„Dobra zmiana” to jedna wielka manipulacja i patologia – przemówienie Jacka Międlara na Ogólnopolskim Proteście Rolników w Sieradzu 9.05.2018

<https://youtu.be/How6MlZjugQ

Powyżej przemówienie Jacka Międlara na Ogólnopolskim Proteście Rolników w Sieradzu 9 maja 2018 r.

Poniżej przemówienie Jacka Międlara na Ogólnopolskim Proteście Rolników we Wróblewie 8 maja 2018 r.:

<https://youtu.be/vDPNCW3kOB8

W związku ze stosowaną przez kartel YouTube cenzurą patriotycznych treści, komentarz i relację Jacka Międlara z Ogólnopolskiego Protestu Rolników 8.05.2018 r. we Wróblewie oglądaj na platformie CDA.pl:

https://ebd.cda.pl//620×368/2265465a5/vfilm

Fotorelacja z Protestu Rolników w Sieradzu 9.05.2018 r.:

http://www.nasze.fm/news,28489

31 myśli w temacie “„Dobra zmiana” to jedna wielka manipulacja i patologia – przemówienie Jacka Międlara na Ogólnopolskim Proteście Rolników w Sieradzu 9.05.2018

 1. Jest wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A – Eddie Słowianin Leh

  .https://www.youtube.com/watch?v=IZ_Y0TfIz_Q

  Cytuje za Laszka :

  „I co bardzo ważne

  KUPUJMY TYLKO POLSKIE PRODUKTY.

  Może napisać u Ediego, czy możnaby zmodyfikować o nasz pomysł tę akcję, bo jak wiadomo, gdzie gruby lekko schudnie, chudy może umrzeć z głodu. A polskie sklepy, polscy producenci już nie mają z czego chudnąć.”

  Tak Laszko, NAPISZ do Eddiego !!!

  Ty lub ktokolwiek inny kto to czyta !!!!

  niektorzy z WAS maja konta na You tubie !

  Mozecie napisac tez w komentarzach pod wideo ❤

  Prosze RODACY ❤ ❤ ❤ PODAJCIE DALEJ , do znajomych, na BLOGI, do redakcji gazet , do parafii,(mozna tworzyc maile tymczasowe, jak by co 😉 😉 😉 )

 2. Ależ się Międlar ”wczuł”. Darł się jak opętany. Zamiast słuchać co mówi, skupiłam się na tym jak mówi, heh. No, nieco przesadził 🙂
  Nieistotne.
  Ja, jak chyba większość okradanych przez PO Polaków, odczułam dziką satysfakcję i zapałałam żądzą zemsty, po wygranych, przez PiS, wyborach.
  Po aferze podsłuchowej zanurzyłam się w przepastne podwoje internetu, a tam? A tam znalazłam coś, co mną wstrząsnęło. I im głębiej wnikałam w internetowe trzewia, tym było gorzej.
  Dotarłam do różnych dziwnych, niezwykłych i niewiarygodnych informacji: afera FOZZ, afera żelazo, Pro Civili, WSI, powiązania mafii pruszkowskiej z politykami, którzy do dziś dzierżą stery władzy.
  Zapragnęłam krwawej wendety. Każde działanie obecnego rządu, wycelowane pośrednio, bądź bezpośrednio w złodziei z PO, napawało mnie dumą i osobistą satysfakcją. Nienawidziłam ich.
  Minęły ponad dwa lata ”dobrej zmiany” i” wychodzi szydło z worka” – JP Morgan, skamlący przed Żydami Duda, wiadomo, o co chodzi.
  PiS ma nas za motłoch i plebs. Tym dla nich jesteśmy. Robactwem.
  Dziś zauważam przejawy perfidnej manipulacji i nie mogę się nadziwić, że rząd ma nas za takich jełopów i imbecyli.
  Żałosne.

  1. Mocno Kalinko ❤ i będzie coraz mocniej! Na ciche gadki nie ma już sił, bo sytuacja jest coraz bardziej oczywista o co ta ,,gra'' się toczy:
   Jacek Dzięki i Kiki85uuu Jesteście Wielcy ❤
   .https://www.youtube.com/watch?v=N7W258R_D4o
   TVN- ZAATAKOWAŁ PANA HUBERTA- MATRIKS KLĘKA, kolana bolą, a już jeszcze chwilka i ,,Gleba''
   Musisz to wiedzieć (308) Odpowiedź doktora Czerniaka na nagonkę i zarzuty, cz.1
   .https://www.youtube.com/watch?v=SSHUnXm3BEc

 3. TAWcio Ty to Jesteś Spryciarz- ja probowalam to znaleźć i nie mogłam- wszystkie zapodane filmiki z JACKIEM były bardzo złej jakości- ZNALAZŁES PEREŁKĘ!
  Ja słuchając Jacka ryczałam- czułam to całym Sercem, może dlatego, ze jestem ROLNIKIEM I KOCHAM TE SPRACOWANE RĘCE I SZANUJE I PODZIWIAM ROLNIKÓW!
  Jacek swym przemówieniem odzwierciedlił płomienną sytuacje w Rolnictwie!
  Ten Ogień pis w pył przemieni, bo wszyscy już zrozumieli, ze posłużył się do przejęcia władzy największą wartością POLACHA -MIŁOŚCIĄ DO OJCZYZNY- tymi gadkami, odwrotnymi czynami prowadzącymi do UŚMIERCANIA OJCOWIZNY, tym samym jasno na białym uwidocznił swoje poddańcze obcej nacji okupującej zamiary!

 4. Katharos – to trochę podobnie jak ja z tym, że o aferze z WSI i Pro Civili dowiedziałem się z książki Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Gdy PiS wygrał jesienią 2015 r. bardzo się cieszyłem i też liczyłem, że wreszcie zrobią porządek z tą POwską mafią i pozamykają wreszcie tych złodziei. W końcu Kaczyński w kampanii mówił, że zemsty nie będzie, ale sprawiedliwość tak. No i po roku zwątpiłem a nieco później już byłem pewien, że to wszystko ściema i że nikogo nie zamkną. O dziwo zamknęli Gawłowskiego w końcu i nawet jakiegoś wiceministra POwskiego (Królikowski chyba się nazywa), ale to wszystko płotki. Grube afery takie jak autostradowa gdzie wiele polskich firm poszło z torbami do dziś nierozliczone i już nie ma co liczyć, że będą rozliczone. A po tym jak PIS płaszczył się przed Żydami i działa pod dyktando korporacji już jest dla mnie jasne że skrót PiS należy rozwijać jako Partia Interesów Syjonistycznych.
  A co do Jacka Międlara – według mnie za bardzo się podnieca. Ja na jego miejscu bym powiedział pewnie podobnie, ale bez krzyku. Głośno, wyraźnie, stanowczo, ale bez wrzasku. Po co mu to? Głos tylko straci i tyle.

  1. ”Głos tylko straci i tyle”. Przychylam się, Wolni Słowianie.
   Idea chwalebna, wykonanie do bani 🙂
   Zgadza się, nazywa się Królikowski, ale tak, jak piszesz – mydlą nam oczy, zamykając, a dokładniej – trzymając, dla ściemy ” w areszcie”. Już ja się domyślam, jak ten ”areszt” wygląda”.
   PiS WCISKA NAM, ŻE WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI. Czy aby na pewno? Nad którym Polakiem, podejrzanym o przestępstwo, sejm debatuje – aresztować go, czy też niekoniecznie?
   A nad Gawłowskim ”łamali sobie głowy” – przed świętami…….po świętach……..może wcale
   Mnie najbardziej boli to, że nadal większość wyborców PiS jest zahipnotyzowana ich manipulacją, nie widzi jej po prostu. Takich osobników można poznać po „błędnych” oczach. Od hipnozy naturalnie 😉

   1. Katharos: nie dziw się, ze PIS-owcy są zahipnotyzowani, przecież KK sprawuje nad nimi „władzę”. Ksiadz w kosciółku powiedział, że tak trzeba głosować to słuchają. Całe szczęście, że teraz się wreszcie budzą rolnicy, a ich jest MOC więc wspierajmy choć myślą ich działania.
    Osobiście nie daję zarobić obcym. Kupuję od swoich okolicznych rolników, mleko prawdziwe od krowy, śmietanę, sery (jak się da), jaja. Po owoce idę na rynek.
    Z tym, że prośba do rolników dbajmy o swoich, nie mówmy, że kurczak jest eko, jak potem po rozparcelowaniu go widać resztki karmy z soją. Nie róbmy z konsumentów idiotów. Bądźmy uczciwi względem siebie! Wówczas będzie lepiej.
    Sława Nam!

   2. Emuszko, z tym budzeniem się to nie tak do końca. Jeśli PO ma nadal 20% poparcie, to strasznie opornie to ”idzie”. Zanim się ludzie tak naprawdę się ockną z letargu, miną wieki.
    O ile w ogóle to zrobią.

   3. Katharos: A pamiętasz jak się sondaże sprawdziły w przypadku Komora? Nijak. Z tym poparciem jest podobnie. To tylko słupki, którymi można manipulować niemal jak się chce. Dawno temu robiłam badania rynkowe więc wiem, co mówię. Robi się je „pod klienta”.
    Żaden sondaż nie bierze pod uwagę, że struktura społeczeństwa się zmienia – w wiek wyborczy wchodzi młode pokolenie wychowane na internecie w dupie mające skostniałe partyjki, ale za to pragnące normalnego życia u siebie w kraju, a odchodzi „stare”, któremu się wydaje, że nie ma nic poza tworami politycznymi prezentowanymi w tv.
    Wrzućmy między bajki wszelkie podawane publicznie liczby, bo to tylko „pobożne życzenia” zarządu i próba zniechęcenia nas do działania. Róbmy swoje, bo właśnie nadszedł nasz czas.
    Sława

   4. Emuszko, nie wątpię, że wiesz, o czym piszesz, jednak mam wątpliwości – na czym polega ”nasz czas”?, w jako sposób się przejawia?
    Dowiedziałam się, jakiś czas temu, że ”dobra zmiana” przyznała sobie nagrody. Nie specjalnie mnie to obeszło. Do dziś. Dowiedziałam się bowiem, jakiej wysokości były owe nagrody – 60 000 – 85 000 zł !!!!! Polacy w rok tyle nie zarabiają. Oprócz tego wmawiają nam, że w kraju jest wspaniale i cudownie, bezrobocie – zerowe, bieda – wyeliminowana, 500+, mieszkanie +, wszystko jest +; nic nie jest minus.Nic. Polska – kraina mlekiem i miodem płynąca. A ja znalazłam minus, a właściwie ponad 400 minusów – to rząd. Cały. Wszyscy. Jak ”jeden mąż”.
    Więc na czym polega nasz czas? Na pracy w montowni, za 1500 zł?
    Rzucili ochłap, jak psu ( choć ja i psu nie rzuciłabym ochłapu, każde żywe, oddychające stworzenie, w którego klatce piersiowej bije serce, zasługuje na szacunek), pod postacią 500+ i robią dokładnie co chcą – hulaj dusza, piekła nie ma.
    To teraz okradanie Polaków nazywa się ”przyznawaniem nagród”?
    Ja nawet ochłapu nie otrzymałam – nie mam dzieci, nawet męża, czy faceta. Jestem sama, a jak wiadomo, takim jak ja ( nie napisałam takim jak ja ludziom, ponieważ w ich oczach nie jesteśmy ludźmi), a więc, takim jak ja, bez rodziny, dzieci, które w przyszłości będzie można legalnie okradać i za ich pieniądze przyznawać sobie nagrody, nie należy się NIC.
    Dla mnie, ani ten rząd, ani poprzedni, ani żaden, eeeeeeeeeeee, szkoda gadać.
    Jednocześnie chce mi się płakać i rzygać.
    Mam dość.
    Emuszko, napisz coś pozytywnego 🙂

   5. wzięli ale oddali każdy popelnia gafy, nie ma idealow, moze i dobrze bo będzie przestroga dla przyszłych rozdawców, lawirują miedzy mlotem a kowadlem jak każdy malutki kraik, polityka to nie przedszkole

   6. I jeszcze jedna, całkiem malutka uwaga – jeśli dla Ciebie, Jatu, 85 000 zyli to jest GAFA, to…. to….. w zasadzie nie wiem co.
    Nie mam pytań.

   7. mnie to tez wkurzylo i do szydlo mnie bierze obrzydzenie ale trzeba pracować z tym co sie ma i patrzeć całościowo

   8. Ja nie patrzę na nich już ani całościowo, ani połowicznie. W ogóle na nich nie patrzę 😉

   9. Gmo, podchodzę idealistycznie, ponieważ jestem idealistką 😉 i nie lubię rządowych kłamczuchów i złodziei.
    Zła zmiana, dobra zmiana – kradną wszyscy.
    Trzeba sobie odpuścić, wrzucić na luz. 🙂

   10. 0 1kowo dajesz a swiat to odcienie szarości i trzeba tegiej głowy do odrozniania jego odcieni

   11. A dlaczego szarości, a nie granatu, bądź błękitu?
    Dlaczego świat to odcienie szarości, co gmo?

 5. Sumliński żyje, Lepper już nie.
  Podziwiam gościa za odwagę, i jednocześnie dziwię się, niezmiernie zresztą, że nie zamknęli go do tej pory w psychiatryku. Mam na myśli, że nie zrobili z niego wariata.
  Przeważnie od tego zaczynają.

   1. Aha, czyli wszystko w normie.
    Wiem,że Sumliński wygrał jakiś proces i zastraszali go, ale facet, jakimś cudem, trzyma się.

  1. Dziękuję, Emuszko 🙂 Powyższy wpis uzupełniłem kopią nagrania dostępną na platformie CDA.pl, a Twój link dodałem do wpisu głównego: „PiS bezpowrotnie utracił swój twardy elektorat – polskiego rolnika. Majowe protesty rolników w całej Polsce”.

   Dziękuję za informację o zablokowaniu przez kartel YouTube materiału z przemówieniem Jacka Międlara.

 6. Zydowska Dobra Zmiana!!! Zydzi Polska rzadza a Polak daje sie Zydom oglupiac!!!! PO ,PSL, NOWOCZESNA, PiS TO ZYDOSKA AGENTURA!!!!! POZDRAWIAM!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s