A ja Was, Kochani Wędrowcy, bardzo proszę, nie podniecajcie się tak tymi wydarzeniami, które nam kreuje ciemna strona. Oni wiedzą, jak sobie wyprodukować dla siebie energię życia i robią to z premedytacją.

A ja Was, KOCHANI WĘDROWCY, bardzo proszę, nie podniecajcie się tak tymi wydarzeniami, które nam kreuje ciemna strona. Oni wiedzą, jak sobie wyprodukować dla siebie energię życia i robią to z premedytacją.

Wy, piękne Istoty ŚWIATŁA/ŹRÓDŁA o wrażliwych sercach, wkurzając się na ich działania, dokarmiacie ich, osłabiając siebie.

W tych historycznych czasach wyjścia z ciemności i wkraczania ludzkości w Złotą Erę Światła powinniśmy być bardzo wnikliwymi obserwatorami, twardo stąpającymi po Matce Ziemi, niedającymi się wciągać w gierki ciemnych sił i mocy.

Ekscytując się coraz to nowymi rewelacjami na płaszczyźnie zawsze brudnej polityki, tracimy swoją siłę, a potęgujemy w sobie strach, który jest niczym innym jak tylko wzmacniającą pożywką dla naszych dotychczasowych ciemiężycieli.

Uwierzcie mi, i proszę Was, skupmy się na wizualizowaniu, że ciemnych mocy już nie ma, cieszmy się, że odeszli i nadal odchodzą, życzmy im tylko, by się pospieszyli i ze swej złej drogi zawrócili, bo jeszcze mają szansę powrotu na drogę Światła, ale tylko do końca tego roku.

Taka jest decyzja JEDYNEGO, a czy oni skorzystają z tego, to już jest ich wybór, szansę mają, a jakiego wyboru dokonają?…

Pozdrawiam z ulewnego Podbeskidzia i radości w sercach Waszych życzę. ❤

Nie zamieniajmy naszej pięknej energii naszych pięknych serc na negatywną energię.

Kocham WAS wszystkich bardzo, moi wirtualni Bracia i Siostry.

autor: SłowiAnka

*

Dział bloga „NWO się sypie” od lat informuje Polaków, że cały ten smutny eksperyment na Słowianach zakończy się naszym zwycięstwem. Musimy jednak systematycznie i metodycznie pracować nad regularnym oczyszczaniem swojego pola osobistego z nieewolucyjnych programów, gdyż Wielka Zmiana nie przyjdzie do nas z zewnątrz, Wielka Zmiana możliwa jest do zamanifestowania jedynie w oczyszczonym polu istoty ludzkiej.

TAW

244 myśli w temacie “W górę serca! – SłowiAnka

 1. Hmm, zastanawiałem się czy coś napisać bo tutaj tak błogo. Ale popatrzyłem, że oprócz dyplomatycznego prowadzącego i dosłownie 2 wpisów męskiej części Tawerny, płynie ta energia spokoju od naszych drogich Pań. Może energia zaczyna się właściwie ogniskować, bo donoszę z rubieży, iż Sokolnicy, korzystając z tranzytu Urana i Marsa, raczej w bojowych nastrojach i młócą system, aż wióry lecą. Także po powrocie z zagonu, miło poczytać, że kwiatki ładnie rosną i kąty omiecione ze zbytecznych brudów 🙂

  1. Justynko ❤ Grzesiu ❤ W GÓRĘ SERCA ❤
   NASI PRZODKOWIE NIE CHCA, ABYSMY SIE SMUCILI 🙂
   Pani Marzenka jest najlepszym opatrunkiem na wszelkie troski:
   ENERGIA ŻEŃSKA, ENERGIA MĘSKA – Marzena Maszka Bielińska – 22.05.2018 r. © VTV

   Grzesiu ❤ cos na pasożyty- także dla Dzieci ❤
   Pamietajmy o oczyszczaniu Nerek, gdy się odrobaczamy, a Robaki są teraz bardzo wygłodniałe i agresywne, dlatego oczyszczamy się i UŚMIECHAMY ❤ Tulinki 🙂
   Łukasz Lubicki – oczyszczanie nerek

   ,,Prezentujemy Państwu kolejne nagranie na temat oczyszczania i regeneracji nerek. Jest to pierwsza czynność w cyklu odtruwania organizmu i odrobaczania po zimowym zwolnieniu metabolizmu.

   Wiosenna aura przestraja nasz organizm na inny sposób funkcjonowania, zmienia się dieta, mamy więcej słońca. To dobry moment, żeby pobudzić nasze ciała do wzmożonego detoksu i regeneracji organów.

   W tym całym procesie niezbędne jest zachowanie kolejności, po to by było skutecznie i bezpiecznie. Zaczynamy od nerek.

   Owocnego słuchania!''

   1. Szukałam info o tym leku na nowotwory o którym h.Potocki, KTÓRY MA 51% UDZIAŁU- mowi: w najnowszym filmiku u Aleksa( o przebiegunowaniu i żydowskich długach)
    ,,badania kliniczne leku na raka Ala Plus ”
    ŻADNYCH INFORMACJI W SIECI, ale coś znalazłam i się dzielę z WAMI: Po nazwie ,,ALA” DOSZŁAM DO TEGO:

    ,,Kwas ALA (5-aminolewulinowy) dziesięciokrotnie zwiększa skuteczność wyciągu z piołunu słodkiego w terapii raka – dowiedli naukowcy z Narodowego Instytutu Singapuru.

    Chodzi dokładnie o ARTEMIDYNĘ! – wyciąg izolowany z piołunu słodkiego (Artemisia annua L.), który ma zdolność hamowania rozwoju i niszczenia komórek nowotworowych, o czym pisaliśmy TUTAJ i kwas ALA stosowany w terapiach fotodynamicznych (4)”

    Komórki rakowe także potrzebują dużej ilości żelaza do reduplikacji DNA w trakcie procesu namnażania, co powoduje zwiększoną jego koncentrację niż w komórkach zdrowych. W trakcie badań wykazano, że po zwiększeniu zawartości żelaza w pobranych komórkach nowotworowych zostały one potraktowane artemidyną – wyniku czego po 8 godzinach pozostało jedynie 25% komórek, a po 16 godzinach zginęły prawie wszystkie!
    http://sekrety-zdrowia.org/kwas-ala-dzialanie-antynowotworowe/

    Piołun – magiczne ziele starożytnych kultur. Receptury lecznicze
    Jako roślinę leczniczą piołun już znano w starożytnym Babilonie i Asyrii, ojciec medycyny Hipokrates wymienia je
    jako lek przeciw żółtaczce i chorobach żołądka. W Algierii podawano napój alkoholowy z piołunem przeciw malarii.

    Co ciekawe w starożytności wyciąg z piołunu dodawano do atramentu, by chronić księgi ….przed myszami.
    Bukiety z piołunu wieszano w izbach by wypłoszyć muchy, zmielonym suchym zielem obsypywano konie i bydło wyprowadzane na pastwisko, a w mocnym odwarze kąpano psy by wytępić pchły.
    Ten sam odwar służył do dezynfekcji ran u zwierząt i likwidowania gąsienic w ogrodach.

    Na ziemiach słowiańskich piołun służył do zamawiania chorób, odczyniania uroków.
    Sadzono w ogrodach wierząc, że jadowite bestie odgania i swędzenie likwiduje, ponadto kolendrę w żołądek i kiszki wylaną wychędaża, żołądek zimny rozgrzewa, chęć do jedzenia utraconą wzbudza i wątrobę oziębłą posila.
    Świeże, posiekane liście piołunu wymieszane z białkiem jajka przykładano na miejsce uderzone, a z wywaru z liści sporządzano okłady na oczy przy infekcjach i stanach zapalnych.
    Przy problemach z żołądkiem i przykrym zapachu z ust zalecano nalewkę z piołunu, a sproszkowanym zielem leczono wszelkie schorzenia wątroby

    Co ciekawe, niemal na całym świecie piołun uważano ją za roślinę o niezwykłej mocy.
    W starożytnym Egipcie poświęcono ją bogini Izydzie, a jej łacińska nazwa pochodzi od greckiej Artemidy!, bogini płodności, strażniczki kobiecego łona.

    Piołun był zielem obrzędowym u Ariów! – starożytnych plemion Indów i Irańczyków, a także u Celtów i Bałtów.
    Germanie nazywali ją mugwurz – korzeniem władzy.
    Amerykańscy Indianie wierzyli, że piołun otwiera dostęp do sfery świętości i tym, którzy szukali wizji oraz swego zwierzęcego ducha opiekuńczego, radzili nacierać się jej zielem.

    Współczesne badania wykazały, że zarówno liście jak i ziele piołunu zawierają cenne związki goryczkowe, których brakuje w we współczesnej diecie, olejki eteryczne, flawonoidy, garbniki i sole mineralne w tym w dużej ilości potas.
    Piołun wykazuje m.in działanie żółciotwórcze i żółciopędne, rozkurczowe, antyseptyczne i przeciwpasożytnicze.
    Oczyszcza nerki, obniża gorączkę, aktywuje procesy metaboliczne, poprawia trawienie, stosowany przez zielarzy w chorobach dróg żółciowych, wątroby, trzustki, dróg moczowych, eliminacji pasożytów.

    Badania wykazują, że piołun hamuje rozwój i może zniszczyć komórki nowotworowe, nawet w 16 godzin!

    Ekstrakt z piołunu zmniejsza objawy choroby Crohna, wpływa na nastrój i jakość życia lepiej niż jakiekolwiek standardowe leki. Silnie działa przeciw bakteriom, wirusom i grzybom.

    Kochani tu -Piołun przepisy – lecznicze na:
    Piołun zawiera toksyczny tujon (JAK WROTYCZ!), nie mogą go stosować kobiety w ciąży, karmiące:
    Nalewka piołunowa – na bazie receptury św. Hildegardy
    Napar z piołunu
    Herbatka poprawiająca trawienie
    Piołunowa kąpiel
    Maść na reumatyzm wg S. Korżawskiej
    Mieszanka na żylaki
    Mieszanka na problemy kobiece
    http://sekrety-zdrowia.org/piolun-bylica-piolun-przepisy/

   2. Dziękuję, Kochana 🙂 Z Piołunem nam osobiste związki już od kilku lat. To rzeczywiście Zioło Mocy. Ale trzeba je używać z głową.

    Na swoim Siedlisku mam kilka krzaczorów Piołunu. Pielęgnuję je szczególnie starannie, rozmawiam z nimi, nie obcinam ubiegłorocznych pędów (stanowią ochronę dla młodych oraz zabezpieczenie przed przygodnymi zwierzęcymi obsikiwaczami) 😀

 2. Nie czytałam komentarzy i widzę, że już jest jedna Justyna – pozdrawiam serdecznie! Więc będę Justyna2 🙂

   1. Witam i ja 💛💛 być może to o mnie chodzi że pisałam, być może…. bo bloga siedzę dość długo ale raczej nie komentuję. Pozdrawiam

 3. Ponieważ z natury jestem bardziej sceptyczny do takich historycznie kończących się radośnie inaczej akcji, polecam WSZYSTKIM odrobinę refleksji…
  Czy nie czas już moi mili zerwać zasłonę durnoty sprzed oczu OWIECZEK ?
  Drogie OWCE nie wierzcie do końca żałosnej szkolnej edukacji oraz żadnym imputowanym Wam na każdym kroku pseudo naukowym wymysłom !
  To zwykle żenująca specjalnie w celu Waszej dezorientacji wymyślona ściema!
  Wierzcie wyłącznie LOGICE i zmysłom !
  Oto przeze mnie sformułowany dowód wprost na wewnętrzny, wklęsły kształt modelu Ziemi – kulistej bańki na podobieństwo jajka czy żywej komórki w którego wnętrzu żyjemy, Jest to model babiloński – torusocentryczny.
  W tym celu niezbędne będzie posłużenie się terminem horyzontu obserwatora, którym jest obserwowany horyzont widoczny przy patrzeniu na wprost ( np. wzdłuż wypoziomowanej poziomicy ).
  Jeżeli znajdujemy się na poziomie morza, to horyzont obserwatora dokładnie znajduje się na POZIOMIE „wysokości” patrzących na wprost naszych oczu.
  Logicznie więc jeżeli zaczniemy się wznosić np. wzniesiemy się na wysokość kilku 2-3, kilometrów ( np. staniemy na wysokiej górze ), to należy się spodziewać, żę horyzont rzeczywisty w przypadku modelu płaskiej czy też oficjalnie propagowanej, kulistej, zewnętrznie zamieszkałej przez nas Ziemi powinien się wraz z wznoszeniem się obserwatora nad jej powierzchnią obniżać. Czy to wydaje się LOGICZNE ?
  Podobnie być powinno, gdy obserwujemy horyzont z okien samolotu ( zwykle lecących na wysokości 10km ).
  Ponieważ z obserwacji wynika, że tak się nie dzieje i horyzont nadal mamy na poziomie patrzących na wprost POZIOMO naszych oczu jest to absolutnie logiczny, niepodważalny dowód wprost, że żyjemy wewnątrz wklęsłej Ziemi !
  Mało tego moi mili, ten fakt jest opisany w sumeryjskim eposie o Erra.

  Jakie daleko idące ten powyżej sformułowany dowód rodzi skutki dla OWIEC?
  1. Zawarta w indyjskich WEDACH nauka o kosmosie i prawach życia we wnętrzu żywej Gaji, biologicznego materializatora, przetrwalnika, farmie dusz zwanej z grecka GNOZĄ, a przez Rzymian MAGIĄ, dana była ludziom, aby potrafili na podstawie obserwacji nieba i nieruchomych wzajemnie, obracających się gwiazd przewidywać początki i końce ER wskazujące nadchodzącą zmienność sejsmiczną, pogody i klimatu.
  2. Mamy nad głową stworzony w tym celu skomplikowany zegar astrologiczny, który na zasadzie sumeryjskich tablic przeznaczenia wskazuje znawcom tematu MAGOM nadchodzące ( prawdopodobne ) przyszłe zdarzenia, narodziny i życiowe predyspozycje.
  3. Fraktalny model wewnętrznego świata w którym żyjemy ( bezstratnego kondensatora energii )ma charakter energetyczno – ( czytaj duchowo ) materialistyczny, co pozwala na wzajemne wspólistnienie, wzajemne przenikanie i zasiedlanie biologicznie żywych avatarów przez duchowych symbiotów.
  Wszelkie późniejsze religie, to dorobiona przez MAGÓW – znawców WEDY socjologiczno-psychiczna manipulacja do tej pradawnej, pozostawionej ludzkości informacji.
  4. W wyniku jej niezrozumienia ewoluowała ona kolejno przyjmując za bogów kosmos, światło – z aramejska chrystusa, jahwe, słońce, kapłanów, ich potomstwo, ect.
  5. Ten system w zależności od pozycji planet, a przede wszystkim układów z nimi Słońca i Księżyca jest zmienny w czasie, powodując nie tylko długotrwałe zmiany klimatu, ale i odbierane przez nas gwałtowne katastrofy, aktywność wulkaniczną i sejsmiczną, biologiczną, tsunami, powodzie, krótkie i te dłuższe zmiany klimatu czy zlodowacenia… W związku z powyższym niektóre tereny stają się znów życiodajne inne dotychczas zamieszkałe tracą swoją istotną dla życia i upraw cechę.
  6. Magowie chaldejscy, znawcy WEDY, rozpropagowali ją licznie po dworach w większości błękitnokrwistych elit na całym świecie, które natomiast uczyniły z nich oręże do walki z ludzkim niewolonym przez nich plebsem. Nauki te zakazano i jako ich żałosny substytut wprowadzono dla OWIEC WIARĘ i RELIGIĘ, które z dziką gwałtownościa skutecznie wymazywały i paliły historie ludzkości, uczone księgi i całe biblioteki.
  7. Tak powstała w tym miejscu kastowa nierówność wyedukowanego i starannie chroniącego tę wiedzę potomstwa władców i kapłanów tzw. czarnej szlachty i zdurniałego, stale manipulowanego niezmiennie oszukiwanego plebsu „w naukowy sposób odmóżdżanego” wyłącznie niewolniczej nie pozwalającej dostrzec PRAWDY o systemie wiedzy o zniewoleniu i faktycznym, piramidalnym spisku elit.
  8. To poszło już tak daleko, że zdecydowana część z tych nazwijmy ich dumnie dobrze mających się elyt, będąca obecnie ich daleką progeniturą, również zatraciła dużą część prawdziwej, pozostawionej ludziom WEDY i w żałosnej rzeczywistości i stała się wzajemnie rozgrywaną stroną w rękach sterującej ziemskim CHAOSEM kabalistycznej kamandy czarnych kapłanów. Kiedy wreszcie ockniecie się ludzie i przejrzycie na oczy, że decyzja o Waszym i Waszego potomstwa życiu nie należy już do Was !

  wężykiem, wężykiem

  Spróbujcie sami potwierdzić ten sformułowany dowód lub go w logiczny sposób obalić…

  1. qrde blade- proszę, dopracuj technicznie te rewelacje.Ja rozumuję analitycznie -mało czuciem i wiarą.Dla mnie brzmi to słabo.Dodam,że sam jestem twórcą podobnej teorii toroidalno-fraktalnej.Nie mam czasu na jej redakcję,publikację i obronę(jak i grzebanie w przypisach).Jednak temat jest ciekawy i chętnie zapoznam się z Twoją analizą.

   1. 1. Fale elektromagnetyczne ( a więc i światło ) wewnątrz kulistego, wewnętrznego kondensatora jakim byłby wewnętrzny model Ziemi, poruszają się jak linie sił pola magnetycznego po liniach zakrzywionych a nie prostych skierowanych ku Centrum. Z tego również powodu przy dobrej pogodzie widoczne są dla obserwatora bardzo dalekie obiekty ( oddalone o setki kilometrów ), które nie powinny być widoczne ze względu na sugerowaną przez naukę zewnętrzną krzywiznę Ziemi.
    2. Grawitacja nie istnieje – to masoński wymysł, do tego nigdy nie potwierdzony doświadczalnie. Wewnątrz pustej Ziemi istnieje silne pole elektrostatyczne między jej Centrum i powierzchnią, będącą faktycznie okładziną kulistego kondensatora. Ruch ładunków z Centrum ku okładzinie na której gromadzi się ładunek, tworzy bezwładnościowe oddziaływanie utrzymujące wszystko przy jej skorupie.
    3. Model posiada kilka centralnie zorientowanych, wewnętrznych, szklistych kul, pierwsza tworząca tzw szkło nieba około 100 km nad wewnętrzną powierzchnią jest odpowiedzialna za utrzymanie atmosfery, stabilizacje temperatury i zabarwienie nieba na niebiesko i odseparowanie wyższych warstw atmosfery od promiennika Słońca
    4. Zadziwiająco widoczne z powierzchni Ziemi rozmiary tarcz Księżyca i promiennika słonecznego są identyczne.
    5. Nie wykluczam, że sfera niebieska z świecącymi gwiazdami wiruje wokół osi łączącej Gwiazdę Polarną i Krzyż Południa oraz wiruje również w przeciwną stronę skorupa ziemska powodując kołowy ruch wahadła Foucaulta, oddziaływania Coriolisa, ect.
    6. Obrót Ziemi wzdłuż jej osi powoduje powstanie siły ustawiającej w jednej płaszczyźnie wszystkie materialne obiekty w jej wnętrzu w tym znane nam mini modele planet. Bardzo możliwe, że całość wizualizuje jakieś miejsce w zewnętrznym wszechświecie, jeśli taki istnieje…

   2. Lord Steven Christ stracił konto na YouTube ale Олег Шаманский zdążył zrobić kopię i się tym podzielił z innymi
    https://www.youtube.com/watch?v=wyQ1tWlb7dM&t=0s zanalizuj w/w filmik, odkryj czym jest tęcza (garniec złota jest na końcu tęczy) zrozumiesz wtedy zjawisko halo i dlaczego ziemia jest żyroskopem o dwóch stopniach swobody. Odrzuć wszystkie nauki oczyść umysł z indoktrynacji. Przemyśl dlaczego jest pięć rzek hadesu, czym jest niebo skoro bóg tworząc ziemię oddzielił wody od wód. Zapoznaj się ze zjawiskiem falowodów w oceanach, pomoże ci ono w odkryciu nieba a zjawisko sonoluminescencji wytłumaczy ci czym są gwiazdy. Kosmos nie istnieje a wszechświaty są wewnętrzne. Pamiętaj, że umysł dopuszcza do twojej świadomość tylko tysiące z miliardów informacji. Kto pyta nie błądzi a kto szuka ten znajdzie.

   3. Otwieram film Szamanskiego, ale „cos” mnie korci zobaczyc ten , ktory sie pojawia w propozycjach obok, ten :
    .https://www.youtube.com/watch?v=zMPjjMO9rog
    Zobaczcie sami ! Ktos kogos odnajdzie. Powinien, moze to ktos z Was ???

    Bo jak tu mowic o planetach , Ziemi, Kosmosie, jesli sie …zobaczcie…

    I wzrok moj kieruje sie w strone tego filmu, ktory tez jest w proponowanych…:
    .https://www.youtube.com/watch?v=HU_HyCg0gK4

    Tak Niewidzialna Reka prowadzi… ❤

    "Kiedy wreszcie ockniecie się ludzie i przejrzycie na oczy, że decyzja o Waszym i Waszego potomstwa życiu nie należy już do Was !"
    A do kogo , wedlug Pana, ta decyzja nalezy ???

    Moze to odpowiedz i dla qurde blade i dla kocham cie…ten film…

    Badz Wolna Duszo !

    Przeciez jestem Slowianinem !
    Przeciez jestem Slowianka !

    ps; Przy pisaniu tego komentarza tekst mi "uciekl" , wymazal sie sam…!!! No, jakos szybko odnalazlam filmy, ale z tym pierwszym trzeba bylo "sposobu"….
    "Badz Wolna Duszo, ale nie trac Skrzydel !!! "

   4. qrde blade pisze:
    22 Maj 2018 o 22:55

    22 o 22:55 ???
    Aniol daje znak ?

   5. Zgadza się jestem wolną duszą. Subtelne informacje są poza punktem skupienia (to co zauważyłaś to są Twoje odpowiedzi na Twoje pytania). Punkt skupienia wyznacza wzrok, a postrzeganie poza to widzenie poza czubkiem nosa lub jak kto woli poza EGO. To krok do kruszenia jego programów. Zaproś boga do Twej świątyni by w niej zamieszkał, niech światło w Tobie zapłonie to ono rozświetla prawdę. Ciemność jest tylko trójwymiarowa. Widzący prawdę nie rozumują, bo to narzędzie ciemności. Widzący wiedzą bo prawda to Konstrukt. Żyjemy w kłamstwie i dla kłamstwa, będąc uśpieni nie widzimy prawdy – wyobrażamy ją sobie. Stąd utracony raj, poprzez poznanie. Jeśli nauczymy się czytać prawdę, a robi się to przy pomocy grasicy otwierając piątą komorę serca, odnajdziemy raj i spotkamy konstrukt. To jak ponowne narodziny i będziesz się uczyć od nowa. Ta nauka to bardziej przypominanie sobie wszystkiego, pobieranie informacji z pól informacyjnych (tzw Kroniki Akaszy) Masz dostęp do każdego, swego doświadczania plus doświadczania innych z poziomu twej świadomości . Pamiętaj, że można się wznosić lub opadać. Bo Bóg (Konstrukt) jest początkiem i końcem. Kierunek wyznaczasz Ty. Wznosić się jest trudno a opadać łatwo. Najważniejsza w tym jest równowaga. Jam jest zmartwychwstanie i życie 😉 Kocham Cię.

    p.s.
    Tekst ci nie „uciekł” tak działają BOT-y, niektórzy nazywają je „garbatymi aniołkami” śpiewał o nich magik w Kaliber 44 – Konfrontacje https://www.youtube.com/watch?v=s-waoCTa7mU

   6. „Żyjemy w kłamstwie i dla kłamstwa, będąc uśpieni nie widzimy prawdy – wyobrażamy ją sobie. Stąd utracony raj, poprzez poznanie. Jeśli nauczymy się czytać prawdę, a robi się to przy pomocy grasicy otwierając piątą komorę serca, odnajdziemy raj i spotkamy konstrukt. To jak ponowne narodziny i będziesz się uczyć od nowa. Ta nauka to bardziej przypominanie sobie wszystkiego, pobieranie informacji z pól informacyjnych (tzw Kroniki Akaszy) Masz dostęp do każdego, swego doświadczania plus doświadczania innych z poziomu twej świadomości . ”

    Prawda ?

    A dlaczego masz dostęp do doświadczeń innych ?
    Co Szef Szefów tu doświadczał ? Dlaczego umysł doskonały jest doskonały i jak się to dzieje ?

    Co prawda informacje do mnie dochodzą inaczej i na chwilę obecną jeszcze tak musi być , mało istotne .

   7. Myśląca Inaczej pisze:
    – „A dlaczego masz dostęp do doświadczeń innych ?”
    Nasze matryce sczytują pola informacyjne, morficzne, atraktorowe itp. ile ludzi tyle nazw możesz nazwać je nawet egregorami energetycznymi. Tworzymy je my naszymi doświadczeniami emocjonalnymi. Nie jest to pępkowanie. Potrafisz np. mechanizmem kinezjologicznym potwierdzić zdarzenie nie będąc jego naocznym światkiem. W celu wytłumaczenia Ci tego mechanizmu kieruję Cię do „Siła czy moc” – David R. Hawkins. Pamięć „wtórna” zamyka doświadczanie (mówimy wtedy że zostało przepracowane). Tkanie rzeczywistości oparte jest na tej pamięci (bo czas nie istnieje) pracujemy(doświadczamy) na zbiorach zdarzeń pierwszych, które wytyczają Twą nić utkaną dla Twego rozwoju.

    – „Co Szef Szefów tu doświadczał ?”
    Co do „Twego” Szefa 🙂 zwróć się do niego i zapytaj dlaczego to przejawienie jest dla wielu matnią?

    – „Dlaczego umysł doskonały jest doskonały i jak się to dzieje ? ”
    – Bo myśl jest wszystkim, a wszystko jest myślą 🙂

    Apokalipsa Jana 21:4 „I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.” pokój ludziom dobrej woli

   8. Kocham Cię dziękuję za publikację sięgnę po nią 🙂

    Sęk w tym ,że pytam i dostaje odpowiedzi , jeśli nie boisz się prawdy , prawdziwe odpowiedzi przychodzą , jeśli tworzysz swój świat kosztem innych nazywaj to po imieniu .

    Przestań innymi słowami oszukiwać siebie i innych .

    Myśląca Inaczej kim jest ? nikim ale ciągle mówi czym jest miłość bez warunkowa , źródło jest ze mną od kiedy tu jestem paradoks w paradoksie , bo ja to wiem , moja dusza zbuntowała się tak silnie 3 razy w życiu za każdym razem miała rację .

    Nie można budować swojego szczęścia kosztem innych .

    Jeśli mój rozum na takim pułapie jaki jest , nawet jeśli w chodzi zaś w jakieś buty by coś pojąć , rozumie to co pisze to o czym mowa?

    Jeśli ja potrafie znaleźć sposób dobry dla każdego bez ingerencji w jego dezyzje to co Źródło nie potrafi ? Źródło spełni oczekiwania bo wspólne myśli się realizują jednakże czyje to są myśli ? nie moje .

    Mówimy też Ty przyciągasz sobą innych , jeśli matka walczy jak lwica o swe dziecie by jej nie zaszczepiono o czym tu w ogóle gadka jest ? nie do wszystkiego wszystko można odnieść .

    Ponadto halo magnesy co się przyciąga a co odpycha ? 🙂 .

    Tak Kocham cię pytasz odpowiedzi przychodzą .

   9. Ach Kocham Cię Mądry Człowieku 🙂 ja nie mam swego Szefa my jesteśmy Szefem szefów …. my daliśmy przyzwolenie , czy byliśmy w stanie to przewidzieć ? nie , dopiero po 1 w topie jesteśmy tacy mundrzy 🙂 więc dlaczego Szef Umysł jest mądry ? to są bardzo istotne pytania wbrew pozorom ale po co ja Tobie akurat to piszę , prawda ? 🙂 .

   10. „Tekst ci nie „uciekł” tak działają BOT-y, niektórzy nazywają je „garbatymi aniołkami”

    …My je nazywamy Chochliki 😉

    A nawet drukarze wiedza o Ich istnieniu i je zwa Chochlik Drukarski 😉

   11. „Zaproś boga do Twej świątyni by w niej zamieszkał, niech światło w Tobie zapłonie to ono rozświetla prawdę.”

    Wiesz, a mnie sie wydaje, ze to BOG zaprosil mnie do Jego Swiatyni …a wlasciewie to NASZA Swiatynia, bo wszelkie ZYCIE jest Swiatynia Zycia…
    „Ciemność jest tylko trójwymiarowa. Widzący prawdę nie rozumują, bo to narzędzie ciemności. Widzący wiedzą bo prawda to Konstrukt.”
    „Niczego nie zgubic” spiewa PIKNIK…w tej chwili…
    Tez mysle, ze widzacy Prawde nie rozumuja…CZUJA…ale i pojsc moga za wzrokiem/obrazem, za dzwiekiem, za cieplem lub zimnem, za powiewem wiatru…te wszelkie MOCE nas Prowadza…tak to widze…ale moze rozne sa Wymiary widzenia…

    „Żyjemy w kłamstwie i dla kłamstwa, będąc uśpieni nie widzimy prawdy – wyobrażamy ją sobie. Stąd utracony raj, poprzez poznanie.”

    Jesli utracilismy RAJ poprzez poznanie to Go mozemy (chyba) odzyskac poprzez CZUCIE ❤

    "Jeśli nauczymy się czytać prawdę, a robi się to przy pomocy grasicy otwierając piątą komorę serca, odnajdziemy raj i spotkamy konstrukt. To jak ponowne narodziny i będziesz się uczyć od nowa. Ta nauka to bardziej przypominanie sobie wszystkiego, pobieranie informacji z pól informacyjnych (tzw Kroniki Akaszy)"

    Koherencja Serca????

    .https://www.youtube.com/watch?v=F5TR2JPkiCI

 4. Kochani,
  chciałam przypomnieć BezChaosowania.
  Tym razem czyta
  Dzwon Wolności [1924], znanego Nam dr Jan Sas Zubrzyckiego
  Treść jakże aktualna na dzisiejsze czasy, bo jak inaczej nie odebrać słów:
  „Bije dzwon, bije i śpiewa:
  Sercowej modlitwy dzwonię!
  Polsko! wzmocnij dzieci swoje! ”

  .https://youtu.be/IFHw1HucrSY

  Dobrej nocy

 5. A co tam z protestami rolników, które były zapowiadane na dziś w Warszawie? Ktoś coś wie na ten temat? W TV ani słowa a na you tube jak przeglądałem filmiki na ten temat to były tylko sprzed tygodnia i starsze. Protest się dziś nie odbył chyba. Rolnicy zrezygnowali? Dlaczego?

 6. Wolni Słowianie, masz rację.
  W TV tylko o protestach w Sejmie rodziców dzieci niepełnosprawnych, a nic o dzisiejszym proteście rolników.
  O co chodzi polskim rolnikom:

  „Poza odwołaniem Jurgiela, rolnicy chcą też dokładnych kontroli. Podejrzewają bowiem, że niektóre firmy sprowadzają z zagranicy owoce i warzywa, a później sprzedają jako krajowe.

  – Ciągle mówimy o kontroli grup producenckich, które przywożą do Polski towary. Wnioskujemy żeby sprawdzić te firmy na pięć lat do tyłu. Jaka była u nich produkcja, jak duże plantacje i ile sprzedawali – tłumaczy Kołodziejczak.
  W artykule „Oszukują polskich rolników” – tracą też klienci. Nie daj się nabrać na ziemniaczany przekręt Kołodziejczak podawał przykład ze znakowaniem ziemniaków.

  – Według przepisów polskiego prawa ziemniaki przecież mają zaznaczony kraj pochodzenia. Tylko jaki jest sposób znakowania? W jednym miejscu w sklepie są na przykład ziemniaki z Wielkiej Brytanii i z Polski. W identycznych opakowaniach. Tylko gdzieś z tyłu, małym drukiem, jest napisane z jakiego kraju pochodzą – wyjaśniał prezes stowarzyszenia.

  Kolejny z głównych postulatów dotyczy właśnie odpowiedniego etykietowania żywności, w tym mięsa.

  – Powszechny w Polsce jest proceder sprzedaży mięsa z głębokiego mrożenia i nikt nie ma świadomości, ile to mięso ma lat. Są duże firmy, które głównie posługują się takim mięsem i nikt tego nigdzie nie zaznacza – uważa Kołodziejczak.
  …. – To jest obrona polskiego rynku. Nie damy sobie wmówić, że kapitał nie ma narodowości. Odczuwamy, jak bardzo ma tu znaczenie narodowość i jak bardzo dostajemy po głowie – przekonuje prezes Unii Warzywno-Ziemniaczanej”.

  Rolnicy zaczną protest dzisiaj na pl. Defilad o 10:00. Następnie przejdą ul. Marszałkowską, pl. Konstytucji, ul. Piękną, al. Ujazdowskimi przed siedzibę Prezesa Rady Ministrów.

  Nie wiemy, co jemy!

  Więcej na:
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rolnicy-protest-warszawa,84,0,2406740.html

 7. Powiem więcej:
  Nie słuchajcie bajek p. Morawieckiego o rozwoju przedsiębiorczości, przecież bajał już pełniąc funkcje wicepremiera, od wszystkiego co z finansami się wiąże.
  Ostatnio MF, chce wprowadzić delegalizację otrzymanych przez firmy interpretacji podatkowych. Czyli wprowadzić zasadę działania prawa wstecz.
  Pan Morawiecki ogłosił w maju 2018 r.
  „Potrzebujemy wszyscy ruszyć w Polskę. I ruszamy, będziemy mieli wiele dobrych informacji do zakomunikowania obywatelom, wszystkim ludziom, rodzinom, bo takie jest nasze zobowiązanie. Działamy dla nich, działamy dla Polaków, działamy dla Polski”
  „Dzisiaj polityka PiS, polityka Zjednoczonej Prawicy w Europie i w Polsce doprowadziła do tego, że nasze działania, nasza polityka nie jest ani biała, czyli uległa, ani czerwona, czyli postkomunistyczna, jest biało-czerwona”

  Zapamiętajcie te słowa.
  Będzie biało-czerwona???
  Obiecał zmniejszyć obciążenia dla małych jedno-dwuosobowych firm/prowadzonych działalności, ale układ, który reprezentuje, może zniszczyć powiązania pomiędzy przedsiębiorcami polskimi, zamrozić wszelkie przejawy rozwoju polskiej myśli technicznej i przedsiębiorczości.
  Nie wierzę temu człowiekowi-kukiełce.

 8. Kochani TAWerniacy, chciałam Wam w dniu dzisiejszym zapodać wiadomość Jedynego, że powinniśmy się cieszyć, bo wreszcie wkraczamy do początku wspaniałego ŚWIATA w CZAS KOBIET, gdzie wspaniała żeńska energia utworzy naszą przyszłość, taką, o jakiej marzymy.

  TAWie, MARZENIA są bowiem nasionami rzeczywistości, czy w to wierzysz czy nie. 😀

  A RZECZYWISTOŚĆ to część naszej wyobraźni.

  1. Może wyskoczę przed szereg, ale dla mnie żeńska energia życia kojarzy się z czymś pięknym, pozytywnym i twórczym, dlatego pozwolę sobie złożyć wszystkim MAMOM z okazji wczorajszego ich Święta, wszystkiego najwspanialszego, za ich moc, miłość, siłę, odwagę, łagodność i wyrozumiałość.

   Serce MATKI tchnie pięknem i czystą ŹRÓDLANĄ MIŁOŚCIĄ.

   W nagrodę dla nich dedykuję piękną piosenkę w wykonaniu:
   Bernarda Ładysza z Żoną.
   I drugą piękną w słowach piosenkę w wykonaniu Mieczysława Fogga.

   .https://www.youtube.com/watch?v=q6BoNdPPgAo

   .https://www.youtube.com/watch?v=GbqAzwZ2QL4

  1. Dziękuję Luizo,
   piękne i przejmujące. Jaki czas taki nastrój.
   A na zewnątrz pięknie, zielono i słonecznie.

   Kochani, nie dużo potrzeba, żeby Nam łzę z oczu wycisnąć. Gorzej z wywołaniem uśmiechu na twarzy.
   Proponuję zmianę nastroju.
   Proponuję Davida Garrett-a – Paganiniego dzisiejszych czasów
   z Babuszką na Jego zaczarowanych skrzypcach..

   Pozdrawiam Was serdecznie, dużo życzliwości na ten dobry dzień. https://youtu.be/RaA-1gDGzGk

 9. Tawie 🙂 i co mają te ilustracje udowodnić ? jeśli mogę zapytać
  pokazywanie komuś jego ułomności że tak pozowlę sobie to napisać co ma zmienić ?

  Ja zadaje inne pytanie jak pomóc bo oni wierz lub nie wiedzą o swojej ułomności .

  Wypchać się że tak to ujmę na innych to każdy umie , ja nie .

  Znane jest Wam powiedzenie że do ukształtownia dziecka jest potrzebna cała wioska ?

   1. Wszyscy jesteśmy ofiarami szybkości i tempa współczesnego życia.

    Wszyscy potrzebujemy nowego początku, a każda mijająca chwila niesie ze sobą szansę na nowy początek .

    W każdej chwili możemy sami wybrać dla siebie nowy początek , mamy taką MOC. >3

 10. Obejrzalam ledwo kilka pierwszych minut a tu taka rewelacja. Jerzy Zieba sprzedal juz milion swoich ksiazek! Wracam do ogladania.
  —————————-
  Zięba u Roli: „Szarlatan, znachor” – kim jest? O polityce, szczepieniach, upadku Polski i akcie 447!
  .https://www.youtube.com/watch?v=MjtqMxVaww4

  1. Kolejna dobra wiadomosc. Jerzy Zieba bedzie wspolpracowal z WRealu24. Pierwszy odcinek do spolki z Marcinem Rola juz za tydzien.

   1. Wspaniała wiadomość Kalino, dziękuję.
    Serdeczności dla Ciebie.

   2. ,,TAWie Mily 😉 , mozna wychodzic, mozna latac, mozna bywac, mozna… tu wstaw… I jak nic nie wychodzi to nic nie wychodzi !
    Blokady, klamry czy co innego „tamtych’, ale jak zwal tak zwal…
    jak sie Milosc (ta spelniona) NIE POJAWIA to sie NIE POJAWIA… i tyle . … ”

    Miłość pojawia się, chce, ale to bardzo chce sie pojawić.
    Tabuny jej energii krążą wokół nas.
    Aż gęsto…
    Cechą energii miłości jest jej przepływ, różnica potencjałów.
    Rozumiesz, torus, ciągłe wypełnianie, emanacja między biegunami…

    Szukasz połowy siebie, to nie możesz być całością.
    Nooo, …. a jeśli nawet w myślach masz poukładanego siebie, wiesz jakiej ,,połowy szukasz”, to już ją znalazłeś, już masz.
    To twoja wymyślona, wirtualna połowa – ona cię dopełnia…

    Krążymy ze swoimi zagęszczonymi wyobrażeniami między kafejkami…, wszystko wiemy…

    Nasze myśli zamykają torus; my i nasza wyobrażona ,,połówka”

    Powiedz co miłość ma tu szukać? Nie ma dla niej przepływu.
    Jesli chcesz znaleźć drugą połowę jabłka, bądź tylko jego pierwszą połową; dasz miłości możliwość zaistnienia.

    Miłość to nie człowiek, którego można kontrolować, zaplanować i przewidzieć…

    I na całe szczęście 🙂
    Plany i zamierzenia człowieka to chwasty na ukwieconym polu miłości…

 11. Czas już moi mili pochylić się nad ukrywaną przed potomkami Pol – Lachów wkładaną im dw systemie szkolnictwa – szkodnictwa dosłownie do pustych łepetyn ŁŻE wiedzą, historią i pożal się boże religią. Aby to uczynić i odsłonić powody takiego stanu rzeczy należy zacząć od religii.
  1. W czasach starożytnych na Ziemi panowała jedna, globalna religia, której bogiem był Kosmos, Gwiazdy i światło z nich pochodzące. Problemem dla współczesnych jest fakt, że w każdym ówczesnym języku ci bogowie byli inaczej przez narody i społeczności nazywani. Tak więc bogami kosmosu w zależności od krainy, imperium, rodu nazywano Jowiszem, Saturnem, a światło dochodzące do powierzchni Ziemi ze Słońca i gwiazd nazywano z aramejska Chrystusem. Generalnie więc bogami starożytnych były widoczne z Ziemi jasne obiekty: Słońce, Księżyc i ww.
  2. Kolejnym poważnym niezrozumieniem jest dosłowne traktowanie przydomku Jezusa jako przybranego aramejskiego określenia na światło – Chryst . Znamy z ew. Jana jego osobiste wypowiedzi: „Ja jestem światłością tego świata” . Potwierdzają one tylko tyle, że nauki Jezusa reprezentowały wedyjski arianizm czyli głęboką naukę o życiu i tym miejscu traktowaną przez ówczesnych jako globalną religię. Wczesne chrześcijaństwo za czasów przed i życia Jezusa zwane było gnostyckim i niosło ze sobą nauki o życiu, kosmosie, reinkarnacji. Była wśród nich informacja pozostawiona rzadkiej ziemskiej progeniturze elohim, która znacznie przekraczała ówczesny poziom nauki i wiedzy dla typowego plebsu.
  3. Kabała zawiera nadal niedocenianą i w większości prawidłowo nie rozumianą część tej wiedzy przedstawiającą ówcześnie stosowane, globalne nazwy bogów zmiennie nazywanych przez liczne narody. W podobny sposób wyjaśnia ona mnogość danych ludziom alfabetów, celowo różnych, aby garstka sprawujących faktyczną i skrytą władzę zarządców planety mogła kontrolować to miejsce zwane ludzką farmą. Pomieszane ludziom alfabety miały jednak swoje cyfrowo identyfikowane odpowiedniki, więc były łatwo czytelne dla tych co ten algorytm wymyślili.
  4. Kapłani Wiedzy, kabały, chaldejscy magowie powszechnie doradzali na królewskich dworach władców stając się w konsekwencji tego faktu najwyższą władzą na Ziemi, posługującą się pozostawioną im Wiedzą, po hindusku Wedą, grecku Gnozą, a przez Rzymian zwaną Magią w tym bardzo precyzyjnym, astrologicznym kosmicznym zegarem każdej nocy bardzo pilnie w tym celu obserwowanym i studiowanym.
  5. Wielu nadal nie rozumie czemu niby ma przykładać tak wielką wagę do tego ponoć zegara? Otóż powód tak pilnej uwagi nad jego zmiennością jest KARDYNALNY i dlatego m.in. w celu naszego ogłupiania dalej przed nami skrywany, gdyż wbrew współczesnej łże nauce żyjemy wewnątrz Ziemi –> https://www.youtube.com/watch?v=lWnT0JR8rAw&index=106&list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg&t=305s
  i ten mini kosmos na wzór żywej komórki z jej widocznym w podczerwieni jądrem, wirującym w jego wnętrzu Słońcem, Księżycem, planetami i wzajemnie nieruchomą gwiezdną sferą, wirującą nad naszymi głowami wzdłuż osi przechodzącej przez gwiazdę polarną i krzyż południa, mamy zawsze nad sobą. TAK NA GÓRZE JAK I NA DOLE… patrz Hermetyzm. W zależności od apogeów Słońca w stosunku do charakterystycznych gwiezdnych znaków zodiaku, znanych od najstarszych czasów i opisanych na nieboskłonie możemy spodziewać się związanych z nimi zmian w POGODZIE, KLIMATYCZNYCH, SEJSMICZNYCH, aktywności wulkanicznej, które razem mają KARDYNALNY wpływ na rozwój lub zanikanie życia w otaczającej nas przyrodzie. Stąd pewne tereny na Ziemi stają się jałowe, a inne na powrót życiodajne. To samo dotyczy otaczającej nas FAUNY I FLORY.
  6. Wszystkie historyczne źródła podają, że w historii tego miejsca wydarzył się biblijny potop, który został w tym celu wywołany, aby zresetować rozpoczęty znacznie wcześniej biologiczny PROGRAM, którego część ( z winy jego biblijnie tak nazwanych upadłych zarządców i wykonawców ) absolutnie wymknęła się spod kontroli. Były to czasy w których w tym miejscu razem ze stworzonymi do pracy w ogrodach, kopalniach ludźmi żyły ogromne wielkości zwierzęta i humanoidalni TYTANI, OLBRZYMY – ludzkie dzieci bogów z racji swego DNA i długowieczności będącej pochodną spożywanego złota, osiągający nawet kilkadziesiąt metrów wysokości. POTOP nie zniszczył ich wszystkich i niewielka część z nich przetrwała, chroniąc się przed potopem w górach. Garstka z nich dotrwała prawie do naszych czasów w wielu krajach uważana była zawsze za pół bogów, herosów –> https://www.youtube.com/watch?v=YEAqMW2xfMA&index=166&list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg&t=0s.
  Takim właśnie ówczesnym TYTANEM olbrzymem był nasz słowiański ZIOM WYRWIDĄB walczący jak maczugą wyrwanym z ziemi dębem z pozostałymi po POTOPIE przy życiu licznymi ówcześnie hybrydowymi stworzeniami, opisanymi licznie w wielu mitach i baśniach i w zależności od miejsca występowania nazywanymi smokami, bazyliszkami, mątwami, ect, HERAKLES co po grecku oznacza sławny bohater Heros-kles na wzór nazewnictwa Słowian, gdzie nadawany przydomek imię posiadało konstrukcję – SŁAW, po grecku – KLES, to właśnie nasz poczciwy Wyrwidąb – syn Zeusa, przez Rzymian nazywany Herkulesem, przez Żydów Jakubem, a przez samego Zeusa IZRAEL – co nomen omen oznacza walczący z bogiem…
  cdn.

  PODAJCIE DALEJ…

  1. qrde blade, czy każda z planet miała swojego strażnika lub swoje małe odzwierciedlenie w określonym człowieku?

   1. Anioł to znaczy tyle co posłaniec. Każda planeta w swej korelacji z innymi i całym ZODIAKALNYM ZEGAREM ma wpływ na nasze losy i wybory – czytaj przeznaczenie. To oczywiście zależy w jakim układzie przyszedłeś/aś na świat wradzając się trwale w swój materialny avatar, który pojawił się tu w jakimś ściśle określonym celu i pracy do spełnienia. Życie bez tej WIEDZY jest żałosną DURNOTĄ …
    Czy przeznaczenie można zmienić ?
    Będąc sensytywnym, wrażliwym, spostrzegawczym ( spostrzegającym w czasie ludzkich posłańców ) i świadomym WIEDZY, WEDY, GNOZY – zdecydowanie TAK, ale uważam, że nie jest to łatwe, bo wielokrotnie już próbowałem kogoś przed czymś uchronić i pomimo wielu wysiłków i zawczasu przekazania OSTRZEŻENIA, albo nie było ono precyzyjne, albo zostało zignorowane, albo ja pokręciłem, zbagatelizowałem przekazane mi WIZJE… Trzeba wiedzieć, że jasnowidztwo to w pewnym sensie brzemię, niepokój, cudactwo, ciągła walka z niezdarnym brakiem spostrzegawczości i wyczucia czasu !

   2. Postarajcie się dzisiaj i jutro zaobserwować wschód Księżyca ( odpowiednio 19. 17 i 20.22 ) i korzystając z dużej przejrzystości powietrza i bezchmurnego nieba zadajcie sobie sami pytanie:
    1. BLISKO on jest powierzchni ziemi czy raczej 397 tys. km daleko?
    2. Bliskim, ale jeno modelem on jest, mini księżycem w astrologicznym zegarze czy tym o czym prawi szkolna nauka ?

 12. cd.
  7. Niewielu ma świadomość, że Chrześcijaństwo założone przez Pawła nawoływało, ba pochwalało dozgonne niewolnictwo. Paweł , którego KK wyświęcił i jego ówczesny przyjaciel Seneka w swoich do siebie adresowanych ,listach potwierdzają wspomniane intencje mające na celu doprowadzenia do powszechnego, dozgonnego niewolnictwa bez zapłaty.
  Ktoś z Was pewnie oburzy się, że niewolnictwo w tamtych czasach było przecież niezwykle powszechne…
  TAK było, ale prawa mojżeszowe, greckie i rzymskie jasno mówiły, że niewolnik musi dostawać za swoją pracę zapłatę, a po 6 latach ma zostać uwolniony. Tymczasem ówcześni ojcowie kościoła byli ludźmi niezwykle zamożnymi i posiadali ogromną na te czasy liczbę dozgonnych i bezpłatnych niewolników. Wszystko odbywało się zgodnie z naukami Jezusa, nawołujących, aby bogaci nawrócili się porzucając WSZYSTKO co mają – czytaj przekazując swój CAŁY majątek kościołowi i dozgonnie żyli w ubóstwie i wierze. Najmniej te plany dotyczyły samego duchowieństwa, ale wiadomo liczył się podporządkowania plan …
  W Polsce o czym pewnie nikt z Was nadal nie ma pojęcia niewolnictwo trwało do 1864 roku. Jak wiemy pańszczyzna była dozgonnym obowiązkiem chłopów, a powszechnym widokiem na ówczesnych, licznych targach był handel pańszczyźnianymi, chłopskimi niewolnikami prowadzony przez księży.
  Takie to praktyki miały oczywiście swoje uzasadnienie w wykładanych w NT religijnych zasadach, gdyż: „Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli bogaty trafi do królestwa ojca mego”…
  Tak więc Ci co naiwnie uwierzyli ( wcześni chrześcijanie i katolicy ) powszechnie przekazywali – czytaj oddawali dosłownie CAŁY swój majątek kościołowi , aby móc pozostać przy życiu tak doczesnym, jak i po śmierci – wiecznym.
  Ta wybitnie sprytnie wymyślna bardzo skuteczna socjotechnika skonstruowana dla zniewolenia i wykorzystania OWIEC trwa w najlepsze do czasów obecnych i jest niby religijnie kultywowana przez rządy, samorządy ( posługujące się ich majątkiem ) jak i tych co uwierzyli..
  8. Nasza rodzima, biblijna historia Lechitów, Ariów, Wandali, Gotów pełna jest przykładów wieloletniego napadania i palenia Rzymu jako centrum ówczesnego chaosu dążącego do wprowadzenia Nowego Porządku, kościołów, księży i OPROGRAMOWANYCH MENTALNIE zatwardzialców w wierze, którzy do końca nie chcieli swego oprogramowania zmienić. Wyznający wedyjski arianizm Lechici, potomkowie Noego, Jafeta, Jawana, Hellena słusznie uważali, że łaciński Chrześcijanizm za niezwykle sprytny algorytm mentalnego zniewolenia i stworzenia ówczesnego Nowego Porządku celu podporządkowania narodów jednej władzy cesarsko-papieskiej. Sławni ówcześnie liczni wrogowie tego globalnie rozgrywanego spisku, lechiccy wodzowie jak Genzeryk oblegali, zdobyli i spalili Rzym, przeganiając papieża, powszechnie paląc kościoły i likwidując opornych biskupów, księży i świecką władzę, Były to wyprawy tak spektakularne i skuteczne, że do tej pory z tego właśnie powodu świat kompletnie nie zna biblijnej is-torii Lechii, gdyż została ona kompletnie spalona i celowo wymazana przez liczne ( blisko 50 ) zorganizowanych przeciwko Lechitom, Polakom wypraw krzyżowych, które w ramach kolejnej zaleconej chrystianizacji tym razem na łaciński obrządek, miały za zadanie kompletnie zniszczyć i wykasować tak pradawną wedyjsko-ariańską naukę ( czczoną ówcześnie jak religię ) jak i historię i świadomość Lechitów, Słowian skrycie zatajając jej pradawny rozmach i prawdziwe znaczenie. W tym właśnie celu wielokrotnie rzucano biskupie i papieskie klątwy na polskich królów, ogłaszano infamie, wielokrotnie najeżdżano, palono, mordowano, truto, masowo odmóżdżano, stale spiskowano z sąsiadami, ect.To właśnie dlatego, aby zawczasu dmuchać na zimne, Watykan w ramach prowadzonej szeroko kontrreformacji doprowadził za namową do 3 kolejnych rozbiorów Polski przez naszych sąsiadów, a z wielkiej, przedchrześcijańskiej historii biblijnych Ariów, Gotów i Wandali nadal jawnie drwi ustami swoich najemnych, poobsadzanych na samej naukowej górce psorków i doktorków. W tej skrywanej wojnie WSZYSTKO co nas dotyczy, to jest naszą znaną historię, przepisała na nowo i zagarnęła trzecia, najemnicza, kontrolowana ręka ZABORCÓW i tzw. narodu bez ziemi i choć nadal istnieje cała masa źródeł pisanych i map ówczesnych historyków i uczonych tak świeckich jak i duchownych – księży, biskupów, to ta swoista obłożona Polskę i Polaków infamia na historyczną wiedzę w formie KARY zapomnienia nadal w świecie przez papiestwo kontrolowanej i zniewolonej nauki OBOWIĄZUJE !
  9. Tymczasem Słowianie to lud nazwany tak od SŁOWA, którymi się posługiwał i SŁAWY jaką w wielu zwycięskich wojnach zdobył . Lechici posługiwali się językiem helleńskim, który był językiem Edenu i Bogów. Był to język ówcześnie niezwykle popularny na równi z chaldejskim i aramejskim. Istnieje wiele starodawnych monet na których wybito podobizny lechickich władców z chaldejskimi, staropolskim znakami – nazywanymi przez współczesną naukę runami. Były to języki dane ludziom przez bogów, gdzie każdej literze była przyporządkowana cyfra, co pozwalało maszynowo tłumaczyć i zapisywać słowa w każdym z skonstruowanych w ten sposób alfabetów.

 13. Dzisiaj w ogrodzie widzialam czarnego motyla, wlasciwie czarno-granatowego. Czarny motyl w pewnych kulturach symbolizuje smierc, ale uwazany jest rowniez za symbol przemiany, odnowy i odrodzenia. Jak myslicie, czy to wiadomosc dla mnie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s