Pedofilia to odrażające przestępstwo i grzech. By nie dochodziło do niej więcej w Kościele, trzeba wreszcie zwalczyć lobby homoseksualne wśród duchownych.

Pedofilia to odrażające przestępstwo i grzech. By nie dochodziło do niej więcej w Kościele, trzeba wreszcie zwalczyć lobby homoseksualne wśród duchownych. [25.08.2018]

Moim wczorajszym tweetem wyraziłem tylko to, co zauważył wcześniej jeden z biskupów szwajcarskich. Kocham Boga i Kościół, dlatego też widzę potrzebę oczyszczenia się Kościoła. [26.08.2018]

Nie napisałem, że wszyscy pedofile to homoseksualiści. Wiele aktów pedofilskich dzieje się niestety także w rodzinach i to jest problem, którym społeczeństwo powinno się zająć. Jednak to, co się stało w Kościele w USA, pokazuje, że istnieje związek między homoseksualizmem a pedofilią. [26.08.2018]

autor: ks. Tomasz Brussy

źródło: https://mobile.twitter.com/TomaszBrussy/status/1033360525890125824

Czytaj również:

Reklamy

16 myśli w temacie “Ks. Tomasz Brussy: „Trzeba wreszcie zwalczyć lobby homoseksualne wśród duchownych”

 1. W latach 90. ub. stulecia pojawił się na rynku tygodnik antyklerykalny, później nieklerykalny – „Fakty i Mity”.
  W każdym numerze podawano fakty pedofilii kleru. Redaktorzy tygodnika niejednokrotnie poszukiwali sprawców, schowanych w klasztorach lub przenoszonych przez biskupów do innych parafii. Czasem za granicę. Sprawcy ci byli skutecznie namierzani i „podawani niejako na talerzyku”, też – ale mało skutecznie- poszukującym organom ścigania.
  W tamtym czasie też tygodnik ten jako pierwszy zajął się homoseksualizmem wśród tego środowiska i ujawnił znanego arcy-, czy może tylko biskupa ulokowanego w swoim pałacu, a molestującego kleryków z pobliskiego – połączonego przejściem seminarium duchownego.
  Podawano fakty mające też miejsce poza granicami.
  Temat – można rzec – stary, jak sama religia. Przyczyny – też różne.
  Czy ktoś policzył ofiary? Wyrządzoną im straszną krzywdę?
  Czy zadośćuczynieniem wystarczającym są pieniądze?
  Parę tygodni temu usłyszałam o „kosztach pedofilii w USA od 1950 r. To około 4 bilionów dolarów.

 2. tu nie da się (niestety?) nic zrobić oprócz wyburzenia
  bo na palenie na stosie albo rozstrzelania za późno, drogi/tani/podrobiony KK

 3. Ksiądz Brussy atakuje niewłaściwy cel. Homoseksualiści są pozornym „problemem”, a wskazania Pisma „Świętego”, aby homoseksualistów kamienować, są ludobójczym barbarzyństwem i przejawem psychopatii umysłów fałszywych bogów Biblijnych, którzy swego czasu inspirowali Bliskowschodnie religie i traktowali ludzi jak bydło. Nie dajcie się na to nabrać. Pozdrawiam, Heretyk

 4. Tego co się dzieje w KK, jeśli chodzi o te sprawy, nie da się już zamieśc pod dywan. Ja jednak winię za tę sytuację istnienie celibatu i oddzielanie zakonników tudzież księży diecezjalnych od ludzi. Nie wszyscy są w stanie zapanować nad popędem seksualnym. No i coś takiego, jak sie stłumi, to potem może dojść do np. aktów pedofilskich. Tak mi sie wydaje.

  1. Celibat, to nie zakaz seksu, tylko ślubu.

   Pewnie nikt nie potrafi zapanować nad emocjami jeśli jest zmuszany do seksu tam, gdzie się go nie spodziewa.
   Atakowany na początek musi zapanować nad obrzydzeniem, po czym musi uruchomić popęd seksualny, nad którym panują władcy.
   A czym skorupka za młodu … , a może też odwet za spaprane życie.

   1. Wiem, wiem, ale tak napisałem odruchowo, bo większość ludzi nie odróżnia przyrzeczenia bezżeństwa od ślubu czystości u zakonników (ci mogą sobie o seksie pomarzyć). Jak mam rozumieć Twoje wywody? Pedofile mają spaprane dzieciństwo czy jak?

  2. Śpiew ptaka.
   Wszyscy gwałceni w dzieciństwie mają spaprane życie; i ci, którzy w dorosłym życiu naśladują swoich katów, i ci, którzy usiłują zapomnieć.
   Gwarancja tylko marzeń o seksie u tych, co wzięli ślub z czystością jest taka sama jak gwarancja tylko marzeń o innych partnerach u tych, co wzięli normalny ślub.
   Sądzę, że Bóg nie lubi ludzkich przyrzeczeń oraz różnego rodzaju ślubów, prócz tego, który podzielonego na 2 płcie łączy w jedno ciało.

 5. Bóg po to podzielił człowieka na płcie, żeby zaludniał ziemię.
  Wiele razy błogosławił małżeństwa mówiąc: „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię …”.
  Ani raz nie pobłogosławił dziewic i bezżenności.

  Natomiast Paweł w 1Kor 7 bez uzasadnienia zapewnia, że dla Boga małżonkowie są bezużyteczni, że służyć Mu potrafią (nie napisał jak) tylko kawalerowie i panny.
  Ale łaskawie pozwolił się żenić i za mąż wychodzić tym, którzy nie potrafią zapanować nad sobą, bo wg niego lepiej jest żyć w małżeństwie, niż płonąć.
  Oczywiście lobby homoseksualne nie płonie, więc z tego pozwolenia korzystać nie potrzebuje.

  1. idzcie i rozmnażajcie się tyczy sie nowo zrobionej 6000 lat temu przez szarakow rasy azjatow, cory zlowiecze tj slowianie i heleni juz byli na planecie jak niecny bandyta pan bog yahwe tu przyleciał swoim księżycem, trzeba zdelegalizować wszelkie religie im szybciej to zrobimy tym lepiej dla ducha, pedofilia wynika z brzydoty doroslej plci pięknej zbrzydzonej przez lata gwałtow i mezaliansów z b-zydalami barbarzyńskimi zydoarabomongolskimi, twarz e slowianek powinny wygladac cale zycie plus minus nawet ze zmarszczkami jak nastolatek jak nie wygladaja znaczy geny barbazynskie

   1. gmozabija !!!
    Pieprzenie, to zawód kucharzy. Mieścisz się w nim, czy jakoś wystajesz, co nie jest bezpieczne, bo w końcu ktoś Cię nawet nieopieprzonego na swoim ruszcie przypali.

 6. Przypuszczony ,wczesniej sprowokowany atak islamistow na Watykan jest nie unikniony,tudziez zapewne alternatywnie sami wysadza czesc watykanu aby ukazac swoja tragedie lub rzczywisty rozpad tej instytucji.
  Jak zawsze elity watykanskie po sprywatyzowaniu watykanskich dobr zmienia nazwe korporacji ,kontrolujac spoleczenstwa nowa religia lub inna zastepcza .
  Patrzac z daleka na rodzimy rynek ,ktory produkuje wiernych KK w szkolach na przymusowych lekcjach religi w panstwie wyznaniowym ,zastanawiam sie czy jest szansa na zbudzenie sie polskich slowian?

  1. Czy muszą się budzić jako Słowianie starożytni?
   Jeśli tak, to nie ma się co dziwić, że zwlekają oczekując lepszych propozycji.

   1. Krystyno alez lepsze opcje juz byly pobudzone.Feminizm zdal egzamin? inna opcja to komunizm przewijany na przemian z katolicyzmem i co z tego wyszlo to mamy na ulicach i polskich rynkach czyli poslusznych wiernych obywateli od 50 roku w zwyz. Nowego czlowieka high tech pozal sie boze z prawami demokratycznymi tez mamy ,operujacego na kredytach wirtualnych ale materialnie nic nie posiadajacego ..nawet duszy ,zreszta skoro bez wiedzy jakiejkolwiek to jaka dusza?Jaka lepsza opcje proponujesz?bo wiadomo ze starozytni slowianie nie powstana ale gdyby nawet to ciagle lepsza opcja niz czlowiek z naukami biblijnymi sterowany z tylnego siedzenia przez eskimosow ze wzgorz golan.

   2. „Krystyno alez lepsze opcje juz byly”
    Dreamingdady

    Przebudzenie nie ma opcji.
    Czy można się obudzić do czegoś innego niż tego czym się jest?
    Byłby to kolejny sen.

    A gdy człowiek się przebudzi to zacznie stwarzać świadomie na własne podobieństwo.

    Ten świat stworzyliśmy w nieświadomości.

    Jako świadomi stwórcy, nie wyobraża sobie, byśmy stworzyli coś podobnego do tego co było na Ziemi i co znamy z historii.

    Może zaczniemy używać nowych określeń, bo stare słowa będą pasować do starego świata a nowy może potrzebować nowych nazw.
    A ile w tym zostanie słowiańskości to sie okaże.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s