Dziki kpią z rządu PiS. Z polskim słowiańskim rolnikiem walczył Stalin, Hitler i Kaczyński. Ale jeszcze się taki nie narodził, który by tę walkę wygrał
W ubiegłym tygodniu służby specjalne podrzuciły w okolice Legionowa dwa zarażonie wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF) dziki. 20 listopada w legionowskim starostwie odbyło się spotkanie sztabu kryzysowego, w którym udział wzięli przedstawiciele gmin powiatu oraz służby porządkowe.

Rozpoczęła się procedura: o przypadkach wirusa powiadomiono wojewodę mazowieckiego oraz Komisję Europejską. Podobnie jak na ścianie wschodniej, tak teraz i w okolicach Warszawy już wkrótce rozpocznie się masowe wybijanie trzód świń w małych gospodarstwach rolnych.

Zgodnie z moją zapowiedzią, antypisowska rewolucja powoli przesuwać się będzie od Polski B ku zachodowi naszego kRaju. Polski słowiański rolnik przeżył Hitlera, przeżył Stalina, przeżyje i Kaczyńskiego. Jeszcze się taki nie narodził, który by walkę z polskim słowiańskim producentem zdrowej żywności dla wszystkich Polaków wygrał.

Walka z Życiem trwa. Jest to tak naprawdę, na bardzo głębokich poziomach, walka duchowa o dusze Słowian.

TAW

List poparcia dla wszystkich rolników-hodowców trzody chlewnej w Polsce w imieniu świadomych Polaków oraz wielu organizacji pozarządowych zatroskanych o los polskiego rolnictwa prezentuje Jolanta Dal – rolnik, aktywistka społeczna, obrończyni praw człowieka:

<https://youtu.be/DQt1pZI0_CQ

Odezwa majora Adolfa Kudlińskiego do Słowiańskiego NaRODu Polskiego:

<https://youtu.be/t4r9IaWDJ50

<https://youtu.be/-fbR9-aGVtM

Czytaj również:

Reklama

11 myśli w temacie “Zgodnie z moją zapowiedzią, antypisowska rewolucja powoli przesuwa się od ściany wschodniej ku zachodowi Polski

 1. Czy ta rewolucja zdąży objąć cały nasz kraj? I czy da się przewidzieć finał? Samo nasze przetrwanie ciemnych dla nas wieków okupacji już jest sukcesem, ale to tak mało satysfakcjonujące! JAK DŁUGO JESZCZE?!

 2. pisiorki sa nieswiadomi akcji falszywych flag nie maja takiej wiedzy no ale jak sue wierzy swiecie kaznodziejowi i konowalowi to nie zostaje wiele na logicznosc

   1. Dziekuje za zwrocenie uwagi na to, co przechodza zwierzeta z rak ludzi. Nie bedzie prawdziwego postepu duchowego, jesli nie przestaniemy dreczyc zwierzat. Hodowcy swin i innych zwierzat powinni znalezc inne, uczciwe zajecia. Leo Tolstoy powiedzial, ze dopoki beda rzeznie, doputy beda wojny. Pomyslmy o tym.

   1. Damian ❤ u nas na zachodzie (ale to brzmi 😉 rolnicze izby już dawno przejrzały strategię pis!
    Czcibor ❤ szykujemy kryształowe topory- ALIS Mówiła, że NIEMCY będą próbowały siłowego rozwiązania w POLSCE problemów- ALE SIE NIE UDA! Ale jednak takowe przymiarki wyciekły: Niemieckie wojsko ćwiczy na wypadek rozpadu Unii Europejskiej
    .https://www.youtube.com/watch?v=5U5Hs-D-S-Q

 3. Jedyne diabły, które istnieją na świecie, biegają w naszych sercach. Właśnie tam należy stoczyć bitwę.
  – Mahatma Gandhi

  TAW umieszcza wpisy by edukować
  ale co z nimi robicie?
  Używacie ich by siebie budzić?
  Czy nakręcacie się przeciw?

  Wybito świnie, problem?
  Tak samo krzyczelibyście gdyby je wybito i położono je wam na talerzach?
  Co was boli? Rzeź niewinnych zwierząt?
  Czy to że nie wy daliście rozkaz mordu?
  Gdzie byliście jak je wcześniej mordowano?

  Jesteście jak kościelni faryzeusze.
  Mówicie o miłości a nauczacie nienawiści.
  Mówicie o pokoju ale pragniecie rewolucji.

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

 4. Nakaz wymordowania świń jest takim niszczeniem rolnictwa
  jak
  Zbombardowanie obozu w Auschwitz prze Aliantów
  byłoby niszczeniem zaplecza ekonomicznego Niemiec.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s