Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia (fot. wroclaw.pl)
W dniu 26 kwietnia 2018 r. zostałem wyrzucony z Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia za kolejną już próbę obrony Konstytucji Kwietniowej z 1935 roku. Dokonano tego w sposób skandaliczny i bezpodstawny, bo nie mieli kontrdowodów.

Co jednak najbardziej niezwykłe, Rada dokonała trudnej do uwierzenia rzeczy. A mianowicie przez prawie dwa tygodnie od dnia 11 kwietnia 2018 r. nie informowano mnie o skandalicznym wręcz poście niejakiej Pani Danuty Strawczyński, który na stronie facebookowej Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia pełni opinię o tej instytucji.

O tym poście dowiedziałem się 22 kwietnia, gdy Przewodnicząca Rady Karolina Kalocińska poinformowała mnie, że w dniu 26 kwietnia 2018 r. odbędzie się sesja Rady. Jednocześnie powiedziała mi, że toczy się postępowanie Komisji Statutowej (wyjaśnienie w załączniku ze Statutem) wobec mojej osoby, ale nie wiedziała, z jakiego powodu.

W związku z tym skontaktowałem się z Przewodniczącym Komisji Statutowej Filipem Stogą i poprosiłem o wyjaśnienie sytuacji. Odpowiedział mi, jakie stawia mi się zarzuty:

– powoływanie się na uchwałę Senatu RP z 1998 r. o ciągłości prawnej,

– opublikowanie projektu uchwały o zwalczaniu korupcji,

– wyznawanie teorii spiskowych (w tym Imperium Lechickie),

– naruszenie dobrego imienia Rady przez post Pani Danuty Strawczyński oraz poprzez publikowanie postów ze swoimi poglądami.

Najbardziej jednak skandaliczny był ostatni zarzut, bo nie dość, że naruszono zasadę domniemania niewinności, to jeszcze mimo poinformowania Przewodniczącego Komisji o postępowaniu w prokuraturze, to nadal uporem maniaka zarzut ten mi stawiano. Dowód złożenia zawiadomienia przedstawiam w skanie dokumentu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Oczywiście Rada nie kiwnęła nawet palcem i poprzez głównie ten zarzut (bo około 10 minut trwało przedstawianie ostatniego z zarzutów) Rady mnie wyrzucono.

Miałem 15 minut obrony i oto jak ją wykorzystałem – najpierw odniosłem się do ostatniego zarzutu, pokazując Prezydium oryginał prawdziwego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z dnia 25 kwietnia 2018 r. Potem zająłem się obroną Konstytucji Kwietniowej z 1935 roku. Najpierw przedstawiłem Radzie dokumenty udowadniające mianowanie na Prezydenta RP Juliusza Nowinę Sokolnickiego i Jana Zbigniewa Potockiego. Następnie pokazałem uchwałę Senatu z 1998 roku o ciągłości prawnej między II a III Rzecząpospolitą, potem opinię prawną Grzegorza Górskiego z 1998 roku. Na samym końcu pokazałem dekret z dnia 2 grudnia 1939 roku o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych. Na sam koniec swej obrony zdążyłem jeszcze pokazać mapę Imperium Lechickiego stworzoną przez Lelewela. Jednak mimo tych dowodów uznano, że jestem winny i oskarżono mnie o wyznawanie teorii spiskowych, jednocześnie uniemożliwiając mi zaprezentowanie prawdziwego dokumentu CIA z 1967 roku dotyczącego definicji teorii spiskowych. Bezprawie totalne!

Po mojej nieudanej obronie doszło do głosowania, na którym rzecz jasna zadecydowano o wyrzuceniu mnie z Rady. Po moim wyrzuceniu pod postem Pani Danuty Strawczyński pojawił się skandaliczny komentarz byłego już Przewodniczącego Rady Jakuba Wiglusza.

Według niego rada usuwa „niepokornych Radnych” (sic!). To jest typowe zachowanie mafii! Nie bez powodu Radę nazywam „Młodzieżową Radą Przestępców Wrocławskich”. Ale na szczęście zbieram już dowody i dojdzie niedługo do procesu przed Europejskim Arbitrażowym Sądem Polubownym w Ciechanowie, o ile pozew/wniosek zostanie przyjęty.

Nie wiem, jak nazwać to, co oni zrobili, ale wydaje mi się, że można nazwać to zdradą stanu, ponieważ jest to ewidentny brak reprezentowania młodzieży wrocławskiej. A tak chciałem wprowadzić demokrację bezpośrednią. 😦

Wniosek taki oczywiście złożę też do Trybunału Stanu, ale dopiero po wyborach 2019.

autor: Damian Prędota

załączniki:

Statut Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia [plik PDF]

Uchwała nr 10 – o korupcji (zarzut nr 2) [plik Word]

Screeny – Młodzieżowa Rada Miasta Wrocławia [PDF]

Document CIA 1035-960 [PDF]

Dekret Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 30 listopada 1939 o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych_1939-12-02_nr 102 [PDF]

Uchwała Senatu RP z dnia 16 kwietnia 1998 r. o ciągłości prawnej między II a III Rzecząpospolitą Polską [PDF]

Grzegorz Górski, Dwie konstytucje kwietniowe [PDF]

Zakazane Uchwały Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia [PDF]

List Przewodniczącej MRMW Karoliny Kalocińskiej [PDF]

Wniosek Komisji Statutowej Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia [PDF]

87 myśli w temacie “Skandal w Młodzieżowej Radzie Miasta Wrocławia – Damian Prędota

  1. Po takim potraktowaniu ciebie, drogi Damianie, można wysnuć tylko jeden wniosek.
   MRMW, skupiając w swych szeregach młodych ludzi, nie ma na celu wprowadzenia w życie publiczne zmian na nowe, lepsze, a raczej chodzi o przygotowanie i wyszkolenie przyszłych aparatczyków dla wciąż skostniałych tworów politycznych zarządzających państwem, a mieniących się szumnie demokratycznymi przedstawicielami(sługami!) Narodu.

   Przypomina mi się tzw. upadek komuny, którego wcale w Polsce nie było, bo żaden komunista nie został odsunięty od władzy, jak to miało miejsce w przekształcającej się Czechosłowacji za rządów Havla.
   Jeśli starzy komuniści, w żaden sposób nie rozliczani, schodzili ze stołków z racji wieku, zdążyli przyuczyć swoich synów i córy ,,do zawodu”, co w efekcie zaowocowało grabieżą Polski przez następne dekady, na niespotykana dotąd skalę.

   Postkomuna, z korupcją, chęcią prywatnego zysku, rozwalaniem polskiego kapitału nadal ma swoich pachołków w instytucjach publicznych.

   Jeżeli w szczekaczkach medialnych uprawiają propagandę sukcesu rodem z komuny, to wiedz, że chcą przed tobą ukryć to, co się na prawdę dzieje.

   Jestem ciekawa, drogi Damianie, czy w swej ,,walce” o prawdę jesteś sam w MRMW, czy kilkanaście, może kilka osób popiera cię i podziela czynnie słuszność twoich działań.
   Czy są ludzie gotowi stanąć w twojej obronie?
   Czy raczej biernie przyglądają się i skwapliwie uczą się bycia pokornymi.

   Bardzo dobrze, ze upubliczniasz swoją sprawę.
   W kraju jest wiele młodzieżowych instytucji, w których tzw. niepokorni dowiedzą się, że nie są sami.
   A co ważniejsze dowiedzą się, że mają poparcie społeczne.

   Zawsze zastanawiało mnie, jak sześćdziesięcioparoletni dziadek, który nieźle radził sobie w komunie, teraz może, pierdząc w poselski stołek, budować nowy ład społeczny dla młodych Polaków i wie od nich lepiej co im potrzeba.

   Młodzi Polacy za przyzwoleniem takich właśnie dziadków (k…. mać!) zostali wypędzeni z kraju, a na ich miejsce sprowadzani sa Ukraińcy, Wietnamczycy, Koreańczycy i inni kulturowo, mentalnie różniący się od nas ludzie.
   Zobaczcie jaka jest średnia wieku w rządzie i parlamencie. Młodzi to znikomy procent.
   Większość to stare pryki stojące przed dwoma mikrofonami; do jednego mówi, a przez drugi ma podawany tlen.

   Damian, wiedz, że nie jesteś sam, w Polsce jest wielu takich jak ty, młodych ludzi, którym zależy na wolnym kraju z prawdziwymi korzeniami historii.

   Jakkolwiek zabrzmi to patetycznie.

   W was, młodym pokoleniu, drzemie wielka siła narodowa i nadzieja na normalność życia w naszym pięknym Kraju.
   Całym sercem i słowem wspieram Ciebie.

   Trzymaj się i nigdy nie zwątp w słuszność swojej sprawy!

 1. Stare metody, niewygodnych sie usuwa.

  Damian nie daj sie, przed Toba jeszcze duzo wyzwan.

  Chcialam poruszyc tez inny temat. Wczoraj ogloszono, ze niejaki Krzysztof Łapiński (czlowiek o „slowianskiej” urodzie) zlozyl rezygnacje z funkcji rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. Bedzie zakladal wlasna firme ma się on zająć PR-em, ale nie w sferze politycznej:

  fakty.interia.pl/polska/news-rzeczpospolita-krzysztof-lapinski-odchodzi-z-oolityki,nId,2626534#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  Zastanawia mnie, czy to jest kolejny krok wiadomo kogo w celu przejecia naszego kRaju?? I kto za tym stoi??

  Co to dla Polski oznacza??

 2. No to niezła akcja. Jak widać syjonistyczna okupacja nawet jest w radzie młodzieżowej. A co do konstytucji kwietniowej, to mogli mieć jeden kontrargument, ale żeby go użyć także musieliby zakwestionować legalność III RP. otóż konstytucja kwietniowa została wprowadzona po zamachu majowym z 1926 r., który był bezprawiem i zamachem stanu. Zatem wszystko co się działo później było bezprawne i taka jest też konstytucja z 1935 r. Przyjmując taką argumentację należy uznać że obowiązuje wciąż konstytucja marcowa z 1921 r.

 3. Brawo Damian, trzymam za Ciebie kciuki i wspieram energią mojego serca Twoją „walkę” z chazarską biurokracją Wrocławia.
  Pamiętaj Damianie, że czyste i piękne serca ❤ jak Twoje zawsze zwyciężają.
  Na pohybel chazarskim rządom w naszym kRAJu. 😀

 4. Damianie: Brawo!!! Podjąłeś niezwykle trudną walkę z całym systemem. Coś mi podpowiada, że wieści o Twojej postawie szybko rozniosą się i zachęcą innych niezdecydowanych.
  Tak 3maj!!! Życzę wytrwałości młody, dzielny Lahu. Będę Cię mocno wspierać (mam nadzieję, że nie tylko ja) myślą i Mocą.
  Skoro mamy takich jak Ty ludzi, to już wygraliśmy!!!
  Sława Nam

  1. Damianie ❤ Emuszka ❤ pięknie to Wyraziła:
   ,,Tak 3maj!!! Życzę wytrwałości młody, dzielny Lahu. Będę Cię mocno wspierać (mam nadzieję, że nie tylko ja) myślą i Mocą.
   Skoro mamy takich jak Ty ludzi, to już wygraliśmy!!!
   Sława Nam''

   DAMIAN, TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK 28 WRZEŚNIA
   J. ZIĘBA – H. CZERNIAK – K. JACKOWSKI we WROCŁAWIU © https://www.youtube.com/watch?v=MNTkQNdagIg&t=124s

 5. Tak sie wlasnie zastanawiam czy to dobrze walczyc i miec nadzieje ze sie cos zmieni na polu tzw wladzy, czy jednak dac sobie spokoj z tymi skostnialymi tworami jak np ta rada mlodziezowa miasta i spozytkowac swoja energie na inne dzialania? Nie mam pojecia co lepsze. Bo z jednej strony taka rada przygotowuje sobie poslusznych aparatczykow co zauwazyla genialnie Krysia z lasu. I nic nie da przeciwstawianie sie bo to jak bic glowa w sciane. A z drugiej moze to natchnie innych mlodych do wyrazania swoich pogladow odwaznie bez wzgledu na skutki. Jedno jest pewne ze rewelacyjnie ze sie chce Damianowi zmieniac niedoskonale zastane i podejmowac wyzwania. Gratuluje i trzymam kciuki.

  1. Jak się coś chce ukraść, to zwykle wywołuje się wojnę lub pożar — patrz zbiory Aleksandry jakie czy planowe wyburzenia podczas 9//11.

 6. Jakeś Słowianin toś wojownik światła o dobro, prawdę i mir. Wizualizuj zwycięstwo i działaj na przekór przeszkodom. (LATA Tłuczenia łbem o mur. Są efekty jak widać 😉

  Pamiętaj

  Słowianie nie noszą kagańca

  1. warto by sprawdzic ilu ludzie stojacych przeciwko Tobie ,poddalo sie agenturze korporacyjnej biorac w kieszen ,no chyba ze z przekonania lubia doic Polakow. Przyjdzie czas odsiania plewu od ziarna .

 7. Najdobitniej skomentowal caly incydent Kuba Wiglusz. Powiedzial szczera prawde. I powiem wam, ze „za moich czasow” w Polsce tez tak bylo. Potem przekonalam sie, ze w Kanadzie dzieje sie podobnie. Te wszystkie zebrania, narady sluza temu, aby zachecic ludzi do wypowiadania swoich opinii i wyluskac tych, ktorzy im z jakiegos powodu nie pasuja. „Pojechac” po premii, odsunac od zadan, przesunac na inne stanowisko albo wywalic. Jeszcze cos: podkrasc cudze pomysly. Czasy sie zmieniaja. Takich ludzi jak Damian bedzie coraz wiecej, ale latwo nie bedzie, choc…….. kto wie. Moze TAW dorzuci slowa otuchy.

   1. Właśnie tak, róbmy swoje,
    Pojedynczo lub we dwoje,
    Ale zawsze róbmy swoje,
    Niechaj mówią na nas „goje”

    Niech im się potęga marzy,
    Nam się złego nic nie zdarzy,
    To oni są w potędze piekła,
    Stąd ich walka tak zaciekła.

    Nasz Damian piękna Dusza,
    Prawdą w mrowisku już zamieszał,
    Stąd matrixowych mrówek wrzenie,
    We Wrocławiu polityczne poruszenie.

    A my dalej róbmy swoje,
    I wspierajmy Damiana boje,
    Prawda jest po naszej stronie,
    Jak oliwa na wierzch wypłynie.

  1. U mojej corki w klasie sa dzieci ktore na rzucony pomysl przez innych odrazu: nieeee a za 5 minut przedstawiaja to jako swoje. Nie wiem skad to biora, od rodzicow czy szybko ucza sie sztuczek dla karierowiczow. Mnie to przeraza.

 8. Jeszcze nie skonczylo sie lato, a niezmordowany minister Gowin juz wzial sie za „reformy”. Na pierwsze danie poszla astronomia. Wlasnie zostala wykreslona z listy osobnych dyscyplin naukowych. Nowe rozporzadzenie laczy fizyke z astronomia i biofizyka. Oburzone Polskie Towarzystwo Astronomiczne protestuje.

  *** teologia ponoc nie zostala wykreslona
  ——————————
  „Astronomia jest jedną z najstarszych nauk na Ziemi i w naszym kraju ma ona wspaniałe, wielowiekowe tradycje. Ośmielamy się twierdzić, że jest to wręcz dyscyplina NARODOWA!” – piszą astronomowie w petycji do ministra Gowina. Przypominają o zasługach Mikołaja Kopernika, ale i podkreślają, że współczesna polska astronomia może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami”.
  […]
  „Co więcej, plany Ministerstwa odnośnie dyscyplin naukowych są w sprzeczności z przyjętymi w ostatnich latach przez rząd Strategią Zrównoważonego Rozwoju oraz Polską Strategią Kosmiczną, według których do priorytetowych celów dla naszego kraju należy rozwój sektora kosmicznego”.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/astronomia-znika-z-listy-dyscyplin-naukowych/bzk09rj
  http://www.urania.edu.pl/wiadomosci/ratujmy-polska-astronomie-4605.html

  1. Z tą astronomią to strzał w kolano chyba, że wten sposób mason Gowin załatwił konkurencję dla watykanu.

   1. Spełnionego Dnia Wszystkim ,

    Dziwię się że LUD nie upomina się o tzw konsultacje społeczne czy chociażby namiastkę …

    Click to access Konsultacje-spoleczne-podstawy-prawne-prezentacja.pdf

    Przecież to trzeba przeczytać-wydrukować-zafoliować…..
    jest tego więcej -gogluj -konsultacje społ…..

    Obecnie to dziadostwo działa na zasadzie wmawiania …
    Ja nie wiem co napisać dalej bo już mną wkurw zapanuje a tego unikam……!

    Powiem TAK!

    Ukradli LUDOM czas wypoczynku….
    Zorganizowali Nam rozrywki-kościoły-pielgrzymki-festiwale-srale-dupale aby CZŁOWIEK nie miał WOLNYCH MYŚLI…

    ”Teraz człowiek odpoczywa więcej niż drzewiej kiedy pracował fizycznie w towarzystwie zwierząt” – tak wmawiają…!

    Ja nazywam to Mętlik w Głowie – brak możliwości
    POZBIERANIA SWOICH MYŚLI…

   2. Justyna pisze: „Ja nazywam to Mętlik w Głowie – brak możliwości POZBIERANIA SWOICH MYŚLI… ”

    Witam Justynko z rana, a ja ten nadmiar myśli w niektórych głowach, nazwałam Tańczącymi Myślami.

    Bowiem krążą w naszych głowach jak poleczki, krakowiaki i czasem dostojne Walce, ale nie skoordynowane ich ruchy, to nasze ruchy w życiu codziennym, czasem chaotyczne, czasem poukładane, a czasem i grzechu warte. 😀

    Justynko, mądry nie da sobie wmówić niczego, co z nim nie współgra, a jeszcze ciągle „śpiący” kiedyś obudzić się musi, tylko więcej potrzebuje na to czasu.
    Ale i ON w końcu tę wiedzę posiądzie, chociaż może powoli, ale Tańczące Myśli uspokoi i rządzić sobą już nie pozwoli.

    Wszystkie Iskry ŹRÓDŁA są mądre, tylko chwilowo matrixowy hologram zbytków i „świecidełek” fizycznego świata im ich mądrość zasłania, ale wierz mi, że już coraz bliżej do jego pokonania.

    Miłego dnia bez „wkurwu” 😀 Tobie i wszystkim TAWerniakom z ❤ życzę.

 9. Zdaje się, że Wrocław ma prawdziwego lechickiego wojownika w obecnej kampanii o fotel prezydenta miasta? Nie jesteś tam sam, Brachu Damianie. 🙂
  Myślę, że to ostatnie podrygi maszkaronów, w Tobie zaś powstał dumny Lechita, z… pewną przydaną nam Lachom pożyteczną nutką zapłonową… rozsierdzenia. 😉
  No cóż, lato minęło, silniki podładowane, wracamy do czynu!
  Sława! 😀

   1. Dziękuję Justynko i ja Tobie życzę tegoż samego z nawiązką w bardzo dobrym tego słowa znaczeniu. 😀 ❤

  1. Dziękuję Kalino . 🙂

   Kolejny rzeczowy, z praktycznymi poradami i co też ważne – dobrej jakości technicznej (słyszalności), przekaz SzamanaTzW.

   1. Dziwna rzecz sie dzisiaj zadziewa, a wlasciwie zadziala. Pojawilo mi sie powiadomienie z napisem „Jaskinia Szamana live”. Kiedy w to weszlam otworzyl mi sie portal wp.pl z jakimis pierdolowatymi artykulikami dotyczacymi warszawskiej sceny politycznej. Powiadomienia ukazaly sie kilka razy. Sprawdzilam 3, reszte zignorowalam. Za kazdym razem ukazywal sie inny artykul. Dodam, ze powiadomienie mialo inna niz zazwyczaj szate graficzna.

   2. Blokują nam dostęp do ważnych stron, kanałów, profilów.
    Poza tym matrix sam się już zaczyna zapętlać i technologia siada.
    Poza tym wysokie treści w sieci rozwalają technologię matrixa.

  1. ,, Poza tym wysokie treści w sieci rozwalają technologię matrixa. ”

   A rozwalą ją całkowicie, gdy my na TAWie stworzymy własną ENIGMĘ( będziemy zmuszeni)
   Jeśli Polak potrafił rozszyfrować Enigmę, to potrafi stworzyć taką, której nikt nie rozpracuje 🙂 , a matrix przegrzeje się i sfajczy 🙂

   Co jak co, ale my Polacy znani jesteśmy na świecie z tęgich technologicznych głów.(kto np. wynalazł pierwszy komputer na świecie?, już mój kolega w LO opracował dla lodołamaczy technologię kruszenia lodu przy pomocy lasera )
   Szkoda tylko, że licencje na większość naszych wynalazków zostały sprzedane za grosze, lub przejęte przez zagranicę.

   Polską myśl techniczną przywłaszczają inni, podobnie jak to się stało z setkami wynalazków Nicoli Tesli.

   A teraz jeszcze dziady chcą pomniejszyć wartość i osiągnięcia polskiej astronomii, ,,ugniatając ją” jako dział fizyki.
   Żeby tym dziadom gwiazdy wkoło głowy trzy razy w ciągu dnia krążyły! 🙂

   1. Wszystkie polskie patenty (posuwające na potencjale ewolucję do przodu) skupują Rotszyldy i Rockefellery, chowając je do swoich sejfów.

    Mam wgląd, że już niedługo jakiś polski Wynalazca Nowej Ery ogłosi, że uwalnia swój patent całej Ludzkości… 🔆

    I już w momencie ogłoszenia stanie się on postacią historyczną.

   2. TAW: kolejny naiwny Łukasiewicz.
    A tak a’propo owego Pana nie wiem, czy pamiętacie, ale właśnie Panu Ignacemu zawdzięczamy dokument dający nam prawo do korzystania z wszystkich odkrytych przez niego zasobów ropy na terytorium FR. Stanowią one ok. 1/3 wszystkich rosyjskich zasobów. Sąd Federacji Rosyjskiej potwierdził jego prawdziwość (w tej chwili nie mogę znaleźć linku do artykułu na ten temat, jeszcze nie tak dawno był dostępny). A to nie jedyny przypadek. Co robi nierząd? Nic…kompletne nic…

    Używajmy MOCY na pohybel naszemu nierządowi. Niech wreszcie o takich osobach jak Łukasiewicz, Karpiński czy Łągiewka mówi się na świecie.
    🔆🔆🔆Sława NAM🔆🔆🔆
    PS. piszę tego posta już trzeci raz … za każdym razem z innego urządzenia – komórka się podczas wysyłania wyłączyła, laptop zawiesił, mam nadzieję, ze ten komp wreszcie podoła❤

   3. Tak, to nie gdzie indziej, ale właśnie na Podkarpaciu Rockefellery uczyły się od pana Ignacego technologii wydobycia i oczyszczania ropy naftowej. Mało tego, pan Ignacy pokazał im cały proces technologiczny GRATIS !!!!

    W podziękowaniu stary Rockefeller nazwał Łukasiewicza „wariatem” (po dzisiejszemu „frajerem”)…

 10. Damianie, piąteczka za Twoją postawę!
  Bądź ostrożny, pamiętaj o zachowaniu równowagi energetycznej.

  Mam do Was kochani Tawerniacy wielką prośbę…
  Od paru dni nie możemy odnaleźć członka naszej rodziny.
  Ma na imię Lucek, jest kochanym psem. Wygląda jak krzyżówka lisa z jamnikiem. Poleciał na dziewczynki…
  Aby przetransformować energię strachu w miłość, pomyślałam, że poproszę Was o wsparcie.
  Serce czyni cuda. Wypływająca intencja z serca może pomóc mu wrócić do domu. Intencja płynąca z czystych serc, może się połączyć i stworzyć silny drogowskaz doprowadzający Lucka do domu.

  Dziękuje za uwagę.

  1. A nie tłukliście nim o ścianę? Dawaliście mu jeść?…

   Żartuję. Sama rzekłaś, że poszedł na dziewczynki, a krew nie woda… 😀

   Jeśli chcesz, by Ci piesek nie uciekał, następnemu tak dobierz imię, by dawało domową Szóstkę. Szóstki nie uciekają.

   Lucek jest Siódemką, więc niezwykle ceni sobie Wolność i Niezawisłość 🌻

   1. Tak, to są jego cechy. W dodatku lubi wylegiwac się na szlachetnych tkaninach oraz meblach np XIX pozłacane fotele… ale szafą z butami też nie gardzi (lubi tą wyrafinowaną woń). Hrabio Lucjanie wracaj do nas. Tęsknimy.
    Cóż… idę jutro wywiesić ogłoszenie na tablicy przy kościele. W końcu do czegoś ten rozpustny przybytek, odwiedzany przez większość ludzi z wioseczki do czegoś się przyda.
    Krzyczę, gwiżdże i mam nadzieję.
    Jego tata leży smutny, samotny. A jak nie leży to za mną chodzi. Też tęskni.

   2. ,, A nie tłukliście nim o ścianę? Dawaliście mu jeść?…”

    A żeby cie!!!! Ty to masz angielski humor!
    Ciekawe, czy gdy Ty ,,zawieruszysz się” na trzy dni, to policmajstry na wstępie zadają rodzinie takie pytania? 🙂 🙂

    Sara, nie martw się, Lucek wróci. Trochę chudy, poobijany.
    Gdy chuć opadnie, na sto procent, zataczając coraz mniejsze kręgi, trafi do środka, czyli do domu.
    Uwierz mi, nie minie trzy dni, a wróci i powie: ,,ciężko było, ale było warto! ” …

    Tawcio, a siódemki psie to to samo co ludzkie?
    No żeby psu numerologię wystawiać? Kuniec świata!, wojna bydzie …, wyngiel do nas do wsi przywieźli…
    Jak miała być wojna, to tyż dowieźli…

   1. ,,Mnie by nawet nikt nie szukał… 😞

    Poza Stałymi Komentatorami oczywiście… ”

    Szukaliby, szukaliby…

    Ludzie szukają ludzi, bo im bardzo na nich zależy przynajmniej z dwóch powodów, albo ich kochają, albo mają na kim kundle wieszać 😀
    Że nie wspomnę o trzeciej przyczynie;
    ,,a kto chatę posprząta, ugotuje, pranie zrobi?”
    ,,Ja? – wolne żarty!”
    lub,
    ,,No przecież ktoś na mnie robić powinien!” 😀 😀

    Tak, że…, serdeczność, z jaką mogą nas witać po dłuższym naszym ,,odskoku z ich pola widzenia” może być podszyta różnym tłem 😀 😀

    Pomyślałam sobie teraz, że może warto by było ubrać czasem czapkę niewidkę, by przekonać się jakim ,,tłem” jesteśmy 😀 😀

    A my? Czym istnieją dla nas inni?
    Ale tak szczerze… 🙂

  2. ,, Mało tego, pan Ignacy pokazał im cały proces technologiczny GRATIS !!!!”

   Pan nie pokazuje, a jeśli to tam, gdzie nadal jest panem.
   Nasza słowiańska szczerość…
   Albo inaczej, gdy my liczymy na zyski, ktoś już wcześniej to przewidział i zabrał w swoją kieszeń vat.
   A kiedy my będziemy już liczyć zyski, logiczne że pomniejszymy je o podatek vat, a że drugi raz, to szczegół…

   Jak z energią elektryczną …., płacone podwójnie, czy ktoś się sprzeciwił do tej pory?
   A propos en. elektrycznej; już jesteśmy drogim krajem, a za dwa lata(podpisane ustawy) będziemy najdroższym krajem w Europie pod względem cen za energię elektryczną.

   Dziwny nasz Naród, na wszystkie obostrzenia zgadzamy się spolegliwie, ani na myśl nam nie przyjdzie by spalić w stolicy sto samochodów w akcie protestu, jak na przykład miało to miejsce we Francji, z racji podniesienia wieku emerytalnego…

   1. Polacy droga Krystyno sa narodem powaznym.Co byloby gdyby te francuskie zabojady zyly miedzy Rosja a Niemcami? Nie bylo by ich juz od kilkuset lat,zreszta od 4-5 lat pompuje sie multikulturalnosc zabojadom,brytolom,germancom i gdziez oni sa??w ciemnej dupie sa ..ewentualnie sobie moga spalic kilka samochodow z frustracji. Czy potrafiliby te anglo-SSaskie -wasp-owskie mieczaki stanac do jakiegos powstania?? barskiego,ktore sie ciagnelo 4 lata? czy jakiegokolwiek ,a zreszta mieli jakies tam powstania powazniejsze? juz duzo wczesnie zostali skolonizowani przez watykanskie korporacje a pozniej banksterskie rewolucje gdzie zostali podbici jako krolewskie narody i zniwelowani do masy nieswiadomych komunistow.
    Po 1939 roku w zasadzie wiekszosc tych kraji zachodnich pieknie kolaborowaly z Hitlerem i robili mine do zlej gry a pewnie gdyby brytole nie byly na wyspie to tez zasalutowaliby lapskiem w gore,zalozyli mundury wermachtu i parli na wschod jak reszta.

    Jestesmy niszczenie ekonomicznie a co za tym idzie biologicznie.Powinnismy sobie zdac z tego sprawe a zaden ojciec ani matka nigdy nie powinna oddac swojego dziecka pod igle szczepionkowa ani na roboty i inne atrakcje na zachod. Kazdy Polak i Polka maja byc zdrowi ,nieszczepieni i zostac w kraju aby owi anglosascy dewianci z braku zsobow polskiej krwi i materailu genetycznego ,doszly do ruiny populacyjnej w swoich narodach..no ewentualnie maja material genetyczny z afryki ktory sami sobie tam natargali.

    Efekt zostal osiagniety czyli depresji urodzin Polakow ,ktory nam sie niebawem da we znaki ale chyba o to chodzilo kazdemu kolejnemu rzadowi od 1989 roku,ktory dostrajal ekonomie do rozkazow idacych od myslicieli z wal street i city of london.

    https://wrealu24.tv/na-zywo/dr-jacek-pawlowski-o-postaci-zniszczenia-narodu-polskiego-zniszczenie-biologiczne

   2. Dziwny nasz Naród, na wszystkie obostrzenia zgadzamy się spolegliwie …

    Może to po części nasze geny.
    Jesteśmy prostoduszni i posłuszni.
    Podnoszą nam ceny – trudno, widocznie tak trzeba, bo tak powiedzieli w telewizji, bo PKB nie będzie się podnosić.
    Jesteśmy zaradni i przedsiębiorczy – „jakoś” przecież damy sobie radę.
    Wolimy mieć święty spokój niż wchodzić do polityki czy kontrolować to, co „wybrańcy” Narodu nam robią.

    Bardzo wrażliwi na retorykę. Na hasła patriotyczne.
    „Jak on to pięknie powiedział”
    Jak bardzo większość zachwycała się przemówieniem Trumpa wygłoszonym w czasie jego wizyty w naszym kraju!

    A z drugiej strony, ta nieustająca manipulacja, programowanie i zatruwanie – żywnością, szczepionkami, chemią, kosmetykami, opryskami.
    Żyjąc od wypłaty do wypłaty, oglądając każdą złotówkę dwa razy, zanim się ją wyda, przeciętny Rodak nie zastanawia się, czy kupuje zdrową żywność – szuka żywności najtańszej, a wiemy jaka ona jest.
    Posłusznie myje zęby pastą z fluorem nie mając świadomości, że ta neurotoksyna nie tylko może spowodować wiele problemów zdrowotnych (przedwczesne starzenie organizmu, osteoporoza, rak), ale była już stosowana w niemieckich obozach koncentracyjnych do otumaniania więźniów, którzy stawali się ulegli i podatni na manipulacje.
    Taki prosty sposób na totalitarną kontrolę umysłu.
    A to tylko fluor, a gdzie aluminium, rtęć czy wiele, wiele innych aplikowanych nam na co dzień zabójczych substancji?

   3. Na Polakach testowano różne metody opresji. Wnioski z eksperymentów są dla opresantów następujące:

    w przypadku specyficznego narodu Polaków najefektywniejszą długofalową metodą opresji jest Strategia Gotowanej Żaby.

    I ją się stosuje.

    Przy niej Polacy kompletnie nie czują zagrożenia. Co więcej, czują się „cywilizowanymi Europejczykami”!…

    Budzą się dopiero na szafocie.

   4. Pytanie jest tylko takie, w jakim stopniu nasz Naród został już „podgotowany”.

    Czy mamy już szafot na horyzoncie czy może jednak zbierze siły i wyskoczy z tego garnka?

    Wiele zrobiono, aby zaniżyć poczucie wartości Polaków. Przecież jesteśmy ciemnymi „wsiokami”, którzy nie wiedzą, że nie zakłada się skarpet do sandałów i nie wiemy jak się zachowywać w „cywilizowanym” świecie.

    Wmówiono nam, że przynależność do świata zachodniego nobilituje nas i warto za to zapłacić każdą cenę.

    Wielu, również dobrze wykształconych i wydawało by się świadomych, dało się na to nabrać…

   5. Państwa na pewno już nie ma, co do tego nie ma wątpliwości,

    a czy istnieje Naród, to sprawa dyskusyjna… 😉

    Od dawna głoszę, że nasz NaRÓD odrodzi się dopiero, gdy po „korniku” odrosną Dęby, a więc dopiero, gdy dorośnie pokolenie Dzieci Perłowych/Lotosowych 🔆

    🌳🌳🔆🌳🌳

 11. Do Kalina ale nie tylko
  jeśli używasz microsoft i zapewne masz antywirusa, to mimo to komp jest zawirusowany.
  też miałem takie cyrki. u mnie nie pomagało dokładne skanowanie, na bieżąco aktualizowanie systemu, programów,
  w systemie wyłączyłem sporo zbędnych usług, zoptymalizowałem system, mimo to nadal mi świrowało. (windows 7)

  dlatego kilka lat temu majkrosyf wyleciał na zbity pysk, a zainstalowałem sobie linuxa 🙂

  a i zamiast wyszukiwarki google polecam:

  https://www.startpage.com/pol

  https://www.qwant.com/

  https://duckduckgo.com/

 12. Kochani,
  dzięki Waszemu wsparciu uratowaliśmy wczoraj Lucka.

  Dzięki intencjom płynącym z czystych serc, zamiast dalej się zastanawiać, pogwizdując raz na godzinę, wzięłam się ostro do roboty.
  Nie obchodziło mnie to, czy obudzę pół wsi, czy może 3 wsie. Mieszkam na zboczu góry, w otulinie 3 gór.

  Zaczęłam gwizdać, budzić uśpione psy.
  Najpierw odzew był od znanych mi po głosach psów mieszkających najbliżej.

  Cóż, pomyślałam sobie, że faktycznie jest ich coraz mniej. W tym miejscu muszę dodać, że często wołam moje stado, lekko powiedziawszy, głośno. Od jakiegoś czasu martwiłam się, że psów jest coraz mniej.

  Po 30 min. zaczęło się odzywać coraz więcej psów. Odpowiedzieli na wezwanie reszty – prawdziwa armia psia! Psy moich sąsiadów, które biedne są, bo są na 1,5 m łańcuchu, zaczęły wyć (takie śpiewy dotychczas były przy zbliżającej się pełni, ich oraz moich psów, od zaćmienia księżyca wyją prawie codziennie).

  Rozpoczęła się niezła rozmowa. Z 3 stron.

  Po około godzinie miałam wrażenie, że usłyszałam Lucka.

  Mój mąż nie był do końca przekonany, ale ostatecznym potwierdzeniem był sygnał naszego drugiego kochanego psiaka, który zaszczekał, oznajmiając, że chce wyjść na dwór. Stanął przed drzwiami, zaszczekał i pomachał głową w obydwie strony – jakby wyszukując częstotliwości. Zaczął szczekać, na co Lucek nam odszczekał.
  To już był pewnik. Nastąpiły kolejne gwizdy, wołania, na które odpowiedział szczekaniem – dodam, że słychać było, że jest wyczerpany.

  Mój mąż wskoczył w samochód i pojechał w określonym przez nas kierunku. Pobiegł za nim nasz drugi pies, ku mojemu zdziwieniu szybko wrócił, a po nawoływaniach mojego męża słyszałam, że on zupełnie nie może znaleźć Lucka – który rzadko się odzywał, a był blisko.

  Myślałam, że wyskoczę z butów i pobiegnię na przełaj przez łąkę za nimi po ciemku, ale nie zrobiłam tego ze względu na dzieci. Poprosiłam psa, żeby pobiegł i pokazał Leszkowi, gdzie jest Lucek.

  Pobiegł i pokazał.

  Był zamknięty w klatce za 3 domami wgłąb szczytu góry (nie zapuszczamy się tam, bo to prywatna droga pewniej rodziny, która ma tam 4 domy obok siebie – doskonale nas znają, wiedzą, że Lucek jest naszym psem!!!!).

  Mój mąż go uwolnił, wydawało mu się, że domownicy go widzieli – przecież świecił na końcu świata z dala od świateł latarką po oknach domu…

  Cóż. Lucek był więziony 4 dni, bez pokarmu i wody.

  Jak go zobaczyłam, radości nie było końca, ale i przerażeniu, zaczęłam robić mu zdjęcia, chciałam iść, z tym zdjęciem do tych nieludzkich oprawców i zapytać się, czemu go więzili i czy może aby nie chcieli go wykończyć??!!

  Dziś mój mąż próbował się do nich dostać. Zastał jedynie 16-letnią córkę oprawców naszego kochanego Lucka, która stwierdziła, że zupełnie nie wie, o co chodzi – Rozumiecie? Pies był uwięziony w klatce na jej podwórku, a ona nie wiedziała, o co chodzi?

  Dziękuję, mam poczucie, że odnaleźliśmy go dzięki Waszemu wsparciu.

  Oraz że sytuacja, która mogła skończyć się dramatycznie, a skończyła dobrze, może być początkiem do dyskusji i w ogóle zainteresowania się tym, co się dzieje z psami podczas oprysków, smażenia z różnych okropnych mikrofalówkowych masztów.

  Lucek nie ma siły. Odpoczywa i jak wyszedł przed dom, od razu wrócił (i tak ma szlaban 😉 )

  Ale wrócił.

  Byłam 2 tygodnie temu w Warszawie, z której pochodzę i w której spędziłam większość życia. Mój brat ma 8 dużych psów, zdumiony opowiadał mi, że psy przestały reagować/dawać znać, że nadchodzi burza – dawały mu znać z 3-godzinnym wyprzedzeniem.

  3 tygodnie temu mój mąż miał zajście z wilczurem niemieckim, który ugryzł go w policzek, po czym (tak jakby skapnął się, co robi) osunął się z niego. Właściciele mówili, że nigdy nikogo nie ugryzł. Zdarzenie miało miejsce przy domach jednorodzinnych, wokoło których są bloki i miliony anten.

  Słuchajcie, mieszkam od 3 lat na zboczu góry, wkoło nas nie ma ogrodzenia, jest natura. Nasze psy są jedynymi psami w okolicach, które nie żyją w ogrodzeniu/kojcu/łańcuchu.

  Nieraz sąsiedzi próbowali ich skopać. Raz ogolili mu ogon, parszywce.

  Ale teraz to nie złość ludzi. Mam wrażenie, że na psy działają mocno opryski – anteny w jonosferze i inne smażalniki antenowe.

  Lucka widziałam ostatni raz w piątek, wydawało mi się, że jest w hipnozie. Cieczka cieczką, ale to było coś mocniejszego.

  Jest trend wśród ludzi narzekania na tych, którzy mieszkają z psami, kotami czy innymi nie rolno-hodowlanymi zwierzętami.

  Takie dyskusje, którą rozpoczął Lucek, są pomijane przez ludzi w obawie przed skrytykowaniem, że źle się zajmują swoimi czteronożnymi podopiecznymi.

  Obserwujmy – Rozmawiajmy – Ratujmy

  Otaczajmy się zwierzętami. Urodziły się u nas 4 kocięta w tym roku. Rozmawiałam z masą, MASĄ ludzi… Oddaliśmy 1 kota. Większość na propozycję życia z czworonogiem odpowiadała, że to kłopot, a byli i tacy, którzy reagowali obrzydzeniem.

  Obserwujmy nasze reakcje na te antyżyciowe praktyki, obserwujmy zwierzęta i REAGUJMY.

  Pominęłam jeszcze jedną ważną sprawę. W tym czasie, w którym zginął Lucek – zginęło/pouciekało wiele psów. U mojego sąsiada była zapłakana pani, której uciekł pies z rodowodem. Na głównej ulicy uciekło kilka psów – a wcześniej wspomniałam, że są poogradzane w kojcach 1 m – 1,5 m czy na łańcuchach. Nie wiem, jak dalej.

  Wczoraj potrzeba była godzinnej dyskusji, mega gwaru, żeby czworonogi się pobudziły.

  Ludzie są hipnotyzowani, psy też.

  Trzeba to mówić głośno i ratować nie tylko nas, ale ich też.

  Koty sobie radzą.

  Dziękuje Wam, Piękni ludzie o gorących sercach. Uratowaliśmy psa.

  I cóż, Lucek ma zaliczoną głodówkę na sucho. Cieszę się, że jest.

  Nie wiem, co powiem ludziom, którzy go więzili w klatce. Może pobili, może pobili też naszego drugiego psa – wskazywał, gdzie jest Lucek i szybko wracał do domu, a prawą część mordki przy zębach ma spuchniętą od kilku dni.
  Najchętniej bym z nimi nie rozmawiała.

  No i niestety chyba czeka nas siatka leśna 😦 nie w obawie, że nasze psy coś by komuś zrobiły – tylko w obawie o nich.

  Dęby kochane, rośnijcie szybciej.

  1. Co za historia… Spodziewam się znacznie więcej osobliwych patologicznych – przynajmniej z punktu widzenia nieświadomych mediów i społeczeństwa – aktów ze strony zwierząt.
   Zwróćcie też uwagę na nasiloną ostatnio serię naprawdę dziwnych wypadków śmiertelnych ludzi. Zejścia i znaki.
   A zwierzęta są niesamowite.
   Lecz choć kot, który przed snem rozkłada mi się na torsie i mruczy błogo, nie rozczula mnie mniej od osy, która wyratowana z wody zaczyna się na dłoni oczyszczać, jakby dla niej odsiecz i … hm, transport ze strony człowieka był czymś naturalnie przyjetym. Bosko! 🙂 )) )))

   1. Kilka miesiecy temu użądliła mnie osa. Wyrywalam chwasty pod jalowcem i nie zauwazylam gniazda. No coz. Naruszylam jej przestrzen i poczula sie zagrozona. Oklady z octu pomogly. Opuchlizna bardzo szybko zeszla.
    ————————
    „Za naszą zachodnią granicą żyje około 600 gatunków os, tylko osiem może użądlić człowieka. Zagrożeniem dla zdrowia jest użądlenie zaledwie dwóch.

    Mimo iż nielubiane, osy należą do najbardziej pożytecznych stworzeń na naszej planecie. Polują na na muchy i komary, utrzymując tym samym równowagę ekosystemu i chronią go przed groźnymi bakteriami.

    W Niemczech zabijanie os, a także niszczenie gniazd szerszeni jest nielegalne. Najwyższą grzywnę można zapłacić w Brandenburgii – za zabicie osy pospolitego gatunku grodzi kara w wysokości 50 tysięcy euro. Rzadkie gatunki wycenione są na 65 tysięcy.

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-wysokie-kary-za-zabicie-osy/vvbxdys

    https://gloswielkopolski.pl/zabiles-ose-w-niemczech-grozi-za-to-nawet-65-tys-euro-kary/ar/13466810

  2. A w miescie duzo kotow sie gubi. Moze to faktycznie przez te anteny. Nigdy o tym nie pomyslalam. A moze jest inna przyczyna, moze desperacko probuja uciec bo nigdy nie maja mozliwosci kontaktu z ziemia i nie moga sie pozbyc wszystkich zanieczyszczen energetycznych. Psy wychodza na dwor a koty nie. A kazdej istocie ziemskiej potrzebny jest kontakt z Ziemia i ziemia. Ciesze sie ze piesek sie znalazl. Pozdrowienia od mojej suni dla niego😉

   1. Właśnie, dzięki za zwrócenie uwagi na to, że większość kotów nie wychodzi z domu.
    ‚Moje’ kociaki śmigaja po łąkach.
    W Warszawie chodziłam z psami i kotami na spacer (bez smyczy), było to możliwe ze względu na bliskość lasów.

    Może jakaś akcja społeczna by się przydała – wyprowadź swojego kota na spacer. Nawet na smyczy.

    Akcja uziemiania Ziemian, po to, by wzbili się w przestworza duchowości.

   2. Ktoś o tym mówił, chyba Daniel Cankow, że trzeba kotu zapewnić kontakt z ziemią, chociaż raz w tygodniu. Koty tez muszą pozbyć się ładunków dodatnich.

    My nie wypuszczamy naszych dwóch kotów luzem ze względu na duże zagrożenie – samochody, psy. Ale mają swoje smyczki i są od czasu do czasu zabierane na spacer po ogrodzie.

    Jeśli nie można tego zrobić, to o ile pamiętam, trzeba „ściągnąć” te ładunki głaszcząc kota wzdłuż całego grzbietu, od głowy do ogona i strzepnąć je z dłoni na ziemię. 🙂

 13. Gadowski o deklaracji z Marakeszu i o sprowadzaniu do Polski imigrantow przez PiS. Nie pospadajcie z krzesel! We Wroclawiu miesci sie ukrainska restauracja, do ktorej nie wpuszczaja Polakow. Ale sie szarogesia! Widocznie czuja sie nietykalni.

  Tak mi przychodzi do glowy. Moze to wcale nie jest restauracja ukrainska, a restauracja nalezaca do „miedzynarodowych” z Ukrainy udajacych Ukraincow.

  .https://www.youtube.com/watch?v=akQM8UAWGR4

  1. A tu kraiński dziennikarz, wyjaśniający dlaczego Polscy idioci (to są jego słowa) nie powinni wspominać o zamordowanych przodkach. „Pięknie” też wyjaśnia to co nierząd polski robi, multikulti ukraińskie. Przejmowanie Polski….

   .https://www.youtube.com/watch?v=EyrpcNlqslE

   Mówi jawnie to co większość widzi i czemu politycy zaprzeczają.

   Pooglądałam, i muszę przyznać, że nic dziwnego, że takie indywiduum bez problemu może w Polsce takie rzeczy głosić, tych dwóch, którzy z nim przy stole siedzieli to jakieś miernoty. Żadnego konkretnego pytania, żadnych kontrargumentów, dwóch cieciów słuchająych pana krajińca.
   A krajińcy coraz bardziej bezkarnie przejmują nasz kraj….

   1. Laszko: choćby chcieli to i tak im nie wyjdzie. Zresztą większość z nich cierpi na brak logicznego myślenia. Ostatnio kierownik pewnek firmy budowlanej opowiadał mi jak to kraincy używali młota pneumatycznego…nie podłączając go do prądu…
    Bardziej martwi mnie dofinansowanie studentów ze skraju…podobno nierząd sponsoruje każdego z nich kwotą 3 tys. Zł. To dopiero skandal. Kiedyś sponsorowano „ciemnych” teraz tych ze skraju. A kto naszym zdolnym, a biednym pomoże?
    Czas to zmienić… Najwyższy czas…

  2. Mieszkam we Wrocku i faktycznie Ukraincow jest tu strasznie duzo. W kazdej klasie chociaz jedno dziecko. A na ulicy ma sie wrazenie ze to Rosja bo czesciej slychac rosyjski( dla mni to rosyjski ) niz inny jezyk. Ale poza drobnymi incydentami typu nadeta pani w sklepie nie spotkalam sie z ich pogarda czy zlym zachowaniem. Nie wiem co maja w glowach i sercach ale wydaje mi sie ze sa tu poprostu za chlebem. Tak jak Polacy w UK. czy. U Niemcow. Wszedzie trafia sie przestepcy w kazdej nacji. Troche mi tu powialo nienawiscia do Ukraincow. A to ani nam ani Ukraincom nie sluzy a tylko tym ktorych mam nadzieje za niedlugo nie bedzie na tej planecie. Duzo jest info zeby straszyc i siac niechec. Pozdrawiam.

  1. Koszenila (karmina) uzyskiwana z czerwców kaktusowych (pluskwiaków) jest powszechnie stosowanym barwnikiem spożywczym – symbol E120 – można go znaleźć np. w jogurtach czy w kosmetykach, np. w cieniach do powiek czy różu do policzków. Sama w sobie podobno nie jest szkodliwa, ale może wywoływać reakcje alergiczne.

   „Ciekawe” są inne składniki Coca Coli m.in. np. E952 – kwas cyklaminowy o potwierdzonych badaniami właściwościach rakotwórczych. Zakazany do stosowania w USA przez FDA w 1969, a potem przywrócony do łask jako nieszkodliwy w 1979 przez WHO.

   Kolejne potwierdzenie tego komu, tak naprawdę, służą te wszystkie ONZ-owskie agendy …

 14. Czemu wszystkie światowe lale i celebryci zgodnie mają pełne gęby pochwał demoNkracji ?
  Niewiele odmóżdżonych biorobotów zwanych dumnie elektoratem zdaje sobie z tego sprawę. Otóż po kolejnych wojnach światowych i zawartych traktatach pokojowych dyskretnie zmieniono formę polityczno-prawną europejskich państw. Dotychczasowe suwerenne i niepodległe państwa zamieniono w TRUSTY i spółki z o.o. a jakże oficjalnie zarejestrowane co łatwo sprawdzić na stronach ubic.de lub amerykańskiej komisji papierów wartościowych. To właśnie w tym celu wywołano, prowadzono i całościowo finansowano strony wojennych konfliktów, aby doprowadzić do globalnego koropracjonizmu dalej finansowanego tak jak wojenne strony przez gloabalne, prywatne banki. Zg odnie z tym planem na terytoriach dawnych narodowych państw działają JEDYNIE zaproponowani do kolejnych wyborów specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze globalnej, piramidalnej władzy, aby przede wszystkim reprezentować globalne interesy korporacji. Zamiast więc dawnych państw mamy koropracje i TRUSTY, których beneficjentami są wielkie prywatne banki i globalne korporacje. Natomiast zdurniały medialnie biorobotyczny elektorat jest tylko siłą roboczą i gwarantem zaciągania czytaj stałego zadłużania OWCZYCH stad. To dlatego takie parcie na przyrost naturalny przynoszący korporacjom nowych już poważnie zadłużonych przyszłych biorobotów w imię których moźna uzyskać kolejne kredyty.
  Konkludując demoNkracja, którą wycierają sobie gęby wszyscy płatni agenci i funkcjonariusze jest niezbędna, aby zdurniałe stada biorobotów wybrały sobie z szerokiej gamy koropracyjnych masonów i agentów funkcjonariuszy iluminowanego rządu, który umożliwi bankom przedłużenie umowy TRUSTU na kolejne dziesięciolecia, aby dalej zadłużać rodzime biorobotyczne stada, ciagnąć zyski, nakładac kolejne podatki, kontrolę i ograniczenia wolności.

  Zdurniała przez lata programowana przez globalne media i będące w ich łapach systemy szkolnictwa-szkodnictwa gawiedź nawet nie przeczuwa, że głosując na ściśle kontolowaną V kolumnę wystawionych funkcjonariuszy, agentów, masonów pozwala dalej trwać niewolniczemu Matrixowi dumnie zwanemu droga ku NWO !

  1. A oto link do ABSOLUTNIE PODSTAWOWEJ WIEDZY niestety zarażony fałszywą TEZĄ na jego samym końcu przemilczającą, że przydomek Chrystus w jęz. aramejskim znaczy tyle co obecnie iluminowany, tak więc ojcowie KR całkowicie zmienili jego prawdziwą naukę i w związku z tą decyzją rżnęli, palili i powszechnie niszczyli naukę jak i zwolenników. https://youtu.be/nyiBpXHEkfA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s