669 myśli w temacie “Rodacy, jednoczmy się! – apel mjr. Adolfa Kudlińskiego

 1. Film Sekielskiego ma już ponad 4 mln wyświetleń o nim wspomiano w wiadomościach TVP a w TVN wczoraj rano ponoć wywiad Piotra Kraśki z braćmi Sekielskimi na temat filmu
  O ustawie 447
  https://nczas.com/2019/05/12/czy-kaczynski-i-morawiecki-znow-padna-na-kolana-przed-zydami-specjalna-delegacja-z-izraela-przyjezdza-do-polski-w-sprawie-roszczen/
  https://nczas.com/2019/05/11/media-popis-u-zgodnie-przemilczaly-marsz-stop447-fakty-tvn-i-wiadomosci-tvp-nie-wspomnialy-o-nim-ani-slowem/
  https://nczas.com/2019/05/12/obrzydliwe-klamstwa-amerykanskich-mediow-na-temat-marszu-przeciwko-ustawie-447-wg-nich-byla-to-najwieksza-antyzydowska-demonstracja-w-ostatnich-latach/
  https://nczas.com/2019/05/12/perfidna-zmowa-mediow-tak-tvp-i-tvn-oszukaly-polakow-polsat-niewiele-lepszy/

  TVP traktuje posła Konfederacji jak w ich mniemaniu tzw. ,,ruskiego agenta” i wyrzuca ze studia na oczach miliona czy kilku mln ze studia i cenzuruje jak za Stalina
  Jaki to będzie efekt jak myślicie ? Na pewno przyspieszy wzrost poparcia
  https://nczas.com/2019/05/12/artur-zawisza-ostro-do-rzadzacych-w-wolnej-polsce-winni-poniosa-odpowiedzialnosc/
  https://nczas.com/2019/05/12/znany-youtuber-masakruje-rzadowe-media-rosyjscy-agenci-w-tvp-info-wedlug-standardow-pis-tak-video/
  https://nczas.com/2019/05/12/wielki-skandal-w-tvp-info-pis-panikuje-sila-wyrzucono-prawicowego-polityka-a-posla-konfederacji-nie-dopuszczono-do-glosu-video/
  Kwintesencja III RP żałosne pseudoelity i uczestnik protestów niepełnosprawnych
  https://nczas.com/2019/05/12/to-zdjecie-szokuje-sedziowie-michnik-tusk-i-owsiak-razem-kasta-wybranych/
  https://nczas.com/2019/05/12/nowa-partia-faragea-wywola-wstrzas-na-brytyjskiej-scenie-politycznej-brexit-moze-obalic-duopol-torysow-i-laburzystow-funkcjonujacy-od-100-lat/
  https://nczas.com/2019/05/12/trzej-muszkieterowie-konfederacji-w-parlamencie-europejskim-braun-sosnierz-i-liroy-wywolaja-szok-w-brukseli-video/
  PO-KO , wiosna i pis pozagryzają się na wzajemn
  https://www.tvp.info/42594170/newsweek-uderza-w-donalda-tuska-zbity-z-tropu
  https://www.tvp.info/42597100/co-zrobiles-z-afera-pedofilska-w-slupsku-neumann-pyta-biedronia
  https://www.tvp.info/42595461/zaczepiali-dziewczyne-jakub-z-lubina-zginal-bo-stanal-w-obronie-kolezanki
  https://www.tvp.info/42595315/papiez-franciszek-wyrazil-zgode-na-oficjalne-organizowanie-pielgrzymek-do-medjugorie
  https://nczas.com/2019/05/12/to-bedzie-masakra-dla-brytyjskiego-prounijnego-establishmentu-partia-brexit-ma-wieksze-poparcie-niz-konserwatysci-i-laburzysci-razem-wzieci/

 2. ciekawi mnie jak sie bedzie mial rozwoj panstwa wyznaniowego PISu wobec liczby Polakow 200 tysiecy na godzine ogladajacych „tylko nie mow nikomu”. Wiadomo ze ta partia bazuje tylko na religijnym przywiazaniu Polakow ,co jest skrzetnie wykorzystane w dalszym odsysie Polski przez korpo-gangsterow o globalnym zasiegu .Moze to moment wsztrzasu totalnego i przebudzenia Polakow.Krol Jagiello zrobil juz raz porzadek w 1410 roku z korporacja watykanska ,niestety ten wysilek zostal zniwelowany rozbiorami ,powstaniami i wojnami oraz komunizmem ale moze teraz sie uda.

  1. „Ale może teraz się uda” co daj Boże.
   Devingo czarnosukienkowym już nic nie pomoże,żyli w dobrobycie bez znoju,to teraz się potopią we własnym wyprodukowanym gnoju .

  2. Państwa wyznaniowego nie będzie. W pokoleniu poniżej 40-ki co niedziela we mszy uczestniczy tylko ok. 26% osób, a w pokoleniu powyżej 40-ki 55%. To się będzie pogłębiać, a film Sekielskiego i jego druga część (jest w planach, bo materiału podobno Sekielski miał tyle, że nie zdołał wszystkiego upchnąć w jednym filmie) ten proces jeszcze pogłębi, a i ci 40+ pewnie też staną się mniej kościelni w wyniku tego.

   1. Ja chciałabym dożyć czasu kiedy ten morderczy gigant KK runie w otchłań,a wraz z nim pustynne plemię nim zarządzające.

  1. Dobrze. Lepiej niech nowej partii nie zakłada, bo po co rozdrabniać głosy. Na jesieni pewnie jeszcze hrabia ze swoją II RP wystartuje. Lepiej niech będzie wybór Konfederacja i II RP na prawo od PiS niż 3 opcje. Im więcej opcji tym większe rozdrobnienie a to ucieszy układ III RP.

  2. Załozenie własnej formacji jest bardzo wielkim wyzwaniem, wiem, bo zakładałam swój komitet wyborczy i padały groźby, a to przecież temat „mikro”, a co się dzieje w tematach większych, to już trudno sobie nawet wyobrazić!

   Co do Konfederacji trafnie wypowiedział się Pan Jerzy – może to komuś pomoże przy wyborze:
   (przy okazji temat węgla i „wielka mądrość ROBERTA” – CZY TO POSTULAT EUROPEJSKI, bo musi być europejski?!

   Jerzy Zięba komentarz: Debata Wilk-Biedroń (nr 2) https://www.youtube.com/watch?v=T32a4GtRJtY

   1. Odsluchalam. Debata na poziomie, choc ja jestem przeciwna dalszemu drazeniu dziur w ziemi. Raczej bym sie opowiadala za wyciagnieciem z przepastnych szuflad uczelni innych polskich patentow i technologii. No, ale czas pokaze. Zyjemy w okresie przejsciowym. Na „ten czas” propozycja posla Wilka wydaje sie byc najbardziej sensowna.

   2. Po dojściu Słowian do władzy nie będzie żadnego wiercenia dziur w ciele Matki Ziemi, która jest żyjącą i czującą, świadomą i samoświadomą istotą kosmiczną.

    Kopaliny są częścią ciała Matki Ziemi. Tej Ziemi.

   3. „Po dojściu Słowian do władzy nie będzie żadnego wiercenia dziur w ciele Matki Ziemi”
    ——————–
    swietna wiadomosc

   4. Tak Zawsze myślałam zawsze – że wszelkie kopaliny wydojone z Matki Ziemi są jak krwioobieg w ciele każdego żywego Stworzenia…
    Pozdrawiam Serdecznie w przerwie od Pracy na ROLI…
    Nade mną Niebo Niebieskie i Słonko Złociste..

 3. „Skrobnąłem dziś wierszyk…”
  Irku, ładny wiersz i akurat trafił w mój nastrój.
  Ja też idę własną Drogą przez życie… i sam wiem najlepiej, co czuje. Nikt mnie nie przekona do swojej wizji świata, ponieważ nie jest Mną.
  Gdyby ktoś chciał zaśpiewać do Twojego wiersza, to mogę skomponować nastrojową muzykę.

 4. „Oczyma wyobrazni moge sobie wyobrazic kobiety na traktorach (toz to taki wiekszy samochod!), ale przy murarce z papierochem w gebie jakos nie. No chyba ze babochlopy!”
  Też tak uważam. Mnie w jakimś sensie podniecają kobiety o silnych charakterach, ale jednocześnie bardzo kobiece.
  Lubię kobiety w sukienkach i spódnicach.
  Źle mi się kojarzą niewiasty w gotyckich tatuażach i z papierochem w ustach. Kiedyś na dyskotece, poznałem kobietę o ładnej buzi, ale na ramieniu miała wielki tatuaż z typowym męskim wzorem i przez to wyglądała trochę jak zawodnik MMA.
  Strasznie dużo papierochów kopciła. Generalnie, to ta kobieta nawet mnie intrygowała, ale była dość upierdliwa, bo na siłę chciała, abym palił papierosy, a ja właśnie wtedy rzuciłem palenie.
  Oczywiście, nie dałem się złapać na papierocha 😁

 5. „Tylko nie mów nikomu”
  ok.20 mln wyświetleń
  niektórzy komentujący oświadczają że po 40 latach nie będą uczęszczać do kościoła

  1. Po wyborach do eurokołchozu jeśli Kukiz’15 nie wejdzie do eurokołchozu (a jest na to duża szansa, bo sondaże dają im wynik ostatnio ok. 5%) to wtedy Rzymkowski pewnie dołączy do Konfederacji, a teraz się pewnie jeszcze waha. Wczoraj w Wiadomościach TVPiS podali sondaż Estymatora dla „Do Rzeczy” i Kukiz miał 5,1%, a Konfederacja 4,9%, a więc nawet już pisowska telewizja przygotowuje swoich widzów na to, że Konfederacja wejdzie do eurokołchozu, a Kukiz może nie wejść. Oczywiście wybory eurokołchozowe nie mają dużego znaczenia dla nas w Polsce, ale jednak swój wymiar mają. To będzie jedyny wiarygodny sondaż przed wyborami jesiennymi do parlamentu.

   1. Telewizornia ma wielką jeszcze siłę. Ludzie oddani kościołowi(instytucji) są tak samo oddani pisowi(rozmawiam z ludźmi i słyszę)
    Do tego większość pięćsetplusowców…

    Jeżeli chcemy wyzbyć się ,,demokratycznych”; proniemieckiego PO i pro izraelskiego PIS u, uświadamiajmy tam, gdzie mamy możliwość.
    Bardzo wielu naszych Rodaków, ,,wychowanków” telewizorni po prostu nie wie o istnieniu trzeciej struktury, jaką jest Konfederacja.

    Do nich, naszych Rodaków, należy wybór, ale niech wiedzą, że to nie tylko PO i PIS.

    Jakkolwiek patetycznie to zabrzmi,
    bądźmy dla siebie tu i teraz, ale wzorem naszych Ojców i Dziadków pomyślmy o naszych dzieciach i wnukach.

    To nasi Przodkowie stworzyli nam Kraj, w którym możemy żyć.
    Otrzymaliśmy wolny kraj, przekażmy taki sam naszym potomkom, wszak i nam na ich ramieniu przyjdzie się kiedyś wspierać…
    W uczynionej przez nas, wolnej ojczyźnie.

   2. ,, Oczywiście wybory eurokołchozowe nie mają dużego znaczenia dla nas w Polsce, ale jednak swój wymiar mają. To będzie jedyny wiarygodny sondaż przed wyborami jesiennymi do parlamentu.”

    Tak, Pawełku, ten sondaż pokaże na razie ilu nas, Polaków, otworzyło oczy, zrozumiało niecną politykę popisu.
    Rozgrabienie gospodarki, poddaństwo dla pazernej córki USA, jaką są Niemcy, prowadzenie polityki wynarodowienia kraju z milionów Polaków,które to działania w skuteczny sposób kontynuowało pis, ściągając w miejsce Polaków miliony Ukraińców i po cichu ciemnoskórych emigrantów.

    Pisowskie, usłużne podawanie na tacy Polski dla realizacji interesów światowego żydostwa: aktywacja loży masońskiej przez Lecha Kaczyńskiego, ustawa 1056, muzeum Polin w Wawie jako przykrywka dla gniazda szczurów, kneset- rząd izraelski od lat obradujący w Krakowie itp.

    Wejście Konfederacji do eurokołchozu unaoczni dla wielu Rodaków w ogóle istnienie takiej struktury.
    Jej cele, wachlarz srodowisk i ludzi w niej zgromadzonych – skąd o tym mają wiedzieć nasi Rodacy, wychowankowie telewizorni, która albo przemilcza inicjatywę narodową, albo szkaluje poszczególnych członków Konfederacji, prowadząc przy tym równolegle propagandę sukcesu łącznie z rozdawnictwem środków uzyskanych m.in. z konfiskaty majątków ludzi osadzanych niewinnie w aresztach.
    Ten ostatni sposób zdobywania pieniędzy prowadzony jest na szeroką skalę, o czym dopiero teraz społeczeństwo zaczyna się dowiadywać.

    Najbliższe pół roku będzie dla Polski następną szansą.
    Obyśmy ją wykorzystali.
    Obyśmy po raz kolejny nie musieli przyznawać racji słynnemu zdaniu z ,,Wesela” Wyspiańskiego.

    Serdecznie pozdrawiam.

 6. Zadrzechnie fioletowe to największe pszczoły występujące w Polsce. Jest to również gatunek niezwykle rzadki i tym większe jest zaskoczenie, że znów pojawiły się w naszym kraju.
  Potocznie nazywane są „czarnymi pszczołami”, aczkolwiek zadrzechnie fioletowe (bo tak fachowo się je określa) są właśnie koloru ciemnofioletowego. W 2002 roku gatunek ten został zaklasyfikowany jako wymarły, dlatego też ich pojawienie w naszym kraju można uznać za nie lada zaskoczenie.

  „Według ekspertów przyczyną ich wyginięcia miał być niedostatek starych próchniejących drzew i pomniejszanie się terenów stepowych” – czytamy na Wirtualnej Polsce.
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Nauka/Zwierzeta.-Czarne-pszczoly-znow-w-Polsce.-Niezwykle-rzadki-gatunek-pszczol?fbclid=IwAR3FvIc8YTBRe-VLZtIQR3CWDn2KbUcF8WqJOOTNsEFkjPhVeRlP-NGhCzA

 7. Byłem dzisiaj na spacerze i idąc ulicą minąłem się z dwiema dziewczynami (wiek na oko 18-20 lat) i dyskutowały o wampirach energetycznych. To namacalny dowód na zmianę świadomości ludzi!

  1. A ja na moim spacerze spotkałem właśnie swoją starą znajomą. Pytam:

   – Oglądałaś film tygodnia?…

   Długie milczenie, powłóczyste spojrzenie prosto w oczy… I nagle słyszę:

   – Zrobił mi to przed komunią. Spowiadał nas. Przychodził do nas do domu. Rodzice nie uwierzyli. Mam żal zwłaszcza do mamy. Oprócz rodziców jesteś drugą osobą na świecie, której o tym mówię…

   1. TAW nie jeden brud wyplynie a ludzie beda mowil o swych krzywdach masowo. KK nie uchowa sie z panstwem wyznaniowym ,bo ludzi dostrzega cale zlo tej konstrukcji i mentalne bagno zniewalajace obywateli jaki kosciol wytworzyl. Kazda jedna partia po 89 roku jest zwiazana z kosciolem i z taktykami kryptozydow poslugujacych sie religia tak aby cycac z koryta w rzadzie. To masowe przebudzenie bedzie PIS owi,episkopatowi i NKWDdziarskim mediom czkalo sie do usranej smierci a krzywda Polakow nie da im zasnac.

   2. Wczoraj w TVPInfo wyswietlono stary film Sylwestra Latkowskiego o pedofilach z warszawskiego Dworca Centralnego pt. „Pedofile”. Wsrod nich m.in. znany rezyser, znany kaplan, dyrektor TVP, minister czy wiceminister w rzadzie Mazowieckiego. Oczywiscie bez nazwisk. Niektorzy probuja identyfikowac pierwszych dwoch. Prawdopodobnie to Z*n*ssi i pralat Jankowski.

   3. Tak jak myślałam, zaczyna się kopanie po kostkach, będą coraz to nowe sprawy wychodzić. Ku chwale PoLachów… Nareszcie okupanty biją się między sobą… To tak jak 100 lat temu, historia lubi się powtarzać. I tak jak wtedy, Polacy po różnych stronach barykady. Ale tym razem zbierają się oddolnie, żeby odzyskać ojczyznę; kRaj.

   4. Właśnie na Focus Tv jest dokument „zmowa milczenia” o księżach z całego świata …

   1. Myślę, że otworzyła się spontanicznie. Ten film jest doskonałą „bazą otwarcia”, stanowi jakby „zaplecze moralne” dla – tłumionej dotąd – społecznej tamy milczenia.

    Takich otwarć będzie więcej.

 8. A teraz cos na poprawienie humoru.

  Mel Gibson ma zamiar nakrecic komedie o Rotszyldach. Sam bedzie gral jednego z nich. Srodowiska zydowskie oburzone. Wedlug nich „taki antysemita” i w dodatku katolik nie jest godny grac roli Zyda.
  Nie dziwmy sie. Przeciez ne pozwola na „szkalowanie” swojego pracodawcy; tej laskawej reki, ktora ich „karmi” i zapewnia (wiecej niz) przyzwoity poziom zycia.

  Boja sie, bo nie wiedza z czym moze wyskoczyc Gibson.

  1. „Boja sie, bo nie wiedza z czym moze wyskoczyc Gibson.”
   Może wyskoczyć z „Zabójczą Bronią” niczym „Mad Max”, a także zrobić to z gracją i „Pasją” połączoną z „furią” 🤣

 9. Kochani, coś mi się nie chce dzisiaj spać. Nie piłem dziś kawy, a mimo to, jakiś ożywiony jestem. Czytałem książkę, a teraz się nudzę. W internecie mam dość już polityki, nie mam chęci też na muzykę. 😀

   1. TAW, ale jak zrobić taką medytację, skoro czuje ożywienie.

  1. To nie są jacyś idealistyczni harcerze, Sekielscy nie pracowaliby bez wsparcia. Doskonale wiedzą, w jak wielkiej batalii uczestniczą. Publicznie zapowiedzieli, że swoje materiały mają zdywersyfikowane i w wielu miejscach zdeponowane.

 10. Mam również dobrą informację. Reżim syjonistyczny strzelił sobie samobója. Po interwencji Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” allegro zdjęło aukcję książki ks. dr. Stanisława Trzeciaka pt. „Program światowej polityki żydowskiej” z 1936 r. jako antysemickiej. Po komentarzach pod artykułem widać, że odnieśli odwrotny skutek, bo zainteresowanie książką jest duże i kilka osób ją już ściągnęło z netu albo jak ja, po tej informacji kupiło w księgarni internetowej. Dziękujemy Ci Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” za to, że dołożyłeś cegiełkę do obalenia syjonistycznego reżimu w Polsce. https://wprawo.pl/2019/05/17/zydowska-cenzura-na-allegro-antykwariusz-oskarzony-o-nawolywanie-do-nienawisci/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s