Święto medycyny naturalnej – fantastyczna, międzynarodowa impreza goszcząca naukowców, specjalistów, producentów i sprzedawców z całego świata. Dwa razy do roku odwiedza ją około 10 tys. osób! 26-27-28 października zapraszamy Państwa już po raz 48. na Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, największą tego typu imprezę w Europie.

Odbywają się one w budynku Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice, Plac Sejmu Śląskiego 2, obok Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego).

Szczegóły:

http://grella.pl/news/211/zapraszamy-na-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

http://miesiecznik-szaman.pl/targi-2/

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Health-Beauty/Targi-Bli%C5%BCej-zdrowia-bli%C5%BCej-natury-1025870990904412/

Reklama

27 myśli w temacie “Największe w Europie targi medycyny naturalnej! XLVIII Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” – Katowice, 26-28.10.2018 r.

 1. Juz sie szykowalam, aby zamiescic czternastominutowe video z targow i konferencji w Poznaniu, nagrane tuz przed rozpoczeciem konferencji, a tu przyszedl mailem wpis od TAWa o zblizajacych sie targach w Katowicach! Tak wiec zamieszczam nagranie. Krotkich wypowiedzi, w calkowicie innej scenerii niz dotychczas, udzielili: H. Czerniak, J. Zieba, R. Nacht.
  Jerzy Z. podkresla zaslugi Ferdynanda Bardasiewicza.

  *** W najblizsza sobote w Katowicach wystapi tez Szaman TzW. Moze to wlasnie tam? Na tych targach.
  ————————————
  Studio VTV1 „Czego lekarz Ci nie powie”
  Wystąpili w nim: Jerzy Zięba, Hubert Czerniak, Bożena Kilarska, Roman Nacht, Tadeusz Miszczak, Roman Bartkowiak i olbrzymia grupa widzów oraz wystawców.

  .https://www.youtube.com/watch?v=7FQIaLMlHWA

   1. 👍🏼 Aniu jak my się za organizację weźmiemy, toooo będzie najlepsza impreza w wszechświecie. 😉

   2. TAW, co za pytanie, Ty obowiązkowo musisz być, będziesz ognia pilnował. Twoje ogniska są takie cudne.

   3. Aniu, ja odpowiedziałam, zanim zobaczyłam Twoją odpowiedź, myślę, że tu nie ma co się zastanawiać (wiem, że to pytanie z przymrużeniem oka, żeby się troszkę podroczyć). TAW od tak długiego czasu ciągnie ten wózek z wiedzą na ważne tematy, że nie może go na takim spotkaniu zabraknąć. Ja widzę TAWa w roli jeśli nie gospodarza, to honorowego gościa pełniącego obowiązki gospodarza, bo kto nam ręcznie komentarze zatwierdzi?? 😉

   4. Laszko, przecież mnie znasz, ja po prostu lubię się podroczyć, oczywiście, że ja tu nie mam nic do gadania, przecież to TAW jest głównym „właścicielem” TAW-erny, a my komentatorzy mamy tylko swoje małe udziały. 😀

   1. TAW, a kto będzie ognia pilnował??

    Z wiatrem we włosach, jak już Słowianka napisała, obecność obowiązkowa.

    Termin mamy już ustalony- pierwsza rocznica odzyskania niepodległości, miejsce się znajdzie….

    TAW, a bez Ciebie to się nie uda, tylko Ty masz namiary na wszystkich Tawerniaków. Puścisz informację wszystkim i gotowe.

    A Ani „nie ma potrzeby zapraszać” znaczy, że wszyscy są na liście gości, albo gospodarzy?? i do nikogo nie trzeba ekstra zaproszenia wysyłać, to się samo przez się rozumie.

    Widzę TAW, że też lubisz się troszkę podroczyć? 😊

    Ludzie jaki ja mam dzisiaj dobry nastrój….

 2. Witam wszystkich TAWerniaków w mglisty u mnie poniedziałek i wklejam na polepszenie samopoczucia miłą i ważną informację, coś pięknego jednak zaczyna kiełkować w służbie zdrowia.

  Na razie jeszcze tylko gdzieś tam….. ale przecież my Słowianie mamy już TO od dawna w naszych pięknych Lechickich RODowych genach.

  Siła i Moc tego Przepięknego Świata jest w każdym z NAS. ❤

  https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/dotykanie-morza-i-spacery-z-psem-lekarze-zamiast-leków-przypiszą-kontakt-z-naturą/ar-BBOYKHc?ocid=spart

 3. Znajoma osoba zwróciła moja uwagę na prostą, szybką i skuteczną metodę zmniejszania bólu, którą już sama przetestowała.

  1 min i NIE CZUJĘ bólu ! Dobroczynne odkrycie WIETNAMSKIEGO profesora- Andrzej Grabarz © VTV

  Metoda Dien Chan pochodzi z Wietnamu i została wypracowana przez Prof. Bui Quoc Chau w latach 80-tych XX wieku. Korzysta się w niej z map partii ciała – ich odbicia na twarzy – oraz części z ponad 500 punktów odruchowych. Dien Chan jest bardziej kompleksowa niż akupunktura. Oprócz naciskanych podczas zabiegu punktów, znajdujących się w obrębie głowy i twarzy (wiązanych z odpowiednikami np. różnych organów ciała), pracuje się za pomocą misternie wykonanych narzędzi na niewielkich obszarach, tzw. strefach odruchowych (np. mapie stawów), rozmasowując je, a w efekcie zmniejszając napięcia czy ból. Diagnoza w Dien Chan polega na odnajdowaniu „żywych” punktów lub stref bólowych na twarzy, odpowiadających partiom w całym ciele, z którymi wiązać się może dyskomfort pacjenta. Stymulowanie ich przynosi stopniową poprawę stanu zdrowia. Wspaniały wykład wraz z demonstracją metody (możliwej do samodzielnego stosowania) na ochotnikach obecnych na wydarzeniu w Starym Oleśnie.

  <https://www.youtube.com/watch?v=20yfgR31nIU

  Myślę, że metoda jest godna polecenia, a przynajmniej wypróbowania na sobie. 🙂

  1. Ziarno, chciałam Ci powiedzieć, że od dwóch tygodni stosuję tę metodę na moje bolące ramię, owszem usuwa ból, ale po ponownym nadwyrężeniu ból powraca, dlatego nie wiem czy to jest metoda stałego wyleczenia, czy tylko uśmierzania bólu na jakiś czas.

   Na razie stosuję i obserwuję, czas pokaże ,ja chcę wierzyć, że tak.
   Może ja jeszcze nie za dobrze wyczuwam punkt naciskania, nakłuwania. 😀

  2. Nawet tymczasowe uśmierzenie / zmniejszenie bardzo dokuczliwego bólu jest zaletą tej metody. 🙂

   Każde ciało inaczej reaguje na bodźce. No i dolegliwości bywają różne. Regeneracja układu kostnego jest w ogóle bardzo kłopotliwa i czasochłonna. Widzę, jak moja Mama się z tym boryka.

   Myślę, że przyjęłaś dobry sposób postępowania – samoobserwacja jest tu kluczowa. Z czasem pewnie też nabiera się wprawy w znajdowaniu właściwych punktów nakłuwania. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s