30 myśli w temacie “Pikieta w Warszawie w sprawie GMO – apel ze Stryszowa

 1. Widzę, że nie ma chętnych do komentowania tej ważnej sprawy. Czyżby tez nie było chętnych do protestów ?

  1. Raynold,

   wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Jest lepiej, niż myślimy. A wszystkiego nie widać.

   Miałem dziś Ważny Sen i wiem już wszystko 🙂

   Pomyślę jeszcze, czy go opublikować. Ale jest dobrze 🙂

   Oni już są na straconej pozycji, więcej – wiedzą o tym 🙂

   1. TAW nie śmiem namawiać, bo to Twój sen, Twoja decyzja, ale po przeczytaniu tego wpisu przyszła mi myśl, że opowiedzenie tego snu poruszy nowe kamienie, które dołączą do lawiny, może przekona jakieś nowe osoby…. Nie wiem, ale czuję, że to coś ważnego, co może komuś kopniaka do działania dać.

    Nie piszę tego z czystej babskiej ciekawości. Po prostu moje odczucie po przeczytaniu wpisu było takie jak opisałam.

  2. Raynold, ja myślę, że brak wpisów to nie brak zainteresowania tematem, ale niemożność zrobienia czegokolwiek w chwili obecnej. Ze mnie wyrwała się wczoraj znowu wizualizaca serca i poleciała chronić Polskę. Osobiście być nie mogłam, ale myślami od wczoraj z protestującymi, i tak jak napisałam, że czułam wrącz jak jakaś siła w formie serca wczoraj ze mnie wyleciała, to było silne, fizyczne uczucie, a potem wizualizacja mapy Polski (a właściwie Lechii- bo zachodnie granice sięgały Danii i Renu a wschodnie za Zbrucz)na której się to serce położyło, objęło cały obszar.

   Jak daleko jest strona Wolnych Ludzi? Wiesz coś może, kiedy ruszy?

   Sława

   1. Wypowiadałem się tutaj przeciwko usilnym dążeniom do przyłączania sąsiednich ziem do Polski przeciwnie do woli mieszkających na tamtych terenach ludzi.

    Ale ostatnio miałem jakieś zamarzenie, wizję którą pochwyciło serce i która stała się myślą marzeniem.

    Umieszczę ją pod Twoim komentarzem, na który trafiłem ot tak a jednak nieprzypadkowo.

    Ujrzałem rozległe tereny nazywane, Krainą Wolnych Ludzi. Obejmowały ziemie Polski i sięgały daleko poza. Kraina ma rozmyte granice jakby wciąż rozszerzające się o ziemie na których zamieszkują ludzie pragnący wolności. Wśród tych ludzi panuje czysta wola i jest jednomyślność bez konfliktów. Nie widzą miedzy sobą granic. Nie ma wyższych i niższych, gorszych i lepszych…

    Ktoś tutaj pisał również o ustawie zezwalającej na używanie przez obce wojska polskiego sprzętu, amunicji, uzbrojenia.
    Może ktoś właśnie sprowadza tutaj swój sprzęt za nasze pieniądze dzięki nastawieniu Kraju przeciw słowiańskiemu sąsiadowi.
    Może sąsiedni kraj wie o ustawce ze statkiem powietrznym na terenie jego kraju i dlatego tuszuje sprawę. Nie dlatego że jest winny a dlatego że boi się iż nikt nie uwierzy w jego niewinność.

    Może to są tylko moje urojenia.
    TAW nie jestem pewien co do drugiej części mojego wpisu, czy go wystawiać.
    Jeśli jest to faktem, ja osobiście za siebie biorę odpowiedzialność za manipulacje tym krajem przez tym którym już się pali grunt pod nogami. Biorę odpowiedzialność, ponieważ odnajduję w sobie myśli o manipulacji i uważam że przyczyniłem się tym do takiej sytuacji. Wybaczam to i wierzę, że pierwsza opcja z Krainą Wolnych Ludzi będzie tego następstwem.
    Nie chciałbym jednak umieszczać komentarza, który wzbudzałby nienawiść i prowokował osądy.

    Tobie pozostawiam decyzję.

   2. Laszko dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie o stronę Wolnych Ludzi. Po tym jak napisałem komentarz o Krainie Wolnych Ludzi.
    🙂

   3. Może to Kraina Wolnych Ludzi?

    „Wyobraź więc sobie społeczeństwo, w którym dominuje następujący pogląd prawny: twój brat i siostra są po prostu aspektem ciebie samego. A więc jeśli chcesz pomóc sobie, musisz pomóc im, odpowiadając na każde wołanie o pomoc i uzdrowienie przebaczeniem, miłością i wsparciem. Czy możesz sobie przez chwilę wyobrazić, jakby wyglądało życie w takim społeczeństwie? Jakże inne by to było od świata, który widzisz?

    Jeśli jednak chcesz, aby świat wyglądał inaczej, to musi się to zacząć od ciebie. Albowiem uzdrowienie świata nie dokona się poprzez dążenie do zmiany tego, co jest na zewnątrz, lecz najpierw poprzez zmianę tego, co wewnątrz. Gdy ta zmiana już zajdzie, staniesz się przekaźnikiem energii, która wie, jak użyć twych darów i postawić cię w najbardziej odpowiednich sytuacjach. I wielka Moc będzie skutecznie działała poprzez ciebie, bo tylko Ona wie, jak uzdrowić twój świat…”

 2. Opublikowałem info na ten temat u siebie. Nie liczyłbym jednak na tłumy, bo kto będzie mógł przyjść pod pałac w środku tygodnia o 11? Nie mogli tego zrobić o 17 czy 18 jak ludzie z pracy wyjdą?!

 3. Tak sobie analizuję temat GMO- wpisałam w gogle: pikieta przeciwko gmo i szok ile to już ich było?! Tak od 2011- i tak sobie myslę, ze poszczególne
  SŁUZEBNICE POLITYCZNE ZNALAZŁY SOBIE SUPER TEMAT NA LANSOWANIE SIE PRZED WYBORAMI! PIS jak głośno był przeciwko przed wyborami, a teraz jest nawet ZA! SPRZEDAJNE ..!

  Teraz wychodzi jak te wszystkie rolnicze organizacje to kolejne sprzedajne służebnice- oni nawet nie wiedza o tym, ze PIS TAKOWĄ USTAWĘ SZYKUJE- dzwoniłam, sprawdzałam!

  Wszystko jest pod kontrolą Służebnic- ale informuję WAS, ze czas wciskania kitów się właśnie kończy, a wasi zbierają już to co zasiali: KJ chory- grypa ta rozsiana i was kiedyś dopadnie:
  .https://www.youtube.com/watch?v=DMqPo7QEFo4

  KONTROLA RYNKÓW ZYWNOŚCI- jest lepszym sposobem zniewolenia LUDZKOŚCI niż jakieś tam inne rokosze- 24:30 minuta:
  .https://www.youtube.com/watch?v=N83uPRkj8lg&t=384s

  NATANJAHU bardzo się rozchorował- tak, ze nie może być na kolejnej rozprawie!
  https://www.tvp.info/36564135/premier-izraela-w-szpitalu-efekt-stresu-z-powodu-afery-korupcyjnej

  Odwracają się od niego kolejne słuzebnice:

  Sześciu byłych szefów Mosadu, izraelskiego wywiadu, oskarżyło we wtorek na łamach prasy premiera Benjamina Netanjahu, że zagraża przyszłości kraju, który za jego rządów toczy „poważna choroba”.

  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2075607,Byli-szefowie-Mosadu-kraj-pod-rzadami-Benjamina-Netanjahu-jest-powaznie-chory

  „Żyją tu nasze dzieci, wnuki i prawnuki i chcę, aby żyły one w zdrowym kraju. A kraj jest chory” – ocenił Zwi Zamir, dyrektor Mosadu w latach 1968-1974. „Znajdujemy się w krytycznym stanie (…). Może być tak, że kraj miał symptomy (choroby), gdy władzę przejął Netanjahu, ale doprowadził go do poważnego stanu złośliwej choroby”.

  JK- oczywiście zyczymy zdrowia i wypełnia się to co MA BYĆ – KONIEC SŁUZEBNIC- WASZ GURU N. WAS CIĄGNIE W DÓŁ!

  JK powiedział następnych wyborów nie wygramy: „mówisz i masz” I natychmiast pojawia się sygnał z PRZESTRZENI PŁYNACY- w ciągu kilku dni spadek o 3%!

  Tragedia PIS. Ogromny Spadek Poparcia. Tylko 7% różnicy do Nowoczesnej i Platformy – Komentator
  .https://www.youtube.com/watch?v=YJK-QoQNxxA&t=2s

  A to przecież dopiero POCZĄTEK- FALA WZBIERA i wszystkie te ,, TEORIE SPISKOWE” WYLEJA SIE NA TE WASZE ZAPUSZKOWANE SERCA I GLOWY!

  Jest jeszcze szansa na waszą zmianę i możecie WSZYSTKO ZMIENIĆ- OCALIC NARÓD- ULZYC W CIERPIENIU!

  ostro pikujecie w doł- NARÓD WAS ROZGRYZŁ!
  Wygraliście TYLKO DLATEGO, ze mieliście piękne PATRIOTYCZNE HASŁA! Szkoda, że tylko HASŁAMI się okazały bez pokrycia w waszym działaniu!

  W POLSCE rządzą wszyscy tylko NIE WY! – sztorcują was wszyscy, a teraz:
  „59 amerykańskich senatorów napisało list do polskiego premiera. Apelują o przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej sprawiedliwej wobec polskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust, i ich rodzin. Nie kryją rozczarowania, że to tej pory Polska się tym nie zajęła”.

  Osoby, które podpisały się pod listem, w tym przywódca mniejszości demokratycznej Senatu senator Chuck Schumer, demokrata z Nowego Jorku i wpływowy republikanin sen. John McCain wymienili wady projektu ustawy reprywatyzacyjnej. Ich zdaniem jedną z nich jest wykluczanie możliwości zwrotu pierwotnie posiadanej własności. Zamiast tego przewiduje tylko częściowe odszkodowanie za utracony majątek i wyklucza możliwość otrzymania odszkodowania za udziały posiadane w zniszczonych firmach.

  a KTO WAM ZNISZCZYŁ MAJĄTKI I FIRMY?- nie przypadkiem niemieckie bombardowania- JESZCZE MAŁO?! Jak wyglądała WARSZAWA?! PRAWIE CAŁKOWICIE ZRÓWNANA Z ZIEMIĄ?!
  TO NaRÓD wspólnymi siłami i cegłami z całego KRAJU odbudował STOLICĘ!
  240 milionów rocznie wypłacanych dodatków – miesięcznie po 100 euro- za niemieckie winy z BUDZETU NASZEGO KRAJU- jeszcze wam mało?!

  https://wiadomosci.wp.pl/rozczarowanie-i-nadzieja-senatorowie-usa-apeluja-do-mateusza-morawieckiego-6234630758278785a

  MOZLIWOŚĆ ZWROTU POSIADANEJ WŁASNOŚCI- tak, a my nawet nie możemy darować SWOJEJ WŁASNOŚCI WŁASNYM DZIECIOM- taka WASZA OBŁ(D)UDA!

  „Aby darować dziecku ziemię nabytą po 30 kwietnia ub. r., należy uzyskać zgodę sądu – uważa Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i niektórzy prawnicy.”
  https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/darowizna-gospodarstwa-na-synow-po-zgode-trzeba-isc-do-sadu/

  JA SIE NIE EMOCJONUJE, JA TYLKO PISZĘ PRAWDĘ, która jak siepacze was obłudników wykosi- i ja to wiem i sobie ze spokojem czekam pijąc z usmiechem kawę 🙂 czekając na KONIEC WASZYCH NIE(rządów)!

  1. Pan Doktor Jaśkowski w tym filmiku w części PRYWATYZACJA POGODY Nazwał to po imieniu właściwie, i – JEST POTWIERDZENIE tego faktu – DZISIEJSZA GLOŚNA WIADOMOŚĆ PORANNA!:
   „Księstwo IMGW”. „RZ” o zatrważającym układzie korupcyjnym.
   Z ujawnionych przez „Rzeczpospolitą” informacji wyłania się szokujący obraz trwającej przez lata korupcji w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej!

   Politycy i usługi seksualne

   W akcie oskarżenia pojawiają się także powiązania z politykami, którzy dostawali od O. prezenty. Badany jest m.in. wątek Stanisława Gawłowskiego z PO, byłego wiceministra środowiska.
   Jest także mowa o zatrudnieniu młodego mężczyzny w zamian za usługi seksualne. Przez sześć lat dana osoba miała zarobić 124 tys. zł. Mieczysław O. nie przyznaje się do zarzutów. Od początku trwania śledztwa odmawia jakichkolwiek wyjaśnień. Za przypisywane mu czyny grozi mu łączna kara do 15 lat pozbawienia wolności. ”

   https://www.wprost.pl/kraj/10113978/ksiestwo-imgw-rz-o-zatrwazajacym-ukladzie-korupcyjnym-haracze-nepotyzm-drwa-do-kominka.html

  2. Benjamin wie, że już wydano na niego wyrok.

   *

   „Rządy PiS-u” w Polsce to już nie rządy PiS-u…
   W listopadzie został w Polsce dokonany zamach stanu, a JK kompletnie odsunięty od decydowania o losach kraju. Kto teraz rządzi Polską, to inteligentnym Czytelnikom nie muszę nawet mówić.

   Ale spokojnie, ich plany nie dojdą do skutku.

   Spokojnie,

   bardzo spokojnie,

   chłodnym okiem badacza

   obserwujmy proces rozkładu i rozpadu Trzeciej Erpe.

   1. Ponoć chciał nawet w Rosji się ukryć, bo nikt go już nie chce!
    Nie darmo spłonął TEN ,,MAJESTATYCZNY” GAD W DNIU PRZESILENIA 😀
    Tak głosno o ,,ataku chemicznym na rosyjskiego szpiega”, a o tym jakoś cichutko:

    ,,Najmłodsza radna w Wielkiej Brytanii, 21-letnia Clarissa Slade została znaleziona martwa w uniwersyteckim akademiku. Przyczyny jej śmierci nie są znane.”

    ,, W mediach społecznościowych często chwaliła się zdjęciami z najważniejszymi brytyjskimi politykami, m.in. premier Theresą May oraz szefem MSZ Borisem Johnsonem. ”

    W ostatnich tygodniach kobieta miała skarżyć się na złe samopoczucie i bóle. Była nawet w szpitalu, ale lekarze nie stwierdzili u niej żadnych niepokojących objawów.”

   2. WIEM TAW ❤ chcieli wykończyć POLAKÓW REPRYWATYZACJĄ, A TO REPRYWATYZACJA WYKOŃCZY OKUPUJACĄ NAS NACJĘ 😀

    „Nie ma jedności w obozie rządzącym w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej i zwrotu majątków ofiar Holokaustu – informuje gazeta. ''- kolejny gwoździk do.. przybity!

    „Jędrzej Bielecki podnosi w "Rzeczpospolitej" sprawę listu podpisanego przez 59 ze 100 amerykańskich senatorów, w tym tak ważnych jak Mario Rubio, Ted Cruz i John McCain, który dotyczy zwrotu majątków ofiar Zagłady. Z inicjatywą nacisku na polskie władze wyszła Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO).''

    http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-pis-podzielone-w-sprawie-reprywatyzacji,nId,2562672

  3. „59 amerykańskich senatorów napisało list do polskiego premiera. Apelują o przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej sprawiedliwej wobec polskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust, i ich rodzin”
   ————-
   Jest nadzieja. S. Michalkiewicz ujawnia dlaczego ustawa reprywatyzacyjna przyjeta w USA spowoduje, ze plemie Lakota, przynajmniej teoretycznie, tez bedzie mialo prawo zadac rekompensaty (traktat z Fort Laramie). Tak wiec, Waszyngton powinien sie zastanowic, czy warto otwierac Puszke Pandory. Moim zdaniem, jezeli naciski na Polske nie ustana dzialacze Polonii powinni jawnie i agresywnie wspierac dazenia Indian. Niech sie Waszyngtonowi tez naleje wody do doopy!
   .https://www.youtube.com/watch?v=rGhwJ5vAsJw

  4. „KONTROLA RYNKÓW ZYWNOŚCI- jest lepszym sposobem zniewolenia LUDZKOŚCI niż jakieś tam inne rokosze”

   Dlatego zakazuja ziemie kupowac, dlatego zakazuja hodowac swiniaczki w chlewku pod stodola…itd
   KuPujcie na RYNKACH u POLAKOW, nie u obcych w oszolomach…

  1. Czyli wszystko przebiega zgodnie z moją zapowiedzią:

   międzynarodowa mafia rządowo-farmaceutyczna po cichu wycofuje z aptek dowody rzeczowe zbrodni ludobójstwa dokonywanego od dziesięcioleci na Polakach RODakach Słowianach.

   APEL DO WSZYSTKICH RODAKÓW!

   ARCHIWIZUJCIE W SWOICH SZAFKACH POZOSTAŁOŚCI TYCH TRUCIZN.

   W wolnym kRaju zostaną one dokładnie przebadane przez niezależnych słowiańskich ekspertów i posłużą jako dowody rzeczowe przy Drugiej Norymberdze.

   1. Ja się tak zastanawiam, czy nie dobrym pomysłem byłoby podrzucenie tego tematu jakimś mediom alternatywnym, przykładowo NTV czy wRealu bądź też Gadowskiemu chociażby – jak ktoś zacząłby drążyć sprawę, łatwiej będzie zmusić społeczeństwo do myślenia. Osobiście uważam, że czasami wystarczy jedynie skierować wzrok opinii publicznej na jakiś temat, by kilka-kilkanaście osób coś zauważyło, a dalej to już pójdzie.

 4. Od poniedziałku Chiny przeszły na rozliczenie za ropę za yuana mającego pokrycie w złocie. USA niby prowadzą wojnę handlową z Chinami, ale to tylko przykrywka. Planowane jest dokonanie krachu na giełdzie i odebranie Rothshildom trylionów dolarów jakie ukradli ludzkości. A poza tym straszny kwik bo Puin wygrał wybory z wynikiem ponad 75%. Nie mogą znieść, że ich propaganda daje d… i bredzą o fałszerstwach i „nielegalności” wyborów. Przez 6 lat Putin rozwali tą syjonistyczną mafię do reszty.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/czas-przypomniec-chinom-gdzie-jest-ichmiejsce/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/rozkwit-rosji-jest-koncem-swiata-zydowskich-finansowych-elit-czego-sily-ciemnosc-posiasc-nie-moga-usiluja-zniszczyc/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/upadek-powstanie-i-rozwoj-rosji-a-rola-wladimira-putina/

 5. Wlasnie slucham Gadowskiego. Yaya dzieja sie w Mielcu.
  1/4 mieszkancow wyszla na ulice w protescie przeciwko dzialalnosci firmy Kronospan. FREKWENCJA zaskoczyla organizatorow.
  *** Sprawdzilam. Mielec liczy 60 tys mieszkancow.

  „W Mielcu dzieci chorują na astmę, atopowe zapalenie skóry, na alergie, na zmiany nowotworowe. Umierają młodzi ludzie i to masowo. Chorują zwierzęta. Nie da się tego dłużej wytrzymać
  — akcentuje Dorota Choromska, uczestnik protestu”

  https://wpolityce.pl/polityka/387602-tlumy-na-protescie-przeciwko-zatruwaniu-powietrza-przez-kronospan-mieszkancy-mielca-wyszli-na-ulice-wideo-zdjecia
  —————————————————
  Ciag dalszy POBUDKI. Gdybym nalezala do sztabu zarzadcow NASZEGO KRAJU widzac TAK LICZNY PROTEST, odczulabym WIELKI niepokoj!

   1. Kalinko KOCHANA ❤ to tez mnie ucieszyło, ze taka mobilizacja, bo przyjechali tam tez inni z miejscowości, gdzie te zakłady ciemiężą mieszkańców! A dziwi mnie i zastanawia dość nagła choroba i smierc tego młodego WŁODARZA MIASTA MIELEC! Tak jak widać po wpisach- BARDZO LUBIANEGO!
    Marsz ku wolności od Kronobyla
    .https://www.youtube.com/watch?v=5l3QvX3xvVE&t=32s

    i CO WARTE JEST ODNOTOWANIA- to to, ze tylko TRWAM- JAKO JEDYNA TELEWIZJA TEN PROTEST POKAZAŁA!
    20180325 TV Trwam Mielec Protest Kronobyl
    .https://www.youtube.com/watch?v=JmgygAT3oNM

    NASZE POLE MORFICZNE SIE BUDZI ❤
    POLA MORFICZNE – CZĘŚĆ 1 – DUCH W PRZYRODZIE
    .https://www.youtube.com/watch?v=hoUetu2sdkc
    POLA MORFICZNE – CZĘŚĆ 2 – TEMATY RUPERTA SHELDRAKE'A
    .https://www.youtube.com/watch?v=B21xDKjOF30

 6. Trochę nie w temacie:

  „W połowie lutego działacze STOP NOP ogłosili, że zebrali tysiąc podpisów niezbędnych do zarejestrowania komitetu, który będzie mógł przedłożyć projekt ustawy w Sejmie. Po zarejestrowaniu projektu stowarzyszenie będzie miało trzy miesiące, aby zebrać pod ustawą 100 tys. podpisów. Jeśli się uda, ustawa trafi do właściwej komisji i pod głosowanie.”

  Chodzi o nowy projekt ustawy, którego głównym założeniem jest brak przymusu szczepień! Wszystko idzie w dobrą stronę. 😊💗

  1. Pikieta była bardzo potrzebna. Szkoda tylko, że było tam tak mało ludzi. Niestety jak zwykle media reżimowe nie pisnęły o tym ani słowa a pozostałe prawie wcale.
   Dodatkowo część alternatywnych mediów podjęła tematy zastępcze, by skanalizować energię ludzi na inne sprawy. Niechlubnym przykładem był pan Czesław Białczyński, który tzw. Czarny Piątek uznał, jako wielkie osiągnięcie Ruchu Wolnych Ludzi: https://bialczynski.pl/2018/03/23/czarny-piatek-walka-o-prawo-kobiet-do-bycia-wolnym-czlowiekiem/
   Cenię go za wiele tematów, którymi otwierał oczy Polakom, jednak jego niektóre wyskoki, jak ten lub bluzganie na Rosję a wychwalanie Banderlandii są tragiczne.

   1. Gdy chodzi o środowiska alternatywne (a jest ich wiele), trzeba szukać wspólnych punktów zaczepienia.
    Różnice będą stopniowo same odpadać z przestrzeni – proporcjonalnie do stopnia ujawniania kolejnych ukrywanych faktów historycznych 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s