Ewolucyjnym zadaniem Franciszka jest dokończyć rozkład Kościoła katolickiego. Jak wiemy, babilońskie imperium Watykan gnije już nie od dziś, gdyż jest ufundowane na niewzorcowej, opresyjnej wobec naturalnego Prawa Ziemi matrycy: „Czyńcie sobie Ziemię poddaną” (Księga Rodzaju 1, 26). Zupełnie osobną kwestią (w którą nie wnikam) jest to, na ile świadomie Jorge Mario Bergoglio w procesie Apokalipsy uczestniczy.

Franciszek i tak zostanie ogłoszony przez konserwatystów heretykiem. A schizma w Kościele katolickim już istnieje, gdyż przeciwko Franciszkowi „w samej Polsce pracuje kilka tysięcy osób”

Pierwsze prace nad ogłoszeniem go heretykiem ruszyły już od samego początku jego pontyfikatu. Skrzydło tradycjonalistyczne Kościoła katolickiego w Polsce jest bardzo silne – zaczęło się formować jeszcze za Benedykta XVI, gdy masońscy biskupi zaczęli usuwać w polskich katedrach tabernakula z nawy głównej i na ich miejsce wstawiać swoje trony oraz zmuszać podległych sobie księży do udzielania komunii wiernym „na stojąco”.

Dziś środowisko tradycjonalistyczne w Polsce ma naprawdę dużą moc. Oczywiście działają w podziemiu, ale są perfekcyjnie zorganizowani i po jezuicku zdyscyplinowani. Dysponują potężnym zapleczem intelektualnym (pracuje dla nich wielu znanych naukowców, głównie prawnicy, historycy i teologowie-dogmatycy, ale również specjaliści wielu innych dziedzin, np. liturgicy, filozofowie).

Do ogłoszenia formalnej schizmy (ostatniej schizmy w dziejach Kościoła katolickiego) już coraz bliżej…

TAW

Reklama

58 myśli w temacie “Zamach stanu przeciwko Franciszkowi, czyli skrzydło tradycjonalistyczne Kościoła katolickiego w Polsce

 1. Pamiętam ten czas kiedy odprawiano Mszę Trydencką -inny nastrój – wszystko było zwrócone w stronę Jezusa-ksiądz przodem do Ołtarza a tyłem do wiernych- 63 rok czuć było tego
  ducha innego… no a póżniej zamiast Ołtarza postawili stół a jezus i serce jezusa w kącie …
  Młodzi nie wiedzą jaka jest różnica…

   1. Nie wszędzie tak jest. Jejku. Przecież Jezusowi nie trzeba nawet kościołów, nie mówiąc o innych zbytecznych sprawach. Ale fakt faktem. Zepchnięto Jezusa do ołtarzy bocznych.

   2. Od ponad dwóch tysiącleci to człowiek jest świątynią w której mieszka Chrystus,On stał się człowiekiem ,abyśmy my przypomnieli sobie o naszej Boskości, stało się to darmo ,dla wszystkich,Ojciec w zamian niczego nie oczekuje ,jest bezinteresowną miłością i cierpliwie czeka na każdego z nas ,na powrót i objawienie synów Bożych. :)Ta miłość sprawia że stajemy się jemu podobni.
    „Sam Duch wspiera swym świadectwem naszego ducha, że jesteśmy dziećmi Bożymi.Jeżeli zaś jesteśmy dziećmi, to i dziedzicami: dziedzicami Boga, a współdziedzicami Chrystusa; skoro wspólnie z Nim cierpimy, to po to, by wspólnie mieć udział w chwale.Sądzę bowiem, że cierpień teraźniejszych nie można stawiać na równi z chwałą, która ma się w nas objawić. Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.”List do Rzymian 8:16-19

   3. ,, … wszystko było zwrócone w stronę Jezusa-ksiądz przodem do Ołtarza a tyłem do wiernych-…”

    Tak, teraz pokłony składane są dla księdza, a on odwrócony plecami do miejsca kultu.
    Jak można być przewodnikiem, ustawiając się tyłem do drogi?
    Wymowna symbolika.

    ,, No tak, bo ich miejsca musiały zająć Biskupie Trony….”

    Zwracałam na to też uwagę, zwiedzając szczególnie te wielkie budowle sakralne, bazyliki, fary.
    To smutne, że ludzie w swej pysze usadawiają siebie w miejscu kultu, wywyższają się, jak by to właśnie oni mieliby być czczeni.

    Ale to nie czasy faraonów, ani nie średniowiecze.
    Ludzie zaczynają dostrzegać różnicę między kościołem jako zgromadzeniem wyznawców, a budowlami z drewna i kamienia jako warowniami purpuratów.

  1. Jakaby nie byla roznica Justyno ,to czy cos to zmieni albo uratuje kosciol czy religie katolicka albo czy nawet cala Chrzescijanska.??
   Dobrze wiemy czym byla chrystianizacja Europy po 800 roku dla ludow slowianskich i czym sie skonczyla do Polski w 1772 roku.Jak to wygladalo przez okres rozbiorow do 1955 roku kiedy nemrodysci ze wschodu w mundurach NKWD nie przejeli trzonu KK w PRL. A co Polacy generalnie zyskali na calej „dobrotliwosci”przyjecia systemu hierarchicznego z reki watykanskich niemiec wraz z calym jego bagazem ?

   Kosciol sam sie likwiduje i nie jest to wina wiernych ,choc wiekszosc dostanie szoku z powodu zamknietych kosciolow i dozna samouszkodzenia na umysle a moze i ciele. Ludzie nie sa jednak przygotowani na brak stajenki dla owczarni i prawdopodobnie nieodporni na nowe formy religijne ,nie przetrwaja upadku kosciola. Sam kosciol zapewne z cala jego zawartoscia materialna zostanie jak to sie mowi zdekapitalizowany a fundusze rozdzielone miedzy koscielnych watazkow i prominentow ,no ale chyba o to chodzi zawsze?
   Pociagnac jakis system z 70 lat a moze 120 ..wzbudzic zaufanie ideologiczne w system a poznjej …buh,zmiana systemu i jak to pisza niektorzy ;szok i niedowierzanie…a pozniej juz zgon ograbionemu spoleczenstwu.
   A sam Watykan ze swoja religia ..taka tradycja! a ile mozna spieniezyc ze zagrabionego biednym obywatelemo-wiernym majatku w ciagu blisko 2 tysiecy lat. No niech by tylko policzyc 1 tysiac lat ,ten tysiac ktory interesuje slowian czyli okres holokaustu ludu miedzy Renem a Uralem.
   Jak to moze stac sie z Watykanem?bo zapewne jest wiele alternatywynych opcji na rozdzielenie majatku,zainstalowaniu nowych programow religijnych lub innych wierzen czy globalnego systemu . Jak zawsze interesuje mnie luka przestrzeni miedzy upadkiem Watykanu(patrz na nowy film mission impossible jak zapoczatkuja upadek watykanu i Jerozolimy ) a nowym matrixem religijnym czy ideologicznym.Czy my Slowianie zdazymi zainstalowac cos swojego,takiego dla nas co mamy wbite w nasza pamiec genetyczna po przodkach.Chodzi o taki system w ktorym bedziemy wolni,niezalezni z wlasna przestrzenia dla przyszlych pokolen.

   1. Taki system już istnieje ,jednak nie narzuca się ,bo miłość bezinteresowna nie narzuca się lecz czeka na ciebie cierpliwie,jeśli odkryjesz że Ojciec mieszkają w tobie (jesteś jednym z nim)i darzy cię taką miłością ,to zechcesz tą miłość odwzajemnić najpierw do siebie ,potem do innych.Słowianie zanim zostali zmuszeni do miłości z uczynków ,znali miłość bezinteresowną.

   2. Dzięki Devingo… tak wiem -doskonale streściłeś .
    Drukuję i rozdam..

    Chciałam przekazać obrazy z dzieciństwa kiedy mamusia prowadziła do kościoła pod presją…
    Co czuło dziecko 6-7 letnie – oraz 63 rok -sobór- /inny duch/ –
    młodzi dzisiaj powiedzą ”wałek”.

    ps. Czuję że Franciszek boi się jednak – wie w co wpakowali go ale się boi -tak czuję…

   3. Jest co najmniej nieprawdopodobne, by „głowa Kościoła” mógł nie wiedzieć, że kardynał Theodore Edgar McCarrick – szef najważniejszej diecezji w USA! – mieszka na terenie seminarium i od 20 lat posuwa kleryków…

    Jeśli rzeczywiście nie wiedział – co wydaje się mało prawdopodobne – powinien natychmiast podać się do dymisji, gdyż nie ogarnia kuwety, którą zarządza. Jeśli szef firmy nie wie, że jeden z jego menadżerów od dziesiątek lat molestuje podwładnych, oznacza, że to nie firma, lecz burdel.

    Ten okręt ma już taką dziurę, że nie ma już możliwości, by nie zatonął…

  1. Przyboczne iluminackie służby papieskie kontrolujące wszystkie pozostałe, założone przez Ignacego Loyolę wyznające w znaku graficznym dyskretny, pradawny kult iluminatów pierwszej rodziny, tworzącej boki ( konstrukcje ) trójkąta – IHS czyli Isis, Horus, Set tworzącej pradawną cywilizację pod gwiazdą krzyża południa – znajdującą się obecnie pod śniegami Antarktydy .
   Więcej –> https://www.youtube.com/watch?v=Ekwd2aYGdcY&t=0s&index=138&list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg

 2. Wielu z Was, ale także tych z najbliższego otoczenia powątpiewało i jak Tomasz nie dawało wiary, że II RP w osobie Jana Zbigniewa Potockiego odzyska zasądzone przez Europejski Sąd Arbitrażowy 850 miliardów USD za zniszczenie przez Niemców Warszawy w czasie II WŚ i oto jak mówią kobyłka stanęła u płota…

  Na godzinę 12.oo jutro to jest 12.10. 2018 odbędzie się w tej sprawie konferencja prasowa z przedstawicielami komornika królestwa WB, którzy oficjalnie przylecieli przekazać II RP odzyskane reparacje w całej wspomnianej OGROMNEJ KWOCIE. https://youtu.be/vQctO95Adl0 link: //youtu.be/vQctO95Adl0
  Jutrzejsza konferencja na kanale: https://youtu.be/oVW-y-EqEPE link: youtu.be/oVW-y-EqEPE

  KONIECZNIE ROZEŚLIJCIE DALEJ !

   1. Ta kasa nie wpłynie do skarbu państwa.
    Wczoraj JZ hr.Potocki powiedział, że w przypadku niewybrania go na prezydenta Warszawy, już teraz dogaduje się z jakąś angielską fundację, która miałaby te pieniądze przetrzymać.
    W przeciwny wypadku, kasa przechodzi na królewski , angielski bank.
    Myślę,że na dzisiejszej konferencji prasowej- będą podane szczegóły tej sprawy.

   2. KRÓLOWIE ŚWIATA
    Les rois du monde

    Królowie świata żyją na szczycie
    Mają najpiękniejszy widok, lecz jest jeden problem
    Nie wiedzą zupełnie, co myśli się o nich na dole
    Nie wiedzą, że tutaj my jesteśmy królami

    Królowie Świata robią, co chcą
    Mimo że mają świat dookoła, to są samotni
    W swoich zamkach na górze, nudzą się,
    Podczas gdy na dole tańczymy całą noc

    Przeżywamy życie, kochając się
    Dzień w dzień, noc w noc
    Po cóż żyć na Ziemi,
    Gdy mamy żyć na klęczkach?

    Wiemy, że czas jest jak wiatr
    Ważne jest tylko, by żyć

    Królowie świata boją się wszystkiego
    Gdyż nie potrafią odróżnić psów od wilków
    Robią pułapki, w które kiedyś sami wpadną
    Chronią się przed wszystkimi, nawet przed miłością

    Królowie świata walczą ze sobą
    Bo jest miejsce, ale nie ma dla dwóch
    A my na dole ich wojny nie mamy zamiaru toczyć
    Nawet nie wiemy, po co to wszystko
    TO SĄ GRY KRÓLÓW
    C’EST JEUX DE ROIS

    .https://youtu.be/37ga2obvqsE
    .https://youtu.be/NohCfUB4-Z8

   3. Podoba mi się 🙂 polska wersja tej piosenki, zwłaszcza jej refren:

    A my żyjemy każdą chwilą
    Życiem naszym taniec, miłość.
    Nie umiemy być ostrożni
    Mamy prawo szukać, błądzić.
    Chcemy brać, co los nam daje
    Wciąż nie rezygnując z marzeń.
    Wolno nam żyć tak, jak chcemy
    Wolno, bo to my jesteśmy …. (Królami świata)

   1. HGW jej nie dostanie, bo skoro państwo III RP jest nielegalne, to i władza HGW jest nielegalna. Hrabia będzie pewnie miał tą kasę zdeponowaną na jakimś koncie i będzie ona czekać aż w Polsce zostaną wreszcie wybrane legalne władze i przywrócona konstytucja z 1935 r.

   2. do Wolni Słowanie 12 paź. 10:04
    wierzysz „hrabiemu” Potockiemu???
    bo ja nic, a nic. dla mnie jest cuchnącym koniem trojańskim

  1. Jestem niewiernym Tomaszem, a kto z nas nie jest?
   Bolek po latach syf, PO polatach syf, PIS po trzech latach syf.
   Do tego stopnia jesteśmy Tomaszami, przy udziale własnej głupoty również, że następni to są także podejrzani.
   Oszukany kilka razy dostaje twardą dupę.

   Wiesz, drogi Qrde Blade, czym jest w tej materii przebudzenie ludzi?
   W młynie życia (celowo z resztą serwowanym chaosie) zaczynają odróżniać plewy od ziarna.

   To nie wszystko. Dopiero, gdy wezmą to ziarno do ręki, posieją na małym poletku i sprawdzą, że jest nadzieja na plon – dopiero uwierzą.
   Dziwisz się? Ja się nie dziwię ludziom wielokrotnie oszukiwanym i okłamywanym.
   Dla nich następująca po latach prawda jest też zwykłą manipulacją.

   Przebudzenie to odrzucenie wiary w słowa ryjące od lat banię.
   Nie słowa, a bezdyskusyjne fakty(dokonane czyny) mogą uczynić z ciebie człowieka, który nie potrzebuje już wiary, mrzonek, obietnic.
   Pewność zaistniałego faktu – to jedyne co pozostało, abyś komukolwiek i w co kolwiek uwierzył.

   Poczekajmy zatem na fakty.
   Era podniecania się obietnicami kończy sie bezpowrotnie.

   1. Przebudzenie to nie odrzucenie wiary w czyjeś słowa tylko kierowanie się maksymą jaką podaje tutaj TAW „Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą”. Dlatego osoba przebudzona nigdy ślepo nie wierzy w to co mówi ten czy tamten,. Jak napisał w „przebudzeniu” Anthony De Mello „Nie wierzcie mi, bo wtedy dajecie sobie robić pranie mózgu tyle, że innym autorytetom”.

   2. Wszyscy wielcy mędrcy (np. Budda) mawiają: Nie wierzcie mi, sami sprawdzajcie.

    A co robią politycy?…

    Krystyna Pawłowicz u Marcina Roli mówi: „Zaufajcie nam”…

    W domyśle: „Zaufajcie nam, gupie goye, a my już się o was czule zatroszczymy…”.

  2. Qrde blade, a jak myślisz, czym można sobie zjednać i kupić owieczki, które będą na mnie głosowały, w tym na razie przypadku Potocki na prezydenta Warszawy.

   Ja wiem, że on odegra pewną, może nawet ważną rolę dla naszego kraju, ale nie myśl, że on to robi dla nas obywateli.

   Wszyscy wiedzą, że jest on przedstawicielem przede wszystkim siebie i „narodu wybranego” :D, to oni te pieniądze na razie wsunęli mu do kieszeni, by znów nas omamić.

   Patrzmy oczami Duszy, a nie przez pryzmat portfela, który już wiele istot i narodów zwiódł. Chcesz przykładu, to popatrz, co z nami i z naszym narodem zrobiła ta dzika horda, nie wysilając się w zasadzie za wiele, po prostu tylko drukując pusty pieniądz i kupując NAS po kawałku, nie naraz, bo to byłoby zbyt podejrzane.

   Czy Ty, qrde blade, wiesz ile na dzień dzisiejszy jesteśmy /mamy jeszcze do spłacenia tej hordzie/ zadłużeni, nie mówiąc, że niemal wszystkie nieruchomości i nasz trwały majątek narodowy jest już w ich brudnych łapach.
   W 2010 roku ich przedstawiciel w naszym kraju, niejaki po polsku nazwany Balcerowicz, podał kwotę 4 bln zł.

   Pan Potocki tylko dlatego z nimi trzyma, by ugrać coś dla siebie, mydląc nam oczy uzyskanym odszkodowaniem, tuż przed wyborami, to tylko jeszcze jedna cuchnąca kiełbasa wyborcza.

   A przecież nie o to w tym wszystkim chodzi, bo to jest marność nad marnościami.

   „Cóż z tego, że posiądziemy wszystkie bogactwa tego, skądinąd Pięknego Świata, gdy MIŁOŚCI w sercach mieć nie będziemy, nikim i niczym jesteśmy i pozostaniemy, jeśli na czas nie zawrócimy z tej drogi”.

   Dbajmy więc o to, co jest w Nas wiecznym skarbem, a nie o to, co przemija, jak czas, który nie istnieje.

   Tak więc proszę Was, patrzmy też za kurtynę, którą zasłania się nasz nowy kandydat, na razie na prezydenta Warszawy, a w dalszej przyszłości ponoć na prezydenta, zresztą marionetkę, naszego kRAJu.

   JA widzę za tą kurtyną obrzezane hieny z wyciągniętymi brudnymi łapami.

   Siła NARODU nie tkwi w sztucznym pieniądzu, ale w JEDNOŚCI, i to wielkimi wykutymi literami zapiszmy w naszych sercach.

   Miłego dnia i rozmyślania dla wszystkich życzę.

   1. „JA widzę za tą kurtyną obrzezane hieny z wyciągniętymi brudnymi łapami.
    Siła NARODU nie tkwi w sztucznym pieniądzu, ale w JEDNOŚCI, i to wielkimi wykutymi literami zapiszmy w naszych sercach.”

    Aniu, ale przywaliłaś. 😀
    Podpisuję się pod Twoim komentarzem z pełnym przekonaniem.

    Hordy obiecywaczy i zbawców Narodu ruszyły do boju o synekury …

   2. Wiesz Ziarenko, że w dzisiejszych gorących czasach, to i święty by wyszedł z siebie i wziął miecz w swoje dłonie 😀 widząc taką niesprawiedliwość ze strony „Istot Kozła” w stosunku do Iskier ŹRÓDŁA.

   3. Aniu ❤, wolę czyny od słów, a że nigdy za świętą się nie uważałam, więc z tym większą łatwością i ochotą staję u Twojego boku z mieczem w dłoni 😀.

   4. Wiesz Ziarenko, może już parametry nie takie 😀 😀 😀 😀 , ale podpisuję się pod Twoim głosem, jakem SłowiAnka, jeszcze tylko muszę sobie sprawić nowy miecz, bo stary się gdzieś zawieruszył, nieużywany był długo 😀 😀

   5. Ależ Aniu, nie ma się co przejmować parametrami.
    Powywijamy trochę mieczem i kibić będzie jak ta lala 😀😀

   6. TAWciu, dziękuję ❤ za ten „materiał instruktażowy”.
    Przyda się nam!

    Aniu, sprawiaj sobie szybko ten nowy miecz i bierzemy się do roboty 😀😀. Trzeba poćwiczyć przed decydującym starciem!

   7. Hrabia Potocki posilkuje swoja osobe na tytulach wydrapanych przez watykanski system hierarchiczny kosztem wolnych slowian zakutych w kajdany kastowego systemu i pociagnietych do roli poddanych chlopow.Jak slysze wyliczanki gdzie On nie nalezy ,do jakiej orgaznizacji krzyzowcow i innych odchylow to mi sie ma na …Widac ze to ostatnie etapy tchnienia watykanskich kastratow ale po co zaraz nabierac sie na ich obietnice i wciagac w stary program hierarchiczny.Maja problemy z kasa niech zakasaja rekawy i heja na zmywaki,poki co wazelinuja sobie tylki tytulami probujac przeprogramowac Polakow na stare tory poddanstwa.

   8. Problem główny jest w tym, że nie ma póki co nikogo kto by ze słowiańskiego światka zechciał zadziałać tak jak Potocki i przekonać ludzi do siebie. Gdyby taki ktoś się pojawił to bym na pewno na niego głosował i duża rzesza obudzonych i budzących się także miałaby. Niestety póki co nikogo takiego nie ma. Powstał np. ruch WON, ale nic o nim nie słychać. Zmiana musi dokonać się przez głosowanie w wyborach. Samo pisanie że Potocki be, że PiS be, PO be, itp. nic nie daje, bo jak się nie pójdzie głosować to tak jakby się zgodzić na każdego kogo wybierze większość. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Dlatego na dzień dzisiejszy jak dla mnie do wyboru są właśnie ów hrabia i Ruch Narodowy Winnickiego. I jedno i drugie średnio mi odpowiada (RN jest zbyt socjalistyczny gospodarczo dla mnie i zbyt religijny), ale nikogo lepszego póki co nie ma.

   1. ,, Jakie jest wasze zdanie na temat tego, o czym mówi Jan hrabia Potocki? ”

    O panu Potockim zostało już dużo powiedziane.
    Zdania są podzielone.
    Wątpliwości wiele, jak choćby ta, skoro konstytucja Kwaśniewskiego jest nielegalna, to gdzie wtedy, gdy ją zatwierdzono, był pan Potocki?( Czy hrabia? – pyta hrabina Krysia)
    Dlaczego dopiero po dekadach aż dwóch jest przez Potockiego kwestionowana?
    Czy Naród wtedy nie byłby w stanie tego pojąć?

    Czy raczej prawdy historyczne wyciągane z lamusa – w odpowiednim momencie – są znakomitym materiałem propagandowym, w jaki nabija się kiełbę wyborczą?

    Dowody, wymierne efekty działań i czynów się liczą.

    Iluż u nas już było krasomówców, prawdo mówców…

    Ludzie przestają być ślepi, przy wyborze kogokolwiek ich dewizą zaczyna być:
    ,,Powiedz, co zrobiłeś(aś) dla kraju do tej pory, podaj na to dowody, zaistniałe fakty, bo tylko te mogą dać ci szansę.”

    Jeśli tej przynajmniej dewizy nie zastosuje większość Polaków, dopiero po wyborach (jak zwykle) zauważą, ze ktoś włożył im do ręki białą laskę.

    Pozdrawiam.

 3. ”My jesteśmy tacy dwaj,
  tacy dwaj na cały kraj.”
  Przepraszam że odbiegam od Głównego wątku…

  Tekst piosenki z filmu…o dwóch takich….

  Jestem zuch i tyś jest zuch,
  jest nas razem zuchów dwóch.
  Mamy wielkie używanie,
  przewidziane w naszym planie.
  … lanie … lanie … lanie…

  Gdy złowimy księżyc w sieć,
  dużo złota będziem mieć.
  A że złoto jest dziś w cenie,
  wzbogacimy się szalenie.
  … lenie … lenie … lenie …

  Bo my jesteśmy tacy bliźniacy,
  którzy szukają życia bez pracy.
  Łatwo dostanie kto jest bogaty
  chleba, kiełbasy, ciastek, herbaty.
  … baty … baty… baty …

  Na przód więc Placku, na przód więc Jacku,
  na przód odważnie, choć po omacku.
  Gdy ma się złoto wszystko się kupi,
  księżyc jest złoty, więc się go złupi.
  … głupi … głupi … głupi …

  Księżyc się toczy, chmury prześciga,
  miga, lecz nam już się nie wymiga.
  … miga … miga … miga …
  My jesteśmy tacy dwaj,
  tacy dwaj na cały kraj.
  A odważnym., dzielnym zuchom
  wszystko musi ujść na sucho.
  … ucho … ucho … ucho …

  To dla pamięci
  https://jarmila09.wordpress.com/2009/11/24/o-dwoch-takich-co-ukradli-ksiezyc/

 4. Ile symboli na załączonym obrazku w czołówce…
  Dłonie i piramidki na głowie, postać na ramieniu w kapelusiku…
  twarz pod ręką-dłonią ….dlaczego „wierni” nie widzą..

   1. Tak-aż rażą w oczy..i tkanina ułożona w piramidki…najbardziej widoczne jak zmrużymy oczy..

    Tawie – miałam na myśli wiernych w kościołach..na Tawernie wiemy..

    Dla mnie to jest jak rebus..każda figurka i obrazek zawiera przekaz…Profesora w Ogólniaku mieliśmy o nieprzeciętnych
    walorach – wyobrażnia -duch-ekspansywnośc…nauczył nas cyt..
    rysować krechę-odważnie ..Naprawdę zdolny Gość..jest autorem m.in ławeczki Tuwima w Łodzi . Nauczył nas szukać przekazu…
    Dziś sam takie przekazy zapodaje w swoich pracach…Duży dorobek artystyczny..

 5. Szaman TzW – „Tego się nie da zatrzymać” w 4 odc.
  okadza Centrum Wszechświata 🙂 na Hondraskach dymem z ogniska.
  W drugim, niespełna 12 min. odcinku (dopiero 2 zdążyłam obejrzeć) mówi o potężnych zmianach w przestrzeni, które mają potrwać do 17 grudnia i dosadnie o wysypie spraw zw. z pedofilią w KK w okresie okołoświątecznym.

  <https://www.youtube.com/watch?v=hRexzJrfI0E

  1. SzTzW calkowicie mnie zaskoczyl. Powiedzial, ze wybiera sie do kina na „Kler”. Ciekawe jak sie odniesie do filmu.

   ***W ciagu 2 tygodni film obejrzalo juz ponad 3 mln ludzi.

 6. Wyraźnie narasta niezadowolenie hierarchów ze sposobu w jaki działa Watykan.
  Tak jak pisałeś, TAWie, do schizmy coraz bliżej …

  „Catholic Herald”: Brak śledztwa w sprawie nadużyć duchownych grozi rozłamem Kościoła w USA

  Na stronie internetowej popularnego brytyjskiego dziennika „Catholic Herald” ukazała się obszerna analiza dotycząca nadużyć seksualnych niektórych hierarchów kościelnych w USA i postępowania czołowych watykańskich urzędników w tej sprawie. Medium zadaje kontrowersyjne pytanie, czy doradcy papieża postrzegają obecny kryzys jako swoiste referendum popularności obecnego papieża? Obawia się także, że dalsze zwlekanie ze śledztwem doprowadzi do rozłamu w Kościele amerykańskim.

  […]
  Amerykańscy biskupi twierdzą, że domagają się dochodzenia, ponieważ chcą faktów. Mówią, że starają się reagować na pilny kryzys duszpasterski najlepiej jak potrafią. Wielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że jakiekolwiek podjęte dochodzenie może zaszkodzić także reputacji papieży św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, którzy są bardzo cenieni w USA. Jednak niewielu z nich, jeśli w ogóle, uważa, że ​​wezwanie do dochodzenia jest motywowane osobistą niechęcią do papieża Franciszka, czy „względami ideologicznymi”, jak się im imputuje. Przekonują, że ostatnie skandale podkopały zaufanie wielu katolików do Stolicy Apostolskiej – nie tylko do papieża, ale także wielu innych postaci kościelnych. Amerykańscy biskupi podkreślają, że chcą rozwiązać problem jak najszybciej. Jednak, z punktu widzenia niektórych watykańskich urzędników, wezwanie do śledztwa motywowane jest wrogością wobec Franciszka, narastającą od niefortunnego Synodu Rodziny.
  […]
  Brytyjski dziennik obawia się, że dalsza polaryzacja nastrojów w Kościele, wskutek milczenia Watykanu w kluczowych sprawach i braku rzetelnego śledztwa, doprowadzi do chaosu. W najgorszym wypadku może dojść do powszechnego nieprzestrzegania praw i prerogatyw biskupów diecezjalnych, co z kolei doprowadzi do poważnego i formalnego podziału w Kościele katolickim w Stanach Zjednoczonych. Medium sugeruje więc, by – pomimo niezadowolenia i frustracji – dla dobra Kościoła episkopat USA wzniósł się ponad podziały i zgodnie podjął decyzję o przeprowadzeniu dogłębnego śledztwa. Podobnie powinien uczynić papież. Winien on zlecić wizytację apostolską.

  https://www.pch24.pl/catholic-herald–brak-sledztwa-w-sprawie-naduzyc-duchownych-grozi-rozlamem-kosciola-w-usa,63414,i.html

  1. Titanic…

   Miał być rejs do Raju, a tu pasterze wyciągają szalupy, by ratować własne dupy…

   Piszę od 5 lat, że Watykan robi Polaków Słowian w wuja, a Polacy Słowianie nadal klękają i całują pierścienie babilońsko-watykańskiej agentury…

   1. na tej kupie oszustwa nic sie juz nie wybuduje.Fundamenty kultury chrzescijanskiej opartych na prawie rzymskim….strach sie bac ,bo ile pokolen mozna to wszystko przerabiac .I w samej rzeczy to agentura nemrodystow babilonskich trzymajacych za jaja pol swiata.

   2. NO TAWIE ❤ Dusze zrywaja się z kagańca duszpasterzy, a zrozpaczeni PRAWDĄ oszołomieni ,,pasterze wyciągają szalupy, by ratować własne dupy…'' A MY WOLNE DUSZE juz nigdzie dryfować nie musimy w poszukiwaniu raju , bo mamy go we własnym kRAJU ❤

    DZISIAJ Z PIĘKNA CZYSTĄ NIEZWYKLE MADRĄ I OBUDZONA DUSZĄ ROZMAWIAŁAM O przekazie Pana TADUSZA, ITD.- o Języku, Ogniu:

    JĘZYK- żywe słowo
    OGIEŃ- zywa Istota
    i zacznę od Słowa, które zawiera, jedno i drugie czyli POLANO!
    bardzo ciekawy materiał do przemyslenia- tym bardziej, że Pani Marzenka wspominała, że w LECHII juz były zakłamania, zniekształcenia i tu się to potwierdza!
    według wiedzy (tezy) zawartej w przekazie ,,MY POLANY''
    Język pierwotny pierwotnego NaRODU- HIPERBORYJCZYKÓW- miał swoją MOC I SIŁĘ, na tyle, ze słowa mogły się ZMATERIALIZOWAĆ!
    Język pierwotny żył- miał siłę sprawczą!
    PANI WIOLA twierdzi, ze ŁACINA to BAZA DO języków hybryd!
    Twierdzi, że nazwa POLANIE- pochodzi nie od pól ( pola uprawne) lecz od pól energetycznych- PIERWOTNA ENERGIA- POLANY- ENERGIA ŹRÓDŁA!

    Ja też uważam, ze należy sięgać znacznie głębiej niż do SŁOWIAN, LECHII, bo czuję, że jest coś istotniejszego znacznie potężniejszego- należy sięganąć do ŹRÓDŁA PIERWOTNEGO NASZEJ MOCY – CZYSTEJ HIPERBOREII!

    ARKONO KOCHANA ❤ MYŚLĘ, ZE ŹRÓDŁEM WIEDZY JESTEŚ TY ❤ – TO TY ROZPALIŁAŚ TEN PIERWOTNY OGIEŃ ŻYCIA HIPERBOREI! 🙂

    ,,Oprawcy naszego NARODU SKŁADALI NAS JAKO ,,POLANO'' w ofierze bogini Diany''

    Pan TADEUSZ MÓWI O języku i dzisiaj mi się puzelki układają:
    SŁOWO – ŹRÓDŁO MYSLI WYPOWIEDZIANYCH USTAMI!
    SŁOWO-DŹWIĘK-WIBRACJA!
    ŁOWIĆ SŁOWA KLUCZE!

    I tak SZAMAN („Tego nie da się zatrzymać (2)”, 5:29 minuta) mówi:
    „Trzeba będzie określić nowe struktury, które łączą z Pierwotnym Potencjałem Źródła przejawioną w pełni istotę.
    Określić mechanizmy NAZWAĆ, bo nie ma takiej WIEDZY ani OKRESLEŃ! '', a wcześniej (4:23 minuta) SZAMAN mówi:
    „Na szkole w grudniu, będą odkrywane NOWE MOZLIWOŚCI, A W ZASADZIE OKREŚLENIA!

    W części 3. mówi – minuta 15:24:
    „A KTO Z TEGO SKORZYSTA (w odniesieniu do upadku religii) TO JUŻ INNA HISTORIA!

    I ZEBY WROGIE NACJE NIE SKORZYSTAŁY NA TYM „WZNIESIENIU- ODKODOWANIU''
    Dlatego sięgajmy głębiej do ŹRÓDŁA ISTNIENIA- ŹRÓDŁA NASZEGO POCHODZENIA!
    MY POLANY! (6:15 MINUTA) https://www.youtube.com/watch?v=7HbhioJDVXg&t=1231s

    Temat do głębokiego przemyślenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s