17 myśli w temacie “Jak okłamują nas zawodowi archeolodzy – Igor Witkowski

 1. I CZAS I PRZESTRZEŃ DAJĄ ZNAĆ, że już pora wprowadzać prawdę historyczną- nasza rosnąca świadomość pozwala już pojąć to co dla umysłu było kiedyś nie do przyjęcia z racji naszego ograniczenia umysłowego!
  Tak przyznaję się byłam kiedyś ograniczona umysłowo i głosowałam na pis i po, ale od kiedy czytam tego bloga serce zrywa wszelkie blokady na umyśle zamontowane i już z łatwością mogłam pojąć co tak naprawdę jest grane i kto tak usilnie ogranicza nasze zdolności kochania i pojmowania Świata!
  Pan Igor pokazuje światy najstarszych cywilizacji tak pięknie jak Pan Janusz Bieszk w swej książce PT:
  ,,CYWILIZACJE KOSMICZNE NA ZIEMI”- cena bardzo niska, a wiedza bezcenna: przeczytałam dlatego polecam 🙂

  ,,Autor na wstępie, przedstawia chronologię i dzieje głównych cywilizacji (kolonii) kosmicznych, działających na planecie Ziemia, wiele tysięcy lat temu w okresie prehistorycznym. Następnie prezentuje i omawia, zlokalizowane i zidentyfikowane przez badaczy, ślady oraz dowody, pozostawione przez wysoko technicznie rozwinięte cywilizacje, które dokumentuje około 160 barwnymi ilustracjami. Dowodzi, iż nasza obecna cywilizacja powstała i funkcjonuje na ruinach o wiele starszych, przedpotopowych cywilizacji – cywilizacji bogów. Opisuje także około 200 zachowanych, prehistorycznych budowli i obiektów kamiennych na całym świecie, zbudowanych za pomocą najwyższych technologii, przy czym niektórych z nich, nasza obecna cywilizacja jeszcze nie posiada. Autor także uwzględnia w swojej pracy najnowsze wyniki badań z ostatniej dekady, różnych międzynarodowych badaczy (w tym interdyscyplinarnej grupy rosyjskich naukowców) – których publikacje nie zostały jeszcze przetłumaczone na język polski i rozpowszechnione.”

  zawodowi archeolodzy
  Nie patrz na złego, tylko wyszukaj w tym gąszczu zła- tej jednej ISKRY, która pozwoli Ci dalej żyć, która da Ci blask i kierunek w którą stronę iść- DLA TAKICH ISKIEREK WARTO TU BYĆ- TU ZYĆ ❤

 2. Witam panie Igorze . Trochę mnie dziwi pana zdziwienie , że obecna cywilizacja jest taka jaka jest . Dla mnie jest to oczywiste , wystarczy opisać to co się widzi wokoło. Co ja widzę ? ekstremalnie napompowane skrajności , w zniewolonym Świecie przez ekstremistów na wszystkich poziomach i naszego życia. Inaczej mówiąc Oświęcim , ekstremalnie zakamuflowany . To jest odrętwienie społeczne , w którym zombi społeczeństwo podąża za ruchem magów. Naszym Światem rządzą mniejszości ekstremistyczne , których ekstremizm jest w prost proporcjonalny do odrętwienia i zastraszenia większości społeczeństwa naszego Świata . Po wyzwoleniu obozów nazistowskich , nikt nie uciekał , wszyscy stali w odrętwieniu i strachu .

  1. „Po wyzwoleniu obozów nazistowskich , nikt nie uciekał , wszyscy stali w odrętwieniu i strachu .” o to to wlasnie drogi kolego.To klucz do zniewolenia ale najpierw nalezy zastraszac regularnie a pozniej swoje ofiary utrzymywac w ciaglym strachu. Wszystko opiera sie na zastraszaniu i gdyby nie to ,to ow system z jego kreatorami nie mialby racji stanu.

   Zadaniem religi,szkolnictwa,mediow jest utrzymywanie nas w ciaglym zaklopotaniu,komplikacji wybrow pod grozba strachu a jak juz cos zrobisz czlowieku to bedziesz mial przesrane ,bo jak nie bog to policja albo urzad Cie dopadnie.Masz sie bac i tylko o to w tym wszystkim chodzi. Odrzucic strach to klucz do wolnosci.

   1. Pozbyc sie strachu, proste, wiem co to jest – uczucie, wybiera samo swoje cele, pozwole, jestem pogrzebany. Teraz obserwuje, na spokojnie. Roj, grupa, gromada, zna mniej. Komentarze nie ujawniaja lecz lamentuja. Istna wojna i pokoj. Co sie sieje, to sie zbiera.

   2. „Odrzucic strach to klucz do wolnosci”

    Tak masz rację Devingo, podstawą wspaniałego odczucia prawdziwej wewnętrznej wolności jest odrzucenie strachu, lęku i oceniania ,dopiero osiągając takie odczucie możesz skały przenosić i wygrywać każdą walkę, taką otrzymujesz odwagę i moc ŹRÓDŁA.
    Nie znając takiego odczucia, trudno to komuś opowiedzieć, a cóż dopiero opisać, ja już wiem, że dla tak wspaniałego odczucia warto poświęcić wszystkie ziemskie przyjemności i bogactwa, one bowiem tracą całą swoją ziemską wartość przy odczuciu jakie w zamian otrzymujemy, odczucie WOLNOŚCI w każdej dziedzinie i w każdej chwili.

    Chciałabym móc to piękniej ująć i opisać, ale jeszcze nie potrafię tego wyrazić słowami, to po prostu się czuje całym swoim JA.

    A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to , że każdy gdy tylko zechce może to z łatwością osiągnąć i to w bardzo prosty sposób.
    Trzeba tylko zaufać bezwarunkowo ŹRÓDŁU do końca i potrafić pokochać siebie takim jakim się jest ze wszystkimi wadami i zaletami, być jak dziecko, a reszta sama na nas spływa i tu jest brak wytłumaczenia skąd ? , ja dzisiaj myślę, że z dobroci naszego serca, które wysyła tylko taką energię, jaką samo potrzebuje, czyli DOBROĆ i MIŁOŚĆ.

    Miłość bowiem jest wszystkim, jest początkiem i końcem , jest energią budowy całego wszechświata i to jest tak proste i wspaniałe, że aż trudne do uwierzenia przez nas matrixowe zniewolone dzieci.

    Z serca wszystkim życzę tak wspaniałego odczucia swojej wolności, niema nic wspanialszego, niż to odczucie. ❤ ❤

  1. Tak Stan oni się nas boją, to jest prawdą, ale jeszcze póki co , robią to całe zamieszanie, żebyśmy się my tez bali i wystraszyli , a oni przecież żywią się naszym strachem, bo to są kanalie z najwyższej półki Ciemnych Mocy.

   Te kanalie znają o nas SŁOWIANACH prawdę, która zagraża ich dalszej egzystencji na Ziemi, i dlatego tak zaognili ataki na NAS .

   A ja wiem , że przepowiednia się wypełni ,i to my Iskry ŻRÓDŁA zabłyśniemy w pełnej krasie ŻRÓDLANEJ MIŁOŚCI i wróci początek tego co przejawiło się w Przestrzeni Wszechświata.

   1. Witam.
    Z jakiego powodu zatem musimy wracac do prarzeczy wszechswiata? Czemu musimy cos robic miast gloryfikowac tu mam na mysli kazda istote milosc? Kto doprowadzil i najwazniejsze pytanie dlaczego do poszukiwania zrodla? Prosze mnie nie tlumaczyc ze dusza pragnie doswiadczac wxzystkievo stale sie uczyc i powrocic do matrycy milosci bo to brednie jako ze ktos nas zniewolil…co idac dalej tym tropem jest bezsensowne.
    Jak to mozliwe ze my bogowie jestesmy x czasu zamknieci na roznych planetach poszukujacy matrycy wszelkiego cokolwiek co mozna nazwac i nie innymi slowy miloscia do wszystkiego.
    Kto mnie wreszcie odpowie czemu musimy dalej egzystowac ku poszukowaniu zmienianiu wszystkiego miast zyc byc miloscia!!!?

 3. Jeszcze raz polecam!

  Po raz pierwszy I.W. mówi o swoich kontaktach ziemskich i „pozaziemskich” oraz informacjach od nich otrzymywanych na temat wstrząsu / przełomu, który jest już b.bliski. Jest też o aktualnym stanie naszej cywilizacji, manipulatorskiej roli religii, zrzuceniu bagażu mentalnego, jaki nosimy i tego, co nas (chociaż nie wszystkich) czeka po przełomie.

   1. Dziękuję TAW.
    Miłe określenie ale ….ostatnio więcej niż milczę.
    Sama się nie poznaję.
    Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s