Zeda Pingel przed i po szczepionce Gardasil/Silgard przeciw HPV

<https://vimeo.com/273771922

Livestream Jerzego Zięby z 6 czerwca 2018 r.

Drodzy Państwo,

temat dotyczący HPV w szczegółach omówiłem w jednym z moich filmików, tutaj tylko zwracam uwagę na to, że jeśli minister oficjalnie mówi, że nie ma zielonego pojęcia na temat tej szczepionki i wprowadza ją tutaj do obrotu w Polsce, to popełnia przestępstwo.

autor: Jerzy Zięba

137 myśli w temacie “Bracia Polacy! Przełomowy dzień w historii szczepień w Polsce! Korporząd Morawieckiego przyznaje, że nie posiada żadnej dokumentacji dotyczącej badań naukowych potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepionki przeciwko HPV!

  1. Brawo Panie Jerzy, odważny Lechito.
   Na naszych oczach dzieje się piękno i dobro dzięki takim odważnym Lechitom jak Pan Jerzy Zięba, oby takich więcej.
   ❤ ❤ ❤ to dla Pana Jerzego.

   1. Oczywiście nie odmawiam ci SłowiAnko prawa do wypowiadania własnej opinii jak nie pragnę odmawiać jej komukolwiek.
    Nie odmawiam ci nawet prawa do rozkazywania, chociaż tu akurat popełniłem błąd i nie zauważyłem słowa „proszę”.
    Więc proszę wybacz.
    Chodziło mi rozpoznanie błędnej koncepcji potrzeby kontroli, bez osądzania kogokolwiek. Zdaję sobie sprawę, że jednak w mój komentarz mógł wkraść się osąd, wydany pochopnie, z powodu przeoczenia słowa proszę i jeszcze czegoś co nie musi dotyczyć ciebie.

    Co do pytania o różnicę w słowach proszę a rozkazuję.
    Bardziej interesuje mnie energia i motyw za nimi stojący.
    Można prosić nie uznając sprzeciwu (nie piję do ciebie).
    Nawiązuję do własnych doświadczeń jakie większość z nas na pewno miała.
    Prośby przeradzać się mogą w nalegania, rozkazy, szantaże
    emocjonalne, próby wywołania poczucia winy itd, a wszystko po to, by wymóc zmianę w otoczeniu.
    Dlatego mówię o energii stojącej za słowami, mówiącej dużo o oczekiwaniach osoby je wypowiadającej.
    Ważniejsze dla mnie będą wtedy intencje tej osoby.
    Słowo proszę, może być więc użyte z serca dla dobra osoby do której kierujemy prośbę, lub z chęci potrzeby zmiany zachowania drugiej osoby dla własnych egoistycznych wymogów.
    I w rozpoznaniu tych dwu energii mogłem się pomylić, zaślepiony osądem, przed którym przestrzegałem a którego się dopuściłem.

    ——-

    Skoro już tu jestem chciałbym zwrócić uwagę na pewną sprawę wokół której możemy się mylić.
    Chodzi mi o pogodę
    Na chwilę obecną bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że w stwarzaniu np pogody ważniejsza jest jakość myśli. Czyli nie wystarczy wizualizować sobie deszcz, bo może on być skutkiem bardziej , chm, nie wiem jak to wytłumaczyć, no jakości myśli. Myśli ze Źródła znajdą odzwierciedlenie w widoku odświeżającego i dającego życie deszczu, podczas gdy egoistyczne myśli wytwarzają suszę. Tak, teraz to poczułem. Już wiem. Jeśli myślę egoistycznie, to próby wizualizowania deszczu, będą również próbą kontroli poziomu skutku, objawów, będą przejawem myślenia życzeniowego, New ageowego, które nie zadziała.

    Poza tym pogoda może być skutkiem zbiorowej świadomości. Wiec jeśli grupa ludzi na danym obszarze wytwarza jakością swoich myśli suszę, to jedna osoba nie wiem czy wywoła deszcz.
    Prędzej ją zaakceptuje i po jakimś czasie przeniesie się albo trafi w miejsce które odzwierciedli jej rodzaj świadomości.
    To tłumaczy słowa: „Boże daj mi siłę, bym zmienił to co zmienić mogę i mądrość bym rozpoznał czego zmienić nie mogę”

    W sprawie pogody, wierzę, że kiedyś się unormuje, gdy przebudzimy się jako naród. Wierzę że objawi się to w jeszcze większej urodzie Polek i dżentelmen’ości mężczyzn.
    Dlatego ludzie z całego globu będą się do nas zjeżdżać i szczycić się tym że mogą tu mieszkać o czym mówią przepowiednie. One też mówią o przyjaźniejszym w Polsce klimacie. Nie jestem jasnowidzem a jednak stało się to dla mnie oczywiste, że tak będzie, jeśli tylko się przebudzimy.

 1. Tu nie ma co komentować, wszystko Pan Jerzy przedstawił.👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 2. Może trochę z innej beczki, ale wyprzedzam globalny spisek-plan, którego część została już dawno ogłoszona przez lucyferyczny ONZ – zwany Agenda 21 ( prawdopodobny start 2021 )
  Wszystkie te zajawki o przebiegunowaniu co 676 lat i przygotowane dla plebsu następne, mają przygotować tubylców na natychmiastową, bezwarunkową ewakuację z domostw z dawno wymyślonego i ogłoszonego w mediach powodu ( śmiertelne promieniowanie, skażenie, pandemia, powódź, ect – co tylko będzie dla nich w danej chwili wygodne ). Pozwoli to przymusowo wyludnić z atrakcyjnych terenów podmiejskich i wiejskich ludność cywilną do przyszłych miast – państw. To jest kolejny juz realizowany w USA program Agenda 21.
  Wyobraźcie więc sobie, że w telewizji podają nadchodzące zagrożenie kosmicznego programowania, Internet przestaje działać, następuje kilkutygodniowy black-out, banki nie działają, towary w sklepach znikają i w nocy przychodzi do Waszych domów wojsko z rozkazem natychmiastowej ewakuacji z powodu zagrożenia życia. Naturalnie wierząc w zapewnienia zabieracie niezbędne rzeczy i jesteście eskortowani do miejsc przetrwania. W tym czasie oni podpalają np. laserami z samolotów OKOLICZNE lasy, domostwa, całe dzielnice i transmitują to przez globalną TV – jak to było w Kaliforni. Powszechnie podają, że to niszczycielskie kosmiczne promieniowanie pali i zabija, a faktycznie wszystko będzie pokazowo podpalane i niszczone laserami z samolotów. Zabici pokazowo zostaną również ci co nie uwierzą globalnej propagandzie. Tak więc oznajmiają Wam, że nie macie już do czego wracać, wszystko przepadło, a niebezpieczny dla życia teren jest długotrwale strefą zamkniętą. Zostajecie przymusowo zaszczepieni serią szczepionek i nadany jest Wam nr. identyfikacyjny na czoło lub prawą rękę – otrzymujecie chip jak w obozie pracy, gdyż będziecie musieli pracować by jeść i przetrwać za elektroniczne jednostki otrzymywane za pracę . Oczywiście pieniądz papierowy przestanie dla Was istnieć byc może za wyjątkiem elit otrzymujących miejsce zamieszkania w strefach opuszczonych, a nie zniszczonych. Cała Ziemia zamieni się w miejsce z restrykcjami dostępu, jak korporacyjny wieżowiec. Elity będa mieszkały na wyludnionych przez gawiedź terenach podmiejskich. Dla gawiedzi zaś rozpocznie się masowa szczepionkowa sterylizacja i depopulacja, a zdecydowana większość wywłaszczonych terenów zostanie objęte wieloletnią, wojskową kwarantanną i wstęp do nich będzie strzeżony i surowo zabroniony. W ogromnych miastach państwach będzie zasuwała cała przydatna reszta, zdychając z głodu i rozpylanych nad głową nanocząsteczkowych trucizn zawartych w tak powietrzu jak i wodzie pitnej, lekarstwach i żywności.

  KTO PYTAM SIĘ WAS MA RECEPTĘ NA TAK PROSTO ZAPLANOWANY ALGORYTM i dawno temu w dużej części ogłoszony przez lucyferyczny ONZ jako plan Agenda 21 ( już ad-hock sprawdzany i realizowany w USA )

  PODAJCIE DALEJ…
  ( TAW podaj linki wcześniej zamieszczone przeze mnie dotyczące Agenda 21 i pożarów w Kaliforni, gdyż cenzura na YT kasuje mi je i ostatnio nie pozwala nic kopiować ) – prawdopodobnie to początek przyszłych ograniczeń w necie…

  1. JHak to odwrocic ? Masz jakis pomysl qrde blade ?
   A w sprawie „linkow” moze wystarczy dodac, jak u TAWA, jakas kropke przed linkiem, aby „czytnik” nie skasowal…?

   Przyznam, ze jak sie to czyta, to sie Serce sciska…, mam nadzieje, ze jednak wiecej jest ludzi obudzonych i dobrej woli…chociaz jak widze egoizm wokolo…to sie zastanawiam.
   egoisci mysla, ze uratuja „wlasna d…” , a nie rozumieja, ze dla tych , co wymyslili taki plan, tylko ich „d…” sie liczy…

   1. „Egoiści myślą że uratują własną d..”

    Wiecie, że wśród zwolenników szczepień są tacy, którzy myślą podobnie o nie chcących się szczepić?
    Twierdzą, że wtedy taki człowiek może rozprzestrzeniać wirusa na innych, zarażać kolejnych. Taki akt widzą jako egoizm, bo innych ma gdzieś i myśli tylko o sobie, nie przeszkadza mu że będzie siewnikiem chorób.

    Lekarz, taki z dyplomem, widzi chorobę u pacjentki. Przepisuje jej leki.
    Mąż pacjentki mówi: co za egoista, on cię nie leczy. Jemu zależy tylko na pieniądzach i leczy objawy nie usuwając przyczyny. Masz nie brać tych leków -mówi do żony.
    Lekarz na to: pan jest egoistą, tu nie o pana zdrowie chodzi ale o pana żony, eksperymentuj pan na sobie, broniąc swoich ambicji, przyczynia się pan do utraty zdrowia pana żony.

    Kolejny przykład.
    W kupie siła, zjednoczymy się i obalmy tyrana.
    Hej ty tam, nie chcesz przystać do nas? Na pewno jesteś egoistą, myślisz tylko o sobie.
    Ten tam, który widzi że grupa chce działać na poziomie objawów choroby, zupełnie jak lekarz z dyplomem; wie że to nie rozwiąże problemu. Według niego przyczyna tkwi gdzie indziej. Nikt prócz niego tego zdaje sie nie widzi, więc działa w pojedynkę. Grupa widzi bierność tam gdzie chciałaby widzieć działanie -egoizm.
    On widzi bierność tej grupy tam, gdzie działanie przynosi efekty i widzi jej działanie tam, gdzie kontrolować niczego nie można – na poziomie objawów.

    Kto naprawdę działa z poziomu egoisty?
    Kto jest kim?
    Czy czarne naprawdę jest czarne a białe białe?

    Osadzając z punktu swego siedzenia, tą drugą stronę, otrzymujemy dowody jedynie na swoją rację, nigdy nie zbliżając się do Prawdy.
    Tej uniwersalnej Prawdy, nie prawdy pacjenta czy jego lekarza.

    ——–

    I zdaję sobie sprawę z prawdopodobieństwa, że nawiązuję do komentarza jednego ze stałych bywalców tawerny.

    Nie zamierzam ci zrywać maski i osądzać za takie zachowanie.
    Kto z nas tego nie robił?

    „Jesli boisz się głosić prawdy, już jesteś niewolnikiem” Henryk Pająk? (nie jestem pewien)

    Nie widzę w tym nic złego.
    Czasem robimy to bo boimy się tego co pomyślą o nas inni. Ci u których wyrobiliśmy sobie opinię kochających, opanowanych.
    Wtedy jeszcze trudniej powiedzieć co nam leży na sercu, jesli to może wywołać oburzenie i odwet. Wtedy najłatwiej założyć maskę i dziabnąć z ukrycia 😉

    Możesz być namawiany do ujawniania kontrowersyjnych treści, a gdy to zrobisz w masce, osoba która cię do tego namawia, pierwsza daje ci w zęby. Sądząc że jesteś napuszczony. Tak bardzo oddaleni jesteśmy od prawdy. Tak bardzo prawda boli i jest nie do przyjęcia. Tak bardzo światło razi śpiących.

    Każdy budzący się osobnik, wpływa na przebudzenie jakiejś części ludzkości, nawet nie doświadczając kontaktu fizycznego. Umysły są połączone. Światło z umysłu oświecanego, przedostaje się do kolejnych umysłow. Najwięcej dla wybudzenia ludzkości (pośrednia przyczyna wszelkiego cierpienia) mogą robić ci którzy wpuszczają światło do własnych umysłow, ściągając je również dla innych. W tym co inni uważają za egoizm, oni mogą widzieć drogę ku wolności. Osądzając ich ścieżkę, nie ujrzy się jakie w prawdzie przynosi to skutki całości. Nie mówię o wytykaniu ciemności u innych bo to nikogo nie budzi. Mówię o oświecaniu własnej ciemności.
    Ci najmniej doceniani, bierni, spolegliwi, durni i egoistyczni jak często są nazywani. Mogą w pokorze pić piwo jakiego wszyscyśmy nawarzyli i wpuszczać światło do tego świata przez swe pokorne serca, uwalniając nie tylko siebie ale i współbraci. To oni dołączają do zbawicieli tego świata.

    Takie jest moje zdanie na dziś i czytającemu nie pragnę odbierać prawa do własnego punktu widzenia.

    Pozdrawiam całą tawernę 😊

  2. „… Wszystkie te zajawki o przebiegunowaniu co 676 lat i przygotowane dla plebsu… ”

   Co do tego, to bym sie nie nakręcał, bo jak na razie, tylko jedna osoba o tym głosno powiedziała. I nie wyglada on na przedstawiciela agendy. Tym bardziej, ze jesli to prawda, to całkowite milczenie tzw. agendy moze miec na celu, pozbycie sie
   ” problemu przeludnienia” przez naturalne czynniki, gdzie oni bezpiecznie przeczekają w swoich norach.

   A co do reszty, to plany planami, a zycie i tak po swojemu zweryfikuje. Pozyjemy, zobaczymy. 😉

   1. Obozy FEMA oglądałam na jakimś filmiku w ub.roku. Jeżeli dodać do nich plan Agenda 21 – to zaczyna przypominać obłąkańczą wizję gromady psychopatów – zdolnych podpalić świat.

   2. Wprowadzenie NWO w „pełnej wersji” na planecie nie było nigdy możliwe. Ze względu na „drobny” fakt… istnienia Słowian 😀

    Słowianina można dusić i gnębić – ale do czasu. Słowianin nadmiernie duszony w końcu budzi się – i zaczyna lać po mordzie.

    Od Letniego Przesilenia okupant zacznie po kolei tracić zdobyte przez wieki przyczółki…

    I po co mu to było? Co zyskał?…
    Czy w ogóle coś zyskał?…

   3. Taw, zyskali to co kapłan danej religii przekazuje swoim bogom. Myślę, że na pewnym poziomie inne rzeczy nie mają znaczenia.

   4. Tak TAW, jak juz kiedys wspomnialam po Panu Olszansko- Jablonowskim ” Wszystkich nas nie wybija” a moje slowa do tego:

    dla nich jestesmy gorsi niz wszy, nas wytepic sie nie da….

   5. Jesteś zbyt łatwowierny Qrde blade. Podłapujesz informacje mające na celu wprowadzanie zamętu i przynosisz je tu jak najświętszą prawdę. Rzucając na stół padlinę krzyczysz heloł pobudka. Czas byś sam się obudził i przestał być podatnym na takie manipulacje.

   6. „Co zyskał?…”
    oceany cierpienia przez wieki…przez tysiaclecia…miliardy pogmatwanych zyciorysow…bilardy wcielen w poszukiwaniu spelnienia…bo przezszkadzali…i to trwa jeszcze…
    A o Energii; ktora kradna na wszelkie sposoby nawet nie wspomne…kradna nadal..;
    Zobacz TAWie ile cierpienia wciaz w narodzie : ludzie rozsypani po swiecie, wiele osob uzaleznionych , Rodziny rozbite…to tylko probka z tego, co zrobili…
    A „ich „oblakanczy taniec nakreca sie …no wlasnie ? czym sie on nakreca ?

   7. „Od Letniego Przesilenia okupant zacznie po kolei tracić zdobyte przez wieki przyczółki…”
    I to juz zupelnie przypadkowy przypadek, jak tu zwykl mawiac Gospodarz… bo idac za tematem Czlowieka , tez slucham pieknych wolan do Bogow Braci Grekow i piszac ten komentarz slucham:

    .https://www.youtube.com/watch?v=VPx2fYtfmCE

    A w momencie , gdy czytam wpis TAWa, ktory cytuje wyzej, pojawia sie obraz w 3:15 :postac jednego z Bogow, ktory ma w reku (to ma nazwe, ale teraz nie pamietam jaka ) przedmiot do KIEROWANIA ENERGIA !
    Takie obrazy z tym przedmiotem byly rzezbione przez Summerow…

    Rzecz idzie wiec o ENERGIE !
    jaki to ptak w 3:30 ? Golab czy Sokol ?
    Ps. W filmie przeplataja sie obrazy Zeusa i posejdona.

  3. Qrde Blade.
   W imieniu ceniących prawdę, pokój i spokój muszę Ci podziękować za komentarz ujawniający zagrożenie.
   Chrześcijan – uczniów Pawła (Dz 11,25-26) treścią jego listów nauczono bezmyślnego posłuszeństwa autorytetom i radosnego akceptowania cierpień. Nikt tych ludzi nie ostrzega, że jest to autostrada prowadząca do zdarzeń opisanych w Apokalipsie, od dawna realizowanych z woli władców rękami poddanych.
   Ale ponieważ nie wszyscy Biblii wierzą, to dla likwidacji marzeń o sprzeciwie, dodano konieczność zbrojeń i kit o istnieniu kosmitów.
   Komentatorzy TAW niestety gorliwie uczestniczą w reklamowaniu istnienia groźnych, wszystkomogących kosmitów, dlatego są bezradni.
   Tymczasem właśnie w Apokalipsie jest rada. Co trochę powtarza się w niej zdanie: „ale się nie nawrócili”, czyli nie zastosowali tego, czego uczył Jezus: uzdrawiania chorych i wypędzania złych mocy w czeluść. A także błogosławienia, nie mieszanką mocy Bożej z mocą krzyża, tylko samą Bożą.

   1. Krysiu, my tu nie „reklamujemy groźnych, wszystkomogących kosmitów”, po prostu ukazujemy kontekst, wyższy fraktal zależności dotyczących nas procesów 🙂

    Kosmici nie są ani „groźni”, ani „niegroźni”, po prostu na naszej przepięknej planecie mają swoje własne interesy. Ich interesem było przejęcie nauki Jezusa poprzez jej zinstytucjonalizowanie (Kościół) i upolitycznienie (Watykan). Ale ten ich projekt już się powoli kończy…
    Kiedy się obudzimy i przestaniemy ich dokarmiać, kosmici pójdą szukać żeru gdzie indziej.

   2. Taw.
    Nikt nie przejął nauki Jezusa, tylko tzw. przez Niego przewrotni rolnicy zastąpili ją nauką faryzeusza Pawła zgodną z ich dążeniami.
    W Ga 2 Paweł skierował Apostołów Jezusa tylko do obrzezanych, a sam ustanowił się apostołem pogan. W imię Jezusa zapisał w listach co mu pasowało, np. 1Kor 5,5 – zgodne z Mt 12,24.
    Sam przeczytaj te 2 zdania i niech Ci wyobraźnia ukaże ich związek. A teksty o kobietach, małżeństwie, wdowach i niewolnikach są po prostu kabaretowe.
    Chrześcijan na różne Kościoły podzieliły listy Pawła, a nie nauka Jezusa – tej nie znają, co widać po owocach.

   3. No właśnie cała działalność watażki Szawła/Pawła to był konkretny, metodyczny projekt przejęcia nauki Jezusa przez okupacyjną na tej przepięknej planecie rasę.

    A od 325 r. było już tylko coraz gorzej…

    Tak zwane chrześcijaństwo w jego dzisiejszej wersji jest niczym innym jak potworną karykaturą nauczania Jezusa.

  4. Uważam że Qrde blade ma prawo do wypowiadania własnego zdania, nawet jeśli nazywa mnie potomkiem Elohimow, hybrydą lub innym diabłem, tym bardziej jeśli nie odmawia mu tego gospodarz forum.
   Dlaczego wchodząc do cudzego domu i będąc gościem mówimy innym gościom by zachowywali się według naszych oczekiwań?
   Jesli mi się nie podobają goście gospodarza to mogę pójść gdzieś indziej.
   Poza tym namawianie i rozkazywanie innym by zmienili swe zachowanie wiąże się właśnie z lękiem, z którego bierze się próba kontroli świata, którego nie rozumiemy.
   Jeśli ktoś rozpoznaje to, czym świat jest, nie ma potrzeby chęci kontroli swego otoczenia.
   Chęć kontroli bierze się z nieświadomości, z której wynikają wszelkie próby ustanawiania praw i ograniczeń dla innych ludzi, dla przyrody, dla pogody.
   To pachnie tyranią i nie ma nic wspólnego z mądrością Źródła a raczej wiarą w nieomylność własnego ego.
   Takimi myślami stwarzamy sobie sami ograniczenia.
   Co innym dajesz a sam dostajesz dotyczy myśli.
   Odmawiając prawa Qrde blademu do mówienia co mu leży na sercu, odmawiamy go sobie. I może dostaniemy go w formie jakiegoś chorego prawa internetowego.
   Czy wtedy też będziemy mówić: nie, to nie my! to oni ci ciemni?

   1. Sławku masz takie samo prawo jak i ja wyrazić swoje odczucia na temat wpisów innych i niech tak pozostanie.

    Ja nikomu nigdy w życiu nie rozkazywałam, i na pewno czynić tego nie zamierzam, co najwyżej prosiłam, a to Sławku jest zasadnicza różnica, czyż nie tak. ❤

    Miłej niedzieli i pięknych przemyśleń życzę Tobie wspaniała Iskro Źródła.

 3. Nie nakręcajmy się za bardzo jakimiś katastroficznymi wizjami Agendy 21 czy opisów z Apokalipsy w Biblii. Im o to chodzi, abyśmy się bali i byli posłuszni. Jeśli nawet coś takiego będą chcieli zrobić to na pewno nie tak jak pisze qrde blade, bo wtedy miliony czy nawet miliardy ludzi nagle wyrzucani z domów przejrzą na oczy i będzie wielki opór. W wiele kłamstw można uwierzyć, ale każdy kogo będą chcieli wyrzucić z własnego domu jeśli ma choć minimum instynktu samozachowawczego będzie się bronił przed tym wszelkimi dostępnymi środkami. Te tzw. elity na pewno wiedzą o tym i dlatego jeśli będą chciały dokonać depopulacji (co zresztą i tak już robią) to będą dalej stosować technikę małych kroków może np. nasilą reżim szczepionkowy w Afryce gdzie jest wciąż wysoki przyrost naturalny. Jest coś takiego jak syndrom gotowanej żaby – żaba wrzucona do garnka z wrzątkiem wyskoczy, a żaba włożona do garnka z zimną wodą, którą się powoli ogrzewa nie wyskoczy i ugotuje się. Gdyby chcieli dokonać tego co piszesz qrde blade to co ich teraz powstrzymuje? Przecież mogą to zrobić choćby dziś? Po co mają czekać do 2021 r.? A jednak tego nie robią. Nie bierzesz pod uwagę tego, że nie jesteśmy sami na Ziemi i inne istoty zamieszkujące pod Ziemią mogą zainterweniować i z ich planów nic nie wyjdzie. Podobno w czasach Eisenhovera światowi przywódcy dostali od kosmitów ultimatum, że mają skończyć z niewolniczym systemem na Ziemi, a jak nie to obcy zainterweniują. Wtedy ultimatum to zostało odrzucone. Jednak w 2012 r. Putin podobno przyjął to ultimatum i przeszedł na drugą stronę. Dostał od obcych taką technologię, że USA i NATO nic nie mogą mu zrobić. I pokazał próbkę swoich możliwości w 2014 r. w okolicach Krymu (wyłączenie sterowania niszczyciela Donalda Cooka i kilkunastokrotna symulacja ataku przez rosyjskiego Miga) oraz w Syrii gdzie wytworzyli bańkę radioelektryczną uniemożliwiającą latanie samolotom NATO przez co USA nie obaliło Asada. Dlatego w razie realizacji wizji o której piszesz albo zainterweniują sami obcy albo też Putin użyje technologii jakie ma a jakich wciąż nie pokazał. Dlatego tego co piszesz nie będzie, bo mafia NWO nie jest wszechwładna.

  1. Święte słowa nie nakręcajmy się złymi przepowiednimi. Po co dodawać złej energii tym co się nią karmią itd. Po to te co chwile info się pojawiają by siać strach. A ludzie niby to wiedzą a i tak łykają. Najbardziej logiczny tekst-skoro są tacy wszechwładni to czemu nie zrobią z nas niewolnikow jawnie tylko się ukrywają? Bo g moga☺

   1. „skoro są tacy wszechwładni”
    Wszechswiat jest …no WSZECH… wiec nie moze jakas patologiczna grupa byc „wszech…” Zrobili duzo zlego…chwatit !
    Ale, ale…dlaczego im sie udawalo…bo uzywaja podstepu…i ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;jesli spada poziom ETYKI czy tez inaczej CZLOWIECZENSTWA, to wtedy „oni” wchodza” w te „dziury energetyczne’ ludzkosci !
    Badzmy solidarni, madrzy, LUDZCY wobec Braci …wszystkich istot zywych…a g;;;;moga.
    Widzieliscie film „AWATAR” ? CALA NATURA STANELA PRZECIW NAJEZDZCOM !
    Tu jest odpowiedz co robic !

    Ps. poglaskaliscie pieska ? uratowaliscie zabki ? wyjasniliscie sasiadowi by nie palil lisci jesienia ? itd!
    Ziemia JEST ZYWA !

   1. Mafinka, większości wrzucanych na Forum filmów w ogóle nie oglądam, gdyż nie miałbym na to czasu. Od czasu do czasu coś przyciąga moją uwagę. Ten temat uwagi mojej nie przyciąga, gdyż ja na zupełnie innych cyklach chodzę. Przez lata prowadzenia bloga moje zainteresowania uległy zmianie. Teraz mam już tylko jedną obsesję: by Wybory 2019 wygrali Ludzie Słowiańskiej Etyki 🔆😀

  2. Ciemne siły jednak mają swoje wtyczki na blogu TAWa, bo przed chwilą jeszcze nie skończyłam pisać komentarza odnoszącego się do wpisów qurde blade i ciach zeżarło wszystko co napisałam.

   Spróbuję jeszcze raz , gdyż strachu i pieniędzy to ja nie mam 😀 więc nikogo i niczego się nie boję.

   Tak więc qurde blade proszę przestań skakać po wszystkich blogach ze swoim straszącymi wizjami , bo sam dobrze wiesz, że strach to pożywka dla sił ciemności.

   No chyba ,że jesteś po ich stronie i chcesz przedłużyć ich pobyt na naszej Przepięknej Planecie.

   Ja się jednak z tym nie zgadzam, i dlatego proszę Cię zaprzestań siać defetyzm.

   Pomimo przykrego wpisu dla wszystkich TAWerniaków przesyłam dużo MIŁOŚCI i serdeczne życzenia na weekend.

   1. SlowiAneczko ❤ właśnie już u mnie słychać grzmoty- idzie upragniony deszczyk1 Już wiem co nie tak robiłam: prosiłam Przestrzeń: Proszę Przestrzeni Kochana NIECH PRZYJDZIE DESZCZ!- I NIC, a GDY MÓWIŁAM deszcz już pada, pada deszcz- TO JUZ JEST ❤
    POZDRAWIAM ❤

   2. JA POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA!

    ROLNICTWO POLSKIE WRZE – POZNAJ PRZYCZYNY!

   3. Dzieki Elaszka za te filmiki, bo słowa pisane nie maja juz siły
    przebicia. Moze jednoznaczny obraz i dzwiek bardziej dotrze
    do zamknietego w necie pokolenia.
    Dobra robota Stryjek 🙂
    Niech sie Wam darzy.

   4. Witajcie,
    ten sposób rzeczywiście działa. Od rana u nas wiszące chmury, ciężkie powietrze, patrzyłam w nie i powiedziałam : no, spadnij wreszcie, jesteś tak potrzebny. 15 minut i grzmi / czyli „jadą z wodą”/ Rozpadało się na dobre. Piękny jest ten świat.
    Uśmiechu dla WSZYSTKICH.

   5. Jeżeli premier tak dużego państwa, pierdzieli, że nic nie może zrobić bo naszymi produktami rządzą i ceny ustalają obce zagraniczne kartele, to ja się pytam, kto jest naszym premierem , a może zagraniczny kartel ?

    Skoro tak, to po jaką cholerę nam potrzebny jest drugi rząd opłacany z naszych podatków.

    Niech nasi rządzący wreszcie się przyznają, że sprzedali nasz kRAJ zachodnim chazarskim kartelom.

    Gdy dojdzie do tego co musi nadejść, ja na ich miejscu szukałabym już miejsca na innej planecie , bo na tej im to na sucho nie ujdzie.
    To jest wstyd i hańba, że mamy takich rządzących nieudaczników.

   6. Elaszko i Jasa kłania się moje WZOO. 😀

    W – ymyśl
    Z – aprojektuj
    O – czekuj
    O – dbierz
    Jeśli się tego bardzo pragnie, to tak się stanie.
    Wasze pragnienia więc się spełniły.
    Cieszę się razem z Wami z deszczu, który odnowił życie przyschniętych już roślinek i nie tylko.

    Pozdrawiam z burzowego południa kRAJu. ❤

   7. „Ja się jednak z tym nie zgadzam, i dlatego proszę Cię zaprzestań siać „defetyzm.”
    A co to za obcy agent jezykowy w pieknej Ojczyznie Polszczyznie ?
    RATUNKU Slowianski JEZYKU !
    Aneczko Slowianeczko !
    Czy wiesz SlowiAnko, ze istnieje cos takiego, jak kolonizacja kulturowa…i owa idzie przez MOWE !

    Szanujmy na mily BOG mowe NASZA POLASZA !

   8. ” takich rządzących nieudaczników.”
    A moze po prostu wykonuja ich robote ?

   9. „bo przed chwilą jeszcze nie skończyłam pisać komentarza odnoszącego się do wpisów qurde blade i ciach zeżarło wszystko co napisałam.”
    kocham cie wyjasniaj, ze chodzi o Garbate Aniolki ❤

    Moze to tez znaczyc, ze jest w tym jakas wyjatkowa waga !
    U Slowian nazywano pewne Duszki Chochliki 🙂 Sa wszakze Chochliki Drukarskie . Pewnie to te same 😉

   10. „od défaite „porażka, klęska”, z défaire „rozwiązać, wycieńczyć, pobić, zadać klęskę”
    No wlasnie TAWIE, nie z polskiego przecie 😉

    z „défaire „…faire = czynic, robic
    dé faire = rozwalic…mowiac krotko…

    A moze i piekne, ale NIE NASZE 😉

   11. Człowiek pisze: „U Slowian nazywano pewne Duszki Chochliki ”
    Człowieku ,a mój Tatuś nazywał ich „Inklusy” i nigdy nie chciał mi zdradzić kto oni są, ale później sama odkryłam, że są to zwykłe psotne skrzaty, z którymi ja jednak w dzieciństwie lubiłam się bawić. 😀 ❤

    Pięknej nocy i nieziemskich snów Ci życzę.

   12. „… 🌻”
    Tawie, kwiatki „egzotyczne” tez sa piekne, a ZASMIECAJA nasza RODZIMA roslinnosc…i nawet bywaja GROZNE dla „ekosystemu”
    Tak to juz jest ; nie wszystko , co piekne kazdemu pasuje.
    Co nie znaczy , ze nie szanuje Twojej ,TAWIE milosci do jezyka francuskiego .

   13. „co piękne, jest również „nasze”, bo piękno i dobro poszerza przestrzeń serca”
    Powiedz to WYGNANCOM EKONOMICZNYM…zobaczysz lzy w oczach…lzy zalu i cierpienia…nie lzy radosci…

   14. A może Źródło dało ci szansę byś zmieniła zdanie?
    Wiele z tego co nazywamy działaniem sił ciemnych, to odpowiedź Źródła na nasze prośby. Lekcje do nauczenia, rozwiązania. Pomagające nam się przebudzić.
    My w pośpiechu po osądzeniu, bardzo często działanie Boga w świecie którego nie stworzył, nazywamy działaniem ciemności.

   15. Nie ma przykrych wpisów , są po prostu wpisy
    Nie ma przykrych słów , są po prostu słowa
    Nie ma złych emocji , emocje są czegoś wyrazem
    Nie ma dobra i zła , jest przyczyna i skutek
    Ból nie jest złem , jest informacją iż się coś dzieje
    Nie ma jednej Prawdy bo Twoje życie tworzy Twoją Prawdę
    Są niezmienne , które obowiązują wszystkich tzw prawo zwrotne
    Prawda stała musiała by być niezmienna , a zmienne jest wszystko .
    Punkt widzenia odnosi się również od punktu leżenia .
    Czerń i Biel jest naszym wspólnym doświadczeniem , rozeznaniem , na jego podstawie możemy wreszcie dorosnąć , do tworzenia świata , bo poznaliśmy wszystkie za i wszystkie przeciw , rozumiemy nie tylko z książek ale również z własnych doświadczeń co jest dla nas odpowiednie a czego już nie potrzebujemy ponieważ to się nie sprawdziło.

    Człowiek będzie wzrastał jak i jego dusza ponieważ szuka coraz to wyższych szczytów do zdobycia , ani człowiek ani dusza nie może stać w miejscu , kiedy to czyni umiera ….

    Doczekałam się sikoreczek , niestety nie widziałam jak uczą się latać , a mimo to mama przyleciała się pożegnać , podziękować (zorientowałam się na 2 dzień) i moja żabka się pojawiła i pogłaskać się normalnie dała , mam też ptaszka opiekuna i kot srajda jedna przyniósł mi coś tam chyba nornice dziękuję i za nią i za kupę już też podziękuję!i ptaszka mam obrońce jakiegoś tam jest mój dom kawałek raju miło tak wiecie mieć się kim opiekować i miło tak wiedzieć, że ktoś opiekuje się Tobą , tam nie ma leków , strachów , słów a obok niego mieszkają sąsiady i tak pryskają na prawo i lewo , i tak ich kocham , dziele się czym mam truskawką i wiedzą , pozostawiając im wolny wybór.

    I nawet ci Oszukiści mają do niego prawo i nawet tych oszukistów kocham choć zawsze już będą słyszeć słowo nie i co to wystarczy ? tak

    Pozdrawiam Wszystkich

    .https://www.youtube.com/watch?v=Vb3-vHTmDps

    a to Tawie dla Ciebie wiem że kiedyś rozkminiałeś jakąś brodę chyba lub włosy długie 🙂

   16. Dziękuję Ci, Myśląca Inaczej 🙂 Jak najbardziej potwierdzam Wiedę i wglądy Sebastiana Szamana 21 Wieku. Przy długich włosach intuicja rzeczywiście się peruńsko wyostrza… 😀

   17. Nie ma za co Kochany Tawie , no z tymi włosami faktycznie jest jak jest już rozumiem dlaczego mi tak je od małego atakowano, czytałam też gdzieś że ścięcie włosów powoduje zanik pamięci może to być np jakaś trauma , ciekawe to,mam do Ciebie do Was prośbę staram się zrozumieć pewną Informacje .

    Co oznacza? iż ktoś jest Ubezwłasnowolniony ( nie mam na myśli życia aczkolwiek to się w nim zapewne przejawia) chodzi chyba o wymiar , w którym znajduje się ta osoba , trzymana jest wbrew własnej woli ? Czy została przechwycona ?

    I nie rozumiem dlaczego przestałam ją słyszeć ? weszłam ostatnią resztką już sił w jej wymiar ale nie usłyszałam jej , może to dobry znak .

  3. „Nie bierzesz pod uwagę tego, że nie jesteśmy sami na Ziemi i inne istoty zamieszkujące pod Ziemią mogą zainterweniować i z ich planów nic nie wyjdzie”

   Piszac poprzedni komentarz nie bylo mi jeszcze wiadomo o Twoim wpisie, ktory cytuje. I ci widze. Nasze mysli sie spotykaja. Ja, piszac o INNYCH ISTOTACH mysle o ISTOTACH tu na Ziemi. nawet mucha moze sie bronic…a zwlaszcza bakterie… 😉

   A poza tym bylo tu kilka dni temu o ISTOTACH DEWACH np; Atena itd, ktore rozpoznaja sie znakiem WEZA…ktorys z Komentatorow wyjasnial, ze Oni skutecznie walczyli z najezdzcami…chociaz nie wtracali sie w sprawy Ludzi…nie wtracali sie ? Kto wie ? A moze ? ATENY, wedlug podan, zostaly zalozone przez Krola pol Weza, pol Czlowieka, ktorego od niemowlecia wychowala : ATENA ❤

   Nie do konca rozumiem jak wyjasnia dzialanie Greckich Bogow Czesio Bialczynski?
   Ja pisze , co mnie sie przejawia…i nie znaczy wcale, ze tak ma byc…prosze, niech kazdy z WAS zapyta Serca o odczucia…

   Jeszcze nie tak dawno byly w Atenach Swieta, gdzie sie wypiekalo ciasteczka w ksztalcie no : meskiego przyrodzenia…a moze to byl wezyk ,
   Co by znaczylo, ze Lud zachowal dlugo pamiec po dawnych czasach…

   W Grecji dawna Wiara/ Wiedza OZYWA !
   ATENA… BOGINI, KOBIETA, DZIEWICA

   .https://www.youtube.com/watch?v=R7XtLmRTXz0

   Bracia Slowianie, rozmawiajcie z naszymi Bracmi zwierzetami, ptakami, owadami, roslinami itd. Proscie, niech ruszaja do dzialania…one tez potrzebuja NASZEJ MILOSCI I POPARCIA ❤

  1. WolniSłowianie: jakoś mnie prezes zupełnie nie interesuje. Przyczynił się do podzielenia naROD-u to zbiera, co zasiał. Dał się omamić to tak ma.
   A może chodzi o to, że chcą go jak pewnego człowieka interesu wywieźć do Argentyny i szukają pretekstu?
   Wg mnie tak, czy siak prezes się już nie liczy, wykonał zadanie.
   Czy się obudzi? Nie sądzę, chyba już zbyt daleko „odleciał”.

   1. Jest zahipnotyzowany. Nawet nie podejrzewa, że sprawcami są ci, którzy się do niego tak mile uśmiechają.
    A hipnoza działa przez egregor.
    A z egregora w jego przypadku nie ma ucieczki.

  2. Piszę o tym bo to doskonały przykład na działania prawa przyciągania. Prezes zgadzając się na antypolską politykę w wielu dziedzinach ponosi tego osobiste konsekwencje w postaci choroby, która jak się okazuje nie jest wcale błaha jak się próbuje nam wmówić. Podobno dziś wyszedł ze szpitala.

 4. „Faryzeusze istnieli już kiedyś i istnieją oni do dnia dzisiejszego. Wystrzegajcie się fałszywych proroków. Fałszywy prorok to dowolna osoba, która próbuje „sprzedać” swoją prawdę, która nie jest Prawdą, dla osiągnięcia swoich własnych, egotycznych korzyści. „

  1. Na przykład tę o długich włosach. Co jutro będzie, długie pazury?
   Otworzyć zoo i zwierzęta na ludzi wymienić. Bardziej tam pasują :/

   1. Jasio, to było praiw dwa lata temu, nie było powiedziane na kiedy, tylko żeby obywatele zapasy na wypadek katastrofy robili, byłam pewna, że chodziło o 5 dni, ale teraz poszukałam informacji i znalazłam kilka artykułów z tamtych czasów np:

    https://www.welt.de/politik/deutschland/article157781100/Bevoelkerung-soll-Lebensmittel-Vorraete-fuer-zehn-Tage-anlegen.html

    chodziło jednak o zapasy na 10 dni.

    To było chyba w czasie, kiedy był planowany atak na ludność cywilną. Tzw „uchodzcy” mieli w tym pomóc, swego czasu na pewnych portalach były informacje o tym, ale sprawa się rozeszła.

 5. Witaj TAW. Czy możesz mi powiedzieć skąd bierzesz tak piękne obrazy do tła bloga ? Zawsze gdy czytam rzucają mi się te piękne tła. Tła twojego bloga jest chyba jedne z najładniejszych w polskiej blogosferze.

  Btw piękna kobieta w słowiańskim stroju. Naprawdę można się zakochać 😉 Taka subtelna słowianka. 🙂

  Pozdrawiam.

  Sorry za offtop.

  1. Mam duże wyczucie formy, więc od początku prowadzenia bloga postawiłem na grafikę, która u mnie pełni dużo ważniejszą od tekstu rolę. I do wyszukiwania grafik mam chyba specjalną smykałkę. Gdybym miał dobry aparat, sam takie bym robił 😀

   1. TAWie i Tobie kłania się moje WZOO , za słabo się starałeś. 😀
    Jasa i Elaszka były lepsze od Ciebie , więc u nich deszcz pada. 😀

   2. Słowianko: u mnie na pn też susza. Myślę o deszczu, ale ostatnio na skutek nagromadzenia różnych wydarzeń mało intensywnie. Spróbuję Twojej metody:). Już myśli widzą, czują deszcz i burzę piękną, letnią i nos wdycha ozon….
    Zabieram się do roboty. Nie ma co zwlekać, bo w lesie kwiatki usychają aż żal patrzeć. A ja w tym roku poluję na wierzbówkę w dużych ilościach. Poprzednie zapasy herbatki ivan czaj już mi się skończyły, czas na nowe zbiory.
    Wszystkim spragnionym deszczu życzę!!!

  1. Witajcie Kochani,
   odsłuchałam właśnie p. Jerzego.
   Odniosę się do uprawy konopi. /Konopia- tak o niej mówiono/.
   Kiedyś ta cudowna roślina była uprawiana w każdym gospoDARstwie. Moja babcia z konopi przędła kądziel, a z niej tkała duże płachty masywnego materiału, na których co roku suszyły się ogromne ilości pestek dyni i słonecznika – zjadanych jesienią i zimą przez domowników.
   Wysuszonymi wiechami konopi były odymiane domostwa i pomieszczenia dla zwierząt. Nikt się nie narkotyzował.
   Sugestia, żeby sprowadzać konopie z innych państw jest czystą patologią.
   Przecież mamy naszych – wspaniałych rolników.
   W temacie skrętności specyfików medycznych wypowiada się
   genialny bioenergoterapeuta – Zygmunt Wilkowski, który jest
   człowiekiem „z przyszłości”.
   Pisze książkę ” Biofizyką do zdrowia”, która ma – na ten czas- ok. 850 stron.
   Ma w oczach roentgen, rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy i pozostałe precyzyjne – nie wymienione przeze mnie – urządzenia ; włącznie – z najlepiej wyposażonymi laboratoriami – do wykonywania różnego rodzaju analiz.
   Twierdzi on, że lewoskrętność jest naturalna dla leków ze składników roślinnych. Tylko tych. Prawoskrętność dotyczy specyfików syntetycznych. Może ją zmienić jednoczesne zażywanie z nimi koenzymu Q10.
   ZW mieszka w Wałczu. Pomorscy TAWerniacy mają do niego najbliżej. Polecam kontakt z tym człowiekiem.
   W ciągu niecałej godziny otrzymuje się biotest cybernetyczny, a w nim setki informacji dotyczących funkcjonowania całego organizmu. Podczas ” wizyty” poprawia sprawność organizmu do 100%. Wiele osób po udarze mózgu „postawił” z wózka – na nogi. Jest w stanie dokonać naprawy DNA, bo widzi niekorzystne w tych spiralach – zmiany.
   Nie podaję tych informacji w celach reklamowych.
   Zachęcam do kontaktu z czystej życzliwości.
   I jeszcze jedno – cena : 1 zł za 1 minutę.
   Miłej niedzieli dla Wszystkich.

   1. Dziękuję za te informacje. Będę za tydzień w zachodniopomoskiem, zadzwonię tam jutro, może dostanę termin.

   2. „Odniosę się do uprawy konopi. /Konopia- tak o niej mówiono/.
    Kiedyś ta cudowna roślina była uprawiana w każdym gospoDARstwie. Moja babcia z konopi przędła kądziel, a z niej tkała duże płachty masywnego materiału, na których co roku suszyły się ogromne ilości pestek dyni i słonecznika – zjadanych jesienią i zimą przez domowników.
    Wysuszonymi wiechami konopi były odymiane domostwa i pomieszczenia dla zwierząt. Nikt się nie narkotyzował.
    Sugestia, żeby sprowadzać konopie z innych państw jest czystą patologią.
    Przecież mamy naszych – wspaniałych rolników.”

    Moja BABCIA TEZ…<3

   3. Dzień dobry Jasa
    Bardzo proszę o kontakt do Pana Zygmunta Wilkowskiego,
    Pozdrawiam

   4. Witaj Jasa – Proszę o kontakt telefoniczny do Pana Zygmunta Wilkowskiego lub jakąś inną formę kontaktu (np. email)
    Pozdrawiam Arek

 6. Mężczyźni tak jak kobiety mają MOC. Nikt nie jest lepszy ani gorszy… eh te hierarchizacje, oceny. Tworzmy i łączmy się w pięknym akcie kreacji.
  Źródło jest jedno.
  Pozdrowienia 💜

   1. Czas miłości drogi Tawie☺

    Łączmy się w pięknym akcie kreacji. Wspieramy się. I cieszmy się pięknymi chwilami.

    Takie tam banały a mają moc transformacji wszechświata.
    Dobrej nocy Słowianie kochani.

   2. Ano co ja widze…?
    Gdy komentarz byl pisany , pisala tez Sara z parominutowym wyprzedzeniem…i gdy moj juz „wklejony”, widze ten Sary 🙂

    „Czas miłości drogi Tawie☺

    Łączmy się w pięknym akcie TWORZENIA. Wspieramy się. I cieszmy się pięknymi chwilami.

    Takie tam banały a mają moc PRZEMIANY wszechświata.
    Dobrej nocy Słowianie kochani.”

    Kolorowych snow, moze sie cos pieknego komus przysni…
    Tu gdzie jestem, pada 😉

  1. A ja szukam piosenki „Idzie na deszcz” by ja WAM zadedykowac i, i… jest TA PIESN 🙂

   „I ta wiara, że w człowieku Człowiek jest ”
   …a moze i jakies male wielkie cuda sie zdarza…
   Tym Kobietom z piesni…i tym innym…
   Tym Mezczyznom o ktorych mysla te Kobiety z Piesni ❤

   .https://www.youtube.com/watch?v=xVVVWZ6wMew

   1. Człowieku, dziękuję , piękne słowa i wykonanie, tego mi w tej chwili było potrzeba. 3

    Dobranoc nieśpiący jeszcze TAWerniacy.

   2. Kochani, w sprawie zaklinania opadów, muszę wam powiedzieć coś innego. Od jakiegoś czasu, w dni w które pada „zamawiam” sobie suchą drogę do pracy i do domu. I to się staje. nawet najgorszy deszcz przestaje w tym czasie padać, a w ostatnich dniach burze i ulewy przychodziły, kiedy ja wchodziłam do budynku….

    Jeśli chodzi o pogodę urlopową, w zeszłym roku też tak miałam, pogoda była taka jaką sobie wymarzyłam. Na ten rok też zamówiona 😍

    Ale u mnie takie coś w życiu, nie tylko z pogodą zdarzało się już w młodości. Jak czegoś bardzo chciałam, choć zdawało się prawie niewyobrażalne to się stawało, nawet w odpowiednim terminie.
    Ale musiałam naprawdę bardzo chcieć. Tylko dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego.

    Widocznie w lotto nie chcę tak naprawdę wygrać, bo jakoś bokiem mnie wygrana omija. 😘

  2. Witaj Laszko,
   żeby Ci przybliżyć ZW – skromnego, ale o niezwykłych umiejętnosciach – człowieka – zajrzyj w wolnej chwili na tagentv i poszukaj filmów : Cyberneticus cz.1, 2 i 3. ZW jest cybernetykiem z wykształcenia.
   Serdeczności.

  3. „Mężczyźni, tak jak kobiety, mają MOC. Nikt nie jest lepszy ani gorszy… eh te hierarchizacje, oceny”.

   Saro, już Cię kocham 😉
   Twój ukochany ma szczęście, że ma taką kobietę u boku.
   Gratuluję mu!

 7. Droga Slowianko!
  powyzej pisalas cos o rzadzie i jak pracuja.Mala uwaga ,oni nic nie wykonuja dla nikogo ,tylk dla siebie i swoich kumpli.To okupanci podajacy sie za Polakow,wielu z nich lub ich ojcowie czy dziadkowie maja zyciorysy kompletnie zmyslone.Takich matrioszek to syjonisci w sowieckich mundurach zainstalowali setki po 1945 roku jak i Niemcy i kto wie ile jeszcze agentur. Ten galimatias na Wiejskiej powinien byc jak najszybciej oczyszczony do 3 -go pokolenia wlacznie ,bo inaczej sie nigdy z tym syfem nie uporamy.Matrioszki z oprogramowaniem antyslowianskim knuja ciagle jak nas slowian sklocic ,ograbic i wybic .Dalsze parcie NWO na wschod to nie ekspansja tylko szykowana strefa zgniotu dla Slowian zyjacych miedzy Odra a Uralem. Caly czas przez ostatnie 1000 lat chodzilo o depopulowanie nas a reszta to posrednie pierdoly.Dlatego wazne jest na wybudzenie sie z letargu i odbicie rzadu ale dla Polakow. https://www.youtube.com/watch?v=jCtj_rxPIf8

  Poki co, mamy nieustajacy uboj Polakow-Lachow od czasow rzekomego chrztu, czyli wporwadzanie NWO, a na drodze ktorego stali zawsze Slowianie, od 1772 juz byl uboj ze szczegolnym umilowaniem do dzis.

  Najwazniejsze to przejmowac rady narodowe, cale gminy od samego dolu. SLava!

  1. Kochany Devingo Lechito wspaniały,
   Ten ból nasze RODy nam przekazały,
   I ja to od zawsze wiem i czuję,
   Kto to są rządzące nami szuje.

   I gdy mnie z tego tytułu smutek dopada i złość ,
   Kiedy już wszystkiego zaczynam mieć dość,
   Piszę i wylewam na zewnątrz swe żale,
   Myśląc, że im choć trochę przywalę. 😀

   Moje serce jest smutne i bardzo boli,
   Że to wyzwalanie kRAJu idzie tak powoli,
   Że jeszcze tyle cierpienia dosięga Polaków,
   Od tych siedzących na „tronie chazarskich bydlaków.

   Moje myśli i serce zajęte są tylko tym pragnieniem,
   By ich upadek był wreszcie naszym wyzwoleniem,
   A co może przyśpieszyć nasze od nich wyzwolenie,
   Tylko natychmiastowe LECHITÓW zjednoczenie.

   Przykładem pięknym jest Pan ZIĘBA JERZY, ❤
   Swoimi czynami codziennie wśród nas to szerzy,
   A my się do tego szybko wszyscy przyłączajmy,
   I zgraję chazarską z kRAJu wypierdzialajmy.

   Pięknej niedzieli Tobie i wszystkim TAWerniakom z serca ❤ życzę.

   1. Pieknie SlowiAnko!masz dar wspanialy ,widac po swoich przodkach pozostaly!!!

 8. Moje widzenie Świata i nas w czerwcu tego roku. 😀

  Nie wiem, czy ktoś z Was w to uwierzy, czy może mnie wyśmieje, ale dostałam taki wgląd w przestrzeni, co w najbliższych dniach może się wydarzyć w naszm życiu na naszej Przepięknej Planecie.

  W jądrze Ziemi formowane są nowe elementy, które oczyszczą i przekształcą Matkę Ziemię i Matka Ziemia zrodzi nowe elementy, które są już na nowej częstotliwości.
  Dlatego bosakujmy w tych dniach jak najczęściej, by uzdrwiające soki Matki Ziemi uzdrowiły i ożywiły nasze ziemskie ciała, a co za tym idzie i duchowe.

  Kiedy zdałam sobie sprawę, że z rdzenia Ziemi płyną piękne wzmacniające energie, pomyślałam o tym,że jesteśmy teraz podłączeni do całego układu słonecznego i będziemy mogli łączyć się z innymi wymiarami,a nasze Słońce przejawia energię najwyższego wymiaru.

  Żyjemy obecnie na wyższej częstotliwości Ziemi, ozacza to, że musimy nauczyć się tworzyć z wyższej częstotliwości.

  Większość z nas do tej pory tworzyła w podświadomych umysłach swoje życie,a potem zastanawialiśmy się dlaczego nic nam się nie udaje, nic nie wychodzi.
  Spójrzmy na to, co trzymamy w swojej podświadomości i spróbujmy się od tego uwolnić i zacznijmy tworzyć swoje życie ze swojej wyższej świadomości i energii serca.

  Istota ludzka ma moc manifestować energię o wyższej częstotliwości,ale powinna oczyścić swoją podświadomość z brudów matrixa,wtedy może stworzyć to co wybierze, zamiast tego, co podświadomy umysł myśli, że powinniśmy doświadczyć.

  Wszystkie planety w naszym układzie słonecznym wibrują na nowej częstotliwości.
  My tą energię przejmujemy z przestrzeni i w końcu teraz zaczynamy być wolni, wszystko, co musimy zrobić, to pielęgnować tą naszą wolność.

  Wiem,że nasze życie ma być szczęśliwe, bądźmy więc wdzięczni za wszystko co mamy, co dostajemy i dziękujmy codziennie za nasze błogosławieństwa.

  Starajmy sie żyć pięknie pomimo codziennych przeciwności na tej Przepięknej planecie, ponieważ energia miłości która z nas emanuje jest piękna i delikatna.
  Pomyślmy, jak miła byłaby ta planeta, gdyby wszyscy zapomnieli o swoich problemach i zaczęli cieszyć się życiem. ❤ ❤

  Moje serce w ostatnich dniach rozrywa energia miłości i Kocham bardzo Was i cały ten piękny i jeszcze pełen boleści Świat. ❤

  Może plotę Wam moje optymistyczne głupoty, ale tak już mam.

  .https://www.youtube.com/watch?v=wsUadjpcI1U

  1. Uwielbiam taki optymizm u ludzi🌞 Tylko jak wyrwać ze swego serca umysłu i ciała te wszystkie obezwładniające nas wszystkich i upodlające jako istotę boską programy jak najszybciej?? Szkoda, ze samo wyrażenie woli nie resetuje nas w ciągu sekundy… abyśmy mogli na nowo zobaczyć ten świat na nowo czystym sercem 💛

   1. To wszystko są dogłębne i powolne procesy.
    Nasze ciała i umysły są potwornie zanieczyszczone.
    Eliminacja nieewolucyjnych treści z naszego pola trwa latami. Ale wraz z każdym kolejnym Przesileniem oczyszczać się nam będzie coraz łatwiej.
    Jak radzi SłowiAnka, bosęga udatnie nam pomaga w procesach oczyszczeń, transmutacji i przełączeń.
    Ja dzisiaj wpadłem w Pokrzywy i potwornie się poparzyłem. Siedzę i liżę niezwykle bolesne rany. Ale widocznie końska dawka Krzemionki memu organizmowi na to Przesilenie była bardzo potrzebna…
    😀

   2. [TAW] To wszystko są dogłębne i powolne procesy.
    Nasze ciała i umysły są potwornie zanieczyszczone.
    ————————————–
    Sluchamy w nocy CD’s: gongi, misy tybetanskie i krysztalowe. Od jakiegos tygodnia zauwazylam, ze nagrania z gongami zle na mnie wplywaja. Podkreslam. Z gongami, a nie z misami. Mam koszmary albo sny, w ktorych musze intensywnie myslec albo podejmowac decyzje. Budze sie w nocy o 2 albo 4. Potem zapadam w meczacy półsen. Budze sie zmeczona. Dzisiaj snila mi sie katastrofa klimatyczna gdzies w okolicach Morza Czarnego. Morze zmienilo kolor na czarny, ciemnosc dookola, nie wiem w ktora strone isc, bo nie widze w ciemnosci etc. Po sluchaniu gongow Szamana takich „sensacji” nie odczuwalam, ale z drugiej strony jego koncertow nie slucham non stop przez 6-8 godzin.

    Jak myslicie? Czy tak wlasnie wyglada PRZYSPIESZONY proces oczyszczania? Czy powinnam kontynuowac? Czy przesadzam i powinnam sluchac nagran przez godzine, czy dwie? A moze kupilam niewlasciwe nagrania. Moze sa zaprogramowane w negatywny sposob? Dzieki z gory za wszystkie przemyslenia.

   3. Kalina pytasz czy tak wygląda przyspieszony proces oczyszczania.

    Z misami, gongami itp nie miałem do czynienia. Ja używam wybaczania do tego procesu i kiedyś czytałem wypowiedź człowieka, który pracując z wybaczaniem miał podobnie jak to opisujesz. W dzień wybaczał a nocą miewał koszmarne sny i podobno tak oczyszczała się jego podświadomość.

   4. Justyna pisze: „Szkoda, ze samo wyrażenie woli nie resetuje nas w ciągu sekundy… abyśmy mogli na nowo zobaczyć ten świat na nowo czystym sercem 💛 ”

    Kochana Justynko, prawo Wolnej Woli działa na Ziemi dopiero od poziomu świadomości serca, a nie umysłu. ❤

  2. Zobacz Aniu co mówi Szaman na temat nadchodzących dni.

   a ja właśnie 16 czerwca będę w drodze do Polski, przesilenie/przebudzenie będę na wyspie Wolin przeżywać.

   Od kilku dni mój mąż ma zajawki jasnowidzenia, a nie jest całkowicie w temacie przemian. Zadziwiające.

   1. Taw nie wiesz dlaczego Szaman wyjeżdża akurat na Rodos? Ciekawi mnie co on tam robi.

   2. Rodos znajduje się w szczególnym miejscu planety i patrząc z energetycznego punktu widzenia, pełni w ziemskiej biosferze rolę geostrategiczną. To właśnie na Rodos Europa łączy się energetycznie z Azją i Afryką – działania tam podejmowane mają bezpośrednie przełożenie na wszystkie te kontynenty jednocześnie.

   3. Rodos leży na Morzu Egejskim i jest największą wyspą Dodekanezu i czwartą co do wielkości wyspą w Grecji. Nazywana jest Wyspą Słońca czy też Wyspą Róż.
    W czasach starożytnych jej patronem był bóg słońca Helios, stąd często nazywana jest Wyspą Słońca.

    Innym często spotykanym określeniem wyspy jest nazwa Wyspa Róż, gdyż symbolem Rodos jest róża rodyjska, stąd też pochodzi nazwa wyspy Rodos – od greckiego “τὸ ῥόδον”.

    Panuje tam łagodny klimat śródziemnomorski. Bujna, zielona roślinność porasta całą wyspę. W zależności od pory roku wzrok cieszą kwitnące górskie, dzikie róże, eukaliptusy, drzewa oliwne czy iglaki. Wszędzie czuć aromaty tymianku, oregano, oleandrów i janowców.

    No wlasnie 😉
    ” Zbudowane jest na planie szachownicy i otoczone średniowiecznym barbakanem z jedenastoma majestatycznymi bramami wybudowanymi przez kawalerów Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników Świętego Jana, z Jerozolimy, z Rodos i z Malty potocznie zwanego Zakonem Maltańskim. Na głównej arterii miasta, ulicy Rycerskiej, mieszczą się wspaniałe domy byłych Kawalerów Maltańskich. Pałac Wielkich Mistrzów, zbudowany w miejsce dawnego Akropolu, pełni obecnie rolę muzeum”
    SZACHOWNICY !

    i……….;
    PAW na Wyspie RODOS…a to dopiero znalezisko 🙂

   4. Szukam Roz Rodyjskich…ani widu na necie, ale za to : PAWIE … I KOLOWROT 😉

    ZLOTY PAW ❤ ❤ ❤

   5. …i tak sobie mysle…PAW w wizji Laszki…
    pisenka PAW tu na Blogu… (Jawor Polny )

    WYCINANKI Z PAWIEM ❤

    RODOS i PAWIE ❤ … Roze i Pawie…

    Roze Czerwonej Kahiny…?
    Ale nie tylko…ROZA tak wiele znaczy…

   6. Gdziekolwiek jesteś, komunikuj się z Ziemią i pozwól planecie wiedzieć, że się budzisz. Musisz myśleć o sobie jak o nici światła; Gdziekolwiek chodzisz, jeździsz, latasz lub odwiedzasz, nosisz swoją nić światła. Im więcej nici tknie wokół planety, tym szybciej powstanie fantastyczna kosmiczna fala światła. Zgadzasz się z tym, Taw?

   7. Technika, którą podajesz, jest współbieżna z „promykiem” Anastazji…

    Jest mnóstwo technik wizualizacyjnych, każdy może znaleźć dla siebie taką, z którą dobrze rezonuje.

    Rozświetlamy się, to fakt. Cała biosfera się rozświetla. Ten ewolucyjny proces, jaki obecnie przeżywamy, można oczywiście świadomie wspomóc. SłowiAnka na przykład świadomie odżywia się fotonami ze Słońca. Ja lubię patrzeć prosto w Słońce (z wyczuciem oczywiście).

   8. TAW pisze: „SłowiAnka na przykład świadomie odżywia się fotonami ze Słońca”.

    Tak, to prawda, każda poranna dawka słonecznych fotonów daje mi taką dawkę energii, że przez cały dzień nie czuje głodu, nie mam potrzeby jedzenia czegokolwiek, oczywiście poza piciem dużej ilości mojej programowanej wody.

    Czasem zastanawiam się, czy moje niespożyte siły w moim wieku to jest normalne, nie umiem jak na razie tego nawet sobie wytłumaczyć. 😀

   9. Ania w jakich godzinach zażywasz dawkę słonecznych fotonów ?🙂 Robisz to codziennie ?

   10. „Musisz myśleć o sobie jak o nici światła; Gdziekolwiek chodzisz, jeździsz, latasz lub odwiedzasz, nosisz swoją nić światła. ”
    To dosyc niezwykle…
    Kilka lat temu ktoregos dnia poczulam jak gdyby ZLOTA Swietlista nic, cos jak PROMIEN, ktory unosi sie z centrum glowy i biegnie do gory, dalej, dalej…jak gdyby Laczyl sie z jakims okreslonym miejscem gdzis w Kosmosie…i poruszal sie wraz ze mna..

 9. TAWcio u Ciebie szyb na Dzień Dobry, a to dziwne- już wyjaśniam: rano jedząc sniadanie przed szkołą: leci ,,NA SYGNALE”, a tam ojciec z synem wpadli do szybu!
  Później pijąc kawę bardzo szybką: leci program o podziemnych szybach (tvn turbo) tego nie oglądam i tak jakoś wyszło:
  Odkryto podziemia pod SZCZECINEM: ŁĄCZĄ SIĘ Z Berlinem I JEST TAM ZNAK SŁONECZKA! Szukałam takiego, ale nie ma, to mi się wyświetlało: https://slowianowierstwo.wordpress.com/2014/11/02/sloneczko-kolowrot/,
  ale TAM W TYCH PODZIEMNYCH TUNELACH! SLONECZKO BYŁO Z GĘSTYMI PROMIENIAMI!

  1. Elaszko, a ja dzisiaj (juz gdzie indziej napisalam to) widzialam na niebie jedna wielka sloneczna plame. Nie slonce i jakies odblaski, tylko ta, jak TAW to przedstawil, ale o wiele wieksza byla.

  2. …Ja lubię patrzeć prosto w Słońce…
   TAW,
   od kilku dni zastanawiam się , z kim mogłabym zweryfikować moje obrazy podczas patrzenia prosto w Słońce, a tutaj proszę – jest.
   Najpierw widzę tarczę słoneczną i tysiące prostych, długich, tęczowych promieni wokół niej. Po kilku sek. tarcza słoneczna zmienia się. Ma wygląd księżyca w pełni, a wokół niej jest czarny otok ” ok. 35 cm” szerokości i te tęczowe, proste promienie wokół niego. Po kolejnych kilku sek. czarny otok zamienia się w kaskadę słonecznych fal, lecących w dół, jak wzburzona górska rzeka.
   Patrzyłam kilka razy. Za każdym razem jest tak samo.
   Radosci……

   1. Jaso kochana chętnie bym z Tobą na ten temat porozmawiała, jeśli zechcesz to TAW poda Ci mojego gmaila, było by mi bardzo miło.

    Pozdrawiam z deszczowo burzowego i zimnego dzisiaj południa kRAJu. ❤ 😀

   2. SłowiAneczko Droga,
    oczywiście, bardzo się cieszę i myślę, że TAW przyjmie chętnie na Siebie rolę „pośrednika” – za co już teraz jestem Mu wdzięczna.
    Więc – do miłego……

   3. Ja to widzę trochę inaczej, Mogę bez problemu patrzeć w słońce do wysokości ok 35 stopni nad horyzontem. Nieważne wschód, czy zachód słońca. Choć nieczęsto mam możliwość słońce w takich okolicznościach oglądać.

    Wschodzące mieni mi się jakby to był wiraż, składający się z kilkunastu części. Takie mieniące się szestościany połączone w jedno. Samo słońce widzę jakby za przyciemnianym szkłem. Mam wrażenie, że patrząc bezpośrednio na nie ujarzmiam promienie, bo jak mój wzrok trochę na bok ucieka one się wymykają i zaczynają oślepiać, ale gdy wzrok wraca na słońce to znowu ich nie widać, widzę też jaśniejszą otoczkę dookoła słońca. Rano patrzę widzę słońce pomiędzy drzewami, słońce widzę przyciemnione a dookoła drzew świetlistą otoczkę gałęzi.

    We wtorek i w środę miałam możliwość poobserwować zachód słońca nad morzem, z wysokiego piętra. W pierwszej chwili lekko raziło, ale trwało to tylko momencik, zmrużyłam oczy, słońce zaciągnęło się jakby ciemmą przeźroczystą zasloną( niebo było czyste) i mogłam patrzeć na nie bez problemu, wyglądało to tak jakby było uwięzione i chciało się wymknąć, co trochę jakiś świetlisty rąbek się wychylał. Momentami wyglądało jakby księżyc dookoła niego „tańczył”, a właściwie jakby jakaś obręcz formie półksiężyca je otaczała, w środę miałam wrażenie, że pulsuje. Próbowałam to nagrać, ale na telefonie tego nie widać.

   4. Odnośnie patrzenia w słońce nie dodałam, że te obrazy pojawiają się w czasie południa.
    Przetestuję przy okazji wschody i zachody naszej gwiazdy, czyli kąt ok. 35 st. podany przez Laszkę.

    TAW- ciu, prowizja? ok

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s