23 myśli w temacie “Polska jest krajem starożytnym, co na dziś udowadniają 43 zagraniczne źródła naukowe – Janusz Bieszk

  1. … cały czas Sercem przy Tobie …
   Jednakże idzie jak zwykle samotnie w swej drodze .
   Szuka prawdy i odpowiedzi . I ma w tyłku to że Źródło u niej siedzi. Jego Umiłowanie i Jego wołanie .
   Złapała się Duszą i trawy i drzewa i pozostanie tutaj tak długo jak trzeba.
   Bo jest Ból ,Żal i Smutek Większy niż inne wszystko , ale Tobie akurat tego tłumaczyć nie muszę Serduszko .
   Więc niech lepiej Prawdę całą przekaże , drzwi prawidłowe , albo będę głucha na jego wołanie .
   Niech odda to co zostało zabrane.
   I tak się właśnie porobiło Ono ręce wyciąga a MI twardo swego podłogi się trzyma. Niech teraz Źródło sobie po rozkminia co ma uczynić by jeszcze zechciała pokazać blask swych oczu ta dziwna dziewczyna .

   Dla Ciebie

  1. BaldTV na YouTube robi niesamowitą pracę. Każdy jego film jest wart 10x więcej niż inne.
   Pana Janusza Bieszka też miałem okazje już słuchać. Posiada on wiedzę udokumentowaną książkami historycznymi, dotyczącą historii Polski. Udowadnia on, że Lechia istniała kilka set lat przed naszą erą.

 1. operowanie krajem jest bez sensu chodzi zawsze o rase powinno byc slowianska rasa jest rasa odwieczna reszta ras jest zmanipilowana czytaj powstaly przez dodanie do naszej genow zwierzat w tym koz hinduska wielbladow arabska skosnych szarakow czytaj mongolska

 2. Nie rozumiem osób które mówią coś do mnie …nie rozumiem słów
  wypowiadanych niewyrażnie..w pośpiechu ..przy tym niespokojnie kręcą głową we wszystkie strony..trzęsa głową…

  przez telefon też..wymowa,akcent,fonetyka ..co się dzieje…?
  …a sens wypowiedzi żaden…
  …czy to przez te sztuczne zęby które sobie pchają do gęby?

  1. A jaka szkoła uczy dziś retoryki i sztuki oratorskiej, o elementarnym szkoleniu dykcji już nie wspominając?…

   Poza tym to, o czym, Justynko, piszesz, podpada również pod zwykłą kulturę osobistą: zwracanie się do bliźniego z poszanowaniem jego godności osobistej, zwracanie się do bliźniego z szacunkiem.

   Istotna jest też kwestia powszechnej nerwicy wielu naszych, zakręconych wokół własnego ogona RODaków…
   Przy nerwicy człek skupiony jest na sobie tak kompulsywnie, że wszystko inne odchodzi na plan dalszy.

   Osoby z podczepami też mówią niedbale.

   1. Mnie to bardzo razi..reaguję natychmiast…
    w tym szaleństwie jest metoda … narzędzie do narzucenia…wymuszenia …bo przecież mówałem/am/…
    Dzięki Tawie..u nas deszcz i półmrok
    Słonka życzę

 3. Moja córka uczy się historii do matury i powiedziała, że przeczyta pańskie książki po egzaminie;)
  Podziwiam Pana. Niech na Pana nie mają wpływu żadne opinie ludzi, którzy swoją wiedzę historyczną czerpią z książek, które zostały napisane przez osoby nie mające pojęcia, że historia może być przekłamana.

 4. Odkrywanie naszej bogatej i długiej historii. 🙂 Kolejne potwierdzenie, że chyba jednak nie wypadliśmy sroce spod ogona w 966 r. 😉

  *

  Sensacja archeologiczna w Polsce! Historię trzeba będzie przepisać od nowa. „To unikat w skali całej Europy!”

  Pola uprawne wraz z miedzami, zagrody, zabudowania, a nawet drogi, czyli kompletnie zachowany układ przestrzenny starożytnej osady sprzed blisko 2 tys. lat odkryli archeolodzy w Borach Tucholskich. To unikat w skali całej Europy – podkreślają autorzy odkrycia.

  Teren Borów Tucholskich na pograniczu woj. kujawsko-pomorskiego i woj. pomorskiego porasta gęsty las. Jest to jeden z obszarów najsłabiej poznanych pod względem archeologicznym w Polsce.

  „Jeśli chodzi o badania, był to teren dziewiczy. Wielkim zaskoczeniem okazało się odkrycie tam nie tyle pojedynczego elementu dawnej osady, co również jej otoczenia: otaczających zabudowania pól, zagród czy łączących je traktów” – opowiada PAP doktorant w Instytucie Archeologii UMK w Toruniu Mateusz Sosnowski. Badania w Borach Tucholskich prowadzi wspólnie z Jerzym Czerńcem, doktorantem w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN w Warszawie.

  Pozostałości pochodzą z pierwszych wieków naszej ery – ocenili badacze.

  W ostatnich latach w całej Polsce archeolodzy namierzyli – zwłaszcza w obrębie lasów – dziesiątki nieznanych wcześniej kurhanów, grodzisk i innych konstrukcji sprzed tysięcy lat.

  https://nczas.com/2019/03/22/sensacja-archeologiczna-w-polsce-historie-trzeba-bedzie-przepisac-od-nowa-to-unikat-w-skali-calej-europy/

  1. Lechia wychodzi spod ziemi. Duchy przodków powstają spomiędzy korzeni wymordowanych dębów, bo ani duch pierwszych ani drugich nie ginie nigdy.

   1. I jak sam widzisz Czciborze, Duchy przodków nam naszą historię odkrywają i w przestrzeń wieści o NAS prawdziwe zapodają.
    A i Mateńka Ziemia Natura sypnęła nam żołędziami, jakby je ze skarbca swojego wyjęła, byśmy je tylko posadzili.

    Odrodzi się nasza Lechia, ta prawdziwa i sprawiedliwa, bo cała natura jak widać nam sprzyja.

    Cuda się dzieją w tej naszej krainie, i dziać się będą, aż cała prawda o nas na wierzch wypłynie.

    Trwajmy więc przy niej mężnie i nie bójmy się nikogo i niczego, bo sprawiedliwość ŹRÓDŁA jest po naszej stronie.

  2. ” … Archeolodzy na podstawie obecnych badań i analizy ich wyników wyodrębnili kilka grup żyjących na terenie Trzcinicy różniących się pod względem rodzaju i siły występujących w niej artefaktów. Mieszkała w niej w latach przypadających między 2100-1650 p.n.Ch. jako najstarsza ludność, grupa pleszowska kultury mierzanowickiej, grupa ta pozostawała pod silnymi wpływami z basenu Niziny Węgierskiej i Zakarpacia. Następnie w latach 1650-1350 p.n.Ch. przebywała tu zakarpacka ludność kultury Otomani-Füzesabony, charakteryzująca się bardzo wysokim poziomem rozwoju cywilizacyjnego.

   .https://pl.wikipedia.org/wiki/Skansen_Archeologiczny_„Karpacka_Troja”_w_Trzcinicy

   .http://www.karpackatroja.pl

   1. Polska jest tak starozytna jak jej mieszkancy a to mozna okreslic badaniami genetycznym Polakow. Ciagle ponad 50% populacji kraju to haplagrupa R1a wsrod ktorych sa protoplasci slowian M417 w niezmienionej formie genetycznej do dzis.

 5. „Zacznijmy od mitologicznych początków Wrocławia:

  ” Wrocław budował zięć Posejdona Tymoteusz a następcą jego został II syn Posejdona Innachos, który zbudował obecną farę wrocławską ”

  Podobnie jak w przypadku Uranosa nie mam pojęcia, czy to przenośnia czy jest to pisane na serio. Idźmy dalej, co łączy Wrocław z piramidą Cheopsa?

  ” W Piramidzie Cheopsa znaleziono staliwne dłuto do obróbki granitu i ślady piły DIAMENTOWEJ, co powinno pochodzić z Sobótki, bo takich pił używano przy budowie Wrocławia. ”

  Juliusz wspomina o Pałacu Pana, który miał być budowany z pomocą pił diamentowych. Chyba właśnie tego dotyczy poniższy tekst:

  ” pałac Królewski we Wrocławiu, którego budowę podjął Pan – ojciec czy dziad Jura-Uranosa – był budowany piłami DIAMENTOWYMI, gdyż było TYSIĄCE ciosów, z której to racji obecny minister KiDzN Zdrojewski i jego konserwator Wrocławia Hawrylakowa niszczyli ten pałac z POŚWIĘCENIEM. ”

  Skoro o piłach mowa to zapewne wspomniane poniżej płyty granitowe były cięte właśnie z ich użyciem. Prusacy z tego tekstu to zapewne Niemcy po tym, jak Wrocław odłączył się od Polski:
  ” Przedlokacyjny Wrocław był wyłożony PŁYTAMI GRANITOWYMI, które zbrakowali Prusacy ”

  Kolejna sprawa- krypta w katedrze wrocławskiej. Tutaj po raz kolejny pojawia się Waleska Złotowłosa:

  „MMC pisze, że nie znaleziono śladów obróbki mechanicznej na megalitycznych blokach poligonalnych, które wyglądają jak LANE. Bazalt lany nazywa się lejzną, co łączy się z murami ZESZKLONYMI i kryptą III katedry wrocławskiej, którą – na moje wezwanie – oglądał Bundestag, a którą ja przypisuję Walesce, córce Gereona po r. 3400 pne. Wg Lincoln & Sp. to architektura gotycka pochodzić z głębokiej starożytności, co głosiła lwowsko-wrocławska szkoła archeologiczna i architektoniczno-historyczna.
  To że Indianie znali technikę topienia kamienia wnioskowałem dawno. Technikę tą opracowano prawdopodobnie przy budowie III katedry wrocławskiej, gdyż bliźniacza krypta Grobów Królewskich na Wawelu została przepalona. Wawel Gotycki powinien być budowany po zburzeniu Wawelu przedromańskiego przez Tyfona, który rozgromił Gereona. Kamień topiono prawdopodobnie fosforem. Mury takie nazywa się POLIGONALNYMI. Wcześniej Chejron Płocka zbudował Stonehenge. ”

  Chodzi chyba o to, że technikę opisaną powyżej zastosowano eksperymentalnie właśnie we Wrocławiu i w Krakowie, eksperyment krakowski jak widać się nie udał. O Chejronie z Płocka będzie jeszcze w dalszej części.

  W latach 80-tych i 90-tych Wrocław miał się stać według Juliusza miejscem celowego zacierania śladów przeszłości. Dokonywać mieli tego pani Hawrylak i Bogdan Zdrojewski. Taka jest opinia Wandaluzji, więc osoby, które ewentualnie znają osobiście te postaci niech kierują pretensję do Juliusza jeśli czują sie urażone, ja tylko cytuję jego opinię.
  ” W latach 80 do WOAK przyszedł robotnik, żeby pokazać nam rzecz niesamowitą. Na ul. Mikołaja kamienica secesyjna stała na piwnicach GLINIANYCH. Ale na tym nie koniec, bo 10 lat temu przy ul. Mikołaja, Kiełbaśniczej i Rzeźniczej odkopano domki takie jak Jaś i Małgosia, ale o sklepieniach GRANITOWYCH i bez śladu cegły. Awanturowałem się i GROZIŁEM Żydówce Hawrylak – że to zabudowa sprzed KILKU TYSIĘCY LAT, ale rozebrali… ”

  https://bialczynski.pl/2014/11/27/stanislav-aleksander-wielki-w-krakowie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s