7 myśli w temacie “Osobista ochrona energetyczna – technika Tadeusza Owsianki

 1. „Jesteśmy pomiędzy starym a nowym Wszechświatem, również w sensie energetycznym, naszej energii w ciele. Pracujmy więc nad własnym, dodatnim bilansem energetycznym w okresie tych zmian aby zabezpieczyć się przed negatywnymi zjawiskami, które mają miejsce.”
  Alez…wpisalo mi sie w odpowiedzi dla Arii „ZROB COS DLA KOGOS” no i prosze…
  ” aby zabezpieczyć się przed negatywnymi zjawiskami,”

  1. Ario, (…) ❤ (wybierz sama : drzewo na opal, podwiez kogos, itd. Im bardziej „in cognito, tym lepiej 😉 )

   Jest cos takiego jak „ZASADA RZECZYWISTOSCI”, to pozwala odzyskac rownowage w „zawirowaniu”, a poza tym przywolasz BARDZO SILNE POLE OCHRONNE !

   Ario, „odwroc” energie, ktore na Ciebie „nachodza”. Uczyn z NICH Swiatlo i DOBRO 🙂 ❤ ❤ ❤

 2. Janko Muzykancie, Ario i wszyscy zainteresowani
  Janko piszesz o zwróceniu energi które nachodzą Arie
  Pozwólcie że wyrażę swoją wizję tematu
  Ario, odpisałem Ci mówiąc że możesz powiedzieć NIE tym energiom.

  To co teraz napiszę może wydawać się sprzeczne z tym co Ci wczesniej odpisałem. Może tak być ale nie musi. Nie jest mi łatwo tłumaczyć informacje z Rzeczywistości, Świata Jedności, nondualizmu na języki świata dualizmu przekładając to na słowo pisane i dobierając te słowa do poziomów świadomości matrixa. W dodatku słowa to tylko symbole pod którymi są myśli. Ja mogę myśleć o jednym a ktoś czytając je może wyobrażać sobie zupełnie coś innego. Taka komunikacja jest wysoce niedoskonała i powoduje rozdźwięk jak w zabawie w głuchy telefon.

  Jeśli chodzi o zasysanie z nas energii.
  To jest możliwe wyłącznie w przypadku bycia OFF LINE w stosunku do ŹRÓDŁA.
  To jest jak stałe łącze z możliwością włączenia lub wyłączenia. My nie jestesmy oddzieleni od Źródła ale możemy to próbować blokować.
  Kiedy nie jesteśmy ON LINE ze ŹRÓDŁEM wtedy identyfikujemy siebie z ego i ciałem. Nie mamy wtedy wpływu i potrzebujemy tzw zasilania zewnętrznego. Potrzebujemy energii matrixa. Ciało odczuwa apetyt na minerały, witaminy, my pragniemy uznania itp. Szukając zasilania w świecie zewnętrznym, jesteśmy postrzegani przez ten świat jak takie źródło energii. I tu zaczyna się walka o pokarm. Tworzy się zamknięte koło wymiany energii. My jemy rośliny, zwierzęta, jakieś istoty kosmiczne czy astralne ssą nasze lęki bądź euforyczne emocje. Kleszcze gryzą naz w dupę a komary piją krew. Walka z tym, odwracanie energii nie ma najmniejszego sensu. Dopóki potrzebujesz pokarmu tego świata, dopóki jesteś widziana jako pokarm dla tego świata. Czy to w formie fizycznej czy energii, to bez różnicy. Ciało stałe jest jedynie inną formą energii a energia jest częścią matriksa i nie ma nic wspólnego z Bogiem.
  Kiedy przełączasz się na odżywianie wewnętrzne, kiedy ŹRÓDŁO swojego istnienia widzisz w Bogu w którym mieszkasz i który mówi do Ciebie cicho w Tobie, wtedy wypadasz z obiegu koła łańcuchowego żywienia matriksa. Wtedy Energi nie płynie w tą czy drugą stronę poprzez Twoje ciało. Wtedy miłość wypływa z Ciebie z Twojego wewnętrznego Źródła i rozlewa się na świat a gdy jest odwzajemniana wraca przez Ciebie do tego samego Źródła.
  W takim stanie nie odczuwacz głodu fizycznego, nie zależy Ci na sławie, akceptacji, uznaniu (które są pożywką ego) i nie możesz być wykorzystywana w taki sposób przez innych. Nikt nie będzie wtedy nachalny względem Ciebie ani z osób widzialnych ani tych niewidzialnych.
  Kleszcze mogą jeszcze po tobie chodzić ale będziesz dla nich raczej jak drzewo i nie będą Cię gryźć. Zwierzęta nie będą przed Tobą uciekać jak przed drapieżcą a zaczną lgnąć nawet te dzikie.

  Spokój umysłu, cisza myśli i cisza emocjonalna jest taką oznaką, efektem doświadczanym bycia połączonym.
  To można jakby wymuszać ale na krótki okres. Emocje i burza myśli jeśli zostanie siłowo, za sprawą różnych technik wprowadzana, nie potrwa długo. Emocje nam o czymś mówią i ignorowanie ich jest jak zatykanie kopcącego się wulkanu. Kiedy wybuchnie a wybuchnie na pewno, narobi wiele hałasu.
  Te myśli i emocje nasilają się kiedy wina wyimaginowana i ukryta w nas, próbuje wydostać się na powierzchnię. Ona domaga się uwolnienia. Wtedy zaczynamy się delikatnie irytować bądź wkur.. (stopień wzburzenia nie ma znaczenia) na coś z zewnątrz. To co widzimy na zewnątrz jest jedynie odbiciem tego wewnątrz. Gdy to wybaczamy i pozwalamy temu odejść, myśli uspokajają się a emocje opadają. Otwieramy się na Źródło wewnętrzne i miłości w nas przybywa. Reszta przychodzi sama bez wysiłku i jest czystą radością-miłością.

  Miłości-radości w głębokim spokoju, nie postrzegam jako emocji.
  Na zasadzie wahadła:
  Wahadło bez ruchu, w spokoju to kontakt ze ŹRÓDŁEM przepełniony czymś czemu żadne narkotyki tego świata nigdy nie dorównają.
  Wychylenia wahadła do przodu wiążą się z czerpaniem chwilowych przyjemności przy użyciu ciała i tego świata. Powstają te tzw pozytywne emocje: głośny śmiech, podniecenie, pobudzenie, po których bardzo często płaczemy.
  Wychylenie wahadła do przodu to zaczerpnięcie pokarmu z tego świata zewnętrznego i wiąże się nieuchronnie z wychyleniem wahadła do tyłu i stania się pokarmem, aktem ataku. To jest kac.
  Była euforia, będzie i kac.
  Nie wielu zdaje sobie sprawę z kaca, bo nie wielu rozpoznaje np kaca po paleniu marihuany a jest. Kac jest po wszystkim co użyję z tego zewnętrznego świata by poczuć się lepiej, by otrzymać namiastkę miłości-czystej radości której jedynym dawcą jest Bóg w nas.
  Dziękuję za uwagę

 3. .https://www.youtube.com/watch?v=PMJcI9dMyVI
  Bogactwo dźwięków, akordów, zmiany tempa, nastroju….

  Niezmiennie od lat zasysam energię dzięki muzyce Chopina – pozwala mi na odzyskanie równowagi i radości istnienia i wdzięczności – docenienia TU i Teraz… bo jak nie TERAZ, to kiedy?
  Poczucie – uczucie wolności …
  …od czegoś trzeba wystartować… pomaga w postrzeganiu …
  skupieniu się na egzystencji…..
  …dzięki kompozycjom Chopina odczuwam wokół
  Pole Ochronnej Energii …Pozdrowienia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s