21 myśli w temacie “Konferencja Taru of Wisdom (Drzewo Mądrości) w Warszawie 21 kwietnia 2018

 1. Ważne informacje od hrabiego Potockiego. Amerykańska Polonia według niego udaremniła przyjęcie przez kongres ustawy 447. Polonia pokazała wyrok Sądu Najwyższego USA z 2006 r. według którego Polska nie ma żadnego obowiązku płacić jakichkolwiek odszkodowań Żydom. Wg Potockiego Kaczyński i Duda zobowiązali się, że zapłacą 65 mld $ Żydom. I nic z tego. Jeśli to prawda to obaj powinni odpowiedzieć za zdradę stanu i pójść siedzieć na dożywocie. Potocki mówi też że poparcie dla jego II RP cały czas rośnie, a PiSu spada i faktycznie jest w granicach 15-20%. Twierdzi, że jego II RP przejmie władzę za 1,5 roku. Nie do końca wierzę w te jego rewelacje, ale na dzień dzisiejszy poza nim nie widzę alternatywy.

   1. TAW, nie wiem pod jakim artykułem mogłabym to wkleić, a wydaje mi się to dość istotne dla śpiących jeszcze naszych RODaków. RODacy POBUDKA !!!!
    TAW, zrób jak uważasz. 😀

    http://humansarefree.com/2017/07/a-galactic-tidal-wave-of-divine-light.html
    „Ogromna fala galaktyczna Boskiego Światła schodzi na Ziemię, podnosząc częstotliwość. Stara rzeczywistość się kończy”.
    **********************************************************

    „Nigel Farage: Mamy zbiorowy upadek w zaufaniu do liderów politycznych (i dotowanych przez podatników korporacji)
    Politycy brytyjscy robią zadymę …i myślą, że mogą nam mydlić oczy..
    próba wpływania na wybory w Rosji pokaże, jak bardzo mizerni jesteście ze swoimi deklaracjami i oskarżeniami…

    The Nigel Farage Show: Corbyn on Russia? / Lauren Southern freedom of speech. LBC – 14 marca 2018 r. – YouTube
    .https://www.youtube.com/watch?v=jjgSm1S9QHM

    Wielkiej Brytanii fałszywa flaga ????
    Zatrucie byłego rosyjskiego szpiega Siergieja Skripala wygląda coraz bardziej jak fałszywa flaga, która podsyca napięcia między Wielką Brytanią a Rosją.
    Działania rządu brytyjskiego są w najlepszym razie wątpliwe, a działania te odnoszą się do broni masowego rażenia i wojny opartej na tej fałszywej narracji. W tym filmie pokazuję, że oskarżenia uksa nie są poparte twardymi dowodami.”

    Opublikowano 2 hours ago, autor: adept

   2. SłowiAneczko Słoneczko Kochanie ❤ ta ewidentna fałszywka- nic nie dała, bo p. Putin i tak wygrał dzisiejsze wybory ❤
    „Rosja za długo próbowała się układać i dogadywać z zachodnimi "partnerami". W końcu tzw "zachód" przekroczył pewną granicę i Rosja przestaje się już cackać. Przemówienie W.Putina z 01.03.2018 i prezentacja najnowszych systemów uzbrojenia! Dodam nazwa nowych rakiet SARMATA!-
    jest tego dowodem. Zachodnie ścierwomedia znowu krzyczą o ruskiej agresji…
    „Zachód może nadal podskakiwać, grozić, histeryzować – Rosja
    ma to od teraz „w poważaniu”. Dokonaliśmy własnego wyboru
    i teraz będziemy go konsekwentnie realizować. Pracy przed nami – ogrom, ale ustępowanie (Zachodowi) się skończyło. Teraz tylko robimy swoje, idziemy naprzód. To nie znaczy, że Rosja teraz będzie walczyć z Zachodem. Nie. To znaczy, że teraz będziemy kierować się swoimi narodowymi interesami. A jeśli okaże się, że w obronie tych interesów trzeba będzie walczyć? Cóż. Będziemy walczyć”.
    Władimir Putin 01.03.2018
    Rosja znowu "agresorem" ?
    .https://www.youtube.com/watch?v=BEUEza8yyT4

   3. Za trzy tygodnie- kolejne wybory- tym razem na Węgrzech!
    Pan Orban tez się już nie partoli i dosadnie wykłada karty na stół- bez owijania- przemówienie warte wysłuchania 😀
    Nam się łza zakręciła- to przemówienie nie dzieli (jak u nas) a łaczy, scala NaRód ❤ – mówi otwarcie o NWO!
    Przemówienie premiera Orbana. Święto Narodowe Węgier 15-03-2018
    .https://www.youtube.com/watch?v=g1ifL0ZfeSI

 2. Kochani coś na temat powracającej do Polski zimowej aury. Jedno w tym wszystkim jest pewne, co polecam każdemu z Was dokładnie sprawdzić ( ostatnie kilka słonecznych i ciepłych dni w miniony weekend 11-12 marzec 2018r. oraz w następujący po nich nomen omen cudowny , ciepły i słoneczny poniedziałek 13 marca 2018 w który obserwowane w Polsce słońce faktycznie zaszło w miejscu w którym powinno zachodzić dopiero kilka miesięcy później, co świadczyłoby, że albo Ziemia poważnie buksuje ( jak zwalniający bąk – efekt wooble ), albo coś dzieje się niepokojącego z regularnością pracy całego systemu ( co może doprowadzić do wytrącenia go z równowagi, co jak wiemy miało już miejsce, gdyż kalendarzowy rok trwający okrągłe 360 dni wydłużył się ( i może dalej się wydłuża) do 365 i więcej dni.
  Osobiście uważam, że całe te gwałtowne zbrojenia, przymusowe szczepienia, ZAARANŻOWANA IMIGRACYJNA TURYSTYKA Z TERENÓW PODRÓWNIKOWYCH DO EUROPY, głębokie wybudowane sekretnie instalacje i miasta, walki o zasoby, wykupywanie kopalń i żyznej ziemi w Polsce i na Ukrainie w atmosferze ponoć ocieplenia klimatu, kolejne ogłoszone świat zwierzęce i ludzkie wirusy i pomory ASF, bezrozumne wybijanie hodowlanych stad, powszechne przejęcia źródeł wody pitnej i sieci wodociągowych NORD STREAM 1 i 2 mający poprowadzic gaz do Europy pod mającym zamarznąć Bałtykiem są systematycznie prowadzonym przygotowaniami na kolejne kilkunastoletnie lub dłuższe zlodowacenie i związane z nim niezwykle złożone dla przetrwania ludzkości w takiej liczbie depopulacyjne konsekwencje, co jasno oznajmiono w latach 80 ubiegłego wieku na monumencie w Georgii USA.

  PODAJCIE DALEJ…

  1. Ja zajmuję się tylko Polską, więc wypowiem się tylko o nas:

   jedyne „zlodowacenie”, jakie na razie grozi NaRODowi, to zlodowacenie ludzkich serc…

   *

   Sprawa ostatnich oraz poprzednich mrozów to są konkretne projekty geoinżynieryjne, mające w swym założeniu opóźniać nasze przełączenia na pierwotną matrycę ziemską, czyli opóźniać Wielką Pobudkę Polaków RODaków Słowian.

  2. „ciepły i słoneczny poniedziałek 13 marca ”

   13 to byl WTOREK

   Poniedzialek : 12 Marca

   Ta „pomylka” cos ZNACZY, bo podswiadomosc lub INTUICJA nie myli sie 😉

   1. Jeżeli się pomyliłem z datami, to wszystkich bardzo przepraszam. Faktycznie chodzi mi o widoczne różnice w miejscu zachodu słońca obserwowanego w centralnej Polsce w dniach 12 poniedziałek i 13 marca wtorek 2018 r. i żeby nie być gołosłownym poszukałem głębiej i jak się okazuje jest coś na rzeczy, gdyż są dyskretnie odnotowywane dość spore różnice w tym aspekcie –> http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earth-wobble-mechanics świadczące o tym, że mechanizm nie pracuje regularnie. Podobnie w słonecznym dniu dzisiejszym 17 marca 2018 r. w W-wie słońce zaszło daleko na zachodzie w miejscu, w którym zachodziło zwykle w kwietniu i maju. Czyżby oś obrotu Ziemi zmieniła swoje dotychczasowe położenie ?!

   2. Arkono ?! jakże cudnie Cię widzieć , myślę o tobie co i jak , dobrze widzieć że miewasz się dobrze .

   3. Myslaca Inaczej 🙂

    Pozdrawiam ❤

    Mogloby byc DUZO LEPIEJ…
    …ale jesli TY piszesz, ze DOBRZE…to znaczy, ze DOBRZE wlasnie sie STAJE 😉

  3. „powszechne przejęcia źródeł wody pitnej i sieci wodociągowych NORD STREAM 1 i 2 ”

   Tak, to niepokoi bardzo…

   1. Oczywiście chodziło o budowę rurociągów gazowych pod Bałtykiem NORD STREAM 1 i 2…
    Istnieje niemiecka mapa z okresu ostatniego krótkiego zlodowacenia z 1549 roku wskazująca położenie licznych pobudowanych dla podróżnych tawern wybudowanych prawie na środku zamarzniętego prawie w całości morza Bałtyckiego przez które saniami można było dostać się z wybrzeża na Bornholm i do Szwecji…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s