„Skąd się bierze pedofilia wśród księży?” – pytają czytelnicy i komentatorzy bloga. – Z poczucia wyższości nad ludem, do której to postawy przyszli księża są tresowani przez sześć lat prania mózgu w seminariach – odpowiadam.

Teza:

Pedofilia wśród księży bierze się z poczucia wyższości nad ludem, do której to postawy przyszli księża są tresowani przez sześć lat prania mózgu w seminariach.

Potem takiemu zahipnotyzowanemu duchownemu wydaje się, że jest Wszechwładnym Panem Świata, Namiestnikiem Boga na Ziemi.

Oczywiście jest to tylko jeden z aspektów źródłowych nabrzmiałego społecznie problemu, ale za to jeden z najważniejszych.

Dowód:

Spróbujcie do jakiegokolwiek księdza zwrócić się po imieniu… Oni mają hopla na tym punkcie. To zupełnie inna mentalność niż przeciętnego Polaka. Mentalność kastowa. Tak ich wytresowano (zaprogramowano, zahipnotyzowano).

TAW

59 myśli w temacie “Źródła pedofilii wśród księży

 1. Mnisi tybetańscy ćwiczą codzienne. Pracują z energią swojego torusa. Wykonują znane większości Tawerniaków ćwiczenia nazywane rytuałami tybetańskimi. Otóż Wykonują oni o jedno ćwiczenie więcej niż my. Jest to ćwiczenie związane z przekierowaniem energii seksualnej mi czakrze korony. Uwaga – nie można lekkomyślnie wykonywać tego ćwiczenia, ponieważ decydując się na praktykę, należy zrezygnować nieodwracalnie ze współżycia.

  Księża nie pracują ze swoją energią, do tego traktują zakonnice jako niższe istoty.

  Spotkałam księdza, który przełknął zwracanie się do siebie po imieniu przez moją znajomą. Ten sam ksiądz lubi piwko i mordercze MORDERCZE trasy pokonywać na rowerze. Przyznał mi się, że był zdruzgotany i chciał upodlić swoje ciało, żeby Bóg dał mu znać, co ma robić.
  Nie uważa, że ciało jest świątynią duszy.
  Przyznał się też ze skruchą ogromną, że wydał 250 zł na bilet na koncert jakiegoś wyśmienitego muzyka i siedział zażenowany z zamkniętym sercem, ponieważ ów muzyk usiadł na scenie w pozycji kwiatu lotosu. A Pan Bóg zabrania tego, co w domyśle może przykrywać szpony diabła.
  Reasumując program: nie analizować, tylko odrzucać i mieć pewność, że jest się wyżej.

  Ale radość z opowieści, ile km pokonywali z innymi księdzami na rowerze, by kupić piwo i nie być rozpoznanymi – według wyżej przedstawionego mężczyzny w czarnej sukni – nie miała znamion diabelskich pazurów.

  *

  Jako ciekawostkę powiem wam o wczorajszej wielkiej fecie w Wadowicach. W mieście, w którym niezależnie od rewolucji świadomości zawsze będzie królował święty komercyjny Jan Paweł II. I to wraz z dziedzictwem narodowym w postaci kremówek i pistoletu, z którego jp2 został postrzelony (serio). Okazją do świętowania było 40 lecie pontyfikatu. Wielka scena przed Bazyliką imienia jp2, tłumy ludzi, wkoło plakaty wyborcze. Ludzie schludnie ubrani, jak to w niedzielę, w świetnym papieskim mieście, w którym nie wypada nie pójść w niedzielę na mszę a tu lipa – koncert muzyki filmowej w niedzielę burmistrz ustalił na godzinę 19. Tłumy ludzi z dziećmi, ludzie starsi zawiedzeni. Bo kto to widział robić koncert w niedzielę o 19, jak o świcie do pracy w fabryce?

  Nie sprawdzałam, ale podejrzewam, że w kinie w Wadowicach (w domu kultury się mieści) „Kleru” nie grają.

  „Kler” czy nie, dla Wadowic nie ma znaczenia. Wyznawcy = kasa. Miasto jest skażone poczuciem świętości przez to, że Karol W. się w nim urodził. I nie przeglądasz.

  Poza tym, jak oni mają być normalni, skoro porzucili swoje męskie wzorcowe zachowania? Polują? Nie, dostają podane na tacy jedzenie przygotowane przez kucharki.
  Sprzątają? Czy mają Panie od tego?
  Czy martwią się o swój byt i ewoluują, by go poprawić?
  Troszczą się o bliskich? Czy oni mają bliskich ludzi? Czy oni mają misję – program.

  A popęd niczym koszmar budzi ich w nocy i wtedy wpadają w obłęd.

 2. Znam takich którzy cierpią z tego powodu..z powodu wychowania..tzw .”zimny chów”…szukają kontaktu z normalnymi RODzinami aby się ”ogrzać”w cieple domowego ogniska …

  Potrzebują tego jak wody…chcą poczuć choć trochę tego jak to jest z TĄ MIŁOŚCIĄ…RODzinną….podziwiają nas..za MOC…za umiejętność TRWANIA w MIŁOŚCI…przyglądają się Nam…

  …boją się kobiet-taki chów…nawiązują kontakty…i kaleczą …
  Nie są zainteresowani założeniem NORMAlnej RODziny –
  za duży TRUD…są bardzo nieszczęsliwi..nie potrafią okazać uczuć..!
  J.w. jest z wychowankami z domu dziecka..
  Może się udać nauczyć miłować ,szanować,kochać ale czuwać trzeba nad emocjami zakodowanymi i to przerasta…nie dają rady..
  Poddają się… Po co się wysilać…taki chów…
  Okazywanie uczuć to teatralne gesty…i…

  …z życia…nie z czytanki…

  ps..oschłość,oziębłość,opryskliwość…otaczanie tajemnicą..
  strach przed bliskością,,,,,,ect…

 3. Dystans
  –bezduszność-bez emocji-beznamiętność-kamienne serce-pasywność-
  -czyli..dystans..zbliży się kto i rozkmini naszą tajemnicę…ogarnie .. j.wyżej..dystans ..tak jest bezpieczniej…

 4. Ja miałam szczęście. Mama trzymała mnie i siostrę z dala od kościoła i księży, na religię nie chodziłam, ale jestem spostrzegawcza i widzę, jak ludzie zwracają się do kleru.
  TAWie, masz rację. Nauczono ich, że są niemal równi Bogu (spowiedź, sposób zwracania się), ale! Ludzie na to pozwalają! Nie można złego słowa powiedzieć, traktują księdza jak osobę nieomylną z wiedzą na każdy temat. To społeczne przyzwolenie pozwoliło na stworzenie tej „kasty”.
  Dobrą nowiną jest fakt, że kościół się sypie. 🙂 Powoli, cegła po cegle upadnie. Czas najwyższy.

 5. Wypowiadałam się na ten temat w innych miejscach, więc nie chcę się powtarzać.

  Dodam tylko to: dla mnie pedofilia jest takiego kalibru wynaturzeniem, tak odrażająca dewiacją, że jej zaistnienie musi być uwarunkowane znacznie poważniejszymi czynnikami niż po prostu okazja, który czyni złodzieja.

 6. Abstrahując od pedofilii – mentalność kastowa, poczucie wyższości na ludem to fakt, nawet dla postronnego obserwatora jakim i ja jestem.

 7. Od zeszłego roku szkolnego wypisaliśmy syna z lekcji religi. W 2 klasie miał z katechetów, a że od tego roku szkolnego uczy w linek szkole, to lekcje religi przejął ksiądz. W ciężkim szoku byłam na rozpoczęciu roku jak na planie zobaczyłam 2 lekcje religi, serio to jest dzieciom potrzebne.
  Ponieważ lekcje te się odbywają jako pierwsza i ostatnia, to syn jedzie albo później, albo wcześniej do odbieram. Z racji tego widuje księdza. Kiedyś mu powiedziałam dzień dobry, to mi odpowiedział „szczęść Boże”, a dzisiaj jak wychodziłam że szkoły to mi nawet nie odpowiedział do widzenia, bo pewnie powinnam powiedzieć zostań z Bogiem 🤔
  Na szczęście są mądrzy księża np mój kuzyn, który odszedł z duchowieństwa, bo jak to stwierdził, nie jest w stanie znieść tej obłudy, która jest w kk.
  Pozdrawiam wszystkich tawerniaków i buziaki przesyłam.

 8. Ta teza o poczuciu wyższości była by odpowiedzią na to dlaczego szczególnie chazarzy propagują ten oraz gorsze procedery. Wynika to z talmudu, a KK też jest talmudycznym tworem powstałym na soborze Nicejskim w 325r.

 9. Pedofilia wsrod ksiezy bierze sie stad, ze normalnym facetom zabrania sie seksu, co jest sprzeczne z natura. Oni diataja na leb i biora sie za dzieci. I tyle w temacie. Tlumiony poped czyni spustoszenia w mozgach i wtedy wszystko jest mozliwe. Ludzie, ktoeych pozbawia sie jedzenia staja sie kanibalami, ludzie, ktorych pozbawia sie mozliwosci prowadzenia normalnego seksu staja sie dewiantami. Proste jak drut.

  1. Kiedy to wreszcie sie skonczy?? Wojny, rzeznie, okrucienstwo wobec wszystkiego, a usprawiedliwiane tym, co komu wygodne, i z czego ma korzysci.

   1. To się Misia skończy, kiedy przestaniemy zasilać matrix osobiście.
    Kiedy zmianę zaczniemy od siebie.
    Wtedy zmienią się nasze myśli, słowa i czyny.
    Wtedy nie damy ani jednej złotówki ba bomby zrzucane na dzieci.
    Wtedy nie damy się zastraszyć.
    Przestaniemy politykować i zaczniemy osobiście karmić głodnych i poić spragnionych.
    Przestaniemy zasilać system swoją energią, umywać ręce i odpowiedzialność zrzucać na innych.

    Niektórzy wyciągnęli już swoje wtyczki, przestali być bateryjkami matrixa.
    I czekają, czy ktoś dołączy…

   1. „pierwotnie ofiara składana Zeusowi, złożona ze 100 wołów”
    Czyli juz w okresie, gdy i Hellenow dotknelo pietno…
    Po coz ZEUSOWI woly ???

    Chyba ze Wojna sie szykowala i trzeba bylo zywnosc zapewnic w wiekszej ilosci…

 10. Jak wyznał Główny Egzorcysta Watykanu, O. Gabriel Amorth Szatan rządzi w Watykanie.
  Prawda o świecie nie jest łatwa do przyjęcia, bo nasza duma ludzka nie pozwala nam przyznać się nawet przed samym sobą do tego, że być może całe życie żyliśmy w błędzie.
  Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.

 11. Skomentowałbym trochę inaczej : Przez sześć lat zaśmiecają sobie mózgi , gdyby im prano , to mieliby czyste i zachowanie ich byłoby normalne jak na człowieka przystało.Pozdrawiam wszystkich Słowian.

 12. No ale pedofilia nie jest tylko wsrod ksiezy katolickich. W islamie to dla nich normalne ze staruch ma dziecko za zone. A co z pedofilami w rodzinach lub wszedzie tam gdzie jest latwy dostep do dzieci? Tu chyba wladza nad dzieckiem jest kluczowa u takiego zwyrola. Doroslych sie boi to czepia sie slabszych. A ksieza to autorytety dla wielu. I wielu wladza udeza do glowy. Nie tylko w kosciele, np afera pizza gate. Jeszcze jest sprawa bezkarnosci i zblazowania bo wszystko maja bez wysilku.

 13. Z przykrością muszę strącić zasłonę niewiedzy na temat pedofilii, gdyż jest to element MAGII upadłych – OWOCU z drzewa zabronionego.
  1. Zgodnie z tym jak Samael przekazał swoje symbiotyczne ( energetyczno-duchowe) podobieństwo (tzw. genetyczne piętno) Ewie, jako jej pierwszy seksualny partner programujący jej wszystkie zgromadzone na całe życie jajeczka przed Adamem (czytaj prawa Rity, albo- modernistycznie – Telegonia). Według „Pirka D´Rabbi Eliezer“, Ewa otrzymała Kaina po Samaelu. W „Yalkut Genesis“ (russ.: Ялкут Берешит) opisane jest połączenie się śmiertelnicy z Bogiem (Ewa & Samael). Catat z Biblii: „Otrzymałam mężczyznę od Pana“ (Księga Rodz. 4,1) – Na obraz i energetyczne podobieństwo Samaela, który odtąd będzie mógł wpływać na myśli, idee, odczucia swoich potomków, tworząc armie podległych mu biorobotów czy jak kto woli bezwolnych awatarów, które będzie mógł zasiedlić. Podobnie dzieje się z jego potomstwem, które posiadając jego pobudliwość może w swym ejakulacie jako pierwsi przekazać swoje ( Jego ) genetyczne piętno.
  2. W tym miejscu trzeba podkreślić, że ABSOLUTNIE każdy akt seksualny jest silną, magiczną ( psychiczną i energetyczną ) pieczęcią, postawioną ( pozostawioną w formie żywego ejakulatu ) w ciele ofiary. Zmienia to energetyczny obraz ( REZONANS) OFIARY, która staje się holograficznym punktem obrazu wiadomego pierwowzoru Samaela. Taka pieczęć jest na tyle w magiczny sposób trwała – psychicznie i mentalnie, że bez względu na płeć jej „zapłodnione” ofiary stają się swych inicjatorów wykorzystywaną, bezwolną armią, na którą dalej mogą w dowolny sposób wpływać i wykorzystywać.
  To dlatego o takich aktach dowiadujemy się po wielu latach lub wcale, pozwalając hybrydowym zboczeńcom na tworzenie zależnego od siebie ( Pana ) rozwiązłego wężowiska…

  1. „2. W tym miejscu trzeba podkreślić, że ABSOLUTNIE każdy akt seksualny jest silną, magiczną ( psychiczną i energetyczną ) pieczęcią, postawioną ( pozostawioną w formie żywego ejakulatu ) w ciele ofiary.”

   Duzo bardziej zlozone…To zalezy od ENERGII , kto ma silniejsza…ciemnosc NIGDY nie zostawi pieczeci na SWIETLE 🙂

   1. Rzecz w tym, że nic podobnego. Otóż każda taka pieczęć jest długotrwała i trwa nawet kilkanaście lat. Na tym polega właśnie działalność mediów i przemysłu filmowego, które razem kreują wzór hybrydowego – czytaj wężowego piękna kobiecego i męskiego. To jest ta pułapka na Słowian i nawet tym mającym krew RH plus D rodzą się z takich związków dzieci obarczone wężowymi skłonnościami i przywarami.

 14. Powody wymienione przez TAW-a sa bardzo prawdopodobną przyczyną dewiacji w KK. Znam to środowisko. Sa tam wyjątki, ale niestety to tylko wyjątki i ci wcześniej czy później opuszczaja szeregi duchownych. Pozdrawiam.

  1. Wolni Słowianie ❤ jak to jest, że jedni mogą mówić, a inni nie!
   Potocki ostro o IZRAELU i w obronie Jacka Międlara, ( JACEK RÓWNIEŻ WYSTĄPIŁ W OBRONIE RAPERA SOWY)

   Jan Potocki – Państwo Polskie zostało całkowicie zniszczone!
   .https://www.youtube.com/watch?v=A7-jFZbvuhI
   Ten wywiad nigdy nie zostal opublikowany- To reporterka z TVP.
   z programu "w tyle wizji".

   ciekawie we we WŁOCŁAWKU- GROźBY I PRÓBY PRZEKUPIENIA za rezygnację z kandydowania p. Macieja Maciaka, a w tle chichot ,,biznesmemów''

   DOPISZĘ: KANDYDAT NA PREZYDENTA WROCŁAWIA- Jarek BOGUSŁAWSKI.

 15. Wybory już za kilka dni, więc trzeba swój obowiązek wypełnić i wymienić niektórych Chazarów na Polaków 🙂 TAW, poleciłbyś jakichś uczciwych, Lechickich Wojowników na listach, jeśli o Wrocław chodzi ? 🙂

  1. Niestety nie znam ludziów z Zagłębia Świadomości.

   Osobiście uważam, że te „wybory” zmienią tylko fasadę/facjatę, nie zmienią istoty. System nadal pozostanie chory.

   Istotna zmiana świadomości dokona się dopiero przy „wyborach” do knessejmu 2019.

   1. JAK WAŻNA JEST NASZA ENERGIA pokazuje szczera wypowiedź Morawieckiego:
    ,,Kampania wyborcza trwa już dość długo, a premier Mateusz Morawiecki nie zwalnia tempa. – Pytacie, co jest moim paliwem? Wasza energia!
    Do swojego twitterowego wpisu Morawiecki dodał kilka zdjęć z kampanii, między innymi fotografię, na której „przybija piątkę” z dziewczynką.

    Tweet został opublikowany po pierwszej w nocy.”

    OSTATNI WYKŁAD DANIELA O ENERGIACH (np. w KOSCIELE) BARDZO WAŻNY WYKŁAD:
    W Kontakcie Czy Bez? Jak Interpretować Napływające do Nas Energie – Daniel Cankow

    na wszelkie technologie – owoce DRZEW:
    KASZTANY, ŻOŁĘDZIE skuteczna obrona przed ZŁYM PROMIENIOWANIEM:
    https://portal.abczdrowie.pl/wlasciwosc-zdrowotne-zoledzi-znasz-je-wszystkie/4
    JAK ZROBIĆ MAKĘ, KAWĘ,NALEWKĘ Z ŻOŁEDZI ❤

    moze tak 2 tygodnie temu JASTRZĄB zrobił na nami kilka kółek- zapytałam : co chcesz mi powiedzieć, a On wydał z siebie głos – chciał powiedzieć mi cos waznego,a przedwczoraj wieczorem leciała duza czerwona kula – z wygladu jak MARS NA NIEBOSKŁONIE, GDY ZAWOŁAŁAM BLISKICH, BY ZOBACZYLI ZNIKŁA JAK WYŁĄCZONA PSTRYCZKIEM!

    sprawdziłam i:
    JASTRZĄB DUCH WIATRU
    świst STRZYBÓGA BYŁ ZAPOWIEDZIĄ UPADKU PEDOFILI!
    JASTRZĄB – czujność, władza królewska, posłaniec bogów, energia słoneczna, energia męska, wolność, niezależność, duma, godność, bezkompromisowość.
    WIEM, ŻE TO DOBRY ZNAK DLA SŁOWIAN ❤

   2. Na przelomie sierpnia i wrzesnia samolat ladowal…niedaleko lecial z lewego boku Jastrzab…

    Zauwazylam GO i czulam, ze to cos waznego, ale…tak jak gdyby oblecial samolot od dolu i !!!
    Pojawily sie 2 , a zaraz potem jeszcze jeden

    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/v8cktkqTURBXy84NzFjNjE1Mzk3MzczZjE5NjZhNmM0NTU4MmY2M2ZkYy5qcGVnkpUDAADNCdHNBYWTBc0DFM0BvA
    i bylky 3 PTAKI (myslalam, ze to Sokoly…)…lecialy z lewej strony samolotu… jak gdyby nas eskortowaly ❤ usmiechalam sie do nich…i gdy to pisze, nawet teraz czuje jakies dziwne ruchy w SERCU…

    Samolot prawie byl przy Ziemi, gdy zauwazylam Ptaka – Jastrzebia czy tez Sokola na slupie lot,iska.

    Patrzyl na samolot, a ja mialam wrazenie , ze dzieje sie cos CUDOWNEGO…CO TE PTAKI PRZYNOSILY ???
    https://www.fws.gov/uploadedImages/Region_1/NWRS/Zone_2/Oregon_Coast_Complex/Bandon_Marsh/Sections/Wildlife_and_Habitat/PROFILE-Harrier-by-KennethColeSchneider-520×289.jpg?n=284
    Znow pojawil sie PTAK, to juz szosty !!!

    I gdy samolot jechal po ziemi , spogladal na nas PTAK – Sokol czy Jastrzab z innego slupa…


    7 Jastrzebi( wtedy myslalam, ze to Sokoly, ale teraz mysle, ze to Jastrzebie )

    Czy ICH bylo 7 czy tez sie wymienialy i bylo ICH 3 ???
    Ja naliczylam lacznie 7 pojawien sie ❤

   3. Hmm… ciekawe, tej jesieni również często dosyć jastrzębie się pokazywały, conajmniej.

   4. „Hmm… ciekawe, tej jesieni również często dosyć jastrzębie się pokazywały, conajmniej.”

    Patrze na zdjecie jastrzebia, to pierwsze i w tej wlasnie (! )chwili ktos zupelnie obok w rozmowie powiada „Takze ORZEL…i TYGRYS…”

    Ciekawe…

  2. Wczoraj wyjęłam ze skrzynki pocztowej kilka ulotek lokalnych kandydatów na radnych, a wśród nich znalazła się i taka – cytuję fragmenty:

   Głosuj skutecznie! Nie pozwól na fałszerstwa!

   Zmiany w Kodeksie wyborczym wprowadzone w 2018 roku przez PIS powodują, że cały proces głosowania narażony jest na wiele niejasności, błędów i utrudnień. Grozi nam chaos i poważne błędy w ustaleniach wyników wyborów. Grożą nam fałszerstwa.
   […]
   W myśl noweli postawienie znaku „X”, a następnie zamazanie kratki i postawienie znaku „X” przy innym kandydacie będzie powodowało, że głos pozostaje WAŻNY, gdyż zamazanie kratki należy traktować jako dopisek nie powodujący nieważności głosu. (!!!)
   […]

   JAK ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ KARTĘ?

   1. Zabezpiecz kartę metodą „na świeczkę”. Metoda polega na przetarciu pozostałych pól parafiną, by nie można było ich później zakreślić długopisem.
   2. Poza zakreśleniem odpowiedniego kwadratu z nazwiskiem twojego kandydata dopisz słowami: „MÓJ WYBÓR TO …” (nazwisko kandydata).

   W momencie odbioru kart sprawdź czy karta jest ostemplowana!
   Czy na karcie nie ma żadnych dopisków!
   […]
   ————-
   Może ta informacja przyda się osobom wybierającym się na głosowanie.

   1. Wczoraj odwiedziłam koleżankę mieszkająca w sercu Szwajcarii Kaszubskiej i miałam okazję dłużej porozmawiać z jej córką. Ta wspaniała osiemnastolatka o wielkim Sercu, aktualnie w klasie maturalnej, nazywa siebie licealistką-aktywistką. Przepada za podejmowaniem inicjatywy, organizując przeróżne akcje społeczne np. zbieranie środków na potrzeby lokalnych schronisk dla zwierząt czy prowadząc działania w sferze kulturalnej, bo jest też wybitnie wokalnie i muzycznie uzdolniona.

    Otóż, ta Cudowna Istota jest najmłodszą kandydatką startującą do Rady Powiatu z listy KWW Otwarte Kaszuby!

    Wyciągnęłam od niej ulotkę, w której m.in. mówi:

    Nadszedł czas, kiedy samorządy potrzebują świeżego spojrzenia, perspektywy wyróżniającej się kreatywnością rozwiązań. Doprowadzimy do tego, gdy w naszym samorządzie doświadczenie nawiąże współpracę z innowacją, którą wyznacza młode pokolenie.
    […] pragnę podjąć odpowiedzialność współtworzenia lokalnej rzeczywistości. W tym celu powołam Młodzieżową Radę Powiatu oraz przystąpię do realizacji autorskiego projektu „Samorząd? OK! – Obywatelski Kurs”.

    Znam tę mądrą i śliczną dziewczynę nie od dziś! Ona nie rzuca słów na wiatr!

    Pośród wielu obojętnych i zmanipulowanych technologią młodych ludzi zaczynają pojawiać się prawdziwe PEREŁKI!

    Kochani, to są zwiastuny Wielkiej Zmiany, na którą tak bardzo czekamy!

   1. aktualnie trwa na NTV:
    ,,Jedność narodu – wspólnota w wyborach samorządowych”
    PAN JANUSZ przedstawia kandydatów i prosi o przesyłanie filmiku i padło stwierdzenie:

    ,,Politycy to najemnicy korporacji”
    ,,ministerstwo oświaty jest szkodliwe”- TO MI SIE PODOBA ❤

    Dzisiaj w końcu moja Przyjaciółka i Sąsiadka w jednym zapytała zbulwersowana: ,,czy widziałam nagłówek gazety przy wejściu do sklepu''- ogólnie budzi się i to mnie cieszy 🙂 :

    ,,500+ tylko dla zaszczepionych. Chcą zmian w rządowym programie''

    i kolejna znajoma powiedziała drugiej Pani, która boi się niezaszczepionych, ze u niej JUZ DZIECI SIĘ NIE SZCZEPI! 😀

  3. Pawel ja nie ide na wybory we Wrocku. Nie znam osobiscie zadnego z licznie wiszacych i walajacych sie po ulicy kandydatow. Nie bede zasilala moja energia tej farsy. Pozdrawiam, Wrocław przepiekny w barwach jesieni az serce przepelnia zachwyt.

 16. Upadek kościoła- kolejny znak:
  Watykański rzecznik, Greg Burke, potwierdził na konferencji Synodu Młodych (9 października), że papież Franciszek potknął się u upadł w czasie porannej mszy w Casa Santa Maria.

  Burke zapewnił, że Franciszek nie odniósł żadnych obrażeń.

  Watykan znany jest z tego, że nigdy nie przyznaje racji informacjom o problemach zdrowotnych aktualnego papieża.”

  1. ALE MAJĘTNI I ZDESPEROWANI:
   Towarzystwo Chrystusowe JUŻ wypłaciło ofierze księdza milion złotych zadośćuczynienia
   – Sąd wydał prawomocny wyrok i trzeba się do niego stosować. Zarówno odszkodowanie, jak i zaległa renta z odsetkami zostały już przelane – podkreślił cytowany przez portal pełnomocnik Towarzystwa Chrystusowego mec. Krzysztof Wyrwa.

 17. TAW ciekawe rzeczy się dzieją. Mem NPC (NPC – Non-Playable Character; zaprogramowana postać w grze, z zaprogramowanymi tekstami i reakcjami) sieje spustoszenie pośród zaprogramowanych w duchu multisocjalizmu. Ponoć zaczyna to ich budzić.

 18. Czym są memy nie będę pisał, bo zdefiniować nie umiem, a są tek powszechne, że z pewnością jakieś widzieliście i zrozumiecie, o co chodzi.

  A to dla znających angielski: https://knowyourmeme.com/memes/npc-wojak

  NPC to generalnie postacie w grze, u których gracz może wziąć zadanie. Są to też handlarze, albo zwykli wieśniacy, którzy są tam tylko po to, żeby byli (obecnie często mają własne rozmowy), a ich reakcje i odpowiedzi są ściśle zdefiniowane.

  I cóż to się takiego stało? Otóż lewactwo, niewzruszone wyzwiskami, jakie w ich kierunku rzucano, nagle od takich obrazków są dosłownie wstrząśnięci. Odpisują jednogłośnie „nie dehumanizujcie nas!”. Na twitterze zrobiono serie kont, które w profilu miały właśnie taki obrazek z NPC i w nazwie mieli np.: „NPCroman1234”. Twitter te konta zbanował.

  Napisałbym więcej, ale nie mam czasu.

 19. Nie macie zielonego pojęcia jakie zasady (nie wiem jak to opisać, ale chyba ‚utajnione, niepisane, rozpasane przez, w pewnym sensie, wynagradzanie celibatu księżom i przymykanie oczu decydentów na brak normalnego, rodzinnego życia seksualnego powodujące wymownie utracenie majątku kościoła ze względu na prawo świeckie) panują w „szkółkach” katolickich. Mam kogoś w rodzinie, który przy stypie po mojej Mamie w cztery oczy, „wyspowiadał mi się”. A startował 3 razy na misjonarza. I… przez takie 2 (wstępne) „kursy”, gdy wyczuto jego rolę w rodzinie (podczas długotrwałej choroby Jego Mamy zastępował Ją jako matka dla rodzeństwa), zaczęto szkolić go na, nie noszącego komżę, a… minispódniczkę. Po 3cim szkoleniu pojechał na misję… do Watykanu. A, co się tam działo…
  Pozdrawiam Wszystkich!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s