YouTube banuje kanał Niezależnej Telewizji Janusza Zagórskiego!

<https://youtu.be/Zs5shKxYq04

<https://youtu.be/-Oef4_-ThbQ

Z Januszem Zagórskim, twórcą i szefem Niezależnej Telewizji, rozmawia Marcin Rola z Telewizji wRealu24.

*

Zakazana przez chazarski YouTube rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą:

https://m.facebook.com/

Ściągajcie film na swoje twarde dyski, bo tylko patrzeć, jak chazarski Pejsbuk również do niego się doczepi…

Reklama

62 myśli w temacie “YouTube banuje kanał Niezależnej Telewizji Janusza Zagórskiego!

 1. Prawdy nikt nie zatrzyma. Moga sobie blokować co chcą. Ten pociąg jest nie do zatrzymania. Swoja droga dziwiłem się,że „Szwajcarzy” tak długo zwlekali z blokadą NTV. Pan Janusz sobie poradzi. Jest znany. Poczta pantoflową będzie zwoływał spotkania.

  1. nsa czyli zydomongolskie reptye czytaj google po to kupila yt zeby go cenzurowac, nic nowego, ma byc niepowaznie smiesznie i okupujace nas szaraki i reptyle ksiezycowe nie istnieja…

   1. Niech tam sobie istnieją, a Ty, Gmozabija, bądź i czuj albo bardziej czuj i bądź. Hej. Póki śpiewają ptaki, a śpiewają, nie jest źle.

 2. Niech pan Janusz oleje You Tube i przeniesie się do DTube. Tam go nikt nie zablokuje, bo nie ma jednego centralnego serwera. Prawdy nie da się zablokować, a You Tube czy pejsbuk za kilka lat wobec rozwoju technologii block-chainowej staną się przeżytkami a że panuje tam cenzura to szybko stracą popularność na rzecz np. DTube. Tak mi się zdaje. Jak będzie pożyjemy zobaczymy.

  1. a jak myslisz zalatwili egipcjan rzymian grekow? ksiezyvowi posieja spodkami biozaraze czy chemie i po ptakach, nie doceniasz ich technologi

   1. A ja bym ich technologii nie przeceniał, bo czas sił ciemności się kończy, choć na pewno jeszcze będą sporo bruździć. Prawdy jednak nie zatrzymają.

 3. nsa czyli zydomongolskie reptye czytaj google po to kupila yt zeby go cenzurowac, nic nowego, ma byc niepowaznie smiesznie i okupujace nas szaraki i reptyle ksiezycowe nie istnieja…

  1. Do publicznej wiadomości podano termin wyborów samorządowych. To za 2 m -ce z haczykiem.
   Janusz Zagórski realizuje program samorządowy na „swoim” terenie pt. Republika Slężańska. Projekt jest zaawansowany, więc uda się i zrobi mocny wyłom w skostniałym „samorządowym” świecie. Będzie precedensem. Do skopiowania.
   Zaczęło się więc kąsanie, ale spokojnie – konie po betonie już poszły.
   Powodzenia Panie Januszu.

   1. Jasa Kochanie ❤ Dokładnie boją się totalnie są roztrzęsieni i tymi tylko działaniami, które beda mieć odwrotny skutek od ich zamierzonych celów, bedą nas mobilizować i scalać, łączyć w jedna falę, która przy tsunami to pikuś, bo tak potęznej fali nikt jeszcze na ZIEMI NIE WIDZIAŁ! Dla mnie PAN JANUSZ jest juz w pełni gotowy, aby przejąć stery PAŃSTWA!

    ZOBACZCIE JAK SIĘ BOJĄ! PO TYM JAK WYSZŁA INFORMACJA o tym, że nierząd polski unicestwia wszelkimi formami Rolników Polskich, a przy tym wiem to juz od samych Ukrainców, którzy mówia, ze to ,,panowie w białych rękawicach oplatajacy Ukrainę'' tworzą nowe rolnicze tereny i te sadzonki właśnie tam sa nasadzane w potężnych areałach- OKAZUJE SIĘ ,ZE RÓWNIEZ TAK SIĘ DZIEJE NA MOŁDAWI!

    po tym jak Pan Michał im to grzecznie wylożył w ministerstwie kolejny raz – zapadła zaskakujaca decyzja:
    ,,Polskie MSZ wycofuje się z programu wsparcia dla ukraińskich plantatorów malin, uderzającego w polskich sadowników. To m.in. efekt interwencji rolniczej „Solidarności”.''
    https://kresy.pl/wydarzenia/msz-wycofuje-sie-z-dotowania-ukrainskich-producentow-malin/

    ALE JEST I SMUTNA WIADOMOŚĆ ZA TO- W DNIU WCZORAJSZYM PAN MICHAŁ I JEGO RODZINA ORAZ CAŁA WIEŚ, KTÓRA SOLIDARNIE POPIERA DZIAŁANIA MICHAŁA ZOSTALI ZAATAKOWANI BRONIA POGODOWĄ!
    po tym jak od 16 sierpnia rozpoczęli,a ukończyli nasadzenia kapusty w dniu wczorajszym nagle rozpetała się burza;

    TO ODPOWIEDŹ UWZ:

    Pamiętajcie, że jedzenie nie znajduje się w sklepie ot tak. Zanim trafi do Was, najpierw musi zostać wytworzone w ziemi przy ciężkiej pracy rolnika.

    A praca rolnika to ciągła nieprzewidywalność i ryzyko..
    Nawet jeśli bardzo chcemy to na większość czynników nie mamy wpływu np na pogodę.

    10minut potrafi czasem zaważyć na efektach całorocznej pracy.

    10minut gradu potrafi zniszczyć nie tylko rośliny ale i morale całych rodzin.

    Jedno jest pewne – nawet w takich sytuacjach polski rolnik się nie załamuje !

    Rolnictwo to nie tylko nasza praca. To także pasja. Dlatego niezłomnie pracujemy dalej.
    Produkcja żywności to nasza misja!

    Dzisiaj są już prawie 500 km od domu w miejscu docelowym na kolejnym spotkaniu z Rolnikami! Jeszcze odwiedzą kilka miejsc, a i jest tam także już wiem- wiadomość dosłownie z ostatniej chwili: PANI JADWIGA ŁOPATA I PAN JULIAN ❤

    Serce człowieka nie jest wytworem technologii – Sir Julian Rose ,,Transmisja na żywo ze studia NTV. Serce człowieka nie jest wytworem technologii. Zablokuj rozwój sieci 5G zanim będzie za późno!''
    Myslę, ze ten materiał z 13 sierpnia ostatecznie zdecydował O BLOKADZIE, gdyż dotarło do ich zakutych, zniewolonych głów jak daleko i jak szybko szybuje nasza świadomość!

    Kochani Słońce jest tylko wspomagaczem, ale stworzyli zaporę(chemtrails tzw.) – to zostało przewidziane i cała Weda płynie teraz z najciemniejszych niedostępnych dla nich głębi MATEŃKI ZIEMI Z PRAKORZENI KRYSZTAŁOWYCH ZIEMI ❤

    NIE CZAS NA DROBNE ZAWIESINY, SPORY TYLKO DO ROBOTY! Kocham Was, a MIŁOŚĆ nie mówię o tej suchej newage ISTNIEJE I KAŻDY Z WAS WKRÓTCE JEJ DOŚWIADCZY Z PEŁNĄ MOCĄ ❤

   2. PRZEPRASZAM NIE DAŁAM LINKA DO ZAPODANEGO TEMATU:
    Serce człowieka nie jest wytworem technologii – Sir Julian Rose https://www.youtube.com/watch?v=DkgUBcjWgIw&t=13s

    Pamietajcie ta technologia jest w najnowszych licznikach na prąd, gdzie celowo nie mówi się o tym, ze nowe liczniki takową bombę posiadają- okrywać licznik najlepiej folią, gdyz one emituja bardzo silny sygnał WI-FI, a ponadto maja systemy szpiegowskie!

    A PONADTO:
    Drukarz znów atakuje
    13:26, 14.08.2018
    Plaga korników w Masywie Ślęży. Kornik Drukarz zaatakował lasy. Tak źle jeszcze nie było – mówią leśnicy z nadleśnictwa Miękinia. Tylko w tym roku pod piły trafi aż dwadzieścia tysięcy chorych drzew.

    Lasy wokół Ślęży wyglądają jak po przejściu huraganu, Zniknęły cale hektary drzew. Naturze trudno poradzić sobie z atakiem Kornika Drukarza. Wystarczy, że te niewielkie szkodniki zagnieżdżą się w jednym zdrowym Świerku, który umiera po zaledwie dwóch tygodniach. Później kolonia przenosi się na… trzydzieści kolejnych drzew.
    http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/aktualnosci/drukarz-znow-atakuje/38508148

   3. Kornik drukarz (o ile to nie jest model wyhodowany w jednym z chazarskich laboratoriów na Ukrainie) pełni ważną ewolucyjną rolę w procesie Wielkiej Zmiany:
    oczyszcza kRaj z nadmiaru Świerków, wołając Głosem Wołającego na Pustyni o

    MASOWE NASADZENIA KRAJU DĘBAMI…
    🌳🌳🔆🌳🌳

   4. „Morawiecki bał się rolników. Zablokowano ich protest w Sandomierzu!

    Mateusz Morawiecki przestraszył się jednak siły protestu i rozkazał by poszkodowanych przez suszę, ASF i oszukanych przez rząd ludzi nie wpuszczać na sandomierski rynek. Wszystko w ramach polityki dzielenia Polski.

    Nie pomogły wielkie lecz puste słowa, nie pomogły zapewniania o programie. Do Sandomierza zjechali członkowie PiS, ściągani ponaglającymi SMSami z centrali. Ale za nimi przyjechały też problemy i widmo przegranej w wyborach samorządowych oraz w wyborach do parlamentu.

    Na to wszystko Mateusz Morawiecki nie miał już odwagi odpowiedzieć. Dzielnym protestującym zablokowano dostęp do miejsca, gdzie odbywał się partyjny wiec PiS. To nie jest wasza prywatna ziemia, krzyczeli rolnicy – to jest nasza wspólna Polska – przestańcie ją dzielić i posłuchajcie naszego głosu protestu, wy oszuści. Złodzieje! Złodzieje – skandował tłum w stronę przestraszonych działaczy PiS.

    Ale tego Morawiecki słuchać już nie chciał i szybko uciekał przed protestującymi. W końcu jaki milioner zrozumie biednego, prawda? Przekaz PiS o przyjazności zwykłym ludziom posypał się jak domek z kart”.

    https://wiesci24.pl/2018/08/19/morawiecki-bal-sie-rolnikow-zablokowano-ich-protest-w-sandomierzu/

   5. W kRaju takim, jak Polska, ministrem rolnictwa powinien być zawsze rolnik, a nie jakiś wymuskany wallstreetowski korpourzędas.

    Ale pan Andrzej przetarł tu szlaki, więc będzie dobrze 😀🔆

   1. Laszko Kochana jak nie TY?! Twoją Moc dokładnie się czuje, ale tak ogólnie to DZIEKUJĘ- uwielbiam Panią Marzenke i Jej wspaniałe przekazy- ale jest chyba wspaniała wiadomość- PANI Marzenka jak dobrze widzę jest w stanie Błogosławionym ❤
    Slucham dalej i przenika mnie ta MOC NASZEJ LASZKI 😀

 4. Tak gwoli ścisłości należałoby użyć terminu „babiloński”, nie „chazarski”, gdyż geneza wspołczesnych, syjonistycznych Żydów sięga właśnie tego regionu.

  1. Gwoli ścisłości, tak, to jedna gadzia linia (kilka „zrzutów”, z kilkoma genetycznymi modyfikacjami).

   Funkcjonującego w środowiskach alternatywnych terminu „chazarski” używam jednak celowo, gdyż ma lepszą recepcję wśród Czytelników niż niewiele mówiące dziś Polakom pojęcie „babiloński”.

 5. jak sie JP2 ukazal w uscisku milosci i szczerego smiechu z nemrodystom Kwasniewskim Stolzmanem i agentem elektycznym Walesa to bylo wiadomo, ze beda nam sciskac jajca i okradac dalej z energi .

  Narod kiwnal glowami na znak pokoju i przebaczenia i w bojazni bozej oddali swoja wolnosc nemrodystom ,po raz kolejny ale nie pomysleli czy nowe pokolenia to zaakceptuja. Babilonskie towarzystwo wzajemnej agenturalnej adoracji to lagodne okreslenie dla nich,zbyt przyjazne .

  Osobiscie lubie ich charakteryzowac jako nemrodystow o fundamentach szatanistycznych .

 6. Hej!
  Ręce i nóżki im latają w popłochu. Wazelina do rolników level hard, dopłaty, odszkodowania, wybicie dzików do nogi. Samorządowa kampania jak wojna propagandowa – chazarzy vs chazarzy. Ciekawe kiedy Potockiego pokażą w tv bo ma startować na prezydenta Warszawy? Pislam wpadł we własne sidła grając na patriotycznej nucie, rolnicy nie odpuszcza, do tego”kolejna wojenka o Westerplatte”.
  Słowiańskie oddziały na paradzie w święto Wojska Polskiego to był miód sam.
  Polacy zaczynają to widzieć i wystarczy, że nie zagłosują na żydów.

  1. Tak jak pisałem o tym już tu wielokrotnie, ubiegłe półrocze to był szczyt wielowiekowej potęgi Okupanta naszej Macierzy.

   Od Letniego Przesilenia 2018 nasz tradycyjny okupant będzie już tylko (po kolei, kawałek po kawałku) tracił swoje podstępnie zdobyte przyczółki…

   (Jest to, odbywający się na terenie naszego kRaju, proces immanentnie związany z o wiele większym, kosmicznym de facto, procesem Wielkiej Zmiany zachodzącym w naszej przepięknej galaktyce Drogi Mlecznej🐄)

   Sława Słowianom!

   Słowianom sława! 🔆

   1. Skoro to był ich szczyt możliwości to już się nie mogę doczekać naszego początku drogi…

   2. Te dwie drogi się zazębiają, pierwsza (nieudana) fala Wielkiej Zmiany na fraktalu społecznym miała miejsce w USA pod postacią ruchu Dzieci Kwiatów.

    To był Pierwszy Ważki (ważka nieważkość ważki) Impuls.

    Niestety tylko impuls, gdyż ogólna energetyka Ziemi była wówczas zupełnie, zupełnie inna. Ale impuls poszedł, został zapisany na matrycy – i tylko taka była prawdziwa rola ruchu Dzieci Kwiatów🌻

    Najważniejszym jednak świadomościowym echem ruchu Dzieci Kwiatów był przeprowadzony w 1993 r. w Waszyngtonie Eksperyment Maharishiego, który udowodnił, że

    ZJEDNOCZONE POLE ŚWIADOMEJ LUDZKOŚCI JEST W STANIE POGONIĆ OKUPANTA Z NASZEJ PRZEPIĘKNEJ PLANETY.

    Był to jeden z największych i najkosztowniejszych eksperymentów socjologicznych w historii ludzkości, w którym wzięło udział ponad 4000 osób z 81 krajów!

    http://www.tm.net.pl/index.php/wiecej-o-technice-tm/efekt-maharishiego

   3. Czyli dla uzyskania Rozszerzonego Efektu Maharishiego, aby poprawić jakość życia w naszym kraju potrzeba niespełna 1000 osób stosujących wspólnie Transcendentalną Medytację i Program TM-Sidhi …

    Wydaje się, że to tak niewiele, a jednak …

   4. Oczywiście przy medytacjach zbiorowych wyłania się cała masa „wątków pobocznych”. Przed medytacjami zbiorowymi najważniejszą sprawą jest prośba do „swojej” duszy o zabezpieczenie swojego pola przed podłączeniami i wysysem. Medytacje zbiorowe bowiem to przewyborny energetyczny żer dla Pozaziemskich.

    Efekt Maharishiego jest jednak niezaprzeczalnym dowodem naukowym, więc medytacje zbiorowe jednak działają.

   5. No proszę .
    Przypadkiem młodzież niemiecka zainteresowała się kołowrotem na mojej szyi.. Wytłumaczyłam jak umiałam po niemiecku posiłkując się tłumaczem w tabl…
    Pokazałam im kołowrót na niebie. tzn.w kompie..
    Opowiedziałam o Słowianach Zachodnich .;
    Słowianach Połabskich… Wielkie oczy i otwarte buzie ..ludzie po dwudziestce… Od razu nosy w smartach i eureka!.
    Na pytanie czy kiedykolwiek słyszeli o Słowianach odpowiedzieli nie /nigdy… aaa zapytali o kołowrót -zdziwieni bo u nich zakazany…

   6. majk koszyk
    hrabia nie naleje z próżnego i nie zrobi nagle Polski mlekiem i miodem płynącej. Jest on niestety kolejną podpuchą na którą dało się złapać wielu poszukujących normalności.
    Poza tym KAŻDA partyja jest z natury organizacją mafijno-przestępczą i KAŻDY kto proponuje kolejną jest albo karierowiczem albo ignorantem.

   7. TAW, ALBO BARDZO WKURZ… CHOJRAKIEM 😀
    I według mego czuja to musiało nastapić, bo jak Alis przed zniknięciem zapowiedziała PRZYJDZIE OGROMNA FALA ŁĄCZENIA SIĘ POLACHÓW W JEDNO I PRZEJECIE SKOSTNIAŁEGO NASZEGO kRAJU i przywrócenie jego matrycowych parametrów życiowych 🙂
    Polacy idą po władzę w samorządach https://www.youtube.com/watch?v=L4eH9lRb0Uc&t=3s

   8. Elaszko, świetna wiadomość. Dziękuję.
    Już najwyższy czas, żeby ta PO-wska klika z Adamowiczem na czele odeszła w zapomnienie (oczywiście, po rozliczeniu z wszystkich ich matactw!).

   1. TAW: dziękuję Ci bardzo za przypomnienie tego filmiku – widziałam go jakiś czas temu. Istotnie jest ważny i warty przechowania. Już ściągnięty😁.

    „Od Letniego Przesilenia 2018 nasz tradycyjny okupant będzie już tylko (po kolei, kawałek po kawałku) tracił swoje podstępnie zdobyte przyczółki”.

    Słabnie tyle, że nadal niemożebnie sypie… aż strach czasem popatrzeć w niebo mimo, że u mnie wiatrów nie brakuje. Dziś nieco lepiej, najgorzej było w niedzielę (w powietrzu wyczuwało się wilgoć, jakiś metaliczny zapach, przytłaczającą duchotę).

    Zastanawiało mnie, czy akcja mogła mieć związek z pokazami lotniczymi odbywającymi się w 3city na plaży?

   1. @TAW byłem teraz na mazurach i spotkaliśmy młodych wesolych szczerych ludzi (8 matki i ojcowie wiek ok 27) z Kielc, wyciągnęli gitarę i zaczęli grać przy stole. Pierwsza piosenka „Barka”, oni śpiewają, gospodyni opowiada o swoich spotkaniach z JP2 (choć obecnie nie wierząca), sobie milczę i słucham. Pytają się czy czy ja nie wierzący,bo nie spiewam? Ja im mówię, że jestem Słowianinem. Czy jesteś rodzimowiercą? Nie, niestety nie da się, bo dużo zapomniane ale stoję na swojej mateczce Ziemi a nade mną mój ojciec Kosmos:) A jak ktoś ma problemy która wiara lepsze to zapraszam na łąkę będziemy sobie pięściami tłumaczyć do skutku 😉 Nie po to tu się spotkaliśmy skorośmy wszyscy z jednego naRODu.

    Raynold
    Armia Słowian też powstała 😁
    Jaki ma być inny sposób? Najlepiej byłoby ich zadeptać zwyczajowo ale hucpe na cały świat by chazary zrobiły i NARÓD znów by ucierpiał, przypominam Słowianie zostajemy w domu nie idziemy na żadną wojnę. Potocki prawdę mówi i rozsądnie chce coś zrobić „demokratyczną” drogą. Brak rozejmu z ZSSR i 3 rzeszą jest faktem od 1945 roku a prawo morskie jak żadne inne ich nawet zobowiązuje. Ten order Stanisława coś mnie pachnie masonerią dlatego nie idę na barykady ciekaw tylko jestem co z tego wyniknie.

 7. Tym, którzy nadal mają naiwne wprogramowane mniemanie, co do faktu, że obecna Polska jest suwerennym państwem, a nie jak powiadają ISTNIEJE TYLKO FORMALNIE, gdyż jest prywatną firmą – TRUSTEM ( szukaj pod adresem https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 ) . Natomiast cały materiał opisujący konieczność POWROTU do II RP znajdziecie: –> https://www.youtube.com/watch?v=AFKdvGJ1lmU ( można przewinąć do 45:25 ).

  PODAJCIE DALEJ !
  wężykiem, wężykiem

 8. Mnie natomiast zastanawia fala utonięć i to DZIECI, TYM BARDZIEJ, ZE WCZORAJ ZNAJOMY POWIEDZIAŁ MI, ze ciało jednego topielca było pozbawione nerki!

  A CO DO POLITYKI I 3 CZY 2 RP to wydaje mi się, że musi nastąpić coś większego, bo inaczej będzie wciąż to samo!
  Kazdy tylko mysli jak się wspiąć wyżej, chwycić stołka, a później ssać wszystko dla siebie! Błędne koło potrzebuje do zahamowania wbicia jakiegos pręta, bo rozpędzone bedzie nadal mielić na drobne nasz umęczony NARÓD!

  MNIE NIE INTERESUJE, ANI 2, ANI 3 RP CHCĘ GŁĘBSZYCH ZMIAN JAK WIĘKSZOŚĆ Z NAS TU OBECNYCH!

  wężykiem, wężykiem CIĄGLE JEST, a tu musi być zdecydowanie i prosto- no, ale łatwo się mówi, a zycie pokazuje, ze nigdy tak prosto nie jest i czasami nawet należy się cofnąć, aby dalej iść prosto 😀

  1. Tak zwane Ministerstwo Zdrowia – by oddać faktyczny stan rzeczy – powinno nazywać się Ministerstwem Chorób…

   Podstępnie nam narzucony wallstreetowski korponierząd Morawieckiego to gadzia delegatura na terenie słowiańskiej Polski, wrzód na dupie do natychmiastowego usunięcia…

   Tak zwane Ministerstwo Zdrowia bez szemrania wykonuje po prostu rozkazy IV Rzeszy…
   Na procesach o ludobójstwo Słowian będą się tłumaczyć: „Myśmy tylko wykonywali polecenia przełożonych”…
   Pracownicy MZ to istoty bez dostępu do duszy, bo Słowianinowi serce by pękło, gdyby pracował w takim miejscu…

   1. Witaj droga Tawerno,
    odnosząc się do wpisu Tawa…na dwóch wizytach lekarskich usłyszałam takie słowa, gdy wyraziłam stanowczy sprzeciw wyrażenia zgody na operację : …są kobiety którym po skaleczeniu palca wydaje się że dusza z nich ulatuje…
    …jak położy się pani do szpitala to przecież nie porwą pani kosmici…😮
    Ha! To dopiero „ciekawa” dochtórka…

   2. „…są kobiety, którym po skaleczeniu palca wydaje się, że dusza z nich ulatuje…”

    Dziękuję, Wiedźmo 🔆

    Ta Dochtórka zapewne nie zdaje sobie sprawy, że za Twoją, Wiedźmo, przemożną przyczyną zapodała nam tutaj temat na ciekawy wpis, bo to jest bardzo ważny temat. Dziękuję 🔆

   3. Bardzo proszę TAWie ☺
    Ciężko mi cokolwiek napisać bo cały czas wyrzuca mnie z Twojej strony. Pewnie telefon mi siada😉

  1. Majk koszyk ❤ pięknie Dziękuje- wspaniale sie słucha, no i przy tym się wysypało w nawiązaniu do ŁYSEJ GÓRY- tak sobie słuchałam (29 minuta)
   ,,Wapowski iBielski dodaje, ze działo sięto pod łysą górą, gdzie teraz Klasztor S. Krzyża pod łysą górą, gdzie teraz miasto HOŁOMUMIEC!''
   no i tegoz miasta własnie szukałam i to się wyswietliło:
   strona 423
   KAHLENBERG – ŁYSA GÓRA POD WIEDNIEM
   .https://books.google.pl/books?id=fXSArXxDCKUC&pg=RA1-PA423&lpg=RA1-PA423&dq=Che%C5%82miec-+miasto+POD+%C5%81YS%C4%84+G%C3%93R%C4%84&source=bl&ots=x9ftRax7GB&sig=O91QpW_knnbIvxdNHiQjyd_RmwM&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwjzoJPDioPdAhWrw4sKHfSDB8QQ6AEwB3oECAcQAQ#v=onepage&q=Che%C5%82miec-%20miasto%20POD%20%C5%81YS%C4%84%20G%C3%93R%C4%84&f=false

   Ręce Boga – krzyż słowiański
   Symbol Ręce Boga, z naczynia odkrytego w centrum Polski w Białej koło Łodzi, jest niewątpliwie rdzennym, rodzimym symbolem – wywodzącym się i pochodzącym z tej ziemi. Przypisywany jest ludności kultury przeworskiej, pierwotnie uznawanej za prasłowiańską,…

   W ten sposób nasi praprzodkowie przedstawili koncepcję Boga, którego nie potrafili wyrazić w żaden inny konkretny sposób, a jedynie przez abstrakcyjny znak. Znak, który nazywamy: Ręce Boga.

   Cztery piorunowładne ręce, tworzące krzyż, sięgają w cztery strony świata, obejmując go gestem władczym i opiekuńczym. W czterech polach – pomiędzy ramionami tego "prasłowiańskiego krzyża" – widzimy, z kolei, cztery krzyże łamane (swargi). Są one znacznie starszymi, bo indoeuropejskimi znakami symbolizującymi bóstwo solarne. W tym przedstawieniu zawarto cztery prawoskrętne swargi: dwie z pojedynczymi zakończeniami i dwie z podwojonymi. Tym samym – symbolizują nie jedną, lecz dwie postacie "ognia niebiańskiego". Dwa aspekty boskości: Słońce i Piorun. Dwie pierwsze swargi oznaczają moce słoneczne, zaś te z podwójnie załamanymi ramionami (jako że wyrażają większą dynamikę ruchu) przedstawiają moce piorunowe. [7]

   http://m.taraka.pl/rece_boga__krzyz

 9. Dużo PIS zrobił dobrego, ale przez głupie, nowe decyzje mogą przegrać. Gdzież to wymyślić przepadek mienia, jeżeli ktoś oszuka (często nieświadomie) urząd skarbowy chociaż na 1 grosz (!). Ale przedsiębiorcy żydowskiemu to jakoś nie grozi. Chcą wprowadzić też likwidację pieniądza w Polsce. Wtedy w czasie wojny, czy bankructwa banku te wirtualne pieniądze znikają!!! Zostajesz goły! Producenci żywności powiedzą- zapłać. Ale czym! Będzie to grabież Polaków na niespotykaną w historii skalę!!!!!!!!!!!!!!!! Ale głupi ludzie o tym jeszcze nic nie wiedzą.
  Zagórski lub Potocki na prezydenta!

 10. NTV to jedna z moich ulubionych telewizji poruszających niewygodne tematy. Szanuję Pana Janusza Zagórskiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s