27 myśli w temacie “Trzy „miłe” dzionki na pewnej ciekawej planecie…

  1. Nie żadne „znaki końca świata” tylko broń mikrofalowa z satelity nadzorowana przez grupę NWO/starego reżymu. Podobnież, na szczęście to już ostatnie podrygi. Igor Witkowski wspominał (i nie tylko on) iż są przygotowane tajne i masowe aresztowania oraz anonimowe osądy. Ze swojej strony „dziękuję” za przekonania i systemy wierzeń oparte na strachu :).

 1. Zmiany często są poprzedzone kataklizmami. Taka kolej rzeczy. Świat sie zmienia. Nie są to też żadne kary, jeśli już, to ewentualnie skutki niefrasobliwości i zapalczywości Ziemian.

  1. „Zmiany często są poprzedzone kataklizmami”.

   Greg Braden w jednym ze swoich dawnych wykładów na temat kalendarza Majów mówił o zakończeniu cyklu precesji Ziemi, trwającego ok. 26.000 lat, który nastąpił 21.12.2012 r. Wraz z nim zakończyła się piąta epoka świata, czyli teraz wchodzimy w szóstą. Jesteśmy w „oknie zmiany”, które o ile dobrze pamiętam, rozpoczęło się dobrze przed 2012 i trwać ma w sumie ok. 36 lat. W takich okresach przełomowych zawsze dochodziło do oczyszczania naszej Planety z tego, co ją niszczyło, czyli cywilizacji człowieka. Majowie oznaczali te „okna zmian” nazwami żywiołów, które im towarzyszyły. Był m.in. ogień, była woda (Potop), a nasze „okno” to MOVEMENT czyli ruch. To chyba dobrze oddaje naturę kataklizmów, których Ziemia obecnie doświadcza – trzęsienia ziemi, osuwiska, zapadliska.
   „Elyty” tego świata mogą więc tylko łudzić się nadzieją, że przetrwają, chowając się w swoich wypasionych podziemnych bazach …

   1. No tak. Przed kataklizmem nic nie uchroni. Ale nie bójmy się. Bądźmy tu i teraz i świadomie żyjmy. Olewajmy matrixa. Pozdrawiam. 🙂

 2. Satanistyczne hybrydy rozpoczęły frontalny atak na Polskę i Polaków. To kolejny krok, aby przez podwyżki cen wszystkiego od mediów zaczynając rzucić Plaków na kolana, doprowadzić do od dawna zaplanowanego KRYZYSU, KONFLIKTÓW, CHAOSU, być może WOJNY, wszystko, aby przejąć totalną władzę dla SZATANA. To spisek , aby przejąć polskie kopalnie, wycofać GOTÓWKĘ, ZADŁUŻYĆ NAS WSZYSTKICH I DOPROWADZIĆ NA SKRAJ ROZPACZY. Najwyższy już czas przepędzić oszukańczą, hollywoodzką hałastrę kłamliwej propagandy naukowego nihilizmu. ERA WODNIKA i tak przyniesie katastrofalne zmiany na ziemi, bez wczesnego rujnowania naszych kieszeni, biznesów i kont. Oni o tym od dawna wiedzą produkowali katastroficzne filmy, rozpędzili propagandową i medialną maszynkę kłamstw, wszystko, aby na tej zmianie ( jak wcześniej egipscy kapłani na zaćmieniu słońca ) nabić kiesy i przejąć władzę !

  link : //youtu.be/OEhnFG0DmCw

  Podajcie dalej …

 3. politycy=bankierzy i korporacje, wiec jak ma byc dobrze na swiecie jesli wiekszosc cywilizowanych krajow podpiera sie na systemie korpobankwym prawie rzymskim.. podobno… bo i tak nie stosuja sie do tego. Ten syf mozna zlikwidowac latwo idac na calosc na wzor „zoltych kamizelek” jak we Francji. Masa krytyczna sie wezbrala i pieknie na ulicach w ilosci masowej manifestuje az politycom i polityckom lapy upadaja w dol.
  I tu jest sygnal do takich pajacy z Wiejskiej, ktorym sie wydaje, ze skoro pracuja dla korpobankierow zachodnich i bliskowschodnich manipulantow, to moga pluc Polakom w twarz. Popatrzcie sobie panowie na francuska tv i pomyslcie, bo fala jak sie zbierze, to docisnie do konca kazde plugastwo i syf. https://www.youtube.com/watch?v=tmlZRMg4Hpw

  1. ,, …. Masa krytyczna sie wezbrala i pieknie na ulicach w ilosci masowej manifestuje az politycom i polityckom lapy upadaja w dol.
   I tu jest sygnal do takich pajacy z Wiejskiej, …”

   Podejrzewam, drogi Devingo, że ,,zwiejscy” wyjątkowo bacznie przyglądają się wydarzeniom we Francji, gdzie oddolne ruchy narodowe potrafią zorganizować się w demonstracje sprzeciwiające się krzywdzącej polityce rządu.

   Wiemy jakie wydarzenia w Polsce poprzedzały listopadowy Marsz Niepodległości. Próby wygaszenia tej manifestacji przyniosły odwrotny dla ,,rzondzoncych” skutek, zwiększyły mobilizację Narodu. (Pomimo, co ważne, niekorzystnego energetycznie okresu)

   ,,Zwiejscy” przekonali się o zjednoczonej sile, drzemiącej w Polakach.
   To bodaj najbardziej znaczący przekaz, który niejednemu z Wiejskiej, przyglądającemu się wydarzeniom nad Sekwaną, spędza sen z oka.

   Skoro Polacy potrafią i mogą zjednoczyć się pokojowo, to tym bardziej są w stanie demonstracją(również pokojową) swej siły wyrazić niezadowolenie dla pożenionego z korpobankierami rządu.

   Francja nie jest wyizolowanym, zamkniętym hermetycznie zaściankiem eurokołchozu. Rządy innych państw, a przede wszystkim ich Narody bacznie przyglądają się rozwojowi sytuacji i wyciągają wnioski.

 4. Kochani, żyjemy w matrixie, który funduje nam różne niespodzianki. Wczoraj dostałam mejla, z którego treścią postanowiłam się z Wami podzielić, traktując to jako ostrzeżenie dla innych, którzy być może tego samego doświadczą.

  Oto on:

  Mam dla ciebie złe wieści.
  20/08/2018 – w tym dniu włamałem się do twojego systemu operacyjnego i uzyskałem pełny dostęp do twojego konta!
  Nie ma sensu zmieniać hasła, moje złośliwe oprogramowanie przechwytuje je za każdym razem.
  Jak było:
  W oprogramowaniu routera, do którego byłeś podłączony w tym dniu, wystąpiła luka.
  Najpierw zhakowałem ten router i umieściłem na nim mój złośliwy kod.
  Kiedy wszedłeś do Internetu, mój trojan został zainstalowany w systemie operacyjnym twojego urządzenia.
  Potem zrobiłem pełny zrzut twojego dysku (mam całą twoją książkę adresową, historię przeglądania stron, wszystkie pliki, numery telefonów i adresy wszystkich twoich kontaktów).
  Miesiąc temu chciałem zablokować Twoje urządzenie i poprosić o niewielką kwotę, aby odblokować.
  Ale patrzyłem na strony, które regularnie odwiedzasz, i doszedłem do wielkiej radości z twoich ulubionych zasobów.
  Mówię o witrynach dla dorosłych.
  Chcę powiedzieć – jesteś wielkim, wielkim zboczeńcem. Masz nieokiełznaną fantazję !!!
  Potem przyszedł mi do głowy pewien pomysł.
  Zrobiłem zrzut ekranu z intymnej strony, na której się bawisz (wiesz o co chodzi, prawda?).
  Potem zrobiłem zrzut ekranu z twoimi radościami (za pomocą kamery twojego urządzenia) i połączyłem wszystko razem.
  Okazało się pięknie, nie wątp.
  Jestem głęboko przekonany, że nie chciałbyś pokazać tych zdjęć swoim krewnym, przyjaciołom lub współpracownikom.
  Myślę, że 640 $ to bardzo mała kwota za moje milczenie.
  Poza tym spędziłem dużo czasu nad tobą!
  Akceptuję pieniądze tylko w bitcoinach.
  Mój portfel BTC: 16tntR5aipcNH8GmbusVGEaMSCxZtfxtKH
  Nie wiesz, jak uzupełnić portfel Bitcoin?
  W dowolnej wyszukiwarce napisz „jak przesłać pieniądze do portfela btc”.
  To łatwiejsze niż wysłanie pieniędzy na kartę kredytową!
  W przypadku płatności masz trochę więcej niż dwa dni (dokładnie 50 godzin).
  Nie martw się, zegar zacznie się w momencie, gdy otworzysz ten list. Tak, tak … już się zaczęło!
  Po dokonaniu płatności mój wirus i brudne zdjęcia automatycznie ulegną samozniszczeniu.
  Opowiadanie, jeśli nie otrzymam określonej kwoty od ciebie, twoje urządzenie zostanie zablokowane, a wszystkie twoje kontakty otrzymają zdjęcia z twoimi „radościami”.
  Chcę, żebyś był ostrożny.
  – Nie próbuj znaleźć i zniszczyć mojego wirusa! (Wszystkie twoje dane są już przesłane na serwer zdalny)
  – Nie próbuj się ze mną kontaktować (nie jest to możliwe, wysłałem Ci wiadomość e-mail z Twojego konta)
  – Różne służby bezpieczeństwa ci nie pomogą; formatowanie dysku lub niszczenie urządzenia również nie pomoże, ponieważ dane są już na serwerze zdalnym.
  P.S. Gwarantuję ci, że nie będę ci przeszkadzał po wypłacie, ponieważ nie jesteś moją jedyną ofiarą.
  To jest kodeks hakerski.

  *

  Pierwsza część mojego adresu została użyta jako nazwa nadawcy, więc na pierwszy rzut oka można by uznać, że wiadomość rzeczywiście została wysłana z mojego konta.
  Treść jest tak absurdalna i nieadekwatna do moich poczynań 😉😀 w internecie, że oczywiście od razu wiedziałam, że ten szantażysta nie ma absolutnie żadnej wiedzy na mój temat, co oznacza, że nie mógł wejść na moje konto.
  Nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać.
  Warto cały czas pamiętać, że żyjemy w naprawdę bandyckim systemie, w którym całkowicie bezkarnie grasują rzesze oszustów, naciągaczy i hien wszelkiego rodzaju, dla których normalny, przyzwoity człowiek stał się żerem.
  Wezwania do opłacenia wymyślonych faktur, wezwania do zapłaty wysyłane z podrabianych stron rządowych, a teraz jeszcze to.
  Nie dajmy się zaskoczyć!

   1. No, gdybym ja dostała takiego maila (a choinka wie?-nie sprawdzam poczty na bieżąco), to włamujący się na moje konto oszust mógłby zastraszać mnie powiększeniem mojego debetu 🙂
    Czyli najpierw musiał by ,,zademonstrować” procedury, przy pomocy których włamał się do serwera banku i zmienił zapis prawny umożliwiający mi korzystanie z debetu powyżej czterech tysięcy. 🙂
    W mojej rzeczywistości mogę sobie żartować, ale z pewnością inni ludzie, posiadający jakieś oszczędności mogą przestraszyć się nie na żarty(zwłaszcza ci, którzy nie mają takiej wiedzy elektroniczno-operacyjnej, jaką oszust próbuje siebie uwiarygodnić).

    Swego czasu dwoje naszych przyjaciół zmuszeni byli zrezygnować z wielkiej uroczystości i wracać czym prędzej do miejsca zamieszkania, bo właśnie zostali powiadomieni, że ktoś włamał się na ich konta, co okazało się faktem. Oczywiście wszelkie procedury z blokowaniem, policja. Dwa tyg. z życia wyjęte, ale uratowali oszczędności na zakup mieszkania.

    Kiedyś bandyci napadali na dyliżansy, pociągi. Potem przy pomocy łoma włamywali się do domów, sklepów, banków.
    Dziś siedzę w chacie, włamywacza na oczy nie zobaczę, a mam powód, by trząść portkami.

    Czy pod tym względem świat zmienił się na lepsze?
    Chyba tylko forma kradzieży.
    Chamstwo i oszustwo jak było, tak i jest, a karą za nie przytulny kącik z wiktem, z telewizorem i regałem z książkami.

    A my oczywiście utrzymujemy takiego gnojka naszymi podatkami.
    I to wcale nie jest do śmiechu. Setki tysięcy odsiadują wyroki, a drugie tyle czeka na odsiadkę z braku wystarczającej infrastruktury więziennej.

   2. Jest podstawa do zgłoszenia sprawy …

    Rozważam taką opcję ,TAWie, ale chcę to najpierw skonsultować z moimi „kontaktami” 😉 w policji …

 5. RARÓŻDŻKOWA WIĆ DO TRUDNOSŁOWIAN.
  Jesteśmy, jako naród, niczym eintop’owe składniki w kotle zwanym Polska, ale nie według naszego przepisu.
  Kołtu-kotłownicy dorzucają do kadzi „dodatki” typu:
  – kapucha z głąbami,
  – kawałki ryjów, ratek, uszu, ogonów,
  – baranków nienaniebnych,
  – parówki,
  – skoszerowane kartofle w mundurkach,
  – wszelakie resztki z pańskich stołów nawet do roztarć szwajcarskiego sera
  i wtykańskiej, przemielonej Ryby jak np. śledź (z-powódź),
  ale i innej… nie-płoć z nie-okoniem (czytaj zabromowanie [zaoranie] naszej roli)
  pieprząc wszystko, traktując z liścia i dosalając dosadnie…
  W trakcie dorzucają do ognia: a to
  – trociny z naszych lasów, a to
  – nasz brudzący węgiel z kopcącym miałem,
  – papier wypięty z teczek,
  – kopaliny, które mają być skopane nie naszą łopatą, aż po nawet obce opadanie kopar,
  – użytą, lub jeszcze nie, materię naszych mundurów,
  – wosk stopiony na siedem strużek,
  – zużywane jednorazowo, zrażeniowe o(d- )pakowania…
  I to
  dolewanie oliwy (z „oliwek”) do ognia, częste miechowe tchnienia nadkwasoty żołądków z sześciu kierunków dla podtrzymania płomieni pod garem jakby miała tu być „garmania”…
  Ale z tego całego zamieszania, dziwnym trafem, unosi się przyjemna woń bigosu, ulatnia się ku górze, typu Giewont też, przyciągając głodnych zewsząd, pragnących popróbować tejże potrawy ziołowej, bulbowatej, grzybowej, z dziczyzny i dodatkiem którejś z polskich nalewek…
  Trudnosłowianie, życzę Wam podłaźniczki, pod którą skupią się aury rodzinne, przyjacielskie, zwolennicze, czego symbolem niech będzie zaziarnione skupie w kącie izby, „snopie”, od którego i „nić” z OBECNYMI, PRZESZŁYMI I PRZYSZŁYMI. Nic więcej nie jest Nam potrzebnym dla Wolności Narodowej, Swobody oddychania naturą, cieszenia się z Rodzimii i OGlądu gadziny wszelakiej z pułapu Raroga! Eter nie zna granic! Niech to Przesilenie będzie Nam przełomowym!
  Pozdrawiam Wszystkich!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s