Prof. Stanisław Obirek po wielu latach wyznał, że w dzieciństwie był molestowany przez dwóch księży. Mimo tak traumatycznych doświadczeń, na studiach zdecydował, że wstępuje do zakonu. Odszedł z Kościoła po 30 latach. Opowiada o powodach, dla których księża zrzucają sutannę, jako przykład podając Tymoteusza Szydło.

Za miesiąc premiera kolejnego filmu braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele. W tej sprawie coraz głośniej mówi się o Janie Pawle II. Czy Polacy są gotowi na rozliczenie papieża z tego problemu?

Myślę, że tak. Temat pedofilii nie jest tematem uderzającym w Kościół, a raczej pozwala zrozumieć jak instytucja, powołana do tego, by troszczyć się o ludzi słabszych, nagle ma trupa w szafie, z którym sobie nie radzi. Społeczeństwo jest gotowe, by o mówić o roli, jaką w kryciu pedofilii odegrał Jan Paweł II.

Jaką rolę odegrał?

Nie odkryję tu Ameryki, ponieważ powstała już cała biblioteka na ten temat. Jego rola była pośrednia. Przeniósł do Watykanu starą polską zasadę, że własne brudy pierzemy w domu i nie wynosimy ich na zewnątrz. Owszem, martwiły go skandale coraz bardziej obecne w mediach, ale robił wszystko, by jak najmniej o tym mówiono. Jest to więc rola kogoś, kto wiedział, ale to ukrywał. Przeszkadzał w ujawnianiu przestępców. Choćby już tak znanych i dobrze udokumentowanych, jak przerażająca sprawa założyciela Legionów Chrystusa Marciala Maciela z Meksyku. Ten człowiek był drapieżcą, który grasował kilkadziesiąt lat i ma na koncie wiele, wiele ofiar, a do końca był przyjmowany przez Jana Pawła II jak przyjaciel.

Wtedy zawsze pojawia się pytanie, czy Jan Paweł II wiedział o czynach księdza pedofila.

To prawda, może jego współpracownicy to tuszowali i przed nim ukrywali? Dziś, w lutym 2020 roku wiemy już, że ofiary tych drapieżców spotykały się z Janem Pawłem II i opowiadały o tym, co je spotkało. Jednak on tego nie słyszał. Bardzo trudno to zrozumieć.

Pan dopiero po wielu latach uświadomił sobie, że padł ofiarą aż dwóch drapieżców. Wcześniej wypierał pan to, co pana spotkało.

Mój przyjaciel Andrzej Dominiczak, psycholog, po przeczytaniu książki powiedział, że zachowuję się, jak większość ofiar. Wyparcie jest normalną reakcją.

Co sprawiło, że pan sobie przypomniał?

Katalizatorem wyzwalającym wspomnienia był film „Spotlight”. Pisałem recenzję tej produkcji i nagle, po 40 latach od tych wydarzeń zdałem sobie sprawę, że muszę o tym powiedzieć głośno. Opisałem to. Wydaje mi się, że to było bardzo ważne. Trzeba o tym mówić. Niestety w polskich warunkach decydujące jest to, że ofiara jest stygmatyzowana. Mamy teraz sprawę ze Zgorzelca. Ksiądz został oskarżony przez kilka dziewczynek, a sam siebie przedstawia jako ofiarę. Jako społeczeństwo nie jesteśmy przygotowani, by w centrum postawić ofiarę.

[…]

Z prof. Stanisławem Obirkiem rozmawia Magda Mieśnik, Wirtualna Polska

Całość czytaj na:

https://wiadomosci.wp.pl/prof-stanislaw-obirek-po-30-latach-odszedl-z-kosciola-jako-dziecko-byl-molestowany-przez-dwoch-ksiezy-6482523164083841a

97 myśli w temacie “„Wąska ścieżka. Dlaczego odszedłem z Kościoła” – najnowsza książka prof. Stanisława Obirka, byłego jezuity

 1. KK stanowi moim zdaniem dużo większe zagrożenie dla Polaków niż tylko z powodu pedofili i zboczeń. Dużo ciekawsze byłoby wyjaśnienie jak to się stało że KK starał się, chyba już od XVII-go wieku systematycznie osłabiać Rzeczpospolitą sprzyjając wszystkim naszym wrogom, a później także i w czasie IIWS działał ochoczo przeciw II Rzeczpospolitej. Również nigdy nie zostało wyjaśnione dlaczego KK zawsze zajmował pozycje zdecydowanie przeciwne interesom populacji Slowian we wszystkich krajach Europy, oraz kto (czy też „co”) za tym naprawdę się kryje. To nie tylko wygląda na konspirację… Pozdro, Stan (Heretyk)

  1. To akurat proste. Projekt Watykan jest kolejną wersją wyjściowego w tym obiegu ewolucyjnym programu Babilon.

   Babilon → Imperium Sarożytnego Egiptu → Cesarstwo Rzymskie → Watykan → III RP.

   To jedna i ta sama linia programowa, jedynie stroje dostosowują się do epoki…

   A zaawansowana duchowo kultura starożytnych Słowian była Wielkiemu Babilonowi po prostu nie po drodze.

   Na szczęście ten okupacyjny projekt od początku był przesądzony…

   „Upadł,

   upadł Wielki Babilon,

   co winem zapalczywości nierządu swego

   napoił wszystkie narody”

   ∼ Ap 18, 2-3.

   1. „…ale w szczegółach mogło być trochę inaczej”.

    W szczegółach jest tak, że większość eksponatów w Muzeum Watykańskim stanowią artefakty skradzione z Egiptu – co mówi samo za siebie 😉

   2. Klątwy rzucone w średniowieczu na Lehitów do tej pory nie zostały zdjęte mimo, że mieliśmy „naszego papieża”. Tu chodzi o doktrynę cywilizacji: Miłość do natury i bliźniego w rozwiniętej kulturze Słowian przeciwko prymitywnej brutalnej hierarchii koczowniczych ludów wschodu. Stanisław Krajski opisał masonerię jako wykonawców idei cesarstwa rzymskiego narodu niemieckiego pod dideowym przywódctwem habadlubawicz.
    ps. moim zdaniem zaczęło się od Zaratustry i „idei” pośrednika w kontakcie z bogami

   3. Majk Koszyk napisal: „przeciwko prymitywnej brutalnej hierarchii koczowniczych ludów wschodu. Stanisław Krajski opisał masonerię jako wykonawców idei cesarstwa rzymskiego narodu niemieckiego…” – na podstawie wlasnych badan (mam wlasne metody i metodki) moge dodac, ze ludy koczownicze wschodu, takie jak Lechici (a mieszkalismy i wedrowalismy wtedy od stepow poludnia Rosji po Balkany) , byly bardziej zaawansowane, i polaczone duchowo z matka Ziemia („Dziewica”=Bogini i Duch Ziemii, niz materialistyczne ludy osiadle. / Masoneria pewnego typu stanowi trzon przywodczy KK i jest jego tzw partia wewnetrzna w sensie Orwellowskim. (Podalem Pastwu informacje prawdziwe!) KK zalozyl i sfinansowal nowozytna masonerie okolo roku 1700 (a stara zabil wraz z Zakonem Templariuszy) w celu infiltracji krajow protestanckich a rozroslo to sie jak grzyb, bujniej niz przypuszczali bo mezczyzni uwielbiaja gdzies „nalezec” i byc w „grupie”.

   4. Więc temat jest ciekawy i wymagający poszerzenia wiedzy. Co z liniami krwi które to masońskie towarzystwo utrzymuje? Hospodar Wołoski Wlad Drakul (smok) to prapradziadek królowej angielskiej

   5. Majk napisal: „Co z liniami krwi które to masońskie towarzystwo utrzymuje? Hospodar Wołoski Wlad Drakul (smok) to prapradziadek królowej angielskiej”. Tematu linii krwii elit władzy nie studiowałem dokładnie, tylko pobierznie, natomiast dużo bardziej mnie interesuje zagadnienie genetyki naszej wlasne (R1a) i naszych najblizszych braci (R1b). Zobacz na Wiki: https://www.wikitree.com/photo/jpg/Major_Y-DNA_and_mtDNA_Haplogroups-5
    Jest dużo ważniejsze zrozumieć kim _naprawdę_ jesteśmy niż studiować różnych degeneratów u władzy. Pozdro, Heretyk

   6. Czytałem gdzieś że powinno się rozpatrywać całą haplogrupę R1 jako słowiańską, która zaczęła się gdzieś na Kujawach. Żeńskie mtDNA jest w Polkach lokalne od 11000 lat. Wniosek jest taki że część Słowian została na miejscu a część ruszyła na wycieczkę do Azji i przez Indie, Iran bliski wschód wróciła do Europy. Cześć się wybrała na zachód i przez cieśninę gibraltarską poszła założyć Cartagine podobno byli nawet faraonowie w Egipcie o słowiańskich iminonach.

   7. Majk napisal: „…powinno się rozpatrywać całą haplogrupę R1 jako słowiańską, która zaczęła się gdzieś na Kujawach. … ” – Tak, ale nie na Kujawach. R1b to Zachodni Slowianie a R1a to Wschodni Slowianie (czyli my i Rosjanie!) Cala grupa R1b+R1a to Indoeuropejczycy czyli Slowianie ogolnie, (wszysci Celtowie, Iberyjczycy, większa cześć Francuzów i większość pseudo-Germanów to R1b). (Nawiasem mówiąc języki pokazują fałszywy obraz a DNA mówi prawdę!) R1a,b wyszli z Indii odzielajac się od Narodu Drawidyjskiego w dwuch etapach, (otrzymałem daty/epoki: -36000 lat temu oraz -24000 lat temu). Przemieszczali się jak nomadzi, na początku przez Wschodnią i Centralną Azję (i mieszkali tam przez jakieś 10tys lat!) o potem jak lądolód ostatniego zlodowacenia stopniał i oswobodził Europę – przeszli na Zachód do Europy. Na krótko przed Slowianami, centrum Europę zasiedlili trochę wcześniej narody bardziej zaawansowane i osiadłe o genetyce Y-DNA typu I – to Dacja (Rumuni, Wolosi), Serbowie-Chorwaci (w dużej części) oraz Skandynawowie, Najciekawszą, najstarszą grupa przed-IndoEuropejską to grupa E (n.b. E=obecnie glownie Etiopia, Somalia!) którzy stworzyli największe cywilizację epoki brązu w całym basenie Morza Śródziemnego, wliczając w to Grecję, Krete (szczególnie!), Egipt, Bliski Wschód (Petra) południe Italii oraz mnóstwo kolonii-miast na całym obrzeżu, a także na wybrezu Atlantyckim Europy (włączając Eire) .

   8. Profesor Franc Zalewski twierdzi, że w Polsce są pozostałości po cywilizacji, która żyła przed nastąpieniem lodu na nasze tereny. Może być tak, że R1a musiało uciekać przed lodowcem, a potem potomkowie wrócili po ustąpieniu lodowca do Europy…. kto wie..

   9. ” moim zdaniem zaczęło się od Zaratustry ”
    Zorian Zdusz wyglada na to, ze Slowianin ?

   10. ,, … natomiast dużo bardziej mnie interesuje zagadnienie genetyki naszej wlasne (R1a) i naszych najblizszych braci (R1b). ”

    ,, Jest dużo ważniejsze zrozumieć kim _naprawdę_ jesteśmy niż studiować różnych degeneratów u władzy.”

    W samej rzeczy priorytetem jest poznać swoje wzorcowe korzenie.
    Określenie ,,wzorcowe” jest tu użyte nieco na wyrost, ponieważ pochodzenie, jakie jesteśmy w stanie odkryć(bariera czasowa i możliwości badawcze) nie musi być pierwotne.
    Zazwyczaj za wzorzec uznajemy to, co udało się najgłębiej poznać, odkryć w pomroce dziejów, uznać jako pierwsze.

    Do nie dawna jeszcze faszerowano Polaków ,,wzorcowością” państwa polskiego opartą na kurach srających za chatami Biskupina, ,,Mieszkami pierwszymi”, przyjęciem chrztu(czyt. posłuszeństwa wobec zakonu cesarstwa rzymskiego).

    Poznanie siebie nie jest tożsamym ze zrozumieniem kim naprawdę jesteśmy(co słusznie podkreślasz).
    To tak jak z puzzlami wysypanymi na stół; mogę znać każdy, ale zupełnie czym innym jest wiedza wynikła z ułożonego obrazu.

    Pozwolę sobie ,,ciuteńkę” nie zgodzić się z tobą, drogi Heretyku, odnośnie tego, że studiowanie różnych degeneratów u władzy nie ma znaczenia.
    Oni też w obrazie ułożonym z puzzli czasu stanowią o tyle istotne elementy, o ile zaczęliśmy się zastanawiać nad okupacją naszego Narodu, śledzić jej historię i szukać odpowiedzi na pytanie: ,,dlaczego do tego doszło i nadal dochodzi?”

    Po części to ,,dzięki” degeneratom u władzy zaczęliśmy odkłamywać historię pisaną na ich korzyść.
    Poszliśmy głębiej; skoro tysiąc lat nas oszukiwano, to co było faktycznie wcześniej. Po tak zwanej nitce do kłębka.
    Dlaczego dajemy się sobą zarządzać, jakie były tego przyczyny; leżące w wydarzeniach historycznych czy i też w mentalności?

    Ale masz rację, dowiedzmy się najpierw skąd pochodzimy, bo nie wszystkich to jeszcze interesuje.
    Dopiero wówczas możemy starać się zrozumieć kim jesteśmy.
    Kim jesteśmy oznacza tu również jacy jesteśmy, wszak przyznasz, że mentalność narodu ma spory wpływ na kształtowanie jego dziejów.

    Miłego dnia!

   11. Krysia z lasu: degeneratow trudno sie bada bo trudno ich zrozumiec poza tym jest to nieprzyjemne i trzeba stosowac posrednie metody a zdalne widzenie tak wtedy dobrze nie dziala. Co do oficjalnej historii Mieszka I to doszedl on (jego ojciec „Piast” czy „piastun” co odpowiadaloby stanowisku me zarzadcy dworu, do wladzy najprawdopodobniej na skutek zamachu stanu, obalajac poprzednia dynastie Popielidow/Lechitow. (a jeszcze wczesniej rzadzili nad Wisla Wenedzi ktorzy byli najprawdopodobniej R1b a nie R1a jak Lechy). Chrzescijanstwo bylo fajkowe a tak naprawde kultem Jechowy bo potrzebowal jakiegos boga ktory mial miec rzekomo moc pokonac jego wrogow na polu bitwy, ktorych to wrogow mial mnostwo bo byl uzurpatorem. A kult Jezusa pojawil sie duzo pozniej, chyba dopiero w 12-tym wieku. Fascynujaca jest chronologia Prof. Anatola Fomienko, polecam poczytac.

  2. ” Również nigdy nie zostało wyjaśnione dlaczego KK zawsze zajmował pozycje zdecydowanie przeciwne interesom populacji Slowian we wszystkich krajach Europy, oraz kto (czy też „co”) za tym naprawdę się kryje. ”

   ?

  3. Wielka wszetecznica pijana krwią świętych , a grzech rodzi grzech to wszystko jest ze sobą ściśle powiązane i przeklęte przez Boga żywego.

 2. Słava lahy I laszki .no cuż czas pobutki bad sławian dzieci Bogøw. Jest pewne proroctwo Amerykanøw tyh realnyh.t.j.indian że Konczilla. Pra ojciec day ludziom na midgardzie gard-ziemia mid-ludzi. Zbiør głòwnyh praw e jednym z tyh prav jest napisane źe pra ojciec kazał czcič matke nature.lasy łaki jeziora pa prosta jego dzieło a piecze nad tym mieli bogowie jego pomagierzy 😊😁😀 vatykan zamienił to na czczenie pedofili I mordercøw tj. Świêtyh żeby zarabiać
  vmamone
  OT Co cała tajemnica .naszej okupacji
  Babcia mnie zmarła jest W astralu .Raju 😊 a W sobote Topie 2 wianki na grabii. To sa nasze rusalskie swieta winniśmy he kultywowač poodle sie do Gajii.za zmiane tego Kurwistanu na Lehiistan.gdzie Lizzie myśa sercem
  Słava Bogom.słava Rodom. Słava was Iskry

 3. Jest tylko jeden prawdziwy Bóg i jedna prawdziwa religia objawiona przez Boga. Wszystkie fałszywe religie pochodzą z piekła. Każdy kto wierzy w więcej niż jedyna prawdziwą religię jest bałwochwalcą, czyli uprawia duchowy nierząd. Dlatego posoborowa organizacja to Wielka Nierządnica.
  Warto poznać prawdę objawioną przez Boga.
  http://tradycja2012.blogspot.com/

  1. Od dawna pleciesz te swoje bzdury w internecie, pojmij wreszcie, że gdyby nie religie, których za zadanie jest tylko Nas LUDZI skłócać ze sobą, na tej planecie byłby ŹRÓDLANY RAJ czyli pierwowzór.

   Jedno jest bowiem tylko przykazanie, prawo JEDYNEGO : Nie czyń bliźniemu, siostrze i bratu swojemu, tego co nie chciałbyś aby uczyniono tobie.
   czyli : Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego.

   W tych powyższych słowach mieści się cała zawartość wszystkich ksiąg zwanych świętymi i to jest cała właściwa religia dla Świata całego.
   Takie jest moje zdanie, z którym masz prawo się nie zgadzać.

   1. Kościół Katolicki, Kościół wojujący z piekłem i z herezjami, Kościół nawracający pogan, heretyków i schizmatyków, przestał istnieć wraz ze śmiercią papieża Piusa XII, ostatniego katolickiego papieża, jednak walka z piekłem nie ustała i trwać będzie do końca świata.
    Ap 12:17 „I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.”
    http://tradycja2012.blogspot.com/

   2. Kościół katolicki to organizacja zbrodnicza tak jak i islam. Np. w XIII wieku z rozkazu papieża we Francji wymordowano Katarów, a później w czasach reformacji katolicy dokonali rzezi Hugenotów. Ta rzeź jest przykładem fanatyzmu religijnego katolików, którzy kalwinistów uznali za wrogów których trzeba zamordować skoro nadarzyła się okazja. Już o nawracaniu mieczem Słowian połabskich przez Niemców nie będę pisał, a to też przecież byli katolicy.

   3. Tawerniacy, zamiast robić przepychanki słowne, macie okazję doświadczyć jak to jest „być mentalnie w średniowieczu gdy KK wiódł prym światopoglądowy wśród ludzi” sam nie raz się zastanawiałem co by bylo gdybym odbył taką podróż w czasie

 4. Przyjrzyjcie się..Wiele tutaj wcielonych istot to hybrydy..
  W RODzinach zauważyć można jedno chociaż które jak mówią RODzice ”wyrodziło się”… Zacznijcie się przyglądać we własnych RODach a więcej Dobrego się zadzieje.
  Cwana zmyłka …

 5. KaKa jest obrzydlistwem pod kazdym wzgledem.
  Cieszy mnie to, ze kolejna osoba doznala w tej sprawie uwolnienia i pewnego oswiecenia.
  Nie dziwi mnie juz, ze taki proces moze trwac tyle lat. Stalem sie wyrozumialy dla ludzi, ktorzy nie daja rady sie z tego uwolnic nawet przez cala swoja terazniejsza kadencje… Sam potrzebowalem swoje przejsc i doswiadczyc, zeby to zrozumiec. Poszlo jednak wzglednie bardzo szybko i dodatkowo mam pewne predyspozycje wrodzone, ktore niebagatelnie proces przyspieszyly. Niektorzy jednak mimo drastycznych przezyc nadal sa w stanie ciaglego wyparcia.

  Bardzo watpie, zeby ten ich „pan prezes w bialej szacie” czegos nie wiedzial, jesli chcialby cos wiedziec. Przeciez maja swoje szpiegowskie zaplecze, prawie nieograniczone fundusze i jesli „pan prezes w bialej szacie” chcialby sie dowiedziec kto dopuszcza sie molestowania, przekretow itp. to by sie szybciutko dowiedzial. Tylko NIE CHCE CHCIEC i tyle. Nie mowiac o tym, ze to wszystko oczywiscie tworzy cala maszynerie polaczona ze soba i wzajemnie sie chroniaca. „Pan prezes w bialej szacie” jest z maszyneria dobrze zintegrowany. Czyli „pan prezes w bialej szacie” im nie bedzie szkodzil. Tak jest od poczatku i bedzie jeszcze jakis czas – bo koniec jest nieunikniony. Decyzja przestrzeni zapadla, tylko „czas”…

 6. Pedofilia nie bez przyczyny występuje wśród urzędników religii abrahamowych, na wysokich szczeblach władzy państwowej i różnych bogaczy.
  W niektórych rasach bliskowschodnich i pustynnych jest normą kulturową.

  Co oni mają ze sobą wspólnego ?
  Wspólne pochodzenie z Sumeru.
  Ich przodkowie zostali tam stworzeni, albo raczej namnożeni.
  To sztucznie stworzone istoty gdzieś w laboratoriach poprzez mieszanie genów obcych i ziemskich.Tak, aby mogli żyć na Ziemi i byli do Ziemian podobni.

  Dlaczego tak ciągną do pedofilii ?
  Bo to dla nich nie jest zboczenie, tylko ich SPOSÓB ODŻYWIANIA !
  Oni ograbiają dzieci z ich energii życiowej, która jest tożsama z energią seksualną. Więc je gwałcą.

  Układ energetyczny stworów jest inny niż ludzki.
  Nie mogą przyswoić tyle energii z pożywienia i przestrzeni energetycznej Ziemi , ile przyswajają ludzie( choć ludzie o tym rzadko wiedzą, że przyswajają tez energię z przestrzeni).

  Stwory wiedzą, że sama energia z pożywienia im nie wystarcza.
  Energii ziemskiej przestrzeni pobierać nie mogą.
  Dlatego posługują się pedofilią, piciem krwi, jedzeniem mięsa z dzieci i nie wiadomo jakimi okropnościami jeszcze.

  Wyedukować ich albo resocjalizować się nie da.
  Oni tak muszą.
  Więc……
  Co zrobimy ?

  1. Adrem napisal: „Pedofilia nie bez przyczyny występuje wśród urzędników religii abrahamowych,” – o tototo wlasnie! A jak w tej historyjce, Abraham postapil z wlasnym dzieckiem?

   1. Nie tylko abrahamowych. Słyszałam o wielu hinduistycznych nauczycielach, którzy robili i robią to nadal, niestety 😦

   1. Moze i potrzebują, ale ich jest podobno na Ziemi prawie 3 mld.
    Maja ogromną rozrodczość, jak każdy pasożyt.
    Tyle się w kopalniach nie zmieści.

    Albo i zmieści, zależy jak ich upakować….

 7. Tak…
  Dodam jeszcze….zdenerwowanie, napięcie, bojaźń, wzburzenie, trema, troska, lęk, zaniepokojenie, nerwowość,trwoga……
  Szkoda że rozumiemy za póżno….co nam się funduje…

 8. Proszę mi nie przysyłać głupot bo zgłoszę do prokuratury…

  K.w.

  W dniu 2020-02-26 o 16:14, Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian pisze: > WordPress.com > Tajne Archiwum Watykańskie posted: ” Prof. Stanisław Obirek po wielu > latach wyznał, że w dzieciństwie był molestowany przez dwóch księży. > Mimo tak traumatycznych doświadczeń, na studiach zdecydował, że > wstępuje do zakonu. Odszedł z Kościoła po 30 latach. Opowiada o > powodach, dla których ks” >

  1. Jeszcze jeden taki wpis i to ja pana zgłoszę do prokuratury za mobbing.

   Jeśli jest pan na tyle niekumaty, by wypisać się z newslettera, do którego sam pan musiał się zapisać (za potwierdzeniem z własnego konta e-mail !), to współczuję.

   To system WordPressa wysyła powiadomienia o nowych wpisach. Administrator bloga postawionego na WordPressie nie ma z tym nic wspólnego, gdyż nie jest właścicielem platformy, na której jedynie dzierżawi powierzchnię dyskową.

  2. Czy jest Pan niedorozwinięty czy jak? Na górze bloga w prawym górnym rogu pod pierwszym zdjęciem na pewno ma pan napis „subskrybujesz ten blog”, a pod spodem mniejszymi literami jest napisane „obserwujesz ten blog” (zarządzaj). Klikasz pan na słowo zarządzaj i anulujesz subskrypcję i przestanie pan dostawać informacje o nowych wpisach na maila. Te informacje dostaje pan automatycznie i TAW nie może tego wyłączyć. Prościej już tego napisać nie umiem.

   1. Ten gość najprawdopodobniej w ogóle nie wchodzi na bloga, by się nie skalać, tylko używa funkcji „Odpowiedz” w mejlu, który dostaje z WordPressa.

    A mejl ląduje nie w WordPressie za oceanem, tylko tutaj, jako komentarz. Tak działa ten dziwny system.

 9. „Nie tylko abrahamowych. Słyszałam o wielu hinduistycznych nauczycielach, którzy robili i robią to nadal, niestety 😦”

  Pan Igor Witkowski, którego bardzo szanuje i lubię ( chociaż na pewne sprawy Obcych Istot mam trochę inne od Niego, Własne-Indywidualne spojrzenie ) to w ostatnich tomach „Instrukcji Przebudzenia ” pisał o tym jak okrutnie traktowano dzieci-jak przedmioty i ile na sumieniu w tej sprawie ma też KK-również w średniowieczu, gdzie panowała istna ciemnota i dogmatyzm. Pan Witkowski pisał ( o ile dobrze jego przesłanie pamiętam ), że Rozwój Ewolucyjny Cywilizacji nastąpi też przez zmianę podejścia dorosłych w stosunku do dzieci. Dzieci zostały bardzo skrzywdzone na przełomie wieków ( opisał to w swoich książkach) i to są te ciemne karty historii, które tkwią jeszcze w zbiorowej świadomości, ale jak sam twierdzi Pan Igor, nadchodzi coraz szybciej Zmiana…

  1. ViS napisal: „Pan Igor Witkowski, …” – Powierdzam!
   Prawie wszystko co Pan Witkowski pisze i mowi to swieta prawda! Moge to powierdzic bo mam wlasne zrozdla informacji. Wlaczajac w to punk widzenia na istoty pozaziemskie, ktore nam sa w wiekszosci pomocne bo mamy wspolne cele (ja to musze tutaj szczegolnie podkreslic!) , oraz ma zupelna racje w sprawie przemian jakie nastepuja na Ziemi. Manipulacja cywilizacja Ludzka w kierunku samozaglady wykorzystala przede wszystkim specyficzny mechanizm programujac mezczyzn i kobiet w celu niszczenia ich wlasnych dzieci a nastepnie siebie nawzajem. jest to cecha charakterystyczna tego programu, ktora pozwala na dokladna detekcje i rozpoznanie z kim mamy do czynienia, na przyklad w kontaktach z przypadkowymi ludzmi.

   1. „Wlaczajac w to punk widzenia na istoty pozaziemskie, ktore nam sa w wiekszosci pomocne bo mamy wspolne cele (ja to musze tutaj szczegolnie podkreslic!) ”

    Nie odmawiam nikomu jego wiedzy ale cząstkowa wiedza to tylko cząstkowa wiedza a ją trzeba łączyć aby wrócić do PraŹródła pamięci i segregować informacje/dezinformacje. Co do obcych cywilizacji nam pomagających dlatego nam robią na statkach co robią ??!!! Rozumiem że twoja wiedza też to zawiera , jeśli tak to poproszę o sprecyzowanie tego w jaki sposób ma nam to pomóc . Oni mają swój Interes w Tym owszem ale nie my . MY NIKOGO NIE POTRZEBUJEMY BO JUŻ WSZYSTKO W SOBIE MAMY . Pośród nas jest wiele istot których ich własny Stwórca nie chce z powrotem ciekawe czemu ? Hmm

    Kody -śmierci strachu cierpienia lęku nienawiści zawiści okrucieństwa czyli gęstość destrukcji jest po to aby nie podnieść wibracji Ziemi i Świadomości. Im mniejsza świadomość tym większa destrukcja a to ciągnie nas wibracyjne w dół oni mają pożywkę a my piekło . Im mniej destrukcji im więcej Miłości w nas i wokół nas Im więcej świadomości tym szybciej podniesiemy się z owych gęstości a tam zaczynają uaktywniać się w nas nasze MOCE możliwości pamięć a oni tracą pożywkę . Można latami to rozdrapywać co kto zrobił albo zrozumieć ten prosty mechanizm pułapki .

    Dobrej spokojnej Nocy Wszystkim Szukajmy Prawdy i Łączmy się a nie dzielmy wedle nich .

 10. Dobrze, że Obirek i inni w końcu mówią niewygodną prawdę o kościele. Jednak nie zgadzam się z ostatnią częścią przytoczonej tu jego wypowiedzi. Jako społeczeństwo nie jesteśmy gotowi aby w centrum postawić ofiarę. A skąd wiadomo, że to jest prawdziwa ofiara a nie oszustka? Dzisiejszy świat jest tak załgany, że ludzie nie ufają często nikomu. A może ta rzekoma ofiara to oszustka która nagle po wielu latach „przypomniała sobie”, że ją kiedyś molestował ksiądz albo jakiś celebryta? Może chce go pogrążyć z jakiegoś powodu? Jeżeli kobieta oskarży mężczyznę o gwałt to co z automatu mamy wierzyć tej kobiecie i potępiać tego mężczyznę i domagać się dla niego surowej kary? Najpierw musi być udowodnione, że tak było. Inaczej każdego można zniszczyć oskarżając o gwałt, molestowanie czy co innego. A chyba nie o takie stawianie ofiary w centrum Obirkowi chodziło.

  1. O proszę, są jednak trzeźwo myślący. A jak pozbyć się kogoś, kto jest niewygodny?, dobrym przykładem jest Lepper. Dlatego nie ma co wyciągać zbyt pochopnych wniosków, niestety większość ludzi daje się wciągać w ich manipulacje, bazując na nieświadomości tego, o co toczy się Gra. Żyjemy w czasach przełomowych i nie spodziewajmy się po nich, że nie będą próbowali psocić. Afery Cierpienie Kłamstwo Oszustwo Manipulacje Skłócanie przecież to wszystko ich gry utrzymujące nas w rozbiciu i gęstości 3D Destrukcja. Dobrze wiedzą, że dopóki ludzie dają się wciągać w ich gierki, nie są w stanie przypomnieć sobie, kim są i jak wielkie mają znaczenie we wszechświecie. Dobrze wiedzą, iż to jedyna gęstość, w której mogą istnieć, ich stwórcy nie chcą ich z powrotem. Co im pozostało? Walczyć o przetrwanie.

   Moja wypowiedź jest ogólnikowa, nie odnosi się do artykułu/osoby i jej książki.

 11. Pierwszy raz przeczytałam informacje o profesorze Obirku tu na blogu. Poszperałam trochę w necie. To bardzo ciekawa osoba. Oprócz informacji o niemałym dorobku naukowym, przeczytałam, że profesor ma żonę, też naukowca z tytułem profesorskim. Było też zamieszczone zdjęcie tej pani. Ładna kobieta. Fajnie jest mieć partnera/partnerkę na swoją miarę.

 12. Najlepiej to do żadnej religii nie należeć. I już. Mnie stale ktoś zapraszał a to do takiej religii albo innej. Próbowali i pochlebstwem, pomocą a nawet i strachem zwerbować mnie do jakiegoś bajzlu duchowego. Ja wszystkim dziękuję, idę swoją własną drogą. Na kija mi jacyś pośrednicy? Jakieś zgromadzenia i wspólnoty? Mi pasuje być po prostu kotem ( lewem ), co chadza swoimi drogami.

  Gdzieś tu pojawiały się jakieś opinie o papieżu JP II, z domu Karolu W. Nie znałam osoby, i nie zależało mi by poznać, ale tak czasami, szczególnie przy różnych głośnych aferach pedofili w kk, myślałam o tym człowieku i dziwne było dla mnie tłumaczenie jego podwórzowych, że on o niczym nie wiedział. Dla mnie wszelakie dręczenie dzieci jest największą zbrodnią, jaką można komuś wyrządzić. Był kupę lat papieżem, czasu i okazji miał sporo. Poza tym nie był dla mnie jakąś osobą jednoznaczną. Pomijam jakieś plotki, ale biorąc pod uwagę fakty z jego działalności i jego wypowiedzi, to często zapalała mi się czerwona lampka w głowie.
  Powiem krótko, moje zaufanie do tzw. duchownych różnych wyznań jest zerowe w zasadzie. Znam osobiście nawet paru księży, którzy są akurat uczciwymi i dobrymi na wskróś ludźmi, ale są to wyjątki nieliczne, do których mam zaufanie i ich szanuję na wielu poziomach.
  Od pewnego typu ludzi trzymam się jednak po prostu z daleka. Nie zabiegam o kontakty. Jak mówią mi dzień dobry, to odpowiadam, ale powstrzymuję się od dalszej rozmowy.
  Większość księży ( tzw. duchownych w ogóle ) nikomu faktycznie nie pomaga, a wręcz przeciwnie, dołują tylko ludzi i straszą i mówiąc ogólnie, trzymają w obłoku niewiedzy. A tyle mówi się o prawdzie … tylko nie o PraVEDZIE.

  1. Anamiko cudna Siostro moja, jakże Cię nie kochać, gdyś Ty to ja cała. 😇💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 13. Katolik ma swoją misję tu na Blogu, bo mnie zainspirował facet 🙂

  „W piekle”

  W piekle jest strasznie gorąco, gorzej niż w Pizzerii.
  Takie coś to każdego wnerwi.
  Podobno nie mają tam piwa, które by nalewała roznegliżowana Diva.
  Podobno są tam diablice, które poruszają się zmysłowo jak kocice.
  Są jednak całe smołą umorusane i z rogami.
  Wkurzające jest to, że mają ogon między nogami.
  Hałasują tymi swoimi kopytami, niczym kastanietami.
  Są tam kotły ze smołą, przy których stoją diaboły.
  No kuźwa, widok niewesoły.
  Żaden delikwent nie che być tam wsadzony.
  Zwłaszcza gdy nie chodził do kościoła i miał już trzy żony.
  Diaboły mają swoje listy.
  Istna biurokracja.
  Najbardziej wkurzające, że jest tam zdemolowana ubikacja.

  ViS
  Pogody Ducha Wszystkim 😀🤣

  1. 🙂
   Szekspir powiedział w „Burzy” : „Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.”
   Patrząc na polityków i de Billów wszelkiej maści, śmiem twierdzić, że to prawda.

   1. A ja moja droga Anamiko z całą stanowczością twierdzę , że prawdziwe diabły są tylko tutaj na Ziemi, a przede wszystkim w ziemskich rządzących nami korporacjach.
    .

   2. SlowiAnko, na jedno wychodzi. Politycy siedzą na garnuszku u de Billa i innych korporacyjnych ( zwlokowych) osobników.

 14. Właśnie wpadło mi w oko zdanie:
  ” i dbać o nasze ciało,by było zdrowe, co jest warunkiem posiadania zdrowej duszy.”
  Jest dokładnie na odwrót. To zdrowa Dusza daje zdrowe ciało. Jeśli Dusza choruje, to nawet przy zdrowym trybie życia, ciało będzie siadać.
  Zdrowa i silna, promieniująca Miłością i Dobrem Dusza odstręcza wszelkie choroby i zagrożenia od skafandra, jak niektórzy nazywają ziemskie ubranie. To w Duszy jest MOC.

  1. Dziękuję Ci za te słowa , Moja Dusza mnie tak właśnie poprowadziła gdy inni zajmowali się ciałem ja zajmowałam się zrozumieniem i uleczeniem swojego Bólu , który nazywałam to bólem Duszy , nie raz też tu wspominałam , że nic nikomu po zdrowym ciele jeśli dusza dalej boli . Zaprzestałam leczyć swój skafander w pewnym momencie zdając sobie sprawę że nie tedy droga oraz że czas zmierzyć się z bólem przeszłości . Ciało okazało się być pomocne , pokazywało miejsca bolące a dzięki temu prowadziło do zrozumienia oraz pojednania się z Ciałem , nauczyłam się je rozumieć , komunikować się z nim , i tak prowadzi mnie do końca mety pt program destrukcyjny i już jestem coraz bliżej domu mego 😀 😀 😀

   1. 😘😘😘😘🌻 🌻 🌻
    *
    Część dalsza pt : DO SPODU Z GROBALAMI ! 😀 😀 😀

    WIELKIE NIEPOROZUMIENIE
    ” Wielki proces objawienia Boskiego Źródła na Ziemi ujmuje nie tylko formę duchową , ale również fizyczną . Materia ziemska ujęta jest również w boskim planie ! Tymczasem w wielu spirytualnych księgach , także tych wysokich rangi , akcentuje się dobitnie , że Lucyferyczne destrukcje zostały za karę przywiązane do materii.(…) Tak na marginesie -nie ma ŻADNEJ innej kary oprócz tek którą my sami nakładamy na siebie , i to też nie jako karę , LECZ JAKO SZANSĘ NAPRAWIENIA BŁĘDÓW! (…) Tak więc każdy z nas , kto dostrzega siebie TU i TERAZ , kto fizycznie żyje na Ziemi jest WYRAZEM JEDNEGO Z ŻYCIODAJNYCH PRĄDÓW STANOWIĄCYCH ESENCJĘ PLANETY . PRAWDOPODOBNIE JEST ICH 144 000 Życiodajne Prądy stwarzały wizerunek Ziemi przez okres około 3,5 miliardów lat ziemskich”

    Żadne prawdopodobne 144 000 tys budzić się ! Czas już wyjść z ciemnicy pt brak wiedzy i świadomości .

    * Mistyczna liczba 144 000 jest pierwotną sumą tak zwanych Życiodajnych Prądów , przydzielonych Planecie . Stanowią one jednolity twór wraz z planetą .

    PRZYDZIELONYCH A NIE CZYŃCIE SOBIE JĄ PODDANĄ TO NIE NIEWOLNICA ! WY UMIERACIE ZNACZY MY I ONA TEŻ !!!! 144 000 ŚCIĄGAĆ BUTY POCHODZIĆ PO TRAWIE I SE PRZYPOMINAĆ KIM JESTEŚMY .

    CO ZA GROBALE JEDNE TAKIEJ WKRĘTKI TO BY NAWET LUCEK NIE WYMYŚLIŁ .

   2. Mysląca innaczej napisala: „…144 000…” Napisałaś dużo stwierdzeń ogólnych których nie jestem w stanie ani zweryfikować albo się odnieść, natomiast liczba 144000 pachnie mi jakimś przekrętem biblijnym lub tym podobnym. To jest 12*12*1000 co jest związane z manipulacja skądinąd (Anunaki, Egipt itp, rzeczy…) bo Ziemskie okresy kalandarzowe oparte są na cyklach 4, 7 i 13 i ich wielokrotnościach (a nie 12). Np. prawdziwy kalendarz Ziemski zawierał 13 miesięcy po 4 tygodnie po 7 dni (w sumie 364) . Cyckl Wenus to 13 orbit planety na 8 lat Ziemskich .

   3. Tak wiem osobiście sama bardzo długo szukałam informacji o 144 000 tys , poznałam wiele wersji aż dostałam jak ja to mówię oświecenia jarzeniówką , proszę zwróć uwagę raz jeszcze na powyższy tekst i przeczytaj go ze zrozumieniem o co chodzi w tej liczbie KIM SĄ I Z KIM SĄ POŁĄCZENI- Z ZIEMIĄ
    RELIGIE WPROWADZIŁY CHAOS NIE ROZUMIEJĄC BYĆ MOŻE O CO CHODZI W TEJ LICZBIE każde tłumaczenie religijne można od razu odrzucić i tu czytającym i piszącym raczej nie trzeba tłumaczyć dlaczego 🙂 tak samo jak Pleye czyli odłam KK po mojemu podłączyli się pod Majów oj boją się ich wiedzy
    BO TAM JEST WSZYSTKO OPISANE OD PODSTAW I PAMIĘĆ WRACA 🙂 Dzięki blogowi Tawa można zrozumieć o czym jest mowa w kontekście ras , czyli naszych OKUPANTÓW A NIE SPRZYMIERZEŃCÓW . Jest tam też informacja o przetworzeniu tych którzy nie chcą przestać dalej tego czynić na tym świecie czyli CENTRALNE SŁOŃCE .

    144 000 tys to stery które podniosą wibracje Ziemi i wyciagną je 3D gęstości 🙂 PONIEWAŻ ONI NIE MOGĄ ISTNIEĆ POZA TĄ GĘSTOŚCIĄ

    Dobrego Dnia Kochani LECIMY DO DOMU BO TAM JEST NASZE MIEJSCE .

   4. „Ziemski zawierał 13 miesięcy po 4 tygodnie po 7 dni (w sumie 364) . Cyckl Wenus to 13 orbit planety na 8 lat Ziemskich .”

    Zgadza się 13 mc taki jest Prawidłowy Czas . Jednakże :
    ” Siły ewolucji zdobyły się na odwagę , aby zaryzykować przeprowadzenie pewnego , skróconego postępowania. Schemat ten bowiem zawierał bramy dla wszystkich- także zgubnych – wzorców energetycznych . Skrót ten , a był nim ost cykl 5 125 lat, dopuszczał różnorodne nadużycia, jak również niebezpieczne posunięcia. SIŁY DESTRUKTYWNE NATYCHMIAST WYKORZYSTAŁY TEN MOMENT I W NAJBARDZIEJ KRYTYCZNEJ PRZEŁOMOWEJ FAZIE ZAINSTALOWAŁY PEWNĄ OBCĄ ENERGIĘ NIE ODPOWIADAJĄCĄ KODOWI ZIEMI ZNANA POD SYMBOLEM >12:6013:2012:60< OKREŚLANY JAKO PROGRAM BABILOŃSKI! -STAŁ SIĘ NADRZĘDNYM IMPULSEM NA ŚWIECIE. PROGRAM TEN ZASZCZEPIŁ NA ZIEMI NIEADEKWATNE JEDNOSTKI RACHUBY CZASU JAK RÓWNIEŻ ŚMIERTELNY STRACH , RZĄDZĘ WŁADZY , NIEWOLNICTWO , CHCIWOŚĆ (CZAS TO PIENIĄDZ). PROCES PODWYŻSZANIA ZIEMSKICH CZĘSTOTLIWOŚCI POPADŁ WIĘC W CAŁKOWITY ZASTÓJ"
    JA JESTEM INNYM TY
    KOMPENDIUM

    Powtórzę gdzie nie wlezą tam napsocą , moja Dusza kiedyś powtarzała kody zostały ukradzione , nie ukradzione ale zainstalowane inne w/w . SZUKAJ PRAWDY A JĄ ZNAJDZIESZ PUKAJ DO DRZWI A ZOSTANĄ CI OTWORZONE .

    KOCHANI POWAŻNIE WIEDZA TO PODSTAWA .
    PYTANIE RETORYCZNE DLACZEGO SŁOWIANIE MAJĄ W SOBIE VEDE KTÓRA POKRYWA SIĘ Z VEDĄ MAJÓW SKĄD TA PAMIĘĆ W LUDZIACH POCHODZI O ŻYCIU W HARMONII , MIŁOŚCI , ŻE WSZYSCY JESTEŚMY JEDNO A ZIEMIA TO ŻYWA ISTOTA .

    Gdzieś tu czytałam że Słowianie byli nie po drodze KK ?
    NO TO MAJĄ PECHA 🙂

   5. ALE JAJA CHOCHLIKI ? PRZEPISZĘ TEKST RAZ JESZCZE 🙂 CO MI TAM JO MAM CZAS
    ” Siły ewolucji zdobyły się na odwagę , aby zaryzykować przeprowadzenie pewnego skróconego postępowania. Schemat ten otwierał bowiem bramy dla wszystkich – także zgubnych – wzorców energetycznych . Skrót ten , a był nim ostatni cykl 5 125 lat, dopuszczał różnorodne nadużycia , jak również wyjątkowo niebezpieczne posunięcia .
    SIŁY DESTRUKTYWNE NATYCHMIAST WYKORZYSTAŁY, TEN MOMENT I W NAJBARDZIEJ KRYTYCZNEJ, PRZEŁOMOWEJ FAZIE ZAINSTALOWAŁY NA ZIEMI PEWNĄ OBCĄ ENERGIĘ , NIE ODPOWIADAJĄCĄ KODOWI ZIEMI , ZNANĄ POD SYMBOLEM 12:60 . KOD ZIEMSKIEGO HOLOWANIA – ENERGIA TRZYNASTU KSIĘŻYCÓW I PRAKOD ZIEMI 13:20 – ZOSTAŁY PRZEZ NIĄ ODŁĄCZONE NA CAŁĄ NIEMALŻE EPOKĘ . PARADYGMAT 12:60 – OKREŚLANY JAKO PROGRAM BABILOŃSKI! – STAŁ SIĘ NADRZĘDNYM IMPULSEM NA PLANECIE. PROGRAM TEN ZASZCZEPIŁ NA ZIEMI NIEADEKWATNE JEDNOSTKI RACHUBY CZASU , JAK RÓWNIEŻ ŚMIERTELNY STRACH, RZĄDZĘ WŁADZY, NIEWOLNICTWO I CHCIWOŚĆ (CZAS TO PIENIĄDZ). PROCES PODWYŻSZANIA ZIEMSKICH CZĘSTOTLIWOŚCI POPADŁ WIĘC W CAŁKOWITY ZASTÓJ
    JA JESTEM INNYM TY
    KOMPENDIUM

 15. Justynka napisała w jakimś komentarzu że w RODzie rodzą się humanoidzi , po części to prawda po części…
  Wiele istot tzw GWIEZDNE DZIECI przyszły tu aby wziąć na siebie energie LUCYFERYCZNE I JE PRZETRANSFORMOWAĆ W MIŁOŚĆ NA SAMYM KOŃCU . Dlaczego ? bo ludzie nie są wstanie tego przepracować na poziomie świadomości jakim są . TE DZIECI PRZESZŁY TU ISTNE PIEKŁO . Problem w tym , że zapomniały po co tu są i w jakim celu . A to jest ich wielki dar dla Ziemi i Ziemian . Dopóki człowiek nie ma widzenia całokształtu , pamięci i wiele innych rzeczy gubi się ocenia osądza wedle siebie a nie wedle Prawdy jaka jest.

  kto jest DZIECKIEM GWIEZDNYM I DLACZEGO JEGO ŻYCIE TO KOSZMAR MUSI ODKRYĆ SAM ABY NA KOŃCU UCZYNIĆ TO CO MA UCZYNIĆ JAKO MISJE CZY TEŻ BARDZIEJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KTÓRĄ NA SIEBIE WZIĄŁ /A WCIELAJĄC SIĘ TU

  MIŁEGO ODKRYWANIA SIEBIE I ROZMÓW Z DUSZĄ .

  1. PRAWda …prawda, MI, i nie po części… Pożyjesz, zobaczysz… wyczujesz…
   Nie można się opędzić i to ony nas wyczuwają ….i atakują…
   Opędzisz się od jednego, za moment nachodzi …z innej strony…
   Dziury nie zrobią, a krew wypiją.. Całą energię z CZŁOWIEKA wydoją…

   1. Justynko Kochana, to nie było do Ciebie. Ja wiem, że wiesz i wiem, że odróżniasz.
    Ściskam Mocno Serduchem Całym

   2. Tak MI…Lata Życia przerobić żeby rozróżnić ..Jednego życia za mało…za mało..”Jednego serca za mało za mało…”🌷🌷🌷
    Droga Mi piszę żeby uświadomić ..uczulić…
    Piszę krótko..na temat i konkretnie…
    Widzę że mało kogo to interesuje..a to jest konkret…
    Ile łez i bólu można by uniknąć..
    Mnie tematy zastępcze nie imają się…bo świadomość moja poszybowała w górę lotem błyskawicy …dawno..dawno…
    teren tego świata ziemskiego przerabia się od zarania jak w mrowisku…jak w ulu…Odstąpcie..stańcie z boku…
    Z boku…z góry…z daleka widać lepiej.. 🌷

  1. 🙂 uważasz że to przypadek VIS ? nie ma przypadków , Dusza prowadzi różnymi ścieżkami problem w tym że ludzie nie szukają zrozumienia co ona chce przekazać .

   ” Świetlane Istoty szukały różnorodnych gwiezdnych popleczników , wybierały różne związki i konsylia , aby inkarnować się na planecie Ziemi. W plan ten WBUDOWANO PEWNE ZABEZPIECZENIA pomocne w budzeniu Świetlanych Istot z duchowego letargu na Ziemi , Dzieci Gwiazd zostały UWRAŻLIWIONE (ZAKODOWANE) na wiele sposobów : NA DŹWIĘKI , KOLORY , ŚWIATŁO , OBRAZY , SYMBOLE I SŁOWA. Był to swojego rodzaju rezonans wibracji który miał im POMÓC W PRZYPOMNIENIU SOBIE O ZOBOWIĄZANIACH WOBEC NAJWYŻSZEGO ŚWIATŁA(ŹRÓDŁO) . KODY TE WYNURZAŁY SIĘ WSZĘDZIE : W MUZYCE , PRZESZYWAJĄCYM SPOJRZENIU , W MOWIE I UCZUCIACH – WSZYSTKIE WYZWALAŁY IMPULS : Chęć stania się wcieleniem Miłości .”

   Kody w/w po mojemu to Klucze 🙂

 16. https://ariowie.com/aryjska-droga-z-lechii-do-indii.

  W Północnych Indiach spory procent ludzi ma haplogrupę R1a1. Ja też.
  W Indiach haplogrupa R1a1 jest spotykana zarówno wśród populacji najwyższych kast (około 45%, wśród braminów w Uttar Pradesh, Biharze ponad 60%, Bengalu Zachodnim ponad 70%) jak i plemion (12%–4%). Znacznie wyższe procenty są wśród ludów na północ od Indii, co może wskazywać na kierunek rozprzestrzeniania się R1a1 do Indii.

  1. Śpiewie Ptaka, kilka dni temu zamieściłam tu u TAWa na blogu wyypowiedź Pani Atrolog Honoraty Nothdurfter, między inymi na temat coronasirusa. Mówi ona, że po dziesiątym, jak Merkury skończy „bieg wsteczny” zacznie się coś na świecie dziać, zaczną tajemnice wychodzić na jaw, do 30-31 marca, ma się wyjść na jaw, jak jesteśmy okłamywani….. Zobaczymy…

 17. Często mam przed oczami FRAKtale … Świętą geometrię …
  i myślami jestem w PODZIWie jak to wszystko TRYBI…
  Zastanawiam się wówczas czy u mnie TRYbi?
  Wiem jakie ważne jest żeby TRYbiło w TRYmiga…

   1. Światłoczuła Melisso
    „”Fraktale…Puzzle… Fraktale to figury, których części są podobne do całości”” Świat w którym żyjemy..i niektórzy widzimy…
    http://www.puzzlomaniak.pl/lamiglowki/puzzle-i-fraktale-to-koszmarne-polaczenie/

    A KORA o czym śpiewała…………..Maanam
    Świat pełen jest tajemnic
    I ciepłych miękkich brązów
    Świat lśniący jest od klamek
    I taki rozedrgany

    Świat pełen jest zapachów
    Pajęczych lepkich śladów
    Świat w złocie i w koronkach
    I rozedrganych w dzwonkach

    Nie poganiaj mnie bo tracę oddech
    Nie poganiaj mnie bo gubię rytm…………..

    …a wystarczy ziarenko niezgody …przepychania…połajania i wypadamy z RYT _ MU i My i Wszystko WO__KÓŁ…
    Wszyscy jesteśmy ELE-MENTEM UKŁA_DANKI..
    Nie gub RYTmu .. ni… OD_DECHU…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s