Koniec antypolskiej hucpy Piotra Cywińskiego! Witold Gadowski daje propozycję ostatniej szansy dyrektorowi Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

<https://youtu.be/PV2HDBdPytI?t=21m26s

Koniec antypolskiej hucpy Piotra Cywińskiego. Witold Gadowski daje propozycję ostatniej szansy, pożal się Boże, dyrektorowi Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

10 myśli w temacie “Koniec antypolskiej hucpy Piotra Cywińskiego! Witold Gadowski daje propozycję ostatniej szansy dyrektorowi Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

 1. Temat 2 wojny komuny i nienawisci do Polaków jest tak bolesny. Moja rodzina nie ucierpiala mocno w tej zawierusze a mnie to pali żywcem. Co musza czuc osoby ktore stracily bliskich lub im życie złamano? I konca żądań żydóf nie widać. Niech się to wszystko przewali i wyczysci dopiero wtedy Rodacy beda mogli odetchnąć i przypomnieć sobie przyRodzone moce.

 2. Pan Gadowski mówi rzeczy z którymi w większości się zgadzam, ale z jedną nie mogę. Mówi on w tym komentarzu, że ceni syjonistów z Izraela. Za co? Nie zna Talmudu? Nie wie co tam w tej świętej księdze syjonistów piszą o gojach?

 3. Ale bomba! Marek Podlecki na swoim blogu oskarżył Witolda Gadowskiego o to, że jest agentem Mosadu, damskim bokserem i mordercą „Gadowski to 50% żyd, zawodowy morderca, podobnie jak jego tatuś, szef cła w Zakopanem za komuny. Masakruje nawet własną żonę – zdjęcia gdzie nie można rozpoznać pół jej twarzy, krążą nadal wśród policji krakowskiej. W 1987 roku złapany wraz z Tomaszem Sakiewiczem na gwałcie na niepełnosprawnej nieletniej, został odpowiednio przeszkolony i się naprawdę sprawdził. Wtyka Mossadu w TVN, potem w TVP, teraz udaje „niezależnego dziennikarza”. Papiery na nich mają szefowie „Nie”, widziałem na własne oczy bo mi kiedyś je pokazywał Rożenek.” Więcej tu https://www.monitor-polski.pl/prawda-o-tw-janusz-i-o-polskim-demonie-tadeuszu-wojciku-lechowskim-i-jego-zydowskich-kompanach/comment-page-1/#comment-306170
  Kto wie po tym co Gadowski powiedział o syjonistach, że ich docenia to może prawda i Gadowski jest dobrze zakamuflowanym agentem Mosadu?!

  1. Przykro mi , ale muszę się przyznać do tego, że też dałam się nabrać na jego piękne słowa głoszące „prawdę”? o złu jakie dzieje się w naszym kraju, zastanawiało mnie , skąd i od kogo czerpie swoje wiadomości perełki, które nam wyjawia i serwuje.

   I teraz po analizie dostępnych mi materiałów dochodzę do wniosku, że takie wiadomości perełki mogą pochodzić tylko od służb specjalnych.

   Teraz pytanie od jakich ? i czyich ? , jeżeli naszych toż to przecież to samo co MOSADU, bo przecież rządy a co za tym idzie wszelkie instytucje w naszym kraju są w rękach syjonistycznych Chazarów, więc wąż zjadający swój ogon kółko to pięknie zamyka.

   Głosi nam tylko to co mu zezwolą zwierzchnicy i co my chcemy usłyszeć abyśmy mogli zlokalizować wroga jakiego nam te służby podsuwają.
   Według mnie jest to taki drugi Olszański vel Jabłonowski i im tego podobni „jasnowidzący uzdrowiciele”.

   Teraz już wiem, że zanim przyjmiemy coś co poniektórzy nam głoszą ,za prawdę, musimy to jednak przefiltrować przez nasz wewnętrzny komputer , intuicyjne serce.

   Słuchajmy wszystkiego, czytajmy wszystko, ale nie wierzmy nikomu i niczemu, zanim tego nie przefiltrujemy przez nasze wewnętrzne mądre SERCE, po prostu nasz wewnętrzny komputer.

   Jak długo ten skądinąd Piękny Świat, ustoi na głowie do góry nogami, i kiedy to wszystko walnie ?, mam wrażenie, że jest to już tuż tuż. i dzieje się na naszych oczach.

   1. TAW chciałam dodać jeszcze do mojego komentarza z 8:19 jedną uwagę, która mi się nasunęła już po puszczeniu komentarza, a mianowicie, że w tej chwili Polska jest główną kartą przetargową pomiędzy Rosją i Syjonistycznym Izraelem, a który w krótkim czasie musi zniknąć z mapy świata.

    Tak więc i Rosja i Izrael mają swoje ciemne zresztą interesy, by toczyć zakulisową walkę o nasz kraj, i wygrać ją.

    Ja jednak przewiduję, że oboje „pagibnu” a trzecim który zwycięży i wygra będzie LOS, i to my prawdziwi Polacy odzyskamy to co jest nam przynależne według PRAWA JEDYNEGO.

    TAK się STANIE , ja tego pragnę i chcę dla mojej kochanej i pięknej OJCZYZNY. !!

   2. Oj Aniu moja Kochana – jak dawno nie czytałem Twojej wypowiedzi. Krece się gdzie indziej i to przez to!
    Piszesz o tej rozgrywce pomiędzy Izraelem, a ruskimi. Hm – ciekawe, pogadajmy! Izraela już nie ma! Muszą się wynieść z Palestyny z jednego podstawowego naturalnego powodu. Z powodu braku wody! Mają tam jedynie rzekę Jordan i jezioro Genezaret zwane [nie wiedziec dlaczego] morzem Galilejskim
    Poziom wody ostatnio spadł w nim o 3 metry – więc to nie są żarty. 8 milionów Izraelczyków lubi wodę i mają dzienny przydział kilkunasto krotnie większy od rdzennych Palestyńczyków. Po prostu zużywają zbyt wiele i zaczyna męczyć ich pragnienie! Śmiertelne pragnienie!
    Muszą z tamtad uciekać bo inaczej zginą. Dokąd? – pomysleli o Ukrainie gdzie byli do II wojny światowej. Dlaczego tam byli? Bo to był Polin – czyli miejsce gdzie da się żyć. Dlaczego tam się znaleźli? Ano dlatego ze wszedzie indziej tak nabruździli że ich wygnano [ale o tym cicho sza]. Nie zapominajmy że do rozbiorów to była Polska! Dlatego tak koniecznie wpływają na działania naszego rządu! Bardzo mnie korci by zadać głośno kilka pytań a w szczególności jedno! Dla kogo pracuje polski rząd, albo przed kim odpowiada? Powinien odpowiadać przed polskim społeczeństwem, a faktycznie – dobrze widzimy jak jest. Mam też inne, ale to może kiedy indziej
    Myslę ze żydzi w końcu doprowadzą do całkowitej zagłady swojego narody. Walczą ze wszystkimi o wszystko co się da, a tak się nie uda.
    Pozdrawiam Cię Kochana Aniu i życzę dużo zdrowia Tobie i mężowi

 4. Boguś dzięki, że się pojawiłeś,
  zapytam żartobliwie gdzie byłeś,
  co robiłeś , co piłeś ? 😀 😀

  A już na poważnie, co do Izraela, to masz rację niby jest, a właściwie dogorywa.
  Kupiłam ostatnio książkę od Pana Romana Nachta pt.
  „Izrael, co jutro tu będzie” jestem w trakcie jej czytania.
  Ciekawie napisana, bardzo prostym językiem, czyta się jak powieść. Polecam.

  To, że tam jest brak wody, to jest faktem, ale też faktem dla nas strasznym, jest to, że Izraelskie Żydy wykupiły większość udziałów w spółkach wodnych na południu Polski, że pieniądze mają to wiadomo, jak im zabraknie, to sobie zawsze dodrukują, 😀 przecież wszystkie liczące się banki są w ich rękach.

  Piszesz : „Myślę ze żydzi w końcu doprowadzą do całkowitej zagłady swojego narody.”

  Co do zagłady to się z Tobą zgadzam, nawet ich popieram w tej ich samozagładzie, bo oprócz cierpień zadanych innym, raczej niczym dobrym się nie popisali.

  Ale narodem ich nazwać raczej nie można, bo oni są jak pluskwy, które rozlazły się po wszystkich krajach na całym świecie , i gryzą tych co zniewolili swoimi lichwiarskimi kredytami.

  A Nasz niby Polski Rząd, a de facto chazarski, to jak ma nam służyć, skoro na najwyższych stanowiskach tkwią właśnie przechrzty.

  Jak to dobrze, że już im się pali pod stopami i znikną z naszej Pięknej Planety w taki sam sposób jak tu przybyli. Niech się wreszcie to STANIE !

  Boguś dziękuje Ci za życzenia i również serdecznie pozdrawiam.

 5. Dyrektora Cywińskiego popiera obecny pisowski rząd, w tym minister Kultury prof. Piotr Gliński, a więc wszelka krytyka nie jest dla niego groźna i on sobie z niej nic nie robi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s