W duchowej łączności z Tawerną oraz ze wszystkimi Wielkimi Wołchwami Lechii rozpaliłem dziś Przesileniowy Święty Ogień w intencji oczyszczenia naszego Polaszego NaRODu z nieewolucyjnych treści oraz w intencji dobrobytu i pomyślności naszej Umiłowanej Lechii.

Pokój Tobie, Lechio nasza umiłowana!

Jarych Godów, Drodzy Bracia i Siostry!

Sława Słowianom!

Słowianom Sława!

TAW

Reklamy

60 myśli w temacie “Przesileniowy Święty Ogień w intencji Lechii. Jare Gody 2018

 1. Przyznam się wam do czegoś, nie po to, żeby chcieć od was życzeń, ale, żeby powiedzieć, że przyszłam na świat w pierwszych chwilach odradzającego się życia, może dlatego mam dziwną intuicję. A ponoć czekałam dwa tygodnie, 21.03 (dzień wagarowicza) to dziń moich urodzin. Od kilku dni znowu coś się ze mną dzieje, na coś oczekuję. Coś się kręci koło mnie. Chyba chce,żebym się bała, ale to już niemożliwe. Jestem ponad to.

  Zobaczcie co kilka dni temu nagrał Pol Lechicki:

  .https://www.youtube.com/watch?v=lXSgM6srV3k

  TAW, nie będę pisać na nowo, podłączę się do Twoich życzeń. W tych słowach napisałeś wszystko, ja dodam do tego tęsknotę za K-Rajem.

  Sława Lehii, sława nam wszystkim,

  Jarych Godów.

  1. Dodam jeszcze, że komercyjnego „Sylwestra” od kilku lat przesypiam, a w noc przy pierwszym dniu wiosny czekam na coś. Dzisiaj już wyjątkowo silnie. Jestem tak jakoś pobudzona(?) ( bez podtekstów) oczekiwaniem na coś ważnego, wyczuwam wielką zmianę przed nami, ale nie potrafię nic więcej zobaczyć. Wiem tylko, że coś ważnego się zbliża.

   Aha 21.03 to 1 dzień nowego roku dla Persów.

  2. Ja dzień później ale mam chyba na odwrót, mocny spadek energii. Wczoraj nawet nie wiedząc że to już, właśnie jakoś około 16:30 zasnąłem, obudziłem się na chwilę około 17:15, odwróciłem się na drugi bok i spałem następne 45 minut. Potem do samego wieczora snułem się po domu poirytowany i bezsilny. Wieczorem zacząłem czytać że to już, astronomiczna wiosna i poczułem jeszcze większe przygnębienie, że to przespałem a nie uczciłem w symboliczny sposób. Natomiast faktycznie od kilku tygodni dotknęło mnie jakieś oczekiwanie.

   1. Przesileniowe energie buzują już od kilku dni i potrwają jeszcze dziś i jutro, więc szansa na Przesileniowe Ognisko wciąż istnieje… 😀

    Słyszę pytania, czy Ogień w piecu można potraktować jako przesileniowy. Moja odpowiedź: spal choćby cztery patyki (w skrajnych przypadkach niech to będą nawet cztery zapałki) – ALE W NATURZE, NA WILGOTNYM ŁONIE MATKI ZIEMI (chodzi o spotkanie ŻYWIOłów).

  3. Dzięki Laszko.
   „Przelećcie” komentarze. W niektórych jest mnóstwo informacji uzupełniających te – zawarte w filmie Pola. Polecam.
   Sława NAM – Słowianom.

   1. Przelećcie” komentarze. W niektórych jest mnóstwo informacji uzupełniających te – zawarte w filmie Pola
    —————————-
    Dla zainteresowanych. Wlasnie wczoraj sciagnelam sobie z sieci czesc podanych przez niego przypisow (Benner, Keeling). Jeden z nich, „A racial program for the XX century” by Israel Cohen, a leading communist in England znalazlam w amerykanskich dokumentach kongresowych (Vol 103, part 7, page 27)

  1. No wchodzimy w ten nowy rok już nie pełni nadziei, ale PEWNOŚCI, ze NASZA PIĘKNA LECHIA UMIŁOWANA uwolni się od tyrana, a światłość uleczy mrok i tchnie w niego nowe oparte na dobroci i miłości, harmonii i szczęśliwości wszystkich razem i z osobna ŻYCIE!
   TAW piękne ognisko- cudownia zielona otoczka przyozdobiona bezą ❤
   Spadek energii Zibi ❤ chwilowy u każdego, bo to przesilenie, ale następuje przy tym oczyszczenie i wolna przestrzeń dla pięknym życiodajnych spływających energii z ,,góry i dołu'' 🙂

   SłowiAneczko Kochana ❤ na włosy- nalepiej ponoć nafta z wrotycza działa 🙂

   Laszko Kochana ❤ piękne energię zawsze spływają na TWOJE URODZINY WIĘC ZAWSZE SĄ Z TOBĄ I PRZYNOSZĄ ZŁOTY PROMIEŃ MIŁOŚCI I SZCZĘŚLIWOŚCI ŻYCIE CO TOBIE I TWOJEMU RODOWI ZYCZĘ W KAZDEJ SEKUNDZIE WASZE ZYCIA ❤

   1. Elaszko z ❤ dziękuję, nie umiem takiego buziaczka, jaki dostałaś od Laszki ale wiem, że potrafisz sobie mój też wyobrazić 😀

    Pytanie do Ciebie, gdzie można dostać naftę z wrotyczu, naftę oczyszczoną mam, ale z wrotyczu nie spotkałam, chyba żeby kwiaty wrotyczu zalać tą naftą.
    Suszonego wrotyczu mam cały worek.

 2. Ogień rozpalony. Malutkie było to moje ognisko. Spaliło się do połowy, bo wiało, ale dym i ogień poszły w górę. Samego Dobra na ten nowy rok, Drodzy! Howgh!

   1. TAWcio, i gapiłam się w to zdjęcie Ogniska i Słońca i gapiłam, i gapiłam…
    No cudo architektury fotograficznej!
    Łuna Słońca w prawo pejzażem rozlana, płomienie ogniska tak samo.
    Od czego tak się odwracają?
    A od drogi niewłaściwej, a jakże, centrycznie za horyzont prowadzącej, śniegami promieniście naznaczonej(po lewej stronie Słońca zachodzącego).
    Zimna to i zwodnicza droga. W kamuflażu bieli, lecz nie do światła idąca.

    A kiedy już przestałam się gapić:

    >>Słów szukam, znaleźć nie mogę
    dla majestatu wymownego
    tu w śniegach palony Ogień
    brat Słońca zachodzącego

    Swym złotem horyzont już pieści,
    czerwienią niebawem zagości
    swe moce w twym ogniu umieści
    na przekór siłom ciemności

    Te śniegiem wiecznej krainy
    wskazują drogę do końca
    w zwodniczą biel koleiny
    zabiorą cię z blasku Słońca

    Dziwne?, w prawo łuna słoneczna
    i wiatr tam twój ogień kieruje
    Czy Ziemia, czy Gwiazda Odwieczna?
    Kto lustrem kogo naśladuje?

    To Jedność Przestrzeni Mocy
    świetlistym ptakiem goreje,
    zrównany dzień tejże nocy
    już jutro prędzej zadnieje.

    Punkt zwrotny światłem w jutrzence
    w spirali kosmosu wielkim kole,
    bijące mocniej kryształu serce
    Boską Górę czyni na Dole.

    Jeśli Ogień twój ze Słońcem w splocie
    płonie zorzą zachodniego nieba
    to ty, byś wskrzesił swoje moce,
    czego ci jeszcze potrzeba?
    <<

 3. TAW: tak sobie pomyślałam, że najchętniej rozpaliłabym ogień na Św. Górze p. Zofii. Nie wiem tylko, czy przypadkiem nie naruszę jakiegoś porządku? Co o tym pomyśle sądzisz?
  Co prawda pewnie „niektórym” bym się naraziła, ale akurat to mnie mało interesuje…😀
  SŁAWA NAM!

  1. Chodzi o szacunek dla miejsca, a Ty jesteś osobą świadomą, więc nic nie stoi na przeszkodzie, więcej – energie Żywiołu Ognia rozpalonego z intencją odblokowują, uplastyczniają, poszerzają, otwierają przestrzeń. Więc może nawet uda Ci się pchnąć pewne sprawy do przodu.

   (No i raczej nie idź tam sama, weź ze sobą jakiegoś bodygarda) 🙂

   1. TAW: hehe wiesz co a właśnie planowałam pójść tam z kuzynką lat 6 w ramach spaceru:). Lumpów w okolicy ostatnio nie widziałam. Od pewnego czasu na dole nie spotyka się też „defekaczy” więc jest dobrze. Odczuwam to jakby przypływ większego szacunku.
    Jak będzie? Zobaczymy!
    W razie udanego ogniska zdam relację fotograficzną:). I dzięki za poradę😀

  2. TAW na Twoim zdjęciu zachodzą dwa słońca……

   Ja nie mam niestey możliwości zapalenia żywego ognia na budzącej się do życia ziemi. Dołączam do waszych ognisk. Moje sobie wyobrażam. Już nie pierwsze, z którego ogień w mojej wyobraźni wzbija sie ku niebu…..🔥

   Kochani coś takiego mi się napisało, poetką to ja nie jestem, ale się po głowie kłębiło i nie dało spokoju, aż wylało się na ekran:

   Plonie ogień z naszej ziemi
   Który naszą przyszłość zmieni
   Oczyszcza przestrzeń, raduje dusze
   Przez innych skazane na katusze.

   Widzą ogniska dusze złamane
   Słyszą słowa niewypowiedziane
   Koniec udręki, Lechia powraca
   Lechici, Laszki
   To nasza praca
   Sprowadzi spokój na naszą ziemię
   Wolność wywalczy lechickie plemię.

   Dla naszych przodków, dla ich pamięci,
   I dla przyszłości naszych dzieci,
   Żeby wiedziały gdzie ich korzenie
   Ogrzewa ogień dziś naszą ziemię.
   Stare wierzenia, stare zyczaje
   Urosną znowu nam święte gaje.
   Pradawne mocy miejsca ożyją

   Zabierze obcy wiarę niczyją
   I zniknie z nią z naszej kRajiny
   Nie będzie już niszczył naszej rodziny

   Lechicka, waleczna krew zycięży
   Pozbędzie się fałszywych węży
   Nastaną czasy szczęśliwości
   Obronimy nasze włości.

   Miłość wokoło, ogniska płoną
   Mąż zajmuje się swoją Żoną
   Razem pracują dla przyszłości
   Budują domy, dbają o włości

   Kochani moi, serce rośnie
   Jak sie myśli o lechickiej wiośnie
   .

   Miłego wieczoru……

  1. SłowiAneczko ❤ cudownie wyszło- Jesteś bardzo Zdolna i Kochana- tak mnie głowa mocno bolała ( musze tej rtęci z zębow się pozbyć, gdy jest cos w uzyciu zaraz to czuję- cos podkręcili ostro!) , ale gdy tylko to usłyszałam i zobaczyłam od razu łagodniej się mi zrobiło! Już Kochanie daje ( nafty nie robiłam, ale nalewkę tak- gdy nas tylko bierze jakieś przeziębienie to od razu pijemy i jak ręką odjął, a i herbatka super – trochę gorzka 🙂
   Wrotycz – przykładowe przepisy:

   Napar wrotyczowy (Infusum Tanaceti):

   Zastosowanie: Działanie oczyszczające, wzmacniające, przeciwpasożytniczo.

   Przygotowanie: 3 łyżki świeżego lub suchego rozdrobnionego ziela, albo kwiatów zalać 2 szklankami wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić.

   Stosowanie: Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance. Przy zakażeniu pasożytami wypić na czczo.

   Nalewka wrotyczowa (Tinctura Tanaceti):

   Przygotowanie: do 1 szklanki świeżego lub suchego i zmielonego ziela wlać 250-300 ml alkoholu 40-70%; macerować 7 dni w szczelnie zamkniętym słoju i w ciemnym miejscu. Przefiltrować.
   Stosowanie: Zażywać 2-3 razy dziennie po 10 ml w 100 ml wody. Ponadto do płukania (1 łyżka nalewki na pół szklanki wody), okładów, przemywania skóry i pędzlowania skórnych zmian chorobowych (nierozcieńczona). Nalewka sporządzona na 70% alkoholu działa rozgrzewająco, przeciwbólowo i przeciwreumatycznie. Nierozcieńczoną nalewkę można wcierać w obolałe kończyny dolne i w stawy.

   Nafta wrotyczowa (Naphtha Tanaceti):

   Zastosowanie: Działa przeciwzapalnie, odkażajaco i przeciwtradzikowo. Cofa ropne pryszcze. Nafta wrotyczowa zapobiega wywpadaniu włosów, łojotokowi, zapaleniu mieszków włosowych. Włosom nadaje połysk i puszystość.

   Przygotowanie: pół szklanki świeżego mielonego ziela wrotyczu zalać 200 ml czystej nafty; macerować w szczelnym słoju 7 dni; przefiltrować. Przecedzić.

   Stosowanie: Wcierać w skórę owłosioną przy łuszczycy, wszawcy, nużycy, świerzbie. Nafta wrotyczowa usuwa zaskórniki.

   Mikstura przeciwdepresyjna, ułatwiająca uczenie:

   Zastosowanie: Mikstura przeciwdepresyjna, poprawiająca samopoczucie, ułatwiająca uczenie, wzmacniająca serce. U wielu osób mikstura likwiduje bóle głowy.
   Składniki: Nalewka wrotyczowa – 100 ml
   Nalewka dziurawcowa – 50 ml
   Nalewka z miłorzębu Ginkgo – 50 ml]
   Nalewka arnikowa lub nostrzykowa – 25 ml
   Cardiol C – krople – 25 ml
   Przygotowanie: Płyny wymieszać.
   Stosowanie: Zażywać 1-3 razy dziennie po 10 ml. Następnie spożyć 3 łyżki miodu.

   UWAGA!
   Materiał opracowany na podstawie m. in. artykułu przez prof. Henryka Różańskiego
   A tu cały tekst o WROTYCZU MOCY POTĘZNEJ ❤
   http://strefazdrowie.pl/wrotycz-pospolity/

   1. Elaszko za przepisy pięknie dziękuję, ❤ już ich skopiowałam do mojego notatnika.
    W miarę wolnego czasu zabiorę się za sporządzanie mikstur , jak to czynili dawni Alchemicy. 😀

    Potrzebuję tylko informacji od TAWa 😀 kiedy będzie pełnia księżyca, podobno skuteczność mikstur wymaga , by je właśnie produkować podczas pełni GMOsiowego księżycowego "ulubieńca", bo nasz Twardowski ma wtedy urlop. 😀 😀 więc nic nie namiesza.

    A teraz już na poważnie,ja Cię nie chcę straszyć, ale Ty kochanie powinnaś biegiem pędzić do dentysty usunąć czym prędzej to trujące świństwo z UST, bo jest ono przyczyną wszystkich Twoich niedomagań i chorób.

    Spokojnej nocy bez bólów oraz pięknych snów Ci życzę.

  2. Aniu, przepiękne ognisko, i nawet twój buciorek jest!
   Wydaje mi się, że nie musisz ogniska gasić sikaniem na niego, niewielkie jest, bezpieczne, w koło z resztą śnieg.

   Ale jak już koniecznie chcesz je zgasić, to śniegiem zasyp.
   Nie sikaj, bo ci się kiecka zajmie!!! Gumaki od gorąca powyginają!!!

   No popłakałam się ze śmiechu !
   Taka durna jestem, że mam jare gody w twoim ogrodzie przed oczami 😀

   A już kompletu dopełnia twoja MBD prośba do TAWcia o ratunek! W razie wpadki!
   A ja durna widzę zajemkę kiecki 😀
   Oj, ludzie, boki mnie rozbolały …

   Hanuś, proszę, niczego nie rób bez mojej zgody …

   1. Krysia, Ty sobie ze mnie żartów nie strój, bo ja się tak starałam, by to „wielkie” ognisko rozpalić. 😀

    A jak wróciłam do domu, to zostałam w dodatku posądzona 😀 o zajadanie się w tajemnicy na ogrodzie jakichś wędzonek, bo tak pachniałam dymkiem do wędzenia kiełbas i szynek. 😀

    A buciorek tylko jeden zobaczyłaś, bo druga noga była w stroju nudysty 😀 stojąc na ziemi, a dlaczego to się sama domyśl 😀

    Kiecki na tę okazję nie ubrałam, na ognisko nie sikałam, do całkowitego wypalenia się doczekałam, dlatego się trochę podwędziłam.
    Już nie muszę wydawać kasy na perfumy, bo skorzystałam z darów natury, no i co 😀

  1. Aniu, a może ty nie zauważyłaś dlaczego ja tak się uśmiałam?
   Jedna literka a hecy narobiła co nie miara ! 🙂

   To zdanie w twoim wpisie:

   ,, Zdjęcie mojego małego ogniska nie wiem czy mi się udało, ale próbuję…poszczam, a niech tam 😀”

   I jeszcze ta morda z zębami…
   Znasz mnie, lubię żartować…
   Teraz widzę jak ty się śmiejesz…

   1. Krysia, przecież to nie był błąd tylko celowo przekręcone słowo, gdyby mi się nie udało, wtedy miało być wesoło, o czym zresztą świadczy uzębiona mocno mordka, którą znów Ci zaserwuję. 😀

    A od teraz już powaga, w takie święto jak Jare Gody, a my sobie żartujemy, jeszcze nas szef TAWERNY wyrzuci, zapomniałaś, że raz już nas wyrzucono, ale to było chyba za powagę.

    Od tej pory już jestem poważna i „stateczna”, Tobie radzę to samo MBD.

  1. Aniu, no teraz widzę, że efekty są mierne, gdy człowiek robi dwie rzeczy naraz. Np. kosi i przesadza 😀 Jak można latać z kosiarą i jednocześnie przesadzać?
   Nie znam takiego ogrodnika akrobaty…, chociaż… ogrodnik to nie ogrodniczka. Ten pierwszy to przynajmniej ma czym dołki robić na rozsadę…

   Mój Tata mawiał: ,,Jak chcesz szybko uwinąć się z kopaniem i grabieniem, weź szpadel do ręki, a grabie wsadź se w dupę” 😀
   Co by nie zniekulturalnić, proszę słowo ,,dupa” odczytać jako pupulenieczka.

   ,, … za wiekopomny wkład

   w ekstrahowanie przestrzeni Tawerny

   z nieewolucyjnych algorytmów powagi ”

   Przyłączam się do Ani podziękowań, sądząc, że i o mnie tysz chodzi 🙂

   Nie obraź się, TAWcio, ale jak słyszę słowo wiekopomny, to przed moimi oczami pojawia się towarzysz Władziu Gomułka przemawiający do ludu 😀 (mówił jeszcze: przekroczyliŹmy plan o 120 koma 5 procent!)

   A wracając do powagi.
   Już samo określenie ,,poważny” wyjaśnia kto to taki.
   Po-ważny, czyli ktoś, kto był ważny. Nie ujmując nic powadze, ale po wadze nie jest się ważnym lecz zważonym 😀 , a zważone to raczej kwaśne. I stąd te miny u ludzi w po-wadze… 😀

   Mówisz, Aniu, że nagrodę oddałabyś na cele harytatywne…
   Tu się deczko różnimy, bo ja w życiu!!!

   Ale skąd wziąć pieniądze?
   Jest wyjście… Od brazylijskich biskupów, tylko trzeba by było ich wcześniej w sposób niewinny zlikwidować.
   Wystarczy zamówić u takiego audiencję i poprosić o możliwość wyspowiadania się przed nim.
   Wyznać biskupowi, że się ukradło 10 złotych.

   Rozgrzeszenia nie będzie, bo na sto procent taki gościu pęknie z hukiem ze śmiechu, a rozsadzone od środka deski konfesjonału latać będą jeszcze długo po całym, świntym przybytku…
   Przecież nikt nikomu nie zabroni pójść do spowiedzi w pancernym kombinezonie, nieprawdaż?

   Ania, jedziemy do Brazylii?
   Spotęgujemy efekt, klękając naraz z dwóch stron konfesjonału…

   Miłego!

 4. Świadomość jest zbyt potężna, by mogła nie tworzyć.
  Nie ma czegoś takiego, jak błaha myśl. Każda myśl tworzy cały świat doświadczenia.

  I dlatego życzę wszystkim osiągnięcia mistrzostwa w rozmyślnym stwarzaniu w tym roku.

  …na podobieństwo swego Stwórcy

  😊

  1. ŁUKASZU .dziękuję, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję,
   jesteś piękną wrażliwą Iskrą ŹRÓDŁA.
   Właśnie tego mi było potrzeba. ❤

   1. Łukaszu Kochany to jest mega odlotowe- odleciałam, z krzesła spadłam 😉 Cuuuuuuuuuuuuuudowne ❤

 5. Zdjecia piekne. Zycze WSZYSTKIM Jarych Godow!
  ———————–
  Niestety. Podczas przesilenia nie udalo mi sie rozpalic symbolicznego OGNISKA. Za bardzo wialo. Do polowy spalily sie tylko dwa patyczki. No coz……. przynajmniej probowalam.

   1. „Dym okadził, co trzeba… ” ——– Hihihi Przede wszystkim okadzil mnie.
    ——————————–
    „Wielkość podobno nie ma znaczenia…” —- Hahaha Dlaczego wysocy mezczyzni pchaja sie do kompaktowych samochodow?

 6. ,,Jesteśmy BOSCY” – tak BOSKI Pan Tadeusz powinien co Tydzień do nas przemawiać ❤
  Najpierw trzęsienie ziemi, a potem już tylko więcej – Tadeusz Owsianko
  .https://www.youtube.com/watch?v=2ZwHuN84OHw

  ,,W swoim najnowszym materiale Scalfari przytacza odpowiedź papieża Franciszka na pytanie o to, co się dzieje z potępionymi duszami.

  "One nie są karane. Ci, którzy okażą skruchę, otrzymają wybaczenie i zajmą miejsce pośród kontemplujących Boga, natomiast ci, którzy nie wyrażą żalu, nie będą mogli otrzymać przebaczenia i znikną. Piekło nie istnieje, istnieje unicestwianie grzesznych dusz" – miał powiedzieć papież.

  Scalfari, który jest ateistą, zaprzyjaźnił się niedawno z papieżem Franciszkiem.

  Watykan już trzeci raz odcina się od jego słów na temat papieża''

  Pan Prezes wyzdrowiał, a Marta K. JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM- Powodzenia dla RODziny K.
  NIECH SŁOŃCE WAS OCIEPLA I SZCZĘŚCIE I ZROZUMIENIE PRZYNIESIE, BY DZIECIĄTKA NARODZIŁY SIE JUŻ W CZYSTYM OD CHEMII I ZŁA ŚWIECIE ❤

  Cudowny Dar od Ojca- MIŁOŚĆ ❤

  1. 47:13 MINUTA – ,,nowy sposób odcinania się, zabezpieczania od złych kanałów, podłączeń, ataków z zzewnatrz i odżywiania po energetycznym wyssaniu- jeszcze lepszy od tych NOZYĆ!”

   a I JESCZE PRZESŁANIE DLA STÓP- TAW BĘDZIEMY CHODZIC BOSO 😀

   1. Tak, wypróbowałem technikę Wirów – rewelacja. Gdy ją wykonywałem pierwszy raz, miałem łzy w oczach. Jest w tym Moc.

    *

    Co do bosochodzenia – zawsze wiedziałem, że to będzie hit Nowego Paradygmatu funkcjonowania na naszej przepięknej planecie 🙂

 7. POWRÓT SŁOWIAN

  Refren.

  Ja Jestem Słowiańskiego Serca powrotem

  Ja Jestem przemianą mego światła złotem

  Ja Jestem powrotem prawdy plemienia

  Ja Jestem mocą miłości, która to zmienia

  1) Budzi się w moim sercu Słowiańska Istota

  Radością rozpuszczam czarne stare wrota

  Czuję, bo tworzę nasz powrót z daleka i bliska.

  Słyszę serca śpiew, bo płoną Słowiańskie ogniska

  2) Jesteś moją siostrą, jesteś moim bratem

  Tak w swoim sercu budzę się z tym światem

  Moje serce jest w Twoim serduszku

  A Ciebie matko widzę w pogańskim wianuszku

  3) Budzę przepływ miłości w całej tej krainie

  w każdym chłopcu i w każdej dziewczynie.

  Budzą się Bogowie, bo budzą się plemiona

  Budzą się Dzieci Ziemi i budzi się Ona.

  4) Ja Jestem miłością w sercu moim

  bo Kocham też prawdę w sercu Twoim.

  Słowiańska moc w sercach powróciła

  To o niej nasza dusza całe wieki śniła.

  5) Kocham, bo sercem światło miłości czuję

  Kocham, bo miłością serca nowy świat kreuję

  Miłość jest drogą powrotu mego ducha

  Powrotem świata – gdzie każdy serca słucha.

  6) Ja Jestem tym wszystkim – co sobie daję.

  Kocham, bo czuję, że nowy świat nastaje

  Ziemia raduje się z powrotu swoich dzieci.

  A w sercach miłość dzisiaj w każdym świeci.

  7) Ja Jestem stwórczą mocą natury plemienia

  Powracam, gdyż teraz wszystko się zmienia

  Mateńka Ziemia serca mego moc już czuję,

  bo bardzo ją kocham – gdyż siebie miłuję.

  8) Ja Jestem prawdą mego przebudzenia

  Duch Słowian otwiera powrót mego plemienia

  Powracam na niebie prawdą Orła lotem

  Miłości i szczęścia nie zostawiam na potem.

  http://prawdaserca.pl/2018/03/medytacja-uwolnienia-czasu/#more-8250

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s