119 myśli w temacie “Choroba jest posłańcem, który przynosi Ci bardzo ważną wiadomość… – Barbara Kazana

 1. TAW… jak miło, że jesteś.. 🙂 Wiedziałam, że wrócisz.

  Jeśli chodzi o przyczyny chorób to warto studiować Totalną Biologię aby poznać mechanizmy i nauczyć się rozwiązywać wewnętrzne konflikty.
  Polecam zajrzeć w głąb siebie, tam znajdziemy wszystkie odpowiedzi. 🙂

  1. Choroby są „święte” bo przyczyną jest skutek (w zrozumieniu pomaga Diagnostyka karmy – Łazariewa). Żaden żywy organizm nie dąży do śmierci. Mamy wolną wolę a nie wybór, który jest zaprogramowany. Podstawowe prawo kreacji to powoduje. Choroba utrzymuje wybór w tkaninie (zbiorze zdarzeń pierwszych) mistrza czasu tkającego nasze doświadczenia tu w 3d. Do momentu gdy pamięć wtórna poprzez przepracowanie danego doświadczenia niweluje wybór. To nie my mamy dusze ale dusza ma nas (proponuję to przemyśleć). To nasza wolna wola sprawiła, że tu jesteśmy i doświadczamy tej gęstości jako człowieki :)) Jesteśmy jednym organizmem i każdy z nas ma określoną rolę w budowaniu wszechrzeczy. Liść na drzewie po przetworzeniu słońca na cukier i tlen odpada pod drzewo, by proces rozkładu rozłożył go na elementy potrzebne drzewu do rozwoju. alfa i omega – początek i koniec. Nie ma dobra i zła jest wszechbyt. A choroby są święte.

   1. Niby tak, niby nie..;
    Doktor Lazariew wie wiele, ale…TO nNIE jest WIEDa…
    W slowianskim pojmowaniu SWIETA jest nieco inaczej…co nie znaczy, ze teoria doktora Lazariewa nie moze byc przydatna i dla Slowianina 😉 …z duzym dystansem aczkolwiek ❤

   2. inaczej, jestesmy mozgami za dnia i duszami podczas snu, doswiadczamy i obserwujemy myslenia mozgowego avatara, to morderstwa tez pewnie sa swiete jak choroby sa…

   3. „Choroba utrzymuje wybór w tkaninie (zbiorze zdarzeń pierwszych) mistrza czasu tkającego nasze doświadczenia tu w 3d. Do momentu gdy pamięć wtórna poprzez przepracowanie danego doświadczenia niweluje wybór”

    TAWIE 😉
    !!!
    Mistrz czasu tka !
    A zanim TKA, KTO PRZEDZIE ???
    Kto UZYWA WRZECIONA !!! i KOLa WROTU ?
    A takze kola PO- WROTU ???

   4. Koła Wrotu, Koła Powrotu – piękne…

    *

    Wrzeciona Czasu, Czasu Wrzeciona…
    Kto tka?… Kto przędzie?…
    – I on, i ona… 😀

    …tkają jednako. Ogień się pali…
    Dudnią kopyta… – wieść niosą z dali…

   5. Merlinie,
    dziękuję za link na ” Wrzeciono czasu”. Andrzej Kondratiuk z Igą Cembrzyńską – prawdziwy, ciepły film z pięknymi zdjęciami.
    Film z duszą.
    Coraz mniej Kondratiuków, a tak w ogóle, to tacy jeszcze są?

    Dobrej nocy

   6. Aby być Kondratiukiem, trzeba wychować się na Syberii…

    Genius loci, magia miejsca dorastania determinuje całe życie…

    *

    W „Zegarze słonecznym”, swoim przedostatnim większym filmie, umieścił autobiograficzną scenkę, która mogłaby służyć za motto do całej jego twórczości. Rzecz dzieje się na zesłaniu w radzieckim Kazachstanie, dokąd rodzina Kondratiuków została w 1939 roku – via Syberia – wywieziona z Pińska. Siedmioletni chłopiec brnie przez śnieg z matką, która jest w ciąży z jego bratem, przyszłym reżyserem Januszem Kondratiukiem. Nagle matka zaczyna śpiewać arię z „Carmen”: „L’amour, l’amour…!”. „Dlaczego śpiewasz, mamo?” – pyta chłopiec. „Płoszę wilki, synku” – odpowiada matka.

    Filmowa błazenada Andrzeja Kondratiuka była jak śpiew jego matki – zabawa służyła odpędzaniu niebezpieczeństw, uwalnianiu się od lęków. To wesołe dziecko ponurych czasów grało na nosie wszystkiemu, co zniewala i ogranicza.

 2. Nie na temat, ale wpisuje. Snu nie rozumiem. Nic nie przychodzi mi na mysl. Dodam jednak, ze tamtego dnia zanim poszlam spac 2 godziny sluchalam koncertow Szamana. Taka mialam potrzebe.

  # 1 – Wizja
  Jestem w auli pelnej rzezb w muzeum we Florencji. Sciany wylozone kamieniem/marmurem w kolorze bezowym/cielistym. Podloga w szachownice czarno-biala calkowicie niepasujaca do otoczenia. Z daleka widze trzy postacie. Podchodze blizej. To nie postacie, to zdjecia formatu 1:1. Wszystkie stoja pionowo po srodku sali. Na pierwszym usmiechnieta Hillary Clinton, dalej McCain i chyba… Comey. Delikatnie palcem dotykam/popycham Hillary. Zdjecie opada na podloge. Wpatruje sie w nie. Teraz bardziej przypomina wydruk z komputera. Kartka robi sie coraz ciensza. Prawie zanika.

  # 2 – Sen
  Patrze w ciemnosc, jakby w komos. Naraz tuz przed moimi oczami widze jakis silny zloty/zolty rozblysk. Zaraz za tym slysze wybuch/grzmot. Odruchowo zamykam oczy. Moim cialem targnal spazm. Budze sie.

  1. Kalino, gdybym była znawczynią w dziedzinie odczytywania przesłań zawartych w snach,
   ale nie jestem 😀 to odczytałabym, że Twoje sny
   przepowiadają, iż ciemne siły typu Hilary, McCain i inni, którzy nie zechcą zawrócić z drogi zła i ciemności, zostaną zabrane i ich dusze spłoną w centralnym słońcu, ostatecznie.

   Ale to są tylko takie moje dywagacje dyletantki w tej dziedzinie 😀 miło i wesoło jest niegroźnie zabawić się w przepowiadacza. 😀
   Czasami każdy z nas ma prorocze sny, może i tak jest w Twoim przypadku.

   Oby się spełniło, że zło i ciemne siły tak skończą, to świat i Ludzkość odzyskałaby to co jest jej przynależne jako ISKROM ŹRÓDŁA, czyli życie w szczęściu, radości, pokoju i dostatku.
   Takie jest od zawsze moje pragnienie.

  2. Wokół Hilary pętla się zaciska, po informacjach o Oxfam, dzisiaj wyszlo na jaw, że lekarze bez granic też ukrywali przypadki pedofilii w swoich szeregach. A Hilary ma związki z Haiti, Pizzagate jej nie posłuży.

   Tu mam dla was interesującą ciekawostkę z 1907 roku:

   .https://www.youtube.com/watch?v=pxJqeOqh_cs

   Sława

   1. Dzieki Laszka za ta cenną ciekawostkę. ( podaje dalej )
    Prawda jak oliwa, na wierzch w koncu wypływa.

 3. Kalinko
  moim zdaniem dobre prorocze sny.
  1. to co opisujesz to symbolika masonerii, jej niektóre twarze. Moim zdaniem nastąpi w głównych massmediach ujawnienie/zdemaskowanie satanistycznej masonerii, co oznacza ich koniec, upadek i odejście w niebyt.
  2. rozbłysk z centralnego słońca galaktyki. moim zdaniem konieczny, aby dokonać resetu cywilizacji, tj, np. zniszczenie sztucznej inteligencji (pilne i konieczne, spali wszelką elektronikę, musimy przejść na technologię opartą na kryształach oraz bezpaliwowe).
  musi zostać zniszczony system finansowy oraz wycofane wszelkie pieniądze, ludzkość może funkcjonować bez pieniędzy,
  zdemaskować, ujawnić oraz zakończyć negatywną rolę religii, kultu fałszywych bogów.
  a także inne sprawy, fałszertwa historii, szczepionki, chemitrails, mk ultra, kontrola umysłu, HAARP itp.

  moim zdaniem nastąpi odrodzenie duchowe, ci co nie chcą zmian bądź nie są gotowi na zmiany, będą musieli odejść

  1. …a bylo gdzies nizej o „BRACIE „TUSKA…czyli jest potwierdzenie…nawet zem nie czytal tego komentarza…Jakem Merlin !

  1. a jak jesteś bez bez nogi niewidomy to bog tak chciał dobrz dla nas… new age to takie zidiociale lewactwo duchowe

   1. Jak się ktoś urodził bez nogi to wynika to z tego co robił w poprzednim wcieleniu. Może był kanalią i dlatego teraz nie ma nogi. Nie pomyślałeś o tym?

  2. „powiedz to chorym niemowlętom,”
   Bardzo logiczne Panie gmoz….
   tu na ziemi jest RAj..;JAR…ylo…Kraina ZYCIa…”tylko” „ktos” przeszkadza…do szczescia i tworzenia choroba nie jest potrzebna…jast, bo sie wiele wezlow nawiazalo…ze o dzialaniu czarnych Magow i innych podobnie „sympatycznych” „istotek” nie wspopmne..;Jakem Merlin !
   .https://img00.deviantart.net/196f/i/2007/026/d/4/king_arthur__s_merlin_by_digitalwizard.jpg

   1. e tam niemowlece choroby to gmo szczepionki glikofosfat domieszki zydomongolskich genow z gwaltow i mezaliansow polek za kase z zydami i innymi takimi z pos ranymi genami

 4. „Bądźmy zmianą, jakiej pragniemy dla tego Świata! ”
  ********************************************************
  Nieustannie „wymagamy”, aby to i to się zmieniało w naszym środowisku , mamy również życzenia w sprawach zagranicznych i polityce, ale najpierw powinniśmy tworzyć” zmiany w NAS, które następnie będą kontynuowane w świecie zewnętrznym.

  Może to nie na temat treści artykułu, ale nie ma jeszcze u TAWa odrębnego kącika 😀 o rozwoju duchowym, dlatego pozwoliłam sobie wkleić tutaj te dwa poniższe cytaty.

  *******
  „Czy zauważyłeś, jak szybko się poruszamy? Wkrótce będziemy w nie, a wtedy będziemy żyć w TERAZ. Im wyższa częstotliwość na Ziemi, tym szybciej się porusza. Jeśli czas będzie się tak szybko nas wynosił, to możemy być w porze czasu do końca września, a my możemy żyć na Ziemi o wyższym wymiarze. Żyjemy w ekscytujących czasach. ”

  / Mahala Gayle /

  „Powtórzenie z Dr. Atkina w połowie strony. 2015-05-07
  https://soundcloud.com/phoenix-rising-29/tracks
  Właściwie żyliśmy w szóstym wymiarze Ziemi dawno temu, a spadliśmy do trzeciego wymiaru Ziemi. Na tym polegał upadek Lucyfera. Postanowiliśmy doświadczyć, jak by to było żyć w trzecim wymiarze Ziemi. Nie było to łatwe i długo trwało podnoszenie wibracji Ziemi do tego, czym jest teraz. W sierpniu 1987 roku, w czasie Harmonicznej Konwergencji, przenieśliśmy się do nowej linii czasu czwartego wymiaru Ziemi. Czwarty wymiar Ziemi to miejsce, w którym wszystko manifestuje się: dobro, zło i brzydota. Teraz sięgamy do piątego wymiaru Ziemi, który jest jedną ze Świadomości Jedności. Będzie to znacznie lepsze miejsce do życia. Następnie do szóstego wymiaru Ziemi.

  Wierzę, że szósty wymiar Ziemi nadal istnieje i to jest to, co jest uważane za Nową Ziemię, która jest jedną z miłości. Dźwięk miłości to 528 Hertzów, które rozpadają się na liczbę 15 lub 6. Musimy podnieść naszą wibrację wystarczająco wysoko, abyśmy mogli zobaczyć Nową Ziemię, aby na niej żyć. To także wymiar magii i cudów. ”

  / Mahala Gayle /

 5. Konopie leczą od tysięcy lat! Kannabinoidy, a zwłaszcza kannabidiol (CBD) to substancje o niezwykle dobrze zapowiadającym się zastosowaniu medycznym. Badania efektów biochemicznych i farmakologicznych sugerują zastosowania CBD: do łagodzenia ataków epilepsji, zaburzeń nastroju, lęków, depresji, wspomagające leczenie uzależnień od alkoholu i nikotyny, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, hamuje rozwój i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych zwłaszcza glejaka, może być pomocny w leczeniu fibromialgii, czy zwłóknienia wątroby, jest skuteczny w terapii bólu zapalnego i neuropatycznego, pomocny w terapii stwardnienia rozsianego, działa przeciwwymiotnie (np. po chemioterapii), reguluje apetyt (…)
  ——>https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html
  Uwaga: Nasze olejki NIE zawierają syntetycznego kwasu kannabidiolowego CBD, który jest produkowany in vitro w laboratorium, który nie tylko nie pomoże, lecz może zaszkodzić naszemu organizmowi, są całkowicie naturalne! Produkt również nie jest łacząny z kryształem wyizolowanym CBD, którego wiele firm używa w swoich produktach

   1. Aha…
    Bylo gdzies o tym, ze pojawi sie Bialy Smok, aby pomoc sprawiedliwym…czy jak tam nazwac tych po stronie Zycia ???
    Bialy Bedzie chronil przed czerwonym…mhmmm
    A co znacza te FIOLKI na obrazie ?
    Czuje, ze cos waznego…moze kogos???
    Zapach fiolkow ??? kiedy zakwitaja?

    TULUZA jest znana z fiolkow, takze miasto PARMA we Wloszech…

    Swoja droga lubie te sliczne kwiatki…skromne, a takie piekne i pachnace…

   1. Dziekuje Elizo za precyzje.
    szukamy razem CO ZNACZA SYMBOLICZNIE BRATKI POLNE ???
    Bo jest w tym cos waznego !


 6. A czego poslancem jest Rekin, gdy Go znajdziemy w czasie ciezkich prob i atakow ?
  Czy to Matka Natura posyla nam JEDNO z najbardziej sprawnych, silnych, odwaznych i nieustepliwych Jej Dzieci , by nas BRONILY ???

   1. No wlasnie ten znaleziony jak gdby wychyla Glowke z Wody…co tez zauwazyla kolezanka z Pracy…i to dzieki Niej zreszta, przyszlo mi sie zrozumiec, ze ten REKIN to DUZO ZNACZY (a Co??? )…znaleziony we wtorek wieczorem…

   1. „Mieszkańcy filipińskiej wioski Negros, którzy znaleźli rekina i próbowali mu początkowo pomóc. ”

    Szkoda mi bardzo tego Brata…
    A moze to ten srebrny (calkiem nie glebinowy tylko widocznie waleczny ) znaleziony stawial czola czemus groznemu i polegl by nas chronic ???

   2. „rekin brat? ”
    Jesli w istotach uchodzacych za „ludzi” nie ma serca…to moze Matka Natura posyla REKINY by pomogly tym , ktorzy Serce maja…
    Rekiny to tez Dzieci Matki Natury…

   3. raczej szarakowe podwodne dobermany do pilnowania ich podmorskuch baz, widze ze new age opaniwal głowę

  1. Jakos nie podzielam waszej ekscytacji. Mnie sie rekin kojarzy z agresja i okrucienstwem. Raczej bym go zaliczyla go grona… „gadow”. Co innego np. wieloryby i delfiny.

   1. milosnikow rekinów bym wrzucal do akwenow ze swoimi uzebionymi bracmi i przeprowadzal terapie szokowa

   2. „Mnie sie rekin kojarzy z agresja i okrucienstwem.”
    kalino, a jesli wlasnie ludzie ciebie atakuja z agresja i okrucienstwem ?
    to moze wlasnie REKIN jest wlasciwym OBRONCA w takiej sytuacji ?
    😉
    To przeciez Dziecko natury…i moze to Ziemia i Woda go wyslaly nam na pomoc ?

   3. Kalinko, rekin wielkogębowy, o którym mowa, nie należy do morskich drapieżników. Odżywia się glonami i małymi rybkami /krylami..
    Pozdrawiam

 7. W przyszłości gdy miasta będą jak wieże (na wzór drzew edenu) będziemy współistnieć z hybrydami rekino-ludzkimi. Miały one ręce i nogi (stóp i dłoni nie widziałem) ale na głowie grzebień kostny coś jakby dzisiejsza płetwa grzbietowa rekina. Latali jednoosobowymi pojazdami podobnymi do artefaktów z Egiptu http://www.paranormalne.pl/Fimg/cywilizacje/artifacts/6a.jpg i te pojazdy nie miały silników. Technologia mnie nie interesowała, moim zadaniem było chronić dzieci przed istotami, które były pasożytami energetycznymi. Pamiętam też dziwny okres na ziemi i miałem wrażenie , że to po jakiejś katastrofie ale nie atomowej (nie wiem czy to była przyszłość czy przeszłość) gdzie ludzie mogli oddychać pod wodą i w niej żyli – jak schodziło się pod wodę ciało robiło się przeźroczyste jakby z wody, ale też nie wiem czy to była technologia czy genetyka. Era snu dobiegła końca, przebudzajcie swoje grasice.

   1. moja babka walila sie ale dobila do 75 czy cos umierala w mekach wiec pan nie za bardzo pomagal powiem wiecej ze mial ja gleboko

   2. Ktoś cię tam siłą zaciąga?
    To się odstosunkuj. Pilnuj swego nosa i przypatrz się najpierw sobie mesjaszu od siedmiu boleści.

   3. pasywna agresja to zmora u katolikow, wydający się spokojni, wybuchają jak granat w studni plus sztucznie na rozkaz się smuca jak w korei po śmierci wodza

   1. Matka Ziemia a my wraz z nią wracamy do normalności, czyli początkowego wspaniałego wzorca kreacji ŹRÓDŁA.

    Już niedługo będziemy mile zaskoczeni pięknym przejawem naszych nowych kreacji.
    A Rusałki, Elfy i Syreny wesołe i uśmiechnięte przyglądają się nam z rozbawieniem, widząc nasze coraz większe zdumienie.

   2. Slowianko, ONE PLACZA, bo ludzie zatruwaja WODE, niszcza stworzenia wodne, wywalaja miliony ton plastiku…RUSALKI PLACZA slowianko, one wcale sie nie smieja…wiem, bo pare znam…

 8. Paranoja czyli przewlekła psychoza

  Przewlekła psychoza to choroba w której stopniowo pojawiają się i rozwijają zaburzenia myślenia w postaci fałszywych przekonań, czyli urojenia.

  Osobowość chorych nie przejawia cech dezintegracji a reakcje emocjonalne dostosowane są do treści urojeń. Zwykle paranoja nie zakłóca funkcjonowania życia społecznego, lecz w wyniku podporządkowania swojego zachowania do treści urojeń powstają trudnośći w kontaktach społecznych.

  Rozpowszechnienie paranoi i zaburzeń paranoicznych

  Paranoja i reakcje paranoiczne zwykle rozpoczynają się między 35 a 45 rokiem życia. Częściej występują u kobiet, osób żyjących w dużych aglomeracjach miejskich oraz o niskim statusie społecznym. W Polsce wśród pacjentów leczonych psychiatrycznie 2,7 % to chorzy ze zdiagnozowaną psychozą przewlekłą.

  Etiologia paranoi

  Wśród czynników mających wpływ na powstanie paranoi wymienia się czynniki psychospołeczne, głównie zaburzenia więzi rodzinnych, dorastanie w atmosferze podejrzliwości, nieufności i strachu oraz poczucie braku bezpieczeństwa i przekonanie o grożącym ze strony otoczenia niebezpieczeństwie.

  Oprócz wymienionych czynników zagrożeniem jest także przebywanie w odizolowanych grupach społecznych lub mniejszościach, które często żyją w atmosferze wykluczenia i izolacji zarówno społecznej jak i kulturowej.

  Rodzaje paranoi

  Ze względu na treść urojeń paranoje podzielić można na:
  •paranoje zazdrości, które zwykle dotyczą przekonania o zdradzie przez partnera lub partnerkę – osoba chora w takim przypadku stara się podporządkować swoje życie tak aby móc ciągle sprawdzać i szpiegować w celu wykrycia zdrady,
  •paranoje pieniaczą, gdzie chory stara udowodnić wyrządzone my krzywdy, często domaga się swoich praw przed różnymi urzędami,
  •paranoje prześladowczą, charakteryzującą się przekonaniem chorego o stałym spiskowaniu przeciwko niemu oraz obserwowaniu i chęci sprawienia przykrości lub cierpienia,
  •paranoje erotyczne, kiedy chory przekonany jest o uczuciu jakim darzy go inna osoba, zwykle stara się podporządkować swoje życie tak aby jak najczęściej się z nią spotykać,
  •paranoje wynalazczą, w której pacjent przekonany jest o wspaniałości jego pomysłów i twórczości
  •paranoje hipochondryczną, to przekonanie o posiadaniu ciężkiej choroby.

  1. Tak zwane choroby psychiczne to wymysł matrixa, by izolować i niszczyć istoty hipersensytywne, których nie zdołano jeszcze popalić na stosach. Polskie psychiatryki są pełne zdrowych, wrażliwych istot. Kiedyś temat zostanie należycie doceniony i dogłębnie opisany.

   1. wiekszosc tzw psychicznych to struci roznymi gownami glownie pasożytami metalami i chemia

  2. wystarczy nękanie państwa i choroba gotowa, choroba psychiczna to tez to ochrona ducha przed zwariowaniem

   1. „wystarczy nękanie państwa i choroba gotowa, choroba psychiczna to tez to ochrona ducha przed zwariowaniem”

    TAK
    TAK
    TAK

   2. to jeszcze dodam ze jestesmy duchem w ciele i zawsze wybierzemy zniszczenie ciala kosztem ochrony ducha nawet duch matki w stresie wyssie dziecko albo je usmierci zeby tylko ochronic siebie

  3. „Częściej występują u kobiet, osób żyjących w dużych aglomeracjach miejskich oraz o niskim statusie społecznym.”
   Ha, ha, ha…matrix w calej pelni , no, niestety !
   Otoz wlasnie te osoby „o niskim statusie spolecznym” , ktore matrix i pasozyty u wladzy odsunely od miejsc pracy i stanowisk, ktore naleza sie ludziom wartosciowym, otoz te osoby ZACZELY KUMC czyli kojarzyc, ze cos jest nie tak w spoleczenstwie i na swiecie.
   A dlaczego Kobiety czesciej? Bo wiele z nich to DUSZE dawnych KAPLANEK…i tych Wiedunek, ktore splonely na stosach. Dlatego pamietaja okrucienstwo i moga miec pewne reakcje lekowe…

   zadna paranoja…po prostu PAMIEC GENETYCZNA i analiza rozumowa, ze rzeczywistosc jest rodzajem iluzji matrixa;
   A dlaczego w miastach, duzych miastach ?
   Bo alienacja od Matki Natury powoduje, ze wczesniej sie czaii, iz cos tu NIE GRA NA ZIEMI, ze ktos nas robi w durnia…
   Tak, panie/ni sluzbo zdrowia.
   Nie spodziewal sie Pan az takiej analizy 😉

   Z uklonami 😉 . Psychiatra – Uzdrowiciel – Druid…
   Merlin.

  4. Służbo zdrowia,
   wymieniłeś rodzaje paranoi, a w naszym kraju lawinowo rośnie liczba chorych cierpiących na zaburzenia psychiczne … lękowe chorobę afektywną dwubiegunową, schizofrenię a najczęściej chorują na nią mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat i kobiety od 26. do 35. roku życia. Według prognoz Światowej Organizacji Zdrowia, w 2030 roku depresja może stać się najbardziej powszechną dolegliwością.

   Co roku w Polsce do szpitali psychiatrycznych trafia 1,5 miliona osób, a ich liczba wciąż rośnie….

   Dlaczego młodzi ludzie mają depresję? Jest rzetelna analiza-diagnoza tego stanu?
   Odnoszę wrażenie, że obecna polityka: niepewności jutra, nie zmienia kursu, bo realizuje własnie swój plan.
   Zgadzam się z wypowiedziami i TAW i Merlina.

   A tak na marginesie:
   W powieści „Jesień Patriarchy” o życiu fikcyjnego dyktatora
   autorstwa Gabriela Garcii Marqueza, znajdują się słowa:

   (…) mówił, znowu rozdzielą wszystko pomiędzy księży, jankesów i bogaczy, i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy gówno nabierze wartości, biedacy urodzą się bez dupy (…).

   …. Najdłuższego i najużyteczniejszego życia starcza li tylko na to, aby nauczyć się żyć.

   …..Największy wróg siedzi w samym człowieku, w zbyt ufnym sercu.”

   1. „Odnoszę wrażenie, że obecna polityka: niepewności jutra, nie zmienia kursu, bo realizuje własnie swój plan.”
    Tak, popychanie mlodych w depresje, to swiadome programy !

   2. Ktos napisal na murze stacji PKP w miasteczku pod Warszawa :
    Wszyscy umieraja, ale nie wszyscy ZYJA” ..;CZAS by sie to zmienilo…wszelako to Wielka Zmiana ! czas DLA SPRAWIEDLIWYCH !

 9. Będzie dobrze tylko zacznijcie się kochani leczyć.

  Naród Żydowski żyje w podobnej paranoi. W Izraelu młodzież wierzy że, wszyscy na świecie chcą ich zabić. Przyjeżdżając do Polski na wycieczki doznają szoku na widok wyciągniętej ręki. Nikt im nie powiedział o powitaniu. Przeszli pranie mózgów i w wyciągniętej na zgodę dłoni szukają kamieni i noży.

  To miejsce również opanowała psychoza lęku.
  Spróbujcie jakiś ziół albo idźcie do lekarza. Każdemu można pomóc.

  1. Polacy przestają ufać lekarzom – i to jest trend nieodwracalny. Jeśli lekarze nie zaczną się dokształcać i nie przejdą na służbę Życiu – za 5 lat będą bezrobotni.

   Ci bardziej inteligentni (głównie młodzi) już to obczajają. Starsi są już tak zainfekowani reckefellerowską wizją świata (google: medycyna rockefellerowska), że nic im już nie pomoże.

   1. Właśnie o tym piszę kochaniutki. Wszędzie wietrzysz spisek.
    Osadzeni mówią o swej niewinności a z problemami psychicznymi uważają się za poczytalnych.
    Zastanów się nad przebadaniem. Masz rodzinę? Na pewno się martwią.

   2. Polacy przestają ufać lekarzom
    —————————–
    Potwierdzam. Przestaja. Zaczynaja postrzegac lekarzy jako dystrybutorow lekow syntetycznych. Trzymam sie od nich z daleka jak tylko moge.
    ——————————
    Acha! W ramach protestu przeciwko bezczelnej polityce wiekszosci srodowisk zydowskich postanowilismy z mezem zrezygnowac z uslug lekarzy zydowskich. Jednym slowem nie bedziemy sie dokladac do ich dochodow. W praktyce wyglada to tak, ze np. „nasz” rozpolitykowany dotychczasowy optometra straci dwoch pacjentow. Dla niego to pewnie mala strata, dla nas gest symboliczny.

  2. Spróbujcie jakiś ziół albo idźcie do lekarza.
   ———————
   O, nie! Tylko nie lekarz! Jeszcze chirurg moze sie przydac w skrajnych przypadkach, ale reszty unikac jak ognia. Co do ziol….. zgadzam sie. Nie wiem, czy zauwazyles/zauwazylas, ale na blogu jest zakladka „Ziola”.

   1. Spróbujcie jakiś ziół !
    a swoja droga polecam /
    ASWAGHANDA !
    znakomote ziola ayourwedy § Przywraca obieg energii, laczy z ZYCIEM. polecana we wszelkich zaburzeniach nerwowych, depresjach itd. Ta roslina OZYWIA PRZEPLYW ENERGII ZYCIOWEJ; polecana tez w leczeniu uzleznien wszelkiego typu !

  3. Tzw. służba zdrowia uśmierciła 1,5 roku temu mojego stryjka – poszedł na operację kamieni w drogach żółciowych, zakazili go bakterią i tak „leczyli”, że po miesiącu zmarł. Miał 60 lat. Pół roku temu mój tata podobnie tyle, że miał objawy udaru, a w karcie zgonu wpisali że zmarł na zapalenie płuc. Miał 64 lata. Mama straciła w zasadzie oko (jaskra) przez lekarkę, która zwlekała ze skierowaniem na operację. Dlatego ja za nic nie ufam rockefellerowskiej służbie zdrowia i staram się ją omijać szerokim łukiem.

   1. Wyrazy bliskości, Pawle…

    Nie ma o czym gadać, to jest mafia. Od najwyższego szczebla do najniższego. Moja znajoma poprosiła swoją lekarkę rodzinną o przełożenie terminu szczepienia dziecka z uwagi na jego aktualną chorobę – po kilku dniach dostała pismo z sanepidu straszące ją paragrafami oraz karą skierowania sprawy wyżej, tzn. do wojewody.

    To są ludzie bez sumienia. Wyprani z elementarnych ludzkich uczuć.

    Pani doktor poszły statystyki wyszczepialności (nie dostała dotychczasowej corocznej premii za stuprocentową wyszczepialność), to się zemściła na pacjentce.

   2. sa tacy bo wy jesteście pizdeuszami nie przywalicie w morde bo się boicie, tyle w temacie

   3. Tzw. służba zdrowia uśmierciła 1,5 roku temu mojego stryjka
    ————————-
    Opowiesc sprzed ponad 20 lat:
    Moj ojciec zmarl na zawal (pierwszy i ostatni) krotko przed swoimi 40-tymi urodzinami. Bolal go kark i lewa reka. Lekarz zakladowy leczyl go biseptolem. Nie tylko zreszta jego. Na wszystkie dolegliwosci zazwyczaj przepisywal biseptol. Jakis czas po pogrzebie doszlo do dziwacznej sytuacji. Moja matka natknela sie na mezczyzne (w sklepie, czy na ulicy-juz nie pamietam). Jakos tak wyszlo, ze spojrzeli sobie w oczy i mezczyzna w poplochu zaczal uciekac. Skonsternowana, nie wiedziala o co chodzi, ale traf chcial, ze przechodzil akurat byly wspolpracownik ojca. I to on opowiedzial historie z biseptolem. „To ten lekarz, ktory wykonczyl pani meza”. Ponoc ludzie w zakladzie zaczeli sie burzyc i zazadali jego wydalenia. Nie wiem jednak, czy zostal zmuszony do rezygnacji. To bylo pierwsze i ostatnie spotkanie z owym doktorem. Pograzona w zalobie rodzina nie miala ani sil, ani checi, aby zajac sie sprawa i probowac wyciagnac konsekwencje.

  4. …ot i trafił nam się kolejny troll – pozdrawiam i radzę trochę poczytać niezależnych treści , a dopiero potem próbować Nas nawracać na jedynie słuszną i niepodważalną „medycynę”…

   1. lekarze maja mentalności taksówkarzy reagujących panicznie na ubera który ich przejmuje powoli bo jest tanszy latwiejszy i przyjemniejszy dla pasazerow

   2. o wielki szu… przepraszam ze z malej litery ale kiedy przyjdzie kolej na kanara komornika i policjanta ?

   3. Sposób na kanara: nie myć się przez dwa tygodnie… 😀

    Prawo komornicze zmienia się i komornicy przestają być już bogami.

    Znam kulturalnych policjantów. Naprawdę. Nie respektuję babilońskiego prawa, więc nie raz byłem spisywany. Moje spostrzeżenie: polscy policjanci są coraz bardziej kulturalni 🙂

   4. w wesolycuh czasach dolewaja trucizn do wody zwodza strasza wymuszaja zeznania i takie tam…

   5. „sluzba zdrowia” to nie lekarz…pisanie typu ”
    „Będzie dobrze tylko zacznijcie się kochani leczyć.” raczej przypomina lata piecdziesiate i wstawki typu :
    „macie Rodzine Kowalski, pamietajcie… „my” wam pomozemy, ale wy „nam „pomozcie…”

   6. przesadzasz, w afryce ciagle chodza boso i padaja jak muchy, trzeba zaczac od diety dobrych produktow ewy bednarczyk

   7. wiec mowie zarcie leczy przedewszystkim czy u murzynow czy u nas, zaciąganie elektronow wiadomo spoko Orinoko ale nie numero uno, wg benarczyk choroby cofaja się bez ziarna i nabialu na warzywach miesie i dobrych olejach

   8. Tak, naturalne zimne oleje oraz kiszonki (równowaga kwasowo-zasadowa).

    Kakao oraz oliwa z oliwek extra dziewica – dwa niezmanipulowane jeszcze produkty spożywcze. Reszta produktów została już przejęta.

   9. Dodam, ze sa madrzy, wspaniali lekarze, ktorzy RATUJA ZYCIE RODAKOW ! ❤

    Byliscie na OJOMIE , Oddzial Intensywnej Opieki Medycznej…
    24/24 na dobe ktos czuwa…SA WARTOSCIOWI LEKARZE i dzieki wielu z nich uratowano setki tysiecy ludzi…a dzieki tym uratowanym ludziom, inni Ludzie, takze ci, byc moze KLUCZOWI dla Wielkiej Zmiany, widza sens w BYCIU TU NA ZIEMI.

    Z glebi serca DZIEKI WIELKIE WAM RODACY LEKARZE I PIELEGNIARKI !

    http://i1.fmix.pl/fmi2020/cdb2597f001cbd584daf3cd3

    Takze panie salowe i kierowcy pogotowia oraz personel rehabilitacyjny ❤

   10. za darmo pieniedzy nie biora ale zapytaj ojomow o szczepionki i gwarantuje ci ze beda spiewac piesni zakonu medycznego o zaletach klucia i olewac poszczepionkowe zgony i kalectwa dzieci

 10. Na chorobę można patrzeć jak na informację, która sama w sobie nie jest zła ani dobra. Informacja jest neutralna.
  Tak jak cień informuje o przeszkodzie na drodze promieni słonecznych, tak choroba wskazuje na zakłócenie w polu istoty. Usunięcie zakłócenia to usunięcie przyczyny, która czyniła chorobę możliwą. Gdy zniknie przyczyna, znika jej skutek – choroba.
  To dotyczy nie tylko objawów cielesnych.
  Tylko miłość leczy, bo tylko ona usuwa przyczynę.

  1. ha, milosc???
   a gdzie ona jest w przypadku mobingu w pracy, nasylania jednych na drugich itp; w wielu krajach juz uznano jednostke chorobowa BORN AUT – niezdolnosc do pracy z powodu mobingu i przeciazenia !
   Czy tu MILOSC cos poradzi ???
   I kogo do kogo ???

   1. Jest Weda spisana (częściowo też zmanipulowana, jak wszystko, co spisane) i jest Weda Żywa – do ściągania w żywych plikach z żywej przestrzeni…

    (Raz na rok cuś mi się uda ściągnąć… Każdy to potrafi, tylko trzeba się trochę oczyścić i nieco wyciszyć).

   2. Wystarcza mi ta ściągana. Byłem ciekaw słów spisanych niezmanipulowanych.
    Dzięki

  1. tak, jak sie wszyscy lub wiekszosc przebudzi, bo poki co, to WIELU SPRAWIEDLIWYCH I WRAZLIWYCH BARDZO CIERPI…tez W PRACY !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s