160 myśli w temacie “W przededniu upadku Watykanu… – Igor Witkowski

 1. Sumliński mi podpadł, bo u Roli próbował bronić kościoła.
  Facet jest strasznie zdewociały.
  Mówił coś o ataku na KK.
  KK, miał już dawno dawno temu szanse się oczyścić, ale tego nie zrobił.
  Sumliński, gdyby sam był ofiarą pedofili, to inaczej by śpiewał.
  Marcin Rola, też jest ciągle taki katolicki, że szok…

  1. Misją obu panów (podobnie jak misją G. Brauna) jest dotarcie z pewnym przekazem do zahipnotyzowanych fanatyków PiS-u. Jako twardzi katole są dla nich wiarygodni. I o to chodzi.

   W kwestii egregorycznej ci mili panowie obudzą się nieco później. Wszystko ma swój głębszy sens 🙂

   1. TAWie zgadzam się z tym.
    Nie należę do „twardych katoli” ale jednak to książki Sumlińskiego otworzyły mi oczy na wiele tematów. Myślę, że dzięki niemu przebudziło się wielu i jeszcze wielu się przebudzi.

  2. Też mi ciśnienie chciało rosnąć, jak słuchałam tych Panów, ale po przemyśleniu doszłam do wniosku, że to musi mieć jakoś głębszy sens. Jeszcze trochę a ochroną kościoła przed „atakami” ci „ochraniacze” będą sobie strzelać w kolana. Ja myślę, że oni naprawdę wierzą w to co mówią, wierzą w kościół. Nie potrafią dopuścić do siebie myśli, że kościół to nie to, w co wierzyli. No cóż, przebudzenie będzie bolesne. A co do Brauna, niedawno w swoich hasłach miał jeszcze słowo „kościół” teraz jest „wiara”,a to już moim zdaniem jakiś postęp.

   1. Pisałem już kiedyś, że wkrętka G. Brauna w egregor katolicki to kwestia wierności programom RODowym. Jego dziad czy pradziad zginął za Watykan (zginął, broniąc proboszcza)…

   2. Co za debilne wypowiedzi, brak wiedzy, tylko z plotuszek. Kościół katolicki jest święty, a posoborowy to nie katolicki, to kon trojański, żeby zniszczyć wiernych. Prawdziwy KK jest dawno pod ziemią. A to, co widać, to hmm…

    Niestety państwo nie jesteście zorientowani, co się naprawdę dzieje. A w Polsce to nie KK, tylko sekta JPII. Episkopt to samo syjonistyczne żydostwo, a jak się pojawi jaki dobry „ksiądz”, to go niszczą. A pseudo księża robi, co robi, bo to nie księża, tylko zwykli przebierańcy, żeby siać zgorszenie i odwrócić wiernych. Poza tem, KK to wierni i wiara w Boga. Jest napisane, że KK będzie cierpiał bardzo, ale siły piekielne go nie zdobędą. Prosze czytać Pismo Św.

   3. Co do Episkopatu, pełna zgoda. Obca, antysłowiańska agentura.

    Księża mało kumają, bo są niewykształceni, nie znają prawdziwej historii KK.

    Kumatych księży jest, wg mojej rachuby, ok. 1%.

 2. Swoja droga jakim odchylem musza byc kreatorzy PIS, aby poprzez religie zdobywac elektorat i kreowac panstwo wyznaniowe dojace Lechitow. Okupantom zajelo to od 1945 roku, aby na miekko bez wazelinki sprzezyc religie z polityka i wziac pod but obywatela, jednak wpier oglupiajajc religijnie. To tylko koczownik mogl wymyslic …ale to tak idzie od wiekow, a dumny Slowianin spi. https://www.youtube.com/watch?v=2Ke9wJUOQGs

 3. Czyzby wyzsi hierarchowie nie czuli nadchodzacych zmian i nadal mysla starymi kategoriami 3d (zyski i luksus)? Miejmy nadzieje, ze ten hotel przeksztalci sie kiedys w sanatorium dla potrzebujacych!
  ———————————————
  Kościół buduje hotel pod Olsztynem. Nie wszyscy mieszkańcy są zadowoleni
  Ponad 350 pokoi, sale konferencyjne, basen, bar na plaży – to tylko niektóre elementy, planowane w najnowszej inwestycji Archidiecezji Warmińskiej. Hotel ma przyciągnąć turystów, a jednocześnie zwiększyć zyski Kościoła.
  Zgodę na budowę wydała Stolica Apostolska. 5-kondygnacyjny hotel ma powstać w Rybakach nad Jeziorem Łańskim w otoczeniu malowniczej przyrody. Ma pomieścić ponad 700 gości, a wśród udogodnień mają się znaleźć restauracja (o powierzchni ok 900 m kw.), bar, kawiarnia, basen, fitness oraz spa. […] Wokół mają powstać nie tylko obiekty sportowe (basen zewnętrzny, kąpielisko, bar na plaży), ale też 35 domów ze 130 apartamentami.

  Zyski z inwestycji będą zatem trafiać w 49 proc. do dewelopera, a w 51 proc. do archidiecezji, które mają być przeznaczane na działania charytatywne a także na remonty zabytków i obiektów sakralnych.

  Jednak nie wszyscy mieszkańcy zgadzają się na postawienie hotelu. Część z nich obawia się, że okolice Jeziora Łańskiego stracą swój wyjątkowy klimat. A zachwycili się nim już peerelowscy dygnitarze […]
  https://turystyka.wp.pl/kosciol-buduje-hotel-pod-olsztynem-nie-wszyscy-mieszkancy-sa-zadowoleni-6415230038165633a

 4. Ciekawe spostrzeżenie.
  Radosław Krzyska podczas rozmowy z Zygfrydem: „Czy zauważyłeś, że Watykan z lotu ptaka wygląda jak serce zamknięte na klucz?”

  1. Kalinko, scenariusz na dzisiejsze czasy, to wpierw upadek, rozpad ekonomiczny, następnie upadek polityczny, czyli większość rządów do wymiany, a ostatni to upadek wszystkich religii.

   Ja wolałabym żeby upadek rozpoczął się od religii, bo cała nasza Słowian dotychczasowa niewola, zaczęła się od narzucania nam szatańskiej sekty KK.
   Z resztą byśmy sobie łatwo dali rady.😆

   1. Tak, SlowiAnko.
    Ja tylko zauwazam kolejne fazy. W Polsce najpierw tylko „covid”, potem tylko strajk kobiet (covid zszedl na plan drugi), teraz widac beda walkowac Kosciol.
    Tu, gdzie mieszkam, walkuja na okraglo „covid” i restrykcje (Toronto juz ma byc „na czerwono”), a od kilku dni szczepionki. „Pocieszaja”, ze beda dostepne juz na poczatku 2021.😉Gratuluja Bidenowi.
    Sadze, ze czekali na Bidena, teraz juz niechybnie czuja, ze dostali „zielone swiatlo” na pewne poczynania.

 5. Tawciu, może nie ET nam zagraża, a przesunięcie bieguna.
  „Magnetyczna północ drastycznie przyspiesza w ruchu.
  Nasza tarcza ochronna gwałtownie i dramatycznie słabnie i zuboża.
  Strumień odrzutowy pogrąża się w totalnym chaosie, a oś Ziemi przechyla się i chwieje staje się niespotykany, tylko wymienić kilka.
  Będziecie nadal widzieć wydarzenia pogodowe stają się coraz bardziej chaotyczne, poza sezonem, nie na miejscu i bardziej destrukcyjne..
  Nieprzerwanie usłyszysz „nigdy wcześniej nie widziano” „pierwszy raz w życiu” „historyczny” i „bicie rekordów”
  Nie tylko z pogodą… Ale trzęsienia ziemi wszędzie nawet w miejscach, w których normalnie nie są..
  Problemy z wulkanami i magmą… W tym nawet budzące się uśpione i wymarłe wulkany.
  Dziwne zachowanie zwierząt i ludzi…
  Problemy zdrowotne…
  I wiele więcej…
  Wniosek jest taki, że zbliżamy się do niewyobrażalnych wydarzeń. Jesteśmy w kolejnym cyklu katastrof ziemskich.
  I to wszystko przyspieszy jak bóle porodowe.
  Nie, nie wierzę, że to jest dzień zagłady, w którym ludzkość wyginie. ludzie kontynuują.
  Czy to będzie nieuniknione dla wszystkich? Tak…
  Czy wszyscy umrą? Nie! Nie!
  Jeśli spojrzeć na cykle katastrof z przeszłości, jak to, przez co będziemy przejść… Zobaczysz, że niektórzy ludzie zawsze znaleźli sposób, aby przetrwać i kontynuować.
  2023 w lata 30. wprowadzi nas w niewyobrażalny scenariusz.
  Wszystko to jest powiedziane i robione nie po to, aby cię przestraszyć, ale po to, aby duchowo, psychicznie i fizycznie.
  Po prostu przygotuj się najlepiej, jak potrafisz.

  1. Jesli ktos ciekaw, u p. Bialczynskiego jest ciekawy ciag artykulow, miedzy innymi apel Lechickiego Odrodzenia. Ale, ale ja lubie poczytac koment. Tam pan pod nickiem Mezamir pisze o zydowskim odrodzeniu, o sekcie Chabad.Mnie sie wlos na glowie zjezyl, dobrze to dla nas nie wyglada. Ten pan pisze, ze te wiadomosci pochodza z filmow monologow Eduarda Hodosa, szefa zydowskiej gminy religijnej w Charkowie, jedynego w swiecie specjalisty w sprawach zydowskiej sektyChabad.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s