28 myśli w temacie “Jeśli zostanie udowodnione, że Franciszek krył księży pedofilów, powinien trafić do ostrego pierdla – Komentator

 1. Sorry, będę bronił Franka. Jestem zdania, że Franek jest nie informowany o wszystkim. Lubię tego gościa, choć instytucję, którą reprezentuje, trochę mniej, ale uważam,że to ważna postać dla ludzkości i jej oświecenia. Jeśli coś ukrywa i kryje pedofili w KK, to czuję się dziwnie i jest mi przykro, bo go szanuje i to bardzo.

  1. Śpiew Ptaka ❤ Franciszek znajduje się w trudnej sytuacji to pewne, myslę, że ten artykuł dobrze ujmuje to co czujemy:

   Papież wiedział i Ty wiesz
   Paulina Młynarska

   ,,Sądzę, że wiele katoliczek i katolików przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Im zaś większa ich wrażliwość i inteligencja emocjonalna, tym trudniej musi być ogarnąć to, czego się każdego dnia dowiadują. Im czystsza ich wiara, tym, zapewne, większa ogarnia ich groza. A groza rodzi wyparcie. Cały system iluzji i zaprzeczeń, a często nawet agresję.

   Idzie wielka, epokowa zmiana. Jej skutkiem będzie albo głęboka reforma całego Kościoła katolickiego, albo jego całkowity upadek. Innej drogi nie ma.

   Nie mówię o perspektywie kilku lat, raczej dekad. Bezmiar cynizmu, okrucieństwa i hipokryzji Kościoła wobec najsłabszych, najbardziej bezbronnych i najbardziej ufnych dopiero się przed nami odsłania.

   Kto ma jeszcze nadzieję, że to wszystko tylko grzeszne wyjątki, a "nasz Papież nie wiedział", niestety gorzko się rozczaruje. Pedofilia, niewolnicza praca "upadłych" kobiet, handel dziećmi, zabijanie niepożądanych noworodków i znęcanie się nad podopiecznymi w zamkniętych instytucjach, powołanych przez Kościół to problem systemowy. Nie wyjątek tworzony przez pojedyncze zbłąkane owieczki.

   Ukrywanie przestępstw, jakich dopuszczali się ludzie Kościoła, to nie żadne popełniane ze wstydu i rozpaczy "błędy w ocenie sytuacji", tylko immanentna część większej, potwornej całości.

   Papież wiedział. Nie tylko "nasz". Każdy kolejny Papież wiedział. Są na to dokumenty, są świadkowie i będzie ich przybywać.

   Co ma zrobić z tą wiedzą zwykły, dobry człowiek, który od zawsze wzrastał w wierze? Dla którego nie ma innego kalendarza, niż ten, wyznaczany kolejnymi katolickimi świętami? Którego życiowe progi, kluczowe dla jego tożsamości i umiejscowienia w historii własnej rodziny, zawsze wiązały się z błogosławieństwem katolickiego kapłana? Który szczerze przystępuje do spowiedzi i pokuty, żałuje za grzechy i pragnie poprawy? Który szczerze się modli i z oddaniem słucha niedzielnej ewangelii? Który wobec życiowych dramatów, w chwilach lęku i rozpaczy zwraca się o pomoc do swojego Boga?

   Sądzę, że wiele katoliczek i katolików przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Im zaś większa ich wrażliwość i inteligencja emocjonalna, tym trudniej musi być ogarnąć to, czego się każdego dnia dowiadują. Im czystsza ich wiara, tym, zapewne, większa ogarnia ich groza.

   A groza rodzi wyparcie. Cały system iluzji i zaprzeczeń, a często nawet agresję.

   Ludzie nie chcą, by im odbierać tożsamość. Nie chcą, by walił się ich duchowy porządek. Nie chcą tracić "rodzica w niebie". Nie chcą, by im wyrywać z rąk jedyną moralną busolę, jaką im dano w rodzinnym domu.

   Ten mechanizm doskonale wykorzystują sprytni sprawcy i ci, którzy ich kryją. Podsuwają rozmaite sposoby na to, by odsunąć od siebie tę grozę. Wskazują na spiski i oczywiście na same ofiary. Wszak nic tak nie ułatwia zadania, jak stare dobre "victim blaming".

   Ludzie to kupują, co mnie w ogóle nie dziwi. To im pozwala zachować spokój, czyli status quo: kalendarz, rodzinne święta i uroczystości, odpuszczenie grzechów przy konfesjonale.

   Ten mechanizm doprowadza do szału część działaczy i działaczek na rzecz świeckiego państwa. Ci z kolei wylewają na "jeszcze katolików" wiadra pomyj. Nie dziwię się, że wobec takiego ciśnienia z obu stron, część wiernych okopuje się więc na swoich pozycjach, zamykając oczy, uszy, usta i zatykając nos.

   Też bym chciała, aby wierzący w Polsce się szczerze i masowo zbuntowali.

   Jednak nie ma sensu wściekać się na tych i te, którzy i które odmawiają przyjęcia do wiadomości skali przestępstw popełnianych i krytych przez ludzi ich Kościoła. Nie ma sensu zawstydzać ich, nazywać ciemnogrodem i wzywać do nieposyłania dzieci do komunii.

   Zrozumienie tego z jak gigantycznym, trwającym od pokoleń, bezwstydnym nadużyciem zaufania mamy do czynienia ze strony Kościoła nie przyjdzie na skutek zawstydzania i wyśmiewania. Bezlitosna "szydera" i wyższościowe pouczenia moralne wobec tych, którzy wciąż nie przyjmują do wiadomości, że kościół ich oszukuje i wykorzystuje, to też jest forma agresji. Jedyny skutek, jakiego się można spodziewać, to obronne usztywnienie stanowiska i niechęć wobec atakujących.

   Wiem, ile lat mi zajęło zmierzenie się z własną, wyniesioną z domu edukacją religijną. Pamiętam, jak się sama z sobą w tej sprawie boleśnie borykałam. To był jakiś cholerny czyściec! Jaką trudną przeżyłam żałobę, kiedy do mnie dotarło, że mój Kościół to instytucja na wskroś zakłamana, do bólu patriarchalna, głęboko upośledzająca kobiety i systemowo gwałcąca dzieci, a potem ukrywająca sprawców.

   Musiało minąć wiele lat, zanim sobie pozwoliłam na ponowne spotkanie z duchowością i ileś kolejnych, abym na nowo zaczęła czytać ewangelie i czerpać z nich pokrzepienie.

   Moim zdaniem, to co można i trzeba robić, to dawać wyraz własnemu oburzeniu i dawać ofiarom bezpieczną przestrzeń do podzielenia się swoim bólem. To one ostatecznie muszą zwyciężyć. I wierzę, że tak się stanie. To za sprawą ich świadectw Kościół albo się zreformuje albo upadnie.

   Miłego hejtowania, ja też was kocham!''

   1. Mocne! Co do KK i innych religii, wszelkich religii, To tylko palce pokazujące jakąś prawdę, nic więcej. Nigdy nie były i nie będą istotą życia. Coraz więcej ludzi, choć nie wszyscy, to rozumie. Religie, jeśli mają przywódców, a mają, jeśli mają tzw. prawdy wiary, dogmaty, a mają, prowadzą do zamknięcia człowieka na prawdę, na Boga, Bezimiennego, Wszechobecnego, nic człowiekowi nie dają. Pozdrowionka!

 2. Ale się dzieje – wszędzie walka o wpływy nawet w kościele, a gdzie drwa rąbią tam wióry lecą:
  Kościołowi prawosławnemu grozi schizma? W tle walka o wpływy na Ukrainie.

  „Jedyny kanoniczny Kościół prawosławny na Ukrainie podlega Patriarchatowi Moskiewskiemu. W kwietniu ukraiński prezydent Petro Poroszenko wystąpił do ekumenicznego patriarchy Bartłomieja I o wydanie tomosu, tj. aktu, dzięki któremu można będzie powołać niezależny od Moskwy Kościół prawosławny. Apel ten poparł ukraiński parlament.

  Przyznanie autokefalii prawosławiu na Ukrainie, jak ocenia agencja AP, byłoby „krokiem wielkiej wagi”, który przyczyniłby się do znacznego osłabienia wpływów i autorytetu Patriarchatu Moskiewskiego.

  Niektórzy obserwatorzy wskazują, że decyzja w tej sprawie może być podjęta już w przyszłym miesiącu. W tym tygodniu wizytę w Stambule u patriarchy Bartłomieja ma złożyć patriarcha moskiewski i całej Rusi Cyryl.

  Hilarion, przewodniczący Wydziału Zewnętrznych Stosunków Cerkiewnych Patriarchatu Moskiewskiego, ostrzegł, że wydanie tomosu mogłoby doprowadzić do największej chrześcijańskiej schizmy od 1054 roku, kiedy doszło do rozłamu na wschodni i zachodni Kościół chrześcijański”.
  https://wiadomosci.onet.pl/religia/kosciolowi-prawoslawnemu-grozi-schizma-w-tle-walka-o-wplywy-na-ukrainie/rxz7ecl

 3. Moze nie w temacie, ale nie mniej wazne.
  Nie wiem, czy ktos tu juz wrzucał ten link.
  Jesli to prawda, to zapowiada sie kolejna bomba lecznicza, która zwali z nóg big pharme – dlatego wykupili prawa do produkcji i przez ponad 50 lat nikt o tym w Europie nie słyszał. A za wschodnią grancicą normalnie w sprzedazy, nawet Putin wpisał na liste polecanych produktów leczniczych.
  ” Zakazana bakteria – NARINE” https://www.youtube.com/watch?v=Y6n0RgA9sqs

  1. Coś niesamowitego niusłik napisał coś niekrytycznego o obecnej władzy:
   „Nietrudno to zrobić, ze względu na niejednokrotnie nieprzyjemne doświadczenia pacjentów z NFZ (choć pamiętajmy, że i tak sytuacja w służbie zdrowia regularnie ulega poprawie)”
   Bo co do reszty, nie warto komentować.

   Dodam na marginesie, że moja lekarka domowa robi wlewy z Vit c. sobie też. Kiedyś mi powiedziała, że nie mogła opanować przeziębienia i musiała sobie zrobić kroplówkę.

   1. To spytaj się jej gdzie i za ile kupuje kilku nasto lub kilku dziesięcio gramowy wlew z ascorbinianu sodu, tylko nie odpowiadaj nam wprost tylko inteligentnie – wężykiem

   2. qrde blade, to jest w Niemczech, pytalam juz ja o koszty, gdybym ja sobie chciala zrobic, powiedziala, ze ok 35 euro.

    W Niemczech nie ma z tym problemu, jest duzo tzw Heilpraktiker ( cos jak naturoterapeuta), ktorzy to robia, i niektorzy lekaze medyczni tez.

   3. Laszko,
    w Niemczech dostępna jest również „Strofantyna”- Strophantin – w kroplach, na receptę.
    Kiedyś ten lek w polskich szpitalach uratował wielu pacjentów po zawale serca. Od lat wycofany . Nie ma go w procedurach.
    Za tani i zbyt skuteczny.
    Miłego dnia.

  2. Dla mnie cały ten artykuł dyskredytuje jedno zdanie tego pismaka obnażające jego brak pojęcia z medycyny. Otóż napisał, że kobieta co miała raka i rzekomo przez szarlatańskie metody Zięby jej się znacznie pogorszyło poszła do lekarza, a ten dał jej kroplówki z glukuzy na wzmocnienie i że zmarła. Przecież już ok. 100 lat temu Otto Waruburg odkrył, że cukier zasila nowotwór i daje mu energię do wzrostu. Zatem to ten konował zabił tą kobietę tymi kroplówkami z glukozy, a nie pan Zięba. Ten konował mógłby równie dobrze dać jej arszeniku – skutek byłby ten sam, ale krócej by cierpiała.

   1. W kazdym opisanym przypadku mozna znalezc zaklamania, czyli oficjalne medyczne podejscie do chorob „Bierz co ci przepisze i choruj dalej”.

    Ale o tej glukozie, tez to co Ty napisali, z ta roznica, ze wysmioali teze jakiby cukier dokarmial raka.

    Musi pali im sie pod tylkiem, skoro juz oficjalnie opisane metody, ktore byly niewielu znane, a dzieki takim ludziom jak Pan Zieba wyszly na jaw, dochodza do chorych.

    Wczoraj ogladalam nowy filmik z panem Zieba i Profesorem (nie pamietam nazwiska teraz), ale Pan Zieba stwierdzil, ze ten Prof. powinien za swoje osiagniecia dostac nobla.

    Chodzi o badania grasicy, podaje kilka ciekawostek. Tytul filmu jest cos z tym noblem, ja go pod wpisem TAW z Jerzym Zieba, ktory jest na boczku strony wkleilam.

   2. Wg obowiązujących „procedur” – pacjent powinien chorować ciągle, bo pacjent wyleczony , to klient stracony.

 4. qrde blade, pooglądałam pierwszy film, jest w nim trochę zakłamań. Piotr Ryba spalił kukłę Sorosa nie Solorza, albo ogólnie żyda, a Pan Jerzy pokazywał w ten sposób jak używa soli do nawadniania organizmu. O innych się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale myślę, że z Jackiem to też ponaciągane. Takie znaki ja też czasem robię oznaczają też „ok”

  drugi filmik pooglądam jutro.

 5. TAW-ie co TAKIEGO skłoniło Cie do ponownego umieszczenia mojego komentarza w MODERACJI?
  Przecież mleko się już rozlało, Laszka zareagowała błyskawicznie,a Twój bloog nigdy dotąd nie posługiwał się CENZURALNYMI METODAMI .
  Akurat FAKT, że STALE poddawani jesteśmy DOSŁOWNIE z każdej możliwej strony i OPCJI manipulacji, świadczy tylko o tym, że nie możemy również ufać tym nietykalnym, ZŁOTOUSTYM łaskawcom, a jedynie ufać własnym ALGORYTMOM, WIEDZY i LOGICE
  Ponieważ jesteś wyraźnie w ROZKROKU, PRZYPOMINAM, że kontrola nad stadami, to nie tylko wszechobecna manipulacja i ich medialne ogłupianie, ale ustalanie rami i ograniczanie ich mentalnego ROZWOJU !

 6. Doprawdy ostatnio wielu sądzi, że filmy Ethera są OSTRE jak brzytwa !
  Jednak tak naprawdę garstka z nich ROZUMIE czym jest nie zawsze rozumnie przekazywany znak 666.
  W UJAWNIENIU św. Jana tym znakiem ma zostać oznaczona BESTIA tzw. ANTYCHRYST. Chryst – w języku współczesnym Isusowi, to jest po aramejsku oznacza światło, czyli ówcześnie oznaczało tyle co lucyferyczny, ILUMINOWANY, królewski, mesjanistyczny, rzadki potomek stworzonej w tym miejscy hybrydowej RASY o OBCEJ naczelnym, sinej krwi RH minus. Ponieważ HYBRYDY dzięki swej przekazywanej z pokolenia na pokolenie wiedzy, niezmiennego ogłupiania tubylców i stworzonej, przenikającej wszystkie warstwy społeczne piramidalnej strukturze władzy od dawna z ukrycia rządzą tym światem, a ich ówcześnie rzadkie przychodzące na świat jednostki były skrzętnie przy okazji rytuału obrzezania ( PO SMAKU I KOLORZE KRWI NOWORODKA ) rejestrowane I obdarzane gnozą – ZAKAZANĄ TUBYLCOM WIEDZĄ, aby mogły zając właściwe IM miejsce w społecznej strukturze i piramidzie władzy. Skracając więc ANTYCHRYST i określający go numer ( patrz Apokalipsa ) to numer CZŁOWIEKA ! antagonisty iluminowanych, a z powodu wielkiego niebezpieczeństwa ujawnienia ZAKAZANEJ TUBYLCOM WIEDZY w typowy dla hybryd sposób nazwanego BESTIĄ.
  Rzecz w tym, że PIRAMIDALNA STRUKTURA okupacyjnej WŁADZY wymaga, aby tubylcze pozbawione wiedzy OWCE jak i zwerbowane przez iluminowanych i za rączkę prowadzone zdurniałe i stale antagonizowane wobec owczych stad KOZŁY jak i część kompletnie nieświadomych, mieszających się z tubylcami hybryd nie dostrzega drapieżnego, iluminowanego GATUNKU HUMANOIDÓW równolegle rozwijającego się z tubylcami ( celowo wśród WYBRANYCH ) jakby naturalnie, pasożytniczo strzygącego wszystkich pozostałych iluminowanego GATUNKU.
  Ich widoczna odmienność, związana z ludzkim rytualnym kanibalizmem, piciem ludzkiej krwi, seksualną pobudliwością i skłonnościami do homo i pedofilii była powszechnie znana już wśród rządzących w starożytności ELYT. Rzymski senat zakazał składania ofiar z ludzkich dzieci, a Cesarz Tyberiusz rozpoczął surowo ( KRZYŻOWANIEM ) karać próbujących go łamać religijnych buntowników jakim był jeden z nich Jezus zwany Chrystusem.
  1. https://youtu.be/jA63HsKA1Uo
  ALLAH gdzie AL znaczy po arabsku PAN, a LAH ( co ukrywa się przed potomkami Lehitów ) oznacza prorok, boska istota
  Podobnie POL-LEHI czytaj POL-LEJI oznacza Prominentna młodzież ( nigdy nie starzejący się protoplaści i opiekunowie ludzkości )
  Lahy mają swoją ukrywana nazwę od potomków olimpijskich, greckich bogów Laha, Leha, założyciela Krakowa Graka.
  Hybrydy ze względu na swoje OPROGRAMOWANIE zajęły wysokie kapłańskie miejsca w RELIGIJNYCH i związanych z WŁADZĄ STRUKTURACH ( banki, rządy, służby, kurie, nauka, ect. )
  Ich w ukryciu prowadzone krwawe rytuały i seksualne orgie opisują tak stary jak i nowy testament.
  Według nich , aby mieć przychylność bogów trzeba poświęcić bogu, własne, pierworodne potomstwo za opisanie którego w „Oczach szeroko zamkniętych” reżyser Kubrick zapłacił głową –> https://youtu.be/ushywtNvkhw
  1. https://youtu.be/hpfTNDSnTjU
  2. https://youtu.be/ZPYN8a0Uutg
  3. https://youtu.be/rkIrjLUIvIY
  4. https://youtu.be/2gSMgxAA-Fs
  5. https://youtu.be/4lgPfcoUmMM

  1. Ludzie są łatwowierni..a świat jest inny i nie jesteśmy tutaj sami…
   Kto ma czas dzisiaj czytać?..i zauważyć podprogowy przekaz…
   Obrazy są narzucane i cyt”różne inne dżwięki-będą klaskać panienki…”

   Od zarania treść była szyfrowana-kodowana…a….gwiazdorków do ogłaszania jedynej prawdy nigdy nie brakowało…

   https://allegro.pl/obraz-na-korku-120×80-stara-mapa-swiata-i7232676853.html?reco_id=2d7acca3-bb45-11e8-9190-b8ca3a69b3c8&ars_rule_id=201#imglayer

   TAW pisał wielokrotnie że zawsze mówią -.obrazem,słowem,gestem-

   …czy te oczy mogą kła..mać…la…la…la….

  1. Ciekawy wątek prawników obsługujących kościół i sprawy pedofilii, czuć swąd i kasę na kilometr. Jak któregoś ruszy sumienie i się otworzy to będzie burza.

   1. Ja myślę, że to nie sumienie kogoś ruszy, otworzy temat, ale chęć ukrycia ogromu tego bagna. Wypuszczą jakiś kilka informacji, żeby pokazyć, że „walczą” z pedofilią i nie ukrywają tematu, po to, żeby przykryć resztę i chronić swoich. Ale to będzie ten kamyczek, następny, który ruszy kolejną lawinę. Bo ofiary zaczną mówić, nie dadzą sobie zamknąć ust.

   2. DOKUMENTY O PEDOFILII I HOMOSEKSUALIŹMIE W KK na bieżąco u PANA POŚPIESZALSKIEGO
    Co zrobić z pedofilami w Kościele? – zwiastun „Warto Rozmawiać”
    .https://www.youtube.com/watch?v=Qj2DzpVz0II

    – W TYM TYGODNIU było o homoseksualiźmie w kk w POLSCE – był Jan Żaryn i Tadeusz Isakowicz-Zaleski- ktos pisze o ujawnieniu- KTO MA OCZY TEN WIDZI, KTO MA USZY TEN SŁYSZY!
    Bulla papieska Horrendum illud scelus, święty Pius V, 30 sierpnia 1568:

    ,,u (bulla Cum Primum), ustanawiamy, że każdy kapłan lub duchowny świecki czy zakonny, niezależnie od rangi i godności, który dopuści się takiego odrażającego występku, zostanie na mocy istniejącego prawa pozbawiony wszystkich wynikających ze stanu duchownego przywilejów, stanowisk, godności i beneficjów kościelnych, a po zdegradowaniu przez sędziego kościelnego władzy świeckiej przekazany będzie, by ta wymierzyła mu taką karę, jaka w prawie przewidziana jest dla ludzi świeckich, którzy w otchłań taką wpadli”.

    świetny wykład PANA IGORA- upadek koscioła to główne założenie nadchodzących przemian i roli obcych cywilizacji w programie ,,religia”

    Igor Witkowski – Wstrząs w Kościele (IP-13), Alternatywna historia ludzkości (IP-14) https://www.youtube.com/watch?v=1uqv2Qf5TQ0

 7. Ksiądz nagrywał nagie dzieci w przymierzalniach w Zamościu. Kamerę szpiegowską ukrył w bucie

  Ksiądz Łukasz P. nagrywał nagie dzieci w centrach handlowych. By uniknąć przyłapania na gorącym uczynku kupił kamery szpiegowskie. Jedną zamontował w czubku buta i podsuwał nogę pod kotarę przymierzalni. Prokuratura w najbliższych tygodniach przedstawi mu zarzuty utrwalanie nagiego wizerunku podstępem.

  https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-nagrywal-nagie-dzieci-w-przymierzalniach-w-zamosciu-kamere-szpiegowska-ukryl-w-bucie-6296621181503105a

 8. Elaszko, Bardzo lubię Pana Igora Witkowskiego. Jakąś taką sympatię czuję do niego, chociaż osobiście go nie spotkałem a jedynie kiedyś raz napisałem do niego maila w sprawie jednej z jego książek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s