39 myśli w temacie “Międzynarodowy antypolski wściek jest ustawką służącą interesom partii Likud oraz PiS – Witold Gadowski

 1. Niezle przejechal sie po PiSie. „Bedziemy walczyc nawet jak nam tutaj jakas okupacje naslecie. Nie myslcie, ze wam to przejdzie bez echa. Nie myslcie, ze bedziecie tutaj komfortowo zyc”.

  „My Wolni Polacy jestesmy jak skora w rzemieniu. Na deszczu tylko twardniejemy. Oberwac takim rzemieniem, to bardzo bolesne. Uprzedzam.”

  Nycz Tower! Swietne!

  1. A to dopiero synchroniczność jungowska!
   Wczoraj rano pisałam u naszego Pawełka(Wolni Słowianie) o ustawce, a dziś słyszę wypowiedź Witolda Gadowskiego w podobnym tonie.

   Pozwolę sobie przytoczyć moje słowa.

   ,, Te wszystkie reformy, komisje śledcze, IPNy, wojny medialne to udawanki, jak mówi Jabłonowski.
   Naród trzeba czymś zająć, trzeba wrzucić lisa w środek fermy kurzej. Stado zajmie się zaplanowanym wcześniej chaosem, wrzawą, bieganiem w tą i z powrotem.
   Ważne, aby uwaga narodu była zajęta, odwrócona od przeforsowywanych i głosowanych nocą ustaw.
   Jak z dziećmi: jeśli miały by ci przeszkadzać w tym, co chcesz zrobić, musisz je czymś zająć.

   Choćby ta posrana komisja śledcza badająca reprywatyzacje. Miliony idą na opłacanie czasu antenowego, trwa to już od roku, Gronkiewicz nadal prezydentuje, a z czterdziestu tysięcy poszkodowanych w samej Warszawie żaden, dosłownie żaden człowiek nie odzyskał swojego mieszkania.
   Naród ogłupiany jest mówieniem o sprawiedliwości, a to czy ona zaistniała w realnym życiu, to już się nie liczy.
   ,,Dobry rząd, wziął się za to, bierze się za to, wskazuje winnych” – tyle, że zdjęcia winnego nie przesłaniają kraty.

   Absolutnie nie wierzę w prawdziwość tzw. wojny polsko izraelskiej roznieconej wokół ustawy o IPN.
   Dlaczego rząd nie wypieprzył zaraz na drugi dzień ambasadorki i nie wystosował noty dyplomatycznej ze słowami oburzenia do rządu Izraela?
   Proste, czekał na zaplanowaną wrzawę w narodzie, ale, aby się ona nie wymknęła spod kontroli, to parę dni temu Morawiecki udaje obrońcę Polaków, wskazując na kolaborantów również żydowskich.
   Na to światowe żydowskie media odpowiadają z oburzeniem.
   Polacy znów podnoszą wrzawę.
   Widzicie tą huśtaweczkę nastrojami społecznymi?
   Widzicie tego lisa wrzucanego w fermę kurzą i wyjmowanego?
   Zawsze tak było, że rządy pod przykrywką afer i tanich sensacji przemycały posunięcia dla Polski szkodliwe i niebezpieczne.

   Sądzicie, że nasz kochany premier siedzący w jarmułce za stołem z Żydami, nie ma pojęcia o całej ustawce?
   Że nie ma świadomości celowego odwrócenia uwagi narodu od rzeczy dla Polski istotnych, jakie są i będą rozgrywane?

   Jestem pewna, że całe światowe syjonistyczne żydostwo tak właśnie rozgrywa zakulisowo Polskę i niczego nieświadomych Polaków.

   Zajmujemy się wojną, obozami, traumą(bardzo to lubimy), a tym czasem dzień dzisiejszy i następne przyniosą takie działania polityczne, że ze zdziwienia tak szeroko otworzymy gęby, aż nam przez nie skarpety będzie widać.”

  2. Ważne, aby uwaga narodu była zajęta, odwrócona od przeforsowywanych i głosowanych nocą ustaw
   ————————-
   ja rowniez odnioslam takie wrazenie; sadze, ze celowo wywolane ZAMIESZANIE sluzy odwroceniu uwagi od dopinania ustawy reprywatyzacyjnej; przy okazji sonduja nastroje spoleczne

 2. .https://m.youtube.com/watch?v=CMNo6JPLH5U

  Na przebudzenie dla idiotów biorących udział w cyrku, którego są małpami nie wiedzącymi co sie dzieje a treserem chazarskie świnie z nielegalnego usraela . Wasz zajebisty papież całuje po łapach morderców waszych przodków i obecnych dzieci Dzieki rteci i aluminium w szczepionkach…

  1. SuaR eduJ, masz ciekawy nick.
   Z polskim akcentem też byłoby niczego sobie np. Now eduJ, Zcerp eduJ, lub Zcerp izdyż, albo Zcerp nojyS
   Oczywiście to żadna namowa do czegokolwiek, po prostu bawię się słowami.

   A swoją drogą dlaczego tylko w języku polskim słowo ,,żyd” nie wskazuje miejsca na Ziemi skąd oni pochodzą?
   Czyżby po to, aby Polacy nie mieli wiedzieć, że z syjonistyczną nacją żydowską nie mamy etnicznie i kulturowo nic wspólnego?
   Mam tu na myśli nację talmudyczną, a nie ortodoksję biblijną.

   Gdziekolwiek jesteś w świecie i podajesz swoją narodowość, od razu wiadomo z jakiego kraju pochodzisz.
   Dlaczego Żyd to ukrywa?
   Odpowiedź nasuwa się sama.

   Zadziwia mnie też fakt, że my,Polacy dopiero teraz z wielkim zdziwieniem dowiadujemy się, jak za przyczyną syjonistycznych kłamstw Polska była odczytywana w świecie.

   Dlaczego odpowiednie instytucje w naszym kraju, odpowiedzialne za dbałość o prawdę i dobry wizerunek Polski, nie nagłaśniały tego Polakom, nie dementowały kłamstw na międzynarodowej arenie?

   Odpowiedź na pytanie; kto siedzi w tych instytucjach nie budzi żadnych wątpliwości.
   Nie jesteśmy atakowani tylko z zewnątrz, pasożyt toczy również organizm od środka.

   Uwagę Polaków celowo skupia się na zagrożeniach zewnętrznych, aby rak wewnątrz organizmu mógł spokojnie ,,czynić swoją powinność”.

   Żyjemy w czasach, w których kurtyny jedna po drugiej opadają.
   To dla Polski decydujące chwile.
   Nie stać nas już na następną naiwność, spolegliwość i widzenie we wszystkich tylko przyjaciół.

 3. Witam Cię serdecznie TAW… Gdy 21 grudnia przeczytałam wpis „Z przyczyn niezależnych ode mnie muszę zakończyć..” moje serce okrutnie posmutniało.. Jak dobrze, że wróciłeś TAW i
  pozdrawiam z całego serca 🙂 ❤

   1. Naród jest z premedytacją pobudzany (podburzany) eMOCjonalnie w celu wyssania Jego przyRODzonych MOCy.

    Ja się eMOCjonalnie nie nakręcam, po prostu spokojnie robię swoje. I taką postawę promuję 🙂

    Wiesz, co ratuje Polaków? Legendarna kosmiczna INERCJA naszego Narodu wobec obłędu matrixa. My jesteśmy po prostu nie do ruszenia 😀

    *

    Natomiast co do stopnia rzeczywistego przebudzenia NaRODu, to żyjemy w czasach, w których bardzo łatwo obliczyć ILOŚĆ PRZEBUDZONYCH POLAKÓW.
    Na 38 milionów jest nas zaledwie garstka:

    jedynie 30 tys. rodziców odmówiło w 2017 r. poddania swoich dzieci szczepiennemu holokaustowi Słowian.

   2. Panie Gadowski, z ❤ dziękuję, że Pan Jesteś, ja szara ale prawdziwa Polka jestem z Pana bardzo, bardzo dumna za to, że w naszym Kraju żyją i działają w PRAWDZIE i OBRONIE OJCZYZNY tacy LUDZIE jak PAN.

    Ja wiem, że jest nas Polaków takich jak PAN dużo więcej, może nie widocznych jeszcze na arenie publicznej, ale wiem też, że serca takich wspaniałych LUDZI biją mocno w MIŁOŚCI do naszej wiecznie poniewieranej, upadlanej i oczernianej ojczyzny i to w dużej mierze przez kraje mieniące się naszymi przyjaciółmi.

    Jednak, najgorszym wrogiem Polski jest wróg wewnętrzny, sztucznie podzielona prawica, czyli przechrzty polsko-żydowskie, a zajmujące w kraju wysokie strategiczne rządowe stanowiska, np. nasi niektórzy eurodeputowani plujący jadem na swój kraj. Jak dla mnie to nie są ludzie, to nie są też "polacy" to są "OCHYDY" jest to moje własne ich określenie.

    Mój apel do wszystkich, którzy są POLAKAMI i kochają swój kraj, ślijmy w kierunku naszego kraju OGROMY uzdrawiającej Energii naszych POLSKICH SERC.

    Jak widać, obecnie na arenie światowej rozgrywa się OSTATECZNA BITWA o nasz KRAJ, i powiem WAM i całemu światu, że zwycięży tę bitwę w imieniu Naszego KRAJU nie kto inny, tylko ŚWIATŁO i MIŁOŚĆ ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY, bo CIEMNOŚĆ już przegrała.

    TAK SIĘ JUŻ W PRZESTRZENI STAŁO.

   3. Naród jest z premedytacją pobudzany (podburzany) eMOCjonalnie w celu wyssania Jego przyRODzonych MOCy.

    Polacy, to emocjonalny NAROD z temperamentem, wiec sadze, ze wybudzaniu towarzysza (i beda towarzyszyc) silne eMOCje.
    ————————————————-
    Natomiast co do stopnia rzeczywistego przebudzenia NaRODu,
    Na 38 milionów jest nas zaledwie garstka.

    Szaman uwaza, ze jest pod tym wzgledem gorzej niz bylo. Odnosze wrazenie, ze to co my uwazamy za budzenie sie, on uwaza za „budzenie sie” w ramach matriksa, co z prawdziwym budzeniem nie ma nic wspolnego.

   4. W obecnej fazie NaRODowych przemian eMOCje nie są naszym dobrym doradcą. I tej subtelności Polacy kompletnie nie obczajają. Do 21 czerwca potrzeba NaRODowi dużo spokoju i gromadzenia energii, a nie jej bezmyślnego wytracania. Kto mądry, gromadzi teraz MOC, by użyć jej, gdy przyjdzie na to czas. I nie mam tu na myśli żadnych matrixowych wkrętek.

   5. Oj, a ja 21 czerwca będę na wyspie Wolin…

    moc gromadzę, staram się oczyszczać.

    Czekam (ale jako obserwator) na kolejne wydarzenia, a w stronę kochanego kRAJu wysyłam serce (wizualizacja) i proszę Anioły o wsparcie, ale wszystko na spokojnie, bez paniki. Musi być dobrze.

    Sława

   6. „Mój apel do wszystkich, którzy są POLAKAMI i kochają swój kraj, ślijmy w kierunku naszego kraju OGROMY uzdrawiającej Energii naszych POLSKICH SERC.”

    …I POMOZMY PRZEZYC…ZWYCZAJNIE PRZEZYC…materialnie, rodzinnie, finansowo, spolecznie, zawodowo, itd.
    Jezus nakarmil, potem nauczal…

   7. „jedynie 30 tys. rodziców odmówiło w 2017 r. poddania swoich dzieci szczepiennemu holokaustowi Słowian.”
    INFORMOWAC…ja to robie przy okazji wizyt na pogotowiu…tak sie dzialo, ze trzeba bylo podwiezc tego i owego…
    i czekajac na powrot z wizyty wdaje sie w pogawedke z czekajacymi…juz kilka mam obiecalo, ze poszukaja na necie „cos wiecej o szczepieniach”…aha !
    ZAWSZE ZABIERAM WSZELKIE FOLDERY NAWOLUJACE DO SZCZEPIEN…sporo tej makulatury…

 4. to tylko kwiakanie syjonistow przewaznie amerykanskich aby podtrzymac nurt propagandy przeciw Polakom w ramach wojny przeciw slowianom.

 5. dodam ,ze nastawienie najlepszych sojusznikow polskich czyli USA objawia sie iloscia wydawanych wiz polakom oraz green cards w merykanskim raju. Zapominaja powiedziec ile owi syjonisci z polskiego budzetu wyporwadzaja co roku do USA kosztem polskiego podatnika i ja sie pytam na huj nam taki sojusznik??

 6. Sława .niezły jest☺ a tak z innej beczki dzisiaj chyba smutna rocznica podpisania sradatu.konkordatu z watykanistami .na polszmacie
  muwili dzis wiecie
  Jebac watykanistow niech kurie buduja kradna tym wiecej lachów i laszek sie obudzi z jakim kurestwem mamy do
  czynienia nie bierzmy udziału w tym cyrku .bo to prawda ktorys z was dobre to okreslił to cyrk .Pis.rael
  😁😂Sława Za wolna słowiańszczyzne SLAWIE

  1. Niedawno zdażyło mi się być kościele.
   Podczas ceremonii pogrzebowej pracownik korporacji watykańskiej zwraca się do ludzi: ,,módlmy się za żydów”
   ??????????????????????????????
   Wyszłam, dłuższą chwilę nie mogłam ochłonąć.

   Ostre słowa, jakie używasz, Mars.Słowianinie, sa zbyt delikatne na określenie mojego wzburzenia w tamtej chwili.

 7. Powołana przez ludzi władzy Polska Fundacja Narodowa, powołana dla obrony stanowiska PIS-u i dla obrony Narodu (sic!) opublikowała wideo z przemówieniem prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa podczas jego wizyty w Polsce w lipcu ubiegłego roku.

  To video ma być odpowiedzią na klip fundacji Ruderman Family Foundation wzywający USA do zerwania relacji z Polską w reakcji na nowelizację ustawy o IPN.
  To farsa i hucpa.

  Kamila, pod wpisem poprzedniego tematu, podała link artykułu Henriego Makowa – ” Polacy amerykańscy zbojkotowali Żydów w 1919 r.” gdzie czytam opublikowany fragment:
  „1919 Polsko-amerykański bojkot amerykańskiego biznesu żydowskiego był jednym z ostatnich czasów, kiedy Amerykanie działali zbiorowo, by przeciwstawić się porządkowi zorganizowanego żydostwa”.
  Fragment „…pochodzi z dochodzenia Departamentu Wojny USA i oceny problemów generowanych przez żydowską władzę. Został opracowany w sierpniu 1919 r. I otrzymał klasyfikację SECRET do 1973 r.”
  Co się zadziało po 1973 r., w Polsce – był KOR.

  Należy bojkot kapitału powtórzyć z wielką mocą.
  POLONIO na wszystkich kontynentach działaj, pokaż swoją siłę. Solidaryzm jest tu wszech miar wskazany.

  Uświadomcie sobie, do czego jest zdolna zmowa rządowo-izraelska, dla obrony nie polskich interesów i przeciw Polakom-Rodakom.

  1. klip fundacji Ruderman Family Foundation

   klip zostal juz usuniety; mial kilkadziesiat tys lapek w dol i 300 polubien
   —————————————
   Należy bojkot kapitału powtórzyć z wielką mocą.

   Nie jest to takie proste, choc nie niemozliwe. Zalozmy, ze przestaje kupowac grejfruty z nalepka i kodem Izrael. Zaczynam kupowac na przyklad meksykanskie. Sprawdzam firme i okazuje sie, ze firma rzekomo meksykanska z rodowodem na Florydzie nalezy do Zydow amerykanskich.
   ——————————————–
   POLONIO na wszystkich kontynentach działaj

   Polonia jest skoncentrowana na rzeczach materialnych i mocno osadzona w realiach tzw. agresywnego swiata kapitalistycznego, czyli praca, placenie rachunkow, zakupy i porownywanie, kto ma wiecej. Uogolniam, ale tak postrzegam zdecydowana wiekszosc. Z przykroscia stwierdzam, ale z tymi ludzmi nie mam o czym rozmawiac.

   1. Ja od dawna patrzę, żeby „góralskich” wyrobów nie kupować.
    Izrael posiada kod kreskowy 729……….

    Jak widzę Made by Israel odkładam. Choćbym nie wiem jak potrzebowała.

 8. Manipulacje faktami, stwierdzeniami w celu uzyskania korzyści własnych są dla nich kopaniem sobie grobu.
  Mnie to nie porusza. Łopaty z rąk wyrywać nie będę.
  Usiądę nad rzeką i popatrzę.
  „usiądź na brzegu rzeki i poczekaj, aż trupy twoich wrogów spłyną z prądem”.

  1. Przyłączam się i też siadam obok, patrząc ze stoickim spokojem, jak sprawiedliwość dziejowa spuszcza z prądem naszych odwiecznych wrogów i ciemiężycieli.

   Cnota CIERPLIWOŚCI przynosi wymierne ZYSKI tylko Cierpliwym, Wytrwałym, Odważnym i Dumnym NARODOM, jakim MY PRAWDZIWI POLACY jesteśmy.

   PIĘKNO i ŚWIATŁOŚĆ jest przed NASZYM KRAJEM. ❤

   1. To i ja się do Was przyłączam.
    Wyrywanie łopaty jest jakie jest ale można nią samemu oberwać.

   2. To i ja się przyłączę❤. Wsłucham się w bzykot pszczółek, muszek (nie mylić z meszkami) i poczekam, aż pradawny porządek zapanuje na naszej pięknej planecie, a wrogowie sami się skompromitują albo pobiją i odejdą w niesławie.

    Pamiętajmy!!! Ściek zawsze będzie ściekiem. Nie dorównujmy do jego poziomu… tylko wznośmy się, wznośmy… mądrzejmy, wspierajmy się i organizujmy!!!
    Ścielmy MOC nad naszym pięknym krajem💗🔆.

   1. Ziarnko do ziarnka,
    A zbierze się nas „miarka”,
    Czy jednak w epoce serca liczą się miarki,
    Ja śmiem twierdzić, że raczej dobrej energii iskierki.

    A że w każdym sercu PoLACHA tryska iskierka dobra,
    To zbierajmy te ISKRY aż wybuchnie płomień Ognia,
    Płomień ma już taką siłę, że pożar nawet wznieci,
    I wymiecie wroga z Polski jak odpady i zbędne śmieci.

    A my, zebrani na brzegu, z radości i szczęścia,
    Uwolnieni od wroga, złączymy w uścisku swe ręce,
    Zatańczymy nasz ludowy taniec zwycięstwa,
    I zaśpiewamy prastarą pieśń Słowian.

    Bez zbytnich emocji, Emuszko, poczekamy na pradawny porządek w naszym pięknym kRaju.

 9. TAWie TAK SIĘ STANIE, bo my prawdziwi Polacy tego tak bardzo pragniemy, by powrócić do tych naszych praojców miejsc uświęconych, by zatańczyć przy ognisku nasz SŁOWIAŃSKI stary taniec.

  1. Takie tam sobie zagraniczne cytaty i przepowiednie o Polsce.

   „Polska to ziemia cudowna, ponieważ wy, Polacy macie bardzo otwarte serca na potrzebujących.
   Wierzę, że to dlatego, że przez lata bardzo cierpieliście.
   Kto cierpi, zwykle jest bardziej otwarty na innych.
   To jest ziemia nasączona krwią.
   Ta krew woła o miłosierdzie”
   888888888888888888888888888888888888888888888

   „Naród polski przejdzie drogę odrodzenia.
   Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy .
   W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa.”
   88888888888888888888888888888888888888888888888

   Nie do Germanów, lecz do Słowian należy przyszłość Europy. Polska jest wezwana do wielkiej misji i dlatego powinna stać się wzorem dla innych narodów.

   88888888888888888888888888888888888888888888888
   PRZEPOWIEDNIA KS. CIEPLAKA z 1888 r.

   Anioł na gwiazdy pokazał i rzecze:
   Patrz, to wszechświata pisane są losy
   I ręką Bożą rzucone w kolei tak,
   Jak Bóg ułożył losy człowiecze.

   A tej, o którąś się modlił i płakał,
   Ojczyźnie twojej, Bóg wyznaczył dzieje.
   Lecz patrz, już dla niej lepsze jutro dnieje,
   Niedługo będzie jęczeć pod przemocą.

   Gdy od tej chwili ćwierć wieku przeminie,
   Świat się pożogą zrumieni i rzeka krwi się przeleje,(1914)
   A z łun tych pożarów Polska wyjdzie wolna,
   Mąż ją wywiedzie, pomazaniec Boży,

   Na straży ziem tych swe serce położy.
   Lecz odrzuć radość i módl się w pokorze,
   Ciężko doświadczą was wyroki Boże.
   Nim się następne ćwierćwiecze przechyli

   Wilk z krwawą paszczą, wiecznie mordu głodny,
   Co się pod znakiem krzyża zawsze chowa,
   Krzyż splugawiony znów weźmie za godło,
   Pocznie narody pożerać dokoła.(1939)

   Krwawe swe ślepia ku wschodowi zwróci
   Zastęp pancerny na kształt chmury ptactwa
   Całą potęgę na kraj twój rzuci.
   A drugi niedźwiedź zdradziecki, co młotem kościoły wali,
   Który prawo Boże wokół depta, nóż wam w plecy wrazi.

   Próżno dobywać będziecie oręża,
   Na ten raz w walce on zwycięża!
   Lecz zginie własnym jadem zatruty.
   Wicher z południa zawieje na państwa,
   Runie najeźdźca i przemoc tyrańska!

   Wilk z krwawą paszczą, zewsząd osaczony,
   Choć wszystkim groził, dokoła ściśnięty,
   Próżno się miotać będzie jak szalony –
   W bitwie nad rzeką w pień będzie wycięty!

   Niedźwiedź, co dotąd zżerał własne dzieci,
   Krwią się zachłyśnie własną i upadnie.
   Ten niby „olbrzym” przed karłem z północy
   Drugi cios straszny z południa otrzyma,
   A smok ze wschodu dobije olbrzyma.

   Wszechmocny Pan Bóg kartę dziejów zmieni.
   W stolicy Pańskiej tajne dokumenta
   Ze sto trzynastej papież wyjmie szafy,
   W Rzymie się pocznie odrodzenie świata.

   Bóg wstrząśnie ziemią, powalą się domy.
   Gdy zacznie mijać strasznie sroga zima,
   Od Boga danym będzie znak widomy.
   Od gór i stepów idzie wybawienie.

   Pokój się Boży ustali w Warszawie,
   Wielka w przymierzach, bogactwie i sławie
   Polska ku morzom granicami sięgnie.
   Dla tych, co cierpią, przyjdzie dzień wesela,
   Dla tych, co wątpią, dzień sądu i kary.

   Tak mówił Anioł i uleciał w gwiazdy,
   A jam się ocknął na swoim klęczniku
   I jeszczem słyszał, jak mówił z daleka:
   Niech się twój naród burzy nie ulęknie,

   Gdy Bogu ufa, to w gromach nie pęknie.
   Ręka go Boża przywiedzie wśród nocy
   I zanim nadejdą dni lata gorące,
   W proch zetrze wrogów i wynijdzie słońce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s