Ekipa Franciszka ma ewolucyjne zadanie rozmontowania struktury Kościoła katolickiego na naszej przepięknej planecie – i metodycznie robi to od początku obecnego pontyfikatu.

Metodyka jest zawsze taka sama i układa się w pewien zauważalny już schemat:

ktoś pisze tekst zmieniający odwieczną doktrynę Kościoła katolickiego (np. możliwość udzielania „komunii świętej” wiernym żyjącym w „grzechu śmiertelnym”, możliwość wyświęcania żonatych mężczyzn na kapłanów), nadaje mu tytuł „Adhortacja apostolska na temat…” – i przynosi go w czarnej teczce Franciszkowi do podpisu.

Dla zmylenia przeciwnika i uzasadnienia nowego dokumentu apostolskiego trzeba oczywiście w międzyczasie zorganizować jakiś event (synod, sympozjum, konferencja, spotkanie) mający imitować społeczną debatę w temacie.

Prawdziwe intencje najbliższego zgromadzenia w Watykanie, zwołanego na 14 maja 2020 r. pod tajemniczym hasłem: „Odbudowa globalnego paktu wychowawczego”, pozostają nieznane, gdyż oficjalne info na ten temat jest sformułowane na tak dużym poziomie ogólności, że właściwie może dotyczyć każdego tematu. Jedno jest pewne: szykuje się kolejny wyłom w doktrynie.

A więc coraz bliżej ogłoszenia formalnej schizmy (bo nieformalna istnieje już od dawna) w Kościele katolickim…

TAW

106 myśli w temacie “Metodyka rozmontowywania Kościoła katolickiego

   1. Do krytykujących nieszczęsnego Fransisco. Czegoś nie rozumiecie – papież ma pistolet przyłożony do głowy. W październiku 1939 papież Pacelli (Pius XII) wydał encyklikę Summi Pontificatus, w której potępił Hitlera za najazd na Polskę i okrucieństwa niemieckich żołnierzy i policjantów. Jednocześnie udostępnił Radio Watykańskie dla prymasa Augusta Hlonda, który w swoich wystąpieniach jechał równo po hitlerowcach. Hitler i Himmler odpowiedzieli na to przykładając pistolety do głowy hierarchów i zwykłych wiernych na terenach kontrolowanych przez Trzecią Rzeszę. Zagrozili zamknięciem kościołów w całych diecezjach i zesłaniem duchowieństwa do obozów. Watykan musiał szybko zamknąć buzię. Poidobnie obecnie głowa rzymskiego Kościoła działa pod groźbą zamknięcia kościołów i uwięzienia duchowieństwa w całych diecezjach w USA i kilku innych krajach Zachodu. Pod zarzutami uprawiania pederastii oraz defloracji, opartymi na zeznaniach dotyczących spraw nawet sprzed 50 lat. Po prostu po tym jak KRK przestał być potrzebny jako broń ideologiczna przeciwko radzieckiemu komunizmowi, zapadła polityczna decyzja o uderzeniu przez państwa w najsłabsze (komu najłatwiej jest przyjąć celibat?) miejsce watykańskich zastępów. Po to żeby katolicyzm nie przeszkadzał z kolei budować nowego, wspaniałego świata lewicowych liberałów i ich towarzyszy. To niezwykle skuteczna broń. Ksiądz prześladowany przez otwarcie bezbożny reżim może umrzeć jako męczennik, a tak to umrze, będzie dręczony za kratami albo zostanie skazany na żebranie jako… Chyba rozumiecie różnicę?

   2. Tak, nikogo na siłę nie trzyma, ale straszy piekłem i ogniem piekielnym, którego nie ma.

    Każdej niedzieli na szatańskich mszach wysysa energię wystraszonych owieczek i nią podkarmia swojego księżycowego pana jahwe.

    Gdyby owieczki trochę weszły w siebie, w swoją Źródlaną Duszę i przejrzały trochę świadomie na oczy, poznałyby całą prawdę o wszystkich religiach, ich celu i założeniach.

    Ja od siebie dodam, bo wiem, że nikomu, a zwłaszcza Iskrom Źródła, nie są potrzebni żadni pośrednicy do Źródła Wszechrzeczy, gdyż ONO jest nami, a my NIM.

    Rozmawiajmy więc ze swoim wyższym JA, czyli Jaźnią, a poznamy i odkryjemy całą prawdę w swoich sercach.

    To strach, którym karmią nas religie, paraliżuje i ogłupia ich poddanych.

   3. SłowiAnko, może oni lubią się bać?
    Nie żartuję, dawno temu lubiłem oglądać horrory. Teraz uważam to za mało mądre i nie wiem co mnie do tego ciągnęło, no ale ciągnęło i chciałem tego.
    Gdy pobyłem sam w namiocie kilka tygodni w lesie na odludziu, nigdy więcej głupot nie miałem ochoty oglądać 🙂

    W głowie pojawia się zdanie: pozwólmy ludziom popełniać błędy, gdyż mogą być na skraju przebudzenia.
    No i te błędy mogą być kroplą, która przeleje czarę goryczy, po której zechcą się obudzić.
    Achaaaa 🤔 to oto chodzi?

    A teraz zaśpiewam sobie piosenkę z końca filmu Wiedźmin odc.3 Człowiek – pierwsze spotkanie
    Najwyższy czas dowiedzieć się czego nikt ci nie powie
    Że w życiu tak niekiedy jest że potworem jest człowiek
    I nagle przyszło walczyć ci z własnymi myślami
    Bo przecież ludzi bronić masz przed potworami

  1. Te dwa komentarze pod moim pościkiem to chyba gdzie indziej miały się znaleźć?! Ich związek z tym, co napisałam jest zerowy.

 1. schizma rozwija się już od tekstów pawłowych które dzielą ludzi a także w momencie początków kościoła instytucjonalnego gdy hierarchia staje się ważniejsza od zwykłych członków kościoła i zaczyna tworzyć tekst zwyczaje i normy zamiast czystej ewangelii

  1. Zgadza się, Paweł został wynajęty do przejęcia nauk wolnej istoty, jaką był mistrz Jezus, i uczynienia z nich religii.

   Jezus nie organizował struktur,
   nie wzywał do kultów,
   nie nakazywał nikomu przed sobą klękać,
   nie kazał zwracać się do siebie: „Panie”,
   Jezus nie był chrześcijaninem,
   a już tym bardziej rzymskim katolikiem…

   1. Kim w takim razie był Jezus? Słowem i gnostyckim mistrzem jak głoszą kodeksy z Nag Hammadi?

    Zauważyłem, że mimo, że kultywujesz tzw. wiarę przyrodzoną, to z szacunkiem wypowiadasz się o Jezusie, w przeciwieństwie do na przykład takiego opolczyka.

   2. Oczywiście teoretycznie dopuszczam, że Jezus jako postać historyczna mógł w ogóle nie istnieć, a jego Przesłanie mogło być kosmiczną wrzutą typu manuskrypt (powielony następnie przez średniowiecznych kopistów).

    Dla mnie osobiście nie sama postać Jezusa jest istotna, lecz samo niezmodyfikowane przez późniejsze religie Przesłanie, które ma ewolucyjny potencjał wzniesienia świadomości odbiorców na wyższy fraktal.

    Mówię oczywiście o misji skierowanej do mieszkańców „basenu Morza Śródziemnego” 😉, nie do ludów Rdzennych/Źródlanych, które z przyRODzenia posiadały własną etykę.

    Przesłanie Jezusa (lub „Jezusa”) nie było skierowane do ludów Rdzennych (w tym nie było skierowane do Słowian), lecz do mieszkańców okupowanego przez gady, konkretnego terytorium. Przesłania Jezusa, Buddy czy Konfucjusza były ewolucyjnymi misjami ratunkowymi dla oddzielonych od Źródła istot.

 2. TAWIE bardzo mi się podoba Twój nowy post.
  Rozmontowywanie fraktalnych ściem matrixa.
  Uważam, że jest to klarowny przekaz obnażający APOKALIPSĘ czyli WIELKIE UJAWNIENIE.
  Jesteśmy w stałym połączeniu ze źródłem.
  Wdech – wydech …
  Płuca od pewnego czasu kojarzą mi się ze skrzydłami.
  Mamy oddech. Mamy moc.
  C
  U
  D

  1. Saro ❤ w temacie:
   „Rozmontowywanie fraktalnych ściem matrixa.''
   ciekawy filmik zapodaję i myślę, że choć po rosyjsku, to przedstawiony tak, aby każdy mógł zrozumieć 🙂

   Фрактальность – это путь, а не цель https://www.youtube.com/watch?v=CAENncK6_Cw

   „Metodyka rozmontowywania Kościoła katolickiego” – najlepsza metoda to jak najdalej od tego wysysacza naszej boskiej energii! https://www.youtube.com/watch?v=tQk52zjv0J4&t=126s

   TAWciu, p. Harald Thiers w filmiku, który zapodałam wczoraj („Jakie rasy rządzą galaktykami i konsekwencje wojny galaktycznej” – Harald Thiers, część 2) mówi, iż Jezus ten prawdziwy to RADOMIR – Mąż MM i jest to potwierdzone przez rosyjskich badaczy – wszystko jest w w/w filmiku pokazane – warto posłuchać, a SERCE DA WŁAŚCIWĄ ODPOWIEDŹ ❤

   zderzenie wiedzy o księdzu Saunière'a w Rennes-le-Château
   http://wmrokuhistorii.blogspot.com/2015/02/tajemnica-ksiedza-saunierea.html

   z tym, co mówi Pan HARALD, DAJE CIEKAWY WYNIK!

   Rennes-le-Château to niewielka wieś położona w południowo-zachodniej Francji!

   1. Tak, przejezdzalem niedaleko Rennes tej wiosny, to blisko Pirenejow, tam moze odrodzi sie Francja… Z ezoterycznym pozdrowieniem 🙂

 3. „Religie”
  Na świecie są różne religie i ktoś z ambony głosił, że
  grzechem są przedślubne figle.
  Są różne odłamy i ruchy.
  Pamiętaj, jak idziesz do kościoła to miej odświętne ciuchy!!!
  Niektórzy nawet zbierają pieniądze do puchy.
  Wielu gada, że zna Boga, a reszta to zwykła trzoda.
  Karzą się bić w piersi i przepraszać i głoszą, że są powołani aby owce pasać.
  Gadają o Bogu i szatanie, więc się określ człowiecze, bo mogą ci dać lanie.
  Jeśli nie chodzisz do ich kościoła, to stwierdzą, żeś poganin czczący bawoła, bałwana lub chochoła.
  Mogą nawet powiedzieć, żeś zwykły komunista, lub liberalny motocyklista czy jaki inny cyklista 😁
  Mają piękne stroje i są ładnie ubrani, ale to są tylko ludzie, więc są tacy sami…
  Kto ma uszy niechaj słucha, bo z kopyta właśnie odnowa rusza 😄

 4. Oby ta schizma wreszcie nadeszła, bo strasznie to się ślimaczy. A jak już nastąpi to katolicy w Polsce będą pewnie w szoku. Przypuszczam, że większość z nich nie uzna watykańskiej rewolucji doktrynalnej i nasz kraj stworzy jakiś własny konserwatywny kościół.

 5. Kościół Katolicki, Kościół wojujący z piekłem i z herezjami, Kościół nawracający pogan, heretyków i schizmatyków, przestał istnieć wraz ze śmiercią papieża Piusa XII, ostatniego katolickiego papieża, jednak walka z piekłem nie ustała i trwać będzie do końca świata.
  Ap 12:17 „I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.”
  http://tradycja2012.blogspot.com/

 6. „„basenu Morza Śródziemnego”

  Pozdrowienia z emigracji nad tym basenem… 🙂

  Tu we Francji rewolucja w kazda sobote trwa, swiadomosc sie budzi na spora skale 🙂 system pada ale jeszcze gryzie.
  Dla mnie Jezus istnial, byl w Egipcie, Indiach (m.in. Jagannatha Puri ) i zostawil tam napis ” Ten swiat to most : nie buduj na nim domu”.

  Ommm, pozdrowienia.

  1. Dziękuję, Rayvert, za pozdrowienia z mojego ukochanego południa Francji.

   Pierwszym morzem, jakie zobaczyłem w tym wcieleniu, był właśnie basen Śródziemny. A stało się to w nieprzypadkowym miejscu: w Saintes-Maries-de-la-Mer, która to miejscowość znana jest z Bardzo Szczególnego Faktu Historycznego…

   1. Adrem pisze:” Droga SłowiAnko. Apel słuszny, ale w warunkach struktury społecznej jaka tu TERAZ na Ziemi jest , zupełnie niewykonalny a nawet zabójczy dla nas Ludzi z Planety Ziemia.”

    Drogi Adremie jesteśmy obecnie w procesie Wniebowstąpienia Duchowego, czyli rzekłabym gwałtownego budzenia się Iskier Źródła z wiekowego snu ciemności Duszy, polega to na przemieszczaniu świadomości w czasie poprzez stopniowe wprowadzanie wyższych częstotliwości z przyszłych osi czasu i wprowadzenie ich do naszego osobistego ciała świetlnego.

    Kiedy nasza świadomość skupi całą uwagę na chwili obecnej, energia naszych myśli, która skomponowała wzór myśli, odciśnie pasmo częstotliwości, w którym wibruje ta myśl.

    W zależności od siły emocjonalnej danej myśli może ona pozostawić odciski zapisane jednocześnie w wewnętrznym ciele świetlnym i polach zewnętrznych, pozostawiając energetyczny wpływ na linię czasu.

    Ilekroć myślimy o myśli, zostawiamy ślad energetyczny w paśmie częstotliwości, w którym stacjonowała nasza świadomość, i może to być w niższych lub wyższych wymiarach w czasie.
    Obecni kontrolerzy naszych umysłów, starają się aby powstrzymać zbiorową ludzką świadomość przed naturalnym przesunięciem się do pasm wyższych częstotliwości, poprzez zastosowanie taktyki strachu aby utrzymać koncentrację ludzi na niskim poziomie świadomości.

    Aby utrzymać Nas w strachu, w mas mediach powtarzają wielokrotnie traumatyczne wydarzenia historyczne z przeszłości i obecne za pośrednictwem wiadomości i filmów.

    Kiedy myślami wracamy do tragicznych wspomnień z przeszłości i zastanawiamy się nad bólem lub traumą, która była spowodowana w przeszłości, odrywa to naszą świadomość od teraźniejszości i umieszcza naszą uwagę i naszą energię na najniższych poziomach świadomości.

    Zamiast więc dbać o to by wzrastać w rozwoju duchowym, wpadamy w niższe pułapy .

    Zawsze twierdziłam i nadal twierdzę, że wszystko do wznoszenia się na wyżyny Świadomości jest w NAS, tylko zacznijmy tego szukać w sobie w swoich sercach, bo to tam ukryty jest nasz najcenniejszy SKARB, wszystko bowiem co przyjmujemy z zewnątrz „uniża” Nas.

  2. Ja wiem jedno, i jest to moja pewność.

   Gdybyśmy tylko zechcieli żyć zgodnie z przesłaniami Chrystusa, odczuwalibyśmy w sobie niebo,czyli ciągłą euforię Źródlanej błogości.

   Ale aby to zaistniało, każdy z osobna musi dokonać zmiany w Sobie.

   Innej drogi nie ma, nie było i nie będzie.
   Całe Źródlane Piękno jest w Nas, w naszych sercach, ja życzę wszystkim i każdemu z osobna by to Piękno zaistniało i kwitło nieskończenie,bo wszyscy jesteśmy Cudem Nieskończoności.💖

   1. „Gdybyśmy tylko zechcieli żyć zgodnie z przesłaniami Chrystusa, odczuwalibyśmy w sobie niebo,czyli ciągłą euforię Źródlanej błogości.”

    Droga SłowiAnko !
    Apel słuszny, ale w warunkach struktury społecznej jaka tu TERAZ na Ziemi jest , zupełnie niewykonalny a nawet zabójczy dla nas Ludzi z Planety Ziemia.

    Czego nie wiesz i czego ludzie uczciwi na ogół nie wiedzą ?
    Na Ziemi w ludzkich ciałach są także nie-ludzie. Ja nazywam ich stwory. Ile tych ” aktów stworzenia ” było , nie wiadomo.

    Z literatury starożytnej wiemy, że Edenów było 3.
    Pierwszy na Cejlonie ( Sri Lanka), drugi w dorzeczu Tygrysa i Eufratu, a trzeci bardzo dawno temu, w Afryce. O tym trzecim, albo właściwie pierwszym niewiele wiadomo, bo było to 200-300 tys. lat temu.
    My najwięcej wiemy o stworach sumeryjskich, czyli Adamu ( ziemianie, bo to słowo tak się tłumaczy) Adam i Ewa to stwory dający poczatek trzem ważnym liniom stworów: Kainitom, Semitom i w końcu Izraelitom ( po ubogaceniu genetycznym przez Yahwe w osobie Isaaka, urodzonemu przez blisko 90 letnią Sarę, żonę Abrahama, po wcześniejszej zapowiedzi tych narodzin).
    A co potem i teraz w kwestii stwarzania nie-ludzi się dzieje, trudno nawet ocenić.

    Tak czy inaczej mamy między nas wpuszczoną armię nie-ludzi, których zadaniem jest spętanie i zniewolenie prawdziwych istot ludzkich , aby na zawsze pracowały dla stworów i ich cielesnych i bezcielesnych stwórców.
    Aby tego dokonać niszczą ZAWSZE i Systematycznie tych, co chcieliby wrócić do ludzkiego sposobu życia, ludzkich wartości.

    Dlaczego ?

    Bo ludzie żyjący według ludzkich wartości ( albo jak chcesz, zgodnie z naukami Chrystusa ) zagrażają ich planom hodowli/eksploatacji istoty ludzkiej.

    Według zasad Chrystusa żyli Katarzy.
    I co się z nimi stało ?
    Gdzie oni teraz są ?

    Nie tędy droga. SłowiAnko !
    Najpierw trzeba pozbyć się pasożytów/ drapieżników, albo chociaż uniemożliwić im zabijanie ludzi .

   2. Adremie, ja wiem, ponad 3 miliardy Istot na Ziemi to hybrydy, które są stworzycielami chaosu i cierpienia dla Nas Iskier Źródła.

    Jak się ich pozbyć?, ano nie zasilać ich swoimi niskimi energiami.

    My Iskry Źródła mamy przecież moc kreowania dobrego i pięknego życia, ale daliśmy się zakodować i ujarzmić tym pozaziemskim kreaturom.

    Nie twórzmy niskich energii, bo tym ich żywimy i przedłużamy ich pobyt na tej Cudownej Planecie.

    Tylko piękne energie naszych serc są naszą bronią przeciwko nim.

    My, wszystkie Iskry Źródła, jesteśmy posiadaczami wszelkiego bogactwa, czyli i tej broni, w które wyposarzyło Nas Źródło Wszechrzeczy.

    Mamy więc MOC mocy💓

   1. A propo piekła. Według mnie strach przed piekłem miał zadanie ograniczać ludzką świadomość i radość. Każdy z Nas na Blogu to Wie. Strach miał zadanie zamknąć świadomość w „pudełku”. Ludźmi zastraszonymi łatwo się rządzi. Czytałem kiedyś o ludziach, którzy twierdzili, że byli w piekle. Nawet święci kościoła zdawali swoje relacje z pobytu w piekle i te relacje różniły się od siebie ( fizyka kwantowa-rola obserwatora się kłania )
    Każdy dyktator to wie. Człowiek który się czegoś boi, nie jest w pełni sobą i nie rozwija się. Życie w strachu nie jest życiem, tylko wegetacją. Strach blokuje całą Ludzkość. Paradoksalnie te największe skur….ny światowej „polityki” to raczej nie boją się piekła, tylko ludzie wrażliwi których zastraszono. Generalnie strach to destrukcyjne cholerstwo. We wzorcowym świecie jest Brak Strachu.

   2. Viking i Scyta napisal: „A propo piekła. Według mnie strach przed piekłem miał zadanie ograniczać ludzką świadomość i radość. Każdy z Nas na Blogu to Wie. Strach miał zadanie zamknąć świadomość w „pudełku”. Ludźmi zastraszonymi łatwo się rządzi. „ – Dokładnie tak jest! Dlatego religię Chrześcijańskie, w tym Katolicyzm są tak trujące i należy jak najszybciej się od takich ideologii odżegnać. Wyszliśmy z komunizmy wyjdziemy i z katolicyzmu! Pozdrowiam wszystkich, a szczególnie Polskich Pogan, Heretyk

   3. Ktoś kiedyś powiedział tak: gdy ludzie przestali bać się miecza, to wymyślono piekło.

    W pewnym sensie jednak piekło istnieje jako udręka duszy na skutek doświadczenia oddzielenia od Źródła. Daleko go szukać nie trzeba. Ludzkość żyje w piekle, chociaż teraz to może raczej czyściec.

   4. No tak TAW ale co my możemy na to poradzić? Ty prowadzisz bloga i taki wkład dajesz ludzkości. Ale dobrze wiesz że niczego za nikogo nie zrobisz. Nikogo zbawić się za niego nie da jeśli sam tego nie chce i nie zrobi.
    Dlatego wątpię czy i moje pisanie ma jakiś sens i taka mi myśl przyszła, że najlepszy prezent jaki mogę dać światu (i sobie oczywiście), będzie zajęcie się swoim oczyszczeniem bardziej serio a naprawianie świata zostawię innym.

    Napisałem dziś o sąsiadach stosujących trucizny ale dobrze wiem, że gdybym nie miał z tym sprawy, czegoś co właśnie wymaga oczyszczenia, to i nie drażniło by mnie to. Bo tak jak sam kiedyś przyznałeś, nie wszystkich to samo drażni. Jednych tak a innych nie. Jak jest coś co wymaga oczyszczenia, to i się odzywa i szarpie emocjami. Więc zamiast bronić swoich nieswoich bo ego racji, poddam to.
    Nie raz to robiłem i nie raz ego umierało ale za to rodził się prawdziwszy ja.
    Umarł król, niech żyje Król.

   5. ,, A propo piekła. Według mnie strach przed piekłem miał zadanie ograniczać ludzką świadomość i radość. Każdy z Nas na Blogu to Wie. Strach miał zadanie zamknąć świadomość w „pudełku”. Ludźmi zastraszonymi łatwo się rządzi.”

    No właśnie, łatwo się rządzi.
    Strach przed namaszczonym wszelkimi atrybutami zła wrogiem to połowa sukcesu sprawowania władzy człowieka nad człowiekiem.
    Nie mniej istotnym dopełnieniem tejże władzy jest wskazanie na siebie, jako tego, który zna sposoby obrony przed wrogiem i jest w stanie powieźć człowieka świetlistą drogą obietnic do dobrostanu.

    Władcze zapędy doskonale wiedzą jak uchronić przed wrogiem(pozyskać zwolenników), ponieważ same go wykreowały, stawiając siebie po przeciwnej, ,,jasnej” stronie świata dualizmów.

    Religie, nacechowane strukturami władzy, bodaj jako pierwsze postawiły umysł człowieka przed wyborem, jednakowoż wskazując na swoje zbawiennictwo od wszelkiego zła.

    Dziś oprócz religii na scenę weszły struktury państwowe, które stosują tę samą zasadę; wskazanie wroga dobrostanu i kreowanie siebie na jedynych wartościowych przewodników.

    Kiedyś za wszelką sprzeciwność wobec religii(mówię o naszym podwórku historycznym), ścinano łeb, lub spalano na stosie.

    Dziś już religia tego nie może, ale ,,partie” rządzące mogą zamykać w psychiatrykach, pozbawiać katedry uczelnianej, osadzać w aresztach, konfiskować dobra lub powodować ,,znikanie ludzi” bez tzw. śladu.
    Inkwizycja w nowym wydaniu, wszak mienimy się ludźmi współczesności.

    I tu jest sedno.
    Dlaczego tak ochoczo potrafimy walczyć z instytucją podszytą pod wierzenia, a sprzeciw wobec dyktatury struktur państwowych jest co najmniej zadaniem na jutro z uwzględnieniem cenzury?

    To naturalne, że tam, gdzie już nie ścinają głów – tam scedowane będzie niezadowolenie, sprzeciw a nawet wielkie larum.

    Będziemy faktami, prawdą poznaną o instytucji religijnej domagać się przebudzenia!, otwarcia oczu! prawdy!
    I co?

    Jeśli nawet doszłoby do tego, że cały Naród przekonałby się, że instytucja religijna (pomijam tu świat ducha i wierzeń), to taka sama korporacja jak każda inna, to czy Naród poczuje się wyzwolony z ucisku?
    A gdzie rząd(nota bene współpracujący z instytucją religijną), a gdzie tzw, partie, koalicje, systemy polityczne, obozy(?) władzy?
    Tu nawet umiemy powiedzieć, że ,,lepiej przesadnie nie zajmować się polityką”. Ciekawe, nieprawdaż?

    Walka z nieprawością jednej instytucji(w tym wypadku KK) i to w sposób czasem radykalny(mówię ogólnie) jest dla mnie znalezieniem spustu na wiele innych niezadowoleń społecznych, egzystencjalnych.

    I tu mowa, że mylę świat duchowy z materialnym nadal odczytywać będę jako niezbyt udolną argumentację, chociażby z tego powodu, że rozłączanie tych dwóch światów w egzystencji człowieka jest nieporozumieniem.

    Moim wywodem chcę zwrócić uwagę jedynie na to (pisałam o naczyniach połączonych), że walka o ujawnienie rzeczywistych interesów pracowników instytucji religijnej nie jest pełnym przebudzeniem, otwarciem oczu, jakie zaskutkuje dobrostanem i madrością Narodu, którego jestem częścią i to bardzo dumną z tej przynależności.

    Upatrywanie świtu pozytywnych przemian dla Polaków w tendencyjnym(też to rozumiem, sama kiedyś byłam tendencyjna) ,,wytykaniu” nieprawości jednej instytucji przy pominięciu pozostałych, sprawujących władzę nie tyle jest jutrzenką wschodzącą, co wciąż rodzącymi się podziałami między nami.
    A na utrzymaniu takowegoż stanu zawsze zależało dla każdej władzy.

    Miłego!

 7. „Zupełnie Nowe Treści”

  To już ten Czas na Nowe
  Ucałuj swoje serce i głowę
  Bez paradygmatów i dogmatów
  Bez kultu dukatów
  To już ten Czas
  Nawet gdyby wyłączyli prąd, światło i gaz
  Czas na Nowe
  Ucałuj swoje serce i głowę
  Powietrze, słońce i las
  Jest to dla jednostek, ale też dla mas

  ViS

   1. „Wycałowana głowa” 😄

    Całujmy siebie w czoło, a będzie błogo i wesoło.
    Dziewczęta i chłopacy, a nawet wy chojracy kozacy.
    Nadstawiajcie swe główki, bez wymówki.
    Nadstawiajcie swe główki do całowania, bez ociągania.
    Każdy kto nadstawi swą zacną główkę, dostanie cukierka, mordoklejkę, krówkę 😀

    ViS

 8. Teraz w tv Trwam..rel. z wizyty Franciszka…chyba w Japonii..
  Redaktorzy komentujący powiadają …że w Polsce w czasach przedchrześcijańskich kultywowano obrzędy spożywania pokarmów na grobach …tak…tak…tutaj wspomnienia o Słowianach…Cel takich wypowiedzi jak wyżej w tytule
  TAW…oczywisty… Metodycznie krok po kroku…Miłego

  1. U Cyganów do dzisiaj jada się pyszności ( i popija też ) na grobach z okazji Wszystkich Świętych. Na wiosnę, pierwsze lody np., kupuje się i częstuje innych, mówiąc, że to dla tej czy innej Duszy.

  2. [Justyna] powiadają …że w Polsce w czasach przedchrześcijańskich kultywowano obrzędy spożywania pokarmów na grobach
   ———–
   Ponoc w kurhanach lezacych na terenie Polski archeolodzy znajduja naczynia i resztki pokarmow. Czy taki rytual, chocby symboliczny ma w ogole sens? Duszy to nie jest do niczego potrzebne. Ulatuje z ciala i idzie w zaswiaty.

   1. Dla tych co jedzą i piją, ma sens. Niektórzy mają okazję się najeść. Piszę poważnie. Kiedyś rozdałam całą kasę biednym dzieciom i nie miałam za co sobie kupić jedzenia. Zaproszenie na nagrobną ucztę przyjęłam z wielką wdzięcznością.

 9. To wiemy Anamiko .
  Kwintesencja wypowiedzi redaktorków dała się zauwazyć…takie powolne oswajanie wiernych
  z treściami innych wierzeń…Takie nasilenie..pokreślenie..
  Słowem metoda na ….przejście ze znieczuleniem..

 10. Zadziwiające rzeczy się dzieją,

  Dzisiaj w niemieckich polskojęzycznych piszą mediach o UFO:

  https://menway.interia.pl/obyczaje/nauka/news-kosmici-w-stogu-siana-gdzie-ukrywa-sie-ufo,nId,3341657

  I o „medycynie”

  https://fakty.interia.pl/ksiazki/news-gdy-medycyna-bardziej-szkodzi-niz-pomaga,nId,3336751

  Ostatnio prawie codziennie jakieś nowe fakty są przedstawiane.

  TAW to tak jak niedawno pisałeś, że będą pomału rąbka tajemnicy odkrywać.
  Tu jeszcze jedna szokująca informacja, Forum Żydów Polskich krytykuje ustawę 447. „Pośmiertny triumf Hitlera”:

  https://nczas.com/2019/11/24/szok-forum-zydow-polskich-krytykuje-ustawe-447-posmiertny-triumf-hitlera/

  1. Matrix doszedł do ściany i rozpoczął odwrót. Od mniej więcej dwóch lat trwa wycofywanie cichaczem trucizn z aptek…

   Mendia głównego ścieku już od jakiegoś czasu grają na dwa fronty. Teraz wyraźnie widać, że przyspieszyli wersję ujawnieniową swojej kunktatorskiej działalności.

   1. Bądźmy Dobrej Myśli Panie i Panowie 💪 🤝
    Aha, coś się stęskniłem za Czciborem 😀
    Trzymaj się Mocno „stary”, cokolwiek porabiasz.

  2. [Laszka] Forum Żydów Polskich krytykuje ustawę 447
   —————
   Widocznie dostali prikaz, aby podniesc te kwestie, bo pieniadze maja byc dla Polinu, a nie dla gadow amerykanskich. 😁 Teraz z pewnoscia bedziemy swiadkami „wielkiej klotni w rodzinie”. Rozne frakcje beda sie żarły o pieniadze, ktore im sie nie nalezą. Byc moze przy okazji znowu czegos sie dowiemy.
   Jakos mi sie nie chce wierzyc, aby polskojezyczni obslugujacy roznego rodzaju fora i organizacje, tudziez fundacje rozpoczeli zmiane kursu z wlasnej woli, ot tak „od siebie”. Nie sa do tego zdolni.

   1. Szukam, ale gubię się, gdzie i co.
    Chciałem podkleić pod komentarzem, gdzie prosiłaś o opis snów.
    W jednym opisywałem sen, w którym ujrzałem trzęsącą się Europę z rozchodzącymi się falami od południa, gdzieś w, albo koło Włoch, i ustającymi przy dojściu do terenów Polski.

    Oglądam ten film o pani, która znała i przyjaźniła się z bratem Klimuszko.
    24-ta minuta.
    Mówi, że Klimuszko uważał, że będzie wojna w Europie i zacznie się na dole mapy, ale nie przejdzie na Polskę.
    Jak to odsłuchałem, przypomniał mi się tamten sen. https://youtu.be/2Cj0NztCdnw

   2. I podobno Klimuszko nie wspominał o cytrusach rosnących za oknem w Polsce. Tak twierdzi ta pani w tym wywiadzie.

   3. Co do snów, jeden z nich:

    Szłam uliczkami swojego miasta. W pewnym momencie wyciągałam stare okulary, chcąc założyć je na nos, okazało się, iż tzw. noski są za małe. Okulary połamały się i wylądowały w koszu na śmieci. Przed samym wejściem do domu usłyszałam od małej dziewczynki, bawiącej się na podwórzu, słowa wypowiedziane głośno i dobitnie:

    „Bóg nas oszukał. Nie dał na 1 ha Ziemi”.

   4. Oglądam drugą część wywiadu. No świetne. Pani Wanda wspomina o książce „Przeciw życiu”
    Ściągnąłem w pdf
    Tylko okiem rzuciłem i ciarki zaczęły mnie przechodzić.
    Cytat
    „To wszystko są prawa ludzkie – lecz wielkie prawo żąda od nas tylko wiary i wszystko dla nas spełni”

    Nie mogłem w nocy spać, budziłem się. Trzymałem dwie drogi w obu rękach i nie mogłem ich połączyć. Czegoś mi brakuje, jakiegoś zrozumienia.
    Jak to jest z tym stwarzaniem? Nurtowało mnie i męczyło a teraz ten wywiad i ta książka.
    Jak skończę oglądać, biorę się za czytanie.

    1ha dla każdego
    No trza się upomnieć
    Może uwierzyć

   5. W sumie to cały czas się w coś wierzy. W dostatek albo brak itp
    A w co wierzysz na to kierujesz uwagę i to zasilacz i to powołujesz do życia itd i to już było gadane. A by uwierzyć w prawdę miast nieprawdę trzeba się oczyścić, bo wtedy pojawi się moc, bla bla bla itp itd.
    Działamy dalej bo góry czekają by je przenosić a szkoda energii na gadanie jak to nas rządy oszukują. Lepiej się z takiej wiary wyleczyć bo gada się że się jest kapitanem statku a grozi się pięścią komu? No kto tym sterem kręci? No kto?
    Ten czy tamten kręci moim kółkiem? A dupa tam.
    To starczy tego gadania bo i tak widzę że nie o przekonywanie kogoś chodzi a siebie.
    Dobra, do roboty, rozpuścić te resztę programów w cholerę 😁

 11. ———— Witam wszystkich :)).
  Szanowni Sławianie , ERA Wodnika nastała , myślę ,że przyrównać ją można do : zmiany pory roku , miesiąca , pory dnia . Cykl NAJWIĘKSZY Era , ma swoje prawa i jest nieodwołalny.
  Zmiany są nieodwołalne ,nastąpią bo muszą . ZEGAR odmierza [ mnie się wydaje,że praski zegar i jego tryby , pokazuje cykl, któremu podlegamy ] każdy trybik ma swoje zadanie i swoją rolę . Wiem ,że : po słowiańsku ! Człowiek ,Człowiekowi pomaga , po katolicku ! najpierw zadaje się Człowiekowi krzywdę a pózniej się z niej spowiada.
  Nastaje nasz czas ! czas Sławian. Skąd o tym wiem ?? DOMOWNIK dzisiejszy ANIOŁ STRÓŻ / mocarnej budowy biały człowiek bez brody o ciemno blond włosach do ramion , ubrany w szaro białe podobne do okrycia beduina / ok 20 lat temu pomógł mi , mojej rodzinie . Od tamtego czasu dziwnie zainteresowałam się nami Słowianami , budziłam pamięć o naszych korzeniach gdzie tylko było to możliwe .
  Dzisiaj trwa zażarta walka , którą wytoczyli nam wierzący w ! watykańską synagogę szatana .Skoro tyle wysiłku ZŁO wkłada w udowadnianie nam, że nas jako cywilizacji nie było , TO ZNACZY !! , że boją się , a jeżeli boją się ?! to znaczy ,że jesteśmy dla nich zagrożeniem , pytanie ? co wywołuje u nich to zagrożenie ?? . Nie będę zgadywać , ale trwajmy przy swoim , widać , że droga , którą odnalezliśmy i podążamy jest tą właściwą drogą . SŁAVA .
  Ps . pozwolę zapodać sobie parę filmików , proszę potraktować je jak odpoczynek w drodze , w cieniu zapodanego wyżej nieziemskiego dębu . .https://www.youtube.com/watch?v=S0kgWqcbIuM

  .https://www.youtube.com/watch?v=lIqRhbGNCBg

 12. Dopóki żyją iluzją…dopóki nie pozdejmują blokad energetycznych.. dopóki nie zrozumieją że Ziemia Matka Gaja to żywa istota…dalej będą żyć ułudą..
  W zamkniętym polu energii – Światła nie ujrzysz…….Miłego

 13. Okazuje się, że w piątki Ojciec Dyrektor prowadzi audycje o Ptakach🐦. Właśnie słucham. Szok.

  Nowa Przestrzeń napier…
  Na zakończenie audycji Ojciec Dyrektor powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że świat Przyrody jest tak ciekawy…

  Dzieje się…

  Już widzę Wielką Zmianę nazwy radia na Radio Pachamama… 💚😉😀😁😂😜😘

  *

  A skoro w RM tworzy się powoli przestrzeń przyjazna Ptakom, to może podsunąć im pomysł zaproszenia… Jeżyka Zięby?… 😇💞😁

  1. Przedni pomysł z JZ !
   A zadzieje się niedługo, wszyscy wyjdą z papci :p
   Ptaki ❤ Symbole Dusz. Nasze Dusze wzlatują, podnoszą się na Wyższy Poziom Istnienia.

   1. Tadeusz Rydzyk nie tak dawno powiedział, że konfederacja szkodzi Polsce i on będzie popierał PiS i Dude w wyborach.
    Dla mnie osobiście Rydzyk to podejrzana persona…a byłem kiedyś słuchaczem i fanem radia Maryja. Nawet na przystanku autobusowym broniłem Rydzyka, kiedy inny facet mówił o nim pewne rzeczy…

 14. „Hybrydy same „dążą do utylizacji”, a nowe już nie będą się tu wcielać.”
  TAW- ie, to piękne, pobożne życzenie
  Będą sie tu wcielać, dopóki istnieją rodzicielskie struktury genetyczne ( rodziny stworów ) , bo dla ich stwórców jesteśmy jedzeniem i źródłem wszelkiego dobra.

  Rajskiej nie wierzę.

  Nikt nas nie uratuje. Możemy to zrobić tylko my sami.

  Trzeba nauczyć się odróżniać ludzi od nie-ludzi.
  I tych ostatnich zwyczajnie tępić.

  Nie ma zastosowania zasada ” nie zabijaj”, jeśli działamy w samoobronie.
  A teraz jest właśnie na to czas. I to najwyższy.

  Mesjaszy, kosmicznych zbawców zwyczajnie nie będzie.
  Będzie co najwyżej nowa grupa najeźdźców.
  Gdyby chcieli nas wyzwolić, zrobiliby to tysiące lat temu.
  A nikt palcem nie kiwnął, choć podobno nas ciągle obserwowali.
  A jeśli nas obserwowali, to widzieli rzeczy potworne.

  Całkiem niewykluczone, że to, co się działo i dzieje na Ziemi nie jest znowu takie wyjątkowe. Może nikt nie przeszkadza wyżej rozwiniętej cywilizacji żyć na koszt tych słabiej rozwiniętych…

  Przysłanie nam kilku mesjaszy jakoś nie zmieniło sytuacji na lepsze.

  1. Wykładowczynie nie twierdzą, że Obcy nas zbawią, przeciwnie, panie wzywają Słowian do powstania z kolan.

   W niektórych kwestiach też mam odmienne zdanie, ale nie o tym teraz.

   Wielka Zmiana w galaktyce polega między innymi na tym, że hybrydowe linie genetyczne będą stopniowo wygaszane. Wszelkie niewzorcowe algorytmy będą się sypać.

   Pierwotna genetyka Słowian zostanie zaktywowana, a wówczas zaczną dziać się cuda.

   1. „Wielka Zmiana w galaktyce polega między innymi na tym, że hybrydowe linie genetyczne będą stopniowo wygaszane. Wszelkie niewzorcowe algorytmy będą się sypać.”

    Tylko KIEDY ?
    Wygląda na to, ze na Ziemi właśnie trwa gigantyczne ludobójstwo, z użyciem wielu środków.
    Trujące jedzenie, trujące leki ( w tym i szczepionki), zatrute powietrze, gleba, woda. Pogłębiająca się bieda ludzi. Upadek oświaty , struktur rodzinnych, tępienie państw narodowych ( bo miały często niemal jednorodną strukturę etniczną). Pewnie jeszcze sporo by się znalazło.

    Chcą nas zdziesiątkować jak najszybciej i dobrze im idzie.

    Za to u stworów nie widać oznak degeneracji i spadku rozrodczości…

    Coś mi się zdaje, że możemy przegrać w tym wyścigu o przetrwanie.

    Pewnie, że możemy, przynajmniej ci świadomi , obrócić się tyłem i żyć po swojemu ( czyli po ludzku), w każdym razie dopóki nas nie namierzą.
    Ale to jest jednak czekanie na koniec.

  2. Panie Rajskie zwracaja uwage na to ze kazdy czlowiek powinien nie zgadzac sie na to co nam serwuja. Tupnac noga i powiedziec nie. Nie jestem niewolnikiem. Jestem wolnym bytem i to ja decyduje o sobie. Mowia tez ze to Slowianie ta wolnosc wewnetrzna maja w sobie i dlatego mas tak gnebia. Oczywiscie wolnosc to tez wziecie odpowiedzialnosci za siebie i swiadome postepowanie.

  3. Re: „Przysłanie nam kilku mesjaszy jakoś nie zmieniło sytuacji na lepsze.”

   Bo nie mogło! Ten który jest często przyczyną obsesji religijnych – J. nie przyszedł nikogo „wyzwalać” bo to jest sprawa nas samych i naszego wyboru którego nikt nie ma prawa naruszać a On by tego oczywiście nie złamał! Zostało to przekazane bezpośrednio od J przez chaneling i to przez wiele mediów. Znajomy szaman Jonathan Davies opublikował też takie rozmowy które przeprowadził, m.in. z J, w książkach serii „I Came to Work With Angels”. Polecam!

   Pisma „święte” w tej sprawie po prostu kłamią! Nawet można powiedzieć więcej – jeżeli ktoś by twierdził że jest mesjaszem który ma rzekomo ludzi wyzwalać to radziłbym uciekać od takiego idola i od instytucji która się tym posługuje jak od zarazy!

   Wystarczy po prostu powiedzieć „nie” wobec wszystkich konkretnych osób które podają się za naszych przedstawicieli a nikogo poza sobą naprawdę nie reprezentują. „Nie” wobec funkcjonariuszy państwowych (wszystkich panstw!), globalnych korporacji, kosciołów, rządów, sędziów, policji i tym podobnych skurwysynow. Ja lubię też to wyrazić w innym języku („f..k off!” oraz „f..k you!”) przy czym należy to powiedzieć z radością i miłością. „Be positive!” 🙂 Pozdrawiam, Heretyk

   1. Paganheretic popieram i podpisuję się w całej rozciągłości. ❤
    Ja nie potrzebuję, żeby mnie ktokolwiek i gdziekolwiek reprezentował.

  4. Adrem 🙂 brawo pięknie rozgryzłeś Rajskie! Sa publiczne ostrzezenie przed tymi paniami! Miałam z nimi rozmowę na pewnym kanale i od razu wyszło kim są i dla kogo zbierają energię!
   ,,Trzeba nauczyć się odróżniać ludzi od nie-ludzi.”
   DOKŁADNIE! Ogladajac to: (od razu mówie materiał szokujacy i potwierdzajacy udział papy Pawła II w … !!!!) https://www.youtube.com/watch?v=uKaaO2VzI80&t=105s )
   -zobaczyłam dziwne mrugniecie oczu Pani prowadzacej- okazuje się, ze jest ANUNAKIEM! Publicznie sie do tego przyznaje- ponoć są dla dobra ZIEMIAN!
   Для Вас моргнула Анунак https://www.youtube.com/watch?v=4b30rnjwpgA&t=603s

   kolejny słynny papa narodu rosyjskiego Putin jak sie okazuje jako pierwszy wprowadza NWO!
   „Кто не хочет жить в цифровом мире мы дадим топор в руки и в лес…” https://www.youtube.com/watch?v=CFG14PObuVw

   5G и Чипирование людей – ВЗАИМОСВЯЗАНО! https://www.youtube.com/watch?v=9lr-4KVvv8M&t=659s

   .https://www.youtube.com/watch?v=wFVIwe3tzxw&t=180s
   .https://www.youtube.com/watch?v=HA6-tEC5wx0&t=3470s

   Zmiany klimatyczne, wielki kryzys to ich scenariusze, by zmusić nas do chipów! Taka jest prawda! W kazdym kraju jest grupa obudzonych, która informuje o tym, co planuja zrobić!

   Nowa religia ma rózne nazwy- ,,fioletowy płomień, karma i inne pierdoły, ale za parawanem te same twarze co w chwili obecnej za kk i tak dalej! Wypadamy z jednej rynny pod nawalny deszcz!

   1. Elaszka, Też tak sądzę! Moje pierwsze wrażenie co do Rajskich też było raczej negatywne, nie dlatego żeby propagowały coś złego ale raczej za ogólniki, brak konkretnych treści i powielanie rzeczy znalezionych na powszecznie dostępnych materiałach z youtube. Mam własne kryterium rozpoznania: (1) brak rezonansu energetycznego z dana osoba co można zrobić zdalnie, ale tylko z pewnymi ludźmi, nie z każdym, oraz (2) za dużo „wody” i za mało treści co jest najczęściej cechą nadmiernego marketingu. Z osobnikami wybitnie negatywnymi jak np. pewnymi politykami, przywódcami państw, religii, i globalnych korporacji nie jestem w stanie rezonować energetycznie w związku z tym muszę używać wyłącznie logiki co jest trudniejsze bo oni mogą łatwo fałszować swój wizerunek medialny. Pozdro, Heretyk

    P.S.
    TAW – dzięki za pozdrowienia! Sława Słowianom!

   1. O O i O podłączam się pod życzenia .

    Wszystkiego co Ci potrzeba Z Głębi Serca Ci Życzę , Serce zawsze najlepiej wie co na dany moment potrzebne jest .

    Ps. Ja też kiedyś poczułam, iż Matka Ziemia to statek cokolwiek tzn 🙂

 15. „W niektórych kwestiach też mam odmienne zdanie, ale nie o tym teraz.”
  Jeśli chodzi o Panie Rajskie to też nie ze wszystkim się zgadzam.
  Również do Pana Tadeusza Owsianko podchodzę ostrożnie ( w pozytywnym sensie ). Można „słuchać ” różnych ludzi i opinii, ale i tak „ostatnie” zdanie należy do Nas Samych. Tak samo tu na Blogu, są ludzie których lubię ( niektórych nawet bardzo ), ale niektóre ich opinie się są dla mnie osobiście nie do przyjęcia.

   1. TAW, ja też go Szanuje, ale podchodzę ostrożnie.
    Czy jestem zrozumiany przez Ciebie Gospodarzu Bloga :-)?

   2. Tak jest, nie ma się co bać powiedzieć że się myliłem. Kto trwa przy swoim, jeśli to moje jest matriksowe, ten się nie budzi.

    Coś podejrzałem. Przebudzenie nie idzie w jednym tempie. To cały czas przyśpiesza.
    Ktoś rozpala ognisko. Od niego rozpalone pochodnie rozchodzą się i odpalają się kolejne ogniska a od nich kolejne i po pewnym czasie cały obszar wygląda jak jedno wielkie ognisko.
    Przyszły rok zapowiada się ciekawie.
    Polski materiał jest „łatwopalny”.

   1. Kiedyś moi kumple zachodzili w głowę, jak ja mogę słuchać radia Maryja. Jak byłem z nimi na imprezie, to słuchałem żarty o masonach itp. i czułem, że to były aluzje do mnie. Kiedy mówiłem im o syjonistach i masonerii, a także o zagrożeniach związanych z Unią Europejską, to oni nie traktowali tego poważnie.
    Patrzyłem wtedy na nich z politowaniem, ale miałem opinię zdewociałego dziwaka o prawicowych poglądach:-)

  1. Dzięki Ewa, sporo tego.
   Teraz jestem jednak tak pozytywnie nakręcony nowym pomysłem, co mogę zrobić ze swoim ciałem między innymi, że nawet tego głośno nie powiem i nie słyszał bym o czym mowa w tych filmikach.
   Walę na sam szczyt haha
   Człowiek z nieoczyszczony polem nic nie może. Pod kreską jest sens nad tym pracować, ale nad, niech zacznie się zabawa 🙂

 16. A tym czasem w Kraju Gallów, i wcale nie Anonimów, morze ludzi wylało się na ulice w protestach. Interia podawała, że łącznie jest to jakieś 180 000 osób w wielu miastach, znajoma Niemka spod francuskiej granicy twierdziła, że słyszała w radiu, że ponad 500 000 jest na tych protestach. Oprócz protestów mnóstwo ludzi strajkuje, bo czuje, że ich „nierząd” chce ich zrobić w kozią mordę. Francja zatem sparaliżowana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s