65 myśli w temacie “Rodacy, jednoczmy się! – apel mjr. Adolfa Kudlińskiego

  1. Trzeba badać sprawę. Rządy podpisują wiele tajnych umów ponad głowami ludzi, np. tajna umowa zarządu Morawieckiego z Marrakeszu z maja 2018.

   https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5842-ujawniamy-tajny-szczyt-w-marrakeszu-polski-rzad-w-tajemnicy-podpisal-deklaracje-wspierajaca-imigracje-wegry-odmowily

   Ważne, że zarząd Morawieckiego od miesięcy przyjmował i przyjmuje w tajemnicy obcokrajowców, wbrew głoszonej oficjalnie polityce migracyjnej.

   Trzeba po prostu uważnie patrzeć zarządowi Polską na ręce i jednoczyć się.

  2. PRZEPOWIEDNIA PROROKA JEREMIASZA
   OTO DNI PRZYCHODZA MOWI PAN I WZBUDZE DAWIDOWI LATOROSL SPRAWIEDLIWA I BEDZIE PANOWAL JAKO KROL I MADRY BEDZIE I BEDZIE CZYNIŁ P R A W O I S P R A W I E D L I W O S C NA ZIEMI W OWE DNI ZBAWIONY BEDZIE JUDA A JZRARL BEZPIECZNIE MIESZKAC BEDZIE POLACY SPIĄ

 1. Gdzieś na yt usłyszałam że pan Kudliński jest agentem. Jakiś czas temu nawoływał do zapisywania się u niego żeby stworzyć coś w rodzaju grupy patriotycznej która.będzie bronić ojczyzny w razie W, czy coś takiego. Ale ten youtuber mówił żeby nie zapisywać się bo to jest agent i będzie miał nasze.dane i będziemy mogli być inwigilowani. Nie wiem czy to.mówił Kris z MKtv czy pan Potocki. Jeśli.wprowadzam dezinformacje to proszę mnie poprawić. Pozdrawiam

   1. Za lenistwo umysłowe ,za analfabetyzm polityczny narodu wszyscy Polacy poniosą konsekwencje..

   2. Pięknie powiedziane. Nic dodać, nic ująć.

    Tylko tyle można dopowiedzieć, tworząc jedynie pochodną tej b. mądrej uwagi, że jeśli tacy ludzie jak p. Kudliński, czy Sebastian- Szaman XXI Wieku robią wszystko, aby przetransformować pokolenie apteczne na społeczeństwo powracające do życiodajnych skarbów Natury, to mogą się nazywać agentami 🙂 , ale pracującymi na rzecz naszego Narodu.

    Szczerze mówiąc to właśnie ci dwaj panowie rozbudzili we mnie zielarską pasję.
    Do kanonu kulinarnego w moim domu dołączyła nawet zupa, nazwana przez wszystkich ,,kudliniak” 🙂 🙂

  1. Potocki to kolejny agent , kupiony przez gwiazdorów z nielegalnego usraela, wystarczy sprawdzić pieczątki jego „ adwokata pazia”. Ponadto robi to co Talmud nakazuje: oszukuje goi np nie oddaje pieniędzy za zorganizowany zjazd w Kazimierzu czy Krakowie etc.. o stronie internetowej nie wspomnę..

  2. jeżeli pan Kudliński jest taki mądry to dlaczego nie dostał się do rządu, miałby wielkie pole do popisu, tak judzi wszystkich Polaków, najlepiej krytykować zamiast znależć sposób lepszego jutra, niech się zabierze do roboty skoro nudzi się na emeryturze

   1. „dlaczego nie dostał się do rządu”

    Bo obecny „rząd” nie jest rządem polskim, lecz „zarządem Polską” – sterowanym bezpośrednio z Wall Street, City of London, Kijowa oraz z państwa położonego w Palestynie.

   2. Wiesz Jagódko, dostać się do rządu można jedynie wtedy kiedy wspiera się jedyną słuszną rację pro izraelską. Pan Adolf ma zupełnie odmienną narodową polską.

 2. Z calym szacunkiem ale pan major straszy a jak wiadomo strach to nie jest dobre dla nikogo. Moze na tych gleboko spiacych jest skuteczny. Nie ma tu juz Polakow, gwalty na Polkach, sprowadzaja bron i szkola sie, i ooczywiscie zydzi tu przyjada i nam pokaza. Kurcze Polacy musza wyjezdzac za granice za chlebem i to jest ok a to ze Ukraincy ktorym rozwalili kraj robia to samo to juz zle? Zle sa wielkie korporacje ktore wykupily wszystkie kraje i mamy tylko nazwy Polska, Niemcy itd. Ktore truja ziemie i wszystko niszcza. Jednoczmy sie ale przeciw nim i takim korpoludkom jak morawiecki bo on przeciez zwyklym pracownikiem na ich etacie jest. Jednoczmy sie nie w nienawisci przeciw komus a w przyjazni i spokoju i pomaganiu wzajemnym z ktorego Slowianie sa znani. Chcemy pokoju kreujmy go i dawajmy przyklad innym.

  1. Morawiecki jest zydem, co do Ukraińców z UPAiny/ nielegalnej to hazarowie i nigdy jie byli słowiański. Poczytaj : ludzie gór Czeczeni, lub poznaj temat nim coś napiszesz, no Słowianami nigdy mordercy z NKWD nie byli odcinając jelito grube , poganiała Polaków kijami lub prętami by się owijali wokoło słupów telegraficznych itd…
   Poczytaj o tym ; zbrodnia na morzu białym dr Jaskowski !!
   Debilów historycznych pokroju Patlewicza i jego Boga Kostrzewy mamy dość !!

  1. Kiedy? W czasach od drugiego chrztu do XVIII w., o którym to kronikarze i wyżsi księża pisali, że zajmujemy się zabobonami i nijak nie można wprowadzić całkowity katolicyzm?

  2. Wiara i nadzieja odeszly ostatnie.
   Ps. Wierzyli w Boga w 1939 i dostali za swoje a bóg nie pomógł.
   Gdyby istniał to nie pozwolił by na pedofilów w sutannach i ich masońskie skłonności, oraz nieślubne dzieci. O przepychu i złodziejstwach nie wspomnę typu 1500 zł za pogrzeb w okolicy popowa.

 3. Jeśli chodzi o plotki o agenturalnej działalności pana Adolfa to siewcą zamętu jest Król Lechi Sangaja.Do kociołka dokłada 3 grosze również Eter.Przypisuje mu się również służbę w Legii Cudzoziemskiej.Na jednym z filmików wspomina,że miał jakąś fuchę w Watykanie.
  Dla mnie p Adolf robi co tylko może by pomagać ludziom.Możliwości ma jednak niewielkie ale mimo to dzieli się tym co ma lub nie ma -jako desperat.Podziwiam gościa za upór mimo kłopotów z prawem,mimo świadomości zagrożeń ,mimo wieku -On pozostaje sobą.
  Kłaniam się.

  1. Biedny Pawełku , zamiast wierzyć w bajki ! Rusz dupke do Bodzentyna za przed krzyżem daj w prawo i pod górkę. Za górką mieszka Adolf w domu po lewej i porozmawiaj z nim sam. Lub obejrzyj jego rozmowę, gdzie sam wspomina o pracy w Legii. Nie rób z siebie debila, idiota to już dużo.

 4. co to znaczy „jednoczyc sie”? wszyscy maja miec takie same poglady na swiat?

  przeciez to niemozliwe i to dlatego musial byc wprowadzony komunizm, w ktorym to systemie kazdy, zgodnie z konstytucja, moze myslec jak chce, ma jednak obowiazek przestrzegac norm PRAWDY, czyli nie dzialac na szkode spoleczenstwa.

  W socjalistycznym PRL-u komunizmu nie bylo oczywiscie, ale np. wszystkie wyznania, w tym katolicy, mialy pelna swobode uprawiania swej wiary. No i oczywiscie przeszkadzaly im regulacje systemowe, wiec w poddywanowych akcjach rozwalili system, ktory gwarantowal im przezycie. Dzis maja to o co sie modlili… a to tylko poczateczek, bo koniec tych, ktorzy odeszli od PRAWDY jest zawsze jeden i jest tylko kwestia czasu.

  1. „Co to znaczy jednoczyć się? Wszyscy mają mieć takie same poglądy na świat?”

   Odpowiedź:

   Ktoś, kto tego nie rozumie – nic nie rozumie.

   Dlatego nadal w Polsce jest, jak jest…

   Jeszcze dużo wody upłynie w Wandalusie, nim RODacy zakumają ten prosty w sumie obrazek.

   1. Łapanie za słówka – brak mi słów….

    „…ucieczka od cywilizacji? – jaka ucieczka? …to cywilizacja podąża za Tobą” cyt z filmu j.w.

   2. Jak można nie rozumieć przekazu …?
    Mam łzy w oczach. Cierpię nad głupotą Polaków!
    Kto z Was czytał Konstytucję? Kto z Was zadał sobie trud, aby kliknąć i poczytać Konstytucję?

 5. Nie róbcie śmiechu, podczas pogrzebu polski a narodzin „ polin”.
  Jakim idiotą trzeba być by pisać te brednie” jednoczmy się”..
  Co przez kilka lat swoich medialnych występów zrobił wspomniany major kudlinski ???
  Przez lata nawija o zjednoczeniu i wiecu słowiańskim!!
  1) Kiedy zrobił chociaż jeden wiec !?
  2) dlaczego dobrze idzie mu sprzedawanie puszek za pobraniem by nie płacić za przelewy bankowe …
  3) czy zorganizował chociaż jedno spotkanie dla „ gabinetu cieni „
  4) skoro ma kilkadziesiąt tysięcy „ armi Słowian” dlaczego nigdy nie odbyło się z nim żadne spotkanie lub szkolenie , tylko internetowe bzdury .
  5) dlaczego kłamie, że nie chce nikt się organizować ? Bo kiedy dzwonili do niego moi znajomi zawsze miał te samą śpiewkę ; „ gdzie on tyle ludzi pomieści”
  Później zmienił na „ będzie we Wrocławiu wiec no tyle jest chętnych „
  Później : „ będzie już za kilka mies”
  Obecna jego śpiewka to „ dostałem dwa i pol tysiąca kary ….” i to jest całe organizowanie wg. Adolfina. Tu chodzi o kase za puszki i szukanie głupich naiwnych Polaków, którzy wierzą w Adolfa tak jak w Rybaka z niepolskim rysami twarzy czy tez Grześka Brauna, ze „ to czysty wspaniały Polak”. Ciekawe z jakiej narodowości bo na pewno nie polskiej. Swoją drogą od kiedy Polacy nazwiska maja Braun , Tusk, Kalkstein vel Kaczyński czy Kornhausser ..
  Zacznijcie sami myśleć i nie róbcie z siebie gorszych debilów jak Ci w tv.. czy w knesecie na wiejskiej i Belwederze.

   1. Może przedstawisz się bo nie wiem co to za towar; hybryda ?, homo, babochlop ? Naucz się przedstawiać a opisze Ci co ja zrobiłem, oraz pewna 50 kilowa Polka mała, chuda a więcej zdziałała w walce z potomkami upa jak Ty i ci zakompleksieni patrioci z koziej kloaki…

   2. Moja praca jest widoczna na przestrzeni – i mówi sama za siebie.

    Jak mawia Witold Gadowski, „tu nie chodzi o jakiegoś Gadowskiego, tylko o Polskiego Dziennikarza”… 🙂

    *

    Jak się oczyścisz z nienawiści i traum RODowych, to chętnie się z Tobą zaprzyjaźnię (jak z innymi Tawerniakami), bo jesteś ewolucyjna dusza 🙂

 6. Rozdział III
  ŹRÓDŁA PRAWA

  Art. 87.

  Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
  Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.
  Art. 88.

  Warunkiem wejścia w życie ustaw, rozporządzeń oraz aktów prawa miejscowego jest ich ogłoszenie.
  Zasady i tryb ogłaszania aktów normatywnych określa ustawa.
  Umowy międzynarodowe ratyfikowane za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie są ogłaszane w trybie wymaganym dla ustaw. Zasady ogłaszania innych umów międzynarodowych określa ustawa.

  http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

 7. TAW- wiem o Tym wpisie -piszesz o zapisach odnośnie zadłużania budżetu…i…małe zainteresowanie…pod filmami Pana
  Kornatowicza 300-500 wyświetleń…!Takie zainteresowanie…!
  Całą treść konstytucji zastąpiono ustawami!
  ……………jeden czas – jedno spotkanie…nic 2 razy się nie zdarza…doceń Tę właśnie chwilę…bo nigdy już nie powróci…
  ..czyli TU i TERAZ….

  …kuj żelazo póki gorące..
  …może ktoś zrozumie kto to wykorzystał!!

  1. Wcale nie takie „małe zainteresowanie” – artykuł jest bardzo popularny w internecie: powszechnie czytany i przedrukowywany na innych blogach.

   Sprawa z Konstytucją Kwaśniewskiego jest złożona: z jednej strony Konstytucja ta jest w wielu miejscach szwindlem, z drugiej strony chroni obywateli Trzeciej Erpe w wielu ważnych kwestiach, np. w kwestii szczepień (art. 39), które są niczym innym jak nielegalnym (bo niekonstytucyjnym) EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM na Słowianach.

   Całe sedno problemu polega jednak na tym, że niestety „ichnie” prawo jest celowo tak robione, by było wzajemnie sprzeczne: ustawy i rozporządzenia przeczą Konstytucji.

 8. Rozdział III
  ŹRÓDŁA PRAWA

  Art. 87.

  Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
  Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.
  Art. 88.

  Warunkiem wejścia w życie ustaw, rozporządzeń oraz aktów prawa miejscowego jest ich ogłoszenie.
  Zasady i tryb ogłaszania aktów normatywnych określa ustawa.
  Umowy międzynarodowe ratyfikowane za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie są ogłaszane w trybie wymaganym dla ustaw. Zasady ogłaszania innych umów międzynarodowych określa ustawa.

 9. Art. 87.

  Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.

 10. Koalicja partii Wolnosc i RN, a moze lepiej……….. przymiarka do koalicji. Partia Rydzyka chwilowo nie zarejestrowana z powodu „niescislosci w statucie”. Statut oddany do poprawki.
  —————————–
  „Bruksela nie może dyktować nam, jak mamy żyć w Polsce.” Partia Wolność i Ruch Narodowy razem przeciwko brukselskim pasożytom.

  https://nczas.com/2018/12/06/bruksela-nie-moze-dyktowac-nam-jak-mamy-zyc-w-polsce-partia-wolnosc-i-ruch-narodowy-razem-przeciwko-brukselskim-pasozytom/

  https://nczas.com/2018/12/06/problem-z-partia-o-rydzyka-sad-nie-zarejestrowal-ruchu-prawdziwej-europy-zobacz-czemu/

   1. Prezydent Poznania tez uroczyscie obchodzil Chanuke. Nawet nie chce mi sie podawac linka. Kto chce, to znajdzie.

 11. Dalej, bracia, do bułata,

  wszak nam dzisiaj tylko żyć,

  Pokażemy, że Sarmata

  umie jeszcze wolnym być!

  Długo spała Polska święta,

  długo Biały Orzeł spał,

  lecz się ocknął i pamięta,

  że on kiedyś wolność miał.

  Śmiałym skrzydłem on poleci

  przez szczęk mieczów i kul grad.

  Za nim, za nim polskie dzieci,

  Tylko w zgodzie, za nim w ślad!

  Będziem rąbać, będziem siekać,

  Jak mi miły Bóg i kraj!

  Dalej, bracia, a nie zwlekać,

  Z naszej Polski zrobim raj!

  W szlachetnej młodzieży żyle

  Staropolska płynie krew,

  Ufność bracia w naszej sile,

  A wolności wzrośnie krzew!

   1. Skoro padło tu hasło „Tawerna”, to biorąc przykład z Ani, dodam swoje trzy (rymowane) grosze. 😉

    Tawerna

    Tawerna to miejsce niezwykłe.
    Gości wita Gospodarz życzliwy:
    „Chcesz pogadać, może pożartować,
    Zapraszam, będziesz tu szczęśliwy”.

    Czekają na ciebie, wędrowcze,
    Szeroko otwarte podwoje.
    Pełno tu zawsze Tawerniaków
    Skorych usłyszeć zdanie twoje.

    TAW to Gospodarz nasz przemiły,
    Charyzmatyczny z niego gość!
    Serce ma wielkie i Piękną Duszę,
    Lecz jeśli trzeba, to powie „Dość!”

    Witaj więc Siostro, witaj Bracie!
    Dyskutuj, dywaguj, ile chcesz!
    Pomóż dokładać chrust do Ognia,
    Wielka Zmiana nadchodzi już, wiesz?

    😉 😀 😀

   2. No moja Ziarenko, jestem w szoku z radości, no i trochę mi smutno, 😀😀😀 bo zostałam pokonana Twoją poetycką twórczością.
    I gdzie ja się teraz biedna podzieję. 😂😂

   3. ŁubuduBU, łubuduBU … Niech żyje nam Dyrektor naszego Kołchozu! To mówiłam ja, Ziarno. 🤣🤣🤣🤣

   4. Ależ Aniu, w Tawernie nie ma zwycięzców czy przegranych. My nie rywalizujemy, my się dopełniamy … 🙂 😀

 12. Aniu, jeszcze jeden krótki wierszyk.

  O dwóch takich ….. Tawerniankach

  Ty blondynka, ja szatynka,
  Ty z południa, ja z północy.
  Ja to Ziarno, Ty SłowiAnka,
  Dwie Lechitki pełne mocy!

  Niby różne, a podobne,
  Nasz widok TAWcia raduje!
  (TAWciu, wybacz – licentia poetica)
  Wszak niewiasty my nadobne,
  Humor też nam dopisuje!

  🤣🤣🤣🤣

 13. Od wczoraj mam taki przypływ entuzjazmu i energii, że góry mogłabym przenosić. 😀😀

  Albo tańczyć lambadę do upadłego … 😀😀

 14. Tyś szatynka, bo to wiesz,
  I zrozumieć mnie może chcesz,
  Ja jednak jestem siweńka,
  A siwizna to jest jak stareńka.

  Tyś Słowianka, jam SłowiAnka,
  Każda z nas Źródła wybranka,
  Mamy obie razem ogrom Mocy,
  Nikt nam, moja droga, nie podskoczy.

  Nawet TAWcio nic nie zrobi,
  Bo ma tylko jednak dwie nogi,
  A my mamy cztery razem,
  Nie dogoni nas tym razem.

  Choć żem jeszcze trochę chora,
  Też radość mnie dziś rozpiera,
  Nie wiem, co się gdzieś zadziewa,
  Jednak moje serce pięknie śpiewa.

   1. A jam białogłowa(siwa)
    Ślężanka- wiedźma-Iwa,
    w rytm Tawerny co się kiwa
    jak na śliwie słodka śliwa, tu dygresja osobista – bardzo śliwki lubią Iwki🙂 😀 🤣 😁

 15. „Od wczoraj mam taki przypływ entuzjazmu i energii, że góry mogłabym przenosić. 😀😀

  Albo tańczyć lambadę do upadłego … 😀😀”
  Właśnie wyobraziłem sobie Ciebie zielonooka, jak tańczysz lambadę 🙂 …Ładny widok muszę przyznać 🙂

  1. Myślę, że ten widok raczej nie miałby szansy dorównać Twoim wyobrażeniom, ale niemniej dziękuję. 😉 😀

   To naprawdę urocze z Twojej strony, no i zasługa Twojej bogatej wyobraźni, że tak „ładnie” mnie postrzegasz. 🙂 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s