Wypowiedź Wojciecha Sumlińskiego (od 41. minuty filmu) oglądaj na: https://gloria.tv/video/LVXgHbUpB1eN4QWQo6JqGjrEg

Osoby, które są blisko pana Jarosława Kaczyńskiego, mówiły mi o tym, że Mateusz Morawiecki jest kreowany na następcę Jarosława Kaczyńskiego. To oczywiście ma być długi marsz, to nie nastąpi ani dziś, ani jutro.

Jarosław Kaczyński ma świadomość, że Mateusz Morawiecki jest jak gdyby umocowany tylko na nim w PiS-ie, bo nie ma swojego zaplecza w Prawie i Sprawiedliwości, innymi słowy, ma świadomość, że musi być przez jakiś czas jego wsparciem i wzmocnieniem i dlatego osoby, o których mówiłem, wytłumaczyły mi to w taki sposób, że to będzie długi marsz, że ten marsz może potrwać nawet kilka lat, takiego wspierania i budowania Mateusza Morawieckiego, ale on się właśnie zaczął.

Według mojej wiedzy Mateusz Morawiecki jest szykowany na następcę Jarosława Kaczyńskiego, a czy na prezydenta Polski, tego nie wiem.

Wojciech Sumliński

81 myśli w temacie “Mateusz Morawiecki jest kreowany na następcę Jarosława Kaczyńskiego. Wojciech Sumliński ujawnia KULISY wyboru Morawieckiego na premiera

 1. Wolny człowiek, to wolny umysł, który cierpliwy i łaskawy jest.
  Nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą;
  nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
  Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma (1 Kor 13:4-7). W przypadku, gdy „miłości bym nie miał – byłbym niczym” (1 Kor 13:2).

  1. Czyli wolny człowiek, to martwy człowiek.
   Jak nie szatanem go (1Kor 5,5), to wolnością od reagowania (1Kor 13,1-8).
   Amen.

 2. Wolny czlowiek, jak i żadna wolna wola nie ma racji bytu jeżeli jest oparta na złudnej wolności- ZIEMSKIE PRAWO HARMONIJNEGO ISTNIENIE WSZYSTKICH ISTOT NA ZIEMI MUSI BYC PODSTAWĄ ZROZUMIENIA ZIEMSKIEGO ZYCIA!
  ,,Przez wiele wieków Formy Ziemskie, jeszcze bez tzw. Klonowców, wiodło naturalne kontakty z całą Przyrodą, mieszkańcami i w kontaktach z innymi Rasami. Kontakty były zjawiskiem powszechnym i niczym nie „skażone”: istniała współpraca, gdzie nie istniały podziały na lepszych czy gorszych. Całość Stanowiła jedna Wielka Rodzina.”

  Te wszystkie wrzutki o NWO- MIAŁY JEDEN CEL- WYWOŁAC STRACH, który miał zatrzymać bytowanie nas w matriksowym szambie- CZYLI STARE LINIE CZASOWE! STRACH PRZED NWO MIAŁ NAS ZAKOTWICZYC W BAGNIE!
  Przeciez oni nie chcą żadnych zmian- tak im jest dobrze- po co nowe eksperymenty jak stare są sprawdzone i swietnie działaja!
  INŻYNIERIA RELIGIJNA, SPOŁECZNA, GENETYCZNA itp. swoja rolę wykonują na 5- MAJĄ DZIELIĆ!

  1. Chrześcijaństwo nam narzucone- stały system oprawczy miał jeden cel- zniewolenie Ariów- Słowian- jak to sie udawało, ano:
   ,,Zadaniem DUCHOWNYCH DORADCÓW było: rozniecanie ambicji książąt, pragnień, marzeń o władzy, koronie, podbojach. RYWALIZACJA I ZAWIŚĆ!
   ,, Książęta… stawali się okrutni i bezwzględni. Wszczepionai im ambucja oraz przymus konkurowania sprawiały, że rozgorzały walki. Brat zabijał brata, by przejąć kawałek ziemi. Za gwałtowne czyny wyznaczano pokuty. W konsekwencji powstały świątynie, klasztory. W pokucie oddawano majątki na rzecz kościoła”
   Jednocześnie papiez i mościół rzymski dysponowali środkami. aby dotkliwie karać zbyt niezależnych władców i społeczności słowiańskie, które to kary stosowali często i chętnie we własnym interesie. Należały do nich: KLĄTWA, INTERDYKT ( klątwa zbiorowa, dotycząca grupy osób lub obszarów- były nakładane na miasta, prowincje, całe narody i państwa) i ekskomunika. SPRZYMIERZEŃCAMI papieży były też CIEMNOTA I NIEŚWIADOMOŚĆ narodów i ludzi, którzy drżeli na samą myśl o tych karach!

   1. Eskomunika natomiast była stosowana wobec wiernych, którzy wypaczyli lub kwestionowali nauki kościoła i niektóre ,,prawdy religijne” oraz inaczej interpretowali Pismo ŚW. czy krytykowali postepowanie duchownych. Eskomunikowani mieli zakaz uczestniczenia w obrzędach religijnych, przyjmowania sakramentów i innych usług kościelnych, spotykania się i rozmawiania z wiernymi. NIE MOZNA BYLO : z nimi obcować, mieszkać, pracować, zapraszać do stołu, pomagać, ukrywać, dawać pieniądze, żywność czy sprzyjać. Kto bowiem tak uczynił, sam podlegał bezlitosnej ekskomunice.
    W tych czasach były to straszne kary i kto się nie ukorzył i nie opłacił, ten powoli ginął na oczach całej społeczności chrześcijańskiej!
    Poddany w majątkach kościelnych płacił, nie wiedząc nawet za co i ile.
    Poddany musiał- pod groźbą najcięższych kar kościelnych i świeckich- POZOSTAĆ TYLKO BYDLĘCIEM ROBOCZYM. Chłopa tolerował się tylko do najcięższej pracy. Nie uznawało się jego potrzeb ani człowieczeństwa. Ba RAZIŁ JEGO DOTYK, NAWET ODDECH!
    Wypadek z wyratowanowaniem tonącego wojewody trockiego przez chłopa. W nagrodę chłop został uwolniony od pańszcyzny, ale za to, że ośmielił się złapać pana za czuptynę, OTRZYMAŁ 100 BATÓW”

  2. Elaszko, człowiek o brudnym sercu ma zablokowaną Wolnąj Wolę, rządzą nim demony i stąd tak dużo jeszcze jest zła na naszej Przepięknej Planecie Ziemi, tylko Istoty o czystych świetlistych sercach tworzą piękno, dobro i piękną przestrzeń wokół, ale to wcale nie znaczy, że powinniśmy potępiać tych drugich, to są nasi bracia i siostry, którzy trochę się pogubili na swoich życiowych drogach, to Ci „PIĘKNI” winni im są pomoc i opiekę, nikt z nas nie przyszedł na ten piękny świat ZŁY, złym uczyniły NAS programy matrixa.

   Matka Ziemia jest już w pełni ŹRÓDLANEJ ŚWIADOMOŚCI i teraz pomaga nam, jej ukochanym dzieciom. Dzieje się właśnie to, co powinno, my się też obudziliśmy i podążamy na przeznaczoną nam metę, skąd jako Iskry wyszliśmy, czyli do ŹRÓDŁA i to jest cudowne uczucie.
   Wreszcie oczyszczamy się z brudów matrixa i dlatego
   Elaszko zapraszam Cię jutro o 21:00 na ognisko w Stonehenge, które już rozpalił Grzegorz, to wszystko uczyńmy dla NAS samych. ❤

 3. OTTON III CHCĄC CAŁKOWICIE ZJEDNAĆ SOBIE KSIĘCIA BOLESŁAWA MIANOWAŁ GO ( zw wszystkimi potomkami i następcami) Polskim królem, a Cesarstwa Rzymskiego SPRZYMIERZEŃCEM I PRZYJACIELEM! Nadał na WIECZNE CZASY JEMU I KRÓLESTWU POLSKIEMU HERB orła białego (..) w czerwonym polu używając, i nieustannie z narodami Słowiańskimi i Barbarzyskimi walcząc, wszystkie sobie zhołdował (…) ażeby jak najgorliwiej dla dobra i rozszerzenia Wiary Ś Katolickiej Barbarzyńców wytępił”
  CHRZEŚCIJAŃSCY KRÓLOWIE LECHII- JANUSZ BIESZK

  aby być WOLNYM CZŁOWIEKIEM należy TO ZROZUMIEĆ!
  ZAKOPAĆ, ZUTYLIZOWAĆ, UZIEMIĆ opornik religijny I STAĆ SIĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM ŻYJĄCYM W HARMONII Z NAJPIEKNIEJSZĄ Z MATEK- MATKĄ ZIEMIĄ ❤

  Tak w tamtym tygodniu dane mi było w celu większego zrozumienia owych religijnych mechanizmów majacych za zadanie główne skłócenie, rozerwanie więzi Rodowych Ariów -Słowian ogladać film- przedstawiający POLSKICH LACHÓW W SPOSÓB BARDZO BRUTALNY! – ROSYJSKI FILM Z 2007 ROKU pt. ,,1612 ROK''
  i tam bylo pokazane, że wszędzie dosłownie wszędzie na bramach, domach był umieszczony HERB Z WIZERUNKIEM BIAŁEGO JEDNOROŻCA, a w tle cały czas podkreślona, przemycona wręcz na ,,widok publiczny''- SŁOWIAŃSKA ENERGIA BIAŁEGO JEDNOROŻCA!
  Był taki jak TAW ten z TWOJEGO PASKA BOCZNEGO- tylko miał piękny biały róg!

  1. A najgorsze jest to Elaszko ,iz wolnym ludzia ,slowianom narzucono program koscielny zwany ubustwem,kultem biedy czyli jak ograbiono i wyniszczono ekonomicznie to lepiej dla ducha i blizej nieba. Jenym slowem modlic sie,nie buntowac i dac sie rabowac. Owych namaszczonych czyli skorumpowanych krolow ,ludzkie hybrydy dzialajace na oprogramowaniu watykanskiego podboju slowian mozna bylo poznac po rozdawnictwie przywilejow tzw obcokrajowca.Polak,rodowity mieszkaniec ziem nie mogl sie obronic bo sady byly oddawane zydom,tak zreszta jak bicie monet,lichwa czy pedzenie gorzaly.Wszystko co bylo potrzebne do rozwoju zostalo odebrane Polakom a nadane zydom aby mogli rozkladac slowianszczyznye i to pod patronatem KK czyli watykanskiej korporacji.
   Jak to wyglada zatem dzis ,to wszyscy widzimy i wiemy ,ze nemrodystyczne sady NKWdziarstwa maja wladze nad Polakami tak jak politycy pracujacy dla korporacji i dajacych notorycznie ciala za kase. Jestesmy ograbieni i osadzeni w kulcie ciezkiej pracy z narzuconym programem koscielnym czyli kultem biedy a w zamian za mozliwosc wydojenia sie obiecane niebo po smierci z nadzieja na ewentualne polepszenie warunkow zycia kiedys tam. W taki sposob religijnie mozna utrzymywac masy aby kasty najwyzsze mialy sie dobrze,przekazujac wladze z pokolenia na pokolenie.

 4. To, że potrzebny jest następca w pisie, nie jest żadną tajemnicą. Kalkstein jest już w podeszłym wieku a w dodatku chory. Morawiecki jest dobrą alternatywą, bo to światowy bankier. Nie wiem tylko dlaczego Sumliński twierdzi, że nie ma on zaplecza. Jego zaplecze jest bardzo dobre, bo już za nie-rządów poprzedniej mafii, był on przymierzany przynajmniej na ministra.
  Tak, że Sumliński moim zdaniem pisząc tak rżnie głupa i lawiruje półprawdami.

   1. Tawie skoro wiesz, że ich łączą jakieś kosmiczne relacje to wiesz co z nich wyniknie w przyszłości, tak?

   2. kosmiczne nici geszeftu, ktore raczej nie sa compatybilne z nicmi polskich slowian. To tylko geszefciarze.

 5. Przebiłem samego siebie! Wysiłek 6 h + dwa wcześniejsze dni się opłacił! Kolejna część ,,LISTU OTWARTEGO” przekazałem Radzie. Część po tych dowodach musi się przebudzić, bo chyba nie ma innej opcji?

  CZĘŚĆ 2:
  Szanowna Rado!
  Prosiłbym znów o dłuższą chwilę uwagi.Chciałbym kontynuować zaczęty wcześniej post, który nie będzie publikowany na prywatnej tablicy, tylko jak już to na tej grupie lub na grupie wszystkich byłych i obecnych Radnych. Ale już dotyczący chyba czterech tematów ( o ile zdołam tyle przedstawić). Oczywiście to nie wszzystkie tematy i związku z ilością czasu na pisanie posta, CZĘŚĆ 3 pojawi się
  prawdopodobnie na weekend 🙂 . Składam więc dalsze wyjaśnienianie tylko związane z niedawnym moim postem, ale również z innymi tematami. Prosiłbym o zrozumienie powagi przedstawianych tutaj dowodów wszelkiego rodzaju (skany, dokumenty, filmy, artykuły oraz zdjęcia, a nawet mapy!). Niech Szanowni Radni przeczytają i zobaczą poniższe
  dowody i dokumenty pomału i spokojnie (które postaram się wszystkie w danym temacie pokazać) . Nie wiem, czy Radni są nawet świadomi swego zakłamania. 😦 A mam wrażenie, że kilka osób świadomie nieumożliwia mi pokazanie poniższych dowodów. 😦 (celowo czy też nie- to już nie wnikam). Nie wiem dlaczego. Jeśli to kłamstwo to czemu na siłę się tego unika? Prosiłbym Szanowna Rado o wysłuchanie. Zdaję sobie sprawę, że mogę zostać nawet wyrzucony z Rady, ale być może ktoś przejrzy na oczy chociaż w jednym temacie. Zanim jakiś Radny zarzuci mi ,,teorie spiskowe” powinien najpierw się zapoznać z tymi dowodami. Oraz przeczytać CZĘŚĆ 1. Post ze względu na ilość tego będzie miał Szanowna Rado kontynuację w kolejnych częściach. Chyba nie ma nic przeciwko?

  TEMATY PODSTAWOWE:

  1. IMPERIUM LECHICKIE
  Szanowni Radni, pewnie już sam tytuł Radnych odrzuca. Niektórzy być może pomyślą ,,Turbolechita!?!! Skandal! I takiego mamy w Radzie?! To chyba jakieś kpiny! I mam takiego Radnego słuchać?!” Niestety takie przekonanie Szanowna Rado wynika z potężnej propagandy. 😦 A jest
  sporo dowodów, że Polska jest naprawdę starożytnym państwem. Być może zaraz mnie ktoś oskarży o,,brak myślenia”,,,teorię spiskową”. Zanim jednak to nastąpi chciałbym, aby Rada miała możliwość zapoznania się z
  poniższymi dowodami, aby nikt mi ewentualnie nie zarzucił (słusznie czy nie słusznie) kłamstwa. Temat jest warty poruszenia, ale na dowodach. 🙂

  1.) Dokumenty oraz książki pisane
  Szanowna Rado! Pierwszymi dowodami, które zadają kłam obecnej ,,nieomylnej histori” (dziwne to do czegoś podobne prawda? 🙂 ) będą oczywiście źródła pisane. Większość pochodzi niestety z zagranicy. Pierwszym dowodem jaki chciałbym przedstawić (można a nawet trzeba korzystać ze słownika Szanowni Radni 🙂 ) to:

  a.) ,,Die theilung Polens in den jahren 1773, 1793, 1796 und 1815 nebst einer”
  https://books.google.pl/booksid=nZgBAAAAQAAJ&printsec=frontcover&hl=pl&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false

  Strony XXIII oraz XXIV
  Powyższa książka została wydana pod zaborami w 1864 roku przez zaborcę niemieckiego (sic!). Co niezwykle ciekawe Niemcy, którzy usilnie próbowali fałszować historię Polski Polakom pod zaborami, to o tyle obywatele niemieccy wręcz dowiadywali się rzeczy zakazanych Polakom (tzw. ,,teoria spiskowa” dla Polaków, ale dla Niemców wiedza oczywista). Prosiłbym jednak na przewinięcie wyżej podanych stron, bo
  reszta to niezbyt istotne rzeczy 😦 Na pierwszy rzut oka Szanowni Radni nic takiego ciekawego, ale jeśli przewije się na stronę XXIII oraz XXIV (prosiłbym o nie mylenie numeracji, ponieważ w tym dziele jest różna numeracja) naszym oczom ukaże się spis władców lechickich od roku 550! Jak to możliwe? Przecież Imperium Lechickie ,,podobno”
  jest bzdurą! -_- Dlaczego nie uczy się o tym w szkołach?! 😦 A
  przecież zostało to zatwierdzone przez władze niemieckie. Zaraz, zaraz… Ale Niemcy są znani z fałszowania historii! Owszem…,ale słowianskiej, bo by się okazało, że Polska biła po mordach cały Zachód. 😉 ,,Ale to nie jest wiarygodne źródło”. Niestety na nieszczęście sceptyków (oraz lemingów 😉 ) jest ono potwierdzone też przez inne, co postaram się tutaj przedstawić.

  b.) ,,Helmonda Kronika Sławiańska”
  http://pbc.biaman.pl/dlibra/doccontent?id=7734&from=FBC

  Strony 18-19 w pdf (w książce to 9 oraz 10)
  Powyższa kronika pochodzi z XII wieku. Jest przekładem z języka łacińskiego na polski. Została napisana przez Helmonda, który jest uznany przez historyków. Helmold napisał, że w starożytności Słowian nazywano Wandalami. Mało tego! Określił nawet granice, w których zamieszkiwali Wandalowie! 🙂 Oto fragment tej kroniki: ,,Tam więc gdzie się Polska kończy, przychodzi się do bardzo rozległej krainy Sławian, którzy w starożytności Wandalami, dziś zaś Winitanli (2) albo Winulami się nazywają· Pierwsi z nich są Pomorzanie, któ rych siedliska aż do Odry się rozciągają. Odra zaś jest to najbogatsza rzeka w kraju sławiańskim; bierze ona źródło w najgłębszej puszczy w ziemi Morawów, leżącej na wschód od Czech, gdzie też i Elba ( sław. Łaba, łac. Albis;) ma swój początek.”
  ,,(2) To jest Wendami. ”
  Szokujące prawda? 🙂

  c.) ,,Gesta Hammaburgensis ecclesiae pontificum”
  https://archive.org/stream/gestahammaburgen00adamuoft#page/n4/mode/1up

  Strona 52/53 (80/81 w pdf)
  To z kolei jeszcze ciekawsze dzieło. Zostało napisane przez Adama z Bremy w II poł. XI w. Adam z Bremy był niemieckim kronikarzem i geografem, kierownikiem szkoły katedralnej w Bremie (czyli człek wykształcony jak na owe czasy), stwierdził w jednym ze swoich dzieł, że „Słowiańszczyzna, największa z krain Germanii, zamieszkana jest przez Winuli, których wcześniej nazywano Wandalami. Podobno jest ona większa niż nasza Saksonia, zwłaszcza jeśli zaliczyć do niej Czechów i Polan po drugiej stronie Odry, którzy nie różnią się ani językiem ani obyczajem” to jako uznany dziejopisarz i geograf wiedział co pisze i bzdur nie pisał. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do autentyczności postaci daję Szanownej Radzie linka–> https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_z_Bremy
  Fragment tekstu, na który się powołuję:
  ,,18. Sclavania igitur, ainplissiina Germaniae proviutia, a Winulis incolitur, qui olim dieti sunt Wandali. Decies maior esse fertur, quara nostra Saxonia, praesertim si Boemiam et eos qui trans Oddaram sunt Polanos, qoia nec habitu nec
  lingua discrepant, in partein adieceris Sclavaniae.”

  Wniosek z tego jest taki że Winulowie zwani wcześniej Wandalami są Słowianami, co jest wprost napisane, a z Germanią mają wyłącznie tyle wspólnego, że wraz z innymi pokrewnymi sobie ludami zamieszkują region geograficzny zwany Germanią. Natomiast o tym że nie mają oni nic wspólnego ze współcześnie rozumianymi plemionami germańskimi świadczy też to, że posługiwali się oni takim samym językiem jak Czesi i Polanie oraz że mieli takie same zwyczaje, czyli mówiąc wprost Wandalowie należeli do tej samej kultury słowiańskiej i nie „szwargotali”. Zgadza się Szanowna Rado? 🙂

  2.) Mapy
  Po za literaturą znajdziemy też sporo map. Przedstawię tutaj tylko te najbardziej wiarygodne, ale jako minizdjęcia innych map Szanowni Radni będziecie mogli zobaczyć pod postem 🙂

  a.) ,,L’Europe etats Barbares au VI eme Siecle”
  https://www.davidrumsey.com/luna/servlet/detail/RUMSEY~8~1~251541~5517452:L-Europe-etats-Barbares-au-VI-eme-S

  Jest to skan cyfrowy prawdziwej mapy. Proszę zwrócić uwagę na powszechną dostępność tej mapy oraz jej brak w szkołach (ciekawe dlaczego? 🤔). Ciekawostka historyczno-geograficzna. W połowie XIX wieku wydano we Francji atlas historyczny, w którym zawarta jest mapa barbarzyńskiej Europy w VI wieku. Co ciekawe, są tam „Lechici lub Polanie”, „Sarmaci lub Słowianie”, a na terenie dzisiajszej Polski są „Wenedowie”. Zastanawiajace jest, że od tego czasu do dziś wiedza zawarta w atlasie praktycznie się nie zmieniła, za wyjątkiem terenów dzisiejszej Polski niestety 😦 A ,,podobno” Lechia to bzdura -_-

  b.) ,,I. Slavonien vor Bildung des polnischen Staates im Jahre 850″
  https://www.sbc.org.pl/dlibra/publication/44526/edition/41295/content?ref=desc

  Kolejny cyfrowy skan mapy. Tym razem autorstwa Lelewela. Jest on postacią historyczną i pięknie wychwalaną w historii. Link–> https://pl.wikipedia.org/wiki/Joachim_Lelewel
  Mapa została wydana w roku 1874 w Niemczech. Co ciekawe, wg uznanego przez historyków Lelewela, plemiona takie jak Pomorzanie, Polanie, Kujawianie, Mazowszanie są Lechitami. A przecież Lelewel był jednym z najwybitniejszych historyków (ale pracował dla zaborcy niemieckiego), więc nie mógł się pomylić! Ani tym bardziej fantazjować. Jak to wyjaśnić? 😦 Szkoda tylko, że mapa nie wisi w szkole 😦 . Może czas napisać jakąś uchwałę z tym związaną? 😉

  c.) „Europa im anfang des VI: jahrhunderts” obublikowana w „Spruner’s Historisch-Geographischer hand-Atlas”
  http://www.ancestryimages.com/proddetail.php?prod=e7367

  Kolejna mapa nie jest tym razem skanem cyfrowym mapy, ale zwykłą mapą na stronie internetowej. Tak więc zamieszczam tutaj Szanowno Rado mapę pt. „Europa im anfang des VI: jahrhunderts” obublikowaną w „Spruner’s Historisch-Geographischer hand-Atlas”, w 1846 roku, wg której w VI wieku teren dzisiejszej Polski zamieszkiwali Lechici, którzy byli jednymi z Wenedów! Naprawdę nie wiem jak to należy interpretować. Może ktoś pomoże? 😉

  d.) “Hand-Atlas für die Geschichte des Mittelalters und die neueren Zeit”

  Kolejna ciekawostka historyczno-geograficzna. Mapa z wydanego w Niemczech atlasu historycznego o podanym wyżej tytule. Atlas ten wraz z mapą wydawano co najmniej trzy razy. Trzecie wydanie tego atlasu ukazało się w 1880 roku. Jeżeli Szanowni Radni przyjrzą się jednemu ze zbliżeń na obszar obecnych ziem polskich (prawy dolny róg) na tej mapie zobaczycie napis ,,Lechen” tuż nad dużym ,,Slawen”! Na początku ciężko to zauważyć, ale po chwili napisy powinny być widoczne. Taka mini ciekawostka 🙂

  e.) ,,Spruner-Menke Hand-Atlas für die Geschichte des Mittelalters und der neueren Zeit”
  http://www.digitale-bibliothek-mv.de/viewer/image/PPN635392194/125/

  Mapa podobna do “Hand-Atlas für die Geschichte des Mittelalters und die neueren Zeit”. Wydana w okolicach 1837 roku w Niemczech w atlasie pt. ,,R Geographie Atlanten”. Mapy niemal identyczne i tak jak powyżej Szanowna Rado można znaleźć napis ,,Lechen” powyżej ,,Slawen” w prawym dolnym rogu w przybliżeniu mapy.

  f.) ,,IV. Polen oder Lechien von Boleslav Schiefmund unter seine Söhne getheilt im Iahre 1139″
  https://www.sbc.org.pl/dlibra/publication/44529/edition/41298/content?ref=desc

  Tutaj Szanowno Rado wracam znów do cyfrowych skanów map. Tak się złożyło, że do tej ,,kolekcji” map interaktywno-cyfrowych należy też jedna z najgłośniejszych map w arsenale Lelewela. Otóż według Joachima Lelewela Królestwo Polskie w roku 1139, czyli tuż po śmierci Bolesława Krzywoustego, zostało nazwane ,,POLONISCHE MONARCHIE der LECHITEN”. Mało tego! Lelewel nawet mapę obrazującą ten okres ,,POLEN der LECHITEN”. Wynika więc z tego, że Polacy i Lechici to dwie nazwy dla TEGO SAMEGO NARODU (Polska=Lechia). A skoro tak, co i tak jest napisane na tej mapie, to kraj nazywany Polską możemy równie dobrze nazywać Lechią. Czyli idąc dzisiejszym słownictwem nasze państwo nazywa się Rzeczpospolita Lechicka III (demokracja parlamentarna) 😉
  Ciekawostka związana z mapą:
  ,,Sponsor digitalizacji:
  Opublikowano w ramach projektu „Śląska Internetowa Biblioteka Zbiorów Zabytkowych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 11.1 Ochrona i zachowanie dziedzictwa kulturowego o znaczeniu ponadregionalnym, priorytetu XI Kultura i dziedzictwo kulturowe.”
  Czyli nawet UE ,,popiera” takie mapy. I jak tu nie kochać Brukselki 😉

  To wszystkie ,,poważne” mapy jakie udało mi się zdobyć i zobaczyć. Teraz chciałbym udostępnić zdjęcia niektórych map (część to powyższe). Czy nie macie nic przeciwko? 🙂 Proszę mówić, jeśli ktoś jest przeciwny. 🙂
  Zdjęcia pod postem 🙂

  Gdy ktoś potrzebował więcej map to z chęcią udostępnię 🙂 Oczywiście pod postacią linka.

  3.) Artykuły
  Teraz ostatnie wiarygodne dowody, że Wielka Lechia nie jest żadną teorią spiskową. Udostępnię Radzie jeden link do artykułu związany z językiem polskim. Nawet nasz język udowadnia naszą starożytność:
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/11/18/samskrta-sloveniska/#comment-16158
  Niesamowite prawda? Duma powinna Nas rozpierać z takiej bogatej przeszłości. Imperium Lechickie istniało naprawdę! trzeba być głupcem by to negować. I gdzie tu teoria spiskowa, hmm? 🤔

  2. ADOLF HITLER W ARGENTYNIE

  Click to access HITLER%2C%20ADOLF_0003.pdf

  Strona 2; akapity 1,2,3
  Szanowna Rado! Całkiem niedawno odtajniono szokujące dokumenty dotyczące Adolfa Hitlera. Amerykański wywiad opublikował tajne dokumenty z 1955 roku. Z informacji CIA wynika, że dowódca III Rzeszy w styczniu opuścił Kolumbię i udał się do Argentyny. Agent CIA posługujący się pseudonimem „Cimelody-3” 29 września skontaktował się ze swoim przyjacielem mieszkającym w Wenezueli byłym członkiem SS – Philipem Citroenem. To od niego dowiedział się, że Adolf Hitler w dalszym ciągu żyje. Philip Citroen ujawnił, że raz w miesiącu miał kontakt z Hitlerem w Kolumbii. Citroen stwierdził również, że Hitler opuścił Kolumbię i udał się do Argentyny w styczniu 1955 r.

  Nie wiadomo czemu, ale bezczelnie w podręcznikach szkolnych wiguruje data śmierci Hitlera w 1945 roku za rzekome samobójstwo w schronie (sic!!!) To się nazywa propaganda! I to skuteczna! 🙂 A przecież miała być to ,,teoria spiskowa”! Czyli to fakt! Czyż historia nie miesza się do polityki? 😉

  DO RADNYCH:
  Szanowni Radni i Szanowne Radne, czy ktoś z Was wiedział o tym? A czy odważylibyście się pokazać te dowody swoim rówieśnikom? Czy Radni należący do stowarzyszeń młodzieżowych (typu MD, Forum Młodych PiS i inne) byliby w stanie to rozpowszechniać, nawet kosztem wyrzucenia z tych organizacji; czy jednak ośmieszalibyście tych głosicieli wśród innych ewentualnych Radnych ,,bo młodzieżówka ważniejsza”? A gdzie wyborcy, hmm? Czy ktoś mi pomoże rozpagować to? Przecież to nie są teorie spiskowe! Czasami wypada włączyć myślenie,a TV wywalić przez okno. Efekty będą natychmiastowe 🙂 Czego przykładem jestem ja Radny Damian Prędota. 🙂

  Ze wględu na brak czasu kolejne tematy poruszę w CZĘŚĆ 3 i CZĘŚĆ 4. Post piszę już prawie 6 godzin + dwa wcześniejsze dni.
  😦

  Czy ktoś ma jakieś pytania, uwagi a nawety propozycje? Śmiało Szanowna Rado! 🙂

  1. Kurde, cenzura na grupie 😦 A przecież zbliżają się wybory ,,Rządu”. A ja kandydatuję. Komuś się to nie podoba. 😦

  2. Damian ja podziwiam twoją mądrą oportunistyczną wobec Rady twórczość, ale zastanawiam się, czy urzędowe obiboki zechcą w całości przeczytać Twój protest, życzę Ci, żeby zechcieli.
   Trzymam za Ciebie kciuki, bądź wytrwały, prawda zawsze się obroni, a Ty przecież działasz w jej imieniu.

  1. ,, Po prostu nie wierzę! Pół Rady w wielkim szoku!”

   I zostaw to tak. Na razie.
   Mam nadzieję, że wszystkim dałeś na piśmie swoją wypowiedź. Jeśli tego nie zrobiłeś, to błąd, napraw to.
   Człowiek podlegający stadu, nie wypowie swej jaskrawo odrębnej opinii.
   Ludzie muszą to przetrawić, w swoich domach, w ciszy ,,rzucić” na swój pryzmat postrzegania, na swoje filtry.
   Za kilka dni, na najbliższej sesji(oczywiście wcześniej o ty uprzedzając) poprosisz o odniesienie się do tematu twojej wypowiedzi.

   Choćby miało się to odbyć za miesiąc – radni MUSZĄ się przygotować ni odnieść (masz na to paragrafy i zarządzenia).
   Pomijam, że połowa z tych ludzi pieprz będzie o niczym, byle by zachować status – dobrze o tym wiesz.

   Na posiedzeniu, na którym ludzie odniosą się (a stwórz wcześniej, że muszą), do twojego, przedstawionego problemu, bądź tylko arbitrem, absolutnie nie daj się sprowokować na powtarzanie swoich racji, nie uczestnicz w dyskusji, jedynie ją podtrzymuj, nie daj się wciągnąć w jakieś pytania.
   Dostali na papierze? Dostali.
   Teraz ty słuchasz, jak znam życie, sami sobie zaserwują jatkę 🙂

   Oj, dowiesz się o tym, o czym wcześniej nie słyszałeś- ludzi będziesz miał na ,,patelni”. To ty tym razem przeżyjesz szok!

   Polityka to lwy, tygrysy, siłacze i idioci – kiedyś giną, bo w biegu rutyny obnażyli swoją piętę achillesową .

   Powodzenia Damian!

  1. Bo to sprzedajne kato-bankierskie ciule Damianie .Dostaja kase zeby mordy trzymali w kubel i robili jak Unia kaze.Twoi koledzy radni zapomnieli kim sa,po co tam sa w tych radach i komu sluza.To zwykli tchorze ,laszacy sie na spoleczne pieniadze ,ktore biora jak haracz za dezinformowanie rodakow .

   „dlaczego powinniśmy dbać o nasz polski genotyp?
   Powodów jest kilka. Po pierwsze dlatego, że jesteśmy Wolnym Ludem tej Ziemi i z Prawa Przyrody należy się nam życie i dalszy rozwój. Po drugie dlatego, że jesteśmy narodem dość specyficznym, tylko nie wszystko o sobie wiemy. Szczególnie nasze osiągnięcia, które mieliśmy w przeszłości są przed nami przez „polskich naukowców” i „polskie media” ukrywane. Po trzecie dbamy o siebie dlatego, że taka jest nasza tradycja i tak chcemy.

   Słowo „Genotyp” brzmi technicznie, ale dla mnie zawiera ono też wszystkie wątki uczuciowe: Miłość, Oddanie i Poświecenie, uczucia jakie Polacy zawsze do Swojego Narodu i Kraju mieli.

   Dlatego w tym artykule postaram się rozróżniać i mała literą pisać „genotyp”, jako pojęcie biochemiczne, a dużą „Genotyp”, jako pewien Stan Ducha i Bycia Narodu.

   Ta druga wersja słowa Genotyp znaczeniowo trochę zbliżona jest do starosłowiańskiego słowa (Na)Ród.

   Nie zawsze jednak udaje się rozdzielić te dwa znaczenia, bo są ze sobą związane.

   Na początek uwaga terminologiczna: w ścisłym sensie nie ma czegoś takiego, jak polski genotyp, czyli jakiś układ genów charakterystyczny dla każdego Polaka.

   Istnieje natomiast pewna pula genów, na przykład haplogrup ojcowskich, czy matczynych DNA, osób zamieszkałych na naszych ziemiach, wraz z chrakterystycznymi dla niej proporcjami statystycznymi.

   Nasz polski genotyp jest wyjątkowo jednorodny, zawiera ponad 70% charakterystycznych dla Słowian haplogrup Y-DNA R1a oraz I.

   Pod tym względem tylko niknący w oczach i intensywnie niemczony naród Łużyczan (około 70% R1a) oraz kasty braminów i kszatrijów w Indiach (około 80% R1a), są od nas lepsze.

   I to jest właśnie nasz skarb narodowy, który powinniśmy chronić, jak nasz przemysł, rolnictwo, Przyrodę, czy słynne polskie cechy poczucia Wolności, Prawości i Uczciwości.

   Poza tym istnieje podejrzenie, że w naszym zbiorowym Genotypie przenosimy nie tylko biologiczne cechy, ale też te psychiczne, takie jak na przykład poczucie Wolności.

   Studia nad historią narodów słowiańskich i innych na to wskazują.

   Badania genetyczne, choć na podstawowym poziomie bardzo ścisłe, nie wyjaśniły jeszcze wszystkich zależności między biologią, psychologią, socjologią, a szczególnie między Duchowością, a genetypem.

   Wiemy natomiast, że związek z Przodkami, Potomnymi i z Przyrodą był i jest dla Słowian kluczowy.

   Nasz Ród, czyli Genotyp, to nasza baza i podstawa dalszego istnienia.

   Być może to, co nazywam Polskim Genotypem, jest wyrażane tym, o czym pisali nasi patriotyczni, a czasami narodowo-mistyczni autorzy, tacy jak Mickiewicz, Słowacki, Norwid, czy Wyspiański?

   Czy miłość i wspieranie własnego Rodu i Narodu jest rasizmem, nacionalizmem i faszyzmem?

   Jeżeli poczytamy źródła historyczne i nasze media, to okaże się, ze taka postawa u Niemców, Anglików, Amerykanów, Żydów, Arabów, nawet u Rosjan i u kilku innych narodów jest chwalona, a u nas nie.

   O siebie musimy zadbać sami, nikt tego za nas nie zrobi.

   Najpierw ktoś może spytać, czy coś nam w ogóle zagraża, a jeżeli tak, to czy coś z tym możemy zrobić.

   Na obydwa pytania odpowiedź jest twierdząca.

   W innych artykułach rozwijam ten temat, a tu krótko podsumuję najważniejsze zagrożenia:

   1) osłabienie ekonomiczne Narodu

   2) osłabienie biologiczne Narodu

   3) osłabienie ideologiczne Narodu

   Osłabienie ekonomiczne i zagrożenie biologicznego życia Narodu powoduje brak czasu na zastanawianie się nad zagrożeniami ideologicznymi, czyli kłamstwami propagandy Bankowego Rządu Światowego.

   I koło sie zamyka, bo wroga ideologia źle wpływa na gospodarkę, a więc i na zdrowotność.

   Kiedy zarabiasz 2000 zł miesięcznie, a Twoje dzieci nie mają co jeść, to nie myślisz o tym, że gazety całego świata piszą o tym, że Polacy, to faszyści, naziści i że to oni, a nie Niemcy zabijali Żydów w polskich, a nie w niemieckich obozach koncentracyjnych.

   Albo zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest piramidalna (po naszemu kopcoidalna) bzdura, ale nie masz czasu protestować.

   Bardzo Cię proszę – zmień to, znajdź chwilę czasu i zaprotestuj.

   Najlepiej w Internecie, ale też na ulicy.

   To niewiele kosztuje, a jest to jedyna droga obrony przed następną depopulacją Narodu.

   Pamiętaj, że kiedy Niemcy, a głównie ich przywódca, Austriak, a genetycznie Żyd (udowodnione badaniami genetycznymi) – Adolf Hitler, typowy sługa bankowy, przed II Wojną Światową straszył, że wybije inne rasy, czyli głównie swoich rodaków, biednych Żydów, ale też Słowian, to też nie wszyscy w to wierzyli.

   Dlatego nigdy nie lekceważ gróźb nadchodzących z Zachodu (tych Wschodnich też nie lekceważ).

   Teraz sobie wszyscy Hitlerem buzię wycierają, zamiast poszukać jego mocodawców.

   Jak zwykle na winnych typują Polaków, bo Polska jest Sercem Świata i potencjalnie najbogatszym krajem świata, więc każdy chciałby Ją obrabować.

   A winnymi były jak zwykle banki i korporacje światowe, siedliska religii lichwiarskiej, która wmawia nam, że materia jest ważniejsza niż Duch .

   Między stanem naszej gospodarki i siłą biologiczną narodu też istnieje duży związek.

   Ekonomia jak najbardziej ma wpływ na kondycję zdrowotną.

   Nasz Naród był osłabiany ekonomicznie i oszukiwany.

   Po 1989 roku odebrano Polsce przemysł i rolnictwo wybudowane takim trudem przez naszych przodków, nawet jeszcze w komunizmie.

   W tej chwili nasza gospodarka jest nadal systematycznie podkopywana, kraj ma ogromne długi, a Rodacy masowo są zadłużeni przy pomocy oszukańczej i brutalnej lichwy.

   „Polski Rząd”, obojętnie czy KOMUCH-owski, PO-wski, PIS-owski, czy jakis inny, jest po stronie banków niszczących nasz kraj.

   Naszą gospodarkę utrzymuje tylko na takim poziomie, żebyśmy mogli krwiożerczym bankom spłacić „nasze” długi.

   Rodacy zbyt ciężko pracują, a przede wszystkim martwią się ciążącymi na nich kredytami i innymi obciążeniami, jak na przykład nadmierny haracz podatkowy i ZUS-owy.

   To gdzie jest w takim razie miejsce na spokojne, zdrowe życie oraz miejsce na troskę o nasze dzieci i rodziny?

   Nie ma na to czasu i pieniedzy.

   Rząd Światowy i „polski rząd” przy pomocy innch sił, takich jak UE, Niemcy, USA wraz ze swoimi bankowymi i korporacyjnymi armiami stara się osłabić siłę gospodarczą i potencjał biologiczny ludów i narodów.

   Tak się dziwnie składa, że zawsze najbardziej pada na Słowian, a szczególnie Polaków.

   I tutaj mamy szkodliwe dla naszej biologii depopulacyjne działania Rządu Światowego i „rządu polskiego”, takie jak:

   a) zatrucie środowiska w którym nasz Polski Genotyp żyje: niszczenie powietrza, ziemi , wód, gór i lasów.
   Smog, którego zwiększanie się w Polsce jest wspierane przez kolejne „rzędy polskie” jest tego typowym przykładem.

   b) zatrucie żywności, ze szczególnie toksycznym dla przyszłości Narodu zatruciem GMO.
   Wprowadzenie GMO, to bezpośredni atak na Genotyp Naszego Narodu i całej Ludzkości.
   Niszczy też Przyrodę, bez której nie da się żyć.

   c) brak prawdziwej, opartej na Prawach Przyrody opieki medycznej.

   Rodacy zbyt ciężko pracują, a przede wszystkim martwią się ciążącymi na nich kredytami i innymi obciążeniami, jak na przykład nadmierny haracz podatkowy i ZUS-owy.

   To gdzie jest w takim razie miejsce na spokojne, zdrowe życie oraz miejsce na troskę o nasze dzieci i rodziny?

   Nie ma na to czasu i pieniedzy.

   Rząd Światowy i „polski rząd” przy pomocy innch sił, takich jak UE, Niemcy, USA wraz ze swoimi bankowymi i korporacyjnymi armiami stara się osłabić siłę gospodarczą i potencjał biologiczny ludów i narodów.

   Tak się dziwnie składa, że zawsze najbardziej pada na Słowian, a szczególnie Polaków.

   I tutaj mamy szkodliwe dla naszej biologii depopulacyjne działania Rządu Światowego i „rządu polskiego”, takie jak:

   a) zatrucie środowiska w którym nasz Polski Genotyp żyje: niszczenie powietrza, ziemi , wód, gór i lasów.
   Smog, którego zwiększanie się w Polsce jest wspierane przez kolejne „rzędy polskie” jest tego typowym przykładem.

   b) zatrucie żywności, ze szczególnie toksycznym dla przyszłości Narodu zatruciem GMO.
   Wprowadzenie GMO, to bezpośredni atak na Genotyp Naszego Narodu i całej Ludzkości.
   Niszczy też Przyrodę, bez której nie da się żyć.

   c) brak prawdziwej, opartej na Prawach Przyrody opieki medycznej.

   k) zbrodniczy i przekupiony przez banksterów „rząd polski” i „sejm polski” wprowadzają wobec rodziców mechanizmy przymuszjące ich do szkodzenia własnym dzieciom. Takie dramatyczne dylematy moralne rodziców znaliśmy do tej pory tylko z niemieckich obozów koncentracyjnych, z gett żydowskich w czasie II Wojny Światowej oraz podobno z Korei Północnej.

   l) „rząd polski” pozwala też gangsterom farmaceutycznym na proszczepionkową indoktrynację polskich lekarzy, farmaceutów i pracowników Sanepid. Jest to klasyczne szczucie części społeczeństwa na inną jego część. Nie zwalnia to oczywiście tych pracowników z odpowiedzialności za działania przeciwko zdrowiu Narodu

   m) prawo w III RP pozbawia obywateli możliwości decydowania o własnym zdrowiu. Jest to rażąco sprzeczne nawet z aktualnie obowiązującą postkomunistyczną konstytucją

   n) ciągły ekonomiczny nacisk na Polaków, aby opuszczali swoje ziemie i zamiast tu pozostawiać swój genotyp i owoce swojej pracy, emigrowali i oddawali te dobra obcym i wrogim nam narodom.

   o) w tej chwili w brutalnej grabieży siły biologicznej i produkcyjnej naszego Narodu przodują Niemcy i Wielka Brytania, ale są też inni poważni złodzieje.

   p) stopniowe rozbrajanie naszej armii, co może być i zawsze w przeszłosci bywało, wstępem do siłowej depopulacji Narodu

   r) kontynuowanie, rozpoczętego w czasie zaborów, rozbrajania naszego społeczeństwa, którego Lechicką i Sarmacką tradycją jest powszechne posiadanie broni i jej używanie dla obrony zarówno Wolności poszczególnych osób, rodzin, jak i Wolności całego społeczeństwa.

   s) dopuszczenie do dominacji w przestrzeni publicznej obcych, polskojęzycznych mediów sprzyja dezinformacji

   Również tej prodepopulacyjnej, prowadzonej przez obce i wrogie nam Polakom, zagraniczne i krajowe, centra decyzyjne

   t) na niebie nad Polską pojawiają się jakieś dziwne białe smugi, nie będące smugami kondansacyjnymi po samolotach. Nazywa się je chemitrails i badacze stwierdzają, że są one toksyczne dla ludzi i przyrody.

   u) i tak dalej.

   A tymczasem…

   A tymczasem zastanówmy się czym nasz Naród Polski zasłużył na takie „zaszczytne” traktowanie?

   Myślę, że Polacy są szczególnie związani z Wolnością, Prawdziwą Demokracją (a nie ze wspólczeną jej parodią, na przykład w ramach III RP, UE, ONZ, czy USA) i poczuciem wspólnoty z innymi ludźmi i narodami.

   A to są ostatnie cechy, które promowałby na Ziemi tak zwany „Rząd Światowy”, będący tak naprawdę delegaturą banków i korporacji światowych.

   Odwieczną tradycją Słowian są wiece, na których dcyzje podejmowano jednogłośnie.

   Jest to bardzo dobra, prawie doskonała forma demokracji, która zawodzi tylko w przypadku upadku moralnego narodu i pozwolenia na masową korupcję.

   Taka sytuacja miała miejsce pod koniec istnienia I Rzeczypospolitej.

   Wtedy siły łapówkarskie i lichwiarskie skompromitowały, dobrze do tej pory funkcjonującą, ideę liberum veto.

   W dzisiejszych czasach nie radziłbym wprowadzenia tej formy rządów ludu, dopóki nie dokonamy pełnej dekomunizacji, pełnej postdekomunizacji i pełnej deagenturyzacji publicznych sfer naszego życia.

   Współcześni „inteligenci polscy” i „naukowcy polscy” śmieją się z tej dawnej formy rządów, dlatego, że są po ciemnej stronie mocy i zakładają, że zwykły szary Polak jest tak nieuczciwy, jak oni.

   Po części mają rację, ponieważ zniszczenia, przeprowadzone przez zaborców, Niemców, komunę, UE, USA i tym podobne byty międzynarodowe, w naszej tkance moralnej, są poważne.

   Głównym skutkiem jest niestety obojętność Naszego Społeczeństwa.

   Wrogowie nie zauważają jednak, że „wraca nowe”, a mianowicie w naszym społeczeństwie wraca tęsknota do dawnych dobrych czasów Wolności i Braterstwa Ludzi.

   Nie takiego fałszywego braterstwa, jak to, promowane w czasie sterowanych przez banki Rewolucji Francuskiej i Sowieckiej, ale zwykłego, naszego.

   Szczególność Naszego Narodu polega też na tym, że w historii był genetycznym, gospodarczym i politycznym Sercem Słowiańszczyzny i Świata Całego.

   To w naszym kraju było i nadal jest skrzyżowanie Slaku Bursztunowego ze Szlakiem Jedwabnym.

   Mamy ogromne, nieeksplatowane jeszcze złoża bogactw naturalnych: węgla, ropy i jej pochodnych, metali ziem rzadkich i innych bezcennych skarbów.

   To nasz język jest uznawany przez lingwistów za najstarszy i najbardziej skomplikowany i pierwotny język indoeuropejski.

   Genetycy twierdzą, że wiele istotnych mutacji Aryjsko-Słowiańskich miało miejsce na ziemiach Polski.

   Oznacza to, że ludność tu zamieszkała rozwijała się dobrze, a w tej chwili jej potomkowie mieszkają nie tylko w Polsce i w krajach sąsiednich, ale też w innych, czasami dość dalekich, takich jak Indie, czy Azja Środkowa, rejonach świata.

   Na naszych ziemiach odkryto też historyczne potężne zagłębia gospodarcze i przemysłowe, założone przez naszych przodków.

   Nasi przodkowie przodowali w produkcji ochry, soli, różnych barwników (przemysł chemiczny), wyrobów z krzemienia, a później z brązu, z żelaza i z innych metali, na przykład ze złota i w zaawansowanej, monumentalnej produkcji zbrojeniowo-metalurgicznej.

   Była to gospodarka innowacyjna i o czym nie informuje się społeczeństwa, przodowała w wielu odkryciach cywilizacyjnych.

   To w Świętokrzyskiem, przy granicy z Małopolską, we wsi Bronocice, archeologowie odnaleźli najstarsze, w dziejach ludzkości, wyobrażenie wozu czterokołowego, ciągniętego przez zwierzęta pociągowe, a na Kujawach odkryto również najstarsze w dziejach ludzkości warsztaty produkcji serów.

   Jeżeli chodzi o punkt 3), to osłabianie ideologiczne Naszego Narodu trwa już od wielu wieków, co najmniej od 1000 lat.

   W tej chwili prowadzone jest przez różne antypolskie polskojęzyczne ośrodki medialne i przez „polską naukę”.

   Polega głównie na wmawianiu nam, że jesteśmy i zawsze byliśmy gorsi i słabsi od wszystkich niePolaków i od wszystkich nieSłowian.

   Ale my już w to nie wierzymy.

   Moim zdaniem Nasz Naród jest jak Niedźwiedź, który po zimie już się zaczyna przebudzać.

   W tej chwili, zaspany jeszcze, grzebie się w ściółce w której spędził okres mrozów, czyli zaborów i okupacji, ale za chwilę otworzy oczy i RYKNIE GŁOŚNO, jak na pana gór i lasów przystało.

   Ma kły i pazury, ale jest tak silny swoją Wolnością i Prawdą, że okupantom majtki z pup pospadają ze strachu i z przed Naszym Niedźwiedziem panicznego drżenia.

   Dlaczego niedźwiedź ma być zawsze tylko symbolem Rosji?

   Rosja, jako państwo jest wielka, ale na pewno nie może być światowym liderem w dziedzinie Wolności, bo już od dłuższego czasu jest zaMordystyczna.

   Od jakichś 8, czy 10 wieków, a to jest szmat czasu.

   A my możemy Wolności Liderem być, bo Wolność mamy we krwi.

   Na początku tego artykułu obiecałem odpowiedź na pytanie: czy coś z „tym”, czyli z niewygodną naszą sytuacją możemy zrobić.

   Jest to temat polityczny, ale oczywiście, że możemy.

   Przy czym chodzi tu nie o zwykła, znaną nam politykę, ale o Nową Polską Politykę Wolnosci.

   Nową, ale zarazem dla nas starą i dobrze znaną z historii.

   Zapisaną gdzieś w naszym Genotypie i w naszej kulturze.

   Proponuję taki plan:

   1) zbroimy się: w broń palną i sieczną, ale przede wszystkim w nasze słynne poczucie Wolności, Prawdy i Życie zgodne z Prawami Przyrody.

   2) W związku z punktem 1) zwracamy Polsce prawo do Słowiańskiej Demokracji Bezpośredniej, czyli do Wiecu Lechicko-Polskiego. Internet wydaje się być do realizacji tego Wiecu środkiem idealnym.

   3) Wolą ludu wymieniamy całą klasę polityczną w kraju. Żadnych podstępnych „grubych kresek”, które wymyślał i wspierał komucho-banko-agent antypolski – tak zwany „Tadeusz Mazowiecki”, a realizowali inni zdrajcy i obcy agenci, tacy jak „Balcerowicz”, „Lewandowski”, „Rostowski”, czy „Morawiecki”.
   Nazwiska agentów dajemy zawsze w znaki cudzysłowu, bo nie znamy ich prawdziwych, rodowych imion i innych danych, tylko te pseudonimy, których używają.
   Podaję ksywki tylko kilku z nich, bo kto by chciał takich brzydkich wyrazów długo słuchać?
   Piszę te słowa w 2017 roku, więc „Morawiecki” ma jeszcze szansę zawrócić z tej zdradzieckiej drogi.
   Zobaczymy, co zrobi ten klient banksterski.
   Polityka „grubej kreski”, czyli amnestii dla kanalii, już pokazała, że nie działa dobrze dla Kraju.
   Poza tym Słowianie nie mają tradycji „grubej kreski”, czyli mówienia „OK, nic się nie stało, żyjcie sobie nadal kanalie dostatnio z ukradzionych pieniędzy”.
   Starożytni Słowianie byli praktyczni i nie z zemsty, ale z troski o przyszłość Narodu rozliczali złoczyńców i zdrajców.

   4) A dalej już będzie z górki, jak to zdarzyło się ostatnio w Islandii.

   5) Będzie z górki, bo poczucie ładu moralnego i fizycznego mamy we Krwi, w naszych Genach Polskich

   Nasi bracia Islandczycy mają około 40% genotypu słowiańskiego, a my ponad 70%.

   Mamy 57.5% haplogrupi Y-DNA R1a i 16 % haplogrup I1 i I2.

   To nam dobrze wróży, bo Słowiańskość, to Wolność, Naturalna Uczciwość, Duchowosć i Rozmach Ducha nie znany innym genotypom.

   Oczywiscie „eilty” bedą nam wciskać „ciemnotę”, że bez nich, czyli „elit polskich ” nie damy rady.

   Nieprawda, właśnie bez zakłamanych i złodziejskich „elit” damy radę.

   Czy można wygrać z bankami i z obcą agresją ekonomiczną?

   Można!

   Islandczycy udowodnili, że jak najbardziej można!!!

   Wypędzili nieuczciwych lichwiarzy ze swojej wyspy, a najpierw jeszcze wymienili cała swoją klasę polityczną.

   A to, że nasza „polska prasa” i „polscy naukowcy” o tym nie mówią, to tylko dowód na to, jak bankowcy, „rząd polski” i Rząd Światowy się boją.

   I ja ich rozumiem, na ich miejscu też bym się bał.

   4) A dalej już będzie z górki, jak to zdarzyło się ostatnio w Islandii.

   5) Będzie z górki, bo poczucie ładu moralnego i fizycznego mamy we Krwi, w naszych Genach Polskich

   Nasi bracia Islandczycy mają około 40% genotypu słowiańskiego, a my ponad 70%.

   Mamy 57.5% haplogrupi Y-DNA R1a i 16 % haplogrup I1 i I2.

   To nam dobrze wróży, bo Słowiańskość, to Wolność, Naturalna Uczciwość, Duchowosć i Rozmach Ducha nie znany innym genotypom.

   Oczywiscie „eilty” bedą nam wciskać „ciemnotę”, że bez nich, czyli „elit polskich ” nie damy rady.

   Nieprawda, właśnie bez zakłamanych i złodziejskich „elit” damy radę.

   Czy można wygrać z bankami i z obcą agresją ekonomiczną?

   Można!

   Islandczycy udowodnili, że jak najbardziej można!!!

   Wypędzili nieuczciwych lichwiarzy ze swojej wyspy, a najpierw jeszcze wymienili cała swoją klasę polityczną.

   A to, że nasza „polska prasa” i „polscy naukowcy” o tym nie mówią, to tylko dowód na to, jak bankowcy, „rząd polski” i Rząd Światowy się boją.

   I ja ich rozumiem, na ich miejscu też bym się bał. ”

   http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/demografia/dlaczego_powinnismy_dbac/index,pl.html

  2. Damian trzymaj się. Działaj. Niedługo nowe wybory. Ciebie może teraz wyrzucą, ale niedługo sami odejdą. A właściwie nie zostaną wybrani. Twórz swój oddział lachicki. Iskry już idą, wici płoną.

   Siły, wytrwałości i powodzenia.

   Sława.

   1. Damian, woju dzielny a jasny, gdy okazja będzie, uścisnę Ci prawicę a może nawet za bary serdecznie pochwycę – i postaram się delikatnie, bo mi wyczucie słabnie, gdy serdeczność i entuzjazm rosną. 😉 😀

  3. ,, Niedobrze! 😦 Rada jednak tylko udawała, że jest w szoku. Chcą mnie wywalić z Rady.”

   Damian, spokojnie.
   Jestem więcej niż pewna, że przedstawiając Radzie, o ile cię dobrze zrozumiałam,
   – po pierwsze dowody na upolitycznianie(upartyjnianie) młodzieży polskiej
   – po drugie dowody na istnienie Państwa Lechii

   nie liczyłeś na to, że po twoich wystąpieniach(listach otwartych), przewodniczący Rady otworzy barek z szampanem, by wznieść toast gratulacyjny za człowieka, który wreszcie ujawnił prawdę.

   Liczyłeś się z tym, że poruszone przez ciebie tematy to ,,gruba sprawa”, którą radni będą chcieli zamieść pod dywan razem z tobą. O ile dobrze pamiętam, sam tu na forum dopuszczałeś możliwość wyrzucenia cię z Rady po twoich wystąpieniach.

   Powinieneś teraz ( a może już to zrobiłeś)odpowiedzieć sobie na pytania:
   Czy chcesz na tym zakończyć swoje dochodzenie do prawdy?
   Czy chcesz pójść z tym dalej?
   Decyzja należy tylko do ciebie.

   Mogę ci tylko powiedzieć, że gdybym ja włożyła tyle trudu, wysiłku i czasu w zebranie tych materiałów, to z pewnością nie po to tylko, by zaprezentować je Radzie, której reakcja była wcześniej prognozowana.
   Pogdybajmy.
   Decyzja Rady o usunięciu kogoś z członkostwa w niej musi być uzasadniona.
   Od takiej decyzji przysługuje odwołanie, ale do instancji wyższej, która każda swoją decyzję zobowiązana jest również uzasadnić.

   W ten sposób sprawa nabiera szerszego kręgu, co jest bodaj jej głównym celem.

   Pozbawienie stanowiska nie jest rozwiązaniem problemu.
   Aby osłabić lub zanegować twoje argumenty, urzędnicy muszą przedstawić dowody potwierdzające, że nie masz racji.

   Cała sprawa jest rozwojowa.
   Pomyślałam o przedstawieniu jej jakiemuś niezależnemu dziennikarzowi, o nagłośnieniu.

   Podkreślam jeszcze raz. To czy chcesz ze swoją determinacją pójść z tym dalej, to wyłącznie twoja decyzja.

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. „byłabyś moim Pierwszym Doradcą”

    A moze…, jestes naszym doradcą z Lasu
    która nie ma cierpliwosci i czasu,
    na prózne lanie wody w Lechickie obwody.

    Która jest za, a nawet przeciw ,
    a kiedy trzeba, to opie.doli jak leci . 😉
    Tak, to Krysia z lasu ,
    Naszej TAWerny , przyjaciel wierny.

    🙂

   2. Potrzebna jest mi pomoc Pani Krysiu. Najlepeij konstytucjonalistę

   3. ,, Potrzebna jest mi pomoc Pani Krysiu. Najlepeij konstytucjonalistę”

    To bardzo znamienne, ale podczas czytania pierwszego zdania stanął mi przed oczyma Wojciech Sumliński.
    Mówię poważnie.
    W. Sumliński nie jest konstytucjonalistą, ale zważywszy na śledczy charakter jego działalności dziennikarskiej, w której ujawniał niewygodne fakty, szczególnie dotyczące osób politycznych, musi sam znać lub mieć sprawdzonych ludzi, którzy doskonale znają prawo(gospodarcze, administracyjne, karne i zapisy konstytucyjne.) na tyle, aby nie dać się zastraszyć gryzipiórkom, urzędasom, czy służbom, prowadząc dochodzenia i ujawnianie faktów zgodnie z obowiązującym prawem.

    Jestem pewna, że twoje zapytanie do niego, nie pozostanie bez odpowiedzi.
    Podejrzewam, że wskaże ci namiary do osób, zaufanych, rzeczowych i obiektywnie interpretujących zapisy konstytucyjne odnośnie prawa administracyjnego, które to osoby możesz poprosić o konkretną pomoc.

    Nie może to być wzięty z ulicy np. z internetu konstytucjonalista, no może jeszcze pełowiec, który wydoi cię z kasy, gówno doradzi(przepisy można interpretować, a zatem naginać), a zanim dojedziesz do domu, twoi radni znać będą przebieg wizyty.

    Jak pan Sumliński się nie odezwie (teraz, czas świąteczny lub inne powody), będziemy myśleć dalej.

    Serdecznie pozdrawiam.

    https://www.sumlinski.pl/kontakt/

   4. ,, Krysiu z Lasu,

    gdybym był politykiem,
    byłabyś moim Pierwszym Doradcą 🔆😀”

    A może to uśmiech losu, niepowtarzalna okazja, by odkrywając takiego Pierwszego Doradcę właśnie zostać politykiem! 🙂
    Z dobrym doradcą polityk musi tylko poprawiać mankiety u koszuli i pindrzyć minę krawaciarza …

    Drugiej takiej okazji nie będzie … 🙂

    Tak, tak, przemyśl to, co by kiedyś nie usłyszeć : ,,Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno …, ustnik ” 😀

    Bio, dzięki za rymowankę! Ty to masz głowę nie od parady! Łebski facet z ciebie!
    Jak mnie najdzie wena, tez ci coś dziabnę.
    Teraz nie ma szans; pierogi, kapusty, grzyby, bigosy … 😀

    Miłego!

  4. Damian,

   pytania chyba znasz.

   Ja myślę, że do Janusza Zagórskiego mógłbyś spróbować uderzyć. Wokół niego tworzy już się organizacja, tam z pewnością znajdziesię ktoś, kto może pomóc rozwijać tematy, którymi się zajmujesz.

   Chwała młody Lechito.

   1. Damian oni muszą mieć czas to ,,przetrawić”- wykonujesz naprawdę kawał dobrej roboty 😀 – zmuszasz do myślenia szanownych radnych! Damian to może być Tobie pomocne:
    Wspaniała Żydówka broniąca Polaków przed szczepionkowym Holokaustem- może ,,stary” materiał, ale na czasie bym rzekła :
    .https://www.youtube.com/watch?v=NSHTB3fvWyk
    O tym mówi właśniemówi Pan Hubert w poniższej rozmowie z P. Zagórskim- tak ,,WOLNI LUDZIE” to pięknie do Ciebie pasuje ❤
    Represje wobec dr Huberta Czerniaka
    .https://www.youtube.com/watch?v=oF-9849XoMc

    Bardzo dobry materiał i jaki duże zainteresowanie młodzieży! To co mnie zaszokowało wręcz- to stwierdzenie, ze osoby, które zdecydowały się ,, podpisać dokument dawcy organów''- ginęły w niewyjaśnionych okolicznościach!
    Wykład Huberta Czerniaka w Sokółce / Hubert Czerniak
    .https://www.youtube.com/watch?v=mJYQ_lXu3jI

    Mnie zastanawia jaki to ma cel: wczorajsze poświęcenie!
    – ,,Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny to nasze gdańskie wotum za Niepodległą, która przed stu laty odrzuciła pęta niewoli – powiedział w sobotę w kościele św. Brygidy w Gdańsku metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź. Poświęcony został przez nuncjusza apostolskiego abp. Salvatore Pennacchio.
    Jest większy niż Bursztynowa Komnata! Ma prawie 13 metrów wysokości, 10 szerokości i 120 metrów kwadratowych powierzchni. Plasuje go to na pierwszym miejscu wśród bursztynowych ołtarzy na świecie! Biały orzeł- rzymski znak w dominacji na miejscu pierwszym! Ołtarz jest też „wotum wdzięczności za dobre, które stało się na Pomorzu Gdańskim, nad brzegiem Bałtyku”. – Jest to także nasze gdańskie wotum za Niepodległą, która przed stu laty odrzuciła pęta niewoli, powróciła do grona państw wolnych wśród wolnych i równych wśród równych – powiedział metropolita.
    – Grudzień' 70 roku – ogniwo na drodze ku wolności. Ale dziś wspominamy także i kolejny grudzień – roku 1981. W wielu sercach to wspomnienie trwa, trwa także pamiętać o tragedii w kopalni Wujek, o wydarzeniach w Gdyni, które jutro rankiem będziemy wspominali – kolejna ofiara polskiej krwi – kontynuował abp. Głódź.''

    TAW, a ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ co chowa często- Częstochowa?
    To w kontekście z ZAKOPANEM.

   2. W Zakopanem spoczywa/ śpi Duch naszej Matki Ziemi, zbudzić może Go przepowiedziana ISKRA /Istota świetlista o czystym pięknym sercu, która już jest na Mateńce Ziemi i rozsyła do najdalszych Jej zakątków promienie MIŁOŚCI i czeka tylko na przebudzenie się pewnej liczby ludzi o podobnych jej dobrych sercach.
    Nasze piątkowe pragnienia jej w tym na pewno pomagają.
    ???????????? cicho sza jeszcze nie pora ????????????

   3. ” cicho sza jeszcze nie pora”
    Czyzby ???
    …” czeka tylko na przebudzenie się pewnej liczby ludzi o podobnych jej dobrych sercach.”

    …zainteresowac sie ubogimi w gminie, miescie, ulicy???
    … zaprosic samotnego na Wigilie ?
    … utworzyl trojke, czworke Zycia

    Bez konkretnych czynow…chociazby podwiezc autostopowicza…
    nie ma zadnej pory.
    TA PORA MOZE BYC TERAZ , W TEJ NAWET CHWILI …
    „Co zrobliscie dla tego najmniejszego, dla mnie zescie zrobili”

    .https://www.youtube.com/watch?v=V_rgOau603I

 6. Ja nie na temat, ale myślę, że to was zainteresuje. Otóż w tygodniku „Warszawska Gazeta” w najnowszym numerze (wyszedł dzisiaj) jest spory artykuł pana Jerzego Zięby o szczepieniach. Pisze tam m.in. o dr Wakefieldzie i o tym jak to było z odebraniem mu prawa do wykonywania zawodu. To nie jest jednak dla nas zbyt istotne bo jak sądzę wszyscy tutaj o tym wiemy. Chodzi o to, że ja kupuję tą gazetę od około 2 lat i po raz pierwszy na jej łamach zagościł pan Zięba. Dzięki temu kolejna spora grupa ludzi dowie się, że taki ktoś w ogóle istnieje i działa.

  1. ,, Wiesz, Krysiu, mój złoty róg czasy chlubnej świetności ma już dawno za sobą… 😛”

   Nie wiem, jaki twój złoty róg czasy świetności ma już za sobą.
   Wiem, że to jest częściej stan umysłu, aniżeli to, co dmiący w kosmiczne przestrzenie róg chciałby jeszcze ludzkości, a przede wszystkim sobie udowodnić ! 🙂 🙂

   Stanem umysłu zbyt wcześnie siebie gubimy 🙂
   Dlaczego żyjemy tak krótko? A chciało by się więcej?
   Bo między ,,krótko” a ,,więcej” pakujemy stan umysłu, któremu nie pozostaje nic innego jak sprzyjać, zasilać nasze myśli.
   A jakie one są?

   No widzisz sam, że denne w stosunku do wzorcowej Matrycy Światła, którą ludzkość od zawsze nazywała tęsknotą …

   A wiesz czemu? Bo elektrony w atomach twojego ciała zapieprzają wokół jader z prędkością ok. 220 000 km/sek.

   Podaj przykład zbitej w materialną formę istoty, która jest tworem tak zbliżonym do prędkości światła.
   Nie jesteś w stanie …

   ,,Dąż do światła, światłem jesteś” – mawiali myśliciele i filozofowie.

   Starożytny kult RA był tym samym dążeniem.

   Ciekawe, nieprawdaż?

   Czy są wśród nas wariaci, którzy chcieliby porozmawiać w tym temacie z podobną do siebie osobą, czyli ze mną?

   1. Damian jesteś Piękną Duszą dla mnie, podjąłeś się ważkiej misji dotyczącej nas zwykłych zjadaczy chleba. walcząc z murem bezdusznych urzędasów, szukasz sposobu do prowadzenia lokalnej i nie tylko polityki administracyjnej, tak aby urzędy i ich pracownicy pracowali tylko dla dobra i sprawiedliwości wszystkich Obywateli, tu nie wolno się zgodzić na ich wersję , my jesteśmy wpierw, a potem wy cała reszta .

    Ja też nie wyrażam zgody na takie podziały, jestem całym sercem za Tobą i Twoją wygraną z „niby” nam służącymi, przez nas wybranymi przedstawicielami rządu.

    KUNZYT już działa na Twoją słuszną wygraną sprawy, a w przestrzeni promieniuje jego pomocna energia.

    Cieszę się bardzo, że tak wspaniali młodzi ludzie jak Ty wchodzą w struktury rządowe działając sprawiedliwie w imieniu Nas wszystkich.

    Nasza przyszłość Lechickich Braci i Sióstr zależy od takich właśnie jak TY odważnych, zdeterminowanych i czystych sprawiedliwych młodych przedstawicieli Naszego i naszych przodków, umęczonego, pięknego kraju.

    Chwała Ci Damianie za to, czysta uzdrawiająca energia Kunzytu już tańczy w naszej przestrzeni dla pomocy Tobie i Naszej wygranej, a zarazem dla DOBRA naszej umęczonej OJCZYZNY.
    Ściskam Cię mocno ❤ i trzymam kciuki, a jak będzie potrzeba to i ja "staruszka" 😀 zacisnę pięści , a to jeszcze potrafię 😀 przecież całe życie boksuję się z realiami tego cholernego matrixa.
    TAW mam nadzieję, że nie przekroczyłam limitu długości wypowiedzi , jeśli tak, to przepraszam, ale wiesz jak "baba" się rozgada, to tylko uciszyć ją można gwałtownym otwarciem drzwi 😀 😀
    Po dobrze wreszcie przespanej nocy witam Was wszystkich na blogu serdecznie i miłej niedzieli życzę z ❤

   2. Ludzie, na TAW nie ma limitów wypowiedzi!

    Wypowiedziałem się w tej kwestii, bo była dyskusja nt. komunikatywności za pomocą słowa pisanego. Więc TYLKO DLA TYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA BYCIU DOBRZE ZROZUMIANYM, po prostu podałem, jak to zrobić 🙂

    A pomimo to nie zostałem zrozumiany. Więc wniosek dla mnie jest prosty: muszę i ja cofnąć się do poprzedniej klasy, by jeszcze bardziej popracować nad swoją komunikatywnością. Wczoraj też nie zostałem zrozumiany, więc ewidentnie przestrzeń wybija mi jakiś ważny temat do pracy. Co robi w takim wypadku istota w miarę ogarnięta? NIE OBRAŻA SIĘ NA LUDZKOŚĆ, lecz zakasuje rękawy – i bierze się do nadrabiania zaległości… 😀

   3. TAW, ja myślę, że dobrze zrozumiałam, i inni również,co nam przekazywałeś. Ba, podzielam nawet to, co o zwięzłości wypowiedzi pisałeś, sama nie lubię czytać „lanej wody” 🙂
    Ale sama często tę wodę leję….
    Wszyscy wiemy, że „ręcznie” dopuszczasz komentarze, a przy takiej ilości komentujących to praca bez końca. I stąd ten piszących tutaj dylemat, bo Ty też potrzebujesz czasu dla siebie. „nie samym blogiem człowiek żyje”.
    Dlatego wszyscy Twoją pracę doceniają. A w tym całym zagmatwaniu nietrudno pisane słowo troszku opacznie zrozumieć. I coś co było z mrugnięciem oka napisane, jest poważnie, dosłownie odczytywane.

    Ale my baby (Jagi) tak mamy, jak nam się usta (albo palce na klawiaturze) otworzą to ……. no samo życie.

    Pozdrawiam dzielny WOJU. Miłej Niedzieli.
    Niech Ci się darzy.

   4. TAW, no i czego Ty się mnie ” chłopie” 😀 czepiasz, przecież dałam uśmiechniętą mordkę, że z mojej strony to żartobliwe zapytanie, no niechże czasami jest żartobliwie i do śmiechu, w końcu jest niedziela i jesteśmy w TAWkiarence. 😀

    A jak mówi przysłowie, a przysłowia są mądrością narodu
    ” Śmiech to zdrowie 😀 każdy wariat Ci to powie 😀 😀

    Wiem, wiem Ty tu rządzisz 😀 ale po trzech piwach i tak Krysia władzę przejmuje 😀 😀 no zaś mi się dostanie tym razem od „baby” 😀

    Jak to dobrze, że mi wczorajsza „melankolia” odeszła i dzisiaj od rana mam luz blus i kocham cały ŚWIAT jak wariat.

    A tak na marginesie, TAW to w której klasie teraz będziesz, no wiesz, pytam w razie ściągania na klasówkach 😀
    Na klasówkach siedzisz za mną, no wiesz, żebym mogła ściągać, nie, nie to o czym myślisz, tylko wiadomości . 😀

    No to skończyłam, chyba dość uśmiechniętych mordek wstawiłam, żeby mi się znowu nie oberwało ….no ucho. 😀

    Od tej pory 12:00 będę tylko poważne komenty i na temat.
    Paluszek w górze. 😀

   5. Czasami trzeba cofnąć się nawet do przedszkola, gdy nagle pole wybije jakiś ukryty gwóźdź dajmy na to z wczesnego dzieciństwa.
    Nie zdajemy sobie sobie sprawy, ile śmieci tkwi w naszej podświadomości.
    Kiedy śmieci, to jeszcze pół biedy, bo czasami może wybić nawet szambo. I wtedy dopiero to jest praca!… 😛

   6. Tawie skoro na własne życzenie chcesz do przedszkola się cofnąć to nie narzekaj później, że zabawki mało interesujące albo mało wymagające. Ja osobiście bym Ci odradzała aż takie zejście w dół.

   7. Doszedłem tu, gdzie doszedłem, tylko dlatego, że bardzo często musiałem się cofać aż do przedszkola. Teraz też przyszedł ten czas. Kiedy rozpoznanie mi mówi, że mam się cofnąć, bo coś przeoczyłem, nie waham się ani minuty.

   8. A to szambo mogło się pojawić z nadmiaru stresu, emocji jak również braku możliwości ujścia toksyn. Powtarzam to swojemu mężowi żeby czasami odpuścił ale on nie słucha.

   9. Tu nie ma i nigdy nie było szamba. Użyłem tej metafory do określenia pewnych momentów w życiu wielu ludzi, kiedy pojawiają się burze na skutek nieprzepracowanych tematów z podświadomości. Ludziom typu Twój mąż pole też zacznie kiedyś wyrzucać nieprzepracowane tematy. Nikt się nie prześliźnie chyłkiem. Wszyscy zostaną oczyszczeni. Oczywiście lepiej to robić zawczasu, niż zostać do tego przymuszonym przez życie.

   10. A Ty możesz tak sobie schodzić w dół kiedy chcesz i wnosić sie zaraz potem do góry? czy jak zejdziesz to już tam zostajesz do momentu przepracowania sprawy nieprzepracowanej?

   11. Ja tego nie określam: w górę, w dół. Po prostu idę sobie swoim tempem. Staram się to robić z uważnością, co jak wiadomo, nie jest łatwe. Ale kiedy pole zaczyna Ci wybijać dzień po dniu jeden konkretny temat, nie sposób tego nie zauważyć i nie przeprowadzić nad tym elementarnej refleksji. Ta refleksja może trwać kilka tygodni, czasami kilka miesięcy. W końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że Twoja kuweta jest już w miarę ogarnięta 🙂 Wówczas idziesz dalej.

  2. ,, Sumliński to heros, ale gdy tylko usłyszy zakazane przez Kościół słowo „Lechia”, od razu włączą mu się programy religijne…”

   Przekonajmy się zatem, a potem twierdźmy.
   Nie sądzę, aby w tym względzie zamykał drogę, nie widzę go jako radykała, a raczej człowieka, który do prawdy szedł z potężną determinacją, po grudach, a innym może wskazać mniej wyboistą ścieżkę.
   Ponadto Damian nie porusza tylko kwestii Lechii.

   1. Sumliński skupił się na mafii esbecko-wojskowej, nie wie nic o tematach dręczących alternatywę. Podejrzewam, że sumiennie szczepi swoje dzieci i w ogóle nie patrzy w niebo nad głową, o sięgnięciu w mroki lechickich dziejów nawet nie wspominając. Ja myślę, że Damian ma na miejscu Zagóra – i to do niego powinien uderzyć.

  3. Teraz trochę poważniejszy temat.

   W Kanadzie znaleziono ciała właściciela firmy farmaceutycznej i jego żony. Śladów włamania nie ma. Tu link z gadzinówki, jaki na ten temat znalazłam po polsku:

   https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kanada-barry-i-honey-sherman-zalozyciele-apotex-nie-zyja,799078.html

   Czyżby pozbywanie się konkurencji?:

   Sherman założył Apotex w 1975 roku i rozwijał firmę poprzez wprowadzanie na rynek tańszych zamienników leków (http://www.tvn24.pl)
   a do tego:
   Jak podaje telewizja CBC, para prowadziła działalność charytatywną i przekazywała miliony dolarów na rzecz szpitali, uniwersytetów i organizacji żydowskich. (http://www.tvn24.pl)

   wszystko w zalinkowanym artykule.

   A w kaliforni lasy ciągle płoną

   1. I jeszcze jedna informacja z Niemiec. Pełniący obowiązki ministra spraw wewnętrznych (bo nowego rządu ciągle nie ma) Thomas de Maizière- stwierdził, że w nowym rządzie musi powstać stanowisko pełnomocnika do spraw antysemityzmu.

    Ma to związek z odbywającymi się – od czasu uznania przez USA Jerozolimy stolicą Izraela – protestów muzułmanów na których m.in. protestujący palą izraelskie flagi.

   2. ,, . Ja myślę, że Damian ma na miejscu Zagóra – i to do niego powinien uderzyć.”

    W samej rzeczy, TAW, masz z pewnością rację.
    Że też ja nie pomyślałam o tym człowieku.
    To się nazywa ,,chwilowe skanalizowanie widzenia”, jak u kunia, któremu, pomimo, że zdjęto klapy ani na myśl mu nie przyjdzie, by spojrzeć na boki 😀

    Miłego dnia!
    PS. Z jakim farszem lepisz pierożki na wigilię? 😀
    Bo mnie na razie w tym natłoku zajęć najlepiej wychodzi klejenie głupa, szczególnie przed domownikami, którzy widzą chyba we mnie indyjską boginię – taką z czterema parami rąk 😀 😀
    Fajnie by było taką w okresie przedświątecznym do chaty zaprosić 😀 😀

   3. Ja w Tym Ważnym Czasie nie myślę o jadle. W ogóle jadam coraz mniej. Potrafię przeżyć cały dzień na jajecznicy lub na posypanych koperkiem ziemniaczkach.
    Odżywiam się bardzo prosto.
    Głównie żyję na kawie… 😀

   4. Potrafię przeżyć cały dzień na jajecznicy lub na posypanych koperkiem ziemniaczkach.
    —————————————–
    Szacunek! Ja bym tez tak chciala……

   5. TAW to tak jak ja 😀 Coraz śmielej eksploruję tematy wegetarianizmu i w konsekwencji bretarianizmu 🙂

   6. Nie jestem „lepszy” od Ciebie bo również mięsiwo podjadam, ostatnio miałem fazę na tłuste i galarety… Ale kierunek jest wyznaczony 🙂

 7. A dla m.in. ” indyjskich bogin ” z łapkami w garnkach i przy kalawce, zapodaje ciekawy film dla rozluznienia i ” genetycznego przypomnienia ” – oczywiscie w ramach przerwy technicznej 😉

  Luc Besson musi miec jakies wglądy lub/i fantastycznych doradców, którzy w tym filmie zawarli troche historii, nowinek technicznych i polityki… (oczywiscie to moje subiektywne zdanie)
  .https://www.cda.pl/video/1751800c8
  „Valerian w miescie z tysiacami kulek” 😉

 8. Szanowny TAW!
  Nie wiem, czy wiesz, ale przez przypadek odkryłem, że na publicznie dostępnej oraz darmowej miejskiej sieci Wi-Fi: Miejski Internet oraz FreeCityInternet o dziwo blokuje się Twą stronę! A podobno sieć jest publiczna 😦 Dla mnie było to zbyt wiele, związku z tym napisałem kolejną uchwałę o:

  PROJEKT
  UCHWAŁA XXXXXXX
  MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA WROCŁAWIA
  z dnia 21 grudnia 2017 (propozycja daty)
  w sprawie prawidłowego działania stron internetowych, zniesienia cenzury i zapobiegnięciu problemów sieciowych w darmowej oraz publicznej sieci Wi-Fi we Wrocławiu
  § 1.
  Poniższa uchwała ma na celu zwrócenie uwagi na problemy w działaniu stron internetowych, a także ich zapobiegnięciu w przyszłości na publicznie dostępnej i darmowej miejskiej sieci Wi-Fi we Wrocławiu.
  § 2.
  1. Umożliwia się Radzie zgłaszanie do Rady Miasta uwag dotyczących funkcjonowania miejskiej sieci Wi-Fi.
  2. Rada w drodze uchwały podjętej zwykłą większością głosów może zadecydować o potrzebie zwrócenia się do władz Wrocławia w celu wyjaśnienia powtarzających się błędów w funkcjonowaniu sieci miejskiej Wi-Fi.
  3. Rada może, ale nie musi powoływać Komisji, w drodze uchwały, która miałaby się zająć badaniem tych problemów.
  4. Rada może zaproponować Radzie Miasta rozwiązania mające na celu wyeliminowanie danych błędów sieciowych w przyszłości.
  § 3.
  1. Do problemów sieciowych należą przede wszystkim:
  1) blokada stron internetowych
  2) zakłócenia w przeglądaniu stron internetowych
  3) nagminne problemy z połączeniem sieciowym
  2. Do problemów sieciowych zalicza się też inne zauważone w przestrzeni publicznej.
  § 4.
  Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

  1. No toś mnie zaskoczył, dzięki!

   Ale numer! Nawet taka niszowa stronka im przeszkadza. Jestem w szoku. Czyli ten przypadek jasno potwierdza zawartą we wstępie do bloga (pisaną 4 lata temu) moją tezę wyjściową, że NWO i Watykan to jedna klika. Oni tylko udają, że walczą z Kościołem, bo blokują stronę, która obnaża Kk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s