<https://youtu.be/UjsjI-VsCG4

Kochani, jeśli artyści tej klasy i tego fejma, co Leszek Możdżer, zaczynają nagrywać we wzorcowym, organicznym, macierzystym, pierwotnym, źródlanym stroju A 432 Hz, to o losy kRaju jestem już spokojny. Kochani, wiecie, co to oznacza? – muzyka grana w pierwotnym boskim stroju uzdrowi nasz straumatyzowany trudną historią Naród, oczyści straumatyzowane historycznie przestrzenie naszej Ojczyzny, pierwotna harmonia stroju 432 Hz znowu zacznie nas leczyć!…

To jest prawdziwa rewolucja, która dzieje się na naszych oczach…

Lawiny Wielkiej Zmiany nikt już nie powstrzyma…

Dla tych, którzy jeszcze nie ogarniają, o jak doniosłej sprawie mówimy, zapraszam do wysłuchania wykładu „Tajemnica stroju 432 Hz” polskiego geniusza Jana Taratajcio, który miał moc przekonać Leszka Możdżera do nagrywania muzyki w naturalnym pitagorejskim stroju:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/04/04/jan-taratajcio-tajemnica-432-hz/

Częstotliwość 432 Hz jest Życiem

Strój A 432 Hz przywraca pierwotną boską rajską harmonię.

Muzyka znowu zaczyna nas leczyć…

TAW

*Leszek Możdżer i Holland Baroque – „Earth Particles”.

Premiera albumu: 25.11.2017. Płyta dostępna na:

https://sklep.mozdzer.com/

**Za rewolucyjne info serdecznie dziękuję Agniesi ❤ 🙂

<https://youtu.be/8aee3q8csaE

<https://youtu.be/WhzkCuOsuX0

<https://youtu.be/8jh76xHLbjM

Czytaj również:

56 myśli w temacie “Kochani, jeśli artyści tej klasy i tego fejma, co Leszek Możdżer, zaczynają nagrywać w stroju A 432 Hz, to o losy kRaju jestem już spokojny. Tej lawiny nikt już nie powstrzyma…

 1. Dobry wieczór kochani,

  dzisiaj cały dzień dziwnie się czułam, jakieś drżenia, wibracje, w pewnej chwil miałam wrażenie, że krzesło na którym siedzę drży, spojrzałam za okno czy czasami jakiegoś trzęsienia ziemi nie ma, takie intensywne to było. Jakby metro pode mną przejeżdżało, ciężkie do opisania wrażenie. Choć dzisiaj w Monachium konferencja bezpieczeństwa, więc może coś gdzieś zadrżało, bo mnóstwo „ważnych” ludzi się zjechało.

  Ja od jakiegoś czasu słucham sobie muzyki w 432hz, przy niektórych piosenkach mam wrażenje, jakbym przenosiła się do innego wymiaru.
  Ale nie tym chciałam, przy słuchaniu moich ulubionych:

  .https://www.youtube.com/watch?v=xbTjMUPmBrA i

  .https://www.youtube.com/watch?v=KwiSBkBak70

  „przyplątało” się coś nowego (dla mnie):

  .https://www.youtube.com/watch?v=sTHSfMcn7TY

  muszę przyznać, że odbór w ciele niewiarygodny, wibracje w nogach, jakby delikatny prąd je przeszywał. A nawet wrażenie jakb coś w nogach „kopało”

  Chciałam już iść spać, ale myślę sobie „wpadnę jeszcze przed snem do TAWa” i co widzę? Nowy wpis o muzyce, pomyślałam to pewnie znów znak dla mnie, przed pół godziny pokazała m się muzyka z 432/528/639 hz, a TAW daje taki artykuł, muszę więc tu wkleić to do co mnie „przyszło”, pewnie było/ jest też dla was.

  a tu informacje o tych hz
  http://miejscemocy.org/528-hz-wibracja-naprawiajaca-dna-wystarczy-cyklicznie-sluchac/

  Miłej nocy.

  TAW, jeszcze raz chcę powiedzieć, jak dobrze, że wróciłeś.

  1. Witaj Laszko kochana, sama już wiesz , że dobra muzyka leczy nas z chorób , gdy zaczynamy jej słuchać, już od samego rana.
   Nastrój błogi się robi, nogi do tańca się rwą, nie mówiąc już o uspokojeniu wszelkich złych emocji, jakie czasami w tym matrixowskim życiu nami targają.
   Pisząc do Ciebie właśnie Cohen u mnie leci, może to nie jest w stroju 432 A ale koi , uspokaja, cudownie na cały dzień nastraja, a my przy niej stajemy się jak DZIECI. 😀

   Znalazłam dziś artykuł przesłanie, CHCIAŁABYM BY BYŁ ON PRAWDĄ, ale jak wiesz w takich przypadkach, przeczucie może zawieść, a artykuł PRZESŁANIE np PLEJADIAN kłamie.

   Spróbuję go tu wkleić, jak TAW uzna , że puścić go można,
   to tak zrobi, no czyż nie tak TAWie. 😀
   ” No to jadźiem na Bielany, wszak tylko do odważnych świat należy.” 😀
   A może to są jednak te ZŁE PLEJADIANY ? :D,

   ***********************************************************
   ŹRÓDŁO CYTATU : Era of Light

   SZANOWNA LUDZKOŚCI.
   Proszę wiedzcie, że wielu jest pracowników światła, uzdrowicieli , by duchowo obudzić ludzi,
   którzy są gotowi pomóc jak wielu przebudzić się ze swojego snu, aby połączyć się z prawdą.

   Prawda życia w matrycy kontrolowanej przez garstkę rodzin. Prawda, która wyznacza religie i ich książki, została zmieniona, aby odpowiadały potrzebom religijnych organizacji pieniądza. Prawda, że ​​Okrucieństwa zostały uczynione ludzkości przez ludzi zaufanych w rządzie. I prawda, że ​​pedofilski pierścień jest na całym świecie żywiąc się niewinnymi dziećmi.

   Kłamstwa o wojnach i o tym, w jaki sposób rządy sprawujące kontrolę i korporacje, zarabiają pieniądze, przez manipulacje, Trzeba widzieć aby je rozpoznać, tak aby się to nie powtórzyło.

   Pierwszym krokiem jest rozpoznanie.
   Drugi to nie pozwolić by strach lub gniew przejął kontrolę.
   Trzecie to integracja ze współczuciem, aby podążać za sercem.

   Obudzić swoich ukochanych, aby wiedzieć, kim jesteście jako wieczne istoty i wydobyć się z matrixa, aby żyć tak, jak to jest WOLNI z obfitością w Miłości.

   Pozostańcie ugruntowani, i jak wszyscy integrując nowe energie z prawdą, ponieważ będzie wiele nowych wynalazków i lekarstw, które zostały stłumione do dziś.

   Wkrótce przeszkody z przeszłości zostaną zniesione. Zostaną zniesione z wielu powodów. Nowy rząd jest gotowy, aby ludzie byli na wolności. Stare kontrolujące rodziny, które gnębiły ludzkość poprzez media, rządowe systemy bankowe, Big Farma, kompanie i korporacje są wyłączane za kulisami.

   Wiele aresztowań tych co są przeciwko ludzkości ma miejsce, a prawda zostanie ujawniona we właściwym czasie. Zbyt duże ujawnienie informacji ,nie pomogło by, a jedynie utrudniło.
   Wszystko dzieje się w boskim czasie.

   Jeśli to możliwe, spoglądaj poza fabułę Trumpa i kłamstwa. Postrzegaj go, jako osobę, która ma przywrócić Stany Zjednoczone z powrotem do swoich ludzi. Zwróć uwagę na słowo United, które jest tam, gdzie właśnie ma być. Zjednoczeni w pokoju i miłości mimo występujących różnic.

   Opóźnienia w RV mają również swój
   harmonogram. Pieniądze są częścią przeznaczenia świata. Rozumiemy, że była to kolejka górska dla wielu, ale są rzeczy, które musiały być wdrożone jako pierwsze.
   I odbędzie się BARDZO BARDZO niedługo.

   Jesteś młodym gatunkiem, który był kontrolowany i manipulowany. Wiele wydarzeń było zaplanowanych, aby zatrzymać ludzkość jako więźniów.

   Wszyscy przebudzą się, aby wiedzieć, że to była gra, aby wyrównać z źródłowymi energiami i wibrować, aby wznieść się do częstotliwości miłości.

   Każdy ma wybór i musi uwolnić tych, którzy grają mroczne role – Hitlera, Khazarian jak Rockefellera, Busha itp. Każda z wielu firm, które ukryły odkrycia przed populacją.

   Kiedy wszystkie prawdy wyjdą na jaw, nie popadaj w gniew lub strach, ale raczej przykryj to współczuciem. Jest to czas na zintegrowanie intencji i głębokich oddechów, aby zakotwiczyć je w Świetle.

   Indywidualnie w waszych domach( YOU) jesteście potężni. Wraz z miłością jesteście potężni i możecie wibrować, aby poruszać się na fali harmonii. Wierzcie w siebie i proście o pomoc, kiedy jej potrzebujecie.

   Wiele istot stoi w służbie. Zapytaj (Serca) i ufaj, że otrzymasz.Wszyscy bowiem macie prezenty i im więcej łączycie i zrzucacie wasze własne programy i wątpliwości, tym bardziej ich doświadczacie, jak telepatyczne prezenty, channeling, itp.

   Przede wszystkim pamiętajcie, że wasze ciało jest święte. Nie chce byś jadł fast foodów. Ponieważ to NIE jest ŻYWNOŚĆ. Jeśli zauważysz, że źle odżywiasz się, są suplementy, utrzymają cię w dobrej kondycji.

   Masz zrozumienie, że energie są silne, więc jeśli czujesz się zmęczony, daj sobie dodatkową drzemkę. Jeśli czujesz zawroty głowy lub bóle głowy wiesz, jest to najprawdopodobniej integracja nowych energii.

   Ten wielki eksperyment na Ziemi dobiega końca, gdy twój młody gatunek zaczyna się rozwijać i rosnąć na planecie.

   Ziemia jest warta twojej wdzięczności i spóźnionej uwagi. Planeta wkrótce połączy siły z wszechświatem i istotami Galaktycznej Federacji.

   Kochamy cię .Teraz ty kochaj siebie i płyń w tych ekscytujących czasach.
   Niech rozpocznie się Celebrowanie święta..

   Niech nowy świt zacznie się, jako nowy rozdział zacznie się w dziedzinie ludzkości.

   Dziękujemy Star za jej transkrypcję naszego przesłania. Jesteśmy światłem i miłością Federacji, która stoi na służbie z podziwem dla wszystkich, którzy zgodzili się być obecni na ziemi w tym czasie.

   Idź w pokoju.
   **************************************************************

  2. „drżenia, wibracje, w pewnej chwil miałam wrażenie, że krzesło na którym siedzę drży, spojrzałam za okno czy czasami jakiegoś trzęsienia ziemi nie ma”
   ———————————
   A ja myslalam, ze tylko ze mna cos nie tak…. Mialam dokladnie to samo. U mnie zdarzalo sie to zawsze przed snem. Gdy zamknelam oczy, „caly swiat” zdawal sie wirowac. Doswiadczalam dziwnej drżączki i palpitacji serca. I co ciekawe, odnosilam wrazenie, ze nie tylko drzy lozko, na ktorym leze, ale i caly pokoj. Ja rowniez nasluchiwalam, czy to czasami nie trzesienie ziemi. Naprawde! Tylko ten, ktory sam tego doswiadczyl wie, o czym pisze. Co ciekawe, gdy otworzylam oczy, wszystkie te dolegliwosci natychmiast znikaly. Zauwazylam jedno. Dolegliwosci zmniejszaja sie, a czasami zanikaja, gdy slucham koncertow Szamana. Calkowicie zanikaja, gdy chodze boso dzien w dzien po plazy (niestety raz w roku) albo po ogrodzie i parku. Moze w ten sposob manifestuje sie brak uziemiania? Co wy na to? Co to moze byc? Chyba, ze….. komputer.

   1. U mnie to się dzieje przy otwartych oczach. Napisałam tu o wczorajszym doświadczeniu, ale przed snem też czasami się to zdarza. Falujące łóżko.
    A co do muzyki Szamana, ja jakoś nie potrafię tego słuchać. Próbowałam kilkukrotnie. Wywołuje u mnie dziwne uczucie, strach, niepewność. Widzę przy tej muzyce otchłań kosmosu, ale taką niebezpieczną. Może jeszcze muszę do tego ‚dorosnąć”. Albo po prostu mieć więcej czasu, żeby się z tymi dźwiękam ‚zpoznać’. Lepiej oddzialywują na mnie dźwieki, które wrzuciłam w poprzednim wpisie. A z uziemieniem muszę poczekać do czerwca. Bałtycka plaża powinna być dobrym miejscem, żeby pobosakować 👣👣👣

    Choć jeśli będę miała gdzie, to spróbuję wcześniej.

    Sława.

   2. Gongi Szamana generują wzorcowe alikwoty, w starciu z którymi odpada z przestrzeni wszystko, co jest nieewolucyjne. W swoich polach mamy mnóstwo nieewolucyjnego śmiecia – i to natychmiast zaczyna się uaktywniać (lęki, fobie, traumy, nienawiść, uprzedzenia, obawy, niespełnienia itd.), by następnie odpaść.

   3. Dziękuję TAW za informację. Ja podświadomie czułam, że to „wyższa szkoła jazdy”. Dlatego chcę do Szamana wrócić, ale muszę mieć trochę czasu na to, żeby móc się spokojnie tym dźwiękom poddać. Muszę mieć możliwość zapanowania nad tym lękiem.
    W tej chwili mam zbyt dużego „lenia”, ale oczyszczam organizm, więc może dlatego siły i chęci na wyzwania mi brakuje. Po prostu relaksuję się, kiedy tylko mogę.

    Posyłam też moje sercowe wizualizacje kochanemu kRAJowi, bo co jeden atak na Polskę ucichnie, to już nowy bombarduje. Po dzisiejszym wystąpieniu Morawieckiego w Monachium będą mocne ciosy leciały, a właściwie już lecą ze strony Izraela. Ale jestem jakoś spokojna o wynik, Izrael ma przemysł holokaustu, a Polacy dowody, że Żydzi też wydawali swoich. W tym starciu te dowody będą musiały być światu pokazane.

    Pożyjemy zobaczymy.

    Miłego wieczoru.

    Sława kochani.

   4. Laszko, lęki są nam wgrane systemowo, ewolucyjnie (wieki traum i potyczek). Każdy je posiada w swoim polu. A jeśli ktoś nie posiada, to mu gratuluję 🙂

    *

    „Atakami” na Polskę się nie przejmuj – one będą się wzmagać proporcjonalnie do stopnia pobudki Polaków 🙂

    Przez obserwację ich natężenia mamy bezpośredni wgląd w skalę Rosnącej Siły Narodu! 🙂

    Pewne siły bezpowrotnie tracą nad naszym Narodem wielowiekową władzę, stąd ich wściek, kwik i sraka 😀

    Zapowiadałem ten proces wielokrotnie. teraz się właśnie zadziewa.

    *

    Jak się zapewne domyślasz, Pan Premier jest marionetką – tańczy, jak mu zagrają.

   5. Pełna zgoda, tylko dziwi mnie ta propolskość w wykonaniu premiera. To, że tak otwarcie Ukraińcom Izraelczykom rzuca rękawicę. Do tej pory nikt z władz nie śmiał sie na temat historyczne dotyczące spraw polsko-ukraińskich, czy polsko-izraelskich wypowiadać, a jeśli już, to mówił o miłości bez oczekiwań, i o bezwarunkowym wsparciu. A tu w Monachium, tym, że i Żydzi i Ukraińcy mordowali w czasie wojny…..

    Przed kilkoma tygodniami rzecz nie do pomyślenia.

    Tu mam coś, gdzie na temat przyszłośc premiera Izraela ktoś pisze to co Ty TAW też przewidujesz. I inne ciekawe rzeczy:

    https://meditation539.wordpress.com/2018/02/14/benjamin-fulford-watykan-komunistyczna-partia-chin-imperium-brytyjskie-i-rzad-pentagonu-planuja/

    Teraz się „odmeldowuję”
    Dobrej nocy.

   6. Co do Pana Premiera: Bogu świeczka, diabłu ogarek.

    Co do Fulforda i Kissingera. Wygląda na to, że Kissinger stracił już kontakt z rzeczywistością: jeździ po świecie i snuje swoje chore plany, gdy tymczasem powinien doskonale wiedzieć, że dopóki nie zapnie Polaków w swoje plany – NICI Z NICH (gdyż z wielu powodów to właśnie Polska jest w tej chwili kluczem do wszelkich zmian na planecie).

    A Polacy w jego plany zapiąć się po prostu nie dadzą.

   7. Dr Ewa Kurek w jednym ze swoich wystapien zacheca mlodych polskich historykow do nauki Yiddish. W archiwach polskich i zydowskich na terenie Polski znajduja sie ponoc kilometry zydowskich dokumentow swiadczacych o skali kolaboracji Zydow z Niemcami i ich udziale w eksterminacji swoich ziomkow.
    Sadze, ze niewykluczone, iz sa tam dokumenty dotyczace ich dzialalnosci wywrotowej na Kresach podczas okupacji sowieckiej. Ujawnienie tych dokumentow byloby nie lada gratka. Mam dziwne przeczucie, ze ktoregos dnia ten pieczolowicie tworzony przez nich MIT prysnie jak banka mydlana. Nie twierdze, ze to sie stanie w ciagu roku albo kolejnych 2-3 lat, ale czuje, ze ten dzien sie powoli zbliza.

   8. Tak, a kopie tych wszystkich dokumentów znajdują się w Moskwie – i przyjdzie dzień, w którym wszystkie one zostaną udostępnione. Ale wówczas nie będzie miało to już żadnego znaczenia, gdyż wtedy będziemy żyć już w Wolnym kRaju 🙂

   9. Jeszcze tylko dodam, ze na mnie najmocniej dzialaja koncerty z tytulem uzdrowienie-oczyszczanie. Moze jednak to tylko moja wlasna sugestia.
    Ostatniej nocy mialam sen z gatunku sentymentalnych.
    —————————————————–
    Sni mi sie, ze pracuje w kancelarii……. hahahaha…..prezydenta Bronislawa Komorowskiego jako asystentka/sekretarka. PBK powiadamia mnie, ze wyjezdza nad morze i ze na wszelki wypadek przysle do kancelarii (czyli do mnie) e-mail z adresem. Widze e-mail w skrzynce. Sam sie otwiera. Oficjalne urzedowe tlo przypomina swiadectwo szkolne z czerwonym paskiem. Literki mikroskopijne, ale staram sie odczytac… Jurata?, Jastarnia?. Naraz moja uwage przykuwa cos innego. Przez tlo przewijaja sie jakby slajdy moich zdjec z pierwszych klas szkoly podstawowej i kilkusekundowe video. Zapamietalam dwa: 1. zdjecie grupowe w klasie; dzieci siedza w lawkach; widze siebie w szkolnej lawce w mundurku 2. biore udzial w zawodach sportowych na szkolnym boisku i dobiegam do mety (video). Pierwsza mysl: skad ON to wszystko wytrzasnal?. Druga: przeciez pracuje dla sluzb, wiec duzo wie.
    Budze sie i przez reszte dnia jestem w nastroju sentymentalnym. Wzruszam sie. Wracam pamiecia do szkolnych dni. Mam lzy w oczach.
    ———————————————–
    *** w rzeczywistosci nigdy nie widzialam zdjecia ani video ukazanych we snie

   10. przyjdzie dzień, w którym wszystkie [kopie] zostaną udostępnione. Ale wówczas nie będzie miało to już żadnego znaczenia […]
    ————————-
    Sugerujesz, ze bedzie to mialo miejsce w dalekiej przyszlosci?

   11. Laszko ❤ Pierwsze autorskie nagranie Pani Eli dla CIEBIE KOCHANIE ❤ PANI ELA CUD DZIEWCZYNA RADZI JAK SIĘ WYZBYC LĘKÓW!
    Pierwsza z cyklu spotkan audycja Elzbiety Krzyzaniak Smolinskiek- ODKRYTE TERAPIE cz. 1 Lęki jak się od nich uwolnić
    .https://www.youtube.com/watch?v=MnJnCQzimQE

    TAK ONI JUZ TYLKO NA NASZYCH LĘKACH, EMOCJACH BAZUJĄ- przestajemy być ich kroplówkami- zawsze mnie dziwiło- DLACZEGO TERAZ WŁASNIE TAKI WYSYP ( tajnych skrywanych przez wieki!) INFORMACJI?!- to PROSTE CHCA NASZYCH EMOCJONALNYCH REAKCJI!

    Nie znami takie gierki, bo my cwiczymy z Danielem- to również wspaniała forma oczyszczająca- ja dla przykładu ziewam- tak ze mnie uchodzi wewnętrzne zabrudzenie! Zawsze należy pamiętać zutylizować złą opuszczająca nas energię słowami własnymi różnej formy: ,,TO co wypchnięte idzie w głąb Ziemi bez krzywdy dla kogokolwiek''

    Pogoda piękna więc za słowami DANIELA OŻYWIAMY SIĘ ❤
    ,,Zapraszam Cię do poznania kilku prostych ćwiczeń ruchowych, które najlepiej działają, gdy są wykonywane na łonie Natury. Ćwiczenia te są korzystne zarówno dla kondycji psychofizycznej jak i dla świata przyrody, dla panujących w niej energii, dla roślin i zwierząt''
    Daniel Cankow – Ćwiczenia ruchowe z energią Ziemi
    .https://www.youtube.com/watch?v=j7Jq2xuSNWc

    TAW ❤ MUZA POWALA – FAJER W GLOWIE ROZLEWAJACY SIE PO CAŁYM CIELE! Dziękujemy, SERDUSZKO AGNIESIU ❤

   12. TAW ale jeśli ktoś już nie ma w swoich polach owego nieewolucyjnego śmiecia, to wtedy nie jest w stanie słuchać owych gongów szamana, 😀

    Wybiera wówczas to co jest adekwatne do jego nastroju i zapotrzebowania ,np. inny rodzaj muzyki.
    Tak ja to widzę i odczuwam.

   1. Moim zdaniem takie prawo sprawi tylko wiekszy opor ludzi, szczegolnie po ostatnich doniesieniach o zepsutych szczepionkach i braku konsekwencji dla szczepiacych.

    Widzialam komentarze pod tymi wpisami.

    Z nami Polakami juz tak jest, im silniej nas ktos przyciska, tym mocniejszy opor stawiamy.

    Choc pewnie znajdzie sie Jakis odsetek osob, ktore sie ugna.
    Ale wiekszosci nie pokonaja.

    Jak kiedys Pan Olszanski powiedzial: Wszystkich nas nie zabija.

   2. Pamiętam ten artykuł przeczytałem wtedy uzasadnienie wyroku NSA w tej sprawie. Artykuł gazety jest z kategorii tych „straszących”. Wyrok jest relatywnie korzystny dla osób odmawiających szczepienia. Sam tytuł artykułu nie nawiązuje do faktów i wyroku, który przywołuje😊

 2. Hej!
  Tak mi właśnie chodziło jakiś czas po głowie, że dawno nie kupiłem żadnej płyty… no to kupię 🙂
  mateuszek masońska pacynka pięknie zaorał pana redaktora ale wyboru nie miał. Zapędzili się w kozi róg z nutą narodową i muszą ją grać, inaczej Polski NaRÓD odstawi ich na śmietnik historii w pięć minut.
  Sława 🙂

 3. fajna muza pasuje do filmow krajobrazowych o polsce, android ma nowa fajna funkcje mozna miec dwie aplikacje otwarte w jednym ekranie naciskamy i trzymamy systemowy kwadracik az sie pojawi podzielony kwadracik, mozna np w tym samym czasie ogladac yt i pisac maila czy przegladac internet

   1. a ja wczoraj odkryłem przypadkiem jak mi fon spadl, ciekawe co jeszcze można odkryc przez przypadek -_-

  1. Ta funkcja jest dostepna od dawna.
   Ja miewam ostatnio mozna rzec problemy a mianowicie osoby ktore mnie oyaczalay w rzekomej przeszlowci i obecnie przeszkadzaja mnie we wchodzeniu na wyzsze poziomy energii swiadomosci tralala tralali tralala. Mam w zwiazku tym pytanie:czy nalezy je zostawic i isc swa droga? Sluchac nie sluchaja ,co wiecej wybuchaja agresja,czesto obrazaja,atakujac mojr pole energii,tirurilu,wiec nie waryo zuzywac swej energii na wpojenie im ze to iluzja. Nie wiem ilu zje.
   Czy ktos pomoze mnie zrozumiec moj sen? Wielce mnie on zastanawia. Interpretowalem go na rozne sposoby,lecz chcialbym uslyszec opinie kogos madrzejszego ode mnie,za co z gory dziekuje uprzejmie.
   Szybowalem nad gora, na ktorej sie nagle pojawilem, na samym jej szczycie. Byla to najwiekssza gora,jakakolwiek widzialem. Pelna pieknych drzew, grupek ludzi rozmawiajacych ze soba. Nagle odwrocilem sie w strone pewnej kobiety,ktora sie do mnie odwrocila,poczulem zaciekawienie i lucid dream zniknal.
   Pozdrawiam

   1. tez tak mam kontakt z agresja familji mnie wykancza wiezi oni nic nie czuja/czaja, maja kase i sie czuja ze sa bogami, zalecam sporadyczny kontakt raz na pół roku na swieta np a po spotkaniu kapiel w przynajmniej 1 % roztworze soli tj kilo na 100 litrow zeby zmyc ten syf, sen to interpretacja mozgu na nasze przygody w 5d podczas snu, niestety nie many mozliwosci wgladu z 3d do 5d mozg jest za slaby na to, powiedzmy jest to jakby pies chcial zrozumiec pana, natomiast wszyscy z 5d widza wszystko z 3d widac to przy smierci klinicznej kiedy widzimy nasze cialo z gory wydrukowane nazwiska lekarzy na fartuchah itd

  1. Leszek Możdżer jest już od dawna obudzony i działa w tym kierunku. Był nawet na ostatniej Harmonii Kosmosu, gdzie prezentował muzykę w obydwu strojach. Ludziska zaś zgadywali, która właściwa 🙂

   A już na najbliższym zjeździe Wolnych Ludzi w Gdańsku zaprezentuje się następny wykonawca w oryginalnym stroju, Cezary Stawski https://www.youtube.com/watch?v=sq3-9oQqJvw

   1. Zjazd Wl jest już za kilka dni.
    WSTĘPNY PROGRAM:
    3 marca 2018 (sobota)

    11:00-12:00 Połączenie serc i myśli. Powitanie i wystąpienia wprowadzające grupy koordynującej/inicjatorów idei (Janusz Zagórski, Jolanta Dal, Robert Wagner, Edyta Jaroszewska-Nowak, Jan Taratajcio, Jadwiga Łopata, Julian Rose) oraz gospodarza III spotkania Tomasza Chodnikiewicza
    12:00-13:30 Nasze zdrowie. Szczepienia Jerzy Zięba i jego goście
    13:30-14:30 KODEKS ETYCZNY WOLNYCH LUDZI – wstępna propozycja grupy koordynującej
    14:30-15:30 przerwa na obiad
    15:30-17:00 Odnawialne Źródła Energii i inne eko-technologie – Julian Rose i jego goście
    17:00-17:30 Budowanie Mocy Grupy
    17:30-19:30 – Finalizacja pracy nad portalem WolniLudzie.org. Systemy głosowania – Janusz Zagórski i jego goście
    19:30-20:00 Podsumowanie dnia – grupa koordynująca

    4 marca 2018 (niedziela)

    9:00-10:30 Nasza żywność. Znaczenie rolnictwa – Jolanta Dal, Robert Wagner i ich goście
    10:30-12:00 Wspólne działania. Stop GMO – Jadwiga Łopata i jej goście
    12:00-12:30 Budowanie Mocy Grupy
    12:30-13:30 przerwa na obiad
    13:30-15:00 Lokalna waluta w praktyce – Janusz Zagórski i jego goście
    15:00-16:00 Podsumowanie – grupa koordynująca. Połączenie serc i myśli.

    Na kolejny zjazd mile widziani sympatycy TAW 🙂

 4. Tak, zycie,!!!!
  432 Hz, powinno byc nadawane w szkolach,w pracy, w przedszkolach,a w kosciolach, no ,Tam zwlaszcza.
  Gabrysia

   1. Skoro są powtarzacze, oznacza, że przede wszystkim są arcydzieła. Chłamu nikt nie powtarza. Powraca się tylko do arcydzieł. A tych na szczęście w Polsce nie brakuje – utalentownych Twórców (Tworzenie – atrybut Boga) wydała polska słowiańska ziemia 🙂 ❤

 5. Kochani…uprzejmie donoszę że moja wnuczka zrezygnowała z tańców skakanych narzuconych jej…./…/
  a sama zapisała się na naukę gry na pianinie…i jest szczęśliwa..
  Ma 11 lat..zbuntowała się…i dobrze jej idzie…i uśmiecha się jak gra….Pozazdrościła bratu..i dzieje się…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s