Szczepienie dzieci przeciw HPV to kryminalny eksperyment medyczny! Jerzy Zięba ostrzega urzędników miasta Radom!

<https://youtu.be/AgJlXvCGzsc

Odezwa Jerzego Zięby do wszystkich ludzi dobrej woli w Polsce w sprawie ochrony polskich nastolatek przed zastosowaniem na nich bardzo niebezpiecznego eksperymentu medycznego, który jest procederem kryminalnym.

Jedyny w polskim internecie tak szczegółowy wykład naukowy na temat szkodliwości bardzo niebezpiecznej szczepionki przeciw HPV:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/02/26/uwaga-polacy-utajniana-wiedza-nt-szczepionki-przeciw-hpv-wreszcie-ujawniona-jerzy-zieba/

List otwarty Jerzego Zięby do ministra zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego w spawie szczepionkowego zagrożenia bezpieczeństwa państwa:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/02/27/list-otwarty-jerzego-zieby-do-ministra-zdrowia-w-zarzadzie-polska-w-sprawie-szczepionkowego-zagrozenia-bezpieczenstwa-panstwa/

Polacy RODacy Słowianie, pobudka!

TAW

48 myśli w temacie “Szczepienie dzieci przeciw HPV to kryminalny eksperyment medyczny! Jerzy Zięba ostrzega urzędników miasta Radom!

 1. Niestety przed 4 laty, kiedy byłem nieświadomy, zaszczepiłem córkę ta szczepionką. Jedyne szczęście to takie, że na druga dawkę się już nie zgodziłem. Niestety masa ludzi wierzy w skuteczność i sensowność szczepień, moja córka też. To jest jakaś masakra. Nadzieja w tym, co robi pan Jurek. A my się dołączmy. Pozdrawiam.

  1. Wklejam do zapoznania się.
   Marion Kammer jest dyplomowanym pedagogiem socjalnym. Od jesieni 2014 roku, zajmuje się sprawami 16 rodzin, które łączy ciężki los: wszystkie te dzieci ucierpiały po szczepionce 6w1 i miały takie objawy, jak obrzęk mózgu, czy krwawienie wewnątrz czaszkowe. Szczepionka ta była im podawana po raz pierwszy, gdy te dzieci ukończyły dwa miesiące.
   Większość początkowych objawów to piskliwy płacz, silne wymioty, drgawki i apatia. A ponieważ ich stan się nie poprawiał, tylko pogarszał, to dzieci zostały przyjęte do szpitali. Wtedy zaobserwowano u nich obrzęk czy krwotok w mózgu i stwierdzono, że takie objawy mogły być jedynie spowodowane przez znęcanie się nad dzieckiem.
   Marion Kammer zajmuje się tematem szczepień od ok. 18 lat i początkowym powodem były narodziny jej dzieci. Intensywne studiowanie ryzyka szczepionek poskutkowało tym, że nie szczepiła swoich synów. I cieszą się oni doskonałym zdrowiem.
   Ponadto, Marion Kammer przyjmowała często obce dzieci pod opiekę. W 2008 roku przydzielono jej do opieki 4-miesięczny chłopczyka, którego rodzice zostali oskarżeni o brutalne potrząsanie dzieckiem. Jednak Marion zaczęła podejrzewać, iż te objawy mogły być związane ze szczepieniem, ponieważ są one identyczne z ubocznymi skutkami szczepień: obrzęk mózgu, wylew krwi do mózgu, drgawki, problemy z oddychaniem i apatia.

   (FRIEDA przeprowadziła wywiad z Marion Kammer, a poniżej jest jego streszczenie)

   czytaj dalej >>

   1. [2 marzec 2018] „W ubiegłym tygodniu włoska policja dokonała nalotu na dom i laboratorium małżeństwa włoskich naukowców dr Antonietty Gatti i dr Stefano Montanari. Tych samych, którzy podczas analiz odkryli w szczepionkach cała masę substancji, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Rok temu ujawnili to światu w raporcie opublikowanym na łamach International Journal of Vaccines and Vaccination.

    Obydwoje są członkami organizacji zrzeszającej niezależnych biologów, fizyków, naukowców ds szczepionek. Wielokrotnie ich opinie były cytowane w sprawach sądowych o nieumyślne spowodowanie śmierci po szczepionkach.

    Policja skonfiskowała laptopy, komputery, dokumenty i wszystkie urządzenia z danymi – a wraz z nimi lata badań i pracy.

    Jak mówili, wyniki były dla nich samych ogromnym zaskoczeniem. […] Zanieczyszczenia organiczne typu fragmenty czerwonych krwinek pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego, ale i silnie toksyczne metale, np. ołów, tytan, brom, bar, nikiel, aluminium, stront i szereg innych.

    Cały ten nano śmietnik wstrzykiwany jest małym dzieciom i niemowlętom z nie w pełni ukształtowanym układem odpornościowym”.

    http://sekrety-zdrowia.org/toksyny-szczepionkach/
    http://www.ageofautism.com/2018/02/computers-and-record-seized-of-dr-gatti-and-dr-montenari.html

 2. TAW, wiesz za co – poza ogromną wiedzą – Cię najbardziej podziwiam ? Za optymizm 🙂 Patrząc na świat z mojej perspektywy widzę 1% myślących samodzielnie ludzi i 99% biorobotów. A ilość rodziców, którzy nie szczepią dzieci pokazuje to dobitnie. Ja bym nigdy nie pomyślał, że za parę lat ludzkość tak się mentalnie rozwinie…

  1. Prawda jest trochę bardziej brutalna: pokolenie apteczne po prostu wymrze. Ich ciała są już tak zatrute, że nie mają szans na długie życie. A kiedy wymrą zatrute mózgi, narodzi się pokolenie Dzieci Perłowych – i dopiero ono realnie zmieni Polskę. Zanim to pokolenie wyroście (a więc 20 lat), zmiany będą tylko pozorne. My, którzy tak ostro działamy, jesteśmy tak naprawdę dopiero pierwszymi jaskółkami zwiastującymi Wiosnę. Natomiast do samej Wiosny jeszcze daleko.

   Nigdy nie uważałem siebie ani za optymistę, ani za pesymistę. Nie myślę o sobie w tych kategoriach. Po prostu jedno, co wiem na pewno, to fakt, że ze względu na zmiany w samej galaktyce, nie może być już powrotu do stanu poprzedniego. A więc jednak ewolucja, nie inwolucja.

   Gady nie mają tak naprawdę wyjścia – niedługo sytuacja energetyczna na naszej przepięknej planecie po prostu zmusi ich do odlotu. A jak odlecą, to już sobie dalej poradzimy 🙂

   1. TAW, przyplątało mi się przy słuchaniu muzyki na youtube:

    .https://www.youtube.com/watch?v=pvdIicgzSAs

    Pisałeś tu o spotkaniach z ojcem Pio. Pisałeś też, z tego co pamiętam, że podejrzewasz, że ktoś (coś) się przy tych przekazach podszywa, że nie wszystkie są prawdziwe. W linku wyjaśnienie i potwierdzenie tego co pisałeś.
    Ja tych spotkań nie oglądałam, okazało się, że dobrze, ale do 8 odcinka pooglądam jeszcze….

    Sława

   2. OJ ZMIENIA SIĘ TAW! – Tacy Goście w publicznych mediach:
    Justyna Socha prezes STOP NOP – Audycja Radia Zachód 20.03.2018
    .https://www.youtube.com/watch?v=rqoJ6Odhpcc

    „Odejście od obowiązku szczepionkowego i możliwość zgłoszenia osobiście odczynu poszczepiennego przewiduje obywatelski projekt ustawy o dobrowolności szczepień

    Szczepienia w Polsce powinny być dobrowolne, jak w 19 krajach europejskich, m.in. w Danii, w Czechach, na Słowacji czy w Niemczech – uważają członkowie Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. I zbierają podpisy pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, łagodzącym dzisiejsze przepisy. Projekt utrzymuje jednak obowiązek szczepień ochronnych, gdy wojewoda lub minister ogłosi stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii”.
    http://www.rp.pl/Zdrowie/303229968-Szczepienia-dzieci—jest-obywatelski-projekt-ustawy.html

    TEN ZAPIS MI SIĘ NIE PODOBA:
    „Projekt utrzymuje jednak obowiązek szczepień ochronnych, gdy wojewoda lub minister ogłosi stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii”.

 3. Dlatego trzeba ostro działać, ujawniać sukcesywnie te wszystkie machloje i przygotować nowemu pokoleniu grunt 🙂 A ten szczepionkowo-farmaceutyczny holokaust musi być zatrzymany jako pierwszy – i to jak najszybciej, z perspektywy czasu ziemskiego – w ciągu miesięcy, nie lat.

  1. Dlatego od lat zachęcam młodych Słowian do zakładania blogów, kanałów na YT, profilów na FB.

   Im więcej nas będzie, im szerszą ławą idziemy, im bardziej wysycimy przestrzeń zaawansowaną informacją, tym szybciej nastąpi Zmiana.

   1. TAW, to tylko przypadek, po prostu, po obejrzeniu filmu Pana Jerzego, wpisałam w googlach „Radom szczepienia” bo chciałam zobaczyć, czy coś „majnstrim” o tym napisał. Przyznam, że jak zobaczyłam jaki szmatławiec i co napisał, to nie mogłam wyjść ze zdziwienia. I oczywiście musiałam się z wami podzielić tym odkryciem. Radości nigdy nie za wiele.

   2. Już niebawem ruszy portal wolniludzie.org Jest już sprawny na 90%. Robimy ostatnie zamknięte testy.

   3. I od razu wpisy dwóch płatnych trolli, oba załapkowane dwa razy – z pewnością to niezależne opinie internautów 😛 Ja się jednemu dziwię w sumie – czemu osoby takie, jak Jaśkowski, Zięba czy Czerniak zwyczajnie nie pozwą takich gadzinówek za używanie określenia „antyszczepionkowcy” ? Przecież to jest niezgodne z prawdą, podobnie powinni zrobić, jak uczyniono z ZDF, kiedy używała sformułowania „polskie obozy śmierci”. Może trzeba naszym fighterom taki pomysł podrzucić ?

   4. Nie będzie za dużo troli, bo portal ma podwójne zabezpieczenie. O ważnych sprawach będą mogli się wypowiadać jedynie zalogowani z imienia i nazwiska a poza tym z polecenia 2 osób.

 4. Chyba faktycznie koniec świata 😄
  Nasi dzisiaj pobili rekord swiata w sztafecie i dokopali jankesom 😋
  I tyle medali sie dzisiaj posypalo dla Polakow ,że chyba faktycznie cos się dzieje w przestrzeni.❤️
  Post moze nie w temacie antyszczepionkowym a raczej w temacie antydopingowym 😊 Ale tak sie ucieszylam,ze się radością musiałam podzielić

  1. Też o tym pomyślałam, oglądając te zwycięstwa, a to tego jeszcze młoda polska biatlonistka Kamila Żuk, dwa złota i srebro. 20-latka, a dwudziestolatek Szymon Sajnok został mistrzem świata w kolarstwie torowym.

   Młodzi pokazują MOC.

 5. Reżim UE planuje wprowadzenie dyrektywy o obowiązkowych szczepieniach i to chyba nie tylko dla dzieci w całej UE. W maju mają to zdaje się głosować. Albo będzie rewolucja albo niedługo zapanuje medyczny faszyzm jak w Auschwitz. Tu już nie czas na podchody i zabawy w kotka i myszkę. Mafia szczepionkowa coraz bardziej traci zyski i chce medycznego totalitaryzmu. Jeśli nie będzie masowych protestów to będzie katastrofa. Pisze o tym Justyna Socha w najnowszej „Warszawskiej Gazecie”.

  1. Wolni Słowianie: oni chcą tego reżimu, ale u nas. W Niemczech szczepienia są dobrowolne, we Francji tylko kilka jest obowiązkowych więc niech się od nas odczepią, bo już nie raz i nie dwa pokazaliśmy co wqr….Słowianin potrafi😋.
   Poza tym po własnym podwórku widzę, że ludzie się faktycznie budzą, coraz mniejszym zaufaniem cieszy się cała mafia białofartuchowa. Także spokojnie teraz będzie to już rosło geometrycznie.
   Ludziom z Europy Zach. też nie podobają się „przymusy” więc zakładam, że ustawka nie przejdzie i są to tylko „strachy na Lachy”. A my jak wiadomo mamy w poważaniu takie praktyki.
   Moim zdaniem w tej sprawie wszyscy powinniśmy się zebrać i powiedzieć głośnie NIE żeby nie było wątpliwości!!!
   Tymczasem życzę spokoju i ❤🔆🌈

   1. To fakt. Moja 65-letnia mama, która jeszcze parę lat temu jako tako wierzyła lekarzom teraz im nie ufa, zwłaszcza po tym jak okulistka zwlekała z operacją jaskry i teraz mama w jednym w oku ma pole widzenia tylko ok. 20%. No i wczoraj w „Gazecie Polskiej” przeczytała o epidemii autyzmu w Polsce i prognozach że za jakiś czas nawet 40% dzieci może mieć autyzm i jak sama powiedziała zszokowało ją to. Oczywiście nie napisali tam że to przez szczepienia, ale jej powiedziałem, że szczepionki zawierają rtęć i aluminium i to m. in. przez to jest tyle przypadków autyzmu. No i wyglądało na to, że ją przekonałem. A dyrektywa o której pisałem ma obowiązywać w całej UE nie tylko w Europie Środkowej. Ale nie damy się. Już jakiś międzynarodowy ruch rewolucyjny w sprawie szczepień się tworzy i ma być manifestacja przed parlamentem brukselskim jak będą debatować nad tą dyrektywą.

   2. Wolni Słowianie: ważne, żeby robić swoje, działać ile można i gdzie tylko można. Ludzie są zagonieni, nie mają czasu, ale co wchłoną nawet na szybko to ich. Uświadamiam kogo się da i gdzie się da – ważne żeby wykazał wolę zatrzymał się na chwilę i posłuchał/pomyślał.

    Dyrektywy muszą być (z tego co pamiętam) proklamowane przez poszczególne kraje, nie sądzę, że Europa Zach. zgodzi się na „przymus”, gdy teraz ma w większości dobrowolność. Coś czuję, że określenie dla całej UE jest sprytnym wykrętem, a tak naprawdę próba egzekucji dot. będzie tylko Europy Wschodniej. Jak się przyjrzeć mapie szczepień w tej chwili przymus obowiązuje w Polsce, Słowacji, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech, w Bułgarii, na Łotwie, i w Grecji nawet Litwa w tej chwili opowiada się za dobrowolnością. Warto przejrzeć przepisy międzynarodowe i znaleźć furtkę dla nas (tak na wszelki wypadek:)) aczkolwiek jestem przekonana, że na biciu piany i zastraszaniu się skończy (byłaby to ustawka przeciw życiu, a jak wiadomo Przestrzeń się oczyszcza więc MUSI wylądować na śmietniku😋).
    Masz rację musimy wspierać wszelkie inicjatywy zagrażające życiu jeżeli nie ciałem fizycznym to chociaż pozytywną energią/wibracjami/myślami.
    MOC jest z nami! MOC jest w nas❤😀
    Sława!

 6. Drogi TAW, poza tematem:
  ale proszę posłuchać tej rozmowy:
  .https://youtu.be/RcMUZYdLRcc
  Krzysztof Tytko w rozmowie z Izabelą Litwin o bogactwie, jakim dysponuje Polska, sektorze paliwowo-energetycznym, zainteresowaniu naszymi zasobami ze strony zagranicznego kapitału i zgodnym działaniu kolejnych polskich rządów – wbrew interesowi suwerena!!!
  file:///D:/ksi%C4%85zki/mocarstwo-anonimowe.pdf

  Trudno się zasypia po takiej rozmowie.
  Pozdrawiam, i dobrej nocy życzę.

  1. Elizko, z linkiem coś nie tak.

   Zasoby Matki Ziemi należą do Matki Ziemi – i tylko do Matki Ziemi.

   Zasoby Matki Ziemi są własnością Matki Ziemi – i tylko Matki Ziemi.

   Zasoby Matki Ziemi znajdujące się na terenie Polski są chronione i bezpieczne – NIKT nie będzie miał do nich dostępu – ani obcy, ani my.

   Nie wiem, ile wieków musi minąć, nim ktokolwiek zrozumie ten oczywisty fakt.

   1. TAW, trudno wytłumaczyć dlaczego skopiował się link do opracowania „Anonimowe mocarstwo”, zbiór tekstów z gazet i innych opracowań, z okresu lat 1914-1921. Miałam tę książkę na pasku, to fakt.

    Do tematu zasobów podałam również drugi link, dotyczący Kongresu Narodowego, co potwierdza Raynold.

    Elaszko, co do naszych lasów, to największe złodziejstwo ostatniego 70-lecia. Fakt wycinki zdrowych drzew potwierdza, że nie masz Polaka w tym nierządzie, mającego coś do powiedzenia, a polityka prowadzona jest zgodnie z mentalnością plemienia stepowego. Przyroda, natura ich rozpozna.
    Sława.

   2. Drogi TAW, no i nie domyśliłam się, ale się poprawiam:
    podaję link do tej książki:
    file:///D:/ksiązki/mocarstwo-anonimowe.pdf
    Jeżeli coś nie będzie tak z linkiem, to proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

   1. Raynold ❤ to proszę poruszcie i ten temat:
    Ja mieszkam przy granicy niemieckiej i widzę, jak ciągłym, obfitym strumieniem jest wywożone z Polski Drzewo!

    Znajomy pracuje tuż za Nysą w niemieckiej stolarni i mowi, ze przerabiają tylko polskie Drzewa W CENIE 16 EURO za m3, dla porównania u nas kubik jest znacznie droższy!

    Rabunek Modrzew
    .https://www.youtube.com/watch?v=K11Bvr-PSos
    ,,W zachodniopomorskim to samo wycinają puszczę bukową na potęgę, aż serce się kraje ''
    ,,W Bieszczadach tez tak się dzieje, wycinają nas, to jest straszne!!! Zróbmy coś z tym!!!''
    ,,Na Podlasiu jest to samo. Alp wszystko przejada. To banda złodziei''
    ,,Pod brzegiem to samo setki debow, mam wszystko nagrane – walcze z holota, ale to nic nie daje… ''
    ,,Na Podlasiu "Puszcza Knyszyńska" zaczyna wyglądać jak ser szwajcarski ''

   2. Raynoldzie, warto aby Wolni Ludzie na konferencji poruszyli nie do końca dla mnie jasną sprawę gazu łupkowego i te przeklęte sprawy licencji dla firm amerykańskich – spekulantaów – plany zniszczenia nas i naszego środowiska.

    Dla przypomnienia, film podający, jak to nasz nierząd za p. Tuska i Komorowskiego zapewniał inwestorów, że nie dopuści do żadnych protestów, jakie opłaty licencyjne, ceny gruntów poza naszymi oczami się przewijały.
    Czy projekt jest nadal aktualny, koncesje są przejmowane, w tym przez Sorosa i świadomie będą zanieczyszczać będą wodę pitną chemikaliami!!! Jakie są teraz skutki? problem wody, ziemi i gęstość zaludnienia dla obcych hybryd nie był żadnym problemem.
    Czy ten temat jest aktualny.

    Z YouTube:
    .https://youtu.be/vsydfJO6N9s
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że usłyszymy odpowiedź z Kongresu.

   3. Sprawa bogactw naturalnych i ich wykorzystywania dla dobra Polski była poruszana na poprzednich zjazdach. W marcu będzie w Krakowie konferencja jedynie na ten temat.

 7. Bo My Słowianie jesteśmy MOCĄ i pierwszymi ISKRAMI
  ŹRÓDŁA, przyjmijcie to wreszcie do wiadomości. 😀 ❤
  To się już nie zmieni, tak zostanie.

 8. W nawiązaniu do podanego tematu https://youtu.be/g8F393_Ni5w

  Działający Konwent Narodowy – organizuje spotkanie-debatę 17.03.2018 r. w Centrum Kongresowym Witek pod Krakowem, w celu uświadomienia Polakom skali zagrożeń w przypadku przejęcia naszych zasobów, przez obcych.
  Kto może, powinien uczestniczyć.
  Jakie są możliwości uwłaszczenia Polaków na naszych zasobach na bazie polskiego i unijnego prawa?

   1. Dzięki Raynoldzie ❤ Jestes WIELKI 🙂
    Pan Jerzy idzie jak burza, a nawet jak PERUN- TYM RAZEM UDERZA DO TVP 😀
    Jerzy Zięba – list otwarty do Jacka Kurskiego – Prezesa TVP S.A.

    ,,Perun rozpoczyna wiosnę uderzeniem swojej srebnobłyskawicy.
    Jego piorun zwiastuje ponowne rozpoczęcie wzrostu i dobycie zieleni na światło świata. Jest bezwzględnym tępicielem Ciemnych Bogów i ich sługów.
    Perun to także pierwszy z Żywiołów, czyli pierw (prasłowiańskie pry, pirw) i egzekutor prawa!''

 9. Oto moi mili oskarżenie współczesnej medycyny i wakcynologii i wysługujących się im socjopatom, którzy zamiast leczyć choroby, faktycznie walczą wyłącznie z ich symptomami, wywołując u Pacjentów kolejne, groźne choroby tym samym powodując liczne powikłania i ich nieuchronny, zwykle przyspieszony zgon. Trzeba o tym mówić wokół, trzeba przestrzegać, trzeba wreszcie korzystać z wiedzy jaką poniższy artykuł niesie. Jest on bowiem oficjalnym powiadomieniem o wniesieniu oskarżenia w imieniu narodów świata do międzynarodowego trybunału przeciwko zbrodniom popełnianym na ludzkości. Tezy tego artykułu są jak perły, które należy rzucić przed liczne ograniczone lub skorumpowane świńskie ryje …
  1. https://www.youtube.com/watch?v=CTukt-nSMvA
  2. https://www.youtube.com/watch?v=RvE_AHpz5gM

  PODAJCIE DALEJ…

 10. Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody! Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
  § 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

  Czy z tego artykułu mogą korzystać dzieci ?

  1. Trza by Kartę Praw Dziecka przestudiować…

   Ale w kRaju takim jak Polska, w praktyce dzieci mają prawa równe zwierzętom: można je bezkarnie sprzedać na zagraniczny ubój…

   I nikt się za nimi nie wstawi, bo Rzecznik Praw Dziecka boi się handlującej dziećmi międzynarodowej mafii…

   Póki co, Polska jest „państwem teoretycznym”…

   Nawet sam nieszczęsny, nieudolnie udający premiera MM poinformował publicznie, że Polska jest krajem „przez kogoś posiadanym”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s