fot. Ewelina Burda
O tym, że jesteśmy „państwem tylko formalnie istniejącym”, powiedział nie kto inny, tylko Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz. Nie ma żadnych wątpliwości, że w tym temacie jest to osoba najbardziej kompetentna.

piramidzie władzy już pisałem. Na szczycie zawsze znajdują się twórcy pieniądza z niczego, czyli banki. Banki już ponad 700 lat temu utworzyły państwo o nazwie City of London. Państwo to bez wątpienia posiada wszelkie atrybuty politycznego tworu. City of London, inaczej zwane Corona Temple, posiada własny obszar, posiada własny parlament, posiada własną siłę zbrojną oraz jest w stanie wynająć dowolną ilość najemników. Państwo to posiada 97% całego kapitału, jaki znajduje się na kuli ziemskiej oraz ok 96% wszystkich firm ubezpieczeniowych. Przedstawiciel tego parlamentu ma prawo głosu w parlamencie Brytyjskim.

Jakie to daje możliwości, przypomnę sprawę tzw. Fukushimy. Otóż już dwa lata wcześniej pewne kręgi chciały dokonać przejęcia najważniejszego ubezpieczyciela w Japonii. Japonia się broniła. Zaraz po owym rzekomym trzęsieniu ziemi dokonano przejęcia największego potentata ubezpieczeniowego Japonii.

Przypomnę, że Polska bez żadnego oporu sprzedała swoje firmy ubezpieczeniowe. I co najważniejsze, nikt nie protestował. A polskojęzyczna prasa niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem nawet się nie zająknęła o tym fakcie. Bądź co bądź był to fakt bardzo istotny. Firmy ubezpieczeniowe są rentowne. Ile tak naprawdę wywożą z Polski, nie wiadomo. P. dr Szewczak podał, że banki wywiozły ok. 80 miliardów. To jest więcej, aniżeli Państwo przeznacza na służbę zdrowia.

Przypomnę, na służbę zdrowia w stanie wojennym przeznaczano 10,5% PKB – i były kolejki, i braki. Obecnie przeznacza się ok. 5% i ma być dobrze. Walka trawa o to, czy ma być 6% i kiedy. Już dyskutują, że będzie to ok. 2025 roku, czyli nigdy.

To, że Corona Temple wykorzystuje swoje możliwości w pełnym zakresie, nie ulega żadnej wątpliwości. Przykładowo, lokalne społeczeństwo indoktrynuje się opowiadaniami, że krucjaty to była walka z islamem. Nic bardziej błędnego. Chodziło tylko i wyłącznie o rynki zbytu i towary. Hasła religijne to typowa fałszywa flaga. W przypadku Jerozolimy to był szlak do Chin i Indii, a więc korzenie, przyprawy, jedwab itd.

Corona Temple organizowała krucjaty także przeciwko Polsce w 1392 roku. Król Anglii [przyszły, wtedy jeszcze książę – przyp. MD] Henryk Lancaster dokonał próby zbrojnego najazdu Wilna z podobno aż 200 okrętami. Gdyby nie fakt, że od sześciu lat Lituwa była połączona z Polską, to nic by z niej nie zostało. Tylko obecność i sprawność wojska polskiego pozwoliła nie tylko na obronienie Wilna, ale zadanie klęski Anglikom.

chodziło o monopol na wosk, czyli świece – jedyne źródło oświetlenia w owym czasie aż do XVIII wieku. 

Chodziło także o miód – jedyne źródło słodkości do XVII wieku.

Oraz o takie drobiazgi jak skóry, mięso, len.

O tym tzw. etatowi historycy ani w Polsce, ani na Litwie nie wspominają.

Także w żadnym podręczniku wydawanym w Polsce nie znajdziecie Państwo wzmianki o Kompanii Moskiewskiej eksploatującej najpierw Księstwo Moskiewskie, a następnie carstwo od połowy XIV wieku. Eksploatacja  miała ten sam cel i podobne towary. Za to możecie przeczytać o Kompanii Wschodnioindyjskiej eksploatującej Azję.

Budowa piramidy władzy była zawsze taka sama. Na szczycie siedzieli i siedzą twórcy pieniądza, czyli bankierzy. Stad np. to fałszowanie pieniądza polskiego przez Prusy i Sasów przed rozbiorami.

Poniżej były trolle przygotowujące odpowiednie akty prawne. Proszę sprawdzić samemu pojęcie BAR. Obecnie BAR wykańcza gospodarkę Brazylii [International Bar Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników) – przyp. TAW].

W Polsce jest to sprawa Trybunału Konstytucyjnego, tworu wybitnie groteskowego, ale ważnego dla City of London. W ten sposób można bezkrwawo i tanio osiągać cel.

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/87366-aktualne-komentarze-polityczne-prawnicy-bar-u

http://www.polishclub.org/2015/08/10/dr-jerzy-jaskowski-dwie-polski-my-i-oni/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

Jeszcze niżej było wojsko panujące nad „niepokojami społecznymi”, jak to się obecnie nazywa.

Ciekawe, że niedawno wojsko otrzymało spore podwyżki. „Rząd warszawski” [G. Braun] przyznał emerytom podwyżki rzędu 10 złotych, wojsku i policji rzędu 400–500 złotych, służbom specjalnym ponad 1000 złotych. A sobie chciał przyznać podwyżki rzędu 6000–8000 złotych.

Jesteśmy chyba jedynym państwem na świecie, w którym posłowie, czyli pracownicy, sobie sami przyznają podwyżki, nakładając na „ludek mniej wartościowy” [St. Michalkiewicz] odpowiednio wysokie podatki.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18777&Itemid=119

http://www.frech.org.pl/historia/101-historia-polski-szczegolnie-xx-wieku-w-skrocie-cz-iii.html

http://educodomi.blog.pl/2016/02/22/jatrzenie-spoleczenstwa-nasze-zdrowie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-ukraina-koniec-bliski/

Tak się tworzy właśnie stare portfele i apeluje do emerytów w pewnej modyfikacji:

„Czcijcie państwo czynem, umierajcie przed terminem”.

W ten sposób zgromadzone, a właściwie zabierane emerytom, przymusowe podatki zostaną w rządzie. Podobno jest to kilka miliardów rocznie. Jakoś dziwnie ani ZUS, ani NIK nie publikuje na ten temat żadnych danych. Ciekawe, nieprawdaż, na co idą te pieniądze?

Do pilnowania tego mniej wartościowego ludka tworzy się pozory prawne w postaci odpowiednich ustaw rządowych. A rządy są rozbudowywane w taki sposób, aby każdy dział gospodarki można było infiltrować.

„Uczulenie” na gluten to zatrucie roundupem

Konkretnie, przykładowo Ministerstwo Rolnictwa teoretycznie powinno dbać o jakość produktów wytwarzanych przez przemysł spożywczy. Niestety, jak możemy to udokumentować na licznych przykładach, jest dokładnie odwrotnie. Ministerstwo to dba w pierwszej kolejności o zyski koncernów międzynarodowych.

Konkretnie. Pomimo posiadanej wiedzy, że glifosat sprzedawany w Polsce pod nazwą Roundupu jest bardzo toksyczny, powoduje uszkodzenia nerek i raka, Ministerstwo dopuściło do jego sprzedaży w Polsce.

Nawet za producentem jako fałszywą flagę nagłaśnia się  pojęcie „uczulenia na gluten” jako choroby, szczególnie dzieci. A prawda jest jak zwykle prosta. Roundup powoduje wysychanie ziarna i w związku z powyższym na skupie rolnik uzyskuje lepszą cenę. Tak więc na ok. 10 dni przed żniwami dokonuje się spryskania 18-metrowymi „siewnikami” zbóż tym pestycydem. Nikt w punkcie skupu nie bada zawartości pestycydów. A więc spokojnie sprzedaje się tak zatrute ziarno. Wiadomo, że dzieci o wiele szybciej ujawniają objawy zatrucia. Stąd fałszywa flaga, że to „uczulenie na gluten”, a nie zatrucie roundupem. 

Oczywiście mamy całą masę usłużnych trolli w pediatrii, którzy na łamach reklamówek koncernów opowiadają bajki o „uczuleniu na gluten”. Jak o tym już dawno pisałem, po 1989 roku pierwsza rzeczą, jaką uczyniono, była likwidacja polskiego piśmiennictwa naukowego. Mieliśmy ok. 2 000 tytułów w nakładzie ok. 10 000 000 egz. Obecnie nie mamy żadnego własnego piśmiennictwa naukowego.

Podobnie zatrucie roundupem nazywa się zespołem jelita nadwrażliwego, czy stanem zapalnym jelit. A wystarczy zadać kilka podstawowych pytań, aby poznać prawdę:

 • czy kupka pływa, czy tonie?
 • czy jest uformowana, czy plackowata?
 • czy ma silny brzydki zapach gnilny, czy jest bez zapachu?

I już wiemy, czy pacjent ma zapalenie jelita, czyli bakterie gnilne w przewodzie pokarmowym, czy też nie. Dobre bakterie zostały zabite przez roundup.

Leczenie także jest bardzo proste i tanie: wystarczy picie szklanki kwaśnego mleka od krowy przez okres kilku miesięcy. A potem systematycznie do końca życia, ponieważ trucizny są nadal w obiegu. Zdaję sobie sprawę, że to wymaga wysiłku umysłowego, gdzie można takie mleko kupić. Ale czego się nie robi dla zdrowia. Poza tym wysiłek umysłowy nic nie kosztuje.

A Minister, nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia, pomimo upływu ponad ćwierć wieku od przemian nie może zorganizować postulowanych laboratoriów toksykologicznych w chociażby miastach wojewódzkich.

Takie laboratorium powinno wykonywać badania  np. rtęci, aluminium, niklu, strontu, kobaltu, pestycydów, herbicydów i tym podobnych związków chemicznych występujących w produktach spożywczych.

Sanepid naraża życie i zdrowie Polaków

Proszę zauważyć, że Główny Inspektor Sanitarny zupełnie zaniechał badania produktów żywnościowych sprzedawanych w sklepach wielkogabarytowych.  Brak na jego stronach internetowych jakichkolwiek wzmianek o takich badaniach. A przecież, jak do tej pory, pracuje za pieniądze podatnika.

Za to jako jedyną formę działalności GIS widzimy handel szczepionkami i zasłanianie się ustawami, które wcześniej sam wymyślił. Czyli jest to dowód wprost działania na korzyść City of London, ponieważ przedstawiciele tych koncernów stanowią właśnie parlament tego państwa.

Wystarczy kupić np. kurkumę czy cynamon albo nawet zwykłą kawę czy herbatę, aby zorientować się, że jest to jakaś staroć z magazynów „wojskowych”. Wymienione zioła kupowane w Azji czy nawet w Niemczech mają zupełnie inny smak czy zapach. Trzeba uczciwie przyznać, że te sprzedawane w niemieckich sklepach w Polsce nie maja żadnego zapachu. Jak to się mówi, są to zmiotki.

Dwie rady praktyczne dla turystów udających się do ciepłych krajów. Kupujcie jako jedyne pamiątki właśnie przyprawy. Herbata np. turecka jest kilka razy tańsza niżeli te zmiotki kupowane w sklepach wielkopowierzchniowych. O jakości nie wspomnę.

Afrykański pomór świń (ASF) to szwindel

Przechodząc do Ministerstwa Rolnictwa (MR). Właśnie zapoznałem się na stronie Farmer.pl z informacją, jak to MR wprowadziło specustawę do obrotu prawnego na terenie pomiędzy Odrą a Bugiem.

http://www.polishclub.org/2014/03/22/dr-jerzy-jaskowski-jak-mozna-sie-zeswinic-przyklad-asf/

http://polscott24.com/co-jest-gorsze-wirus-czy-urzednik/

http://educodomi.blog.pl/2015/01/16/wszystkie-artykuly-dr-jj-napisane-w-latach-2011-2015/

Z powodu znalezienia 111, jak podają, skażonych ASF (afrykański pomór świń – choroba gazetowa) świń, od razu specustawa i „prikaz” wymordowania 40 000 dzików.

Policzmy, 111 świń po ok. 4 złote za kg i powiedzmy po 100 kg masy (dla łatwego rachunku), tj. w zaokrągleniu strata 45 000 złotych.

Mięso nadaje się do konsumpcji po przetworzeniu.

Zutylizowano natomiast, wg MR, już 1 200 sztuk, co daje ok. 480 000 zł. Czyli działalność MR spowodowała, lekko licząc, straty Skarbu Państwa 10-krotnie większe aniżeli choroba.

Obecnie MR wydało rozporządzenie w specustawie o wystrzelaniu 40 000 dzików. Jeden kg dziczyzny to ok. 20 złotych. Średni warchlak, powiedzmy, waży 60-70 kg. Czyli całość za sztukę to ponad 1 000 złotych. W sumie Skarb Państwa, czyli my wszyscy, stracimy 40 000 sztuk x 1 000 złotych = 40 milionów – na jednej akcji Ministerstwa Rolnictwa.

Zauważ, Szanowny Czytelniku, jak z hipotetycznej epidemii, oczywiście pod hasełkiem „działania dla dobra Ojczyzny”, MR defrauduje w sumie 40 milionów złotych, czyli 10 milionów dolarów.

Po pierwsze, wirus ASF nie jest groźny dla człowieka i po przetworzeniu, puszkowaniu, może spokojnie być pałaszowany. Innymi słowy, można było to mięso spokojnie przeznaczyć do stołówek, np. szkolnych.

GUS podaje, że ponad 30% dzieci właśnie na ścianie wschodniej chodzi do szkoły bez śniadań. A można zrobić kiełbasę i dawać dzieciom.

Dzięki działalności natomiast Ministerstwa Oświaty i słynnych osinobusów prof. M. Handke [minister edukacji narodowej w rządzie Jerzego Buzka, prof. Mirosław Handke z AGH, kazał likwidować szkoły wiejskie pod pretekstem zakupu osinobusów – przyp. TAW], wiejskie dzieci szkolne cały dzień spędzają poza domem w świetlicach.

Jaki to był problem z przekazaniem mięsa do szkół, zamiast utylizacji?

W normalnym kraju zajęłoby się tematem CBA.

A my słyszymy wypowiedzi MR o tym, że mądrzy inaczej Białorusini specjalnie przeganiają na naszą stronę granicy swoje dziki. Takiego pomylenia z poplątaniem to nawet dzieciak ze szkoły podstawowej by nie wymyślił. Biedni Białorusini sami pozbawiają się mięsa. Pamiętam, jak organizowałem wakacje dla dzieci z okolic skażonych po Czarnobylu z JM ks. arcybiskupem Świątkiem, to dzieciaki z tamtych terenów nie wiedziały, co to są klopsy mielone. Nie znały mięsa. A tutaj sami się go pozbywają? Nie wspominając, że na stronach białoruskich także podają, że warchlaki, rzekomo skażone, zostały podrzucone.

Wiadomo od samego początku, że te dwa pierwsze dziki znalezione w Polsce podrzucił czarny nieoznakowany helikopter.

Wiadomo, że już na 3 tygodnie przed tym wydarzeniem na targach rolnych w Moskwie Duńczycy mówili głośno o epidemii ASF w Polsce. Skąd o tym wiedzieli? Oczywiście polskojęzyczne media niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem ani się o tym fakcie nie zająkną. A ABW śpi [ABW nie śpi, ABW to chazarska mafia – przyp. TAW].

Wiadomo, że zarówno Niemcy jak i Duńczycy spokojnie sprzedają świnie do Rosji, w miejsce zastopowanego importu z Polski.

Wiadomo, że Duńczycy i Niemcy kupują polskie świnie i potem sprzedają je jako własne w Rosji. Pisała o tym lokalna prasa.

Od Polaków kupowali po ok. 3 zł za kg, a sprzedawali jeszcze raz tak drogo. Po jaką cholerę wozić z Danii te 2 000 km, kiedy można tylko przez granicę, byle papiery były w porządku?

O ile wiem, Ośrodek Puławski Weterynarii, monopolista do badań ASF, także nie realizuje postulatów Kocha i nie izoluje wirusa, tylko opiera się na testach. Jak to podawałem, ok. 75% testów jest fałszywie dodatnich.

Zupełnie żenujące są wypowiedzi ministra Krzysztofa Jurgiela, że myśliwi nie wykazują patriotyzmu, nie chcąc mordować dzików. Jest dokładnie odwrotnie. Działania nie tylko p. ministra Jurgiela, ale całego ministerstwa, nie tylko nie wykazują patriotyzmu, ale wręcz działają na szkodę Polaków. Ale realizują programy Corona Temple.

Potwierdza to wciśniecie do tej ustawy paragrafu o możliwości zwalniania lekarzy weterynarii przez Lekarza Wojewódzkiego. Czyli: nie chcesz się, kmiotku, podporządkować starszym i mądrzejszym, to idziesz na bruk.

Za specustawą głosowało 429 posłów, tylko 3 osoby były przeciwne. Ot, już wiesz, kogo reprezentują aktorzy sceny politycznej.

Co do tego, kto ma z tego zysk, nie ma wątpliwości.

http://www.farmer.pl z 22 września 2016 r.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/myslace-mamy-2015-11

http://www.polishclub.org/2016/02/20/dr-jerzy-jaskowski-jakie-jedzenie-zwykle-oszustwo/

http://www.polishclub.org/2016/01/15/dr-jerzy-jaskowski-jezeli-chcesz-miec-zdrowe-dzieci-wnuki-przeczytaj/

http://www.polishclub.org/2015/07/12/dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-na-produkty-zwane-spozywczymi/

https://gloria.tv/article/jJcEQ3eAwAaL1fHqeQu2qzNg9

http://radio.radiopomost.com/z-polski/4397-dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-co-jesz

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18592&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18659&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18666&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

Czym głupsi aktorzy sceny politycznej i mniej samodzielne państwo, tym więcej przepisów zakazu i nakazu
∼jj

Pamiętaj!

Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent!
∼Józef Mackiewicz

Z cyklu: „P-143 – państwo istnieje formalnie”

autor: dr Jerzy Jaśkowski

Gdańsk, 1.10.2016 r.

źródło: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18805&Itemid=119

198 myśli w temacie “Jak Ministerstwo Rolnictwa PiS niszczy gospodarkę Polski. ASF (afrykański pomór świń) – choroba gazetowa

   1. Ja przypomnę jeszcze 2007 rok. Wtedy też PIS (tzn Kaczyński) skrócił kadencję sejmu, bo chciał zdobyć większość parlamentarną (poza jakimiś sprawami finansowymi, nie wiem dokładnie dlaczego, ale PIS mógł stracić wtedy finansowanie partii z budżetu), też sondaże pokazywały, że PIS wygra, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

   2. To była jedna z wersji. Prawdą jest jednak, że Kaczyński poddał sejm wiedząc, że nie wygra wyborów (pamiętam dokładnie jego wypowiedź). Sejm poddał mimo to, bo miał wytyczne, by wykosić do końca LPR i Samoobronę.

   3. A mnie niezmiernie dziwi że wy w te całe sondaże wierzycie.. Poważnie?! o_O Przecież takimi danymi można sobie manipulować jak się chce i przedstawiać obraz jaki się chce (zupełnie jak z badaniami nad powiedzmy cholesterolem – wywala się dane które nie pasują do teorii jaką się chce finalnie osiągnąć) Dla mnie sondaże mają na celu tylko i wyłącznie rozgrywanie i manipulację emocjami/reakcjami społeczeństwa.
    Już samo to, że w sondażach bezustannie przedstawiana jet „walka” pomiędzy po a pis, jako partiami o niby największym poparciu, jest niezłą sztuczką samą w sobie. Takie sondaże non stop wpływają na (pod)świadomość przeciętnego Kowalskiego, ugruntowując w nim informację, że szansę mają tylko te 2 partie (i narzucają nam tym kręcenie się w kółko – czyli wieloletni naprzemienny wybór między dżumą, a cholerą)

   4. Wczoraj internet mi wysiadł i nie dokończyłam myśli. Dla pełniejszego obrazu sondaży przedstawię jeszcze taką sytuację.
    Obserwuje czasem na forach przepychanki pisiorów z lemingami (sami się tak nazywają :P) Czasem któryś w przypływie szczerości napisze, że głosuje na pis/po, tylko po to żeby wybrać „mniejsze zło” (głosuje na pis żeby nie wygrało po, bądź odwrotnie) Pytam więc po co w ogóle wybierają jakiekolwiek zło, jeśli można się od tego odciąć i w ogóle nie brać w tej szopce udziału. Odpowiedź: bo są obywatelami i czują się w obowiązku uczestniczyć w wyborach. No ok. Pytam więc czemu nie zapoznają się z programem jakichś innych partii, skoro nie odpowiada im po, ani pis. I tu odpowiedź może zaskakiwać: po co, to będzie zmarnowany głos, bo nikt inny i tak nie ma szans wygrać..
    I tak właśnie działa PROGRAMOWANIE sondażami!
    Ktoś by mógł się zastanowić czemu ich tak boli ten „zmarnowany” głos. Moja refleksja? – oni po prostu tak kochają te nasze wojenki polsko-polskie, że muszą brać udział w „głównej bitwie” 😀

    Teraz tak:
    -Wybór Trumpa na prezydenta (pokazany w bajcie Simsonowie wyemitowanej w 2000 r.)
    -Rzekomy atak na WTC czy pentagon (pokazane w grze karcianej illuminati wydanej bodajże w 1994r.; atak i sławna data ataku na WTC pokazana wielokrotnie w bajkach czy filmach PRZED zdarzeniem)
    -Wybór ostatniego papieża (jeszcze PRZED KONKLAWE i ogłoszeniem wyniku, na placu św. Piotra pojawiają się 2 charakterystyczne postacie, o których rozpisywali się pismaki: pielgrzym z transparentem „Francesco I Papa” i drugi bosy pielgrzym o „skromnym wizerunku”, ubrany w coś ala jutowe wdzianko – na styl św. Franciszka z Asyżu..)

    To tylko najszybciej przychodzące mi do głowy przykłady dziwnych „przypadków” w całej masie innych „przypadków” 😉

    I moje pytanie – czy wy naprawdę wierzycie, że my mamy realny wpływ na wybór partii rządzących? Czy w czasach kiedy zewsząd wychodzi zakłamanie w tylu kwestiach, wierzycie jeszcze w uczciwość wyborów? (o sondażach nawet nie wspomnę) :/

   5. K-a,

    my nie wierzymy w sondaze, przytaczamy dlatego przyklady jak „wladzia” manipuluje spoleczenstwem. Ale niestety wciaz wielu wyborcow sugeruje sie sondazami.

   6. „my nie wierzymy w sondaze”
    No mam nadzieję Laszko, że tak właśnie jest, bo szczerze powiem że wpadłam w lekką konsternację widząc tutaj to rozwodzenie się nad sondażami.. 😉 A ludzi trzeba uświadamiać jaki jest cel tych sondaży i jak to na nich ma wpływać.

  1. Przeczytalam. Rzeczywiscie Podlasie zaskoczylo, a komentarz mieszkanki: „nie potrzebujemy wielkiej polityki, tylko dobrego gospodarza”, brzmi jak przestroga dla obecnej ekipy rzadzacej. PiS skoncentrowane na rozszerzaniu swojej wladzy i pochloniete rozgrywkami partyjnymi, nawet nie czuje i nie widzi, co sie powoli zadziewa w kraju.
   ———————————————–
   […] kandydat rządzącej partii [PiSu] przegrał z olbrzymią przewagą w stosunku 3,5 proc. do 62 proc
   Nowogród leży na Podlasiu czyli obszarze, gdzie partia Kaczyńskiego miała zawsze duże poparcie wyborcze.
   Ciekawych słów na zwycięstwo Palki użyła mieszkanka Nowogrodu pani Helena.

   – Prawo i Sprawiedliwość w skali kraju bierze wszystko, przejęło nie nie tylko większość w parlamencie, ale Trybunał Konstytucyjny, a ostatnio sądy. Tym bardziej cieszy mnie, że nie wygrał pan Andrzej Więckowski, który startował z poparciem posła Kołakowskiego. Nie potrzebujemy w Nowogrodzie wielkiej polityki, tylko dobrego gospodarza – szczerze opowiedziała o powodach głosowania na Palkę.

   1. Laszka w 2007 PIS specjalnie przedupczyl aby dopuscic PO do koryta i zalatwic Samoobrone ,inaczej nie mogli by ratyfikowac traktatu lisbonskiego.To jednak byla juz operacja jakis sluzby aby wszystko w UE szlo skladnie a Polakow doic dalej .Niestety czego nie zrobilo PO czyli niemiecka agentura to rozlozy na lopatki PIS owska agentura z TelAviv.W efekcie to jedno i to samo koryto gdzyz niemcy po 45 na 99 lat sa pod butem izraleskim .

  2. Podobnie zapewne jest z sondażami prezydenckimi. wg ostatniego Duda ma 68% poparcia co nijak się ma do komentarzy w internecie na jego temat. Propaganda jak za prezydentury Komorowskiego. Co do Samoobrony i LPR to PiS podobno dostał od syjonistów rozkaz pozbycia się Samoobrony i LPR z rządu i to zadanie wykonali. Devingo – mała poprawka – Niemcy są pod kontrolą państw alianckich przez 150 lat od1949 r., czyli do 2099 r. wg tajnej umowy RFN z USA z 1949 r. Jej skan jest na stronie Klubu Inteligencji Polskiej.

   1. wolnyslwianinie, co do Niemiec, to dzieki za poprawke, ale wydaje sie juz byc bez roznic im jak dlugo beda pod butem…. To sie juz im wszystko nie wroci, sa w du…ie.

 1. Czytając całość pewne sprawy mi się wyjaśniły.

  1. Japonia z tego co pamiętam była potentatem światowym w ubezpieczeniach wzajemnych (gdzieś koło 80% udziału w rynku ubezpieczeń majątkowych i zdrowotne). I chyba to komuś się nie podobało, bo uciekały grube miliardy dla firm prywatnych. Dla przypomnienia, Polska w okresie międzywojennym również posiadała około 80% ubezpieczeń wzajemnych i była w tym zakresie potęgą. Firmy unych w tym czasie tylko żałośnie kwikały a poza tym składki były znacznie niższe a pieniądze obracano na miejscu. Po wojnie z Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych osunięto ostatni wyraz i powstał Państwowy Zakład Ubezpieczeń PZU. Następnie z Państwowego zrobiono po cichu Powszechny i niejaki vel Krzaklewski z vel Kwaśniewskim odstąpili za bezcen kolegom. Było o tym głośno jak mrówka kupiła słonia za słonia pieniądze. Potem zaś, już nowemu słoniowi zapłacono ogromne odszkodowanie…
  2. Jeśli chodzi o islam, to istnieją tam banki islamskie, gdzie kredyt wynosi 0%. Jest tam tak dlatego, bo religia zabrania lichwy. Jako, że islam, to około 1/4 populacji, więc nie da się tam zrobić większych geszeftów. Należy więc wprowadzić tam jak najszybciej „demokracje”. Dla przypomnienia, katolicyzm również zabrania lichwy, w rzeczywistości tylko na papierze.
  3. Szewczak mówi i pisze konkretnie, niestety został kupiony przez jedynie nam panujących i nieco przystopował.
  4. Jeśli chodzi o PKB (zresztą fikcyjne „ekonomiczne” określenie), to nawet 20% przeznaczonych na służbę zdrowia nie zlikwiduje kolejek ani nie poprawi zdrowia Polaków. Nie pozwoli na to system, który łyknie każdą kwotę i tak mu będzie mało.
  Podobnie jest w innych dziedzinach.

  Ze względu na późna porę nie pociągnę dalej tematu 🙂

  1. Był pan premier Zięba? Bez niego nic nie idzie, pozostałych traktują jak niewolników.
   Pani Lena ładnie dziś usadziła fikającego pana (p)osła.

   I to nagminnie powtarzane, wkufiające określenie: „strona społeczna”. My nie jesteśmy żadna „strona społeczna”, lecz SUWEREN 😀

   1. Jerzego chyba tam nie było, bo po przyjeździe i tak miał dużo zajęć.
    Lena oczywiście cały czas w formie 🙂
    Pięknie podsumował tych sprzedawczyków Tadziu Strzępek. Dal im do zrozumienia, ze wkrótce sami będą jedli to g…, bo innego jedzenia nie będzie. Cieszy mnie to, bo mówiłem podobnie już 2 lata temu 🙂
    A strona społeczna niebawem zamieni stronę żondową, a tych złotołustych mófców posadzi tam, gdzie ich miejsce. No chyba, że nowa madonna sprawi cut 🙂

  2. Dziwne rzeczy sie dzisiaj dzieja na blogu. Daje lapke w gore, a ukazuja sie jednoczesnie dwie: jedna w gore i jedna w dol. Az trzy razy powtorzyla sie ta sama sekwencja.

   1. Tak Kalinko ❤ trolują na maksa! Miały byc trzy dni ciemności, a zapowiadają się trzy dni pięknej światlości SŁONECZNEJ ENERGII i u nas od samego rana atak chemtrailsów!
    Wczoraj słuchałam, ale już późno bylo, więc dzisiaj daje znak:
    Skandal w podkomisji sejmowej w sprawie GMO!!!
    .https://www.youtube.com/watch?v=ByLHUgB4k8k
    TROLU DLA CIEBIE- KOMENTARZE:
    ,,NASTĘPNY DOWÓD NA TO ŻE PI$ TO ANTYPOLSKA I ANTYNARODOWA KORPORACYJNA MAFIA.
    WIDAĆ TEŻ Z TEGO JASNO, ŻE TA CAŁA KACZA SEKTA PI$ SIEDZI W KIESZENI PONADNARODOWYCH KORPORACJI. I MA TYLKO JEDEN CEL.
    ZNISZCZYĆ POLSKIE ROLNICTWO, ZDROWIE POLAKÓW I PEWNIE PRZEHANDLOWAĆ CAŁE PAŃSTWO POLSKIE PONADNARODOWYM KORPORACJOM.
    PRZYPOMINAM CETA TEŻ PI$ W POLSCE PRZEFORSOWAŁ WBREW WOLI NARODU!!!
    RZYGAĆ SIĘ CHCE JAK TE PI$-OWSKĄ BANDĘ WIDZĘ!!!''

    swietne podsumowanie Jolanty Dal…..
    TAK ONI MAJĄ STRAREGIĘ, BO MAJĄ WGLĄDY W LINIE CZASOWE- pis i po grają pokłóconych, a tymczasem:
    „w tej sprawie, w Sejmie wprowadzenia GMO to jeden „umysł”
    Przykład na podstawie ceta:
    Lista ZDRAJCÓW którzy głosowali ZA CETA..
    1/….Czesław Czesak – PiS;
    2/….Beata Gosiewska – PiS;
    3/….Anna Fotyga – PiS;
    4/….Karol Karski – PiS;
    5/….Sławomir Kłosowski – PiS;
    6/….Edmund Kuźmiuk – PiS;
    7/….Ryszard Legutko – PiS.. (największe rozczarowanie);
    8/….Stanisław Orzuch – PiS;
    9/….Bolesław Piecha – PiS;
    10/..Tomasz Poręba – PiS;
    11/..Jadwiga Wiśniewska;
    12/..Kosma Złotowski – PiS;
    13/..JANUSZ KORWIN-MIKKE – partia KORWIN (idol ogłupiałej gimbazy i młodzieżówki!);
    14/…Michał Boni – PO;
    15/…Jerzy Buzek – PO;
    16/…Dariusz Rosati – PO;
    17/…Danuta Hübner – PO;
    18/…Danuta Jazłowiecka – PO;
    19/…Janusz Lewandowski – PO;
    20/…Agnieszka Kozłowska-Rajewicz – PO;
    21/…Barbara Kudrycka – PO;
    22/…Elżbieta Łukacijeska – PO;
    23/…Marek Plura – PO;
    24/…Julia Pitera – PO;
    25/…Jan Olbrycht – PO;
    26/…Jacek Saryusz-Wolski – PO;
    27/…Adam Szejnfeld – PO;
    28/…Róża Thun – PO;
    29/…Jarosław Wałęsa – PO;
    30/…Bogdan Wenta – PO;
    31/…Bogdan Zdrojewski – PO;
    32/…Tadeusz Zwiefka – PO
    Za gmo zagłosowali na ,,TAK''- JENOGŁOŚNIE!

   2. „TAK ONI MAJĄ STRAREGIĘ, BO MAJĄ WGLĄDY W LINIE CZASOWE- pis i po grają pokłóconych”
    No ja tam wątpię że ci z pis/po mają wglądy w cokolwiek 😀 Może jakieś jednostki wiedzą o co faktycznie chodzi.. Dla mnie nasi politycy to marionetki, a sznureczki pociągają ci „z góry” (czyt. spoza Polski) Jak „pan” każe głosować tak głosują i nie mają nic do gadania.
    Może grają pokłóconych, a może faktycznie się kłócą.. Ale zapewne nie zdają sobie sprawy że zarządców mogą mieć tych samych 😉

   3. Dokładnie K-a, to typowe zagranie z dualizmem. Jakby nie patrzeć, źródło tego wszystkiego pochodzi z Niemiec (Izrael i USA). W ogóle ciekawa rzecz. Główną partię szachów, od bardzo dawna, nie rozgrywa ani „rodzina” z Wielkiej Brytanii, ani z Włoch czy Francji, tylko ta Niemiecka.

  1. „matka boska” miała nieprzytomną twarz, fanatyzm religijny jako obłęd może być sterowany przez „mind control” dla ośmieszenia i zdyskredytowania ważnych postulatów. Uzurpatorka chodziła po sali i pytała się wszystkich – dobrze powiedziałam?
   Widziałem minę Janusza Z. , też nie wiedział gdzie się schować….

  2. GMO, telewizyjna hipnoze i programowanie owiec mozna porownac do choroby. Ciezko gawiedzi z tego wyjsc. Moje dzieci byly miesiac na detoksie, jak im odcialem kablowke. Telewizor wisi nieuzywany na scianie juz 3 rok, a dzieciaki zasiadaly przed tv jeszcze miesiac po odcieciu dostarczyciela klamstwa kablowego. Tkwily przed kablowym oltarzem nieruchomo w nadziei, ze stanie sie cud… Niestety skrzynka propagandy do nich nie przemowila wiecej i tak stalem sie patologicznym ojcem, odcinajac moje dzieci od pepowiny klamstwa, hipnozy, czyli chorob psychicznych.

   1. 1. Moj maz tez sie pozbyl telewizji. Sam z wlasnej woli! Jeszcze sie zapytal, czy nie mam nic przeciwko. Oczywiscie, ze nie mialam. Telewizora uzywa teraz jako monitota do laptopa. Nie mial juz sily ogladac amerykanskiego chlamu. Kiedys doplacalismy do Discovery i kanalow przyrodniczych, ale ONI sa cwani. Niby w pakiecie dodatkowym mozna sobie wybrac kanaly jakie sie chce, ale dziwnym trafem w jednym pakiecie nie mozna miec wszystkich przyrodniczych, a ceny za pakiety dodatkowe zawrotne. Juz dawno zesmy zrezygnowali. Najpierw zostawilismy pakiet podstawowy, a ponad rok temu (a moze i 2 lata temu) zrezygnowalismy z podstawowego. Tak prawde mowiac, ja bardzo rzadko ogladalam telewizje. Nigdy nie moglam sluchac tego glupawego sztucznego smiechu z sitcomow.

    2. Ze znajomym Kanadyjczykiem rozmawial ostatnio o Sorosu, JP Morgan i im podobnych, a Kanadyjczyk: „To nie ludzie, to diably w ludzkiej skorze.

   2. ha ha dobre, w stanach to na pewno szok dla gnojkow, jezus juz nie przemowi ze sciany +_+

   3. My sporadycznie, głównie Sławojowa, obejrzy czasem jakiś serial, film,.. korzystamy z karty telewizyjnej do komputera. Znajomi pytają to jak wy nie macie TV w domu? a po co , wystarczy tego i jednym kliknięciem można wyłączyć 🙂

   4. Stronkę do ściągania? Przypominam sobie jedynie „bypass” omijający ograniczenia regionalne:
    http://youtube-bypass.capaciouscore.pl/
    Do ściągania polecam dla Firefox dodatek ( a jest ich wiele):
    https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/easy-youtube-video-download/
    Lub program np ten, ściąga całe kanały YT:
    http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/pobieranie_plikow/YTD_YouTube_Downloader_converter.html
    Do pełnej aktywności programu potrzeba „witaminki” którą ew mogę podrzucić na serwer.

   5. Dzięki, Sławoj 🙂

    To w takim razie ktoś inny zapodał tu NAJPROSTSZĄ NA ŚWIECIE METODĘ ŚCIĄGANIA FILMÓW Z YT:

    to była konkretna strona internetowa, gdzie wystarczyło wrzucić w kratkę link do filmu – i cały film szybko i sprawnie się ściągał.

    Można było nawet jakość ściągu ustawić.

    Będę musiał przejrzeć wszystkie komentarze z ostatnich dwu miesięcy…

   6. Rewelacja. Bardzo dziękuję 🙂

    Dopiero teraz mi się przypomniało, że kilka lat temu gdzieś o tej prostej metodzie słyszałem. Ale nasze mózgi są teraz w procesach przełączeń, więc wiele danych umyka z podręcznej pamięci. Jeszcze raz dziękuję 🙂

  3. Elaszko, cieszy mnie widok podanej przez Ciebie ” Listy zdrajców..”..To świadczy, iż moja praca nie idzie na marne i jest w obiegu. Tę liste stworzyłam na yuotube..Sekta głosująca za CETA i GMO to ta sama mafia, która wyniszcza totalnie Polski Naród. Pozdrawiam wszystkich Rodaków.

   1. Kika ❤ Bardzo trafny pomysł! Wiedziałam, ze lista napisana przez OSOBĘ, KTÓRA MA SERCE PO WŁAŚCIWEJ STRONIE 😀 I UMYSŁ OTWARTY, I POSIADA UMIEJETNOŚĆ WŁASCIWEGO REAGOWANIA, GDY WYCZUJE KANALIE ODBIERAJĄCE SZCZĘŚLIWOŚĆ NASZEJ POLSCE! DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ PRACĘ KIKA ❤
    Dodam, ze komentarze pod filmikami, artykułami wzbierają i odzwierciedlają SIŁĘ BUDZĄCEGO SIĘ POLSKIEGO NaRODu!
    Coraz więcej Ludzi odważniej mówi o naszym pochodzeniu, naszych słowiańskich mocnych korzeniach i to bardzo cieszy 😀

 2. A propo sondaży i fałszowania wyborów…
  Jak zatem działać ? Za dwa może być powtórka z rozrywki…
  Śledzę od kilku miesięcy poziom zmanipulowania pracowników naukowych oraz osób które są urzędnikami….

  Przeciez nawet jeśli większość opowie się za nowa formacją , to pisiaki i peowcy – tak zlicza wyniki, ze znów będzie po staremu…

  Myślicie, ze cud nastąpi, czy ktos nam pomoże…?
  Może jest jeszcze jakaś nacja w przestrzeni, która nam sprzyja i może nam pomóc ?
  Czy raczej raczej możemy liczyć tylko na siebie i na to, że obudzeni będą na tyle silni, aby nie dać sie zmanipulować w czasie głosowania a potem zliczania głosów….?

  I pytanie 2
  Co myslicie o Hr Potockim ?

  1. Z miesiąca na miesiąc, z Przesilenia na Przesilenie mamy coraz bardziej wzorcową przestrzeń nad Polską. Objawia się i objawiać się to będzie tym, że wszelkie manipulacje i odstępstwa od wzorcowości będą natychmiast demaskowane. W razie dokonania wyborczych szwindli, dowiemy się o tym natychmiast.

   Cokolwiek by się po drodze nie wydarzyło, w Wyborach 2019 i tak po raz pierwszy w historii Polski do sejmu wejdzie „nowych ludzi plemię”… Tylko i wyłącznie od nas zależy, w jak dużej ilości.

   1. Aż mnie jakieś wewnętrzne ciarki przeszły jak to przeczytałam xD Moja dusza(?) mi chyba tym objawiła, że tak właśnie będzie! 😀

   2. Wczoraj słuchałem audycji rano w Radiu PR III Była rozmowa nt tego czy powinny być prace domowe czy nie w szkołach. Zadzwoniła babka pytając czemu nie ma podjętego i „obiecanego” tematu nt Chemtrailsów i trucia nas aluminium ect.. Gospodarz programu wykręcał się od odpowiedzi mówiąc, że temat musi się odleżeć itp … co bystrzejści zrozumieli przeslanie itp.

   3. TAW- ale się wku.. i długo czekać nam nie przyszło, aby maska kolejna spadła – KIM JEST BEDNARZ?!
    „wszelkie manipulacje i odstępstwa od wzorcowości będą natychmiast demaskowane”!
    HANDEL DZIEĆMI-P.Rybak M.Podlewski J.Miedlar J.Zagórski -zajawka FAKTÓW
    .https://www.youtube.com/watch?v=-I2dlLrwWHc
    TO JEST SZOK- CZYIM NARZĘDZIEM JEST BEDNARZ?!
    Ketalyra2 dni temu (edytowany)

    „bednarz – spójrz w lustro!… Czy nie widzisz tam żydo-chazara-banderowca?!… Skłócanie Rodowitych Polaków to typowo żydowska taktyka…_____ ..ydzi WON z Polski____”
    HANDEL DZIEĆMI – APEL DO SPOŁECZEŃSTWA
    .https://www.youtube.com/watch?v=PTqRz64-UAM
    TO JEST CHORE TEN CZŁOWIEK- HYBRYDA WYKORZYSTAŁ CIERPIENIE DZIECI TYLKO PO TO, ABY ZDOBYC PRZYCHYLNOŚĆ LUDZI I ZAATAKOWAĆ WSZYSTKICH PATRIOTÓW – TO JEST SKUR…

   4. Ja póki co mam wobec Pawła Bednarza jak najbardziej pozytywne odczucia. Jak dla mnie jest szczery w tym co robi i staram się go rozumieć. To może być dobijające dla niego. Temat jaki SAMOTNIE ciągnie (z narażeniem życia!) jest bowiem OGROMNIE ważny i on to wie. Puka do wszystkich drzwi, składa zawiadomienia gdzie się da, a wszyscy naokoło (którzy mają dużo większe możliwości niż on!) BOJĄ się tego g.wna tykać i w to głębiej wchodzić.
    We mnie dyskredytacja Bednarza wywołuje takie same odczucia jak dyskredytacja Jerzego Zięby. Po prostu nie przystoi jak ktoś robi tyle dobrego w tak istotnych kwestiach…

    Ten w śmiesznym kapeluszu zaś od samego początku mi się nie podobał. I te jego klecone z klatek filmiki. Porażka.

 3. Kolejna maska opadła- SanJaya z Lehii- TERAZ ROZUMIEM JEGO UBIÓR, KTÓRY MNIE ZAWSZE DRAŻNIŁ- WSZYSTKO DROBIAZGOWO PRZEMYŚLANE- Lechici tak się nie ubierali- chciał osmieszyc wizerunkowo WIELKICH LECHITÓW, sama nazwa JAYA Z LEHII! a TERAZ TO ZMASOWANY ATAK NA SŁOWIAN! CO TO SIĘ WYPRAWIA!!
  Agenci zdemaskowani❗ Działają na szkodę Słowian-Lehii❗ KIM ONI SĄ
  .https://www.youtube.com/watch?v=7QRqfMFMWaQ
  PAN ZIĘBA TO MASON!- ATAK NA NAS SIĘ DOKONUJE!
  TO PO PROSTU NIEWIARYGODNE JAK TO UKNULI- jak se z dzióbków spijają:
  HANDEL DZIEĆMI-Apel Jasnej Strony Mocy-Sanjaya
  .https://www.youtube.com/watch?v=TZHnRbNCbkU
  ZACZYNA ROBIĆ SIĘ DUSZNO!! Dla nich oczywiście! Wściekły atak na wszystkie alternatywne media!

  1. TAW ❤ MINĘŁO SIĘ- TAK MOZE NA GORACO TO OCENIAM, ale atakować PANA JANUSZA, PANA ZIĘBĘ I INNYCH- tym bardziej, ze tam bywali- LUDZIE IM POMAGALI, A ONI TYLKO PO TO, ABY ZAATAKOWAĆ- TO JEST .. trudno to nazwać- no dobrze- ostudzę się trochę- bo mnie się gorąco zrobiło! Dziękuję za kubełek schładzający ogień, który powinien być pod kontrolą!

   1. Jak ty mało jeszcze wiesz Elaszko …. jak mało. Teraz wyraźnie to widać, że jeszcze ci klapki z oczu nie spadły. Na to potrzeba wielu lat wewnętrznej wolności, a wnaszym kraju nie ma na to zgody, umysły niezagospodarowane muszą być odpowiednio zagospodarowane. Dość szybko przyjdzie czas, w którym przekonasz się kim są i kim byli ci różni patrioci.

   2. No to dawaj te mądrości Panie wszechwiedzący! Malo wiem, ale staram szybko nadrabiać zaległości ❤ Pass to jest stwierdzenie, które trudno komentować: ,,umysły niezagospodarowane muszą być odpowiednio zagospodarowane''! A Tobie kto zagospodarował umysł! Nie moja wina, że nie ogarniasz i nie widzisz CHAMSTWA! Klapki trudno spadają, a co najgorsze wciąż nowe się doczepiają, ja nigdy nie mówiłam, że wiem cos więcej lub mniej, ale za to wiem, że chętnie się uczę i PORAFIĘ SERCEM WYCZUĆ KANALIĘ- PASS! PO CZYNACH ICH POZNACIE!

  2. „SanJaya z Lehii-”
   Noooooooooo…. kapelusz prawidlowy 🙂 to jest wlasnie KOSMICZNY WIR SIL TWORZENIA.
   .http://www.unique-design.net/library/image/hyperreality/otherland/magician.jpg
   Dlatego mieli takie nakrycia glowy MEDRCY dawni.
   Pan SanJaya moze i chcial drwic, ale… czy jest swiadom SIL, ktore poruszyl 😉
   No i ta chustka zalozona jak gdyby welon „energetyczny”…
   .http://www.indiaonlinepages.com/religions/gifs/zoroastrianism-religion.jpg

   1. poki co zydki amerykańskie tworza prawoskretne wiry mikrofalowe z satelity do wojen pogodowych

   2. Dokładnie takie kapelusze znaleziono u tocharskich mumii. Co ciekawe w przypadku tamtych wykopalisk, noszącą kapelusz symbolizujący wiedzącą, miała na sobie kobieta.

   3. „Co ciekawe w przypadku tamtych wykopalisk, noszącą kapelusz symbolizujący wiedzącą, miała na sobie kobieta.”

    Oczywiste !!!!

    KOBIETY byly i SA BLISKO ZIEMI i to ONE mialy …i maja KONTAKT Z NIEWIDZIALNYM…

    dlatego co poniektorzy tak je starali sie tepic…A teraz KOSMOS jest blisko…
    Dedykuje Komus tutaj 😉

   4. Muchomorku ❤ Dziękuję za cudny kapelusik, ale w przypadku Sanjaja to nie o kapelusik chodziło, tylko o cos zupełnie innego! Wiele osób nawet nie zadało sobie trudu na analizę i odczyt! Wszystko zostało bardzo drobiazgowo przemyślane- nie wiem, ale to jest tak czytelne- NIE PODWAZAM TEGO CO P. Bednarz zrobił dla Dzieci- tylko w jakie ukrytej intencji nasuwa się pytanie w związku na atak każdego z osobna, który to MU RĘKĘ PODAJ GOSZCZĄC GO U SIEBIE W TV I ZAJMUJĄC SIĘ TYM TRUDNYM TEMATEM!
    MUCHOMORKU ❤ co do ataków po zębach- tak walą czymś- jak przykładowo dzisiaj- energetyczna w uzyciu- wyczuwam, bo boli bardzo zęby, cała szczęka, plecy, kości- łagodzę poprzez kontakt z Matenką- najlepiej polezec na trawie- ale dzisiaj cos podkręcili i to mocno!
    A co do czerpania energii to my czerpiemy długimi włosami, a kapelusze choć piękne to mnie rozśmieszają, ale to kwestia gustu- ja cenię sobie piękno poprzez prostotę i skromność, nie lubię pokazówek- nawet, gdybym założyła kapelusz ten piękny to w domu- długie piękne, naturalne wlosy bardziej mi się podobają ❤
    a co do Pana Sławka- to niezły magiel umysłowy się robi:
    Odpowiedzi Ojca Pio – Opinie i komentarze do cz.10 i całej serii @turbns. Reptylianie,lot na księżyc
    .https://www.youtube.com/watch?v=KJdIOElFQR0&t=285s
    „W ludziach jest COŚ TAKIEGO CO NIE JEST PRZEZ NICH DO OKIEŁZNANIA! Mogą nas mieć tylko w swoich szponach, kiedy nasze SERCE JEST W STRACHU, kiedy się ich boimy"'!
    Muchomorku i POZDRÓW ARKONĘ ❤

  3. 1. Amerykanskie media alternatywne dostaly cynk, ze KABALA szykuje sie do ataku na……… media alternatywne. Ponoc wiekszosc ma zostac drastycznie ocenzurowana, a niektore zostana zamkniete. Wkrotce zapewne sie okaze, czy to prawda.

   2. Co dzisiaj zauwazylam? Angielskojezyczne kanaly zajmujace sie rozwojem duchowym sugeruja, ze coraz bardziej zbliza sie MOMENTUM, czyli przeskok z 3d do 5d. Natrafilam na ciekawe wytlumaczenie tego zjawiska. Postaram sie opisac w kolejnym wpisie.

   1. 2. A wiec aspekt „wydarzenia” ma zwiazek z usunieciem/opadnieciem wszystkich zaslon na waszej planecie. Usuniecie tych zaslon doprowadzi do bardzo glebokich zmian. Moga sie one zamanifestowac m.in. jako przerwy w dostawach pradu albo calkowitego spadku napiecia i natezenia elektrycznego. Niektore satelity moga przestac dzialac albo nawet wypasc z orbity. Nie zdarzy sie to jednak wszystko jednoczesnie i nie na calej planecie, a raczej w niektorych regionach.[…] Wyrzuty masy koronalnej przyblizaja was do punktu przelomowego. To jest jak zeglowanie po otwartym morzu i obserwowanie nadchodzacych fal przyplywu, ktore sprowadza was na nowy brzeg. w tej chwili plyniecie z bardzo mocnym pradem, a fale przyplywu staja sie coraz wieksze. Najwieksza z tych fal, zwana Wielka Kahuna (Big Kahuna), zamanifestuje sie jako WYDARZENIE.
    —————————————————–
    2. So, the aspect of “the event” relates to all of the veils upon your planet being dropped. This particular form of dropping of the veils will again lead to profound changes. There may be certain power outages that may take place around your planet to where there is a dropping of electrical systems. There may be certain satellites that will become inoperable; some may even drop out of orbit […] . There will be certain forms of emergency broadcasts again, if there are certain power outages to come, which again, we feel most likely there will be but in certain areas of the planet, not happening all together.[…] These coronal mass ejections are basically helping you to reach a rift point. Again, it is like sailing the open sea and seeing these tidal waves coming attempting to bring you upon a new shore. You are riding a very rough current right now and these tidal waves are increasing more and more and “the event” will represent that of what you would refer to as the Big Kahuna, the largest of the tidal waves. […]So, the whole idea here right now, is being able to work on yourself, to work on your emotions as we have talked about in previous videos.[…]

   2. 3. WYDARZENIE nie jest tylko i wylacznie lokalnym zjawiskiem, zmiany zachodza w calej galaktyce. Wyjasnia to zmiany, jakich doswiadczylo slonce i dlaczego zmienilo kolor.
    —————————————————-
    3. “The event” is simply all of these veils that have represented a foundation of great change and seeing a world unlike anything you can imagine. You will still be on an earth. […] “The event” is also happening galactic wide. This is not something that is just a local phenomenon. This is why your Sun has come from a golden sun into a white sun. It is because it is transitioned itself. It has moved itself into a new dimension of reality

   3. TAWie, jezeli uwazasz, ze to niepotrzebne, to wymaz wszystkie cztery posty.
    ——————————————————
    4. Cala transformacja zostanie zakonczona za 50-100 lat, ale wy z cala pewnoscia zblizacie sie do brzegu Ziemi Czwartej Gestosci. Nie jestesmy w stanie podac dokladnej daty, ale WYDARZENIE prawdopodobnie bedzie mialo miejsce w Czasie/Okresie Zmiany (the span of change), czyli miedzy 2017 a 2024. Lata 2025-2035 przyniosa Czas Odnowy (the span of renewal).
    Nie podejmujcie prob ratowania innych. Czy naprawde chcecie pomagac innym, skoro nie potraficie pomoc samym sobie? Najpierw sami musicie byc w harmonii z samym soba. Kiedy odnajdziecie rownowage, wasza energia poplynie w sposob naturalny w kierunku innych. A wtedy poczujecie, ze inni dolacza do was i beda wspolpracowac bez wiekszego wysilku z waszej strony.
    ——————————————————–
    4. As we’ve stated, fourth density will not be fully completed, shall we say, fully administered, on to the Earth until the next 50 to 100 years, but you are certainly moving into the shores of fourth density[…]. So, we recommend to all of you, work on yourselves during this intense time. You are going to be experiencing a large combination of energy, even greater than anything you’ve experienced, coming up this year, the next year and possibly the next year after that.[…]Again, we are not giving an exact date but we would state between the times of 2017 and 2024, would be around the time of this event, taking place around the conclusion time of the span of change that we have also referred to. And when you move into the span of renewal, we could estimate the beginning time of the span of renewal 2025 to 2035, will be “post event”[…]And so, this is just an estimation, this is just an inertia, this is not etched in stone, right now, but this is giving the idea of an inertia, a momentum of “the event” of when it will be taking place, sometime most likely within the span of change. Do not be concerned about attempting to save others….or really, really want to help others when you’re not willing to help yourself. You must be in alignment first. Once you are in alignment first, you will naturally gravitate this energy to assist others. You will naturally be in this gravitational pull where you will feel others working alongside you without you having to do very little effort[…]

   4. „Czy naprawdę chcecie pomagać innym, skoro nie potraficie pomóc samym sobie? Najpierw sami musicie być w harmonii z samymi sobą. Kiedy odnajdziecie równowagę, wasza energia popłynie w sposob naturalny w kierunku innych. A wtedy poczujecie, że inni dołączą do was i będą współpracować bez większego wysiłku z waszej strony”.

    – Piękne słowa. Dziękuję, Kalino 💗

    Czyli: jeśli napotykamy opór materii,
    trzeba przystopować
    i zająć się sobą 🔆

   5. ciagle kursujemy miedzy 3d i 5d potrzebujemy jednego i drugiego jak chcesz przejść to rzuc się z mostu to przejdziesz

   6. Wielka Kahuna, zabawne. Kahuna to mający Hunę, wiedzę. Uwielbiam te New Age’owe brednie – nie próbujcie pomagać innym, skupcie się na sobie. Plejakom latwiej pójdzie z przejęciem jak zorientowani będą zajęci siedzeniem w piwnicy
    i pracą z własnymi emocjami, A ja wręcz przeciwnie, po to tu jestem by pomóc innym. Nelly, Owsianki i cała reszta projektu Cheops i mnóstwa podklejonych do tego postaci polskiego EZO. Kieruję się instynktem a nie poglądami innych. Widocznie każdy z nas ma inną misję. Ale dyskutując na codzień, że miłość, przebaczanie i poświęcenie trzyma do dziś ten świat w jednym kawałku. Gdyby nie wielu mistrzów pochowanych w jaskiniach po całym świecie, nie poświęciło całych swoich długich żyć w stanie samadhi na medytację i utrzymywanie balansu energii, myślę, że dawno nas już by tutaj nie było. NEW AGE jest cały skierowany na EGO, mimo zupełnie przeciwnej otoczki. Nasz K-Raj ma szanse wyjść cało z nadchodzących zmian dlatego właśnie, że przodkowie poświęcali swoje życia dla dobra ogółu. Boicie się śmierci ? Płaczecie że na 5D się nie załapiecie. Hahahaha. Dobrze, że na 5G zdążycie.

    Chyba się staje coraz mniej kompatybilny z blogiem. Może to mój błąd, a może nie. Przyszłość rozsądzi.

   7. Grzegorz, uważam Cię, podobnie jak wiele innych istot odwiedzających to Forum, za istotę wyewoluowaną, bardzo cenię Twój głos. Na tym Forum spotykają się bardzo różne istoty. Każdy z nas jest w swoich własnych procesach, ja również. Ja również ewoluuję. Mój stan świadomości 2013, kiedy rozpoczynałem prowadzenie bloga, a dzisiaj – to niebo a Ziemia. Dziś już inaczej widzę pewne sprawy, a za kilka miesięcy będę je widział jeszcze inaczej.

    Spośród całego naszego Forum nie ma dwóch istot, które zgadzałyby się ze sobą we wszystkim. Osobiście bardzo cenię istoty, z którymi kulturalnie mi się tu dyskutuje, a z którymi na dziś mam odmienne zdanie w niektórych sprawach, lecz które mnie dzięki temu mogą czegoś nauczyć: odmiennego spojrzenia na sprawy dla mnie dotąd oczywiste.

    Co do istot, które tu zamieszczam, z panią Nelly czy panem Tadeuszem też nie we wszystkim mam podobne spojrzenie, zamieszczam tylko te ich prezentacje, które uważam za wartościowe dla przestrzeni w danym momencie. To samo dotyczy wszystkich pozostałych moich ulubieńców 🙂

    *

    A w cytacie, który Ci się, Grzegorzu, nie spodobał, chodzi, wg mnie, po prostu jedynie o to, że „osoba przepracowana” ma dużo większy i łatwiejszy wpływ na przestrzeń niż osoba, która nad sobą nie pracuje, a jest jedynie zdeterminowana;
    że najłatwiej zmieniać świat, zmieniając najpierw siebie 🙂
    Przecież o tym wiesz, bo nad sobą pracujesz 🙂

   8. TAW jeśli zabrzmiałem zbyt krytycznie przepraszam. Ale mało kto jak Ty rozumie potrzebę integracji naszej istoty w trójni mental/emocje/działanie. Zwodzenie NEW AGE jest ogromne, są na to ogromne nakłady przeznaczane. Obserwuje wiele takich grup i widzę postępujące zwodzenie. Mieszanie ludziom w głowach coraz bardziej. Oczywiście praca nad sobą i emocjami jest bardzo ważna, ale sama w sobie nie jest żadną wartością dodaną. To jest przyrodzony obowiązek. Po to rozszerzamy swoją wiedzę i świadomość, by ją przełożyć na dobro ogółu. Dopiero to jest nasz wkład ponad podstawowy. Po to część z nas obudziła się wcześniej, czy w sposób bardziej zdecydowany niż inni. By wziąć na siebie odpowiedzialność. Ty to wiesz.

    Czy jestem wyewoluowany, okaże się dopiero w godzinie próby.
    Mój być może zbyt zajadły wpis jest na pewno wyrazem mojej postępującej integracji, te pierwsze wrażenia, emocje, fizyczne dreszcze po kręgosłupie i tyle głowy od dłuższego czasu są dla mnie wielką pomocą w osobistych działaniach, okazują się nadzwyczaj często słuszne.

    Szanuje wszelkie opinie na wiecu, swoją widocznie potrzebowałem tez wypowiedzieć.

   9. 🙂

    Ja z kolei czuję brzuchem. Internet zaczyna mnie już po prostu fizycznie boleć, gdy otwieram niektóre strony czy filmy na YT 😀

    Co do kwestii integracji, mnie bardziej chodzi o taką kwestię: wolę od czasu do czasu jeden krok w tył niż dwa nierozważne i nadgorliwe w przód. Gdyż czasami decyzje podjęte w szlachetnej nadgorliwości swojej mogą przynieść więcej szkód niż ten jeden, ale za to dobrze wymierzony, właściwy krok o właściwej porze.
    Ale to już takie moje osobiste rozkminy.
    Każdy jest inny, choćby przez sam fakt kompozycji żywiołów…

   10. Chyba się staje coraz mniej kompatybilny z blogiem. Może to mój błąd, a może nie. Przyszłość rozsądzi.
    ———————————————————-
    Jest to aluzja do mojego wpisu, wiec sie do niej odniose. Najpierw scysja na blogu we wrzesniu z pewnym panem o……. huragany, z panem ktorego moim zdaniem przytloczyly jego wlasne emocje a nie ataki innych osob, a teraz……. pan G. Nawet nie przypuszczalam, ze az tak draznie co niektorych.
    A teraz doloze od siebie. Od wielu osob, ktore uwazaja sie za tzw. istoty wyewoluowane nie czuje zadnej zyczliwosci w stosunku do ludzi, jedynie arogancje. Jak dzieci w piaskownicy! Z tym bedzie rozmawial, z tamtym nie bedzie, jednego osmieszy, drugiego pogoni. Przeciez to sa wzorce zywcem przeniesione z 3d, tyle, ze w 3d wyznacznikiem byla kariera, zamoznosc, pochodzenie (czesto miedzynarodowe), a tu wyznacznikiem sa wizje, wglady i chelpienie sie, kto lepiej wyewoluowany.

    Sadze, ze przytlaczajaca czesc wpisow i komentarzy na blogu, to linki do cudzych zachowan, dzialan, rozwazan. Blog jest kombinacja swoich i…. cudzych przemyslen, wiec po sie zzymac, z powodu kopiowania cudzych tekstow i linkow?
    Czy ja sie musze zgadzac ze wszystkim, co czytam i co zamieszczam? Otoz nie musze i nikt nie musi, wiec po te mecyje?

    Zycze wiecej pokory, a mniej arogancji!

   11. Możesz Kalino mówić do mnie Grzegorz, Pana nie wymagam, a pisanie Pan G jest odosobowe. Po drugie, jeżeli odnajdziesz jakikolwiek mój wpis mówiący, że posiadam jakiekolwiek wizje ( słuszne czy nie słuszne) lub, że uważam się za istotę wyewoluowaną to skłonię głowę przed krytyką. Ale nie znajdziesz. Jeżeli uważasz moją silną sugestię do stawiania dobra ogółu, ponad swoje własne, za arogancję to masz do tego prawo, ale chyba troszkę Ciebie poniosła interpretacja. Blog służy do wymiany poglądów – również przeciwstawnych. Nigdy nikogo nie atakowałem personalnie, ani sam dyskusji nie odbieram personalnie. Mam nadzieję, ze to uwolnienie emocji Ci się przysłuży, jednocześnie nie czuję się w żaden sposób urażony.

   12. Mam nadzieję, ze to uwolnienie emocji Ci się przysłuży
    —————————————–
    Przysluzylo sie

   13. „Gdyby nie wielu mistrzów pochowanych w jaskiniach po całym świecie, nie poświęciło całych swoich długich żyć w stanie samadhi na medytację i utrzymywanie balansu energii”

    Aaa……….Rok czy Dwa temu , Ktos w stanie wizji Opowiedzial mi o JASKINI i KSIEDZE, ktora pokazuje Medrzec – Starzec w tejze JASKINI… ( ta OSOBA narysowala Starca i jaskinie…) a dzisiaj ten WPIS <3… Mam tam DOJSC…ale gdzie ONA ??

   14. „Z tym bedzie rozmawial, z tamtym nie bedzie, jednego osmieszy, drugiego pogoni. Przeciez to sa wzorce zywcem przeniesione z 3d, tyle, ze w 3d wyznacznikiem byla kariera, zamoznosc, pochodzenie (czesto miedzynarodowe), a tu wyznacznikiem sa wizje, wglady i chelpienie sie, kto lepiej wyewoluowany. ”

    Kalino ! Jakze prawdziwe !

    Kogos tu bardzo zraniono… ale coz… moze sie ten ktos odezwie jeszcze…

   15. Jeśli ktoś się daje „zranić”, wraca z powrotem do poprzedniej klasy i intensywnie zaczyna pracować nad tematem ego 🙂

    CO się bowiem dało zranić i czym jest TO, co się poczuło „zranione”?…

    Umiejętność niewchodzenia w czyjąś bajkę (w czyjąś wizję świata) jest podstawą zarządzania własną energią, gdyż to każdy z nas tworzy najpierw własne królestwo, kreuje swój własny hologram szczęścia.

   16. „„Czy naprawdę chcecie pomagać innym, skoro nie potraficie pomóc samym sobie? Najpierw sami musicie być w harmonii z samymi sobą”
    Ano….
    Tyle do ZROBIENIA !
    Odnalezc, kogo trzeba,
    Zbudowac, co trzeba,
    …RESZTA … ❤

   17. ” o JASKINI i KSIEDZE”
    …no i… sie pojawia…
    „W jaskini Ognistego Ptaka – baśń słowiańska”

    Nie bardzo mi sie ta „basn” widzi, ale „wszystko jest informacja” powiadal qrde blade

   18. ” gdyż to każdy z nas tworzy najpierw własne królestwo, kreuje swój własny hologram szczęścia.”

    hologram hologramem…ale jak w realu to wszystko rozwalaja…

    Gdy padaja slowa klamliwe, to mozna sie nimi „nie ranic”, ale klamstwo to klamstwo… a slowo, to klamliwe tez, ma , niestety jakas tam MOC…i na tym polegaja UROKI RZUCANE , nieraz bezwiednie; ktos rani i niszczy i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje…co gorsza…ze zadaje rany…
    …nie mysle nawet o perwersyjnych, bo to juz dziedzina Demonow…nawet jak sa ludzmi…

   19. Energia oszczerstwa zawsze powróci do oszczercy, więc po co się kłopotać tym, że ktoś sam na siebie bicz kręci?
    A jeśli to jednak ego poczuło się zranione, to trzeba pracować nad ego, co jest „zerówką” rozwoju. A więc czasami trzeba się cofnąć aż do zerówki. Właściwie to nie ma wyjścia, bo gdy ego jest nieogarnięte – NIC nie jest ogarnięte 🙂

   20. „Energia oszczerstwa zawsze powróci do oszczercy, więc po co się kłopotać tym, że ktoś sam na siebie bicz kręci?”
    Bicz kreci moze i na siebie oszczerca…CZAS MIJA DLA KAZDEGO…i CZASU NIE ODDA NIKT…
    Tego CZASU, co powinien byc inny niz byl…

    Moze sie jeszcze niektorym uda…Bo jak powiadaja WEDROWCY, „Czego nie da rok, da godzina…”
    Moze SILA WYOBRAZEN sprawi, ze bedzie tak jak BYC POWINNO…to sprawa ENERGII…Jezus tak potrafi…
    A w WEDACH Jezusa nazywaja Wedrowiec…

  4. Ten ekspert od szukania szpiegów przechodzi sam siebie. Najpierw sam robi wywiady i spija z pyszczka a potem oskarża o agenturę. Tak było na przykład z Berdowiczem czyZiębą u agenta Zagórskiego na Harmonii Kosmosu,
   A na końcu sam się ogłasza władcą Lehii https://www.youtube.com/watch?v=0Dko0W1-lvo
   Niech lepiej zajmie się płaską ziemią, bo w tym nikt go nie przebije 🙂

   1. Raynold ❤ Dokładnie- sprytnie to uknuli- mówiąc o masonach- pojawia się obrazek Pana Zięby w tle Pan Zagórski i Pan Berdowicz i inni!
    Muchomorku ❤ JA TAK ŁATWO SIE NIE OBRAŻAM, do ran i kopów przywykłam- WIEM I CZUJĘ O CO CHODZI, a odchodzę z całkiem innego powodu 🙂 Pozdrawiam cieplutko sercem wysokowibrującym ❤

 4. Spisane fragmenty nagrania (June 2017)…………. „THE EVENT”
  Wiem, ze TAW nie lubi channelingow, ale ten wydal mi sie ciekawy. Straszenia w nim nie ma. Moje dowolne tlumaczenie w kilku zdaniach (4 czesci).
  ——————————————–
  1. Czy bedzie miec miejsce WYDARZENIE, ktore zmieni wszystko? Tak. Ma to zwiazek z aktywnoscia slonca, z wyrzutami masy koronalnej, ktore z roku na rok beda sie nasilac jako ze wasza planeta zrzuca coraz wiecej zaslon/welonow. […]To jest to COS, co doprowadzi was do przejscia z trzeciej do czwartej gestosci.[…] Wasza planeta przechodzi teraz ogromna transformacje […]
  ——————————————–
  1. „That is there an upcoming event that will take place that will change everything? Yes! […] It does have to do with solar activity. It does have to do with the idea of your planet going through a very tremendous shift.[…] There is no exact date for this particular event though it is happening very soon. […] It is something that is going to lead you into this actual altercation of moving yourself from third density to fourth density, to moving yourself up the ladder creating the bridge as well; that many of you are already going through large portions of this effect of “the event”, right now. […] But there are going to be some very intense solar activity, coronal mass ejections, that will be happening upon your planet. […] And this will continue to escalate more and more as your planet drops more veils.

   1. slonce to zeus planety to jego kochanki w skali makro, wyrzuty korony to wyrzuty spermy

 5. Twoja wibracja promieniuje
  A Ty co dajesz światu?

  .https://m.youtube.com/watch?v=rqON744iXMc

  Hymn o miłości. Paweł

  Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
  a miłości bym nie miał,
  stałbym się jak miedź brzęcząca
  albo cymbał brzmiący.
  Gdybym też miał dar prorokowania
  i znał wszystkie tajemnice,
  i posiadał wszelką wiedzę,
  i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
  a miłości bym nie miał,
  byłbym niczym.
  I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
  a ciało wystawił na spalenie,
  lecz miłości bym nie miał,
  nic bym nie zyskał.
  Miłość cierpliwa jest,
  łaskawa jest.
  Miłość nie zazdrości,
  nie szuka poklasku,
  nie unosi się pychą;
  nie dopuszcza się bezwstydu,
  nie szuka swego,
  nie unosi się gniewem,
  nie pamięta złego;
  nie cieszy się z niesprawiedliwości,
  lecz współweseli się z prawdą.
  Wszystko znosi,
  wszystkiemu wierzy,
  we wszystkim pokłada nadzieję,
  wszystko przetrzyma.
  Miłość nigdy nie ustaje,
  [nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
  albo jak dar języków, który zniknie,
  lub jak wiedza, której zabraknie.
  Po części bowiem tylko poznajemy,
  po części prorokujemy.
  Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe,
  zniknie to, co jest tylko częściowe.
  Gdy byłem dzieckiem,
  mówiłem jak dziecko,
  czułem jak dziecko,
  myślałem jak dziecko.
  Kiedy zaś stałem się mężem,
  wyzbyłem się tego, co dziecięce.
  Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
  wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:
  Teraz poznaję po części,
  wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
  Tak więc trwają

   1. Ja nie kpię sobie z tego. Jestem zdziwiona jak można z tak poważnej sprawy robić sobie jaja i tania plotkę, by mieć czytelników. Przecież tu chodzi o zdrowie i życie nas wszystkich.
    To w jaki sposób zostało to podane wcale nie pomoże obudzić innych. Tylko śpiący będą myśleli że to jakieś oszołomy, to samo z nieszczepiacymi.

   2. Ja bym nie utożsamiał tego przypadku z mind control a raczej fanatyzmem religijnym, który wymknął się całkowicie z pod kontroli.

  1. niestety biblijny bog trzech glownych religi to ten sam dran ksiezyvowy ET, ksiezyc to moon wiec ma-moona i bog to to samo

 6. Wczoraj słyszałem w radiu bodaj RMF FM, że rozważane jest werbowanie w armii żołnierzy doświadczonych myślistwem, aby zwiększyć siły bojowe przeciw dzikom. Ta mieszanka absurdu z okrucieństwem jeszcze się powiększa…
  I gniew, że urzędy państwa są przeciw narodowi i jego dobrom, i smutek, że osaczone rodziny zwierząt znikąd nie dostają pomocy.
  Zdałem sobie sprawę, skąd taki ”rozjazd” w przemianach opisywanych przez TAW-a. Otóż zmiana polityczna w istocie będzie szybka i dynamiczna – do roku 2019 raptem kilka susów, a czas z przyczyn kosmicznych płynie dużo szybciej niż kiedyś – i struktury rządowe, administracyjne zreformujemy bez zwłoki.
  ”Polskę realnie zmieni dopiero rodzące się teraz pokolenie”. No właśnie. Masowa przemiana mentalno-charakterologiczna polskiego społeczeństwa to rzecz trudniejsza. Widzieliśmy w TV myśliwych i ich pomagierów najemnych: tępe, okrutne ryła goblinów. To są wybrakowani ludzie – odmóżdżeni i odsercowieni. Rozumiem szacunek i współczucie dla dobrych ludzi, którzy nie są w stanie przebić się przez mgły mind control, ponieważ brak im na to sił.
  Ale goblina, gdybym zastał na maltretowaniu zwierzęcia, lałbym na odlew.
  Niestety dziś jest tak, że instytucje wspierają zabójców zwierząt i przyrody, a nie ich obrońców. Dopiero od roku 2019 będzie już normalnie – to gobliny będą bojowo i prawnie osaczane, a nie ludzie prawi i szlachetni.
  Przypuszczam, że w przyszłej Polsce odejdziemy od potrzeby stawiania pomników (i cmentarzy), ale na dzisiejsze standardy mogę rzec: Wojownikom Puszczy należą się pomniki.
  Do goblina argument duchowy nie trafia (acz wierzę, że pewna ich ilość może oprzytomnieć i zapłakać nad swoimi postępkami), dlatego ZANIM dojdziemy do pralechickiego stanu powszechnej harmonii i wybaczania, docierania mocą i sercem do błądzących dusz – musimy przejść fazę ”odkrzywienia” w drugą stronę, to jest surowego, natychmiastowego rozprawiania się z przestępcami. Szczególnie ostre kary za:
  – gwałt, morderstwo
  – krzywdzenie zwierząt
  – dewastacja przyrody
  – zdrada i szkalowanie ojczyzny
  – atak cudzoziemca na Lechitę na JEGO terytorium.
  Szerzej rozpiszę się na blogu, który może już w niedzielę odpalę. 🙂
  W czasie fazy odkrzywiania będziemy natomiast pracować nad prawdziwym leczeniem narodu (bo sądownictwo niczego nie leczy, tylko uprząta gruzy patologii) poprzez zupełnie nową edukację, nowe formy kontaktu rodzinnego oraz odzyskane łącze z przyrodą.
  Sława! 🙂

   1. Prawo łowieckie to jedno, a przepisy naszego, w zasadzie powinnam napisać wrogiego ministerstwa to drugie. Wiem od znajomego myśliwego, że ministerstwo wydało prikaz, żeby strzelać zwłaszcza do loch, lań, saren bo podobno w woj. pomorskim występuje ASF. Leśnicy zaczęli się buntować, nie realizują póki co durnego przepisu…
    Przedwczoraj widziałam ciekawy filmik na yt szedł sobie spokojnie żubr przez okolice Gorzowa. Mijał ludzi, ci witali go z radością, nikt nie atakował, nikt nie uciekał. Poszedł za Odrę i niestety miał pecha…został natychmiast odstrzelony. Przewędrował ponad 200 km przez różne polskie miejscowości i ludzie nie reagowali, co więcej cieszyli się, poszedł do sąsiadów i … już go nie ma. Takie postępowanie najlepiej świadczy o różnicach między nami, a innymi.
    Sława nam i pohybel mordercom.

   2. Polskie prawo łowieckie jest zrobione przede wszystkim dla elity, która może na jego podstawie robić prawie wszystko. Dla tej elity hoduje się bardzo dużo dzikich zwierząt, które robią ogromne szkody w uprawach. Niestety odszkodowania za te szkody są przeważnie symboliczne.

   3. „Energię Wilka – bardzo nam dziś potrzebna,”
    🙂
    A tak to wyszlo…skromnej Sikorce…gdzies pewnie latala, cos widziala i podszeptala 😉

  1. Cóż, Parlament brytyjski poszedł dalej. Dwa dni temu uchwalono ustawę mówiącą, że zwierzęta nie mają uczuć, w związku z czym nie odczuwają bólu. Niestety nie jest to fake news, sprawdziłem.

   1. Brytole, skur..ałe psychole. Na zewnatrz flegmatyczni i
    nawet kulturalni, a w srodku „city of london”.
    city, watykan, waszyngton- trzygłowa hydra (finansowo-religijno- militarna). Słowianski Topór pilnie poszukiwany… 😉

   2. Anglicy mają cynizm w genach. Planeta miałaby inny obraz, gdyby ich nie było. Co do siekiery, to właśnie przymierzam się do zamówienia topora i tarczy z Kolowrotem, i tu prośba do braci TAWernowej, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś niedrogiego a dobrego wykonawcę takiego sprzętu na wysyłkę? Nie wiem tylko czy topór może przekroczyć charakter „użytkowy” zamiast atrapowego, ciekawe czy to regulują jakieś przepisy chazarii. I druga prośba 🐱- nasze zwierzaki karmione twarogiem i drobiem (suchej karmy w ogóle nie daję) wsuwają GMO, czy ktoś ma wiedzę albo czuja, co można dosypywać kotom do strawy, aby chronić je przed GMO i domineralizować?

   3. ” tarczy z Kolowrotem”

    …Dlaczego w tym roku nie bylo KOLOWROTOW na M.Niepodleglosci…Przestrzen wie…
    Energia zostala wyslana na ZIEMIE, ale… kiedys opowiem…

  2. To nie ma związku ze zwierzętami, ale ja bym dodał jeszcze wysokie kary za: aborcję na życzenie i eugeniczną (gwałt i zagrożenie życia matki niekoniecznie), za promocję sodomii, czyli ideologii gender w szkołach czy gdziekolwiek indziej no i za trucie dzieci szczepionkami. Jak bronić życia to każdego, a nie tylko wybiórczo życia zwierząt, żeby nie kojarzyć się z lewactwem. To bowiem rozczula się nad zwierzętami, a zamordowanie dziecka np. z powodu za małego mieszkania to dla nich norma.

   1. To oczywiste, że dziecko jest słowiańską świętością i nie będzie zmiłuj za żadne krzywdy. Co do genderyzmu i lewactwa, to nie czuję potrzeby obmyślania kar, bo są to akcje edukacyjno-medialne, a takie w Polsce po-pisowskiej się skończą i to natychmiast. Na taki śmietnik Lechici nie pozwolą. 😉
    Jak napisałem, administracyjny porządek jest szybszy i łatwiejszy niż wyeliminowanie patologii podwórkowej i niebezpiecznych, psychopatycznych jednostek, dlatego bezwzględny odkurzacz surowego czyszczenia musi takowe wykosić, aby ludzi pozbawionych wrażliwych, czułych dusz zniechęcić ZASTRASZENIEM.
    Co do surowej kary za atak cudzoziemca na Lechitę w naszym kraju – należy szybko pokazać światu nie tylko, że chronimy swój naród, ale że tego rodzaju przestępstwo kala jedną z największych cnót słowiańskich, jaką jest GOŚCINNOŚĆ, i to unikalnej, słynnej powszechnie miary. Nie ma przebacz – poza karą sadową tu popieram dożywotnią banicję dla winowajcy.
    Chcesz, cudzoziemcze, zaznać pięknej gościny, pokarmu Słowian, wzmocnienia ducha, nauczyć się obyczajów, praw życia? – zapraszamy serdecznie, lecz szanuj porządek naszej przestrzeni.
    Co do aborcji, to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, fakt, że kobiety to sobie robią i jeszcze celebrycko promują jako przykład wolności, dowodzi dramatu nieświadomości, i znów prawo tu problemu nie rozwiąże, jedynie proces uświadamiania. Tempo jego skuteczności jest zagadką.
    GMO, koty blokowe mają dostęp tylko do gumowych myszy, one słabo mineralizują. 😉

   2. ” fakt, że kobiety to sobie robią i jeszcze celebrycko promują ”
    jakie kobiety ? Czy to jeszcze „kobiety” ?

 7. Witaj TAW,

  właściwie chciałam Czcibora poinformowac, że mogę się dowiedzieć. Mój szwagier bierze udział w turniejach rycerskich, zajmuje sie ogólnie drewnem, może mają namiary na kogoś takiego. Ale dopiero w poniedziałek będę mogła się z nimi skontaktować. Dam znać.

 8. Ostatnio miałem ciekawy sen o alternatywnej wersji „arki noego”. Tylko tą arką był wielki statek kosmiczny. Pamietam jak prowadziłem grupę zwierzat, wraz z innymi osobami w stronę statku kosmicznego, który stał w oddali za wzgórzami.
  Idac patrzyłem pod nogi, aby omijac duze ilosc zwierzecych odchodów, które miały rózne barwy ( głównie zielone i brazowe).

  Nie jestem pewny jak go zinterpretowac, czy symbolicznie, czy jako migawke z przeszłosci, lub z alternatywnej rzeczywistosci?
  TAW ( a moze ktos inny) jak to widzisz? ( oczywiscie jesli mozna )
  🙂

   1. U mnie sa to raczej pojedyncze zajawki.
    Miałem 2 – 3 odcinkowe tematy np. z obamą, włodkiem trampkiem i paroma innymi osobnikami, ale były w odstepach kilku(nastu) miesiecznych.
    A ten był juz kilka dni temu.
    Poki co dzieki za odzew i chęci . 🙂

   2. Tawie, pewnie nie oglądasz „Odpowiedzi o. Pio”, ale nurtuje mnie wypowiedź z części 11, że jest u nas organizacja o nieograniczonym budżecie, której członkowie (kilkadziesiąt osób)mają płacone za każde zdanie szkalujące kościół . Koordynuje te działania sztuczna inteligencja. Zrobiło mi się dziwnie po usłyszeniu tego, facet wydaje się być szczery w tym, co mówi.

   3. Śledzę bardzo uważnie wszystkie odcinki. Nawet się osobiście włączyłem w proces i wystosowałem oficjalną odezwę do pana Sławka 🙂

    Obce cywilizacje skutecznie współpracują ze sobą w projekcie „Watykan”, więc info, o którym piszesz, wydaje mi się podejrzane, bowiem „walka” masonerii (zarządzającej zorganizowanym internetowym trollingiem) z Kościołem jest zwykłą ustawką. Tak naprawdę jedni i drudzy tworzą wspólny projekt.

    Kościół służy pobieraniu ludzkiej energii życia, więc jego jak najdłuższe istnienie jest na rękę pozaziemskim.

    https://wp.me/p3gTpd-4cP

   4. Ten pan Slawek „dziwnym przypadkiem” podal przyklad z „busikiem”, aby nie wsiafdac do niego, czy tam jakims samochodem akurat, gdy Arkona zamiescila

    APEL o Braterska Slowianska SOLIDARNOSC i POMOC AUTOSTOPOWICZOM… ❤

    Nooo… dziwne te "przypafdki"…czyzby POMOC I BRATERSTWO nie bylo po mysli obcym ???

 9. TAW: odnośnie wrażliwości smaku, a i owszem na przykład ja. Ostatnio, po nie wiem jakim okresie, zjadłam banana. Był ohydny – dziwnie kwaśny. Część wyrzuciłam. Dziś ponowiłam próbę. Smakował ok., ale tak na wszelki słuczaj postanowiłam ich w ogóle nie jeść. Generalnie odrzuca mnie na sam widok cytrusów. Zastanawiam się, czy to wynik picia dużej ilości różnych ziół (np. macierzanki, wierzbówki kiprzycy, mniszka lekarskiego, własnej mięty), czy może oczyszczania organizmu wodą utlenioną wg NIeumywakina. Generalnie od dłuższego czasu nie kupuję nic uprzednio nie wąchając i o dziwo węch też stał się wyraźnie czulszy.
  SLAVA NAM

  1. A ja codziennie piję szklankę ciepłej wody z sokiem z połowy cytryny (którą najpierw myję przed przekrojeniem) i póki co żadne choróbsko mnie nie dopada. Grejfruty czasem jem, ale też dokładnie myję. Są kwaśne, ale palić żaden mnie nie palił. Jem też ze 2 razy na tydzień awokado. Kiedyś bym za nic tego nie przełknął, a dzisiaj jem samo awokado bez problemu.

   1. A co kto wie na temat „gwaltownych atakow”(w dzien czy dwa…) zapalenia dziasel?
    Podobno okolo 50 % ludnosci w kRAJu ma taka czy inna pôstac paradontozy???
    Skad to sie bierze?
    Jak zaradzic ?
    Jak wyleczyc calkowicie ?

   2. TAW: temat dot. pigwy, nie mam możliwości odpowiedzieć niżej z wiadomych powodów:) więc piszę tu…jak chcesz to przenieś lub wyrzuć…pigwa jako jedna z niewielu roślin pozostaje czysta (nie przyswaja toksyn z atmosfery) w związku z tym jest bardzo zdrowa, zawiera przy tym wiele mikroelementów. Osobiście jej nie lubię, bo jest zbyt mdła…ale jako dziecko zajadałam się nią do upadłego:).

   3. Dziękuję, Emuszka. Na surowo jest zbyt kwaśna. Ja pokrojoną na drobne części pigwę zasypuję w słoiku cukrem trzcinowym. Następnego dnia pigwa puszcza obfity sok. Dolewam go razem z pigwą (1-3 łyżeczki) do herbaty, ziół lub samej gorącej wody. Pychota 🙂

  2. Ja niedawno miałam coś takiego. Po wypiciu naparu z imbiru, zaczęłam jeść mandarynkę. Uczucie w ustach nie do opisania, jakiś nalot? jakby pył, do tego jakby cierpki, ale nie w smaku, tylko uczucie cierpkości, wrażenie braku czucia w ustach. Owoc prawie bez smaku. Uczucie fuj….

   1. W polskim klimacie zima cytrusy, POZA CYTRYNA, bo ona ma inne wlasciwosci – zasadowe, zakwaszaja, schladzaja organizm.
    A poza tym tzw. ETYKA ENERGETYCZNa : im mniej energii wydane dla przewozu i konserwacji, tym lepiej dla NATURY;
    czyli RODZIME OWOCE i regionalne.
    Czasami tez zjem banana…czasami 😉

   2. a…czasami 😉 skosztuje ananasa…ale to czasami. i wtedy bardzo uwazam, aby to jakos zrownowazyc np; zbieraniem makulatury itp; aby wyrownac „straty energetyczne” Planety…to nie zarty, pisze powaznie, a usmieszki sa, aby nie bylo „uczelniano” 😉

   3. Nie zgodzę sie z Tobą Taw, gbyby była sama chemia to ja bym się czuła źle po nich a nie czuję się źle, więc są ok.

   4. Jakie o tej porze są owoce rodzime?
    Ostatnio po jabłku rodzimym z warzywniaka miałam ogromny ból brzucha.

   5. Ludzie wrażliwsi, wyżej wibrujący, wyczują owoce nawet z niewielką ilością chemii, więc TAW czuje i ja to rozumiem, zresztą na podobnej zasadzie czuje się intencje czy pole życia napotykanych ludzi. Dziś nie potrafimy tego wszyscy. Ja umiałem wyczuć jakość mięsa… gdy je jeszcze jadłem. 😉 A co do reszty, to nie mam tych zdolności, tak jak zresztą chodzenie po trawie nie daje mi żadnych odczytów, nawet intuicji nie pobudza. Ale dodaje energii, humoru i witamin, i ducha lechickiego topornika. 😉 😀
    No ale po pierwsze – jesteśmy tu na różnych poziomach transformacji, i na różnych poziomach odczuwania, i na różnych poziomach uwolnienia od programów i bloków. Więc trzeba traktować te różnice spokojnie, a nawet, twierdzę, życzliwie. 🙂
    Poza tym dzieci boże są różne, i każde nie tylko ma inne wyostrzone talenty, ale i – inną przeznaczoną (no właśnie: przeznaczoną czy nie? jeśli tak, to przez kogo?) ścieżkę odkryć i ulepszeń samego siebie i świata.
    Heh, za to dobrze pamiętam smak pokarmów z dzieciństwa i wiem, że dziś takowych nie ma. 😀

   6. „Heh, za to dobrze pamiętam smak pokarmów z dzieciństwa i wiem, że dziś takowych nie ma. 😀”
    Jak to nie ma ???
    SA, np. zupy mojej MAMY ❤ !

 10. Zęby jak perełki ,, Dzisiejszy przemysł kosmetyczny prześciguje się w wymyślaniu coraz to nowszych i podobno lepszych past do zębów. Pogubiliśmy się już w tej różnorodności . Dawniejsi Hiszpanie nie mieli takiego problemu . Oni po prostu codziennie myli zęby własnym moczem , a przy okazji płukali nim gardło . Dzięki temu ich zęby były zdrowe , białe i błyszczące niby perełki , a pisał o tym słynny rzymski uczony Piliniusz Starszy ”. Bibliografia : Elżbieta Cybulska ,,Cuda Urynoterapii .

   1. Mocz to przefiltrowana krew . Oczywiście smak może być różny , w zależności od tego co jemy . Mocz nie leczy , lecz uruchamia naszego wewnętrznego lekarza . Dzieją się prawdziwe Cuda ! Wygoił mi paradentozę i kamień nazębny zszedł itd. :). Według mnie pożywienie jak to ująłeś jest ,, zatrute ” to nie ma znaczenia , po prostu oczyszczanie i zdrowienie potrwa dłużej 🙂

   2. Dzięki. Do moczu mam stosunek jak najbardziej pozytywny, często przemywam nim drobne skaleczenia. Jednak płukanie nim ust to już wyższa szkoła jazdy, będę musiał nieco dłużej popracować nad tematem. Mam jedną książkę Cybulskiej.

    Mocz świetnie leczy też opryszczkę i alergie, np. w formie wyprysków na stopach.

   3. Polecam wszystkim sposób podawany przez Nieumywakina i powtórzony przez Naszego Kochanego Pana Ziębę – woda utleniona (idealna jest bez stabilizatora) z sodą oczyszczoną. Działa… Odkąd tym roztworem myję zęby kamień mi się na nich nie odkłada i 0 kłopotów z czymkolwiek. Można czasem myć zęby w soli kamiennej też większość dolegliwości ustaje. A jak ktoś lubi ziółka polecam wyciąg z dębianka – działa zwłaszcza na wrażliwe zęby (dla leniwych w aptekach sprzedawany pod postacią stomatosolu). Pasty do zębów nie tykam od dobrego roku, próbowałam wiele przepisów, ale u mnie woda utleniona z sodą sprawdza się najlepiej. Jak ktoś z rodziny ma kłopot stomatologiczny polecam jeszcze do płukania olejek eukaliptusowy. Też działa i można go zaaplikować nawet dzieciom.
    Sława wszystkim

   4. ŚP Babcia opowiadała mi dawny sposób na leczenie raka, picie własnego moczu w kółku aż robił się gęsty… Czy ktoś zna ten temat ?

   5. swieta trojca pestycydy metale pasozyty nie reaguja na picie moczu mozna sobie nawet pogorszyc stan

   6. „Mocz nie leczy , lecz uruchamia naszego wewnętrznego lekarza . Dzieją się prawdziwe Cuda ! Wygoił mi paradentozę”
    Tomasz, konkretnie, jak to robisz???

   7. Tak jak emuszka potwierdzam skuteczność mieszanki soda oczyszczona + woda utleniona zamiast pasty. Ładnie zalecza stany zapalne dziąseł i usuwa kamień, który narastając powoduje cofanie się dziąseł (czyli prosta droga to paradontozy) W przypadku poważniejszych problemów w jamie ustnej (np. nawracające przetoki/ropnie) wiem, że sprawdzają się oczyszczające posty dr Dąbrowskiej.
    Jeśli ktoś ma tendencję do odkładania się kamienia na zębach, to bodajże Jerzy Zięba mówił, że jest to znak iż mamy złą gospodarkę wapnia w organizmie (należy włączyć do suplementacji wit. K2MK7)

   8. Emuszka, a w jakich proporcjach mieszasz sodę oczyszczoną z wodą utlenioną? Czy dajesz parę kropli na łyżeczkę od herbaty sody czy jakoś inaczej? I czy stosujesz wodę utlenioną taką z apteki czy też kupujesz perhydrol (30% H2O2) i rozcieńczasz 10-krotnie wodą? Ja od dawna mam problemy z kamieniem nazębnym. Od kilku lat nie miałem żadnej dziury w zębach, mam wszystkie swoje zęby i póki co żadnego leczonego kanałowo, ale kamień mi się szybko zbiera. Ostatnio biorę witaminę D3 i K2MK7 i jest lepiej, ale chętnie bym się tego dziadostwa w ogóle pozbył. Ja póki co używam pasty ajurwedyjskiej NEEM bez fluoru. I też była pomocna. Wcześniej miałem zapalenie dziąseł, a dzięki tej paście mi przeszło.

   9. Apteczne wody utlenione zawierają stabilizator. Jak ktoś nie chce się babrać z perhydrolem można poszukać gotową, czystą wodę utlenioną. Ja kupuję na allegro (nadtlenek wodoru 3% CZDA)

   10. Wolnislowianie: Sprawa jest bardzo prosta, nabierasz pół łyżeczki sody oczyszczonej zalewasz ją wodą utleniona (najlepiej bez stabilizatora) tak żeby cała namokła i szorujesz jak normalną pastą. Ja używam wody utlenionej robionej samodzielnie z perhydrolu i nie jest to żadne tytłanie się, tylko prosty proces rozcieńczenia. Za rozpuszczalnik służy mi woda oczyszczona, którą nabywam w aptece. Jak ktoś jest leniwy można czysty nadtlenek wodoru zakupić w necie https://envolab.pl/sklep/ i nie jest to bynajmniej reklama. Nieumywakin pomysłodawca leczenia wodą utlenioną twierdzi, że nawet jak używasz wody ze stabilizatorem to niczemu nie zaszkodzi, bo są go minimalne ilości i nawet do picia poleca apteczną wodę. Ja jednak uznałam (piję także w ramach oczyszczania organizmu 10 kropli H2O2 rozpuszczonych w 2 łyżkach zwykłej wody), że warto zrobić czystą. A i jeszcze jedno jak Ci trochę zostanie roztworu możesz resztę wetrzeć pod pachy zamiast chemicznego dezodorantu – działanie to samo jak nie lepsze:).

   11. nie można pic chemii z wody utlenionej chyba ze jesteś na wojnie i umierasz na jakiegoś pasozyda i nie ma nic innego

 11. Muchomorku: zastanawiasz się dlaczego ludzie mają kłopoty z uzębieniem? Prosta odpowiedź jedzą za dużo cukru, zamiast zwykłego zsiadłego mleka zajadają się „zdrowymi” jogurcikami. Nie zwracają uwagi gdzie i co kupują, a w marketach wszystko jest nafaszerowane cukrem, słodzikami, syropem glukozowo-fruktozowym. Zamiast szarej renety (starej odmiany naszego jabłka) zjadają zielone holenderskie, zamiast cebuli, która usuwa sporo kłopotów z zębami jedzą papryki, które o tej porze są głównie GMO. Poza tym ludzie zapomnieli, że istnieją kiszonki – kiszone ogórki, kapusta, buraki, marcher, zapomnieli o zakwasach, naszych starych warzywach np. wężymordzie zwanej też skorzonerą, zapomnieli, że chrzan rośnie jako chwast i zamiast jadać nafaszerowane chemią gotowce warto udać się na skraj lasu albo na łąkę i ukopać sobie trochę korzenia. Niewiedza ludzi z zakresu prostego żywienia jest ogromna. Mało kto wie, co zjeść w lesie, żeby przeżyć, a przecież to podstawowe nasze dziedzictwo. Nasz las w sporej części jest nas w stanie wyżywić, mąkę można zrobić z wielu roślin choćby z korzenia mniszka, łopianu, perzu, czy orzechów laskowych. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni wszystko jest w zasięgu, ale my – cywilizowani inaczej zapomnieliśmy o tym. Nie ma się więc czemu dziwić, że potem zaburzamy sobie równowagę kwasowo-zasadową w jamie ustnej, nasz żołądek jest niedostatecznie kwaśny cierpimy na różne dolegliwości jelitowe itp….ale nie jest to niczyja wina tylko nasza. Warto więc wrócić do korzeni i uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć zwykłego prostego życia zgodnego z cyklem przyrody czego sobie i Was wszystkim życzę:)🔆

  1. Skarbie emuszko, ale ja o tych , co PRAWIE jedza, to co Ty radzisz, lub chociaz duzo z tego , o czym piszesz ( KORZENIE, ZIOLA itd…)…i niestety !!!
   zapalenie, paradontoza itd…
   Wiec o co chodzi ???

  2. „uczyć i jeszcze raz uczyć zwykłego prostego życia zgodnego z cyklem przyrody czego sobie i Was wszystkim życzę:)”
   Ja tez tego zycze KAZDEMU !
   Ale tymczasem, aby przezyc i jeszcze pare osob wspomoc…praca jest w zatloczonym, trutym na wszelkie sposoby…miescie… wsrod trutych duchowo osob…wiec jak zyc…

   Aha, czy wiesz emuszko, ze wiekszosc chyba ludzi w duzych miastach nie zyje zgodnie z rytmem biologicznym…piloci, lekarze, pielegniarki, kierowcy, aktorzy, pracownicy transportu, itd; itp;

   1. Muchomorku: oczywiście, że wiem. A jeżeli chodzi o tą paradontozę to warto uzbroić się w cierpliwość, nie każde ziółko działa na każdego. Woda utleniona z sodą jest uniwersalna, ale czasem warto taką metodę wzbogacić, możesz polecić znajomym dodatkowo smarowanie dziąseł olejkiem eukaliptusowym, a przede wszystkim wyrzucenie past do zębów i innych specyfików (szałwia, czy nawet czosnek działa, specyfiki apteczno-kosmetyczne tylko pozornie, poza tym zabijają w ustach „dobre” bakterie). Ludziska czasem mówią, że są pro-eko, a jak wejdziesz do nich do domu, aż roi się od chemii. Ja jestem konsekwentna zaczęłam od pasty do zębów i dezodorantu, potem kolejno wyrzucałam wszelkie płyny i nawet proszki do prania (mydlnica, orzechy piorące, czy soda kalcynowana sprawdza się lepiej). Nawet w mieście można żyć bez chemii, są przecież sklepy ekologiczne, w których można nabywać ziółka, ale każdy musi dla siebie znaleźć własną metodę. Nie jesteśmy cięci z metra i nawet zioła nie działają na każdego tak samo, np. ja nie mogę pić dziurawca, bo źle wpływa na moje trawienie, melisa zaś wywołuje u mnie efekt odwrotny od zamierzonego, czyli rozdrażnia zamiast uspokajać.
    Jedyne, co mogę polecić to słuchanie siebie, jak masz na coś ochotę to to rób i nie patrz na innych. Masz ochotę na urynoterapię proszę bardzo najwidoczniej ona Tobie pomoże, wzdrygasz się przed nią to zostaw tę metodę i znajdź coś dla siebie. TAW cały czas twierdzi, że każdy z nas jest inny, na innym poziomie rozwoju, ale każdy z nas to mały fragment świadomości. Należy więc obserwować siebie, poznać własne reakcje, próbować różnych rzeczy i ziół, ale nie zmuszać się i tym sposobem moim zdaniem przynajmniej możesz nawet w mieście zachować równowagę. A jak nie możesz to czasem wyjedź gdzie lubisz albo wejdź na ulubione forum, żeby naładować się pozytywną energią:). Ot wszystko.

   2. piloci lekarze pielęgniarki nie powinni istnieć wogule może oprócz chirurgow do złamanych nog etc które zresztą tez lamiemy z tzw sportow czyli bezproduktywnego szybkiego zużywania ciala, 20 tys lat temu pasożyty a wiec i choroby nie istniały, pasożyty zaczeli nam szaraki pryskac 13500 lat temu stad dzisiaj każdy jest czyms zarażony dzisiaj glownie ze szczepionek i z oddychania, 90 proc populacji ma rakowego rzęsistka i każdy seks bez gumy czy nawet lizanie jest ryzykowne, rzęsistek to trudny i wredny przeciwnik, znane sa wojny rzesistkow tzn jak poczują ze nowy kuzyn przyjechal w odwiedziny to się zaczyna walka i rzęsistek gospodarz się gwałtownie zaczyna namnazac bo potrzebuje armi do zabicia uchodzcy kuzyna a my dostajemy tzw raka

  3. Poza tym ludzie zapomnieli, że istnieją kiszonki
   —————————————————————
   u mnie sie wlasnie kisi organiczna kapusta z organiczna marchewka i kminkiem (przynajmniej kupione jako organiczne) w kamionkowym garncu (10 L) z Boleslawca; ogorki tez kisimy co roku (najczesciej z liscmi debowymi), najsmaczniejsze sa wedlug mnie swieze z beczulki, nie ze sloikow

  4. ” jedzą za dużo cukru, zamiast zwykłego zsiadłego mleka zajadają się „zdrowymi” jogurcikami”
   Emuszko, TO NIE TO !
   Cukru prawie wcale : miod !
   Mleka wcale (troche sery i to glownie kozie ), maslo…
   yogurty…no , chyba wcale…moze jakies mleko zsiadle czasami…

   zadnych „holenderskich” jablek…
   itd;
   Wiec O CO CHODZI ???

  5. Nie wiemy tego, bo skąd mamy wiedzieć skoro nikt nas tego nie uczył? Moja babcia i dziadek nauczyli mnie zbierać grzyby czy jagody, wiem jak wygląda jeżyna, borówka czy żurawina. Pamietam do dziś jak z dziadkiem jeździłem rowerem po puszczy piskiej na Mazurach i jak dojeżdżaliśmy nad jeziorko bagienne gdzie zbieraliśmy żurawiny. Znam podstawowe gatunki drzew jak dąb, sosna, lipa, świerk, klon czy brzoza, buk czy jodła ale to też dzięki babci, która mnie tego nauczyła. W szkole kazali mi się na pamięć uczyć budowy pierwotniaków i innych organizmów – jakieś retikula endoplazmatyczne o matko jak to wspominam to do dziś mnie wkurza. Biologia była przedmiotem którego nie znosiłem. A zwierzęta i przyrodę od dziecka bardzo lubię. Niestety moi dziadkowie nie znali poza ww. roślin leśnych jakie można jeść czy się nimi leczyć i niewiele wiem na ich temat. Dopiero od niedawna odkrywam je. Pan Adolf Kudliński jest pomocny w tym – jego seria na you tube – gdy zabraknie leków jest super. Mam w ogrodzie jałowiec i nawet nie wiedziałem że jego jagody działają leczniczo. A kiszonki tak są śyczwietne – zwłaszcza kapusta kiszona i ogórki. Te często jem. I sok z kiszonych ogórków też lubię. A o tym się nie mówi, bo przecież jakby się mówiło i ludzie by to powszechnie wiedzieli to koncerny farmaceutyczne by poszły z torbami. Nie miałyby komu sprzedać „leków”.

   1. Ja polecam jeść kiszonki przez cały rok, ale w zimie to już szczególnie i to w większych ilościach, np. jabłka ukiszone w kapuście są bardzo smaczne i zdrowe, do surówek i do schrupania.
    Ja tak jak Kalina wszystko kiszę w kamionkowych garnkach z kołnierzem, mam to szczęście, że mam swoje warzywa, więc wiem co kiszę i jem… nie wszyscy tak mogą, a szkoda….podobałby mi się , żeby wprowadzić dla chcących projekt z książki ANASTAZJA z Syberii autor Megre. Polecam przeczytać, mocno wciąga, czytając można się poczuć wewnątrz treści, wspaniałe przeżycie.

   2. Projekt Anastazji będzie wprowadzony we wszystkich słowiańskich krajach. W Rosji już jest powoli wprowadzany.

    „W Rosji w 2013 roku została zarejestrowana RODnaja Partia, której głównym założeniem programowym jest dodanie do konstytucji Federacji Rosyjskiej zapisu o bezpłatnym przydziale każdej chętnej rosyjskiej rodzinie jednego hektara ziemi. W niektórych obwodach w Rosji (np. briańskim czy biełgorodzkim) prawo to jest już wprowadzone w życie. Pod koniec 2013 roku projekt „Ustawy o RODowych siedliskach” został złożony do rosyjskiej Dumy Państwowej. W 2015 władze rosyjskie rozpoczęły akcję przydzielania hektarowych działek na Dalekim Wschodzie. Stosowną ustawę Władmir Putin podpisał 2 maja 2016 roku”.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzwoni%C4%85ce_cedry_Rosji

    I szto Wy ab etam, Daragije Druzja?… 🙂

   3. „Polecam przeczytać, mocno wciąga, ”
    Czytanie nie da NIC dla kogos, kto RODZINY nie ma…czytac to sobie mozna…ale bez RODziny (znaczy zony, meza, dzieci…) nie ma RODowego siedliska…
    Poza tym nie kazdy moze przezyc w takim siedlisku…nie kazdy jest rzemieslnikiem…tu trzeba ROZWAZNIE kto, co, gdzie i z kim…?

   4. TAW-ie: właśnie, a ja chciałam się upomnieć o moje hektary, z których kiedyś moja rodzina zrezygnowała z różnych rodzinnych powodów. W sumie nigdy się formalnie ich nie zrzekli, ojciec tylko deklarował, że ziemi uprawiać nie będzie i podobno gmina przejęła. Nie było to aż tak dawno jakieś 15 może 20 lat temu. Nie bardzo wiem jak się mam za to zabrać, a chętnie zasięgnęłabym języka z pierwszej ręki więc jak znasz źródełko i chciałbyś się podzielić to polecam się ku pamięci:). Dobranoc Słowiańskiej Braci!

   5. To trzeba z jakimś specjalistą od matrixowego prawa rolnego rozmawiać. Jest ważne, czy Ojciec zrzekł się notarialnie. Bo jeśli nie, to być może istnieje jeszcze jakaś ścieżka odzysku…

  6. Do Emuszki, z tego co piszesz wydaje się, że nie orientujesz się zbytnio w sprawie, proponuję wystosować pismo do jednostki, która prowadzi ewidencję gruntów (starostwo lub ug) o udzielenie informacji kto i na jakiej podstawie jest właścicielem czy tez posiadaczem zależnym tej nieruchomości. Być może dziadkowie albo ich rodzice nie dopełnili obowiązku uwłaszczenia się na te grunty i nigdy nie mieli aktu własności ziemi. Ale tego nie wiemy. Informacja zwrotna z urzędu powinna coś wyjaśnić i pozwoli obrać jakiś kierunek w walce o grunty.

 12. TAW tylko najpierw PIS musi zwrocic cala ziemie Polakom .Ziemia jest od 968 roku utrzymywana w rekach kastowej nomenklatury watykanskiej pod czujnym okiem jezuitow i tak do 1945 roku i znow do dzis. Od 1945 nemrodysci utrzymywali Lechicka ziemie w tzw PGR-ach i kolkach rolniczych zamiast oddac ja prawowitym wladca tych ziem czyli Lechitom,utrzymujac autochtonow jako najemnikow i tania sile robocza na swej ziemi. Po 1989 roku nie bylo lepiej a ziemie Polakow rozdawano lokalnym watazka i polskim bonzom politycznym typu Suchocka.Lewandowski,Cimoszewicz czy Bielecki i wielu wieli innych byle nie Polakom.W nowym panstwie wyznaniowym pod patronatem pro banderowskiego PIS-zdu jest znow nienajlpiej ,gdzie ziemia z mafijnej sekty agencji rynku rolnego jest zarezerwowana tylko dla kleru ,zagranicznych sekt religijnych byle nie dla Lechitow.Oczywiscie wszelkie rozszczenia podobno poszkodowanych sekt religijnych za utracone ziemie pokrywaja znow potomkowie Lechitow . Najbezczelniejszym jednak wybrykiem PIS-du jest zakaz obrotu ziemia dla Polakow ,niczym jak Pruskie kulturkampf z 19 i poczatku 20 wieku ,rugujac nas z naszej przestrzeni zyciowej oraz pozbawiajac nas rowniez mozliwosci produkcji zdrowej zywnosci niezbednej do zycia. Idea 1 hektara a nawet 2 ha ziemi dla kazdego Polaka i Polki jest sprawa sluszna i niezbedna z racji tej, iz to my jestesmy potomkami Lechitow wladcow tych ziem a nie nemrodystyczne rzady posilkujace sie na jezuickich naukach i prawach.

  1. Devingo,

   odpowiem Ci nieco przewrotnie (i założę się, że Ci się to spodoba):

   naszej Ziemi nikt nam nie zwróci – przyjdzie dzień, w którym nasza Matka Ziemia po prostu sama strzepnie z siebie wszelkie pasoŻYDnicze robactwo… 😀

   1. mi się spodobało 🙂 od razu 😉
    toż gdzieś tego łajdactwa musi być koniec – taki solidny i konkretny …

   2. TAW to bylo by piekne ale poki co jest nacisk ze srodowisk pasozydowniczych na ograniczanie polskiego nacjonalizmu.Doznalem wczoraj konwersacji we wersji jednostronnego zalu ze strony mego klienta dentysty z wiadomego srodowiska,ktory sie zalil na marsz niepodleglosci i okrzyki antysemickie. Oni tak latwo nie chca odpuscic choc zaczynaja czuc ogien pod nogami i ze cos jednak im nie wypalilo. Dowiedzialem sie paru ciekawych rzeczy ,ze Trump im szkodzi a Obama byl cacy i pomagal klasie sredniej co objawilo sie w bejlaucie bankierow. Rozmowa skonczyla sie stwierdzeniem ,ze gdyby nie pomoc bankom i upadek owych to co my bysmy zrobili bez bankow …w tym temacie facet odkryl sie calkowicie do golasa.
    Oczywiscie TAW matka ziemia musi sie otrzepac sama z tego plugastwa,a ja czekam na to od X lat w nadzieji na reset ,ktory zakonczy zerowanie pasozydniczych osobnikow na zywym organizmie ziemi .

   1. Stary słowiański sposób konserwowania roślin zwany kiszeniem zawłaszczyli sobie Koreańczycy, nazwali „kimchi” i udają mądrali. Przecież dawnymi czasy kiszenie ziół i korzeni różnych roślin było nagminne, barszcz (ten nasz, nie ten spod Uralu), pokrzywy, młode liście brzozy itd itp. Albo kisiele, toż to podstawa naszej dawnej kuchni, dzięki kiszonkom możliwość zatruć pokarmowych znacznie malała…
    http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/kimchi-wlasciwosci-i-przepis-jak-zrobic-kimchi-w-domu_44214.html

    https://www.google.pl/search?q=kisiele+i+inne+kiszonki&client=ubuntu&hs=2jn&channel=fs&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjG6PKcgdvXAhUrBcAKHee6Al0QsAQILA&biw=1535&bih=775

   2. azjaci po przywiezieniu na ziemie 6000 lat temu oplywali napadali na wszystko i wszystkich i zabierali ich wynalazki miedzy innymi kwaszeniem liczba warzyw w chinach jest ogromna wlasnie z tego powodu

 13. Aluminium i jego zwiazek ze szczepionkami, Alzheimerem, glifosatem
  Czesc 1, 2, 3; czesci kolejne wkrotce, chyba, ze administratorzy YT usuna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s