<https://youtu.be/Gj4eS7SHvkU

„W PiS-ie mamy lewicę, prawicę, centrum, mamy setki agentów, bo agenci muszą być, i mamy karierowiczów”. Rząd PiS jest kontrolowany przez masonerię. Wykład dr. Stanisława Krajskiego „Masoneria polska 2017 – w centrum wydarzeń”.

Reklama

61 myśli w temacie “Mateusz Morawiecki sprowadził do Polski masoński bank JP Morgan, który finansował Hitlera. Rząd PiS jest kontrolowany przez masonerię. Wykład dr. Stanisława Krajskiego

 1. Zdaje sie, ze czekaja nas ciezkie czasy. W USA zniewlowali od 2008 klase srednia i wyrzucili na bruk miliony obywateli, przerzucajac na nich koszty swojej bankierskiej niegospodarnosci, czyli zlodziejstwa. Jak ludzie wyedukowani moga sobie dac cos takiego zrobic i pozwolic zrobic z zycia swoich rodzin i kraju takie gnojowisko. Widac, czeka nas cud gospodarczy, zdaniem Morawieckiego, bo JP morgan chase to bank z tradycjami i to jakimi. Od zatopienia Titanica, poprzez przejecie waluty w USA, zafundowania FED-u, IRS, ADL i Immigration, po 1 wojne, wielki kryzys, 2 wojne i kilku innych drobnych pierdół, az po kryzys 2008 i wewnetrzny finansowy kanibalizm w USA. Jednym slowem, syf i malaria, no ale widac, nowy premier ma doradce z usa i oni juz tam lepiej wiedza niz 38 milionow autochtonow miedzy Odra a Bugiem, a tych na emigracji to nikt juz pytac nie musi. Strach sie bac!

  „Dlaczego bankierzy nie odpuszczą? Bo jak każdy inteligentny i cyniczny homo sapiens dążący do bezwzględnej dominacji, chcą „nic nie robić” i zarabiać. Czyli ktoś musi spłacać dług i odsetki, żeby oni mieli zysk. Są przebiegli. Prawo i polityków mają po swojej stronie. Blokują wszystkie próby zmiany prawa ograniczające ich destrukcyjną działalność. Obecnie jesteśmy w takim punkcie, że przeciętni ludzie na całym świecie spłacają długi sektora bankowego poprzez inflację i w postaci podatków, ponieważ państwa przejęły zobowiązania upadłych instytucji finansowych. Państwo, jako spadkobierca długu musi obniżyć wartość pieniądza, żeby zmniejszyć realną wartość zobowiązań. Na Ukrainie i Bliskim Wschodzie społeczeństwa płacą za to życiem i zdrowiem. Rzeczywistość jest brutalna i trzeba będzie oddać te długi. Przykład z życia. Co się stanie z kimś, kogo chlebem powszednim jest zarabianie na odsetkach w sytuacji, kiedy dłużnik nie spłaca swoich kredytów? Taki przedsiębiorca zbankrutuje i musi szukać nowej pracy. Dlatego zrobi on wszystko co w jego mocy, żeby odzyskać pieniądze albo obmyśli taki „przekręt”, żeby ktoś inny je oddał, jeśli pierwszy dłużnik nie jest do tego zdolny. Podobnie sprawa wygląda z wielką światową finansjerą. Czy to wielki korporacyjny moloch bankowy, czy zwykły mały bank na lokalnym rynku – reguły gry są takie same. Dług trzeba oddać! Albo znaleźć kogoś naiwnego i nieświadomego, kto go odda! Za wszelka cenę! Kto miał do czynienia z komornikiem, wie co mam na myśli. Dzisiejszy rynek pracy jest w bardzo złym stanie i nie wchłonie tych wszystkich bankowców. Bo gdzie oni znajdą nowa pracę? W barze czy przy zbiorze jabłek? Międzynarodowy sektor bankowy jest w bardzo złej kondycji, walczy o przetrwanie i nie cofnie się przed niczym, żeby utrzymać się na powierzchni. Pomimo, że swoją chciwością doprowadził system nad przepaść.

  Kryzys gospodarczy, niespłacalny dług i przerzucanie go na społeczeństwa przez elity wywołuje zamieszki, potem rewolucje a na końcu wojnę. To żaden spisek, tylko najzwyklejszy związek przyczynowo- skutkowy. Tak się zdarzało w przeszłości. Tego jesteśmy dzisiaj świadkami. Globalny komornik nadchodzi… Po II fali kryzysu może nastąpić III Wojna Światowa. W tym dynamicznie rozwijającym się chaosie wszystko jest możliwe…”

  1. Jedna mała, ale jak sądzę ważna uwaga ! – właśnie niekoniecznie homo sapiens, gdyż cała rządząca tą tubylczą fermą górka jest hybrydowego pochodzenia od dawno temu upadłych tu elohim ( synów światła ) i oni zwyczajnie nie wyobrażają sobie siebie przy jakiejkolwiek fizycznej pracy. Ich krew zawiera zamiast hemoglobiny hemocyjaninę, która słabiej natlenia ich organizm, ale czyni ich bardziej długowiecznymi i mniej zapadającymi na choroby wirusowe. To ich progenitura od dawna skrycie okupuje to miejsce w naukowy sposób odmóżdżając i przymuszając ludzkość do niewolniczych zachowań i pracy.

   1. biblijny elohim to szarak to sa gowniane geny które tylko mogą być klonowane zyja po 800 lat ale sraja i jedza przez skore miedzy innymi nasze plyny ustrojowe, skad je maja ? lepiej nie wiedzieć przed swietami…

   1. klasa srednia drogi GMO jest teraz klasa najnizsza czerpiaca na zycie z czesciowych zasilkow,gdyz wujek Oba MA zabral klasie pracujacej a dal czerpiacej z budzetu czyli leniom i kombinatorom uprzywilejowanej kascie czarnych i arabow …Zostala co prawda tzw srednia wyzsza klasa czyli pracownicy administracji,bankow i korporacji ale tych nikt nie tknie.Nie ma wiecej klasy pracujacej w USA a to z prostej przyczyny ,bo nic produktywnego,realnego sie tu nie wytwarza,procz kredytow elektorniczny oraz pieniedzy zwanych immpulsem internetowym czyli produkuje sie NIC. Samochody o ktorych piszesz GMO to auta przewaznie w leasingi ale to poki ktos ma prace,z ktorej oplaca na zycie.Korporacja USA poki co podaza w kierunku dzisiejszego RPA i nie jestem pewnie czy zabiegi obnizenia podatkow tutaj cos pomoga. Wyglada raczej na to ze stan agonalny sie zaczal i moze kroplowka juz tu nie pomoze..no ale kto wie jak sie kilka wojen gdzies zrobi..? Niestety praca ludzka nie ma dzis wartosci a przeciez takowa jest najwyzsza .Co zrobic jednak ,skoro grupa uprzywilejowanych bankierow zeruje na owej pracy wmawiajace populacji ludzkiej ,ze musza tyrac za grosze na kromke chleba,obciazajac ich dlugiem z odsetkami oraz nasylajac mafie windykatorow zwana urzed podatkowy .Taka sytuacja miala juz miejsce w starozytnym cesarstwie rzymskim a skonczyla sie prowokowanym przez bankierow koszernej nacji ,najazdem Wandali i upadkiem tego imperium.

  1. Krycha dedykuje Tobie i wszystkim mentalnie śpiącym Polakom poniższy artykuł asertywnie stawiający tezę czym są każde tak starannie, a w wielu domach rujnująco i hucznie obchodzone (zwłaszcza w lataniu po sklepach i później traceniu czasu i zdrowia za stołem) święta. Tak są one każdorazowo karmieniem ciemnej strony mocy i dowodem na odmóżdżenie tubylczych stad marnujących swój czas i zdrowie na obżeranie się pokarmem będącym faktycznie w tej ilości trudno usuwalną z organizmu trucizną. –> https://zastopujczas.pl/badanie-pism/swieta-sa-pulapka-szatana/

   1. ,, Krycha dedykuje Tobie i wszystkim mentalnie śpiącym Polakom poniższy artykuł asertywnie stawiający tezę czym są każde tak starannie, a w wielu domach rujnująco i hucznie obchodzone (zwłaszcza w lataniu po sklepach i później traceniu czasu i zdrowia za stołem) święta. ”

    Święta nie są dla mnie li tylko obrzędem kościółkowym(bo tego historię faktyczną poznałam), ale
    TRADYCJĄ NARODU, PRAOJCÓW I PRAMATEK MOICH, JEDNOŚCI I WIĘZI PRZEKAZYWANYCH DZIATWIE.

    Odrzucając religii pęta, nie wylejmy siebie z kąpielą, która spłynie strumieniem w podziemne wody zapomnienia przodków naszych i więzi RODzinnych.

    Dom rodzinny bez tradycji przodków, pielęgnowanej przez nowe pokolenia jest instytucją, domem dziecka, w którym człowiek pojawia się znikąd i nie bardzo wie dokąd pójść.

    Dezaprobata pułapek religii nie powinna, moim zdaniem, zabić tradycji RODU.

    Nie musimy być związani z religią tak, jak byli nasi przodkowie, ale potraktujmy te religię jedynie jako kanwę, na której nasi Ojcowie budowali tradycję rodziny, przekazywali nam więzi, siłę wspólnoty rodzinnej i narodu.

    Odrzucenie tradycji, oddzielenie, atomizacja, izolacja, samotność – to również mentalny sen, w jaki zapada człowiek współczesny.

    Tyle, że sen ten też nie należy do błogich, bo szarpany pytaniami:
    ,,Jak kultywować tradycję naszych Przodków przy jednoczesnym odrzuceniu wszystkiego, co związane jest z religią?”
    ,,Jak odciąć się od korzeni religii bez ,,uszkodzenia” tradycji RODziny?”
    ,,Czy mam prawo przez moje współczesne filtry oceniać życie moich przodków?” etc.

    To jest moje zdanie, Qrde, i nikt nie musi się z nim utożsamiać.

    Miłego!

   2. Elaszko, jako że mam dzisiaj przedświąteczny „napad” dzielenia się MIŁOŚCIĄ, dziękując Ci, przesyłam JEJ ogromy dla Ciebie i Twojej kochanej RODziny.

    Nie przepracowywuj się przed świętami, zwal część roboty na „męczyzn/ików” 😀 bo chyba ich jest większa liczba u Ciebie w domu.

    A jak mają większe wymagania, to zaproponuj im moje menu, a zobaczysz, jak się szybko wezmą do roboty. 😀

    Ja w tym roku w ramach nie tylko wesołych świąt ale i zdrowych zaproponowałam tej, jak mu się zdaje, „najważniejszej połowie” 😀 suszone owoce goji, suszone owoce żurawiny, nasiona dyni, 3 rodzaje orzechów, rybę, dwa rodzaje uszek, no i oczywiście 8 litrów kiszonego barszczyku.
    No powiedz mi, czy to mało? A jak dla niego to będzie mało, to to dołożę własnoręcznie napisaną z „wnerwu” 25 lat temu „Odę do MENU” 😀 , a niech ma.

    Kocham Cię Boska Iskierko ❤

   3. Dzielmy sie ze soba, tym co mamy dobrego,
    kazdy wedle swego talentu i zrozumienia.
    Jedni niech rozganiają i przetwarzaja pola strachu,
    które sa wszechobecne w zbiorowej swiadomosci planety.
    Aby inni mogli zaczerpnąc swiezego „powietrza” i wskazac
    konkretne rozwiazania z łancuchów niewolniczych przywiazan.
    Aby jeszcze inni, mogli je fizycznie rozbic…

    Bo samą mysla nie podniesiemy wiaderka z wodą.
    Samo podniesienie wiaderka, bez konkretnego celu jego uzycia
    tez nie jest rozwiazaniem.
    A nawet jesli podniesiemy to wiaderko wody i bedziemy wiedziec gdzie je zaniesc, to przy zatrutym deszczu ze skazonych chmur ta woda nic nie zmieni… tylko zmarnuje nasze siły i przygasi z trudem zapalone Iskry Wolnosci.

    W jednosci róznorodnosci siła…

    Samoograniczanie to dobrowolne obwiazywanie sie sznurami ograniczenia… – a to nie przystoi Wolnej Istocie.
    Ale umiar i równowaga jest jak najbardziej wskazna.

    Słowo najlepszy jest rywalizacją i oceną, gdzie niema miejsca na równosc . Tam gdzie jest najlepszy, tez pojawi sie najgorszy itd.
    Dobry jest mniej chwiejny od najlepszego.

    Zatem, wszystkiego Dobrego.
    🙂

   4. Bio pisze: „Dzielmy sie ze soba, tym co mamy dobrego,
    każdy wedle swego talentu i zrozumienia”.

    Bio, powiem Ci, że zazdroszczę Twojej Drugiej Połowie takiego Partnera. Gdzie to się dzisiaj poukrywali tacy kochani, wspaniali i mądrzy, jak TY, mężczyźni.

   5. ISKRA,
    „powiem Ci, że zazdroszczę Twojej Drugiej Połowie takiego Partnera.”

    Dzieki, to miłe ( a nawet bardzo.) 🙂
    Ale nie masz komu „zazdroscic”, bo od dłuzszego czasu, sam ze soba dziele swoje radosci i troski. Jakos te „Wolne Połówki ” nie moga trafic w pole zasiegu mojego „radaru”. ( i nie mam sie czego wstydzic, jakby co) 😉

    „Zginęli w Powstaniu Warszawskim”

    Zgineli, ale wielu ponownie tu sie odrodziło. Tylko nasilone programowanie osłabiło ich morale i łacznosc z Duchem.
    Pewne zdarzenia otrzasną z nich gruz upokorzenia i bezsilnosci.

  2. Zbliżają się święta, jak słusznie zauważyła Krysia z Lasu, ja osobiście nie lubię żadnych Świąt, wiem, że wielu z nas tak ma, najgorsza bowiem jest samotność w tłumie.
   Ale dla WAS wszystkich WĘDROWCÓW na blogu TAWa chcę na pożegnanie złożyć z głębi mojego ❤ życzenia.

   Adminowi TAWkiarenki i wszystkim WĘDROWCOM,
   Którzy w tym roku przykucnęli w niej na chwilę.
   Wypili co nieco, trochę pogawędzili,
   Do domów powróciwszy, znowu zatęsknili,

   Za jej klimatem, sporami i mądrościami,
   Jakie przez cały rok się przewijały,
   W artykułach i w dyskusji.
   Ja z serca życzę wszystkim,

   Pięknego czasu Świąt,
   Wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze,
   Dla Was i Waszych RODzin,
   Radosnych i pogodnych dni,

   Pełnych szczęścia i Miłości.
   Aby każdy nadchodzący dzień
   Był najwspanialszym dniem
   W waszym życiu
   I zawsze otaczali Was,
   Uczciwi, kochający ludzie.

   Jako żem jest zbzikowana na dzieleniu się Miłością, dedykuję wam moją ulubioną piosenkę, wiem, że kolędy sami sobie wyśpiewacie 😀 ❤ 😀 ❤

   1. Piękniejszych życzeń nie napisałabym SlowiAneczko ❤ dlatego zwrotnym przesłaniem mocy Przestrzeni i do Ciebie je kieruje i
    równiez POTĘGI MILOŚCI ZYCZĘ I TOBIE SŁOWIANECZKO I KAŻDEMU Z OSOBNA, KAŻDEJ DUSZYCZCE, KTÓRA OGRZEWAŁA SWE Serce przy kawce w najcudowniejszej słowiańskiej TAWernie ❤
    ,,Adminowi TAWkiarenki i wszystkim WĘDROWCOM,
    Którzy w tym roku przykucnęli w niej na chwilę.'' ❤

   2. ,, Ale dla WAS wszystkich WĘDROWCÓW na blogu TAWa chcę na pożegnanie złożyć z głębi mojego ❤ życzenia.”

    Czy mi już na łeb padło, czy z czytaniem tylko mam problem?
    Jakie pożegnanie?

    Życzenia przepiękne, dzię-ku-je-my!, jednakowoż miłe i serdeczne Tobie MBD ślemy.

    Przepraszam, że zwracam uwagę. Jakoś nie pasuje mi, przytaczane tu czasem określenie TAWa jako TAWkiarenka.
    Może i by mi pasowało, gdybym za każdym razem, gdy na głos je chcę wypowiedzieć, nie opluwała sobie klawiatury 😀 😀

    Czy nie prościej byłoby, o ile lubimy zdrobnienia(w tym ja), użyć słowa TAWiarenka?

    Wiem, czepiam się drobiazgów wielkości maku. Tak dla zabawy.

    Ale też wiem, że teraz wszyscy, którzy próbują wypowiedzieć na głos słowo ,,tawkiarenka”, sprawdzają ,,świąteczny brokat” na klawiaturze 😀 😀

    Oj, Krysia, weź ty się wreszcie za robotę, a nie kombinujesz jak kuń przed podorywką, co to go pierwszy raz w homonto zapięli 😀 😀

   3. Krysiu ❤ brawo za spostrzegawczość- ,,TAWkiarenka '' jakoś mi umknęła, ale celowo pominęłam, udałam, ze nie widzę stwierdzenia SłowiAneczki cytuję, iż, że, azaliż: ,,na pożegnanie''!! Tego nie da się skomentować w żaden sposób!!

    SłowiANECZKO Jesteś CUDOWNA, BOSKA ISKRA MATEŃKI:
    gdy Czytam Twoje komentarze to właśnie widzę PIĘKNĄ, BARWNĄ, CUDOWNĄ, KOCHAJĄCĄ KOBIETĘ- NAJCUDOWNIEJSZĄ ENERGIĘ ŻEŃSKĄ, NAJPRAWDZIWSZĄ PRZYJACIÓŁKĘ- Kocham Cię ❤

    Ostatnio pewna dziewczynka zapytała mnie: dlaczego Ludzie tak chcą do RAJU?! Dlaczego nie zrobią RAJU tu na Ziemi?! I jak sobie wyobrażają siebie tam- w jakiej postaci: cieleśnie czy astralnie- byłam zauroczona mądrością tej młodej duszyczki 😀
    No właśnie dlaczego tak pragnąc RAJU nie potrafimy RAJU STWORZYĆ TU NAMACALNIE NA ZIEMI- A ONA TYLKO CZEKA NA NASZ GEST- DAŁA NAM WSZYSTKO- NASZA KOCHANA ZIEMIA- RODZICIELKA ❤

    A barszczyk ❤ wyleczył mi nerki, no i pestki dyni też wcinam- w tym roku bardzo nam obrodziły, a jedna prawie jak Twój Ogórek Aneczko ❤ – 43 kg! Pyszne placuszki są z Dyni i bardzo zdrowe!

    Moje Chłopaki ciężko pracują- u nas nie ma podziałów zawsze się wspieramy w zależności od fizycznych możliwości:
    .https://www.youtube.com/watch?v=w2yucuRHtQE
    I od razu wyjaśniam, że nawozy sztuczne będziemy sukcesywnie eliminować – na początek dawki zmniejszamy, a większe ilości ProBio Emów wprowadzamy i powolutku odstąpimy całkowicie od sztucznego nawożenia!

   4. Laszko,TAWie i inni proszę Was o włączenie Potęgi Miłości w czasie w czasie WIZUALIZACJI. Błagam zróbcie to.

   5. Słowianko, trochę za późno przeczytałam. U mnie bezwiednie serducha utulanki lecą w przestrzeń, żeby zamienić sie w kokon ochronny konkretnej osoby. Dzisiaj nie mogłam Pana Huberta „zlokalizować” a pojawił mi się najpierw zielony jakby fosforyzujący ślimak pełzł w górę pokrytego mchem pnia drzewa. Potem pojawiło się „oko opatrzności” tzn oko w trójkącie, ze ślicznymi brwiami i też w tym ślicznym zielonym świecącym kolorze. Posłałam je nad Polskę, by Ochraniało całą, poprosiłam o szczególną ochronę Pana Huberta. Potem motyle? Elfy? w każdym razie skrzydlate istoty, przemieniające się w lilie wodne. Wszystko świetliście jasno zielone. Pojawiały też się szarości, ale same znikały.

    Dobrej nocy.

    PS ja też „medytuję” co wieczór, ale narazie prywatnie.

    A w piątki razem z wami.

   6. SlowiAneczko ❤ od wczoraj to śpiewam 😀 A dzisiaj od rana mam taki przypływ miłości- I powiem od dawna nie byłam taka spokojna, energia cudowna wciąż biega mi po całym ciele- SPOKÓJ I MILOŚĆ- i od rana nic zupełnie nic mnie nie boli- TO MUSI BYC ZNAK- od kilku lat codziennie wstawałam obolała- wreszcie poczułam pełnię swych możliwości, dlatego od rana bardzo silnie wizualizowałam- Delfinki, Wieloryby i Syreny ❤ zaprowadziły mnie do Jądra- SERCA MATEŃKI i tam strumień energii przelałam- MOGŁAM dotknąć i przytulić- wrażenie- tego nie da się opisac- POTEGA MIŁOŚCI JEST NAJCUDOWNIEJSZYM UCZUCIEM- oby wszyscy mogli się w niej zanurzyć- RAJ BY ZAISTNIAŁ NA ZIEMI ❤

  3. o kurde kiedy to było ? często spotykam Rosiewicza w knajpce na pl 3 krzyzy, geba mus sie nie zamyka jak zawsze

 2. To nie jest bynajmniej ŻADNE TAM przypuszczenie…
  Rządzący tym padołem łez OBCY, humanoidalnie wyglądający, hybrydowy gatunek posiada krew w której charakterystycznie miedź zawarta w hemocyjaninie tworzy charakterystyczne, unikalne pentagonalne ( stąd biorą się pentagonalne znaki min. PENTAGONU, gwiazdy i bryły na charakteryzujących potomków elohim symbolach w tym gwiazdy kozła z Mendez ) wiązania w przeciwieństwie do tubylczej hemoglobiny posiadającej wiązania seksagonalne oparte na zawartym w niej żelazie. Możecie naiwnie próbować odnaleźć te grafiki opisujące wiązania w Internecie, ale równie charakterystycznie dla obecnych czasów znajdziecie tylko wiązania hemoglobiny, gdyż po ww. wskazówkach wiązania homocyjaniny natychmiast z grafik w wyszukiwarkach usunięto. Mamy więc dwa różne psychicznie i mentalnie, humanoidalne wyglądające gatunki, ale tylko jeden z nich od wieków świadomy jest swojej odrębności i historii próbujący w bezpardonowy sposób ograniczyć gwałtowny i kompletnie durny rozwój tego drugiego. Oprócz nich konstrukcję opartą na homocyjaninie mają stawonogi, SKARABEUSZE, ect.
  Aby zapanować nad mnożącym się w postępie geometrycznym stadem kompletnie nieświadomych tego faktu tubylczych OWIEC najpierw prowokowali i czynili rozliczne między tubylcami wojny, objęli rządy obsadzając swoją progeniturę wśród króli, kapłanów, faraonów i hierofantów. Następnie stworzyli rozliczne, antagonizujące wzajemnie tubylców religie, tworząc na Ziemi masy powszechnie nieświadomych mentalnie religijnych niewolników. Przecież wierzyć to z pewnością ie mieć pojęcia o o ukrytej przed plebsem często bardzo trudnej PRAWDZIE. Zaraz później zadbali o wprowadzenie licznych podziałów między ludźmi, tak językowych jak i dotyczących pochodzenia, przynależnosci do społeczności, kast, narodów,organizacji, zawodów. Faktycznie korzystając ze zgromadzonej i pozostawionej im przez swoich upadłych przodków wiedzy, WEDY, GNOZY, MAGII, rozgrywają tubylczą ludzkość do chwili obecnej gromadząc w jednych rękach światową agenturę, pieniądz, bankowość, media, produkcję, wojsko, oświatę, naukę i religię sprowadzając rolę tubylczych kompletnie zmarginalizowanych mentalnie i psychicznie tubylczych OWIEC do niewolniczej roli tanich wcześnie i regularnie depopulowanych biorobotów. To cała ukrywana przez wieki PRAWDA o właściwych PANACH tego padołu łez będących progeniturą CHRYTUSOWYCH – PO ARAMEJSKU ŚWIETLISTYCH synów światła o krwi RH minus, lucyferycznych potomków elohim i syna jutrzenki, którzy w jaskiniach i ziemskich grotach przetrwali kolejne ziemskie armagedony, by dalej panować nad trzymanymi w pokoleniowej ciemnocie bezwolnymi stadami tubylczych OWIEC. To oni stworzyli niewolnictwo i surowo wyćwiczyli naród wybrany, który rozrzucony po całym świecie przeznaczony był do dyskretnej kontroli tubylczych narodów, to oni za każdą jego historyczną nawet błahą niesubordynacje karali go drastycznie niewspółmiernym holocaustem, to oni wreszcie systematycznie niszczą boski gatunek SŁOWIAN pochodzący w swej nazwie od języka bogów jakim się od swego początku posługiwał. To oni wreszcie przy pomocy swej licznej porozrzucanej po świecie agentury dążą do narzucenia ludzkości kolejnego jarzma gospodarczego i finansowego kryzysu, mającego w swych dawno zaplanowych zamiarach doprowadzić do masowej, już mającej miejsce, szczepionkowej sterylizacji i depopulacji owczych, tubylczych stad ( patrz tezy na monumencie w Georgii, Sekretne Przymierze czy Protokoły Mędrców ), oni w tym celu poprzez Watykan stworzyli piramidalne organizację, zarządzane przez wytresowanych, odmóżdżonych, religijnych fanatyków, skupiające i kontrolujące tubylcze elity ( celebrytów, polityków, naukowców, rządy i administracje państw i licznych organizacji miedzynarodowych), których dusze tak naprawdę faktycznie moralnie i mentalnie umarły dla tego świata, bezwolnie lub na skutek korupcji stały się beznamiętnie rozgrywającymi go i niszczącymi wilkami w owczej skórze. Nazywani są czarną szlachtą, iluminowanymi potomkami elohim rządzącymi światem z powodu durnego letargu, wszechobecnej korupcji i nieświadomości globalnego spisku tubylców, którzy zajęci bieganiem za zarobkiem kompletnie odpuścili kwestie, wiedzy, moralności, asertywności, wzajemnej solidarności czy kompletnie tez kompletnie zdezawuowanego honoru wolnej jednostki.
  PODAJCIE DALEJ..
  Kolejny etap tej nierównej walki z OKUPANTEM odbędzie się pod izbami lekarskimi w Polsce już 20 grudnia br. w dniu gdzie w Łodzi odbędzie się kapturowy, hybrydowy sąd nad doktorem Hubertem Czerniakiem, ale wy śpijcie w swym durnym letargu w domach, aż Was i Wasze dzieci trwale i przymusowo wyszczepię.
  Asertywnym zalecam nieruszać się z domu bez rozumnie przygotowanego banera.

   1. Chwała Tobie,

    Ja sie przygotowuję na „wysyłanie światełka” w tej intencji o godzinie 21. Pomyślę też o wsparciu dla Polski przed jutrzejszym pręgierzem w EU.

   2. 🙂

    Słowianko, to Twój pomysł, ja tylko z niego korzystam, też w prywatnych sprawach.
    A to co przy tym widzę jest niewiarygodne. Ale zbyt prywatne i nie dotyczy mnie bezpośrednio.

    Pozdrowionka prosto z serca.

    Do 21. Działamy. Napisałam też o tym na youtube, pod apelem Pana Huberta o obecność jutro, który qrde blade tu zamieścił. Może ktoś „obcy” też dołączy.

    Wysyłamy WICI. Ojczyzna, ważni ludzie potrzebują wsparcia. Choć w ten sposób chcę coś zrobić. A już wiem, że to działa.

  1. Pełna zgoda,ale radosna twórczość trwa nadal.
   Mam wrażenie że ,,nadzorcow,, tego systemu uważacie za kretynow.Ile trwa ich kontrola ziemi ,setki,tysiące lat,myślicie że nasze pobożne życzenia coś zmienią.Swoją drogą zastanawialiście się czy przez te wszystkie wieki nie było prób obalenia systemu

   1. To nadzorcy tego systemu nas uważają za kretynów. Te setki, tysiące lat udawało im się to, co sobie zaplanowali. Pewnie nie spodziewali się, że coś może nie wyjść.
    Prób obalenia całego systemu moim zdaniem nie było, bo żeby coś chcieć obalić, trzeba wiedzieć, że coś trzeba obalić.
    Trzeba wiedzieć, co należy obalić i trzeba połączyć siły, żeby móc to zrobić.

   2. To w takim razie jak oceniacie poprzednie cywilizacje,które wyprzedzały naszą pod względem technicznym i duchowym,a na pewno rozumienia energii,pewnie byli nieswiadomymi ciemniakami.
    Jeżeli prawdziwe są przekazy o poprzednich cywilizacjach,to każda następna jest coraz mniej duchowa a bardziej materialna.
    W takim razie czy człowiek na ziemi rozwija się czy nie

   3. Korass pisze: „myślicie że nasze pobożne życzenia coś zmienią.”
    Korass moim zdaniem nasze pobożne życzenia/pragnienia o ile są szczere i wierzy się, że się spełnią to tak się stanie.

    Sam możesz to poćwiczyć na małym swoim pragnieniu, z wiarą wizualizując to co chcesz aby się spełniło, mój wzór jest bardzo prosty WZOO.
    W- wymyśl
    Z – zaprojektuj
    O – oczekuj/codziennie myśląc i wizualizując /
    O – odbierz /zrealizuj/

    Nasze myśli są stwórcami projektu, wypowiedziane słowa tworzą energię do materializacji, no oczywiście musisz zakasać rękawy i wykonać czynności realizacyjne, nie zapominając o najważniejszym, musisz uwierzyć, że jesteś w stanie sam lub przy pomocy innych, tego dokonać, bez WIARY mentalnej nie ma MOCY materialnej.
    Ja sama właśnie przez całe swoje życie tak postępuję, i na moim przykładzie mogę Cię zapewnić, że jest to realne i możliwe.

    Ale wpierw trzeba chcieć, żeby móc dokonać.

    A teraz sobie wyobraź skumulowane jednostki tak wizualizujące z mocną wiarą spełnienia, no to już jest BOMBA z zapłonem 😀

    MY mamy tą MOC, tylko w nią uwierzmy, czy Ty myślisz, że ci „nadzorcy” systemu są w czymś lepsi od nas, ja bym ich określiła jako ” cwane kacapy” ale wierzące, że im się musi udać, bo im się należy wg ich rozumienia i jak widać w realu, mają to co chcą.

    A pozostali, no cóż pierdząc w stołki, myślą jakoś to będzie.
    Proszę WAS uwierzmy w siebie i swoją Wielką MOC, tak, tak Wielką, bo my ją mamy.
    To MY są PANY, a oni tylko pasożyt/d/y. 😀
    Pozdrawiam ❤

   4. ,, To w takim razie jak oceniacie poprzednie cywilizacje,które wyprzedzały naszą pod względem technicznym i duchowym,a na pewno rozumienia energii,pewnie byli nieswiadomymi ciemniakami. ”

    Ło to to, drogi Korass, kwestia ,,życia” ziemskich cywilizacji to u mnie(sądzę, że u wielu)wciąż nie do końca wyjaśniony temat.

    Od zawsze nurtowały mnie pytania:
    Dlaczego cywilizacje upadają , często w szczycie swej świetności?
    Dlaczego następna cywilizacja rodząca się na gruzach poprzedniej zaczyna od zera?
    Co lub kto powoduje, że ,,życie” cywilizacji przypomina etapy życia człowieka? (rodzi się kompletnie nie przystosowany, nie przygotowany do rzeczywistości, rozwija się, uczy, wzrasta, osiąga swój najwyższy potencjał, starzeje się i kończy swój żywot)
    Czy cywilizacje podlegają swego rodzaju reinkarnacjom, procesom, jakie dla wytłumaczenia wielu zjawisk(np. geniusz) wymyślono dla życia człowieka?
    Czy faktycznymi i jedynymi powodami znikania cywilizacji są te, podane przez historyków i archeologów : podboje, wojny lub zmieniające się warunki klimatyczne?

    Najbardziej zastanawia mnie fakt, że ze zdobyczy techniki i wiedzy duchowej minionej cywilizacji nie może skorzystać następna, nowo narodzona i na kanwie tej spuścizny rozwijać się bardziej od poprzedniej.

    Nie ma takiej opcji.
    Ginie cywilizacja, po niej pozamiatane, posprzątane, pochowane, a cywilizacja rozpoczynająca swe życie zaczyna od biegania z kijem po lesie za zwierzyną lub walenia tym kijem w wodę z nadzieją ukatrupienia ryby.
    Przypomina to jako żywo lukę w pamięci o poprzednim żywocie człowieka.
    Czy miedzy śmiercią jednej cywilizacji, a narodzinami drugiej musi istnieć między wcieleniowa ,,amnezja”?

    Czy ktoś lub coś kontroluje narodzinami i upadkami cywilizacji dla wysysu energii?
    Szumnie ostatnio rozkminiana teoria o obcych rasach mówi, że tak.
    Ale przecież, jak sam zauważasz, istniały cywilizacje technicznie mądrzejsze(piramidy i inne zadziwiające budowle) oraz z o wiele większym poziomem duchowym.
    Dla tych cywilizacji wiedza duchowa, znajomość praw energii Kosmosu też nie stały się wystarczające dla przeżycia.

    Jedno jest pewne; cywilizacje podlegają prawu narodzin, życia i śmierci.

    Czy rozwój wszystkich cywilizacji hamowany był przez twory zwane religiami, jak to ma miejsce w obecnej cywilizacji?
    No i oczywiście ,,hamulce” są narzędziem w rękach poza ziemskich ras, jak się zwykło ostatnio uważać, nie mając na to dowodów poza teoriami, przekazami, które o ile wpasowują się w wytłumaczenie, odpowiadają na pytania, stają się pewnikiem.

    A może wszystkie powyższe pytania nie mają sensu, bo chodzi w tym zupełnie o coś innego?

    A może te wszystkie okupacyjne zapędy ras ludzkich między sobą i ras poza ziemskich są częścią szerszego ,,planu”?
    Planu, który zakłada, że nasza Ziemia(inne planety) jest sceną służącą rozwojowi dusz, jakie zaczynają swoją wędrówkę w przestrzeni najbardziej zagęszczonej energii czyli w materii.

    Na scenie wystawiany jest wciąż ten sam spektakl, zmienia się jedynie obsada aktorska.

    Kto powiedział, że na wyżynaniu się wzajemnym ludzkości i wojnach astralnych między obcymi rasami kończy się Kosmos, istnienie Wszechświata?
    Zajmując się własnym podwórkiem i tym co się wokół niego dzieje, nie zastanawiamy się nad założeniami szerszego projektu.

    Nie jest pozbawione sensu stwierdzenie, że następujące cyklicznie zmiany na Ziemi(od cywilizacji prymitywnej do bardziej skomplikowanej, następnie znów prymitywnej) służą jako warsztat doświadczalny dla przychodzących na ten świat dusz.
    Każda, w zależności od stopnia rozwoju, znajduje swoją epokę, swoje ,,chwile”w życiu cywilizacji i swoje miejsce.

    Gdyby cywilizacje nie upadały i nie zaczynały swego istnienia od prostych struktur społecznych, dusze ,,nadające się” do ciał członków dzikiego plemienia nie miały by możliwości zaistnienia na naszej planecie.

    A może właśnie Ziemia skonfigurowana jest na bycie taką szkołą edukacyjną z ciągle powtarzającymi się poziomami nauczania?
    Tłumaczyło by to cykliczność narodzin i śmierci cywilizacji, cykliczność kataklizmów oczyszczających planetę z wszelkiego badziewia(taki remont szkoły podczas wakacyjnej ciszy 🙂 )

    Myśląc tym tokiem, Ziemia nie należy do ,,szkół” o wyższym poziomie nauczania, chociażby ze względu na ciągłe dziejowe burdy i wzajemne wyżynanie się oraz niszczenie własnego domu.
    Jeżeli można nam odebrać wolną wolę i sterować nią w dowolny sposób, to jesteśmy jeszcze dzieciakami z przedszkola. 🙂

    Z ego centrycznego, z duszo centrycznego punktu widzenia życie na Ziemi ma zupełnie inny wymiar.
    Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie:
    Kto komu jest bardziej potrzebny; materialny człowiek dla cywilizacji, czy cywilizacja dla duszy?

    Ginące i odradzające się wciąż na nowo cywilizacje zdają się jedynie być scenerią, w jakiej to o rozwój duszy chodzi najbardziej.

    Miłego!

   5. Krysia, 🙂
    „Dlaczego cywilizacje upadają , często w szczycie swej świetności?”

    „w szczycie swojej swietnosci”, tu bym zapytał czym ta „świetnosc” sie wyróznia (ła). Bo jesli popatrzec tylko na naszą cywilizacje i jej „świetnosc” – tu bardziej pasuje słowo smiesznosc- to zauwazam postep technologiczny,
    regres moralnosci i maksymalna eksploatacja zasobów planety (pasozytnictwo).
    Atlantyda prawdopodobnie tez doszła na skraj przepasci („swietnosci”) a my jako cywilizacja zrobilismy duze koło i wracamy do punktu wyjscia ( przepasc). I na to wyglada, ze nie odrobilsmy lekcji z poprzedniej nauczki. Tak samo wielu ludzi, z zywota na zywot odgrywa te samą role…
    Zdaje sobie sprawe, ze „osoby trzecie” wytrwale nam w tym pomagają.

    „Czy ktoś lub coś kontroluje narodzinami i upadkami cywilizacji dla wysysu energii? ”

    Według mnie istnieje duze prawdopodobienstwo, ze tak.
    Normalny zdrowy człowiek, swiadomosc jesli raz cos spieprzy np.
    wybuduje dom na chwiejnym gruncie i na dodatek bedzie pod tym domem prowadził wykopaliska, to któregos dnia/nocy ta cała konstrukcja zwali sie jemu i jego rodzinie na głowy. To po takiej lekcji raczej nie popełni tego samego błedu, no chyba ze jest idiotą, albo zapomnia o tej wpadce… I dziwnym trafem, jako ludzkosc cały czas mamy amnezję…

    Zeden troskliwy rodzic, opiekun nie pozwoli swojemu dziecku, podopiecznemu na zapomnienie nauki wyciagnietej ze swojego, czesto traumatycznego wydarzenia. To tak, jakby jednego dnia
    dziecko sie poparzyło, a my przez noc tak sie o nie „troszczyli”,
    ze na drugi dzien jeszcze raz w ten sam, lub podobny sposób sie poparzyło. To sie nie trzyma zwykłej, chłopskiej logiki.
    My nie jestesmy idiotami, tylko ktos z nas nich robi…

    „A może właśnie Ziemia skonfigurowana jest na bycie taką szkołą edukacyjną ”

    A moze pierwotnie nią była, tylko ze, ze szkólki niedzielnej
    została zamieniona na poligon z ostrą amunicją i fabrykę dragów.

    „Kto komu jest bardziej potrzebny; materialny człowiek dla cywilizacji, czy cywilizacja dla duszy?”

    Beneficjenci tej cywilizacji nie potrzebują ( a wrecz zwalczają) duchowego i rozumnego człowieka. Co widac za oknem…

    Patrzac tak całkiem z oddali, to moze i ma sens. Ale my jestesmy tu i teraz…
    🙂

   6. jak sobie wyobrazasz samozatopienie atlantydy? -atlantyde niestety zatopil yahwe z wapienna podstawa nie bylo to trudne podobnie wapienna podstawe ma maja obszary wzdluz Missisipi, o naturalnym rozlamie wzdluz niej mowi sie juz od lat

  2. Łolaboga qrde_blade ale normalnie Apokaliptyści i Adwentyści dnia 7. Coście sie tak tego Lucka uczepili, jedyne gdzie występuje słowo Lucyfer to wątpliwe dzieło Biblia, słowo te występuje tam jedynie raz i w kontekście niebardzo pasujacym do stworzone „mrocznej postaci”. Nic się nie przejmuj, Marek Podlecki już go usunął z Ziemi. Sprzedaje info Lucek mieszkał pod ziemią w Łowiczu. Szkoda, że za młodu nie wiedziałem, bo miałem blisko, wykopałbym go szybciej. Świetliste Syny też winne? To nas wlicza. Chrystus? Do piachu. RH- ? Same kosmity Panie do piachu, trochę słowiańskich dzieci Bogów też to skreśla. Elohymy? Panie ale które, bo tutaj ruchliwie było na tej planecie. Proponuje wszytkich zbiorczo do piachu nie wrzucać, bo jeszcze nam cały Panteon Słowiański odpadnie. Strasznie biedne te owce i bezwolne. Tablice z Georgii masony nastawiały ? Znasz piękne przesłanie tam zawarte? Czy tylko doczytałeś 500 milionów i potrzeba paniki :

   Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.
   Mądrze kierujcie reprodukcją.
   Jednoczcie ludzkość.
   Kierujcie namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów.
   Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.
   Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.
   Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.
   Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.
   Nagradzajcie prawdę – piękno – miłość – szukajcie harmonii w nieskończoności.
   Nie bądźcie rakiem dla Ziemi – zostawcie miejsce dla natury.

   Zwracam uwagę, ze w momencie ich stworzenia ludność Ziemi liczyła 4,5 miliarda a po 40 prawie latach tej depopulacji mamy 7 miliardów. Panie ale te Diaboły są żałośnie nieskuteczne. Żadna cywilizacja myślę nie miała lekko na etapie ewolucji świadomości. Punkty krytyczne przetrwania. Cyklicznie.

   Podam Ci info jak odnieść sukces jako cywilizacja świata:

   1. Samostanowienie
   2. Samoograniczenie
   3. Odpowiedzialność
   4. Poświęcenie społeczne
   5. Mądrość filozoficzna

   Nie obraź się, ale na Twoim miejscu pomedytowałbym zwłaszcza nad Odpowiedzialnością indywidualnie. I nie to, żebym straszących jakoś bardziej kontrował niż wielu już są w raju, bo załatwi za nich sprawę Cobra czy Ben Fulford(Leon Greenberg), Jezus, Zeus czy radosne pitolenie channelingów „opiekunów planety”. Tym polecam medytacje z Samostanowieniem. Sobie od dłuższego czasu polecam Samoograniczenie, dziś trochę złamałem z wpisami ale z myślą o dobrze Waszym.

   Szczodrych Godów! I wykorzystania tego ważnego czasu zwłaszcza przez mężczyzn bo im może się mocno przysłużyć. Panie nasze już i tak są idealne:)

   1. –> Grzegorz
    Strasznie te Twoje uwagi chaotyczne wyłożone do tego jeszcze specjalnie niby z ironią zakręcone. Po pierwsze: Nie wierzę za grosz w oficjalnie publikowane statystyki zaludnienia planety. To może być jak wszystko inne globalna ściema. Po drugie: Bez wątpienia czarna szlachta wraz z KR ( tylko ci świadomi RH minus ) trzymają piramidalną władzę wraz wieloma tzw. bezpaństwowymi najemnikami i licznymi służbami .
    Drwiny są tu nie na miejscu…

   2. Qrde_blade, to nie drwiny, ironia faktycznie, zamierzona. Jak wiesz niejednokrotnie wspierałem Twoje opinie. Mój wpis może chaotyczny, bo jednocześnie odnosi się do kilku Twoich wpisów. Bardzo kierujących na strach i nienawiść. Bardzo serwujących podziały. Często oparte na zupełnie nie popartej niczym opinii. Do tego mieszające tak odległe wątki, a czasem wręcz przeciwstawne. Przecież wiemy tutaj, że są problemy do rozwiązania i sytuacja jest ciężka. Ale jak ktoś tu nowy trafi, to czytając Twoje wpisy, ferowane z takim przekonaniem, narazi się na potężne błędy poznawcze. Wręcz uszczerbek psychologiczny w moim odczuciu. Do tego w okresie,w którym spokój jest pożądany. Jaka jest Twoja intencja? Zakładam, że dobra, ale dziwne rzeczy dzieją się obecnie w różnych środowiskach alternatywnych. Naprawdę myślisz, że czynnik RH ma takie znaczenie? Oprócz faktu, że RH + do pozaziemskiego pochodzenia ma domieszkę projektów genetycznych prowadzonych już tutaj na ziemi ? Kaman

 3. Szczęść Boże!
  Beata Szydło zdradziła swój sekret z pobytu/przeszkolenia w USA; program dalszej współpracy z Mateuszem Morawieckim i *+*
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/miedzynarodowa-konferencja-pamiec-nadzieja-2/

  Zakodowana z „My name is Lincoln” – tak przy okazji kojarzy mi się ona jako 16-y premier RP z 16-y prezydentem USA https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Abrahama_Lincolna
  ale tam chodzi o bohatera z filmu „Wyspa” The Island z 2005 dhttps://www.cda.pl/video/140381d9

  Proponuję również obejrzeć wywiad z eks-członkiem ukrytej armii super-ludzkich amerykańskich żołnierzy (zaprogramowany zabójca, żołnierz, wojownik i maszyna do walki. „Uczestnik” programu MK-ULTRA i talent). np: Project Camelot Duncan O’Finioan napisy PL
  .https://www.youtube.com/watch?v=zkI1_9XnIuo&feature=youtu.be

  Tak więc kto nami rządzi, posłuchaj: „Andrzej Czyżewski, dr Zbigniew Kękuś: czy WSI przygotowały Mateusza Morawieckiego na Premiera RP”
  .https://www.youtube.com/watch?v=BLTq7a756eM

  „Cicha wojna o świadomość” – dr Jerzy Jaśkowski
  .https://www.youtube.com/watch?v=pKaeHmr9jjM

  Beaty Szydło ulubiony The Island „Dramat polskiej rodziny na Islandii” – jak rząd RP pomaga Polakom?!
  .https://www.youtube.com/watch?v=aP9QvNsisKU

  Ktoś musi walczyć/zginąć dla nich/za nich – dlatego potrzebują zwłaszcza dzieci. Wojny to pieniądze, a duże pieniądze to Złego władza.
  .https://www.youtube.com/watch?v=LNviO0UDNy0

  Tu chodzi o kontrolę nad całym rodzajem ludzkim – od nas zależy czy im się to uda; zabraniać dzieciom uczenia się języka angielskiego; unikać lekarzy/szczepień; nie dawać zezwoleń na Bazy Danych m.i. naszego DNA.

  Potrzeba nam więcej „przebóstwionych” Polaków!
  pozdrawiam

  http://www.as0.org.pl

  1. –> GEB
   Piszesz o służbach, powiązaniach i agentach na rodzimym podwórku, ale jak się zdaje to jasne, oni do tego są, aby się właśnie tym zajmować – to jest ich praca. Mnie chodzi o zupełnie coś innego i ten apel jest do WSZYSTKICH tzw. śpiących durnie TUBYLCÓW krwi RH plus, obojętnie czy są Polakami, Żydami, Europejczykami, Amerykanami czy są katolikami czy protestantami czy też ateistami pracują w polityce jednostkach resortowych, są członkami tajnych organizacji lub nie. Chodzi o to, że jest to starannie z ich zwykle nieświadomą pomocą rozgrywany konflikt między dwoma humanoidalnymi gatunkami, zasiedlającymi to miejsce ( celowo nie używam sformułowania planetę, gdyż WSZYSCY znajdujemy się na jakby hodowlanej farmie wewnątrz pustej w środku geoidy, po wewnętrznej stronie jej skorupy ) w której rozgrywany jest całkiem serio eksperyment ( gra ), który z gatunków przetrwa… Czy ten mniej liczny, posiadający spryt i wiedzę swych świetlistych przodków, władzę, jej liczne atrybuty jak pieniądz, służby, wojsko, media czy ten mniej rozumny zaś bardziej empatyczny mnożący się na potęgę i szturmem zasiedlający wszystko wokół niszcząc tym sposobem wszystkie inne przejawy życia. Naturalnie wina jest gdzieś po środku, gdyż gdy jeden z nich walczy o całkowitą hegemonię nad tym miejscem i pozostałym stadem, bezkrytycznie potrafi poświęcić dosłownie wszystko co żyje wokół sam kryjąc sie na czas armagedonu w licznie i skrycie pobudowanych podziemnych instalacjach?
   Moi mili czy nie najwyższy już czas spostrzec, że kasa, władza i wygodne życie bez normalnej przyszłości w coraz bardziej durnym i drapieżnym świecie hybryd, to doprawdy zbyt mało?
   Czy nie wydaje się Wam, że w dobie robotyzacji, pozbawione empatii hybrydy, zrobią z Waszego życia pustą i bezuczuciową jesień średniowiecza?
   Czy doprawdy obojętny będzie dla Was planowany świat obozów koncentracyjnych dla gojów i owiec i jeszcze bardziej drapieżnego rozpasania elit i licznych socjopatycznych kast?
   Sprawdźcie łaskawie z jakiego rodu pochodzicie i zastanówcie się czy chcecie być mentalnymi i faktycznymi niewolnikami swych niezmiennie amoralnych Panów?
   Na podjęcie decyzji, ludzka solidarność i wyrażenie asertywnego opóru nie zostało już Wam wiele czasu…

  2. Niestety źle interpretujesz Antychrysta i jego liczbę 666. Obecnie tym miejscem rządzi iluminowana, lucyferyczna grupa potomków upadłych elohim i samego ich przywódcy Lucyfera. Jego tzw. ludzkie objawienie w formie syna kapłanki Jowisza Marii Herodiany opisane w NT celowo nazwano Je Zeusem z bliskoznacznym przydomkiem CHRYST-US co oznaczało we współczesnym mu języku aramejskim ŚWIATŁO ( proszę sam to sprawdź, gdyż z wyszukiwarek to celowo usunięto i pozostawiono jednostronne tłumaczenie Mesjasz ). Tak więc celebrytą, Mesjaszemmógł i dalej może na tym łez padole pozostać tylko potomek rodu światła – krwi RH minus, co kiedyś dyskretnie sprawdzano w licznych społecznościach obrzezując męskich potomków po smaku ich krwi ( ranę dezynfekowano śliną, a rabini lub magowie znali jej smak przypominający smak miedzi. ) W ten sposób niezwykle rzadcy ówcześnie potomkowie elohim byli właściwie identyfikowani i selektywnie dokształcanie w WIEDZY, GNOZIE, MAGII. Przepowiadany ANTYCHRYST w logiczny i zrozumiały wszystkim sposób wyjawi tą unikalną i ukrywaną przed plebsem prawdę i przedstawi całemu światu istnienie hybrydowego gatunku, który coraz mniej dyskretnie, a coraz bardziej psychopatycznie walczy o hegemonie nad tym miejscem. Będzie on dla iluminowanych gojem ( bestią na glinianych nogach, zwierzęciem ) z krwi RH plus i faktyczną liczbą go identyfikującą według numerologii bezapelacyjnie ( obojętnie w którą stronę liczoną ) dającą 666.
   Ot wszystko, a tablice przeznaczenia mówią cała prawdę, tylko durni ludzie te prawdę przekręcają…

   1. …qrde blade – no pojechałeś – jak dla mnie „podwójny Nelson” – jak w ” Stawce……” i faktycznie to kapitalnie tłumaczy tę całą zmanipulowaną i celowo zakłamaną wiedzę ku większemu zniewoleniu i zakręceniu owieczek na „swoją stronę” i dojenie ich na maxa….dziękuję i pozdrawiam….

  3. –> Grzegorz
   Nie ma to nic wspólnego z negatywnymi emocjami, a tym bardziej generowaniem strachu czy nienawiści. Te emocje mogą powstawać wyłącznie w głowach ludzi durnych i dotąd zwodzonych nie mających świadomości o którą tak usilnie walczę. Możesz sprawdzić kto pierwszy ujawnił szczepionkowy holocaust na polskim i żydowskim narodzie. Zapewniam Cię, ze czynnik RH, jak i kilka innych obcych ( Morphana, Cohena ) genów jest dominujący do tego stopnia, że wysoko postawieni w armii świata oficjele mają te obce geny…

   1. zydki postawili napis przy galerii arkadia wesolego hanuka od lozy libartz czy cos, chyba badaja ile wiemy?

 4. Niektórzy Polacy posiadają mnóstwo pieniędzy.
  Nie moja to sprawa jeśli sami pożyczyli je z banku i sami spłacają.
  Ale moja sprawa, jeśli je zarobili, czyli są częścią tych, które rząd pożyczył z banków dla wszystkich Polaków, bo wszyscy je z procentami muszą bankom oddać.
  Jeśli ktoś swojej części nie oddaje, to dług spłacają za niego inni.
  Czy to aby nie jakiś rodzaj złodziejstwa?

  1. oj tam, jakie to dlugi, co rzad nie Polski zapozyczyl w swoich bankach. Przeciez to nie polscy rzadzacy, tylko agenci korporacji i bankow, ktorzy zadluzaja kraje narodowe tylko po to, aby wmowic im dlug z odsetkami. Przeciez to normalna mafia. Nie slyszalas, Krystyno, ze taki dlug nazywa sie dlugiem falszywym i nie moze byc windykowany wedlug prawa miedzynarodowego. Popatrz co zrobili w Islandi i co przydarzylo sie biednym politykom i bankierom. Czyzby rzad z Wiejskiej nie ogladal telewizji alternatywnej na temat tamtych wydarzen? chyba nie, bo raczej w scieku mainstreamu nie znajdzie sie zadnych informacji w tym temacie. Przeciez sami siebie nie beda straszyc, ze wyjada na taczkach do pierdla, a Polacy w ich mniemaniu sa tak glupi, ze nigdy nie rozwiaza sprawy dlugow zaciagnietych za nich. Jakies tam ponad 300 tysiecy obywateli islandzkich potrafilo rozwiazac sprawe dlugu falszywego, a 38 milionow Polakow kisi sie co niedziele i swieta w kosciolach, karmiac sie ideologia o przebaczaniu, nadzieji i raju po smierci. No tak, zapomnialem, sa swieta i nie ma co sobie psuc nastroju, a po nowym roku i swietach jakos tam bedzie. Rzad zorganizuje miesiecznice, beda procesje 3 kroli, bedzie panstwo wyznaniowe i znow Polska bedzie silna i rozmodlaona od Tatr po Baltyk.

   .https://www.youtube.com/watch?v=eDKmEwP-5pg

   1. DEVINGO.
    W filmie są piękne widoki, ale nie znam tego języka, więc nie wiem jak Islandczycy rozwiązali sprawę długu fałszywego i czy godzą się na niefałszywy.
    Wg mnie każdy jest fałszywy, bo niby dlaczego nie wolno mi żyć bez długu?
    Kk mówi, że tak kazał Jezus, ale On powiedział: ODDAJCIE cezarowi jego własność, a NIE DAWAJCIE mu ją po trochu, by udawała podatek.
    Jezus nie kazał rodakom dawać Rzymianinowi żydowskich pieniędzy, tylko radził im, by mu oddali rzymskie monety.
    Oddać coś właścicielowi, a dać pod przymusem komuś swoją własność, to wielka różnica.

    Cóż, Biblię każdy może nieomylnie interpretować wedle swoich potrzeb, a Piotr, który miał pilnować, by nauki Mistrza nikt nie przekręcał i nie wymienił na bzdury różnych „nieomylnych” (Łk 22,31-32) pewnie śpi.

 5. Kk to zydowska organizacja przestepcza 1000 lat temu na polecenie bandziora ksiezycowego yahwe zaczeli mieszac nam jezyki tj nauczac swoje yahwistyczne wersje

  1. zapomniales dodac ze zalozona w celu ograbienia ,podbicia i wysysania energetycznego Slowian czego nie tylko sredniowiecze jest przykladem ale dzisiejsze wyznaniowe panstwo Dudy,Morawieckiego i prezesa ,jego kota i episkopatu.

   1. k trzeba nam orbana, lepszy pisior niż powiec to na pewno ale za bardzo boja się zydow jak to dzizusowe pizdy, zawsze będą grac role ofiar i pizdeuszy, jak to się skończy nie wiem

  2. To nie są wersje yahwistyczne, tylko faryzejskie.
   Ukrzyżowali Jezusa, by zająć w świecie Jego miejsce i tylko dzięki Bogu dotychczas im się to nie udaje.
   Ale się uda jeśli – jak chcą – będziecie o to oskarżać Obrońcę.
   Rozumiem, że wierzycie we wrogość z prawa, z lewa i z południa, ale też wiem, że stamtąd wszystkie paluchy wskazują na winowajcę w niebie i się dziwię, że w to bez sprawdzenia wierzycie.
   Lenistwo, naiwniactwo, bezmyślność i nawyk słuchania autorytetów ?

   1. jak chcesz spenienia czegokolwiek wypowiadaj prosby w dzień do Heliosa(slonce) albo zeusa swaroga peruna, wszystko inne to ksiezycowa agentura, 3.5 miliona jesteśmy tutaj na ziemi nigdy nie potrzebowaliśmy zadnego dzizusa ozyrysa ptaha, wychowanie w strachu medycznym religijnym sadowym zmusza niektórych z nas do wiary w te stworki które to podstepnie wykorzystuja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s