Koniec epoki partii politycznych w Polsce! Polityk wybrany jako członek partii przestaje was słuchać jako wyborców, on słucha tylko lidera partii – Jerzy Zięba

<https://youtu.be/P0PoX0Z0zz8

Koniec epoki partii politycznych w Polsce! Partie polityczne wyczerpały swój ewolucyjny potencjał na planecie Ziemia. Partie polityczne się nie sprawdziły, gdyż „polityk wybrany jako członek partii przestaje was słuchać jako wyborców – on słucha tylko lidera partii”. Przekaz Jerzego Zięby.

125 myśli w temacie “Koniec epoki partii politycznych w Polsce! Polityk wybrany jako członek partii przestaje was słuchać jako wyborców, on słucha tylko lidera partii – Jerzy Zięba

 1. Racja. Ale…… czy spoleczenstwo juz dojrzalo do kandydatow bezpartyjnych? Bo wydaje mi sie, ze jeszcze nie, a przynajmniej nie do 2019.

   1. A ja myslę, ze sa efektem mind control!
    Polecam naprawdę piękny tekst, który właśnie dogłębnie wyjasnia kim jesteśmy, a może bardziej jak jestesmi zakulisowo manipulowani, rozgrywani przez grupę DEGENERATÓW i ich strzępiących się sznurów! A tak przy okazji dodam, ze do autora tego tekstu również zapukał patrol policji, gdyż nie poddał swojego Dziecka obowiązkowi szczepień!

    ,,Już pobieżna obserwacja i krótka refleksja nad aktualnym stanem naszej cywilizacji skłania do stanowczego stwierdzenia, że ewidentnie coś z tym światem jest nie tak”

    Gatunek ludzki, który beztrosko zadomowił się na tej cierpliwej planecie, posiada wszelkie niezbędne do przetrwania oraz pełnego rozkwitu zasoby.

    Mamy powietrze, wodę, pełną obfitość flory, która może nam dostarczać pożywienia, posiadamy względnie skuteczną technologię, którą możemy wykorzystywać na co dzień do dostarczania nam niezbędnych dóbr. W końcu jako ludzkość nie mamy żadnego zewnętrznego wroga, któremu jawnie musimy stawiać czoła. Jakim więc cudem skoro jest tak dobrze, to jest tak źle?

    Popełniamy jako cywilizacja jakiś błąd? O czymś nie wiemy? Jesteśmy manipulowani?
    https://www.koniec-swiata.org/nwo-vs-nowy-swiat-kim-jest-wrog-i-dlaczego-go-nie-widac/

   2. Życie,
    życzę Tobie, aby ludzie których uważasz za autorytety nie byli politykami.
    Politycy nie tworzą mojego Świata, przemawia za nimi obłuda, kłamstwo, pycha i pazerność. Są pasożytami niszczącymi organizm matki Ziemi, wszystko co Ona Nam daje, i Nas samych. Nie cenią nic oprócz siebie.

    I słusznie Wędrowiec napisał: ” Światło razi śpiących”, to takie krótkie a jednocześnie głębokie w swej treści.

    Pozdrawiam

  1. Nie dorosło.
   Społeczeństwo nie jest jednomyślne. Nie potrafi się dogadać.
   Przebudzenie ludzkości wprowadzi jednomyślność ale zanim to nastąpi,
   wykonywane są plany dla uzyskania jednomyślności służącej centralizacji władzy.
   Plan WTC, Smoleńsk, Nachodźcy.
   To są ruchy wymuszające ukierunkowane ustawienie myślenia społeczeństwa. Wprowadza jednomyślność opartą na lęku i zagania ludzkość do wcześnie przygotowanych zagród.
   Wiedza o tym nie wyzwala.
   Wiedza o tym była wzięta pod uwagę w planowaniu i odpowiednio wkomponowana w te plany. W założeniu miała im służyć.

  2. Kalina
   Tak ,to prawda. Polakom tak zlasowano mózgi, ze nie wyobrażają sobie na ten moment, ze krajem mógłby rządzić ktoś nie związany z klanem polityczno-mafijnym. Ale powoli się to zmienia. Oby do jesieni uświadomienie przekroczyło 50 %.

   1. Rządzić?
    RZĄDZIĆ?
    ZNIEWALAĆ?

    Nic prostszego. Jesli baranki nie chcą wolności tylko zmiany poganiacza to coś się zmajstruje.

    Bolek z obrazkiem już był.
    Myśleliśmy że drugi raz się nie nabiorą a tu cała partia z obrazkami przeszła.
    No ale musieliśmy pozmieniać nazwiska na polskobrzmiące.
    Teraz nie wystarczy.
    To dodamy do nazwisk trochę tytułów, hrabiów…
    Grunt to zbadać rynek na popyt i zapewnić podaż.
    Polacy są takimi wspaniałymi barankami.

   2. „To dodamy do nazwisk trochę tytułów, hrabiów…
    Grunt to zbadać rynek na popyt i zapewnić podaż.”

    Rzeczywiscie , uwaga ironiczna i trafna…

    Wszystkie tytuly, oprocz kniaziowskich, sa NADANE PRZEZ ZABORCOW lub kupione !
    U Polakow tutulow „strasznokratycznych” nie bylo i nie ma…jak ktos je ma, to zapytajcie skad je wzial… ?

  3. Witajcie☺ a moze powinno sie zadac inne pytanie. Czy mamy w kraju takie osoby ktore sa gotowe i uczciwe by na powaznie zajac sie polityka i powalczyc w wyborach? Bo co z tego ze ludzie dojrzeli lub nie, czy system sie zmieni lub nie jesli nie bedzie tych co zgodza sie wziac na siebie ciezar zarzadzania w imieniu naRodu?

   1. Polityką zajmuje się na ten moment wystarczającą ilość cwaniaków. Nie widzę powodu by im robić konkurencję. A o wyborach normalni na pewno myślą.

   2. Polityka to kłamanie, manipulowanie, naciąganie, oszukiwanie, nie liczenie się ze zdaniem drugiej osoby, ograniczanie wolności.
    Można pogodzić uczciwość i politykę?

   3. były polityk
    Polityki i uczciwości nie można pogodzić, więc trzeba wybrać jedno !

    AnnapannA
    Demokracja jest jak najbardziej normalna i nawet wskazana. Problem w tym, że jej namiastki są jedynie w Szwajcarii, Islandii,…

   4. „Bo co z tego ze ludzie dojrzeli lub nie, czy system sie zmieni lub nie jesli nie bedzie tych co zgodza sie wziac na siebie ciezar zarzadzania w imieniu naRodu?

    Otoz TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Ja też mam dość tych wszystkich partii i ich kłótni i tego co robią i jak nas niszczą. Problem jest tylko taki, że obawiam się, że nasze społeczeństwo w większości nie jest jeszcze gotowe na powiedzenie partiom precz i powołanie ruchów społecznych zdolnych przejąć władzę. Obawiam się, że jeszcze musimy przejść partię II RP hrabiego Potockiego i dopiero wtedy będziemy gotowi powiedzieć partiom papa. Pan Zięba dobrze mówi, ale od słów trzeba przejść do czynów. Niech założy swoje stowarzyszenie czy ruch czy jak to tam nazwie wszystko jedno np. ruch Zdrowa Polska. Na pewno będzie miał dużo wyborców. Mój głos na pewno. Na razie niby coś tam się tworzy ale jest to rozdrobnione i jak nie znajdzie się ktoś taki jak pan Zięba, żeby to połączyć i dać znaną twarz to obawiam się, że będzie kiepsko.

  1. Przejście przez kolejną partyjną wydmuszkę byłoby mocnym ciosem w obudzenie Polaków.
   PS. O zorganizowanie odpowiedniej organizacji proszę się nie martwić. Co najwyżej należy ją mocno wspomagać i odpowiednio uświadamiać zbałamuconych ludzi.

   1. W pierwszej kolejności niech się sam sobie przyglądnie i przestanie manipulacji a potem szuka u innych. Co nie znaczy, że popieram kolejną partyjną wydmuszkę.

   2. Ja sie tu nie wyznaje, ale…kim jest zona tego pana , co nosi tytuly ?

   3. Wg moich wglądów okresu przejściowego nie przeskoczymy, a ten immanentnie związany jest z osobą pana Hrabiego.

    (Chcę być dobrze zrozumiany: ja nie staję po którejkokwiek ze stron, mówię jako zewnętrzny, bezstronny obserwator, niezwiązany z kimkolwiek).

    Za osobą pana Hrabiego idzie Ciągłość Energetyczna…
    I ta właśnie Ciągłość Energetyczna (też jej nie oceniam) pozwoli za rok wygrać wybory partii II RP (i jeszcze komuś, co wynika z czystej arytmetyki wyborczej).

    Po Okresie Przejściowym, jak wszyscy wiemy, zmieni się cała struktura sprawowania „władzy” w Polsce 🔆

    (Proweniencję tytułów znam – i też się do tej kwestii nie odnoszę…).

 3. No i jak długo jeszcze ta eurokołchozowa okupacja Polski będzie trwać. Kiedy ci ludzie wreszcie zmądrzeją. Teraz ta unia chce zniszczyć nasze rolnictwo. Jak się szybko nie rozprawimy z nimi to będzie z nami kiepsko.

 4. Panie Jerzy TVP, TVN czy inny Polsat to jedno i to samo – wszystko to są syjonistyczne marionetki, więc prawdy nie ma się co u nich spodziewać. WSZYSCY WON.

  1. ŚWIĘTO FLAGI PONAD PODZIAŁAMI 😀
   Limmud FSU’s march in Plonsk, hometown of David Ben Gurion

   Pawełku, dałam to, żeby było wiadomo, o czym mówi Ator:

   „Słupki spadają nie przez premie, tylko Polacy w końcu zauważyli, że PiS jest partią klęczącą!”

   .https://www.youtube.com/watch?v=lLNEVwmWUrg

   Duda chce majstrować przy Konstytucji – strach się bać!
   Kaczyński ponoć coraz gorzej się czuje.

   Dla mnie PiS już nie istnieje – codziennie to widzę coraz bardziej!

   1. Dziś na stronie Faktu napisali, że prezes Kaczyński trafił do szpitala z powodu kolana. Ma zwyrodnienie, które coraz bardziej mu daje się we znaki i ogranicza swoją działalność polityczną. Cóż wygląda na to, że czas prezesa (polityczny) dobiega końca. A jak nie ma prezesa i to i nie ma PiSu.
    A co do klęczenia to PiS klęczy nie tylko przed Żydami, ale przede wszystkim przed korporacjami. Mamy dowód w postaci uchwalenia ustawy o niby zakazie GMO, gdzie dopuszczone są strefy z uprawą GMO z odległością 10 km od upraw nie GMO, gdy wiadomo, że nasiona przenoszą się z wiatrem dużo dalej i minimum to 30 km, a i to pewnie za mało. Dlatego żadnych minimów tylko całkowity zakaz GMO. No, ale jak widać pieniądze wzięte od Monsanto, więc trzeba teraz się wywiązać. Podobnie z tzw. procedurami medycznymi i ludobójstwem szczepionkowym dzieci. No i afera z ASF uderzająca mocno w naszych rolników. Dobrze, że ludzie się budzą i oby do jesieni 2019 przebudzili się na tyle, żeby ten cały PO-PiS wysłać w diabły i żeby nigdy więcej nie rządzili a najlepiej jakby ich w parlamencie w ogóle nie było, ale to jeszcze za wcześnie raczej niestety.

   2. Wszystkie żyjące zgodnie z naturą ludy doskonale wiedzą, co oznacza dysfunkcja kolan: życie na kolanach.

    Dysfunkcja kolan oznacza, że JK jest zmuszany przez kogoś do wykonywania poleceń…

    Gdyby przestał wykonywać czyjeś polecenia, bardzo szybko by wyzdrowiał, gdyż ma jeszcze całkiem spory zapas energii własnej. A tak cała para idzie w gwizdek…

    *

    Coraz łatwiej czytać przestrzeń. Po 21 czerwca stanie się ona dla nas otwartą księgą.

    *

    Tydzień temu – kiedy jeszcze nie wiedziałem, że stan Prezesa jest tak ciężki – napisałem, że Prezes najprawdopodobniej w ogóle nie wystartuje w Wyborach 2019…

    PiSu już nie ma…

 5. A tak dla zrównoważenia tego powyżej – trochę smiechu:

  „Z jednej strony związki zawodowe, prawa pracownicze, wyższe zarobki, z drugiej – nagrody dla ministrów, trefne ustawy i konflikty w obozie rządzącym.

  Czy Prezes znalazł się między młotem a kowadłem na własne życzenie? Czy ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemów biało-czerwonej drużyny”.

  Należało nam się:
  .https://www.youtube.com/watch?v=pMQOp4sxtjk

  A tu jak się wystawia rachunek już zbędnym:

  „Beata Szydło zalicza jedno niepowodzenie za drugim. Nie dość, że została odwołana z funkcji premiera, to musi oddać ponad 80 tys. zł nagród, które sama sobie przyznała. Co więcej, jakiś czas temu wyprowadziła się z willi przy ul. Parkowej w Warszawie”.

  1. Interia! MAIL! Podała, ze Pan Jarosław jest w szpitalu!

   https://marucha.wordpress.com/2018/05/02/stop-nop-dotarl-do-ksiazeczki-szczepien-alfiego-evansa-porazajace/
   Ja mam wrazenie, że ten dzielny maluszek poświęcił się dla DOBRA LUDZKOŚCI! Chciał pokazać swiatu- jak szczepionki są złe, jak handluje się organami, czym jest MEDYCZNA OPIEKA!

   Śmierć Alfiego nie może pójść na marne – korespondencja Jerzego Zięby z Florydy, USA!- na NTV!

   a i jest już Alis! i WIDZI GNIEW NARODU!

   i Zofia Piepiórka z nową wizją: COSTERON- Kosterina dawna nazwa Kościerzyny- daje do analizy- temat powiązany z Chrześcijaństwem- 144 tyś statków!
   Zofia Piepiórka – COSTERON – flagowy statek kosmiczny Króla Lajszla k/Kościerzyny cz.1
   .https://www.youtube.com/watch?v=F3t7h2WGH4k&t=41s

   1. Tak Alfie był pewnie jedną z takich dusz co przyszła na ten świat, aby się poświęcić, aby obudzić ludzi. Mówił kiedyś o tym, że takie dusze schodzą na ziemi w jednym z filmików zdaje się Aron. I sądzę, że dlatego był taki upór sądów w UK, aby nie dać zgody na transport, bo wtedy by wyszło na jaw jak zatruli organizm tego chłopca szczepionkami.

   2. Alis prognozuje, ze po wyjsciu z UE, Polska bedzie biedniejsza. Bedzie zaczynac „od nowa”. Przyczyna takiego stanu rzeczy nie bedzie jednak Polexit, ale calkowita budowa i przebudowa struktur panstwowych, spolecznych i gospodarczych. Ze starych przekazow, jak i z wgladow TAWa wiemy, ze Polska bedzie krajem dobrobytu, wiec mam nadzieje, ze prognozy Alis dotycza jedynie kolejnych, powiedzmy sobie, najblizszych 20 lat.

   3. Elaszko, ON sie NIE POSWIECIL !!!
    Nie ma czegos takiego jak „poswiecenie” , to slowo wymyslone przez tych, co wdrukowuja w umysly martyrologie itp;

    Alfi tu przeszedl, jak kazde dziecko, Z MILOSCI ❤

    I pragnal ZYC i KOCHAC jak kazde dziecko…a to, co sie stalo…
    Czy Indianie, ktorzy gineli na Ich Ziemi, sie poswiecali ??? Chronili , jak potrafili, MATKE ZIEMIE …wielu ginelo, ale CHCIELI ZYC !!!
    Pisanie, ze ktos sie poswiecil, to ta sama sprawa, co pisanie, ze Jezus sie poswiecil…
    Elaszko, wielu z nas tu jest, bo "to WAZNA GRA ", ale gdy sie IDZIE NA WOJNE, to nie idzie sie na poswiecenie, ale NA ZWYCIESTWO…chociaz wiadomo, ze niektorzy polegna i nie wroca…

    Na łąkach kaczeńce
    A na niebie wiatr
    A My na wojence
    Oglądamy świat
    Na łąki wrócimy
    Tylko załatwimy
    Parę ważnych spraw
    Może nie ci sami

    .https://www.youtube.com/watch?v=F2lo8fsAOB4

   4. Jacku ❤ RACJA- ALFI POKAZAŁ, ZE SIĘ DA WYGRAĆ POTĘZNA SIŁĄ ZYCIA! Bariera szczepionkowa, pole morficzne- tego procesu już nikt nie jest w stanie cofnąć!
    Alfi miał cos bardzo cennego- cos na czym bardzo zależało cywilizacji anty-zycia!
    Miał w sobie ODPORNOŚĆ, Pokonał barierę szczepionkową, dlatego tak bardzo chciano go do eksperymentów!
    Dobre Wieści – Roman Nacht – Boscy ochotnicy – 06.05.2018
    .https://www.youtube.com/watch?v=HjaXf0tNnmI

 6. Jak niby politycy mają nas słuchać skoro nie mówimy jednym głosem?
  Ilu ludzi tyle oczekiwań, często sprzecznych.
  Jak więc polityk ma je pogodzić i złożyć do kupy tak aby wszystkim dogodzić?
  Już w założeniu jest to niemożliwe.
  Bierze więc taki polityk i realizuje program partii a gdyby jej nie było to swój własny.
  Jak ludziska chcą polityka który spełnia ich życzenia to wypadałoby mieć te prośby uporządkowane, przynajmniej niesprzeczne.
  Im więcej podziałów w społeczeństwie, tym więcej reprezentantów, grup, polityków, partii.
  Jak ludzkość zacznie mówić jednym głosem to i z politykami, władzą, skończy się problem.
  Lepiej zadajmy sobie pytanie, skąd w nas tyle rozdźwięku.

  1. To nie politycy rządzą , a korporacje międzynarodowe a nad nimi są instytucje finansowe a nad nimi też ktoś jest , wąska psychopatyczna grupa …

  2. Ja dzisiaj właśnie o tym myślałam, kto nam to zrobił, że Polacy sami siebie aż tak nie lubią. I siebie i swoich sąsiadów. Może ma to związek z „kochaj bliźniego jak siebie samego”? Bo przecież najbardziej „świętojebliwe” osoby ( przepraszam za określenie, ale u nas tak się takie nazywało) zaraz po mszy zaczynały obgadywanie znajomych, sąsiadów. Te „cechy” już nasi poeci, pisarze przed kilkusetkami lat opisywali. To, że ta sprawa może mieć związek z KK przyszło mi teraz do głowy-choć to takie oczywiste. Jak się pozbędziemy okowów watykańskich, to ludzie staną się znowu braterscy.

   Sława wam wszystkim i naszemu kRajowi.

   1. Na nasz lechicki Naród ponakładano specjalne programy skłócające. Już niedługo zaczniemy te programy identyfikować i powoli dezaktywować.

    To samo dotyczy specjalnych blokad, którymi „uhonorowano” wiele sensytywnych istot ważnych dla Wielkiej Zmiany.

   2. „Na nasz lechicki Naród ponakładano specjalne programy skłócające. Już niedługo zaczniemy te programy identyfikować i powoli dezaktywować.

    To samo dotyczy specjalnych blokad, którymi „uhonorowano” wiele sensytywnych istot ważnych dla Wielkiej Zmiany.”

    Nie jestem jedynie pewien czy tych blokad nie pozakładaliśmy sobie sami, lub na własne nieświadom życzenie.
    W obu, lub innym przypadku, czuję że nie warto mieć za to urazy gdyby tak było, bo myślę, że w szerszym znaczeniu wyjdzie to nam na dobre i możliwe, że jeszcze za to podziękujemy, za dodatkowy bodziec do wielkiej zmiany.

   3. Z tymi podziałami to ciężka sprawa. W niektórych przypadkach beznadziejna. Moja mama pokłóciła się znowu dziś ze swoim bratem. On bowiem wciąż popiera mafię POwską i gada dokładnie to co bredzą w TVN czy piszą w GW. Według niego w Polsce jest coraz gorzej, faszyzm, reżim, zabrali mu demokrację i w ogóle. Przypadek beznadziejny.

   4. „To samo dotyczy specjalnych blokad, którymi „uhonorowano” wiele sensytywnych istot ważnych dla Wielkiej Zmiany.”

    A o jakiego typu np. blokady chodzi ???

    Mysle, ze czasami wystarczy , ze rozwalili wszelkie marzenia, zadali cierpienia Bliskim… No bo te „wazne” osoby dla „tamtych” sa w pewnym sensie nietykalne…wiec uderzaja z ukrycia i „rykoszetem”…
    Ale nie mnie o tym sie wypowiadac, bo to tylko domysly…

   5. Nie wszystkie te osoby są chronione, niektóre muszą się zmagać z blokadami podstawowymi, które dla reszty populacji są po prostu śmiesznostką. Zainteresowani wiedą, o czym prawię…

   6. ” Moja mama pokłóciła się znowu dziś ze swoim bratem. ”
    Drogi druchu, niechaj twoja Mama nie przemawia do umyslu, ale do SERCA BRATA…niech nie rozmawia „na argumenty” , ale podkresla, ze RODzina jest najwazniejsza, ze wiezi krwi sa najsilniejsze, ze milosc do RODzicow laczy itd.

    Zobaczysz , co sie bedzie dzialo 😉

   7. ” niektóre muszą się zmagać z blokadami podstawowymi, które dla reszty populacji są po prostu śmiesznostką. ”

    Czy tu chodzi o „blokady wewnetrzne” czy o blokady w zyciu spolecznym, zawodowym, artystycznym itd; tak zawany „szklany sufit” ?

   8. „Szklany sufit” to bardzo ładna metafora na określenie wszelkich blokad. Ja mam na myśli głównie te wewnętrzne, gdyż tak zwany świat zewnętrzny jest zaledwie projekcją naszej wewnętrznej rzeczywistości.
    Fizyka kwantowa: stan wewnętrzny obserwatora determinuje końcowy wynik eksperymentu. Stąd nie da się zmienić świata na zewnątrz, nie zmieniwszy pierwej siebie. Ale dla nas to są oczywiste oczywistości.

 7. Dlatego coraz bardziej prawdopodobne jest, że Jerzy Zięba zostanie mianowany przez Prezydenta II RP na premiera naszego kraju. Mam nadzieję, że się doczekam. 🙂
  ………………………………………………………………………………………………………………..
  10 i 11 listopada ma się odbyć referendum konstytucyjne. Oczywiście robione celowo, ponieważ partie mają nadzieję, że referendum obali w sposób legalny NADAL obowiązującą Konstytucję z 1935 roku. A czy im się uda to jestem cholernie ciekawy.

   1. TAW, pisze: „Stary świat odchodzi na naszych oczach”.

    Tak TAWie odchodzi, a ja tylko dopowiem, że jego mroczne i ciemne energie odejdą i już powoli odchodzą w otchłanie, gdzie ich miejsce.

    A My wszyscy, piękne ŹRÓDLANE ISKRY, zgromadzeni w „tańcu radości „połączmy swe dłonie i wytańczmy nasz Nowy, piękny, sprawiedliwy i szczęśliwy Świat dla wszystkich Istot zamieszkujących tę Przepiękną Matkę Ziemię, bo taki nam jest przynależny.

    Przecież po to właśnie Tu przybyliśmy, tylko o tym zapomnieliśmy.

    Jak tego dokonamy?

    Powiem tak, odrzucimy strach, osąd, niecierpliwość, nieprawość, zawiść, złość, nietolerancję, otworzymy swoje serca na to, w co zostaliśmy wyposażeni na początku naszej drogi przez ŹRÓDŁO, i weźmiemy się do pracy, budując z MIŁOŚCIĄ Nowy Piękny Świat.

    Przecież MY mamy tę MOC, jesteśmy wspaniałymi Dziećmi ŹRÓDŁA, w których tkwi siła jedności z NIM, a przecież w jedności jest SIŁA I MOC nie do pokonania.

    Gdybym potrafiła tak pięknie śpiewać, jak Jerzy Połomski, to na cały głos wyśpiewałabym Wam moje nowe śpiewne piękne przesłanie.

    .https://www.youtube.com/watch?v=XyweSF3vocU

    Kocham WAS z głębi mojego serca.

   2. Duda to juz wybitna hybryda dzialajaca na oprogramowaniu swoich wykonawcow. Kiwania glowa bez przyczyny,powtarzania slow,infantylny jezyk i zdania jak do idiotow…kto slucha tego belkotu?Pomyslec tylko jak tworcy tej osoby moga byc plytcy w swoim mysleniu …sadzac ,ze Polacy szczegolnie mlodzi dadza sie nabrac na to pierdolenie.

  1. Jak ma nie capić jak do władzy go ciągnie.

   Ktoś inny twierdzi że demokracja jest normalna i wskazana.
   Wiec nie lepszy.

   O miłości też się tu mówi, póki nikt nie wspomni o Arabach, Azjatach, innych niż biali a do tego Słowianie.
   Dość egoistyczna ta wasza miłość i mało prawdziwa.

   Wszystkiego najlepszego w przerabianiu niskich wibracji brrrrr.

   1. Pana Jerzego, podobnie jak i nas, ciągnie nie do „władzy”, lecz do Zdrowia Narodu 🔆

    Marzy mi się Zdrowa Polska 🔆

    To wszystko, czego pragnę.

    *

    Do Arabów, Azjatów, Czarnych i Kolorowych nic nie mam (dopóki w naszej polaszej słowiańskiej Macierzy nie próbują narzucać praw nam obcych) 😀

  2. Ja pójdę na referendum i oddam głos nieważny. Przekreślę wszystkie pytania i napiszę „żądam przywrócenia jedynej legalnej konstytucji z dnia 23 kwietnia 1935 r.”

   1. co do konstytucji z 1935 ,obawiam sie ze tez nie jest za legalna ,to wszystko nalezy pisac na nowo. Mimo wszystko fakt taki ,ze to juz 3 pokolenie Polakow a moze i 4 jest pilnowane przez 3-4 pokolenia azjatyckich koczownikow nemrodystow jadacych na programie syjonistycznym.

   2. 😊 wiesz czego chcesz.

    To ja mogę iść i namalować jakieś kwiatki 😉

  1. Nie tylko politycy znikną. Tzw. lekarze (tj, ci co leczą w nieskończoność) także znikną. Choć nie od razu. Swojego marnego żywota dokonają za kratkami.

   1. Kiedyś nienawidziłem lekarzy za to jak mnie traktowali przez lata problemów z kręgosłupem.
    (dziś wstałem z lóżka jakby nigdy nic ale nie szaleję, niech się leczy)
    Mój kolega sportowiec zbił kolano. Dali mu zastrzyk rozrzedzający krew. Skrzep poszedł na płuca i się udusił.
    Niedawno mama o mało się nie wykończyła bo lekarka zastępcza zmieniła jej leki na jakiś syf za który może dostała prowizję.
    Lata temu mojego małego kilkuletniego brata wypisano ze szpitala i pozostawiono samego sobie zaraz po operacji wyrostka. Godzinę wcześniej nie było o tym mowy. Były tylko pytania kiedy rodzice przyjadą z pieniędzmi. Jak usłyszeli że nie przyjadą, to wypisali go po moim odejściu od jego łóżka i wystawili na korytarz. Dobrze że przyszła ciocia i go tam znalazła, małego chłopczyka.
    O swoich przygodach z kręgosłupem nie chcę wspominać. Nie do uwierzenia.

    Nienawidziłem ich. Podusiłbym ich gołymi rękami. Życzyłem im wszystkiego najgorszego. Więzienie nie wchodziło w grę.

    Teraz nikomu nie życzę ani więzienia ani cierpienia.
    Nie mogę, po prostu nie mogę, bo wiem że to moja własna nieświadomość sprowadziła na mnie te wszystkie doświadczenia. Nikt inny mi nie zawinił.
    Rozumiem wszystkich poszkodowanych.
    Ale wiem też, że gdy się człowiek budzi, wszystko wygląda inaczej. Klapki spadają z oczu i nic nie jest takim jakie wydawało poprzednio.

    Dlatego życzę im i nie tylko im rychłego przebudzenia, uzdrowienia umysłów z szatańskich programów.
    Nie życzę tymczasowym niewolnikom diabła, nieświadomym swoich czynów -kary. Uwalniam ich by byli SOBĄ a nie marionetkami programów.
    To czego im życzę, to daję sobie. Taka jest moc myśli.

    Chciałbym żyć w społeczeństwie przebudzonym w którym nie ma więzień, policji, sądów. W ktorym nie ma kogo ścigać i karać. W takim w którym nikt nie ma kluczy, bo niczego nie trzeba zamykać, w którym nie ma złodziei. W którym nie ma lekarzy, bo nikt nie choruje…

    Znam Waszą nienawiść, rozumiem ją i nie osądzam Was z tego powodu. Wiem, że inaczej się nie da.
    Jak mnie kiedyś dopadła wściekłość to przeszedłem przez wieś i porozpiepszalem płoty jak burza. Grupka znajomych szła za mną i nikt mnie nie powstrzymał. Jak ich później spytałem dlaczego? Odpowiedzieli że chyba nie widziałem siebie.
    Chwalić się nie ma czym.
    Wiem czym jest nienawiść i co robi z człowiekiem. Ale i wiem, że gdy udało mi się wybaczyć, usunąć pewne programy, to już nie było za co pewnych osób nienawidzić. Oni jedynie odpowiedzieli na zaproszenie ciemności we mnie, która mi to sprawiła.
    Nie wybaczyłem jeszcze wszystkiego. Może mniej niż więcej. Może jeszcze długa droga przede mną ale po tym co zobaczyłem, mogę życzyć jedynie przebudzenia z tego koszmarnego snu. Wszystkim życzę oświecenia, przebudzenia, wyzdrowienia, oczyszczenia, wzniesienia, jakkolwiek to zostało nazwane.
    Błogosławię Was
    Nie osądzam Was
    Kocham Was i Obejmuję Was.
    Wybaczam sobie, to co stworzyłem.

   2. To nie jest nienawiść tylko sprawiedliwość. Część lekarzy i pielęgniarek jest zapewne nieświadomymi „wykonawcami rozkazów” wierząc, że to co robią jest dobre. Jednak jest wielu takich, którzy są świadomi i mimo tego to robią – trują dzieci szczepionkami, czy chorych na raka chemioterapią. I to oni zwłaszcza powinni pójść siedzieć. Takich profesorów, doktorów i innych kreatur co biorą kasę od koncernów i łżą w żywe oczy o tym np., że szczepienia są bezpieczne i że problemem są tylko jak to ich określają antyszczepionkowcy najbardziej nie trawię. Nie można pozwolić, aby w imię rzekomego wyzbywania się nienawiści takie kreatury chodziły wolno i się z nas śmiały. Są tylko 2 wyjścia – do pierdla na dożywocie albo pozbawienie polskiego obywatelstwa i banicja – won z Polski na resztę życia. Nienawiść to nienawiść, a sprawiedliwość to sprawiedliwość. Nie mylmy pojęć.

   3. Sprawiedliwości łakniemy w snach.
    Ze światem wszystko jest w porządku.
    A widzieć, nie można nauczyć.
    Ani się, ani kogoś.
    Temu można się tylko poddać.

  2. Śpiew ptaka dla mnie jesteś „Światłem” tego Pięknego Świata i nie muszę Ci tego nawet mówić, bo Ty w swoim sercu dobrze o tym wiesz.

   Prawda ??? ❤ 😀

   Ja z daleka widzę, że Twój wewnętrzny Świat jest wspaniały, jak Ty cały.

   Taki TRWAJ

   1. Dziękuję. To nie ja. To Bezimienny, Wszechobecny, MIŁOŚĆ odwieczna. On jest wszędzie, we wszystkim i wszystkich. Pozdrawiam Cię serdecznie, SłowiAnka! Nie chcę popadać w samouwielbienie, bo przestane zauważać życie, innych. światło jest w każdym. Ja próbuje to tylko wszystkim uświadomić. I wszyscy jesteśmy wielcy i wspaniali. I Ty, SłowiAnko. Być, być, być i tle trzeba. Pozdrawiam Cię serdecznie! ❤

   2. Wiesz SłowiAnko czemu powiedziałem Ci, że nie muszę być silny?

    Nie wiem co Ty myślałaś pisząc tamte słowa.
    Powiem Ci co dla mnie znaczą.

    We własne możliwości, siłę, wierzy ego. Jest to jeden z programów nieświadomości.
    Niektórzy nazywają to pychą. Ona rośnie i rośnie a im człowiek bardziej wierzy we własną moc tym w większe gowno wpada.
    Dopiero gdy pokonujesz swoje ego, wiesz że nic sam nie możesz. I w tym jest twoja siła. Paradoksalnie tracąc, zyskujesz wszystko, bo od tąd twoją siłą jest Bóg. Nie jakiś na zewnątrz. W tobie jest również jego Źródło a rozpoznanie tego jest czymś zupełnie innym niż wiara we własną moc.
    Jest silny Jego siłą. Cokolwiek robię z myślą, że jest ze mną i zawierzam mu prowadzenie, wtedy wszystko idzie łatwo i gładko. Problemy same się rozwiązują. Z ego muszę walczyć i ciągle udowadniać sobie swoją siłę, wyższość nad innymi.
    A jaka błogość człowieka ogarnia gdy już wiesz że nic nie musisz. Nie musisz wiedzieć, nie musisz myśleć jak to zrobić, nie musisz się starać, nie musisz być silny, nie musisz być mądry, nie musisz mieć racji. Po prostu robisz, mówisz, idziesz. I wiesz że już nie ty żyjesz a Chrystus w tobie.
    To jest przedsmak nieba. W takim stanie, nawet nie wiem co to ból kręgosłupa 😊

 8. A jak ma sie zachowac KTOS, komu wichura 110 km/h rozpierd*** dach? Jakies rady jak podniesc wibracje, bo co by nie mowic, jednak mi sie obnizyly? Zasne sluchajac gongow i mis krysztalowych, ale jak sie obudze i bede musiala (bedziemy musieli) zrobic rano ogledziny, to nie recze, ze mnie na powrot szlag nie trafi.

  1. Trzymaj się, Kalinko. Ogarniam Was moją bliskością 🔆💛

   Czy któreś z Was nie jest przypadkiem tuż przed urodzinami?…

   Ta Wichura to jedno z tych egzekutorów, o których mówił ostatnio Owsianko…

   1. TAWie, dziekuje. Sierpien i grudzien. Lew i strzelec. Dwa znaki ogniste, a wbrew pozorom naprawde dobrze potrafia z soba zyc.

    Dom jest ubezpieczony, tu jest to obowiazkowe, jak w Polsce nie wiem.
    Najlepiej zareagowal moj maz. Ucial sobie po poludniu drzemke, sluchajac gongow. Wlasnie dzisiaj przyszly 2 zamowione przeze mnie CD’s: gongi i misy krysztalowe. Dysk nastawilam na „repeat”, wiec chodzil non stop 2 godziny.
    Wstal zadowolony, wypoczety, spokojny, na luzie. Dachu nie „przezywa”. Az mi sie oczy otworzyly ze zdumienia.

    Zamowilam tez szungit z Rosji.

    Dobrej nocy TAWie

   2. A ja szungitu nie zamawiałem, a jakoś znalazł sposób, by się u mnie zamanifestować… 😀

    Przestrzeń robi się coraz bardziej plastyczna, wyekstrahowana z ponakładanych na nią przez wieki kodów matrixa… 🔆

    Gongi i misy doskonale ekstrahują przestrzeń.

    Kalinko,

    masz w sobie Moc!
    I w dzień, i w noc!
    Gdy tupniesz nogą,
    bogi pomogą
    🔆

  2. Kalinko jestem z Tobą i Twoją rodziną, współodczuwam Twoją sytuację i z serca wysyłam MOC energii miłości.

   Bądź silna bo masz w sobie MOC ŹRÓDŁA w sercu i ono Ci podpowie właściwą decyzję.

   Kocham Cię i wspieram.

   1. Kalinko Kochana ❤ pamiętam ten obezwładniający strach jak nas wziął w swoje szpony, gdy woda zalewała nam już piwnice i kotlownie! Teraz, gdy mocniej pada czy wieje ten ukryty gdzieś głęboko strach się wynurza, dlatego jestem pełna podziwu dla Twojego Męża za spokój, który teraz w Nim się manifestuje i Ciebie otula!
    Odkryłaś NOWE OBLICZE MĘŻA – to tak dla pocieszenia piszę- trzymaj się Kochanie- będzie dobrze i tak się stanie ❤ To jest WAŻNE, że te dwie KOCHAJACE SIĘ DUSZYCZKI: LEW I STRZELEC i w tej sytuacji ciężkiej Potrafiły się odnaleźć, wesprzeć i zachować spokój i miłość ❤ KOCHAM CIĘ 🙂

  3. Okazalo sie, ze w mojej okolicy wiatr wial z predkoscia 126 km/h, a nie jak poczatkowo podawano 110 km/h. Wczoraj fachowcy caly dzien naprawiali dachy. Zaczeli od tych najbardziej uszkodzonych. Nie pozostaje nam nic innego, jak grzecznie czekac w kolejce. Najwazniejsze, ze zglosilismy do firmy i ubezpieczalni. Acha! Tutaj dachy klada z dachowek robionych z papy. To sie chyba nazywa dachowka bitumiczna. Ceramicznych nigdzie nie widzialam. Drewniana konstrukcja nie wytrzymalaby chyba ciezaru.

   Zakoncze przestroga, bo w Polsce na lato zapowiadaja wichury.
   Podczas wichury lepiej siedziec w domu i nie wychodzic, bo mozna dostac w glowe kawalkiem blachy, albo dachowka nabita gwozdziami, tudziez ceramiczna.
   Po takiej wichurze pod zadnym pozorem nie nalezy podchodzic pod uszkodzone badz zerwane linie trakcyjne. Nie dotykac jakichkowiek lezacych badz wystajacych kabli! Jeden kierowca, co to sie zatrzymal i probowal odrzucic lezacy na jezdni kabel, zostal smiertelnie porazony pradem.

   Co zauwazylam po wichurze? Jak ustal wiatr, a byla to moze 6 po poludniu, w przeciagu moze 10 minut, z ukrycia powychodzily wiewiorki i rozcwierkane ptaki. Usadowily sie na plocie i patrzyly w okna. Chcac nie chcac wynioslam kolacje: slonecznik z orzechami. Powietrze rzeskie, jak po burzy. Wywialo wszystkie miejskie smrody.

   1. „A po nocy przychodzi dzień,
    a po Burzy spokój.
    Nagle Ptaki budzą mnie,
    tłukąc się do okien…”

    .https://youtu.be/wT_ObQMSs3U

    Kalinko, sercem jesteśmy z Wami, trzymajcie się 🔆 Bądźmy wszyscy czujni i uważni. Dom najlepiej chronią starożytne Dęby… Sadźmy je, gdzie tylko się da.

    🌳🌳🔆🌳🌳

   2. „Zakoncze przestroga, bo w Polsce na lato zapowiadaja wichury.”
    A moze ich nie bedzie…
    Cos mi sie przypomnialo..pare lat temu byly ogromne pozary u braci w Rosji…
    Dniami calymi plonely lasy i plony…
    Pewna kobieta w Polsce wychodzila nocami i prosila o DESZCZ dla Rosji…ktorejs nocy jasnosc niezwykla , cale niebo na wschodzie w blyskawicach… rano sie okazalo, ze to byly BURZE w Rosji…setki kilometrow dalej…
    Moze to wszystko przypadek…a moze ja to miezy bajki wloze ?

    Warto sprobowac ❤

   3. Tak, tak, Moc czystych (oczyszczonych) serc wybranych Wieduń jest przeogromna 🔆

    Głęboki pokłon (aż do Ziemi),
    ucałunek Stóp ich świętych
    i Sława im!… 💗

   4. „Dawne społeczności były zawsze bardzo wrażliwe na słabszą osobę czy grupy osób (starzy, chorzy…) i starały się ją wesprzeć: „Dajemy ci siłę od nas, od całej grupy, zatem stajesz się silniejsza. A część twojego smutku, żalu staje się naszym udziałem, zatem zmniejsza się”. Prawda znana każdej osobie z jej własnego doświadczenia. Ale jaka jest różnica pomiędzy przeżywaniem smutku, żalu w dawnych społecznościach a obecnie ? Dawniej przezywano je grupowo, czerpiąc siłę do zmierzenia się z tą trudną sytuacją, do dalszego życia od innych, od energii pozostałej części grupy. A dzisiaj ? Przeżywamy naszą traumę, smutek samotnie w czterech ścianach, wypłakując go do poduszki… „Nie mamy siły, aby dalej żyć”, a bez wsparcia innych taka postawa często prowadzi do depresji, chorób, samobójstw….”

    „Gdy tańczą kobiety, czasami wykrzykują słowa: „Tańczcie, kobiety, niech nasze życie porusza się do przodu tak jak i nasz taniec zmierza do przodu !”. Kobiety tańcząc – sprawiały, że życie obfitowało w powodzenie, urodzaj, radość . Zatem „Folk for fun” – i o wiele więcej”.
    http://www.circledance.art.pl/tance.php

   5. I stąd już bardzo blisko do wspominanego przeze mnie onegdaj sposobu naszych Pramatek i Praojców na równoważenie energii grupowej w społecznościach (by uniemożliwić powstawanie patologii). Nasi Przodkowie nie potrzebowali sądów i więzień, gdyż każda społeczność doskonale potrafiła zapobiegać patologiom, zanim te mogły powstać 🙂

 9. Przepraszam ze nie w temacie polityki. Może dla kogoś okaże się w temacie.
  Trafiłem na tą stronę wczoraj nie przypadkiem i od razu poczułem się jak u siebie.
  „Nieustannie podkreślam, aby słuchać głosu własnego serca i wybierać to, z czym czujesz się szczęśliwy i przy czym nie odczuwasz wątpliwości. Ale nie o metodę tu chodzi, a o efekty pracy w programami podświadomości (bo metod jest wiele, od klasycznej psychoterapii po te niekonwencjonalne) . W wyniku mojej pracy pozbyłam się bólu kręgosłupa, który jak się okazało związany był z brakiem wsparcia partnera, co było naturalnym efektem jednego z programów zapisanych w mojej podświadomości. Przeprowadziłam skutecznie proces wybaczania związany z urazą do jednego z byłych partnerów. Ale najbardziej zaskoczył mnie związek mojego lęku przed pająkami z ukrytym w podświadomości lękiem przed karą Boską, uświadomienie sobie tych powiązań i źródeł obu lęków pozwoliło mi pozbyć się arachnofobii w 30 minut, co uważam za spektakularny sukces. Praca z podświadomością jest niezwykle ważna, gdyż ludzie podświadomie (będąc w zasięgu naszego pola) czytają zawarte w niej programy i traktują nas dokładnie tak, jak jest w nich zapisane. Choć świadomie, ani my, ani oni nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego jeśli ktoś ma zakodowane twierdzenie, że życie jest walką, taka będzie jego codzienność, jeśli ktoś ma zapis o byciu ofiarą, tak będzie traktowany przez innych. Lubimy szukać przyczyn porażek i nieszczęścia w czynnikach zewnętrznych, może warto poszukać odpowiedzi we własnym wnętrzu? Bo kluczem do zmian jest duchowa praca, której nikt za nas nie wykona.?”

  1. Ja zdaję sobie sprawę ze swoich programów, tylko nie umiem z tego wyjść ;( Nawet nie będę pisać o jaki dokładnie chodzi, aby tego nie zwiększać. W pewnym momencie to zaakceptowałam, pomyślałam, że z jakiegoś powodu miałam /chciałam tego doświadczać. Ale czuję, że nic się nie zmienia. Jak pozbywać się tych programów umysłu? Teraz pomyślałam, że może bym kupiła misę kryształową albo chociaz jakieś dźwięki tych mis i gongów, o których pisała Kalina. Ale jest taki duży wybór tych cd, nie wiem co wybrać ;( Też nie wiem czy coś nie ma dodanego podprogowo. Czy ktoś coś poleci?

   1. Tutaj są wzorcowe alikwoty gongów, zrekalibrowane z najnowszymi algorytmami przestrzeni:

    https://www.youtube.com/user/JaskiniaSzamana/playlists?disable_polymer=1

    Pod wpływem tych alikwotów demaskują się niewzorcowe, nieewolucyjne programy w nas. W razie wyrzutów trudnych programów (obsesje, lęki, przerażające myślokształty) ważne, by nie panikować, lecz zrobić przerwę w słuchaniu koncertu – i powrócić, gdy minie fala wyrzutu z pola istoty.

    Ćwiczyć równomierne pogłębione oddechy. Lekko wydłużyć fazę wydechu.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/prawidlowy-oddech/

    Suplementować się Krzemem.

   2. Mogę Ci polecić kurs poznania samego siebie do pracy indywidualniej ale ma to związek z wybaczaniem. Wybaczanie ludziom nie wychodzi ponieważ wierzą, że muszą wybaczyć coś komuś a takie nastawienie pogarsza sprawę.
    Gdy zauważasz w sobie coś co zdaje się sprowadzać do Twojego życia pewne wydarzenia, ludzi, to wybaczasz sobie a nie komuś i to powoduje rozwiązanie problemu w Tobie.

    Jezus mawiał by usunąć najpierw belkę ze swego oka (wybaczyć sobie) zanim zechce się zabrać do usuwania drzazgi z czyjegoś oka (wybaczać komuś).

    Ktoś to odwrócił, by z uzdrawiającego procesu zrobić narzędzie do harakiri.
    Od tąd gdy ktoś słyszy o wybaczaniu to dostaje odrazy, bo nikt nie nauczył jak uchwycić to narzędzie, tak by sobie pomóc a nie zaszkodzić.
    Wcale się nie dziwię. Też nie chciałbym złapać brzytwy za ostrze.

    Poznałem różne drogi ale na końcu każdej dzieje się coś co można nazwać procesem wybaczenia samemu sobie. Bez tego zdaje się nie działać uzdrowienie.

    Doszedłem do tego inną drogą niż kobieta którą wyżej zacytowałem ale i ona w pewnym miejscu mówi o przeprowadzeniu skutecznego procesu wybaczania.
    Jak tylko mam możliwość wysłuchać cudownie uzdrowionej osoby, kogoś kto wymknął się śmierci albo wyleczył się z raka czy innej nieuleczalnej choroby, zawsze słyszę że coś zostało wybaczone i wszystko się po tym zmieniło.

    U mnie to działa choć jestem gdzieś po drodze. Cały proces przypomina obieranie cebuli, warstwa po warstwie, program po programie. Jeden połączony z drugim i zakrywających kolejny. Praca na lata ucząca cierpliwości.

    Można mi zarzucić i spytać -skoro twierdzisz że to działa to dlaczego wciąż masz problemy z kręgosłupem?
    Bo to jest jak obieranie cebuli i problemy rozwiązuje się w odpowiedniej kolejności a nie według widzi mi się.

    Ta kobieta wspomina też o kręgosłupie i przeprowadzonym procesie wybaczenia związanym z brakiem wsparcia ze strony męża.
    Ja wczoraj odkryłem w sobie coś podobnego ale w stosunku do rodziców.
    Może więc dokopałem się do faktycznego problemu objawiającego chorobą fizyczną i dopiero teraz będę mógł coś z tym zrobić.

    O gongach, misach, nic nie wiem. Nie przeczę i nie popieram. Uważam jednak, że każdy z nas ma w sobie dar naprawy samego siebie w każdym miejscu i czasie bez potrzeby używania jakichś dodatkowych przyrządów.

    Jesli ktoś uważa inaczej, lub widzi, że mu służą dźwięki, kolory, przedmioty itd to nie ma problemu.
    Ważne by było skuteczne prawda?
    I ważne by wreszcie zacząć to stosować, sprawdzać, nie tylko filozofować ale z fazy zbierania informacji przejść do fazy stosowania.

    Jeżeli nie odstrasza Cię słowo wybaczanie to prześle kilka linków.
    Właściwie to już wspomniałaś o misach itp więc może ciągnie Cię w tamtą stronę.
    Przedstawiłem swoją wersję ale to TY masz wybrać to z czym czujesz się dobrze, co Ci podpowiada serce, do czego Cię ciągnie.

   3. Ja robie tak. Znajduje wykonawcow na YT. Jezeli podoba mi sie utwor, to szukam w necie autora i jego innych utworow/plyt. Na niektorych stronach mozna nawet posluchac fragmentow. Patrze oczywiscie na ceny. Jak do tej pory kupilam tylko dwa dyski (gongi, a wlasciwie dzwony i misy krysztalowe). Wpisalam sie na liste oczekujacych na CD z kamertonem.
    Poczatkowo probowalam nagrac na dysk koncerty Szamana Tancujacego z Wiatrem, po uprzednim konwertowaniu na format mp3. Niestety odtwarzacz w ogole nie rozpoznaje dysku. Ponowilam probe i nadal nic. Wowczas zdecydowalam sie na kupno. Chodzi mi o to, aby miec kolekcje kilka dyskow, ktore mozna by odtwarzac przez cala noc. Tak wiec Szamana slucham na laptopie, a CD w nocy. Ostatniej nocy dysk „chodzil” non stop 7 godzin.

   4. Co do wybaczenia, wydawało mi się, że to już przerobiłam. Na pewno już przebaczyłam osobie, przez którą najwięcej cierpiałam (tak mi się wydawało). Wybaczenie samo przyszło kiedyś; zrozumiałam, że ta osoba sama cierpiała 😦
    nie umiała inaczej, nie potrafiła ;(
    Mam nadzieję, że teraz już jest szczęśliwa.

    Gorzej jest czasami z wybaczeniem… sobie. Nie wspomne o politykach czy pewnej nacji, kłamiącej na temat Polski-tutaj na razie mój organizm nie umie spokojnie myśleć o nich, nie mówiąc o przebaczeniu.
    Wędrowiec, prosiłabym o te linki na temat wybaczania. Myslę, że coś się przyda.
    O gongach, misach też za dużo nie wiem, ale pomyślałam, że nie zaszkodzą, a może chociaz ponacinają jakąś warstwę cebuli 😉
    Dziękuję wszystkim za rady 😉
    Zaczynam ćwiczyć oddech i częściej słuchać Szamana.

   5. Bardzo miło widzi się gdy do głowy docierają pewne zrozumia i o których się nie myśli i których się nie spodziewa.
    One przychodzą mogło by się zdawać nie w temacie, takie gratisy, przy zdejmowaniu kolejnej warstwy cebulki, programu nieświadomości.

    Przed chwilą taki ujrzałem po tym jak poczułem się lżej na sercu. Coś wybaczyłem.

    „…komu zatrzymacie, temu będą zatrzymane, komu odpuścicie, temu będą odpuszczone”

    Tak podobno kiedyś Jezus powiedział do swoich uczniów.
    Zastanawiam ile osób wiedziało o co w tym chodzi.

    Kiedy wybaczam sobie coś, to zawsze jest emocja do kogoś.
    Przypuśćmy że T. daje mi w zęby.
    Wybaczam sobie to co stworzyłem, to doświadczenie i jednocześnie nie mogę dłużej za nie obwiniać T.
    Jeśli będę w duszy pragnął kary, zadośćuczynienia, rekompensaty lub oczekiwał powrotu karmy dla T. to niczego nie wybaczyłem.
    Nie usunąłem własnego programu, zatrzymując go w T.

    Komu zatrzymacie grzechy, temu będą zatrzymane.
    Dokładnie tego samego doświadczam w mojej praktyce wybaczania.
    Komu odpuszczam winę (bo przecież we mnie jest to co mnie krzywdzi) temu pomagam usunąć program.
    „komu odpuścicie, będzie odpuszczone”

    Program swój mogę usunąć tylko wtedy kiedy wybaczając sobie, nie chcę dłużej widzieć winy w tym drugim.

    Kiedy tak robię to naprawdę w tej drugiej osobie bardzo często następuje natychmiastowa zmiana. To od niej zależy czy przyjmie uzdrowienie ale zawsze jest jej dawane.
    Widziałem to nawet tutaj.
    I są byłem tym któremu ktoś odpuścił, wybaczając sobie.

    W książce do której link niżej podam autor mówi tak „do nieba wstępuje się parami” to jest dokładnie to samo co „komu odpuścicie, będzie odpuszczone (i wam też) a komu zatrzymacie (wam też) będzie zatrzymane”

    Do nieba wstępuje się parami. Nie mogę sam się przebudzić jeśli nie chcę tego do brata. Nie usunę programu w sobie jeśli za ten są program obwiniam drugą osobę.
    Jeśli ona sama to stosuje z kimś innym, i zrobi to prawidłowo,to się zbudzi.
    Jeśli jednak z nas dwojga jedno jest świadome tych programów, ta na tej osobie spoczywa odpowiedzialność przebudzenia obu lub nikogo.

    Dla Ciebie Mala
    I dla chętnych

    https://sekrety-zdrowia.info/art/675

    http://drogamistrzostwa.pl/droga-serca/

   6. Wytłumaczył mi znaczenie słów i to się dla mnie liczy.
    Powiedział czy nie powiedział, jakby to miało jakieś znaczenie. Dlatego napisałem „podobno”.
    Jak ktoś ciekaw to sam go może o to spytać. A dowody… 🙂 w świecie snów, ich pełno.

   7. To nie była polemika 😀 Po prostu czasami się wcinam, by dawać pewne znaczniki innym Czytającym 😀 Kiedy widzę jakieś jawne manipulacje biblijne (a pełno ich w Biblii), nie mogę się wprost powstrzymać 😀

 10. Z całym szacunkiem moi drodzy i dla zamieszczanych w TAW informacji powagą trzeba w tym miejscu podkreślić bezsporny fakt, że naszym światem rządzą PSYCHOPACI, którzy mając we władaniu rządy, służby i media głównego nurtu manipulują naszym postrzeganiem jego chorego oblicza.
  Oto dwa ostanie wrażliwe przykłady, które bezkrytycznie próbowano nam przedstawić (nazwijmy to lucyferycznie ukazać) w innym niż zgodnie z rzeczywistymi faktami świetle.

  Tak więc ów świat przybrał ohydne oblicze, całkiem widocznie zdziczał i dalej cofa się w rozwoju. Wije się jak wąż w chorych nienawiści konwulsjach wspomaganych przez powszechnie imputowane mu medialne opary absurdu, które manipulują durnymi stadami i tak już mocno sfiksowanej ludzkości.
  1. Czy pamiętacie ostatnie zajawki, które opanowały główne serwisy informacyjne o przeprowadzonym przez ponoć siły Asada chemicznym ataku w Syrii – to jak się wkrótce okazało kolejna medialna ściema –> https://www.youtube.com/watch?v=d6X5DSoYcw0
  2. Pewnie macie jeszcze przed oczami opłakane losy biednego chłopczyka Alfiego Evansa, którego z powodu wegetatywnego stanu Jego mózgu, brytyjski sąd skazał na odłączenie od aparatury podtrzymującej życie. Zatem koniecznie przeczytajcie ofiarą czyich to nota bene globalnie przeprowadzanych psychopatycznych eksperymentów stał się ten biedny mały bohater –> https://marucha.wordpress.com/2018/05/02/stop-nop-dotarl-do-ksiazeczki-szczepien-alfiego-evansa-porazajace/.
  Czy już rozumiecie więc dlaczego kolejną, niewinną ludzką ofiarę satanistycznych eksperymentów bezpardonowo skazano na śmierć bez żadnego prawa do ratunku wątłego życia w innych klinikach czy państwach?

  Obawiano się, że ewidentne dowody i przyczyny fatalnego stanu Jego organizmu ujrzą światło dzienne i staną się dla stad zdurniałych OWIEC logiczną oczywistością !
  TAK drodzy Państwo, którzy bez względu na narodowość i religię dumnie i durnie zarazem sądzicie, że jesteście na tym łez padole podmiotowo traktowani jak ludzie. Jesteście wraz ze swym potomstwem dosłownie na każdym kroku ofiarami psychopatycznych eksperymentów medycznych z big farmy wziętych i zapoczątkowanych w nazistowskich obozach koncentracyjnych ( patrz dalej kontynuowane nad naszymi głowami chemiczne i biologiczne opryski tzw. CHEMTRAILS, GMO, zatruwanie wody, żywności, lekarstw, powietrza. Reszta jest tylko imputowaną Wam na każdym kroku szkolną durnotą i żałosną ułudą !
  Czy zatem bezwolnie będziecie dalej w niej trwać i zgadzać się na szykowany Wam los zdurniałej, kompletnie odmóżdżonej, hodowlanej zwierzyny ?
  Niewielu z Was tak naprawdę orientuje się jak działa ta piramidalna, odwieczna maszyna Waszego zniewolenia i na czym polega jej nietykalna struktura niewidocznego dla oczadziałych stad Matrixu. Oto więc ona w całej okazałości przedstawiona przez jej niewiernego ( chyłkiem zlikwidowanego, nawróconego sługę ) –> https://www.youtube.com/watch?v=LZS_ioMuxYQ

  Bez względu więc (co jasno pokazały dwie światowe wojny, historia Holocaustu oraz obecna okupacja planety ) czy Jesteś tubylczym ( RH plus ) Żydem czy też Polakiem czy jesteś jakiejkolwiek innej narodowości czy też religii dla nich jesteś zwykłą bateryjką zasilającą ich SYSTEM – DURNĄ OWCĄ, zwykłym bydlęciem, goim choć być może próbowali Ci dla ich typowej manipulacji wmówić – czytaj zasugerować, WPROGRAMOWAĆ w łepetynę coś innego. Dowody na ten stan rzeczy znajdziesz człeku dosłownie na każdym kroku wokół siebie…

  P.S.
  Jeśli więc jest ich tam na samym dla goim pogardy szczycie blisko 8, 5 tys. manipulatorów, okupantów planety, to zapewne ich stany posiadania pokrywają się z ich faktyczną w globalnej władzy pozycją. Zgodnie więc z praktycznie sprawdzonymi prawami Maharashiego ludzkość oprócz działań formalnych, wynikających z logicznego punktu widzenia nie wspierania systemu jej zniewolenia musi przeciwstawić tej liczbie jej podobną lub lepiej znacznie ją przekraczającą i siłą zgromadzonej wzajemnej miłości, troskliwości i solidarności, PRAWDY, która jet PRAWEM musi stale wysyłając ją z ze swych serc i rozumu „odmienić oblicze tej Ziemi”. To właśnie MY kochający PRAWDĘ ludziska musimy dla tego kiedyś i nadal jeszcze wspaniałego miejsca i nas samych niezwłocznie uczynić !

 11. Kiedy w Polsce wybuchnie skandal związany z ukrywaniem historii naszego Narodu? Jest już maj.

   1. Przypadek czy nie, ale wlasnie w drugiej polowie Maja, a raczej na PRZELOMIE MAJA WIATRY zawieja mnie na RODzinne Ziemie 🙂

 12. lubię ten blog ale te wasze ciągłe narzekanie i utyskiwanie i żeby ktoś coś zrobił żeby ktoś się czymś tam zajął , doprowadza do szału , że inni to tacy nie kumaci i znowu zle wybiorą a nam to nie pasuje itd. itp. chciałem napisać coś o braku jaj ale przecież wchodzą tu także panie , więc przynajmniej zachowajcie twarz i nie jęczcie jak te burki podwórkowe bo panie słuchają. i niech właśnie ktoś z was pokaże że je ma i założy organizację na skalę kraju a nie tylko wąskiej grupki płaczków internetowych . fajne artykuły ale dyskusje?? … pozdrawiam

  1. Kochany Czesio i Muchy,

   wiele wyewoluowanych istot, nie trąbiąc o tym głośno, realizuje KONKRETNE PROJEKTY, sukcesywnie i metodycznie posuwające Wielką Zmianę do przodu…

   Nie da się wszystkiego opisać na Forum, gdyż czytają nas również nieprzychylni, ale zapewniam Cię, że praca wre pełną parą.

   Mnie osobiście na tym blogu nikt nigdy nie przyłapał ani na marudzeniu, ani na braku pomysłów… Uważam, że robię dużo dla Wolnego kRaju Wolnych Ludzi 🔆

   Za myśli i słowa innych Forumowiczów, siłą rzeczy, nie mogę brać odpowiedzialności, ale uważam, że jak na naszą alternatywną branżę, u nas jest dużo mniejsza, niż gdzie indziej, dysproporcja „narzekań” w stosunku do Realnie Wdrażanych Projektów. Pozdrawiam 😀

  2. Czesio ale Ty właśnie jęczysz i narzekasz na jęczących narzekających. Robisz to samo.
   Zrób porządek ze swoim jajami to nie będą drażnić Cię cudze 😉

   1. A gdyby komuś przyszło do głowy dać mi łapkę w górę za odpowiedź Czesiowi,
    to niech wie, że nic mądrego nie zrobiłem.
    To prawda że wytykamy innym swoje programy. Prawdą jest też to że ja też tak robię i tylko dlatego atakujący Czesio mógł się pojawić w moim polu widzenia. Gdybym był od tego programu wolny albo nie byłowe mnie czegośco odwzorowałoto wydarzenie, to nie tylko nikt nie mógłby mnie zaatakować ale i nie ujrzałbym ataku kogoś na kogoś.
    Nikt nie musi się z tym zgadzać ale gdy się na to odpowiednio spojrzy, to jest to wspaniała nowina. Nie tylko mogę pracując nad sobą zabezpieczyć siebie przed nieszczęściem ale i nikomu w mojej obecności nie może w takim wypadku stać się nic złego.
    Osoba bez programów nie będzie wiec mogła długo przebywać wśród wymagających oczyszczenia.
    Ich światy się rozdzielają.
    Nikt nie musi się z tym zgodzić.
    Dobranoc

   2. … To prawda że wytykamy innym swoje programy. Prawdą jest też to że ja też tak robię ….. ! Czyli mam rację ale się przypieprzyłeś do mojego komentarza? ! Płacz sobie pajacu płacz! Ja zrobiłem porządek ze swoimi jajami a ty swoje nadal szukasz ? czy bawią cię jaja innych?

  3. „lubię ten blog ale”
   ———————————
   Dlatego ja sie staram nie wdawac w dyskusje, czy Potocki dobry, czy zly, czy oszuka, czy nie oszuka. Uwazam, ze przyjdzie taki czas, ze nie bedzie po prostu innej alternatywy. Powtorzy sie rok 2015, kiedy to wystraszeni „uchodzcami” Polacy wybrali PiS jako mniejsze zlo. W 2019 na placu boju zostanie STARY system partyjny przede wszystkim w postaci PiSu (z netu: Partia Interesow Syjonistycznych) i PO, ochoczo pomagajacy w budowie Judeopolonii, partia Potockiego, a pomiedzy nimi walesajacy sie Kukiz15. No i trzeba bedzie wybrac. Nie zdziwie sie, jezeli Potocki wyjdzie z haslem „Judeopolonia albo My”, no i wtedy wystraszeni perspektywa okupacji chazarskiej Polacy zaglosuja na II Rzeczpospolita. Najwazniejsze, aby do sejmu weszli tacy ludzie z misja jak Zieba, Lopata, Czerniak, Jaskowski. Czym wiecej tym lepiej. W koncu pojawia sie w glownym nurcie. Beda rozpoznawalni. Nie sa to ludzie, ktorzy latwo ulegna manipulacji.

   To takie moje przemyslenia z perspektywy 3d….

   TAW ma wglad, ze wszystko dobrze sie zakonczy, tak wiec nie ma sie czym przejmowac.

   1. Wystarczy dwadzieścia wyewoluowanych nazwisk na czterystu dyspozycyjnych partyjniaków w Sejmie, by porządnie zamieszać polską zupą… A doskonale wiemy, że jedna łyżka dobrej swojskiej śmietany potrafi uratować najbardziej ohydną breję… 😁

   2. [TAW] jedna łyżka dobrej swojskiej śmietany potrafi uratować najbardziej ohydną breję… 😁
    ————————————–
    Otoz to. SWOJSKIEJ.

   3. Też nie mam wątpliwości o tym że wszystko dobrze się skończy.
    A dyskusja?
    To taka gra w której chcesz wygrać dopóki nie zaczynasz wygrywać. Wtedy gra robi się nudna i przestajesz grać , lub przestajesz bo nikt z tobą grać nie chce.
    Mnie też już się nie chce dyskutować. A na h.. mi te racje?
    Wolałbym być zrozumiany gdy mówię od światła i rozumieć gdy ktoś chce mi przekazać coś mądrego.
    A ta głupia chęć mienia racji wszystko utrudnia. Uniemożliwia komunikację.
    W d… mam swoje racje. Mam dość.
    Nie no mam dość. Ile razy przeoczyłem jakieś wskazówki bo wolałem mieć rację? Uuuuuuuu
    Nie potrzebuję pobierać energii ze świata. Jej Źródło jest również we mnie.
    No tak, jak mogłem z niego korzystać skoro wybierałem źródło zewnętrzne?

   4. Tak, Dr Jaskowski jest niemanipulowalny 😉 Czuje, ze to inkarnacja jekiegos WIELKIEGO WITEZIA 🙂

   5. O ! Gdy to sie napisalo, pojawil sie OBRAZ WILKA, ogromnego WILKA !!! Patrzy na mnie madrymi oczami , plynie od Niego DOBROC I SILA…

  4. Gdybym Czesio i muchy założył organizację na skalę kraju, co w ogóle mnie nie interesuje, to nie okazałbym jaja ale ich brak, wykonując Twoje polecenie zamiast posłuchać swojego serca.
   Bez urazy i również pozdrawiam.

  5. [wędrowiec] Zrób porządek ze swoim jajami to nie będą drażnić Cię cudze
   ——————
   Hahahahahahahahahaha

 13. Nie jesteś ofiarą świata który widzisz.

  A który świat teraz widzisz? Do jakiej częstotliwości dostroiło się twoje ucho?
  Słuchasz Famy, Eski, Jedynki a może Trójki?
  Czy możesz usłyszeć wszystkie na raz?
  Czy możesz obejrzeć jednocześnie wszystkie kanały TV?

  Widzisz, słyszysz i doświadczasz tylko tego co z tobą rezonuje.
  To może jesteś jak gałka odbiornika nastawiającą długość fali?
  Jesteś jak ta fala.

  Właściwie to jesteś Obserwatorem który może wybrać fale, być nią i widzieć tylko to co z nią rezonuje.

  Albo inaczej.
  Siedzisz w bibliotece i masz wybór czytać co chcesz. Przed tobą miliony książek i w każdej z nich jesteś ty, troszkę inna/inny od poprzedniej wersji. Nie ty napisałeś te książki ale możesz je czytać. Nie możesz w nich nic zmienić, nie możesz manipulować treścią. Ale możesz podjąć inną decyzję. Możesz nie chcieć już jej czytać. Odłożyć i przejść do następne i następnej.

  Co cię więc trzyma przy tej?
  Uraza, osąd. Jesteś ciągle myślami przy niej. Nie możesz sod niej odczepić. Trzymasz ją mocno i koniecznie chcesz wymusić zmianę zakończenia. Nie zmieni się. To już zostało napisane.

  Odpuść, to nie było na prawdę, to tylko sen jakich wiele. Wybacz sobie i pozwól sobie być wyższa falą, dłuższą, kolejną wibracją. Ujrzysz inny świat, zmienisz kanał w odbiorniku i ujrzysz inny obraz, inną muzykę, inne kolory a zakończenie cię mile zaskoczy.

  Myślisz że widzisz przyszłość? Że masz wgląd? W co masz wgląd m? Chyba w swoje gacie 🙂 (wybaczcie nie mogłem się powstrzymać)
  Może twój wgląd dotyczy książki której czytasz? Może jedynie dojrzałeś litery da dole filmu: Teraz nadajemy Awatar, następny będzie Atlas chmur.
  Co więc tak naprawdę zobaczyłeś?
  Przyszłość? Przeznaczenie?

  Zmieniam kanał i widzę coś innego.
  Jeśli pozostaniesz na tamtej stacji, częstotliwości to właśnie ujrzysz i będziesz miał dowód na swoją rację.

  Naprawdę tego chcesz?

 14. TAWcio Nowoczesna się rozpada- tak jak Zapowiadałeś!
  FALA WZBIERA- DZISIAJ SIE PORYCZAŁAM JAK NASZEGO JACKA M SŁUCHAŁAM na protescie!
  Narodowcy wsparli protest Rolników- 25 maja kolejny w Warszawie!
  Powiem jeszcze, że jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM JAK SZYBKO REGENERUJE SIĘ NATURA! Dęby prawie uschnięte odzyskały swój blask- wszystko pięknie kwitnie w blasku Żywej zieleni- TYLKO TROCHE MAŁO DESZCZU- jest nadzeja, ze dzisiaj cos popada!

  1. „jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM, JAK SZYBKO REGENERUJE SIĘ NATURA…”

   – Tak, też to bacznie obserwuję i jestem zszokowany. Woda się klaruje, szyszek na Świerkach kilka razy więcej niż jeszcze dwa lata temu, pojawiły się nawet dawno niewidziane Żaby w bajorkach…

   *

   Nowoczesna się rozpada, bo widocznie smok Dżordż zakręcił im kurek (jak ongiś Palikotowi i Kijowskiemu) i odpalił już jakiś nowy projekt „społeczeństwa otwartego”… (społeczeństwa otwartego na obłęd).

   1. Tak przyroda się odradza już od kilku lat . Mieszkam w centrum kRaju na obrzeżach miasta , zauważyłem przyrost różnorodnych ptaków i tzw.chwastów , a także w mojej sadzawce pojawiły się traszki a nieopodal w lesie można spotkać padalce które widziałem na wybrzeżu kilkanaście lat temu a u mnie w ogóle.Dodam do tego wysyp zeszłoroczny grzybów , gdzie potykałem się w lesie o prawdziwki a także o muchomory te czerwone ;). Poza tym zauważyłem że często wieje delikatny wietrzyk a gdy już za dużo jest chemitrali to wtedy jest większy i wszystko gdzieś wymiata . Słońce jest jakieś inne takie odbijające „ledowe” i nie wiem czy to dobrze bo wydaje mi się że wysusza ziemię . Zmiany są olbrzymie , będzie dobrze !!!

   2. Tomaszu, jeszcze w tamtym roku, spacerując z Dziećmi po polach, zmierzając do Lasu- ja niestety Las mam nieco dalej i to moja bolączka- idąc polnymi ścieżkami, widzieliśmy młodziutkie Dęby w bardzo złym stanie- dodam, że na tych polach pobliskich uprawiana jest kukurydza dla niemieckich biogazowni przemysłowych- pryskają dużo, wszelki niemiecki syf idzie na te pola- dużo roundupu- więc nie wyglądało to dobrze, a teraz prawie usychające Dąbki jak zobaczyłam to się tak ucieszyłam, bo się tak zazieleniły- ozdrowiały w „jakiś cudowny sposób”! ❤ Wiem, jak dużo Pięknych, Cudownych UZDROWICIELI NA TEN CUD KAŻDEGO DNIA PRACOWAŁO! ❤
    Jak strategiczna i najwazniejsza jest ta praca duchowa- wie w tej chwili PUTIN i Trump, który zbiera z całych Stanów UDUCHOWIONE ISTOTY W CELU UZDROWIENIA I ODTWORZENIA SIATKI DUCHOWEJ USA!

   3. Dziękuję, kochana Elaszko, ale z tą świadomością Trumpa to bym nie przesadzał… 😀 Jasne, że Plemię Żmijowe zalazło mu za skórę i chętnie by się go stąd pozbył, ale co do jego świadomości głębszych procesów zachodzących na naszej przepięknej planecie, to sprawa jest dyskusyjna…

    No, na pewno wie o UFO i udziale USA na Księżycu i Marsie, ale czy kuma coś głębiej…, wątpię…

   4. a co do SŁONCA ❤ New agowska propaganda próbując nas przekierować w celu odwrócenia naszej cennej uwagi czyt. energii faszeruje nas coraz to śmie(ch)lszymi bzdurami (sztuczne słońce!) chcąc pokazać jacy to oni wielcy ( a boją się PRZEBUDZENIA tego ,,marnego ziemskiego pomiotu'' jak OGNIA!)
    Od miliardów lat nakładają nam różne ulepszacze w celu UWŁASZCZENIA Ziemian – na pierwsze wzmianki o szczepieniach natrafiłam już w temacie Atlantydy!
    Chemtralisy majace krótkie toksyczne ogony są ukierunkowane na wywołanie suszy- w bardzo szybkim czasie rozpuszczają chmury i tworzy się chemitralisowa mleczna powłoka i wtedy SŁOŃCE STAJE SIĘ JAŚNIEJSZE JAK LED- bardzo trudno wtedy patrzeć w stronę Słońca! I wtedy termometr wskazuje około 20 stopni, a my czujemy się jak w piekarniku- tu są już w uzyciu mikrofale- Ziemia i my wysuszamy się w bardzo krótkim czasie! Dodatkowo jak słusznie Tomaszu ❤ Zauważyłeś Wiatr się wzmaga powodując szybszy proces osuszania, co jest bardzo niepokojące!
    W nocy także Księżyc, gdy znajdzie się za tą chemiczną powłoką przybiera czerwonawy kolor!
    MATEŃKA ZIEMIA ZNALAZŁA PIĘKNE ROZWIĄZANIE- NAWILŻA SIĘ PORANNĄ ROSĄ- TE WODY PŁODOWE ZIEMI SĄ WYJĄTKOWE I ZBAWIENNE! ❤

    A i jeszcze na DOROSŁYCH DĘBACH zauważyłam takie zielone okrągłe naroślą- kulki- nie wiem co to jest! Obserwuję!

   5. TAWcio ❤ ja też- to jest IFO OD PZRYJACIÓŁ ( tak się napisało- więc zostaje!) zza światów- bardzo przyjaznej nacji dla ZIEMI! 😉 No wiadomo ON świadomości nie ma- jest tylko marionetką- wyleniałym, pękającym sznurkiem, który podpisał ustawkę o numerze nośnym 447! Ale Ci co nim zawładnęli doskonale potęgę duchowej świadomości i mocy znają!
    Jak dużo w chwili obecnej DUCHOWYCH ISTOT W POLSCE JEST PRZEJĘTYCH PRZEZ ,,PRZYJAZNYCH''?!

   6. No temat UFO – USA, NAZIŚCI NA MARSIE CZY KSIĘZYCU (KLON Obama szkolony W BAZACH NA MARSIE) to raczej już wiedza ogólnie dostępna 😉 , więc jeżeli dopiero TERAZ PREZYDENT ,,NAJWIĘKSZEGO POKOJOWEGO KRAJU NA ŚWIECI” się dowiaduje to nie świadczy o nim najlepiej!
    No, ale zważywszy, ze większość kosmicznych programów jest realizowanych pod hasłem tajne, więc i i jest to zrozumiałe poniekąd, że ,,wykonawca rozkazów” nie jest zobligowany wiedzieć czegoś więcej!
    Maszyna Obcych, Bazy UFO, Plan NASA i Inne Teorie Spiskowe o Księżycu
    .https://www.youtube.com/watch?v=YViICR9Cg6U
    Na Księżycu znajduje się maszyna do wychwytywania dusz- NO Ator poleciałeś ostro ❤ O i PLEJADIANIE PRZYJAŹNI ZIEMI, KTÓRZY POPRZEZ REPTILIAN I SZARAKÓW SPRAWDZAJĄ CO SIĘ NA ZIEMI WYPRAWIA! ATOR POSZALAŁEŚ CHŁOPIE!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s