Zatrzymajmy zabójcze sieci 5G i wi-fi! Jest to stan wyjątkowy dotyczący całej planety. Bardzo niebezpieczne rozszerzenie promieniowania elektromagnetycznego, które emitują wieże przekaźnikowe telefonii komórkowej, wi-fi, smartfony, i-pody i wszystkie tym podobne technologie elektromagnetyczne, ma zostać wprowadzone na całym świecie już końcem tego roku (2018), jeśli nie wystąpimy razem, aby go zatrzymać!

180 naukowców i lekarzy z 35 krajów domaga się, aby Komisja Europejska wycofała zgodę na wi-fi i 5G, dopóki kwestie bezpieczeństwa nie zostaną zbadane przez w pełni niezależne badania. Komisja jednak, pod wpływem potężnego konsorcjum zwolenników sieci 5G, nie wysłuchała głosu naukowców i lekarzy.

Co to jest 5G i jak to działa?

Technologia 5G jest rozszerzeniem już istniejących pól elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej (RF-EMF) 2, 3 i 4G. Różnica polega na tym, że technologia 5G wykorzystuje bardzo krótkie sygnały o wysokiej częstotliwości pomiędzy wieżami a odbiornikami (np. telefonami komórkowymi), co oznaczać będzie miliony nowych przekaźników, które trzeba będzie zbudować w bliskich odległościach (co 10-12 domów w warunkach miejskich). Trudno wprost sobie wyobrazić taki wzrost liczby przekaźników! Oznaczać to będzie nieuniknioną ekspozycję obywateli na smog elektromagnetyczny za każdym razem, kiedy tylko wyjdą na ulicę. […]

autor: sir Julian Rose

Całość czytaj na:

http://renesans21.pl/zatrzymajmy-zabojcze-sieci-5g-i-wi-fi/

MIĘDZYNARODOWY APEL
O POWSTRZYMANIE 5G NA ZIEMI I W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ

Drogi Naukowcu, Lekarzu, Organizacjo na rzecz środowiska, Przyjacielu,

Ogłaszamy dziś międzynarodowy Apel o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej. Apel ten wraz z listą sygnatariuszy zostanie oficjalnie przekazany Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowej Organizacji Zdrowia i Unii Europejskiej oraz rządom na całym świecie do 1 listopada 2018 roku.

Naukowcy ze wszystkich kontynentów, którzy zgodzili się zostać pierwszymi sygnatariuszami, wymienieni są poniżej. Wysyłamy tę wiadomość do 2400 naukowców, lekarzy i organizacji na rzecz środowiska w 90 krajach, a także do osób na liście e-mailowej tzw. Cellular Phone Task Force.

Całość czytaj na:

http://renesans21.pl/zatrzymajmy-zabojcze-sieci-5g-i-wi-fi/

112 myśli w temacie “Powstrzymajmy niezwykle niebezpieczną dla człowieka technologię 5G – sir Julian Rose

 1. A mnie to nie dziwi to zapodam jeszcze iż w Gazecie Zdrowie bez Leków nr 7 lipiec 2019 r na okładce głównej

  – JERZY ZIĘBA „CZYM GROZI 5G ?”
  – DR H. CZERNIAK „CZY WYMIERAMY”
  ORAZ BARBARA KAZANA
  JAŚKOWSKI I INNI 🙂

 2. Kochani, jadąc z pracy usłystałam w radio informację, że w Monachium w nicy spłonął maszt 5g.

  Tutaj link do strony po niemiecku:

  https://www.br.de/nachrichten/bayern/erneut-mobilfunkmast-in-muenchen-in-brand-gesetzt,S49f3Ho

  W tym artykule piszą, że świadkowie usłyszeli głośny huk, potem maszt stanął w płomieniach ogień był tak silny, że popękały szyby w budynku obok, w którym mieści się jakaś instytucja radiowa, czy telekomunikacyjna. Straż gasiła maszt do godzin porannych. Podejrzewa się, że podpalenie miało podłoże polityczne.

  W artykule pistą też, że to 5 podpalenie od listopada.

  W radio spikerka wspomniała jeszcze o teoriach spiskowych( dokładnie tego określenia użyła), mówiących o tym, że „versworungstheoretiker” (tak się mówi w Niemczech na ludzi, którzy wierzą i rozpowszechniają teorie spiskowe) uważają, że anteny 5g mogą być niebezpieczne i potęgować działanie „wirusa w koronie)

  Co do tego jak się zaczął pożar, jak przebiegał, to potwierdzałoby TAWie Twoją teirię, że to „obcy” podpalają. Bo jeśliby człowiek podpalił, to bez huku i bez takiego mocnego ognia. Chyba, że użył jakichś wojskowych matetiałów wybuchowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s