W Czas PRZESILENIA, Kochani RODacy, Słowianie, Wszystkie Dzieci Kosmosu Dobrej Woli (Światło widzi Każdy 😉), z NOWYM SŁOŃCEM, Z NOWYM ŻYCIEM ❤

Niech się darzy każdemu
w polu, zagrodzie,
lesie, ogrodzie,
w komorze i w łożu 😉
daj Boże.

RODzinie i bratcom,
plemionom wszelakim
i ludziom na świecie
w Miłości jednakim.

By Światłość i Zdrowie,
Mir wszelak i Jadło,
Uważanie i RODność
Każdemu przypadlo!

Z NOWYM SŁOŃCEM, Z NOWYM ŻYCIEM ❤

autor: Arkona

397 myśli w temacie “W Czas Przesilenia, Kochani RODacy, Słowianie, Wszystkie Dzieci Kosmosu Dobrej Woli…

 1. „”Duńscy eksperci uważają, że należy wzbogacić model ochrony rysia iberyjskiego o przesiedlanie zwierząt w inne regiony kraju. Oczywiście dokonując takiej operacji również należy brać pod uwagę przyszłe zmiany klimatyczne. Jednak użyte modele pokazują, że przesiedlanie zwierząt, ich reintrodukcja na tereny, na których niegdyś występowały, zwiększy szanse gatunku na przetrwanie.” Duński akcent:-) Wiesz o tym Arkono, że moi pradziadkowie ze strony ojca pochodzili z Dani? Pisałem już kiedyś o tym na blogu. Słyszałem, że Oni osiedlili się kiedyś w Polsce, więc być może byli Słowianami genetycznie a nie Vikingami. Być może kiedyś mieszkali u Vikingów a później wrócili na swoje tereny, czyli do Polski. Muszę kiedyś z ojcem odbyć męską rozmowę na ten temat;-)

  1. Kochany VikoScyto…Nie odkładaj na później tej rozmowy z Ojcem, dopóki żyją nasi przodkowie, są ważną skarbnicą wiedzy na temat RODU. Już jako dziewczynka byłam ciekawa rodowych opowieści, uwielbiałam oglądać stare albumy,buszowałam w pudlach ze starymi fotkami zadając przy tym mnóstwo pytań mojej babce czy ciotce,rodzicom…Dziś żałuję, że nie interesowałam się tak poważnie moim pochodzeniem(byłam nastolatką) jak to czynię dziś, bo zapytałabym o tyle spraw najstarszych członków rodziny…Ale i tak to co wiem, stanowi dużą wiedzę na temat mojej Rodziny…A co do mojego męża, to wyściskałby Cię równie mocno jak ja…Powodzenia Serce!

  2. A czy wiecie, dlaczego tak jest WAZNE przywrocenie POPULACJI RYSIA i w Hiszpani i w Polsce i gdziekolwiek !!!
   Chodzi o SUBTELNE ENERGIE !
   To sprawa WIELKIEJ WAGI dla calego RODU SLOWIAN !

 2. „My, którzy już WIEMY, którędy do PRZEBUDZENIA… Mocno Was przytulam i błogosławię na NOWE – Iwona”

  Iwono, ale „zmiękczyłaś” teraz moje serducho. Ja Ciebie też Mocno przytulam, byle mnie Twój mąż potem z siekierą nie ganiał po ulicy 😉 😀 😄

 3. Pilarka ręczna – kawałki desek-parę wkrętów…zrobiłam podobną
  budkę.. jest krzywa…ale trzyma się kupy …nie wiem czy ptaszki to wiedzą jaki belejaki domek im zrobiłam…
  …wcześniejsze domki już po 10 latach spróchniały…

  Przesyłam buziaki ze słonkiem
  sztorm 10 w skali ale słonko się trzyma na niebie…

  1. O to, to !
   Budki dla ptakow, domki dla owadow, aby mialy gdzie przezimowac.
   Opetani w amoku ludzie niszcza Matke Nature, niech kazdy odbuduje tyle ile moze. A mozna nawet w miescie, np. zawieszajac karmniki dla ptakow i wplywajac na rady osiedlowe, aby nie kosic trawy na trawnikach, a zachowac naturalna laczke. Juz sie udalo w paru miastach w europie; male te miasteczka, ale tam sa „trawniki” z chabrami i rumiankiem 🙂

 4. „A slyszalam wyraznie kilka stukniec, rozbudzilo mnie o cos. W ogole kilka ostatnich nocy nie spalam dobrze, co chwile sie budzilam”.

  Zmartwiło mnie to, bo to jest dla mnie trochę sprawa osobista (sam wiem, co znaczyło nocne budzenie). Laszko, Błogosławię Ci Serdecznie. Nie znamy się osobiście, ale zależy mi na tym, aby Tobie się wszystko układało jak Najlepiej. Zresztą wszystkim TAWerniakom Dobra Życzę. 🌞

  1. Dziękuję Vikingu, ja sobie z tym radzę, w ciągu dnia, nawet po nieprzespanych nocach, nie czuję specjalnego zmęczenia. Mimo wrodzonego lenistwa. Nie wiem, czy to moja wyobraźnia z pogranicza jawy i snu, czy „coś” się koło mnie kręci, ale nie przejmuję się tym, najwyżej „pogonię” jak dzisiejszej nocy.

   Pozdrawiam

   1. Laszka pisze: „Nie wiem, czy to moja wyobraźnia z pogranicza jawy i snu, czy „coś” się koło mnie kręci, ale nie przejmuję się tym, najwyżej „pogonię” jak dzisiejszej nocy”.

    Laszko, Vikingu, Katharos, Jasność, Myśląca i inni komentujący na tym blogu, a może by tak już otwarcie bez ogródek porozmawiać o „przypadłościach” nocnych odwiedzin mocy demonicznych?

    To nie jest już problem jednej osoby, ale to, co wywnioskowałam z waszych wpisów, dotyczy wielu osób.

    Wiem, że takie ataki, bo tak je nazwę, są zazwyczaj na osoby o wyższej świadomości duchowej, by wywołać w nich poczucie lęku, strachu, ja sama doświadczyłam na sobie takich „podczepów”, ale na moje szczęście poradziłam sobie z nimi.

    Wy przecież też wiecie, że nasz strach jest ich pokarmem, jest to najokrutniejszy KOD, jaki na nas założyły ciemne demoniczne siły astralne.

    Oni już wiedzą, że przegrali, i stąd w ostatnim czasie takie zmasowane ataki, nie poddajmy się lękom i strachowi, świećmy jeszcze jaśniej naszym światłem i dobrocią, bo tego one się boją.

    Może na wspólnej drodze dojdziemy do odkrycia prawdy, kto lub co za tym stoi, i wspólnymi siłami pogonimy dziadostwo nękające nas, dzieci ŚWIATŁA.

    Niech ten ktoś, kto działa w ich imieniu, już poczuje się rozpoznany i osaczony.

   2. Od samego początku gdy tu przyszłam , dawałam znaki że w moim biopolu coś się dzieje , nie rozumiałam tego , uznałam jednak że wiecie więcej niż ja i to wystarczy Wam do zrozumienia sytuacji w której się znalazłam , najwidoczniej było to mylne stwierdzenie . Potem porobiło się jeszcze gorzej , ponieważ sytuacja w której się znalazłam uruchomiła pamięć wsteczną . A to uruchomiło program- mechanizmu ucieczki . Tak działa lęk ucieka się od tego czego się nie rozumie lub boi . Jakiś czas temu nigdy nie napisałabym o sobie że mam wysoką świadomość , nigdy , jednakże sięgłam po książkę Tolle Nowa Ziemia . Nie ma w tej książce nic czego bym już nie wiedziała , różni się tylko język . Zadałam sobie pytanie po co mi te książki skoro już to wiem . I przyszła odpowiedź . Książka ta pokazała mi jaki już od dawien dawna mam poziom świadomości , uświadomiła mi że zawsze otrzymywałam odpowiedzi na zadane pytania. Uświadomiła mi że nigdy nie byłam oddzielnością od Źródła. Zadałam inne pytanie więc dlaczego spotkało mnie to co spotkało . Właśnie dlatego, że przyszłam na świat jako bardzo świadoma osoba , pamiętam nawet uczucie wolności , które ze sobą tu przyniosłam. Oni są jacy są . Nie ustąpią dopóty nie zgaszą wszystkiego . Bo tacy są i już . Bo taka jest wizja ich sama nie wiem czego . Weszłam w rolę badacza, Pojęłam ich w bardzo szerokim zakresie , wystarczającym by wiedzieć iż bardzo ale to bardzo nie chcą abyśmy się zjednoczyli .Boją się że będziemy o siebie nawzajem dbać i troszczyć się jak na RODzinę przystało. Poznałam ich sztuczki i machinacje , kłamstwa i oszustwa , nawet wyłapałam z talerza :)Mimo że nie jestem wolna od wszystkiego , każdego dnia wstaje i robię swoje. Szukam większego i większego zrozumienia bo gdzieś w głębi siebie wiem, iż pojąć oznacza uzdrowić siebie w pełni . Pojąć siebie to pojąć drugiego . Pojąć drugą osobę to pojąc siebie. Bo wszyscy Jesteśmy jednym i każde przeżycie jest nas wszystkich , tylko nie każdy jeszcze to czuje, iż nie jesteśmy od siebie oddzieleni .

   3. A może to duch zmarłego sąsiada? Nasza percepcja postrzegania świata się wyostrza, widzimy więc COŚ więcej niż nieprzebudzona reszta? Pozdrawiam

   4. Aniu, ja dzięki wam wiem, że nie ma czego się bać. Jak od dzieciństwa wiadomo strach ma wielkie oczy ale nic pozatym, nie mówię, że w ogóle strachu nie czuję, szczególnie jak poczytam, czy jak ktoś mi opowie o dziwnych zdarzeniach, ale dzięki wam, mam świadomość, że to ja jestem silna, że oni się chcą moim strachem nachapać, więc ich lekceważę, strachu nie pokazuję, i mówię wyraźnie, że nie muszą się wysilać, bo na mnie to nie działa, po prostu „spadaj” albo jak się kiedyś mówiło ” zgiń, przepadnij, siło nieczysta” 😉. Wiem też, że to nie jest zabawny temat, ale jakoś sobie radzę, coraz lepiej, właściwie to od miesięcy nie miałam strachów, a ostatnio próbują wrócić, tylko ich do siebie nie dopuszczam. I ślę jasny przekaz „Nam nie dacie rady, wasz czas się skończył, próżne wasze wysiłki, to se ne wrati.”

   5. A co do otwartego przedstawienia tego co się dzieje, u mnie nasilenie jest wieczorem, najczęściej uczucie jakby ktoś był koło mnie. W momencie zasypiania, (gry-to mi się napisało), gdy już praktycznie śpię często mnie coś budzi, a to stuknięcie, a to jakiś nieprzyjemny odgłos takie szszszs, a to czuję jakby ktoś leżał obok mnie w łóżku i słyszę wyraźny oddech, choć śpię sama. O podobnych doświadczeniach wiem od mojej siostry, nawet zdarzyło się, że nasza rozmowa telefoniczna została w dziwny sposób przerwana, i moja siostra usłyszała ten przerażający syk w słuchawce. Ale ona też daje radę, nie poddaje się strachowi. Piszę otwarcie o tym, niech ci co straszą wiedzą, że moim strachem już się nie posilą. Ja nie wiem dlaczego, skąd, ale wiem, że to coś nie jest w stanie mi nic zrobić.

    Wam wszystkim siły życzę, wiary we własną moc.

   6. „O podobnych doświadczeniach wiem od mojej siostry, nawet zdarzyło się, że nasza rozmowa telefoniczna została w dziwny sposób przerwana, i moja siostra usłyszała ten przerażający syk w słuchawce. ”

    Laszko, ktos z waszego RODu potrzebuje pomocy. Poslijcie na ile tylko mozecie i umiecie Milosc do Wszystkich Przodkow !
    Popytaj w RODzinie o przeszlosc.
    Posylam Blogoslawienstwo Tobie i RODowi Twojemu.

   7. „A może to duch zmarłego sąsiada? ” Kochana Iw na samym początku rozważałam to , tym bardziej że miałam właśnie sny ze zmarłym sąsiadem , rozmawialiśmy o Freudzie , ha ! innym razem śniłam, że pukał do mych drzwi i uparcie chciał się wcisnąć do mieszkania . Obserwuję sytuację od dawna szukając pojęcia (Pojąć= duszą , sercem , umysłem ) jednakże wiem czym to jest . To przychodziło do mnie od dziecka , ingerują w nas już praktycznie od noworodków ( na wielu poziomach) wczoraj rozmyślając długo o pewnych kwestiach , przyszło pojęcie czemu, w sumie to już wcześniej do mnie to dotarło ale nie poszłam za tym . Dlaczego w niektórych tak boleśnie od dziecka ingerują ? ponieważ wiedzą, iż jesteśmy tymi którymi jesteśmy, i że dojdziemy w tym w cieleniu do przebudzenia oraz realnej zmiany choćby samych siebie 🙂 . Pilnują nas , obserwują , przebudzałam się już kilkakrotnie i w tych momentach dostawałam w łeb , wczoraj pięknie Dusza pokazała mi to wszystko .

   8. Iw, to nie jest duch sąsiada, nie czuję tego w ten sposób, tymbardziej, że sąsiad był Turkiem, pewnie muzułmaninem, miłym cichym człowiekiem. Nie, na pewno nie.

    Kołowrocie, coś w tym jest, coś ciąży na moim rodzie, moja siostra robiła już ustawiania rodzinne, pewne rzeczy się poprawiły, ale jednak nie wszystko, ostatnio próbujemy medytacji z oddaniem tych obciążen przodkom i zniszczenie ich tam gdzie powstały. Myślę, że to pomoże.

    Myśląca inaczej, masz rację, u mnie też strach trwa od dzieciństwa, ten sam rodzaj strachu. Właściwie miałam go w dzieciństwie- bałam się wtedy być sama w domu, ale tylko jak było ciemno, miałam wrażenie, że coś złego obok mnie ciągle jest, jakieś zagrożenie, wolałam wyjść na dwór i czekać na rodziców, czy siostrę. Nie pomagały światła w domu. Potem długie lata tego nie czułam, choć nie, nie mogłam być w ciemności, przytłaczała mnie, nawet jak nie czułam niczyjej obecności. A w zeszłym roku te strachy wróciły. Uczucie czyjejś złowrogiej obecności za plecami, ciemne postaci w kącie oka, które znikały gdy spojrzałam w tym kierunku, trwało to jakiś czas, potem jakoś to przezwyciężyłam, zniknęło, też dzięki wam, ostatnio znowu próbuje wrócić, ale tym razem ja jestem silniejsza, strach nie jest w stanie mnie pokonać. Choć właściwie to nie tak, strach chce, żebym ja się bała, ale ja tego uczucia strachu do siebie nie dopuszczam, jak czuję, że się zbliża mówię mu spadaj.

    Co mnie zadziwiło, jak strach mnie w zeszłym roku ogarniał, poczułam znowu to odczucie z dzieciństwa. Przypomniałam sobie namacalnie jak się wtedy bałam. Nie pamiętałam tego odczucia, a ono z taką siłą wróciło. Choć od tamtej pory minęło już ponad 40lat. Nie poczułam się znowu jak mała dziewczynka, ale teraz po namyśle mogę powiedzieć, że wyglądało to tak jakby ktoś/coś próbowało mi przypomnieć tamto uczucie paraliżującego strachu. Ale to już minęło. Jeśli strach próbuje się do mnie zbliżyć, mówię mu, że nie ma szans, może odpuścić, bo nie ma władzy nademną.

    Jesteśmy mocni, coraz mocniejsi, a to co się dzieje to ostatnie kąsania zdychającego potworka. On już wie, że nic nie może, mimo to próbuje, myśli, że może jeszcze się uda. No cóż, niech próbuje, to go tylko osłabia, a nas wzmacnia. Teraz role się odwróciły, im bardziej to coś próbuje nas zniszczyć, tym więcej siły mamy, a on tym mniej.

   9. Pomyślałam o duchach zmarłych, bo czasami mam z nimi kontakt, czy przez sny, czy przez sny na jawie…Zdarzyło mi się to parę razy…Ale pamiętam też, że byłam władna podczas tego kontaktu przeciwstawić się „zmarłemu”? Więc jest moc, którą władamy i potrafimy jej użyć, może jesteśmy chronieni przez COŚ WYŻSZEGO? Kiedyś przyśnił mi się brat taty, którego bardzo kochałam…Prowadził mnie dokądś,nie pamiętam otoczenia, w którymś momencie złapał mnie za ręce i chciał mi coś usilnie pokazać, ale ja nie chciałam. Bardzo się opierałam a on bardzo nalegał. Mówiłam mu – nie pójdę z tobą!-Opór mój był bardzo silny…Nie wiem CZEGO się obawiałam,ale z całą siłą mojego JA odepchnęłam wujka i krzyknęłam – zostaw mnie! Otworzyłam oczy, leżałam na prawym boku w łóżku, nie potrafiłam się poruszyć…Kątem oka widziałam pod sufitem takie świetlne smugi, poruszały się i w pewnym momencie uformowały taką trupią czaszkę…Wtedy otworzyłam oczy na prawdę,leżałam na tym samym boku tak jak w czasie „snu”…Do dziś zadaje sobie pytanie, co by było, gdybym uległa namowom wujka? Nie pamiętam jednak czy w jakiś szczególny sposób się bałam. Myślę sobie,że jest w nas MOC, tylko zapomnieliśmy jak jej używać…

   10. Kochana Iw , to są moje doświadczenia i obserwacje , jednakże może okażą się dla kogoś pomocne.
    Manipulują snami , często bywało iż intuicyjnie wyczułam coś w śnie i raptownie się wybudzałam , wyczuwałam nad sobą gęstą sieć energii , która z ZEWNĄTRZ na mnie oddziałowywała. Po jakimś czasie połączyłam fakty.
    MOC oczywiście, że ją mamy w jednym ze snów , odczuwałam napierającą któryś już tam raz z rzędu na mnie energię powiedziałam dość odzyskałam sprawność we śnie i napierałam całą sobą na to co na mnie dmucha, jakbym szła pod silny prąd , aż doszłam do punku skąd to się działo i znikło , chyba siła zwrotna odrzuciła to. W innym śnie poczułam sieć energii oplatającą moje ciało jakby łańcuchami z tym poczułam lęk , zaś odzyskałam świadomość naprężyłam się jak te Batmany muskularne i rozerwałam je . Najważniejsze to nie bać się ich . To są manipulatorzy , jakich mało.

   11. Tak, Kochana Laszko, kręcą się przy nas od dziecka. Nie ma się czego już bać. To jedynie niezrozumienie powoduje lęk. Z tym kładzeniem się obok, odczuwaniem tego jak osoby fizycznej do dziś nie potrafię w pełni pojąć, jak to robią, pamiętam jedynie, jak wyskoczyłam z łóżka jako dziecko, wtedy też pomyślałam, że to duchy. Hmm. W ostatnim czasie też tak bywało, odczuwałam silnie czyjąś obecność, ktoś pochylał się nade mną albo pociągnął mnie za rękę.

   12. „Kołowrocie, coś w tym jest, coś ciąży na moim rodzie, moja siostra robiła już ustawiania rodzinne, pewne rzeczy się poprawiły, ale jednak nie wszystko, ostatnio próbujemy medytacji z oddaniem tych obciążen przodkom i zniszczenie ich tam gdzie powstały. Myślę, że to pomoże.”

    Jesli uzywacie SLOWA „zniszczenie”, to NIE POMOZE…

    W tej chwili nie mam CZASU, napisze wiezcej innym razem, a jesli cos sie wam przypomni, daj znac.

   13. „ostatnio próbujemy medytacji z oddaniem tych obciążen przodkom ”
    Sprawiedliwosc i szacunek.
    Przywrocic Sprawiedliwosc.
    przywrocic PAMIEC zapomnianym !
    Kto jest Zapomniany ???

   14. „ostatnio próbujemy medytacji z oddaniem tych obciążen przodkom i zniszczenie ich tam gdzie powstały. Myślę, że to pomoże.”

    Laszko,
    Przywrocic Naturalna kolej rzeczy !
    Czy KTOS zostal oddalony ?
    Wydziedziczony ?
    Osmieszony ?
    Wygnany ?

   15. Kołowrocie, przyjmuję Twoje błogosławieństwo z wdzięcznością. Dzękuję bardzo.

    ten zwrot obciążen przodkom, jest robiony razem z błogosławieniem im, a unicestwienie obciążenia przekazywanego następnym pokoleniom ma nastąpić u źródła, w momencie powstania, ma to zrobić cały ród „wmiestie”, wiąże się to też z „kontaktem” z przodkami i podziękowaniami za wszystko co nam przekazali. Za to, że dzęki nim jesteśmy.

   16. Dręczenie Nas przez DEMONY !!! cd.

    Wielu naukowców o zamkniętych umysłach wmawia nam, że demony nie istnieją, czy że pochodzimy od małpy, ale czy faktycznie jest to prawdą?, ja uważam, że nie.

    Jak wiemy, naukowiec, który rozpoczyna badanie „nocnych koszmarów”, z góry zakłada, że nie powodują tego żadne demony/kosmici, tylko jest to coś, co można wytłumaczyć bardziej racjonalnie. 😀

    Jak wiemy „nałkofcy” tak formułują swoje „wyniki badań”, aby udowodnić swoje początkowe założenie, które jak wiemy, jest błędne, więc ich całe badanie tego aspektu nie ma żadnego sensu, bo przecież i tak nie dojdą do prawdy.

    Każdy, kto się mocniej interesuje tematem, a nawet doświadczył tych ataków na sobie, dobrze wie, że demony są w stanie nas atakować poprzez nasze sny i w ten sposób wymuszają na nas poprzez wystraszenie nas pewnego rodzaju „otwarcie się”, może to się objawić naszym wybudzeniem z sercem walącym niczym młot, co powoduje okradnięcie nas z naszej energii.

    Są też różnego rodzaju paraliże senne, które mają za zadanie unieruchomić nas na czas ataku, nie każdy paraliż senny jest spowodowany atakiem demona – warto o tym wiedzieć.

    Jeżeli podczas paraliżu odczuwamy w pokoju zło, widzimy jakąś postać lub dzieje się coś ewidentnie podejrzanego, to postarajmy się jak najszybciej wybudzić poprzez np. próbę poruszenia jakimś palcem u nogi lub ręki, ja tak robiłam, a następnie poprzez silne ruchy ciałem doprowadzić do wybudzenia się.

    Drugą bardzo dobrą metodą, którą ja stosowałam w tych momentach, jest próba wymówienia na głos „Chryste, ufam tylko Tobie” – minimum kilka razy pod rząd dla lepszego efektu.

    Oczywiście może być to wyjątkowo trudne, bowiem te istoty mogą chcieć zniewolić naszą mowę, ale jeżeli nam się uda, to zostanie „utworzona” pewnego rodzaju „fala dźwiękowa” o bardzo wysokich wibracjach, która odepchnie demony, dodam jeszcze, że paraliże senne najczęściej zdarzały mi się w pozycji, gdy spałam na plecach, w moim przypadku tak było, ale nie jest to regułą.

    Faktem jest, że „nałkofcy” na siłę starają się temu zaprzeczyć, pomimo że ludzie na całym świecie mają takie same doświadczenia i wiadomo, że jedni mają takich doświadczeń więcej, a inni mniej, ale ten aspekt jest wspólny dla wszystkich ludzi, a jest tak dlatego, że jesteśmy w stanie wojny z demonami i to one, gdy zaczynamy mocniej duchowo wzrastać, zaczynają nas mocniej atakować.

    Więc nie dajcie sobie wmówić „naukowych bzdur”, że to nie demony, skoro ewidentnie wszystkie zmysły we śnie nam to mówią, już pomijam fakt, że może zdarzyć się przypadek, w którym zobaczymy owego demona z otwartymi fizycznymi oczami. Osoby, które w nie nie wierzą, nie będą miały takich doświadczeń, byłoby to ze strony demonów bardzo nierozsądne działanie.

    Trzeba też pamiętać, że osoby, które nie „rozkwitają głębiej”, mogą nie doświadczać w ogóle demonicznych ataków, wynika to z tego, że demony nie są zbytnio zainteresowane osobami, które nie są wypełniane Boskim Mistycznym Światłem.

    Jeżeli ktoś tkwi mocno w „systemie”, to nie ma sensu go intensywnie atakować, bo i tak jest wciąż niewolnikiem, który ma zamknięte oczy i demony nie muszą robić wysiłku, aby utrzymać takiego człowieka w jego „więzieniu”, taki człowiek nawet nie myśli o tym, aby je opuścić, więc nie jest zagrożeniem dla zła.

    Niestety demony mogą się na niektórych ludzi mocno uwziąć, ale mówi się trudno i trzeba w takiej sytuacji robić swoje, rozmawiać ze ŹRÓDŁEM, zwiększać swoje wibracje, oczyszczać mieszkanie szałwią, i palić świece.

    Nigdy nie należy się w tym aspekcie poddawać, ŹRÓDŁO jest tutaj najlepszym ratunkiem.

    Ja osobiście skłaniam się do tego, że my pochodzimy od dobra oraz że nie pochodzimy z tej planety, ale zostaliśmy mocno uszkodzeni przez negatywne siły, które również brały udział w tworzeniu różnych wersji ludzi, i dlatego teraz jest taka walka między dobrem a złem.

    Widzimy od czasu do czasu ludzi, którzy w pewnym sensie nie posiadają uczuć wyższych, dla nas ich „chłód” oraz „umiejętność” zadawania innym bólu jest wręcz niezrozumiała.

    Ludzie się budzą, pomimo takich uszkodzeń w swoim kodzie DNA, i nic już tej „fali oświecenia” nie powstrzyma, żaden kosmita, żaden demon, kwestia jest jedynie taka, ile jeszcze się wycierpimy od tej negatywnej siły, i dlatego jak zwykle uważam, że z całych sił powinniśmy powierzać się ŹRÓDŁU, bo Ono jest tą siłą, która jest w stanie powstrzymać wszelkie zło, ale my musimy MU pomóc.

    Sama rozmowa z NIM to trochę za mało, musimy podjąć jakieś czyny, musimy aktywnie działać na rzecz wyzwolenia nas z tej niewoli, więc działajmy, siejąc DOBRO, zwiększając swoje wibracje, a któregoś dnia spotkamy się już na nowej Ziemi, wolnej od tych wszystkich demonicznych istot.

    I tego NAM wszystkim z serca życzę, bo naszym przeznaczeniem jest Piękno i Piękne życie na tej Przepięknej Planecie, tylko w to uwierzmy.

    „Nie obwiniajmy ŹRÓDŁA za zło i wykorzystajmy dany nam czas”.

   17. „a unicestwienie obciążenia przekazywanego następnym pokoleniom ma nastąpić u źródła, w momencie powstania, ”
    Laszko,

    Nie wypowiadam sie na temat jak to jest „prowadzone”, ale cos „tam nie gra”.
    No wlasnie NIE GRA !
    To nie jest gra, a w tych ustawieniach wyglada „cos” na gre.
    Kto i w co gra ?
    Slowo „unicestwienie” nie pachnie Miloscia.
    Ani przebaczeniem !
    Czyzby ktos chcial unicestwic kogos, komu nie okazano Milosci ?
    to tylko hipoteza, ale poniewaz tu dzis sie znalazlem, wiec moze to nie przypadek.

    Wlasciwie to nie chce sie „mieszac”, ale mysli splywaja same.

   18. „Dręczenie Nas przez DEMONY !!! cd.”

    Czesto chodzi o sprawy rodowe, ktore wypieramy !

   19. „więc działajmy, siejąc DOBRO, zwiększając swoje wibracje, a któregoś dnia spotkamy się już na nowej Ziemi, wolnej od tych wszystkich demonicznych istot”

    Zgadzam się z tym odniesieniem , już jakiś czas temu „przyszło” do mnie, iż podniesienie wibracji jest sposobem na oderwanie się tym jest właśnie to oddzielenie światów . Inne gęstości. Ataki są m.in, po to, by je zaniżać (wibracje). Najwidoczniej oni , nie mogą ich podnieść . Wiem , że niektórym jest bardzo ciężko , ciężko jednak nie oznacza niemożliwego . Trzeba znaleźć tylko swój sposób na ich sposób jak ja to nazywam 🙂 i być upartym w swej pracy nad sobą , szukać zrozumienia , przestać się bać . Nauczyć się też być bardzo uważnym obserwatorem swojej przestrzeni . Innymi słowy mówiąc obrócić to ich „zło” na swoje dobro 🙂 W pokoju , którym śpię jest dużo roślinności , widzę po nich jak ktoś sobie przemyka po pokoju , rozkładają się liście 🙂 ma to związek z tymi puknięciami , które są również u Laszki. U mnie te puknięcia są około 1,5 r ? dość długo . Jestem już na takim etapie że ściemniać to Oni mogą sami siebie ale nie nas .

    Przyjemnego Spokojnego wieczorka życzę wszystkim .

   20. „Ataki są m.in. po to, by je zaniżać (wibracje). Najwidoczniej oni nie mogą ich podnieść. Wiem, że niektórym jest bardzo ciężko, ciężko jednak nie oznacza niemożliwego. Trzeba znaleźć tylko swój sposób na ich sposób, jak ja to nazywam 🙂 i być upartym w swej pracy nad sobą, szukać zrozumienia, przestać się bać. Nauczyć się też być bardzo uważnym obserwatorem swojej przestrzeni. Innymi słowy mówiąc, obrócić to ich „zło” na swoje dobro 🙂”

    ❗👍

   21. I jeszcze jedno mi bardzo dużo dopomogło smarowanie głównie nóg Olejem Cedrowym Anastazji . Ponieważ tam się podłączają najczęściej , osoby które już czują czy zaczynają odczuwać wibracje , wiedzą czym to jest , żłopaniem .

   22. Pamiętam taki sen z dzieciństwa – jestem z moją chrzestną w Krakowie, jesteśmy w samym centrum miasta pod gołym niebem, jest pełno ludzi… Czujemy zagrożenie, ludzie podają sobie wiadomość z ust do ust, że SMOK wawelski ożył i że nam zagraża, wybucha panika. Odczuwam strach… I wtedy moja chrzestna mówi do mnie – „mrugaj mocno oczami to się obudzisz!” – jak powiedziała, tak robię i wybudzam się ze snu… Dziwne nie?

   23. „ten zwrot obciążen przodkom, jest robiony razem z błogosławieniem im, a unicestwienie obciążenia przekazywanego następnym pokoleniom ma nastąpić u źródła, w momencie powstania, ma to zrobić cały ród „wmiestie”
    Laszko,

    Rano przyszedl wglad. Chociaz niekoniecznie to rewiry, ktorymi sie zajmuje. Ale poniewaz tak „wyszlo”.
    Bardzo to delikatne.
    Raz jeszcze Blogoslawie Ciebie i ROD Twoj.

    Jesli byl problem, to „zwrocenie” go Przodkom nie „zalatwi” sprawy dla RODu. Problem sie rozwiazuje wspolnie
    Nie wiem, kto prowadzi te „ustawienia”, ale to, co opisujesz, „uzywa” schematow magicznych. I to nie tej wedyjskiej (to taki dyplomatyczny zwrot ).

    Zrobcie Obiate dla Przodkow !
    Komu odmowiono miejsca w RODzie ?
    Nazwiska ?
    Imienia ?
    Dobrego Imienia ?
    (Laszko, przez dyskrecje wiecej nie napisze. Popytaj RODziny czy dalekich krewnych, moze sasiadow z ulicy czy wsi (tych wiekowych…).

    Uszanujcie miejsce kazdego z Czlonkow RODu.

    Zaproscie symbolicznie (mam na mysli tych, co odeszli ) Te czy Ta Osobe ((jesli nie wiecie o kogo chodzi konkretnie) do odswietnie nakrytego stolu : najlepsza zastawa, smakowite pokarmy, obrusy, itp.
    Nikt z Was nie bedzie jadl.

    To Obrzed Dziadow.
    Mozna go stosowac zawsze, gdy jest jakas niewyrownana Energia z Przodkami.
    Pokarm ten mozecie potem zakopac do Ziemi.

    Podarujcie tez smakowity posilek osobom ubogim, itp.

    Na wsiach na Podlasiu kiedys zapraszano cala Wies, gdy bylo przeczucie, ze jest dlug wobec Przodkow (czy tez ktos rzucil…).

    Zaufaj Twojej intuicji. To, co pisze, nasunelo mi sie spontanicznie i moze byc dla Ciebie wskazowka, ale to Twoj ROD, wiec zaufaj temu, co poczujesz w Sercu czy w przeczuciu.

    Blogoslawie Ciebie Laszko i Caly Twoj ROD.

   24. „iż bardzo ale to bardzo nie chcą abyśmy się zjednoczyli .Boją się że będziemy o siebie nawzajem dbać i troszczyć się jak na RODzinę przystało.”

    Tak MI, „oni” staraja sie poroznic RODziny, wpoic egoizm.
    „oni” to robia calkiem wyraznie w realu i nie w snach.
    Namawianie ludzi do szalonej konsumpcji, do uzywania tu i teraz, do oddawania RODzicow do „domow starosci”, a dzieci do „zlobkow” to jest rozbijanie RODzin.
    „zlobkow” he, he, czy wy widzicie, z czym sie to kojarzy ?

    Przeciez Dzieci to nie cieleta czy owieczki !
    Dalej dopiszcie sami.

    Myśląca Inaczej, bystra jestes, bardzo bystra !

    „Boją się, że będziemy o siebie nawzajem dbać i troszczyć się, jak na RODzinę przystało”.

   25. ,, Nigdy nie należy się w tym aspekcie poddawać, ŹRÓDŁO jest tutaj najlepszym ratunkiem.”

    Zastanawia mnie samo słowo ŹRÓDŁO (nazwa)
    Od pewnego czasu, tu na blogu, słowo Bóg zastępowane jest słowem Źródło.

    Odnoszę wrażenie, że ta zmiana nazewnictwa wynika z tego, iż słowo Bóg kojarzy się z religią, a konkretniej z jej ,,nieczystymi zagrywkami” tak w historii działań instytucji religijnych, jak i współcześnie.

    Czy słowo używane przez ,,nieczystego gracza” powinno być odrzucone, zamienione na inne, czy raczej to gracz powinien się dowiedzieć, że zeszmaca ideę tego słowa, wykorzystując je do swoich niecnych celów?

    Czy używając zamiennika dla słowa Bóg (Kreator, Architekt, Stwórca, Stwórca Wszechrzeczy, Uniwersum, Siła Kosmiczna, Źródło) nie tworzymy wentyla bezpieczeństwa dla ideologii własnej, w której wewnętrznie, w środku nas, Bóg pozostaje Bogiem(jakkolwiek go pojmujemy), a tylko zmieniamy nazwę?

    Czym się różni słowo Bóg, a w szczególności to, co dla każdego z nas, osobno się za tym kryje, od nazw wymienionych w powyższym nawiasie?
    Niczym. Po prostu chcąc nie być kojarzonym z religią(w tym ja, zrozumiałam to), używane jest słowo zamienne.

    A może i oto chodzi upadającej religii – kat czyni swoją powinność – (mam na myśli KK) , abym do absurdów nicości rozbiła w sobie symbol, nazwę, słowo i energię z nimi związane?

    Słowo Bóg istniało na różnych kontynentach, w różnych językach, narzeczach, narodach, plemionach, zanim Nasi Pradziadowie urodzili się i jako małe dzieci ssali mleko swych Matek.

    Przez epoki nikt nie zmieniał słowa Bóg na inną nazwę. Dlaczego?
    Nadawano imiona własne, ale to słowo było niezmienne.
    Czyżby tysiąclecia znały bardziej od naszego pokolenia głębię stwierdzenia: ,,na początku było słowo, a słowo było Bogiem” ?
    Ciekawe, nieprawdaż?

    Jezus – przykład mądrości życiowych – mówił o Bogu, o Ojcu(dzieci).
    Wielu w tej szerokości geograficznej uznaje Jezusa za wzór do naśladowania, ale jednocześnie wstydzi się użyć słowa Bóg, Ojciec.
    Znam wielu takich, którzy mówią o własnym przebudzeniu, ale jednocześnie to, w co wierzą(np.Jezusa), co daje im inspiracje, ma pozostać w ukryciu.
    Hipokryzja? Autofałsz? Czy bojaźń przed ostracyzmem?

    Po co i dlaczego to robią?
    Już o wiele szczerszym w swych słowach jest dla mnie człowiek, który mówi, że ,,jakiś” tam Jezus, Bóg wcale go nie obchodzi.
    On, ten człowiek, przynajmniej nie jest dwulicowy.

    ****************************************************

    My tu, w jednym z zakątków ŚWIATA, (żadna wybrana rasa, jak to się dla wielu ubździło nazywać Słowian rasą wybraną) w Euroazji, jesteśmy spadkobiercami Praojcowizny i Pramatczyzny Słowiańskiej, która miała swoje wierzenia, a więc RELIGIĘ i swojego Boga, Bogów.

    Nikt nie chce o tym dziś mówić.
    Dlaczego? Bo Słowiaństwo ma być ,,dopasowane” do myślenia współczesnego człowieka, który jest bardziej zindoktrynowany przez uleganie własnej głupocie, niż mogła by to uczynić najprężniejsza religia ?

    I żeby było całkiem śmiesznie, współczesny człowiek ,,oczyszcza” się z własnej głupoty epokowym odkryciem! : to nie on jest winny!,
    Byłby mądry, ale co ma zrobić biedaczysko, jeśli mu ,,melisy” w kwasie dezoksyrybonukleinowym zmieniono i teraz ma być tylko idiotą…

    Tylko, że ten idiotyzm nie nastąpił po zacumowaniu statku wojennego, jakim jest Moon.

    Jak to jest?
    Przez ostatnie tysiąc lat(a może sześć) nasi Praojcowie robili wszystko, aby dla życia swych dzieci zachować, wywalczyć przestrzeń życiową, ziemię, obszar.
    My w czasie TRZYDZIESTU!! ostatnich lat sprzedaliśmy za grosze, lub oddaliśmy za darmo 1/3 połaci polskiej ziemi w obce ręce.

    Nasi Przodkowie nie wiedzieli, że ktoś im DNA zmienił.
    Może dlatego żyjemy dziś, z pewnością nie na naszej, ale ICH POLSKIEJ ZIEMI!
    JESZCZE!

    Obudźmy się realnie, mentalnie, i duchowo, bo będzie po nas.
    Nasi Praojcowie i Ojcowie znali kolejność wybudzania – dzięki temu istniejemy.

   26. Krysia z lasu pisze: „Zastanawia mnie samo słowo ŹRÓDŁO (nazwa). Od pewnego czasu, tu na blogu, słowo Bóg zastępowane jest słowem Źródło”.

    Kochana Krysiu (ja wiem 😀), ja często określam Boga Ojca ŹRÓDŁEM, gdyż takie jest moje wewnętrzne przekonanie mojego serca, jest ONO źródłem moje go życia, tak uważam i tak już pozostanie. 😀
    To tyle moje wyjaśnienie 😀, ale ja też nigdy i nigdzie nikomu nie polecam stosowania mojego określenia (nazewnictwa) Boga Ojca.

    Drugi punkt, którym wywołałaś mnie do odpowiedzi do tablicy, to wiedz moja droga, że ja nigdy i nigdzie nie napisałam, że Słowianie są rasą wybraną, ja określiłam to tak, też zgodnie z moim wewnętrznym serca przekonaniem, że Biała RASA Ludzka jest RASĄ Centralną, czyli pierwotną ŹRÓDŁA/Boga Ojca.

    A ponieważ my Lechici, Słowianie należymy do Rasy Białej, więc jak widzisz, siłą rzeczy jesteśmy potomkami Rasy Centralnej/Białej.

    To tyle gwoli moich wyjaśnień w dwóch punktach, którymi wywołałaś mnie do tablicy, natomiast co do „wybraństwa”, to Ty sama najlepiej wiesz, kto ogłosił się „narodem wybranym” i tutaj pozwól, że ja się trochę uśmieję 😀 😀

    Miłego dnia z pięknie rozświetlonego słonecznymi promieniami Bielska Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom życzę ja, tylko szara myszka. 😀

   27. Średniowieczna angielska mistyczka Juliana z Norwich zwracała się do Źródła: „Boże Ojcze Matko”…

    (Nie została świętą, bo wybijała Kościołowi z ręki argument strachu – nie uznawała dogmatu o wiecznym potępieniu).

   28. Kochana Krysiu w związku z tym , iż też jestem taką osóbką która lubi na jeden temat zgłębić jego wszelkie możliwe aspekty , z różnych stron pozwolisz iż odniosę się ze swojego punktu odniesienia który jest na dzień dzisiejszy. Słowo bóg nie jest słowem złym a forma i treść mu nadana jest dziwnym odniesieniem. Od dziecka pytam tych mundrych jak to jest że z jednej strony Bóg Ojciec mnie kocha a z drugiej pośle do piekła ? oj co ja się nasłuchałam tych teorii i wywodów. Gdybyśmy od dzisiaj zaczęli mówić do siebie Witaj Bogini i Witaj Bogu zmieniała by się forma i treść , a samo słowo bóg nadal pozostaje. Bóg kojarzy się z oddzielnością , musisz zasłużyć sobie na moją miłość bo jak nie …. Źródło (energia męska i żeńska ). Niesie za sobą przesłanie, iż nie jesteśmy oddzielnością , Ania nazywa to Iskrami Źródła , ja Mądrą cząsteczką w nas , która jest. Kim jest Źródło ? otóż to zacznijcie pytać a nie nadawać mu treść . Jezus jest drogą ? jest drogowskazem , gdy starasz pojąć się treść słów wchodzisz na pewną drogę i odkrywasz coraz więcej i więcej i więcej. Naród wybrany ha doszłam w końcu do tego czemu mam taka a nie inną reakcję na te słowa. Od dziecka słyszę głównie od Św.Jechowych iż są wybranym narodem , nie wiem czemu ale zawsze mnie to rozśmieszało w głębi siebie , z mamą w ogóle miałyśmy z tego niezły ubaw. Kiedyś tylko odnośnie kuzyna pomyślałam lub powiedziałam uważaj żebyś się nie zdziwił kto jest Narodem Wybranym . Ze swojej strony nigdy nie próbowałam nikomu niczego udowodnić to jakbyś nieświadomie w świadomości wiedziała kim jesteś i nie czuła potrzeby udowadniania tego. Ania podzieliła się kiedyś swoją rozmową ze Źródłem dziś podzielę się swoją .

    Kochane Źródełko tyś mym drogowskazem i drogą Jedyną Prawdziwą która jest. Tyś wszystkim ponad wszystkim .
    Tyś mą Miłością , Zrozumieniem, Mądrością .
    Prowadź mnie, aż nadejdzie zjednoczenia dzień.
    Opiekuj się mną każdego dnia , troszcz i otulaj .
    Bo ja jestem Tobą a Ty mną
    A wszyscy jesteśmy Jednym .

    Trochu się rozpisałam …. tak na mnie działają Krysiowe Wywody 😀

   29. „Czy używając zamiennika dla słowa Bóg (Kreator, Architekt, Stwórca, Stwórca Wszechrzeczy, Uniwersum, Siła Kosmiczna, Źródło) nie tworzymy wentyla bezpieczeństwa dla ideologii własnej, w której wewnętrznie, w środku nas, Bóg pozostaje Bogiem(jakkolwiek go pojmujemy), a tylko zmieniamy nazwę?”

    Krysiu, dla mnie to nie jest kwestia ideologii, którą wyposażam w wentyl bezpieczeństwa.

    Słowo ŹRÓDŁO czy nawet któryś z jego zamienników w nawiasie 😉 rezonuje ze mną, jest wyborem mojej Duszy.

    Jest dla mnie jednoznaczne w swoim znaczeniu. Tak jak źródło daje początek rzece, tak ŹRÓDŁO dało początek „RZECE ŻYCIA”. Tak to czuję. 🙂

    Używając słowa ŹRÓDŁO pozostaję w zgodzie z samą sobą, ono nie prowokuje mnie do zastanawiania się, jak może być przez innych zrozumiane – chociaż, to co inni myślą na ten temat i tak nie ma znaczenia.

    Czuję się dzieckiem Kosmosu, aktualnie doświadczającym życia na Ziemi. Ale zamysł ŹRÓDŁA, tego Wielkiego Programisty, przejawia się nie tylko na Ziemi.

    Słowo Bóg kojarzy mi się z ziemskim matrixem, jest jego wytworem. Jego znaczenie zostało wypaczone, głównie poprzez religie, na wszelkie możliwe sposoby.

    Może dlatego jest dla mnie pojęciem pustym i w żadnej mierze nie oddaje tego, co czuję. 🙂

   30. Używając słowa ŹRÓDŁO pozostaję w zgodzie z samą sobą, ono nie prowokuje mnie do zastanawiania się, jak może być przez innych zrozumiane – chociaż, to co inni myślą na ten temat i tak nie ma znaczenia.

    otóż to , choć ja jestem cząsteczką , która próbuję zrozumieć inną cząsteczkę , a gdy uda mi się ją pojąć na tyle ile uda poznaję tak na prawdę nadal siebie . I to jest pięknem w odrębności cząsteczki , która wie że nie jest odrębna . Jedno zdarzenie takie samo obejmujące 20 osób , choć każda doświadczyła to samo , opisze to zdarzenie inaczej , ponieważ tylko dana cząsteczka siebie może siebie pojąć . Kiedy tworzy się „problem” gdy jedna cząsteczka walczy z drugą cząsteczką o swoją prawdę , która w zasadzie jest prawdą zamiast wymieniać się swoją prawdą . I tak wegetarianin kłoci się z osobą jedzącą mięso z góry zakładając że to jest złem, gdyby wegetarianin zapytał czemu jesz mięso a osoba jedząca odpowiedziała by mu , miała by możliwość pojęcia innej cząsteczki pozostając nadal przy swojej wegańskiej diecie .

 5. Oto informacja z ostatniego newslettera p.J.Zięby, którą zamieścił na FB z prośbą o rozpowszechnianie:

  ==============================

  Zawiadamiajcie proszę wszystkich znanych Wam lekarzy !

  W imieniu „Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej” zapraszam wszystkich lekarzy do udziału w PIERWSZYM SYMPOZJUM tego Towarzystwa.

  To będzie niezwykłe wydarzenie w skali całej Polski!

  Towarzystwo to powstało po to, żeby JEDNOCZYĆ lekarzy zainteresowanych znacznie lepszym, bardziej skutecznym i tanim leczeniem chorób przewlekłych.

  TLMZ będzie stanowić platformę wymiany WIEDZY i DOŚWIADCZEŃ PRAKTYCZNYCH lekarzy w zakresie HOLISTYCZNEGO leczenia chorób przewlekłych.

  Planowane jest ODTWORZENIE POLSKIEGO PIŚMIENNICTWA medycznego NIEZALEŻNEGO od firm farmaceutycznych !!

  Jest to JEDYNA taka inicjatywa w Polsce!!

  Jest ona na tyle jedyna, unikatowa i NIEZWYKLE WAŻNA, że portale medyczne ODMÓWIŁY zawiadamiania polskich lekarzy o powstaniu tego Towarzystwa, jego reklam itd…

  To świadczy o tym, że warto to Towarzystwo wspierać i zawiadamiać WSZYSTKICH polskich lekarzy o jego istnieniu i działaności ku niewątpliwej uciesze Izb Lekarskich 🙂 😉

  Drodzy lekarze… zawiadamiajcie innych lekarzy o tym Towarzystwie i o PIERWSZYM SYMPOZJUM….

  Masowo zawiadamiajcie o tym swoich znajomych lekarzy poprzez wpisy np. na portalu konsylium24, które ma 72 000 zarejestrowanych lekarzy. Z pewnością Waszych wpisów usuwać nie będą, bo niby dlaczego 😉 😉 😉 a jeśli to zrobią, to mnie zawiadomcie.

  Wstęp jest DLA KAŻDEGO !!!

  Cele statutowe są na stronie TLMZ

  http://tlmz.pl/

  1. Sylwester i po Sylwestrze 😀 😀

   Pojawił się z dnia na dzień, tak zwyczajnie,
   A ile przy tym huku, krzyków i radości,
   Otwartych szampanów i pijanych życzeń,
   Bez mocy i wiary na ich spełnienie.

   Dziecko, które prowadzę za rączkę,
   I wcale mnie to nie cieszy, że przybyło lat,
   Nic się nie zmieniło, tylko data w kalendarzu,
   Następna kartka odpadła, robi się coraz cieńszy.

   Dokąd prowadzi, czy ktoś pomyślał i czy jest gotowy
   Na zbliżające się nieuniknione zakończenie,
   Jak ta petarda: najpierw wystrzał, potem rozbłysk i cisza,
   Chmura gryzącego dymu szarego jak codzienność.

   Wyciska łzy cebula płaczu, nie wiedząc dlaczego,
   Trzymam ten Nowy Rok na rękach, bo teraz taki lekki,
   Potem na bagaż życia potrzebny będzie plecak,
   A na stres jakieś tabletki, nie jestem szczęśliwa wcale.

   Nie ma dymu bez ognia, więc wyciągam „fajkę i palę”, 😀
   Wyszłam więc na spacer wieczorny dość długi,
   Trzypapierosowy, miasto mokre rozświetlone,
   Mętnymi promieniami latarni pędzące dokądś auta.

   A mi nie spieszy się wcale, tylko na niebo patrzę,
   Deszczowe chmury przeszły, oszczędziły mnie „Janioły”
   Pod stopy opadło z góry piórko i przestał padać deszcz.
   Zabrałam je do domu i właśnie piszę ten wiersz.

   Jak raca po rozbłysku oślepiona nadzieją, że przyjdzie,
   W końcu nowe lepsze dni rozgrzeją zimowe serce,
   Wystrzeliłam fajerwerki, byś mnie dostrzegł drogi Boże,
   Że tu jestem na tej Ziemi, kiedy w końcu mi pomożesz ?

   I odpowiedź usłyszałam, choć od dymu się już 😀 duszę,
   Fundusze właśnie dałem, a ty co? nowe możliwości miałaś,
   Dobrze słyszę twoje prośby, a ty co ?
   Wiem, wiem, dziękując, odpowiedziałam: już milknę.

   Lepszego Nowego Roku życzę.

   1. Ratujemy polskie drapieżne koty. Rusza druga edycja akcji #PiątkaDlaRysia organizowanej przez Nat Geo Wild z WWF Polska. Akcja towarzyszy cyklicznemu wydarzeniu, jakim jest „Miesiąc z wielkimi kotami” na kanale Nat Geo Wild.

    http://mediapl-ngw.natgeotv.com/25944-ratujemy-polskie-drapiezne-koty-rusza-druga-edycja-akcji-piatkadlarysia-organizowanej-przez-nat-geo-wild-z-wwf-polska-akcja-towarzyszy-cyklicznemu-wydarzeniu-jakim-jest-miesiac-z-wielkimi-kotami-na-kanale-nat-geo-wild

    W całej Polsce żyje już tylko około 200 rysi, z czego zaledwie 40 to rysie nizinne. Temu największemu z europejskich kotowatych grozi całkowite wyginięcie. By wesprzeć ochronę polskiego rysia nizinnego, już po raz drugi kanał Nat Geo Wild i WWF Polska wspólnie organizują akcję #PiątkaDlaRysia. Akcja odbywa się w ramach „Miesiąca z wielkimi kotami” – cyklu programów telewizyjnych poświęconych wielkim kocim drapieżnikom, emitowanych na Nat Geo Wild przez cały styczeń codziennie od godz. 18:00.

   2. Aneczko,
    piękne słowa poezją wypowiedziane…

    Zadumanie wzniosłe w swej istocie,
    choć głazem opadłym na drogę
    ciężaru duszy przydaje,
    pędzel ociekający szarością
    niesie swe przygnębienie
    na bezwstydnie białe płótno…

    Czy tak można?
    Oczywiście, że tak! – odpowiada Życie.

    Poezja, jak ono;
    zaiskrzy oczy radości zachwytem,
    by za chwilę w żalu nostalgii
    ciemnym strumieniem leśnym płynąć,
    pytając o drogę nieme pnie drzew.

    Melancholia i smutek,
    wziąwszy się pod rękę,
    cicho meandrują między wersetami.
    Głowy spuszczone liczą dziesiątki
    kroków niespiesznych nóg
    w zaułkach labiryntu…

    Nad głowami kolory świateł,
    lecz melancholia nie może unieść oczu
    w stronę oślepiającego blasku.
    Przestałaby istnieć…

    Czy można tak?
    … można tak – odpowiada echo.

    *****************************************

    Ale żeśmy sobie, Aniu podróż melancholijną odbyły! 🙂 🙂
    I takim pociągiem trzeba czasem kawałek drogi przebyć, by na następnej stacji wysiąść bez bagaży – umyślnie porzuconych 🙂

    ,,Proszę pani! Pani bagaże!”
    Na stacji Radość nikt takich nawoływań nie słyszy… 🙂

    Szczęśliwej podróży, Aniu!

    Miłego!
    PS. A jak się kiedyś nazbierają zbędne(smętne) bagaże, co za problem MBD!
    Znów wsiądziemy na przejażdżkę, by je porzucić 😀 , ku zdziwieniu podróżnych 🙂

   3. Krysia z lasu pisze: „Znów wsiądziemy na przejażdżkę, by je porzucić, ku zdziwieniu podróżnych”.

    Krysiu, pewnie tak, ale musi nadejść ta chwila i ten czas. ❤

  2. ,, Miłego dnia z pięknie rozświetlonego słonecznymi promieniami Bielska Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom życzę ja, tylko szara myszka. 😀”

   Twoje życzenia, Kochana Aniu, dotarły już do mojego lasu.
   Jakże by inaczej! Na promieniach słonecznych!, bo dzisiaj tu również, wyczekiwane od dawna Życiodajne Światło rozlewa się po równie stęsknionej za nim Naturze!

   Dziękuję za życzenia i w ripoście wysyłam poradę, abyś zrobiła, jakem ja to uczyniła 🙂
   Złap w swe dłonie choć kilka promieni, zwiąż sznurem w snop, a drugi koniec sznura przywiąż do ławki na tarasie. 🙂 🙂
   Ale się chmury będą dziwić! 🙂
   A sznur to se zrobiłam z dwóch skręconych(koniecznie prawoskrętnie!) białych prześcieradeł! 🙂
   Można? No przecie, że tak!

   ***************************

   Aneczko, zacytowałam twoje zdanie nie dlatego, aby imiennie wywoływać cię do tablicy.
   Chodziło mi o samo słowo Źródło i moją rozkminę wokół niego.
   Wielu z nas (w tym ja) używa takiej nazwy.

   Pomyślałam sobie, że trochę głupio by było 🙂 , abym przytoczyła własne zdanie i na kanwie tego cytatu ,,wdała się z sobą ” w dysputę, nieprawdaż? 😀 😀 (chyba Tawerniacy zaczęli by mi z lekka współczuć 😀 😀 )

   Więc wybrałam Ciebie, Twoje zdanie 🙂 , bo uznałam, że to będzie dla mnie ,,najbardziej bezpieczne” 🙂 i jak widać, nie pomyliłam się…

   Przy okazji chcę Wszystkich przeprosić za moją buntowniczość, szczególnie w drugiej części wypowiedzi.

   Kiedy tylko zanurzam się w życie moich Przodków i w to jaką świętością była dla nich Ziemia Rodowa, zachowywana dla swoich potomków i widzę teraz, z jaką beztroską pozwalamy nasze ŚWIĘTE GAJE brać obcym w posiadanie, nie potrafię spokojnie przejść obok takich działań, a raczej krótkowzroczności.

   Żeby swego czasu w nocnym, bandyckim głosowaniu sejmu tylko pięć głosów przeważyło o tym, że nasze lasy, Słowiańskie Święte Gaje nie poszły pod młotek dla hien, to k….

   Dobrze, Krysia nie zaczynaj, bo znów będziesz przepraszać…
   Ale czy Was w tym względzie też szlak nie trafia!?
   Na pewno, tylko umiecie nad sobą panować.

   Miłego dnia, Kochani!

  3. ,,Od dziecka pytam tych mundrych jak to jest że ,, Słowo bóg nie jest słowem złym a forma i treść mu nadana z jednej strony Bóg Ojciec mnie kocha a z drugiej pośle do piekła ? ”

   Dobrze już wiemy, MI kochana, że taki Bóg, a raczej jego interpretacja zasiadała i dotąd zasiada wypasionym datkami tyłkiem na purpurowych fotelach ,,przyołtarnych” wiosek, miasteczek i miast, tworząc dla czołobitnej gawiedzi niewidzialną pajęczynę, której lepkość zależy od zasianego strachu, w nieświadomych tego faktu ludziach.

   Wszyscy pracownicy każdego systemu, wykorzystując manipulację ideologiczną, chcą ugrać dla siebie i swych zwierzchników jak największą przestrzeń kontroli.
   Ma to również miejsce w szkolnictwie, polityce, w których wcześniej przygotowywany narybek gotowy jest do żarcia kiełby wyborczej szulerów, by w efekcie pracować na ich rzecz i w ich interesie.

   Głowa mała by pojąć z ilu stron ten zwykły człowieczek jest dymany.
   A jak jeszcze sobie pomyśli, że oprócz ziemskich szulerów, jakieś kosmiczne hieny czynią go równie atrakcyjną zwierzyną łowną, to nie dziwi, że pragnie znaleźć się w ciemnej, przytulnej norze(może być czarna dupa słonia) , do której nie ma dostępu zwariowany świat.

   Mówisz MI, że Bóg kojarzy się z oddzielnością…
   To największa krzywda, jaką również religia uczyniła człowiekowi. Personifikacja Boga.
   Gdyby Bóg był tobą, a ty nim, nie moglibyście się wzajemnie karać, tak jak nie możesz i nie chcesz karać np. swoich nóg za to, że zawiodły cię na kupę gnoju 🙂 🙂 , albo całować je po pięknym spacerze.

   A gdyby tak wszyscy na świecie zaczęli używać słowa Źródło?
   Podejrzewam, że moment, a i to słowo zostałoby użyte przez szulerów, by utopić ludzi w rzece kłamstw.

   Używając jakiegoś słowa wyobrażam sobie jego znaczenie.
   Ale ponad wszelkie obrazy ważniejsze jest rezonujące odczuwanie.
   Nie słowa modlitwy, ale to co one czynią z wnętrzem człowieka jest istotne.
   To odczuwanie nadaje ton czynom, a te dopiero ziszczają zamysły i życzenia.

   Nie było i nie jest moim zamiarem narzucanie komukolwiek nazewnictwa, a tym bardziej wnikanie w sposób odczuwania.

   Ale porozmawiać i ,,podrążyć” temat zawsze można, nieprawdaż?

   Miłego!

   1. „Głowa mała by pojąć z ilu stron ten zwykły człowieczek jest dymany.”😂😂😂😂😂😂 Trafiony -Zatopiony 😂😂😂😂😂

    a Gdyby tak każdy używał słowa Źródło …. słowo to słowo , słowo niczego wbrew pozorom nie wyraża jest jakimś sztucznym wymieszanym tworem próby porozumienia się . Ileż rzeczy ni jak nie da się opisać w pełni .

    Kara i karanie innych , ukrzyżowania i co tam jeszcze mamy w przestrzeni? Czy jakakolwiek forma karania siebie lub innych rozwiązała coś ?

    Miłego Dzionka 🙂

   2. Jak sama zauważysz napisałaś UŻYWAĆ SŁOWA czym innym jest MOWA 🙂
    idę wyśmiać się do końca , nie wytrzymom normalnie . Dziękuję ci z ❤ za dawkę zdrowego prawdziwego 😂😂😂

   3. Pamiec genetyczna Polakow jest bardzo silnie zakotwiczona w naszym DNA dlatego ustawicznie jestesmy eksploatowani i dymani oraz niszczeni z powodow naszych silnych cech samowyzwolenczych jako rasa centralna. Nazywani garstka zatwardzialych fanatykow bedziemy wiedli niebawem prym we walce o wolnosc ludzkosci (zreszta jak zawsze),dlatego wiec gestapo watykanskie na uslugach najezdcow ,czujnym okiem nam nie odpuszcza ,stosujac na nas wszelkie mozliwe formy niszczenia i to od wiekow z nasileniem obecnie po przez technologie oraz stare taktyki uboju po przez swoich slugusow babilonsko-nemrodystycznych odchylencow. Kolaborujaca administracja w sluzbie okupujacych nas ras wytworzyla pelnoskalowa wojne partyzancka przeciw ludzkosci czego wiekszosc raczy nie zauwazac droga Krystyno ,gdyz zajmuje sie chrupaniem fastfudowych frykasow przed telewizorem popijajac zatrutymi trunkami na bazie toksyn ,upewniajac sie w tej telewizji o slusznosci postrzegania wyimagiowanej rzeczywistosci.
    Czciciel telewizora ma patrzec i utrwalac owa rzeczywistosc i nie rozmyslac nad swoimi rozterkami ,ktore pozniej rozwiewane sa najczesciej na poziomie religijno -partyjnym w realu. Dla tych ktorzy wiedza ,ze jednak czciciele telewizorni sa w bledzie ,czeka smutna rzeczywistosc potempienia przez bliskich i sasiadow oraz system aministracji-religi ,ktory wytwarza dla nich odsys energi po przez ekonomiczny wysys(kradziez) ich aktywow wypracowany realna praca.

    https://rafzen.wordpress.com/2019/01/06/tacyt-germanie-czyli-sarmaci/

    Od tego jak bedziemy postrzegac rzeczywistosc zalezy nasza przyszlosc i naszej planety ktora jest okupowana od 40 tys lat. Bystrym obserwatorom udaje sie ogarnac czym jest KK przez ostatnie 1000 lat na terenie Polski i co oznacza parcie korponajezdcow od 2tys lat na teren wolnych ludzi Lechi oraz to dlaczego zostalismy podbici i dlaczego jestesmy jako narod z umilowaniem niszczeni .

    http://operacji.org/andrzej-domaa-i-jan-pajk.html?page=6

   1. Szanowni Bywalcy Tawerny, prosze Was, zagladnijcie na wskazana przez Mila IW strone !

    https://fakty.interia.pl/podkarpackie/news-bieszczady-wyjatkowo-liczna-wataha-wilkow,nId,2765837

    I wlaczcie sie, prosze Was, do komentowania !

    Bo tu na Blogu my miedzy saba i tak wiemy sporo, ale…
    Tam na tej stronie Narod oszolomiony i zahipnotyzowany wypisuje straszne rzeczy !
    Pare madrych osob daje odpor, ale bez szybkiej odsieczy TAWERNIAKOW nie poradza chyba z agresja komentujacych „oszolomionych” niechecia do Wilkow.

  1. Piękna RODzina… RODzimych Wilków
   Leją wodę na młyn i podpuszczają ludzi… zawsze taki sam patent…
   Nie dajcie się podpuszczać… poczytajcie u źródła… jak pięknie odradzają się wyginione gatunki np. RYŚ…
   https://www.lasy.gov.pl/pl/nasze-lasy
   Komentarze piszą płatne trolle …tak zarabiają… Miłowania Wsiem

 6. „Odczuwam strach… I wtedy moja chrzestna mówi do mnie – „mrugaj mocno oczami to się obudzisz!” – jak powiedziała, tak robię i wybudzam się ze snu… Dziwne, nie?”

  Miałem kiedyś różne koszmary, ale jeden jest taki, którego nie rozumiem. W tym koszmarze byłem torturowany jakby przez jakąś maszyne-technologie. Nie widziałem oprawców, ale coś mnie rozrywało, moje ręce i nogi były rozciągane, właściwie cały byłem rozrywany i czułem straszny fizyczny ból. Pierwszy raz we śnie czułem taki straszny ból. Byłem w jakimś jakby hangarze i unosiłem się w powietrzu i wiedziałem, że to jakaś technologia mi zadawała ból. To wszystko byłoby pikuś, gdyby nie to, że: STRASZNE BYŁO TO, ŻE W TYM ŚNIE BYŁEM ŚWIADOMY, ŻE ŚNIE I JESTEM TORTUROWANY. TEN BÓL BYŁ NIE DO ZNIESIENIA I CHCIAŁEM SIĘ OBUDZIĆ A NIE MOGŁEM SIĘ OBUDZIĆ. WPADŁEM WTEDY W PANIKĘ. BYŁEM CAŁY CZAS ŚWIADOMY, ŻE ŚNIE A NIE MOGŁEM SIĘ OBUDZIĆ. W KOŃCU ZA KTÓRYMŚ RAZEM SIĘ OBUDZIŁEM. Pierwszy raz w życiu miałem taki „sen”. Coś czuje, że to nie był sen… Czy ktoś z Was przeżył coś podobnego? Czy to normalne? Być może jacyś Obcy sku..syny mnie torturowali. Nie wiem

  1. Vikingu odp Ci wczoraj ale coś mi się net zawiesił i nie poszło.
   Miałam podobne przeżycie , leżałam na łóżku, przeze mnie przechodziły impulsy jakby od stóp do głów , zaczynało się od niskiej częstotliwości , która rosła aż dochodziło do takiego momentu uczucia rozrywania Cię od środka. Tak jak Ty byłam świadoma tego co przechodzę , i nie mogłam się wybudzić , trwało to prawie całą noc. Długo rozmyślałam nad tym czym to było , zdaje mi się że testowano coś na mnie. Można by to nazwać takimi torturami fizycznymi . Myślę że Oni robią nam takie rzeczy i inne od dziecka , tylko to wymazują z pamięci ,w momencie przebudzania się walą po całości, przestają się ukrywać żeby chyba wystraszyć , to taka domyślność z mojej strony.

   1. Vikingu przepraszam , że wchodzę w pewien temat ale powiedzmy, iż mamy pewną część wspólną . Ty i Twoja Siostra postaraj się pojąć całym sobą ,iż nie była sobą . Tylko spotkały Cię pewne rzeczy jakby poprzez jej osobę , najwyraźniej była za słaba albo za wrażliwa by ochronić swoje biopole. Może wielu z was zadaje sobie pytanie ale jak ktoś nie mógł być sobą ? Znajdźcie jakieś wspomnienia z przeszłości , może na kogoś nakrzyczeliście , albo agresywnie uderzaliście w kogoś słowami , może ktoś wdał się w bójkę. A gdy dany moment mijał , emocje opadały sami byliście zdziwieni swoim zachowaniem . To właśnie nie było wasze , tylko słabym biopolem poprzez które ktoś używał was jak naczynia . Kto wie Vikingu może kiedyś będzie Wam dane z siostrą porozmawiać i odkryjesz że ona też przeszła swoje prywatne piekło w dzieciństwie .

   2. Kochani wtrącę się do waszej rozmowy, mój mąż ogląda dużo programów o ufo na youtube, wczoraj leciał ten:

    .https://www.youtube.com/watch?v=yvkfuEAMti0

    Odcinek już trochę starszy, w pewnej chwili usłyszałam jak Pan Stanisław Barski mówi o kontaktach z obcymi, i to co ludzie porwani i badani często słyszą. Posłuchajcie od 27 minuty, a 29 minuta wiele pokazuje. Pokazuje równierz, że jak tu u TAWa już było pisane, my możemy się przed tym bronić wyraźnie mówiąc, że nie pozwalasz zbliżać się do siebie obcym i nie pozwalasz robić na sobie eksperymentów.

    Ja pozwoliłam sobie zapisać kiedyś przykład takiej stanowczej wypowiedzi, nie pamiętam dobrze kto był autorem, ale wydaje mi się, że Myśląca Inaczej, pewności jednak nie mam, pozwolę sobię te słowa tu znów zamieścić:

    „brak zezwolenia na wykorzystywanie mojego ciala w jakikolwiek sposób,równiez we snie , moje cialo jest moje i tylko moje”
    Ja to modyfikuję troszkę, mówię to samo moż innymi słowami.

    A wczoraj wieczorem, znowu coś dziwnego się obok mnie zadziało, myłam się przed pójściem spać, w momencie kiedy myłam zęby, usłyszałam coś dziwnego, a że mam problemy ze słuchem, właściwie cały czas buczy, huczy mi w głowie, to czasami nie jestem pewna czy coś słyszałam, czy mi się wydawało, muszę przestać wykonywać czynność przy której nie jest całkiem cicho. Jak przestałam szczotkować, usłyszałam, jakby ktoś, coś się o moje rolety zewnętrzne ocierało, mówiłam, że mieszkam na parterze, pomyślałam, że może ktoś jest pod oknem, bo do tego okna można dojść, ale żadnego ruchu jakiejś osoby nie usłyszałam, a nagle jakieś trzepnięcie rolet, moja wyobraźnia podsunęła mi obraz zombi, które chce się dostać do mni do mieszkania, nie udaje mu się to, więc jest wściekłe i próbuje nadal. Pomyślałam, że to może wiatr, bo przy wichurach też czasami słychać te rolety, ale na dworze było spokojnie, praktycznie bezwietrznie. Sprawdziłam to patrząc przez inne okno, nie powiem strach mnie znowu odleciał, ale ja mimo, że sią boję, mówię ciągle temu czemuś, że nie ma ze mną szans, że może odpuścić, bo ja mam ochronę, tel ochrony nic nie przebije. I w to wierzę. Nawet jka czję czyjąś obecność, mimo strachu mam pewność, że mi nic nie grozi, a strach ma wielkie oczy. I nie jest to jakieś cwaniactwo z mojej strony, ja się już nieraz przekonałam, że moje pole ochronne mnie chroni.

    Ale ta metoda z otwieraniem oczu, mruganiem nimi jest super. Przekażę ją innym, których koszmyary senne męczą.

   3. @Laszka
    Ja rowniez sie zrobilam wrazliwa na dzwieki. Od jakiegos roku albo i dwoch lat slysze kazdy szelest, szmer, kazde buczenie (np. lodowka), pociagi, samochody, czy urzadzenia sluzace do naprawy drog oddalone ode mnie o dobrych kilka kilometrow. Nie przypominam sobie, abym kilka lat temu tak mimowolnie koncentrowala sie na dzwiekach i halasach. A mieszkam w cichym miescie, przynajmniej w porownaniu do Toronto, czy Mississaugi, i spokojnej dzielnicy.

   4. A ja dzisiaj mialam taki sen:

    Rozmawiam z jakimis ludzmi. Nie pamietam o czym, pewnie o sprawach blahych. Widze siebie wsrod moich rozmowcow, potem siebie w oddali, grupka nadal dyskutuje; glosy niewyrazne, jakby zakamuflowane. Naraz dochodzi do mnie wyrazny meski glos: kazdy jest w miejscu i czasie, w jakim powinien byc.

   5. Laszko Kochana odnośnie filmiku a więc tak : cały czas piszę że oni są jacy są (ani źli ani dobrzy) wiadomo doświadczając coś czego się nie pojmuję przechodzi się poprzez różne emocje/stany to jak już wspominałam jest lęk przed niepojęciem czegoś innego. Do tego programy osądzania złe/dobre .Nie tłumaczę ich w żaden sposób oczywiście i absolutnie zgody na cokolwiek brak. Te pukania Kochanie mają za zadanie to wywołać lek , często mi tak puknie jak już prawie zasypiam , chcąc nie chcąc wystraszysz się , cisza a tu nagle puk . I to jest ten moment jak cię siorbią , bać się nie ma czego . Takie ich sztuczki cyrkowe. Co do hałasów to słyszę nieraz takie brzęczenie jak muchy tylko o odgłosie metalicznym . Nieraz mam też odczucie bardzo nieprzyjemnie ciśnienia w uszach. Wczoraj wieczorem napłynęła do mnie bardzo głęboka treść : jest „zło” które tworzy dobro i „dobro” które tworzy zło.

   6. Ciekawy sen Kalinko , ja ostatnio śniłam o żółtej róży , która rozkwitła w moim domu 🙂 Aczkolwiek u mnie i tak jest wiosna bo Kubuś (dąbek) normalnie se listki wypuścił a co se bydzie czekał do wiosny .

  2. ” W tym koszmarze byłem torturowany jakby przez jakąś maszyne-technologie. Nie widziałem oprawców, ale coś mnie rozrywało… ”

   To moze byc przebitka ( wspmnienie ) z dalekiej przeszłosci lub alternatywnej rzeczywistosci, gdzie wpadłes w rece wroga i zrobili Ci kuku. Sa to okreslone sygnały o innej czestotliwosci przetworzone przez nasz mózg tj. jest to ogolna informacja np. tortury, tylko ze z obrazami ” tłumaczeniem ” które nasz mózg widział i zarejestrował. Sam mózg, jako tako nie moze(?) odtworzyc czegos, czego na oczy nie widział . Jedynie cos, powiedzmy bliskoznacznego. Czesto mi sie sni , ze jestem w pociagu, a wiem, ze to było cos innego – inny rodzaj lokomocji…
   Kiedys miałem podobne sny, przebitki, gdzie czesc z nich rozgrywała sie np. gdzies nad rzeką na której fizycznie byłem, a nastepna np. w jakims laboratorium gdzie tez zapewniali mi odpowiednią rozrywke. 😉
   Wazne jest, aby opanowac swój strach, który ma swoją czestotliwosc i staje sie dla nich naszym namiarem i wejsciem w nas.

   1. „Wazne jest, aby opanowac swój strach, który ma swoją czestotliwosc i staje sie dla nich naszym namiarem i wejsciem w nas.”Zgadzam się z Tobą, ale tak naprawdę strach, a właściwie panikę zacząłem odczuwać wtedy, kiedy zdałem sobie sprawę, że jestem we śnie i nie mogłem się obudzić. Dopiero za którymś razem obudziłem się.

  3. Vikingu i Scyto,
   Poogladaj pare filmow na YT z Callogero Grifasi, o hipnozie regresyjnej…to cos w tym temacie.

   Myśląca Inaczej :
   ” Myślę że Oni robią nam takie rzeczy i inne od dziecka , tylko to wymazują z pamięci ,w momencie przebudzania się walą po całości, przestają się ukrywać żeby chyba wystraszyć , to taka domyślność z mojej strony.”

   Myśląca Inaczej
   Czasami „Oni”, a czasami moga to byc wspomnienia z innych wcielen, moglo tez „cos” sie dziac w RODzinach. Nie wszycy Czlonkowie RODu sa nieskazitelni.
   „Nieladne” rzeczy robione Dziecim sie zdarzaja i wtedy Dziecko, aby jakos Zyc, wypiera tego typu sprawy, a potem moze „to” wrocic w postaci „innych „wspomnien.

   Tak byc moze, nie znaczy, ze tak jest w kazdej sprawie z nekaniem nocnym w snach.

   Co do niektorych Osob nie maja dostepu w Sny, to „po prostu” wala w realu : przykre zdarzenia, ataki na Blogu, mobing w pracy, itp.

   1. Kołowrotku, ja sobie zdaję sprawę z wielu rzeczy, łącznie z tym, co piszesz. Dlatego dobrze jest szukać swojej prawdy, zdarzenia są różne, tylko dana osoba może odkryć ją całkowicie. Niektóre zdarzenia są ciężkie i lepiej, gdy ktoś robi to w swoim tempie. Owszem, często i gęsto ich nękania łączą się z wypartym dzieciństwem, ale nie za wszystkim stoi ROD, aczkolwiek u mnie w RODzie to jest wiele tajemnic. Nie każdy jest skazitelny, zapytałabym szybciej, a kto był 🙂 i nie mam na myśli tu ciężkich tematów, tylko ogólnikowo tak. Co do poprzednich wcieleń, nie jestem jeszcze na takim etapie, co nie oznacza, że nie biorę tego pod uwagę w pewnych kwestiach. Nękają innych na blogach itp. Wiem, „kochany” Kołowrotku, bardzo dobrze to wiem.

 7. „Znajdźcie jakieś wspomnienia z przeszłości , może na kogoś nakrzyczeliście , albo agresywnie uderzaliście w kogoś słowami , może ktoś wdał się w bójkę. A gdy dany moment mijał , emocje opadały sami byliście zdziwieni swoim zachowaniem”

  Tak MI, pamiętam też takie sytuacje ze swojego życia. I to odczucie coraz silniejszego nakręcania się negatywnymi, rozsadzającymi emocjami, które pojawiały się z błahego powodu lub nawet nie wiadomo skąd.

  Słabe, nisko-wibracyjne biopole otwiera nas na ataki energetyczne. Dlatego to jest takie ważne, by zwiększyć swoją UWAŻNOŚĆ, nauczyć się dostrzegać u siebie zwiastuny złych emocji i natychmiast „ukręcać im łby”, żeby nie miały szansy się rozwinąć.

  W ten sposób, krok po kroku, wzmacniamy swoje biopole, a wtedy żadna zaraza nie przebije się przez nie … 😉

  1. [MI] Znajdźcie jakieś wspomnienia z przeszłości , może na kogoś nakrzyczeliście […] A gdy dany moment mijał , emocje opadały
   ———————-
   na przyklad przed „miesiecznica”

   1. Ziarenko, wyśmiać „Zarazę” niech Zdębieje 😂

    Droga MI, tak wyśmiałam „zarazę”, która próbowała mnie atakować, że już jakiś czas temu „zdębiała” ze zdumienia – wie, że nie ma szans w starciu ze świadomą strażniczką swojego biopola … 😉 😀

   2. I tak trzymać Kochane Ziarenko , grunt to znaleźć swój sposób na sadzenie…. Dębów 😂 im nas więcej tym więcej Dębów 😂
    Dobrego Dzionka Tobie i reszcie Tawerny .

   3. Dzięki Tobie, MI, jest już teraz dla mnie jasne skąd się wzięły Dęby na mojej działce, a ja głupia posądzałam o to ptaki … 😂😂😂

 8. „Vikingu przepraszam , że wchodzę w pewien temat ale powiedzmy, iż mamy pewną część wspólną . Ty i Twoja Siostra postaraj się pojąć całym sobą ,iż nie była sobą . Tylko spotkały Cię pewne rzeczy jakby poprzez jej osobę , najwyraźniej była za słaba albo za wrażliwa by ochronić swoje biopole” Nie musisz mnie przepraszać 🙂 Też właśnie kiedyś myślałem o tym co napisałaś. Siostrze chce już dać spokój i skupić się tylko na sobie. Jest we mnie jeszcze jakiś smutek, co jest dziwne bo jestem wesołym człowiekiem. Arkona, wczoraj mi poradziła, abym uczepił się życia, więc się od wczoraj już MOCniej trzymam 🙂

   1. „…i SKOK 🙂”
    Jak widać na załączonym zdjęciu, systematyczność ćwiczeń popłaca 😀

   1. Och kochaniutkie te nasze wiewióreczki, a czytałam, że zagrażają im jakieś nachodźcze wiewiórki czarne bodaj z Ameryki pn

 9. „Droga MI, tak wyśmiałam „zarazę”, która próbowała mnie atakować, że już jakiś czas temu „zdębiała” ze zdumienia – wie, że nie ma szans w starciu ze świadomą strażniczką swojego biopola … 😉 😀” Poczucie humoru jest bardzo ważne. Wyśmiać te „zarazy” 🙂

 10. „Od tego jak bedziemy postrzegac rzeczywistosc zalezy nasza przyszlosc i naszej planety ktora jest okupowana od 40 tys lat. Bystrym obserwatorom udaje sie ogarnac czym jest KK przez ostatnie 1000 lat na terenie Polski i co oznacza parcie korponajezdcow od 2tys lat na teren wolnych ludzi Lechi oraz to dlaczego zostalismy podbici i dlaczego jestesmy jako narod z umilowaniem niszczeni .” Jak kiedyś byłem katolikiem i obowiązkowo w niedziele chodziłem do kościoła i w święta kościelne też, to słuchałem kazań o tym jak człowiek jest grzesznym, ze Jezus umarł na krzyżu dla naszego zbawienia, że bóg ( celowo z małej ) nas kocha niepojętą miłością, ale grzesznicy którzy się nie nawrócą pójdą do piekła na wieczne męki, to czułem się jak „robak”. Księża gadali, że szatan skusił Ewę i inne takie kocoboły. Byłem wtedy w okresie dojrzewania i nawet dziecinny i łatwowierny a także czytałem z wypiekami na twarzy katolickie gazety o objawieniach Maryjnych o nawróceniach, o cudach, o diable itp. 🙂 Spotykałem się z katolicką młodzieżą w kościele, a jak miałem pornograficzne fantazje z jedną z moich koleżanek katolickich i to na spotkaniu modlitewnym 🙂 to nawet w tym samym dniu chciałem od razu iść do spowiedzi, taki byłem dewot. Nigdy nie mogłem jednak w tamtym okresie zrozumieć, czemu ten katolicki bóg stworzył tego szatana i czemu to ludzie muszą później boga za wszystko przepraszać. Pytałem się katolickiego boga, czemu nie stworzył świata bez zła, ale odpowiedzi nie uzyskałem. Więc odszedłem od KK, co moja mama mi wypomniała.

  1. W 1980 miałam 16 lat, wtedy wylądowałam na Oazie, to w ogóle był ciekawy okres w życiu nie tylko moim ale też Polski…Od dziecka bardo kochałam Boga…Wiele otrzymywałam znaków, ot takich drobnych, ale dla mnie samej wielkich, bo czułam je sercem…Dziękuję za TEN czas mojemu niebieskiemu Ojcu, TEMU, który jest Miłością…Tamten KK jawił mi się innym, bardziej opiekuńczym i stabilnym…Dziękuję TEMU, który nie jest tym ze zmanipulowanych judaistycznych pism…Ale do tego doszłam parę lat temu…Bo jakżeż miłujący Ojciec może być zdolny do czynów zgoła z najgorszych trailerów? Tak czysto po ludzku sobie tłumaczę…Ja, taki szary proch(idąc po linii nauki KK)grzesznica nigdy przenigdy nie uczyniłabym mojemu dziecku żadnej krzywdy, nie wystawiałabym go na próbę, zawsze wybaczałabym najgorsze zbrodnie, bo we mnie tym szarym prochu jest MIŁOŚĆ, więc jak to tak? Ja niegodna Boga, grzesznica jestem zdolna do miłości większej niż mój Stwórca? Więc KIM że on jest ten ojciec na podobieństwo którego jestem? Chyba coś nie tak, prawda? Jakaż wielka przepaść między starotestamentalnym bogiem a TYM , którego objawił nam Jezus…Więc zastanawiam się do dziś i wciąż poszukuję odpowiedzi, choć już WIEM że jestem KOCHANA taka jaka jestem. Pokochałam tez siebie, wszak Jemu podobna jestem – więc jestem Miłością bo Bóg mój tak ma na imię…

   1. Na rozterki kim jest KK judochrzescijanski bog spytajcie GMO ,bardzo lubie jego dosadne wytlumaczenia,ktore niestety nie do wszystkich docieraja.Wazne ,ze sa ludzie ,ktorzy ogarniaja temat czym jest instytucja KK oraz wytworzony system kultury na prawie rzymskim ,wysysajacy ludzki owoc pracy i kontolujacy poprawnego postrzegania rzeczywistosci.

   2. Coś tu nie gra, iw, zgadzam się. Naśladowcy Jezusa zostali sformalizowani i od tego czasu mamy to, co mamy. Mamy KK, który jako jedyny chce mieć patent na PRAWDĘ. Ci, którzy są na blogu, wiedzą, że pRAWDA budzi się i jest w każdym z nas. Bóg jest w każdym z nas. Pozdrawiam. 🙂 Dobrej niedzieli! Howgh!

   3. ,, … więc jak to tak? Ja niegodna Boga, grzesznica jestem zdolna do miłości większej niż mój Stwórca? …”

    Twoją niegodność, niezgodność z Bogiem(Uniwersum, Źródłem, Kreatorem etc) wciskają ci doktryny religijne.

    Strategia stara jak świat.
    Abym mogła zabrać ci część twojego życia na moje potrzeby, stworzę ci wroga(szatan, strach, twoją słabość, zerowość), a następnie, gdy już będziesz oddychała resztami swojej wartości, tliła w sobie nadzieję, powiem ci, że znam drogę, na której oczyścisz się z gówień(nota bene wcześniej przeze mnie ci wtłoczonych)
    Chwycisz się każdej deski rzuconej przeze mnie, bo przecież jawię ci się teraz jako ratunek, który ,,wie” , jaką masz być, aby ,,załapać” kontakt z Bogiem i to w dodatku z Bogiem, którego ja ci nakreśliłam.

    Cały ten burdel psychiczny, jaki w ciebie wtłoczyłam, nie pozwoli ci ani na minutę zatrzymać się i zorientować, że jestem takim samym człowiekiem , jak ty i o Bogu wiem tyle samo, a może i mniej od ciebie, ponieważ nie wysyłam cię na łono Natury, abyś zobaczyła i pojęła jego dzieła, a w to miejsce faszeruję cię zdaniami na kartkach i wielkim pokłonem dla mnie.

    Zobacz, w jaki sprytny sposób ustawiłam siebie i meble w świątyni, abyś ty, kłaniając się przed tabernakulum, kłaniała się również dla mnie?
    Ostatnio nawet nie stoję przodem do tabernakulum, tylko przodem do ciebie…

    **************************************

    Kochaj, IW, Boga. Kochając siebie i innych, kochasz jego część Stworzenia.
    Jesteś tym Stworzeniem.
    Mało tego, ty też możesz stwarzać.

    Jeśli na cokolwiek spojrzysz i widzisz tam jedność wszystkiego we wszystkim, to patrzysz oczami Boga.
    A jakimi on patrzy oczami?
    Przecież twoimi, bo w ten sposób siebie przejawia, doświadcza i kreuje.
    Widzisz inną opcję?…

    Pewnie, że możesz…

  2. jak zawsze, Viking i Scyta, straszyli nas szatanami i babajagami, aby programowac na strachu na gorliwego poddanego dorastajacego w bojazni bozej i slepym respekcie do kasty magikow w czarnych sukmanach. Jestsmy dziecmi natury i kosmosu, a nie niewolnikami i slugusami watykanskiej kasty ssacej energie z ludzkosci. https://www.youtube.com/watch?v=_J7csNwXm0Y

   1. Tak Kochani, kiedyś, to było kiedyś…Teraz jest już inaczej…Oczy szeroko OTWARTE! Dobrze, że JESTEŚCIE:)

   2. ooo to jest to Krystyno”burdel psychiczny” piekne okreslenie koleznako dobralas na te syf ! Francuzi widac ogarneli to po Islandczykach jak to okresla TAW skok lub przeskok kwantowy?My dalej mamy PIS i Pelo,Rydzyka z radiem ,Jojne Danielsa doradzajacego im oraz 500 plus czyli dalej w sredniowieczu utrzymywania ludu ( PO Lachow )do pionu.

 11. Wazne ! (1 339 873 w tydzien ! )
  Pilne !
  do :
  Tlumaczy i posiadaczy kanalow na YT : Przetlumaczcie i dajcie na polska przestrzen !

  1. ,, Kochani RODacy, już czas…,
   już czas zobaczyć, jak wygląda prawdziwy świat, prawdziwe życie 🔆😀 ”

   Można sobie, KochanyTawcio, ,,szczerzyć ząbki do słoneczka”, nawet to jest w naszym kraju pożądane, co by słoneczko tak nas oślepiło, by jedynym ratunkiem przed nim była cieplutka, przytulna czarna dupa słonia…

   A jak już narodowy dupizm zaczyna zbytnio przesłoniać, zawsze można na chwilę wysadzić głowę, sprawdzić czy listonosz stoi pod bramką z pięcioma stówami.
   O! w przypływie mrzonek tłukących się pod czachą można nawet się przespacerować, łeb zadrzeć do góry i wypatrywać spadającej z nieba Wielkiej Zmiany, co to kaszką manną z wiosennym deszczykiem spadnie i wszystkim ludziom poukłada scalaki tak, aby zaczęły prawidłowo funkcjonować.

   Owszem, mówienie o nadchodzącej zmianie jest ze wszech miar pożyteczne.
   Lecz o ile nie jest przy tym podkreślane, że wielkie gówno się zmieni cokolwiek na lepsze, jeśli ludzie nie ruszą tyłków i czynnie nie sprzeciwią się wynarodowianiu Polaków, lizaniu dupy usraelowi, hegemonii folksdojczów brukselskich, obradom żydowskiego nierządu(knesetu) na Wawelu oraz nocnym antypolskim ustawom polskojęzycznego rządu, to takie gadanie o wielkiej zmianie jest niczym innym, jak religijną mrzonką o raju.

   Nasyceni takowym, niezahaczonym o rzeczywistość rajem, ludzie już się cieszą, skaczą w wianeczkach wokół ogniska, do którego podrzucono ostatnie drwa.
   Zmęczeni chocholim tańcem usną, jak każdej nocy, by z nadejściem rana znów snuć marzenia…
   Słyszeć w nich nawet pieśń wolności na Rogu Złotym graną…
   To nic, że następny świt też puste dłonie obnaży…

   Myśl o marzeniach ,,bezczynnych” takowa mi teraz przebiegła:

   ,, W bezruchu, z głową w chmurach,
   o pięknym raju marzenia
   ziściły się wreszcie!
   …, bólem tyłka,
   od siedzenia…

   zdziwienie ławkę obarcza winą,
   wieczoru pora już blisko,
   topora głuchy dźwięk,
   …, czymś musi
   zapłonąć ognisko… „

   1. Chcecie ZMIANY ???
    I to Wielkiej Zmiany ?
    A jak ?

    Tak, trzeba konkretnie !
    A co ?
    NIE uzywac kart kredytowych !
    Nie pic alkoholu !
    Nie palic fajek i podobnego scierwa !
    Nie smiecic w lasach, na drogach, w rzekach !

    KOPAC WLASNE STUDNIE !!!

    Nie kupowac bubli i szajsu ! (komorki z tytanem, samochody ponad miare, ubrania ze sztucznych tworzyw, itp. )
    PLACIC TYLKO GOTOWKA lub wymienac przysluge za przysluge !
    Np. Pilnuje Tobie dziecko w niedziele, Ty mi szyjesz spodnie (trzeba przeliczyc NA CZAS !)

    To sa postulaty i RADY dla RODAKOW zapodawane przez ZOLTE KAMIZELKI !
    Jakie proste, prawda ?
    A kto tak dziala Polacy ???
    Aha, kto moze , hodowac kury, kroliki, kozy, sadzic wlasne warzywa, sady, krzewy owocowe, itp. aby sie uniezaleznic, na ile sie da, od SYSTEMUU !!!
    RADA Zoltych kamizelek sprzed paru dni !

    WYCIAGAJCIE OSZCZEDNOSCI Z BANKOW !

    Przynajmniej troche !!!
    To samo (O ! Dziwo !) Mowil pare miesiecy temu niejaki Aaron jasnowidz w Polsce !

 12. Irańczycy to nasi bracia nasi przodkowie przodkowie z tam pochodzą z Elamu
  https://meditation539.com/?p=8600
  https://meditation539.com/?p=8442
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24357348,jest-odpowiedz-iranu-odwolano-tydzien-filmu-polskiego-przywrocenie.html
  https://fakty.interia.pl/swiat/news-iran-wzywa-polskiego-dyplomate-i-zarzuca-warszawie-akt-wrogo,nId,2780967
  https://nczas.com/2019/01/13/nie-bedzie-festiwalu-polskich-filmow-w-teheranie-iran-nie-odpusci-polsce/
  https://nczas.com/2019/01/12/kleczacy-rzad-pis-robi-naszemu-krajowi-nowych-poteznych-wrogow-bedziemy-miesem-armatnim-na-cudzej-wojnie/
  https://www.salon24.pl/newsroom/925242,iran-grozi-odwetem-za-szczyt-bliskowschodni-polski-dyplomata-w-teheranie-musi-sie-tlumaczyc
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-morzu-baltyckim-w-poblizu-lotwy-zauwazono-delfina
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polnocny-biegun-magnetyczny-wedruje-w-nieprawidlowym-tempie-czy-juz-przebiegunowanie
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zolte-kamizelki-zniszczyly-wiekszosc-fotoradarow-we-francji
  https://www.money.pl/gielda/alior-bank-traci-na-gieldzie-powazne-zarzuty-knf-6336997123688577a.html
  https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/knf-o-dystrybucji-funduszy-w-investments-przez-alior-bank/j40th3q
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanski-government-shutdown-uderza-w-miliony-zwyklych-obywateli/44th2s8
  https://businessinsider.com.pl/firmy/sprzedaz/tesco-zamknie-32-sklepy-w-polsce/5ts0rws?utm_source=swpromo_viasg_businessinsider&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_swonetsg_n_24_infobiz&srcc=ucs&utm_v=2
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-styczniu-czeka-nas-niecodziennie-zacmienie-ksiezyca-super-krwawy-ksiezyc-wilka

  1. Czytam komentarze pod wiadomościami o tej haniebnej konferencji dot.Iranu i jestem podbudowana opiniami Polaków-MY SUWEREN WIELKIEJ LECHII JESTEŚMY Z NASZYMI BRAĆMI PERSAMI!

 13. Pilna wiadomość !
  Ktoś się bardzo wku….ił!

  Atak na prezydenta Gdańska podczas finału WOŚP.

  Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika podczas finału WOŚP. Był reanimowany, a następnie został przewieziony do szpitala. Operacja w gdańskim szpitalu trwała pięć godzin. „Pacjent żyje, ale jego stan jest bardzo ciężki” – poinformowali lekarze.

  1. Z nieoficjalnych (prywatnych) źródeł właśnie dotarła do mnie wiadomość, że podobno Adamowicz nie przeżył tego ataku.
   Jeśli to prawda, to co niektórzy mogą zacząć się bać, wytrzymałość jednostek / społeczeństwa doszła do swoich granic …

   1. Kochane Ziarenko ja tam wiem że nic nie wiem , ale czy to aby na pewno Społeczeństwo ? Czy zaś próba jakiejś manipulacji ? Tzw rozlew krwi nigdy do niczego dobrego nie doprowadził i nie doprowadzi a może to oni między sobą „wojują „

 14. Kochana MI, jakby na to nie patrzeć – czy to działanie jednostki poddanej manipulacji czy niestabilnej emocjonalnie (taka narracja dominuje w informacjach medialnych), dla mnie jest to dowód, że system sam zaczyna siebie pożerać.

  Rozlew krwi nigdy do niczego nie doprowadził – tak, to prawda jeśli chodzi o rozlew krwi niewinnych ludzi wciąganych poprzez wszelkiego rodzaju manipulacje w zaaranżowane wojny, powstania czy rewolty.

  Ale w tym przypadku sytuacja jest inna. Może społeczności trójmiejskiej potrzebny był taki wstrząs, aby przejrzeć na oczy – Gdańsk jest przecież domem rodzinnym wielu politycznych tuzów, czy to z prawa czy z lewa, którzy pilnują, aby ten system trwał.
  Czy społeczeństwo jako takie doszło do granic wytrzymałości – zobaczymy, pewnie niedługo.

  1. A mi wlasnie teraz przeleciala mysl, ze moze ten atak na Adamowicza bedzei nastepnym ziarenkem do zjednoczenia sie Polakow ponad podzialami.

   Z tego co wiadomo aniolkiem nie byl, ale nikt nie chcial jego konca w ten sposob, jesli zawinil powinien isc siedziec. Moze to bedzie to tapniecie, ktore pokaze nam, ze to ci na gorze chca, zebysmy sobie do oczu skakali, bo wtedy moga sie latwiej tym „polskim suknem” dzielic i ludzmi rzadzic.

   Zobaczymy.

   Prezydent Andrzej Duda zaprosił szefow Partii do siebie w celu zorganizowania we wtorek w Gdańsku wspólnego marszu przeciwko przemocy i nienawiści

   https://fakty.interia.pl/polska/news-spychalski-o-spotkaniu-u-prezydenta-ws-wspolnego-marszu,nId,2782646

  2. Zdecydowali się potwierdzić informację o śmierci Adamowicza. Myślałam, że czekają na przylot żony, ale pewnie i tak już za dużo osób wiedziało o tym fakcie (źródłem moich informacji był szpital).

   Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz

   Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, raniony nożem podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zmarł w szpitalu. Miał 54 lata.

   https://fakty.interia.pl/polska/news-nie-zyje-prezydent-gdanska-pawel-adamowicz,nId,2781103

  3. „dla mnie jest to dowód, że system sam zaczyna siebie pożerać”

   Dokładnie tak Ziarenko do mnie już dawno,dawano dotarło „program zje program” śmiałam się jak rzekomo śmiał się Budda.
   Więc cieszmy się chwilą , która jest 🙂

 15. „A mi wlasnie teraz przeleciala mysl, ze moze ten atak na Adamowicza bedzie nastepnym ziarenkem do zjednoczenia sie Polakow ponad podzialami”.

  Oby tak było, ale niestety jak czytałem dziś różne komentarze na youtube, to ludzie się wyzywają. Obawiam się, do jasnej cholery, że teraz „rządzący” i środowiska lewicowe będą wspólnym głosem mówić o tzw „mowie nienawiści”, więc oby nie było tak jak przepowiadała Wróżka Alis (o ile pamiętam jej wróżby), że „oni” będą chcieli zaostrzyć przepisy kontrolujące społeczeństwo. Wtedy to już w ogóle mogą być kłopoty z organizacją Marszów Patriotycznych i wolnością słowa. Co Wy, Drodzy TAWerniacy, o tym sądzicie? Czy szykuje się nam państwo policyjne?

  1. Vikingu a skąd pewność że to ludzie się wyzywają a nie Trolle co by zamieszanie zrobić ? W końcu tym się karmią 🙂 jak co złego to zaraz człowiek 😛 we wróżki i wróżby i wróżbitów to ja nie wierzu , widzą co chyba chcą widzieć , a w nosie to mam , Świadomość rośnie , ponadto wszystko się dzieje po coś a ludzie co z ludźmi ? wracamy do domu 🙂 to jest moja prognoza bez prognozy 😛

   1. „Vikingu a skąd pewność że to ludzie się wyzywają a nie Trolle co by zamieszanie zrobić ? W końcu tym się karmią 🙂”

    No, właśnie. Trolle dają POPIS 😉 wszędzie, gdzie się da. Wystarczy popatrzeć na język / poziom tych komentarzy.
    LUDZIE, drogi Vikingu, komentują na porządnych blogach , takich jak ten 😛

   2. Poczytałam kilka dni temu przepowiednie, ze strony Projekt Messing,

    Jest tam coś takiego:

    „ od pewnego czasu widzę bardzo ciemne, brązowe, stłoczone w kwadraty (nietypowe) bardzo gęste chmury burzowe nad Bałtykiem. I od tej strony coś nam /Polsce / zagraża. Dotyczy to raczej tylko jakiegoś naturalnego, aczkolwiek nie normalnego zjawiska. Takiej nawałnicy jeszcze Polska nie widziała.
    Nadciąga wielka burza i obawiam się, że zbliża się coś w rodzaju fali tsunami. Wybrzeże jest zagrożone bardziej niż kiedykolwiek dotychczas.”

    może to chodzi o to morderstwo? To są ciemne chmury nad wybrzeżem. Mogą wywołać burzę.

   3. „Świadomość rośnie , ponadto wszystko się dzieje po coś a ludzie co z ludźmi ? wracamy do domu 🙂 to jest moja prognoza bez prognozy 😛” Chyba zostanę Twoim wyznawcą, bo mi się podoba Twoja prognoza 😀

   4. „Vikingu a skąd pewność że to ludzie się wyzywają a nie Trolle co by zamieszanie zrobić ? W końcu tym się karmią „

   5. Vikingu nie potrzeba mi wyznawców tylko Radości wokół Miłości przejawionej u każdego to jest moje marzenie … i olśnienie nie znam się ja, aż tak na czytaniu znaków ale sen o żółtej róży , wykiełkował mi dąbek w domu , śniłam że wykiełkował mi drugi , osoba z prywatnej przestrzeni zaproponowała spacer z przytulaniem się do drzew (tak to był szok) zadane pytanie jakie masz marzenie dla siebie , żadnego ale dla innych mam , przyszła bajka Indyjska a w niej opowieść o tym że drzewa są Miłością Stwórcy i mają MOC , spełniają życzenia dzieci o czystym Sercu . Znaki czy nie ? 🙂

    Tulipanie 🙂 ❤ Dobrych Snów , Życzliwych i Pogodnych jakie i Twoje Serce zapewne jest .

   6. A dzisiaj „przyszło” to:

    „Największe osiągnięcia są najpierw uśpione.
    W żołędziu drzemie dąb; z jajka wykluje się ptak.
    A w najwznioślejszej wizji duszy budzi się anioł.
    Marzenia są nasionami rzeczywistości”.

    James Allen

    Mówta, co chceta, a ja powiadam: Wracamy do Domu.

    Przytulić się do drzewa i wypowiedzieć marzenie, albo dąbka zasadzić z marzeniem wypowiedzianym, często i gęsto sprawy są tak banalnie proste, że chyba nikt na nie nie wpada. A przecież drzewo połączone jest z Matką Ziemią i Ojcem Niebieskim. Tak, wiem, ktoś napisze: przestań wierzyć w bajki. Ani mi się śni.

 16. Nie wiem- dla mnie to bardzo dziwna sprawa!
  PRÓBUJE TO POSKŁADAĆ W CAŁOŚC I OBYM SIĘ MYLIŁA!

  Kaczyński i Sikorski- jeden team- jeden teatr pt. ,, Kości i ..”

  Jak podzielić Polaków- zanizyć ich wibracje- zamach!

  Nie wiem, ale ciągle powracam przy tej sprawie do SIKORSKIEGO!

  Radosław Sikorski działa jako doradca i ekspert ds. europejskich globalnego think tanku Eurasia Group. Ta istniejąca od 1998 r. firma posiada swoje biura m.in. w Londynie, Nowym Jorku i Waszyngtonie

  Eurasia Group jest jednym z liderów w doradztwie związanym z zarządzaniem ryzykiem. Ich zadaniem jest dostarczanie informacji na temat tego, w jaki sposób wydarzenia polityczne mogą wpływać na rynki.

  Rola Sikorskiego związana jest przede wszystkim z jego doświadczeniem i wiedzą w zakresie geopolityki europejskiego regionu.

  Duża aktywność
  Na tym się jednak obowiązki Radosława Sikorskiego nie kończą. Również od września 2016 roku współpracuje także z Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS), gdzie uczestniczył m.in. w pracach Instytutu Geostrategii, kierowanego do czasu swojej śmierci przez prof. Zbigniewa Brzezińskiego (czerwiec 2017 r.).

  O jego dołączeniu ciepło wypowiadał się wówczas prezes CSIS dr John Hamre. – Jest dla nas przywilejem powitać ministra Sikorskiego w CSIS, jako że powiększy on wiedzę naszego Centrum o Europie, Rosji, NATO i innych tematach o strategicznym znaczeniu – można było przeczytać w komunikacie Centrum.

  Były minister spraw zagranicznych wykłada również na Uniwersytecie Harvarda. Ale nie tylko. Szeroko komentowano jego wystąpienie z marca na uniwersytecie w Greenwich. Były marszałek Sejmu został zapytany, czy istnieje szansa wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Sikorski stwierdził, że jest to możliwe i główną przyczyną może być Jarosław Kaczyński. Wszystko w związku z taktyką, jaką przyjmuje prezes PiS, czyli oczekiwania ustępstw od strony Brukseli, co ostatecznie może obrócić się przeciwko Polsce.

  NO I DZIWNYM TRAFEM ZAMACHOWIEC CHORY PSYCHICZNIE – do tego mocno pobity i juz w zakładzie psychiatrycznym!

  Zabawa umysłami Polaków trwa- DZIEL I RZĄDŹ- Strateg za kulisami bawi się scenariuszami!

  ALE TERAZ wszystko co planuja układa się odwrotnie I OBY TA SPRAWA POLAKÓW POŁĄCZYŁA, bo kurtyna tak czy siak opadnie!

  To były ostatnie słowa Adamowicza. „Cudowny czas dzielenia się dobrem”

   1. Atak na prezydenta A. odbieram jako ZNAK dla pomocnikow zarzadcow Naszego Kraju. I nie tylko Naszego Kraju. Przekaz brzmi: „Nie jestescie nietykalni”. Po ataku w Gdansku wielu na pewno ma portki pelne.

    Nie ma tu przy tym znaczenia, czy do prezydenta A. wrocila karma, czy jakies kregi z jakiegos powodu pomogly mu zejsc. Informacja zostala poslana w eter.
    Na tzw. Zachodzie na pewno bedzie jeszcze gorzej.
    ——————————————–
    Fulford przebakuje, ze armia francuska szykuje sie do „zdjecia” Macrona, przejecia wladzy i zaprowadzenia demokracji. Jak wyglada demokracja w wykonaniu junty wojskowej? Wystarczy poczytac o takich krajach jak Argentyna, Chile, Brazylia, czy Grecja.

   2. Cytuje w calosci :

    Chcecie ZMIANY ???
    I to Wielkiej Zmiany ?
    A jak ?

    Tak, trzeba konkretnie !
    A co ?
    NIE uzywac kart kredytowych !
    Nie pic alkoholu !
    Nie palic fajek i podobnego scierwa !
    Nie smiecic w lasach, na drogach, w rzekach !

    KOPAC WLASNE STUDNIE !!!

    Nie kupowac bubli i szajsu ! (komorki z tytanem, samochody ponad miare, ubrania ze sztucznych tworzyw, itp. )
    PLACIC TYLKO GOTOWKA lub wymienac przysluge za przysluge !
    Np. Pilnuje Tobie dziecko w niedziele, Ty mi szyjesz spodnie (trzeba przeliczyc NA CZAS !)

    To sa postulaty i RADY dla RODAKOW zapodawane przez ZOLTE KAMIZELKI !
    Jakie proste, prawda ?
    A kto tak dziala Polacy ???
    Aha, kto moze , hodowac kury, kroliki, kozy, sadzic wlasne warzywa, sady, krzewy owocowe, itp. aby sie uniezaleznic, na ile sie da, od SYSTEMUU !!!
    RADA Zoltych kamizelek sprzed paru dni !

    WYCIAGAJCIE OSZCZEDNOSCI Z BANKOW !

    Przynajmniej troche !!!
    To samo (O ! Dziwo !) Mowil pare miesiecy temu niejaki Aaron jasnowidz w Polsce !”

    Bo w duzej ilosci komentarzy mozna przeoczyc !
    A NIE NALEZY tego przeoczyc !

   3. !

    „Tak, trzeba konkretnie !
    A co ?
    NIE uzywac kart kredytowych !
    Nie pic alkoholu !
    Nie palic fajek i podobnego scierwa !
    Nie smiecic w lasach, na drogach, w rzekach !

    KOPAC WLASNE STUDNIE !!!

    Nie kupowac bubli i szajsu ! (komorki z tytanem, samochody ponad miare, ubrania ze sztucznych tworzyw, itp. )
    PLACIC TYLKO GOTOWKA lub wymienac przysluge za przysluge !”

    !

  1. ,, NO I DZIWNYM TRAFEM ZAMACHOWIEC CHORY PSYCHICZNIE – do tego mocno pobity i juz w zakładzie psychiatrycznym!”

   U nas zamachowców nie rozstrzeliwuje się na miejscu, nie nazywa się ich terrorystami, nawet nie dopuszcza się myśli, że to mogło być zorganizowane lub zlecone.
   Ot, wariat wlazł na scenę.
   Na zachodzie wszyscy rzucający się na świecznikowe osoby, lub zabijające niewinnych przechodniów, giną od kul służb specjalnych, specjalnie zamykających dochodzenie, aby w to miejsce wprowadzić następny element państwa policyjnego.

   Polska ulepiona jest z innej gliny, Polacy lubią pławić się w serialach dalszych wypadków i taka medialna śmierć zamachowca byłaby co najmniej nie na miejscu.
   U nas zostawia się gościa przy życiu i tworzy następne akty(scenariusze, jak słusznie zauważasz) z włączeniem całej najwyższej siły politycznej.

   [Bardzo ubolewam nad śmiercią człowieka, który zginął, ale tak samo szkoda mi dziecka w brzuchu ciężarnej Polki zaatakowanej nożem przez Afgańczyka.]

   Dlaczego w Polsce dopisuje się scenariusze?
   Jedno wytłumaczenie znajduję.
   Żeby zjednoczyć.
   Polaków przed telewizornią. A ta już będzie wiedziała jak długo i czym ,,zająć” Naród, który nota bene lubi roztrząsać tragedie, traumy, winy i urazy.

   Jeśli się mylę, proszę wyprostować moje skrzywione osądy.

   1. „Normalni ludzie posiadają cztery ogólne grupy krwi: A, B, AB oraz 0, co w uproszczeniu zależy od rodzajów białek na powierzchni komórek krwi, służących do zwalczania bakterii i wirusów. Oprócz zakwalifikowania do jednej z tych grup, krew dzieli się jeszcze ze względu na drugi czynnik: obecności specyficznego typu przeciwciał na powierzchni czerwonych krwinek (erytrocytów): Rh+ oraz Rh-. Antygeny Rh występują tylko na krwinkach czerwonych i pojawiają się około szóstego tygodnia życia płodowego. Od samego początku wykazują dużą immunogenność, tzn. zdolność substancji do wywołania przeciwko sobie swoistej odpowiedzi odpornościowej.

    Tak więc zaszczyletowany pan należy do specyficznej grupy osób określanej na ok. 6 % populacji ziemi.Krew Rh- ma ją m.in. brytyjska rodzina królewska i podobno wiele monarchii na całym świecie, miała pojawić się 37 000 lat temu, a jej posiadacze są znacznie bardziej niż inni odporni na wirusy i bakterie. dlatego m.in. okupanci wprowadzili szczepienia dla tych mniej odpornych grup krwi aby ich osłabić i mieć nad nimi przewagę.”

    Nie wiem czy to bylo na temat ale genow sie z kregoslupa nie wydrapie a badan genetycznych nie zalecalbym juz zamordowanemu aby okreslic do jakiej kasty przynalezal i czy pracowal dla dobra Polakow choc w telewizji sie dowiedzialem ,ze tak owszem czynil Polakom dobro!…dobre!

    Smutna to sprawa kiedy elity polityczne na scenie celebryckiej morduje sie nozami na oczach milosnikow szklanego ekranu i calej Polski.Taka forma reality show ???
    Polacy ogladneli prawdopodobnie wykonanie egzekucji na zamowienie po przez zmanipulowanego i mentalnie przejetego osobnika przy pomocy programu mk-ultra a uzytego we wojnie agentur likwidujacej wzajemnie sobie pracownikow administracji .
    Jak zawsze cala Polska pograzy sie w zalobie a za tydzien bedziemy oplacac pieciokrotnie koszty ochrony dla politykow i celebrytow ,ktorzy panicznie beda sie bali o swoje zycie ze strony Polakow lub innych zamachowcow .
    .Zagranica slyszalem, iz doszlo w Polsce do aktu teroryzmu i mieli racje ale gdyby jeszcze ujawnili kim byli terorysci??..ale tego Polakom nikt nie ujawni ,tak jak tego czy przejeto gps tupolewa czy wysadzono a moze nigdy tam samolotu nie bylo?same zagadki dla koneserow pochlaniania prawdy telewizyjnej jako jedynej objawionej prawdy. Swoja droga jesli na zabezpieczonej impreze i ochranianianej wchodzi nozownik z przepustkami ,zabija czlowieka na scenie na oczach bawiacego sie tlumu ,ktory raczy tego nie kontaktowac patrzac na to,to to juz ciekawe ..hipnoza??
    .Na koniec zamachowiec, jak mowia media , 37 sekund wyglasza monlog do Polakow , iz zamordowal prezydenta miasta ,kiedy jeszcze nie mogl wiedziec o tym ,ze ofiary jednak sie nie uratuje i cala Polska w to wszystko wierzy i przezywa ….przewidujacy jakis ten psychopata zamachowiec ,a jednak wiedzial ,ze zaszczyletowal swoja ofiare na smierc …skad to wiedzial?
    Jeszcze lepszy watek w zwiazku z ofiara jest reakcja celebryty Owsiaka o ktorym twierdza Polacy ,ze czyni dobra wstawiajac lozka i sprzet swoj do szpitala..tak zaslyszalem z Polski ,ze to sprzet Owsiaka.Zapytalem wiec o ten sprzet czy faktycznie to Owsiaka jest czy jednak Polacy to zasponsorowali ten sprzet ???odpowiedz byla ,ze jestem natarczywy i szukam dziury w calym.Niech bedzie, ze szukam dziury ale takich projektow wysysaczy z Polakow aktywa; typu Owsiak(WOSP),Tusk(amber gold,OFE) ,Kaczynscy(Lichen ,PIS,panstwo wyznaniowe),Kwasniewscy (ich fundacje),Rydzyk(radio Maryia) i wiele wiele innych projektow ograbiania Polakow dziala bezkarnie uwlaszczajac sie w umysle obywateli ,ktorzy twierdza ze to normalne. Normalnosc zaimplantowana przez media i tv tak Krystyno masz racje piszac to;
    „Żeby zjednoczyć.
    Polaków przed telewizornią. A ta już będzie wiedziała jak długo i czym ,,zająć” Naród, który nota bene lubi roztrząsać tragedie, traumy, winy i urazy.”

    i cos o babuni?
    https://en.wikipedia.org/wiki/Irena_Adamowicz

   2. ,, .. .Niech bedzie, ze szukam dziury ale takich projektow wysysaczy z Polakow aktywa; typu Owsiak(WOSP),Tusk(amber gold,OFE) ,Kaczynscy(Lichen ,PIS,panstwo wyznaniowe),Kwasniewscy (ich fundacje),Rydzyk(radio Maryia) i wiele wiele innych projektow ograbiania Polakow …”

    Wydaje mi się, że ,,sprzęt Owsiaka” to skrót myślowy, powstały ze stwierdzenia ,,sprzęt zakupiony ze zbiórki WOŚP prowadzonej przez Owsiaka”.

    Czy nie powinno się organizować tego rodzaju zbiórek, kwest?
    Rzecz dyskusyjna, ponieważ z jednej strony jest to wyręczanie państwa od odpowiedzialności(po co mamy kupować, jak oni sami sobie to zapewnią), z drugiej strony dobrowolny akt darowizny jest czymś pożytecznym w relacjach międzyludzkich.

    Nie oszukujmy się; w wielu krajach nawet wysoko rozwiniętych, np. USA, Anglia opieka medyczna stoi pod zdechłym psem. W usa zamówienie karetki jest tak drogie, że ludzie w nagłych wypadkach wolą wezwać taksówkę jako transport do punktu medycznego. Czy to prawda, mogą to stwierdzić Amerykanie.

    WOŚP w Polsce nie powstała jako odciążenie polityki rządu, ale jako oddolne zapewnienie lepszego lub jakiegokolwiek sprzętu medycznego, ponieważ u nas opieka medyczna jest pod trzema zdechłymi psami.

    Wierząc przekazom, np. dzięki WOŚP Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym każdy szpital na rejon wielkości powiatu posiada np. aparaturę do wczesnego wykrywania wady słuchu u noworodków.
    Każdego roku zbiórki obejmują inne cele w wachlarzu medycznym.

    Tylko tu jest mały szkopuł. Z biegiem lat ,,zaczęto się” dopatrywać nieuczciwości Owsiaka, zagarniania części pieniędzy.

    Dlaczego? A no dlatego, że Polak Polakowi zazdrości wszystkiego, nawet porażki!

    I jeśli coś komuś dobrze idzie, to trzeba, kurwa mać, ukrócić jakoś to powodzenie.
    ,,Wówczas moje lenistwo, nieróbstwo nie będzie tak widoczne”
    W usa ludzie cieszą się, że ktoś został milionerem, u nas, choćby był to uczciwy przedsiębiorca, okrzyknięty jest złodziejem!
    ,,Moje lenistwo i nieróbstwo nie dopuszcza myśli o uczciwym zarobku”

    Gdybyś ty, Devingo, zebrał (ciężką logistycznie pracą ) dobrowolnych datków 40 mln, to pozwoliłabym ci chłopie wziąć z tego dwa miliony na urlop dla całej kadry, by po nim, całoroczna praca przyniosła znów kilkadziesiąt milionów na diagnozowanie lub leczenie moich Rodaków.

    Sama na własnej skórze przekonałam się o wrednej, płytkiej mentalności zakorzenionej w nas, Polakach.
    Moja przedsiębiorczość na rzecz zakładu pracy nie została odczytana jako polepszenie warunków pracy, chociaż takowe zaistniały, ale jako lizanie dupy zarządowi, a że ten zawsze MUSI stać na linii wroga, to mnie też tam umieszczono.

    Czy narzekam?
    Jeśli dla kogoś mówienie jak jest, jest narzekaniem, to ten ktoś boi się usłyszeć prawdę, zobaczyć rzeczywistość.
    Niechęć widzenia prawdy jest obłudą zakrywającą niewygodne fakty, których nie chcemy zmieniać na lepsze.
    Przynajmniej nie u siebie.

    Sami nie robiąc prawie nic, idąc po najmniejszej linii oporu nie zazdrościmy komuś pracy, ale jej efektów i owszem. A to już kuźwa spędza nam sen z oczu, ustawia człowieka kreatywnego, pracowitego po drugiej stronie barykady…

    Dlatego też, ludzi pokroju Owsiaka nie umieszczałabym w towarzystwie politycznych bandziorów, którzy jeśli organizują dla ludzi imprezy rozrywkowe, to tylko po to, by dostać się do koryta i kraść nieporównywalnie większe pieniądze w stosunku do kwot dobrowolnie zbieranych przez Wielkie Kwesty na cele społeczne.

    Czy Owsiak, Ochojska to ludzie służący złej sprawie?
    Najlepiej sprawdzić to na sobie: zorganizować społeczną inicjatywę, rozbujać do rozmiarów narodowych, a nawet zagranicznych i wówczas przekonać się ilu ma się fanów, a ilu wrogów.

    To co?
    No to do dzieła!

 17. Owsiak zrezygnował z kierowania WOŚP natychmiast potem są apele o powrót do dotychczasowej funkcji
  https://gazetawroclawska.pl/owsiak-rezygnuje-z-kierowania-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/ar/13807194
  http://wyborcza.pl/7,75968,24363208,jurku-dymisja-nie-zostala-przyjeta.html?disableRedirects=true
  https://natemat.pl/260735,jurek-zostan-rezygnowanie-z-wosp-to-najglupsza-rzecz-jaka-mozesz-zrobic
  https://nczas.com/2019/01/14/ochojska-wzywa-owsiaka-by-nie-rezygnowal-z-zarzadzania-swoim-dzielem-czy-podobnie-wzywala-w-sprawie-medialnej-afery-wokol-ks-stryczka/
  https://nczas.com/2019/01/14/pilne-zabojca-prezydenta-adamowicza-uslyszal-zarzut-zabojstwa-i-zostal-aresztowany/
  Owsiak ucieka przez rezygnację z odpowiedzialności
  https://nczas.com/2019/01/14/jurkowi-owsiakowi-grozi-odpowiedzialnosc-za-atak-nozownika-w-gdansku-to-on-organizowal-impreze/
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/organizacja-finalu-wosp-w-gdansku-jakie-przepisy-zastosowano,900368.html
  https://nczas.com/2019/01/14/najpierw-jaskowiak-teraz-rabiej-po-wykorzystuje-politycznie-smierc-adamowicza-a-kongres-kobiet-deklaruje-ten-noz-trafil-tez-na-wielki-opor-naszych-mysli-przeciw-przemocy/
  https://nczas.com/2019/01/14/gry-na-tragicznej-smierci-prezydenta-pawla-adamowicza-ciag-dalszy-czy-michalik-sama-siebie-posle-do-wiezienia-za-mowe-nienawisci-wideo/
  https://niezalezna.pl/254394-zaloba-w-poznaniu-od-15-do-17-stycznia
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prezydent-oglosi-zalobe-narodowa-po-smierci-pawla-adamowicza,900395.html
  https://niezalezna.pl/254389-strasburg-minuta-ciszy-dla-sp-adamowicza
  https://www.newsweek.pl/polska/kim-jest-sprawca-ataku-na-prezydenta-pawla-adamowicza/rlfd3r5
  Niemcy,Iran,Chiny,Francja,Rosja
  https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-niemczech-polka-zaatakowana-nozem-6337844780603009a
  https://dorzeczy.pl/kraj/89833/Afganczyk-wbil-noz-w-brzuch-ciezarnej-Polki-Dziecko-nie-przezylo.html
  https://natemat.pl/260529,tragedia-w-bad-kreuznach-polka-w-ciazy-zaatakowana-nozem
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24178064,martwy-noworodek-znaleziony-w-sortowni-odziezy-w-kielcach-slady.html
  https://gazownictwo.wnp.pl/niemcy-oburzeni-grozbami-ambasadora-usa-ws-nord-stream-2,337823_1_0_0.html
  Przedterminowe wybory w niemczech
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-01-14/merkel-s-cdu-is-said-to-be-primed-for-snap-german-vote-this-year
  https://nczas.com/2019/01/14/nie-kijem-go-to-palka-ke-znalazla-nowy-bat-na-polske/
  https://niezalezna.pl/237812-media-pisza-o-zmierzchu-ery-merkel
  https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-merkel-namawia-inne-kraje-do-przyjmowania-uchodzcow-imigranci-naplyna-do-europy-a-reparacje-wciaz-stanowia-problem-6337452650612353a
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-poludniowa/zamieszki-w-atenach-po-przyjezdzie-merkel-video/
  https://www.money.pl/gospodarka/laska-dla-amerykanow-poszla-za-daleko-byly-minister-o-stosunkach-z-iranem-i-chinami-6338411455534721a.html
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/antyiranski-szczyt-w-warszawie-dzieli-politykow/0thncjj
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/washington-post-trump-ukrywa-tresc-swoich-rozmow-z-putinem,900226.html
  http://wyborcza.pl/7,75399,24362071,trump-do-ankary-zaatakujecie-kurdow-to-was-zmiazdze.html
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24354936,niechlubny-rekord-prezydenta-trumpa-najdluzsze-zawieszenie.html
  https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/shutdown-w-usa-trwa-22-dni-najdluzej-w-historii,899726.html
  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201901149584145-Sputnik-Trump-wydobycie-ropy-USA-zla-wiadomosc-dla-Rosji/
  https://www.rp.pl/Polityka/190119870-Mike-Pompeo-W-Polsce-globalny-szczyt-o-Bliskim-Wschodzie.html
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nyt-bolton-poprosil-pentagon-o-informacje-nt-uderzenia-na-iran,900280.html
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-krytykuje-macedonie-za-zmiane-nazwy-kraju,900423.html
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rozmowy-rosji-z-japonia-putin-ma-poleciec-do-tokio,900386.html
  https://fakty.interia.pl/swiat/news-rosja-wybuch-gazu-w-domu-mieszkalnym-w-obwodzie-rostowskim-s,nId,2782449
  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201901149573256-Rosja-sputnik-ukraina/
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-bialy-dom-poprosil-pentagon-o-przygotowanie-planow-ataku-na-iran/0hq3qyn
  https://www.o2.pl/artykul/usa-szykuja-atak-na-iran-pentagon-ma-przygotowac-plan-uderzenia-6338337789474433a
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/usa-trump-na-razie-nie-wprowadzi-stanu-wyj%C4%85tkowego/ar-BBSaGMa
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/iran-samolot-transportowy-rozbil-sie-na-lotnisku-kolo-teheranu,900242.html
  https://niezalezna.pl/254200-iran-wezwal-na-dywanik-polskiego-dyplomate-jest-oficjalne-stanowisko-msz-polski
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24357348,jest-odpowiedz-iranu-odwolano-tydzien-filmu-polskiego-przywrocenie.html
  https://wiadomosci.wp.pl/teheran-grozi-polsce-polski-dyplomata-wezwany-do-msz-iranu-6338013562144385a
  https://wpolityce.pl/swiat/429357-chinczycy-probuja-zastraszyc-polske-po-akcji-abw
  https://niezalezna.pl/254368-chiny-ruszaja-do-obrony-huawei
  https://dorzeczy.pl/swiat/89832/Niebezpiecznie-we-Francji-Zolte-kamizelki-starly-sie-z-policja.html
  https://dorzeczy.pl/swiat/89896/Francja-Protestujacy-podeptali-unijna-flage.html
  https://gazetawroclawska.pl/pod-wroclawiem-mysliwi-nie-postrzelali-do-dzikow-przyjechala-policja-zdjecia/ar/13805421#dolny-slask
  https://nczas.com/2019/01/13/chca-powrotu-do-francji-napoleona-iii-po-latach-cesarz-odzyskuje-reputacje/
  https://www.tvp.info/40839588/polska-przedstawila-iranczykom-zalozenia-konferencji-dot-bliskiego-wschodu
  https://www.tvp.info/40848667/sprawca-ataku-na-adamowicza-byl-leczony-psychiatrycznie
  Nie będzie marszu nawet w takich okolicznościach PO musi żreć się z PiSem oby to otworzyło oczy Polakom aby wszyscy odrzucili obydwu w wyborach
  https://www.tvp.info/40849769/w-palacu-prezydenckim-odbylo-sie-spotkanie-ws-marszu-przeciwko-przemocy-i-nienawisci
  https://www.tvp.info/40850165/alarm-byla-na-scenie-gdy-zaatakowal-prezydenta-dramatyczna-relacja-dziennikarki
  https://nczas.com/2019/01/14/wszystkie-kontrowersje-wokol-zamordowanego-prezydenta-adamowicza-amber-gold-oswiadczenia-majatkowe-i-delegalizacja-onr-u/
  https://gazetawroclawska.pl/kredyty-w-zlotych-wkrotce-eksploduja-jak-frankowe/ar/12780918#strefa-biznesu
  https://echodnia.eu/swietokrzyskie/kolejne-dwa-darmowe-szczepienia-zostaly-przywrocone-w-kielcach/ar/13789595
  https://wiadomosci.wp.pl/usa-konferencja-nt-bliskiego-wschodu-polska-drugim-gospodarzem-a-z-uczestnikami-spotka-sie-andrzej-duda-6337441851094657a
  https://www.defence24.pl/plan-na-rok-2019-450-nowoczesnych-pojazdow-pancernych-dla-wojsk-rosyjskich

  1. Po pierwsze WOŚP kręci dużo profesjonalnych kamer. Dlaczego nie ma dokładnych zdjęć przebiegu ataku? Tylko jakiś film nakręcony komórką z daleka? Na dobrą sprawę, to nic dokładnie nie widać. Ochroniarze zabłysnęli po 63 sekundach. Facet niby schizol, a pięknie obszedł ochronę. Półtora miesiąca miał do czynienia z „psychiatrami” (pewnie go ładnie nakręcili-programy Mind Control). Po akcji nie sprawiał wrażenia niepoczytalnego. Do tej pory nie dali mu nic powiedzieć osobiście, tylko mówią za niego. Przed zadaniem ciosów coś powiedział do prezydenta. Jakby ostatnie info mafijne przed wykonaniem wyroku. Można by to odczytać z ruchu warg, ale nie z filmu z komórki kogoś z tłumu.

   Kulczyk też „zmarł na stole operacyjnym”, a potem go widziano spacerującego po plaży w Argentynie. Dziwne, że pomimo zmian partii rządzących Adamowicz przez 20 lat był niezmiennie prezydentem. Dziwne, że był umoczony w aferze Amber Gold (gdzie chodziło o złoto). Dziwne, że w 27 rocznicę WOŚP, 27-letni zabójca pojawia się na scenie. Zbieg okoliczności, że właśnie ABW sprawdza Narodowy Bank Polski i przepytuje Glapińskiego. Glapiński zna wszystkie tajemnice Polski ze strony finansowej. Odwieczny „koleś” wszystkich po Magdalence.

   Sikorski sam ćwierka, Belka ćwierka, Miler ćwierka i inni jak nie ćwierkają, to będą. Wszyscy się wybielają. Gojdź jakiś czas temu spierd…ł na Florydę, Arłukowicz odgrzewa „stare kotlety” o uratowaniu współpasażera w samolocie (historia sprzed 8-miu lat). Obydwaj działali z BigFarmą. Leki partiami znikają z aptek. Brytole osrani jutrzejszym głosowaniem. Niepotrzebnie, bo to tylko potwierdzenie zgodności z GESARA na całym świecie. Nachujachu już się pali. Chce rzutem na taśmę wywołać wojenkę. Wyszło właśnie, że israel kupił od niemców 6 okrętów podwodnych o napędzie atomowym i używał ich do prób odpalenia WW III. Posłużyły te okręty do „spowodowania” Fukushimy, za co odpowiada nachujachu. Piszą o tym w doniesieniach ze świata.

   Ogólnie parchy w panice, bo poodcinali ich od złota po całości. Spotkanie za tydzień w Davos ma zatwierdzić nowy system finansów na całym świecie. GESARA i NESARA oparte na komputerze kwantowym. W związku z czym stary system musi upaść. Stąd panika wszystkich bankowców, bo kryzys z 2008 roku nie został rozwiązany, tylko zamieciony pod dywan i dojrzał sobie przez 10 lat. Teraz będzie BUUUMM !! Wszyscy zamieszani w machloje finansowe będą ujawnieni, bo cały system pada i jest resetowany, więc wszystko wyjdzie.

   To „kolesie” Glapińskiego srają ogniem, bo autowybielanie staje się powszechne i pewnie Adamowicz chciał siebie też wybielić, albo się wyspowiadać, to go przed czasem uciszyli ( o ile wszystko nie było sfingowane i Adamowicz, jak Kulczyk gdzieś już nie „leci” na emeryturę).

   I mamy 3 dni żałoby Narodowej. Czego nie można robić, jak jest żałoba Narodowa? W ogóle, to dobry moment, żeby parę szwindli przemycić „niezauważenie”, bądź też skutecznie odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw bankowych, które właśnie w tle się rozgrywają. Panika, panika, panika w szeregach „rządzących”. Będzie chyba znacznie więcej niedługo się działo. Na wszystkich „scenach”. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę lub raczej o kontrole i odsys nad obywatelem.

   I jeszcze parę rzeczy można by połączyć, ale już mi się nie chce pisać. Resztę pozostawiam wyobraźni obudzonych.

   1. mnie zainteresowalo, dlaczego po zone Adamowicza dopiero dzien po ataku samolot rzadowy wyslali. Nie ma polaczen liniowych, ktorymi moglaby przyleciec? Ktora zona czekalaby tak dlugo w takiej sytuacji wiedzac, ze maz jest w stanie krytycznym?

    Druga sprawa krew O RH-, oficjalnie podali, ze to nie jest grupa krwi Adamowicza, ale mozna ja dac kazdemu, wiec prosi sie posiadaczy o oddawanie…. dziwne, czyzby jakies wazne osoby potrzebowaly swiezej krwi? Wiadomo, ze O RH- ma tylko mala czesc ludzi na swiecie. A to bylo pospolite ruszenie z oddawaniem…
    Czekamy, dzis ma sie tez was zwiazanego z finansami wydarzyc.

   2. A ja zadam pytanie: ilu zostało okradzionych przez Amber Gold i na jaką kwotę?

    I czy Adamowicz nie jest może ofiarą i sprawcą (przyczyną i skutkiem) ciemnych interesów nie/naszych nierządów?

    Znamy początek i koniec Amber Gold, natomiast cała treść została za zasłoną (ciemności) władzy?

    Poczekajmy z osądami, albowiem wszystko, co zostało zakryte, zostanie odkryte – i tu znów kłania się prawo (przyczyny i skutku).

    Co byśmy w tej sprawie nie napisali i nie powiedzieli, jedno jest pewne, że tsunami ciemnych spraw i interesów nie/naszych nie/rządów już się rozlało, cierpliwie obserwujmy, jak się będą nawzajem pożerać.

    Nadszedł bowiem czas żniw, tego, co zostało posiane.
    Kto bowiem posiał czyste nieskażone ziarna, może spać spokojnie, a reszta?, no cóż, zbierze to, co posiała, ot cała prawda.

    Szkoda mi tylko prawdziwych Polaków, którzy ucierpieli w tej nieczystej grze nie/naszych nie/rządów.

   3. „Nie ma polaczen liniowych, ktorymi moglaby przyleciec? Ktora zona czekalaby tak dlugo w takiej sytuacji, wiedzac, ze maz jest w stanie krytycznym?”

    Ciekawe, ze nikt poza Toba tego nie zauwazyl ?

   4. Nie to, zebym chciala, zeby Gdansk Dostal sie w rece PIS, bo to tez niepolskie rece, ale dziwnym wydaje mi sie fakt calkowitego odpuszczenia.

    Po katastrofie smolenskiej PIS muzyczne pikniki urzadzal, nie zwazal na zalobe, dopiero po przegranych wyborach prezydenckich zaloba sie zaczela. a teraz tak w ogole bez walki? Choc szanse niewielkie, ale, chociaz zeby wyznawcom oczy zamydlic, ze chca „dobrej zmiany” w Gdansku.

    Rozkaz z gory?

   5. „Ktora zona czekalaby tak dlugo w takiej sytuacji wiedzac, ze maz jest w stanie krytycznym?”

    Laszko, wydaje mi się, że ona próbowała wrócić do kraju najszybciej, jak to jest możliwe. Weź pod uwagę, że w chwili otrzymania informacji była w USA i stamtąd musiała przylecieć do Europy (Londynu) jakimś tam lotem rejsowym. Ich córka podobno uczy się w Miami, więc lot z przesiadką – nie ma bezpośrednich – trwa ok. 14 h.
    Inna rzecz, że wysłanie po nią samolotu rządowego do Londynu pokazuje, z jakimi powiązaniami mamy tu do czynienia. Wszystko to jedna mafia, która dba o interesy swoich członków …

   6. „Zastanawia mnie rezygnacja PiS z walki o Gdańsk”

    Podział mafijnych stref wpływów?

    Mafiosi też mają swój honorowy kodeks postępowania …

  2. Powiem nie za dlugo Krystyno na temat Owsiaka, bo widze ze przez 25 lat „jego”dzialanosci powstaly mity i bajki. Sprobuj Krystyno rozkrecic sama w Polsce taka fundacje i zobaczymy jak dlugo nadzialasz bez parsola ochronnego ,bo „zlote zniwa” „owsiaka” nigdy by nie powstaly bez sluzb specjalnnych,ot taki odsysacz.

   W Polsce przez 25 lat takiej dzialalnosci utarlo sie ,ze bez tej fundacji juz nie idze szpitali uposazyc ,bo ministerstwo odpowiedzialne za uposazanie jest niewydolne lub skorumpowane a moze niedofinansowane?. Za takie podatki jak Polacy placa to szpitale powinny byc na najwyzszym standarcie ale niestety Polakow sie wysysa i maja zyc krotko ale intensywnie pracujac a zeby sie nie burzyli to sa zniwa raz do roku,bo jest nadzieja i ow sprzet . Moje zdanie nie jest zwizane z zazdroscia czy liczeniem slawy Fundacji ,jej ludzi czy Owsiaka,mam w dupie ile oni na tym kasy kosza ,za ile na wakacje sie bujaja i gdzie ale nie pisz mi Krystyno ,ze to normalna
   sytuacja iz cala Polska biega z puszkami dotujac sprzet za ktory placa w podatkach od dekad.

   „Gdybyś ty, Devingo, zebrał (ciężką logistycznie pracą ) dobrowolnych datków 40 mln, to pozwoliłabym ci chłopie wziąć z tego dwa miliony na urlop dla całej kadry, by po nim, całoroczna praca przyniosła znów kilkadziesiąt milionów na diagnozowanie lub leczenie moich Rodaków.”

   wiec odpowiadam ,ze jest to niemoralne i powiem ,ze wlasnie dlatego ludzie pchaja sie we fundacje i logistycznie „zlote zniwa” .Mam rozumiec ,ze to jest Twoje zdanie Krystyno i Ty tak bys chciala i robila??To chyba tragedia dla Polakow takie postrzeganie nie uwazasz Krystyno??Szczeka mi opadla.

   1. Te całe fundacje to taki kit, wiele lat temu już to pojęłam, czym są te rzekome fundacje. „Najłatwiej manipulować dobrymi ludźmi” i jeszcze będą nam wpajać Narodom, iż potrzebujemy pomocy, w Afryce przepięknie widać, co tą „pomocą” zrobiono. Niech przestaną nas truć, powietrze, ziemia, jedzenie, a szpitale staną się przeżytkiem, no może zostaną w razie wu jak by było trza jaki gips na skręconą nogę założyć.

   2. Dla mnie również od lat jest to nienormalne i niemoralne, żeby łupić w ten sposób ludzi o dobrych sercach, którzy już dawno temu dali się sprowadzić do roli niewolników – posłusznych, całe życie tyrających, żeby utrzymać swoje rodziny, niczego nie kwestionujących i nie dostrzegających perfidii takich akcji.

    Tak, bardzo łatwo jest manipulować dobrymi ludźmi. Wystarczy parę górnolotnych haseł i RODacy natychmiast otwierają swoje serca i kieszenie …

    Co do Owsiaka- po prostu nie wierzę w dobre intencje istot, które odrzucają mnie na kilometry …

   3. Dzięki, drogi Devingo, że ukazałeś mi też inne odsłony tego ,,spektaklu”.
    Jak w życiu, wszystko ma wiele twarzy. Kwestia filtrów postrzegania.
    Nic nie jest w całości idealne, ale też nie jest tylko samym złem.

    A jak to mówi, nasza Myśląca Inaczej (o ile dobrze pamiętam), tylko głupcy nie zmieniają zdania. 🙂

    ,,… w Afryce przepięknie widać, co tą „pomocą” zrobiono.”

    Afryka zawiera w swojej ziemi 50% światowych zasobów mineralnych.
    Kraje tzw. zachodu od setek lat kolonizowały ten kontynent(zasoby ludzkie, uprawy)
    Obecny neokolonializm, do którego dołączyły również Chiny nastawiony jest na wydarcie z ziemi afrykańskiej tychże zasobów mineralnych.
    Celowo ,,pomaga się” zatrzymać tam rozwój cywilizacyjny, aby utorować drogę dla grabieży.
    Milionami Afrykańczyków ,,najeżdżającymi” Europę załatwia się dwie pieczenie: niszczona jest kultura europejska(czyżby powrót karmy?) oraz wyzbywa się siły obronnej narodów Afryki.

   4. „saignez
    il y a 4 semaines
    La colère 😡 des gilets jaunes est dû au désespoir”
    Googlik:

    „krwawienie
    4 tygodnie temu
    Gniew żółtych kamizelek spowodowany jest rozpaczą”

   5. Frustracja zniewolonych Ziemian to jedno, ale od frustracji ludów do wyjścia przez nich na ulice jeszcze bardzo długa droga. Nie wierzcie w spontaniczność jakiejkolwiek wojny, rewolucji, rewolty czy nawet „pokojowego majdanu”. To wszystko są od dawna planowane i opłacane ruchawki społeczne, obliczone na uzyskanie konkretnego efektu.

    Obecna sytuacja w Europie jest wyższym fraktalem energetyki Jesieni Ludów 1989, również sterowanej.

 18. „Radosław Sikorski działa jako doradca i ekspert ds. europejskich globalnego think tanku Eurasia Group. Ta istniejąca od 1998 r. firma posiada swoje biura m.in. w Londynie, Nowym Jorku i Waszyngtonie”I co zgrozo Sikorski, też ma na imię Radosław, tak jak ja 😀Jak on śmie nosić moje imię? 😁

  1. Radosław piękne imię. Czasami widać też nieodpowiednie osoby je noszą (Sikorski), ale może on ma naprawdę inaczej na imię, a to tylko urzędowe jest?

   1. Poszperałam i co znalazłam?

    Syn Jana i Teresy z domu Paszkiewicz. Dziadek Kazimierz Paszkiewicz był kierownikiem szkoły w Łochowie, wuj Stefan Paszkiewicz był uczestnikiem powstania wielkopolskiego i uczestnikiem wojny polsko-bolszewickiej. Brat babki ks. prałat Roman Zientarski był więźniem obozów koncentracyjnych w Dachau i Buchenwaldzie, drugi brat babki ks. infułat Władysław Zientarski był kustoszem biblioteki archidiecezjalnej w Gnieźnie, brat ojca Klemens Sikorski zajął się rusznikarstwem.

    Jego żoną jest amerykańska dziennikarka i pisarka Anne Applebaum, laureatka Nagrody Pulitzera (2004). Mają dwóch synów: Aleksandra i Tadeusza. Wraz z rodziną mieszka w Chobielinie, w dworze odbudowanym w latach 1989–1999[71].

    Od połowy lat 80. posiadał również obywatelstwo brytyjskie, którego zrzekł się w 2006

    Jego przodkowie wyglądają dobrze, może to na zasadzie, że w nawt najlepszej rodzinie, czarna owca może się pojawić?

   2. ” jego przodkowie wyglądają dobrze, może to na zasadzie, że w nawt najlepszej rodzinie, czarna owca może się pojawić?

    Popatrz dobrze na twarz… to wystarczy, by zrozumiec !

 19. „Nie pic alkoholu !
  Nie palic fajek i podobnego scierwa !” Od lat nie palę fajek, ale od czasu do czasu lubię wypić piwo 🙂 Wódki nie znoszę!

  1. „Poszperałam i co znalazłam?”

   Nie wiem dlaczego, ale czytając twoje, Droga Laszko, wyszperane informacje, pomyślałam, że ludzie, szczególnie zmieniający swoje nazwiska na polskie, zmieniali też życiorysy, przodków również.
   Miało to służyć dwóm celom. Ukryciu rzeczywistej przeszłości (rodowej też) i kreowaniu siebie na osobę godną akceptacji społecznej (w naszym przypadku najlepiej patriota, internowany, męczennik, działacz ludowy etc.).

   Wiele życiorysów jest dzisiaj „odkrywanych” na nowo, a ich treść nie jest już taka biało-czerwona.
   Jakiś historyk orzekł, że ostatnie dziesięciolecia naszej cywilizacji są okresem największego zakłamania w jej dziejach.
   Nawet potwierdzenie informacji może być jeszcze większym kłamstwem.

   W trudnych pod tym względem czasach żyjemy.

 20. Atak szaleńca, czy perfidny plan z wykorzystaniem czyjejś choroby? Ważne pytania związane z zabójstwem Adamowicza

  […]
  Ważne pytania stawia Adam Wojtasiewicz, dziennikarz portalu nczas.com. – Z kim siedział Stefan W.? Dlaczego ześwirowal w więzieniu? Dlaczego niecały miesiąc po wyjściu morduje Adamowicza, który już w PO nie jest? Dla kogo było to perfekcyjne widowisko? Czy policja dobrze pilnuje Stefana W. zeby się np. nie powiesił? I gdzie jest złoto z Amber Gold? – pyta dziennikarz.
  […]

  https://nczas.com/2019/01/14/atak-szalenca-czy-perfidny-plan-z-wykorzystaniem-czyjejs-choroby-wazne-pytania-zwiazane-z-zabojstwem-adamowicza/

  1. ZIARENKO ❤ to jest szaleńczy plan wywołania choroby POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!

   We fRANCJI – największe siedlisko masonerii- potrzebowali energii- negatywnej – więc stworzyli ŻÓŁTE KAMIZELKI!
   TAK- te białe kwiatki- u nas podobnie działali BIAŁE RÓŻE!
   JEDNI CHCIELI USUNĄĆ DRUGICH- A JAK TEGO CHCIELI DOKONAĆ- emocjami ludzi!
   Ale jedno słowo, potem drugie- MARCON nie jest wybitny- zaczął obrażać LUDZI, no i sporo Ludzi PRZY TYM SIĘ OBUDZIŁO! I nadeszła fala rozbłysku świadomości wśród LUDZI!

   portal no escape ❤ SUPER PIGUŁA, ja bym dodała to:

   ,,Co jednak kryje w sobie zamach na Adamowicza? Z całą pewnością nie jest to zamach z pobudek osobistych lub politycznych.
   Adamowicz to zwykły figurant, o dobrym wyeksponowanym nazwisku, w znanym, dużym mieście i zamach taki jest przedsięwzięciem propagandowym, mającym dać echo w świecie, no i nastraszyć polskich pachołków np. Tuska, świadków Aber Gold etc, ale to są sprawy drobne.
   Taki głośny zamach ma wywołać szok społeczny, coś ukryć, lub coś wyeksponować, a to najlepiej wyrazić fałszywie.

   W Polsce takim zamachem był zamach warszawski zwany katastrofą smoleńską, zamach na samolot CASA, niedoszły zamach na samolot PLL LOT – kapitana Wrony — lot LO016 /Boeing B-767-300.
   W sąsiedzkim kraju – w Szwecji – dokonano podobnych zamachów, ale o mniejszej ilości strat ludzkich. W roku 1986 zastrzelono premiera Olofa Palme, a 11 września 2003 roku zamordowano minister spraw zagranicznych Anna Lindh.

   Tak u Rosiaka, jak i Adamowicza, zamachowiec idzie prostą ścieżką z dobrą znajomością luk w ochronie.
   Czyli jest niewątpliwe, że za zamachami stały służby, a nie żądza zemsty jakiegoś psychola.

   Za pomocą mordu na Rosiaku trzeba było odwrócić uwagę od porwania i zamordowania Dr. Wróbla, który miał być państwowym ekspertem ds. „katastrofy smoleńskiej”, a który rozgłaszał powszechnie hipotezę samolotu bliźniaka TU-154M, który został podrzucony w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Eugeniusza Wróbla porwały i zamordowały służby, a winę zwalono na syna, który miał być rzekomo chory psychicznie. Sprawa ta jakoś źle wyszła i syn Wróbla pojawił się żywy – jeden dzień po zabójstwie – w środku miasta, co wykluczyło dalsze manipulacje nim – np. zamordowanie go. Skutkiem tego Wróbel junior został zamknięty w domu wariatów – a mord na Rosiaku odwrócił od niego uwagę.

   Są jednak fakty, krajobraz cały, w który to ten zamach na Adamowicza dobrze się wpisuje – w jako większą spójną całość.

   Zauważmy, że kilka dni temu Andrzej Duda, jak i Mateusz Morawiecki dowiedzieli się z telewizji, że Polska jest organizatorem konferencji ws. Iranu. O takiej konferencji obaj poliniarze dowiedzieli się 10 stycznia – z mediów, w komentarzach na konferencji Michael'a R. Pompeo.
   O konferencji tej dowiedzieli się jako ostatni, bo żydzi z gminy warszawskiej wiedzieli to już dwa tygodnie wcześniej. Zaskoczenie i Dudy, i Morawieckiego było bardzo trudnym do ukrycia, a to szczególnie z tego powodu, że informacja ta wywoła gniew i oburzenie wśród Polaków.''

   JA DAŁAM TU WYRYWKI DOŚĆ OBSZERNEGO TEKSTU, ale warto się z nim zapoznać, gdyż jest bardzo mocno prawdziwy!
   CAŁOŚĆ TUTAJ:
   https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2912-czy-to-izrael-dokonal-zamachu-na-adamowicza

   1. I jeszcze jedno- zamach na SANITARIUSZY LASÓW- DZIKI- i poprzez mówienie o ASF sprawił, iż pod jednym filmikiem o ASF LICZBA WYŚWIETLEŃ W CIĄGU KILKU DNI WZROSŁA O 3 tys.!

    WIĘC PODWALINY ŚWIADOMOŚCI zaczynają jak ten WODOSPAD Z TĘCZĄ BUDZIĆ SIĘ I WKRACZAĆ Z WIELKĄ SIŁĄ!

    Następny etap to będzie 5G I splot dziwnych decyzji:

    ,,Usunięcie barier administracyjno-prawnych utrudniających budowę szybkich sieci telekomunikacyjnych (5G) – zakłada projekt nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, który w poniedziałek został opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji.

    W Polsce testy 5G są na razie na bardzo wstępnym etapie. Pierwsze testy terenowe przeprowadziły w tym roku w Gliwicach firmy Orange Polska i Huawei. Budowa sieci 5G w będzie kosztownym i długotrwałym przedsięwzięciem. W przypadku harmonizacji norm PEM (pole elektromagnetyczne) koszt będzie się wahał pomiędzy 11 a 20 mld zł.

    MOZE DLATEGO TA AKCJA Z HUAWEI- chodzi o 20 mld!

    NO I DECYZJA DUDY, KTÓRY JUZ WIE, ŻE LICZBA ZACHOROWAŃ NA RAKA WZROŚNIE:
    8 stycznia 2019 r. – Prezydent Andrzeja Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, określającej ramy prawne dla tzw. Cancer Planu. Polska była jednym z ostatnich państw w Europie, które nie przyjęło do tej pory dokumentu określającego strategię walki z rakiem.

    Liczba zachorowań na raka w naszym kraju dramatycznie rośnie i będzie rosła jeszcze szybciej, a zgodnie z danymi OECD państwo polskie już dziś nie radzi sobie z jego leczeniem. Umieralność z powodu raka w Polsce jest wyższa niż w Rosji, a skuteczność leczenia raka jelita grubego jest niższa niż w Turcji[1]. Wraz z udostępnieniem portalu Oncoindex, Fundacja Alivia wyposażyła pacjentów onkologicznych w kluczową broń w walce z chorobą –wiedzę.

    PAN HUBERT CZERNIAK
    Hubert Czerniak TV na żywo / Protest 30 stycznia / 5G / WOŚP / D3 / Mumio / Lugola / Pytania widzów
    .https://www.youtube.com/watch?v=l1v_sMH-bTA

    Bardzo interesujący wywiad!
    Polska strefą wolną od 5G, międzynarodowa konferencja, Kraków, 28 luty 2019
    .https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk&t=2913s

    ,,Ania67
    1 tydzień temu
    MIĘDZYNARODOWY APEL O POWSTRZYMANIE 5G

    INTERNATIONAL APPEAL

    Stop 5G on Earth and in Space
    https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal

 21. „Vikingu nie potrzeba mi wyznawców” To był oczywiście żart z mojej strony 🙂 bo ja chociaż zabrzmi to nieskromnie wyznaje tylko siebie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s