Franciszek wita „seryjnego drapieżnika” (ang. serial predator) – kardynała Theodore’a McCarricka (ur. 1930)
Świadectwo, jakie złożył na piśmie arcybiskup Carlo Maria Viganò, wywoła z pewnością olbrzymi wstrząs w Kościele. Nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych w latach 2011-2016 zdecydował się przerwać zmowę milczenia i ujawnić fakty ukrywane przed opinią publiczną. Chodzi zwłaszcza o tuszowanie skandali pedofilskich przez hierarchię katolicką.

Odpowiedzialność za to spoczywa nie tylko na kardynałach amerykańskich i watykańskich, lecz także na samym Franciszku. Ten ostatni – według relacji arcybiskupa Viganò – już od czerwca 2013 roku wiedział dobrze o pedofilskiej i homoseksualnej aktywności kardynała Theodore’a McCarricka, a mimo to przywrócił go do łask i dołączył do grona swych współpracowników. Trwało to przez pięć lat i zmieniło się dopiero w zeszłym miesiącu. Dlaczego?

Przypomnijmy: od kilku tygodni w USA trwa gorąca dyskusja na temat kolejnego skandalu pedofilskiego w tamtejszym Kościele. Zaczęło się od ujawnienia mrocznej przeszłości 88-letniego kardynała Theodore’a McCarricka, jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich hierarchów. Okazało się, że przez niemal pół wieku molestował on seksualnie młodych chłopców, kleryków i podległych sobie księży. Zgwałcił np. 11-latka, którego wcześniej ochrzcił, by później wykorzystywać go przez 20 lat. Tajemnicą poliszynela było posiadanie przez niego domku nad jeziorem i zapraszanie tam na noc seminarzystów i młodych kapłanów. Znane było jego często powtarzane powiedzenie, że nie lubi spać sam. Nic dziwnego, że nawet prasa katolicka w USA nazywa go dziś „seryjnym drapieżnikiem” (serial predator).

Ks. Theodore McCarrick z jedną ze swoich ofiar

Kiedy kilka tygodni temu media ujawniły podwójne życie McCarricka, Franciszek najpierw zakazał purpuratowi publicznego sprawowania sakramentów, a następnie pozbawił go godności kardynała.

W Stanach Zjednoczonych wszyscy zadają sobie pytanie, jak to było możliwe, że przez tyle lat wpływowy metropolita Waszyngtonu pozostawał bezkarny, a teraz – gdy dziennikarze zaczęli zbierać o nim relacje – okazało się, że całe jego otoczenie wiedziało o niemoralnych praktykach kardynała.

To nie wszystko: kiedy w 2002 roku w Kościele w USA wybuchł skandal pedofilski, to właśnie McCarrick stał się twarzą odnowy moralnej i obyczajowej amerykańskiego katolicyzmu. Człowiek, który przez dekady deprawował pokolenia seminarzystów i księży, miał gwarantować, że podobne afery nie powtórzą się w przyszłości. Jeszcze kilka miesięcy temu cieszył się pełnym zaufaniem Watykanu.

Taki jest kontekst, w którym ukazuje się świadectwo arcybiskupa Carlo Maria Viganò. Nie jest on przewrażliwionym publicystą, ale doświadczonym dyplomatą watykańskim, wieloletnim pracownikiem Sekretariatu Stanu. Jest prawdopodobnie jedną z najlepiej poinformowanych osób na świecie, jeśli chodzi o zjawisko pedofilii wśród duchowieństwa, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat przez jego ręce przechodziła poufna korespondencja na ten temat. Zanim rozpoczął pracę w USA był od 1998 do 2009 roku delegatem ds. nuncjatur przy Stolicy Apostolskiej. Sam pisał do swych zwierzchników w Watykanie raporty o nadużyciach seksualnych księży, prosząc o pilną interwencję. Olbrzymią wiedzę, jaką zgromadził na ten temat, wykorzystał w swoim 11-stronicowym świadectwie datowanym 22 sierpnia 2018 roku.

Arcybiskup Viganò mówi, że zdecydował się opublikować swój tekst, ponieważ w tragicznej sytuacji, w jakiej znalazł się Kościół, tylko prawda może go uratować, naprawić wyrządzone zło i zapobiec dalszym ofiarom. Poza tym – jak mówi watykański dyplomata – nie mógł dłużej milczeć, ponieważ nie pozwalało mu na to jego sumienie oraz odpowiedzialność, jaką ponosi przed Bogiem jako biskup Kościoła.

Jestem starym człowiekiem i chcę oddać się Bogu z czystym sumieniem

– powiedział arcybiskup Viganò w rozmowie z portalem LifeSiteNews. Dodał, że nie boi się zarzutów o zdradę tajemnicy. Według niego tajemnice w tej sprawie, także papieskie, powinny służyć ochronie dzieci, a nie sprawców.

[…]

autor: Grzegorz Górny

Całość czytaj na:

https://wpolityce.pl/kosciol/409443-gorny-wstrzasajace-swiadectwo-watykanskiego-arcybiskupa?strona=1

Czytaj również:

171 myśli w temacie “Trzęsienie ziemi w Watykanie: Franciszek krył „seryjnego drapieżnika” – kardynała, który zgwałcił 11-latka, którego wykorzystywał przez 20 lat

 1. Aż strach się bać, co jeszcze wyjdzie. Co mnie dziwi, to to, że w dzisiejszych Faktach TVN (nie żebym oglądała, ale telewizor był włączony w pokoju, w którym byłam) ani słowa na ten temat nie powiedzieli. A do tej pory, co było możliwe negatywnego na kościół czy księży, to aż ślina im ciekła przy podawaniu informacji. Dzisiaj zdziwienie, na temat pedofilii w kościele ani mru, mru, za to temat zarzutu pedofilii w Słupsku:
  tu z niusłika:

  http://www.newsweek.pl/polska/polityka/afera-pedofilska-w-slupsku-uderzy-w-roberta-biedronia-,artykuly,431876,1.html

  co dziwi, że nieprzychylnie wypowiadali się o Biedroniu, którego do niedawna promowali. Mówiąc o nim, używali tylko nazwiska „Biedroń”. A tak mówią tylko o tych, których chcą w negatywnym świetle przedstawić.

  Szambo wybiło, teraz trzeba Herkulesa, żeby te stajnie Augiasza rozsiane po całym świecie oczyścił.

   1. 8
    Nie wiem jak to możliwe, ale znowu pojawila się cyfra,
    teraz wskoczyła ósemka, ta liczba według książki oznacza:

    Liczba 8 zwiastuje dostatek oraz pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakijkolwiek rzeczy, której potrzebujesz (szczególnie do swojego celu życiiwego)

    A ja chciałam tylko napisać, że ci wrogowie są coraz bardziej kulawi. i sami się wyniszczają. Zadanie dla Herkulesa wydaje się coraz łatwiejsze, choć wiemy, że to jeszcze nie ten czas. Ale węże z wodą, na oczyszczenie tego bagna można już naszykować.

   2. Kuchenną? A ja takiej nie znam, he he
    Spytałam, czy znasz ten język, ponieważ nie mam problemów z nauką języków, jednak tego za cholerę nie mogłam się nauczyć.
    Poza tym napisałeś jakieś zdanie po łacinie, więc spytałam.

    Co do księdza – przy okazji jednej z rozmów pod Twoim wpisem, jakoś tak zeszło na kwestię – kim Jesteś i jak wyglądasz. Ktoś zasugerował, że księdzem, jednak zanegowałeś tę sugestię i takim oto sposobem dowiedziałam się, że duchownym nie Jesteś.
    Czy to prawda, nie wnikam.
    Na pewno przypominasz sobie taki wątek.

    To wszystko.

   3. Wiem, że tajemniczość rozpala wyobraźnię niejednej kobiety, ale przy okazji informuję, że jako powłoka cielesna nie jestem atrakcyjny. Ale ten blog to nie konkurs piękności, więc w te tematy nie wchodzimy, wspominam tylko przy okazji, tak na wszelki słuczaj 😀

   4. На всякий случай?
    Teraz to dopiero! mnie zaintrygowałeś.
    No, no.
    Jesteś bardzo ciekawą postacią 😉

   5. Każdy jest „ciekawą postacią” z tej prostej przyczyny, że w całym wszechświecie nie ma dwóch identycznych powłok (tu Gmoś pewnie zaprotestuje, że np. Azjata to jedna matryca 😁) – nawet bliźnięta jednojajowe różnią się pomiędzy sobą.

   6. Skromność godna podziwu.

    Zgadza się, z jednym małym zastrzeżeniem – skoro nie istnieją dwie identyczne osoby, fizycznie, nie istnieją również dwie identycznie interesujące osobowości. Można je różnicować – ktoś jest bardziej interesujący od mniej interesującego i chyba odwrotnie też tak to działa, heh 🙂

   7. Mówisz tak naprawdę o kompatybilności lub jej braku pomiędzy danym ezgemplarzem mężczyzny a danym egzemplarzem kobiety. Na tej zasadzie każda męska potwora znajdzie swego amatora (subiektywne poczucie, że ktoś jest „interesujący”) 😀

    *

    Nie „skromność”, lecz stwierdzenie FAKTU 😀

   8. Nie TAW.
    Nie chodziło mi o kompatybilność.
    Nie chodziło mi również o kobietę i mężczyznę.
    Miałam na myśli człowieka jako jednostkę i ludzi jako ogół, bez podziału na płeć.
    Uważam, że:
    a) istnieją ludzie bardziej interesujący, mniej i w ogóle nieciekawi,
    b) zdaję sobie sprawę, że taki podział nie ma racji bytu, ponieważ ktoś, kto fascynującym jawi się mnie, nie musi być takim dla kogoś innego,
    c) fascynacja daną jednostką niesie mnóstwo informacji o osobie, która wykazała zainteresowanie tą jednostką.

    No chyba, że masz na myśli to, iż o wiele szybciej kobieta zafascynuje się mężczyzną, a mężczyzna kobietą, niż kobieta kobietą, bądź mężczyzna mężczyzną.

    Poza tym, nigdy przez myśl mi nie przeszło zaciekawienie, jak wyglądasz – nie ma to znaczenia – interesuje mnie Twoja rzetelna wiedza i rzeczowość.
    Poza tym nigdy się nie spotkamy, więc tym bardziej nie jest to sprawa priorytetowa. Na dodatek myślę, że nie jestem w tej kwestii odosobniona.

   1. To niedokształceni fanatycy, nie czytają swego guru Domowskiego, dla którego Unia Wszechsłowiańska była sprawą kluczową. Niestety narodowcy nie lubią się dokształcać – są sterowani emocjami i nienawiścią, więc nie dysponują spokojem ducha, klarownością umysłu czy otwartym sercem. Chodzą na dosyć prostych algorytmach i sprawują dosyć usłużną dla systemu funkcję.

   1. Co do guru-Dmowskiego: taki sam człowiek z tzw. Stajni Zubowa jak niejaki Ziuk-Półsuk-vel-Piłsudski. A Stajnia Zubowa to byli Ruscy i Niemcy Bałtycy, oraz Polacy, zwalczający polskie inicjatywy gospodarcze na tzw. Ziemiach Zabranych (dzisiejsza Litwa, Białoruś, część Ukrainy i bodajże Łotwy). Pisze o tym Hipolit Korwin Milewski oraz Edward Wojniłłowicz. Osobnicy ze Stajni Zubowa (współ)odpowiedzialni są za nieudane powstania narodowe w XIX wieku, konfiskaty majątku Polaków po tychże powstaniach, zwalczanie polskich banków, parcelacje polskich majątków ziemskich. W skrócie: socjalistyczna swołocz na pasku anglosaskich lichwiarzy. Zwalczali nawet polskiego Żyda, Leopolda Kronenberga, bo nie chciał wchodzić w fuzje z londyńskimi Rotschieldami, w szczeglności znaleźli sobie innego Żyda, Blocha, który zwalczał inwestycje kolejowe Kronenberga. Socjalista-Dmowski, zresztą kurwiarz nałogowy, stał się narodowcem/zawodowym-katolikiem, żeby zachecić Polaków-katolików do socjalizmu, podobnie jak Piłsudski-socjalista stał sie patriotą, aby przez patriotyzm zachęcić Polaków do socjalizmu, czyli: zajebywania mienia polskim ziemianom-Sarmatom.

 2. A ja, tak odbiegając od tematu pedofilii w sutannach, chciałbym Wam polecić to:

  https://kosmiczneujawnienie.com/kosmiczne-ujawnienie/

  Bardzo dużo niezwykle ciekawych informacji – o Wzniesieniu, cywilizacjach pozaziemskich, energiach, Kabale i wiele innych, podejrzewam, że prawdziwych, bo brzmiących przekonująco i pokrywających się w większości z tymi, jakie mamy na Tawernie 🙂 Zacząłem czytać wczoraj i nie mogę przestać. Wynika z tego, że „elyty” są już tak przyciśnięte do muru ilością wypływających informacji, że chcą częściowo ujawnić prawdę w bardzo niedalekim czasie.

  1. „…elyty są już tak przyciśnięte do muru ilością wypływających informacji, że chcą częściowo ujawnić prawdę w bardzo niedalekim czasie…”

   Tak, Wielka Zmiana idzie od dołu piramidy ku samej górze. Ale to wszystko i tak zostało zaprogramowane dużo wcześniej, np. w programie „Apokalipsa św. Jana”. Upadek Wielkiego Babilonu jest tam zaprogramowany.

   1. Planujący, czy programujący cudze cierpienia musi też dokładnie zaplanować kto i jak ma cierpieć, bo bez nadzoru mogłyby się ku niemu skierować.

    W nauczaniu Jezusa nie ma Babilonu, więc nie miałoby co upadać.

   2. Ale Wielki Babilon (Wielki Syjon) przejął nauczanie Jezusa, sfałszował je, sfałszował jego życiorys – oraz podpiął całość pod politykę, czyli pod Imperium Rzymskie (współczesna wersja: Watykan), które było gadzią kontynuacją Egiptu i Babilonu. To jest ta sama linia programowa, te same – nieprzyjazne Słowianom – kosmiczne rasy.

   3. TAW.
    Watykan z Egiptem i z Babilonem nie ma nic wspólnego, a z kultury Rzymian i Greków wkręcił co-nieco w realizację listów Pawła.

    Powtarzam po raz … nie wiem który, że nauka Jezusa NIE była faryzeuszom, również Pawłowi znana, więc nie ma jej w jego listach, a właśnie one są głoszone i realizowane przez chrześcijan zamiast Ewangelii.
    Nie tylko 1Kor 5,4-5 świadczy, że listy Pawła nakazują realizację nauki faryzeuszy o Jezusie, a nie naukę Jezusa.

    PORÓWNAJ:
    GADANIE FARYZEUSZY O JEZUSIE:
    ” … On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów wyrzuca złe duchy” (Mt 12,24);
    ” … Wyrzuca złe duchy mocą ich przywódcy.” (Mt 9,34); itd.

    Z ROZKAZEM PAWŁA:
    „… zebrawszy się razem w imię Pana naszego Jezusa, w łączności z duchem moim i z mocą Pana naszego Jezusa, wydajcie takiego szatanowi na zatracenie ciała, lecz ku ratunkowi jego ducha …” (1Kor 5,4-5)

    W zacytowanym z listu Pawła urywku albo grzeszników zbawia wynajęty przez Jezusa do tej pracy Belzebub, albo Belzebub wynajął Jezusa do przyprowadzania do niego grzeszących na tortury i zabicie.
    Wg Dz 9,1-2 Paweł właśnie tak służył arcykapłanowi.

    Jezus nie zatracał ciał, tylko wiązał grzechy, złe duchy odsyłał w czeluść i reperował to, co one zepsuły, czyli ciała uzdrawiał, a wszystko to robił nie mocą Belzebuba, tylko mocą Ducha Świętego, który właśnie po to na Niego po chrzcie zstąpił.

    Nazywanie mocy Ducha Świętego mocą Belzebuba Jezus nazwał bluźnierstwem i nieodpuszczalnym grzechem.

   4. TAW.
    Byłam w przedsionku Watykańskiego muzeum i stamtąd wyszłam, bo wolę naturę od rzeźb, obrazów, pism itp rupieci pozbieranych dla urozmaicenia wycieczek w starożytność.
    Nie zachwycam się też malowidłem opowiadającym o stworzeniu Adama przez muskularnego, gołego, paskudnego „boga” oraz innymi malowanymi, czy rzeźbionymi „ewangeliami”. Niektóre są paskudniejsze od Pawłowej.
    Poza tym skąd wiesz, kiedy pisma, malowidła i rzeźby stworzono?
    Tym światem rządzą biznesowe oszustwa.

 3. A w Kamienicy Saskiej (Chemnitz) ludzie (tysiące) od wczoraj wychodzą na ulice, w sobotę został tam zabity 35 letni mężczyzna, a dwóch zostało ciężko rannych. Dzisiaj aresztowano Syryjczyka i Irańczyka w związku z tym morderstwem. Posłuchałam trochą na youtube ludzi normalnych, okazało się, że mężczyźni bronili kobiet przed atakiem „gości” zamordowany dostał 34 ciosy nożem.

  Niemieckie media oczywiście, nie gorsze od polskojęzycznych, nie zająkną się o zamordowanym, ale krytykują „ekstremistów prawicowych”, którzy demonstrują przeciwko „uchodźcom”, pani burmistrz miasta i rzecznik rządu stwierdzili, że w Niemczech nie ma pozwolenia na ataki na ludzi ze względu na kolor skóry, czy kraj pochodzenia. Hipokryci, jak Słowian gdziekolwiek zaatakują, nie mają takich obiekcji.

  Napisałam pod jednym z filmów ma youtube, żeby sobie ludzie przypomnieli jaka krew w nich płynie, że mowę, głowę można zniemczyć, ale genów się nie da. Napisałam, że to nie 50lat sowieckiej okupacji sprawiło, że są różni ich od zachodnich niemców, tylko słowiańskie geny. napisałam też, że ich miasto nie nazywa się Chemnitz tylko Kamjenica (w serbskołużyckim), i żeby przypomnieli sobie opowieści, które ich rodzicom dziadkowie opowiadali. Napisałam równierz, że ich historia tak samo, jak innych słowiańskich krajów, została sfałszowana. I, że nadchodzi czas, żeby pozbyć się okupanta, lecz nie wspoyób militarny, bo już wystarczająco naszej krwi obcy w swoich sprawach przelali.
  Niechby tylko kilka osób się tematem zainteresowało, to już będzie sukces.

  Sława.

  1. Laszko ❤ dzisiaj podali , ze w Niemczech (Chemnitz) zamieszki, ze liczba protestujacych wzrasta!
   TAKA STRATEGIA TV PIS: jak UE ZACZEPIA TO ONI WTEDY ŁASKAWIE COŚ TAM POKAZUJĄ- COS NA KSZTAŁT UPOMINAJACEGO PALUSZKA- JAK NAS ZACZEPIACIE TO MY WAM ODPOWIEMY!

   1. Coś czuję niedługi upadek Deutschland GmbH, Bawaria coraz bardziej myśli o exicie, dawnemu NRD bliżej światopoglądowo do nas, niż do RFN…Ciekaw jestem tylko, czy choć w małym stopniu dojdzie do tego z przekazów rzekomej inż. Dominikas i będzie większa rozpierducha na kształt wojny domowej, w końcu Kabała na darmo tych islamskich maszyn do zabijania nie sprowadziła.

   2. Pawle piszesz:

    „dawnemu NRD bliżej światopoglądowo do nas, niż do RFN”

    ja mysle, ze nie swiatopogladowo, lecz genetycznie. Swiatopoglad mozna zmienic, genow sie nie da….

   3. To już swoją drogą, poza tym światopogląd może być determinowany właśnie przez owe geny 🙂

 4. „Potrzebujemy stać się
  bardziej miłujący, potrzebujemy wybaczyć sobie oraz innym – przez co zatrzymamy koło karmy.
  Powinniśmy skupić się na codziennej pomocy innym oraz na podnoszeniu własnych wibracji i
  podnoszeniu własnej świadomości.” – Róbmy więc swoje kochani…:)

  1. Do wybaczania trzeba winy, do pomagania – czyjejś niedorajdyczności, a nie wiem, co trzeba do bardziej miłowania i jak to miłowanie ma się objawiać.
   Oczywiście również nie wiem czym jest świadomość – sądziłam, że każdy ją ma na miarę doświadczeń, wiedzy i potrzeb. One ją ciągle zmieniają, nie zawsze na wyższą. Niewielki mamy na to wpływ.

  2. Czytam sobie to Kosmiczne ujawnienie od Pawełka, a powyższe słowa to przekaz dla ludzi od istot z wyższej gęstości – Avian

   1. Im wyższa gęstość, tym większe braki w miłowaniu, wybaczaniu, pomaganiu i tym mniejsza wibracja i świadomość?
    Jak się sprawdza poziom gęstości?

   2. I – kamienie itd.
    II – zwierzęta, organizmy żywe
    III – my (w zasadzie jesteśmy w fazie przejścia między III a IV)
    IV – nasi „zarządcy”
    V – nasze ciała astralne
    VI – istoty tworzące zbiorową świadomość
    VII – Stwórca Wszechbytu.

    Choć informatorzy twierdzą, iż między VI-tą, a Stwórcą jest jeszcze kilka. Niemniej, całe te wywody wskazują jednoznacznie, że – użyjmy terminologii Star Wars – Jasna Strona Mocy odnosi spektakularne zwycięstwa i może nawet nastąpić pełne Ujawnienie w bardzo bliskim czasie z wywleczeniem całej agendy NWO na wierzch. Wtedy to będzie jazda 🙂 A może właśnie w tym nasza ewolucyjna rola, by pomóc innym, kiedy to nastąpi ? Miliardy ludzi wtedy obudzi się – zdezorientowanych i nie wiedzących, co jest prawdą, a co nie.

    Ja podejrzewam, że tam wyżej ktoś mógł uznać, że taka pobudka każdego z osobna jest zbyt wolna, przewiduje się potężny rozbłysk energii a Słońcu w ciągu maksymalnie kilku lat, a wtedy większość ludzi, o ile nie przestawi myślenia – zwyczajnie zwariuje.

   3. Paweł pisze: „Ja podejrzewam, że tam wyżej ktoś mógł uznać, że taka pobudka każdego z osobna jest zbyt wolna, przewiduje się potężny rozbłysk energii a Słońcu w ciągu maksymalnie kilku lat, a wtedy większość ludzi, o ile nie przestawi myślenia – zwyczajnie zwariuje.”

    A ja Ci Pawle od siebie tylko dodam, że właśnie tak się STANIE.
    Zbyt mocno jesteśmy jako ludzkość zaprogramowani, czytaj zakodowani w matrixie, by owe 144 000 tysiące w pełni ŹRÓDLANEJ świadomości mogło się w jednej chwili połączyć energetycznie, poczuć i zapragnąć tego samego, czyli piękna i dobra dla wszystkich ŻRÓDLANYCH DUSZ w ludzkich skafandrach.

    Wiem, że będzie to bardzo bolesne przeżycie dla ciągle jeszcze śpiących, ale nikt nie ma prawa wpływać na nich, każdy z nas ma „TEN SWÓJ CZAS” .

    A „TEN CZAS” dla globalnego przebudzenia jest już tuż, tuż za zasłoną matrixa, o czym dobrze wiedzą CIEMNE KREATURY , i dlatego tak ostatnio mocno sypią by nas mocniej uśpić.

    Nic to już jednak nie pomoże, może co najwyżej opóźnić trochę nadejście „TEGO CZASU”

    Proszę WAS zwracajcie w tych obecnych czasach swoją uwagę na drobiazgi w Waszym życiu, a zwłaszcza dolegliwości ciała swoje i najbliższych, to nie są dolegliwości które może uleczyć dzisiejsza pseudo medycyna.

 5. dla niekumatych i niedocieklwych tlumacze ze pedofilia to seks z kims bez 3rzednych cech plciowych w skrocie mowiac wlosow lonowych, ma wlosy jest to zwyczajny seks tyle w temacie a ze jest sredniowieczna nagonka na seks z mlodkami no coz, nie moj cyrk nie moje malpy

  1. Ciekawe, że z tą tzw. pedofilia wybrali Kościół Katolicki, a nie np. rabinów czy muslimskich mułłów. Pytanie, ile pieniedzy chcą zajebac Kościołowi? Chciwe kurwy, chcąc kogos okraść, najpierw muszą go opluć.

   1. We wszystkich religiach jest pedofilia, przecież religie to domena szatana.
    Kto chce, niech sobie wierzy, ja jednak wiem, że to szatański wynalazek, by zniewolić ludzi.

   2. „We wszystkich religiach jest pedofilia, przecież religie to domena szatana”.

    Tak właśnie jest. Zbadałam osobiście wiele wyzań i żadne nie było wolne od tego plugastwa. Żadne.
    A badałam osobiście i dokładnie, nie po książkach, a wśród wyznawców i nadzorców, czyli tzw. duchowieństwa.
    Nikt mnie nie przekonał, bym się do kogokolwiek dołączyła.

  1. Kochany Śpiewie Ptaka, ja powiem tak i zgadzam się z tym w moim sercu.

   Jestem zbyt biedna,
   Żeby mieć prawo płakać.

   Nie mam prawa do luksusu wyrażania bólu,
   Moje łzy nie mają prawa bytu.

   Nie mają prawa się pokazywać,
   Dlatego udaję, że nie cierpię, blefuję.

   Zamykam śluzy mojego serca,
   zbiorniki moich łez.

   Walczę o to, żeby nie płakać,
   Choć w środku płaczę.

   Kłuje mnie w nosie,
   Chwyta za gardło i dusi w piersiach.

   Ale działa.

   Miłego dnia Tobie i wszystkim TAWerniakom życzę z ❤

 6. Pedofila – kolega opowiadał historię, która miała miejsce w jego wsi. Dziewczynka była molestowana przez księdza. Powiedziała to w rodzinie – na szczęście uwierzyli, a ponieważ jej tata był na wysokim stanowisku w policji to porządnie zajął się sprawą. Reakcja ludzi/ otoczenia? Fatalna- zdziwienie, niedowierzanie,..babcie stawały w obronie księdza. Rodzina dziewczynki była piętnowana, a ona sama wytykana palcami. Polska wieś…Księdza przeniesiono do innej parafii , ot i tak to się skończyło.
  Znam jedną osobę co wypisała się z kościoła… Ale czy to dobre rozwiązanie ?

  1. Znam gorszy przypadek Melisso.

   W pewnej wiosce ,ktora miala swoj kosciolek i plebanie byl ksiezulek,ktory mial pod soba jeszcze z 7 ladnych wiosek ,pelnych zastraszonych mieszkancow. Zastraszonych ale wpatrzonych w autorytet miejscowego plebana. Lata 70 te,komuna a w konfrontacji z kosciolem nie mogla wygrac na wioskach a dla autorytetu proboszcza ludzie zrobiliby wszystko.

   Na plebani w ktorej przyszlo mieszkac owemu proboszczowi podobno grasowal duch w ktorego ,ciemni mieszkancy wioski uwierzyli. Aby uspokoic ksiedza ,parafianie wyznaczyli grafik dla swoich pociech 12-13 letnich ministratow czyli nocne dozorowanie proboszcza na plebani.
   Co z tego moglo wyjsc?? posylanie swoich synow na plebanie aby dotrzymac towarzystwa uckochanemu ale wystraszonemu ksiedzu?
   Zastanawiam sie jak rodzice moga byc tak okrutni aby wysylac swojego syna nastoletniego na noc do milego,sympatycznego lokalnego plebana.

   Okazalo sie mniej wiecej juz za 9 lat jaki charakter mialy te nocne dozory ksiedza,kiedy to ow zalsluzony dla okolicznych wsi proboszcz zostal przeniesiony na inna parafie,odlegla o 50 km.
   Po pierwszym roku „sluzenia” lokalnym wiernym nasz ksiadz zostaje obrabowany pod swoim dachem na plebani. Ginie zloto,jakies pierscienie,dolary i inne waluty..slowem fortuna.
   Obrabowany ksiadz udaje sie na lokalny posterunek MO a sprawe przejmuje juz powiatowa sluzba bezpieczenstwa.
   Sprawcow udalo sie ujac dosc szybko a na wiesc ksiedza ,kto byl wlamywaczem ten szybko wycofuje sie ,nie ma juz zalu,nie chce wnosic zadnych skarg a sprawcom nawet dosc szybko wybacza.
   Oczywiscie SB szybko zamyka sprawe,ksiedza puszcza do domu a sprawcow bylo ich 3 przejmuja jako tajnych agnetow,ktorzy poraz drugi zostana ofiarami po rezimie religijnego zniewolenia tyle ze przez system opresji komunistycznej .

   Trzej bracia sprawcy 19,21,23 lata wlamali sie do ksiedza w akcie zemsty za molestowanie seksualne,prawdopodbnie nie tylko w czasie obrony proboszcza przed duchami na plebani. Wiedziel dokladnie gdzie kaisadz przechowuje swoje skarby i ze pewna czesc z nich pochodzi z rabunku grobowcow .Wiedzieli tez ze ksiadz nie odwazy sie zglosic na nich i pociagnac do odpowiedzialnosci bo wtedy wyszyly by od nich owe brudy molestowania. No tak ale kto by tam sie martwil na milicji obywatelskiej molestowaniem seksualnym i gwaltami przez ksiezy,o ktorych wyjawili sprawcy ? Sluzba bezpieczenstwa oczywsicie przez szantaz tych chlopakow zaprzegla ich do pracy na rzecz rezimu przeciw mieszkancom swojej wioski czyli zostali konfidentami SB.

   Notabene,zostali zatrudnieni przez departament IV MSW do spraw wyznan i uzyci przeciw innemu zakonnikowi rodem z ich wioski ,ktory byl uwiklany w organizowanie srodkow dla solidarnosci oraz opozycji. Jeden z tych chlopakow zostal zmuszony do ozenku ze siostrzenicom zakonnika co pozwolilo SB na dokladne rozpoznawanie sprawy od srodka, szczegolnie podaczas wizyt zakonnika u rodziny. Dodac mozna, ze ow zakonnik byl jednym z zaufanych Wojtyly jeszcze z czasow krakowskich, a do domu rodzinnego zakonnika na owej wiosce przybawali inni zakonnicy w ramach wizyt, jak i nawet agenci CIA z USA.

   Taki konfident wzeniony w taka rodzine byl niezwykle cennym nabytkiem dla SB. Dziwic sie wiec nie nalezy, iz SB odpuscila plebanowi, a zaprzagla do pracy wystraszone i zmolestowane ofiary ksiedza proboszcza.

   Kazdy z tych trzech chlopakow mial zrujnowane zycie, najpierw przez proboszcza, a pozniej przez aparat bezpieczenstwa. Wlasnie przez biernosc otoczenia i otumanienie religijne swoich rodzicow i krewnych zostali uwiklani juz jako dzieci w sytuacje w kotrych zniszczono ich psychike. Jaka mieli mozliwosc wyboru? Zadna!

   Setki tysiecy takich spraw bylo zamiatane pod dywan przez administracje, ktora miala scigac nawet ksiezy zboczencow. Najgorsze jednak jest to, ze otumaniony lud nadal powiela te same bledy, oddajac swoje dzieci pod opieke takich predatorow.

   Nie tak dawno na innej parafi proboszcz zboczeniec grasowal wsrod dzieci na religi przez ponad 30 lat.

   http://regiopis.pl/tajemnice-pewnej-parafii/

  2. Meliso, a po co się wypisywać z czegoś, do czego się samemu nie zapisywało, a że zrobili to za nas inni, to dla mnie osobiście nie jest to ważne i nie mam potrzeby się wypisywania. „JAM JEST”

   To wszystko jest ziemska marność nad marnościami.

   A wszystkie religie razem wzięte to chazarskie mafie dojące energie z tych, co nie chcą być świadomi swojej wartości jako Iskry ŹRÓDŁA.

  3. Oj to plucie na Kościół … Jak w TVNie. A czy dopuszczają Państwo taką mozliwość, że JEDYNĄ racją istnienia Państwa Piastów, po chrzcie Mieszka, bylo wbicie klina miedzy Germanów/Niemców a Chazarstwo, aby uratować Kosciół Rzymski i pare szlaków handlowych potrzebych gł. Wenecji? Polska i Węgry, w skład których wchodziła jeszcze Słowacja i Chorwacja. Bez bycia oparciem Watykanu polska byłaby zbedna i zaoraliby ja Niemcy. Po prostu. Albo Niemcy i Chazarstwo. Dlatego Watykan ochrzcił Polske i Wegry, a Bizancjum – Ruś.

   1. Tak jestem katolikiem, jestem też Polakoiem, i jestem Słowianinem. Nie pluje na rodzimowierców i nie pluje na mój Kościół, chcociaż kosciół, to Mistyczne Ciało Chrystusa, jej przeżarte , jak rakiem, mafia żydowsko-pedalsko-masońsko-satanistyczną. I to z tej mafii pochodzi banda pedałów, którzy szargają opinie Koscioła. I to ze wzgledu na przynalezność do tej mafii aparat sprawiedliwości zapewnia tym osobnikom bezkarność, podobnie zresztą, jak lichwiarzom i tzw. demokratycznym politykom.

 7. Cześć TAW.
  Czy Ty słyszałeś ( może o tym pisałeś) o satanistycznym rytuale podczas oficjalnego otwarcia tunelu w Szwajcarii w 2016 roku?
  Co tu jest grane?
  Dotarłam do tego jakąś godzinę temu i jestem przerażona.
  Przecież oni szykują dla nas zagładę.
  Babilon miał upaść, a tym czasem rośnie w siłę……….
  A PiS skupuje jakieś lipne amerykańskie obligacje za niewyobrażalne pieniądze.
  Prowadzą nas na śmierć.
  Czy MY, POLACY, jesteśmy stanie odeprzeć taki atak? Przecież większość z nas nie ma pojęcia, co się dzieje i widząc przerażający spektakl z 2016 roku ziewa i idzie spać.
  Czy dla nas, Polaków, nie zakończy się to katastrofą? Przecież ”rządzący” nie kryją już planów, jakie mają w stosunku do ludzkości.

  1. „Czy MY, POLACY, jesteśmy stanie odeprzeć taki atak”

   KOHERENCJA SERCA !
   Wzlocnic Serca i wysylac silne fale magnetyczne skierowane KU ZYCIU, SOLIDARNOSCI, MILOSCI, ZDROWIU, JEDNOSCI Z NATURA, itd.

   1. Weles, jest nas za mało, większość ludzkości „śpi” – goni za dobrami materialnymi, ogląda jakieś ścierwo w telewizji, by odsunąć myśli o problemach, szprycuje się, pije, gra, inni nie mają pojęcia, co się odbywa.
    Musielibyśmy stanąć razem, ramię przy ramieniu przeciw nim, obawiam się jednak, że wybudzenie mas potrwa zbyt długo i najzwyczajniej – nie zdążymy. ……..

  2. Tym rytuałem „władcy” Europy odkryli się zupełnie, otwarcie pokazali, komu naprawdę służą.

   Wnioski praktyczne dla nas:

   1) Przed każdą podróżą prośmy swoją duszę o ochronę, bo nigdy nie wiadomo, kto jakie tunele/portale/autostrady komu poświęcił.

   2) W przestrzeni wzorcowej wszelkie rytuały tracą moc. Twórzmy więc w sobie i wokół siebie przestrzeń wzorcową. Najszybszą (ale też i najbardziej spektakukarną) drogą do uzyskania takiej przestrzeni w sobie są Pierwotne Kody Źródła🔆 oraz Chodzenie Boso👣

   Właśnie wróciłem z mojej dziesięciokilometrowej bosej trasy. Hormony szczęścia buzują mi pod czachą, czuję się jak na niezłym tripie… 😍💥🚀

   1. No tak, ale skoro się nie ukrywają już oznacza, że się nas nie boją. Zdobyli moc i zamierzają użyć jej przeciw nam.
    Nie jest dobrze……
    TAW, w taki ziąb na boso? Na dworze?

   2. To winszuję. Mnie poodpadałyby palce u stóp.
    A w ogóle – już nie taki początek, prawie 9 września 🙂
    O lutym nie wspomnę 😉
    O kamieniu czytałam u Ciebie. Nawet nie wiesz, jak się cieszę.
    Próbuję rozpracować metodę POZNAJ PO PESELU wiadomo kogo, ale ciężka sprawa heh

   3. „…mnie poodpadałyby palce u stóp…”

    Jeśli się zacznie Bosą Przygodę w czerwcu-sierpniu, to ruchem potoczystym wchodzi się boso nawet w luty.

    Ludzkie ciało ma niesamowite zdolności przystosowawcze, ale tego nie uczą ani na lekcji religii, ani w szkole, ani w kościele, ani w przychodni, ani w radiu czy telewizji, ani nawet w przestrzeni alternatywnej…

    Tego uczą tylko na portalu Tajne Archiwum Watykańskie… 😀👣

   4. „No tak, ale skoro się nie ukrywają już oznacza, że się nas nie boją. ”
    A moze to tak jak przed BITWA POD GRUNWALDEM ???
    Pokazywali miecze…a nawet je poslali…a dlaczego ???

   5. Czytajmy najnowsze znaki (mowa przestrzeni)…

    Mhm…
    Komentarz TAWA: 8 września 2018 o 21:25

    Komentarz WELESA : 8 września 2018 o 21:25

    ???

   6. WIEDŹMO ❤ cos jest na rzeczy i łaczy się z tym otwarciem tunelu:
    Zamieszki w Niemczech a odpowiedź w tunelu Gotarda w Alpach
    .https://www.youtube.com/watch?v=u96HGw0vuL4
    No i to łaczy się w punkt 500+ uspać czujność i uśpić właśnie po to, by przyjmować uchodźców:
    https://jackcaleib.com/medium/72227fc4

    TAWcio ❤ gratuluję 10 km bosych chodów – przyjrzyj się proszę MATRYCY BÓLU w naszym mózgu, tam jest odpowiedź, dlaczego uchodźcy, temat żydów, eksperymenty, nwo-wskie gadki o emocjach itp. – do czego byliśmy przygotowywani jako ludzkość! Pozdrawiam serdecznie i słonecznie TAWERNIAKÓW ❤

   7. Potwierdzam, co brat TAW napisał! Zainspirowany przezeń rok temu wszedłem nieprzerwanym marszem z bosęgi letniej poprzez jesienną w zimową… Chodzenie po śniegu, choćby zmrożonym jest PRZYJEMNE! :))))
    I był to pierwszy sezon zimowy bez grypy w życiu. 🙂
    TAW, miałem już dawno spytać – czy jesteś twórcą słowa ”bosęga”? 🙂

   8. „…czy jesteś twórcą słowa ”bosęga?”…

    Raczej tak, bo mogę udowodnić, kiedy po raz pierwszy publicznie go użyłem 😀 Ale to nie ma znaczenia – znaczenie ma samo bosęgowanie… 😀👣🔆

    Dziękuję, Czciborze, że potwierdzasz moje bosęgowe letnio-zimowe doświadczenia ✋😀

   9. Tak właśnie myślałem! 🙂 🙂 I z radością wielką niosę bosęgę w świat, Bracie! Jako słowo tak samo jak i jako praktykę! 😀

   10. Moją przygodę z bosęgą zaczęłam w ubiegłym sezonie i weszłam w to bez najmniejszych problemów.

    Nawet jeśli jest trochę chłodniej na dworze, to stopy nie marzną. Czuje się po prostu ciepło Matki Ziemi.

    W tym roku muszę zrobić kolejny krok i przedłużyć chodzenie na bosaka co najmniej do późnej jesieni. I może chociaż spróbować zimą. 🙂

   11. Proponuję Egzorcyzm Prywatny Leona XIII: „Sancte Michael Archangele…” – do znalezienia w Sieci.

  3. Katharos, a to ciekawe, bo co jak co, ale amerykanskie obligacje wyprzedaja wszyscy: Chiny, a nawet Meksykanie ostatnio. Na co PiS-owi obilgacje usa? No na to, zeby ktos je kupowal z ramienia gestapo eskimosow sterujacego PiS-em i parlamentem z tylniego siedzenia. Te obligacje to nic innego jak pernamentny wysys z Polakow. Ow rzad zakupuje na nasz koszt merykanski szmelc wojenny typu F16, jakies rakiety do dupy potrzebne, stare czolgi z bundeswery, szczepionki za dolary, gmo i obligacje szmalcowe …aaa i kuzwa obdarowuja nas po cichu migrantami. A obiecywali ze uszczelniak granice…skurwesyny. https://www.youtube.com/watch?time_continue=384&v=t1Be7qOSpXo

   1. Devingo, czytałam, że pieniądze z tych obsranych amerykańskich obligacji zasilają amerykański socjal, a moim zdaniem tych, co to im kamień ze ściany wypadł. Może zaczęliśmy ich spłacać?
    Czasem nachodzi mnie refleksja – lepiej wiedzieć, czy żyć w błogiej nieświadomości?
    Wiem, że w Warszawie już pełno tego bull shit muzułmańskiego, a ”rząd” prowadzi rozmowy z Filipińczykami – ilu i kiedy naprzyjmować.
    Nie wiem, czy przypadkiem obecny ”rząd” nie jest gorszy od poprzedniego.
    Jestem bardzo poważnie zaniepokojona tym, co się odbywa. Niech jeszcze zlikwidują gotówkę i nas zaczipują.
    A tak w ogóle, to ”rządzący” dopłacają 800 zł pracodawcom do każdego zatrudnionego przez nich Ukraińca, a każdy ukrainiec studiujący w Polsce otrzymuje stypendium socjalne w wysokości 2000 zyli. Na koniec Merkelowa wpadła na genialny pomysł, by wysokość socjalu była w każdym państwie europejskim na tym samym poziomie, tak więc islamskie ścierwa nie będą już omijać ”biednej” Polski, tylko będą walić drzwiami i oknami.
    Ja nie chcę żyć takich czasach, choć wcześniej też nie było lepiej – projekty na ludziach prowadzone potajemnie – MK ULTRA, projekt Monarch itp…………..
    Konkluzja? Jesteśmy bydłem. A dlaczego? Ponieważ się na to godzimy.

   2. [Katharos] w Warszawie już pełno tego bull shit muzułmańskiego, a ”rząd” prowadzi rozmowy z Filipińczykami
    ———————
    Dlaczego zarzad warszawski przekierowal uwage na Azjatow? Tlumaczy to tym, ze Ukraincy rzucaja prace z dnia na dzien (w domysle: nie mozna na nich polegac), natomiast tacy Hindusi, Filipinczycy, czy Wietnamczycy sa solidni i….. znaja angielski. Hindusi z bogatszych domow pewnie tak, ale reszta? Cos mi sie zdaje, ze cwaniaki licza, ze wraz z pracownikami dostanie sie do Polski jakas tamtejsza mafia, ktora owych pracownikow „za przyzwoita oplata” bedzie „trzymala za twarz”. Tak, jak to sie dzieje w spolecznosci wietnamskiej mieszkajacej w Polsce (jesli wierzyc doniesieniom medialnym). I tu mi sie przypomina zachwyt konserwatywnych publicystow: „z Wietnamczykami klopotow nie ma”. Nie ma, bo spolecznosc hermetyczna i zarzadzana przez gangi albo mafie. Autorzy artykulow nie wspomieli, ze Ukraincy pracuja ponad sily za „psie pieniadze” i sa eksploatowani do granic niezmozliwosci. Polacy sa wykorzystywani, to co dopiero mowic o Ukraincach, czy Azjatach. Wyraznie widac, ze najwiecej zyskuja agencje posredniczace. Pytanie. DO KOGO te agencje naleza? Do Polakow, czy polskojezycznych?

   3. Kalina, do kogo należą agencje pośredniczące?
    A czy w Polsce istnieje jeszcze coś, COKOLWIEK, co należy do Polaków?
    A czy nasza ojczyzna to jeszcze Polska, czy już inaczej się nazywa?
    😦

   4. Trwa wygaszanie Polski i białej rasy. Pis kończy to co zaczęło PO z PSL a jeszcze wcześniej AWS z Unią Wolności. A zresztą to jest to samo tylko teraz nazywają się PO I PIS. PO to mafia ale przynajmniej nie kryli się ze swoimi zamiarami. Nikogo nie udawali. Jasno sprecyzowali, że chcą zlikwidować Polskę i Polaków. Natomiast PIS to takie skurwysyny co wycierają swoje mordy patriotyzmem, boogojczyznianą wersją historii, wyklętymi udając kogoś kim nie są. Udają patriotów, którzy dbają o naród. A to zwykli komuniści, socjaliści.

    Radzę skupić się na swoich problemach i problemach najbliższych a olać problemy globalne. I tak nie mamy na to wpływu. Ciągle się rozwijać. Uczyć się języków obcych, nowych umiejętności i fachu w ręku. Proszę nie mylić ze zdobywaniem gównopapierków na uczelniach wyższych.

    Liczyć tylko na siebie. Uprawiać sporty, zdrowo się odzywiać. Kupować produkty tylko od sprawdzonych Polskich producentów. Korzystać z usług Polskich fachowców. Nawet gdyby produkty zagraniczne były tańsze od Polskich to lepiej inwestować w swoją gospodarkę. Organizować się na szczeblu lokalnym dopóki jeszcze funkcjonuje internet.

    Praca u podstaw – tylko to może nas uratować. Kiedyś jak Polski nie było to nasi pradziadowe tylko za sprawą pracy u podstaw przetrwali.

   5. ”Udają patriotów, którzy dbają o naród. A to zwykli komuniści, socjaliści.”
    I żydzi.
    Nie możemy olać problemów globalnych, ponieważ naprawdę ”jutro” obudzimy się z chipem w mózgu i gnatem przy skroni.
    Nauka – jak najbardziej, niemniej musimy być czujni, by w odpowiednim momencie zareagować.
    Jeśli dojdzie do przymusowego chipowania, nie będzie wyjścia – ludzie na całym świecie będą MUSIELI się zjednoczyć przeciw oprawcom. Przecież ich jest garstka w porównaniu do nas.
    Nie mogę tego pojąć – w jaki sposób taką masą, taką siłą rządzi garstka ludzi? I to nie używając rozwiązań siłowych – indoktrynacja i propaganda i………….sami, z ”własnej, nieprzymuszonej” woli robimy to, co chcą.

   6. Ludzki umysł bardzo łatwo zaprogramować przy pomocy technologii tak naprawdę kosmicznej.

    Tylko totalny kontakt z Naturą (np. codzienna bosęga👣) jest w stanie uchronić nas przed masowym programowaniem.

   7. Kosmiczna technologia programowania umysłu? A co to? Tzn. dlaczego kosmiczna?

    ( Ach, ta bosęga 😉 )

   8. Skoro nie chcesz, to trudno.
    Choć ciśnie mi się na usta pytanie – dlaczegóż to? – nie pytam.

   9. Nie trzeba czipować ludzi. Wystarczy do tego smartfon, kredyt w banku oraz likwidacja gotówki jako papieru. Ludzie sami sobie zaciągają pętle na szyi. Nie trzeba ich do tego zmuszać. Wystarczy ich tylko skłócić.

    Ja tych ludzi nazywam po prostu diabłami albo nadzorcami. To konsorcjum najbogatszych ludzi, którzy mają pod sobą ultra inteligetne jednoski ( naukowcy, inżynierowie, dziennikarze). Masami łatwo się steruje. Wystarczy poznać ludzką naturę i psychikę. Wystarczy zaznajomić się z socjobiologią, cybernetyką, psychologią i biologą ewolucyjną a wtedy kontrola mas ludzkich to jest jak zabawa w piaskownicy. Jak masz media, swoich polityków oraz system edukacji to możesz wszystko zrobić z ludźmi. Możesz ludziom wszystko wmówić.

    Kiedyś wiedza z psychologii, cybernetyki, socjobiologii była wiedzą tajemną ( okultyzm). Zajmowali się tym tak zwani magowie. Dzisiaj to po prostu spece od socjotechniki i programowania umysłów.

   10. Czyli co – jeśli nauka, to głównie obrony przed manipulacją, choć sami mistrzowie manipulacji nierzadko wpadają w jej sidła. Mimo to należy być świadomym tego zjawiska.
    Zamiast smartfona używać zwykłej komórki, nie brać kredytów i mieć nadzieję, że nie zostaną zlikwidowane środki płatnicze w postaci gotówki.
    No i warto mieć gdzieś truciznę ukrytą. Tak, w razie czego.
    Brrrrrrrr

   11. [Katharos] A czy w Polsce istnieje jeszcze coś, COKOLWIEK, co należy do Polaków?
    ———————————
    do pozytecznych gojow pewnie tak

   12. Kalina, z całym szacunkiem – nie istnieje ktoś taki jak pozytywny goj. Goj to goj, czyli bydlę, czyli zwierzę z ludzką twarzą, jak o nas mówią. I jeśli jeszcze coś pozornie należy do goja, to już niedługo. Chcą nam odebrać wszystko, włącznie z naszym krajem. Uważają bowiem, że Polska została im darowana i teraz MY POLACY zamieszkujemy ICH ziemie.
    Uważają, że MY POLACY, nie umiemy zarządzać majątkiem i w tym jedynym przypadku mają, niestety, sporo racji.

   13. Napisalam to z przekąsem. Mialam na mysli dwuzydzianow (zapozyczone od Andrzeja Niemojewskiego), czyli skrajnych filosemitow, czyli gojow dla NICH pozytecznych; zazwyczaj pozenionych z ICH kobietami.

   14. Acha, chyba, że dwużydzian Polaka. Jak tak, to zgoda.
    Określenia dwużydzian nie jest mi obce oczywiście 🙂

   15. ,, Kosmiczna technologia programowania umysłu? A co to? Tzn. dlaczego kosmiczna?”

    Ty programujesz dzieci, ciebie programuje społeczeństwo, społeczeństwo programowane jest przez twór zarządzający(taka zabawa w partie, stowarzyszenia, unie, związki itd)
    Twór zarządzający tobą programowany jest przez debili typu ,,srosz’, i inne cyborgi wyglądające na ludzi.

    A mocarstwa mają dostęp do kosmicznych, pozaziemskich technologii i rozgrywają na Ziemi walkę o hegemonię za pomocą technologii, o której nie masz bladego pojęcia.

    Aby w tym nie przeszkadzać, umysł min. Kowalskiego jest programowany na percepcję klatkową.

    Ale w tym wszystkim jesteś mocarzem.
    Jutro wstaje dzień i okaże się on wedle twojej woli…
    Czy zaprogramowanej?

   16. Dziękuję Krysiu za odpowiedź.
    A tak się złożyło, że wczoraj oglądałam program o UFO – co ( i czy w ogóle ) ukrywa przed nami rząd Stanów Zjednoczonych, czy odwiedzają nas statki powietrzne obcych, wraz z nimi samymi oczywiście, plus informacja o odtajnieniu 13 000 000 dokumentów, na różne tematy, które to dokumenty, przynajmniej w połowie, nadal, o zgrozo, są utajnione. Objawione zostały bowiem ”zwykłym” śmiertelnikom w wersji ocenzurowanej.

    ”Ale w tym wszystkim jesteś mocarzem.
    Jutro wstaje dzień i okaże się on wedle twojej woli…
    Czy zaprogramowanej?”

    A ja zadałabym jeszcze jedno pytanie –
    Czy na pewno wedle mojej woli?………………….

    Jeżeli jesteśmy zaprogramowani to nic, absolutnie nic, nie odbywa się zgodnie z naszą wolą. No chyba że, programiści naszych umysłów, litościwie zostawili nam troszkę miejsca na takie działania, jednak wątpię w to – baliby się naszego buntu.
    Buntu maszyn?

   17. ,, Chcą nam odebrać wszystko, włącznie z naszym krajem. Uważają bowiem, że Polska została im darowana i teraz MY POLACY zamieszkujemy ICH ziemie.
    Uważają, że MY POLACY, nie umiemy zarządzać majątkiem i w tym jedynym przypadku mają, niestety, sporo racji.”

    Tak ten świat(pewnie i inne) jest urządzony, że wszyscy od wszystkich, wszystko od wszystkiego coś dostaje, bierze albo kradnie.
    Sposób przywłaszczania zdeterminowany jest postawą obydwu stron.
    Dawanie i pozwalanie na branie uważamy za rzecz w porządku i zazwyczaj ten pozytyw przypisujemy sobie, ale gdy ktoś bierze więcej, bez naszej zgody, o! to już nazywamy złodziejstwem, z którym my nie mamy nic do czynienia, bo to zło, które przypisujemy stronie drugiej.

    A ja uważam, że ze złodziejstwem mamy i to dużo do czynienia.
    Bo czym że innym jest nasza głupota, naiwność, niewiedza, brak czujności i przewidywania jeśli nie przyzwoleniem?

    Jeżeli obcy, stojący na progu twojego mieszkania będzie UWAŻAŁ, że należy do niego, oddasz mu je?

    Poruszysz góry i ziemię, aby dziadowi raz na zawsze wybić ze łba zajęcie twojego domu. (nawet siekierą 🙂 , co by już nigdy w przyszłości nie miał podobnych zapędów )
    Polska to taki sam Dom, tylko trochę większy.

    Czy o polskiej przestrzeni życiowej myślimy i odczuwamy jak w stosunku do M3?

    1/4 takiego myślenia wystarczyłaby, aby nikt nie ważył się podnieść łapy i cokolwiek przywłaszczyć z Domu, którego ściany tworzą brzegi Bałtyku, Tatry, Odra i Bug.

    Celowo wymuszane migracje ludności, osłabianie suwerenności państw, wmawianie przez posraną UE, że Europa jest wspólnym domem – wszystko to rozmiękcza poczucie przynależności do danego społeczeństwa, do danej przestrzeni życiowej, do Domu na kawałku Ziemi.

    A jeszcze dołóżmy do tego, mające mało wspólnego z realnym, materialnym życiem, uduchowione ,,nic tu nie jest moje, przychodzę i odchodzę z tej Ziemi”, to mamy pełny obraz uśpionego człowieka, któremu nawet zaj….no nocnik, co by rano, po przebudzeniu nie miał gdzie ręki włożyć…

    To jest myśl! Nie ma nocnika – nie ma zdziwienia!
    Tak, to kradzież perfekcyjna!
    Pozbawić jakiejkolwiek przyczyny zdziwienia. Nic nie dziwi – zatem wszystko jest w porządku… 🙂

    Żyjmy pozytywami, to one nadają życiu sens.
    Ale też bądźmy jak ten ptak śpiewający, który jednocześnie bacznie obserwuje wszystko wokół, aby nie zaskoczył go cień jastrzębia nad jego głową…

    Miłego dnia!

   18. ”………. któremu nawet zaj….no nocnik, co by rano, po przebudzeniu nie miał gdzie ręki włożyć…”

    No, to dobre jest, he he 🙂

    Co do siekiery – jeśli potraktujemy gościa, który chce nam odebrać mieszkanie, siekierą, raczej kolejny raz tego nikczemnego czynu popełnić nie zdoła, ponieważ pozostanie po nim tylko zezwłok odrażającego skafandra 😉

   19. „Acha, chyba, że dwużydzian Polaka. Jak tak, to zgoda.
    Określenia dwużydzian nie jest mi obce oczywiście” –

    Z tym dwużydzianem Polaka coś jest. Kilkaset lat mieszkania i mieszania się z Żydami zrobiło swoje. Uważam, że Polacy mają więcej cech semickich i chazarskich w sobie niż słowiańskich. I tutaj nie chodzi o samą genetykę ale o wzorce. Polacy są bardziej żydowscy niż słowiańscy. Nie mówię, że wszyscy ale większość już tak. Mentalność Polaków jest bardzo podobna do mentalności Żydów.

   20. Ha!
    Dlatego właśnie postanowiłam pogrzebać trochę w swojej rodzinie, cofnąć się kilka pokoleń i sprawdzić, czy nie jestem przypadkiem zażydzona.

   21. Ja tam wolę nie grzebać. Nie potrzebna mi ta wiedza. Liczy się teraźniejszość i przyszłość. Na geny nikt z nas nie ma wpływu. Ludzie dobierają się pod wpływem emocji oraz prymitywnych atawistycznych popędów i chuci. Ludzie są tylko narzędziem w celu przedłużania gatunku i trwania cywilizacji. Najważniejsze są wzorce i mentalność. Nawet gdybym miał jakieś geny semickie lub chazarskie to niczego nie zmienia bo czuję się Słowianinem. Czuję się tutejszy. Tak samo jak z wiekiem metrykalnym a wiekiem biologicznym oraz tym na ile sami się czujemy. Radzę na te geny i przodków nie patrzeć. Grunt aby wyciągać wnioski z lekcji historii i iść do przodu przed siebie.

   22. Masz rację. Olewam to.

    Jednak z żydem nigdy nie związałabym się, choćby był najwspanialszy i najcudowniejszy.
    Co ja plotę – nie istnieją tacy żydzi. To paskudy, także zero problemu.

 8. ”Aby w tym nie przeszkadzać, umysł min. Kowalskiego jest programowany na percepcję klatkową.”

  -…a na końcu jest nagroda jak dla psa wytresowanego…

  – …od dzieciaka wiedziałam że ten świat kręci się niejeden raz….
  na pierwszy rzut oka, wydaje się, że to perpetum mobile. Jak raz się w nie wpadnie, nie sposób wypaść. Niestety w tym procesie tkwią poważne zagrożenia.
  -.. efekt ucznia, który wykonuje swoje zadania tylko po to aby otrzymać nagrodę. Zamiast skupiać się na zdobywaniu wiedzy i płynącej stąd satysfakcji priorytetem dla ucznia staje się zdobycie dobrej oceny …tak to się kręci od pierwszych dni żywota ludzkiego…od pierwszej kupki-zupki-kroczków aż po kres żywota …zadania do wykonania dla każdego przydzielone…a bezmyślne stado wykonuje bez bata…klaska sobie bez sensu -nie rozumi po co żyje !

  Tak Zwane KOŁO MISTRZOWSKIE-kalendarz imprez musi się zgadzać….

  1. Justynko, szkoła to doskonałe i bardzo skuteczne miejsce do programowania.

   Z jednej strony, jak słusznie zauważyłaś, jest uczeń, którego głównym celem ma być zdobywanie dobrych ocen, konkurowanie o pozycję najlepszego w klasie czy szkole.

   Programy szkolne są teraz tak ustawione, że nauczyciel nie uczy tylko „przerabia” materiał. Liczy się zapis w dzienniku, odfajkowanie tematu. Cały proces nauczania sprowadza się właściwie do przygotowania do egzaminów, czyli w istocie do przećwiczenia określonych typów zadań, i tylko tyle.

   Szkoła nie uczy samodzielnego, kreatywnego myślenia, umiejętności łączenia faktów w całość, tylko wymaga od ucznia pamięciowego opanowania setki szczegółów i zaliczenia tego poprzez sprawdzian, kartkówkę czy odpytanie.

   Z drugiej strony – podręczniki, które przekazują takie treści, jakie odpowiadają „zarządcom”. Najbardziej dotyczy to oczywiście historii, która jest tak zafałszowana, jak to jest tylko możliwe.

   To porównanie z chomikiem jest bardzo trafne.

   Wszyscy, i uczniowie i nauczyciele, biegają w tych swoich kołowrotkach, przemęczeni, zdyszani, ogłupieni jak
   dobrze zaprogramowane trybiki tej maszynerii.

  2. To ja też załączę linka do ciągle (niestety) aktualnej w swojej wymowie piosenki niezapomnianego zespołu Pink Floyd – Another brick in the Wall (Kolejna cegła w murze):

   <https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

   ze specjalną dedykacją dla naszego Admina, który kiedyś się przyznał, że uważał szkołę za dom wariatów, czy coś w tym guście … 😀😀

   1. Cieszę się, że trafiłam z dedykacją. 🙂

    The Wayseer Manifesto – teraz ja dziękuję z ❤.
    Nie znałam tego! Naprawdę robi wrażenie!

  3. ,, Co do siekiery – jeśli potraktujemy gościa, który chce nam odebrać mieszkanie, siekierą, raczej kolejny raz tego nikczemnego czynu popełnić nie zdoła, ponieważ pozostanie po nim tylko zezwłok odrażającego skafandra 😉 ”

   Ależ w życiu nie ubijać!
   To byłaby największa głupota świata!

   Ma żyć! Ma chodzić z siekierą w plecach, aby wszyscy widzieli i pytali, gdzie i za co nabył taki piękny gadżet 🙂
   A jak se zechce przykryć to kurtką, to i tak ciekawscy zajrzą pod nią…
   Dzwonników z Notre Dame jak Quasimodo już nie ma… 🙂

   Tak, tak, moja droga – dla widoku i przestrogi potomnym ubijać nie należy. To takie niehumanitarne przecież 🙂

   Oj, gdybyśmy chociaż obuch od siekiery umieli sobie wyobrazić, myśląc o hienach czyhających na nasz Dom-Polskę, to nie dawalibyśmy się tak łatwo wystrychnąć na dudka albo, jak kto woli, wydudkać na strychu…

   I żeby było jeszcze romantyczniej, nasze polskie jabłko zżera robal od środka, siedząc w samym centrum mocy, w Krakowie, na Wawelu knesetem kraj rozbiera…, hanuki w pałacu prezydenckim utrzymywanym z moich podatków pali i w pysk się śmieje bezjarmułkowym Polakom.
   Co? Może tak nie jest?

   Ale po cóż się przejmować, złe przyciągać…
   Wybaczajmy wszystko( k…. mać) i pooglądajmy se lepiej obrazki z raju…
   Tak się miło i przytulnie wtedy robi…

   1. Najwyższy czas pokazać prawdziwym Polakom, oddanym obywatelom tego kraju, czemu w polskiej polityce jest tak, a nie inaczej. Czemu nasz kraj mógł być opluwany i wyśmiewany, szykowany i oskarżany o wiele rzeczy np o antysemityzm, rasism. Dlaczego władze oddają odbudowane kamienice i inne rzeczy żydom za bezcen, pomimo iż podczas wojny zostały kompletnie zniszczone, gdzie nie zostal kamień na kamieniu? Dlaczego władza nie robiła z tym kompletnie nic. Powód jest prosty, dlatego że władze nigdy nie były Polskie i nie działały w interesie Polski i Polaków. Działając w oparciu o fakty historyczne oraz dane i informacje różnych dokumentów, chcemy ujawnienia pełnej dokumentacji znajdującej się w min. MSWiA oraz IPN na temat żydów Polskiego pochodzenia po 89-tym roku, którzy zmienili nazwiska na Polskie, aby następnie móc sprawować funkcje Państwowe jako rodowici Polacy. Dlatego dążymy do uzyskania odpowiedzi kto naprawdę rządził Polską i w czyim interesie, bo na pewno nie naszym. Cześć nazwisk udało się ustalić, ale ile jeszcze jest obecnie do ujawnienia? Spora część nazwisk to byli funkcjonariusze SB, którzy nigdy nie powinni pełnić funkcji publicznych.

    Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały usta­lo­ne w oparciu o:

    1. Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 – data archiwizacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III- 2, SUSW Warszawa).

    2. Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.

    3. Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.

    1. Jerzy Albrecht – Finkelstein 2. Amsterdamski – Saul Henrykowski 3. Stanisław Arski – Apfelbaum 4. Stefan Arski – Artur Salman 5. Bronisław Baczko – Gideon 6. Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz 7. Jan K. Bielecki – Izaak Blumenfeld 8. Bolesław Bierut – Rotenschwanz 9. Alef Bolkowiak – Alef Gutman 10. Michał Boni – Jakub Bauer 11. Jerzy Borejsza – Beniamin Goldberg 12. Wiktor Borowicki – Aaron Berman 13. Marek Borowski – Szymon Berman – jego wuj – Jakub Berman 14. Stefan Bratkowski – Blumstejn 15. Stanisław Brodzki – Bronstejn 16. Jan Brzechwa – Jan Worobiec 17. Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld 18. Zbigniew Bujak – lewy syn rabina Małachowskiego 19. August Chełkowski – Dawid Cnajbaum 20. red. Kamila Chilińska – Halpern 21. Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn 22. Adam Cichocki – Aaron Zigenbaum 23. Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein 24. Bernard Cukier – Kolski 25. Józef Cyrankiewicz – Izaak Cymerman 26. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) – Wachter 27. Tadeusz Daniszewski – Dawid Kirschbaum 28. Ostap Dłuski – Adolf Langer 29. Jan Dobraczyński (pisarz) – Gutmacher 30. Ludwik Dorn – Dornbaum 31. Andrzej Drzycimski – Abraham Engel 32. Lech Falandysz – Aaron Fleischman 33. Arkady Fidler – Efroim Trusker 34. Pawel Finder – Pinkus 35. Aleksander Ford – Liwczyc 36. Władysław Frasyniuk – Rotenschwanz 37. Jerzy Frydberg – Izrael Frydberg 38. Bronisław Geremek – Berele Lewartow 39. Zofia Gomułkowa – Liwa Szoken 40. Henryk Goryszewski – Jakub Glikman 41. Jan Górecki – Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów 42. Wiktor Górecki – Muhlrad,”komandos” z 1968 43. Maria Górowska (sędzia) – Sad lub Berger 44. Halina Górska – Rasa Kugelschwanz 45. Alina Grafowska – Rasa Rotenfisch 46. Hanna Gronkiewicz-Waltz – Haka Grundbaum 47. Ryszard Marek Wroński – Goldberger 48. Wiktor Grosz – Izaak Medres 49. Jacek Groszkowski – Hersz Herszkowicz 50. Leon Halban – Blumenstok, prof. KUL-u 51. Aleksander Hall – Miron Hurman 52. Marian Hemar – jan Marian Herscheles 53. Józefa Hennelowa – Zyta Goldmond 54. Szymon Hirszowski – Szymon Hirsz 55. Józef Hubner – Dawid Szwarc 56. Piotr Ikonowicz – Dawid Goldsmith 57. Henryk Jabłoński – Apfelbaum 58. Jerzy Jakubowski – Miszkatenblit 59. Ludwika Jankowska – Luba Kowieńska 60. Andrzej Jaroszewicz – Aron Samet 61. Piotr Jasienica – Lech Benar 62. Jerzy Jaskiernia – Aaron Aksman 63. Mieczysław Jastrun – Agatstein 64. Tomasz Jastrun s. Mieczysława – Agatstein 65. Kalina Jędrusik – Makusfeld 66. Roman Juryś – Chaim Szacht 67. Jarosław i Lech Kaczyńscy – Kalkstein 68. Ida Kamińska – Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie 69. Jan Karski (kurier AK) – J. Kozielewski-? 70. Andrzej Kern – Dawid Ginsberg 71. Jan Kobuszewski – Weisleder 72. adm. Piotr Kołodziejczyk – Robert Cajmer 73. Grzegorz Kołodko – Samuel Hanerman 74. Maria Komar (generałowa) – Riwa Zukerman 75. Janusz Korczak – Henryk Goldszmit 76. Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg 77. Jerzy Kosiński – Josek Lewinkopf 78. Janina Kotarbińska – Dina Steinberg, ż. prof. Kotarbińskiego 79. Mikołaj Kozakiewicz – Jakub Kleinman 80. Helena Kozłowska – Bela Frisch 81. Stanisław Krajewski – Abel Kaimer 82. Hanna Krall – Haka Rejchgold 83. Krzysztof Król – Aaron Rosenbaum 84. Marian Krzaklewski – Dawid Zimmerman 85. Lucyna Krzemieniecka – Wiera Zeidenberg 86. Edward Krzemień (dziennikarz GW) – Wolf 87. Kunicki – Goldfinger 88. Kazimierz Kuratowski – Kuratow 89. Zofia Kuratowska-Jaszuńska – Goldman 90. Jacek Kuroń – Icek Kordblum 91. Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman 92. Jolanta Kwaśniewska -Konty – Kohn 93. Stanisław Jerzy Lec – Letz de Tusch 94. Janusz Lewandowski – Aaron Langman 95. Olga Lipińska – Fajga Lippman 96. Teresa Liszcz – Rasa Lankamer 97. Jan Lityński – Jakub Leman 98. Lubiejski – Zygielman 99. Łozowski – Salomon Abramowicz 100. Aleksander Łuczak – Dawid Lachman 101. Helena Łuczywo – Chaber (ojciec), Guter (matka) 102. Aleksander Małachowski – Jakub Goldsmith 103. Marek Markiewicz – Samuel Moritz 104. Tadeusz Mazowiecki – Icek Dikman 105. Jacek Merkel – Samuel Nelken 106. Adam Michnik – Aaron Szechter 107. Andrzej Milczanowski – Aaron Edelman 108. Jerzy Milewski – Dawid Machonbaum 109. Leszek Moczulski – Robert Berman 110. Karol Modzelewski – Samuel Mendel 111. Zygmunt Modzelewski – Fischer 112. Jerzy Morawski – Izaak Szloma 113. Stanisław Nadzin – Gutman 114. Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum 115. Piotr Nowina-Konopka – Haim Kromer 116. Róża Ochabowa – Grunbaum 117. Andrzej Olechowski – Mosze Brandwein 118. Józef Oleksy – Szymon Buchwio (Łemek) 119. Jan Olszewski – Izaak Oksner 120. Janusz Onyszkiewicz – Jojne Grynberg 121. Jerzy Osiatyński – Szymon Weinbach 122. Janina Paradowska – Rachela Busch 123. Jan Parys – Haim Pufahl 124. Aleksander Paszyński – Finkelstein 125. Mirosława Pażyńska – Srula Kundelman 126. Lesław Podkański – Izaak Freinkel 127. Ezdra Podlaski – Rotenschwanz 128. Kazimierz Pomian – Furman lub Rotenschwanz 129. Radkiewiczowa, żona min. – Ruta Teitsch 130. Helena Radlińska, prof.- Rajchman, Akad.Organ.Sł. Społ. 131. Mieczysław Rakowski – Mojżesz Rak 132. Jan Reguła – Josek Mützenmacher 133. Jan Maria Rokita – Izaak Goldwicht 134. Adolf Rudnicki (pisarz) – Schneider 135. Jan Rulewski – Fikelman 136. Rutkowski – Botwin 137. Hanka Sawicka – Szapiro 138. Ryszard Setnik – Szymon Bauman 139. Izabela Sierakowska – Rebeka Sommer 140. Janusz Sityński – Jakub Leman 141. Ernest Skalski – Wilker lub Nimen 142. Skrzeszewski – Fokenman 143. Krzysztof Skubiszewski – Szymon Schimel 144. Władysław Sławny – Rosenberg 145. Antoni Słonimski – Stomma 146. Zenon Smolarek – Izaak Zimmerman 147. Ewa Spychalska – Salome Stein 148. Marian Starownik – Symeon Steinman 149. Stefan Starzewski – Gustaw Szusterman 150. Stanisław Stomma – Szaja Sommer 151. Michał Strąk – Baruch Steinberg 152. Julian Stryjkowski (pisarz) – Pesah Stark 153. Jerzy Stuhr (aktor) – Josek Feingold 154. Hanna Suchocka – Haka Silberstein 155. Bolesław Sulik – Jakub Steinberg 156. Kalman Sultanik – Chaim Studniberg 157. Irena Szewińska (sportowiec) – I. Kirszenstein 158. Stefan Szwedowicz (brat Michnika) – Szechter 159. Roman Szydłowski – Szancer 160. Wiesława Szymborska – Rottermund 161. Paweł Śpiewak – Stinger 162. Bolesław Tejkowski – Benio Tejkower 163. Jerzy Turowicz – Jakow Turnau 164. Stanisław Tuszewski – Salomon Hardnik 165. Magda Umer (piosenkarka) – Humer (córka zbrodniarza UB) 166. Jerzy Urban – Josek Urbach 167. Mieczysław Wachowski – Jakub Windman 168. Henryk Walczak – Zukerman 169. Lech Wałęsa – Lejba Kohne 170. Dawid Warszawski – Konstanty Gebert 171. Adam Ważyk (poeta) – Wagman 172. Andrzej Werblan – Aaron Werblicht 173. Andrzej Wieczorkiewicz – Hirsz Gelpern 174. Aleksander Wirpsza – Leszek Szaruga 175. Dariusz Wójcik – Dawid Wisental 176. Andrzej Wróblewski – Andrzej Ibislauer 177. Ludmiła Wujec – Okrent 178. Jan Wyka – Leopold Wessman 179. Roman Zambrowski – Rubin Nusbaum 180. Janusz Zaorski – Jakub Bauman 181. Andrzej Zoll – Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst. 182. Janusz Ziółkowski – Izaak Zemler wojskowi: 183. gen. Edward Braniewski – Brandsteter 184. gen. Jan Drzewiecki – Holzer 185. gen. Marian Graniewski – Gutaker 186. gen. Wiktor Grosz – Izaak Medres 187. gen. Artur Jastrzębski – Artur Ritter (Niemiec) 188. gen. Grzegorz Korczyński – Kalinowski 189. gen. Leszek Krzemień – Maksymilian Wolf 190. gen. Matejewski – Kugelschwanz 191. gen. Marian Naszkowski – Wasser 192. gen. St. Popławski – Siergiej Grochow (Rosjanin) 193. gen. Karol Świerczewski – Walter Goltz lub Tenenbaum 194. gen. Leon Turski – Tennenbaum 195. gen. Mieczysław Wągrowski – Izaak Pustelman 196. gen. Tadeusz Wilecki – Wałłach 197. gen. Zarako-Zarakowski – Zarako, Nacz. Prok. WP 198. gen. Janusz Zarzycki – Neugebauer 199. płk Michał Bron – Bronstein, prac. MSZ 200. płk dr Charbicz – Marek Heberman, kom.Szpit.Woj.,Warszawa 201. płk Otto Fiński – Finkenstein, szef sztabu „Służba Polsce” 202. płk Garbowski – Caber lub Gruber, d-ca dyw. 203. płk Gradlewski – Goldberg, GZP WP 204. płk Mieczysław Kowalski – Kohn 205. płk Anatol Liniewski – Liberman, prac. ASG 206. płk Rosiński – Rosenberg, DOW 207. płk Rotowski – Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP 208. płk St. Sokołowski – Szabat, prac. WAP 209. płk Paweł Solski – Pinkus, szef Sł. Samoch. WP 210. płk Szulczyński – Szulcynger, d-ca pułku 211. płk Wł. Tykociński – Tikotiner, attache wojsk. 212. płk Wadlewski – Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia 213. płk Żarski – Silberstein, prac. WAP 214. ppłk Jerzy Bryn – Izrael Alter, prac. MSZ 215. ppłk Jan Dolanowski – Dollinger, DOW 216. ppłk Adam Łaski – Gutbrot, prac. ASG 217. ppłk Henryk Zieman – Zysman, DOW 218. mjr Roman Domanski – Rosenstand, DOW 219. mjr Marcel Kot – Abram Sterenzys 220. mjr Józef Śliwiński – Flaumenbaum, szef Wyd. „Służba Polsce” 221. mjr Henryk Umiński – Keff 222. Filip Berski – Badner, prokurator wojskowy 223. Kazimierz Golczewski – Bauman, Nacz. Prok. Wojsk. 224. sędzia Franciszek Kapczuk – Natanel Frau, Sąd Wojsk. Wrocław 225. Maksymilian Litiński – Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk. 226. Lubiejski – Zygielman, II Zarząd 227. Jakub Lubowski – Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw. 228. Jan Orliński – Unterweiser, Prok. Wojsk. 229. Henryk Podlaski – Fink, Nacz. Prok. Wojsk. 230. Rajski – Rajgrodzki, II Zarząd 231. Roman Rawicz – Vogel, Najw. Sąd Wojsk. 232. Henryk Trojan – Adler, II Zarząd 233. Henryk Walczak – Zukerman 234. Zagórski – Winter, II Zarząd 235. Arnold Załęski – Załkind, prac. Prok. Wojsk. pracownicy MSW: 236. gen. Józef Hübner – Dawid Szwarc 237. gen. Matejewski – Kugelschwanc 238. gen. Miecz. Moczar – Mykoła Demko (Ukrainiec) 239. Gen. Julian Polan – Harasim, morderca sądowy 240. gen. Roman Romkowski – Natan Grinspan-Kikiel 241. gen. Józef Maria Różański – Rosenzweig 242. płk Leon Andrzejewski – Ajzen Lejb-Wolff, dyr. Gabin. Ministra 243. płk Bielecki – Moniek Buchman, szef WUBP Kraków 244. płk Julia Brystiger – Prajs 245. płk Górecki – Goldberg, dyr. Depart. IX 246. płk Mieczysław Mietkowski – Mojżesz Borowicki, doradca MSW 247. płk Orłowski – Kugelschwanz 248. płk Marian Reniak – Marian Strużyński 249. płk Józef Różański – Josek Goldberg, dyr. dep. MBP 250. płk Sienkiewicz – Lewi, dyr. depart. 251. płk Szeryński – Szhnkman, prac. MBP 252. płk Józef Światło – Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X 253. ppłk Helena Wolińska-Brus – Ochsmann 254. mjr Adam Kornecki – Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce 255. Antoni Alster – Nauman, v-ce szef MBP 256. Barbara Giller – Basze Lea, prac. MBP

    Lista znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce (alfabetycznie):

    1. Jacek AMBROZIEWICZ b. szef URM u Mazowieckiego 2. Bogusław BAGSIK aferzysta, ukradł 4.5 mln.dol. 3. Leszek BALCEROWICZ b. V-Premier, Min. Finansów 4. Ryszard BUGAJ Przew.UP-zbiorow żyd.-kom. 5. Zbigniew BUJAK Unia Pracy, agent w NSZZ „Solidarność” 6. Juliusz Jan BRAUN Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult. 7. Michał BONI b. Min. pracy, liberał 8. Bogdan BORUSEWICZ Unia Wolności 9. Jan Krzysztof BIELECKI b. Premier RP, Unia Wolności 10. Marek BOROWSKI V-Premier, Minister Finansów 11. Andrzej CELINSKI Unia Wolności 12. Jerzy CIEMNIEWSKI Unia Wolności 13. Elżbieta CHOJNA-DUCH V-Minister Finansów 14. Wiesław CHRZANOWSKI b. Marszałek Sejmu, przew.ZChN 15. Izabela CYWINSKA b. Min. Kultury 16. Kazimierz DEJMEK Minister Kultury 17. Ludwik DORN Przew.. Poroz. Centrum 18. Andrzej DRAWICZ b. Prezes Radiokomitetu 19. Marek EDELMAN sztandarowa postać dział. Żydów 20. Lech FALANDYSZ z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta 21. Dariusz FIKUS Red. Nacz.RZECZYPOSPOLITA 22. Wlasyslaw FRASYNIUK Unia Wolności 23. Aleksander GAWRONIK aferzysta 24. Bronisław GEREMEK U.W. główny ideolog Antypolonizmu. 25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ Prez. Narod. Banku Polskiego 26. Aleksander HALL Przew. Partii Konserwatywnej 27. Bogdan JASTRZEBSKI Wojewoda Warszawski 28. Andrzej JONAS Przew. Unii Wydawców Prasy 29. Jarosław KACZYNSKI Przew. Porozumienia Centrum 30. Lech KACZYNSKI b.Prezes Najw.Izby Kontroli 31. Wiesław KACZMAREK Min.Przekszt.Wlasnosciowych 32. Stefan KAWALEC b. Dyr.w Min.Finans. Bank Śląski 33. Bronisław KOMOROWSKI b. Wicemin. Obr. Narodowej 34. Marian KRZAK Przew. Zw. Bankow Polskich 35. Piotr NOWINA KONOPKA Unia Wolności 36. Waldemar KUCZYNSKI b. Min.Przek .Własności 37. Zofia KURATOWSKA V-Marszalek Sejmu U.W. 38. Jacek Kuroń 1948 Szczecin likw. ZHP, członek KC PZPR, organizator czerwonego harcerstwa 39. Krzysztof KOZLOWSKI b. Minister Spraw Wewnętrznych 40. Aleksander KWASNIEWSKI były czl.KC PZPR, przew.SLD 41. Barbara LABUDA Unia Wolności 42. Jan LITYNSKI Unia Wolności 43. Bazyli LIPSZYC b. doradca Min.Finansow 44. Janusz LEWANDOWSKI b. Min. Przekszt. Wlasn. 45. Wojciech MANN właściciel Radia KOLOR 46. Ewa LETOWSKA b. Rzecz. Praw Obywatelskich 47. Maciej LETOWSKI zastępca red. naczelnego LAD-u 48. Krzysztof MATERNA współwłaściciel Radia KOLOR 49. Tadeusz MAZOWIECKI b.Prem., b.Przew. Unii Wolności 50. Adam MICHNIK Red. Nacz. GAZETY WYBORCZEJ 51. Wojciech MACIAG b. Wiceminister Finansów 52. Aleksander MALACHOWSKI V-Marszalek Sejmu,Unia Pracy 53. Witold MODZELEWSKI Wiceminister Finansów 54. Tomasz NALECZ Unia Pracy 55. Piotr NAJMSKI Przew.Klubu Atlantyckiego 56. Marek NOWICKI Kom. Hel. Praw Czlowieka 57. Malgorzata NIEZABITOWSKA b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego 58. Michał OGOREK twórca Antypolonizmu 59. Janusz ONYSZKIEWICZ b. Min.Obr.Nar., Unia Wolności 60. Jerzy OSIATYNSKI b. Min. Finansow,Unia Wolności 61. Daniel PASSENT publicysta 62. Aleksander PASZYNSKI b. Minister Budownictwa 63. Andrzej POTOCKI Rzecz. Pras. Unii Wolności 64. Danuta PIONTEK byznesmenka, Part. Suchock. 65. Mieczyslaw RAKOWSKI b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL 66. Alicja RESICH-MODLINSKA prezenterka w TVP 67. Jan Maria ROKITA b. szef URM, Unia Wolności 68. Wiesław ROZLUCKI Prezes Gieldy Pap. Wartosciowymi 69. Jan RUTKIEWICZ Burmistrz W-wa Srodmiescie 70. Tadeusz ROSS twórca Antypolonizmu 71. Ireneusz SEKULA aferzysta, b. V-Premier PRL-u 72. Ernest SKALSKI z-ca Red.Nacz. GAZETY WYBOR. 73. Krzysztof SKUBISZEWSKI b. Min. Spraw Zagranicznych 74. Marek SIWIEC Krajowa Rada Radiofonii I TVP 75. Andrzej SZCZYPIORSKI Literat, twórca Antypolonizmu 76. Hanna SUCHOCKA b. Premier, Unia Wolności 77. Marcin SWIECICKI b.czl.KC PZPR,Prez.W-wy, UW 78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI Integracja d/s Europejskich 79. Tadeusz STRYJCZYK b.Min.Przem.,doradca Suchockiego 80. Grazyna STANISZEWSKA Unia Wolności 81. Szymon SZURMIEJ Przew.Sw.Federacji.Zydow Polskich 82. Anna SZULC Prezenterka TVP 83. Ewa SPYCHALSKA Przewodn. OPZZ 84. Jacek TAYLOR Unia Wolności 85. Jerzy TUROWICZ sztandarowa postać Żydów w Posce 86. Witold TRZECIAKOWSKI b.Min.w rzadzie Mazowieckiego 87. Jerzy URBAN b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras .rzadu PRL, red.nacz.tygodnika NIE 88. Kazimierz UJAZDOWKI Koalicja Konserwatywna 89. Janusz WAISS wspolwlasciciel Radia „ZET” 90. Piotr WIERZBICKI red. nacz. GAZETY POLSKIEJ 91. Andrzej WIELOWIEJSKI Unia Wolności 92. Henryk WUJEC Unia Wolności 93. Andrzej WOYCIECHOWSKI wlasciciel Radia „ZET” 94. Wojciech ZIEMBINSKI Str.Wiern.Rzeczypospolitej, agentura zydowsko – niem. 95. Andrzej ZAREMBSKI b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP 96. Andrzej ZOLL Przew. Trybun. Konstytucyjnego. 97. Antoni MACIEREWICZ b. Min.Spr.Wew., Przew. Ak.Pol.

    Listę sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW. Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750- 99;Data Rej.: 29.06.1969r. Petycję kierujemy do partii politycznych, aby zabrały się za odkopywanie prawdy historycznej i ujawniły prawdziwe dane potwierdzające dokumentami, aby otworzyć oczy Polakom kto stał na czele ekip rządu i w jaki sposób ich wyzyskiwał przez te lata.

    http://www.petitiongo.org/pl/petition/petycja-w-sprawie-ujawnienia-zydowskiego-pochodzen?mp=admin.message.success

  4. ,, A ja zadałabym jeszcze jedno pytanie –
   Czy na pewno wedle mojej woli?………………….

   Jeżeli jesteśmy zaprogramowani to nic, absolutnie nic, nie odbywa się zgodnie z naszą wolą. …..”

   Po pierwsze nie jesteśmy zaprogramowani, jak to twierdzą niektórzy, że byliśmy mocarzami, a ktoś nam scalaki poobcinał i dla własnego usprawiedliwienia leżymy na kanapie i wydajemy przeciągły okrzyk zbłąkanego kojota: ,, Ja bym mógł i chciał i to, i tamto, ale ktoś mi czachę zj….ał”

   My jesteśmy PROGRAMOWANI NA BIEŻĄCO.
   Coś zaczynasz kumać – nie ma sprawy – bierzemy na warsztat twoją rozkminę, ideę. Popieramy, a jakże( ty się dla nas liczysz(sic!) )
   Nawet dopowiemy mnóstwo argumentów potwierdzających bezbłędność twojej racji.
   Jeszcze zaproponujemy, abyś nagłośniła to znajomym, bo mają wiedzieć jak bardzo i na jak wielu nam zależy.
   Rybka chwyciła haczyk, nawet się jej żyłkę poluzuje, dając jej pewność, że właśnie dzięki przyjaciołom odpływa ku wolności…

   NIKT NIE JEST W STANIE ODEBRAĆ CI WOLNEJ WOLI.
   Tak jak nikt nie jest w stanie pozbawić cię myślenia, uczuć, sumienia i intuicji.
   Ktokolwiek, chcąc tobą zawładnąć, może jedynie przekierować twoją mentalność na stan, w którym to, co robisz, uznajesz, że robisz z własnej woli.

   Znasz bajkę o Adasiu, Ewce, drzewie, wężu i jabłku.
   To nie bajka, to gra symboli, która wyraźnie mówi, że w Edenie wąż-zło nie był w stanie ZMUSIĆ Ewkę do zerwania jabłka.
   On ją kusił(czyt. programował) tak, aby zerwała je i zjadła z WŁASNEJ WOLI!
   Że to Ewka zerwała, sprzeciwiając się Bogu i dała gryza dla Adasia – to wstawka dla buszującego w łonach dziewek patriarchatu.

   Symbolika warta zauważenia jest taka, że Ewka zerwała owoc z drzewa poznania dobra i zła.
   Bóg się wkurwił, więc to nie był Bóg.
   Ewka zerwała se jabłko, aby ,,dalsza” ludzkość mogła z matni ziemskiego dualizmu wybierać co dobre, a co złe.
   Przesiewać ziarno od plew.
   Dano ci nawet sito utkane z sumienia i intuicji.

   Powtórzę. Twoja wolna wola związana jest z wzorcową, nieskażoną kosmiczną(boską) przestrzenią.

   A jak się wężom współczesnym dasz kusić, by pod pozorem twojej woli wypełniać ich interesy, to już twoja sprawa.
   Ewka udostępniła ci możliwość odróżnienia dobra od zła.
   Nawet faceta poczęstowała tą mądrością, którą do dziś panowie zastanawiają się czy przełknąć 🙂 🙂

   W gardle stanął patriarchat i w gardle stanie przegięcie matriarchatu.

   1. ”My jesteśmy PROGRAMOWANI NA BIEŻĄCO.
    Coś zaczynasz kumać – nie ma sprawy – bierzemy na warsztat twoją rozkminę, ideę. Popieramy, a jakże( ty się dla nas liczysz(sic!) )
    Nawet dopowiemy mnóstwo argumentów potwierdzających bezbłędność twojej racji.
    Jeszcze zaproponujemy, abyś nagłośniła to znajomym, bo mają wiedzieć jak bardzo i na jak wielu nam zależy.”

    To ja już się boję rozmawiać z kimkolwiek.
    Zagrożenie widzę obecnie w każdym, w szczególności w tym, ” który bierze na warsztat moją rozkminę”.
    Może w mniejszym stopniu kobiety, które z natury są delikatne, wrażliwe i dużo bardziej empatyczne od samców. Mężczyzn.

    ”Dano ci nawet sito utkane z sumienia i intuicji.”

    Z intuicją, za wyjątkiem rzadkich przypadków, u mnie krucho, natomiast sumienie – oooooooooooooo! tu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wyrzuty tegoż sumienia potrafią niszczyć mnie przez bardzo długi czas. Zżerają mnie od środka.

    Dziś od samego rana, w telewizji, mówili o zwyrodnialcu, który spiłował zęby psu szlifierką. Znaleźli go nakurwionego na podłodze. Tego zwyrola.
    Ludzie, którzy interweniowali w tej sprawi przekazali, iż po raz pierwszy zobaczyli psa, który płacze.

    Teraz łzy lecą mnie.

    Jeśli sumienie, to tylko dla LUDZI.
    Dla tych, którym w żaden sposób nie można odmówić człowieczeństwa.

    Dlatego ( po raz drugi użyję tego słowa) nienawidzę muzułmanów, dla których znęcanie się nad żywą, czującą istotą to zabawa, i wszystkich tych, którzy RYTUALNIE PODRZYNAJĄ ŻYWEMU ZWIERZĘCIU GARDŁO, i patrzą ze spokojem, kiedy się wykrwawia. I paradoksalnie najgorszym momentem nie jest moment podrzynania gardła. Najstraszliwsza jest droga na egzekucję – zwierzę czuje, co się zdarzy, wie, że umrze, boi się, a mimo to, sadysta – zwyrodnialec nie cofa zwyrodniałej ręki i jako kat odbiera zwierzęciu życie.

    Gdybym miała wybór, za sumienie podziękowałabym.

    Świat, w którym żyjemy, nie jest dla Ludzi.
    On został zaprojektowany dla bezdusznych psychopatów, a my, LUDZIE, możemy sobie pogadać.
    No chyba, że jest jakiś inny sposób, ja jednak go nie znam.

    Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że istnieją tacy LUDZIE jak Ty Krysiu, bezimienna postać – twórca tego bloga, i wszyscy, którzy go odnaleźli – twórcę i jego dzieło. To budujące. Dla mnie.

  1. ,, Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że istnieją tacy LUDZIE jak Ty Krysiu, bezimienna postać – twórca tego bloga, i wszyscy, którzy go odnaleźli – twórcę i jego dzieło. To budujące. Dla mnie.”

   Nie jestem, droga Katharos, jedynym twórcą( nie mylić ze stwórcą) tego bloga.
   Wszyscy my, tu komentujący, poruszający bardzo szeroki wachlarz tematyczny, a nawet tylko czytający jesteśmy współtwórcami TAW.
   Każdy z nas przychodzi tu ze swoją cegiełką. Na plac budowy 🙂

   Niczym jednak byłaby kupa, nawet najpiękniejszych klinkierówek (dziurawek i pustaków też 🙂 ), gdyby nie istniał projektant, który stworzył plan budowli i wedle jego zamysłu cegły układają się w piękną przestrzenną bryłę, BIBLIOTEKĘ MYŚLI, gdzie każdy może zapukać słowem w jej ościeża, znaleźć swój salonik, przywitać ludzi i prowadzić z nimi wzbogacające dysputy…

   To Admin, TAW jest stwórcą zamysłu, planów i ich realizacji dotyczących tej budowli, tego bloga.
   Bez Nadrzędnego Wykonawcy budowla nigdy nie poszła by w górę, a my razem z nią…

   Tak, że stwórca i twórca to nie to samo.
   Twórca najpierw musi być stworzony do dzieła, jakie współtworzy z innymi.

   Ooooo! kiedyś to my tu mury piwniczne ,,stawialiśmy”, a teraz już po tarasach rozpiętych malowniczo nad ziemią chodzimy 🙂 🙂

   Prawdą jest też, że gdy robione były ,,prace ziemne i wykopy pod budowlę i pierwsze mury stawiane” 🙂 , mnie tu jeszcze nie było. Nieco później przywiały mnie przyjazne wiatry…

   **************************
   Celem sprostowania; mówiąc o programowaniu na bieżąco, miałam na myśli nie nas tu, nie ludzi z twojego środowiska, ale ,,rzondzących”, którzy stosując wszelakie techniki manipulacji umysłem ludzkim kreują siebie na wielkich przyjaciół, by w konsekwencji prowadzić nas na sznurku.

   A co do zżerających wyrzutów sumienia.
   Przyjrzyj się kto i kiedy zakodował w tobie małość, poczucie winy, lęk.
   Czując się winną jesteś gotowa na przyjęcie kary. No przecież nie wylosowanej wycieczki z Orbisu tylko cierpienia.
   Aby kara mogła stać się owocem winy, potrzebuje zasilania.
   I nie ważne czy zrobiłaś coś niegodziwego, wystarczą mentalne wyrzuty sumienia, abyś wreszcie ,,doczekała się” kary.

   To z tego powodu bywa często, że złym na tym świecie dzieje się dobrze(nie mają żadnych wyrzutów), a dobrzy ciągle na swej drodze spotykają kłody, bagna, urwiska i mury.

   Ile w tobie winy, strachu i lęku wtłoczonych z zewnątrz, a ile twoich faktycznych tzw. złych działań?

   Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego tzw. złym się powodzi, a tzw. dobrym serwowane jet ciągłe życie w kamieniołomach z tępym kilofem.

   Odkryłam(na swoje potrzeby), że tzw. zły, aby nim być nie odbija swoich zachowań od dobra. Po prostu czyni to bez żadnych wyrzutów.
   A człowiek aspirujący do dobra ciągle rozkminia zło, aby nim nie być, przez co oplata się energią idącą za uwagą.

   Co dobry człowiek chciałby zrobić z gościem ze szlifierką?
   No nic, tylko ukatrupić dziada. 🙂 , ale wcześniej mu nieco zrobić ,,kosmetykę” gęby…

   I wszystko staje się jasne…

   1. Krysiu, ja nie czuję się „stwórcą zamysłu” 😀 Zakładając bloga, chodziło mi tylko o dotarcie do niektórych, tych najbardziej inteligentnych katolików, którzy już przeczuwają, że z tą całą „wiarą” jest coś nie tak… Z nimi chciałem wymienić się spostrzeżeniami. Było to na fali Konklawe 2013, kiedy przestrzeń tętniła tymi tematami.

   2. Pamiętam ten czas. Przestrzeń rzeczywiście tętniła. Franciszek też doskonale wie, że ten KK stoi na grząskiej ziemi. Szkoda tylko, że nie powie głośno, że to wszystko, tj. KK, to największa ściema, jaką poznał świat. Tymczasem my się nie poddajemy i obserwujemy świat. Howgh! Sława! Aha. Bluszczyk kurdybanek! Pamiętajcie, zwłaszcza teraz o tej roślinie, kiedy sypią na potęgę. A w nocy działy się dziwne rzeczy na niebie, latały niezidentyfikowane obiekty. Gwiazdy, pomyślałem. Nie, nie gwiazdy, bo się przemieszczały. Było tego około 10 sztuk. Pozdrowionka. 🙂

   3. ”Co dobry człowiek chciałby zrobić z gościem ze szlifierką?
    No nic, tylko ukatrupić dziada. 🙂 , ale wcześniej mu nieco zrobić ,,kosmetykę” gęby…”

    Oj tak, oj tak. 100% racja.
    Ja jednak poszłabym nieco dalej i przedłużyłabym kosmetykę nieco dłużej, powiedzmy o miesiąc.
    Zadałabym ścierwu taki ból, że sam błagałby o litość, cokolwiek miałby na myśli 😉

    Nadzwyczajna kasta nie widzi jednak problemu. Dla członków nadzwyczajnej kasty zwyrodnialec to nie problem.

    Nie ma już świętości na tym świecie. No chyba, że przemawia przeze mnie pesymizm. Może i tak być.
    Nie jest dobrze…………………..

   4. Spiewie Ptaka, to znaczy, ze mi sie rano nie przywidzialo?

    Widzialam przez chwile, przed siodma dzis rano srebrzysty okragly obiekt na niebie. Mienil sie jak gwiazda, ale byl zbyt jasny przy wschodzacym sloncu, srebrny, i chyba za duzy na gwiazdke z nieba. I stal w miejscu, nie przemieszczal sie jak samolot. Potem wjechalam do krotkiego tunelu, po wyjechaniu juz go nie widzialam.

   5. My tu gadu gadu o zwyrolach i programowaniu a właśnie w PE przegłosowano Acta2. Internet jaki znaliśmy właśnie dobiega końca. Oto cytat z pewnego profilu na Fb :

    „Kilka słów o tym, co się właściwie stało.

    Głosowało 703 europosłów. Za było 438, w tym eurodeputowani Platformy Obywatelskiej. Przeciw było 226, w tym europosłowie PiS.

    I wygląda na to, że dyrektywa została przegłosowana w najgorszym możliwym wariancie bez żadnych poprawek.

    W skrócie: Internet jaki znamy właśnie się dzisiaj skończył. Youtube, który stoi przeróbkami czyjejś twórczości będzie musiał wprowadzić mechanizmy filtrujące każdą treść przy uploadzie. Facebook i Twitter tak samo. Wykop zdechnie, co do tego nie ma już wątpliwości.

    Natomiast jeśli chcecie wiedzieć co się stanie ze start upami takimi jak choćby propolski.pl czy sejmlog – będą musiały nabywać licencje od największych mediów. Siłą rzeczy nikt nie będzie płacił onetowi czy tvnowi za cytat któregoś z polityków i w ten oto sposób małe i średnie portale padną, a w agregatorach będą dostępne tylko największe mainstreamowe serwisy.

    Oni właśnie rozjebali Internet. Ludzie, to nie jest sen. To koszmar. „

  1. I ptaki w klatkach, i węże czy jaszczurki w najefektowniejszych nawet terrariach udających wolność i dostatek dla wybrañca, i zwierzęta z zoo – wszystko to jest tylko aktem porwania i niewoli, i zwapnienia serc i umysłów ludzi. Każda boska cząstka jako wypuszczone życie może być prawdziwie szczęśliwa mając p r z e s t r z e ñ i wolność jej doświadczania. Kłuje to me serce… Pozdrawiam Justyno.

   1. ” Każda boska cząstka jako wypuszczone życie może być prawdziwie szczęśliwa mając p r z e s t r z e ñ i wolność jej doświadczania. Kłuje to me serce… Pozdrawiam Justyno.”

    Ja tez !

   1. TAW pisze: „Łabędzi śpiew
    Wiatru Zmian wiew”

    Czy wiatr ZMIAN zawieje, czy nie zawieje,
    Mój drogi TAWie to się już DZIEJE,
    Kłamstwa i brudy rządzących Światem,
    czuć z bliska i z daleka zwłaszcza latem, 😀

    Ktoś kto tego nie widzi i nie czuje,
    to podświadomość nim jeszcze kieruje.
    Żeby Świadomość naszych Dusz obudzić,
    wcale nie trzeba się wielce trudzić.

    Wystarczy aby Ziemski Świat piękny ,
    w myślach i sercu był kreowany,
    I dopiero w codziennym życiu,
    rozważnie i z mocą realizowany.

    Tak się już dzieje TAWie kochany,
    Ostatni to czas dla WIELKIEJ ZMIANY,
    Już serce moje miarowo pulsuje,
    Bo powiew ODNOWY i Dobra czuje.

 9. TAW ale zes nakadzil tym inteligetnym katolikom ze HEJ!Pamietam kiedy zaczynales i w zasadzie nie za wiele sie dzialo a dzis az milo popatrzec co zes narobil tym inteligetnym katolom. Jest zapewne wielu intelygentnych (jak mowi elektryk), ktorzy czytaja, a boja sie ujawnic. Podejrzewam jednak, ze niewielu zdaje sobie nawet sprawe, iz wrog wolnych i myslacych ludzi sporzadza nam wszystkim takie adnotacje z dopiskiem „osobnik do leczenia psychiatrzycznego”. Niestety w takim swiecie dzis zyjemy gdzie wedlug politykow i sluzb specjalnych, kazdy sprawnie myslacy osobnik i laczacy koniec z koncem staje sie niezrownowaznony, aspoleczny, niebezpieczny.
  Zycze Wam i sobie, aby bylo wiecej takich osobnikow jak my to kartotek nie wystarczy i agentow do ich sporzadzania.

  1. Portal no escape,
   obecnie sprawy mają się już zupełnie inaczej: w służbach tworzy się powoli coś w rodzaju „ruchu oporu”, nie zapominaj, że pracuje tam również kilkudziesięciu Słowian, którzy nas regularnie czytają – a więc ich świadomość dzięki nam też rośnie 🙂

   *

   Katolicy dzielą się na inteligentnych (a więc rokujących na przebudzenie) i zakutych/zahipnotyzowanych. Ten blog jest dla tych pierwszych 😀
   Tym drugim już nic ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi… 😉

   1. TAW, wybacz, że się wtrącę.
    Słowian jest kilkadziesiąt, ale żydów już kilkaset. Wobec tak miażdżącej przewagi Polakom trudno przebić się przez żelbetonową ścianę nienawiści.
    Nie twierdzę, że to niemożliwe, jednak na pewno stanowi to potężne utrudnienie.

   2. TAW, prosile gdzies o wklejani informacji w sprawach koscielnych, co niniejszym czynie:

    Dobra wiadomosc:
    Polski sad wydal precedensowy wyrok:

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/poznan-sad-przyznal-kobiecie-gwalconej-przez-ksiedza-odszkodowanie/dy8h3sw

    Choc wyrok nie jest prawomocny, to i tak precedens w Polsce.

    Ale dziwnym trafem w momencie, kiedy juz ze wszystkich stron Ida ataki na kosciol.

    Wyrok zapadl juz w styczniu a teraz zobaczyl swiatlo dzienne…

    https://wiadomosci.wp.pl/przelomowy-wyrok-polskiego-sadu-milion-zlotych-i-dozywotnia-renta-dla-ofiary-ksiedza-pedofila-6296243864144001a

    ale niewazne, znowu lewactwo daje paliwo Slowianom

   3. „Katolicy dzielą się na inteligentnych (a więc rokujących na przebudzenie) i zakutych/zahipnotyzowanych. Ten blog jest dla tych pierwszych 😀
    Tym drugim już nic ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi… 😉”

    Gospodarzu, sie nie zgadzam 😉

    Zdjac hipnoze…to troche jak zdjac urok .
    A kto mowi , ze latwo ???

    Ci „drudzy” , to Matka, Ojciec, Zona , Maz, Ciocia, Wujek, Kolezanka, Przyjaciel, Babcia, Dziadek… wielu tu z Was …

   4. „w służbach tworzy się powoli coś w rodzaju „ruchu oporu”, nie zapominaj, że pracuje tam również kilkudziesięciu Słowian,”

    A moze nawet nie- Slowianie z Dusza i Sercem tez stana po jasnej stronie czyli slowianskiej stronie… ?

    Ja wierze w CUDA…wiec nie twierdze…

  2. ” przebić się przez żelbetonową ścianę nienawiści.”

   No niestety , nienawisc daje sie coraz bardziej zauwazyc, jak gdyby wylazila z niektorych osob i srodowisk…
   Co to znaczy ???

 10. Kochani – Drodzy LECHICI-”mowa moja będzie krótka”-
  POLACY nie potrafią mówić NIE- bo za mówienie NIE dostawali
  po GŁOWIE a BBBBBBBARDZDZOOOOO NIE LUBIMY się kłócić…ale k…….a do CZASU…

 11. 21.02-WIOSENNY STRZYBÓG
  19.08-LETNI STRZYBÓG
  20.09-JESIENNY STRZYBÓG

  Tak ku pamięci…kiedyś TAW przypomniał i zapisałam potomnym na belce na powale czyli na suficie….

  powała
  1. «drewniany strop; też: warstwa desek ułożona na belkach takiego stropu»

 12. TAWie, jezeli czujesz, ze to fake, to nie zamieszczaj.

  Przetlumaczono jeden z listow, ktore pozostawila po sobie „opetana przez szatana”, jak o sobie mawiala, pewna zakonnica. Mowa o siostrze Marii Crocifissie Della Concezione z Sycylii. List liczy sobie 300 lat. Zostal napisany mieszanina roznych archaicznych alfabetow. Do przetlumaczenia uzyto zaawansowanego programu komputerowego.

  List opisuje Boga, Jezusa i Ducha Swietego jako „martwe brzemie” (obciazenie, ciezar). Stwierdza: Bog mysli, ze moze uwolnic smiertelnikow, ale ten system nie dziala dla nikogo. „Mozna nawet powiedziec, ze Bog zostal wymyslony przez ludzi”.

  Tresc odnosi sie rowniez do rzeki Styks, ktora w mitologii greckiej ma oddzielac krolestwo zywych od swiata umarlych.
  „Byc moze teraz, Styks jest pewien”.

  The letter is said to describe God, Jesus and the Holy Spirit as „dead weights” and states: „God thinks he can free mortals” but „this system works for no one”.
  It even goes as far as to claim that God was invented by man.
  —————————————-
  ‚Devil letter’ written by nun ‚possessed by Satan’ finally translated

  https://www.sde.co.ke/article/2001295365/devil-letter-written-by-nun-possessed-by-satan-finally-translated

  1. Siostra Maria Ukrzyżowana od Poczęcia – czy z takim imieniem można mieć czyste przekazy i nie być „opętaną przez szatana”?…

   Kalinko, dziękuję za info 🙂 Teraz będzie pojawiać się więcej tego typu dokumentów. Zasada jest jedna: należy się z nimi zapoznać, ale podchodzić do nich z dystansem, na zasadzie: „Czytaj wszystko, słuchaj każdego, nie wierz niczemu, dopóki…”.

   Poza tym sceptycznie podchodzę do możliwości komputerowego odczytu tych „hieroglifów” 😉

 13. Właśnie trwa protest przeciw:
  – pseudohodowlom zwierząt,
  – hodowlom zwierząt na futra,
  – podrzynaniu gardeł zwierząt podczas uboju rytualnego.

  Każdy, kto podejmuje się jednego z tych trzech działań – to bestia.
  Każdy kto krzywdzi bezbronną istotę, dopuszcza się gwałtu – na zwierzęciu, kobiecie, bądź dziecku musi być kategorycznie i trwale izolowany od zdrowej tkanki społeczeństwa, ten, kto wie o takich działaniach i milczy – także.
  Pieprzą w telewizji, że papież zwołuje coś tam w tej sprawie.
  Zwołuje? Teraz? Trochę późnawo.
  Franciszek wiedział, co się odbywa, Benedykt XVI wiedział,
  Wiedział również Jan Paweł II. Wszyscy milczeli.

 14. Zwoluje biskupow, zeby obmyslic strategie wyjscia z sytuacji w najlepszy mozliwy sposob dla tej mafii. Tak, aby ludzie sie cieszyli, ze cos tam zrobili i powiedzieli, calosc bedzie nadal dzialala jak do tej pory – tylko chyba nie wiedza, ze nastapi punkt przegiecia i wszystko runie w cholere. Wtedy to jasnosc otworzy najlepsze ze swoich domowej roboty win i bedzie sie smial na caly regulator.

  Katharos – w moim spojrzeniu jestes na drodze przebudzenia i uderzylo Cie to jakim jest ten swiat. Przezylem takie cos majac 13 lat, walnelo mnie wtedy do tego stopnia, ze o malo sie nie odeslalem z ciala… To poczatek dobrej drogi, teraz wazne jest, zeby sie nie uszkodzic ta nowa percepcja:

  # likwiduj wszelkie egregory zasiane przez zlych (katolicyzmy, poczucie winy, rozliczanie sie ze soba, grzebanie w przeszlosci itd.)
  # Twoja wola ma sie stawac: nakaz sumieniu szczerosc = sumienie ma Ci pomagac, a nie szkodzic. Je tez trzeba dostrajac, zeby widzialo prawde przez chaszcze. Jesli Cie niszczy to jest zainfekowane faryzejska gadziocha, kaz mu wrocic do Ciebie.
  # nie wszyscy sa zli. Jest wiele wspanialych istot. To ze jest ich mniej od scierwa to tylko kwestia czasu. Pomysl: odrobina zakwasu (drozdzy) zalatwi sprawe nawet w wielkim balonie pelnym maki (moszczu). Jest go nieporownywalnie mniej ale pracuje i kiedy proces sie zacznie to nieuchronnie sie skonczy. Niektore wina dojrzewaja latami – z poczatku sa moszczem, potem sie zmieniaja (nie da sie ich jeszcze pic), a efekt koncowy jest wspanialy. I zawsze w procesie jest „ferment” – jednak czas fermentowania sie kiedys konczy.

  Teraz swiat jest jak dwa dni po dodaniu do moszczu matki drozdzowej, ferment i piana. Kwestia czasu…

  1. „Wtedy to Jasnosc otworzy najlepsze ze swoich domowej roboty win i bedzie sie smial na caly regulator.”

   Dołączymy do Ciebie w tym świętowaniu, a radości naszej nie będzie końca … Choćby wszystkie butle wina z przydomowej piwniczki miały zostać opróżnione 😀

   Świetne porównanie z tym procesem fermentacji – od razu widać, że znawca i praktyk to napisał!
   Więc niech fermentuje, niech się pieni, bo już nie możemy się doczekać tego wyśmienitego wina!🙂🔆

   1. Ziarno – tak mi sie wlasnie nasunelo przy okazji wstawiania balonu z winem rodzynkowym 🙂 Ze na poczatku wyglada to dramatycznie, nagle staje sie klarowniejsze, mozna oddzielic tzw. miazge (tez pasuje to okreslenie!) – czyli miazga idzie sio i wtedy z grubsza jest czysciej, koniec procesu wytepia najbardziej toporne zuo, ktore opada na dno. Pozostaje pyszne wino, klarowne. Zuo opada zawsze na dno!

   2. Domowy wyrób win! To jest to! 🙂
    Nastawiajmy butle z winem, droga(i) Jasność.
    Może ludzie wreszcie dojdą do klarowności swoich poglądów… 🙂

    Zuo – zrozumiemy, uwidzimy 🙂 , ocenimy 🙂

    Zuo- zło, oczywiście, że pójdzie na dno!

 15. Nie da sie ukryc, ze Haute Couture na dobre zawitalo do KK. Nie tylko byly minister Nowak lubi drogie zegarki. Wywiad z ksiedzem Markiem Wojcikiem, projektantem ornatow. Hahaha Dobrej zabawy!
  Czy na jednym ze zdjec nie widnieje czasami wszystkowidzace oko „zamkniete” w piramidzie?
  ————————————-
  „Po co Bogu papież, który ubiera się Prady? – pytam księdza Marka Wójcika. Projektant fantazyjnych ornatów nie musi się zastanawiać: – Bogu na nic. Elegancja kapłana wyraża szacunek do wiernych. Poza tym na ołtarzu dzieje się cud przemienienia. Czyż cud nie zasługuje na wspaniałą oprawę?

  – Ludzie często oburzają się i mówią, że jak to, Kościół zwraca uwagę na modę? Przecież to nie przystoi. A kto, jak nie Kościół, był przez lata mecenasem sztuki? To pierwsza instytucja, która zajęła się modą. No, poza dworami. Dzisiaj szaty liturgiczne strasznie się opatrzyły, a kiedyś dla wiernych to był kontakt z krawiectwem. I to raczej typu haute couture, a nie prêt-à-porter, czyli czymś na co dzień – emocjonuje się projektant.

  Moda jest bardzo ludzka, a Kościołowi nic co ludzkie nie powinno być obce.”

  https://magazyn.wp.pl/artykul/ksiadz-marek-projektant-koscielnej-mody-elegancja-kaplana-wyraza-szacunek-do-wiernych#

   1. TAW. Nie denerwuj się. Tak w ogóle, to pesymista z Ciebie. Mi też się nie podoba to, co dzieje się w Watykanie i w ogóle w KK, ale pomyślałem, że informacja jest ważna. A, jak będziemy myśleć, że nic się nie zmieni, to nic się nie zmieni. TAW, przecież wiesz, że KK i tak się rozleci. Hej.

   1. „I to raczej typu haute couture, a nie prêt-à-porter, czyli czymś na co dzień –”
    To o to chodzi .

 16. Ludzie to syf tyle mogę powiedzieć to my jesteśmy tym syfem na tej ziemi gdzie sie nie znajdziemy robimy złe i w ta stronę idziemy ludzie to scierwo i tak było jest i będzie te całe życie i ten czas szybko mijający nic nie warta młodość itd życie to syf a ludzie to scierwo które papra się w syfie lepiej nie będzie będzie tylko gorzej wiec może zróbmy coś dla tej ziemi i usuńmy się stad 😉

  1. Kurde, zgadzam się z tobą, Adam, z jednym zastrzeżeniem – nie wszyscy LUDZIE to ścierwa.
   I w tym momencie coś do mnie dotarło. Po co światu dobrzy ludzie.
   Dobrzy ludzie rodzą się po to, by ”sprzątać” po tych złych, a źli przychodzą na świat, by katolicki motłoch nie mógł doczekać się raju. Na ziemi.
   Albo gdziekolwiek…………..

 17. Urodzenie, życie, małżeństwo, śmierć — pisze Świętochowski — wszystko dostarczało duchowień­stwu powodu do obdzierania nieszczęśliwych chło­pów…Istniały opłaty za poświęcanie łoża małżeńskiego, pól, ogrodów, studzien, torb podróżnych, se­ra, mleka, miodu, jajek” 51.

  „Do źródeł dochodów kościoła polskiego należały nadto pewne opłaty uiszczane z powodu pełnienia przez kler funkcyj religijnych, jak opłata za asystencję przy sądach bo­żych i tzw. „przysiężne”; dwóch księży prowadziło mają­cego się poddać sądowi bożemu na żelazo rozpalone i od­prawiało mszę świętą do obrzędu zastosowaną; kapłan miał również obowiązek żelazo przeżegnać i pokropić święcona, wodą i za to należała się opłata… W razie przysięgi winien był przysięgający od krzyża, na który przysięgał, zapłacić temu, kto trzymał krzyż… Niektórzy biskupi pobierali rów­nież opłaty i przy chrztach dzieci” 52. „Opłatę zwaną kolędą uiszczano plebanom przy wizytacji parafian w okresie świat Bożego Narodzenia”53. Pretekstów do wymagania, aby chłop płacił, nie brakowało. „Kler nie gardził żadnym środkiem dla ograbienia swych poddanych” (parafian) — możemy powtórzyć za Swiętochowskim 54.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/12/aborygeni-polscy-a-misja-dziejowa-watykanu/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s