Najnowsze informacje! 21 września Franciszek we mszy stwierdził: „Hipokryci są narzędziem diabła, mającym zniszczyć Kościół” (to po żądaniach jego ustąpienia zawartych kilka dni wcześniej w liście otwartym). Po tym poszło szybko. Bardzo szybko…

Tego samego dnia wieczorem Franciszek napisał na Tweeterze: „Prosimy Jezusa, by ochronił Kościół”, a Benedykt XVI w rozmowie z kardynałem niemieckim polecił „modlitwy, by Pan przyszedł na pomoc Kościołowi”. Aż niewiarygodne!

Zadzwoniłem do człowieka dobrze orientującego się w tym, co się w Watykanie dzieje, i usłyszałem, że… przygotowywane jest zastosowanie „przepisów o jurysdykcji zastępczej” (przygotowanych na Soborze Trydenckim w XVI w., gdy Ignacy Loyola rzucił hasło, w czasie reformacji: „A co będzie, jak sam papież okaże się heretykiem?”).

Usłyszałem, że nad zastosowaniem tego przepisu, pozwalającego nie uznawać papieża, „w samej Polsce pracuje kilka tysięcy osób”…

Problem jest naprawdę poważny – to się sypie.

autor: Igor Witkowski

źródło: komentarz pod filmem na: <https://youtu.be/1uqv2Qf5TQ0

89 myśli w temacie “Zamach stanu w Watykanie (detronizacja Franciszka) przygotowywany jest w Polsce!

 1. Kompletnie mnie to nie interesuje, żeby nie powiedzieć, że mi to wisi. Dziś jest cudowny dzień. Słyszałem pierwiosnka, ptaka, którego słychać na wiosnę. Śpiewał cudownie. Za moment usłyszałem drugiego pierwiosnka. Szpaki cichną, ale są, pogwizdując delikatnie, coraz rzadziej, jednak dobre ucho je usłyszy. Pozdrowionka. 🙂

  1. Śpiewie ptaka: to jest nas już dwoje 😁.
   Na pn. słychać jeszcze szpaki, widuję też często kawki. Niestety nie specjalnie znam się na gatunkach ptaków. Obiecuję sobie, że wreszcie się douczę. Swego czasu Justynka załączyła link do radia internetowego z odgłosami przyrody – często go słucham i liczę, że kiedyś zacznę poznawać odgłosy naszych skrzydlatych przyjaciół.
   Słonecznego dnia Kochani!🌳🌳🔆🌳🌳

   1. Znajomość gatunków nie jest najważniejsza. Ważne jest słuchanie. W Lubelskiem szpaki jeszcze są, ale już cichną. Wczoraj pogwizdywały jeszcze. Dziś widziałem stado szpaków, ale nie miały ochoty śpiewać. Pozdrowionka!

   1. Arcykapłani żydowscy dopuścili się fundamentalnej mistyfikacji. Oni to okradli Egipt, zamordowali Faraona, a na zrabowanych Artefaktach zbudowali pierwszą żydowską państwowość, szumnie zwaną „starożytnym Izraelem”. Posunęli się nawet do fałszerstwa Stworzenia Świata, patrz. Księga Rodzaju ! Na tym fałszywym fundamencie powstały 3 fałszywe religie ! W kolejności 1. judaizm 2. katolicyzm 3. islam.
    Księga Genesis jest już w swoim fundamencie FAŁSZYWA, jest fundamentalną mistyfikacją SYSTEMU 666 !
    Albowiem stworzenie Świata miało taki oto początek oraz kolejność; 1. Słońce
    2. Planety Układu Słonecznego
    3. Oceany i morza (woda pochodzi z procesów wewnątrz Ziemi)
    4. Roślinność (tym zajmowali się już genetycy z innych Układów)
    5. Wszelkie formy życia organicznego (wyższej klasy genetycy)
    6. Człowieka (najwyższą samoistną formę życia organicznego)
    7. Państwa Imperia religie Cywilizację (tym zajmowali się już ludzie poprzez proces samodoskonalenia aż do chwili obecnej )
    ********************************************************************
    8. Właśnie do Was piszę, gdyż jestem sam i mnie się nudzi !
    ******************************************************************** Jestem sam i dam Wam dwa linki 1. Bardzo trafna charakterystyka Żydów (rasy wtórnej) . 2 Link do mojego Profilu FB. Nie lekceważcie tematu ! Bo jestem jednym z Was !

    https://pl.wikisource.org/wiki/Poznaj_%C5%BByda!/Charakterystyka_%C5%BByda

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100009030252352

 2. TAW, to jest dokładnie to: posypka ma swój cel w połaczeniu z filmem KLER DO TEGO G5 I wszystko układa się w całość:

  TOTALNA PSYCHOZA MA NA CELU WYWOŁANIE CHORÓB – NASTĘPUJE WEWNĘTRZNY CHAOS i to samo dzieje sie z cerkwią – wczoraj w rosyjskich mediach cały czas temat rozpadu cerkwi na ukraińską i rosyjską!

  CZYLI NASTĘPUJE WYGASZANIE PROGRAMU ,,RELIGIA” NA ZIEMI! Celem wstrząs LUDŹMI, no i pojawi się pewno jakiś zbawca!

  SPOKÓJ I ZROZUMIENIE TEGO, ŻE JEST TO ZAPLANOWANE- musimy to ogarnąć, pojąć dla naszego DOBRA I NIE NABRAĆ SIĘ NA KOLEJNEGO WYBAWCĘ!

  dla uspokojenia- LASZKO ❤ DLA CIEBIE SPECJALNE ZADANIE, BO TO TYLKO W NIEMCZECH!
  ,,Twórca Nowej Germańskiej Medycyny opowiada o nowej książce i pliku muzycznym, który wspomaga fazę zdrowienia . Warto zaznajomić się z tematem NGM dla własnego bezpieczeństwa.'' https://www.youtube.com/watch?v=DqiSRp-BiSc
  komentarz pod filmikiem:
  Roman Nacht

  ,,Przed kilkoma laty przetłumaczyłem z języka niemieckiego na język polski książkę, z której można się dowiedzieć jeszcze więcej nt. uzdrawiających lub niszczących dźwięków: http://www.kos.com.pl/pl/p/Czarodziejski-spiew/292
  Także w medycynie holopatycznej wg. doktora Ch. Steinera używamy dźwięków leczniczych: http://holopatia.blogspot.com/2013/04/holopatia-medycyna-xxi-wieku.html

  TO BAT NA KORPORACJE I ICH 5G!
  dr Ryke Geerd Hamer- w końcówce filmu mówi, ze RELIGIA pozbawiła Ludzi wolności,
  A WIĘC NASTĘPUJE WOLNOŚĆ- UPADEK RELIGII- TYLKO NIE MOŻEMY ZNÓW DAĆ SIĘ ZAKŁUĆ W KAJDANY pod płaszczykiem oferowanej szerokiej gammy duchowości serwowanej przez kolejnych płatnych sprzedawczyków!

  dla uspokojenia KOCHANI ❤ https://www.youtube.com/watch?v=fZ4Mr0DHnh4
  MY NIGDY NIE PREFEROWALIŚMY ŻADNEJ FORMY ZNIEWOLENIA- KOŚCIOŁÓW, PANÓW, BOGÓW CZY innego tałatajstwa!

  PIĘKNY DZIEŃ ❤ UŚMIECHNIJ SIĘ ❤ WOKÓŁ LATAJĄ PIĘKNE BIEDRONKI ❤

  1. „SPOKÓJ I ZROZUMIENIE TEGO, ŻE JEST TO ZAPLANOWANE- musimy to ogarnąć, pojąć dla naszego DOBRA I NIE NABRAĆ SIĘ NA KOLEJNEGO WYBAWCĘ!”

   To są bardzo ważne słowa, Elaszko. ❤
   Trzeba postrzegać to, co się obecnie dzieje jako ZAPLANOWANY proces wygaszania jednego projektu i działania zmierzające do wprowadzenia następnego.

   Wiele ludzi dostrzega, że świat „zwariował”, ale to za mało. Trzeba też, żeby zrozumieli, że nie pojawi się ZBAWCA, który chaos i zniszczenie jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki zamieni w porządek, harmonię i szczęście wszystkich.
   Trzeba, żeby zrozumieli, że to MY sami jesteśmy naszymi ZBAWCAMI i nikt nas w tym zadaniu nie zastąpi.

  2. [Elaszka] CZYLI NASTĘPUJE WYGASZANIE PROGRAMU ,,RELIGIA” NA ZIEMI! […]JEST TO ZAPLANOWANE- musimy to ogarnąć, pojąć dla naszego DOBRA I NIE NABRAĆ SIĘ NA KOLEJNEGO WYBAWCĘ!
   ————————————————-
   Wybawce albo „wybawce”. Ponoc jeden z wariantow NWO zaklada rozpad wszystkich religii i powstanie nowej, ktora, o ile dobrze pamietam, polączy chrzescijanstwo z islamem i judaizmem. Zakladajac, ze to prawda, sadze, ze w Polsce nic takiego nie przejdzie. Po prostu katolicy tego nie kupia.

   1. słuszna uwaga z wybawcą/zbawcą, moim zdaniem się nie pojawi, bo samemu trzeba zrzucić kajdany+hipnoza nałożone przez kapłanów: judaizmu, islamu, chrześcijaństwa.
    Chyba że plejadanin asztar chce odstawić szopkę, różne sztuczki zna – mnie nie nabierze 😀

  3. Każda religia jest tworzona wg tego samego i sprawdzonego schematu.
   Każda religia ma 1 nadrzędny cel : pełną kontrolę tzw. wyznawców. W tym celu stworzono sakramenty, dogmaty, które ‚dostrajano” na kolejnych soborach.
   Zaczadzeni wyznawcy nie dostrzegają lub dostrzegać nie chcą tej całej degrengolady schodzącej „od góry” na sam dół.
   Dlatego potrzebne są wstrząsy, aby opadły opary i przejawiło się jasne spojrzenie na zło szerzące się dookoła.
   Lawina ruszyła i niech spełni się jej cel.

   1. jasa, wszystko się zgadza. Najśmieszniejsze jet to,że taki Jezus przyszedł wyzwolić człowieka, a z tego zrobiono zniewalającą ludzi religię. To jest chichot losu. Oj, ci kosmici. Niech ich…….Miłego dnia!

  1. Zastanawiam się do czego srokom moja świeca na balkonie? Rozdziobały ją w kawałki:) Narobiły bałaganu…Nie lubię ich zbytnio, no ale jak do czegoś im to potrzebne to niech tam a co, wyrzuciłam im do trawy, dziobią dalej:)

  2. Ostatnie wiatry prawie złamały jedną z moich dziewann, wzięłam więc palik i przywiązałam ją do niego zieloną, błyszczącą wstążeczką, która została po jakimś bukiecie kwiatów. Następnego dnia widzę, że dziewanna znowu jest odchylona mocno od pionu a rozwiązana wstążeczka leży sobie w trawie pół metra dalej. Myślę, że musiała się bardzo spodobać jednej ze srok – stałych bywalczyń na moim terenie, bo rozplątanie supełka nie było aż tak prostym zadaniem.
   Ale dlaczego jej w końcu nie zabrała? 😀

  1. Ostatnim papieżem w dziejach KK jest zdetronizowany przez Juesej B16.

   Franciszek jest z formalnego punktu widzenia antypapieżem, gdyż został wybrany z pogwałceniem regulującej konklawe Konstytucji Apostolskiej Universi Dominici Gregis.

   By go zdetronizować, wystarczy powołać się na ten casus. Do tego jednak potrzebna jest większość kardynałów, na co na obecnym etapie procesu Apokalipsy jest jeszcze za wcześnie. Wybrano więc drugą opcję, z zastosowaniem przepisów o „jurysdykcji zastępczej”.

   1. Wszystko zaplanowane z dużym wyprzedzeniem…
    Nagrali ”bestsellery” i bez problemu zarobili kilkadziesiąt milionów na głupiutkich Polakach…Ja tam 50 groszy nie mam zamiaru wydać na gnioty aby mulic w głowie.. amerykę odkryli…idę słuchać śpiewu słowika w trzcinach…Ptaku u mnie baardzo nadają słowiki…nie wierzyłam-przecież one majowe.Pozdrawiam

   2. Może i faktycznie coś się będzie niedługo działo. W ostatniej „Warszawskiej Gazecie” napisali, że jesienią szykowany jest jakiś potężny atak na kościół i film „Kler” jest wstępem do niego. Pożyjemy zobaczymy.

   3. Tych klątw to sporo było, więc bolesne będą ,,powroty”.

    „Świeckie państwo”, czyli pomysły Roberta Biedronia w zakresie Kościoła, obejmują m. in. likwidację Funduszu Kościelnego. „Obecnie nie znajduje się uzasadnienia do dalszego funkcjonowania tej instytucji z czasów komunistycznych, w innym otoczeniu gospodarczym i po zakończeniu prac Komisji Majątkowej” – „Rz” cytuje fragment dokumentu.

    Kolejna propozycja to koniec finansowania nauczania religii w szkołach z budżetu państwa. Według wyliczeń Biedronia, ma to pozwolić na oszczędności na poziomie 1,8 mld zł rocznie. Inny pomysł to większe opodatkowanie Kościoła. Według prezydenta Słupska, „Obecny model ryczałtu jest przestarzały i nie odpowiada warunkom polityki podatkowej państwa. Dostosowanie opodatkowania księży do normalnego wymiaru zwiększy wpływy do budżetu państwa przynajmniej o 150 mln zł”.

    Jak wskazuje „Rzeczpospolita”, Robert Biedroń idzie dalej i chce renegocjacji jednego z zapisów Konkordatu. Chodzi o art. 21. – Zbiórki publiczne organizowane przez Kościół nie są poddane kontroli. Tak naprawdę nie wiemy, ile trafia na tzw. tacę – wskazuje polityk. Biedroń wskazuje, że przyniesie to budżetowi państwa ok, 2,5 mld zł. Na co chce przeznaczyć pieniądze? „„Pieniądze te można przekazać na uzupełnienie Funduszu Alimentacyjnego, który obecnie jest w stanie pokryć zaledwie 33% świadczeń, z którymi zalega zobowiązany rodzic. Dzięki wskazanej kwocie świadczenie uzyska kolejne 500 tys. dzieci. Oznacza to pokrycie potrzeb na poziomie ok. 88%” – twierdzą cytowani przez „Rz” doradcy Biedronia.

    Nowy projekt polityczny obecnego prezydenta Słupska ma wystartować w lutym.
    https://dorzeczy.pl/kraj/79967/Likwidacja-Funduszu-Koscielnego-i-renegocjacja-konkordatu-Nowy-projekt-polityczny-Biedronia.html

   4. …a tymczasem odkrywamy Historię Polski..cyt biskupa…
    ….transmisja na żywo…wmurowanie…kamienia w.. pod muzeum hist.polski…/z małej lit..

   5. Wątpię żeby ten projekt polityczny Biedronia się powiódł. Jego postulaty są słuszne, ale on jest gejem i zwolennikiem homomałżeństw, ideologii gender, jako prezydent Słupska co chwila jeździł na jakieś zjazdy LGBT. Nikt normalny nawet jak jest nieprzychylnie nastawiony do kościoła nie poprze kogoś takiego. Ja i moja rodzina w każdym razie na pewno na niego nie zagłosujemy a daleko nam do bycia ortodoksyjnymi katolikami.
    Zauważyłem, że moja mama chyba przegląda na oczy. Zauważyła już sama naocznie, że PiS nasz oszukuje w sprawie sprowadzania muzułmańskich migrantów i coraz bardziej ją wkurza, że PiS nie zamyka złodziei i aferzystów z PO takich jak HGW. I mówi, że jak PiS dalej będzie kłamał w sprawie migrantów i nie zacznie w końcu zamykać złodziei to zagłosuje na Ruch Narodowy. A głosowała zawsze na PiS odkąd powstała ta partia.

 3. Stało się to, co w końcu musiało się stać.
  Przez długie wieki bezkrytycznie ogłupiane stada OWIEC w końcu, same wzniosły swój poziom Świadomości nad strzygących je Pasterzy i choć walka KK z REFORMACJĄ była wojną TOTALNĄ, to powoli, ale coraz więcej OWIEC wznosiło się intelektualnie i mentalnie PONAD swoich KAPŁANÓW i ich HIERARCHÓW, którzy działający w CIEMNOCIE FEUDALIZMU TERAZ nagle obudzili się z ręką w nocniku.
  Znowu WIĘC robią WSZYSTKO, aby jakoś WYBRNĄĆ ze swej żałosnej durnoty i przegonić ŻWAWO pędzący do wiedzy peleton ludzkości.
  Oto moi mili część tej WIEDZY, niezbędna, aby zrozumieć walkę ELYT z ludzkością – zwaną SEKRETNYM PRZYMIERZEM ( skopiuj do wyszukiwarki ) za którą podążanie kilka wieków temu KRZYŻOWANO GŁOWĄ W DÓŁ, PALONO NA STOSIE i bezprzykładnie TORTUROWANO ( np. za posiadanie tłumaczenia Biblii lub nawet jej oryginału ).
  Aby więc zyskać na czasie KK ocenzurowali Biblie pozbawiając ją fragmentów opisujących równolegle z tubylcami rozwijającą się cywilizację potomków upadłych bogów tzw. ILUMINOWANYCH o błękitnej krwi, która to wersja przetrwała tylko u Żydów –> https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

  POLECAM !

 4. Czas religii dobiega, a nawet dobiegł końca. Nadszedł czas świadomości bycia tu i teraz, i słuchania śpiewu ptaka, słuchania śpiewu ptaka całym sobą, nie tylko słyszenia, ale słuchania.

 5. Mnie to też nie interesna ale spoko jebać żydoską kabałę.magię KK
  Moje nowe zalecenie które SEM narzucił to nauk najwięcej Biegać Boso czuje SE wtedy bosko .
  Sława
  P.s hodzi mnie o to moji drożdży parafia nie dziś pierdolne wam kazanie

  😀żart …eyjdźmy na dwór spacer bieg boso wyznajcie SE miłość o zachodzie słońca to jest ważna
  Sława

 6. Nasi kosmiczni stwórcy, chyba szykują się do powrotu na Ziemię. O ile kiedyś, maczali swoje paluchy w powstaniu religii, aby wyhamowała postęp (min.Konstantyn i krzyż, spalenie biblioteki aleksandryjskiej, wieki ciemne), teraz spostrzegli, że postęp jest znaczny (min.zderzacz hadronów) i trzeba oświecić ludzkość co do jej pochodzenia, naszej przeszłości oraz przyszłości. A religie stały się hamulcem, który ogłupia ludzkość i nie pozwala na jej zjednoczenie się, co jest konieczne do osiągnięcia wyższego stopnia rozwoju, dla nas jeszcze nieznanego.

 7. Ciekaw jestem, czy uda im się wysadzić Franka ze stołka, skoro jest wszem i wobec głoszone od jakiegoś czasu (także tutaj), iż Bergoglio jest tym, który położy KK w fizycznej formie. Czy jego potencjalna abdykacja nie opóźni schizmy ?

  1. Ewolucyjnym zadaniem Franciszka jest dokończyć rozkład KK. Jak wiemy, to babilońskie imperium gnije już nie od dziś, gdyż jest ufundowane na niewzorcowej, opresyjnej wobec naturalnego Prawa Ziemi matrycy („Czyńcie sobie Ziemię poddaną” – Księga Rodzaju 1, 26). Zupełnie osobną kwestią (w którą nie wnikam) jest to, na ile świadomie Bergoglio w procesie Apokalipsy uczestniczy.

   Franciszek i tak zostanie ogłoszony przez konserwatystów heretykiem. A schizma w KK już istnieje, gdyż przeciwko Franciszkowi „w samej Polsce pracuje kilka tysięcy osób”…

   Pierwsze prace nad ogłoszeniem go heretykiem ruszyły już od samego początku jego pontyfikatu. Skrzydło tradycjonalistyczne Kościoła katolickiego w Polsce jest bardzo silne – zaczęło się formować jeszcze za Benedykta XVI, gdy masońscy biskupi zaczęli usuwać w polskich katedrach tabernakula z nawy głównej i na ich miejsce wstawiać swoje trony oraz zmuszać podległych sobie księży do udzielania komunii wiernym „na stojąco”.

   Dziś środowisko tradycjonalistyczne w Polsce ma naprawdę dużą moc. Oczywiście działają w podziemiu, ale są perfekcyjnie zorganizowani i po jezuicku zdyscyplinowani. Dysponują potężnym zapleczem intelektualnym (pracuje dla nich wielu znanych naukowców, głównie prawnicy, historycy i teologowie-dogmatycy, ale również specjaliści wielu innych dziedzin, np. liturgicy, filozofowie).

   1. Posoborowy kosciol watykanski KK w Polsce juz dawno dopasowal sie z tym ktory po 55 roku wraz z NKWD wymordowal tych ksiezy ,ktorzy sluzyli faktycznie narodowi polskiemu.O ile do 1950 roku lub ciut dluzej mozna bylo mowic o polskim i narodowym charakterze KK to po tych datach nie bylo juz co pozbierac ,bo instytucja ta zostala przejeta przez nurt koszernego NKWD a kazdy ksiadz wychodzacy ze seminarium byl poporstu TW czyli agentem. I to wszystko swietnie sie sprzezylo z posoborowymi deryktywami watykanu ,co zreszta bardzo pomoglo w nagonkach SB-cji po 81 roku w szukaniu i wymordowaniu tych ksiezy ,ktorzy nigdy nie poszli z nurtem NKWDziarskich dyrektyw po owym 1955 roku. Tak oto doszlismy do poczatku likwidacji instytucji,ktora od wiekow byla antypolska ale sami ksieza juz wywodzili sie jednak z ludu slowianskiego i zawsze wierniej sluzyli Polsce nie Watykanowi .Polski kosciol wiec od wiekow byl sola w oku papiezy dlatego slaba Polska oznaczala zawsze wieksze wplywy papiestwa co ostatecznie przejawilo sie po Konfederacji Barskiej czyli w poczatkach zaborow i az do dzis.
    Rozebrana Polska po 1772 byla jednak caly czas dystryktem watykanskim niezaleznie od stanu granic i przynaleznosci panstwowej tak jak i po 1945 roku .
    W okresie rozbiorowym rekoma Prus wykreslono nam w koncu pierwsze i najwazniejsze swieto narodowe czyli w swieto Rozeslania Apostolow -wielkie swieto narodowe zwyciestwa nad krzyzakami ,ktore bylo obchodzone pierwszy raz 15 lipca 1411 roku.Jak moglismy o tym zapomniec po 1918 roku czy po 1945 albo 1989 roku? W koncu nalozone klatwy po dacie 1410 roku za zniszczenie zakonu krzyzackiego ,skutkuje az do dzis .

    Mozna rzec rowniez iz ktokolwiek przeja Watykan ze starej tradycji i pokierowal w nowa ,dazyl dalekosieznie i kompletnie do zlikwidowania czyli zdekapitalizowania korporacji w Rzymie a co za tym idzie rozdzielenia majatku pomiedzy globalnych watazkow stajacych za islamizacja europy. No i kto wie drogi TAW wie ,byc moze zaplanowano Slowianom kolejna niespodzianke po tej z 1945 roku jakim byl komunistyczny mord na Polakach a pozniej wysys aktywow wypracowanych po 89 roku.Niespodzianka moze nazywac sie islamizacja ….ale kto wie moze losy jednak potocza sie inaczej?
    Narod Polski sie ocknie jednak i siegnie glebiej w pamiec genetyczna i przypomni sobie jak to byla z tymi mordami na Slowianach,zacieraniem histori,grabieniem nas z naszej kultury i dziedzictwa.

 8. Ciekawe informacje na interii:

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-papiez-za-rok-otwarcie-tajnych-archiwow-watykanskich,nId,2866445

  ale jeszcze nie tych z naszą historią.

  Jeden z komentarzy jest ciekawy, widać, że człowiek ma pojęcie o Lehitach:

  hahahhahahaahah- napisał:1 godz. 5 min temu
  W archiwum watykańskim znajduje się opis budowy oraz prototyp pierwszego lechickiego superkomputera sprzed 12 tysięcy lat. Był to pierwszy komputer z procesorem RISC na żołędziach dębowych przeplatanych sitowiem. Pamięć operacyjna tego komputera zbudowana była na matrycach dębowych powlekanych ciekłokrystaliczną smołą domieszkowaną miodem. Natomiast sam komputer pracował pod kontrolą pierwszego słowiańskiego systemu operacyjnego Światowid 10000 pne. To słowiańskie cudo stoi dziś zakurzone i zapomniane w Watykanie.

  Jak archiwa zostaną otwarte, takim „żartownisiom” szczęki opadną.

  1. Dzieje się…

   Zadziewa się…

   Dziękuję, Laszko 🙂

   *

   To „otwarcie” archiwów będzie na zasadzie stopniowej digitalizacji zbiorów: od tych neutralnych – stopniowo – do tych najbardziej hardkorowych typu: szczegółowa dokumentacja tortur i nieludzkiej kaźni tysięcy Lechitów-Słowian, pozostałych ludów Europy i świata,
   czy informacja o produkcji bulli papieskich na skórach zamordowanych dzieci…

   Kiedy „żartownisie” przeczytają, jak okrutnie Watykan znęcał się nad ich Praojcami i Pramatkami, zaczną inaczej śpiewać…

   Na razie radosna ignorancja zaburza im klarowność percepcji ważnych treści z przestrzeni.

   1. Tak, poza tym ważne biblioteki słowiańskie są ukryte również na terenie Rosji, m.in. słynna biblioteka z Arkony… (ocalały, bo Rosja zdołała dzielnie oprzeć się przemożnej ekspansji Watykańskiego Imperium).

    Rosja ocalała, Czechy ocalały, a Polska nadal w ciemnej du…

    Ale już wkrótce i tak będzie się u nas działo, bo to energetycznie i tak – pomimo wszystko – najŻYWsza przestrzeń na naszej przepięknej planecie… 🙂

   2. O zachodzie objawił się Jezus. Niesamowity widok nad włoskim morzem! Wczoraj, 4 marca (19:12)

    „Piątkowy zachód w miasteczku Agropoli był jednak zupełnie inny od pozostałych. Naoczni świadkowie zdarzenia twierdzą, że tuż przed zmrokiem, między taflą wody a niebem, ujrzeli samego Jezusa Chrystusa”.

    Dokładnie to było 1 marca!

    „Wkrótce zdjęcia zaczęły żyć w internecie własnym życiem. Sprawę opisywały szeroko media w Rosji, Grecji czy Wielkiej Brytanii. Autora fotografii odwiedzali także lokalni włoscy dziennikarze.

    Komentujący zjawisko podzielili się na dwa obozy. Jedni twierdzili, że to przypadkowa, acz sugestywna iluminacja świetlna. Drudzy zaś przekonywali, że mamy do czynienia z wyraźnymi sygnałami dawanymi nam przez niebiosa.

    „To jest wielki znak z nieba, który wskazuje, że blisko jest czas powrotu zbawiciela. Najpierw jednak pokażą się jego anioły” – brzmi jedna z interpretacji pod zdjęciami Alfredo.

    https://menway.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-o-zachodzie-objawil-sie-jezus-niesamowity-widok-nad-wloskim-,nId,2866584

    https://nczas.com/2019/03/05/sensacyjne-zjawisko-we-wloszech-ludzie-sa-przekonani-ze-objawil-sie-jezus-i-nadchodzi-koniec-swiata/

    NIE WIEM, czy to jeszcze jest aktualne, ale ponoć na nowego mesjasza był szykowany zięc TRUMPA, który ma rzekomo fabrykę czipów!

    Jared Kushner – 35-letni miliarder, nowojorski kamienicznik i wnuk polskich Żydów, ale przede wszystkim mąż Ivanki Trump i ojciec jej trójki dzieci będzie doradcą ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu. Jest młody, energiczny, czarujący i bywały. Wykształcony na Uniwersytecie Harvarda i New York University, gdzie w 2007 r. uzyskał tytuł MBA.

    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-06/ziec-trumpa-ma-na-bliskowschodniej-konferencji-w-warszawie-ujawnic-nowy-plan-pokoju-dla-palestyny/

    https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1683704,1,jared-kushner-oficjalnie-doradca-trumpa.read

   3. „Tak, poza tym ważne biblioteki słowiańskie są ukryte ”

    Sa ukryte takze w POLSCe…
    Ale trzeba wiedziec gdzie i jak szukac.
    Znasz okreslenie : „Palcem na Wodzie pisane” ?

  1. „Czyżby przed opuszczeniem naszej Przepięknej Planety nasi okupanci wyświetlili swój straszący hologram dla owieczek?”.

   Ja tam żadnego Jezusa nie widzę. Wygląda to na postać, którą katolicy i chrześcijanie pewnie będą utożsamiać z Jezusem, ale na mnie takie „cuda” już nie działają. W hollywood robili lepsze rzeczy… 😀

  2. Coś im ta projekcja Blue beam nie wyszła, ale jeśli lokalnemu artyście, któremu jako jedynemu(?) udało się sfotografować, ma to przysporzyć sławy, przez co sprzeda kilka swoich wytworów, to w porządku.

   Tego rodzaju ,,podniebne atrakcje” mają na celu testowanie poziomu ciemnoty mas.
   Jak na razie ten test wypada bardzo pomyślnie.

   1. Zapewne Krystyno nie dostanie nikt za to nobla ale juz taki Rydzyk to powinien byc jednak nominowany do takiej nagrody za przyciaganie ciemnych mas przy pomocy fal radiowych.To zaslyszany dowcip ale co sobie przypomne to pekam ze smiechu.
    Gdyby dolozyc do tego wszystkiego kilka parti mielacych sie ze soba w sali sejmu w ciagu 30 lat to juz wojen nie potrzeba do ograbiania Polakow czy innych narodow a wszystko okupant odbierze przy pomocy dezinformacji i oglupiania.

   2. ,, Watykan otworzy tajne archiwa z czasów drugiej wojny światowej”

    Noooo, to się wreszcie dowiemy jakim szerokim i skutecznym kanałem dla ucieczki tysięcy hitlerowców z Europy do Argentyny był watykan. Na przerzucie zbijano niemałą fortunę, wszak nie byli to rozbitkowie, a obłowieni na łupach wojennych naziści.

    Te wszystkie obiecanki obliczone na przywrócenie rzekomej wiarygodności wobec centrum dowodzenia korporacją sutannową to ostatnie podrygi konającej ostrygi 🙂

    A że w przestrzeni religijnej najwięcej zdarza się cudownych ozdrowień, to i ostryga, podtrzymywana zaślepieniem niczego nieświadomych ludzi może jeszcze trochę pociągnąć. 🙂

   3. ,, Zapewne Krystyno nie dostanie nikt za to nobla ale juz taki Rydzyk to powinien byc jednak nominowany do takiej nagrody za przyciaganie ciemnych mas przy pomocy fal radiowych.To zaslyszany dowcip ale co sobie przypomne to pekam ze smiechu.”

    Dobre!
    A że ciemnej masy u nas ci we Wszechświecie dużo więcej niż ,,jasnej materii”, to nie obejrzysz się, drogi Devingo, jak nasz niedoszły noblista ogłosi autonomię, zwaną Imperium Rydzykowe 🙂

    Żydzi zapędzają się w budowie polin, Arabowie budują w Wawie meczety…, rząd ściąga do kraju ludzi z Ukraju…
    To co?, Rydzyk też przecież może mieć zapędy imperialne 🙂

    A gdzie podzieją się ludzie, jak im watykan się skończy?
    Lepszy rydz niż nic.

    Tak, że ci powiem…, Rydzyk to łebski, przewidujący facet …
    Zaczynał od kasy z pielgrzymek do Częstochowy, a teraz usiądzie se w Toruniu i do niego będą pielgrzymować. 🙂

    A milion dularów z Nobla przyda mu się…, na drogowskazy informujące o zmianie kierunku pielgrzymek 🙂 🙂

   4. Justynko ❤ co do daty 2 marca 2020 to wyszło mi tak,ale mogę sie mylić:
    2 marca 2020- imieniny Franciszka!
    Dzień Dyskordii

    ,,Nie lubisz chaosu, zamętu i niezgody? To w Dzień Dyskordii lepiej zostań w domu. Dyskordia pochodzi od rzymskiej Bogini Eris, która kojarzona jest właśnie z nieporządkiem, chaosem. Ale kto wie? Może ludzie zreflektują się i tegoroczne obchody będą miały łagodny przebieg?''

    i ciekawy cytat się pojawił:

    Cytat dnia:
    „Trze­ba być za­kocha­nym, żeby uwie­rzyć w anioły.” – Jan Twardowski
    https://www.kalbi.pl/kartka-z-kalendarza-2-marca-2020

    a poniżej reklama:
    Forge of Empires. NAKREŚL HISTORIĘ NA NOWO!
    https://www.kalbi.pl/kartka-z-kalendarza-2-marca-2020

    I TUTAJ ZAPODAM, BO TO SIĘ ŁĄCZY- CZĘŚĆ KOMENTARZA Viking i Scyta pisze:
    4 marca 2019 o 17:40

    ,,Lady Gaga nie jest dla mnie kimś komu mogę zaufać, właśnie dlatego, że może być ona”sterowana”przez illuminatów. Żyjemy w Matrixie, więc mogą być opętania przez szatana i satanistyczne rytuały, ale właśnie chodzi mi o to, aby raz na zawsze skończyć ten „sen wariata”.

    BO JA TEZ TEN SEN WARIATA CHCĘ ZAKOŃCZYĆ!

    -A KIEDY ZNAMY ICH PLANY I JE PRZEDSTAWIAMY -PRZESTRZEŃ PRZYŚPIESZA I NASTĘPUJE WIELE ZMIENNYCH, KTÓRYCH ONI MIMO SWOICH GADzetów JEDNAK NIE MOGĄ PRZEWIDZIEĆ, GDYZ OBUDZENIE ZIEMIAN SPRAWIA, ZE ZMIANY ZACHODZĄ BŁYSKAWICZNIE I ta błyskawiczna zmienna czasowa wywala ich plany do góry nogami!

    i tu się kłania kolejna LADY GAGA-
    Kate Perry, ktora odsłoniła znaczenie daty 2030! Ta data tak jak kiedyś 9/11- pojawia się w najnowszych ich produkcjach i tu wskaże bardzo w tym temacie rozeznanego:

    Justynako TAK NA MARGINESIE: własnie to w/w sprawia, ze przenoszą swoje plany z 2030 na 2020!

    POŁĄCZENIE GLINY I ZELAZA- MY JUZ WIEMY, ZE TO ICH MRZONKI!

    E.T. Wykonawca Katy Perry (E -gip- T)
    Nowy Porzadek Swiata 5 era Kate Perry teledysk illuminati https://www.youtube.com/watch?v=uVic5jcidAo

    .https://www.youtube.com/watch?v=cXPGyln6wUk
    cyklu komiksów X-Men wydawanych przez Marvel Comics.
    przypomnę tylko, ze w

    Avengers (ang. Marvel’s The Avengers) – amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów o tej samej nazwie wydawnictwa Marvel Comics

    W AVENGERS- PRZEDSTAWIONO POTĘZNY WIR ZIEMI W OSWIĘCIMIU O POTĘZNEJ MOCY! Auschwitz-Birkenau- ZABLOKOWANY ODDECH ZIEMI! Przypomne tylko, ze w drodze do OŚWIĘCIMIA I DUDA I SZYDŁO MIELI OSTRZEŻENIA! Do Auschwitz prowadziły 44 tory kolejowe!

    no właśnie od jakiegoś czasu mam zapytanie co znaczy AUSCHWITZ- próbowałam szukać w tłumaczu w różnych językach i brak odpowiedzi!
    ,,Więc dlaczego Oświęcim stał się Auschwitz? Nie mają tego samego brzmienia. Oświęcim znaczy “poświęcony” (wodą święconą).
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-oswiecim-nazywa-sie-auschwitz-2016-02

    Dlaczego im nie wyjdzie- TO PROSTE:
    – To niesamowite, zapiera dech w piersiach – powiedział prof. Teresa Woodruff, ginekolog-położnik z amerykańskiego Nothwestern University. To tam właśnie udało się sfilmować błysk towarzyszący początkowi ludzkiego życia.

    Początkowi Życia Towarzyszy Rozbłysk – Bright flash of light marks incredible moment life begins BMS

    Bractwo Małych Stópek https://www.youtube.com/watch?v=31Ebvgo6ZjU

   5. „no właśnie od jakiegoś czasu mam zapytanie co znaczy AUSCHWITZ- próbowałam szukać w tłumaczu w różnych językach i brak odpowiedzi!
    ,,Więc dlaczego Oświęcim stał się Auschwitz? Nie mają tego samego brzmienia. Oświęcim znaczy “poświęcony” (wodą święconą).
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-oswiecim-nazywa-sie-auschwitz-2016-02

    Elaszko, na stronie, którą podajesz mamy objaśnienie, że Auschwitz to złożenie AUS + SCHWITZ czyli dosłownie „ze Szwajcarii”, czy inaczej mówiąc „pomysł / model szwajcarski”.
    Skąd ta nazwa? Dobre pytanie …

    Znalazłam film na YT (w j. ang.), którego autor mówi o niechlubnym zaangażowaniu Szwajcarii w II WŚ i jej roli w powstaniu obozów koncentracyjnych. Szwajcaria finansowała działania Niemiec hitlerowskich, nazistów. Obozy koncentracyjne były pomysłem i koncepcją Szwajcarów, przez nich finansowaną i kierowaną.

    Autor filmu podaje nazwiska Szwajcarów, którzy stoją za powstaniem Auschwitz:
    dr Ernst Rüdin – lekarz psychiatra, genetyk i eugenik – odpowiedzialny za stworzenie koncepcji obozu; dr Leonardo Conti – naczelny lekarz III Rzeszy – odpowiedzialny za aspekt medyczny i polityczny.

    Według Paula Johnsona, brytyjskiego historyka, w latach 1933-1945 istniały 1634 obozy koncentracyjne oraz ich filie i ponad 900 obozów pracy, ale tylko sześć z nich zyskało ponure miano obozu zagłady – i wszystkie sześć znajdowały się na okupowanych terenach polskich.

    Auschwitz nie był jakimś tam podrzędnym, jednym z wielu obozów koncentracyjnych. Był dobrze zorganizowanym, największym obozem masowej śmierci z największą liczbą ofiar. Był obozem eksterminacji i eksperymentów medycznych przeprowadzanych na wielką skalę – patrz Mengele (co ciekawe, jednym z jego nauczycieli był właśnie dr Ernst Rüdin).

    Może nazwa Auschwitz jest takim podpisem złożonym pod ich największym dziełem, ich chlubą?

 9. Watykan otworzy tajne archiwa z czasów drugiej wojny światowej

  ,,Papież zapowiedział w przemówieniu w czasie audiencji, że watykańskie archiwa zostaną odtajnione 2 marca 2020 roku. Franciszek wyjaśnił, że zostaną one otwarte dokładnie w 80. rocznicę wyboru kardynała Eugenio Pacellego na Stolicę Piotrową.”

  „Kościół nie boi się historii”

  ,,Zadowolenie z decyzji papieża w poniedziałek wyraził Komitet Żydów Amerykańskich (AJC). „Przez ponad 30 lat AJC nawoływał do pełnego otwarcia tajnych archiwów Stolicy Apostolskiej z okresu drugiej wojny światowej” – stwierdził w e-mailu do agencji Reutera międzynarodowy dyrektor AJC ds. kwestii międzyreligijnych, rabin David Rosen. ”

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tajne-archiwa-watykanu-z-czasow-ii-wojny-swiatowej-beda-odtajnione,915127.html

  FRANCISZEK ZAPOWIEDZIAŁ TO W PONIEDZIAŁEK W WATYKANIE!
  i tu komentarz spod artykułu o ,,O ZACHODZIE OBJAWIŁ SIĘ JEZUS”

  Dzisiaj (07:32)

  ,,w Watykanie odbyły sie już 3 konferencje na temat obcych ,nasi stwórcy powrócą i oczekują ze ludzkość będzie jednością ,dlatego trwają nerwowe ruchy na temat rządu światowego ,myślicie że się dadzą nabrać”

  szukałam info o tej w/w w komentarzu konferencji i to się pokrywa z ta datą 04 marca 2019

  TO Z KOLEI ( ODTAJNIENIE AKT Z II WŚ) pokrywa się z tym:

  Wczoraj, 4 marca (14:31)

  ,,W maju International Tracing Service (Międzynarodowa Służba Poszukiwań ) w Bad Arolsen udostępni online 10 milionów dokumentów, przechowywanych do tej pory w archiwum. Są to materiały dotyczące obozów koncentracyjnych. Operacja ta zapewni nieograniczony dostęp zainteresowanym z każdego zakątka świata do dokumentów zgromadzonych w Niemczech po II wojnie światowej na podstawie ustawy nr 163.”

  Ustawa nr 163

  – W 1945 roku alianci wraz z pierwszym kanclerzem Niemiec Konradem Adenauerem wydali ustawę nr 163, która zobowiązywała wszystkie niemieckie instytucje do sporządzania dokumentów dotyczących osób niebędących Niemcami z okresu 1933-45. Dokumenty te zaczęły docierać do ITS – tłumaczy Małgorzata Przybyła.

  W archiwum znajduje się obecnie 30 mln dokumentów z tego okresu. Centralna kartoteka nazwisk zawiera 55 mln kart informacyjnych dla 17,5 mln nazwisk.

  Ponieważ w zapisie nazwisk, ZWŁASZCZA SŁOWIAŃSKICH!, które nastręczały trudności, istnieją dość duże rozbieżności, stąd te różnice w liczbach.”

  Dostęp do dokumentów ITS w Polsce

  Jedyną instytucją, która posiada zdalny dostęp do bazy ITS w Polsce, jest Instytut Pamięci Narodowej, a od niedawna, ale jedynie w ramach rozpisanego na dwa lata projektu „1. Remote Access” – Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.”

  Ujawnienie idzie pełna parą! CZY JEGO PODSUMOWANIE NASTĄPI :
  ,,watykańskie archiwa zostaną odtajnione 2 marca 2020 roku.”?

  I CZY BĘDZIE POŁĄCZONE Z TYM?:
  Czy Watykan udostępni tajne informacje na temat UFO?

  Wszystko na to wskazuje i jednoczesnie pokrywa się z tym w/w komentarzem: ,,,,w Watykanie odbyły sie już 3 konferencje na temat obcych”

  ,,Jeszcze w 2009 roku dyrektor Watykańskiego OA, argentyński astronom o. dr José Gabriel Funes SJ opublikował artykuł zatytułowany Pozaziemianie – moi bracia, w którym przekonywał, że Przybysze z Kosmosu są takimi samymi tworami Boga, jak ludzie. Według o. Funesa, jeżeli Kosmici istnieją…”

  ,,NOL-e nad Watykanem ukazują się regularnie. Średnio ok. 50 razy w roku. Np. 7 czerwca 2010 roku nad Bazyliką św. Piotra zawisły trzy UFO. Natychmiast pojawiły się pogłoski, że Obcy przybyli na rozmowy z papieżem.
  Coraz częściej słychać też doniesienia że ojcowie Kościoła katolickiego wiedzą o tym problemie o wiele więcej, niż sądzimy. Nie spieszą się jednak z ujawnieniem wspomnianych informacji.”

  Papież przeciwko „tajnemu porozumieniu”

  Nie tak dawno dr Daniel Sheehan – uczony i ekspert ds. amerykańskiego prawodawstwa i spraw zagranicznych – wystąpił na konferencji ufologicznej „Kontakt na pustyni”, która odbywała się w Kalifornii, z referatem sugerującym, iż Kościół katolicki planuje w najbliższym czasie ujawnić relacje o kontaktach z wysokorozwiniętą, pozaziemską cywilizacją. – W tym celu – powiedział prelegent – papież opublikuje encyklikę, w której będzie mowa o nieuniknionym dołączeniu do galaktycznego stowarzyszenia (co jakoby uratuje naszą cywilizację od zniszczenia).

  Wedle słów Sheehana, swego czasu udało mu się zaznajomić z tajnymi rozdziałami Projektu Blue Book związanego z badaniami fenomenu UFO przez USAF i zobaczyć zdjęcia pozaziemskich latających aparatów, które uległy katastrofie nad terytorium USA. O ile przy tym władze USA próbują przemilczać obecność Przybyszów z Kosmosu na Ziemi, papież Franciszek podobno uważa, że ujawnienie tych informacji może doprowadzić do rozwoju wiedzy i uformowania się nowej religii uwzględniającej ów fakt. Najpierw jednak należy przygotować Ludzkość na przyjęcie tej wiadomości.

  Duchowni o Przybyszach

  Wydaje się, że stwierdzenia Sheehana nie są gołosłowne. W ostatnich czasach astronomowie ze Stolicy Apostolskiej prowadzą aktywne poszukiwania pozaziemskich form życia. I tak np. w marcu 2014 roku Watykańskie Obserwatorium Astronomiczne zorganizowało konferencję, w której wzięło udział 200 wiodących astrobiologów z całego świata. Jednym z jej celów było wyjaśnienie, czy w najbliższych dekadach zostanie odkryte życie na innych planetach.”

  http://www.nieznanyswiat.pl/co-w-numerze/pisali%C5%9Bmy-o/1501-cwutintu

 10. „„Kościół nie boi się historii”

  ,,Zadowolenie z decyzji papieża w poniedziałek wyraził Komitet Żydów Amerykańskich (AJC). „Przez ponad 30 lat AJC nawoływał do pełnego otwarcia tajnych archiwów Stolicy Apostolskiej z okresu drugiej wojny światowej” – stwierdził w e-mailu do agencji Reutera międzynarodowy dyrektor AJC ds. kwestii międzyreligijnych, rabin David Rosen. ””
  Coś mi się to nie podoba….Jeżeli AJC się cieszą, to czy nie będzie to jakieś fałszerstwo na Słowian? Coś mi tu śmierdzi, mimo wiatru za oknem. Czy też czujecie podobnie do mnie?

  1. Odtajnienie, o którym mowa, dotyczyć będzie tylko pontyfikatu Piusa XII, i to w korzystnych dla tego pontyfikatu aspektach, gdyż Watykanowi zależy na przyspieszeniu procedury, blokowanej przez „umiłowany naród”, beatyfikacji Piusa XII.

   Wątpię, by (psu)bractwo watykańskie odtajniło np. kulisy operacji „Paperclip”, w której Pius XII uczestniczył.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/operacja-paperclip-spinacz/

   1. gdyby tak „paperclip” wyjawic …upadl by za watykanem korpoaglomerat US ,wyszlyby brudy na temat tego jak banki z Wall Street sponsorowaly Hitlera i wpedzily niemcy w rozne odpowiedzialnosci oraz dla kogo pracowal Stalin i kto wprowadzil komunizm i za czyje pieniadze do Rosji a pozniej i Polski i na kraje Slowianskie. Moze musieliby isc za ciosem i wyjawic kulisy projektu StarGate oraz MK Ultra i te inne wykrewowane przez psychopatow z roznymi odchylami od porywania dzieci i gwaltow na nich . Mozna rzec na koniec ze Watykan jest matka korporacja i innych korporacji ,bo kto nie jest z nia to jest przeciwko a kariery nie bedzie bez promowania kultury judo-chrzescijanskiej czyli kultury zachodniej.Niektorzy jednak uparcie krzycza tak jak pan Karon ,ze bez tej kultury swiat nie bedzie istnial a jednak 2 tys lat promowania owego nie obylo sie bez masowych mordow i nikt nie doliczy sie ile ta kultura pochlonela istnien.Pomyslec tylko ze nazwana chrzescijanska i jeszcze wybudowano na niej demokracje i pare innych pomyslow tylko po to aby ludzi utrzymywac w pionie ,w strachu pod wysysem energetycznym .

   2. Przecież informacje o tymże Bankierzy z Wall Street finansowali Hitlera są znane od dawna. Opisał to w swojej książce „Wall Street and the Rise of Hitler” Anthony C. Sutton już w 1976 roku. Nie jest to powszechnie znane tylko dlatego, że nikt tego nie promuje.

   3. Tak, Sutton dokonał ewolucyjnie przełomowego dzieła. Ale programowanie szkolne w dzieciństwie jest tak silne, że ludzie nawet nie chcą słyszeć o tym, że jest w ogóle jakakolwiek inna od oficjalnej wersja historii…

    Dlatego Systemowi tak zależy, by prać mózgi coraz młodszym dzieciom. A politycznie poprawni polscy „wykształceni Europejczycy” gotowi są oddawać w brudne łapska Systemu swoje pociechy ledwie oderwane od cyca.

  2. Bądźmy dobrej myśli, bo po co być złej? Będzie dobrze. Wizualizujmy to i chciejmy tego całym sobą. Pozdrowionka. 🙂 Wieje dziś. Przyjdą zmiany.

  3. Vikingu masz rację, że śmierdzi, Watykan ujawni tylko to , że ratował żydów, zapomni dodać, że tylko bogatych, gdyż zwykłych biednych szmulków od razu kierowano do obozów.

   Tym ujawnieniem chce sobie zaskarbić uznanie światowych owieczek, bo jak sam wiesz jego reputacja ostatnio mocno spada.

   A przecież wiadomo jest wszem i wobec, że prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa, można wiadro z brudami nakryć pokrywką, by chwilowo nie śmierdziało, ale Wiatr Odnowy , czy jak to określa TAW Wielkiej Zmiany zaczął już pokrywki z brudów nie tylko Watykanu zrywać.

   Bądźmy spokojni, nie emocjonujmy się, tylko obserwujmy, bo oni już nie mają prawie nic do „powiedzenia”, po prostu to co posiali, to zbiorą, gdyż nadszedł nieodwołalny czas ŻNIW dla NICH.

   1. „Bądźmy spokojni, nie emocjonujmy się …”

    Bądźmy spokojni, bądźmy cierpliwi – tak jak kiedyś o sobie powiedziała Margaret Thatcher:
    „Jestem wyjątkowo cierpliwa, pod jednym warunkiem – że w końcu wyjdzie na moje.” 😉
    Przecież to oczywiste, że wyjdzie na nasze … 🙂

 11. A ja z innej beczki dla odmiany. Braun w Gdańsku zdobył 12% mimo zupełnego zamilczenia w mediach. To dobry wynik. Funkcjonariusz Newsweeka niejaki Lis się zapienił i spytał na Tweeterze co to za ludzie głosowali na Brauna i czego chcą. Widać, że nawet w Gdańsku część ludzi mądrzeje i się budzi.

  1. Popisowska starowładza świętuje i to bardzo prężnie w umysłach Polaków.
   To pokazuje jak wielu ogląda prorządowe, usraelskie media niemieckiego ścieku, a ilu przypatruje się mediom niezależnym, oddolnym, narodowym, w których o Braunie akurat było całkiem sporo.

   Gdyby wybory w Gdańsku uznać za wstępny test wyborów jesiennych, to rysuje się nieciekawa perspektywa.
   Zaczadzenie narodowe wielkie, nawet w świeżym nadmorskim powietrzu, a co dopiero smogi w głębi kraju. 🙂

   1. „Gdyby wybory w Gdańsku uznać za wstępny test wyborów jesiennych, to rysuje się nieciekawa perspektywa”.

    Powiem coś niepopularnego politycznie, może wiele osób to zdenerwuje, ale trudno…

    Jakby tu zacząć?… No cóż, spróbuję tak:

    Jesienne Wybory 2019 w Polsce to Wydarzenie Galaktyczne o tak wielkiej skali, że nawet gdyby świadomość jaskiniowców znad Wisły nie była w stanie do listopada sprostać wyzwaniu dziejów, to ostateczny wynik wyborów może (podkreślam: „może”) bez problemu zostać lekko „podrasowany” przez galaktycznych w kierunku „przyspieszenia” ewolucji w Polsce/Planecie/Galaktyce…

    Ale myślę, że do listopada przetoczy się przez nasz kRaj tak wielki Walec Historii, że to, co na dziś jest dla większości mrzonką, stanie się jesienią twardym realem.

    *

    Oczywiście swoje nadal robić trzeba, tzn. nieść, gdzie się tylko da, oświaty kaganek 🙂

   2. „Zaczadzenie narodowe wielkie, nawet w świeżym nadmorskim powietrzu, a co dopiero smogi w głębi kraju. 🙂”
    he he , dobre 🤣

   3. Twoja wolna wola TAWIe uzywac okreslen w stylu :
    „świadomość jaskiniowców znad Wisły”. To ja, moi RODacy, moi Bliscy. Nie podoba mi sie takie okreslenie w stosunku do nas…
    Oczywiscie szanuje Twoje o nas zdanie, ale rozumiesz chyba bez problemu, ze My Polacy Lachy nie godzimy sie z takim nas okreslaniem.

    Szanujemy natomiast wolnosc w wypowiadaniu opinii.

    Smutno jednak, ze Ty tak o nas piszesz. bardzo smutno, bo to My Narod Polski.

  2. Ja sądzę, że będzie lepiej. Jeśli w Gdańsku gdzie dominują lemingi i antyPolacy Braun dostał 12% to w skali kraju Konfederacja Propolska może dostać wynik co najmniej taki sam jak nie większy. Ja nie wierzę w oficjalne sondaże że PiS ma prawie 40% i Po ok. 30%. Nawet moja mama zawsze mocno propisowska coraz bardziej się wkurza i mówi, że na PiS już nie zagłosuje i że skłania się ku Konfederacji Propolskiej.

  3. Zapodaję poniżej interesujący tekst na temat Brauna i wyborów w Gdańsku. Widać, że układ III RP trzęsie portkami.

   „Prawicowe” media związane z władzą milczą na temat Grzegorza Brauna, lecz reakcje reagującej jak zwierzęta lewicy są jasne: Prawica w Polsce zaczyna być poważnym zagrożeniem dla układu III RP. 12-proc. wynik Brauna w wyborach na prezydenta Gdańska – mimo utrudnień formalnych, braku czasu na dobrą kampanię pokazuje, że – jak stwierdza jeden z internautów, którzy wyją po tym wyniku – „nie można ignorować Konfederacji”. A milczenie reżimowych mediów tylko napędza jej popularności. – 12% Pana Brauna świadczy o tym że nie można ignorować konfederacji KORWiN Liroy Braun Narodowcy w wyborach zarówno do EP jak i rodzimego parlamentu. Nie można pozwolić by w tak cywilizowanym kraju w Sejmie znajdowała się koalicja z tak seksistowskimi, eurosceptycznymi poglądami – napisał na Twitterze Szymon Zagórowicz. – Demokracja jest wtedy, gdy ludzie głosują na lewako-liberałów. Prawda Szymuś? – odpisał w komentarzu Kochany Prezes. To nie jedyna reakcja. Piotr Wielgucki, pisowski propagandysta znany też jako „Matka Kurka”, próbował mówić, że to „spektakularna porażka »narodowców« i piewców ostrego kursu”. – 12% przy zerowej promocji w mediach, braku patronatu wielkich partii i praktycznie zerowych środkach na kampanie to mało? – zauważa inny internauta w kontrze do propartyjnej tezy. – Skoro jest więcej radości że Braun przegrał niż żalu że jest jak było, to czegoś tu nie rozumiem. Mimo wszystko mam wrażenie, że wyborcom PiS-u bliżej jest do Brauna niż do postkomunistów. I wolałbym narodowców jako opozycję do PiS niż ubeckie popłuczyny – stwierdza inny z internautów. – 12%? Co to za ludzie? Skąd się wzięli? Czego chcą? – dziwi się Tomasz Lis. Witold Tumanowicz z Konfederacji (Ruch Narodowy) celnie odpowiedział: – PiSowskie trolle już gardłują, że wynik G. Brauna jest ich zasługą. Paradne! 😃😂🤣 Przecież kandydat PiS poparł M. Skibę. To tylko pokazuje, że wyborcy PiS nie są niczyją własnością a duża ich cześć szuka alternatywy dla partii Kaczyńskiego. #Konfederacja #KoalicjaProPolska Na trwogę bije też postkomunistyczno-lewacki tygodnik „Polityka”, który przyznaje, że sukces Brauna może zrobić różnicę w polskiej polityce: A tymczasem Grzegorz Braun szykuje się do kolejnej kampanii. #Lewacy, #PiS, #owcy, #ciągle, #szoku, #DwucyfrówkaGrzegorzaBrauna, #Gdańsku, #nich, #zagrożenie, #„Nie, #można, #ignorować Lewacy, PiS, owcy, ciągle, szoku, Dwucyfrówka Grzegorza Brauna, Gdańsku, nich, zagrożenie, „Nie, można, ignorować. https://www.youtube.com/watch?v=HFbZTv4YFp8

 12. Na Wybrzeżu dzisiaj leje, wiatr odnowy mocno wieje … 😉

  A że pogoda zdecydowanie łóżkowa ;-), to mam nadzieję, że ten wiersz Andrzeja Dynkiewicza, choć inspirowany ważkimi problemami społecznymi, poprawi Wam, Drodzy Tawerniacy, nastrój:

  ŁÓŻKO PLUS

  Państwo dzisiaj w świetnym stanie!
  Forsę dają za … kochanie.
  Kto aktywny pod pierzyną
  Setki mu na konto płyną.

  Za igraszki po pięć stówek,
  Jeśli z zabaw tych przychówek.

  A że państwo dziś otwarte,
  Premia też, gdy dziecko czwarte.
  Nowy bonus od płodności,
  Gdy człek zmierza ku starości.

  Paniom, jeśli dziatwy czwórka
  Będzie fest emeryturka.

  Państwo dzisiaj dba o dziatki,
  A ostatnio i o matki
  (o narządy też ich rodne!)
  Ale o te matki płodne.

  Kto wychowa jedno, troje,
  Niech spiernicza – żyj za swoje!

  Dziś w rozterce są rodacy:
  Iść do łóżka czy do pracy?
  Jaki obrać dziś kierunek:
  Biurko, ladę czy stosunek?

  Co gdy przyjdzie już wiek starczy?
  Grosz za czwórkę czy wystarczy?

  Państwa ruchy śledźmy czujnie!
  Czy za osiem da podwójnie?
  Za dwanaście zaś trzykrotnie?
  Czy żyć skromnie, czy żyć psotnie?

  I czy dla emerytury
  Warto w łóżku … wyjść ze skóry?

  Państwo dzisiaj w świetnym stanie!
  Forsę dają za … kochanie.
  Kto aktywny pod pierzyną
  Setki mu na konto płyną.

  No, a jeszcze, to nie bzdura,
  Jawi się emerytura.

  Morał dziś wam pozostawiam,
  Nie zachęcam, nie namawiam.
  Bo sam nie wiem – problem ważki!
  Wybrać pracę czy igraszki?

  Wybierz ludu swoją drogę!
  Ja … i tak już mało mogę.
  😀 😀 😀

  1. Mocium Panie !!

   A co począć mają ci rodacy,
   Co ni do łóżka, ni do pracy? 🙂
   Czy ustawę nową uradzą,
   I eutanazję im wprowadzą?

   Wiatr odnowy mocno wieje,
   Ale świat wciąż nadal szaleje,
   My jednak wiemy, Słowianie,
   Co się stać ma, to się stanie.

   Niech się nagle już coś wydarzy,
   By wykurzyć naszych włodarzy,
   Do rozdawnictwa dzisiaj skorych,
   By tylko wygrać jesienne wybory.

   Każdy mądry Polak już się śmieje,
   Bo z pustego i Salomon nie naleje,
   Jednak „nierząd”, by wygrać wybory,
   Nowe kredyty zaciągnąć jest skory.

   Chroń nas przed tym, Boże drogi,
   Bo nasz kraj już jest bardzo ubogi.
   I nie udźwigniemy długów więcej,
   Oddamy ten rząd darmo w obce ręce.

   Może nawet chętnie się złożymy,
   I do jego zabrania nawet dopłacimy,
   Byleby on już nigdy nie był nasz,
   Wiem, Polaku, że ostatni grosz oddasz.

   I niech tak się wreszcie stanie, Mocium Panie. !!!

  2. Wiersz świetny, ale i problem w nim ważki.
   Dopiero go dobitnie dostrzegłam.
   A mianowicie względnie wygasł podział Polaków na pisowców i pełowców, w tym kodziarzy.
   Taki podział dawał dla wyznawców partii POPIS alternatywę jednego wyboru: albo pierwszą, albo ostatnią sylabę z jej nazwy.

   Z chwilą, gdy ludzie zaczęli zauważać inne niż popisowe alternatywy, należy ich czymś poróżnić, podzielić.
   Gdyby obniżono podatek vat, pozostawiając w kieszeni każdego 500 zł, wszyscy byliby zadowoleni, ale nie poróżnieni, nie skłóceni między sobą. (ten dostaje za darmo, a tamten nie)

   Takie wybiórcze rozdawnictwo wirtualnej kasy, wystarczy na płatną klakę, a jednocześnie podzieli się naród, osłabiając jego zjednoczeniowe siły.
   Zmyślne to i bardzo cwane.

   Ktoś powiedział: tam, dokąd naród się wybiera, polityka już stamtąd wraca.

   Zobaczymy w maju i jesienią czy po raz enty daliśmy się znowu w tak łatwy sposób wpuścić w maliny.

   1. Tak, Krysiu – to bardzo cwane posunięcie.
    Polityka „dziel i rządź” sięga już szczytów szaleństwa i absurdu.
    Tym damy, tamtym obiecamy, innym figa z makiem – niech się żrą między sobą.
    Dzisiaj hejty lecą na podrzędnych pracowników wymiaru niesprawiedliwości ;-), w kwietniu być może będzie huzia na Józia na nauczycieli. Za chwilę inna grupa zawodowa upomni się o podwyżki. A ludzie ciągle dają się w to wkręcać.

    Kiedy Kaczyński ogłosił swój plan, to w mediach pojawił się nagłówek „Piątka Kaczyńskiego” – rzuciłam na niego okiem i co zobaczyłam? „Pętla Kaczyńskiego” – taki figle płata mi moja podświadomość … 😉

   2. „pozostawiając w kieszeni każdego 500 zł”
    Jakie „kazdego” ???
    Wokol mnie NIKT tego „500” NIE DOSTAJE !

    No, chyba dostanie teraz ???

 13. „A gdzie podzieją się ludzie, jak im watykan się skończy?
  Lepszy rydz niż nic.”
  🤣🤣

  1. „A gdzie podzieją się ludzie,”
   Nie ma stracha…jest RODZINA, znajomi, ogrodek co u niektorych, haftowanie, robotki…
   Przeciez chodzi o nas samych i nasze RODZINY !
   Ci „ludzie” jak piszesz ViS, to MY i nasze RODZINY !

   1. Jasio, akurat to nie był mój komentarz, tylko Krysi i bardzo dowcipny zresztą 🙂 Pozdrawiam

 14. …takie cwane posunięcie…pamiętam ….jakże mi przypomina powyższe…

  ”Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą,
  Czarci ten pomiot z naturą nieczystą,
  Życzenia twe spełni zawsze z ochotą,
  Da ci brylanty i srebro, i złoto.

  Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi,
  Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi,
  W pęta cię weźmie, zabierze bogactwo,
  Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną.”

  cyt..Baśń Twardowski…

  …wystarczy że karczma RZYM się nazywa…

  ”Dawno temu żył w Krakowie czarnoksiężnik – Jan Twardowski. Wiedział, że z pomocą diabła będzie miał większą moc do czarów. Diabeł zgodził się mu pomóc, ale w zamian za to kazał Twardowskiemu podpisać swoją krwią cyrograf – umowę, że będzie mógł zabrać jego duszę do piekła. Twardowski nie chciał oddawać duszy diabłu, więc wymyślił podstęp – dopisał do umowy, że diabeł może zabrać go do piekła tylko w Rzymie.”

 15. Watykan to satanizm to upiorna mistyfikacja uczyniona przez magów Cesarza Rzymu i Arcykapłanów Sefardyjskich ca. 300 r.ne którzy razem tworzyli Wam mistyfikację postaci „Jezusa z Judei” tak naprawdę wzorowano się na Królu Imperium Lehji ukrzyżowanym 66 r.ne w dawnym cyrku Kaliguli i Nerona! Genetycznie Europa nie ma nic wspólnego z Izraelem ! Mało tego cała Tora jest również upiornym plagiatem i oszustwem a JHWH to fikcyjny byt wymyślony przez Mojżesza celem zakamuflowania kradzieży Z Egiptu artefaktów w tym tzw. „arki przymierza” planów wydobycia złota z Afryki jak i „dekalogu”. Żydowska księga Genesis jest już od samego początku fałszem !
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009030252352

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s