Nie tak łatwo zmusić kogokolwiek do wycofania czegokolwiek z aptek. Musiały wystąpić liczne powikłania, o których media nigdy się nie dowiedzą (koncerny posiadają specjalną pulę funduszy przeznaczonych na wyciszanie afer), skoro polski pharmakartel zdecydował się na wycofanie z aptek „produktu leczniczego Aspargin”.

Firmą bezpośrednio odpowiedzialną za produkt jest Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM z Bydgoszczy. Tabletki wycofano w związku ze stwierdzeniem „braku spełnienia wymagań jakościowych w zakresie wyglądu tabletki”…

„W zakresie wyglądu tabletki”… – sformułowanie takie to jawna kpina z inteligencji aptecznych niewolników, których medyczno-farmaceutyczny kartel musi już uważać za kompletnych idiotów i niedouków. Doceńcie, jak wielka jest buta, pycha, arogancja i pogarda naszego korporządu nierządu wobec suwerena, który go wybrał, skoro instytucja rządowa odpowiedzialna za informowanie społeczeństwa o tego typu aferach nie raczyła nawet wysilić się nad dopracowaniem w miarę wiarygodnego uzasadnienia dla maskowanej przez siebie patologii. Mówiąc krótko, wygląda na to, że instytucja rządowa, jaką jest Główny Inspektorat Farmaceutyczny, uczestniczy w mataczeniu i ukrywaniu prawdziwej przyczyny wycofania Asparginu z polskich aptek.

Skoro decyzję o wycofaniu chemicznego produktu Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął natychmiast, oznacza, że po jego zastosowaniu musiało dojść u pacjentów do poważnych powikłań, gdyż z byle powodu nikt nie podjąłby decyzji wartej setek tysięcy złotych.

Aspargin jest produktem przemysłu chemiczno-farmaceutycznego, który ma zawierać w swym składzie magnez i potas. Podaje się go w celu „uzupełnienia niedoborów składników mineralnych”. Lekarze przepisują go pacjentom po zawałach oraz profilaktycznie w chorobie niedokrwiennej serca. Sam producent w ulotce informacyjnej ostrzega o niebezpieczeństwach produktu, wśród których wymienia m.in.:

 • bóle brzucha,
 • nudności,
 • biegunkę,
 • zaparcia,
 • wymioty,
 • zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego (zaburzenia pracy serca),
 • osłabienie mięśniowe,
 • zaczerwienienie skóry,
 • hiperkaliemię.

Kiedy Słowianie obejmą wreszcie rządy w okupowanej dotychczas Polsce, jedną z pierwszych suwerennych decyzji NaRODu będzie natychmiastowe przebadanie wszystkich dostępnych w aptekach produktów przemysłu chemicznego. O ujawnionej w wyniku tej kontroli skali farmaceutycznych nadużyć przez kilka lat będą trąbić wszystkie media w Polsce.

Jeśli komukolwiek z producentów chorób wydaje się, że jego dotychczasowa bezkarność będzie trwać wiecznie, już wkrótce się przekona, że za świadomą depopulację Słowian surowej kary nikt nie uniknie.

Polscy niewolnicy świątyń śmierci, jakimi są apteki, budźcie się, zanim wybuchną kolejne pharmaafery, o których już wkrótce. Skoro bowiem szczepionki zawierają w swym składzie samą truciznę (badania włoskich naukowców), to i z pozostałymi pharmachemikaliami jest z pewnością podobnie.

Kiedy minister zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego zarządzi jawną, publiczną kontrolę (zdrowotny interes publiczny) wszystkich aptek w Polsce?

TAW

ps. Sprawa dotyczy na razie dwu serii produktu, ale któż z jego korporacyjnych chwalców i reklamodawców odważy się zagwarantować własnym nazwiskiem absolutne bezpieczeństwo pozostałej puli? Jest ktoś taki na sali?

O tym, że sprawa jest poważna, świadczy nie tylko wycofanie serii Asparginu. Już w tym (2018) roku zdołano wycofać kolejne podejrzane specyfiki:

 • luty 2018 – lek dla chorych na raka Lynparza-Olaparibum (trzy serie preparatu);
 • początek marca 2018 – lek przeciwbolowy Katadolon;
 • początek marca 2018 – lek przeciwbólowy (opioid) Methadone Hydrochloride Molteni (metadon) oraz lek na kaszel Omnisolvan.

https://wiadomosci.wp.pl/wycofano-lek-byl-przepisywany-chorym-na-raka-6222775490939009a

https://www.wprost.pl/kraj/10108408/wstrzymano-sprzedaz-znanego-leku-przeciwbolowego-powodem-zakazana-substancja-w-skladzie.html

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/384313-gif-wycofuje-z-obrotu-serie-lekow-chodzi-o-methadone-i-omnisolvan

Serdecznie dziękuję Komentatorce Kalinie za info.

W sumie 5 „leków” w ciągu zaledwie dwóch miesięcy! Wygląda więc to wszystko na o wiele szerszy już proces wycofywania chyłkiem przez koncerny pozostałej niebezpiecznej chemii z polskich aptek.

Uważnie śledźmy proces!

Czytaj również:

76 myśli w temacie “Farmaceutyczny kartel wycofuje kolejny podejrzany specyfik z aptek. A to dopiero początek aptecznych afer w Polsce

 1. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, ultraamylopektyna, magnezu stearynian, talk
  zawsze jakies swinstwo przemyca a wystarczy brac witaminy żeby nie chorować i nie uprawiac seksu z nieznajomymi, chyba ze się chce ich pasożyty które mogą dawczyni/dawcy nic nie robic a tobie zrobia bubu

   1. tak tak titanium dioxide mercola i zieba o tym trabia juz dawno to samo magnesium stearate ktore jest smarem przemyslowym i nic z magnezem nie ma wspolnego, szaraki z zydochinczykami wiedza co robia

 2. Jak to się powiada, „nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”. Na pewno będą rozliczeni wg prawa boskiego i ludzkiego. My Słowianie jesteśmy wytrwali i szatan o tym wie, dlatego boi się. Pozdrawiam Słowian.

  1. WILKI, te prawdziwe, sa z NAMI SLOWIANAMI… i podgryza to i owo tym, ktorzy niszcza MATKE NATURE…

   1. mojego wujka napadly dwa wilki, jednemu wlozyl w gardlo rękę i go udusil drugi uciekl, wilk to dziki zwierz zaden brat

 3. Dzięuję TAW za wszelakie informacje 🙂 i dziękuję, że WRÓCIŁEŚ 🙂
  Dziękuję również wszystkim, którzy wypowiadają się w komentarzach. Dla mnie to jest skarbnica wiedzy 🙂 Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych 🙂

 4. Ale przecież wycofali TYLKO!!!!! dwie serie, inne serie są nadal dostępne!!!! Warto przeczytać ze zrozumieniem.

  1. A w którym miejscu ja napisałem, że wycofują wszystkie partie? Myślisz, że pozostałe partie są bezpieczne? Jeśli tak uważasz, to smacznego.

   Myślisz, że rząd bez powodu, ot, tak sobie, dostałby od pharmakartelu zielone światło na wycofanie z aptek czegokolwiek?… Naprawdę nie tak łatwo o taką zgodę.

   *

   To dopiero sam początek aptecznych afer w Polsce. To są dopiero pierwsze jaskółki. Przestrzeń ostrzega, ale kto jej słucha?…
   A prawdziwy worek z pharmaaferami dopiero się rozwiąże…

   I obok szczepionek, może to być jedna z tych spraw, które zakończą rządy PiS-u nad Naszą Piękną Krainą.

   Oglądajcie wszystkie filmy Jerzego Zięby – będziecie wiedzieć, co się w ogóle w świecie dzieje. Bo z Łonetu czy z telewizji WSI-24 na pewno niczego się nie dowiecie…

 5. Wszystkie antybiotyki zawierajace toksyczne fluoroquinolone (cipro, avelox, levaquin i wiele innych nazw) bardzo uszkadzaja systemy – krazenia, nerwowy, trawienny, stawy, sciegna, mitochondrie, DNA….. wiecej info na stronach:

  http://www.ciproispoison.com

  http://www.levaquinadversesideeffect.com

  na you tube: http://www.tinyurl.com/YouTubeFQ

  lub Google: ,Fluoroquinolone Toxicity’.

  ODROCZONA W CZASIE DEPOPULACJA, EUTANAZJA W BIALYCH REKAWICZKACH stosowana przez zbrodniarzy demonokracji chazarskiej jest skuteczna, zyskowna, masowa, dobrowolna dla nieswiadomego spoleczenstwa, ktore lyka tony trucizn przepisanych na recepty przez licencjonowanych sprzedawcow (,,likarzy”) toksycznych substancji – to jest majstersztyk systemu destrukcji narodow, stosowany przez globalne sitwy.

 6. Dlaczego nie podajecie dlaczego wycofano :Pokazaliście tylko fragment informacji. Magnez i Potas są bardzo potrzebne. Zapobiegają nerwicom, arytmiom serca. Przy lekach moczopędnych są bezwzględnie konieczne. WYCOFANO TYLKĄ TĄ SERIĘ Asparginu. Te skutki uboczne występują tylko przy przedawkowaniu (gdy weżmiesz np 10 tabletek /dzień.) Wasze artykuly sa tendencyjne, nie poparte wiedzą. Szkodzicie ludziom, bo przestają ten pożyteczny SUPLEMENT .

  1. Naprawdę myślisz, Droga Lesławo, że pozostała chemia w aptece jest bezpieczna?…

   Czy ja komuś bronię łazić po aptekach i obżerać się rakotwórczą chemią?

   Każdy jest wolny i sam kształtuje swoje zdrowie.

   Celem artykułu jest wstrząśnięcie Narodem w sprawie aptek.

   Przed Polakami do rozwiązania worek z aferami aptecznymi…

   Ten czas się już zbliża.

   Piszę takie teksty po to, by nikt później nie mówił, że nikt nie ostrzegał.

   Tak, już teraz są w Polsce ludzie, którzy ostrzegają i uprzedzają pewne FAKTY, które będą miały wkrótce miejsce.

   W każdej tabletce jest rakotwórczy dwutlenek tytanu… oraz cała tablica pozostałych chemicznych trucizn.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/06/06/ue-zatruwa-zywnosc-leki-i-kosmetyki-rakotworczym-dwutlenkiem-tytanu-e171-ci-77891-alarmuje-prof-maria-dorota-majewska/

   Eksperyment KL Auschwitz był tak naprawdę wielkim kosmicznym eksperymentem medycznym na Słowianach.

   Współczesna medycyna rockefellerowska (tzw. medycyna akademicka) jest prostą kontynuacją obozowych eksperymentów, co już lata temu ujawnił dr Matthias Rath.

   Polakom z wrażenia będą wypadać sztuczne szczęki na podłogę, gdy dowiedzą się niedługo, jakie trucizny przyjmowali całe życie…

   Tutaj jest przykład świadomej polskiej farmaceutki, która poznawszy skalę dostępnej w polskich aptekach chemicznej patologii, świadomie zrezygnowała z trucia RODaków apteczną chemią:

   .https://youtu.be/W-8RcYZRie0

  2. Lesławo: Nikt na TAW nie twierdzi, że magnes i potas są niepotrzebne. Wszyscy tutaj dobrze wiemy, że można, a często nawet trzeba go uzupełniać, ale w sposób naturalny, jedząc choćby więcej pomidorów, bananów, orzechów czy pestek dyni lub ziaren ekologicznego kakaowca.

   Chemia apteczna oprócz tego, że zawiera związki wątpliwej jakości, to jeszcze w większości jest trudno przyswajalna, czyli w efekcie chcąc dobrze, wyrządzamy sobie jeszcze większą szkodę.

   Oczywiście każdy z nas ma wolną wolę, chcesz się truć, proszę bardzo, tylko nie namawiaj do tego innych.

   Zarzucasz nam tendencyjność, to jak określisz postępowanie lekarza, który na hasło może jakieś suplementy, zioła patrzy jak na „przysłowiowego idiotę” i załatwia sprawę w prosty sposób – przepisuje tabletki (nawet nie witaminy), którymi wywołuje jeszcze gorszy efekt (dobrze, że na tyle znałam swój organizm, żeby je szybko odstawić). Potem korzystałam z usług medycyny niekonwencjonalnej i ta wreszcie mi pomogła. A dziś pomagam sobie sama i jestem bardzo szczęśliwa🙂.

   Lekarzom, farmaceutom i wszelkiej maści medykom powinno się płacić za wyzdrowienie pacjenta, wówczas może zastanowiliby się, jak działają niektóre preparaty i mieliby obraz obecnej katastrofy zdrowotnej. Teraz są tylko sprzedawcami leków na smyczy pharmakarteli.

  3. Pani Lesławo – naturalnych źródeł potasu i magnezu jest dużo. Wystarczy z nich korzystać, zamiast łykać syntetyczne tabletki zawierające rakotwórczy TiO2. Tego jednak lekarz ani TV raczej nie powie. Potas jest np. w pomidorach, bananach, truskawkach, awokado. O naturalnych źródłach potasu sporą piszą tu https://vitalia.pl/artykul8917_30-najbogatszych-zrodel-potasu-sprawdz-kto-powinien-na.html a o magnezie tu http://salaterka.pl/30-najlepszych-zrodel-magnezu/ Ja jem np. codziennie około pół szklanki pestek z dyni, a oprócz tego trochę orzechów, migdałów i nie łykam żadnych chemicznych suplementów magnezu.

 7. Ja też brałam aspargin od dwóch m-cy z przepisu lekarza. Chcą nas Słowian wymordować i przejąć naszą
  kochaną Lechię i wszystkie bogactwa tej ziem

   1. Gleby w Polsce są ogromnie wyjałowione. Jeśli ktoś kiedyś uczciwie zbada skład pierwiastkowy gleb w Polsce, będzie przerażony ilością aluminium, innych metali ciężkich oraz całej tablicy chemicznych trucizn.

    Będzie potrzeba kilkunastu lat na przywrócenie pełni Życia polskim glebom.

  1. Oficjalnie są wycofane dwie serie. Nie wiadomo, ile serii wycofano nieoficjalnie, a ile wycofa się wkrótce. Nie myśl, że w tej newralgicznej dla kontroli populacji branży nie pracują piarowcy… Informacje są starannie projektowane i metodycznie emitowane. W tej branży wszystko jest przemyślane, bo branża ta dysponuje takim kapitałem zakładowym, że przekracza to wyobraźnię Kowalskiego.

   Zagwarantujesz absolutne bezpieczeństwo pozostałej chemicznej puli dostępnego w aptekach specyfiku?

   I kolejne pytanie: Myślisz, że to koniec aptecznych afer w Polsce?…

   1. W naszych aptekach wciska się nam ‚leki’ firmy TEVA, jest to firma z Izraela. Czy aptekarze dostali takie wytyczne? Kupiłam leki na trawienie Hepatil, i wcale nie pomagaja jak te nasze polskie. Nie kupujcie żadnych specyfików firmy TEVA, dla mnie one sa podejrzane

   2. zydzi maja wdrukowane w glowie mord slowian tzw gojow wiec będą to czynili po kryjomu przy każdej okazji z tylnego fotela, zapomniałem ci powiedzieć ze podstaw zdrowia jest bezpieczne usuniecie toksycznych żydowskich srebrnych plomb w uzebieniu które stale zatruwaja rtecia caly organizm, oczywiście zydowski nfz placi tylko za rtęciowe plomby a jak chcesz biale to już z własnej kieszeni… masz racje sama zydowska nazwa teva jest od eva czyli od levan czyli dzisiaj naszego księżyca a tak naprawde żydowskiej planety wojennej która caly czas krazy i odstrzeliwuje wszystko co tylko by chciało się do nas przedostac… podobnie z zatruwajaca nam dusze i ducha żydochrzescijanska L-evangelia… date nadchodzących swiat także a jakze wyznaczają zydzi wg faz księżyca jakby kto nie wiedzial

 8. Jezeli to prawda to tym bydlakom ktorzy go wypuscili na rynek zycze tego aby jego najblizsi tak sie czuli ja go sama przez kilka lat uzywalam malo tego moja corka ktora mowila mamo ten lek cos mi niepodchodzi miala bole brzucha i wymioty a ja jej go wpieralam …Boze tego sie nieda opisac ze czlowiek czlowiekowi wilkiem.

 9. drazetki totalnie nic nie daja trzeba usunac syf i napoic cialo mineralem i witamina, oczywiscie usunac plomby amalgatowe a tak naprawde rteciowe, tyle polecam wyklady ewy bednarczyk

 10. wytocze tej firmie proces gdyz bralem aspargin ktory zostal zalecony mi przez farmaceutow kilku w zmowie z firma prpdukujaca aspargin kilka lat i doszlo u mnie do masy powiklan i komplikacji zdrowotnych i posiadam na to cala swoja dokumentacje, jesli dojdzie do ugody, to nie bedzie tanio, zapowiadam, gnije jedne truciciele, szykujcie sie

 11. to nie sa ludzie to sa zydosaksoni pochodzenia mongolskiego a jeszcze dokładniej pochodzenia szarakowego zero emocji empatii itd. itp. dla nich jesteśmy karaluchami do eksterminacji

 12. pol szklanki to dużo spokojnie wystarczy 300 pestek tj 1/4 szklanki wszelkie orzechy trzeba moczyc przez noc, nie moczone maja właściwości anty robakowe ale się nie przyswajają, moczone odwrotnie, 6 orzechow dziennie wystarczy dla 70 kilowca

   1. choroby psychiczne i genetyczne pochodzą z genow żydowskich podobnie pedofilia i pedalstwo, niestety to przelazlo przez gwałty i mezalianse na duza czesc z nas, wyleczenie tego jest niemożliwe zostaje nam tylko na przyszlosc się nie mieszac z zadnym dlugonosem brazowoocznym

 13. Nie przyjmuje pan do wiadomości, że może rzeczywiście te serie miały coś nie tak z wyglądem tabletki tzn. zbytnia porowatość czy coś? Akurat ten wyrób działa i chyba jako jedyny na rynku nie jest suplementem( nie przebadanym) tylko lekiem(ściśle kontrolowanym). Bardziej bym się obawiała, że wycofają bo za dobrze działa.
  Lubie waszą stronkę ale nieraz przesadzacie z teoriami. Pozdrawiam

  1. Przykład tego akurat specyfiku to jest pikuś w stosunku do tego, co się będzie działo, kiedy już niedługo rozwiąże się w Polsce worek z farmaceutycznymi aferami…

   Wtedy Polacy dowiedzą się, czym naprawdę byli od dziesięcioleci „leczeni”…

   Liczę, Pani Kasiu, że wówczas się Pani pojawi, by na ten temat podyskutować. Serdecznie pozdrawiam 🙂 TAW

   1. zeby tylko nie skonczylo sie jak z upadkiem komuniznu i podstawionym bolkiem

   2. Kochane Ludziska, Polacy umierają od statyn i fibratów, czyli obniżaczy cholesterolu. Miały rzekomo chronic przed zawałami, udarami, a jest odwrotnie – od statyn zwanych już przez uczciwych Uczonych – TOKSYKAMI. Zazywając statyny wysadzasz sobie serce, wątrobę, nerki, mięsnie – potworne bóle, niemozność chodzenia i następuje miopatia. Mało tego,statyny powodują miażdżycę i raki, i ja tego doświadczyłam. Podałam firme Mylan do sądu i Głownego Inspektora Farmaceutycznego. i mam zamiar walczyć o odszkodowanie dotąd dopóki będe żyć. Jestem po operacjach onkologicznych, mam raka kości, a takich ludzi jest setki tysiące. Mają nowotwory – szpiczak, nowotwory narządów rodnych, nowotwory płuc, jelit. Ludziom pękająnarzady – np. płuca, żoładek. I co dalej nam wciskają statyny,ba obniżają nam kolejny raz cholesterol, teraz do 180mg/dl. Brońmy się przed mafią farmaceutyczną, jak ją słusznie nazwał profesor z Monachium Walter Hartenbach i nie tylko On – „Te leki nigdy nie powinny być dopuszczone do użytku. Długookresowe negatywne skutki ich przyjmowania są KATASTROFALNE, i ja tego doświadczyłam i setki tysięcy Polaków, którzy już zmarli przez statyny i fibraty.

   3. zglos się do huberta czerniaka albo ewy bednarczyk uspokoja ci ciało i choroba zniknie, zwiększ sobie wit d3 do 90 ng/ml krwi to leczy wszelakie raki, na zapchne zyly i serce jest dzialajaca swietnie spawdzona na czlonku rodziniy metoda noblistow paulinga i ratha http://niebezpiecznezboza.com/kuracja-oczyszczajaca-naczynia-krwionosne-wg-profesora-paulinga-i-dr-ratha/
    także witamina k2 przynajmniej 200 jednostek dziennie, ja sobie zamawiam adek od zieby bo nie maja toksycznych substancji pomocniczych https://ukryteterapie.pl/kategoria/suplementy

   4. podstawa to pozbycie się amalgatow nie wyzdrowiejesz bez zboz jak masz amalgaty a mój dziadek 92 lata i na chlebkach na zakwasie i golonce jest zdrowy

 14. Inne leki wycofane z rynku wraz z oficjalnym uzasadnieniem:

  1. luty 2018 – lek dla chorych na raka – preparat Lynparza-Olaparibum
  „Do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego wpłynęła informacja o decyzji własnej podmiotu odpowiedzialnego, który rekomenduje w celach zapobiegawczych wycofanie trzech serii tabletek Lynparza”.

  2. marzec 2018 – lek przeciwbolowy Katadolon
  „Decyzja ta ma związek z komunikatem Europejskiej Agencji Leków, który dotyczy „produktów leczniczych zawierających substancję czynną Flupiryna”.

  3. marzec 2018 – lek przeciwbolowy (opioid) Methadone Hydrochloride Molteni i lek na kaszel Omnisolvan

  „[…] seria produktu leczniczego nie spełnia wymagań ze względu na zaniżoną zawartość syropu w opakowaniu oraz zawyżoną gęstość syropu i zawartość chlorowodorku metadonu”

  „próbka serii produktu leczniczego [Omnisolvanu] nie odpowiada wymaganiom specyfikacji w zakresie zawartości substancji czynnej”

  https://wiadomosci.wp.pl/wycofano-lek-byl-przepisywany-chorym-na-raka-6222775490939009a
  https://www.wprost.pl/kraj/10108408/wstrzymano-sprzedaz-znanego-leku-przeciwbolowego-powodem-zakazana-substancja-w-skladzie.html
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/384313-gif-wycofuje-z-obrotu-serie-lekow-chodzi-o-methadone-i-omnisolvan

  1. Tak jak pisałem, to dopiero sam początek aptecznych afer. By uniknąć procesów, kartele będą teraz chyłkiem wycofywać mnóstwo chemii z aptek.

   Dziękuję, Kalinko 🙂 Ech, te ich piarowe korporacyjne uzasadnienia! Bawią się populacją jak laleczkami.

   Produkt „nie odpowiada wymaganiom specyfikacji w zakresie zawartości substancji czynnej” – wszystkie substancje są czynne!, więc takie ich, pożal się boże, uzasadnienie MOŻE OZNACZAĆ WŁAŚCIWIE WSZYSTKO, na przykład to, że do produktu dodano za dużo rakotwórczego dwutlenku tytanu (CI 77891, Titanium dioxide – używany do farbowania tabletek na biało), a za mało substancji zbrylającej…

   Masakra, groteska i żałość w jednym.

   A Naród nadal gupi – jak żarł chemię, tak żre nadal.

   Polacy sami się depopulują, a o swój zły stan obwiniają wszystkich wokół.

 15. Skoro z duchem Ujawnienia wszystko musi wyjść na jaw, to pewnie któryś kartel zostanie przyłapany i lawina ruszy z pełną parą. Bo co to za Ujawnienie, jakby udało im się to przykryć ?

   1. Tutaj trzeba pobudki (i to masowej) przede wszystkim lekarzy, a dopiero potem reszty zaczadzonych, społeczeństwo nie uwierzy w taką skalę manipulacji, jeśli nie zostanie to podparte rzetelnymi wynikami badań oraz opiniami tych, którzy ślubowali pomagać ludziom i chronić ich zdrowie zamiast interesów karteli. Sorry, Czerniak, Majewska czy Jaśkowski to dobry start, ale siła wciąż za mała, by przynajmniej duża grupa medyków wyszła przed szereg i odważnie ujawniła to ludobójstwo.

   2. Lekarze na razie boją się wychylić, bo natychmiast tracą licencję na zabijanie, i umierają z głodu. Naczelna Izba Lekarska gilotynuje natychmiast wszelkich odstępców od rockefellerowskich dogmatów.

    Z dr. Czerniakiem mają na razie „mały” problem, bo wiedzą, że nasze środowisko sprawy nie odpuści. W tej chwili dr Czerniak ma już status osoby publicznej, więc wszelkie ostre represje na nim zaskutkowałyby w sposób przeciwny do zamierzonego przez oprawców. Jedyne, co mogą z nim teraz zrobić, to tradycyjne w takich wypadkach – „grillowanie” ofiary.
    Represje skończą się już za rok, gdy dr Czerniak zostanie posłem.

    Pozostali lekarze, którzy nie zdążyli wypracować sobie społecznej marki, są udupieni jak śliwki w zalewie, więc mogą co najwyżej stroić dobrą minę do złej gry.

    Od lat zachęcałem lekarzy – kiedy był jeszcze na to czas – by zaczęli wypracowywać sobie markę, przechodząc na stronę Życia. Dziś byliby już kimś i mogliby startować do sejmu. Nie posłuchali mnie, więc gryzą kołdrę.

    Każdy ma teraz to, co sobie zdążył wypracować.

   3. woda drazy skale, zieba ma na swoich transmisjach ponad 400 tys ludzi, na braci w zakonie bym nie liczyl bo uczeni sa arogancji i ignorancji

   4. Mam tajną wiedzę, że Jerzy Zięba ma już ponad milion subskrybentów na FB!

    Jak wszyscy jednak wiemy, korporacja ta notorycznie fałszuje statystyki.

    Kochani, Lawina w pędzie!… 😀

   5. menda glownego nurtu paszczy ale juz niedlugo beda odszczekiwac wszystko

  1. zachodnie leki szczepionki gmo chemia spozywcza plomby amalgatowe to glowne przyczyny chorob u bialych także mieszanie sie z czarnoocznym barbazynstwem

 16. Kolejny lek wycofany dzisiaj z obrotu w panstwach UE. Chodzi o roztwor o nazwie Zinbryta (daklizumab beta) stosowany w leczeniu stwardnienia rozsianego. Lek okreslono jako niebezpieczny dla zdrowia pacjentow. Niepozadane skutki uboczne takie jak (m.in) zapalenie mozgu, zapalenie opon mozgowych, klebuszkowe zapalenie nerek, zapalenie tarczycy, uszkodzenie watroby, goraczka, wymioty moga wystapic nawet do 6 miesiecy po odstawieniu leku.
  ———————————————
  Jak napisano, wycofanie leku z obrotu nastąpiło w związku z „uzasadnionym podejrzeniem, że stosowanie ww. produktu leczniczego wywołuje ciężkie niepożądane działanie, zmieniające stosunek korzyści do ryzyka”.

  http://urpl.gov.pl/sites/default/files/Zinbryta_Komunikat_DHCP.pdf
  https://finanse.wp.pl/lek-calkowicie-wycofany-z-obrotu-podejrzenie-ciezkiego-niepozadanego-dzialania-6229821293622913a
  http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/firma-zawiesza-pozwolenie-na-obrot-lekiem,24940.html

   1. Jasna strona mocy idzie na przód przebojem. Pogubią się w swej głupocie demony z koncernów farmaceutycznych. Pozdrawiam wszystkich Słowian.

 17. Hiszpanska firma farmaceutyczna wycofuje lek na problemy gastryczne. U 17 dzieci wywolal on „syndrom wilkolaka”.

  „U hiszpańskich dzieci spożywających syrop na dolegliwości przewodu pokarmowego rozwijało się nadmierne owłosienie. Śledztwo wykazało, że winny jest producent leku. W syropach zamiast omeprazolu znalazł się minoksydyl — substancja pobudzająca porost włosów. Dotąd ujawniono kilkanaście przypadków dzieci z tzw. syndromem wilkołaka, który rozwinął się w wyniku stosowania wadliwego leku.”

  Więcej: https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Pomylka-producenta-lekow-wywolala-u-dzieci-zespol-wilkolaka

  https://newsbook.pl/2019/08/30/firma-farmaceutyczna-zle-oznaczyla-leki-wywolaly-one-syndrom-wilkolaka-u-17-dzieci/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s