W piękny, słoneczny długi weekend mieszkańców Zamościa już od rana radośnie witają cudowne, narysowane subtelną, pajęczą, stalową kreską na rozłożystej blejtramie, jak zawsze intrygujące chemtrailsy w towarzystwie niezidentyfikowanych kulistych obiektów latających…

Radosnego wypoczynku wszystkim RODakom!

TAW

308 myśli w temacie “Poranne chemtrailsy oraz dziwne kule nad Zamościem w majowy długi weekend

 1. Drogi TAW,
  Parę miesięcy temu wspominałeś, że masz w planie szerzej zająć się zagadnieniem smug chemicznych.
  Dzisiaj obudziłam się patrząc na stalowe niebo.
  Pod wpływem przesłuchanej wcześnie audycji Chris Miekina, ( których jestem stałym słuchaczem), zdecydowałam się podać do niej adres na Twoim blogu.
  To, moim zdaniem, świetna i kompleksowa prelekcja, która wymagała od autora pokonania wielu trudności, bo jest to temat bardzo trudny i wielowątkowy.
  Kosmiczna technologia wojenna przeciwko Ziemi i homo sapiens, pokazuje, że ludzkie DNA jest starannie i planowo przekształcane – i to złym kierunku.

  Ludzie widzą zmiany na niebie, słyszą o nanotechnologii, broni laserowej i plazmowej, wiedzą
  o szczepionkach, programach zmiany DNA, i wielu innych potwornościach. Lekceważą te tematy zagonieni by przeżyć tu i teraz.
  Myślenie jednokierunkowe i nieświadome wykonywanie ustalonego przez nadzorców planu, jest „pozytywnym” objawem zwiększającej się obojętności całych społeczeństw i cichej zgody na prowadzoną zagładę pięknej fauny i flory naszej Matki – Ziemi.
  W imię kosmicznych wojen, prowadzona jest polityka zagłady Ziemi, i ludzi jakich jeszcze teraz znamy, z wolną wolą i indywidualnością tworzenia.

  Kto zatrzyma ten pościg niszczenia?
  Kochana Słowianką co z NOWA Ziemią, o której tak wielu marzy i do której nasze myśli cały czas płyną.

  Pozdrawiam serdecznie życząc czystego nieba nad Nami.

  1. Eliza, fajnie, że słuchasz audycji Chrisa Miekiny. Bardzo lubiłem jego debaty z pozostałą ekipą Radia Paranormalium:-) Kiedyś też się zastanawiałem nad chemtrails, ale doszedłem do wniosku, że zamartwianie się nic mi nie da, więc odpuściłem sobie. Ludzie w moim bliskim otoczeniu żyją swoim życiem a jedna z nich kompletnie olała temat sytuacji w Polsce i czemu jest na świecie to co jest, więc zerwałem z nią kontakt. Nie jest ona złym człowiekiem, ale być może ignorantem. Więc podjąłem taką radykalną decyzje, że aktualnie nie kontaktujemy się, bo nie mam z nią o czym gadać i to smutne. Sądzę, że wielu ludzi żyje sobie wesoło i nie wie nic na temat chemtrails, więc ja też sobie to odpuściłem. Zastanawia mnie jednak inna kwestia. Chodzi mi o Arona Jasnowidza. Ja też chce aby się sprawdziło to co Aron mówi pozytywnego o Polsce i świecie. Ma piękne i pełne nadziei przekazy, ale nie ufam mu do końca. Chodzi o stosunki polsko-izraelskie i tzw. politykę PIS w tej kwestii. Czy Aron nie widzi tu zagrożenia dla Polski? Może nie ufam mu do końca, dlatego, że nazywa siebie Aronem he he ha ha…:-) Zobaczymy czy się sprawdzi to co Aron Jasnowidz przewidział na wrzesień a konkretnie 21 września, że ma być ( jeśli dobrze zrozumiałem jego przekaz ) porozumienie między ludźmi. Dlatego czekam na ten 21 września, bo to zweryfikuje Arona dla mnie osobiście;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s