NIGDY NIE BYŁO ŻADNYCH, JAKICHKOLWIEK BADAŃ, KTÓRE WSKAZYWAŁYBY NA TO, ŻE PRAWIDŁOWY POZIOM CHOLESTEROLU U CZŁOWIEKA NIE POWINIEN WYNOSIĆ WIĘCEJ NIŻ 200 mg/dl.

Dlaczego więc lekarze, nie mając najmniejszych podstaw naukowych, przepisują pacjentom środki niezwykle toksyczne tylko po to, żeby uzyskać wynik z laboratorium wskazujący, że poziom cholesterolu obniżyli poniżej 200 mg/dl.

LEKARZE ZOSTALI OSZUKANI

I NIEŚWIADOMIE OSZUKUJĄ RÓWNIEŻ SWOICH PACJENTÓW!

Amerykańskie FDA zawsze, w każdym przypadku tego typu zaleceń, żąda czasami wieloletnich badań, szczególnie kiedy tego typu „norma” ma dotyczyć milionów ludzi na świecie. W tym przypadku jednak, bez jakiegokolwiek wykazania zalet wprowadzenia takiej normy, badań takich nie zażądano. Nikt nigdy ich nie przeprowadził.

źródło: Jerzy ZiębaUkryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Część 2, Rzeszów 2016, s. 111.

Książka do nabycia na:

https://ukryteterapie.pl/kategoria/ksiazki

Reklama

28 myśli w temacie “Cholesterolowe kłamstwo – Jerzy Zięba

  1. Znane mi są wiadomości o cholesterolu od wielu lat. Interesuję się medycyną naturalną, akademicką i wykonuję zawód: masażysta, chiropraktyk, bioenergoterapeuta. Informuję swoich klientów, jak i osoby postronne o szkodliwości obniżania cholesterolu, nadmiaru homocysteiny i innych zagrożeniach, nie tylko medycznych. Pozdrawiam wszystkich Lechitów.

  2. Fajnie że jednak piszesz jeszcze na tym blogu. wchodzę tu z przyzwyczajenia z nadzieją że dasz radę pogodzić inne sprawy z tym blogiem. Pozdrawiam serdecznie

 1. TAW, NAPRAWDE DZIEJE SIĘ! 😀 zgodnie z tym, co zapowiedziałeś:
  „Sama przestrzeń będzie odtąd stawiać opór wszelkim niewzorcowym zapędom polityczno-ekonomicznym. Od dawna tu piszę, że NWO się sypie, w końcu macie na to twarde dowody”.
  Jeszcze kilka dni temu:
  „Upłynął ponad rok, a nadal nie ma odpowiedzi od Episkopatu Polski na Apel o prawo do informacji o wykorzystaniu linii komórkowych z aborcji w szczepionkach. Nie uzyskałam odpowiedzi od biura prasowego, skąd ta opieszałość i ignorowanie tak ważnej sprawy.

  Włodzimierz Pawelec, ceniony w środowisku sceptyków szczepień działacz społeczny i ojciec kilkorga dzieci, zaniepokojony tym problemem napisał petycję do arcybiskupa Stanisława Gądeckiego oraz Konferencji Episkopatu Polski. Poparło ją ponad 3 tys. osób”.
  https://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/5380-zmowa-milczenia-wokol-szczepionek-z-aborcji

  A dzisiaj wrzód pęka! i MÓWIĄ O TYM GłÓWNE MENDIA!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-szczepionkowy-w-polsce-setki-osob-otrzymalo-wadliwe-szczepionki

  słyszałam, że „w czerwcu Izrael zostanie zaatakowany przez kraje arabskie i zrównany z ziemią, to są właśnie początki. Atak miedzy 5-11”. Ciekawe, ale wszystko wskazuje, że to koniec ich rządów!

  a CO DO APELU PANI EWY KUREK I ZIEMKIEWICZA:
  „WZNOWIĆ ZABLOKOWANE PRZEZ ŻYDÓW EKSHUMACJE W JEDWABNEM!”
  Jonny Daniels w bardzo lekceważący sposób odniósł się do wniosku o wznowienie ekshumacji, który podpisało ponad 12 tysięcy Polaków, a dr Ewę Kurek po prostu opluł. Wbrew temu, co wydaje się jego admiratorom, Jonny Daniels nie jest „dobrym Żydem”.

  „Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polską a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła” – powiedział Daniels w 2016 r. na wieść o rozpoczęciu zbiórki podpisów pod wnioskiem o wznowienie ekshumacji.

  a DO PANA ZIEMKIEWICZA TAK:
  http://wprawo.pl/2018/02/03/jonny-daniels-atakuje-rafala-ziemkiewicza-apel-o-wznowienie-ekshumacji-jedwabnem/

  1. Jeśli „Izrael zostanie zaatakowany”, to na pewno nie przez „kraje arabskie”, lecz będzie to operacja fałszywej flagi, podobnie jak WTC 9/11 oraz setki innych „terrorystycznych” eventów.

   Coś niewątpliwie jest na rzeczy, gdyż „wielki strateg” Henry Kissinger już lata temu zapowiedział, że do 2020 Izrael przestanie istnieć. Więc już od dawna jest coś zaplanowane. Stąd rozpierducha Ukrainy oraz ich przenosiny na tereny dawnego Kaganatu Chazarskiego (stała linia lotnicza Kijów-Tel Awiw). Do żadnych wojen na pewno jednak nie dojdzie.

   *

   Ekshumacje w Jedwabnem zostaną dokonane, ale jeszcze nie teraz. Dopiero jak spokornieją (dostaną łupnia od całego cywilizowanego świata) i ucichną.

   1. Dziękuję TAW 🙂 Ukraina to taki izraelski straszak na Polaków i bardzo się zbroi i zaczyna grozić! Teraz wiadomo kto ich zbroi!
    Staje się faktem to co Przewidziałeś: Polin nie będzie- rozlokują się na Ukrainie!
    ,,Były minister obrony Ukrainy Ołeksandr Kuźmuk uważa, że Ukraińcy w Polsce „mogą chwycić za kije”. Co więcej, ukraiński minister twierdzi, że „do Polski wszedł piąty front ukraiński”.

    Na antenie stacji „112 Ukraina” Ołeksandr Kuźmuk wyraził obawę, że może dojść do konfliktu zbrojnego. Zdaniem generała armii jego rodacy mogą „chwycić za kije”, jeśli Polska będzie w dalszym ciągu przypominać sąsiadom o wydarzeniach Rzezi Wołyńskiej i działalności Ukraińskiej Armii Powstańczej. Jak zauważył Kuźmuk, Kijów może także zwrócić się z propozycją omówienia niektórych faktów historycznych, bo jak mówi, „historię trzeba znać, ale wyrównywać rachunków nie należy”.
    Ukraiński generał przypomniał, że w Polsce znajduje się obecnie milion i dwieście tysięcy Ukraińców, i wyraził obawę, że „może coś z nimi będzie”.

    https://pl.sputniknews.com/opinie/201802057274998-Sputnik-Ukraincy-w-Polsce-moga-chwycic-za-kije/

   2. Elaszko, to dla Ciebie na dzisiaj, ode mnie w zamian za Twoją wczorajszą niespodziankę dla mnie.

    .https://www.youtube.com/watch?v=ne2cutRHr4Q
    .https://www.youtube.com/watch?v=0PaBpeOqPSg

    Elaszko, ja wiem, że ja mam czasem pomysły jakbyście Wy to nazwali, nie z tej ziemi, nie współgrające z obecną sytuacją na Ziemi, no po prostu nierealne i dziwaczne.
    Ale ja już tak mam, można je pominąć, ja i tak swoje napiszę.

    Otóż mam wrażenie, że to my chcący tylko DOBRA dla nas i naszej planety, sami wbijamy sobie gwóźdź w stopę, ciągle roztrząsając w swoich rozważaniach i opiniach ciężkie sprawy MATRIXA, którego dla nas ISTOT ŚWIATŁA stworzyły ISTOTY CIEMNNEJ MOCY.

    Im więcej powielamy i rozkminiamy te sprawy, tym więcej złej energii wysyłamy dla nich, a przecież oni po to ten cały posrany MATRIX nam zafundowali, żeby im się smaczniej ucztowało, na naszych energiach, które im w nadmiarze bezwiednie czasem produkujemy.

    Kumulacja energii utrzyma się do 2019 r. i około 2020 r. nastąpi mniej lub bardziej dramatyczne jej rozładowanie.
    Na dzień dzisiejszy sprawa przedstawia się dla nas nieciekawie, o ile dalej będziemy ich zasilać swoją negatywną energią.
    Miedzy nami wymiarem 3D a 5D, do którego niemal wszyscy podążamy jest jeszcze „kabaretowy” astral 4D.

    W astralu pozostało bowiem wielu „potomków upadłych bogów, aniołów jak zwał tak zwał” – wyjątkowo inteligentnych istot, które nie chcą poddać się procesowi oczyszczenia i mają do tego prawo.
    W następstwie tego zaczęły one szukać nowych dawców wśród ludzi.
    Dziś człowiek człowiekowi nie kradnie energii, ale przekazuje ją do Sił Ciemności.
    Niektóre kategorie Istot Ciemności dysponują wyjątkową INTELIGENCJĄ, którą przekazują na ludzi. Posługują się „subtelną technologią”, w większości jeszcze nam nieznaną.
    Ciemna Strona może tworzyć KOPIE istot ze Światła i wykorzystywać je do pozyskania energii pod pozorem Dobra.
    Istoty Ciemności mogą też wybiegać inteligencją w przyszłość i wejrzeć, jakie pozytywne procesy zajdą w świecie ludzi w przyszłości.
    Tą wiedzą dzielą się z podatnymi ludzkimi kanałami /chanelingi/ i w ten sposób usypiają ich czujność.
    Same zaś robią wszystko, aby zatrzymać dobre zmiany lub przebiegunowywać je w destrukcyjne działanie, wysługując się żądnymi władzy i poklasku, zawistnymi ludźmi, co zresztą obecnie w nadmiarze obserwujemy.

    Takie wywrotowe programy, inspirowane przez Stronę Ciemności, występują w ideologiach politycznych, systemach demokratycznych, orientacjach religijnych, jak również w niektórych nowoczesnych nurtach ezoterycznych.

    Każda jednostka ludzka jest więc inspirowana przez dwa światy – z jednej strony przez Dzieło Miłości, a z drugiej – Dzieło Ciemności.
    Inspiracja odbywa się poprzez REZONANS.
    Dopóki problematyczne wzorce świadomości nie zostaną przetransformowane przez ludzi, a dotyczy to wciąż większości, ludzie ci będą rezonować z polami, poprzez które oddziałują na nich Istoty Ciemności.

    Szczególną ucztą dla Sił Mroku są POGRZEBY, gdzie dominuje rozpacz po stracie bliskiej osoby – i jest wielu nieświadomych dawców energii, jak również miejsca, gdzie panuje strach, cierpienie, agresja, nienawiść, pamiętliwość, przemoc psychiczna, gwałty, pedofilia, znęcanie się nad zwierzętami, a w szczególności rozlew krwi.
    Dlatego „prawdziwymi ulubieńcami” Ciemnej Strony są ludzie zawistni, chciwi, aroganccy, pamiętliwi, mściwi, dumni, okrutni i to oni na co dzień otrzymują od Mroku wsparcie.
    Takim osobom pozornie wiedzie się lepiej w życiu, ale do czasu.
    Zawiść i duma są „wspaniałe” nie dla ludzi, ale dla Ciemnej Strony.
    Tacy ludzie, najczęściej niczego nieświadomi, tworzą życiodajną energię, której odbiorcami są Ciemne Moce. Każda istota ludzka jest potencjalnym dostawcą energii. Dlatego Ciemna Strona bardzo troszczy się o to, aby jak najmniej ludzi skierowało swoją świadomość ku Stronie Światła, ŹRÓDLANEJ MIŁOŚCI.

    Dlatego nie dajmy się zastraszyć, Energia czystej MIŁOŚCI czyni Istoty Cienia bezsilnymi, człowiek z taką świadomością ma moc neutralizowania wpływów sił demonicznych, i stąd moje uporczywe nawoływanie do rozsiewania ŹRÓDLANEJ MIŁOŚCI, którą my wszyscy jesteśmy, wszak jesteśmy JEDNOŚCIĄ.

    Nikt bowiem nie wynalazł broni przeciwko Miłości.

    Uniwersalna Miłość to inteligentna energia; nikogo nie osądza, nie krytykuje, nie wypomina, lecz po prostu płynie; jest ona wyrazem szacunku dla człowieka za to,
    że JEST, a nie kim jest.

    ************************
    Każdy człowiek w każdej chwili może otrzymać aktywne wsparcie Strony Światła, jeśli taka jest jego wola, niezależnie jak je sobie wyobraża.
    Ta wiedza jest szczególnie przydatna teraz, kiedy „masowy obłęd” na poziomie astralnym i ludzkim osiąga swoją kulminację.
    Rok 2018 pokaże to bardzo dobitnie. Dlatego znajomość tego, co dzieje się obecnie w tle, pozwoli zachować dobrą orientację w czasie i przestrzeni oraz pojąć prawdziwy sens dokonujących się zmian i bieżących wydarzeń.

    Zostawmy MATRIXA samemu sobie, nie dokarmiajmy go, a my przesiądźmy się na wyższą półkę ŚWIETLANEJ MIŁOŚCI ŹRÓDŁA.

    W swojej niemocy uznałam, że muszę to przekazać dalej.
    Kocham Was, kocham ten Świat, ale nie w matrixowym wydaniu.

   3. Dlatego TAW wybory 2019 musi wygrać Jerzy Zięba albo koniec z nami 😦

   4. SłowiAneczko dla Ciebie Słoneczko ❤ Cudowny wywiad z Cudownym Danielem ❤ i jak Urocza, Cudowna Prowadząca, na CUDOWNYM BLOGU TAW będzie w pełni kompletny!
    TAW ❤ nam wszystko Powiedział – to taka piguła wszystkiego najpiękniejszego dla CYWILIZACJI SERCA ❤ czyli ISTOT BOSKICH o anielskim pochodzeniu!
    Ważny przekaz od Świadomości Kotów z SYRIUSZA!
    Jest wszystko i Delfiny, Wieloryby, Zioła, Drzewa, Rośliny ❤ Przyroda, Pogoda, Duchy Ziemi, Mateńka Ziemia- MIŁOŚĆ ❤
    Rozmowa z Danielem Cankowem na temat sposobów, jakimi otaczający nas świat próbuje się z nami komunikować. Poruszamy tematy dotyczące komunikacji ze zwierzętami, roślinami, wodą, istotami pozaziemskimi i innymi istotami, które są żyją wokół nas.
    Jak Świat do nas mówi – Daniel Cankow
    .https://www.youtube.com/watch?v=eejeSyKUTWU

 2. TAW-ciu (jeżeli tak mogę napisać): osobiście wolałabym, żeby pogląd, który od dwóch lat głosisz sprawdził się, czyli „wojen na ten Pięknej Planecie nie będzie”. Tego się trzymam/wpieram myślą. Reszta to „plewy” ;).
  A wszystkim nam życzę harmonii❤

   1. Dokładnie tak TAW 🙂
    Polacy są zastraszani a ja dodam:
    i nakręcani do wojny….
    Adolf Kudliński – znów ma faze i namawia do zbrojenia się.
    i robi to tak, że podprogowo nakręca na wojnę i agresję…
    Ech ten Adolf, Adolf…
    Dobrze, ze większość ludzi jest juz na tyle świadoma, że nie powinna dać sie przerobić na mięso armatnie 🙂
    A z przekazu Adolfa bierze tylko to co dobre 🙂

 3. Witam Drogiego Gospodarza i słowiańskie Grono,
  Jak to się stało, że o możliwości powrotu TAW, pomyślałam..

  Czas gorący, choć mróz i śnieg tej zimy.

 4. Witaj Tawie,
  Korzystając z Twojej obecności…. czy widziałeś nowy blog Krzysztofa Tarasiewicza… ? https://www.krzysztoftarasiewicz.com/blog
  Nastąpiła w nim przemiana i mówi o Jezusie oraz jego mocy…
  Mówi tez o mocy sakramentaliów i mocy księży egzorcystów… a swoją wiedzę określa jako Słowiańska Magia….

  Jak go odbierasz teraz, po tej przemianie ?
  Podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami ?
  Zawsze co kilka głów, to nie jedna 🙂

   1. 🙂 Bardzo dyplomatyczna odpowiedź Tawie :).
    Bardziej mi chodzi jednak o wiedzę, która dysponuje pan Krzysztof Tarasiewicz oraz o jego działania.

    Czy jest bezpieczne korzystanie z jego wiedzy oraz porad i usług…..

   2. Ludzkie konkretne wybory też przynależą do ścieżki ewolucji duszy 🙂

    A z punktu widzenia duszy WSZYSTKO JEST TYLKO DOŚWIADCZENIEM, dusza nie wartościuje – to, co my nazywamy dobrem czy złem, dla duszy jest tylko kolejną informacją do jej banku danych.

 5. Kochani,

  pewna myśl zaświtała mi do głowy, czy ten wczorajszo-dzisiejszy krach na giełdach, to nie odpowiedz na polska ustawe o IPN.

  Ustawa z pewnością utrudni dalszą grabież Polski, a jakoś na „holokaust” zarobić trzeba.

  Ale to tylko takie moje przemyślenia, bo właściwie innych powodów nie było.

  Pozdrawiam

   1. TAW, dobra interpretacja – giełdy.
    Nowe pojęcie, które wkrótce znajdzie się w nowej encyklopedii , w dziale historyczne pojęcia ekonomiczne i społeczne/pdz.. manipulacje wirtualne.

    Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s