757 myśli w temacie “Jestem agentem zdrowia – doktor Hubert Czerniak

 1. Panie dr. Hubercie Czerniak. Mam 71 lat, moi dziadowie walczyli pod Grunwaldem. Ma Pan moje poparcie, proszę o zadania, ażeby pana wspierać. Pozdrawiam Wiesław Jaśkiewicz

  1. Jakże piękne jest to zdjęcie z tym pejzażem!
   Czy to twoja ziemia, na której mieszkasz, Tawcio?
   Już samo zdjęcie budzi zachwyt, a cóż dopiero stać tam, czuć wiatr, zapach i patrzeć w dal!

   Miłego!
   PS. Drugie wrażenie zastanawiające: człowiek w zagrodzie stojący na jałowym klepisku.
   Dwa światy…

   1. TAWie a gdzie sprawozdanie dla zarządu TAWerny 😀 😀 z oględzin, przecież kto jak kto ale Ty najlepiej wiesz, że nic bez Nas o Nas.

 2. Drogi TAW,
  Wczoraj po godzinie 21, dowiedziałam się o przykrościach p. dr Czerniaka, słuchając p. Jerzego Ziębę. Miałam nadzieję, że odblokowali Visanto. Mój optymizm prysł.

  Rozpoczęto atak frontalny, a przy okazji „narodowe” media się odsłoniły na zlecenie patlewiczów. Szumowin w Narodzie
  jeszcze dostatek.

  Takie wiadomości są bolesne, ale jak widać konieczne i dają szansę na większe przebudzenie śpiących.
  W kraju jest tylu wspaniałych Rodaków, a męty tworzą nasz image. Niektórzy weszli w pustkę konsumpcjonizmu i jak odrętwiałe pachołki przestają myśleć i tworzyć. Zakopali swoją godność i honor.
  Polecam opracowania Diany Wojtkowiak, którą odkryłam dzięki
  jej tekstom na temat szkodliwości 5G. http://www.torsionfield.eu , na której zapisuje swoje prace, opracowania, książki i myśli – wszytko na tej stronie jest godne polecenia.

  Pozdrawiam
  Gdy jestem tu, gdzie jestem, jestem poza czasem.

  1. ELIZO ❤ myślę, ze sprawa PANA HUBERTA ODSŁONI WIELE MASEK TOWARZYSTWA ,, zyczliwego POLSCE''
   Uszi kolejny co się POPISał, natomiast pieknie zachował się Pan Maciej Maciak z CW24tv;
   ,,Musisz to wiedzieć (516)Konfederacja słuchając publicystów unika wygranej w wyborach. Dlaczego?''

   Co do 5G UKAZAŁ SIĘ NOWY DOKUMENT I JEST PROŚBA O JEGO ROZPOWSZECHNIENIE- bardzo szybko znika, więc warto skopiować- FRANCJA WPROWADZIŁA ZAKAZ UMIESZCZANIA ANTEN NA BUDYNKACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, GDZIE SA DZIECI!
   TAW ZDECYDUJE CZY GO UMIEŚCI 🙂 – podaje link:
   5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL
   ,, Mind Wars PL
   Opublikowany 4 lip 2019
   Serdeczne podziękowania dla twórców tego wspaniałego filmu, Sashy Stone'a i ekipy New Earth Project, za zgodę na opracowanie polskiej wersji.

   Jednocześnie, ze względu na wagę zagadnienia, prosimy o jak najszersze udostępnianie tego filmu.''
   .https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q

 3. Zdrowie duszy najważniejsze, bo dusza ludzka jest nieśmiertelna.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie”.

  1. Panie Katoliku z całym szacunkiem do Pana „WIARY” bo przecie według wiary będzie WAM dane . Gdyby ludzie przestali grzeszyć (metafora) to by kościoły ludziom przestały być potrzebne (spowiedź) utrzymujecie tą instytucje pozwalając by się tam działo co dzieje ( to jakby przyzwolenie ). I tłumaczycie sobie wszystko jak wam wygodnie . Religia pada na waszych oczach , czuję wasz strach . Bo skoro oni jednak nie są „bezkarni” to co z nami będzie . A no to że wedle wiary będzie wam dane.
   To moje jedyne i ostatnie słowa w stosunku do Pana . Życzę pomyślności . BO BÓG JEST WSZĘDZIE = WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO BOGA . No nie może być inaczej a w niebie to ja już żyje 🙂 A Grobalom ( nie do Pana to ) PA PA 🙂

  2. Katoliku, zastanów się, czemu ciągnie Cię na tego bloga.
   Apokalipsa to wielkie ujawnienie. Może czeka na Ciebie na progu akceptacji nowego paradygmatu.

   1. Wszyscy katolicy już powoli podświadomie wyczuwają, że wszystko, czym ich dotąd karmiono, to jedna wielka ściema…

    (Widzę to choćby po swojej Mamie – gorliwej katoliczce – do której już powoli zaczyna docierać, że w dniu odkopania zwłok Manueli Orlandi Watykan przestanie istnieć…).

   2. [TAW] w dniu odkopania zwłok Manueli Orlandi Watykan przestanie istnieć
    ————-
    Zbadano szczatki z dwoch innych watykanskich grobow. Przelomu w sledztwie nadal nie ma.

   3. Wysluchalam wczoraj. W Watykanie otwarto dwa groby, w ktorych mialy spoczywac szczatki dwoch niemieckich ksieznych z XIX w oraz Manueli. Groby otwarto w obecnosci rodzin. Wszyscy w szoku. Groby puste.

   4. ,, Katoliku, zastanów się, czemu ciągnie Cię na tego bloga.”

    Tak, jak kiedyś nas, droga Saro.
    Śmiem twierdzić, że większość bywalców ,,stałych”, ,,chwilowych” i jeszcze nie jeden, który tu dopiero zajrzy, wszyscy ci otarli się w mniejszym lub większym stopniu o katolicyzm.

    Nie mówimy o tym…, przynajmniej rzadko.

    Człowiek widzący, że z jego instytucją religijną(nie mylmy z wiarą wewnętrzną) zaczyna dziać się coś nie tak- kurtyny opadają – przeżywa mentalny chaos (przynajmniej ja), boi się, że wraz z utratą zaufania do instytucji, utraci wiarę w istnienie Boskich Energii, które to kościół uczynił tożsame z sobą, przez pokolenia wpajając, że Bóg i kościół to jedno.

    Człowiek zaczyna poszukiwać przestrzeni, która pomoże mu zorientować się, że świat duchowy, boski może ale nie musi być zdeterminowany przynależnością religijna, wyznaniową.
    To był jeden z powodów, dla jakich skorzystałam z gościnności na tym blogu, gdzie wszyscy mogą wyrażać swój ogląd nie będąc poddawanym przykrej krytyce.

    Mam wielki szacunek dla tych, którzy choć raz przestudiowali Biblię(tego się nie czyta), ponieważ dla 90%(moje oszacowanie) Katolików ta księga jako wykładnia, podstawa wiary jest w ogóle nie znana.
    Dopiero bodaj w 1966 roku zniesiono oficjalnie zakaz czytania biblii.
    Podejrzewam, że gdyby wszyscy Katolicy znali Biblię, zauważyliby, że bardzo wiele wymyślonych przez człowieka dogmatów kościelnych nie koresponduje z treścią Biblii, a wręcz są one pogwałceniem niektórych zapisów.
    Przykładów jest wiele. Jak choćby wymyślony czyściec dla zbierania kasy, spowiedź w formie istniejącej do dziś lub Kult Maryjny, przed którym Biblia w sposób stanowczy przestrzega.

    Myślę, że dla pana Katolika, który tu u nas pisze ta tematyka, z racji znajomości Biblii, nie jest obca.

    Serdeczne pozdrowionka!

   5. Pewnie masz rację Krysiu, że większość bywalców bloga TAWa to katolicy. A może nawet 99%. Ja jednak siebie jako katolika nawet byłego nie bardzo mogę określić. Tuż przed I komunią świętą gdy w trakcie przygotowań siostra zakonna wytargała mnie za ucho tak, że aż mi je lekko naderwała, bo rzekomo specjalnie fałszowałem śpiewając pieśń religijną nabawiłem się urazu do kościoła i religii. W trakcie przygotowań do I komunii kazali mi się też uczyć co to znaczy że Maryja jest niepokalanie poczęta choć ja tego nie rozumiałem i uważałem, że to bez sensu. Szczęśliwie moi rodzice byli „wierzący niepraktykujący” (ojciec) i ateistka (mama). Powiedzieli więc, żeby nauczyć się tego co w katechizmie na pamięć i tyle i tak zrobiłem i zaliczyłem to co miałem zaliczyć. Nigdy obrzędy kościelne mnie „nie kręciły”. Zawsze będąc w kościele myślami byłem zupełnie gdzie indziej. Dzisiaj jak jestem niekiedy jest podobnie – nieraz jakby mnie kto zapytał o czym było kazanie to bym nie umiał odpowiedzieć. W kościele i religii nigdy nie czułem Boga, natomiast gdy dziadkowie zabrali mnie na 2 tygodnie do lasu na Mazury do Puszczy Piskiej w miejsce gdzie jeździli wcześniej przez ok. 30 lat to mnie przyroda urzekła. I czułem w naturze, w lesie, rzece, jeziorze, kamieniach Boga i jego dzieło i że wszystko to ma sens. Nie umiałem tego wyjaśnić, a tak czułem, intuicja mi tak podpowiadała. Rodzice ani dziadkowie ani nikt inny też nie umiał. Wyczuwałem, że z tym Bogiem i światem jest coś nie tak jak nam się wmawia. Jako nastolatek już zupełnie odszedłem od kościelnych doktryn widząc sprzeczność między wspaniałym, miłosiernym Bogiem głoszonym przez kościół, a np. wojnami na świecie, ogromną liczbą ofiar, głodu w Afryce itd. Interesowałem się bowiem wydarzeniami w Polsce i na świecie od czasów liceum. Zacząłem szukać prawdy aż pewnego dnia trafiłem niby przez przypadek tutaj. Teraz wiem, że nie ma przypadków i tak widać miało być.

 4. Panie Hubercie, nasz drogi Prawdziwy Lekarzu przesyłam Panu dużo pozytywnej energii. Jest Pan Lahem jak się patrzy💪👨‍🌾. Razem możemy wszystko więc łączmy się i popierajmy!!!
  Paradoksalnie szkalując Pana i Jerzego Ziębę służby wyświadczyły naRODOWI przysługę bowiem odkryły prawdziwe zamiary swoich zarządców przy okazji robiąc Wam obu darmową reklamę.

   1. Arkono moja Złota to ost słowa , dziś idąc na działkę w trawie leżała taka maciupka pomarańczowa żabka ( zabawka) moje myśli skierowały się ku Tobie . Kiedyś napisałam Ci iż będzie Ci dane . Jednakżesz w pewnym komentarzu napisałaś iż „Dziecko Duchowe” jest obce (czyjejś ) poważnie ? Jeśli dziecko obdarzy Cię Miłością ( bez względu na to z czyjego łona wyszło) jest to cudowne przeżycie . Jakie obce pytam ? Ilu Rodziców zaliczyło porażkę mimo że z łona ? Uzdrów Umysł . Miłuję siebie wystarczająco Złota . Wchodzimy w nowy czas ( do wszystkich to ) KTO NISZCZY ALBO PRÓBUJE NISZCZYĆ SAM SIĘ UNICESTWI . To do świadomych już pewnych kwestii WOLNA WOLA .

   2. „Jednakżesz w pewnym komentarzu napisałaś iż „Dziecko Duchowe” jest obce (czyjejś ) poważnie ?”
    Skarbie MI, Ty nie zawsze tutaj zalapujesz 😉
    Pmietaj o jednym, ze kazde DZIECKO i ZAWSZE jest zwiazane ENERGETYCZIE Z RODEM JEGO !
    Nie wiem o jaki komentarz chodzi, ale cos sie pomieszalo w rozumieniu !
    MI, wiem, ze z serca, ale PROGRAMUJESZ wedlug Ciebie samej. Ja to szanuje, ale TO TYLKO I WYLACZNIE TWOJ I DLA CIEBIE zrobiony program i to do Twego Zycia Droga.
    Nie mylic z Zyciem inych 🙂

  1. ,, I czułem w naturze, w lesie, rzece, jeziorze, kamieniach Boga i jego dzieło i że wszystko to ma sens. Nie umiałem tego wyjaśnić, a tak czułem, intuicja mi tak podpowiadała. …”

   Tak, drogi Pawełku, dla takich odczuć juz nie szuka się nazw, już się wie cosię czuje…
   Lecz, abyśmy mogli w ogóle mówić o Bogu(Absolucie, Wyższej Inteligencji, Źródle etc.), pierwej musieliśmy poznać samo istnienie, pojęcia z tym związane, a tych uczyła religia.

   Prawie wszyscy na tym blogu nie stronią przecież od używania takich słów, jak Bóg, Źródło…, Boskie Energie, Świadomość Chrystusowa itd.
   Ktoś nas przecież nauczył tych pojęć.
   Jednakże stosujemy je w ujęciu transcendentalnym, niejako ponad religiami, które w swych dogmatach personifikują Stwórcę, dzieląc go na tysiące Bogów, a z których każdy przynależy do jednej z tysiąca religii mieniącej się nadrzędną.

   Czy to nie przypomina czasem armii starożytnych bogów, wśród których ówcześnie żyjący ludzie mieli nawet swego władcę z przymiotami boskimi? Np. faraon.
   Dziś również facet z krwi i kości nosi tytuł Ojca Świętego, które to miano przynależne jest Stwórcy Wszechrzeczy.
   Chciałoby się rzec, że nic się nie zmieniło 🙂

   Personifikacja to niemalże materialne narzędzie przyciągania.
   Zupełnie inaczej rzecz ma się w pierwotnych naukach Wielkich Myślicieli, u których Bóg jawi się jako Wszechogarniający Duch, a zatem istniejący we wszystkim, przejawiający się samoświadomie poprzez wszystko. (całość w jedności, jedność w całości).

   Nie dziwi więc, że nasi zacni Przodkowie uczeni, że Bóg jest w niebie, nie mogli za bardzo uwierzyć w jego istnienie choćby w ziemskiej Naturze.
   W tym względzie dawna ludność indiańska czy aborygeńska przejawiała bardzo wzorcowe wierzenia.

   Bodaj to w ,,Modlitwie żaby” Anthony de Mello mowa jest o tym, że Bóg absolutnie nie brał udziału w urządzaniu bazaru, na którym właściciele setek straganów wykrzykują ,,najprawdziwszą prawdę” o Bogu i próbują przyciągnąć do siebie klientów, czyniąc ich wyznawcami, członkami organizacji religijnej.

   Tak więc jednych odpycha, drugich przyciąga, a w tym wszystkim nie jest istotna wiara, ale to co ona czyni z człowiekiem.

   Np. człowiek wyzwolony z przynależności do jakiejś organizacji, ruchu społecznego, religii stanie się dopiero prawdziwie wolnym, gdy uzna ze spokojem prawo innych do wchodzenia, bycia, wychodzenia i zmiany tychże organizacji.

   Religie jako urealniona forma duchowości istniały od zawsze i będą istnieć. Rzecz w tym jakiego człowieka kształtują.
   Czy wykształtowana osobowość realizuje swój duchowy świat i jednocześnie potrafi jednoczyć się w grupę społeczną dla tworzenia dobrostanu.

   Serdecznie ciebie pozdrawiam!

   1. Bóg jaszczurka biblijny yahwe to obecny okupant ziemi wcześniej był Zeus później Kronos w tandemie niestety z yahwe później niemalże równolegle dupa yahwe ester=asherach=plonacy krzak

 5. Jak wiemy uprzednio zaatakowano Pana Jerzego- wszyscy wiemy dlaczego, ano dlatego, ze objawili się jako OPIEKUNOWIE UMĘCZONEGO NARODU POLSKIEGO I DZIĘKI NIM BARDZO SZYBKO NARÓD POLACHÓW ZACZĄŁ WSTAWAĆ Z KOLAN, dzis uważam, ze te sprawy ataku (A NIC SIĘ NIE DZIEJE BEZ PRZYCZYNY, CZY PRZYPADKIEM) będą niczym papierek lakmusowy dla ujawnienia, kto jest PRZYJACIELEM LUDZKOŚCI!

  i tak oto podaję odważny komentarz telewizjapolska24:

  „Komentarz Piotra Barełkowskiego (WPolsce.pl) na temat sprawy Jerzego Zięby. Wokół znanego naturoterapeuty dzieje się wiele dziwnych rzeczy, które dają do myślenia o polskim systemie ochrony zdrowia”.
  Barełkowski: Załatwili Jerzego Ziębę! https://www.youtube.com/watch?v=bkM1qf_5AUA

 6. W związku z zaistniałą sytuacją, chciałem napisać parę zdań.
  Sama sprawa dr Czerniaka ma kilka stron. Niejaki Patlewicz wyciągnął temat doktora ewidentnie na czyjeś życzenie. Zresztą sam jest „historykiem” opisującym głównie ludzi którzy nie są na głównym świeczniku a w dodatku nawiązują do dawnej Lechii.
  Jeśli chodzi o doktora, to jego bardzo poważnym błędem było to, że sam nie przyznał się do praktycznego uczestnictwa w systemie totalitarnym. I tu pytanie dlaczego? Człowiek który jest całkowicie czysty, nie bał by się tego zrobić. Kady popełnia błędy a ci którzy tego żałują i się chcą poprawić publicznie o tym mówią. Poza tym ostatnimi czasy doktor podniósł znacznie ceny wizyt i nie jest już dostępny dla wszystkich. Porównując np. dr Czerniaka i Jerzego Ziębę, o tym drugim mam zdecydowanie lepsze zdanie (znam ich obydwu dosyć dobrze).
  Zięba „popłynął” nie tylko z powodu mówienia prawdy o mengelowskim leczeniu ale przede wszystkim dlatego, że zaczął mówić prawdę o systemie politycznym likwidującym Polskę i o alternatywie w postaci Demokracji bezpośredniej na wzór Szwajcarii. Jego zasługą jest choćby to, że odkrył dla polaków i zaprosił do Polski prof. Matyję, eksperta od prawdziwej demokracji. System tego już nie zniósł.

  1. Raynoldzie: skoro dr Czerniak ma już swój wiek wiadomo, że w jakiś sposób dotknął go stary system. Moja ciotka była nauczycielką, zresztą bardzo dobrą, potem vice dyrektorem szkoły, ale musiała zapisać się do Związku Nauczycielstwa Polskiego. Inaczej by ją szykanowali albo wywalili. Taki to był czas. Sądzę, że dr Czerniak nie musiał nawet mówić o swojej przeszłości, bo każdy myślący i choć trochę interesujący się historią człowiek, zdaje sobie sprawę, jak to było kiedyś. Każdego ok. 60tki kształciła komuna. Niektórzy musieli zapisywać się do partii, związków, innym (np. mojemu ojcu udało się rzucić bezkarnie legitymacją). W większości takie członkostwo nie miało znaczenia. Dobrze, że teraz dr powiedział wprost jak to z nim było. Nic nie ukrywał. Osobiście lubię i cenię człowieka podobnie zresztą jak JZ. Ten drugi w jednym z ostatnich filmików oświadczył, że bardzo rozczarowało go Nasze społeczeństwo i zaprzestaje wypowiedzi i działalności politycznej. Przestał też udzielać konkretnych rad zdrowotnych. W sumie nie dziwię się, skoro jest obserwowany i szykanowany to musi dbać o swój własny tyłek. Odniosłam jednak wrażenie, że w nim coś się zmieniło….i mimo wszystko zasmuciło mnie to…
   Poza tym wcześniej promował proste i tanie sposoby na różne przypadłości (np. zakwaszenie żołądka), a teraz zajmuje się głównie promowaniem swoich suplementów. Zrobiono mu mocno pod górę więc pewnie dąży do tego, żeby się trochę odkuć. Liczę, że pójdzie jednak do sądu i obnaży do końca cały system korupcyjno-opresyjny zwłaszcza, że wprowadził do naszej przestrzeni nową jakość – bycia miłym, uprzejmym, pozdrawiania nawet swoich wrogów i koncentrowaniu się na sprawie. Przesyłam obu Panom dużo pozytywnej energii>3. Działajcie dalej w dobrej sprawie!!!❤🔆❤

   1. Emuszko, a ja Ci dziękuję za to, że jesteś wspaniałym, mądrym i pięknym człowiekiem.

    W dzisiejszych czasach takich jak Ty w korcu maku by szukać.

    Bądź nadal sobą i piękną w sobie.💓

   2. B pisze: „Jeszcze raz podkreślę, że to moje subiektywne odczucie, ale dla mnie ten portal to taki właśnie rozbijacz jedności.”

    B i ja mam takie samo odczucie a nawet pewność , że portal najnowszy czas jest pod przewodnictwem pustynnych, mających na celu wywoływanie tylko strachu.

    Każdego dnia na czele wiadomości jest zawsze ten sam anons „Trzecia wojna wybuchnie w 2019r itd.” po prostu rzygać się chce czytając takie brednie.

    Ale jak zauważyłam to wszystkie media zaczynają wiadomościami katastroficznymi, morderstwa, wypadki itd. byle tylko postraszyć czytających , a zwłaszcza o słabych nerwach.
    Najlepiej nie wchodzić i nie czytać tych bzdur, lepiej wyjść do lasu lub na łąkę i na bosaczka sobie pochodzić, przynajmniej się człowiek uziemi i soków Matki Ziemi bosymi stopami napije., czyż nie tak TAWie? 🙂

   3. Co do kontaktu z Naturą – oczywiście jak najbardziej popieram, a nawet promuję 🙂 👣

    Co do niepotrzebnego straszenia Polaków przez portale, sprawa oczywista. Nasz portal nie straszy.

    Generalnie jednak nie oceniałbym chłopaków z nczas.com aż tak surowo, to wartościowy portal, a standardy dziennikarskie w Polsce, chcąc nie chcąc, i tak będą ulegać wkrótce szybkiej przemianie, gdyż po wyborach już dla wszystkich stanie się jasne, że żadnych wojen nie będzie. To już nie ten etap w ewolucji Wszechświata. Jest cichy sojusz Trumpa z Putinem, a sytuacja na Bliskim Wschodzie jest już od dawna przesądzona, o czym już 10 lat temu mówił sam „wielki strateg” Henry K.

   4. Słowianko moja Kochana Bliźniacza Duszo❤ dziękuję Ci za niezwykle ciepły komentarz. Ja tylko piszę, co myślę. Nie kryguję się, nie udaję kogoś kim nie jestem. Do tego całe życie w mniejszym lub większym stopniu korzystam z intuicji, co bywa nawet przez moją rodzinę dziwne traktowane🔆, ale ja i tak robię swoje, bo taka ze mnie Czarownica😁.

 7. Pozwolicie, ze sie wypowiem.
  W Najwyzszym Czasie przeczytalam wypowiedz S. Michalkiewicza o H. Czerniaku. Poczytalam rowniez komentarze pod dyskusja na YT oraz pod nagraniami komentujacymi sama dyskusje. Zaznaczam. Dyskusji nie ogladalam i nie chce mi sie ogladac.
  Ludzie wzburzeni i niezadowoleni z prowadzacych. Kasuja subskrypcje. Staja w obronie Czerniaka.

  Michalkiewicz w zlosliwosci i arogancji przeszedl chyba samego siebie. Rzeczywiscie mowi o Lechii/Lehii (w kontekscie historycznym) jako o „ubeckich rzygowinach”. Deprecjonuje dawnych kronikarzy. W medycyne alternatywna nie wierzy. Uwaza ja za szarlatanerie. No i oczyma wyobrazni widzi Czerniaka-zomowca palujacego ludzi. On sie wrecz z niego wysmiewa. Szantazuje Konfederacje i nawoluje do usuniecia Czerniaka z listy wyborczej. „Najwyzszy czas, aby doktor Hubert Czerniak przestal byc waznym elementem Konfederacji”. „Jak Konfederacja go przyholubi, to oczywiscie nie moja sprawa, ale ja tez wyciagne z tego wnioski”. Naprawde we lbie mu sie przewraca. Nie wiem, czy to wychodzi jego EGO, czy nie jest po prostu tym za kogo sie podaje. A moze w tym srodowisku jest miejsce tylko dla katolikow, potomkow akowcow i potomkow szlachty?
  Nie wiem, czy sie smiac, czy plakac, ale Konfederacja ma ledwo kilka, czy kilkanascie procent poparcia a juz zraza do siebie potencjalnych wyborcow. Skoro M. wysmiewa sie z medycyny alternatywnej, to sadze, ze dla takich ludzi jak Zieba miejsca w Konfederacji tez nie widzi.

  Moje zdanie jest takie. Jezeli nawet „za mlodych lat” HCz mial jakies niejasne zwiazki z silami porzadkowymi poprzedniego-obecnego rezimu, to jego obecna postawa i zaangazowanie spoleczne calkowicie go rehabilituja w oczach znacznej czesci spoleczenstwa. Jak to brzmi: sily porzadkowe! Smiech na sali!

  Koncze jednak optymistycznym akcentem. Mniemam, ze sytuacja sama sie rozwiaze ku korzysci wszystkich zainteresowanych. Z Konfederacja, czy bez Czerniak i tak wejdzie do sejmu. W majowych wyborach zebral duzo glosow.

  Michalkiewicza raczej sluchac juz nie bede, chyba, ze ponownie wydobedzie „cos” spektakularnego. Mam tu na mysli notatke w sprawie roszczen. Czuje opor. A moze jego sarkazm zaczyna mnie juz meczyc?

  https://nczas.com/2019/07/12/michalkiewicz-nie-ma-watpliwosci-ws-dra-czerniaka-najwyzszy-czas-by-przestal-byc-waznym-elementem-konfederacji-video/

  1. „Michalkiewicz w złośliwości i arogancji przeszedł chyba samego siebie. Rzeczywiście mówi o Lechii/Lehii (w kontekście historycznym) jako o „ubeckich rzygowinach”.

   Trochę to dziwne, zważywszy na fakt, że w 2017 roku dwutygodnik „Najwyższy Czas” opublikował obszerny artykuł prof. Mariusza Kowalskiego o etnogenezie Słowian, na podstawie którego najzupełniej jasnym staje się, że Polacy nie wypadli watykańskiej sroce spod ogona w 966 roku…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2019/07/13/juz-wiadomo-skad-pochodza-polacy-jestesmy-potomkami-poteznego-ludu-tworcow-starozytnych-cywilizacji-prof-mariusz-kowalski/

   *

   Poza tym już nawet dla watykańskiej TV-PiS nie jest tajemnicą, że Polacy-Lechici-Ariowie-Scytowie są ludem starożytnym…

   https://www.tvp.info/42860674/swiat-slowianski-swiat-iranski

   1. Teraz slucham wywiadu Marcina Roli z Januszem Zagorskim i plk Wronskim we wRealu24. Wronski uwaza, ze w Polsce dojdzie do konfrontacji z lobby farmaceutycznym.
    Obaj rozmowcy mowia z sensem. Polecam. O Czerniaku, duchowosci, Kosciele, ataku na srodowiska NTV i wysmiewanie wiedzy duchowej przez srodowiska koscielne i narodowe, 5G, mind control, medycynie alternatywnej.
    —————————–
    PILNE! Sprawa Huberta Czerniaka! 5G, Teczki, SKOKi, zdrowie i prawda!? Płk Wroński, Zagórski i Rola! https://www.youtube.com/watch?v=BgNiHOX3nMw

   2. Hej,
    Jest to moje bardzo bardzo subiektywne zdanie, ale może coś w tym jest. Cały portal nczas wydaje mi się pseudo-przebudzeniową wersją onetu/faktu. Bazuje tylko i wyłącznie na wzbudzaniu emocji. Jedynie tematyka jest około-przebudzeniowa a nie typu plotek czy plejada.
    Można wejść (tak jak na inne portale) ale wybierać, przebierać i zdecydowanie odsiewać emocje z artykułów. Wszędzie tylko „SKANDAL! NIE UWIERZYSZ CO SIĘ STAŁO! SZOK I NIEDOWIERZANIE” 😀 😀 no totalnie pierwsza strona faktu 😀
    Jeszcze raz podkreślę, że to moje subiektywne odczucie, ale dla mnie ten portal to taki właśnie rozbijacz jedności. Od dawna mam niezłe wyczucie jakie wibracje dana strona wysyła. Nawet wśród tych rzekomo pozytywnych. Jak tylko poczuję zasys od splotu słonecznego.. mówię stronie do widzenia 😉

   3. W Iranie przeciętny człowiek zna te historie- co pokazała moja rozmowa przed kilkunastoma dniami z Panią z Iranu, dla niej było dziwne, że Polacy nie wiedzą, że są Arianami. Irańczycy wiedzą o tym.

   4. Irany podobnie jak grecy to araby nie arianie, kiedyś przed, moze, ale nie dzisiaj, wszystko z czarną brwia i okiem to barbarzynstwo

   5. Aktualnie mieszkańcy naszej przepięknej planety są w trakcie potężnego kosmicznego duchowo-biologicznego procesu aktywacji pierwotnego potencjału DNA. Wracamy do pierwotnej wzorcowości – nieważne, czy z brwią siaką czy owaką 🔆

    Oczywiście jest to proces rozłożony na lata.

   6. @B i SlowiAnka
    Niestety, widac, ze sie NCzas popsul. Roi sie od bledow ortograficznych. Straszy koncem swiata, powtarza tabloidowe plotki z palacu Buckingham i Big Brothera. Z drugiej strony, nie znam innego portalu, ktory by publikowal streszczenia z nagran Michalkiewicza, Korwina, Brauna, Zieby, z wRealu24 i innych. Cytaty sa wiernie przytaczane.

   7. B, Słowianko: mam dokładnie takie samo wrażenie, co do nczasu. Podobnie jak jestem pewna roli Korwina jako marionetki, która nagle wyskakuje z pudełka, żeby rozbijać, dzielić. Czasem jednak zaglądam na nczas albo od znajomego pożyczę formę papierową:). Selekcjonuję jednak, co chcę przeczytać. Ostatnio poczytuję sobie sputnik, o dziwo jest w nim mniej propagandy niż w zachodnich, czy polskojęzycznych mendiach…
    A w ogóle B. czy to nie Ty zwracałaś uwagę na dobrewiadomosci.net.pl? Jeżeli tak to bardzo dziękuję❤, jest tam wiele informacji podawanych wreszcie normalnie:).
    SŁAVA KOCHANi! Dobrej nocy👻

   8. Emuszko,
    Tak i tak ;P .. czyli podrzucałem tu rzeczywiście portal dobre wiadomości 😛 .. i TAK na sputnika też czasami wchodzę, żeby zobaczyć jak sprawy wyglądają jak się na nie patrzy „drugim” okiem 😀
    Udanej niedzieli! (u mnie jest już udana, pamiętacie jak pisałem o pomidorach na balkonie wiele tygodni temu? Właśnie dwa kwiatki znalazłem na krzaczkach 😀 Będzie dzisiaj montowana konstrukcja co by je delikatnie podwiązać, aaale się cieszę 😀 – tak się podzieliłem szczęściem 😀 )

   9. B. pisze: „Będzie dzisiaj montowana konstrukcja, coby je delikatnie podwiązać, aaale się cieszę – tak się podzieliłem szczęściem”.

    Mój drogi B., ja cieszę się razem z Tobą, bo wiem, jaką radość dają zjedzone pomidorki z własnej uprawy i to bez oprysków chemią.
    Posyłam Ci zdjęcie moich, rosnących w skrzyniach na tarasie, życząc, by Twoje też dorosły i dogoniły moje. 🙂

    Podam Ci pewną ciekawostkę, którą odkryłam w zeszłym roku i jest już przeze mnie sprawdzona.

    Żeby pomidory nie chorowały na zarazę ziemniaczaną, a wiesz, co to jest, ja raz w tygodniu podlewam pomidory wodą z mlekiem (na 10 litrów wody 1 litr mleka), tym roztworem też opryskuję sadzonki.

    Z nawozów stosuję oprócz mleka rozcieńczony kurzeniec, raz na dwa tygodnie.

    Życzę udanych wielkich zbiorów i smacznego.

    Zdjęcie moich pomidorów wysyłam do TAWa, może wklei pod moim komentarzem, bo ja jeszcze takiego talentu nie posiadam, czyli jestem niekumata w tym temacie. 🙂 🙂

   10. [SlowiAnka] raz w tygodniu podlewam pomidory wodą z mlekiem
    —————————-
    Mleko „ze sklepu”, czy prawdziwe, wiejskie? Moi rodzice stosowali kurzeniec na dzialce.

   11. Droga SłowiAnko,
    Czekam zatem z niecierpliwością na zdjęcia. U mnie ze względu na 4rte piętro w bloku i budżetowe sprawy 😉 zrezygnowałem ze skrzyń i sadziłem prosto w workach z ziemią (poczytałem, że się da więc eksperymentuję). Jako nawóz zaczęrpnąłęm nieco z akwaponiki i bedę nawoził wodą z akwarium podczas podmiany. W necie są fajne przykłady jak łączą uprawę roślin z hodowlą ryb. Akurat hodowli ryb nie wykorzystam bo mięsa nie jadam, ale woda „spod” rybki bardzo ponoć przydatna.
    Dziękuję Ci też bardzo za rady na zarazę ziemniaczaną. Naczytałem się o niej przed sadzeniem i tylko wypatrywałem z niepokojem pierwszych oznak 😉 Teraz podbiorę mleko kotu i wykorzystam „czemprędzej” 😉
    Pozdrawiam gorąco!

  2. Michalkiewicz jest od polityki nie zdrowia więc nie powinien się wypowiadać, kiedyś wypowiadał się w sprawie bajek Darwina że spoko, więc warto słuchać jego politycznych szachów ale nic innego

   1. Jest taka mroczna postać z filmów sf – Predator.
    Gdybym miał na to pieniądze i ludzi od efektów specjalnych, grafików komputerowych itd. to chętnie bym napisał scenariusz do filmu: Michalkiewicz vs Predator 😂
    W tym filmie, Predator, nie wiedziałby jak walczyć z redaktorem Michalkiewiczem, ponieważ, redaktor zrobiłby taką nagonkę na Predatora, posądzając go miedzy innymi o rosyjską agenturę, że biedny Predator by zgłupiał 🤣

   2. Vikingu: Bardzo zacny koncept:). Znam kilku grafików komputerowych …może by się chcieli popisać swoimi uzdolnieniami? Zamiast filmu proponuję jednak grę, w tej branży już odnosimy duże sukcesy więc będzie łatwiej, a i o kaskę większą na polakpotrafi można się postarać:).
    Dobrego dnia wszystkim życzę

 8. Kolejne znaleziska
  https://dobrewiadomosci.net.pl/33037-skarb-z-v-wieku-znaleziony-w-lasach-lesnictwa-przystawy-kolo-grzmiacej/
  http://szczecinek.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/skarb-z-v-wieku-znaleziony-w-lesie-kolo-grzmiacej-zdjecie,5196717,artgal,t,id,tm.html
  https://nczas.com/2019/07/13/brawo-niemcy-wyrzna-pradawny-las-by-postawic-wiatrowe-turbiny-produkujace-ekoprad/
  https://nczas.com/2019/07/13/finscy-i-japonscy-naukowcy-odrzucaja-twierdzenia-ekosekt-to-nie-czlowiek-wywoluje-zmiany-klimatyczne/
  https://nczas.com/2019/07/13/konfederacja-moze-wygrac-wybory-ekspert-musi-tylko-uzyc-technik-podprogowych-video/
  https://nczas.com/2019/07/13/tvpis-cenzuruje-wypowiedzi-ksiedza-isakowicza-zalewskiego-na-temat-zbrodni-wolynskiej-pokazujemy-co-powiedzial-niepokorny-kaplan-video/
  https://nczas.com/2019/07/13/grzegorz-braun-ostro-o-westerplatte-lider-konfederacji-nie-zostawia-suchej-na-dulkiewicz-i-pis-ie-video/
  Młode pokolenie bije rekordy sprawności fizycznej
  https://media.polsatsport.pl/6-02-lisek-poprawil-absolutny-rekord-polski-w-skoku-o-tyczce-PAYz2N-19789252.html
  http://sport.tvp.pl/43483215/piotr-lisek-rozkrecil-sie-na-dobre-niech-inni-sie-go-boja
  Niesamowite i ciekawe czy dojdzie do skuku
  https://nczas.com/2019/07/13/__trashed-120/
  https://tech.wp.pl/strefa-51-pol-miliona-ludzi-chce-dokonac-szturmu-na-baze-wszystkich-nie-zatrzymaja-6401402304809089a
  https://www.antyradio.pl/Technologia/Duperele/400-000-internautow-szykuje-szturm-na-Strefe-51-Chca-zobaczyc-kosmitow-33382
  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/11/11/oficjalnie-technologie-istnieja-talos-vril-tr-3b/
  https://patents.google.com/patent/US10144532B2/en

 9. „PILNE! Sprawa Huberta Czerniaka! 5G, Teczki, SKOKi, zdrowie i prawda!? Płk Wroński, Zagórski i Rola! ”
  Kalinko, bardzo dobry ten film.
  Kocham Pana Janusza Zagórskiego, tak po ludzku, w sposób duchowy. Pan Janusz łączy ludzi i to pokazuje jego Wielkość.
  Marcin Rola to też fajny facet jest, bo mimo tego, że jest katolikiem, potrafi prowadzić dialog z innymi polskimi patriotami, którzy niekoniecznie utożsamiają się z KK.
  RODacy, bądźmy dalej Zjednoczeni. Szanujmy Siebie.

 10. Slavia Lechia
  .https://www.youtube.com/watch?v=KnQMkiIlp04
  Tomasz Józef Kosiński o Rodowodzie Słowian
  .https://www.youtube.com/watch?v=rKxjT6tJmgQ

  „Naszą planetę miały penetrować i zasiedlić takie pozaziemskie rasy jak: Liriane, Syriane, Plejadianie, Arianie, Bakaratinianie, Nibiruanie, Centaurianie, Weganie, Aremoniane. Niektórzy z nich byli spokojni i pokojowo nastawieni do innych ras, a inni lubowali się w wojnach. Byli też tacy, którzy traktowali Ziemię jako wielkie laboratorium genetyczne. (s. 29)”.

 11. Dziś w nocy przyśnił mi się doktor Czerniak. Byłam na jakimś szkoleniu, w sprawach zdrowia, chodziło też o Lehię, miałam wiele książek w rękach, musiałam jeszcze odebrać jakąś z pomieszczenia na samej górze budynku, wchodziło się tam po szerokich schodach zwężających się ku górze… Po czyimś wystąpieniu było zamieszanie, wszyscy rozmawiali ze wszystkimi, bardzo chciałam powiedzieć Panu Czerniakowi o tym co mi Iranka o Polakach-Ariach powiedziała. Chciałam tym sposobem dać mu argument do obrony przed obecnymi atakami. Ale było tak dużo ludzi, że nie mogłam do niego podejść. Poszłam więc do tego pokoju na górze, był to czyjś gabinet. Weszłam tam, zaczęłam coś z książkami robić. Wtedy wszedł dr Hubert. Opowiedziałam mu o mojej rozmowie, był bardzo zainteresowany. Potem pojawił się w tym pomieszczeniu Pan Zięba. Były też dwie-trzy inne osoby. W pewnej chwili zauważyłam, że jeden z nich (Zięba, albo Czerniak-nie pamiętam teraz który) zaczął dobierać się do bardzo młodej dziewczyny. W tym pomieszczeniu była jakaś leżanka. Oni (jeden z tych dwóch Panów i ta dziewczyna) leżeli na niej. Ona trochę się broniła, ale tak jakoś słabo, nie stanowczo, on nie był agresywny, czy natarczywy, ale nie zważał na jej protesty. Nie wiedziałam jak mam zareagować. W tym momencie sen się skończył.

  Zastanawiam się teraz, czy gdy atak teczką nie wystarczył „służby” nie wyciągną „mocniejszych argumentów” żeby zdyskredytować tych ludzi?

 12. Szaman TzW zacheca do jedzenia w tym okresie lesnych jagod, borowek, malin, jezyn. NA SUROWO. Zaleca, aby ich nie polykac za szybko, tylko „pomiedlic” w ustach, aby dac czas enzymom trawiennym znajdujacym sie w jamie ustnej na dzialanie.

  Informuje rowniez, ze ida trudne dni. Niektorzy moga miec niezle „odloty”.
  —————————————-
  UWAGA NADCHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – 14.07.2019
  .https://www.youtube.com/watch?v=P9qk2yM4dq4&feature=push-lbss&attr_tag=gqVunhm1g6psA0RN%3A6

   1. Oj, to niedobrze, czekają mnie w tych dniach ważne rozmowy w pracy. Ale muszę jakoś dać radę.

   2. Za mną chodzi od paru dni „Oda do młodości” Mickiewicza.

    „Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy”……

   3. Podpisywać nie zamierzam, ale rozmawiać o nich muszę. Kiedy będzie można spokojnie coś podpisać? A co z pełnomocnictwem do wykonywania pewnych czynności służbowych, które mam dostać? To będzie bez mojego podpisu, chyba..

   4. TAW a mógłbyś jakiegoś linka podesłać, gdzie mogłabym sama na ten temat poczytać, ostatnio pisałeś o kalendarz Tolkiena. U mnie to była w rzeczy samej jazda przez ostatnie dni. Niby nie czułam się źle, niby wszystko grało, a ja chodziłam jak śnięta ryba. Zasypiałam nie tylko na siedząco, ale na stojąco też. Jakieś przesilenie? U mnie lekko nie przeszło. Dziś jest lepiej, ale jeszcze nie całkiem dobrze. Już sobie południowy sen zrobiłam.

   5. O tych ciężkich dniach to akurat wiedza pozainternetowa. Zasada jest generalna: w czasie pełni nie podejmuje się wiążących decyzji, bo to budowanie zamku na piasku. A obecna pełnia jest jednocześnie zaćmieniem, więc jest tym bardziej brzemienna w „karmiczne” skutki.

    Jak wszystko w dualizmie, ma też swoje „zalety”: lipcowe zaćmienia mają dużo wspólnego z ostatecznym i nieodwołalnym rozmontowywaniem nieszczęsnej Trzeciej Erpe 🙂

   6. A ja sie czuje…. jakby w zawieszeniu. Nie odczuwam ani leku, ani niepokoju, ale czuje sie jakos dziwnie. Najchetniej bym siedziala w fotelu i patrzyla w przestrzen. Nie, spiaca nie jestem, ale glowa jakas taka „ciezka”, jakby sie chciala „wylaczyc”.

    „Chodzenia po sklepach” to juz nie moge zniesc. Ledwo wejde, a juz chce uciekac. Tlum mnie meczy. I te kolorowe polki pelne przetworzonych produktow! Jedna wielka martwota! Wole pojechac wczesniej, w godzinach rannych, kiedy jeszcze „wszyscy spia”. Wy tez tak macie?

   7. Surowizna daje siłę gotowanki oslabiaja, rano warzywna sałatka później surowe żółtka mleko kiszone sałatki tatar z czerwonego indyka, 3/4 surowego i jest siła, surowy sok z pomaranczy, mozna? można

   8. Dzięki Ci TAWciu za to info!!!Ja miałem właśnie się zgłaszać do nowej roboty (dorywczej ale zawsze ;P ). Poczekam zatem do środy. I coś rzeczywiście się dzieje bo ciśnie ciśnie zewsząd. Tylko te pomidory ratują 😉
    B.

   9. Kalina pisze :”A ja sie czuje…. jakby w zawieszeniu.”

    Kalinko mam dzisiaj tak samo, jestem spokojna, radosna ale całkowicie nie mam sił i chęci cokolwiek robić, po prostu życiowa stagnacja, myślę , że najlepiej to przespać. 🙂 🙂 albo poczytać dobrą książkę.

   10. SlowiAnko, albo posiedziec w ogrodku, bosymi stopami dotykajac ziemi

   11. „Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy”…
    ———————
    czyli zombie

   12. Kalino, ja to mam od lat. Zawsze łikendowe zakupy zrobiłam wcześnie, już nawet o 7 rano w sobotę, ale ostatnio wygrywa chęć wyspania się. To jest w tym momencie ważniejsze, niż wielu ludzi w sklepie. Do sklepu chodzę(jeżdżę) przed południem. A robię osobiście tylko zakupy spożywcze. Baaardzo rzadko przemysłowe, tylko wtedy kiedy nie mogę inaczej (ciuchy itp) to załatwiam online, bo nigdy nie lubiłam tłumów w sklepach

   13. Kalina pisze:”SlowiAnko, albo posiedziec w ogrodku, bosymi stopami dotykajac ziemi”

    Kalinko ja całymi dniami spędzam czas pracując w ogrodzie na bosaka, mam tak od dziecka, miałam bowiem to szczęście urodzić się w malowniczej górskiej miejscowości, gdzie dzieciaki tylko na bosaka biegały od wiosny do jesieni i tak mi to już pozostało. 🙂

  1. Ja bezwiednie to robię, jem jagody, maliny, truskawki. Choć nie zawsze „na surowo” czasami z jogurtem czystym. Ale co innego mnie dziwi, od kilku dni po innych owocach boli mnie żołądek… dość mocno.

   1. @Laszka
    Szaman zaznaczyl, ze chodzi o te bez chemii, o lesne. Ja niestety nie mam dostepu do lesnych.

   2. Kalino, ja też niestety nie mam dostępu do leśnych. A te kupne to borówka amerykańska. Można skorzystać ze sposobu pozbywania się trucizn. Pięć minut moczyć owoce w wodzie z kwaskiem cytrynowym, potem pięć w wodzie z wodą oczyszczoną. Dokładne dawki można znaleźć w necie. Ale ja myję przeważnie tylko pod bieżącą wodą. Choć czasem coś mnie skłania do używania tegomsposobu oczyszczania. Ale mnie żołądek boli po bananach, nektarynkach… Pewnie nie powinnam ich teraz jeść.

   3. Laszka- może skorzystaj z porad Sebastiana Szamana – ozonuj je. Tak robię – wodę,warzywa i owoce – bo wszystko kupić muszę, więc niepewne.

  2. Dzięki Kalinko za linka:}Po wysłuchaniu Szamana jakoś tak fajnie mi sie na duszy zrobiło..Ja też podobnie jak TY jestem w zawieszeniu,tylko że trwa to już od dłuższego czasu.Wykonuję czynności, ale jakoś takie dziwne mam uczucie jakbym w tym wszystkim stała z boku.Wiele osób tu bywających dzieli się swoją wiedzą ,wglądami ,snami,czasem Wam zazdroszczę ,moja droga jest trochę inna i jeszcze się trochę w tym wszystkim „miotam”,a już wyjątkowo w takich przejściowych okresach,przesileniach i pełniach które działają na mnie jak płachta na byka:)pozdrawiam Cię serdecznie i wszystkich Tawerniaków:)

 13. „Nie podpisuj żadnych umów, żadnych zobowiązań.”
  To swój nowy utwór „Ogród Marzeń”, który już lada dzień skończę, lepiej może zamieszczę na YouTube po wtorku? 😀

   1. Zapowiadam, że jest to utwór melodyjny i nastrojowy. Spokojna muzyka, bez ciężkich brzmień. Sporo Romantyzmu tam jest. Jestem z niego bardzo zadowolony. Zresztą, jak już go skończę i zamieszczę to sami ocenicie.

   2. TAWie, mnie oprócz wiersza Mickiewicza, chodzi po głowie utwór Czerwonych Gitar. „Nie spoczniemy”. Tak na zmianę się „odzywają”

   3. TAW: od pewnego czasu też mi chodził po głowie „Nie spoczniemy” (sądziłam, że pewnie przypomniały mi się czasy śpiewów w chórze), zdziwiłam się nawet, jak usłyszałam utworek w wykonaniu Owsianko.

    Co do jagód, mogę Wam powiedzieć jedno – w moich lasach na pn jest ich, w przeciwieństwie do ub. r., pełno…, garściami rwać. Zjadłam już dobre półtora litra, rodzina też. Są przepyszne!!!
    Zachęcam wszystkich do wypraw na łono naszych Gajów, naprawdę warto!!! Tak pachnie!!! I to bogactwo… nawet zieleń w tym roku jest inna…

   4. Ja wczoraj kosztowałem dziko rosnącą Poziomówkę Indyjską (Potentilla indica). Ani to smaczne, ani pożywne. Ale kolejne doświadczenie zdobyte 🙂

    http://www.e-ogrodek.pl/a/poziomkowka-indyjska-ozdoba-ogrodu-czy-utrapienie-ogrodnika-19230.html

    *

    Uzbierałem też pełne kieszenie odkrytej w tym sezonie przeze mnie (co roku staram się poznawać kilka nowych Ziół) Wierzbownicy Drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum).

    Bliska kuzynka Wierzbówki Kiprzycy (Epilobium angustifolium), czyli Iwan Czaja. O ile jednak Wierzbówkę Kiprzycę trzeba lekko podfermentować przed ususzeniem, bo inaczej jest niesmaczna, o tyle Wierzbownica Drobnokwiatowa doskonale smaczy po zwykłym ususzeniu 🌱😀

   5. Co do galaktycznych…
    Kto z Was ma cos na temat Przybyszow/ wcielen z Plejad czy tez Lemurianow ?

    Pisze o Ludziach o wysokich wibracjach, itp.

   6. Lemuria, Lemurianie…
    ———————-
    Na mysl przyszedl mi Madagaskar i zyjace tam lemury. Pozostalosci po Lemurii?
    Mistyczna (nie mylic z mityczna) Lemuria i zaawansowana technologicznie Atlantyda. Dwie rozne epoki czasowe. Niektorzy widza je jednak w innym kontekscie. Widza Lemurie jako kraine rzadzaca sie prawami duchowymi, a Atlantyde jako kraine oparta na zaawansowanej, ale bezdusznej technologii. Namiastki pierwszej w dzisiejszym swiecie nie widze, za namiastke drugiej moga posluzyc Stany. Mam nadzieje, ze to wlasnie Slowianie wkrotce rozpoczna „budowe” drugiej Lemurii.

    Pelnia ksiezyca (ponoc znaczaca i potezna), a ja od kilku dni dobrze spie. Nie przewracam sie z boku na bok. Dziwne. Nie?

   7. Czyli tvn ksiezycowy na ciebie nie działa, Atlantyda to pierwszy lad który zasiedlilismy 3.5 miliona lat temu po przylocie z Urana wcześniej z andromedy, prezesem był nasz bialy poseidon który niestety pozniej się spyknal z yahwe, yahwe zatopil Atlantyda działami grawitacyjnymi księżyca w czasie wojny z naszym zeusem, Atlantyda była na podłożu wapiennokredowym więc skruszyc to nie było problemem, tak Atlantyda była techniczna ciągle mieliśmy jeszcze zabawki i gadżety z andromedy źródło ghrees

   8. Nie ma wcieleń z Plejad na Ziemi. A już zwłaszcza Słowianie nie mają z nimi nic wspólnego. Pleje współpilotują projekt Watykan, a więc są naszymi okupantami. To, że jakiś odłam z nich przegania teraz stąd gady, nie oznacza, że ich polityka jest nagle proludzka. Co robili dotąd, gdy nas palono, bito i wyrzynano?…

    Kto do dziś miesza ludziom w głowach w Medjugorje? Kto pobiera energię, strzelając ludziom po oczach przed snem?…

   9. Ha a mówiłam kiedyś że to wcale nie jest dla nas ‚dobre” …. złodzieje światełek , se przypomnij dobrze 🙂 Mają swoją politykę niech se mają a ja mam własną . Bać się tam nie ma czego wiadomo bo te ich sztuczki Gargamelskie to na mnie przestały działać (ziewa im robię ,kopa i idu spać ) te małe światełka też nie są „dobre” , ne , ne próbują się ukryć jednakże ja najmniejsze mignięcie wyłapuję 🙂

 14. „Tak, ten tydzień jest wyjątkowo trudny. Dodatkowo kusmity bardzo majstrują.”
  W tych latających talerzach, cygarach, trójkątach itd. nie mają widocznie klimy i im już odpierdziela 😁

  1. Chemtrails odbywa się ze spodkow udajacych holograficznie rejsowe jety, sypia oczywiście szaraki na rozkaz reptyli ksiezycowych, generalnie trwa wojna naszego zeusa z reptylem yahwe od lat 50tych, jak reptyle przegraja to każa dzieci zeusowe tj nas sypaniem, tak mamy 10 tys lat plus minus od czasu kiedy zeusowi odlecieli ratując planetę przed zniszczeniem przez pirata kosmicznego yahwe, źródło ghrees

   1. wszystko mozliwe GMO bo mam aplikacje do sledzenia lotow oznakowanych nadajacych responderem a jest to aplikacja legalnie dostepna dla kazdego.Przelatuja samoloty rowniez w nocy ktore maja dziwne swiatla i nie sa pokazane na radarze przez gps.Ciul wie kto to latajetca.Nawet jesli to nie reptyle to pracuja dla nich .Trucie ludzi nie moze sie odbywac na poziomie ludzkim gdzyz ludzie posiadaja sumienie,empatie i dusze.Te agenty w samolotach to hybrydy bez dusz i litosci .

   2. Szaraki że spodkow sypia, reptyle są za głupie na to, nawet jak podprowadzali swój księżyc do naszej orbity to mało co nie zderzyli go z ziemią, całe szczęście że nasi zeusowi byli w pobliżu i mogli zatrzymać ta katastrofę, chodź i tak spowodowali trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów, szaraki to gestapo reptylow, porywają nas dla nich na ksiezyc itd, jak zaczną spadać ptaki z nieba znaczy zaczynają truc jak w sredniowieczu

   3. Masz rację Devingo to są reptylskie hybrydy bez serca i duszy.
    Całe szczęście że już niedługo ich panowania.

   4. Wczoraj bardzo późną porą latali a potem puszczali coś dźwiękowego no niestety ja to wyłapuje. Pali im się tyłek wiem czego chcą . Chodzi o DNA myślą że pojmą ten fenomen ale nic z tego. A ja już chyba zaczynam wszystko rozumieć .

    Człowiek czyli Ciało ich twór odwzorowany na Mateczce Ziemi i (tyle po ich mądrości, zgapiacze) posiada niesamowite DNA . Skoro ja zrobiłam to już kilka razy znaczy ,że coś w tym jest . Poprzez Miłość Własną do siebie i ciała (wejście w świadomą interakcje z nim) nasze DNA zmienia się na wzorcowe i zjada jakby ich komórki wytwarza antyciała. To o moje DNA chyba chodziło w tej informacji przekazanej mi kiedyś w łazience. Głęboko w sobie , pojmuję iż potrafię robić cuda w raz ze swoim ciałem tylko nie do końca rozumiem jak ponieważ nigdy nie wchodziłam w aż tak świadomą interakcję ze skafandrem . A teraz zrozumcie dlaczego człowiek jest kodowany na nienawiść do swojego skafandra na miliony sposobów oraz dlaczego blokowana jest energiia Kundalini czyli życia .

    Wędrowcze 🙂 ost słowa a z resztą dasz już sobie radę sam , musisz w końcu wyjść z kołowrotu jezusa z Nazaretu 🙂
    Przedstawię ci inny punkt odniesienia . Uznajmy że jakiś tam jezus był i go ukrzyżowano a jestem nim ja . Jeśli mam świadomość tego iż śmierć nie istnieje a skafander to tylko wymienne auto to jakiego rodzaju jest to poświęcenie ? no chyba żadne prawda ? ale teatrzyk dla widzów całkiem niezły och jaka ja jestem wielka a wy brzydale jedne niedoskonałe aż musiałam przyjść i oddać za was życie . Och przepraszam nie mogłam oddać bo śmierć nie istnieje ! 🙂 zacznij patrzeć w lustro to w wewnątrz i tylko tam Piękny Mądry Dzielny i Uparty Wędrowcze 🙂

    Dobrego Dnia Kochani

   5. Mogę się z tym zgodzić z tym że słowiański skafander jest deficytem obecnie, więc nie pozbywamy się go pochopnie

   6. Sprawdziłam, że wielu z Nas ma już 12 nitek DNA, posiada więc wiedzę pełnej świadomości siebie, wejdźmy więc w siebie i rozpoznajmy całą prawdę o sobie.

    Tylko takie zadnie mamy na dzień dzisiejszy.
    Jesteśmy pełnią ŹRÓDŁA a więc pełnią samych siebie.
    Kreujmy więc wszystko wokół siebie według swojej pełni świadomości, czyli piękno i dobroć.

   7. Droga SłowiAnko, to jest DNA nieaktywowane, nieprzejawione, a więc istniejące jedynie na realizacyjnym potencjale.

    Aktywacja w każdej komórce ciała pierwotnego potencjału komórki macierzystej (w tym możliwość pojawienia się Trzecich Zębów 😉) zajmie nam jeszcze z kilkadziesiąt lat… 😀👍

   8. A skąd ta pewność Panie Tawie ? tak jak istnieje szef szefów 😛 nie żebym coś miała przeciw Pana Wiedzy, absolutnie 🙂 jednakże wszystko jest możliwe , w ost czasie już dokonał się przeskok szybszy niż był przewidywany , tak ja wiem im to bardzo nie na rękę, aczkolwiek wali mnie za przeproszeniem to. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach czegoś dokonać rozumiem , nie oznacza to iż inni tego nie dokonają ,a jak dokonają pójdzie lawina 🙂 i wiem o czym mówię .

   9. „Sprawdziłam, że wielu z Nas ma już 12 nitek DNA,”
    A jak to sprawdzilas Slowianko ?
    😉

   10. Są sposoby sprawdzania bez czyjegoś pola naruszania 😉

   11. SArna pisze : „A jak to sprawdzilas Slowianko ?”

    Mam moja droga sposoby Alternatywne. 🙂 a i mój czuj zwany przeze mnie Intuicją , a przez TAWa czujem mnie w tym utwierdził. 🙂

   12. W ostatnim tygodniu co 2 dni z rana krateczki widać na niebie w wielkich ilościach. Dziś rano też.

   13. ,, Droga SłowiAnko, to jest DNA nieaktywowane, nieprzejawione, a więc istniejące jedynie na realizacyjnym potencjale. …”

    Co to znaczy, Tawcio, nieaktywowane?
    Istnieje, ale potrzebuje pewnych zasobów energetycznych, ,,paliwa” do aktywacji?
    Czy po prostu zostało ,,wycięte”?
    Wykorzystujemy średnio 10 do 14% szarych komórek.
    Po co istnieje ten zapas?
    Czy to jest tak, że konstrukcja biologiczna wyprzedza swym potencjałem możliwości jej stosowania?
    Tak na zaś?

    Czy inżynieria genetyczna ras ewolucyjnie wyższych zdezaktywowała w rasie ludzkiej w wydaniu ziemskim helisy dezoksyrybonukleinowe(a zatem istnieją w uśpieniu), czy je ,,wycięła”?
    Skąd wiemy, że rasa ziemska posiadała więcej niż dwie, trzy helisy?
    Czy w spirali DNA są ślady po takiej ,,operacji”?
    Czy ułomność człowieka(niższy lewel) wynika z jego niskiego poziomu ewolucyjnego, który tłumaczy, że był kiedyś mądry, a z przyczyny zewnętrznej, operacji na nim, stał się głupi i prymitywny?
    Czy nie jest to tłumaczenie więźnia, że został osadzony niesłusznie? Choć wedle prawa należało mu się.

    Czy te wszystkie teorie typu: byliśmy w raju, a ktoś nas pozbawił mocy, nie są próbą samo dowartościowania i zwalania winy za prymitywizm własny na czynnik zewnętrzny?

    Dlaczego faszeruje się ludzi w różnych religiach upadkiem człowieka; a w naszej religii bajką o Adamie i Ewie?

    A może to wcale nie jest bajka w przekazie symboli?
    Czy religie, niosąc przekaz o upadku bytu, zwanym człowiekiem, czynią większą krzywdę, aniżeli sam człowiek sobie szukając winy za własną ułomność poza sobą?(syndrom wk……ego więźnia)

    Jak to, Tawcio jest z tym DNA, z tymi helisami?
    Jeżeli możesz, odpowiedz na chociaż kilka pytań, wszak to arcy ciekawa i ważna w moim pojęciu rzecz.
    Czy człowiek posiadł narzędzia poznawcze, dzięki którym może badać istotę rzeczy?
    Czy raczej siedzi jeszcze ze swoimi ,,ważnymi” narzędziami w piaskownicy, po za którą istnieją zupełnie inne prawa?

    ,, … istniejące jedynie na realizacyjnym potencjale. …”
    Czy ten realizacyjny potencjał leży w gestii człowieka, czy raczej to domena ewolucyjnie mądrzejszych od niego?

    Z góry dziękuję i miłego życzę!

   14. Oj, Krysiu, jak zwykle mnie wkręcasz, doskonale znając odpowiedzi… 😉😁

    Jak powszechnie wiadomo w środowiskach alternatywnych, gadziorstwo zmanipulowało ludzkie DNA w celach rabunkowych (dojenie energii z Ziemian). Nieaktywne na dziś ludzkie DNA oficjalna „nauka” (czytaj: wiara) nazywa „śmieciowym” DNA. Czyli człowiek wg tak zwanej nauki (czytaj: wiary) jest głównie śmieciem…

    Aktywowanie pełnego potencjału DNA jest dogłębnym procesem duchowo-biologicznym, nad którym od kilku lat bardzo ciężko pracuje kilkanaście istot w Polsce.

    *

    Na temat Biblii nie chce mi się wypowiadać, tak jest zmanipulowana…

   15. Zmanipulowani są azjaci i pół azjaci tj Żydoaraby, reszta nie, chodź księżycowe eskimistwo skraca nam inkarnacje w jakiś sposob

   16. To tzw nieużywane dna występuje tylko w uniwersyteckich głowach jak zawsze i jest to pozostałośc a raczej dziura po wielkim wybuchu… A tak serio nieużywane dna jest używane podczas np ucieczki przed morderca wtedy nawet brakuje zwojów. Jak byśmy używali wszystkich zwojów cały czas to by nam nie starczyło jedzenia i byśmy spali po 10 minutach takiego używania przez pół doby, więc jest to kolejnynaukowy fake news jakich wiele przedstawiany jako fakt

   17. „nad którym od kilku lat bardzo ciężko pracuje kilkanaście istot w Polsce.”
    Jesli „ciezko” to sie ni da…no moze po wiekach ?
    Bo to jest sprawa DARU !
    A DAR…jest DAREM ❤

    Podpowiedz tym "pracujacym", moze SZYBCIEJ ZLAPIA TROP 😉

   18. „Mam moja droga sposoby Alternatywne. 🙂”

    No tak moja droga SlowiAnko, kazdy tu z nas ma swoje sposoby i nawet wcale nie alternatywne tylko takie kosmiczne, Odziedziczone po Przodkach 🙂

   19. „Poprzez Miłość Własną do siebie i ciała (wejście w świadomą interakcje z nim) nasze DNA zmienia się na wzorcowe i zjada jakby ich komórki wytwarza antyciała.”
    Tak, tu jest cos waznego MI.

 15. Ciekawe jakie relacje z Watykanem miała hrabina Hrabstwa,od 1807 Księstwa Schaumburgu-Lippe
  https://en.wikipedia.org/wiki/Countess_Johanna_Sophia_of_Hohenlohe-Langenburg
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/watykan-otwarto-groby-w-poszukiwaniu-emanueli-orlandi-sa-puste,951926.html
  Konflikt PiS – Rydzyk
  https://nczas.com/2019/07/14/wojna-w-rodzinie-wielki-konflikt-na-linii-o-rydzyk-pis-klotnia-pomiedzy-sojusznikami-przed-samymi-wyborami-do-sejmu/
  https://www.tvp.info/43500503/premier-na-jasnej-gorze-jestesmy-na-drodze-ku-lepszej-polsce
  https://nczas.com/2019/07/14/czwarty-dzien-poszukiwan-5-letniego-dawida-zukowskiego-to-najwieksza-taka-akcja-w-historii-polskiej-policji/
  https://www.o2.pl/artykul/czarnobyl-smiertelnie-niebezpieczne-znalezisko-kolo-prypeci-6401715589039745a
  https://nczas.com/2019/07/14/niewiarygodne-budynek-telewizji-informacyjnej-ostrzelany-z-granatnikow-powodem-prorosyjskie-poglady-video/
  To obrzydliwe wykorzystanie dzieci do ,,pseudo-eko szaleństwa”
  Zmiany klimatu ochłodzenia i ocieplenia są naturalne i cykliczne wpływ na to ma np.precesja ziemi czy aktywność słoneczna (obecnie mamy minimum słoneczne) czy też ruch bieguna magnetycznego i aktywność magnetyczna ziemi (być może położenie i fazy księżyca, oddalanie się księżyca od ziemi )
  https://nczas.com/2019/07/14/kolejne-biedne-dziecko-wykorzystywane-przez-ekosekte-i-politykow-11-latek-bedzie-stal-w-wakacje-przed-ratuszem-gdyni-video/
  Francja
  https://www.tvp.info/43501157/macron-wygwizdany-podczas-parady-policja-uzyla-gazu-lzawiacego
  https://nczas.com/2019/07/14/wielka-defilada-na-polach-elizejskich-i-starcia-z-policja-z-okazji-swieta-narodowego-francji-paryzanie-wygwizdali-prezydenta-macrona-video/
  https://www.tvp.info/43499415/francuzi-zaplaca-za-obchody-swieta-niepodleglosci-wiele-milionow-euro

  1. Mnie pewna rzecz zastanowiła. Na obchody zakończenia wojny, na święto Francji gospodarze zapraszają Merkel, dziś też pojechała, tyle przynajmniej wyczytałam w niemieckich wiadomościach, które miały transmitować na żywo paradę wojskową. Polacy na rocznicę rozpoczęcia zapraszają Trumpa.. Co mnie jeszcze zdziwiło?? Jak w Moskwie czy u nas paradują żołnierze, to lewacka prasa krytykuje jak tylko można, a gdy to robią w Paryżu, to wszystko jest cacy.

   Otworzyłam przedostatni link, który Rafał podał. Jest tam zdjęcie Pól Elizejskich udekorowanych fłagami. Te flagi wyglądają na biało-czerwone. Niebieskiego praktycznie nie widać.

  2. Pan Jerzy mówi jak przywódca Polski:
   od min 15,48-

   „Jeżeli jeszcze raz ktoś mi zgłosi, że ktoś umiera z powodu sepsy, w szczagólności z powodu sepsy….
   Od min 16:25:

   „Jeżeli raz jeszcze zobaczę, że ktoś mi w Polsce umiera z powodu sepsy, a lekarze nie chcą zastosować ascorbinianu sodu, tak będę wskazywał….

   Nie będę tu wszystkiego cytować, ale muszę powiedzieć, że po słowach:

   JEŻELI RAZ JESZCZE ZOBACZE, ŻE KTOŚ MI W POLSCE UMIERA Z POWODU SEPSY…. KTOŚ MI W POLSCE UMIERA…

   Ludzie, poczułam ciary, zobaczyłam przywódcę Polski…

   .https://www.youtube.com/watch?v=vGdMmGMECUc

   No nic słucham dalej…

   1. Laszko, to właśnie w Tawernie pan Jerzy został już dwa lata temu – po raz pierwszy w polskim internecie – ujrzany jako premier RP 😀👍

    Niektórzy nadal pukają się w głowę, gdy im o tym mówię… 😉

   2. Zięba mógłby być orbanem kaczyńskim ale jest mało przebiegly, bardziej ministrem

   3. Jak zniknie księżyc to wszyscy odczujemy wielka a narazie to taki polwzwod albo polzwis

   4. Wtrącę 3 grosze z zagranicznych portali „memowych” 😉 Wzięli się za nestle i nagłaśniają przewałki, przekręty, wycinkę lasów itd. A wiadomo.. memy obecnie mają niezłą moc i docierają praktycznie wszędzie ;P Wiatr zamienia się w huragan 😛
    P.S.
    Podobno Trump przedłużył wizytę w Polsce przy okazji rocznicy wybuchu 2wś. No musi mieć sporo do przekazania jeżeli jeden dzień mu nie starczy 😛

   5. Oby ten reżim syjonistyczno-pisowski poszedł na jesieni precz, bo na razie widać w necie, że wiele osób się obudziło, ale wiele wciąż wierzy PiS. Odurzeni tymi wszystkimi plusami (500+, 300+ itp.) zagłosują znów na PiS, bo im niby coś dał i nas sprzedadzą. A zagrożeń co nie miara: ustawa 447, 5G, dyktatura szczepionkowa, niszczenie firmy pana Jerzego. To wszystko coraz bardziej mnie wkurza. Jest jeszcze hrabia ze swoją II RP, który też zapowiada start jesienią. Liczę, że naród już na tyle się obudził że jest szansa na realną zmianę. Obawiam się tylko, że znowu sfałszują wybory tak jak te do eurokołchozu i nawet jak II RP i Konfederacja wejdą do Sejmu to będą miały po parę nędznych mandatów, a PiS będzie miał większość i będzie robił co chciał jak teraz. Oby się to nie sprawdziło. Do wyborów jeszcze 3 miesiące i miejmy nadzieję, że afery SKOK i inne ujrzą światło dzienne. Film Vegi też może coś da, choć nie spodziewam się niczego spektakularnego – ci co wiedzą, że polityka to bagno tylko się w tym utwierdzą, a ci co głosują na PiS uznają film za oszczerstwa i tym bardziej zagłosują na PiS.

   6. Wolni Słowianie, może nie będzie tak źle, myślałam, że się uśmieję, jak przeczytałam poniższą wiadomość:

    https://film.interia.pl/wiadomosci/news-solid-gold-ten-film-zniszczy-opozycje-przed-wyborami,nId,3096593

    „Solid Gold”, Jacka Bromskiego, pod patronatem Kurskiego. Tego od TVP.

    Jaka to będzie naparzanka.. Z jednej strony Vega z „Polityką” a z drugiej strony Bromski/Kurski z „amber gold” A gdzie dwóch się bije, tam… PoLach skorzysta. Może te dwa filmy ruszą tych, którzy do tej pory nie głosowali?? Może ludzie zrozumieją, że POPIS to jedno bagno i że nie chcą ani PO ani PIS. Ale po co ja piszę „może” po przeczytaniu tej informacji, od razu wiedziałam, że tak będzie.

   7. nurz qurwa,następny Chomeini który w odpowiednio wykreowanej chwili wróci z wygnania by stanąć na czele kolejnego stada baranów.
    Skakanie przez płoty zdało egzamin, teraz czas na przeskok przez kałużę

   8. „Gmosiu, czy Ty naprawdę nie czujesz Wiatru Wielkiej Zmiany?…”

    Czuje ale starzy bogowie walczą o energię jak wszystko w przestrzeni , bogowie odchodzą w niepamięć i muszą się z tym pogodzić, nikt już nie jest pod ich wrażeniem , to samo z nowymi bogami (technologia) zero wrażenia . Ich czas przeminął . Gmosiek 🙂 dasz radę aczkolwiek wolna wola

   9. Tak dla rozwijania wam waszych watpliwosci, reptylstwo ma w naszym układzie slonecznym 120 księżycy bojowych w tym na największego levan’a patrzycie co noc… Dopóki zeusowi nie popedza tych piratów kosmicznych i nie naprawia co zniszczyli będzie jak bylo

   10. ,, Dopóki zeusowi nie popedza tych piratów kosmicznych i nie naprawia co zniszczyli będzie jak bylo”

    No tak, a jaką tu człowiek odgrywa rolę?
    Czy może pomóc?
    A może przede wszystkim sobie?
    Czy zeusowi walczą o ludzką fermę, czy o siebie z przyszłości?
    Ha! To jest pytanie…

   11. Rozpowszechniać wiedzę o okupacji księżycowych, nie dać się zabić i czekać aż księżyc zgasnie

   12. „Czuje ale starzy bogowie walczą o energię jak wszystko w przestrzeni , bogowie odchodzą w niepamięć i muszą się z tym pogodzić”
    Bogowie, jak kazdy, przechodza przemiany.
    A kto wie tak naprawde, czy nie jest dzieckiem tego czy innego Boga ? A moze Bogiem, ktory na jakis czas TU przyszedl… ?

    A to sie samo znalazlo… szukalam Sziwy i oto co „przyszlo”

    To bardzo wazne przeslanie…a moze ostrzezenie ?
    Pytaliscie o Ciemna Strone Mocy ?

    Rozne sa oblicza :
    http://www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/psychotropy_tylko_ciemna_strony_mocy.html

  3. ,, Oj, Krysiu, jak zwykle mnie wkręcasz, doskonale znając odpowiedzi… 😉😁”

   Ależ nie, drogi Przyjacielu! Żyjemy w takich czasach,w których bywa, że wczorajsza wiedza jest dziś weryfikowana do wartości funta kłaków (ten funt kłaków to pewnie mało kosztował 🙂 , dziś naturalne kłaki to unikat 😀 )

   Wiemy co wiemy, a może ktoś chce abyśmy tak wiedzieli?
   No właśnie! Co nam, ludziom, pozwala się wiedzieć?
   A może ta wiedza, która odkrywamy i przeżywamy jak stonka oprysk kartofli, to też jest w pakiecie planu??

   Co do Biblii to pewne, że w wielu fragmentach przypomina bardziej regulamin instytucji, aniżeli obiektywną, logiczną prawdę życiową.
   Jak się porówna Biblię chociażby z ,,Ewangelią życia doskonałego” spisaną niegdyś przez Esseńczyków, to dopiero widać instytucjonalna manipulację.
   Ale to inna bajka.

   Wspomniałam o Biblii jako jednym ze starożytnych przekazów zawierających przypowieści o upadku; czy to niektórych Aniołów, czy niektórych przedstawicieli rasy ludzkiej.

   Z akceptacji wieczności ludzkiej Duszy można wyciągnąć wniosek, że ,,było” wystarczająco dużo ,,czasu”, aby człowiek (nie mylić z człowiekiem w wydaniu ziemskim)również zaistniał jako istota o bardzo wysokim poziomie ewolucji (nazwijmy boskości), dla której jakieś gadziory to byty kompletnie nie mające wpływu, bo nie istniejące w tak wysokich przestrzeniach energetycznych.

   Zatem wieczność Duszy ,,umiejscawia” człowieka wszędzie i na wszystkich poziomach!
   A może część ludzi to była upadłymi Aniołami?
   Skąd się wzięli Aniołowie? (wtajemniczone boskie istoty)
   Dlaczego nam o tym się mówi? O Przewodnikach, o Aniołach?

   Czy koncepcja człowieka dotyczy kropki we Wszechświecie, jaką jest Ziemia? No, wolne żarty…
   Gdzie zatem podziewają się i naznaczają ewolucje ludzkości, której Dusze sa wieczne?
   Kto mi na to odpowie? Na to choćby ostatnie pytanie…

   Wiem…, gdybym była Samoświadomością tego wszystkiego, miałabym niezły ubaw z tych pytań Krysi z lasu…

   Np. Naszej Ani wciąż(i słusznie)powtarzane stwierdzenie, że zadaniem człowieka na Ziemi jest wzrastanie, by połączyć się ze Źródłem jest również przypuszczeniem, że idziemy w wyższą hierarchię…, gdzie życie na Ziemi jest fraktalem dalszych, wyższych ewolucyjnie przestrzeni, a te ,,odbijają się” w naszym życiu.
   No sam powiedz, Tawcio, gdyby Tam(do czego dążymy) było inne w zamyśle Kreatora, to jaki miałaby sens nauka na Ziemi?

   Oj, chyba się jednak ciebie uczepiłam 😀 😀 😀 , ale wszyscy, my tu w Tawernie, przecież możemy wyrazić swoje zdanie, nieprawdaż?

   1. Żyjemy w dwóch układach naprzemiennie lżejszym na lżejszej antyziemi i mięsnym na ziemi, oba wazne na obu mamy coś do zrobienia, na mięsnym można więcej, jedni odreagowywuja ziemska inkarnacje na antyziemi rok drudzy 10 w zależności od dramatycznosci przeżyć, na antyziemi siedzimy na ławce rezerwowych na ziemi wbiegamy na boisko, nie łączymy się z żadnym panem czy źródłem, chyba że nas ksiezycowy Pan złapie, wtedy tak mieszkamy z Panem, ale pan jest w podstepny i niedobry więc nie łączymy się z Panem pod żadnym pozorem chyba że ktoś lubi hardcore

   2. Ale mnogość pytań, – _- aniołowie to ludzie po milionie reinkarnaci z super mocami i że zgromadzona wiedzą już bez mięsnych cial np zeus hera apollo posejdon w sumie większość tzw bogow greckich, część z nich niestety się sprzeniewierzyla naszej bialej rasie ludzkieji i np nas pozeraja wraz z yahwe w ksiezycu jak Ares Kronos Posejdon to są upadli aniołowie, każdy z nas za życia ma przydzielone czy przydzielonych pomagierow którzy ratują nas z ziemskich opresji, podpowiadają itd im mniej nakładek kościelnych czy szkolnych tym lepsza komunikacja, komunikacja jest myślami i obrazami w snach i medytacjach czasem na jawie w ekstremalnych przypadkach, w ciężkich chorobach ciała cierpią za nas w ciele pod warunkiem że nie wierzymy w Boga i szkole poza dodawanie i odejmowanie bo w to wierzymy jak najbardziej, po śmierci nigdy nie idziemy do Pana czy panow białe światło bo nas pozre/pozra albo będziemy robić za bateryjki czy prostytutki, wyobrażamy sobie ze księżyc Pana tzw niebo biblijne czy nawet wszystkie księżyce Pana dołączone do większości zdrowych komórek tj planet jak nowotwór cudownie znikaja

   3. ” każdy z nas za życia ma przydzielone czy przydzielonych pomagierow którzy ratują nas z ziemskich opresji,
    podpowiadają itd im mniej nakładek kościelnych czy szkolnych tym lepsza komunikacja,
    komunikacja jest myślami i obrazami w snach i medytacjach czasem na jawie w ekstremalnych przypadkach”
    Krotko
    Jasno
    Na temat
    Dziekuje Gmo.

   4. przetłumacz sobie to i dla innych, tak po krotce nasi andromedanie na 4ech zewnętrznych planetach zwlekaja z interwencja przeciw rasom (reptyle szaraki zydoaraboazjaci) okupujacym 4y wewnętrzne planety, tu są instrukcje jak to przyspieszyć bo wezowi przyspieszają trucie ras bialych z andromedy i czarnych z syriusza, oczywiście jak zawsze stoi za tym kryminalista ksiezycowy kretynski reptyl yahwe=biblijny bog=allah=sin który chce zabić i uwiezic 5 miliardów nie skosnych ras uwiezic ich też jako duszę i zzerac po kawałku, zzeranie nas w wersji lżejszej tzw duchowej jest bólem do miliardówej potegi i niestety umieramy na zawsze, dusza jest śmiertelna niestety, nawet bomba atomowa zabija nasze dysze czyli nas, pozostanie po nas tylko zapis naszych inkarnacji na serwerach akaszik, sytuacja jest poważna więc napietnujemy władze w andromedzie, nie to nie scifi, wszystko inne o czym byliscie nauczani w szkole jest…

    To ALL white andromedian and Black Sirian races of planet earth: We urge you to urgently transmit the following to the galactic andromedian hierarchy of the constellation of andromeda and the military forces of the 4 outer planets.

    ” We the HELLENES (GREEKS) of the outer surface of planet earth, retaining memory of our andromedian descent as condemned to death hostages of most worst universal criminal SIN-SION-JEHOVA God of white-yellow mongol semi-draconian Jews, ”God the Father” of Christianity and God of Islam, we urgently appeal to the Andromeda constellation justice of our local galaxy, and to the central justice of the Andromeda galaxy, and to the universal justice of PAN, the intelligent Universal Organism.

    We denounce a ”violation of duty to the point of universal crime” by andromedians and rest of galactic military forces of our local galaxy already present at the 4 outer planets of our solar system. Their orders are to arrest and biologically exterminate the universal criminal SIN-SION-JEHOVA, and to gradually remove SIN-SION’s hybrid flagship spaceship MOON-LEVAN, earth’s artificially terraformed satellite. Along with the removal of the MOON , the rest of its draconian astrofleet is also to be removed from the remaining 7 planets, 8 originally, due to planet Phaethon’s destruction by universal criminal SION-SION-JEHOVA.

    We denounce andromedian and remaining local galactic space military forces of the 4 outer planets due to an unprovoked, inexcusable delay to carry out orders of their local galactic staff. As a result of their delay, SIN-SION-JEHOVA, this bloodthirsty, soulthirsty filthy beast, is speeding up the genocide of the white andromedian and Black Sirian races of planet earth by the white-yellow mongol race of Israelite and Saxon Jews, provoking the outbreak of WW4, with WW1 being that of ATLANTIS against HELLAS on planet earth. The ultimate purpose will be the survival of genocidal humanoids of the yellow draconian CHINESE and KOREAN races , both genetically engineered by SIN-SION-JEHOVA supreme draconian leader of the MOON.

    Through this war ,lunar criminal SIN-SION-JEHOVA is intending to rob the planet of its natural resources, carried for storage inside the MOON. Along with the souls of 5 billion dead people and those of infinite millions of dead animals and trees during WW4, which draconian crews of a lighter matter rarification will use as a food source, SIN-SION-JEHOVA will depart our solar system to invade that of SIRIUS-A or Hyperion. The solar system of SIRIUS-A constitutes the electromagnetic ”coccyx” of the heaviest star system of the Universal Organism (U.O), therefore SIN-SION-JEHOVA will be able to blackmail ALL galaxies of the Universe together with the U.O. itself with electromagnetic paralysis and death!!.

    Already the out-of-control genocidal galactic monster SIN-SION-JEHOVA is starting to transfer to the MOON prisons billions of dead white andromedian and Black Sirian people’s souls, along with the souls of an infinite number of millions of dead animals and trees, through local wars between white and black races, provoked by Jews and Saxon mongols, through spreading artificial diseases, starvation, an artificial shortage of food and water supplies, meteorological warfare and other criminal methods of a human-animal-tree genocide of our planet.

    Aside from such horrendous serial planetary crimes, SIN-SION-JEHOVA , this disgusting abomination, has ordered its demons of a lighter density to take over the bodies of people of the white and Black races, causing them severe mental and psychological conditions in order to disrupt and break up their societies into isolated , introverted schizophrenic beings, incapable of collective defence mechanisms and survival.

    SIN-SION-JEHOVA is doing this to facilitate the genocide of the white andromedian and Black Sirian races by its own genetically engineered yellow race (CHINESE).
    To aggravate the mental and psychological torment of these ill peoples of the white and Black race, the devil SIN-SION-JEHOVA has ordered the white-yellow mongol criminals, Jews and Saxons, to produce chemical medicines which confuse, cripple and incapacitate their minds and souls.

    If the andromedians and other galactic military forces at the 4 outer planets fail to intervene immediately to exterminate criminal SIN-SION-JEHOVA, its yellow CHINESE race and its white-yellow mongol Jews and Saxon criminal agents, then this space criminal will genocide 2/3s of the people, animals, trees and marine life of our planet. If this happens, the andromedian military units at the 4 outer planets will be liable, along with SIN-SION-JEHOVA, for such a genocide of ALL beings of planet earth, let alone responsible for the crime of killing the entire U.O. by universal cancer SIN-SION-JEHOVA.

    The souls of the so far murdered by JEHOVA people , animals and trees, demand JEHOVA’S death and the scattering of its filthy cancerous soul in subatomic particles in space.

   5. Żadni Obcy nie wyzwolą Ziemi dla dobra ludzkości. Po prostu trwa teraz ostra kosmiczna wojna o schedę po gadach. Żeby to obczaić, wystarczy zwykła chłopska logika, nie trzeba biegać po obcych depozyturach medialnych 🙂

   6. Zeusowi to nasi albo jak wolisz perun’owi czy swarog’owi, usypiasz chyba troszkę i przemawiasz miss polonia

   7. Ja wybudzam, nie usypiam. Usypiają ci, którzy głoszą, że przyjdą Obcy i się o nas zatroszczą. Od początku prowadzenia tego bloga głoszę, że wyzwolenie naszej przepięknej planety jest ewolucyjnym zadaniem samych Ziemian, to jest nasz interes, jeśli chcemy być naprawdę wolni. A wyzwolić planetę mozna tylko w jeden sposób:

    WYZWALAJĄC NAJPIERW SAMYCH SIEBIE,

    bo jakżeż istota zniewolona (nałogi, podczepy, implanty, obce programy, nieogarnięte emocje, nieporządek w RODzie) może brać się za cokolwiek?… 🙂

   8. jestesmy bialymi cialkami krwi organizmu ziemia, kazdy z nas powinien siebie poswiecic zeby pozbyc sie raka typu zydoarabomongoly jedna nikt tego nie robi bo mamy wgrana przez najezdzcow nakladki jezusowe typu nie zabijaj najezdzcow nadstwiaj policzek tj daj sie zabic bez walki, a myslami i intencjami jest cale pieklo wybrukowane

   9. Też się z Tobą zgadzam TAWie, że tylko sami Ziemianie mogą się wyzwolić ze wszelkiego uzależnienia. Żaden deus ex machina nic nie pomoże, a jeśli pomoże to nie za friko. Nasz los jest w naszych rękach i myślach. Jeśli sami tego nie zrobimy to nikt dla nas tego nie zrobi. Dobrze napisałeś w tej kwestii i nie mam nic do dodania.

   10. Dziękuję ci, mój drogi POLarniAKU za czas dla mnie poświęcony 🙂 i odpowiedzi.
    Nasz umysł zapuszkowany szkołą i wiedzą kolaborujących z rządami ,,nałókofcuf” z dystansem podchodzi do takich informacji, ponieważ maso-dostępna nauka nie przedstawia ich(NASA odtajnia dla tłuków jakieś zdjęcia sprzed 50 lat, żeby mieli się czym brandzlować – ale mi rewelacja!)

    ,, … aniołowie to ludzie po milionie reinkarnaci z super mocami…”

    No proszę! Kto z nas o tym wcześniej słyszał? Czy się w ogóle zastanawiał?
    A to przecież w logiczny sposób tłumaczy skutki i efekty wieczności Duszy.
    O ponadczasowym stanie Duszy mówimy w kontekście życia ziemskiego, które zaczyna się, rozkwita i kończy, przy czym fajnie jest wiedzieć, że jakaś część w nas żyje dalej(chęć przedłużenia życia? czy mówiąc inaczej strach przed unicestwieniem?)
    I na tym koniec. Dalsza wędrówka duszy jest bliżej nieokreślona, ujęta raczej w ogólne wierzenie łączenia się z Bogiem.

    A dalszy rozwój,poziomy, statusy, hierarchie no i zwykły ,,codzienny” 🙂 zapieprz to co? Nie ma?

    Jeżeli Aniołowie to ludzie po milionie (+,- 🙂 ) reinkarnacji, to wszelkie ,,upadłe” to też ludzie.
    Co z innymi rasami? Czy ,,gadziory” to inna rasa, czy upadli ludzie? (gadziory mogą przecież zmieniać zewnętrzną postać)

    W konsekwencji żywią się tą samą energią, co my.
    Ciekawe, że jesteśmy bateryjkami produkującymi żarcie na stół szwedzki dla bytów w formie duchowej, które to byty określamy jako coś złego. No tak, bo nam coś zabierają…
    Wkurza nas, że żywią się naszą energią, ale że my żywimy się energią bytów od nas ewolucyjnie niższych, to już nie jest be…

    Wszechświat to kocioł z energetyczną zupą kosmiczną, w której wszystko żywi się energia wszystkiego i nie ma co się oszukiwać.
    Ja tam nie jestem wysysaczem, nie pozbawiam niczego energii, bo zjem sobie tylko listek sałaty, pokrzywy no i od czasu do czasu schaboszczaka 😀 , a i rosołkiem nie pogardzę; z kury własnego chowu 😀 (chowu-chować ?)

    Człowiek potrzebuje tysięcy wcieleń, aby nie wracać już na Ziemię, czy anty Ziemię(ławka rezerwowych i mecz na boisku – podoba mi się to porównanie)

    A potem co? Inkarnuje w wyższą przestrzeń energetyczną, duchową, gdzie nie ma powodu, aby sądzić, że ,,tam” już wszystko jest cacy.
    Zatem istoty ,,bezmięsne” też, chcąc wejść na wyższy lewel muszą reinkarnować się wiele razy na poziomie niższym, by wyzbyć się podczepień z tego poziomu. Czy tak?

    No przecież taki Anioł, by nim się stać, nie wciela się na Ziemi milion razy.
    To tak, jakby ktoś powtarzał 17 lat pierwszą klasę, po czym ogłosił, że skończył studia.
    Co prawda są być może tacy, którzy ,,kończą” wcielenia ziemskie i czują chwilami, że nie pasują do ziemskiego świata.
    Ci kończą naukę w klasie pierwszej…

    To wszystko jest bardzo ciekawe, mózg chce znaleźć jakąś logikę, ciągłość, po skutku odkryć przyczynę, by wiedzieć po co to wszystko…

    No właśnie! Dla jakich ludzi, z jakiego lewela przeznaczona jest Ziemia?
    Gdyby był to poziom ,,początkujący”, to dziecko znalazłoby się w raju…, a nie na planecie, na której wszyscy się żrą od milionów lat.
    Mówi się, że człowiek musi tu przepracować niskie instynkty…
    Zatem, gdy zaczął ziemską wędrówkę musiał być niezłym rzezimieszkiem, czy tak?

    Idąc dalej, czy Ziemia jest miejscem resocjalizacji?
    Z jednej strony zwalamy winę na gadziorów, a z drugiej zapominamy, że sami nimi jeszcze jesteśmy(uśmiercamy dla zysku materialnego, kolonizujemy, niewolimy)

    No tak! Skoro ,,przychodzę” tysiące razy na planetę, aby stać się lepszą, to aż strach pomyśleć jakim zakapiorem byłam(byłem?) na początku moich wcieleń 😀

    Ty też(my wszyscy) nie byłeś wcale lepszy 😀 😀
    No czy tak nie jest? Hm?

    Mijają czasy, że ,,módl się i pracuj” jest wystarczająca wykładnią.
    Można się modlić(medytować) i pracować, ale człowiek pyta o sens, drogę swojego istnienia…

    Oj, Gmosieńku, żeby to wszystko ogarnąć, trzeba mieć łeb wielkości jeziora Bajkał.
    Gdyby od dzieciństwa uczono nas praw, jakimi rządzi się Kosmos, relacji człowieka z nim, to nikt dziś nie mówiłby, że są to teorie spiskowe.
    Okazuje się, że największą teorią spiskową jest niby rzeczywistość, w której żyjemy…

    Bardzo lubię z tobą rozmawiać.

    Miłego dnia!
    PS. Fajnie, gdyby inni też chcieli wtrącić swoje czygrosze 🙂
    O! przepraszam, MI pińć groszy 😀 😀

   11. upadle anioly to glownie reptyle jak yahwe balzeboob niestety dolaczyli do nich nasi kolaboranci typu ares kronos posejdon, jak ktos mysli ze po smierci jest lala land to sie myli, takie same problemy tam jak i tu jezeli nie gorsze, nie ze zyje wiecznie jakas tam czesc nas tylko cali my, po opuszczeniu ciala ktore dla wiekszosci jest ulga nagle zauwazamy nowe moce w tym szybkie poruszanie sie bez przebiernia nogami ktorych nie ma itd itp w momencie przejscia cala inkarnacja co do sekundy jest zgrywana do serwera akaszik i to jest to co ludzie w stanie spiaczki okreslaja jako ze im cale zycie przebieglo przed oczami, nie ma zadnych wedrowek poza ziemie czy uklad sloneczny, odwiecznie zyjemy w kosmicznym zamknietym na cztery spusty dualanym jajku lzejszym -antyziemia i ciezszym-ziemia, kropka. Od napasci 13500 lat temu przez ksiezyce reptylskie niestety czesc z nas zyje z panem reptylem katolickim yahwe w ksiezycu tj jestesmy wiezieni tam torurowani gwalceni i zjadani jako ciala i dusze i przestajemy istniec, wiec nie idziemy do niczego religinego jezusowego blyskajacego i milo grajacego muzyczke po smierci, sluchamy siebie po smierci i nikogo innego, ciezko jest oduczyc sie religijnych wzorcow nawet po smierci wiec juz tutaj w ciele na ziemi kasujemy nakaladki koscielne wszelkiej masci zebysmy tam sie nie dali zwiesc i pozrec przez yahwe aresa czy posejdona, nie strasze tylko przestrzegam. sa dwie rasy w znanym nam kosmoscie gady i ludzie i ich mieszanki gmo np azjaci, zydzi itd, pierwsi sa upadli od zawsze, drudzy moga upasc chodz jest to margines, gady zywia sie energia ktora my mamy dana i wiemy jak uzytkowac oni nie bo sa sztuczni i musza nas polykac i torturowac zebysmy ze strachu ja wytwarzali-film matrix 1,masz racje oni jedza nas my jemy zwierzeta i rosliny ale znowu te zwierzeta i rosliny jedza jeszcze nizsze byty…Po milionie inkarnacji pomagamy innym nierozwinietym niekumatym sierotom na ziemi robimy za guidow, jest to ciezka robota ale bardzo wdzieczna, po tym stajemy sie mysloksztaltem i pomagamy pomagierom ktorzy pomagaja nam tutaj, tak trzeba nabrac doswiadczenia zeby wskoczyc wyzej, w miesie szybko nabieramy doswiadczenia , bez miesa wolniej dlatego wskakujemy w mieso, czy tak chcemy w bezmiesny level ? zalezy, wielu dobrze sie czuje w miesie-seks, jedzenie wczasy nad morzem i chce tu wracac, lecz jest to jednak level hard i to juz zalezy co komu lezy, ja na razie sie nie wybieram na lzejsze poziomy chodz nigdy nie wiadomo co zycie przyniesie, w kazdym badz razie wracam do kolejnego cialka jak mnie to zawiedzie, ksiezycowa tv typu religia szkola nauka nam to skutecznie uniemozliwam aniolem sie zostaje nie rodzi sie nim, taki gabriel czy michal sa niesamowici w tym co robia dla nas np ratuja nas przd glupia nieoczekiwana nagla smiercia takze z naszej bezmyslnosci i glupoty, nie zawsze sie im to udaje ale przynjamniej w 99 procentach, generalnie mozna powiedziec ze miesny level od lzejszego rozni sie poziomem egoizmu, tam jest sluzenie innym tutaj sobie -_-, jak juz tutaj mamy zadatki na filantropa-9ki to np maja chodz tez nie 100 procent to szansa jest ze tam zostaniemy na dluzej, pomagajac miesnym -_-, Tak, wielu czuje ze tu juz nie pasuje i nie inkarnuja, ale jest tez wielu ktorzy maja misje i chca przekazac co nam np jakis wynalazek i wbijaja sie w ciala wbrew sobie wlasnie np tylko z tego powodu, matrix yahwe tropi takich i zabija rekami swojego zydomossadu cia czy kgb, tak rzezimieszki i dziec tu trafiaja ale ludzkie, nie reptylskie, czy jest progresja duszy od motylka do czlowieka tego nie wiem, wydaje mi sie ze nie i ze np motyle sa to osobne byty egzystujace w swoich nizszych wymiarach nie kompatybilne z nami chodz swiadome ze istniejemy ale nie wiedza np czemu nie zbieramy nektaru z kwiatow pylkow itd -_-
    „Uśmiercamy dla zysku materialnego, kolonizujemy, niewolimy”- ja nie moglbym to domena przyjezdnych bezdusznych jednorazowek zydoarabomongolosaksonow, czysci rasowo slowianie chodz nie idealni maja spory poziom niezniszczalnej empati to nas rozni od tej czarnowlosowej czarnoocznej czarnobrwiowej swoloczy z ksiezyca, dobrze ze nie pamietamy poprzednich wcielen bo bysmy nie wytrzymali psychicznie, czasami w wykanczajacych nas snach przebija cos co zrobilismy niechlubnego w poprzednich wcieleniach, ja np mialem ze w piwnicy jakiegos domu byl grub i w nim trup i ja cos z tym mialem wspolnego tylko nie wiem co do konca… -_- albo zabilem albo ja bylem tym zabitym-tego nie wiem, na szczescie juz dawno tego nie mialem -_-, Sens istnienia ? dla kazdego co innego dla jednych seks wycieczki dla innych pomaganie niedorozwojom tutaj, wszysycy sa na jakims etapie nie ma co psioczyc, kazdy robi swoje, nawet powielanie genow-rodzenie dzieci i przekazywanie swojej wiedzy jest tez celem samym w sobie, 9ki sie rozumieja zawsze, bo to level filantrop -_-

   12. „Od początku prowadzenia tego bloga głoszę, że wyzwolenie naszej przepięknej planety jest ewolucyjnym zadaniem samych Ziemian, to jest nasz interes, jeśli chcemy być naprawdę wolni. ”

    I TAW i Gmos maja racje 🙂

    Bo MY… jestesmy Dziecmi RODu.
    Wiec wyzwalamy my 🙂 , ale tu i owdzie nam pomagaja ❤ ❤ ❤

    A nieraz naprawde duzo pomagaja !!!

   13. trzeba usunac ponad 100 reptelskich ksiezycy bojowych w naszym i lzejszym wymiarze z 7 wewnetrznych planet, moze staw sila woli to zrobi a moze raczej poczekamy i pozwolimy doroslym to zrobic tj wojskom andromedanskim koncentrujacym sie na 4 zewnetrznych planetach w sumie ponad 900 ksiezycy bojowych w roznych wymiarach… ?

 16. Niesamowite TVN WP.pl i super express i mass media edukują przez to wydarzenie Polaków o istnieniu rodów Rotshildów i Goldsmith
  Brutalne porachunki w rodzinie Rotshildów
  Od informacji że majątek ich jest większy niż oficjalne ok.1 mld na osobę a ród liczy 10 -30 osób zaczęła się moja droga i ciekawość informacji ok. 7 lat temu droga do zwiększenia świadomości doprowadziła ona do informacji Lechii a przez to tu do Tawerny
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/iris-annabel-goldsmith-nie-zyje-dziedziczka-rodow-goldsmith-i-rothschild-zginela-w-wypadku-quada,952066.html
  http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24986878,zmarla-15-letnia-corka-brytyjskiego-miliardera-teraz-on-w-poruszajacym.html
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Iris-Annabel-Goldsmith-nie-zyje.-Zmarla-corka-brytyjskiego-milionera
  https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/dziedziczka-fortuny-zabila-sie-na-quadzie-poruszajacy-wpis-ojca-aa-ueou-3AyV-2LxR.html
  https://www.dw.com/pl/potomek-cesarza-niemiec-domaga-si%C4%99-zwrotu-dzie%C5%82-sztuki/a-49581567-0
  https://kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/nagle-wszystko-wylaczylo-sie-zrobila-sie-cisza-ktorej-na-manhattanie-nigdy-nie-ma,295305.html
  https://fakty.interia.pl/pomorskie/news-ewakuacja-w-swinoujsciu-marynarze-wydobyli-mine-z-czasow-ii-,nId,3094958
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019071410732809-europejski-system-nawigacji-satelitarnej-galileo-przestal-dzialac-sputnik/
  https://pl.sputniknews.com/video/2019071410732744-kilomtery-pekniec-trwa-renowacja-najwyzszego-pomnika-w-europie-wideo/
  Zmiany w Turcji
  https://www.rp.pl/Swiat/190719713-Juz-szesc-samolotow-z-komponentami-S-400-przybylo-do-Turcji.html
  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1800224,1,rosyjski-system-s-400-juz-w-turcji.read
  https://pl.sputniknews.com/polityka/2019071410731912-merkel-niemcy-badania-lekarskie-sputnik/
  https://pl.sputniknews.com/opinie/2019071410726195-soros-sie-zlamal-nagle-zaczal-sponsorowac-inicjatywy-pokojowe-sputnik/
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Emily-Hartridge-nie-zyje.-Trenerka-i-youtuberka-zginela-w-wypadku-na-hulajnodze-elektrycznej
  PiS się upokarza
  https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-wesolo-spedzi-niedziele-najpierw-piknik-potem-dyskoteka-6402030496388737a
  https://natemat.pl/278579,pis-stworzy-portal-do-wysmiewania-sie-z-po-podczas-jej-forum-w-warszawie

  1. [Rafal] majątek ich [Rotszyldow] jest większy niż oficjalne ok.1 mld na osobę a ród liczy 10 -30 osób
   ———————
   Moi drodzy, moj maz przeczytal mi kiedys fragmenty artykulu, w ktorym autor podal, ze majatek calej rodziny R. liczony jest w trylionach dolarow.

   1. W Bhagawadgita jest napisane ( bardzo wolne tłumaczenie ) z niczym w rękach przychodzisz na świat i z niczym z niego odejdziesz. I po co komu tryliony dolarów? I tak nikt ich nie wyda, to tak jakby ich nie miał. I faktycznie nie ma.

   2. ” I po co komu tryliony dolarów? I tak nikt ich nie wyda, ”
    Oni mysla o GENACH. maja potomstwo. I w tym potomstwie mysla byc i zyc dalej.
    Poza tym chodzi im o zaprowadzenie systemu na Ziemi „na obraz ich mysli” itd.
    Wiec to nie chodzi o „wydanie w tym wcieleniu”, ale o przyszle wcielenia i Zycie w Potomkach…

    Znacie slowianskie przyslowie , ” Wybierjeszsia umirat, zasiewaj pole.” ?

   3. Do Sarny. Zgoda , myślą o swoim pomiocie , ale i oni tego nie przejedzą i przetrawia i przetrwonia. Czlowiek do szczęścia nie potrzebuje wiele a to co najważniejsze i tak jest za darmo.

   4. „, ale i oni tego nie przejedzą i przetrawia i przetrwonia. ”
    Anamiko, im pieniadze nie sa tak naprawde potrzebne. I oni o tym wiedza. Pieniadze sluza, aby upadlac innych, kupic innych, itd.
    To sa Magowie…czy tez „antymagowie”.
    Wiecej sie tu nie mowi.
    Ale mozna tu :
    .https://www.youtube.com/watch?v=B6Jb584AKug

   5. ” Czlowiek do szczęścia nie potrzebuje wiele a to co najważniejsze i tak jest za darmo.”
    Ile placisz czynszu za mieszkanie w Warszawie ?
    Ile Tobie potrzeba za oplacenie studiow dwojgu dzieciom, jesli mieszkasz na wsi ?
    Ile kosztuje bilet z New Y. do Krakowa, masz tam Rodzicow, a bys chciala odwiedzic chociaz raz do roku ?
    Ile kosztuja impanty…tak, tak…drogo !
    Twoj kuzyn jest bez pracy…stac Ciebie, aby za niego oplacic mieszkanie itd. ?
    Wiele nie potrzeba, ale robi sie duzo.
    I wiekszosc z nas cos z tych sytuacji ma. A jak nie ma, to ma ktos ze znajomych.

    Popatrz na bezdomnych na Dworcu w Wwie…Aha, wygnali Ich, wiec nie zobaczysz.

   6. Do Sarny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a raczej świadomości. Ja mam świadomość bogactwa Wszechświata. Wierzę po prostu, ze na świecie panuje obfitość i że wszystkie moje potrzeby są zaspokajane. Więc wszystko mam podług mojej wiary. Żyję i żyłam zawsze w poczuciu obfitości.O implantach nie marzę, bo w wieku 50 plus mam wszystkie zdrowe zęby. Czyszczę je ziołami indyjskimi i są w b.dobrej formie. Wszystkie moje dzieci są wykształcone i mają dobre zawody. Są dla mnie lepsze destynacje niż USA żeby spotkać się rodziną. Mogę w każdej chwili pojechać do dowolnego miejsca na Świecie. Jak zechcę …Pracowałam w korporacji i byłam specjalistą w swojej branży, ale wolałam zostać wędrowną artystką. I jestem nią. Pomagam wielu ludziom na wielu płaszczyznach. Jestem szczęśliwa i spełniona.
    Żyję tu i teraz, jutro martwi się samo o siebie.
    Zgadzam się z opinią prezentowaną przez Kolowrót:
    „Chodzi o cos innego, niz wladza. Chodzi o cos jeszcze bardziej znaczacego niz wladza.
    Oni chca, aby Wolni Uczciwi Ludzie upodobnili sie do nich.
    To jest stawka. Przynajmniej w naszej Epoce w tej chwili to o to chodzi.”

   7. Droga Anamiko,
    podziw i szacun za wychowanie Siedmiorga ❤

    Ja też mam organiczne poczucie czekającej nas wszystkich Obfitości i spokojnie czekam na 44 Hektary Szczęścia pod Siedlisko Tawerna… 😀

   8. Drogi TAWie, ż całego serca życzę Ci spełnienia tego marzenia, tych hektarów pod siedlisko Tawerna. Już je sobie wyobraziłam ❤ i poczułam, bo jestem wzrokowcem i kinestetykiem 🙂
    Dziękuję za słowa uznania odnośnie tej 7. Szacunek należy się wszystkim, którzy do ich wychowania przyłożyli ręce i serca, bo było tych osób trochę, nie licząc mnie. ❤
    Sława!

   9. „Wierzę po prostu, ze na świecie panuje obfitość i że wszystkie moje potrzeby są zaspokajane. Więc wszystko mam podług mojej wiary. Żyję i żyłam zawsze w poczuciu obfitości”

    Twoje sa zaspokajane. jak to milo, ze „odczuwasz empatie slowianska”.

    Zrozumie, kto potrafi 😉

   10. Zgadzam się z opinią prezentowaną przez Kolowrót:

    Dziekuje Anamiko.
    Badz pozdrowiona !

   11. „.O implantach nie marzę, bo w wieku 50 plus mam wszystkie zdrowe zęby. ”
    Gratulacje.
    Anamiko, nikt nie marzy…to straszne, ale wielu musi…po prostu nie ma innego wyboru.
    Ty masz szczescie, czyz naprawde nie masz odrobiny empatii dla tych, co go nie mieli ?

   12. Eva Rivas – Apricot Stone

    Wiele, wiele lat temu, kiedym dzieckiem była
    Mama mówiła, że świat jest okrutny i burzliwy
    Żebym była gotowa na złe i dobre
    I że miłość to wszystko, co nam potrzeba

    Wierzyłam jej słowom bardziej niż słowom innych
    Ale za bardzo bałam się, że mogę stracić swoją radość
    Bardzo płakałam, a ona dała mi morele
    Pocałunki ziemi, owoce słońca

    Pestka moreli, ukryta w mej dłoni
    Dana mi z matczynej ziemi
    Pestkę moreli, zakopię w twardej ziemi
    Aby się rozwinęła

    Pestka moreli, ukryta w mej dłoni
    Dana mi z matczynej ziemi

    Widzę północne gwiazdy jaśniejące w czasie burzy.
    Czuję jak miłość otula mnie swym ciepłem
    Już nie boję się gwałtownego wiatru
    Może dmuchać, ale nie może wygrać

    Niech zima będzie z dala od plonów w dzień i w nocy
    Niech Bóg błogosławi i niech ukochany owoc da
    Rośnij drzewo odkąd pożegnałam się z domem
    Chcę tylko wrócić do mych korzeni

    Pestka moreli, ukryta w mej dłoni
    Dana mi z matczynej ziemi
    Pestkę moreli, zakopię w twardej ziemi
    Aby się rozwinęła

    Pestka moreli, ukryta w mej dłoni
    Dana mi z matczynej ziemi
    Pestka moreli, ukryta w mej dłoni
    Dana mi z matczynej ziemi
    Pestka moreli

    Wiele, wiele lat temu, kiedym dzieckiem była
    Mama mówiła, że świat jest okrutny i burzliwy
    Żebym była gotowa na złe i dobre
    I że miłość to wszystko, co nam potrzeba

    Sevada Grigoryan

   13. Do Arkony. Piękne. I obrazy i piosenka, a właściwie pieśń … Dziękuję, ze je tu zamieściłaś
    Morele – stanowią jeden z głównych pokarmów Hunzów. Jest to symbol piekna, młodości i długowieczności.
    Moim ulubionym obrazem tego artysty jest The Firstborn. Sevada to wymowne imię ormiańskie Prezent od Boga. To słowo kojarzy mi się zawsze z tureckim sevda = miłość.

   14. „Sevada to wymowne imię ormiańskie Prezent od Boga. To słowo kojarzy mi się zawsze z tureckim sevda = miłość.”

    🙂
    Dziekuje Anamiko. To wazny przekaz plynie za Twoim posrednictwem ❤
    e=i
    Sivada _ Siva Da

    Sivda Siv(d)a

    Slowianskie : BozyDar, BogDan

    Greckie : TheoDoros, DoroThea

    Z Milosci Boga Dar Ten

    (TAWie, pamietasz? Tych poszukujacych DNA 12 nitek ? Pisalam, ze to sprawa DARU 🙂 )

    Sevak Amroyan – Yarkhushta / Յարխուշտա
    (Co znaczy imie Sevak ?)

    Sivak – SivaK

    .https://www.youtube.com/watch?v=Q13BMlWKZWU

    Kilka tygodni temu Mistrzowie i Straznicy powiedzieli :
    „Od tej chwili Wy Sprawiedliwi, Wy Rycerze Swiatla, Wy, ktorzy cierpieliscie i znosiliscie nieprawosc… Od tej chwili nie pozwolicie na jakakolwiek krzywde, nie pozwolicie na niesprawiedliwosc, nie pozwolicie na upokorzenia, falsz, klamstwo, wyzysk… za kazda lze, kazda krople krwi, kazda skradziona sekunde zycia maja Wam oddac Energie i Czas”. (w wolnym tlumaczeniu)

   15. Do Arkony: Dziękuję za kolejne obrazy ❤ Miło i nostalgicznie jest zobaczyć je tu i teraz. Imię Sevak w sanskrycie znaczy dosłownie sługa Boga. Dziś sevak w Indiach to ktoś, kto służy w świątyni przy wykonywaniu przez kapłanów różnych rytuałów, ale i sevak to urzednik, który pracuje dla dobra jakiejś społeczności lokalnej i służy im radą i pomocą w różnych sprawach. Po armeńsku (ormiańsku ) Sevag to podobno czarne oko. Ale może – to moje pytanie- pochodzi od tego sanskryckiego sevaka czyli sługi Boga? Biorąc pod uwagę historię Armenii pasowałoby to.

  2. Anamika pisze : „I po co komu tryliony dolarów?”
   Masz rację Anamiko, ja zawsze mówię po co tak bardzo zabiegać o materialne rzeczy, przecież trumna nie posiada kieszeni, by móc coś zabrać ze sobą na drugą stronę.

   Jedyne co zabieramy na drugą stronę, to to co dobrego uczyniliśmy z miłości dla innych.

   Kocham Cię piękna Iskierko ŹRÓDŁA. ❤

   1. ❤ ❤ ❤ Odwzajemniam tę Miłość po trzykroć !
    Ja właśnie zbieram takie dobre uczynki, o których piszesz SowiAnko. I piękne wspomnienia Ludzi, i obrazy Świata. Zbieram poruszającą Serce muzykę. To zabiorę w dalszą podróż po tamtej stronie Tęczy ❤

   2. [Anamika] „I po co komu tryliony dolarów?”
    ———————-
    Ano po to, aby zdobyc wladze ABSOLUTNA nad ludzmi (nad duszami) i wszystkim, co zyje, aby wprowadzac w zycie swoje chore i destrukcyjne pomysly, aby wyeksploatowac i zniszczyc co sie da. Na tym etapie juz nie chodzi o pieniadze, ale o wladze absolutna. Pieniadze sa tylko srodkiem.

   3. Do Kaliny – „Ano po to, aby zdobyć władzę ABSOLUTNĄ nad ludźmi (nad duszami) i wszystkim, co żyje …”

    Oni są ogłupiali na punkcie władzy, a nie wiedzą, że to iluzja. Dusze są wolne i nie można nimi rządzić. Ludzi można zniszczyć, ale Ducha się nie pokona. Wszyscy, którym marzyła się władza absolutna skończyli na śmietniku historii.

   4. „Oni są ogłupiali na punkcie władzy, a nie wiedzą, że to iluzja. Dusze są wolne i nie można nimi rządzić. Ludzi można zniszczyć, ale Ducha się nie pokona. Wszyscy, którym marzyła się władza absolutna skończyli na śmietniku historii.”

    Chodzi o cos innego, niz wladza. Chodzi o cos jeszcze bardziej znaczacego niz wladza.
    Oni chca, aby Wolni Uczciwi Ludzie upodobnili sie do nich.
    To jest stawka. Przynajmniej w naszej Epoce w tej chwili to o to chodzi.

   5. Anamika pisze: „Zbieram poruszającą Serce muzykę. To zabiorę w dalszą podróż po tamtej stronie Tęczy”

    I ja czynię tak samo, Anamiko, bo przecież Tu i Teraz mam to, co jest mi potrzebne, bo jestem tego warta, a to, co jest najpiękniejsze i warte wszystkie bogactwa świata, jest przecież we mnie, bo jest nie z tego Świata, ale z DUCHA ŹRÓDŁA.

    A teraz sobie po wczorajszej burzowej ulewie „pofruwam” na bosaczka po ogrodzie, bo mnie euforia radości rozpiera.

    Zadziewa się piękno w każdej postaci, przynajmniej ja tak to wszystko odczuwam.

    „Nic nie warte jest życie bez dobrych uczynków dla innych”.

   6. „I ja czynię tak samo, Anamiko, bo przecież Tu i Teraz mam to, co jest mi potrzebne, bo jestem tego warta”

    …ja naprawde myslalam, ze tu sie nie tylko mowilo o empatii.
    Myslalam, ze TU jest empatia. Ta najwyzsza ludzka cecha !
    Ta cecha, ktora kiedys wyrozniala SLOWIAN…
    Kiedy to bylo?

  3. ,, … zaczęła się moja droga i ciekawość informacji ok. 7 lat temu droga do zwiększenia świadomości doprowadziła ona do informacji Lechii a przez to tu do Tawerny …

   No widzisz, kochany Rafałku! Można rozpieprzać ten system od środka? Można i bez mld! 🙂
   Wysra sie taki ,,członek” Rotszildów w złoty sedes, podetrze dupę papierem ze srebrną nicią, a przyjdzie czas, to przerobią go takie same robaki jak każdego Kowalskiego, Smitha, Kunta Kinte i Iwanowa(mnie też).
   Te robaki to najbardziej uczciwa partia PIS.

   No, chyba że pis już wyróżnia w typach robali specjalne, chazarskie… 😀 😀 😀

   1. „Wysra sie taki „członek” Rotszildów w złoty sedes, podetrze dupę papierem ze srebrną nicią” – sluszna uwaga, Krystyno. Nalezy pamietac jednak, ze nić srebrna jest sztywna i mocnijesza i moze niekiedy peknac i zadzierzgnac odbytnice takiego mafiozy. Bedzie mial bol dupy, jak obywatel przestanie zrec kredyty, a jemu nic w dupie zostanie.

  4. ,, … Usypiają ci, którzy głoszą, że przyjdą Obcy i się o nas zatroszczą. Od początku prowadzenia tego bloga głoszę, że wyzwolenie naszej przepięknej planety jest ewolucyjnym zadaniem samych Ziemian, … ”

   Jeśli mogę …
   Myślę, że Wy, dwaj Panowie, patrzycie na sytuację tę samą, lecz z innej perspektywy.
   Człowiek bez zahaczenia o, nazwijmy, uporządkowane energie Kosmosu(Boga, Uniwersum), bytów duchowych w Nim istniejących byłby nieistnieniem, chaosem, być może wszystkim bez ,,miana” przejawienia.

   A skoro umie już siebie nazwać brzmieniem, obrazem, odczuciem…, zaczyna wznosić się, wspinać na swojej duchowej drabinie.

   Człowiek wyzwalający siebie jest w stanie dojrzeć rzuconą drabinę.
   Człowiek wyzwalający się z okowów własnych ograniczeń już widzi rzuconą drabinę (wiele sznurów, które już dawno były zwieszone na dno dołu ograniczeń).

   Swą podniesioną wibracją np. zwaną miłością, błogostanem, transem modlitwy, medytacji synchronizuje się z Potęgą Wibracji, w której Przewodnicy, Aniołowie tylko czekają na sygnał. (wiem, lubimy personifikować…)

   TAW mówi o człowieku wyzwolonym z własnych ograniczeń, gotowym znaleźć się w relacji z Kosmosem, Boskimi Energiami.
   Gmozabija mówi o tych samych Energiach Kosmicznych, do których człowiek może się podpiąć, ponieważ ma w sobie taki potencjał.
   ,, Ktoś stoi na górze i rzuca sznury z nadzieją, że ktoś na dole je dostrzeże i chwyci… ”

   ,, …A wyzwolić planetę mozna tylko w jeden sposób:

   WYZWALAJĄC NAJPIERW SAMYCH SIEBIE, …”

   Wyzwalając samych siebie równolegle myślimy o tym, aby planeta, ludzkość podzieliła ten sam pozytywny los.

   Nie podzieli.
   Rodzina, Ród, Naród -tak, ale nie nacja i ludzkość.
   Jedne Dusze odchodzą, inne przychodzą i to w wielkiej rozpiętości ewolucyjnej(wieżowce w metropolii i plemiona w dżungli lub buszu, miliony ton jedzenia wyrzucane na śmietniska Europy i głód na kontynencie afrykańskim)
   Cywilizowanie się jednych, upadek ucywilizowanych nadmiernie(czyt. zdebilenie)) drugich.

   Rodzinę, Ród, Naród można zhermetyzować we względnej linii ideowej, też nie na pokolenia…

   Na planetę przychodzi jednostka i ona ,,ćwiczy” samo zbawienie.
   Ktoś widzi świat inaczej niż poprzez siebie?
   Największy altruista pomaga przede wszystkim sobie.
   Wszystko to, co spotyka, doświadcza, odczuwa to narzędzia jego warsztatu, w którym powoli(zmiana przekonań, wiedza, relacje) buduje wciąż nowe szczeble swojej życiowej drabiny.

   Myślę, że zewnętrzne duchowe siły nie są tą drabiną, którą człowiek tworzy sam, lecz są dla niej oparciem.
   Czyż można wspinać się po szczeblach, nie znalazłszy wpierw dla nich mocnego oparcia?

   Wszyscy idziemy po swojej drabinie, każdy ją ma.
   Jedni pokonują duże stromości(widząc szersze perspektywy), inni dopiero niewielkie, a jeszcze inni idą po szczebelkach leżących na ziemi.

   Każdy zasługuje na miłość i szacunek, bo jak wciąż nam Ania przypomina, wszyscy jesteśmy Iskierkami Źródła, poszukującymi z Nim więzi.

   Nie wiem, czy myślę właściwie, nikt z nas nie ma kapitału, wyłączności na absolutną rację 🙂
   Ale wiem, że nasze rozmowy pozwalają nam widzieć więcej i to jest piękne.

   Miłego dnia Wszystkim!

   1. Cywilizacja..pytam..co to jest? wujek gugel odpowiada…poziom rozwoju…czy na pewno rozwoju?
    Pisze wujek też że wojny nakręcają rozwój…

   2. Taki film był z jack nicholson juz nie pamiętam tytułu ale konwersacja była
    You want the truth?
    Ok, but you can not handle the truth…
    W wolnym tłumaczeniu
    Ta zabawa nie jest dla dziewczynek

  5. A propos Plejadian i Plejad. Kiedyś w Indiach usłyszałam od tamtejszych Cyganów taką ich pradawną legendę, jakoby bardzo, bardzo dawno temu ich przodkowie mieli przybyć na ziemi w vimanie ( w pojeźdźie niebiańskim )z gwiazdozbioru Siedmiu Gwiazd ( Plejad ). Vimana ich zostawia na Ziemi i odlatując, mieli obiecane, że pewnego dnia wróci po nich i zabierze ich z powrotem. Dlatego oni ciągle wędrują, bo liczą, że podczas tej wędrówki spotkają vimanę i wrócą do swojej Ojczyzny. W Indiach jeszcze Cyganie wędrują, chociaż są też i osiadli. Ci ostatni mieszkają w namiotach przy drodze na przykład, ale mają jeszcze starodawne wozy, które wyglądają jak wozy z Ramayany, na których jeździli bogowie.

   1. Dziekuje Anamiko!
    Wiec jednak !

    Teraz wiem, ze te Osoby, ktore mowia, ze sa z Plejad, nie „halucynuja” 😉

    Tym bardziej ,ze pewna konkretna osoba tez mowila o WIELKIEJ GWIEZDZIE z Plejad…zapmnialam nazwy, ale sie przypomni…zreszta, mozna zapytac wyzukiwarke 😉

   2. Teraz jest tak szczególny moment pędu Zmiany, że pewna obca cywilizacja staje na rzęsach, aby jak najwięcej w tym czasie zwojować. Robią przeróżne zwody, zwidy i wtłoki. Mógłbym tu podać kilka spektakularnych ich interwencji z ostatnich tygodni w linie czasu wielu bardzo czystych dusz. Niestety większość prostodusznych prostodusznie łapie się na zastawione wkrętki. W większości przypadków ludzie są tak przekonani o swoich racjach, że nawet nie chcą słyszeć o szerszych mechanizmach ukrywających się za ich doświadczeniami.

   3. TAW. Możesz coś więcej napisać o tych interwencjach? To ciekawe rzeczy są. Podziel sie wiedzą.

   4. Hindusy to jedna z licznych sztucznych gownianych ras parobkow, te gowniane rady poznaje się po brzydocie i klonowym podobieństwo i nienaturalne ilości, podobnie z azjatami, tylko rasy białe są rasami prawdziwymi ładne i podświadomie trzymają swoją populację w odpowiedniej ilości, rasy przeludnione są rakiem ziemi obciążające ja ponad miarę

 17. Panie doktorze, popieran Pana calym sercem i tysiace Polakow na pewno czyni to samo. Prosze dzialac dalej i starac sie nie zwracac uwagi na szczekajace psy, jak w powiedzeniu ..”psy szczekaja, karawana idzie dalej..”. Powodzenia i wytrwalosci.

 18. „Niesamowite TVN WP.pl i super express i mass media edukują przez to wydarzenie Polaków o istnieniu rodów Rotshildów i Goldsmith”
  Rafale, znam już od dawna taki film z Jean-Claude Van Dammem, w którym też mówi o Rotschildach a także o Rockeffelerach:

 19. Chyba sie domyslam dlaczego „biora sie” za Czerniaka. Dzisiaj obejrzalam jego film z maja 2019, sprzed wyborow. Mocny. Mowil o aferze Skokow. Operowal zdjeciami i nazwiskami. Mowil, ze Konfederacja musi przejac wladze. Nic dziwnego, ze sie zirytowali. No przeciez raz zdobytej wladzy nie oddadza tak latwo.

  1. TAWie, czy Leszek Zebrowski jest TW? W zwiazku z internetowa klotnia o Czerniaka blogerzy zaczeli nawolywac Zebrowskiego, aby wytlumaczyl sie ze swojej teczki rowniez wyciagnietej swego czasu przez Patlewicza. Wiadomo, ze intencje Patlewicza podejrzane, ale czy czasami nie jestesmy w fazie, gdy SYSTEM zaczyna poswiecac swoje wlasne „dzieci”? Lubilam sluchac Zebrowskiego, ale potem przestalam. Czuje jakis opor. Wiaze to z jego osobowoscia, ale moze podswiadomie wyczuwam jeszcze inna przyczyne.

   1. Generalnie od dłuższego czasu mało już oglądam Jutuba. Celowo nie zasilam matrixa w dniach jego rozpadu. Im mniej naszej energii poświęcamy bieżączce, tym szybciej bestia padnie z głodu. Nasz własny rozwój jest teraz priorytetem, gdyż „świat można zmienić tylko od wewnątrz”.

    Co do ewentualnych „teczek” z czyjejkolwiek przeszłości, ja osobiście patrzę na to, co kto robi DZIŚ. Czy wspiera Wielką Zmianę, czy chroni stary system.

    Każdy ma szansę dołączyć do Ekipy Życia 🔆😀

    🌳🌳🔆🌳🌳

   2. TAWie, Ty jak zwykle dyplomatycznie.

    Owszem, kazdy ma szanse, ale nie kazdy chce z niej skorzystac. Wielu udajac patriotow nadal wspolpracuje z SYSTEMEM. Czy dobrowolnie, czy pod przymusem, to juz inna sprawa. Dobranoc. Milego ranka.

   3. Im bliżej wyborów, tym więcej wypłynie. Teraz prawdziwe intencje osób publicznych stają się coraz bardziej czytelne. PiS Wielką Zmianę już czuje na karku i od ponad roku potajemnie wycofuje trucizny z aptek. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby jako kiełbasę wyborczą wprowadzili DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ…

   4. „Każdy ma szansę dołączyć do Ekipy Życia 🔆😀” W końcu coś mądregoś rzekł 😂😂😂 Żartuję Oczywiście ! coby nie było 🙂

    Ale dobra ja troszku z innej beczki dziś zacznę, choć moje i nie moje plany na dzień wczorajszy były inne to jakoś tak na drodze tej stanął przede mną BioOgród (zespół pałacowy-parkowy) w Żmigrodzie, no jak stanął, to se myślę wchodzę …
    Do rzeczy choć opisać słowami tegoż Ogrodu się nie da, jedźcie tam kochani sami to opiszę Radość mego Serca. A więc oprócz tego, że Ogród odwzorcowany na tyle, ile się dało, z wieku poprzedniego, jest CUDEM ŻYCIA DLA ŻYCIA. Można tam popływać kajaczkami, połowić ryby, posiedzieć w zaciszu drzew i np. poczytać książkę, jest miejsce zabaw dla dzieci, można pojeździć rowerami (wypożycza się je na miejscu), są własnoręcznie zrobione hotele dla owadów pożytecznych ! Jest TERAPIO OGRÓD! a z tego co się dowiedziałam to! planowane jest w tym temacie dla ludzi założenie tam własnego poletka i to co zostanie wyhodowane będzie sadzone w owym OGRODZIE !
    Można stworzyć coś od człowieka dla człowieka ?! Można .
    Wierz w ludzi aż oni uwierzą sami w siebie . To miejsce już czyni piękno a stworzy tam WIĘCEJ Życia . I czy trzeba planować wakacje 6-mc wcześniej by być ? czy trzeba iść na emeryturę by być ? TO MIEJSCE UDOWADNIA ŻE NIE . A na sam koniec dnia pięknego ujrzałam zaś TĘCZE 🙂 Zamiast łazić za każdym i wszystkim może jednak warto od czasu do czasu pójść za sobą i swoim bicia Sercem ?

    Pozdrawiam Wszystkich i ufam iż każdego Dnia coraz więcej SERC i Umysłów otwiera się aż słoik pęknie , bo dla mnie czas ewolucyjny (ile czasu to potrwa) jest bezsporny , wystarczy chcieć dla każdego Życie w JEDNOŚCI co innego może być jeszcze ważniejszego ? no chyba tylko EGO …

   5. „Wcale bym się nie zdziwił, gdyby jako kiełbasę wyborczą wprowadzili DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ…”

    O a ja odebrałam coś takiego w przestrzeni dyskutując kiedyś z kimś o parodiach polityków . Rzecz w tym iż oni wcale nie zamierzają się wycofać tylko kombinują jak przeskoczyć pewne kwestie , obserwują wszystko tak samo jak my .

   6. Ja myślę i ufam iż Damy Radę przeskoczyć o wiele szybciej i dalej
    A odnośnie tego gdzie byli jak nas …. (plejady) no jak to gdzie ? siedzieli na górze , podłączali się rureczkami i swe drineczki chlali . I teraz tez się tak dzieje . Są jacy są , ale czas skończyć już to . Ileż można patrzeć/czuć co oni w przestrzeni wyprawiają . Czy się chce czy nie to w rękę sama przyłazi deska .

    Dobrego Dnia Wszystkim (bufony jedne jak mi w końcu w rękę wlezie to będzie co będzie 🙂 ) a co 🙂

   7. TAWie, Niemcy dzisiaj przegłosowali w parlamencie przymus szczepień przeciwko odrze (masern) od 2020 roku. Zaszczepione mają być wszystkie dzieci, nauczyciele, służba zdrowia. Dzieci nieszczepione mają być niedopuszczane do przedszkoli. Kara za niezaszczepienie ma wynosić do 2.500€. Ale już szykują się pozwy, prawnicy zacierają ręce. Będą skarżyć rząd o ograniczanie swobód obywatelskich, ograniczanie wolności wyboru.

   8. To jest cena, jaką Niemcy płacą za swój odwieczny konformizm…

    Żaba została powoli ugotowana…

    Mam nadzieję, że Polacy ockną się nieco wcześniej. W każdym razie ja zaszczepić się nie dam 😀

   9. Ten komformizm wynika z dużych zarobków i wziętych kredytow, kasa omamia do stopnia niepoczytalnosci, sam to miałem na saksach, karmią ich marchewka a coraz większego bata się nie zauwaza

   10. Mnie próbowano 2 lata temu ? nie radzę bo ja siebie znam 🙂

   11. W odniesieniu do komentarza Laszki
    „Niemcy dzisiaj przegłosowali w parlamencie przymus szczepień przeciwko odrze (masern) od 2020 roku. Zaszczepione mają być wszystkie dzieci, nauczyciele, służba zdrowia”.

    Dodam, że Francja też ma swoją historię w zakresie obowiązkowego szczepienia m.in. nauczycieli…. Ta historia to szczepienia na żółtaczkę i stwardnienie rozsiane…. (sclerose multiplaque). Wiele cierpienia i pokiereszowanych losów…..

   12. „Dodam, że Francja też ma swoją historię w zakresie obowiązkowego szczepienia m.in. nauczycieli…. Ta historia to szczepienia na żółtaczkę i stwardnienie rozsiane…. (sclerose multiplaque). Wiele cierpienia i pokiereszowanych losów…..”

    Niestety nie jset wesolo…
    Jest calkiem niewesolo.
    I nie wiadomo co robic ?

   13. ” SYSTEM zaczyna poswiecac swoje wlasne „dzieci”?”
    Czy to „faza” czy nie, to ja nie wiem.
    Za to wiem, ze „zwal ich jak zwal”, od czasu do czasu kogos tam daja, aby pokazac, ze niby „jest sprawiedliwie”.

 20. Tekst skopiowany ze strony eioba.pl

  „… Joe Vitale & Ihaleakala Hew Len

  Dwa lata temu usłyszałem o terapeucie z Hawajów, który wyleczył cały oddział niezrównoważonych psychicznie przestępców, bez oglądania na oczy któregokolwiek z nich. Ów psycholog studiował kartę więźnia, a potem szukał w sobie, w jaki sposób wykreował chorobę tej osoby. Gdy uleczał problem w sobie, pacjent też był uleczony.

  Gdy po raz pierwszy usłyszałem tę historię, pomyślałem, że to kolejna miejska legenda. Jak ktoś mógł uleczyć innych ludzi lecząc siebie? Jak, nawet najlepszy mistrz samodoskonalenia, mógł uleczyć obłąkanych kryminalistów? To nie trzymało się kupy. Nie miało to logiki, więc odrzuciłem tę historię.

  Jednakże, po roku usłyszałem ją ponownie. Dowiedziałem się, że ów terapeuta stosował hawajski sposób uzdrawiania zwany ho ‚oponopono. Nigdy o nim nie słyszałem i nie mogłem tego tak zostawić. Jeśli historia była prawdziwa, musiałem dowiedzieć się więcej. Zawsze rozumiałem „całkowitą odpowiedzialność”, jako odpowiedzialność za własne myśli i czyny. Reszta jest poza moim zasięgiem. Wydaje mi się, że tak pojmuje to większość ludzi. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co sami robimy, a nie za to, co inni robią – i tu tkwi błąd.

  Ten terapeuta z Hawajów, który leczył tych niezrównoważonych pacjentów, nauczył mnie nowej zaawansowanej perspektywy całkowitej odpowiedzialności. Nazywał się Dr Ihaleakala Hew Len. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przegadaliśmy prawie godzinę. Poprosiłem go, aby opowiedział mi całą historię jego pracy terapeutycznej. Wyjaśnił mi, że od czterech lat pracuje w hawajskim państwowym szpitalu. Oddział, na którym trzymali obłąkanych przestępców był niebezpieczny. Psychologowie w ciągu miesiąca rzucali tam pracę. Obsługa siedziała na zwolnieniach lekarskich, lub po prostu odchodzili. Idąc przez oddział, ludzie przemieszczali się plecami do ścian, bojąc się ataku pacjentów. To nie było miłe miejsce do życia, pracy, czy wizyty.

  Dr Len powiedział, że nigdy nie widział pacjentów. Zgodził się na otwarcie biura i przeglądanie ich akt. Kiedy przeglądał akta pracował nad sobą. Gdy pracował nad sobą, pacjent zaczynał zdrowieć.

  „Po kilku miesiącach, pacjenci, którzy musieli być związani, mogli chodzić wolno. Innym, którzy byli na ciężkich lekach, zmniejszono dawki. Ci, którzy nie mieli szans na wyjście na wolność zostali wypuszczeni.” Byłem wstrząśnięty, gdy Dr Len kontynuował – „nie tylko to się zmieniło. Obsługa zaczęła lubić swoją pracę. Zwolnienia i braki się skończyły. Skończyło się na tym, że mieliśmy więcej personelu niż potrzeba, ponieważ pacjenci byli zwalniani, a cała obsługa przychodziła do pracy. Dziś oddział jest zamknięty.”

  W tym momencie musiałem zadać pytanie za milion dolarów: -„Co robiłeś w sobie, co powodowało, że ci ludzie się zmieniali?”

  „Ja po prostu uzdrawiałem tę cześć mnie, która ich stworzyła” odpowiedział. Nie zrozumiałem. Dr Len wyjaśnił, że całkowita odpowiedzialność za twoje życia oznacza, że wszystko w twoim życiu – po prostu, dlatego, że to jest w twoim życiu – jest twoją odpowiedzialnością. W dosłownym sensie cały świat jest twoją kreacją.

  Uff. To jest ciężkie do przełknięcia. Być odpowiedzialnym, za to, co mówię lub robię to jedno. Być odpowiedzialnym za to, co wszyscy w moim życiu mówią lub robią to coś zupełnie innego. Jednak prawda jest taka: – jeśli weźmiesz całkowitą odpowiedzialność za swoje życie, wówczas wszystko, co widzisz, słyszysz, czujesz, czego dotykasz lub czego w jakikolwiek inny sposób doświadczasz jest twoją odpowiedzialnością, ponieważ jest w twoim życiu.

  Oznacza to, że terroryzm, prezydent, ekonomia lub cokolwiek doświadczasz a nie lubisz – jest do uzdrowienia. Te rzeczy nie istnieją, są tylko projekcją z wewnątrz ciebie. Problem nie leży w nich, jest w tobie i żeby zmienić ich, musisz zmienić siebie.

  Wiem, że ciężko to pojąć, nie mówiąc już o akceptacji, czy wręcz życiu tą wiedzą. O wiele łatwiej jest winić, niż brać całkowitą odpowiedzialność; jednak, gdy rozmawiałem z Dr Len’em zacząłem rozumieć, że dla niego i wedle koncepcji ho ‚oponopono uzdrowienie znaczy po prostu miłowanie siebie.

  Jeżeli chcesz polepszyć swoje życie, musisz je uzdrowić. Jeżeli chcesz uzdrowić kogokolwiek, nawet obłąkanego kryminalistę, uczynisz to uzdrawiając siebie. Zapytałem Dr Len’a, jak zaczął uzdrawiać siebie. Co konkretnie robił, kiedy przeglądał akta tych pacjentów?

  „Wciąż sobie powtarzałem „Tak mi przykro” i „Kocham cię”, ciągle i bezustannie.
  – Tylko tyle?
  – Tylko tyle.

  Okazuje się, że miłowanie siebie jest najlepszym sposobem na udoskonalenie się, a im bardziej się udoskonalasz tym bardziej udoskonala się świat.

  „Pozwól, że dam ci prosty przykład, jak to działa: któregoś dnia ktoś przysłał mi email, który mnie zdenerwował. W przeszłości dałbym sobie z tym radę pracując z moimi emocjami, lub próbując dyskutować z nadawcą głupiej wiadomości.

  Tym razem postanowiłem spróbować metody Dr Lena. Po cichu powtarzałem „Tak mi przykro” i „Kocham cię”. Nie mówiłem tego do nikogo konkretnie. Po prostu próbowałem obudzić ducha miłości we mnie, by uzdrowić wewnątrz to, co spowodowało zaburzenie na zewnątrz. W ciągu godziny dostałem emaila od tej samej osoby, z przeprosinami za jego wcześniejszą wiadomość.

  Zauważcie, że nie powziąłem żadnej zewnętrznej akcji, aby uzyskać te przeprosiny. Nawet nie odpisałem tej osobie. Jednak mówiąc „Kocham Cię” w jakiś sposób uzdrowiłem wewnątrz mnie to, co wykreowało jego
  …..”

  1. ,, „Wciąż sobie powtarzałem „Tak mi przykro” i „Kocham cię”, ciągle i bezustannie.
   – Tylko tyle?
   – Tylko tyle. ”

   Gwiezdne Serce(tak Cię nazwę, bo nie umiem ,,namalować” takiego serca 🙂 ) , dziękuję za przypomnienie.
   Prostota metody i zarazem genialność skuteczności.

   O ho, oponopono dawno temu słyszałam, czytałam i…, udawało mi się stosować z pozytywnym skutkiem. Bardziej chodziło o leczenie własnych dolegliwości, jak np. przyspieszenie zrostu kości złamanej ręki. ( w ciągu kilkunastu minut opuchlizna przedramienia niemieszczącego się w gipsowej ,,rurze” zeszła całkowicie, ból ustał)

   Wiedza Ka Hunów(Strażników Tajemnicy)

   ,, Po prostu próbowałem obudzić ducha miłości we mnie, by uzdrowić wewnątrz to, co spowodowało zaburzenie na zewnątrz.”

   Wielokrotne przypominanie przez naszego Admina o zmianie świata poprzez zmianę swojego wnętrza nabiera jeszcze większego rozumienia przyczyny i skutku.

   Wydaje mi się, że ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚWIAT powinna być właściwie rozumiana, bez poczucia winy, która zablokuje proces uzdrawiania, zmiany.
   Tak myślę.

   Dziękuję Gwiezdne Serce za ten wpis.

   Miłego dnia!

   1. ,, Zauważcie, że nie powziąłem żadnej zewnętrznej akcji, aby uzyskać te przeprosiny. Nawet nie odpisałem tej osobie. Jednak mówiąc „Kocham Cię” w jakiś sposób uzdrowiłem wewnątrz mnie to, co wykreowało jego”

    Od ,,zawsze” zastanawiało mnie dlaczego dostajemy, nazwijmy to, przykre sytuacje, podczas gdy sami jesteśmy w tych momentach pozytywnie nastawieni.
    I nie chodzi tu o wahadło zelandowskie, które rozbujane nadmiarem euforii, radości zacznie być przywracane do stanu równowagi siłami równoważącymi.

    Spokój, cisza wewnętrzna, zdawało by się odczuwalna równowaga, a tu nagle j….b!
    Jedynym, jak na tą chwilę, wytłumaczeniem jest dla mnie to, że ,,siedzą w nas” nieprzepracowane energie, o których istnieniu nie mamy świadomego pojęcia, a widoczne są w lustrze- świecie zewnętrznym, z którego przyciągamy podobieństwa energetyczne nie tylko te świadome, ale też te podświadome, o niskiej wibracji.
    Ktoś, kto przesłał telefonicznie przykre słowa był jedynie listonoszem dla przyciągających się energii, dążących do wzmocnienia.

    Słowo ,,Kocham cię” zmieniło wibracje wewnątrz adresata, co wpłynęło na nadawcę.

    Tak myślę, ale czy to jest prawdą wedle moich ,,kombinacji” ?
    Temat bardzo ciekawy. Znać zasady funkcjonowania przepływu…
    Czemu ta wiedza nie jest rozpowszechniana, dostępna dla wszystkich chcących ją zgłębiać? (wiem, są książki)
    Czemu jej podstaw nie uczy się w szkołach?
    Sposobu myślenia, odbioru energii, reakcji na nie, odpowiednich zachowań…
    Ileż to zredukowałoby niepotrzebnych konfliktów, nieporozumień…

    A przecież istnienie tej wiedzy jest bardziej pewne, niż moje teraz siedzenie przed kompem…

   2. Wybaczając, przechodziłem
    od: Wkurwiasz mnie
    do: Kocham Cię

    I zrozumiałem wreszcie znaczenie słów:
    „Zostaniesz uzdrowiony, kiedy nauczysz się, jak masz uzdrawiać”
    Oraz
    „Tylko Miłość leczy”

    Stosowałem to zarówno w życiu rodzinnym, wśród znajomych a także tu na forum.

    Będę to robił nadal. Zdaje się, że już nie muszę tyle mówić i może wystarczy działać w milczeniu, chociaż może być trudno 😉

    Pozdrawiam, wędrowiec.
    Może być i Gwiezdne Serce 💖

   3. Nie mogę trzymać w potępieniu swego odbicia i jednocześnie oczekiwać zmiany w sobie, bo blokuję tym samym tą zmianę.
    To robi osąd.

    Kurs Cudów mówi o tym tak:
    „Do nieba wstępuje się parami”

    A więc to co jest we mnie i tego odbicie w świecie który widzę na zewnątrz.

    Wybaczanie było moim kluczem by piekło wewnętrzne zmienić w niebo i to samo ujrzeć na zewnątrz jako para, jedno.

    Rany jakie to wszystko staje się proste i oczywiste.

    Mam nadzieję że Was nie urażę tymi słowami: Jesteście moim cudem. Dowodem, kolejnym potwierdzeniem dla mnie, że to co robię działa. Nie słowa, które tu umieszczałem. One często przeszkadzały ale to co robiłem po za forum w ciszy, myśląc o Was.
    Kocham Was.

    A może i słowo pisane miało sens.
    Może to pójdzie dalej w świat.
    Pochodnia została odpalona, kto chce, niech odpali od niej swoją i rozświetli matrix.

   4. „Jedynym, jak na tą chwilę, wytłumaczeniem jest dla mnie to, że ,,siedzą w nas” nieprzepracowane energie, o których istnieniu nie mamy świadomego pojęcia, a widoczne są w lustrze- świecie zewnętrznym, z którego przyciągamy podobieństwa energetyczne nie tylko te świadome, ale też te podświadome, o niskiej wibracji.”
    😊

  2. A Tyś jedną z Gwiazd z tego Serca

   I każdy z Was od dziś będzie taką Gwiazdą i będzie tam dla niego miejsce.

   Jestem agentem zdrowia
   Wędrowiec wśród Gwiazd

  3. Ha i już wsio wiem i tak to właśnie niestety działa Drogi Wędrowcze I już tłumaczę , chciała się jak zdrzemnąć (pomarzyć póki co) budzę się, ostatnia myśl jaką odebrałam brzmiała :

   „Jeśli ktoś nie umie rozmawiać z każdym znaczy że nie umie rozmawiać z nikim” ktokolwiek to pomyślał/wypowiedział doszedł do słusznej konkluzji.

   Miłość wszystko leczy zgadza się Drogi Wędrowcze ( dlatego piszę co piszę od akceptacji do Miłości , każdą inną drogę moim zdaniem można se odpuścić ) .

   Odpowiedzialność to Czysta Myśl tylko że jest mały szkopuł znany mi z autopsji niestety ! Ost wrócił do mnie artykuł japońskiego Naukowca o strukturze wody , porozmyślałam , poskładałam puzzle .

   Kryształowe dzieci to czysta woda , powtórzę człowiek to 75% wody która jest nośnikiem Informacji . Ile człowiek ściąga informacji dziennie ? ile oni ich posyłają (tv , radio, YouTube i inne technologie)? więc kim jesteś? zapytaj siebie a zrozumiesz pojmiesz, że nie wiesz (piszę to ogólnikowo teraz) ogarniesz, iż Twoje Myśli to nie Twoje , że Twoje emocje to nie Twoje. Czasami jak coś pisze i jest chaos to dlatego że mi w tle gra jakiś dupek typu tv i się dzieje zakłócenie, a ile ściągam z przestrzeni ?czy chce czy nie to już inny temat . I jak człowiek ma pracować z umysłem ? ha ? Bezludna wyspa mi się marzy . Poważnie . Dlatego sobie wole rozwiązywać zadania w umyśle przynajmniej wiem że to je moje 🙂

   Ktoś mnie przeprosił-email . A był powód by to zrobić ? bo ja zawsze odpowiadam tak : przeproś przede wszystkim siebie nie mnie . Nie mówię że człowiek nie powinien naprawiać swoich błędów , owszem DLA SAMEGO SIEBIE .

  4. I dodam jeszcze swoje 5gr jak to ja

   Skoro nie znasz siebie skąd w Tobie śmiałe twierdzenie że znasz kogoś po drugiej stronie ? (pytanie retoryczne ogólnikowe)

   Moja Miłość I Akceptacja polega na :
   Akceptuję cały świat taki jaki jest bo świat to ja
   Miłuje cały Świat bo Świat to Ja
   Twoja Historia to Moja Historia a
   Moja Historia to Twoja Historia
   Świata Historia to Nasza Opowieść bo:
   Oprócz mnie nie ma tu nikogo . Odrzucając kogoś odrzucam siebie , nieumiejętność rozmawiania z kimś to nieumiejętność rozmawiania samym ze sobą , gratuluję komuś tej głębokiej myśli

   No cóż a ja to ja 😀 z samym diabłem mogę pogadać ale nie chcą boją się mnie albo co 😂

   1. ,, I dodam jeszcze swoje 5gr jak to ja”

    O! Też bym chciała tak na bogato! 🙂 Ja wtryniając swoje tylko czygrosze, zanim to uczynię, oglądam je pół godziny ze wszystkich stron 😀 😀
    Czemu nie mówi się ,,dodam swoje dwa tysiące lub miliony?”
    Czy to z bidy, czy sknerstwa? 😀 😀 , bo nie uwierzę, że ze skromności 😀 😀 😀

    Ale zostawmy mamonę 🙂

    Tak se czytam Ciebie, MI(piękne to o Twojej miłości i akceptacji), wcześniej ,,wpadło mi pod powiekę” jakieś zdanie Vikinga i zastanawia mnie pewna rzecz. Fajnie, gdybyś się do tego odniosła.
    ( Nie wiem, czy urodziłaś się w Łebie, ale masz coś z tego miasta, a mianowicie jesteś(sądząc po komentarzach) niesamowicie Łebską Kobietą. Bardzo lubię ,,śledzić” twoje słowne przekazy)

    Do rzeczy…
    (dodam, że cytując twoje zdania nie chcę wchodzić z nimi w polemikę, a jedynie użyć ich jako ogólnej kanwy)

    ,,Skoro nie znasz siebie skąd w Tobie śmiałe twierdzenie że znasz kogoś po drugiej stronie ? (pytanie retoryczne ogólnikowe) ”

    Poznawać siebie, drążyć, wchodzić w świat praw rządzących energiami, ich odbiorem, przetwarzaniem, wysyłem…

    ,, …Oprócz mnie nie ma tu nikogo . Odrzucając kogoś odrzucam siebie , nieumiejętność rozmawiania z kimś to nieumiejętność rozmawiania samym ze sobą …”

    Ja, jako jednostka w centrum świata, ja kreuję świat, patrzę na niego tylko z siebie i poprzez siebie, mało tego nawet biorę odpowiedzialność za świat.
    Siebie, siebie, siebie…
    Coś gra(mój pojedynczy, subiektywny osąd )- to ja, coś nie gra też ja.
    Tu gra czy nie gra i po drugiej stronie półkuli(bo się dowiedziałam) i w Kosmosie – to ja. Totalna centralizacja, a wszystko dla zrozumienia siebie, rozwoju siebie, punktu we Wszechświecie, od którego świat zależy…

    Wszyscy gapimy się w swoje wnętrze, przynajmniej mamy się gapić, a 7 000 000 000 ludzi doradza jak się gapić w swoje wnętrze(???)
    Nie ważne, że gapienie się już nie tylko moje, ale cały czas w siebie, w siebie…,

    nie ważne, że
    ,, Twoje Myśli to nie Twoje , że Twoje emocje to nie Twoje. ”

    ale wszystkie te myśli, info, emocje bierz w siebie i miel…, miel aż się zesrasz…(oczywiście tak ogólnie)

    Ktoś mnie wkurza – mielę – z g……a wiję wianki(tak, wiem to dla mojego dobra no i całego świata, którego jestem centrum).
    ,,Ktoś mnie przeprosił-email . A był powód by to zrobić ?”
    O tym adresat nie wspomina ani słowem, ani cieniem słowa.

    Dlaczego NIGDY NIE MA MOWY o tym, że to my kogoś wk…..my? Że nam należy wybaczać i gdy zapieprzamy w stronę tego kogoś z kijem w ręku, dobiega do nas coraz wyraźniejsze ,,Kocham cię”
    No nie! To niemożliwe, bo to ja kreuję świat i w nim nie ma miejsca na to, aby zawiadujuszczij tym światem był do dupy.

    Tysiące książek traktujących o samorozwoju, o odwracaniu oczu do siebie, obserwacji przez siebie i doświadczaniu w izolatce, lub:
    ,,Bezludna wyspa mi się marzy . Poważnie . Dlatego sobie wole rozwiązywać zadania w umyśle przynajmniej wiem że to je moje 🙂 ”
    Tak, ja też już na tym się łapię. Oddzielenie, atomizacja pełną parą…

    Czy to wszystko, o czym mówię nie przypomina ci tworzącej się na naszych oczach następnej religii, bo w końcu dotykającej sfery duchowej, o której połowa wiedzy nie opiera się na dowodach?

    I to religii bardzo groźnej, ponieważ zamykającej jednostkę w sobie z całym jej turbo rozwojem.
    I tu nie ma mowy o innowiercach, tu każdy, kto liznął trochę wiedzy(pożytecznej i jednocześnie cholernie ATOMIZUJĄCEJ) bardzo grzecznie, a czasem agresywnie izoluje mentalnie wszystkich, którzy tej wiedzy jeszcze nie zaczęli zgłębiać.
    (mam tu na myśli fakt, że tak wielu jeszcze ,,nie rozumie”; członkowie Rodzin, sąsiedztwa, Narodu etc.)

    Myślę(ogólnie rzecz biorąc) czasem może kuriozalnie, ale przysłowiowy Kowalski, Nowak i Cebulkiewicz z blokowiska jest w pojęciu ,,wiedzącego” oczekującym na zdobycie wiedzy.
    Ale już na tego Kowalskiego, Nowaka, Cebulkiewicza wychodzącego z kościoła; ooo! tu już oczka są przymrużone, spojrzenie wnikliwe, a co u niektórych chęć widzenia wewnętrznej rozpierduchy, na wypadek gdyby Kowalski wybrał się do kościoła, a tu kościoła nima, bo budowlę zamieniono przy wsparciu eurokołchozowym na halę sportową…

    Jeżeli nasze przekonania, choćbyśmy je w całości oparli o tzw. czystą wiedzę, ustawiają nas nawet małym cieniem wobec wyznawców jakiejś religii, to możemy być pewni, że to co uprawiamy ma również jej znamiona.

    Wszystko na tym świecie dojdzie do porozumienia, nawet anioł z diabłem, ale nigdy religie.

    Wydaje się, że dezaprobata jakiejś religii, w której się tkwiło czyni wolnym. To piękne, ale chwilowe złudzenie.
    Jak Natura, tak i w niej świat ducha nie znosi pustki, a ta wypełniana jest enklawami ludzi o podobnych poglądach, często hermetyzujących tych ludzi od reszty.

    Miłego dnia!
    PS. Takie mnie myśli naszły w deszczowy dzień 🙂

   2. Krysiu a dziękuję Ci za miłe słowa 🙂 dodaje 5 gr i w sumie to na debecie 😂 bo ja ogólnie nie posiadam nic materialnego . Goła i Wesoła jak to powiadają 😂 . Ano Łebska (umysł Greka połączony z Hinduskim ) taka ciekawostka mi wpadła ost w ręce i se myślę acha to już jestem w domu 😂.

    „Poznawać siebie, drążyć, wchodzić w świat praw rządzących energiami, ich odbiorem, przetwarzaniem, wysyłem…”

    Poznawać się to sztuka 🙂 człowiek jest tajemnicą ile razy byś nie myślała że już kogoś/siebie znasz , zaskoczenie 🙂 nic bardziej mylnego ,nic bardziej mniej oczywistego . Człowiek przyjął pewne założenie że już wszystko wie o sobie i przestał się zagłębiać . Czasem pytałam ludzi (już przestałam)
    -Kim jesteś ? w odp słyszałam imię nazwisko , wykonywany zawód , co kto i ile posiada.
    – Nie o to pytam – odpowiadałam i następowała cisza , a po chwili y no człowiekiem ? tyle ludzie o sobie wiedzą . Szczerze mówiąc nigdy nie biegałam za Wiedzą wręcz od niej stroniłam 😂 zajmowałam się sobą , poznawaniem siebie oj świat tego bardzo nie lubi oj bardzo . Czy odkryłam siebie w pełni ? Nie i to jest Piękne . Szczerze mówiąc nie rajcuje mnie wiem co będzie , takie życie musi być strasznie nudne . A Miłość ? oj nie tam nie ma nudy , kompletny brak logiki a najpiękniejsze jest to, że nie masz zielonego pojęcia czym Cię znów zaskoczy ( o tak jak dziś Ty przemiłym odzewem) .

    Tak tu się zgadzam mamy tylu Guru co nauczają że się już porzygać można , książek, filmów a co ja ułomna ? sama siebie nie potrafię rozpoznać/poznać,poczuć /być? , czy ja se swoją drogą chadzać nie mogę ? a właśnie że mogę 🙂 aczkolwiek patrzenie węwnątrz jest patrzeniem w swoje serce i tylko tym a że mądrzy Guru tego świata słuchaj 8 tomów musieli napisać o tym zamiast patrz w siebie , patrz w serce , bądź sercem to co ja mogę , no tylko se poczytać i się pośmiać czasem .

    ale wszystkie te myśli, info, emocje bierz w siebie i miel…, miel aż się zesrasz…(oczywiście tak ogólnie) 😂 ja ma na to krótko a deopie to mam 😂 i w zasadzie tak rano je spuszczam i jest mi lżej 😂

    „Czy to wszystko, o czym mówię nie przypomina ci tworzącej się na naszych oczach następnej religii, bo w końcu dotykającej sfery duchowej, o której połowa wiedzy nie opiera się na dowodach?”

    Wszystko opiera się Kochana Krysiu na dowodach ja nie ufam niczemu na słowo może dlatego tak nie raz się wpiendoliłam w dupawe czarnawą 😂 a potem siedziałam i rozkminiałam co jest ?! no i jestem gdzie jestem 😂 dlatego już kiedyś napisałam jakby się nie wpakowała gdzie się wpakowała a w życiu by nie uwierzyła . Ale jak się już przestałam bać zaczęłam se ten świat badać 🙂 i se dalej swoją Drogą idę poznając w sumie nadal siebie . W życiu bym Krysia nie powiedziała kiedyś że ja tak uparta potrafię być 😂
    Oj biedny Tawcio się będzie musiał pooczyszczać z informacji naszych tak rozlazłych 😂.

  5. SERCE, bardzo Ci dziękuję za podzielenie się tymi przemyśleniami …. Dużo o tym myślałam i rzeczywiście jest w tym coś intrygującego i głęboko prawdziwego.
   Nie wiem jeszcze jak to przełożyć na moją rzeczywistość ale na pewno „złapałam haczyk” 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie.

   1. ,, SERCE, bardzo Ci dziękuję za podzielenie się tymi przemyśleniami…”

    Jeśli te słowa, Z Wiatrem we Włosach, ( również czeszącym moje włosy 🙂 , tylko z lasu muszę wyjść 😀 ), kierujesz do mnie, to radam dyskusji w tej materii; ale już nie w tak impulsywnych barwach, jakimi ,,malowałam,, sam temat dziś.( emocje biorą górę, z resztą one wraz z wyobraźnią – jak pięknie pisze Arkona -obrazowaniem – są bodaj jedyne, różniące nas od Braci mniejszych 🙂 )
    Spokojna dysputa o jasnej, względnie pewnej drodze byłaby moim zdaniem pożyteczna, ponieważ jesteśmy na dziejowym zakręcie, na którym z lekką ręką odrzucamy ,,stare”, nie mając jeszcze zielonego pojęcia o konstrukcji nowych paradygmatów, zastosowanych przez ludzi bez względu na ich poziom ewolucyjny.

    Np. Negacja kościoła jako instytucji zarządzającej ludnością wokół tejże instytucji zrzeszonej nie powinna jednocześnie negować czystych, wzorcowych wartości chrześcijańskich, jakie, jeśli wierzyć historykom, pokrywają się z wierzeniami dawnych ludów słowiańskich, w których kulty i tradycje stanowiły istotną część życia. Jak z resztą w każdej ludzkiej zbiorowości.

    Słowiaństwo jako takie też nie było areną jednolitych wierzeń, ponieważ w jego skład wchodziły(lub były podbijane) różne narody naznaczone własną wielowiekową tradycją.
    Czy zatem w obrębie budującego się Imperium Lehii można mówić o okupacji niektórych narodów przyłączanych w wyniku zwycięskich wojen?
    Z pewnością tak, chociaż o tym mówi się mało albo wcale.

    *****************************

    Myślimy, że jak odrzucimy przeżytek, to jutro samo się stworzy.
    W takim błędzie żyły epoki, cywilizacje i nie ma powodu, aby sądzić, że nasza, bardzo podzielona ewolucyjnie cywilizacja stanowi wyjątek.

    Ludzkość zawsze w afekcie niezadowolenia potrafiła burzyć, ale nigdy nie miała planu i sił, by na ruinach postawić flagę swojego zwycięstwa, które odnalazłoby realną wizję dni przyszłych.

    Zniszczenie, odrzucenie zła nie jest jeszcze dobrem.
    I jedno i drugie wymaga wielu działań dla swego zaistnienia.

    Zasadnym zatem wydaje mi się stwierdzenie, że ten teatr na Ziemi trwający od milionów lat służy procesowi wyzwalania z niewoli jakkolwiek pojętej; jednostkowej czy grupowej, które przecież są od siebie ściśle zależne.
    Wyzwolenie się z jednego systemu nie niweluje ryzyka następnych pułapek.
    Zejście z drogi uznanej za niewłaściwą nie daje żadnej pewności, że nowy szlak pozbawiony jest wszelakich zagrożeń, zwłaszcza, że ludzka mentalność nie zmienia się tak szybko, wraz z obraną inną drogą.

    Miłego dnia!

   2. ,, Tak tu się zgadzam mamy tylu Guru co nauczają że się już porzygać można , książek, filmów a co ja ułomna ? sama siebie nie potrafię rozpoznać/poznać,poczuć /być? , czy ja se swoją drogą chadzać nie mogę ? a właśnie że mogę 🙂 aczkolwiek patrzenie węwnątrz jest patrzeniem w swoje serce i tylko tym a że mądrzy Guru tego świata słuchaj 8 tomów musieli napisać o tym zamiast patrz w siebie , patrz w serce , bądź sercem to co ja mogę , no tylko se poczytać i się pośmiać czasem . ”

    I to jest piękne, kochana MI!!!

    Tylko wyrzuciłabym z zacytowanego powyżej DROGOWSKAZU stan rzygania 😀
    Kołowaty człowiek, nogi z waty, ledwo trzymając w objęciach muszlę niczym żygnanego(tak się napisało! 😀 ) kochanka, gapi się wytrzeszczonymi galami w białą beznadzieję 😀 😀 😀

    Żartuję, bo czasem erupcje w naszym życiu to jedyny sposób wyzbycia się ,,wewnętrznego ciśnienia” 😀 😀

    Dziękuję MI za wiele cennych słów.
    Miłego dnia!

   3. Droga Krysiu z lasu, pisałam komentarz z myślą o osobie, której nikiem jest obraz serca (niestety nie potrafię takiej ikony wkleić) w odniesieniu do jej doświadczeń i przemyśleń związanych z filozofią „ho’oponopono”.
    Jednak bardzo się cieszę, że odniosłaś go do siebie ponieważ Twoje komentarze i doświadczenia są dla mnie również bardzo inspirujące. Były jednymi z pierwszych, które czytałam w TAWernie i miały spory udział w mojej pracy nad sobą.
    Ze szczerego serca Ci za nie dziękuję 🙂

   4. „emocje biorą górę, z resztą one wraz z wyobraźnią – jak pięknie pisze Arkona -obrazowaniem – są bodaj jedyne, różniące nas od Braci mniejszych 🙂”

    Dziekuje ❤

    I jak tu nie dac jekiegos pieknego obrazu ? 😉

 21. Polecam przeczytać.

  Badania pokazują, co dzieje się z ludzkim ciałem, gdy chodzimy boso po Ziemi.

  Ja sama od dziecka bardzo dużo chodzę boso po Ziemi i nie choruję, a tryskam zdrowiem, humorem i radością życia. 🙂

  Bardzo polecam też uzdrawianie siebie i wszystkich wokół metodą O ho, oponopono: wybaczam, przepraszam, dziękuję. To nic nie kosztuje, a tworzona energia miłości leczy wszystko wokoło.
  Odkąd ją poznałam parę lat temu wstecz, stosuję do dzisiaj i wiem, że przynosi pozytywne rezultaty w Przestrzeni.

  Masz rację, Sławku, trzeba ją rozpropagowywać wśród Nas.

  Obserwuję moich znajomych i dalszą rodzinę, i z przerażeniem stwierdzam, że ich bardzo częste wizyty u różnej maści specjalistów medycyny akademickiej pomniejszają ich portfele, ale za to przybywa im ilościowo masa tabletek chemicznych z aptek do codziennego spożywania i przeciąganie stanów chorobowych w nieskończoność.
  ********************************
  „Uziemienie
  autor: Arjun Walia

  Uziemienie lub „na ziemi”, jak niektórzy nazywają to, polega na umieszczeniu stóp bezpośrednio na ziemi bez butów lub skarpet jako bariery. Logika tej praktyki odnosi się do intensywnego ładunku ujemnego przenoszonego przez Ziemię. Ten ładunek jest bogaty w elektrony, teoretycznie służąc jako dobry zapas przeciwutleniaczy i wolnych rodników niszczących elektrony.

  Subiektywne doniesienia, że ​​chodzenie boso po Ziemi zwiększa zdrowie i zapewnia dobre samopoczucie można znaleźć w literaturze i praktykach różnych kultur z całego świata. Z wielu powodów wiele osób niechętnie chodzi na zewnątrz boso, chyba że są na wakacjach na plaży.

  To ma sens, jeśli się nad tym zastanowić; w naszym najbardziej naturalnym stanie tak naprawdę nie mielibyśmy żadnych osłon na stopach. Postawienie stóp na ziemi umożliwia pochłanianie dużych ilości ujemnych elektronów przez podeszwy stóp, co z kolei może pomóc utrzymać ciało w tym samym ujemnie naładowanym potencjale elektrycznym, co Ziemia”.

  ciąg dalszy czytaj na:
  http://tamar102a.blogspot.com/2019/07/badania-pokazuja-co-dzieje-sie-z.html

  1. Chodzę boso, ile mogę. Jak nie mogę długo, to chociaż 15 minut dziennie. Czuję się zdrowo i szczęśliwie. I mam cudowne nastrojenie, a bywało, ze było bardzo wkurwiaszcze ( ale bezpowrotnie minęło ).

 22. Niemcy kraj barbarzyńców, destruktorów, ludobójców i niszczycieli kolejny raz potwierdzają, że są jednymi z liderów cywilizacji śmierci. Po tym jak rąbią las Hambach aby powiększyć kopalnię węgla brunatnego w 2020 r. wyrżną stary las w Hesii, żeby postawić tam 20 turbin wiatrowych z linią energetyczną napowietrzną do zasilania w prąd 100 tysięcy gospodarstw. A wszystko w imię „ekologicznych źródeł energii”. Po prostu szlag człowieka trafia na taką destrukcję. Artykuł jest na portalu Najwyższy Czas.

  1. Ach, Niemcy mają po prostu coś z nurków. Zamulone łby. Zero wyobraźni i przewidywania. Historia dowiodła wielokrotnie słuszności moich słów. Czegóż się można po takich nurkach spodziewać?

  1. Mój drogi Lechito teraz to ja mam ochotę Cię wytarmosić :), jesteś zdolny niesłychanie i kochaj siebie mocno, bo wart jesteś tego.

   A ja chodzę sobie na bosaczka po ogrodzie w takt Twojej muzyki, oczywiście pracując , bo wybieram tegoroczną cebulkę w takt Twoich rytmów, i robota mi szybciej idzie i radośniej leci czas . 🙂
   Dziękuję.

   1. Moje gratulacje,Vikingu!
    Muzyka bardzo miła dla ucha, inicjująca radosne skojarzenia, obrazy. Przy niej powrócił humor, którego nieco mi dziś brakowało.
    Dźwięki z Ogrodu Marzeń w pozytywną, lekką nutę zapisane zdają się być słyszanymi każdy z osobna, jakby chciały zachować swą indywidualność, niepowtarzalność, a jednocześnie płynnie falująca fraza muzyczna splata je, czyniąc utwór bardzo przyjemnym w odbiorze, choć nie pozbawionym chwilami zastanawiającej tajemniczości.
    Wszak każdy Ogród skrywa tajemnice w swych zakamarkach, a cóż dopiero ten, w którym Marzenia przechadzają się alejkami…

    Dziękuje Vikingu za chwile sympatycznych doznań!
    Miłego jeszcze wieczoru!

   1. Wymyślec borelioza mogli tylko szaraki, ludzie za tepi, zawsze będzie krycie sypiacych szarakow i zwalanie na sluzby wszelkiej masci

 23. Koniec kariery Jarosława Kaczyńskiego
  https://nczas.com/2019/07/15/tajemnicze-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-prezes-pis-konczy-z-polityka/
  https://nczas.com/2019/07/15/braun-przesluchany-przez-prokurature-dosc-krotko-i-zwiezle-jak-na-mnie-postaralem-sie-zaznaczyc-ze-video/
  https://nczas.com/2019/07/14/blackout-w-nowym-jorku-wszystko-zgaslo-zrobila-sie-cisza-jak-w-srodku-lasu-amerykanska-metropolia-pograzyla-sie-w-ciemnosciach-na-wiele-godzin-foto-video/
  https://nczas.com/2019/07/15/to-nie-czlowiek-wywoluje-zmiany-klimatyczne-naukowcy-nie-maja-watpliwosci/
  https://nczas.com/2019/07/15/nie-dziala-galileo-europejski-system-gps-za-miliardy-euro-z-budzetu-ue-nikt-nie-wie-dlaczego/
  https://www.rp.pl/Kosmos/190719677-Indie-Misja-na-Ksiezyc-odwolana-na-56-minut-przed-startem.html
  https://nczas.com/2019/07/15/dwie-rzeczywistosci-14-lipca-na-ulicach-francji-odbyly-sie-parady-wojska-i-algierczykow/
  https://nczas.com/2019/07/15/kajetana-p-moze-ominac-wiezienie-jest-chory-psychicznie-czy-traktowany-ulgowo-jako-dziecko-prokurator/
  https://nczas.com/2019/07/15/wyrzuca-ministra-edukacji-wszystko-przez-to-iz-mowi-ze-homoseksualizm-mozna-leczyc/
  https://nczas.com/2019/07/15/skandal-na-obozie-dla-nastolatkow-wychowawczyni-szerzyla-propagande-lgbt/
  https://nczas.com/2019/07/15/holecka-odpowiada-mazurkowi-tak-bardzo-chcesz-zostac-przytulony-przez-ten-salonowy-establishment-ze-musisz-sie-im-przypodobac/
  https://nczas.com/2019/07/15/nauczyciele-spod-znaku-teczy-protestuja-w-izraelu-po-wypowiedzi-ministra-oswiaty/

   1. Tak, nacisk społeczny (chociaż zainicjowany i sterowany wcale nie przez stronę społeczną) już nie odpuści…
    Wydarzenie pędzi już zgodnie z algorytmem kuli śnieżnej… 😀👍

    A reakcja „właścicieli działki” pokazuje, że ich prawdziwe oblicze wygląda zupełnie inaczej od kreowanego w raportach Fulforda…

   2. Strefa 51 to maskirofka dla pobliskich baz o jeszcze gorszym charakterze tj eksperymenty genetyczne na ludziach przeprowadzane na żywca przez szarakow glownie

 24. „Vikingu i Scyto, a ja w takt Twojej muzyki robię 5-litrowy słój przepysznych Sarmackich Ogórasów!… 😀”
  Sarmackie Ogórasy, to Okazałe Ogórasy. Lepsze od Srebra, Złota i jakiejkolwiek Kasy.😁

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s