Kiedy rozpoczną się wreszcie w Polsce realne zmiany na lepsze? To proste: realne zmiany na lepsze rozpoczną się wtedy, kiedy suweren dowie się, że jest suwerenem – i zacznie suwerennie stanowić.

Kiedy rozpoczną się wreszcie w Polsce realne zmiany na lepsze? To proste: realne zmiany na lepsze rozpoczną się wtedy, kiedy suweren dowie się, że jest suwerenem – i zacznie suwerennie stanowić. Ale żeby suweren poczuł, że jest suwerenem, musi odzyskać własną przyRODzoną Moc. A Moc jest bezpośrednim skutkiem INTEGRACJI istoty ludzkiej na wszystkich poziomach jej przeJAWIenia:

ciało/umysł (w tym umysł podświadomy, czyli podświadomość) → jaźń (wyższe ja, energia Chrystusowa w nas) → dusza → duch.

Dopóki w istocie ludzkiej nie nastąpi połączenie przynajmniej z poziomem jaźni, realne zmiany w kRaju będą tylko pozorne.


Giewont jest symbolem przebudzenia, czyli integracji istoty ludzkiej na wszystkich poziomach jej przeJAWIenia.

Na co więc Giewont czeka?…

Na integrację istoty ludzkiej na wszystkich poziomach jej przeJAWIenia.

Dopiero wtedy, gdy to się stanie, możliwa będzie realna integracja NaRODu.

Czyli najpierw integracja istoty ludzkiej na wszystkich jej poziomach (dzięki czemu Polak osiągnie Moc), dopiero później realna integracja NaRODu.

Istoty nieprzebudzone (niezintegrowane na wszystkich poziomach/fraktalach swego przeJAWIenia), choćby nie wiem jak się napinały, nie mają Mocy sprawczej, nie mają realnego wpływu na przestrzeń.

Wielka szkoda, że RODacy nie rozumieją tak prostych mechanizmów. No, ale tego nie uczą ani w szkołach, ani na ambonach, ani tym bardziej w polskojęzyczmych mediach.

TAW

447 myśli w temacie “Kiedy rozpoczną się wreszcie w Polsce realne zmiany na lepsze?

  1. Robert Winnicki ma informacje, ze jednak doszlo do spotkania przedstawicieli PiSu i delegacji izraelskiej. Padaja takie nazwiska jak Sellin, Bielan, Pawluszkiewicz, Daniels. Wystosowano juz interpelacje do premiera MateuszaM z żadaniem wyjasnienia.

    Chyba nikt nie jest zdziwiony. A tak z drugiej strony…. Odkad wyszla na jaw „notatka Michalkiewicza” i chryja z nia zwiazana, PiS jest pod stala „obserwacja” mediow alternatywnych i wyborcow, ktorym lezy na sercu dobro Polski. Dlaczego popelnia az tak kardynalne bledy? Arogancja (i tak wygramy)? Obawa (mozemy przegrac)? W panice zatracil instynkt? A moze naciski ze strony „miedzynarodowych” sa bardzo silne? Zdaje im sie, ze sie nie wyda? Dziwna postawa.

    https://nczas.com/2019/05/24/pis-ukrywa-prawde-przed-polakami-rzad-potajemnie-spotkal-sie-z-izraelska-delegacja-w-spotkaniu-uczestniczyl-johny-daniels-konfederacja-sklada-interpelacje-w-tej-sprawie-video/

  2. Myślę ostatnio o tych realnych zmianach w Polsce-Kiedy one nastąpią?
    O siebie jestem spokojny, ale sytuacja w Polsce za fajna nie jest.
    Mam paru znajomych przedsiębiorców, którzy twierdzą, że za PiSu mają gorzej w prowadzeniu działalności gospodarczej. Są wściekli na PiS, że im przeszkadza, zamiast wspierać. Ator, nagrał o tym film, jak Nasi przedsiębiorcy mają „rzucane kłody pod nogi”. Panuje też ohydny antypolonizm, więc zadaje Teraz Przestrzeni pytanie. Kiedy w końcu nastąpi ten Słynny „Efekt Setnej Małpy” ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s