<https://youtu.be/tHHRgcHh_zk.

Kopia zapasowa: https://vimeo.com/253253099

*

Badania tego typu, jakie zostały w tej publikacji opisane, w żadnym stopniu nie spełniają wymagań badań klinicznych zgodnych z tak zwanym złotym standardem.

Jerzy Zięba
[7. minuta filmu]

Musisz zastanowić się, kogo reprezentowali aktorzy sceny politycznej, zatwierdzając do przymusowego szczepienia preparat, którego jedynym udowodnionym skutkiem jest kastracja dziewczynek.

dr Jerzy Jaśkowski
[https://wp.me/p3gTpd-29I]

Miliony dziewcząt i młodych kobiet zostało oszukanych przy dokonywaniu niepotrzebnego szczepienia na mało prawdopodobną chorobę, narażając ich zdrowie teraz i w przyszłości. Poznaj FAKTY dotyczące szczepionki na HPV!
Kolumbijczycy protestują przeciwko chemicznej kastracji dziewcząt szczepionką Gardasil/Silgard na HPV, 3 września 2014 r.

Jedyna w Polsce tak obszerna, dogłębna i całościowa prezentacja naukowa dotycząca wpływu szczepionek na zdrowie i życie człowieka:

https://jerzyzieba.com/szczepienia/

29 myśli w temacie “Gardasil/Silgard/Cervarix na HPV jest szczepionką o NAJWYŻSZYM stopniu zagrożenia! Nigdy nie było żadnych badań bezpieczeństwa tej szczepionki! – Jerzy Zięba

 1. Witajcie. Jak dobrze ze sa takie info i ze jestem tu gdzie jestem ze rezonuje ze stronami jak Tawa. Dzieki temu nie podam tego syfu mojemu dziecku. Juz przychodnia wyslala do mnie sms o tym szczepieniu. We Wroclawiu daja za darmo. A swoja droga na logike chlopska- kiedys szczepionka na hpv kosztowala 1500zl a teraz przeczytalam na str sanepidu ze ok 300zl. Jak musza tego syfu miec duzo i jak sa zdesperowani zeby sprzedac skoro obnizyli koszt 5 krotnie. Tylko to zastanawia ze cos tu smierdzi. Rodzinna pani doktor na wiesc o tej cenie tez sie zastanowila o co chodzi. Poczytajcie zanim podejmiecie decyzje, prosze. Kladziecie na szale bezplodnosc swojej corki nie liczac innych niebezpieczenstw.

 2. rak jest wywolywany rzesistkiem pochwowym ktory jest nam wszczepiany bezczelnie przez zydochinskie szczepionki, rzesistek ma ponad 100 mechanizmow krycia sie przed naszymi bialkami owadobojczymi – wiec ciezki przeciwnik, jego najgorsza dla nas funkcja jest funkcja turbo uruchamiana jak dostanie sie do ciala inny szczep rzesistkow np z seksu czy szczepionki wtedy wybucha powstanie a my schodzimy

 3. Tawerniacy,
  potocznie mówi się o obywatelskim obowiązku oddania swojego głosu w wyborach na aktorów wystawionych w teatrze iluzji.
  Według mnie obowiązkiem każdego nas, człowieka żyjącego we wspólnocie, we wspólnym kRaju jest zabieranie głosu w dyskusjach, które są istotne.
  Istotne w dzisiejszych czasach ujawnianie jest skali manipulacji, której jesteśmy poddawani.
  Szczepionki są jedną z broni porównywalnych do zbrodni w obozach koncentracyjnych. Tam masowo zatruwani chemią ludzie, umierali. W dzisiejszych czasach, na naszych oczach odbywa się ludobójstwo na dużo większą skalę.

  Młodzi rodzice zamiast zastanawiać się nad odpowiedzią na pytanie: Szczepić czy nie? Powinni raczej zastanowić się nad tym kto/co narzuca mu takie restrykcje. Zastanowić się nad tym jak chce się żyć i wychować dzieci.
  Są wielkie kampanie społeczne dotyczące szczepień a nie ma ani jednej kampanii społecznej zachęcającej do bycia w harmonii z naturą, pięknych emocji międzyludzkich i pielęgnowania wspólnoty.
  Czy ludzie tego nie widzą? Ile osób cieszy się z dodatku od nierządu w postaci pieniędzy – Ludzie dowiedzieli się o tych pieniądzach z wielkich kampanii społecznych – mówiących o rozdawnictwie pieniędzy. Podczas gdy nikt nie promuje kultury, nie ma darmowych zajęć budujących kreatywność dzieci, rozwój poprzez ćwiczenia związane z zainteresowaniami dziecka.

  A pieniądze są wydawane na promocję pieniędzy.

  Do tego w mediach – masowe wizualizacje chorób ludzi. Dzieci i dorosłych.

  Młode matki lekarki promują się na Instagramie i blogach opisując działania szczepień. Zdanie „Wszyscy moi znajomi (pediatrzy) zaszczepili swoje dzieci przeciw grypie” wychodzi mi uszami.
  Zapewnienia ze strony tych pań, że nie biorą za to ani grosza i że za wszelkie pomówienia wobec nich o korzyściach pieniężnych zamierzają szukać sprawiedliwości w sądzie sprawia, że drętwieje. Bo te młode kobiety nie widzą, że pod przykrywką troski o swoje dziecko oraz wszystkie dzieci świata, biorą udział w akcie ludobójstwa na światową skalę.

  Nie nie szczepmy, to jest wszczepianie trucizny.

  Mleko bio, które dostępne jest w masowej sprzedaży, nie jest bio – gdyż kanaliki do odsysu mleka czyszczone są antybiotykami.

  Sterydy i antybiotyki są nie zdrowe.

  Rodzice – możecie i musicie jeśli chcecie leczyć swoje dzieci naturą, miłością, wibracjami piękna.

  Zioła leczą wszystkie choroby. Witaminę C produkuję w różny sposób, można kupić wyciąg z greapefruita gorzkiego, który działa jak naturalny antybiotyk.

  Bańki są bardzo dobre na wzmocnienie odporności, nie bójcie się szklanych.

  Jód,cynk, selen dobrej jakości można kupić firmy Swanson albo now. nie sa drogie

  Kochani proszę Was w okresie jesienno – zimowym w szczególności o piękne wizualizacje, piękną kreację i pracę nad sobą.

  Równowagą wewnętrzną, możemy wnieść się na wyżyny ducha.

  Ciało

  Umysł

  Duch

  Istoty świetliste to my.

  Mamy wybór. I nie chodzi tu o wybory marionetek. Możemy odrzucić masowe programowanie i BYĆ. W pełni w naturze, bez chemii.

  1. Nie ma się co przerażać. Pewne fakty trzeba po prostu znać, wiedząc jednocześnie, że jest to znamię czasu i przestrzeni naszego aktualnego wcielenia – wystrój wnętrza aktualnej sceny naszego życia. A sceneria w teatrze iluzji, jak wiemy, zmienia się dość często, więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że już za dwa lata wzorcowa przestrzeń nad Polską zdeaktywuje wszystko, co niewzorcowe 🙂

   Każda trudność, jaką uda nam się pokonać, poszerza naszą przyRODzoną Moc.

   🌳🌳🔆🌳🌳

   1. „Każda trudność, jaką uda nam się pokonać, poszerza naszą przyRODzoną Moc”.

    I to jest najprawdziwsza prawda w naszym obecnym ostatnim wydaniu matrixowym.

    Nie bójmy się pokonywać trudności, mamy przecież w sobie niesamowitą MOC ŹRÓDŁA, tylko zechciejmy z niej skorzystać. Potęgując w sobie STRACH, LĘK dokarmiamy naszych ciemnych ciemiężycieli.

    Niech oni wreszcie poczują STRACH ich ostatnich dni na tej Przepięknej Planecie.

    Przestańmy postrzegać siebie umysłem, przestańmy widzieć siebie lepszymi, pełniejszymi, kompletniejszymi gdzieś w dalekiej przyszłości.

    Zacznijmy odczuwać, że już dziś kimś takim jesteśmy.

    Poczujmy i postanówmy, że każdy dzień przybliża NAS to tej stworzonej w naszej wyobraźni wersji NAS.

    Wyobrażajmy sobie jak najczęściej taką wersję siebie.

    Odczuwajmy ją każdą komórką swojego ciała, że z każdym dniem stajemy się coraz bardziej pełną i kompletną wersją siebie z wyobrażeń, każdy dzień przybliża NAS w tym kierunku.

    Niech ten obraz NAS zagości na stałe w naszej świadomości.
    Łączenie się z wyższowymiarową ekspresją jest przywracaniem swojej wielowymiarowej świadomości.

    Uważamy, że jesteśmy mali, nic nieznaczący, za mało inteligentni, za starzy, twierdząc, że jest już za późno na jakąkolwiek zmianę.

    Jak możemy być za starzy, skoro jesteśmy czystą, wieczną świadomością istniejącą w jedynym czasie, jaki istnieje – w teraz.

    Wiek jest również programem umysłu.
    Jesteśmy wieczni, wielowymiarowi, istniejemy poza czasem i przestrzenią.

    I tego się, moja droga KATHAROS, trzymajmy na dzień dzisiejszy, bo wczoraj już było i nie wróci, a jutro i tak jest niewiadome.
    STRACH jest naszym największym wrogiem, gdyż Nas zabija, a ich wzmacnia.

    NIE DAJMY SIĘ TYM WSTRĘTNYM ŻARŁOCZNYM CIEMNYM MOCOM.

   2. Hmm, prawda, Bracie, ale narasta nam inny kłopot poza orężem, który można zrealizować istotnie energetycznie. Gorzej ma się rzecz z obcymi rasami, które PiS sprowadził tabunami i wygląda, że będzie miał jeszcze czas będzie mógł to robić. W ciągu kilku lat intensywnych działań można zanieczyscić czystą rasowo ziemię… Co może wypchnąć tę migrację z Lechii? Trudno sobie wyobrazić tak kozacki w działaniu rząd, raczej stawiałbym na nieznosne dla obcych wibracje. Póki co nic takiego nie widać, proces napychania naszej Ojczyzny obcymi ma się dobrze. Zaczynam patrzeć na nich wrogo, a jeśli tak dobry i życzliwy czlowiek jak ja zaczyna patrzeć wrogo, to nie wróży to dobrze. Niewątpliwie pierwszy wolny słowiański rząd zweryfikuje obywatelstwo ewidentnie wrogich i sabotujących osób, ale zanim do tego dojdzie, niestety w dużych polskich miastach wygeneruje się irytujące multi-kulti. Jak dla mnie to większy ambaras niż pozbycie się armii USA.

   3. TAWie, dziękuję za bloga! Pozdrawiam serdecznie całą TAWernę<3
    Dziękuję także za pokrzepiające słowa, tego teraz potrzebuję, podobnie jak Katharos i wiele innych osób.
    Trafiłam tutaj zapewne nieprzypadkowo poprowadzona przez Kogoś… Zostałam – po kilku podejściach – nie bardzo początkowo rozumiałam Wasze komentarze, zwłaszcza dlaczego prawie każdy podpisuje się "Sława"… 😉
    W ostatnie wakacje przeszłam przyspieszony kurs rzeczywistości – Los zetknął mnie z dawno niewidzianą znajomą, zaciekłą tropicielką PRAWDY historycznej, ale nie tylko. Odtąd – po otrząśnięciu się z pierwszych szoków – zaglądam tu tak często, jak tylko mogę. Układa mi się w logiczną całość to co inni wyśmiewają i nie wierzą, bo to przecież teorie "s".
    Nawet znajomy z doktoratem z nauk medycznych, pracujący w wysoko wyspecjalizowanym laboratorium wmawiał mi -na moje pytanie o konsekwencje już niestety wykonanych u dziecka szczepień, o jakieś środki zaradcze, jak to odwrócić – że te "szkodliwe substancje" to organizm sam "neutralizuje", że nie trzeba się szczepień obawiać itp.
    A tu słucham Pana Jerzego Zięby i przerażenie coraz mocniejsze mi się pojawia, no bo kilkanaście lat minęło i jak na razie jest niby dobrze, ale kto wie, co przyszłość przyniesie???

   4. Laszko, Ziarno, Z wiatrem… – dzięki Zacne Kobiety za Dobre Słowo! Częściowo już stosuję te sposoby, będziemy też pić zioła. Jednak, co najbardziej mi doskwiera, to świadomość nieodwracalnych zmian u dziecka – modyfikacji genetycznych -powodowanych przez szczepionki. Gdzieś spotkałam się z informacją, że ponoć Pozaziemscy mogliby pomóc nam w naprawie naszego DNA…

   5. Nie ma czegoś takiego jak „nieodwracalność” zmian. Organizm da się wyczyścić do imentu. Oczywiście w czasach, w których żyjemy (posypka z nieba, zatrute warzywa), jest to wzmożona praca na bieżąco. Kiedy już przestaną sypać, kłóć i truć – Ziemianie bardzo szybko się zregenerują, bez łaski ze strony Obcych 🙂

    Nie ma czegoś takiego jak „nieodwracalność” zmian – nawet wycięty organ da się energetycznie odtworzyć, wraz z wszystkimi jego biologicznymi funkcjami! (operacje fantomowe).
    Żyjemy w Bardzo Ciekawych Czasach… 😀

  2. Nie ma co popadać w paranoje. Po co się tym przejmować ? Radzę tobie Katharos wyluzować i nie brać wszystkiego co w necie piszą na poważnie.

   1. Droga Nukko, im więcej mających wiedzę w tym temacie tym lepiej. Przerażanie pewnie jest na początku ale nie skupiałabym się na nim. Szkoda czasu na strachy.
    Trzeba się ostro brać do roboty 🙂 Do oczyszczania organizmu z metali ciężkich polecam chlorellę (najlepiej ekologiczną ponieważ chlorella chłonie toksyny), podobno dobra jest też świeża kolendra i surowy czosnek. Jeśli o czymś zapomniałam na pewno ktoś się zgłosi z dodatkowymi informacjami.
    Serdecznie Cię pozdrawiam. Sława!

   2. z wiatrem we włosach,

    Ja już się zgłaszam, chlorella od 500 mg (tabletka) dziennie, co kilka dni zwiększać dawkę aż do 6 g (12 tabletek) w 2-3 dziennych dawkach. Kolendrę można dołączyć, ale dopiero po kilku tygodniach brania chlorelli. I koniecznie zażywać obie naraz. Kolendra wypłukuje zanieczyszczenia z mózgu, kości, a chlorella usuwa to z organizmu.

    Koniecznie wzmacniać wątobę przy tym. Ostropest plamisty, ziarna. Ja gryzę.

    Acha, kolendry ok. łyżeczkę dwa razy dziennie.

    Ale ja jestem tylko laikiem. Opisy zażywania są w internecie.

   3. Z Wiatrem we włosach, Nukko 🙂 Niedawno podałam link do strony, na której można znaleźć sporo informacji na temat usuwania metali ciężkich z organizmu.

    Powtarzam go: http://lepszezdrowie.info/detoksHg.htm.

    Warto tam zajrzeć.

    Nukko, jeśli wszystko jest teraz w porządku, to i będzie w porządku. Nie zamartwiaj się na zapas i nie kreuj sobie w myślach negatywnych scenariuszy. Warto tylko zadbać o właściwą dietę i dostarczenie organizmowi witamin i minerałów, których potrzebuje, a wtedy poradzi sobie doskonale z ewentualnymi, bieżącymi problemami. Dużo na ten temat praktycznie ciągle piszemy.
    Na pewno warto jest wysłuchać tego, co p. Zięba mówi, aby zdobyć potrzebną wiedzę na temat tego, jak można sobie/rodzinie pomóc w prosty sposób. Ja z powodzeniem korzystam z jego wskazówek i propaguję je, kiedy tylko mogę. 🙂
    Powodzenia 🙂

   4. Dodam jeszcze, ze Szaman XXI w oprocz chlorelli i kolendry, poleca dodatkowo czosnek niedzwiedzi. Ja mam tylko suszony. Dodaje do jajecznicy. Kolendre w kroplach i sproszkowana jako przyprawe.

    Jeszcze cos. Ponoc jakas niemiecka firma sprzedaje chlorelle wolna od metali ciezkich, hodowana w laboratoryjnych warunkach na nieskazonej wodzie.

 4. Tak, TAW, jednak, od bardzo dawna, ciemna strona mocy ma przewagę i końca nie widać.
  Jednak, jeśli jest szansa na zmianę za dwa lata, to cóż – znienawidzona przeze mnie cierpliwość 😉

  1. Katharos, głowa do góry 🙂 . To, że na Tym zacnym blogu jest Nas coraz więcej oznacza, że mamy Moc. Jestem pewny tego, że już Wygrałaś 🙂 Pozdrawiam

   1. Oh, dziękuję, Jesteś bardzo miły, Vikingu i Scyto.
    Masz rację, na ten blog nie trafiają przypadkowi ludzie.
    Dzięki Tobie i wszystkim komentującym, wraca, moja podupadła, wiara w człowieka. W człowieczeństwo.
    To dla mnie bardzo ważne.
    🙂

 5. Kochani, podsyłam linki do zapoznania się z informacjami, jakie zawierają na temat szczepień i nie tylko. Masz szczerą nadzieję, że program ignorancji na tę wiedzę słabnie, bo jest bezcenna. http://www.germanska.pl/index.php/medycyna-wspolczesna/szczepienia-ludobojstwo

  A tutaj, czym jest i czym nie jest tzw. rak, nowotwór i choroby. Jak mało wiemy o funkcjonowaniu i procesach zachodzących w naszym organizmie i jak korzystają z tego ci, którzy posiadają tę wiedzę. Pozdrawiam.
  http://www.germanska.pl/index.php/tzw-rak-co-to-jest

  1. Wszystkie noże w kieszeni się rozkładają i proszą aby ich użyć na głupotę i nieodpowiedzialność posłów i pseudo rządu.
   Chciałoby się zawołać: „Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz” ???????

   „Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy o dobrowolności szczepień, która jest normą w większości krajów Europy.

   To smutny dzień dla większości Polaków i dzień hańby dla sejmu.
   Po raz kolejny skorumpowani i aroganccy lub bezduszni i ignoranccy posłowie (z wyjątkiem kilkunastu mądrych i uczciwych) pokazali jak bardzo gardzą polskimi obywatelami, którzy tychże posłów wybrali i utrzymują.

   Gardzą i kpią z milionów okaleczonych szczepieniami dzieci i ich rodziców, oraz cynicznie żerują na ich tragediach.
   Ironiczne jest to, że ten policzek został wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności Polski.

   Zniewolenie polskich obywateli przez kartele farmaceutyczno-medyczne oraz rząd to zaiste wymowny dowód na tę „wolność”.

   Obecna sytuacja w zakresie przymusu szczepień jest znacznie gorsza od tej z okresu PRL, gdzie szczepienia też były obowiązkowe, lecz było ich wielokrotnie mniej, były one bezpieczniejsze i stosunkowo łatwo można było z nich zrezygnować.

   Różnice wynikają głównie z tego, że wtedy stosowano proste szczepionki pochodzące z firm polskich i wschodnio-europejskich, które nie były produkowane dla zysków, a dziś stosuje się szczepionki globalnych koncernów farmaceutycznych, produkowane dla wielomiliardowych zysków.

   Amerykańska Agencja Kontroli Chorób (CDC), która narzuca programy szczepień, przyznała, że nie prowadzi się badań analizujących długofalowe bezpieczeństwo szczepionek i ich kombinacji powszechnie stosowanych w pediatrii.

   Zarówno polskie jak i amerykańskie czy inne programy szczepień „ochronnych” są więc niekontrolowanymi, nielegalnymi eksperymentami na dzieciach, których skutki – jak wiemy – są tragiczne.

   Były minister Bartłomiej Sienkiewicz powiedział, że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie.
   Teraz widzimy jak wiele miał racji, bo skorumpowani przez międzynarodowe kartele farmaceutyczne polscy politycy odebrali Polakom nawet prawo decydowania o własnym zdrowiu i życiu.

   W 100 lat po odzyskaniu rzekomej wolności Polski wolność Polaków ogranicza się praktycznie do prawa do rezygnacji z dzieci lub ucieczki z Polski.
   Alternatywą jest indywidualny i zbiorowy opór przeciw medycznemu zniewoleniu”.

   Prof. Maria Dorota Majewska

   1. To nalezy jednak zmienic”..W 100 lat po odzyskaniu rzekomej wolności Polski wolność Polaków ogranicza się praktycznie do prawa do rezygnacji z dzieci lub ucieczki z Polski.
    Alternatywą jest indywidualny i zbiorowy opór przeciw medycznemu zniewoleniu”. uciekac maja prostytutki polityczne wdrazajace dyrektywy korpor-bankow .
    W 100 lat po uzyskaniu podobno niepodleglosci dokonano marszu marionetek choc podobno niezaleznych obywateli i wszyscy byli zadowoleni maszerujac w milej i sympatycznej atmosferze. W tym problem jest ze ow marsze zaorano przed samym marszem i w pewien sposob wykastrowano aby owa wladza nie musiala ogladac niezadowolenia.
    Polacy sie budza jednak a moze czas pojsc dalej ,organizowac im wczesniej marsze wolnosci,podpinajac sie pod ich wyimaginowane w zadowolenie spoleczne ,ktore ma zamaskowac biede i niedole Polakow.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s