Jeśli znalezione w Watykanie zwłoki okażą się szczątkami Emanueli Orlandi, oznacza to KONIEC WATYKANU i Kościoła katolickiego na świecie, gdyż ma to związek z mafią watykańską i odbywającymi się na terenie Watykanu satanistycznymi rytuałami…

https://www.rp.pl/Kosciol/181039907-Ludzkie-szczatki-znalezione-w-nuncjaturze-w-Rzymie-Jedna-z-najwiekszych-wloskich-zagadek-rozwiazana.html

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ludzkie-szczatki-w-siedzibie-nuncjatury-w-watykanie/ylns4m4

https://www.tvp.info/39725427/ludzkie-szczatki-w-budynku-watykanu-to-moze-byc-zaginiona-nastolatka

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Watykan.-Znaleziono-ludzkie-kosci.-Zaginiecie-Emanueli-Orlandi

https://wiadomosci.wp.pl/watykan-w-siedzibie-nuncjatury-apostolskiej-znaleziono-ludzkie-szczatki-6311795277691009a

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-10-31/watykan-potwierdzil-ze-znaleziono-ludzkie-szczatki-w-nuncjaturze-w-rzymie/

https://www.wprost.pl/zycie/10165191/odnaleziono-ludzkie-szczatki-w-watykanie-to-15-letnia-emanuela-orlandi.html

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-znaleziono-ludzkie-szczatki-emanuela-orlandi/4kxly7n

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/znaleziono-ludzkie-szczatki-watykan-potwierdza,880142.html

https://polskatimes.pl/sprawa-emanueli-orlandi-sekret-zaginiecia-spoczywa-w-reku-papieza/ar/587861

http://viva.pl/ludzie/newsy/odkryto-szczatki-w-watykanie-czy-naleza-do-emanueli-orlandi-115531-r1/

https://www.bbc.com/news/world-europe-46040003

Zaginięcie Mirelli Gregori (1967-1983):

https://en.wikipedia.org/wiki/Disappearance_of_Mirella_Gregori

Zaginięcie Emanueli Orlandi (1968-1983):

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zagini%C4%99cie_Emanueli_Orlandi

Pietro Orlandi – brat zamordowanej Emanueli od lat bezskutecznie zabiega o ujawnienie przez Watykan prawdy nt. okoliczności śmierci swojej siostry (fot. dpa)

*

Przez jakąś szczelinę dym Szatana wszedł do Kościoła (Attraverso qualche fessura il fumo di Satana è entrato nella Chiesa).

∼ papież Paweł VI o watykańskiej masonerii, 29.06.1972 r.

*

Jak twierdził również prałat Simeone Duca, watykański archiwista, były organizowane imprezy, w których jako odpowiedzialny za «rekrutację dziewczyn» brał udział także żandarm Stolicy Apostolskiej. Myślę, że Emanuela [Orlandi] padła ofiarą tego kręgu. (…) Wkrótce po porwaniu nastąpiło morderstwo i ukrycie ciała. (…) W sprawę był również zaangażowany personel dyplomatyczny obcej ambasady przy Stolicy Apostolskiej.

∼ o. Gabriele Amorth (1925-2016) – oficjalny egzorcysta Watykanu i diecezji rzymskiej, z wywiadu udzielonego Giacomo Galeazziemu, maj 2012

*

Władzę ma ten, kto kontroluje pieniądzeNasz świat jest rządzony przez 7-8 ludzi, którzy mają pieniądze. (…) Wolnomularstwo ma wpływy na całym świecie. Nawet w Watykanie, niestety. Tu też jest masoneria, ponieważ ona opiera się na pieniądzach i karierach. Oni pomagają sobie nawzajem. (…) Niestety nawet w Kościele są tacy, którzy idą naprzód i robią karierę dzięki pieniądzom, dzięki korupcji. W Kościele znajduje się bardzo wielu masonów. Także wśród kardynałów! Bo dla pieniędzy niektórzy zabiliby nawet własną matkę i ojca. Nawet człowiek Kościoła może to zrobić, jeśli nie ma wiary. Masoneria stała się mistrzynią w zarządzaniu pieniędzmi, ma ogromną moc. Co myślicie? Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama może sam rządzić? Wcale nie. W polityce wszyscy podlegają masonerii.

∼ o. Gabriele Amorth (1925-2016) – oficjalny egzorcysta Watykanu i diecezji rzymskiej, z wywiadu udzielonego dziennikowi „Il Giornale”, marzec 2013

*

Jeśli znalezione w Watykanie zwłoki okażą się szczątkami Emanueli Orlandi (1968-1983), oznacza to KONIEC WATYKANU i Kościoła katolickiego na świecie, gdyż ma to związek z mafią watykańską i odbywającymi się na terenie Watykanu satanistycznymi rytuałami…

TAW

Czytaj również:

Reklamy

89 myśli w temacie “Jeśli znalezione w Watykanie zwłoki okażą się szczątkami Emanueli Orlandi, oznacza to KONIEC WATYKANU i Kościoła katolickiego na świecie!…

 1. Szwajcarski Portal Blick pisze, ze moga tam byc szczatki wiecej niz jednej osoby. Zastanawia sie, czy nie sa to tez szczatki zagininej miesiac przed Emanuela, Mirelli Gregori. Cos moze w tym byc, bo pisza o wiecej niz jednej czaszce. Ale z drugiej strony nie wiadomo jeszcze, jak stare sa te szczatki. Sa poddane badaniom genetycznym. Sprawa zajela sie rzymska prokuratura.

  https://www.blick.ch/news/ausland/skelettfund-neben-schweizer-botschafter-ist-die-leiche-im-vatikan-eleonora-orlandi-15-id9050422.html

  niestety po niemiecku.

   1. Myślę, że powinno się przystąpić do zbadania terenu wokół WATYKANU – tak jak w Irlandii! Nic się już nie ukryje – wszystko wypłynie, bo taki to czas – CZAS WIELKIEJ PRAWDY O OTACZAJĄCYM NAS ŚWIECIE!

    We Włoszech ogromne powodzie, a to dopiero początek!

    Wczoraj OBIERAJĄC ŻOŁĘDZIE tak sobie oglądałam program o Templariuszach- wyrwało mnie z zadumy jedno zdanie:

    TEMPLARIUSZE ODKRYLI, ŻE NIE BYŁO ŻADNEGO UKRZYŻOWANIA JEZUSA!

    – weszli w posiadanie dowodów na ten oczywisty fakt!, Odkryli również manuskrypty, które spowodowały odwrócenie się od KK! Była w nich mowa o tym, iż człowiek nie potrzebuje do kontaktu z Bogiem żadnych pośredników!

    Watykan, jak i Francja mieli ogromne pożyczki zaciągnięte u Templariuszy- nie wyrażali chęci na oddanie długu i dokonali mordu na Templariuszach, ale zanim to zrobili- poddali ich ogromnym torturom po których mieli się przyznać do stosowania czarnej magii i wyznawania tego złego i, ze są innej orientacji seksualnej!

    Myślę, że ujawnienie prawdy o tym, ze nie było UKRZYŻOWANIA JEZUSA ostatecznie pogrąży NIERZĄDNICĘ, która utopi się w szambie swych występków, kłamstw i klątw!

    „Oni mają to głęboko w dupie”. Myślę, że dupy to oni już mają tak obolałe, a zrobili to sobie na własne życzenie! GDYŻ to ich własna energia wystawi im właściwy rachunek!

    „Energia z najwyższego Boskiego planu, wg sanskrytu znaczy „Potężna Dusza” (Wspaniała). Są to energie o potężnej wibracji bezinteresownej miłości i pomocy dla innych. Człowiek rodzący się z tą energią jest nazywany Avatarem Syntezy. W Indii taką osobę, która rodzi się z tą energią obdarza się wielkim respektem.

    Osoby takie demonstrują na Ziemi Czystą Boską Miłość. Mahatma przypływa powoli lecz wnika w ciało łatwo, uzdrawia i wznosi na wysokie poziomy świadomości. W dzisiejszych czasach pojawiło się również na Ziemi wielu z tą wspaniałą energią. Będą bardzo potrzebni w nadchodzących czasach”.

   2. „Człowiek rodzący się z tą energią jest nazywany Avatarem Syntezy”
    Tak, taka Osoba niekoniecznie „musi” cos robic widzialnie…obecnosc tej Osoby powoduje, ze zachodza zjawiska i czyny…Swiadomosci sie zmieniaja… To miedzy innymi Energia URIEL ❤

   3. Dzisiaj rano myslalam o Bialym Wilku… ❤

    https://archange-gabriel.skyrock.com/178644647-Les-personnages-Archange-Uriel.html

    http://latableronde.over-blog.com/2017/10/je-suis-uriel-ange-de-la-presence-archange-du-retournement.html

    tlumaczenie gogla… :
    "Pieśń Ziemi powstaje z Krystalicznego Serca, ukazując obecność i dowód wszystkiego, co zostało opisane, jako prawdziwe i jako doświadczenie. Że twoje stopy są w kontakcie z Ziemią. Niech Ci Cisza Silence.

    Tańczę w tobie na wieki, tańcząc, który przywraca świętą archaniołów Lemniscate w twoich strukturach, pozwalając Materii wznieść się w rosnącej spirali, poświęcając materię jej Boskiemu stanowi.

    Jestem Uriel. Jestem tobą. Idź sam i staniesz się Aniołem Obecności, kimkolwiek oni są i będzie Archaniołem Zwracania. Jestem tam, w twoim sercu, gdzie nigdy nie poszłam.

    W Sercu Światła i Świetle Serca pozdrawiam was i napełniam was błogosławieństwami.

    Zawsze."

   4. „Że twoje stopy są w kontakcie z Ziemią.” ❤

    "Jestem Uriel. Jestem tobą. Idź sam i staniesz się Aniołem (…) Jestem tam, w twoim sercu, skad nigdy nie poszłam."

    "W Sercu Światła i Świetle Serca pozdrawiam was i napełniam was błogosławieństwami.

    Zawsze."

 2. Żaden koniec.
  Religijność jest rodzajem uzależnienia.
  Alkoholik dobrze wie, że alkohol jest niezdrowy, a nie może przestać pić.
  Egregor religijny mocno trzyma swoje bateryjki, nie tak łatwo się uwolnic.
  Tylko że tu jest grane co innego.
  KK jest rozmontowywany rekami samych hierarchów i to co się dzieje to objawy tego demontażu.

  Co zrobia dalej ?
  Ano jakoś się zagospodaruje miliardy uzależnionych, tworząc dla nich nowe, uniwersalne wyznanie.
  Przypuszczam, że o wiele bardziej opresyjne niż katolicyzm, który przecież od IIWŚ bardzo się zhumanizował.

  Pożyjemy, zobaczymy.
  A nam, Słowianom trzeba się trzymać od tego z daleka….
  Jak tylko z daleka się da !

   1. Kościół się sypie.

    Widać to na wielu fraktalach, gdyż rzeczywistość ma naturę fraktalną.

    Dla umiejących czytać znaki (mowa przestrzeni) bliski upadek Kościoła jest sprawą oczywistą.

    Ta synchroniczność znaków jest wprost szokująca.

   2. Babilon jeszcze nie upadł !
    On się chwieje, ale stoi.
    Główny jego filar to potomstwo Sasanidów do odszukania na tronach Europy ( 5 głównych rodów królewskich, wszystkie sasanidzkie ), w parlamentach i na czele wielu ważnych instytucji.
    Dalej to eskimoskie banki.
    A religie wyrosłe z judaistycznego pnia , to dopiero ten trzeci filar….

    Raczej da nam jeszcze popalić, bądźmy gotowi na wiele zaskakujących zjawisk: i w pogodzie i w gospodarce i w zagrywkach polityków.
    Ale damy radę !!!!

   3. Powiedziałabym raczej, że kończy się era religii.
    Wiara to jednak zupełnie inna sprawa…

   4. Tak. niech sie stanie! Dla mnie to nie bedzie nic nowego bo jakos stado nigdy mnie nie pociagalo. Psychologia tlumu to nic dobrego.

   5. TAW pisze: „Era Wiary nieodwołalnie się kończy. Rozpoczyna się Era Osobistych Wglądów”.

    I z tym, drogi Adminie, w pełni się z Toba zgadzam, 😀 ale nie byłabym sobą, gdybym coś od siebie nie dodała, a mianowicie do tych osobistych wglądów dodałabym „zaufanie do siebie, czyli do własnej Jaźni”, które to zaufanie jest kluczowym warunkiem do dokonania przeskoku ewolucyjnego, na który to przeskok wszyscy z niecierpliwością oczekujemy.

    Jesteśmy w trakcie gigantycznej przemiany ludzkiej świadomości, która przebiega stopniowo, różnymi etapami u każdego z NAS.

    Moim zdaniem najważniejszą, fundamentalną zmianą dokonującą się we wnętrzu człowieka jest stopniowe odzyskiwanie zaufania do siebie samego, w wyniku którego człowiek stanie się w pełni świadomym kreatorem rzeczywistości, czyli rozpozna siebie samego jako wielowymiarową istotę.

    Nasza Jaźń będzie mogła się w pełni w NAS zamanifestować, jeśli w stu procentach zaufamy sobie.
    Ufając sobie, otwieramy się na siebie samego, zyskujemy prawdziwy dostęp do MOCY ŹRÓDŁA, które jest w NAS.

    Ufność ta uruchamia w NAS przepływ energii, a ta ma swój początek w Źródle wszelkiego istnienia.

    Jeśli nie ufamy sobie samemu, to zrzekamy się całej swojej MOCY, i to jest nasz wielki błąd.
    Jak widać, zaufanie do siebie jest warunkiem koniecznym we wzroście własnej świadomości.

    To my sami jesteśmy całkowitymi kreatorami swojej rzeczywistości, ale osiągnięcie takiego stanu świadomości może wynikać tylko z kompletnego i bezkompromisowego zaufania do własnej Jaźni, czyli samego SIEBIE.

    Cała rzeczywistość wokół nas, nasza sytuacja życiowa, jest naszym własnym wytworem.
    Z naszego wnętrza wychodzi wszelka kreacja, w naszym wnętrzu ma miejsce połączenie ze Źródłem wszystkiego, co istnieje, to Źródło jest całą WIEDZĄ/WEDĄ w nas oraz nieskończonym naszym potencjałem.

    Świadomy kreator swojej rzeczywistości wie, że stanowi z tym Źródłem jedno, i zdaje sobie sprawę z tego, że jedynie ufając sobie samemu, może w pełni otworzyć się na energię Źródła.

    Wszystko jest w NAS, wszystko, czego potrzebujemy, możemy i powinniśmy czerpać z siebie, z własnego wnętrza.

    A można to swobodnie czynić tylko wtedy, kiedy się bezgranicznie UFA SOBIE.

    Gdy się naprawdę sobie ufa, to nasza wyobraźnia stwarza naszą rzeczywistość z poziomu całkowitego zaufania do siebie.

    Ufność jest uczuciem i pochodzi z głębi naszej ISTOTY.

   6. Dla mnie wiara nie zastępuje WEDY/WIEDZY.Jest czymś innym. Zaufanie do siebie, czyli do własnej Jaźni, o którym pisze Słowianka to takze wiara we własną MOC. Kwestia semantyki i indywidualnego postrzegania.

   7. Do nawiązania operacyjnego kontaktu ze swoimi wyższymi poziomami nie jest potrzebna żadna wiara. Wystarczy tylko oczyścić swoje pole z nieewolucyjnego oprogramowania i łączność na poziomach pojawia się automatycznie 🙂

   8. TAWie zgadzam się z Tobą, jednak wydaje mi się trudne dojście do WIEDZY bez WIARY. Żeby oczyścić pole też trzeba być przekonanym co do swoich możliwości i celowości tego działania…. i to wszystko, w moim rozumieniu, mieści w sobie WIARA. Czasem jest przekonaniem, czasem zaufaniem, czasem czymś jeszcze innym, nie do końca uchwytnym….

  1. Gminna wieść niesie, że Ci „bardzo wierzący” zbierają się w salach na zbiorowych modlitwach bo w kościele bee. Przychodzi ksiąc świeci im te miejsca a później już sami dają radę. Tylko po co im ten ksiąc? Widocznie uzależnienie tak szybko nie mija

   1. to ciezka hipnoza na skutek programowania przez cale zycie.Starsze pokolenie wychowane i zyjace po wojnie mialo alternatywe w wyniku kontrastu albo zly komunizm albo dobry kosciol….co niektorzy mieli na odwrot.Z tego jest wyjscie ale nie dla kazdego ,do tego presja srodowiska ,ktore nie pozwala sie odbic od dogmatow i jedynych prawd objawionych.Ofiara swiecie wierzy w klamstwo i nie ma innej alternatywy musza miec ksiedza albo lidera partyjnego czy pierwszego sekretarza byle byl jakis guru.

  2. ERĘ WIARY JESZCZE PODTRZYMUJE KAROL WOJTYŁA!
   wszyscy kardynałowie są podłączeni do LUDZI SWIATŁA!

   LUDZIE ŚWIATŁA TO ZŁODZIEJE LUDZKIEJ ENERGII!
   oto przyczyna złego stanu zdrowia LUDZI!

   LUDZIE ŚWIATŁA TO MIĘDZYPLANETARNI HANDLARZE!

   BARDZO boja sie spotkania z ,,czarna dziurą”‚!
   TECHNIKA CZARNEJ DZIURY!

   TAW kiedyś Pokazałeś siatkę (PAJECZYNĘ) MYŚLĘ, ZE TU JEST WSKAZANE CO TO JEST!

   O KAROLU JEST MOWA NA SAMYM KOŃCU: 1:17:30!
   348-PL_IT_Piotr, Karol Wojtyła (Ludzie światła) – Hipnoza Ezoteryczna 2.0 Lucio Carsi
   Końcówka sesji dotyczy #PapieżaJanaPawłaII, #KarolaJózefaWojtyły (#KarolaWojtyły), #PolskiegoPapieża, który z bólem w sercu podtrzymuje dłonią opartą o swe czoło #KościółKatolicki, zasilając go #energią swojego płaszcza. Papież, który za swego pontyfikatu zakazał wielu rzeczy, nie z własnej woli lecz z polecenia #Kardynałów, którzy nim kierowali (jak sam się usprawiedliwia) https://www.youtube.com/watch?v=Lp1p5mZ2Q4c&t=10s

   1. Dodam tylko, że o tej czarnej powłoce, kombinezonie nałożonym na P.PIOTRA – ze o tej informacji natknęłam się pierwszy raz u DANIELA C. W PRZEKAZIE PAULINY, która tez miała taki przylegający czarny kombinezon!

 3. Czyżby dramatyczne zjawiska pogodowe miały przyspieszyć rozwój wydarzeń we Włoszech, o których mówi pan IW?

  „Co najmniej 12 osób zginęło we Włoszech w ciągu dwóch dni wichur, gwałtownych burz i powodzi – podają media, powołując się na lokalne władze. Synoptycy ostrzegają, że nad kraj zbliża się kolejna fala niepogody. W Wenecji woda wdarła się do bazyliki św. Marka.
  […]
  W Wenecji wczoraj poziom wody był najwyższy od pół wieku. Od soboty podniósł się o 160 centymetrów. Plac świętego Marka, po którym wczoraj pływały łódki, został zamknięty. Zamknięta została również znajdująca się na placu najsłynniejsza restauracja miasta „Florian”. W innych, które są czynne, turyści i obsługa brodzą w wysokich kaloszach. Woda sięga niemal do kolan. Podobna sytuacja panowała dziś w wielu otwartych sklepach. Kompletnie zawiódł system tam MOSE, mający zabezpieczyć miasto przed zalaniem”.

  https://podroze.onet.pl/wlochy-co-najmniej-12-ofiar-smiertelnych-niepogody-to-nie-koniec-ulew/ngllsd2

 4. Sztuczna instytucja nie może się utrzymać. I to tak przesiąknięta pieniędzmi i innymi brudami. JP1 widział o wielu sprawkach, rządził miesiąc.Ja myślę,że masoneria całkowicie rządzi w Watykanie. Niech to się już skończy.

 5. Cztery lata młodsza ode mnie, więc dziś miała by 50 lat…Piękna dziewczynka…Nie wyobrażam sobie co przeszła przed śmiercią…Ofiara rytualna…I pewnie nie jedyna…:(

 6. A ja tam wole myslec pisac i wierzyc ze to wszystko zaraz padnie. Jak bylam nastolatka mialam napisane na scianie- mysli tworza rzeczywistosc. Wtedy to bylo bardziej intuicyjnie bo srednio to kumalam ale teraz wiem ze tak jest. Wiec pada juz teraz wszystko co nam zbedne a na matce Ziemi jest wszystko Wzorcowe. Tu i Teraz.

  1. Po co niszczyc wiare katolicka skoro sami tak swietnie daja sobie z tym rade? Kosciol a raczej jego reprezentanci zadufane zarozumiale i niewyobrazalnie zepsute wrecz zgnile jego filary czyli purpuraci niszcza to od wiekow wrecz rewelacyjnie. Ale dosc ich rzadow nad duszami. I ich zbrodni. Tak jak mowi Taw. To koniec. Niezaprzeczalny i niepodwazalny. Koniec. I innych religi tez. Duchowni to posrednicy i nic wiecej. Po co posrednicy czlowiekowi do Boga? Mamy Go w sobie. Jeest wszystkim. Po co Ci spowiedz do innego czlowieka? Sam nie umiesz czy watpisz w Boga ze Cie nie uslyszy? Zadaj sobie pytanie jak moje dziecko: czemu Tzw Bog zabil niewinne dzieci w Egipcie? Czemu ksieza mowia o umiarkowaniu a sami sa grubi i jezdza drogimi autami? Po co obrazowi Matki Boskiej zloto przeciez to obraz a za to zloto mozna nakarmic dzieci o ktorych ksieza mowia? Te pytania zadalo 8 letnie dziecko. I one rozsypuja cala religie jesli pomyslisz samodzielnie. A potem to juz trudno uwierzyc co wyrabiaja. Zycze obudzenia sie ze snu. Po tej stronie jest pieknie i nie ma wiecznego grzechu.

   1. …piękny ten Twój krótki, acz treściwy opis…jak dla mnie nigdy nie był, nie jest i nie będzie moim….od „małego” nie mogłem tej „jego” okrucieństwa, nienawiści i podburzania do zabijania narodu niewybranego zrozumieć i „przełknąć”; stąd bardzo szybko przestałem odwiedzać jego przybytek, a na lekcjach religii dawałem „popalić” ksiendzom…Pozdrawiam i gratuluję tak wnikliwego i skondensowanego podsumowania…

 7. 10 tys cialek wyszlo kominem nie ta jedna, synagogi i meczety jednak przoduja w rzezi naszych, i wszystko to dla jednego reptyla yahwe ktory takze jest allahem i biblijnym panem… ale zaden wyznaniowy do tego nigdy nie dojdzie bo nie moze dojsc

 8. Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś. więcej
  Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę
  odpowiedzialność, przyjaźń

  Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. więcej
  Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę
  przyjaźń

 9. Brak czasu na czytanie ile bym chciała spowodował że wpadłam na pomysł aby zakupić cd i mp3 z czytaniem ”ksiąg tychże”-
  wybrałam przekaz dynamiczny..czyt . A.Seweryn……ależ dynamiczny przekaz…po odsłuchaniu nie masz wątpliwości…a i wstęp od ojczulków pomaga zrozumieć kwestie właściwie…

  Myłam okna-robiłam w ogrodzie.. kurniku i sobie słuchałam …chociaż to skutkuje podwyższeniem ciśnienia to trzeba przebrnąć…

 10. Tytuł głupi, bo Kościół Katolicki nigdy nie zginie. Bramy piekielne go nie przemogą. Masoneria to nie Kościół. To szatan, który chce Kościół zniszczyć. Jak można taki tytuł nadać artykułowi?!!!

  1. No właśnie „bramy piekielne” przeniknęły Kościół katolicki już na samym jego starcie. Kościół katolicki jako instytucja już jest tworem piekielnym, gdyż ma niewiele wspólnego z rzeczywistym przesłaniem Jezusa. Moce nieczyste zaczęły działać tuż po odejściu Jezusa: Piotr pogonił Marię Magdalenę z Ojczyzny (na łupince orzecha musiała przeprawiać się przez całe wielkie Morze Śródziemne), a jego stronnicy zrobili z Niej kurwę. A kim w rzeczywistości była Maria Magdalena, niech świadczy jej szLACHetny tytuł, jakim była uroczyście honorowana w pierwszych gminach: Apostola Apostolorum, czyli Apostołka Apostołów…

   Piotr był po prostu samozwańczym uzurpatorem, którego Jezus nie wybrał. Wers z „opoką” i „kościołem” jest biblijną fałszywką.

   Później w Kościele było już tylko gorzej:
   misja tajnego współpracownika o kryptonimie Szaweł/Paweł (czyli żydowskie przejęcie nauki Jezusa),
   podejrzana misja Konstantyna (prowokacja Obcych),
   kolejne, trwające do dziś podejrzane misje…

   1. KOściół, jeśli coś takiego w ogóle istnieje, nie jest instytucją, bo instytucje tłamszą ducha. Zabijają wolnego człowieka. Tyle w temacie. 🙂

  2. Ja nie wierzę że to widzę!!… co pani Basia napisała..nie wierzę..
   …szok! ……………wokół widać gołym okiem…

 11. Basia pisze: „Tytuł głupi, bo Kościół Katolicki nigdy nie zginie”.

  Zacznę od tego, co oznacza samo słowo „kościół”.
  Z greckiego to słowo oznacza wspólnotę zwołanych.

  Według katechizmu katolickiego słowo „kościół” oznacza, cytuję: „Kościół jest ludem, który Bóg zwołuje ze wszystkich krańców ziemi, aby utworzyć z nich wspólnotę tych wszystkich, którzy przez wiarę i Chrzest stają się dziećmi Bożymi, członkami Kościoła i świątynią Ducha Świętego”.
  To tyle cytowanych określeń znaczenia słowa kościół.

  Według mojego wewnętrznego odczucia, to ŹRÓDŁO/Bóg, które jest nami, nie potrzebuje żadnych zewnętrznych kościołów, gdyż Jego sanktuarium w Nas jest nasze serce, czyli, jak ja to nazywam po swojemu, 😀 komputer ŹRÓDŁA, gdzie na jego twardym dysku zapisane są JEGO prawa, jakimi należy się posługiwać, by być, żyć Tu i Teraz i zawsze.

  Są to bowiem Prawa Jedynego, jak potocznie określa się
  zasady, wg których powinniśmy żyć i być szczęśliwymi i spełnionymi Istotami jako Iskry Źródła.

  Wystarczy, słuchając się swojego SERCA, tylko żyć wg jego podpowiedzi i być w pełni radosnym, szczęśliwym, żyjącym w błogości i ziemskim dostatku.

  Mnie osobiście nie potrzebne są żadne zbory, wspólnoty, kościoły i inne tego typu stowarzyszenia, które są tylko zewnętrznym fizycznym tworem, w których zakamuflowane są programy zniewalające umysły i dusze wiernych.

  Dziećmi ŹRÓDŁA jesteśmy wszyscy od początku do końca, od momentu pierwszego tchnienia w nas ISKRY
  DUCHA ŹRÓŁA.

  Ja nie upieram się przy swoim zdaniu i nikomu go nie narzucam, przekazałam tylko swój punkt widzenia i odczuwania w tej kwestii, i nie zamierzam z nikim polemizować, szanuję bowiem poglądy każdego z nas.

   1. [TAW] Jak rozpoczną się wykopki w Watykanie, Polacy będą kamienować księży…
    ——————————–
    Jestem przeciwna takim rozwiazaniom.

   2. Kalino, nikt nie jest za samosądem. To co TAW napisał, to moim zdaniem przenośnia. Choć znając miłość bliźniego bywalców KK, jest to całkiem możliwe.

   3. Laszko, wielce prawdopodobne, ze lincz dokona sie naprawde. Sadze jednak, ze najbardziej ucierpia ksieza nizsi ranga, a biskupi i kardynalowie zamienia sukienki na spodnie i…….. nogi za pas. Znasz wizje ksiedza Adama Skwarczynskiego o czasie przemian na Ziemi? On rowniez mowil o masowych napadach na ksiezy w Polsce (nagrania…… bodajze sprzed dwoch lat). Hamulce puszcza. Jedno mnie tylko zastanawia. Czy „sprawiedliwosc” beda wymierzac rodziny ofiar, czy zwykli rabusie napadajacy na wiejskie plebanie, czy bojowki sil miedzynarodowych (np. bojowki Antify), ktore az „przebieraja nozkami”, aby wszczac zamieszki w Polsce?
    Rodziny ofiar z pewnoscia beda przezywac cala traume od nowa. Ale tak chyba ma wygladac ich oczyszczenie/uwolnienie….

    Komentarz pisze z perspektywy osoby, ktorej rodzina nie ma jakichs drastycznych doswiadczen z KK (pedofilia, morderstwa etc) za wyjatkiem cyrkow z pochowkami i wyciaganiem pieniedzy……. „co łaska”. Moja „perspektywa” z pewnoscia wygladalaby inaczej, gdyby np. Emanuela byla mi osoba bliska.

    Jestem przeciwna takim rozwiazaniom („Polacy będą kamienować księży”), chociazby z tego powodu, ze obnizaja wibracje. Nagromadzona energia (szok, przerazenie, niedowierzanie) owszem, musi znalezc ujscie, ale dobrze by bylo, aby zostala uwolniona w bardziej konstruktywny sposob.

    No, nie wiem, Zobaczymy jak to sie wszystko zadzieje.

   4. Skutkiem Apokalipsy będzie Wielka Zmiana w Polsce: po prostu ludzie przestaną chodzić do kościołów.

    A teraz zagadka dla wszystkich. Kto to powiedział:

    „Z dzisiejszego kryzysu wyłoni się Kościół, który straci wiele. Stanie się nieliczny i będzie musiał rozpocząć na nowo, mniej więcej od początków. Nie będzie już więcej w stanie mieszkać w budynkach, które zbudował w czasach dostatku. Wraz ze zmniejszeniem się liczby swoich wiernych, utraci także większą część przywilejów społecznych”.

    Kto to powiedział?… 😉

   5. TAWie, dlaczego zaplanowali upadek KK? Juz im sie przejadl. Nie sluzy im? Czy to jeden z aspektow NWO? Chodzi o polaczenie trzech religii, czy o wzniecenie „wielkiego lamentu” wsrod ludzi?

    Jeszcze cos mi przyszlo do glowy. ONI maja nie przetrzymac nadchodzacych z Kosmosu energii, nie sa tez w stanie podniesc swoich wibracji. Skoro tacy superinteligentni i zawsze mieli dostep wiedzy, to dlaczego wczesniej (100-150 lat temu) nie zaczeli juz podtruwac ludzi, aby uniemozliwic im polaczenie ze Zrodlem, gdy nadejdzie czas zmian?

   6. „Skoro tacy superinteligentni i zawsze mieli dostep wiedzy…”

    Pisząc „oni” mam na myśli prawdziwych „projektantnów”, czyli istoty z innych gęstości. Ich ziemscy bezpośredni wykonawcy nie mają wglądu w całość – w piramidalnych strukturach występuje zjawisko segmentacji wiedzy (poziom niższy piramidy nie wie, co planuje poziom wyższy).

    *

    „…to dlaczego wczesniej (100-150 lat temu) nie zaczeli juz podtruwac ludzi?”

    Zaczęli. Historia szczepień ma już kilkaset lat. Nad szczepionkami na cholerę i żółtą febrę pracowano już w XVII wieku! A sama cholera, żółta febra i inne stare plagi też były świadomym opresyjnym projektem.
    Pełna depopulacja nie była jednak nigdy w ich (istoty z innych gęstości) planach – chodziło przecież o nieograniczoną możliwość pobierania Mocy z zasobów energetycznych populacji nieświadomych Ziemian.

   7. Za sznurki pociaga siatka kaplanska skupiajaca w swoich rekach kontrole nad reszta siatek podziemnych ‚ruchow’.
    Kaplani kontroluja przebieg ‚gry’…to oni zakladali najstarsze cywilizacje.
    W fizycznym wymiarze, od czasow sumeru, tworzyli struktury w kazdej nowej cywilizacji, szkolili adeptow, wprowadzali w swiat tajemnej wiedzy, przeprowadzali inicjacje, rytualy, i budowali siatke wplywow.
    To jest ta ‚reka’ wewnatrz gry…z zewnatrz wykonywana jest inna robota.
    Razem, na obu poziomach, zapewnili skutecznie egzekwowalny plan, sprawnie realizowany przez milenia.
    To nie jest pierwszy cykl…tych etapow nowego poczatku, korupcji i upadku…ku nowemu poczatkowi, bylo, kto to moze wiedziec ile.
    Nie ma nawet znaczacej roznicy czy sprawy ziemskie to wirtualna ‚symulacja’ czy rzeczywista, polegajaca na odizolowaniu planety i zamknieciu jej w reguly ‚gry’.

   8. [TAW] Pisząc „oni” mam na myśli prawdziwych „projektantnów”, czyli istoty z innych gęstości

    „…to dlaczego wczesniej (100-150 lat temu) nie zaczeli juz podtruwac ludzi?”
    [TAW] Zaczęli. Historia szczepień ma już kilkaset lat.
    ———————————–
    Przez „przypadek” znalazlam chyba odpowiedz na swoje pytania,
    sluchajac….. Grifasi Team o Hitlerze. [45:00] Chodzi o fragment dotyczacy eksperymentu majacego na celu stworzenia nowej rasy ludzkiej podczas II wojnie. Eksperyment sie nie powiodl, gdyz „nie udalo sie zapanowac nad swiadomoscia ludzi. Ta „esencja” jest zbyt mocna.”

    Kolejny dowod na to, ze [ONI] ponawiaja proby, ale nie sa w stanie doprowadzic do konca zaplanowanej inzynierii genetycznej. Swiadomosc, nawet ta przytlumiona, umyka im i odradza sie jak feniks z popiolow. Kolejny dowod na to, do czego w obecnych czasach sluza opryski chemiczne, podtruwanie i szczepionki.
    .https://www.youtube.com/watch?v=2WuMjLDS160

   9. Tak, już kilka lat temu tu pisałem, że KL Auschwitz to był wielki genetyczny eksperyment kosmiczny. Próbowano nawet mieszać ludzi ze zwierzętami…

    Do dziś się to robi poprzez szczepionki (zwierzęce DNA).

   10. [TAW] już kilka lat temu tu pisałem, że KL Auschwitz to był wielki genetyczny eksperyment kosmiczny
    ————————–
    Tak. Pamietam, ze poruszales ten watek na blogu.

  1. A teraz dobra wiadomość, dowód na to, że nawet europejskie lewactwo może się na coś przydać:

   Państwo włoskie musi odzyskać gminny podatek od nieruchomości za lata 2006-2011, niezapłacony przez Kościół katolicki i organizacje non-profit – orzekł we wtorek Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, uchylając w ten sposób decyzję KE i własne orzeczenie z 2016 r.

   https://biznes.interia.pl/podatki/news/tsue-wlochy-musza-odzyskac-podatek-od-kosciola,2591377,4211#pst167696674

   dyrekcja Szkoły Montessori w Wiecznym Mieście zaskarżyła sprawę do TSUE

 12. TAWie, pisze ten komentarz, aby Ci zasugerowac kolejny wpis, ktory wedlug mnie moze byc kolejna cegielka na drodze do przebudzenia Polakow. Mam tu na mysli role, jaka odegral polski i „polski” wyzszy kler oraz Watykan w ustanowieniu i usankcjonowaniu rozbiorow Polski. O tym w ogole sie nie mowi. Mowi sie o ksiezach-patriotach rozlokowanych gdzies na wiejskich parafiach i wspomagajacych powstancow, natomiast o zdrajcach cicho sza. Do napisania tego komentarza zainspirowal mnie komentarz internauty (~Historia); link ponizej; tekst wyrozniony, a wiec jawi sie jako pierwszy.

  Komentujacy zamiescil liste kilku biskupow i prymasa, ktorzy kolaborowali z zaborcami. Niektorzy zostali powieszeni przez powstancow kosciuszkowskich. Wiem, ze nie wszystko jest takie proste i czarno-biale (nasze powstania, jako inspirowane przez zaborcow, skrytykowal chociazby Grzegorz Braun), dlatego dobrze by bylo, abys sie odniosl do tematu i napisal jakis swoj elaboracik na ten temat.

  Przyznaje. Tematu nie drazylam. Jakos specjalnie nie interesowaly mnie czasy zaborow, ale watek uwazam za warty rozwiniecia.
  ————————————
  ~Historia

  „7-iu biskupów i Prymas należeli do „Targowicy” (w proteście przeciw Konstytucji 3-go Maja) Po nazwisku : – 1. Prymas Michał Jerzy Poniatowski – 2.bp.Chełmski Wojciech Skarszewski, – 3. bp. Żmudzki Jan Stefan Giedroyć, – 4. bp. Poznański Antoni Onufry Okęcki, – 5. bp. Łucki Adam Naruszewicz, – 6.bp. Wileński Ignacy Jakub Massalski, – 7. bp.Inflancki Józef Kossakowski, – 8. bp. Przemyski Michał Sierakowski. O takich kreaturach jak Szczęsny Potocki, Xawery Branicki, czy Seweryn Rzewuski lepiej nie wspominać! […] .Prymas Woronicz koronował na króla Polski cara Mikołaja. […] w momencie wybuchu II wojny swiatowej Hlond owczesny Prymas Polski i jego nastepca pozniejszy Prymas Wyszynski przebywajac w tym czasie w Watykanie uznali za swoim zwierzchnikiem Papiezem Piusem XII nowe wladze niemieckie, potwierdzajac swoje slowne deklaracje ustanowieniem diecezji niemieckich i wprowadzenie biskupow niemieckich na okupowane tereny polskie.”

  https://fakty.interia.pl/polska/news-episkopat-polski-niech-11-listopada-o-godz-12-00-zabija-w-ko,nId,2659028

  1. Cd fragmentu; najlepiej sobie poczytajcie calosc; link podany wyzej
   ~Historia
   „Podczas Powstania Styczniowego, na wschodnich kresach zniewolonej Polski, powstańcy powiesili kilkudziesięciu księży katolickich, którzy zdradzili ich carskiej ochronie.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s