26 myśli w temacie “Szczepienia – Holokaust XXI wieku? – Jerzy Zięba

 1. Nie wiem czy to prawda?! – ktoś podczas trwania rozmowy napisał, że w Zielonej Górze maja zostać powtórzone szczepienia ze względu na ich ograniczone działanie po wiadomej aferze! Szukajac potwierdzenia tej informacji natrafiłam na dość istotne informacje:
  ,,O stosowaniu u pacjentów na dużą skalę szczepionek przeznaczonych do utylizacji”- to już wiemy

  ,,Według ustaleń dziennikarzy, o procederze wiedzieli sami lekarze.”- to również znamy

  ,,W artykule jest mowa także o woj. lubuskim. Część przychodni, gdy inspektorzy wszczynają postępowania w sprawie szczepionek, zamiast je wycofać z użycia, zaczyna grozić urzędnikom – twierdzi gazeta. A Adam Chojnacki, lubuski wojewódzki inspektor farmaceutyczny, tłumaczy: – Było wiele telefonów, że będą ode mnie żądać odszkodowań, jeśli wydam nakaz utylizacji.

  Chojnacki wydał w ostatnich tygodniach 80 decyzji o utylizacji szczepionek. W planach ma kolejnych 100.”

  Czyli LEKARZE SZANTAŻUJĄ INSPEKTORÓW- SZOK! TAK BARDZO CHCA SZCZEPIĆ DZIECI WADLIWYMI SZCZEPIONKAMI NADAJACYMI SIE TYLKO DO UTYLIZACJI!

  1. A Newsweek robi świetną robotę i reklamuje Pana Huberta 🙂

   ,,– To, co się stało, będzie świetną pożywką dla ruchów antyszczepionkowych – wzdycha ciężko Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

   Hubert Czerniak, lekarz wspierający ruch STOPNOP, który straszy, że szczepionki nie przechodzą badań dotyczących toksyczności, niszczą mózg, można po nich zapaść na autyzm, alzheimera, astmę albo katar sienny, ma teraz bardzo napięty kalendarz – mnóstwo spotkań z ludźmi, których ostrzega przed szczepieniami: Gorzów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Torzym. Wcześniej Łódź. Wkrótce Gdańsk – spotkanie w Centrum Kultury im. Jana Pawła II, wstęp: 50 zł.

   Prokuratora Regionalna w Szczecinie wszczyna jednak śledztwo w sprawie narażenia pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. A Stowarzyszenie STOPNOP, które od lat domaga się zniesienia obowiązku szczepienia dzieci, żąda, żeby natychmiast w całym kraju wstrzymać podawanie szczepionek.

   Temperatura rośnie

   – Teraz jest niepokój, ale za chwilę może być już panika – obawia się dr Michał Sutkowski, prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych. Szczepi od ponad 20 lat, ostatnio czuje się jak saper na zaminowanym polu. – Rozmawiam z rodzicami, wyjaśniam ich wątpliwości i w końcu zgadzają się na szczepienie dziecka. Jakoś jeszcze się udaje. Ale jak długo?

   Przychodzą do niego podminowani, przesiąknięci narracją z internetu: ktoś świadomie podaje dzieciom szczepionki, które zabijają. Trwa precyzyjnie zaplanowana akcja redukcji biologicznej naszego społeczeństwa. Zginie połowa z nas. Polska będzie bez Polaków.

   W ubiegłym roku na KUL-u zorganizowano wykład, na którym pani z tytułem doktora habilitowanego opowiadała, że szczepionki obniżają inteligencję. A do ich produkcji używa się ścieków i odpadów przemysłowych. Dr Urszula Krupa, która udziela się w Radiu Maryja od dawna straszy, że dziecko po szczepieniach może unikać kontaktów społecznych, mieć nagłe wybuchy złości, wpaść w bezsenność, drażliwość”

   To tylko fragment tekstu o antyszczepionkowcach. Cały przeczytasz w najnowszym „Newsweeku” – w poniedziałek LOL
   N0 PO PROSTU STRZAŁ W DOOPĘ KONCERNOM- chcieli im pomóc, a wyszło jak zwykle inaczej 😀 DZIĘKI NEWSWEEK 😉

   a ZEBY BYLO JESZCZE LEPIEJ:
   ,,Co roku aż o jedną trzecią rośnie liczba dzieci, których rodzice nie przyprowadzają na szczepienia. – W ubiegłym roku nie zaszczepiono ponad 26 tysięcy, jeśli ta tendencja się utrzyma, to w tym roku może być 40 tys. niezaszczepionych, a w kolejnym już ponad 50 tys. – wylicza Jan Bondar

   Biorąc pod uwagę, że w każdym roczniku jest po 370–400 tys. dzieci, to te nieszczepione nie są dramatycznie dużą grupą. Dramatyczne jest za to tempo, w jakim ta grupa rośnie.

   – Może nadszedł czas na jakieś radykalne metody? Na przykład nagłaśniać przypadki dzieci, które nie były szczepione, zachorowały, umarły? Albo pokazywać skutki odry z powikłaniami? Skutki różyczki we wczesnym okresie ciąży? Gdy rodzi się dziecko, które ma małogłowie, małoocze, upośledzenie umysłowe, wady serca, zaburzenia neurologiczne? – zastanawia się rzecznik GIS. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/antyszczepionkowcy,artykuly,423166,1.html

   a TAK Z INNEJ STRONY= 27 PAŹDZIERNIKA DAVID ICKE W POLSCE! JAK PODAJE NTV

   1. Widać, że ludziskom w głowach się odmienia sądząc po komentarzach haha:). A ci co piszą, że szczepionki są ok, a to bzdury antyszczepionkowców mają przewagę łapek w dół.

  2. Elaszko, „wymiatasz”,

   Taki zasyp waznych informacji…

   Ja dolacze cos innego, pod czym moge sie calkowicie podpisac. Sama na te mysl nie wpadlam, za to wpadla mi w oczy ta mysl wyrazona przez kogos innego:

   „Ambasador USA po rozmowie ze Schetyną odwołany, premier Izraela Netanjahu z możliwymi zarzutami o korupcję, Schulz odsunięty od polityki w Niemczech. Ktoś jeszcze chce kombinować przeciwko Polsce. Nie radzę”

   zrodlo:

   https://wpolityce.pl/polityka/381377-ciekawa-uwaga-ktos-jeszcze-chce-kombinowac-przeciwko-polsce-ambasador-usa-po-rozmowie-ze-schetyna-odwolany-netanjahu-z-mozliwymi-zarzutami

   Juz ktos madry powiedzial:

   Przestrzen sie oczyszcza.

   Milego pieknego dnia.

   1. No i sprawdziło się, co pisałem kilka dni temu o Benjaminie. Zbierają się nad nim ciemne chmury. Wg mnie, dostanie czapę od swoich (jak Ariel), bo Izrael nie pozwoli sobie na międzynarodowy czarny piar, pewnego dnia po prostu go zneutralizują. Wg mego czuja, jest już namaszczony kolejny premier.

    Podobnie Watykan nie pozwolił sobie na czarny piar związany z procesem abpa Wesołowskiego – i na kilka dni przed procesem… biskupa usunięto.

   2. Oj dzieje sie na calym swiecie.

    TAW, tak jak przewidziales, ciagle cos nowego-czesto okropnego, brudnego- ale zarazem oczyszczajacego, niwelujacego, odkrywajacego przestepcow, wychodzi na jaw, jak sprawa z Oxfam:

    http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/organizacja-humanitarna-oxfam-urzadzala-orgie-podczas-akcji-w-czadzie-i-na-haiti-uczestniczyc-mialy-w-nich-takze-dzieci,12930324/

    Ciekawe, kto w Izraelu przejmie wladze. Pewnie pani Ambasador (z Polski) bedzie musiala sie tez spakowac. Za slowa z Auschwitz przed oczami ocalalych z holokaustu Polakow powinna byc niezwlocznie wydalona. Ale „co sie odwlecze, to nie uciecze”…

    Jednak nasi przodkowie byli madrzy, mowili madre rzeczy.
    Slawa

   3. Właściwie to już nie ma najmniejszego znaczenia, kto w Izraelu przejmie władzę – Izrael jako typowe państwo terrorystyczne zostanie zdelegalizowany przez cywilizowany świat.

    Ale najpierw świat musi zdobyć status cywilizowanego. Bo na razie jako Ziemianie nie dorośliśmy jeszcze do tego miana.

   4. A co do Watykanu, jestem ciekawa filmow Smarzowskiego, o ktorych wczoraj nadmienilam. Pierwszy „3” o pedofilii w kosciele, a drugi o poczatkach rodu Piastow z elementami wierzen slowianskich.

    I przede wszystkim ta kolejnosc. Najpierw rozliczenie KK, a potem pokazanie ludziom wiary naszych przodkow.

    Smarzowski jest mistrzem nielatwych tematow, przedstawianych w skomplikowany, ale mozliwy do zrozumienia sposob.

    A cos innego przyszlo mi jeszcze teraz do glowy.

    Niedawno gdzies ( nie pamietam gdzie- moze nawet tutaj na Twoim TAW blogu) przeczytalam, ze Wawel w jezyku cerkiewnoslowianskim (cyrylica) pisze sie BABEL…

    Niby czlowiek zna tej jezyk, uczyl sie w szkole, ale ktos inny musi takie „oczywistosci” w „oczy rzucic”.

    A to laczy sie znowu z moimi ostatnimi ´”widzeniami” Kopiec ( w myslach informacja, ze Kraka, Wandy) z ktorego sie jakies bogactwo (jak lawa z wulkanu) wylewa.

    Te kopce sa w Krakowie, niedaleko Wawelu …..

    Ciekawe co nastapi, czego sie dowiemy,……

    Slawa.

   5. Wg prof. Mariana Kucały „wawel” pochodzi od „wąwel” (z nosowym „o”), co oznaczało po prostu „gród”.

    Każdy badacz tematu ma tutaj swoją teorię – i walka o „wawel” w najbliższych latach będzie ostra 😀

   6. „Ktoś jeszcze chce kombinować przeciwko Polsce. ”
    wielu „po cichu” kombinuje przeciwko POLAKOM…zwlaszcza za granica…

  3. Wniosek: jeśli lekarze powiedzą stop NOP, to nie będzie ludobójczych szczepień. Jeśli milczą, to są albo głąby do potęgi N-tej, albo zbrodniarze na usługach zbrodniczych koncernów usraelskich. Innego wyjaśnienia nie widzę!

 2. ….ja nie mogę Pani powiedzieć z całą odpowiedzialnością
  BO NIE ZNAM SKŁADU SZCZEPIONEK!- zgadnijcie kto to powiedział i przed jakim zabiegiem!
  Z INNEJ BECZKI: „Potajemne nagranie z wizyty lekarskiej. Szczepionka Boostrix.”

  Film dotyczy szczepionki Boostrix GlaxoSmithKline Biologicals przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi

  1. I jeszcze super sprawa dla tych którzy nie chcą się zaszczepić!
   Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz
   Nie spotkałem jeszcze lekarza, który podpisałby poniższy formularz, ściągnięty już przez setki rodziców
   Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu.

   Poniższy formularz powstał na bazie formularza sporządzonego przez Kena Andersona.

   Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień! Dość długa ta gwarancja- więc Macie Kochani ❤ link:
   https://pracownia4.wordpress.com/2013/08/17/chce-pan-zaszczepic-moje-dziecko-nie-ma-sprawy-prosze-tylko-podpisac-ten-formularz/

   1. Elaszko,
    wspomniałaś o dokonywanym ludobójstwie na Libijczykach.
    Ja wspomnę jeszcze o Syrii.
    Dzisiejsze wypowiedzi Prezydenta Francji.
    https://www.lematin.ch/monde/armes-chimiques-paris-menace-frapper/story/23334759
    Świat wie, że Stany Zjednoczone, Izrael i reszta świata nigdy nie miały żadnych dowodów na to, że syryjski rząd użył toksycznego gazu przeciwko własnemu Narodowi, a administracja USA wydała nie mniej niż 12 miliardów dolarów w ciągu ostatnich czterech lat, aby zdestabilizować rząd Damaszku (R Ford, amb. przed Izbą Reprezentantów).
    Czy sytuację chcą powtórzyć i czy mogą dostarczyć sprawdzone dowody w postaci broni chemicznej … , by wprowadzić chaos i nieść śmierć narodom tego regionu.

  2. lekarze dzisiaj to dilerzy smiercia, to jakas masakra charakterow. Czy mozna wierzyc odmoralnionym, bez empati lekarzom?? Dla kogo wy KU…. pracujecie ??

  3. Uff, ręce opadają.
   Chcę Was uczulić na nazwy leków lub szczepionek z literą „X” – są baaardzo niebezpieczne.

   1. Jasa ❤ Kochana tak o tym także mówił M. Spiers!
    Laszko ❤ Kochana wczoraj długo się zastanawiałam nad info o
    Libijskiej grupie etnicznej Tawurgha – obrazki szok- praktycznie od wczoraj jestem tym przybita- nie wiem jak można być tak okrutnym! Przez godzinę myślałam dać czy nie dać tej informacji, ale należy nagłasniać zbrodnie tej amerykańskiej ,,pokojowej'' hybrydy! Ponadto takie zapytanie się we mnie pojawiło, a nawet stwierdzenie- gdzie ci pokonani rzekomo z isis bandyci są lokowani?!

    ,,Radykalni najemnicy, którzy zostali przywiezieni do Libii (sfinansowani i uzbrojeni) przez Clinton i Obamę, otwarcie stwierdzili, że zamierzają dokonać czystki etnicznej i oczyścić Libię ze wszystkich czarnoskórych. O tych wypowiedziach pisano artykuły w mainstreamowych mediach. To dlatego machina dezinformacyjna, zasilana kłamstwami CIA, twierdziła, że Kaddafi zatrudnił masę afrykańskich najemników. Nic dalszego od prawdy. 250 tys. radykalnych, psychopatycznych terrorystów, którzy zostali sprowadzeni do Libii (przez Clinton i Obamę) to jedyni, którzy popełnili haniebne zbrodnie przeciwko ludzkości.''

    Ameryko, za każde utracone ŻYCIE PRZYJDZIE CI SIĘ ROZLICZYĆ!

    Zgoda na powrót Tawurgha do domu została jedna podtrzymana, a czas powrotu ustalono na 1 lutego 2018 roku.

    Na mocy umowy z całą Libią, dziś rano zaczęło wracać do domu około 43 tys. ludzi Tawurgha. Kiedy dotarli za Misratę, milicje Misraty i jakieś szemrane mniejsze bojówki zablokowały im drogę do domu i odmówiły przepuszczenia ich dalej. Dokładnie takie bezprawne, przestępcze czyny mają miejsce w Libii od czasu bezprawnego zniszczenia tego kraju w 2011 roku przez USA. W tej chwili mamy do czynienia z kryzysem humanitarnym, ponieważ 43 tysiące ludzi utknęło na drodze i w jej okolicy.

    Świat nie może stać z boku i pozwolić, aby gang popieranych przez Stany Zjednoczone terrorystów przetrzymywał niezbędne do życia środki (wodę, żywność, schronienie itp.) ponad 43 tysięcy niewinnych ludzi.

    Ten najnowszy kryzys humanitarny w Libii jest bezpośrednim skutkiem 11-miesięcznego brutalnego bombardowania Libii i jej mieszkańców przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników w 2011 roku, które zakończyło się publiczną egzekucją Kaddafiego, która sprawiła tej wstrętnej harpii, Hillary Clinton, tak ogromną radość. Są to zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości i nie można ich ignorować.''

    a TRAMPEK CO?! Na co pozwalasz? Co kontynuujesz?!

    I tak sobie pomyślałam jak brakuje ARKONY, SZCZĘŚLIWEJ, HALINKI, które to tak ciężkie tematy potrafiły pięknie zrównoważyć! ❤

    A dzisiaj i zawsze dla was Kochani ❤ – JUZ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ TYCH DNI, KIEDY DOBRO I MILOŚĆ I SZCZĘŚCIE WYPEŁNI CAŁY ŚWIAT, A NAWET WIĘCEJ CAŁY WSZECHŚWIAT ❤ KOCHAM WAS 🙂
    Słowiańskie Święto Zakochanych ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=_aPW8CAdbKw

    TAW ❤ , a ten filmik to od Pana Jerzego ❤

   2. Elaszka pisze :”Ameryko, za każde utracone ŻYCIE PRZYJDZIE CI SIĘ ROZLICZYĆ!”

    Elaszko zgodnie z zasadą Prawa Jedynego, przyczyny i skutku, a po swojsku powiedziane, „co posiejesz , to zbierzesz” ja pozostawiam wszystkie sprawy tego świata, na które nie mam bezpośredniej MOCY ZMIANY ZŁA w DOBRO , właśnie Prawu Jedynego.

    Wszystko w Przestrzeni zostanie potraktowane taką zwrotną energią, jaka została wysłana w przestrzeń.

    Ci co stosują się do powyższego, a ugruntowani są w sercu energią dobra i miłości ,wiedzą, i właśnie stosują tą zasadę ,że serce to coś więcej niż romans i poezja, serce jest prawdziwym ” magazynem prawdy „, i to sprawia, że
    serce jest najmądrzejszą częścią WSZYSTKIEGO, takim dzisiejszym smartfonem 😀

    Zatem kierujmy się w życiu wskazówkami serca, a życie
    nasze stanie się takie jak JEGO/serca/ zawartość.

    Miłego i słonecznego dnia życzę Tobie ❤ i wszystkim Wędrowcom TAWerny.

 3. Elaszko: Nie jestem co prawda ani Halinką, ani Arkoną czy Szczęśliwą, ale powiem tak wg mnie sprawiedliwość jest blisko, a grupa Tawurgha to wyjątkowi ludzie i już niejedno przetrwali. Odnoszę dziwne wrażenie, że ich podobnie jak i nas, nie da się pokonać. Z jakiegoś przecież powodu ich nazwa (Tawurgha) oznacza zieloną wyspę🙂. Wspierajmy wszystkich uciśnionych, pognębionych z całych sił, przekazujmy miłość kiedy tylko możemy, a możemy dużo choćby podczas „sesji” wieczornej.
  Sława wszystkim ludziom dobrej woli❤🙂.
  Kocham Was i kocham Słoneczko🔆 chociaż dzisiaj mi go troszkę brakowało

  1. Emuszko, jestem z Tobą całym sercem i Duszą i ślę w Przestrzeń naszego Pięknego Kraju i dalej całą MIŁOŚĆ mojego serca daną mi przez ŹRÓDŁO naszego tu Istnienia ❤
   To dla Ciebie i dla Nas Polaków Słowian.
   .https://youtu.be/p0C91w1MUkE

  2. Emuszko Jesteś Kochaną Piękną Cudowną Duszyczką ❤
   Wymieniłam te Kochane Duszyczki, które Zamilkły i bardzo brakuje nam ICH OBECNOŚCI ❤

   Gdy przeczytałam o ,,RODZIE ZIELONEJ WYSPY'' poczułam właśnie bliskość w stosunku do naszej Słowiańszczyzny!
   Do miłości do Ziemi- Emuszko ❤ przesyłam Tobie Jego promienie i ciepło! U nas SŁONECZKO JEST CAŁY CZAS 🙂
   Nas POLSKICH ROLNIKÓW wykańcza się ,,w białych rekawiczkach'': PADA KOLEJNA KURTYNA PISu!
   "Ekolodzy" z fundacji Viva! zmiażdżeni na Komisji Rolnictwa. Argumenty wygrały z ideologią
   Tym pseudoekologom nie chodzi o cierpienie zwierząt tylko o zupełnie coś innego! 7 minuta! KORPORACJA SARIA!
   ,,Ciekawostką jest, że na nagraniu z ukrytej kamery w 2013 roku prezeska otwartych Klatek Dobrosława Gogłoza przyznaje wprost, że współpracuje z niemieckimi koncernami utylizacyjnymi w celu wyrżnięcia polskich producentów naturalnych skór futrzarskich w celu przejęcia zysku z utylizacji odpadów'' – 7 minuta! KORPORACJA SARIA!
   materiał pokazuje bardzo dokładnie jak krok po kroku niszczone sa kolejne sektory POLSKIEGO ROLNICTWA!
   .https://www.youtube.com/watch?v=IdhfyVUYKfM

 4. Emuszko Kochanie ❤ A co do Słońca- jak może być SŁOŃCE NA JEDNYM TERENIE, A OBOK NIE! I tu właśnie następuje manipulacja, która ma ścisły związek z chemtrails, ale przede wszystkim z projektem, który zastosowano przy głośnym FATIMSKIM CUDZIE SŁOŃCA! Ponoć 8 lutego w POLSCE ROWNIEŻ był ten efekt (technologia) bardzo widoczny:
  .https://www.youtube.com/watch?v=l_t5vsXbokg&t=338s
  Teraz porównanie;
  Ks. Natanek – Cud pulsujacego Słońca na "Różańcu do granic
  .https://www.youtube.com/watch?v=rHgRmAD34U8&t=5s
  Cud Słońca w Nigerii! Równo 100 lat po zdarzeniach z Fatimy
  .https://www.youtube.com/watch?v=spZ1OQme_5U

  A oto te ,,boskie cudowności- ibjawienia''
  NASA's SUN SIMULATOR CAUGHT ON VIDEO
  .https://www.youtube.com/watch?v=jZJcSzO9viU
  kolejne kurtyny spadają-a już i oni wypadają z obiegu- TAK JAK PISAŁ TAW O NATANJAHU (po co był w Rosji!) – tak kilka dni temu – tak dla przypomnienie, a zaraz okazało się, ze pozycja N-gada jest =0 i sa postawione korupcyjne zarzuty!

 5. Przyłapano Pilota, który zapomniał o wyłączeniu CHEMTRAILS podczas lądowania.

  Pilot handlowego samolotu popełnił błąd, który PROWADZI do istnienia „CHEMTRAILS” – zapominając wyłączyć instalację zanim wylądował!

  Mamy wideo lądowania samolotu, wciąż rozpylającego CHEMTRAILS, gdy uderza w pas startowy. Jest to pierwszy empiryczny dowód na poparcie roszczeń osób, przedstawianych jako „teoretyków spiskowych”, którzy twierdzili, że linie lotnicze są wykorzystywane przez rząd do rozpylania aerozoli w powietrze bez wiedzy i zgody ludzi narażonych na rozpylanie. Dzięki takim dowodom opinia publiczna ma teraz prawo do składania pozwów, wykorzystywania wezwań i wymuszania odkrywania dowodów. 1 minutowy hit filmowy pojawia się poniżej.

  Pomimo faktu, że samolot ląduje w mglistej pogodzie, emisja chemtrails jest jednoznaczna; ich istnienie nie może być odmówione ani wyjaśnione przez pogodę. Po pierwsze, trasy NIE pochodzą z tyłu silników odrzutowych. Po drugie, ślady nie są jedynie wodą spływającą z krawędzi skrzydeł, ponieważ w trakcie przelotu samolotu, oprócz emisji skrzydeł, wyraźnie widać SPRAYS-y wychodzące z kilku sekcji z tyłu skrzydeł w wyraźnym dodatku do wody. które mogą zmyć skrzydło podczas lądowania. Sam zobacz i nagraj sobie ten film ..bo mogą go usunąć….

  Opublikowano 1 hour ago, autor: adept

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s