<https://youtu.be/ZdVpi4_Zi1A

Z dr Danutą Adamską-Rutkowską – fizykiem, chemikiem, współautorką książki „Kwantowa rzeczywistość” rozmawia Mariusz Dąbrowski z Tagen TV.

13 myśli w temacie “Fizyka kwantowa uświadomiła nam nasz boski status – dr Danuta Adamska-Rutkowska

   1. Ta pani pomogła swojemu mężowi REALNIE odbudować zniszczone udarem struktury w mózgu. SKUTECZNIE sukcesywnie uzdrawia też siebie. Stosuje fizykę kwantową W PRAKTYCE. Poza tym swoją działalnością robi REALNY WYŁOM w murze kłamstwa tak zwanej nauki akademickiej.

    Jeszcze mało?

    Na szczęście „naukowcy” zaczynają się już powoli budzić. Najpierw budzą się ci najodważniejsi oraz ci z prawym sumieniem. Jest już ich kilkanaście osób w Polsce, wkrótce będzie kilkadziesiąt. Fala pobudki wzbiera i będzie wzbierać. Ale to jest proces.

   2. .. Może nie jesteś gotowy na te informacje…
    a może potrzebujesz czegoś innego dla siebie…

   3. osobiscie wole sluchac jak Pani mowi niz czytac ale nalezy uszanowac to co stara sie przekazac.Ot-co

 1. Rozmawiałam ze studentami …elektroniki o fizyce kwantowej – nie mieli żadnej wiedzy szkolnej na temat. Zapytani o TESLE nie wiedzieli o odkryciach Tesli .. Możliwe?/ albo żarty z babci sobie robili…

  1. Ja pytałem nauczyciela fizyki o fizykę kwantową… Oni się tego nie uczyli. To młoda nauka, więc napiliśmy się kwantowo 😉

   1. Odkrycia fizyki kwantowej są ukrywane już od prawie stu lat.

    A ci fizycy klasyczni, którzy nawet próbują mówić o kwantowej, robią to, posługując się starym, niekompatybilnym z nią językiem – więc i sami, i słuchacze nic z tego nie rozumieją.

    O fizyce kwantowej bowiem należy mówić zupełnie nowym już językiem. I jest to język bardziej z dziedziny „duchowości” niż „nauki”.

  2. Studenci robotyki – uczą ich zawodu-jak w zawodówce-5 lat studiów. Pożyczyli ode mnie książki nt. fiz.kw. Nie chciałam im wierzyć ale ich zainteresowanie było wielkie .

 2. „Fizyka kwantowa uświadamia nam nasz boski status”
  Też tak uważam.
  I jeszcze uważam że robimy to cały czas świadomie bądź nieświadomie, myślami doskonałymi bądź niedoskonałymi.
  Wystarczy spojrzeć na świat by mieć rozpoznanie czy wytworzyła go świadomość czy nieświadomość.
  Wybaczanie traktuję jedynie jako środek do rozpoznania myśli niedoskonałych, pozwolenia im odejść i zrobienia miejsca dla myśli doskonałych. Nieświadome staje się świadome a mój świat lokalny przemienia się z piekła w stronę nieba.

  Jeśli ktoś chce osobiście sprawdzić czy ma wpływ na świat, proponuję doświadczenie z ryżem.
  Dwie szklanki ryżu zalewamy wodą i stawiamy w różnych miejscach.
  Do jednej mówimy kocham cię a do drugiej nienawidzę cię.
  Po miesiącu zobaczycie co się z nimi stanie.

 3. Na jakiejs rodzinnej imprezie prawie sie poklocilem z profesorem fizyki klasycznej z uniwerku „ze Warszaaaawyyyyy”. Stary pierdziel 🙂 meczy biednych studentow. Przeszedlem przez fize1 i fize2, Mate1,2,3, elektrotechny 1,2, miernictwo, pola elektromagetyczne, polprzewodniki, elektroniki i wiele innych „dziadostw” i jestem na pewien typ belfrow bardzo uczulony. Wlasnie na tych klasycznych najbardziej. Powiedzialem mu, ze katuje mlodych ludzi Einsteinem-oszustem, nie wspomina (bo sam gowno wie) o Tesli itp. a na teksty o fizyce kwantowej to prawie eksplodowal. Jednym slowem kolejny AGENT matrixa, boi sie obudzonych jak ognia. Ale mialem satysfakcje mowie Wam! 😀 Najgorsze, ze nie mogl mnie z tej klasyki tez zagiac i to go najbardziej wnerwilo. Ostatecznie skonczylo sie na tym, ze „jeszcze takiego czlowieka nie spotkalem” i odpuscil. Ale jakbyscie widzieli ten zaprogramowany hermetyczny typ, ten strach przed oswieceniem. A niby taki ynteligjentny no.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s