    Zycie nie zdradza Zycia !
    Zycie dazy do Zycia !

    Serdecznosci Szmaragdowa 😉

   4. „Jednym slowem film zrobiony przez „hejterow” z antyzycia.”

    Lub przez jakiegos Bystrzaka, ktory dawno pojal strategie hejterow.

 3. A tymczasem w lokalnej, ale zaprzyjaźnionej z władzą stacji…

  Radio Wnet. Wywiad z dr Zbigniewem Hałatem, epidemiologiem i byłym wiceministrem Zdrowia, o przepraszam, Chorób.
  ———————————————————–
  „Koronawirus to broń biologiczna? Dr Hałat: Ma modyfikacje genetyczne, które mają zastosowania bojowe”

  .https://www.youtube.com/watch?v=oeLq-sFIK5E&t=903s

 4. „No to mamy wreszcie Bezwarunkowy Dochód Podstawowy❗😀
  💰💰🔆💰💰”

  Jestem teraz tak podjarany, że chyba się spuszczę w spodnie i wyjdę na ulice krzycząc :Ludzie, ludzie, kocham was! Dawać pyska. Pieprzyć koronawirusa, Cuda, Cuda w USA 🤣 🤣 🤣

   1. A jak to się ma do tego że u nas straszą że koronaswirus po banknotach skacze? 😉 U nas przelewy będą robić czy talony?

    Czasem patrzę na to przedstawienie i oczom nie wierzę…

 5. Półtorej godziny spaceru przez moje miasto.
  Wybrałam się dziś na spacer z intencją błogosławieństwa Przestrzeni, Gai, Ojczyzny, Ślaska, mojego miasta i wszystkich Istot wypełniających Przestrzeń w jakiej ja Iwonka sobie żyję. Niebo niebieskie bez jednej chmurki(prawie), po stronie kochanego Słońca białe, ale to pewnie od jego jasności, ciepło, przyjemnie…Ruch uliczny umiarkowany, tzn. taki jak w godzinach porannych, ludzie tu i tam, zachowują się jak zawsze, nie ma tłoku w sklepach, pojedynczy mieszkańcy miasta w kolejce do okienek aptek. Niewielkie zakupy w siatkach…Ruch kołowy średni, puste autobusy…Idę i głęboko oddycham, napawam się wiosenną aurą, w myślach otaczam WSZYSTKO światłem Miłości. Myślę sobie, kurczę JEST ŻYCIE! NIE WSZYSTKO UMARŁO! Uśmiecham się, chyba cały czas mam banan na ustach, nie odskakuję w panice od mijających mnie osób, inni też nie odskakują mijając mnie. Kobiety z wózkami siedzą na ławkach w parku, rodzice z dziećmi spacerują tu i tam, młodzi chłopcy grają w piłkę na boisku szkolnym choć jest zamknięte, a starsi ćwiczą mięśnie na osiedlowych przyrządach…Co niektórzy spacerują z pieskami…Zataczam koło…Bo jak wychodzę od siebie przy granicy z Katowicami zawsze obchodzę całe centrum miasta wracając do siebie. Po drodze wchodzę do sklepu Aldi, po czekoladę…Kilka osób w środku. Sklepowe komunikaty ostrzegają by zachowywać 1,5 metra dystansu od siebie i przy kasach, ale wciąż nikt od nikogo nie odskakuje, o nawet papier toaletowy jest, kupuję, zawsze się przyda:) Na początku spaceru dzwonię do przyjaciółki i pytam co słychać – jak sobie radzą? Mówi, że siedzą w domu, a ja, że na spacer bo przecież pogoda aż zaprasza by rozprostować nogi na powietrzu. Pada pytanie czy się nie boję? Odpowiadam, że niby czego mam się bać? Zachowuje się jak zawsze gdy jest sezon grypowy, nie wchodzę w zbiorowiska ludzkie i myję ręce po powrocie do domu, to wszystko. Miły to był spacerek, podniosły mi się wibracje:)) Pozdrawiam

  1. Jeszcze dwie rzeczy. System edukacyjny w pełni, Moi wnukowie – ośmio i siedmioletni uczą się w domach pod okiem rodziców i mają full do przerobienia. Komunikacja świetna przez internet – o dziwo da się tak! Śmieje się, że rodzice za ten czas powinni dostać wynagrodzenie od ministra edukacji, a nie nauczyciele…Na koniec smutne zjawisko…Podobno są przypadki usypiania zwierząt przez ich właścicieli,którzy się boją się, że zwierzęta przenoszą koronę. Mam nadzieję, że to marginalne zdarzenia, całusy

 6. Wierzę, że moc miliardów ludzi, moc pragnienia życia pokona to szaleństwo.
  Myślę jednak, że nauczka musi być.
  Jeszcze kilka miesięcy.

 7. Skutek uboczny „hecy” z koronawirusem? Dolnoślązacy z rodzinami udają się na Ślężę. Urzędnicy gminy wystraszeni. Apelują o odpowiedzialność, czyli….. o pozostanie w domach.
  ————————————-
  „Tak dziś wygląda Przełęcz Tąpadła. Na głównym parkingu brak miejsc, drogi dojazdowe, polany pełne samochodów” – taki post ze zdjęciem obrazującym sytuację opublikowała gmina Marcinowice.

  Przełęcz Tąpadła jest częstym miejscem wycieczek dla mieszkańców Wrocławia i sąsiednich miejscowości. Malownicza okolica, bliskość góry Ślęży i niezbyt wymagające szlaki piesze przyciągają tu turystów i amatorów wędrówek na świeżym powietrzu. Nie inaczej było w ubiegły weekend.”

  https://tvn24.pl/wroclaw/koronawirus-w-polsce-przelecz-tapadla-brak-miejsc-na-parkingu-drogi-dojazdowe-pelne-aut-drodzy-goscie-czy-to-naprawde-konieczne-4358269

  1. cieawe, ja mam zarezerwowany apartament w Sobótce, w czasie przesilenia letniego… myślę, że do czerwca sytuacja się uspokoi, przynajmniej na tyle, że będzie można odbyć zaplanowany w Polsce urlop. Jak nie, to spędzę go na działce u siostry, jeśli będzie można się po Niemczech poruszać, a Ślęża będzie musiała poczekać.

  2. U nas podobnie. Ludziom mówi się by nie szwędali się po ulicach, lokalach, to wchodzą do lasu, spracerują wzdłuż po plaży jeziora. Więcej ich tam jak w letnim sezonie. Mają czas i uciekają od nienaturalnych skupisk.
   Na stronie dobre wiadomości czytam o czystych wodach na których ustał ruch itd.
   Jestem pewien że zobaczymy więcej dobrych skutków tej sytuacji z wirusem i że to początek większych zmiany, oczekiwanych.
   Tylko są rzeczy przez które musimy przejść, by mieć możliwość wędrówki w głąb umysłu, skonfrontowania się z cieniem i uleczenia.
   By stare mogło odejść i zawitać nowe.

  3. Mieszkam tutaj i widzę jak dolnosląskie jest „skażone” wielkimi korporacjami. Jestem optymistą jeśli chodzi o całe zamieszanie z koronawirusem. W finale wszystko wyjdzie nam na dobre. Może ludzie w tej, krótkiej przerwie od pracy dostrzegą raj natury i zwrócą się w jego stronę.

 8. NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE Z OSTATNICH 24 GODZIN:

  Rozliczyć cwaniaczków koronawirusowych .
  Ta „pandemia”, to wymarzona okazja, żeby wziąć za pysk całe społeczeństwa
  Tuesday, 24.03.2020

  Problem tego świrusa jest dość złożony, ale po kilku tygodniach można już pokusić się o kilka wniosków.

  Rzekoma „pandemia” jest zjawiskiem wyjątkowo korzystnym dla rządzących i globalistów, którzy dążąc do NWO, manipulują poszczególnymi rządami, a zwłaszcza mediami. W sumie nie ma większego znaczenia, kto zmutował i puścił świrusa w świat.

  „Szczepionka” w końcu się pojawi i będzie obowiązkowa. Podejrzewam zresztą, że już istnieje, ale ustawiacze świata muszą jeszcze wystarczająco wystraszyć motłoch, tak żeby sami stanęli w kolejce. A co tam będzie w środku? Tu możemy tylko się domyślać. Jakiś chip? Jakieś patogeny, które, działając powoli, doprowadzą do depopulacji, o której otwarcie od lat mówią globaliści.

  O tym, że światem, a przynajmniej dużą jego częścią, rządzą niejawne elity, mogliśmy przekonać się podczas poprzedniej „pandemii”, wtedy chodziło o „świńską grypę”. Medialna mobilizacja była tak ewidentna, że dla każdego myślącego było oczywistym, że ktoś potężny za tym stoi.

  Wtedy to były chyba jedynie ćwiczenia, taki próbny balon. Teraz ustawiacze świata przeszli do prawdziwej ofensywy. Tylko od oglądania telewizji można się ciężko rozchorować, choć niekoniecznie na świrusa koronnego. Na zwykłą grypę i jej powikłania w takim państwie jak Włochy czy Polska umiera corocznie po kilkadziesiąt tysięcy ludzi i nikt jakoś nie ogłasza z tego powodu stanu wyjątkowego. Po prostu wszyscy są do tego przyzwyczajeni i same media o tym milczą.

  Należało więc wymyślić coś nowego i zaprząc do roboty posłuszne media. W końcu nic tak nie wpływa na wyobraźnię, jak długi konwój wojskowych ciężarówek z trumnami. To nic, że we Włoszech średnia wieku ofiar korono świrusa to 79,5 lat, wszyscy już mocno schorowani więc z pewnością i tak niedługo by zeszli z tego świata. Liczy się jednak medialny efekt siania strachu i paniki.

  Taka „pandemia” to wymarzona okazja, żeby, wziąć za pysk całe społeczeństwa, których w inny sposób nie dałoby się łatwo spacyfikować. Chciałbym zwrócić uwagę na tylko dwa aspekty, za to bardzo istotne – socjopolityczny i ekonomiczny.

  Zacznijmy od ekonomii. Ogólnie wiadomo, że Wielki Krach był przewidziany i specjaliści nie mieli wątpliwości „czy” tylko „kiedy”.

  Czy jest lepsza okazja niż teraz, gdy szaleje świrus koronny?

  Wszystko można zrzucić na świrusa jako vis maior, siłę wyższą. Można zlikwidować wielkie bańki spekulacyjne, okraść fundusze emerytalne, największych inwestorów, które rozłożą bezradnie ręce i nie będą płaciły pozostałym przy życiu staruszkom. To marzenie także naszego ZUSu. Wykorzystując okazję, łatwiej będzie zlikwidować płatności gotówkowe, bo przecież wiadomo, że świrus koronny najchętniej osiada na banknotach i monetach. A wirtualne konta to smycz i kaganiec dla każdego, takie konto mogą ci zablokować jednym kliknięciem i umrzesz z głodu, bo nie kupisz kromki chleba.

  Jak łatwo wtedy kontrolować masy…

  W sferze socjopolitycznej też można wprowadzić rewolucyjne zmiany.

  Jesteśmy świadkami militaryzacji życia społecznego. Miasta i całe regiony odcięte od reszty świata, otoczone wojskiem i policją. Żeby było śmieszniej, to jest wielu takich, którzy domagają się wręcz takich środków, bo działalność mediów już im zrobiła sieczkę z mózgu.

  Czego więcej mogą chcieć rządzący? Czekają nas naprawdę ciekawe czasy.

  Czyżby już ostatnie?

  Autor: spiritolibero.neon24.pl

  1. Ewo do czego dążą zarządcy wyganiając ludzi z ulic? Nie wiem, ale do mnie przemawia to co wczoraj usłyszałam:

   jak nie ma dzieci na placach zabaw, nie może w nie wjechać ciężarówka.

   I powtórzę jeszcze raz, nie ma co panikować, niedługo okaże się co za tym wszystkim stoi, i na takie wiadomości ja i pewnie wielu innych też czekamy, nie na te, które pogłębiają panikę. 😉

  2. „Rozliczyć cwaniaczków koronawirusowych .
   Ta „pandemia”, to wymarzona okazja, żeby wziąć za pysk całe społeczeństwa.”
   Około 900 000 ludzi z powodu tych cwaniaczków jest w obliczu utraty źródła utrzymania.
   Znajomy znajomego ma firmę, która musi zamknąć. Powód? Brak zleceń. Zatrudnia ok 75 pracowników.
   Cwaniaczki koronawirusowe.Wiwdzcie,ze zło unicestwia samo siebie. Boskie młyny mielą powoli,ale bardzo dokładnie.

   1. to reset systemu nie tylko ekonomicznego po przez ograbienie spoleczenstw ale moze gdzie cwaniaczki poslizgna sie na skorce od banana .

 9. „„Szczepionka” w końcu się pojawi i będzie obowiązkowa. Podejrzewam zresztą, że już istnieje, ale ustawiacze świata muszą jeszcze wystarczająco wystraszyć motłoch, tak żeby sami stanęli w kolejce. A co tam będzie w środku? Tu możemy tylko się domyślać. Jakiś chip? Jakieś patogeny, które, działając powoli, doprowadzą do depopulacji, o której otwarcie od lat mówią globaliści. ”

  Dlatego jestem przygotowany nawet na śmierć, bo jeżeli będą zmuszać do szczepionek siłą, to będę się bronił. Też słyszałem, że w kwietniu ma być szczepionka na KORONA-ŚWIRUSA.

 10. „Wolna dusza to rzadkość, ale będziesz wiedzieć, kiedy ją spotkasz – głównie dlatego, że poczujesz się dobrze, bardzo dobrze, kiedy będziesz blisko niej.”

  Charles Bukowski

 11. Firma farmaceutyczna powiazana z Gatesem szuka 40 „swinek morskich”. Niech Sila Najwyzsza ma w opiece tych potencjalnych nieswiadomych, bo nie wiedza, co czynia!
  —————————
  „Firma powiązana z fundacją Billa Gatesa stworzyła testową wersję szczepionki przeciwko koronawirusowi. Otrzyma ją 40 osób, które zgłoszą się do testów w dwóch miastach USA.

  […]Firma szuka 40 zdrowych osób w Philadelphii i Kansas City. Każda osoba otrzyma dwie dawki szczepionki w ciągu czterech tygodni. Lekarze mają nadzieję, że pierwsze wnioski uda się opracować już pod koniec lata.
  Według zapowiedzi pierwszy milion szczepionek ma trafić na rynek pod koniec 2020 roku.”

  https://portal.abczdrowie.pl/potencjalna-szczepionka-sfinansowana-przez-billa-gatesa-jest-w-fazie-testow-pierwsze-osoby-otrzymaja-ja-w-tym-tygodniu?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=Abc-push

  1. Dlaczego to coś jeszcze nie osadzone i nie siedzi, tylko szkodzi ludziom? Indie już dawno okarżyły go z powodu szczepionek.

   1. Oni nie pójdą siedzieć. Zbiorą ich wszystkich i osadzą na wielu rajskich wyspach, których nie ma na mapach. Dożyją swych dni w szczęśliwości.

    A w mediach ogłoszą, że siedzą lub nie żyją. Jak Epstein, który ma się dobrze, chichrając się z niewolników zza kurtyny. A jestem pewien, że i dziewczynek mu nie brakuje.

    Ale w Okresie Przejściowym tak właśnie będzie. Prawdziwa Zmiana nastąpi dopiero po drugiej kadencji Trumpa. Wtedy ujawniony zostanie szwindel z rzekomymi aresztowaniami.

   2. [TAW] Oni nie pójdą siedzieć. Zbiorą ich wszystkich i osadzą na wielu rajskich wyspach, których nie ma na mapach. Dożyją swych dni w szczęśliwości.
    ———————————-
    Jest cos, czego nie rozumiem. Skoro maja nie przezyc wysokich wibracji, wiec jakim cudem „dozyja swoich dni w szczesliwosci”.

    Jak te klamstwa z aresztowaniami ujrza swiatlo dzienne, to wyobrazam sobie jak oszukani poczuja sie czanelingowcy i ich wielbiciele.

   3. A ja się TAWie nie zgadzam z Twoją teorią o wyspach. 🙂
    ONE to hybrydowe gadziorstwo samo się w pył rozsypie, bo nie ma już zasilania w postaci wypijanej ludzkiej, dziecięcej KRWI.
    Mają teraz obfite żniwa po tym co sobie posiali, przez tysiące lat, i to są dla Nas piękne wieści z kraju i ze świata.

   4. Ano zobaczymy, jak moje będzie na wierzchu to stawiasz mi mój ulubiony grecki koniak Metaxa na miodzie. 😀 😀 😀

   5. Że ja nie mam nic, co staje, zatem kurzęce jaja na twardo na stół Ci…. podaję. 😀 😀 😀

   6. To czy ich zamkną czy nie to dla mnie kwestia drugorzędna, choć karę powinni ponieść. Najważniejsze, aby te kanalie wreszcie przestały uprawiać swą zbrodniczą działalność.

   7. Zgadzam się, o to chodzi, po pierwsze, by zaprzestali uprawiać swoją zbrodniczą działalność.

   8. Tak sie tylko glosno zastanawiam….
    Wloze kij w mrowisko. Tak obserwujac, czytajac (artykuly) sluchajac (roznych nagran) zaczynam miec powazne watpliwosci, czy w przemianie duchowej chodzi tylko i wylacznie o kierowanie sie sercem. Rozszerzenie swiadomosci. Co to takiego? Moze raczej chodzi o poszerzenie Wiedzy/Vedy? Moze chodzi o ujawnienie tego, co do tej pory pozostawalo ukryte/zakryte, potem o „przetrawienie rewelacji” i rozprawienie sie droga pokojowa z tymi, ktorzy nas gnebili (czyli o odebranie im mocy)? W tym przypadku wysiudanie ze stolkow i wsadzenie do pierdla uwazam za dzialania pokojowe. Dopiero po ujawnieniu, przezyciu traumy, oczyszczeniu, mozna zaczac kierowac sie sercem. No bo jak to jest, ze tacy manipulanci jak Pleje nie kieruja sie sercem, a i tak operuja w wyzszych czestotliwosciach? Pamietam jeszcze przekazy, w ktorych apelowali, aby ludzie skupili sie na sobie, a nie na „wymierzaniu sprawiedliwosci” po ujawnieniu. A jak pie*dolili o wybaczaniu! Wybaczcie, ale musialam uzyc tego slowa. Mam cicha nadzieje, ze to, co wysylaja wroci do nich zwielokrotnione.

    A jak czytaja, to niech wiedza co o nich mysle!😁

   9. Kalinko czasem jak polecisz to polecisz(kontekst pozytywny) , wybaczyć to zrozumieć że nie ma czego wybaczać . Odnoszę to w kontekście nas ludzi jak słusznie zauważyłaś z punktu świadomości na taki moment jaki mam ,doswiadczywszy na sobie i nikt mi nie powie że ta technologia nie steruje ludźmi . Pokazał mi się kiedyś obraz Pajac na sznurkach . Hmmm , Świadomość idzie w parze z Miłością co nie oznacza że się sra kwiatkami pleyadańskimi , niech ktoś pójdzie i nasry im tymi kwiatkami jak drzewa wycinają zobaczymy czy zadziała a deska zadziała zakład ? 😀 😀 😀 osobiście idzę za Duszą a ta poprowadziła mnie od podwyższania świadomości . Każdy ma jednak swoją drogę czy słuszną ? a skąd mnie to wiedzieć 😀

 12. „Ale w Okresie Przejściowym tak właśnie będzie. Prawdziwa Zmiana nastąpi dopiero po drugiej kadencji Trumpa.”

  Nie mam cierpliwości, więc przyznam Ci się TAWie, że właśnie teraz pije sobie piwo. To mnie uspokaja, bo nie wierzę w serduszka i tzw. pozytywne wibracje i tego typu rzeczy…po prostu za wuja nie Czuje Tego. Przynajmniej jestem szczery z samym sobą:-)

  1. Byłem rano na zakupach i chodziłem po różnych sklepach. Ludzie posłusznie stali na zewnątrz sklepów, w odstępach. Sporo ludzi widziałem w maseczkach, nawet młody chłopak na spacerze z psem. Czułem się bardzo samotny na porannych zakupach. Pytałem się siebie: „Co ja kuźwa tu robię ?”:-)

   1. A ja dzisiaj nic nie robię ,
    na huśtawce leżę sobie,
    O 10-tej pewnie wstanę,
    na spacer wyjdę za bramę.

    Potem do sklepu „se”pojadę,
    do kolegi na proszoną kawę,
    taxi z Panem Jankiem wrócę,
    na „ruszt”coś tam sobie wrzucę.

    By znów leżeć na huśtawce ,
    po wczorajszej pracy „czkawce”
    Gdyż zamierzam tak w tym roku ,
    dzień pracuję, dzień leżę na boku.

    Bo przecież ważne są tylko te dni,
    te dni,których jeszcze nie znamy.
    Więc dzisiaj róbmy może tylko to,
    na co ochotę tu i teraz mamy. 😀 😀

   2. A ja z plecakiem na plecach tańczyłam wczoraj na rynku pewnego miasteczka do skocznej piosenki śpiewanej przez niejakiego Sandu Ciorbe.

   3. Sklepy
    Jeszcze dorzuce to. Kilka dni temu pozamykali u nas kolejne sklepy. Wlasciwie to zostawili otwarte tylko supermarkety i apteki. Wielkopowierzchniowe sklepy wielobranzowe dla konsumentow sa zamkniete. Obsluga jest, dziala. Moze niepelna, ale jednak. Ponoc nie chca, aby konsumenci szwendali sie po sklepach i ogladali towar. No pewnie! A to ktos przystanie, a to sie zagapi, a to sie po d… podrapie! A ile zarazkow po sobie pozostawi!😉😁 Towar zamawia sie przez internet, po czym odbiera osobiscie w sklepie w wydzielonej sekcji albo…… dowoza do domu. Tak samo zrobili z supermakietami. Produkty mozna zamowic przez internet z dostawa do domu. Ponoc nie chca, aby ludzie przebierali towar. Uscisle. Nie chca, aby ludzie grzebali w marchewce i pietruszce.😁😉
    Ciesze sie, ze na czas (czyli ze dwa tygodnie temu) zdazylam kupic nasiona i dokupic kilka workow ziemi. A bo to wiadomo, co jeszcze wymysla!🤭

  1. A propo Państwa policyjnego, to jest taki zespół z Danii, którego kiedyś namiętnie słuchałem i nawet ich lubiłem. Nagrali utwór „Policestate”, oby nie wykrakali, bo im chyba w zęby dam 😁😁😁.
   Utwór może nie jest zbyt wysokich lotów (mają lepsze), ale tytuł znamienny „Policestate”: https://youtu.be/hxpKRHNKhzI

 13. Czy ta Wielkanoc będzie prawdziwym biblijnym zmartwychwstaniem ????????????????????

  „Twarze Nowego Porządku Świata połączyły dwa najpotężniejsze kraje na świecie, podczas gdy ta fałszywa pandemia zmieniła wszystko. Obecnie powszechnie zauważa się, jak bardzo zdesperowani stali się bankierzy, a dzięki ścisłej współpracy prezydentów Trumpa, Putina i Xi nie będzie trzeciej wojny światowej. Rozpoczęło się zamykanie prywatnych banków centralnych, Rezerwa Federalna, BIS, Bank Światowy, MFW, Europejski Bank Centralny, BoJ, UE, NATO. Nasz świat stanie się w końcu znacznie lepszym miejscem do życia, być może już wkrótce stanie się znacznie lepszy. Zbliża się zmartwychwstanie Wielkanocy; czy naprawdę może stać się biblijne? „______________________________________________________
  całość czytaj na:
  http://tamar102a.blogspot.com/2020/04/geneza-kryzysu-finansowego-kleski.html

  1. Bardzo dobrze niech to wreszcie nastąpi. Z utęsknieniem czekam na moment w którym rozleci się m.in. Związek Socjalistycznych Republik Europejskich czy North Atlantic Terrorist Organisation.

 14. „A ja z plecakiem na plecach tańczyłam wczoraj na rynku pewnego miasteczka do skocznej piosenki śpiewanej przez niejakiego Sandu Ciorbe.”

  Nie znam faceta, przykro mi 🤣 🤣 🤣

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s